ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
Aποδόσεις από την bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
14:30Φούλαμ - Μάντσεστερ Σίτι -:- [ 11.00 | 7.00 | 1.22 ]17:00Γουέστ Χαμ - Λούτον -:- [ 1.80 | 4.20 | 3.80 ]
17:00Γούλβς - Κρίσταλ Πάλας -:- [ 2.88 | 3.50 | 2.45 ]
17:00Έβερτον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]
17:00Μπόρνμουθ - Μπρέντφορντ -:- [ 1.95 | 3.80 | 3.60 ]
17:00Νιουκάστλ - Μπράιτον -:- [ 1.62 | 4.75 | 4.50 ]
17:00Τότεναμ - Μπέρνλι -:- [ 1.33 | 6.00 | 7.00 ]
19:30Νότινγκχαμ Φόρεστ - Τσέλσι -:- [ 3.50 | 3.90 | 1.95 ]
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
16:30Γκλάντμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης -:- [ 2.45 | 3.75 | 2.63 ]16:30Κολωνία - Ουνιόν Βερολίνου -:- [ 2.80 | 3.30 | 2.55 ]
16:30Λειψία - Βέρντερ Βρέμης -:- [ 1.29 | 6.50 | 8.00 ]
16:30Φράιμπουργκ - Χάιντενχαϊμ -:- [ 1.73 | 4.00 | 4.50 ]
19:30Μάιντζ - Μπορούσια Ντόρτμουντ -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]20:00ΟΦΗ - Παναιτωλικός -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]
20:00Πανσερραϊκός - Κηφισιά -:- [ 2.00 | 3.75 | 3.40 ]
20:00ΠΑΣ Γιάννινα - Βόλος -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.80 ]
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Λεβαδειακός - ΑΕΛ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
15:00Μαγιόρκα - Λας Πάλμας -:- [ 1.65 | 3.60 | 6.00 ]17:15Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη -:- [ 1.83 | 4.00 | 3.80 ]
19:30Γρανάδα - Ρεάλ Μαδρίτης -:- [ 6.00 | 4.50 | 1.50 ]
22:00Αθλέτικ Μπιλμπάο - Οσασούνα -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.50 ]
ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
19:00Νάπολι - Μπολόνια -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]21:45Μίλαν - Κάλιαρι -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς
21:45Μίλτον Κέινς Ντονς - Κρόλεϊ -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]ΑΓΓΛΙΑ: FA Τρόφι
18:15Γκέιτσχεντ - Σόλιχαλ -:-ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 - Πλέι Οφς
15:00Άρσεναλ U21 - Τσέλσι U21 -:-16:00Ρέντινγκ U21 - Νότινγκχαμ Φόρεστ U21 -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
15:00Κρου U21 - Τσάρλτον U21 -:-ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18
13:00Άρσεναλ U18 - Τσέλσι U18 -:-13:00Άστον Βίλα U18 - Λέστερ U18 -:-
13:00Γουέστ Χαμ U18 - Τότεναμ U18 -:-
13:00Ρέντινγκ U18 - Κρύσταλ Πάλας U18 -:-
14:00Σαουθάμπτον U18 - Γουέστ Μπρομ U18 -:-
14:30Ντέρμπι U18 - Λίβερπουλ U18 -:-
16:30Νόριτς U18 - Μπράιτον U18 -:-
ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε - Πλέι Οφς
16:00Τρε Πεν - Κόσμος -:-18:30Μουράτα - Λα Φιορίτα -:-
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αράζ - Τουράν -:-18:30Ζίρα - Καραμπάγκ -:-
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αλ Μοκαουλούν - Αλ Ιτιχάντ -:-19:00Αλ Μασρί - Πίραμιντς -:-
19:00Μπαλαντιγιάτ Ελ Μαχαλά - Αλ Αχλί -:-
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Χαουασά - Σινταμά Μπουνά -:-18:00Γουλάιτα Ντίκα - Αιθιόπια Μπούνα -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
17:00Βλάζνια - Σκεντερμπέου -:-17:00Εγνάτια - Τίρανα -:-
17:00Λάτσι - Κούκσι -:-
17:00Παρτιζάνι - Ερτζένι -:-
17:00Τέουτα - Δυναμό Τιράνων -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00Καμπίγιε - Κονσταντίν -:-19:00Κεντσελά - Αλτζέρ -:-
19:00Μάγκρα - Σάουρα -:-
19:00Μπελούιζνταντ - Μπεν Ακνούν -:-
19:00Μπίσκρα - Οράν -:-
19:00Παραντού - Κλεφ -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2
17:00ASM Οράν - Μέντεα -:-17:00MO Κονσταντίν - Έουλμα -:-
17:00Ανάμπα - Ουαργκλά -:-
17:00Άρμπα - JSM Τιαρέτ -:-
17:00Βιντάντ Αμέλ ντε Μοσταγκάνεμ - Γκουίρ Αμπαντλά -:-
17:00Γκάλι Μασκάρα - Κολέα -:-
17:00Γκοζλάν - Χαράτς -:-
17:00ΚΑ Μπάτνα - Κρουμπ -:-
17:00Μπορντί Μεναΐλ - Κέμις Ελ Κέτσνα -:-
17:00Ολυμπίκ Ακμπού - Τελαγκέμα -:-
17:00Ουέντ Μαγκράν - ΜΣΠ Μπάτνα -:-
17:00Ουέντ Σλάι - Ελ Κεμίς -:-
17:00Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ - Χουσεΐν Ντέι -:-
17:00ΡΚ Κούμπα - Μοσταγκάνεμ -:-
17:00ΣΚ Μεχερία - Τεμουτσέντ -:-
17:00Τσέλγκουμ - Μλίλα -:-
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
17:00Μπράβος ντο Μακίς - Σάντα Ρίτα -:-17:00Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα - Λούντα Σουλ -:-
17:30Ιντερκλούμπ - C.R.D. Λίμπολο -:-
18:00Καμπουσκόρπ - Σαγκράντα -:-
ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο
21:30Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες - Σάντα Κόλομα -:-21:30Σάντα Κόλομα - Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ
01:00Σαρμιέντο Τζουνίν - Ιντστιτούτο Κόρντομπα -:- [ 3.10 | 2.90 | 2.60 ]03:15Αργεντίνος Τζούνιορς - Ροζάριο Σεντράλ -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.20 ]
03:15Νιούελς Όλντ Μπόις - ΚΑ Πλατένσε -:- [ 1.95 | 3.10 | 4.50 ]
20:30Ουρακάν - Ντεφένσα Τζουστίτσια -:- [ 2.25 | 2.90 | 3.80 ]
21:30Γκοντόι Κρούζ - Μπαράκας Σεντράλ -:- [ 1.91 | 3.00 | 5.25 ]
23:30Ιντεπεντιέντε - Ταγιέρες Κόρντομπα -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.40 ]
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
02:00Τεμπερλέι - Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε -:- [ 2.20 | 2.90 | 3.80 ]20:00Ντεπορτίβο Μορόν - Χιμνάσια γ Τίρο -:- [ 2.25 | 2.80 | 3.75 ]
21:30Τριστάν Σουάρεζ - Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν -:- [ 3.20 | 2.80 | 2.38 ]
22:00Τσάκο Φορ Έβερ - Αλμιράντ ε Μπράουν -:- [ 1.95 | 3.00 | 4.00 ]
23:30Αγκροπεκουάριο - Σαν Μαρτίν -:- [ 2.38 | 2.80 | 3.25 ]
00:00Ατλέτικο Ραφαέλα - Ντεφενσόρες Ουνίντος -:- [ 1.75 | 3.10 | 4.75 ]
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
03:00Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Μπόκα Ουνίντος -:-20:00Ελ Λινκουένο - Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο -:-
20:30Ντάγκλας Χέιγκ - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο -:-
20:30Σαν Μαρτίν Μ. - Αρτζεντίνο ΜΜ -:-
21:00Γκερμινάλ - Τσιπολέτι -:-
21:00Θιουδάδ Μπολιβάρ - Μπιμπλιοτέκα Ατένας -:-
21:00Κίμπερλεϊ - Σανσινένα -:-
21:00Σανταμαρίνα - Τσίρκουλο Ντεπορτίβο -:-
21:00Σολ ντε Μάγιο - Ολίμπο -:-
21:30Βίλα Μίτρε - Ντεπορτίβο Ρινκόν -:-
21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Σπορτίβο Εστουντιάντες -:-
21:30Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι - Σπορτίβο Λας Παρέχας -:-
21:30Χουρακάν Λας Χέρας - Φέρο Τζεν. Πίκο -:-
22:00Κρουτσέρο ντελ Νόρτε - Σολ ντε Αμέρικα -:-
22:30Σαν Μαρτίν Φορμόζα - Σεντράλ Νόρτε -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
02:05Εξουρσιονίστας - Κανουέλας -:-17:00Ντοκ Σουντ - Ντεπορτίβο Αρμένιο -:-
21:30UAI Ουργκίζα - Φίνιξ -:-
21:30Βίγια Σαν Κάρλος - Λινιέρ -:-
21:30Κολεγκιάλες - Αργεντίνο ντε Κίλμες -:-
21:30Σπορτίβο Ιταλιάνο - Αργεντίνο ντε Μέρλο -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
21:30Άτλας - Ντεπορτίβο Παραγκουάιο -:-21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Ιτουζάινγκο -:-
21:30Λουγκάνο - Τζένεραλ Λαμαντρίντ -:-
21:30Πουέρτο Νουέβο - Ντεπορτίβο Μουνίς -:-
21:30Σεντράλ Κόρντομπα - Μερσέντες -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
21:30Ατλέτικο Πιλάρ - Εστρέλα Ντελ Σουρ -:-21:30Προβιντσιάλ - Εζέιζα -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
18:00Εξουρσιονίστας Γ - Ροζάριο Σεντράλ Γ -:-21:00Σαν Λουίς Γ - Σαν Λορέντζο Γ -:-
21:30Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ - Φέρο Καρίλ Οέστε Γ -:-
ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Νικάρμ - Αντρανίκ -:-15:00Πιούνικ 2 - Ουραρτού 2 -:-
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Επίπεδο Νικητών
03:00Ρίβερ Πλέιτ - Ρασίνγκ Κλαμπ Αρούμπα -:-ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς
13:00Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος (Ιαπ) - Αλ-Αΐν (Ηαε) -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT
08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Κανμπέρα Κροάσια -:-08:15Γούγκαλι - Τάιγκερς -:-
10:45Μονάρο Πάνθερς - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW
07:30Έτζγουορθ Ιγκλς - Μάιτλαντ -:- [ 2.00 | 4.00 | 2.80 ]07:30Λάμπτον Τζάφας - Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ -:- [ 1.08 | 9.00 | 19.00 ]
09:00Λέικ Μακουάρι - Νιουκάστλ Ολύμπικ -:- [ 8.00 | 5.25 | 1.25 ]
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
10:00Σέντραλ Κόστ Μάρινερς U23 - Σεντ Τζόρτζ Σεντς -:-10:30NWS Σπίριτ - Ουόλονγκονγκ Γουλβς -:-
12:00Σίδνεϊ Ουόντερερς U23 - Σίδνεϊ Ολύμπικ -:-
12:00Χιλς Μπράμπιζ - ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ -:-
12:15Σεντ Τζορτζ Σίτι - Σάδερλαντ Σαρκς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ
10:00Γκολντ Κόαστ Νάιτς - Ρέντλαντς -:-10:00Πενινσούλα - Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ -:-
11:15Ουίνουμ Γουλβς - Κουίνσλαντ Λάιονς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
08:30Αδελαΐδα Κόμετς - Κρόιντον -:-08:30Αντελάιντε Κροάσια Ράιντερς - Μόντμπουρι Τζετς -:-
08:30Κάμπελταουν Σίτι - Πάρα -:-
10:30Μπέογκραντ - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ U23 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας
07:30Ντέβονπορτ - Γκλένορκι Νάιτς -:-09:30Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ - Κλάρενς Ζέμπραζ -:-
09:45Κίνγκμπορο Λάιονς - Λόνσεστον Γιουνάιτεντ -:-
09:45Λόνσεστον - Σάουθ Χόμπαρτ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
08:00Άβοντεϊλ - Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς -:-08:00Μάνινγκχαμ Γιουνάιτεντ Μπλουζ - Αλτόνα Μάτζικ -:-
08:00Μόρλαντ Σίτι - Ντάντενονγκ Θάντερ -:-
12:00Χαμ Σίτι - Οακλάιτ Κάνονς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κάπιταλ Πρέμιερ Λιγκ
06:00Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Κανμπέρα Ουάιτ Ιγκλς -:-07:15Ουάγκα Σίτι Ουόντερερς - Μπρινταμπέλα Μπλουζ -:-
08:00Κουένμπεγιαν Σίτι - Άνου -:-
09:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νόρδερν NSW Στέιτ Λιγκ
07:30Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-12:30Σάουθ Κάρντιφ - Τορόντο Αβάμπα Σταγκς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν
08:00Μπουλς Ακάντεμι - Mt Druitt Town -:-09:30Χακόα Σίδνεϊ - Νόρδερν Τάιγκερς -:-
11:00UNSW - Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς -:-
12:00Μακάρθουρ Ραμς - Ίντερ Λάιονς -:-
12:00Μπανκστάουν - Μπλακτάουν Σπάρτανς -:-
12:00Ντάλγουιτς Χιλ - Canterbury Bankstown -:-
12:00Ντάνμπαρ Ρόβερς - Νεπίν -:-
12:00ΣΝ Ρέιντερς - Ρίνταλμερ Λάιονς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κουήνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ
11:00Ipswich - Broadbeach Utd. -:-11:00Μίτσελτον - Σάουθσαϊντ Ιγκλς -:-
11:00Μπρισμπέιν Στράικερς - Καμπουλτούρ -:-
12:00Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ U21 - Λόγκαν Λάιτινγκ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΣΑ Στέιτ Λιγκ
08:30Γουέστερν Στράικερς - Σταρτ Λάιονς -:-08:30Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Αδελαΐδα Βίκτορι -:-
09:30Salisbury Utd. - Πλέιφορντ Πάτριοτς -:-
11:00Γουέστ Αδελαΐδα - Βάιπερς Αδελαΐδας -:-
12:30Αδελαΐδα Κόμπραζ - Μπλου Ιγκλς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Νόρδερν Τσάμπιονσιπ
05:15Λόνσεστον U21 - Σόμερσετ -:-09:30Ούλβερστοουν - Λόνσεστον Γιουνάιτεντ U21 -:-
09:45Ντέβονπορτ U21 - Νόρδερν Ρέιντζερς -:-
11:45Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ U21 - Burnie Utd. -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Σάουδερν Τσάμπιονσιπ
07:30Hobart City - Hobart Utd. -:-07:30Πανεπιστήμιο Τασμανίας - South East Utd. -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
08:00Ίστερν Λάιονς - Γουεριμπί Σίτι -:-08:00Νορθ Γκιλόνγκ - Μέλμπουρν Σίτι U21 -:-
12:00Κίνγκστον Σίτι - George Cross -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αούστρια Βιέννης - Βόλφσμπεργκερ -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]18:00Αούστρια Λουστενάου - Λιτς -:- [ 3.40 | 3.20 | 2.15 ]
18:00Τιρόλ - Άλταχ -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.63 ]
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
15:30Γκράτζερ - Χορν -:-15:30Τιμ Βιέννης - Ντορνμπέρν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
17:00Βίνερ Βικτόρια - Όμπερβαρτ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
16:00Ριντ (Ερασ.) - Κλάγκενφουρτ -:-16:30Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) - Βόκλαμαρκτ -:-
20:00Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ - Βάιντορφ Σεντ Άννα -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Κούφσταϊν - Ραϊχενάου -:-16:00Βαλς-Γκρούναου - Ντορνμπάιρνερ -:-
18:00Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Άλταχ U21 -:-
18:00Χόχενεμς - Γιόχαν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
18:00Χόριτσχον - Πάαρντορφ -:-18:30Ράντερσντορφ - Χαμπτούμ -:-
19:00Κοφιντίς - Ντόιτσκρουτζ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
17:00Τρέιμπαχ - Λάντσκρον -:-18:00Κλάγκενφουρτ - Μπλέιμπουργκ -:-
18:00Κότμανσντορφ - KAC 1909 -:-
18:30Άτους Φέρλαχ - Λέντορφ -:-
20:30Βόλκερμαρκτ - Βόλφσμπεργκερ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
17:30Ρετζ - Βαρτ -:-19:00Ρόρμπακ - Λάνγκενρορ -:-
19:00Σεντ Πόλτεν (Ερασ.) - Σκρεμς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
18:00Σεντ Μάρτιν ιμ Μουλραΐς - Μίσελντορφ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
12:00Μπράμπεργκ - SAK 1914 -:-12:00Χάλεϊν - Γκέλινγκ -:-
18:00USK Ανίφ - Ουνιόν Χέντορφ -:-
18:00Κουχλ - Έγκεντορφ -:-
18:00Μπούρμους - Πουχ -:-
18:00Σεεκίρχεν - Αντνέτ -:-
18:00Στρασβάλκεν - Σίζενχαϊμ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
18:00Λέμπρινγκ - Βέινλαντ Γκάμλιτζ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
16:30Λότερακ - Αλμπερσβέντε -:-17:00Ρότενμπεργκ - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) -:-
18:00Χαρντ - Χόρμπραντζ -:-
18:00Χοχστ - Νένζινγκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
14:30Ντονάου - WAF Μπριγκιτενάου -:-16:30Σιμερίνγκερ - A XIII-Όχοφ Σέντερ -:-
17:00Βιέννη 1980 - Στάμερσντορφ -:-
17:00Σταντλάου - Βινερμπέργκερ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών
16:00Άλταχ/Βόντερλαντ Γ - Ντορνμπέρν Γ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:15Όιπεν - RWDM -:- [ 3.20 | 3.80 | 2.05 ]19:15Σαρλερουά - Κορτράικ -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]
ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:45Άντερλεχτ - Γκενκ -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.60 ]ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
21:00Αντβέρπ Β - Χούγκστρατεν -:-21:00Βιρτόν - Λέουβεν Β -:-
21:00Γάνδη Β - Κάπελεν -:-
21:00Κνόκε - Σαρλερουά Β -:-
21:00ΟΡΣΛ Βίσε - ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ -:-
21:00Τεσέντερλο - Λόκερεν-Τέμσε -:-
21:00Τινέ - Ντέσελ -:-
21:00Χάιστ - Ναμούρ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF
21:00Ουνιόν Ροσεφορτουάζ - Τουρνέ -:-21:00Ρενεσάνς Μον - Βερλέν -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Πλέι οφ 2ης Κατηγορίας Ερασιτεχνών - Πλέι Οφς
16:00Σερκλ Μπριζ 2 - Μαλίν 2 -:-21:00Χάσελτ - Νινόβ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
14:30Λίβεν Γ - Σταντάρ Λιέγης Γ -:-17:15Μπριζ Γ - Γκενκ Γ -:-
19:30Άντερλεχτ Γ - Γάνδη Γ -:-
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
23:00Μετροπολιτάνος - Λα Γκουαΐρα -:-ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2
12:00Ντονγκ Θαπ - Χουέ -:-13:00Ντα Νανγκ - Λονγκ Αν -:-
13:00Ντονγκ Ναϊ - TTBD Που Ντονγκ -:-
13:00Χόα Μπιν - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών
12:00Τάι Νγκουιέν Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ -:-12:00Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ - Σον Λα Γ -:-
ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα
03:00Ρεάλ Τομαγιάπο - Σαν Χοσέ -:- [ 1.67 | 3.60 | 4.50 ]22:00Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο - Γκουαμπίρα -:-
00:30Όλγουέιζ Ρέντι - Μπλούμινγκ -:-
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL
18:00Αρσίμι - Οσογκόβο -:-18:00Βάρνταρ Νεγκοτίνο - Νοβάτσι -:-
18:00Καραορμάν - Σάσα -:-
18:00Κοζούν Γκεβγκέλια - Ντετονίτ Πλατσκόβιτσα -:-
18:00Μπέσα 1976 - Μπασκίμι -:-
18:00Πέλιστερ - Πομπέντα -:-
18:00Σκόπιε - Μπελάσικα -:-
18:00Τέτεκς - Όχριντ -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Λίγκα ΒσΕ
17:00Μπρίγιεκ - Βελέζ Μόσταρ -:-ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH
18:00Γκοράζντε - Γιεντίνστβο Μπιχάτς -:-18:00Μλάντοστ DK - Μπανόβιτσι -:-
18:00Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Κακανί -:-
18:00Σέλικ Ζένιτσα - ΜΦΚ Σιμ Μπο -:-
18:00Σταπτσάνιτσα - Γκράντατσα -:-
18:00Τόμισλαβ - ΤΟΣΚ Τεσανί -:-
18:00Χαντζίτσι - Γκραντίνα Σρεμπρένικ -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
18:00Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ -:-18:00Λάκτασι - Μόντριτσα -:-
18:00Λέοταρ - Κοτζάρα -:-
18:00Μρκόνιτς Γκραντ - Ράντνικ Μπιγελίνα -:-
18:00Ντρίνα Ζβόρνικ - Κοζάρσκα Ντούμπιτσα -:-
18:00Φάμος Βοϊκόβιτσι - Πρίγεντορ -:-
20:00Σουτιέσκα Φόκα - Νεβέσινιε -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
17:00Αρντά - Μπότεφ Πλόβντιβ -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.20 ]ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:30Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Σόφιας -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.50 ]ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα
18:00Μαρίτσα Πλόβντιφ - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ -:-18:00Μπντιν Βιντίν - Σπαρτάκ Πλέβεν -:-
18:00Σπαρτάκ Βάρνα - Λίτεξ Λόβετς -:-
18:00Τσερνομόρετς 1919 - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 II -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
18:00Ασενόβετς - Ατλέτικ Κουκλέν -:-18:00Γιαμπόλ 1915 - Ροντόπα Σμολιάν -:-
18:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Κάρνομπατ -:-
18:00Λέφσκι Κάρλοβο - Χάσκοβο -:-
18:00Μπερόε II - Νέσεμπαρ -:-
18:00Ντιμίτροβγκραντ - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II -:-
18:00Σεκίροβο Ρακόφσκι - Ροζόβα Ντολίνα -:-
19:00Σοζοπόλ - Σοκόλ Μάρκοβο -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση
18:00Κιουστεντίλ - Σλάβια Σόφιας 2 -:-18:00Μίνιορ Πέρνικ - Βιτόσα Μπίστριτσα -:-
18:00Μπάνσκο - Ομπορίστε -:-
18:00Μπότεφ Ιχτιμάν - Ράζλογκ -:-
18:00Ρίλσκι Σπόρτιστ - Χεμπάρ 2 -:-
18:00Σεπτέμβρη Σίμιτλι - ΤΣΣΚΑ Σόφιας II -:-
18:00Σεπτέμβρη Σόφια 2 - Κοστινμπρόντ -:-
18:00Σλιβνίσκι Γκερόι - Λέφσκι Σόφιας II -:-
18:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 III - Μπάλκαν Μπότεβγκραντ -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή
17:00Μπενκόφσκι - Φράτρια -:-17:00Ρίλτζι - Ουστρέμ Ντοντσέβο -:-
17:00Σβετκάβιτσα - Ντούναβ Ρούσε II -:-
17:00Τσέρνο Μόρε Βάρνα II - Σεπτέμβρι Τερβέλ -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση
18:00Ακαντέμικ Σβιστόφ - Παβλικένι -:-18:00Βιχάρ Σλαβιάνοβο - Γιουβέντους Μάλτσικα -:-
18:00Λέφσκι - Μπορούνα -:-
18:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Έταρ II -:-
18:00Μέζντρα - Σεβλιέβο -:-
18:00Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Ντρένοβετς -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
22:00Φλαμένγκο - Κορίνθιανς -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]23:00ΑναβολήΚριτσιούμα - Kουιάμπα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β
01:00Νοβοριζοντίνο - Τσεάρα -:- [ 1.85 | 3.25 | 4.75 ]03:30CRB - Τσαπεκοένσε -:- [ 1.85 | 3.30 | 4.33 ]
03:30Γκόιας - Ιτουάνο -:- [ 1.50 | 3.60 | 7.50 ]
23:00Αμαζόνας - Σάντος -:- [ 5.25 | 3.40 | 1.73 ]
23:00Γκουαρανί - Μποταφόγκο SP -:- [ 1.85 | 3.25 | 4.50 ]
23:00Οπεράριο - Πόντε Πρέτα -:- [ 1.91 | 3.20 | 4.50 ]
23:00Σπορ Ρεσίφε - Μπρούσκε -:- [ 1.50 | 3.60 | 7.00 ]
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση
23:00ΑναβολήΣΕΡ Καγίας - Κονφιάνκα -:-23:00Τομπένσε - Σαμπάιο Κορρέα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D
21:00Γιακουιπένσε - Χουαζεϊρένσε -:-21:00Ιπόρα - Κρατς Γκόου -:-
21:00Σάντα Κρουζ ντε Νατάλ - Αμέρικα-ΡΝ -:-
21:30ΑναβολήΑβενίντα - Νόβο Χαμπούργκο -:-
22:00Ιγκουατού - Ατλέτικο Σεαρένσε -:-
22:00Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα - Άγκουα Σάντα -:-
22:00Κάπιταλ FC - Ανάπολις -:-
22:00Πετρολίνα - Ιταμπαϊάνα -:-
22:00Σεργκίπε - Ρετρό -:-
23:00Αγκουιά Ντε Μαραμπά - Καμέτα -:-
23:00Πούσο Αλέγκρε - Πατροτσινένσε -:-
23:00Ρεάλ Νοροέστε - Σέρα -:-
23:00Ρίβερ-ΠΙ - ΑΕ Άλτος -:-
23:00Χουμαΐτα - Ρίο Μπράνκο -:-
23:30ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Τρεμ -:-
23:30Χέρτσιλιο Λουζ - Κονκόρντια -:-
00:00Πρινσέσα Σολιμόες - Μαναούς -:-
00:00Σάο Ζοσέ EC - Σάντο Αντρέ -:-
00:00ΑναβολήΤσιανόρτε - Μπραζίλ ντε Πελότας -:-
00:30Πορτουγκέζα - Νόβα Ιγκουάτσου -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
23:00ΑναβολήEC Κρουζέιρο - Γκάουτσο -:-23:00ΑναβολήGE Γκλόρια - Εσπορτίβο -:-
23:00ΑναβολήΛαγεαντένσε - GE Μπάγκε -:-
23:00ΑναβολήΜονσούν - Ίντερ Σάντα Μαρία -:-
23:00ΑναβολήΜπραζίλ ντε Φαρουπίλα - Βερανόπολις -:-
23:00ΑναβολήΠάσο Φούντο - Φρεντερικένσε -:-
23:00ΑναβολήΣάο Γκάμπριελ - Πελότας -:-
23:00ΑναβολήΦούτβιντα - Άιμορε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο 2
21:30Ουβιντορένσε - Σάντα Ελένα -:-21:30Σέντρο Οέστε - Γκρέμιο Ανάπολις -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
22:00Ποκόν - Παουλιστάνο -:-22:00Ροντόπολις - Ατλέτικο Ματογκροσένς -:-
22:00Σπορτ Σινόπ - Σάντα Κρουζ ΜΤ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο 2
01:00Ντεμοκράτα ΣΛ - Τούπι-ΜΓ -:-21:30Νασιονάλ ντε Μουριάε - Βαλεριόντοτσε -:-
22:00Καλντένσε - Ουνιάο Ρεκρεατίβα Τραμπαλαντόρες -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε 2
22:00Παραναβάι - ΑΑ Ιγκουάτσου -:-00:00Γκρέμιο Μαρινγκά - Ρίο Μπράνκο PR -:-
00:30Παρανά - Απουκαράνα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Β - Πρώτη φάση
21:00Atletico Mogi - Μαουαένσε -:-21:00Μανθικουέιρα - Ουνιάο Μόγκι -:-
21:00Μάουα - Έκους -:-
21:00Τάναμπι - Ολίμπια -:-
21:00Φλαμένγκο ΣΠ - Παουλίστα -:-
22:00Ίντερ ντε Μπεμπεντούρο - ΑΕΑ Αρακατούμπα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση
00:00Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο - Ατλέτικο Ροράιμα -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ
03:00ΑναβολήΙντερνασιονάλ - Γιουβεντούντε -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Εσπίριτο Σάντο - Πρώτη φάση
21:00Βιγιαβελένσε - Σπορτ-ΕΣ -:-21:00Βιτόρια - Ντεσπορτίβα Φεροβιάρια -:-
21:00Λιναρές - Πόρτο Βιτόρια -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
14:00SSA U20 - Λεόνικο U20 -:-15:00Μπαΐα Ντε Φέιρα U20 - Κατουένσε U20 -:-
16:00Βιτόρια U20 - Καμακαριένσε U20 -:-
21:00Γκραπιούνα U20 - Μπαρτσελόνα U20 -:-
21:00Ιταμπούνα U20 - Κονκουίστα U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλιένσε U20
15:00Κάπιταλ ΝΦ U20 - Σεϊλάντια U20 -:-16:00Μπραζιλιένσε U20 - Καναά U20 -:-
17:00Λουτζιάνια U20 - Γκρέμιο Βαλπαραΐσο U20 -:-
21:00Μποταφόγκο ΝΦ U20 - Τσεϊλαντένσε U20 -:-
21:00Παρανόα U20 - Ρεάλ Μπραζίλια U20 -:-
21:00Σαμαμπαϊά U20 - Λεγκιάο U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα U20 - Πλέι Οφς
21:00Νόβα Βενέτσια U20 - Ρίο Μπράνκο ES U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
23:00Χέρτσιλιο Λουζ U20 - Σαπεκοένσε-ΣΚ U20 -:-21:00Ίντε ντε Λάγκες U20 - Μαρτσίλιο Ντίαζ U20 -:-
21:00Μπάρα U20 - Τζόινβιλ U20 -:-
21:00Νακάο U20 - Κριτσιούμα U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
21:30Βίλα Νόβα U20 - Ιταμπεράι U20 -:-21:30Γιαταϊένσε U20 - Τσεράντο U20 -:-
21:30Γκόιας U20 - Απαρετσίντα U20 -:-
21:30Γκουαναμπάρα Σίτι U20 - Γκουάπο Μ19 U20 -:-
21:30Ρόιαλ U20 - Απαρετσιντένσε U20 -:-
21:30Τριντάντε U20 - Γκοϊανιένσε U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο U20
16:00XV de Novembro U20 - Κοϊμπρα U20 -:-16:00ΑΘλέτικ Κλαμπ U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 -:-
16:00Τρες Κορακόες U20 - Μπόστον Σίτι U20 -:-
16:30Futgol U20 - Σανταριτένσε U20 -:-
21:00Αμέρικα ΜΓ U20 - Μπετίμ U20 -:-
21:00Ίντερ ντε Μίνας U20 - Κοντατζέμ U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
21:30Αραπόνγκας U20 - Αζούριζ U20 -:-21:30Γκρέμιο Μαρινγκά U20 - Αραουκάρια U20 -:-
21:30Μπατέλ U20 - Ρολάντια U20 -:-
21:30Τσιανόρτε U20 - Λοντρίνα U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
21:00EK Σάο Μπερνάρντο U20 - Κορίνθιανς U20 -:-21:00Γκουαρούλος U20 - Παλμέιρας U20 -:-
21:00Παουλίνια U20 - Μπραγκαντίνο U20 -:-
21:00Ρεφερέντσια U20 - Σάο Πάολο U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Πρώτη φάση
16:00Ίμπις Σπορτ Κλαμπ U20 - ΚΑ Πόρτο U20 -:-21:00Γιάγκουαρ U20 - Σάντα Κρούζ U20 -:-
21:00Ναούτικο U20 - Αγκούια U20 -:-
21:00Σεντράλ U20 - Σέντρο Λιμοεϊρένσε U20 -:-
21:00Σπορ Ρεσίφε U20 - Μπέλο Ζαρντίμ U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
21:00Παλμέιρας Γ - Σάντος Γ -:-21:00Ρεάλ Μπραζίλια Γ - Ατλέτικο Μινέιρο Γ -:-
23:00Μπραγκαντίνο Γ - Φεροβιάρια Γ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών
21:00Ατλέτικο Παραναένσε Γ - Ντότσε Μελ Γ -:-21:00ΑναβολήΜπαΐα Γ - Γιουβεντούντε Γ -:-
21:00Σπορ Ρεσίφε Γ - 3Β ντα Αμαζόνια Γ -:-
21:00Φορταλέζα Γ - Ρεσάντο Γ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες
01:00Βιτόρια Γ - Ακάουα Γ -:-21:00Βάσκο Ντε Γκάμα Γ - Πίντα Φεροβιάρια Γ -:-
21:30Βίλα Νόβα Γ - Παραΐσο Γ -:-
21:30ΑναβολήΚοριτίμπα Γ - Μπραζίλ ντε Φαρουπία Γ -:-
22:00Ακάο Γ - Σομπραντίνο Γ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος
19:00Αλέ - Τουλούζ II -:-19:00Αντρεζιού - Γκράζε -:-
19:00Ζούρα Σούντ - Μπουργκουάν Ζαλιό -:-
19:00Θονόν-Εβιάν - Ομπανιέ -:-
19:00Τουλόν - Λε Πι-εν-Βελαΐ -:-
19:00Φρεϊού - Σαμαλιέρ -:-
19:00Χιέρες - Κάννες -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος
19:00Λα Ρος - Τρελισάκ -:-19:00Λε Χερμπιέρ - Λίμπουρν -:-
19:00Μπεργκεράκ - Αβουάν -:-
19:00Παρί 13 Ατλέτικο - Μπλουά -:-
19:00Ρομοραντίν - Ανγκουλέμ -:-
19:00Σαουμούρ - Ανζέρ II -:-
19:00Σεντ Πριβέ - Μπούρζ 18 -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος
19:00Βιρουά - Μπαστιά-Μποργκό -:-19:00Λοριάν II - Ντινάν Λεόν -:-
19:00Ομπερβιγιέ - Γκράνιβιλ -:-
19:00Ρασίνγκ Κλαμπ ντε Φρανς - Γκινγκάμπ II -:-
19:00Σαμπλί - Μποβέ -:-
19:00Σεντ-Μαλό - Μπουλόν -:-
19:00Στάντε Μπριοσίν - Σατομπριάντ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος
19:00Αγκουενό - Μπομπινί 93 -:-19:00Βασκεχάλ - Κολμάρ -:-
19:00Μπίεσχαϊμ - Κρετέιγ -:-
19:00Οσέρ II - Μπουργκ εν Μπρες -:-
19:00Σεντ Κουεντίν - Φουριανί Αγκλιάνι -:-
19:00Φινιέ-Ολνογιέ - Μπεσανσόν -:-
19:00Φλερί -Μεροζίς - Μακόν -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες - Πλέι Οφς
22:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Παρίσι Γ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:00Νυρεμβέργη - Έλβερσμπεργκ -:- [ 2.60 | 3.60 | 2.50 ]14:00Σάλκε - Χάνσα Ρόστοκ -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.60 ]
14:00Χέρτα Βερολίνου - Καϊζερσλάουτερν -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.55 ]
21:30Χόλσταϊν Κίελ - Φορτούνα Ντίσελντορφ -:- [ 2.55 | 3.50 | 2.63 ]
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
15:00Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χάλεσκερ -:- [ 1.73 | 4.00 | 4.20 ]15:00Βικτόρια Κολωνίας - Ρέγκενσμπουργκ -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.91 ]
15:00Ίνγκολσταντ - Λούμπεκ -:- [ 1.50 | 4.50 | 5.50 ]
15:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Ούλμ 1846 -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.10 ]
15:00Ουντερχάκινγκ - Ντιναμό Δρέσδης -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.75 ]
17:30Μανχάιμ - Σαντχάουσεν -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.00 ]
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
14:00Αννόβερο 96 II - Εϊμσμπούτελερ -:-17:00Γιέντελο - Σπελ-Βένχαους -:-
19:00Ντροχτέρσεν / Άσελ - Κίλια Κιέλ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Άλεν - Γκλάντμπαχ II -:-15:00Γκούτερσλο - Κολωνία II -:-
15:00Μποσόλτ - Βούπερταλ -:-
15:00Ντάρεν - Άαχεν -:-
15:00Φορτούνα Κολωνίας - Σάλκε 04 II -:-
15:00Φορτούνα Ντίσελντορφ II - Ροντινγκχάουζεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
15:00VfR Άαλεν - Βάλντορφ -:-15:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης II - Στουτγκάρδη II -:-
15:00Έσεν Κάσελ - Κόμπλεντζ -:-
15:00Κίκερς Στουτγκάρδης - Φρίμπεργκ -:-
15:00Μάιντζ II - Όφενμπαχ -:-
15:00Σκοτ Μάιντζ - Μπάλινγκεν -:-
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Χόμπουργκ 08 -:-
15:00Φούλντα-Λενέρζ - Μπάχλινγκερ -:-
15:00Χόφενχαϊμ II - FSV Φρανκφούρτη -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
15:00Άνσμπαχ 09 - 1. Σβέινφουρτ -:-15:00Άουγκσμπουργκ II - Μπάμπεργκ -:-
15:00Άουμπσταντ - Ασκάφενμπεργκ -:-
15:00Βίλτζινγκ - Τουργκούτσου Μονάχου -:-
15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Μπάγερν Μονάχου II -:-
15:00Ιλερτίσεν - Μπάκμπαχ -:-
15:00Σάλντινγκ - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια
14:00ΤΒ Βερολίνου - Λίχτενμπεργκ -:-15:00Ρόστοκερ - ΡΣΒ Άιντραχτ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
15:00Άρνσταντ - Λουντβιγκσφέλντερ -:-15:00Μπισοφσβέρνταερ - Χέιλ -:-
15:00Πλόεν - Κρίεσχοφ -:-
15:00Σάντερσντορφ - Άουερμπακ -:-
15:00Φρέιταλ - Μότορ Μάριενμπεργκ -:-
15:00Χάλμπερσταντ - Μάγκντεμπεργκ II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
14:30Βέιτσε-08 II - Λούμπεκ II -:-14:30Μπόρντεσολμ - Πρέζεν Ρέινφελντ -:-
16:00Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ - Νόρντμαρκ Σάτρουπ -:-
16:00Χόχενβεστεντ - Χέιντερ -:-
17:00Όλντενμπουργκ - Άικεντε -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
14:00Ντούνεμπεργκ - Νιεντόρφερ -:-16:00Μπουχόλτζ 08 - Χαρκσέιντε -:-
16:00Σασέλ - Ρούγκενμπέργκεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
16:00BTS Νέσταντ - Βέρντερ Βρέμης II -:-16:00Βάταν Βρέμης - Βολτμερσχάουζεν -:-
16:00Γκιστεμούντερ - OSC Μπρεμερχάβεν -:-
16:00Λέχερ - Μπλόκντιεκ -:-
16:00Μπλούμενταλερ - Κόμετ Άρστεν -:-
16:00Όμουντ-Βέγκεσακ - Ουνιόν Βρέμης -:-
16:00Ομπερνόιλαντ - Μπρινκούμερ -:-
16:00Χεμελίνγκεν - Τούρα Βρέμης -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
15:00Μέπεν II - Σόνινγκεν -:-16:00Ντέλμενχορστ - Αρμίνια Αννόβερο -:-
16:00Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ -:-
17:00Άιντραχτ Τσέλε - Ρέντεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
16:00Αλτζενάου - Γκίεσεν -:-16:00Βαλντγκίρμες - Χανάου -:-
16:00Βέιντενχαουζεν - Μάρμπουργκ -:-
16:00Έρλενσι - Φρίεντμπεργκ -:-
16:00Ντιετκίρχεν - Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ -:-
16:00Φέρνβαλντ - Μπαουτανάλ -:-
18:00Χανάουερ - Στέινμπαχ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
15:00Άιντραχτ Τριέρ - Πιρμασένς -:-15:00Βορμάτια Βορμς - Άουερσμαχερ -:-
15:30RW Κόμπλεντζ - Πφέντερσχαϊμ -:-
16:30Ένγκερς - Μορλάουτερν -:-
16:30Καϊζερσλάουτερν II - Ντίεφλεν -:-
16:30Κάρμπαχ - Ντούντενχοφεν -:-
16:30Μέχτερσχαϊμ - Γκόνσενχαϊμ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
15:00Γκέμπενμπαχ - Άμπτσουιντ -:-15:30Ρέγκενσμπουργκ II - Κόμπουργκ -:-
16:00Βούρζμπουργκ - Μπάγερν Χοφ -:-
18:30Αμερτάλ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
15:00Λάντσμπεργκ - Πιπινσριέντ -:-15:00Μόναχο 1860 II - Κιρσανσέρινγκ -:-
15:00Νταϊσενχόφεν - Σοντχόφεν -:-
15:00Νταχάου - Γκάντελφίνγκεν -:-
15:00Ράιν/Λεχ - Κότερν-Σεντ Μανγκ -:-
15:00Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ - Έρλμπαχ -:-
16:30Νόρντλινγκεν - Ισμάνινγκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς
14:00Αμβούργο U19 - Σαν Πάουλι U19 -:-14:00Βόλφσμπουργκ U19 - Μέπεν U19 -:-
14:00Γιένα U19 - Ουνιόν Βερολίνου U19 -:-
14:00Λειψία U19 - Βέρντερ Βρέμης U19 -:-
14:00Ντιναμό Δρέσδης U19 - Χέρτα U19 -:-
14:00Όσναμπρικ U19 - Μπραουνσβάιγκ U19 -:-
14:00Χάνσα Ροστόκ U19 - Αννόβερο U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος
12:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 - Μόναχο 1860 U19 -:-12:00Σαντχάουσεν U19 - Καϊζερσλάουτερν U19 -:-
14:00Άουγκσμπουργκ U19 - Νυρεμβέργη U19 -:-
14:00Γκρόιτερ Φιρτ U19 - Ίνγκολσταντ U19 -:-
14:00Στουτγκάρδη U19 - Μπάγερν Μονάχου U19 -:-
15:00Χάιντενχαϊμ U19 - Καρλσρούη U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση
14:00Αρμίνια Μπίλεφελντ U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 -:-14:00Βερλ U19 - Μπόχουμ U19 -:-
14:00Βουπερτάλερ U19 - Γκλάντμπαχ U19 -:-
14:00Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 - Βικτόρια Κολωνίας U19 -:-
14:00Ντούισμπουργκ U19 - Κολωνία U19 -:-
14:00Πάντερμπορν U19 - Ντόρτμουντ U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
13:00SGS Έσσεν Γ - Κολωνία Γ -:-15:00Ντούισμπουργκ Γ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ -:-
ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα
20:00Ντιναμό Μπατούμι - Τελαβί -:-ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2
15:30Μπόλνισι - Ντουσέτι -:-16:00WIT Γεωργίας - Λοκομοτίβι Τιφλίδας -:-
17:00Δυναμό Τιφλίδας 2 - Κόμπι -:-
18:00Σπαέρι - Γκαρέγι Σαράγεβο -:-
19:00Στούρμι - Ρουστάβι -:-
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Μάντσεστερ 62 - Γιουρόπα Πόιντ -:-ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
18:00Μάανα - Νόρδερν Σίτι -:-18:00Οκβάβου Γιουνάιτεντ - Γκόλντεν Κικ -:-
ΓΚΑΝΑ: Γκανάιαν Καπ
18:00Νσοατρεμάν - Λέγκον Σίτιζ -:-ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
00:00Ντεπορτίβο Μίθκο - CSD Μιουνισιπάλ -:-ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1
19:00Λούμπα - Μίλο -:-19:00Χάφια - Ασάντι -:-
ΓΡΕΝΑΔΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
23:00Παραντάις - Φοντενόι -:-23:00ΑναβολήΣΑΜ Σπάρτανς - Φοντενόι -:-
23:00ΑναβολήΧαρντ Ροκ - Κουήνς Παρκ Ρέιντζερς -:-
ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Σοντερίσκε - Άαλμποργκ -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.75 ]ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Άαρχους Φρέμαντ - AB Κοπεγχάγη -:-15:00Μίντλφαρτ - Νίκομπινγκ -:-
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:45ΦΑ 2000 - Θίστεντ -:-15:00Σκίβε - HIK Χέλερουπ -:-
15:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Μπράμπραντ -:-
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Βέιγκααρντ - Βανλόσε -:-15:00Γιούνγκ Μπόιζ - Λάισενγκ -:-
15:00Σφμ-Ούρε - Χόλστεμπρο -:-
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Ισόι - VSK Άαρχους -:-ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
15:00Άαλμποργκ Γ - Οντένσε Q Γ -:-15:00Νάεστβεντ Γ - Έστερμπρο Γ -:-
15:30B93 Γ - Θίστεντ Γ -:-
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Κόγκε Γ - Μπρόντμπι Γ -:-16:00Άαρχους Γ - Νόρντζελαντ Γ -:-
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
03:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - Κουμπαγιά -:- [ 1.60 | 3.75 | 5.25 ]21:00Ιμπαμπούρα - Λιμπερτάδ -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.90 ]
23:30Μακάρα - Μουσούκ Ρούνα -:- [ 1.67 | 3.75 | 4.75 ]
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
21:30Λωζάν Ούκι - Ιβερντόν -:- [ 2.60 | 3.50 | 2.55 ]ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:30Γιουνγκ Μπόιζ - Λουγκάνο -:- [ 1.91 | 3.80 | 3.60 ]ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ
19:00Ξαμάξ - Βαντούζ -:-19:00Τούν - Σαφχάουζεν -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
17:00Λουγκάνο II - Βασιλεία II -:-17:00Μπαβουά - Σεντ Γκάλεν II -:-
17:00Μπουλέ - Παραντίσο -:-
17:00Μπρούλ - Μπρεϊτενρέιν -:-
18:00Ετουάλ-Καρούζ - Γιουνγκ Μπόιζ II -:-
18:30Κριέν - Μπιέλ Μπιέν -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
16:00Μεϊρίν - Σιόν II -:-16:00Πορταλμπάν - Βεβέι -:-
18:00Γκραντ-Σακονέ - Πούλι -:-
18:00Εσαλένς - Λε Σο-Ντε-Φοντς -:-
18:00Ιβερντόν II - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς -:-
18:30Σενουά - Μόνθεϊ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
18:00Μούτενζ - Ροτκρούζ -:-19:00Εμενμπρούκ - Μπάσεκορτ -:-
19:00Κουρτετέλ - Σολοτούρν -:-
19:00Μούρι - Κένιζ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Μπάλτζερς -:-17:00Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Φρέιενμπαχ -:-
17:00Έσεν - Ουζβίλ -:-
17:00Κρεουζλίνγκεν - Λινθ -:-
17:00Τούγκεν - Χονγκ -:-
18:00Μεντρίσιο - Γκρασχόπερ II -:-
18:00Ταβερνέ - Κόσοβα -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
18:30Τούν Γ - Σιόν Γ -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Κατάταξη Πλέι Οφς
17:00Ααράου Γ - Γκρασχόπερ Γ -:-17:00Λουκέρνη Γ - Σεν Γκάλεν Γ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
19:00Βασιλεία Γ - Ζυρίχη Γ -:-ΕΛΛΑΔΑ: Α Κατηγορία Γυναίκες
13:45ΠΑΟΚ Γ - ΟΦΗ Γ -:-ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
14:30Φλόρα - Πάρνου Βάπρους -:-17:00Κουρεσάαρε - Ταμέκα -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
12:30Πάιντε Λιναμισκόντ U21 - Ταμπασαλού -:-19:00Ταλίν - Ταλίνα Κάλεφ U21 -:-
19:00Τάρτου Βέλκο - Χάριου Λάαγκρι -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
12:30Ταμέκα Τάρτου Γ - Αραράτ Γ -:-ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN
16:00Γιάνγκ Μπάφαλοουζ - Μαντλένια -:-16:00Γκρην Μάμπα - Ρέιντζερς -:-
16:00Μαντζίνι Ουόντερερς - Μπαμπάνε Χαϊλάντερς -:-
16:00Μαντζίνι Σι Μπερντς - Ρόιαλ Λέοπαρντς -:-
16:00Μονένι Πάιρατς - Ιλόβο -:-
16:00Μπαμπάνε Σουάλοουζ - Εζουλβίνι -:-
16:00Ντένβερ - Νσινγκίζινι Χότσπερς -:-
ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμαία)
15:00ΓΦΚ Γιάλτα - Γκβαρντίγια -:-16:00TSK Σιμφερόπολ - Σπάρτα-ΚΤ -:-
16:00Ινκομπόρτ - Αλούστα-Κριμαία -:-
16:00Όσεαν Κερχ - Κιζιλτάς -:-
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες
16:30Γαλλία U17 Γ - Αγγλία U17 Γ -:-16:30Νορβηγία U17 Γ - Σουηδία U17 Γ -:-
ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
16:00Γιαντά - CAPS Γιουνάιτεντ -:-16:00Γκρινφιούλ - ZPC Καρίμπα -:-
16:00Μπουλαβάγιο Τσιφς - Τσίκεν Ιν -:-
16:00Σίμπα Μπόρα - Νγκέτζι Πλάτινουμ -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:05Αλ Ουρούμπα - Αλ Νταφρά -:-17:05Γκαλφ Γιουνάιτεντ - Αμπτάλ Χίροουζ -:-
17:05Ντιμπά Αλ Φουιαρά - Μασαφί -:-
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ
02:00Λουντούν Γιουνάιτεντ - Ελ Πάσο -:-00:00Ντιτρόιτ - Φοίνιξ Ράιζινγκ -:-
ΗΠΑ: MLS Next Pro
00:00Ίντερ Μαϊάμι II - Τσατανούγκα -:-03:00Χάντσβιλ Σίτι - Τορόντο II -:-
05:30Πόρτλαντ Τίμπερς 2 - Τακόμα Ντεφάιανς -:-
ΗΠΑ: USL Λιγκ 2
02:00Λουιζιάνα - Μπλου Γκους -:-21:00Φιλαδέλφεια Λόουν Σταρ - Ουέστ Τσέστερ Γιουνάιτεντ -:-
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
21:00Τζόρτζια Λάιονς - Μίτσιγκαν Σταρς -:-ΗΠΑ: USL Λιγκ Ουάν Καπ
20:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Φόργουορντ Μάντισον -:-00:00Ουάν Νόξβιλ - Νόρδερν Κολοράντο -:-
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
03:00Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ - Ουάσινγκτον Γ -:-ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
08:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Ουράβα -:- [ 3.30 | 3.10 | 2.30 ]08:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Σάγκαν Τόσου -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.60 ]
08:00Κυότο - Φουκουόκα -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.75 ]
09:00Καβασάκι - Σαπόρο -:- [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]
09:00Σονάν - Ματσίδα Ζέλβια -:- [ 3.80 | 3.25 | 2.05 ]
10:00Ναγκόγια - Γκάμπα Οσάκα -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.00 ]
10:00Σερέζο Οσάκα - Βίσσελ Κόμπε -:- [ 3.20 | 3.20 | 2.38 ]
11:00Τόκυο - Κασίβα -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.70 ]
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
08:00Βεγκάλτα Σεντάι - Κουσάτσου -:- [ 1.62 | 3.60 | 5.75 ]08:00Σιμίζου - Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ -:- [ 1.53 | 4.20 | 5.50 ]
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
08:00Σαϊτάμα Γ - Μπελέτζα Γ -:-08:00Χιροσίμα Γ - Ομίγια Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
07:00Εχίμε Γ - Χαριμάου Αλμπίον Γ -:-07:00Νιταϊντάι Γ - Σιζουόκα Μπονίτα Γ -:-
07:00Τακατσούκι Σπεράντζα Γ - Κουνοΐτσι Γ -:-
08:00Όρτσα Καμογκάβα Γ - Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ -:-
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ (Χαλίτζ Φαρς)
16:45Σαμς Αζάρ Καζβίν - Μαλαβάν -:-17:20Μες Ραφσανιάν - Σεπαχάν -:-
17:50Χαβαντάρ - Περσέπολις -:-
18:00Αλουμίνιουμ Αράκ - Σανάτ Ναφτ -:-
18:20Τερακτόρ-Σαζί - Σίριαν -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών
17:00ΝΛΡ Ουέιβς Γ - Σέλμπουρν Γ -:-19:00Κορκ Σίτι Γ - Σάμροκ Ρόβερς Γ -:-
19:00Τρίτι Γιουνάιτεντ Γ - Πίμαουντ Γ -:-
21:00Σλάιγκο Ρόβερς Γ - Μποέμιανς Γ -:-
21:30Άθλοουν Γ - Ουέξφορντ Γ -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
17:00Ακράνες - Βέστρι -:-20:00Βαλούρ - Ακουρέρι -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία
17:00Βόλσουνγκουρ - Σέλφος -:-17:00Γκαρνταμπάερ - Χάουκαρ -:-
17:00Φιαρνταμπίγκντ/Λέικνιρ - Όλαφσβικ -:-
18:00Βόγκαρ - Χότουρ/Χούγκιν -:-
19:00Αεγκίρ - Φιαλαμπίγκντ -:-
19:00Κορμάκουρ/Χβοτ - Ρέινιρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
15:00Σανταντέρ - Μιραντές -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]17:15Σπόρτινγκ Χιχόν - Ανδόρα -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.50 ]
17:15Φερόλ - Αλκορκόρν -:- [ 1.91 | 3.10 | 4.50 ]
19:30Βαγιαδολίδ - Εσπανιόλ -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.60 ]
22:00Λεβάντε - Εϊμπάρ -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.75 ]
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
17:00Ταραζόνα - Σαμπαντέλ -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.10 ]18:00Λούγκο - Κορνέγια -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.20 ]
19:00Ταραγόνα - Λογκρόνς -:- [ 1.22 | 5.75 | 8.00 ]
20:00Θέλτα Βίγκο Β - Ράγιο Μαϊανταχόντα -:- [ 1.20 | 5.75 | 10.00 ]
21:00Φουενλαμπράντα - Αρεντέιρο -:- [ 1.50 | 3.60 | 5.75 ]
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
20:00Μέριδα - Ιντερσίτι -:- [ 1.73 | 3.20 | 4.50 ]20:00Ουέλβα - Αλγκετσίρας -:- [ 1.53 | 3.40 | 6.50 ]
21:00Κόρδοβα - Σανλουκουένιο -:- [ 1.53 | 3.60 | 5.50 ]
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Πλέι Οφ Προβιβασμού
19:00Γκουιχουέλο - Λογκρόνες -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
18:00Αρθούα - Σίλβα -:-18:30Ατλέτικο Αρτέισο - Μπεργκαντίνος -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
17:15Τουιλά - Μπάρτσια -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
18:00UD Σαμάνο - Εσκομπέντο -:-19:00Ατλέτικο Αλμπερίτσια - Τορίνα -:-
19:00Βελάρντε - Βιμενόρ -:-
19:00Γκουαρνίτζο - Σολάρες -:-
19:00Καρτές - Τροπεζόν -:-
19:00Κάστρο - Σιέτε Βίγιας -:-
19:00Λαρέντο - Ρεβίγια -:-
19:00Μπετζανά - Κολίντρες -:-
19:00Ναβάλ Ρεϊνόζα - Ατλέτικο Μινέρος -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
18:00Λεϊόα - Σαν Ιγκνάτσιο -:-19:00CD Βιτόρια - Πασάια -:-
19:00Αλαβές Γ - Πορτουγκαλέτε -:-
19:00Λαγκούν Ονάκ - Παντούρα -:-
19:00Μπασκονία - Αναϊτασούνα -:-
19:00Ντέουστο - Μπεασαΐν -:-
19:00Ντουράνγκο - Τούρινγκ ΚΕ -:-
19:00Ουρντουλίθ - Ορέρα Ονταρόα -:-
19:30Ανόργκα - Ντέριο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
17:00Ραπιτέντσα - Λ'Εσκάλα -:-18:30Μολερούσα - Περάλντα -:-
19:00Βιλασάρ ντε Μαρ - Τόνα -:-
19:00Καστελντέφελς - Γκράμα -:-
19:00Μπανταλόνα - Σαν Κριστομπάλ -:-
19:00Ολότ - Μοντανέσα -:-
19:00Πρατ - Βιγιαφράνκα -:-
19:00Ρες - Χιρόνα Β -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
13:00Βιγιαρεάλ Γ - Τορεγιάνο -:-17:00Πατακόνα - Μπουριάνα -:-
20:15Καστελονένσε - Ατζενέτα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
16:40Πονφεραντίνα Β - Αλμαζάν -:-17:00Κολέγκιος Ντιοτσεσάνος - Λεονέσα Β -:-
18:00Λα Βιργκέν - Βιγιαράλμπο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
18:30Αλκούντια - Κολερένσε -:-18:30Λοσετένσε - Αρενάλ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
23:00Βιλα Σάντα Μπριγκίντα - Ταμαρατσέιτε -:-18:45Λα Κουάντρα - Σάντα Ούρσουλα -:-
19:00Αρούκας - Μαρίνο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13
11:00Ρεάλ Μούρθια Β - Ντεπορτίβο Μινέρα -:-19:30Μπαλσίκας Ατλέτικο - Ρασίνγκ Μούρθια -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
17:30Λερίνς - Μπετί Ονάκ -:-19:00Αρντόι - Τσαντρέα -:-
19:00Καντολάγκουα - Ομπερένα -:-
19:00Κορτές - Παμπλόνα -:-
19:00Λαγκουνάκ - Χουάρτε -:-
19:00Μπετί Κοζκόρ - Αλέσβες -:-
19:00Μπιντεζάρα - Σούμπιζα -:-
19:00Πένα - Εσκαμπάρτε -:-
19:00Τσιρμπονέρο - Μπουρλάντες -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17
19:00Ουτρίγιας - Καρινένα -:-19:45Ατλέτικο Μονζόν - Μπινεφάρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες
13:00Γρανάδα Γ - Μπέτις Γ -:-19:00Λας Πλάνας Γ - Λεβάντε Γ -:-
22:00Ρεάλ Μαδρίτης Γ - Ατλέτικο Μαδρίτης Γ -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Μακάμπι Χάιφα - Μακάμπι Τελ Αβίβ -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.00 ]ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Μακάμπι Νετάνια - Χαποέλ Χαντέρα -:- [ 2.45 | 3.30 | 2.55 ]18:00Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Χαποέλ Πέταχ Τίκβα -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.20 ]
18:00Χαποέλ Ιερουσαλήμ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ -:- [ 3.40 | 3.20 | 2.10 ]
18:00Χαποέλ Τελ Αβίβ - Άσντοντ -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.90 ]
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Προβιβασμός - Πλέι Οφς
21:30Αταλάντα U23 - Λενάγκο Σαλούς -:-21:30Κασερτάνα - Οντάτσε Τσερινιόλα -:-
21:30Περούτζια - Ρίμινι -:-
21:30Ταράντο - Πικέρνο -:-
21:30Τριεστίνα - Τζιάνα Ερμίνιο -:-
22:00Πεσκάρα - Γιουβέντους U23 -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Στάδιο Νικητών
17:00Καλντιέρο Τέρμε - Ουνιόν Κλοντιένσε -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σούπερ Καπ (Σέριε C)
19:00Γιούβε Στάμπια - Μάντοβα -:-ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
12:00Κάλιαρι U19 - Τζένοα U19 -:-14:00Λάτσιο U19 - Ίντερ U19 -:-
16:00Αταλάντα U19 - Βερόνα U19 -:-
16:00Σαμπντόρια U19 - Έμπολι U19 -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2
15:30Kρεμονέζε U19 - Τσιταντέλα U19 -:-15:30Άσκολι U19 - Σπέτσια U19 -:-
15:30Βενέτσια U19 - Φεραλπισάλο U19 -:-
15:30Βιτσέντζα U19 - Κόμο U19 -:-
15:30Εντέλα U19 - Πεσκάρα U19 -:-
15:30Κροτόνε U19 - Περούτζια U19 -:-
15:30Μπενεβέντο U19 - Κοζέντσα U19 -:-
15:30Μπρέσια U19 - Σουντιρόλ U19 -:-
15:30Ουντινέζε U19 - ΣΠΑΛ U19 -:-
15:30Παλέρμο U19 - Μονόπολι U19 -:-
15:30Πάντοβα U19 - Αλεσάντρια U19 -:-
15:30Πάρμα U19 - Ρετζιάνα U19 -:-
15:30Πίζα U19 - Νάπολι U19 -:-
15:30Ρενάτε U19 - Αλμπινολέφε U19 -:-
15:30Σαλερνιτάνα U19 - Τσεζένα U19 -:-
15:30Τερνάνα U19 - Μπάρι U19 -:-
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Τουράν - Ζέτισου -:-ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά
02:00Γιόρκ Γιουνάιτεντ - Βαλούρ -:-21:00HFX Ουόντερερς - Κάβαλρι -:-
00:00Πασίφικ - Φορτζ -:-
ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ
12:00Μπίντκο Γιουνάιτεντ - Κακαμέγκα Χόουμποϊζ -:-15:00Γκορ Μαχία - Σαμπάνα -:-
15:00Καριομπάνγκι Σαρκς - Σοφαπάκα -:-
15:00Μπαντάρι - Πόστα Ρέιντζερς -:-
15:00Νζόια Σούγκαρ - KCB -:-
15:00Ουλίνζι Σταρς - Μουχορόνι Γιούθ -:-
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
12:00Ναϊρόμπι Γιουνάιτεντ - Μομπάσα Σταρς -:-13:00Λουάντα Βίλα - Νταραγιάνι Γκόγκο -:-
13:00Ντίμπα Πάτριοτς - Μιγκόρι -:-
13:00Σιμπιλβέτ - Ασάντ -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
14:00Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ - Σανγκάι Σένουα -:- [ 6.50 | 3.80 | 1.55 ]14:35Γουχάν Θρι Τάουνς - Σαντόνγκ Ταϊσάν -:- [ 4.50 | 3.50 | 1.75 ]
15:00Γκουοάν Πεκίνου - Μεϊζού Χάκα -:- [ 1.29 | 4.75 | 12.00 ]
ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ
10:30Ζιανγκζί Λουσάν - Ντάλιαν Γινγκμπό -:-14:30Νανίνγκ Σίτι - Τσονγκίνγκ Τονιανγκλόνγκ -:-
14:30Σούτζου Ντόνγκβου - Γκουανγκζί Πινγκούο Χαλιάο -:-
ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ
10:00Ντάλιαν Κουντσένγκ - Ταϊάν Τιανκουάνγκ -:-10:30Ζιάν Ρονγκάι - Λάνγκφανγκ Γκλόρι Σίτι -:-
11:00Γκουανγκζί Χενγκτσέν - Σανγκάι Πορτ Β -:-
12:00Γκουανγκντόνγκ ΓΖ-Πάουερ - Γιανγκζί Νταρκ Χορς -:-
13:00Χάικου Μίνγκτσενγκ - Σένζεν Τζούνιορς -:-
14:30Ριζάο Γούκι - Σαανζί Γιούνιον -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
10:00Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ - Γουχάν Γιανγκντά Γ -:-10:00Ζεϊάνγκ Γ - Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ -:-
10:00Μπεϊγίνγκ Μπεϊκόνγκ Γ - Γιονγκτσουάν Τσασάν Γ -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:00Μπαρανκουιλά - Ατλέτικο -:-ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
23:30Κορτουλούα Γ - Μιλονάριος Γ -:-00:00Ατλέτικο Νασιονάλ Γ - Ντεπορτίβο Περέιρα Γ -:-
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00Οτόχο ντ'Ογιο - Κόντζο -:-17:00Τσεμινότς - Νάθαλις -:-
20:00Ντιάμπλες Νουάρ - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30Ετουάλ ντε Κίβου - Κούγια -:-17:30Μοτέμα Πέμπε - Ρένεσανς -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
13:00Πορτογαλία U16 - Ελβετία U16 -:-19:00Ιρλανδία U16 - Αυστρία U16 -:-
ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:05Αλ Αραμπί - Αλ Σαλμιγιά -:-21:20Αλ Κουβέιτ - Αλ Νασέρ -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
18:00Βαραζντίν - Ριέκα -:- [ 6.50 | 4.20 | 1.50 ]20:30Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Όσιγιεκ -:- [ 1.36 | 4.75 | 8.50 ]
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
15:50Βούκοβαρ 1991 - Ντουμπράβα -:- [ 1.80 | 3.20 | 4.00 ]18:30Ντουγκοπόλιε - Τσιμπάλια -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
18:30Ζντράλοβι - Γιαντράν LP -:-18:30Μαρσόνια - Χρβάτσε -:-
18:30Μπέλιστσε - Μπιέλοβαρ -:-
18:30Ράντνικ Κριζέβτσι - Κρκ -:-
18:30Τρνιέ - Ντούγκο Σέλο -:-
ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Ανόρθωση - Άρης Λεμεσού -:-19:00ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ Λάρνακας -:-
19:00Πάφος - Ομόνοια -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
16:00Metta - Γιέλγκαβα -:-18:00Γκρομπίνα - Άουντα -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα
15:00Μαρούπε - Βέντσπιλς -:-15:00Σμιλτέν - Βαλμιέρα 2 -:-
17:00Όγκρε Γιουνάιτεντ - Τούκουμς 2000 2 -:-
17:00Ρίγα 2 - Λίβον ΠΠΚ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Σλατσκ -:-19:00Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ -:-
21:00Δυναμό Μπρεστ - Γκόμελ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
13:00Νίβα Ντολμπίζνο - ΜπαμΠρόμ Γκομέλ -:-15:00Βόλνα Πινσκ - Μπελσίνα -:-
18:00Όστροβετς - Λίντα -:-
ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Νικητών
16:00Αλ Ανσάρ - Σαφά -:-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α
15:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Τρανσινβέστ -:-17:00Σούντουβα - Ντζιουγκάς Τελσιάι -:-
19:00Μπάνγκα - Πανεβέζις -:-
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
13:00BE1 NFA - Γκαρλιάβα -:-14:00Νεβεζίς Κενταϊνιάι - Μινίγια -:-
15:00Ατμόσφαιρα - Κάουνο Ζαλγκίρις 2 -:-
15:00Ριτεριάι - Εκράνας -:-
ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Χανγκ Σάι - Τσενγκ Φουνγκ -:-16:00Λαν Λοκ - Μπενφίκα -:-
ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα
12:30PDRM FC - Κέντα -:-15:15Σρι Παχάνγκ - Κελαντάν Νταρούλ Ναΐμ -:-
16:00Τερενγκάνου - Περάκ -:-
ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ
15:30MAFCO - Μπιγκ Μπούλετς -:-15:30Μάιτι Ουόντερερς - Καρόνγκα Γιουνάιτεντ -:-
15:30Μόγιαλ Μπάρακς - Τσιτίπα Γιουνάιτεντ -:-
15:30Τσίβο Γιουνάιτεντ - Μπάνγκβε Ολ Σταρς -:-
15:30ΦΟΜΟ - Μπάκα Σίτι -:-
ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
19:30Κίτα - Κόρο -:-19:30Κοροφίνα - Ντζολιμπά -:-
19:30ΟΣ Μπουγκουνί - Μπακαριντιάν -:-
21:30Μπίνγκα - Πολίς -:-
ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2
19:00Μεκνές - Ουιντάντ Φες -:-19:00Ντιφαά Ελ Γιαντιντί - Ολυμπίκ Κουριμπγκά -:-
19:00Ουιντά - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ -:-
19:00Σταντ Μαροκέν - Ντσέιρα -:-
19:00Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - Κοκάμπ Μαρακές -:-
ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
19:00Χασάνια Αγκαντίρ - Ράγια Καζαμπλάνκα -:-22:00Μόγκρεμπ Τετουάν - Μάγκρεμπ Φεζ -:-
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ
14:30Βακόας - Πορτ Λούις -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
04:00ΟΝΑΜ Πούμας Γ - Μοντερέι Γ -:-06:06Χουάρεθ Γ - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ -:-
ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
11:15Κβοντ - Κανγκαρίντ -:-14:15Κορομκόν - Ντέρεν -:-
ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα
16:00Ασοσιακάο Μπλακ Μπουλς - Φεροβιάρο Μπέιρα -:-ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Μπάλτι - Ντάτσια Μπουιουτσάνι -:-18:00Μιλσάμι - Πετροκούμπ -:-
20:00Ζίμπρου Κισινάου - Σερίφ Τιράσπολ -:-
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
16:00Univer Comrat - Σπεράντα Ντρόχια -:-16:00Victoria - Σπεράνις -:-
16:00Σάζαν - Ολίμπ Κομράτ -:-
16:00Σπάρτα Σελεμέτ - Ίσκρα Ριμπνίτα -:-
ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Μοχαμεντάν - Μπασουντάρα Κινγκς -:-13:00Μπράδερς Γιούνιον - Φόρτις -:-
13:00Σιταγκόνγκ Αλμπαχάν - Σεΐκ Τζαμάλ -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αμπέιγ - Ντιναμίκ Ντζουνγκού -:-18:00Δυναμό Παρακού - Ρεάλ Σπόρτ -:-
18:00Μπεμπερέκε - Σολέιλ -:-
18:00Πάνθερς - Χόντιο -:-
18:00Τονέρ - Μπαφλς ντου Μποργκού -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Εσπουάρ - Ρεκίνς -:-18:00Κοτόνου - Δυναμό Αμπομέι -:-
18:00Ντάντιε - ΑΣΠΑΚ -:-
18:00Πόμπε - Ντάμισα -:-
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Ιλέβεν Έιντζελς - Χόλυ Γκοστ -:-16:00Μασιτόακα - Νίκο Γιουνάιτεντ -:-
16:00Μορουπούλε - Ταφίκ -:-
16:00Πολίς XI - BDF XI -:-
16:00Σεκιούριτι Σίστεμς - Σούα Φλαμίνγκοουζ -:-
16:00Τάουνσιπ Ρόλερς - Γουανένγκ Γκάλαξι -:-
ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Μπόμπο-Ντιουλασό - ΑΣΦ Ντιουλασό -:-19:00Σαλίτας - Ραχίμο -:-
ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Κουπ ντου Πρέζιντεντ
16:00Deira - Βιτάλ Ο -:-ΜΠΟΥΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Τράνσπορτ Γιουνάιτεντ - Tsirang -:-ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: 1. Ντεΐλντ
17:15Κλάκσβικ 2 - Σουντουρόι -:-17:45Ρούναβικ 2 - B36 Τόρσαβν 2 -:-
18:00Βίκινγκουρ 2 - Χόιβικ -:-
ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ
18:15Εσπουάρ - Σαχέλ -:-18:15Νιγκελέτς - ΑΣΦΑΝ -:-
ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
17:00ΑναβολήΝτόμα Γιουνάιτεντ - Λόμπι Σταρς -:-18:00ΑναβολήΜπέντελ - Κάτσινα Γιουνάιτεντ -:-
ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
17:001472 FC - Ντακάντα -:-17:00Αμπιά Κόμετς - Εκίτι Γιουνάιτεντ -:-
17:00Εντέλ - Σμαρτ Σίτι -:-
17:00Κόαλ Σίτι - Βάντρεζερ -:-
17:00Μαντιμπά - Μπιόντ Λίμιτς -:-
17:00Στόρμερς - Ρόβερς ΦΚ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν
19:00Μόλντε - Ρόζενμποργκ -:- [ 1.45 | 3.80 | 5.75 ]ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν
17:00Αάλεσουντ - Βαλερένγκα -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.00 ]17:00Ασάνε - Σταρτ -:- [ 2.20 | 3.50 | 2.90 ]
17:00Κόνγκσβίνγκερ - Ράουφος -:- [ 1.62 | 4.00 | 4.75 ]
17:00Λιν - Λεβάνγκερ -:- [ 2.25 | 3.60 | 2.88 ]
17:00Μος - Στάμπαεκ -:- [ 3.30 | 3.50 | 2.05 ]
17:00Μπρίνε - Μιοντάλεν -:- [ 1.65 | 3.75 | 4.75 ]
17:00Ρανχάιμ - Έγκερσουντς -:- [ 2.10 | 3.40 | 2.90 ]
17:00Σόγκνταλ - Σάντνες Ούλφ -:- [ 1.62 | 3.75 | 4.75 ]
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
14:00Σότρα - Λάισεκλοστερ -:-17:00Άρενταλ - Χάντεν -:-
17:00Έικ-Τονσμπεργκ - Γερβ -:-
17:00Νοτόντεν - Φλεκερόι -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2
14:30Τρόμσντάλεν - Γκιόβικ-Λιν -:-15:00Ούλ/Κίσα - Φόλο -:-
16:00Έιντσβολντ - Στρίντχαϊμ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος
14:00Φόρντε - Ντιέρβ 1919 -:-15:00Ασκόι - Φρόια -:-
15:00Μπιάργκ - Σαντβίκεν -:-
16:00Χάουγκεσουντ 2 - Λοντερφιόρντ -:-
17:00Αρντάλ - Ος -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος
15:00Μπροντ - Βίγκορ -:-15:00Πορς - Μανταλσκαμεράτενε -:-
17:00Σόλα - Φραμ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος
15:00Νόρντστραντ - Ασίντεν -:-16:00Φριγκ - Ούλερν -:-
17:00Άσκερ - Όπσαλ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
15:00Λίλεστρομ 2 - Τίλερ -:-16:00Βέρνταλ - Μέλχους -:-
16:00Σουρναντάλ - Νάρντο -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος
13:30Κρίστιανσουντ 2 - Λοκομοτίβ Όσλο -:-15:00Γκιελεράσεν - Σκιέτεν -:-
15:00Μπιορκελάνγκεν - Χοντ 2 -:-
16:00Ρέντι - Φάνεφος/Βόρμσουντ -:-
16:30Σπιελκάβικ - Σκέντσμο -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος
13:00Φρέντρικσταντ 2 - Σκιερβόι -:-14:00Ινστράντενς - Χάρσταντ -:-
14:00Χαμ-Καμ 2 - Ούλφστιντ -:-
16:00Έλβερουμ - Φιλινγκσντάλεν -:-
17:00Φλόγια - Σπριντ-Τζελόι -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες
15:00Κόλμποτν Γ - Λιν Γ -:-15:00Ρόζενμποργκ Γ - Ασάνε Γ -:-
15:00Στάμπαεκ Γ - Ρόα Γ -:-
17:45Άρνα Μπιόρναρ Γ - Μπραν Γ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες
13:30Βίκινγκ Γ - Κιλ / Χέμνε Γ -:-ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Πόλοκουέιν - Σεκουκούνε -:-16:00Σουάλοουζ - Στέλενμπος -:-
18:30Μαμελόντι Σάνταουνς - Ρόιαλ ΑΜ -:-
21:00Ορλάντο Πάιρετς - Ρίτσαρντς Μπέι -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ
10:30Μαμελόντι Σάνταουνς U23 - Σουάλοουζ U23 -:-11:00Αμαζούλου U23 - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 -:-
11:00Κέιπ Τάουν Σίτι U23 - Κάιζερ Τσίφς U23 -:-
11:00Πόλοκουέιν U23 - Ορλάντο Πάιρετς U23 -:-
11:00Ρίτσαρντς Μπέι U23 - Κέιπ Τάουν Σπερς U23 -:-
11:00Σεκουκούνε U23 - Ρόιαλ ΑΜ U23 -:-
11:00Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 - Γκάλαξι U23 -:-
12:30Στέλενμπος U23 - Γκόλντεν Άροουζ U23 -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
10:30Ιντσεόν Γιουνάιτεντ - Σεούλ -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.00 ]13:00Γκανγκβόν - Νταέτζεον -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.60 ]
13:00Νταεγκού - Γκουάνγκτζου -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.50 ]
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
10:30Μπουσάν - Τσουνγκνάμ Ασάν -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]13:00Ανσάν Γκρήνερς - Σεούλ Η-Λαντ -:- [ 3.75 | 3.50 | 1.85 ]
13:00Σουβόν Μπλουγουίνγκς - Τσεονάν Σίτι -:- [ 1.50 | 4.20 | 5.50 ]
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
08:00Σιχένγκ Σίτιζεν - Γκανγκνεούγκ -:-08:00Τσουντσεόν - Γκιεονγκτζιού KHNP -:-
13:00Ούλσαν Σίτιζεν - Τσανγκουόν -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε
15:30GVVV - Σπάκενμπεργκ -:-15:30Κονίνκλικε HFC - Χάρντενμπεργκ -:-
15:30Σεβενίνγκεν - Γιονγκ Αλμέρ Σίτι -:-
16:00ADO 20 Χίμσκερκ - Κοζάκεν Μπόιζ -:-
16:00AFC - Άσεν -:-
16:00Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ - Λίζ -:-
16:30Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ - Κουίκ Μπόιζ -:-
16:30Κάτουικ - Εξέλσιορ Μάασλουις -:-
19:00Ντε Τρέφερς - Νούρντβικ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε
15:30Εεμντίκ - DEM -:-15:30Ρίνβογκελς - Ουρκ -:-
15:30Χαρκεμάσε Μπόιζ - Σπάρτα Νίκερκ -:-
15:30Χόεκ - Ος '20 -:-
16:00DVS '33 Ερμέλο - ODIN '59 -:-
16:00Ισελμιρβόγκελς - VV DOVO -:-
16:00Κλοετίνγκε - Στεντόκο -:-
16:30TEC - Μπάρεντρεχτ -:-
16:30USV Χέρκουλες - RKAV Φόλενταμ -:-
19:00GVV Γιούνιτας - Ροσμάλεν -:-
19:00Hsc 21 - Γκενεμούιντεν -:-
19:00UNA - Σπόρτλουστ -:-
19:30Χούγκεβιν - Στάπχορστ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
14:30Γκόου Εχέντ Ιγκλς U21 - Τζβόλε U21 -:-15:00Γκρόνινγκεν U21 - Ναϊμέγκεν U21 -:-
16:00Γκράαφστσαπ U21 - Φέγενορντ U21 -:-
16:00Καμπούρ U21 - Τβέντε/Χέρακλες U21 -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Πλέι Οφς
15:30Άγιαξ U18 - Αλκμάαρ U18 -:-ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες
17:30PEC Τζβόλε Γ - Φορτούνα Σιτάρντ Γ -:-17:30PSV Αϊντχόφεν Γ - ΣΜΒ Εξέλσιορ Γ -:-
17:30Αλκμάαρ Γ - Χέρενβεν Γ -:-
17:30Ντε Χάαγκ Γ - Άγιαξ Γ -:-
17:30Τβέντε Γ - Τελστάρ Γ -:-
17:30Φέγενορντ Γ - Ουτρέχτη Γ -:-
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
00:30Μάραθον - Ντεπορτίβο Τζένεσις -:-ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Κόνφερενς Λιγκ - Πλέι Οφς
14:20Νιουτάουν - Πένυμποντ -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
16:30MTK Βουδαπέστης - Ακαδημία Πούσκας -:- [ 4.20 | 4.20 | 1.70 ]18:30Ζαλαεγκερζέγκ - Πάκσι -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]
20:30Ντιοσγκιόρι - Φερεντσβάρος -:- [ 4.75 | 4.50 | 1.57 ]
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα
18:00Πεκσί - Σοροκσάρ -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοανατολικά
18:00Ντέμπρετσενι EAK - Ντέμπρετσενι II -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
16:00Γκιόρ Γ - Σκεκσζάρντι Γ -:-17:00Άστρα Ουγγαρίας Γ - Ακαδημία Πούσκας Γ -:-
17:00Σζεντ Μιχάλι Γ - Μπουνταορσί Γ -:-
17:00Φερεντσβάρος Γ - Σοροκσάρ Γ -:-
17:00Φέχερβαρ Γ - ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ -:-
17:00Χαλαντάς Γ - Ντιοσγκιόρι Γ -:-
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00UPDF - Βίλα -:-16:00Αϊρτέλ Κιταρά - Μπουσόγκα -:-
16:00Μαρούνς - Μπράιτ Σταρς -:-
16:00ΜΟΛ - Γκαντάφι -:-
16:00ΝΕΚ - Βάιπερς -:-
16:00Ουακίσο Τζάιαντς - Μπαραρά Σίτι -:-
16:00Ουγκάντα Ρέβενιου - Καμπάλα Σίτι -:-
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
17:00Μέταλουργκ Μπεκομπάντ - Κιζιλκούμ -:-17:00Ολύμπικ - Πακτακόρ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Βόρσκλα Πολτάβα - Μινάι -:-15:30Όμπολον - Ρουκχ Λβιβ -:-
18:00Σαχτάρ Ντόνετσκ - Δυναμό Κιέβου -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
14:00Πολτάβα - Kudrivka-Nyva -:-15:00Μαριούπολ - Καρπάτι Λβιβ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:30Μέταλιστ Κάρκιβ - Χίρνικ-Σπορ -:-13:30Ποντίλια Κμελνίτσκι - Ντινάζ Βίσγκοροντ -:-
14:30Κουστ - Τσερνίχιφ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
12:45Τρόστιανετς - Τσάικα Πετροπάβλιφσκα Μπορσχάιφκα -:-13:15Κούντριβκα - Ντρούζμπα Μίριφκα -:-
14:30Νίβα Βινίτσια - ΟΚΣΑ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
12:00Κρίβμπας 2020 U19 - Ζίτομιρ U19 -:-14:00Ολεξάντριγια U19 - Ντνίπρο-1 U19 -:-
14:00Τσερνομόρετς Οδησσού U19 - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ U19 -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Ντνίπρο-1 Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ -:-16:00Πάνθερς Ουμάν Γ - Βέρες Ρίβνε Γ -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
02:00Νασιονάλ - Φίνιξ -:- [ 1.36 | 4.75 | 7.50 ]16:00Σέρο - Ντανούμπιο -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.63 ]
18:30Μιραμάρ - Ρίβερ Πλέιτ -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.88 ]
21:00Ρασίνγκ Μοντεβιδέο - Μαλντονάντο -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.20 ]
00:00Πενιαρόλ - Γουόντερερς -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.00 ]
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
01:00Πλάζα Κολόνια - Ατένας -:-16:00Αλμπιόν - Λα Λουζ -:-
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα - Πλέι Οφς
23:00Τάουρο - Ιντεπεντιέντε -:-ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
01:002 ντε Μάιο - Τακουάρη -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.75 ]03:30Λιμπερτάδ - Σολ Ντε Αμέρικα -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
00:00Σπορτίβο Τρινιντένσε - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.55 ]
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
00:15Γκουαϊρένα - Μάρτιν Λεντέσμα -:-02:30Ρούμπιο Νου - Φερνάντο ντε λα Μόρα -:-
17:00Ντεπορτίβο Ρεκολέτα - Σαν Λορέντζο -:-
17:00Παστορέο - Ενκαρνατσιόν -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00Σπορ Μπόυζ - Κομερσιάντες Ουνίντος -:- [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]23:30Κούσκο - Κάρλος Μανούτσι -:- [ 1.40 | 4.50 | 7.00 ]
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:00Αγιακούτσο - Ντεπορτίβο Κουπσόλ -:-23:00Αλιάντζα Χουανούκο - Σαν Μάρκος -:-
23:00Καντολάο - Μοκέγκουα -:-
23:00Λακουαμπάμπα - Πιράτα -:-
23:00Μπινασιονάλ - Κομερτσιάντες -:-
23:00Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
23:30Κάρλος Μανούτσι Γ - Μέλγκαρ Γ -:-04:30Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ -:-
21:00Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ - UNSAAC Γ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
16:00Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σταλ Μίελετς -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]18:30Γιαγκιελόνια - Κορόνα Κιέλτσε -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.00 ]
21:00Ρακόφ - Στσζέτσιν -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
16:00Κρόμπρι Γκλόγκοου - Ρεζόβια Ρζεσζόφ -:- [ 2.38 | 3.30 | 2.88 ]18:30Βίσλα Κρακοβίας - Λέχια Γκντανσκ -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.50 ]
21:00Σταλ Ρζεσζόφ - Τερμάλιτσα Μ-Μ. -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.10 ]
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
15:00Τσοΐνιτσε - Πολόνια Μπιτόμ -:-17:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν II - Βίσλα Πουλάβι -:-
17:00Χάτνικ Κρακοβίας - Λεχ Πόζναν II -:-
17:15ΚΚΣ Κάλιστζ - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ -:-
18:00Σαντέτσια - Έλμπλαγκ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I
13:00Λέγκια II - Βικτόρια Σουλεγιόβεκ -:-16:00Ζαμπρόφ - Βάρτα Σίεραντζ -:-
17:00Μλάβα - Πίλιτσια Μπιαλομπρζέγκι -:-
18:00Μπέλσατοφ - Ουίκιελετς -:-
18:00Πέλικαν - LKS Λόμζα -:-
18:30Κονκόρντια Ελμπλάγκ - Ούνια Σκιερνιέβιτσε -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
13:00Πογκόν Στσζέτσιν II - Νότετς Τσζάρνκοφ -:-15:00Νόβε Σκαλμιέρζιτσε - Σβιτ Σκόλβιν -:-
15:00Φλότα Σουινούιτσιε - Σολέτς Κουγιάφσκι -:-
16:00Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι - Βινέτα Βολίν -:-
17:00Ελάνα Τορούν - Ούνια Σβάρζεντζ -:-
17:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Γκεντάνια Γκντανσκ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
13:00Γκόρνικ Ζάμπρζε II - Ζιελόνα Γκόρα -:-13:00Μπιτόμ Οντρζάνσκι - Γιελένια Γκόρα -:-
13:00Σλασκ Βρότσλαβ II - Κλούσζμπορκ -:-
14:00Γκοτσζαλκόβιτσε Ζντρόι - Μπιέλσκο-Μπιάλα -:-
16:00Πολκόβιτσε - Πνίοβεκ Παβλόβιτσε -:-
16:00Σταρόβιτσε Ντόλνε - Καρίνα Γκούμπιν -:-
17:00Βάρτα Γκορζόφ - Στίλον Γκορζόφ -:-
18:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Ρακόφ II -:-
18:00Ούνια Τούρζα Σλάσκα - Σλέζα Βρότσλαβ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
13:00Βιετσζίστα Κρακοβίας - Σοκόλ Σιενιάβα -:-14:00Άβια Σουίντνικ - Βισλάνιε Γιασκόβιτσε -:-
18:00Βισλόκα Ντέμπιτσα - Ποντάλε Νόβι Ταργκ -:-
18:00Κελμιάνκα Κελμ - Γκαρμπάνια -:-
18:00Ορλέτα Ραντζίν - Τσζάρνι Πολάνιετς -:-
20:29Κσζο Οστρόβιετς - Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
12:30Κορόνα Κιέλτσε U19 - Βάρτα Πόζναν U19 -:-13:00Λεχ Πόζναν U19 - Βίντζεβ Λοτζ U19 -:-
13:00Πολόνια Βαρσοβίας U19 - Στσζέτσιν U19 -:-
17:00Όντρα Όπολε U19 - Σαντέτσια U19 -:-
18:00Κρακόβια U19 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U19 -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών
13:00Μεντίκ Κονίν Γ - Πογκόν Σζτσζέτσιν Γ -:-13:00ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ - Σλασκ Βρότσλαβ Γ -:-
13:00Στοτσζνιόβιετς Γ - Κατοβίτσε Γ -:-
15:00Πογκόν Τσζεφ Γ - Γκόρνικ Λέτσζνα Γ -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
17:30Βιτζέλα - Εστρέλα ντα Αμαντόρα -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]17:30Πορτιμονένσε - Ρίο Άβε -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.30 ]
20:00Εστορίλ - Σπόρτινγκ -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.44 ]
22:30Γκιμαράες - Μπράγκα -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
16:00Τορεένσε - Φεϊρένσε -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.45 ]17:30Βιλαβερντένσε - Πεναφιέλ -:- [ 2.88 | 3.30 | 2.38 ]
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:00Μαριτίμο U19 - Τσάβες U19 -:-14:00Λουζιτάνια U19 - Μπελενένσες U19 -:-
16:00Μποαβίστα U19 - Λουζιτάνια U19 -:-
19:00Ακαδέμικα U19 - Σετουμπάλ U19 -:-
19:00Ζιλ Βιθέντε U19 - Βιζέλα U19 -:-
19:00Μπέιρα Μαρ U19 - Τορεένσε U19 -:-
19:00Ρίο Άβε U19 - Πάσος Φερέιρα U19 -:-
19:30Αλβέρκα U19 - Εστορίλ U19 -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:00Μπενφίκα U19 - Πόρτο U19 -:-13:00Μπράγκα U19 - Φαρένσε U19 -:-
19:00Σπόρτινγκ U19 - Βιτόρια Γκιμαράες U19 -:-
19:00Φαμαλικάο U19 - Ακαντόμικο Βισέου U19 -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών
16:00Μαρίτιμο Γ - Βαλαντάρες Γκάια Γ -:-16:00Μπενφίκα Γ - Ρέισινγκ Πάουερ Γ -:-
16:00Νταμαϊένσε Γ - Σπόρτινγκ Γ -:-
16:00Τορεένσε Γ - Μπράγκα Γ -:-
19:30Ουριένσε Γ - Βιλαβερντένσε Γ -:-
19:30Φαμαλικάο Γ - Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ -:-
ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ: Καμπεονάτο Νασιονάλ
20:00Βαραντίνια - Παλμέιρα -:-20:00Γιουβεντούντε - ACA -:-
20:00Μπαρεϊρένσε - Μοραμπέζα -:-
20:00Ντέρμπι - Ουλτραμαρίνα -:-
20:00Σανιοανένσες - Boavista da Praia -:-
ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Ετουάλ ντε ΛΈστ - Μπουγκεσέρα -:-16:00Κιγιόβου - Ραγιόν Σπορτ -:-
16:00Σάνραϊζ - Μαρίνς -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:00Στεάουα Βουκουρεστίου - Κλουζ -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:00CSA Στεάουα Βουκουρεστίου - Κονκόρντια -:-11:00Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου - Άρτζες -:-
11:00Ντουμπραβίτα - Κέαλολ -:-
11:00Ουνιρέα Ντέι - Αλεξάντρια -:-
11:00Προγκρεσούλ Σπαρτάκ - Τουνάρι -:-
11:00Τσίντια Ταργκόβιτσε - Σλατίνα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Μιερκουρέα Τσιούκ - Γκλόρια Μπουζάου -:-12:00Μιοβένι - Κορβινούλ Χουνεντοάρα -:-
12:00Ουνιρέα Σλομπόζια - Σεβισούλ Σελιμπάρ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Μπακό - Στίντα Μιρόσλαβα -:-18:00Μπουκόβινα Ρανταούτι - Μπακάου -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βασλούι - Αεροστάρ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Μέταλουλ Μπουζάου - Φοτσανί -:-18:00Ουνιρέα Μπρανιστέα - Σπόρτινγκ Λιέστι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Ράμνιτσου Σαράτ - Χαμάνγκια Μπαΐα -:-18:00Σουτέστι - Μπράιλα -:-
18:00Φορτίνο Ιάνκα - Βόιντα Λίμπεζις -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Αφουμάτι - Καλαράσι -:-18:00Κλιντσένι - Αγκρικόλα Μπορτσέα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βολουντάρι 2 - Γκλόρια Μπανεάσα -:-18:00Προγκρεσούλ Φουντουλέα - Ινάιντε -:-
18:00Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια - Αξιόπολις Τσερναβόντα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Δυναμό Βουκουρεστίου - Ποπέστι Λεορντένι -:-18:00Ντουναρέα Γκιουργκίου - Μπλεγιόι Βισπέστι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Παουλέστι - Μορένι -:-18:00Πουτσιοάζα - Πλοπένι -:-
18:00Τρικολορούλ Μπρεάζα - Μουσελούλ Μουσκέλ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Μπρασόφ - Τάργκου Σεκουιέστ -:-18:00Ταρλουνγκενί - Βιτορούλ Κουρίτα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Βιτορούλ Νταέστι - Βεντίτα Κολονέστι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Καλιμανέστι - Σπόρτινγκ Ροσιόρι -:-18:00Πετρολούλ Ποτκοάβα - Κουρτισοάρα -:-
18:00Χορέτζου - Ουνιρέα Μπασκόφ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Τουρτσένι - Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Μπιόρ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Προγκρεσούλ Πέτσιτσα - Αβαντούλ Περιάμ -:-18:00Σοκοντόρ - Τεζ Τσερμέι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα - Μίντιαζ -:-18:00Ουνιβερσιτάτεα ντιν Άλμπα Ιουλία - Ουνιρέα Ουντζένι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Ιντάστρια Γκάλντα - Αβαντούλ Ρεγκίν -:-18:00Ουνιρέα Άλμπα-Ιουλία - Μεταλουργκιστούλ Τσουγκίρ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Σιγκέτου Μαρματιέι - Σανταντρέι -:-ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:00Ρουμπίν Καζάν - Ροστόφ -:-16:30Σπαρτάκ Μόσχας - Κράσνονταρ -:-
19:00Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας -:-
21:30Βάλτικα - Δυναμό Μόσχας -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL
17:00Άρσεναλ Τούλα - Νεφτεκίμικ -:-ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
14:00Βέλες Μόσχας - Ούφα -:-15:00Μέταλουργκ Λίπετσκ - Ρότορ Βόλγκογκραντ -:-
15:00Ροντίνα Μόσχας 2 - Κράσνονταρ 2 -:-
15:00Τσέλιαμπινσκ - Τσάικα -:-
17:00Μάρομ - Νοβοσιμπίρσκ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
14:00Βόλγκα - Σπαρτάκ Κοστρόμα -:-14:00Τεκστίλστικ - Κίμικ -:-
15:00Τορπέντο Μιάς - Ομσκ -:-
16:00Καλούγκα - Μασούκ -:-
16:00Ν. Μπριάνσκ - Άβανγκαρντ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1
16:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Κάμενσκ-Σακτίνσκι -:-16:00Ναρτ Τσερκέσκ - Σπαρτάκ Ναλτσίκ -:-
16:00Φόρτε Ταγκανρόγκ - Αστρακάν -:-
16:30Ανγκούστ Ναζράν - Σεβάστοπολ -:-
17:00Δυναμό Μακατσκαλά 2 - Ρόστοφ 2 -:-
17:00Μαϊκόπ - Μπιολόγκ -:-
17:00Ρούμπιν Γιάλτα - Δυναμό Στάβροπολ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 2
15:00Δυναμό Πετρούπολης - Σπαρτάκ Μόσχας 2 -:-ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 4
13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 - Δυναμό Μπαρναούλ -:-15:00Βόλνα Νιζεγκορόντσκαγια - Ουράλ 2 -:-
15:00Έρενμπουργκ 2 - Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ -:-
15:00Λάντα Τογκλιάτι - Άκρον Τολιάτι 2 -:-
15:00Νόστα - Ρουμπίν Καζάν 2 -:-
15:00Παρί Νίζνι Νόβγκοροντ 2 - Άμκαρ -:-
ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών
10:00Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ - Ζενίτ Γ -:-11:30Ζβέζντα Γ - Ροστόφ Γ -:-
13:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ -:-
14:00Ριάτζαν Γ - Δυναμό Μόσχας Γ -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
18:00Αλ Ραέντ - Αλ Ταέ -:- [ 2.15 | 3.30 | 2.90 ]18:00Αλ Χιλάλ - Αλ Χαζέμ -:- [ 1.06 | 8.50 | 22.00 ]
21:00Αλ Σαμπάμπ - Αλ Αχλί (ΣΑρ) -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.05 ]
ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1
20:00Γιάμονο Φατίκ - Σόνακος -:-20:00Τενγκουέθ - Κάζα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
11:00Σίντελιτς Βελιγραδίου - Στουντέντσκι Γκραντ -:-12:00Τελεόπτικ - Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς -:-
13:00Μπρόνταρατς - Παντίνσκα Σκέλα -:-
17:30Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Γιέντιστβο Σούρτσιν -:-
17:30Πολέτ Ντορτσόλ - Ζέμουν -:-
17:30Ραντ - BASK -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα
18:001. Μάι Ρούμα - Ναφτάγκας -:-18:00Ζελέζνιτσαρ Ιντίγια - Χάιντουκ 1912 -:-
18:00Μπάκα - Κικίντα -:-
18:00Μπετσέι - Μποράτς Σάικας -:-
18:00Ραντνίτσκι Ζρένιανιν - Σλόβεν Ρούμα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή
18:00Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Μέσεβο -:-18:00Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Μπούντουτσνοστ Πόποβατς -:-
18:00Ντούναβ Πράχοβο - Παράτσιν -:-
18:00Ραντνίτσκι Σβιλάινατς - Τράγιαλ Κρούσεβατς -:-
18:00Σίντελιτς - Πτσίνια -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
17:30Γιοσάνιτσα - Μπόρατς 1926 -:-17:30Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Βρέλο Σπορτ -:-
17:30Μλάντι Ράντνικ - Σλόγκα Πέτροβατς -:-
17:30Μπούντουτσνοστ Κρούσικ - Ομλαντίνατς Ζάμπλατσε -:-
17:30Ρεάλ Ποντουνάβτσι - Τουτίν -:-
17:30Σλόγκα Ποτζέγκα - Μιχαΐλοβατς -:-
17:30ΦΑΠ - Τάκοβο -:-
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Γιάνγκ Λάιονς - ΝΠΜΜ -:-ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15ΑναβολήΒουσούμ Σταρς - Μπάι Μπουρέ Ουόριορς -:-19:15ΑναβολήΙστ εντ Λάιονς - Ρεάλ Ρεπάμπλικανς -:-
19:15ΑναβολήΚαχούνλα - Λαμπόι -:-
19:15Κολιφά Σταρς - Μπαντάλ -:-
19:15Λαμπόι - ΣΛΙΦΑ -:-
19:15ΑναβολήΛουάβα - Μάιτι Μπλάκπουλ -:-
19:15ΑναβολήΜπαντάλ - Μπο Ρέιντζερς -:-
19:15Ουίλμπερφορς Στράικερς - Βουσούμ Σταρς -:-
19:15ΑναβολήΦριτάουν Σίτι - Κολιφά Σταρς -:-
20:00Μπο Ρέιντζερς - Πορτς Οθόριτι -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Λίβινγκστον - Σεντ Τζόνστον -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.70 ]17:00Ρος Κάουντι - Μάδεργουελ -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.80 ]
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Σέλτικ - Ρέιντζερς -:- [ 1.85 | 3.75 | 4.00 ]17:00Σεντ Μίρεν - Κιλμάρνοκ -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.75 ]
17:00Χαρτς - Νταντί -:- [ 1.67 | 4.00 | 4.75 ]
ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ - Γκρουπ υποβιβασμού
17:00Ινβερνές - Μοντρόουζ -:- [ 1.33 | 5.50 | 5.75 ]17:00Χάμιλτον - Αλόα -:- [ 1.40 | 5.00 | 5.00 ]
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1 - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
17:00Πίτερχεντ - Σπάρτανς -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.80 ]17:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Νταμπάρτον -:- [ 1.83 | 3.40 | 3.60 ]
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2 - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
17:00Ηστ Κίλμπραϊντ - Στρανράερ -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.75 ]ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Μιχάλοβτσε - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε -:-19:00Σκάλιτσα - Κόζιτσε -:-
19:00Τρέντσιν - Μπάνκα Μπίστριτσα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:30Σπορ Ποντμπρεζόβα - Σλόβαν Μπρατισλάβας -:-18:30Ρουζομπέροκ - Ζίλινα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
18:00Βράνοφ - Σλάβια Κόζιτσε -:-18:00Λιπάνι - Σβίντνικ -:-
18:00Λουμπόβνα - Καλίνοβο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
18:00Γκαλάντα - ΜΣΚ Μαρτίν -:-18:00Ζβόλεν - Ράτσα -:-
18:00Κάστκοβτσε - Νόβε Μέστο -:-
18:00Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ - Σλόβαν Ντούσλο Σάλα -:-
18:00Μαλακί - Βέλκε Λούντιντσε -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
15:00ΝΣΚ 1922 Μπρατισλάβα - Ίντερ Μπρατισλάβας -:-18:00Βρακούνα Μπρατισλάβα - Πετζινόκ -:-
18:00Ροχόζνικ - Ντόμινο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ
18:00Μακόφ - Κάντσα -:-18:00Σλάβια Στασκόφ - Κ. Νόβε Μέστο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
11:30Ρουντνάρι - Βέλκι Σάρις -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
17:30Χουρμπάνοβο - Κρυστάλ -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Πρεσόφ Γ - Τοπολκάνι Γ -:-17:00Ζίλινα Γ - Περτζάλκα Γ -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Ρουζομπέροκ Γ - Σπάρτακ Τρνάβα Γ -:-12:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ - Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Ρογκάσκα - Αλουμίνι -:-18:30Ντομζάλε - Ραντόμλιγιε -:-
21:15Μάριμπορ - Ολίμπια Λιουμπλιάνα -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
18:30Γιάντραν Ντεκανί - Νάφτα -:-18:30Μπίστριτσα - Γκροσούπλιε -:-
18:30Φούζιναρ - Ταμπόρ Σεζάνα -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
18:00Ζαβρτς - Σμάρτνο -:-18:00Λιούτομερ - Χαϊντίνα -:-
18:00Ντράβα - Μπρέζιτσε -:-
18:00Ντράβογκραντ - Κρσκο -:-
18:00Ρέις - Ντομπρόβτσε -:-
19:00Κοροτάν Πρεβάλιε - Σαμπιόν Κέλιε -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
18:30Άντρια Μίρεν - Σόμπετς Λέσκε -:-18:30Ζίρι - Ίζολα -:-
18:30Κοτσέβιε - Σλόβαν Λιουμπλιάνα -:-
18:30Λιουμπλιάνα Σβόμποντα - Μπρντα -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ - Ραντόμλιγιε Γ -:-ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Κίγκς - Μιντνίμο -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
16:00AIK Στοκχόλμης - Σίριους -:- [ 1.67 | 3.75 | 4.50 ]16:00Χάλμσταντ - Μιάλμπι -:- [ 2.88 | 3.20 | 2.30 ]
18:30Γκάις - Βάστερας -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.75 ]
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
14:00Τρέλεμποργκ - Ούτσικτενς -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.60 ]16:00Βάρμπεργκς - Έργκριτε -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.40 ]
16:00Σούντσβαλ - Λαντσκρόνα -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.25 ]
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
17:00Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Κάρλσταντ -:-18:00Γιουνάιτεντ Νόρντικ - Ταμπί -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
17:00Ρόζενγκαρντ - Λιούνγκσκίλε -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
13:00Ταφτέα - Κίρουνα -:-14:00Λούλεα - Γκότνε -:-
14:00Σκελεφτέα - Φρόσο -:-
15:00Μπόντεν - Ιτερχόγκνταλς -:-
17:00Αλγκάρνα-Χάρνασαντ - Μπεργκνασέτς -:-
17:00Ουμέα - Έστερσουντ -:-
17:00Τιμ TG FF - Λούτσκστα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
14:00Στένουνγκσουντς - Λίντκεπινγκ -:-15:00Γκρέμπεσταντς - Βάνερσμποργκς -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
14:00Βίγκμπιχολμς - Σκίλγιεμπο -:-14:00Γιαρφάλα - Φάρστα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
14:00Λόντε - Σίμρισχαμν -:-14:00Χόγκαμποργκ - Μπέργκα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ
14:00Λιούνγκσμπρο - Σίλβια -:-14:00Σιριάνσκα - Χάντινγκε -:-
17:00Χάνινγκε - Ένσκεντε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
13:00Χιτάρπ - Σαβεντάλενς -:-14:00Τορντ - Μπεργκντάλενς -:-
15:00Άστριο - Κβίντινγκ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών
15:00Μπολστάνας Γ - Μάλμε Γ -:-16:00Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ - Λίντκεπινγκ Γ -:-
16:00Τζίτεξ ΒΚ Γ - Έρεμπρο Γ -:-
17:00Γκάμλα Ουπσάλα Γ - Αλινγκσάς Γ -:-
ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML
02:00Τρανσβάαλ - Ρόμπινχουντ -:-23:30Μπρόκι - Ίντερ Μοενγκοταπόε -:-
ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας
16:00Τισρίν - Φουτούα -:-ΤΑΙΒΑΝ: Μουλάν Φούτμπολ Λιγκ Γυναικών
10:00Ταϊτσούνγκ Μπλου Γ - Καοσιούνγκ Γιανγκζίν Γ -:-11:00Χανγκ Γουάν Γ - Ταϊπέι Μπράβο Γ -:-
13:00Χουαλιέν Γ - Ταογουάν Μαρς Γ -:-
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
14:00Ρατσαμπούρι - Μουανγκτόνγκ Γιουν. -:-14:30Τσιανγκράι Γιουνάιτεντ - Νακόν Παθόμ -:-
16:00Σουκοτάι - Πολίς Τέρο -:-
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού
14:00Τσιανγκμάι - Νακόν Σι Γιουνάιτεντ -:-ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Καπ
15:00Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - Ραβσάν -:-ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
15:00Γκαρντέ-Κοτ - CDC Q7 -:-17:30Ντικχίλ - Γκενταρμεριέ -:-
ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ
18:30Εντέντε II - Γκμπικιντί Μπασάρ -:-18:30Ντουμπέ - Κακάντλ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ
16:00Αντάνασπορ - Μπαντίρμασπορ -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.85 ]16:00Γκοζτέπε - Μπόντρουμσπορ -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.10 ]
16:00Ερζουρούμσπορ - Εγιούπσπορ -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.10 ]
16:00Κοτσαέλισπορ - Σακάριασπορ -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]
16:00Μπολουσπόρ - Κορούμ -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.25 ]
16:00Σανλιούρφασπορ - Μανίσα -:- [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]
16:00Τουζλασπόρ - Γκεντσλερμπιρλιγκί -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.70 ]
ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
15:00Αλτίν Ασίρ - Αχάλ -:-15:00Αρκαντάγκ - Ασγκαμπάτ -:-
15:00Μερβ - Ενεργκέτικ -:-
15:00Σαγκαντάμ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ -:-
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
23:00Νορθ Ιστ Σταρς - Σάντο -:-ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:45Εγκλόν - Ντγκσίε -:-17:45Πσι - Τουρμπιγιόν -:-
17:45Φάρχα - Ασκοτ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Βικτόρια Πλζεν - Σλοβάτσκο -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]16:00Οστράβα - Μλάντα Μπόλεσλαβ -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
18:30Σπάρτα Πράγας - Σλάβια Πράγας -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.88 ]
ΤΣΕΧΙΑ: FNL
18:00Κρόμεριτζ - Χρούντιμ -:-18:00Λίσεν - Μπρνο -:-
18:00Πρίμπραμ - Βισότσινα Γιλάβα -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
11:15Βλτάβιν - Κάρλοβι Βάρι -:-11:30Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β - Ρόμπσταφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:15Γιάμπλονετς Β - Τσέσκα Λίπα -:-11:30Κόλιν - Λίμπερετς Β -:-
15:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Ζάπι -:-
16:00Μπάνικ Μοστ-Σου - Τέπλιτσε Β -:-
18:00Ζιβάνιτσε - Βέλβαρι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
11:15Τρίνεκ - Χράνιτσε -:-17:30Ουχέρσκι Μπροντ - Ζνόιμο -:-
17:30Φρίντεκ-Μιστέκ - Σταρτ Μπρνο -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία
11:15Αρίτμα Πράγας - Ροκιτσάνι -:-11:15Μαριάνσκε Λάζνε - Τατσόφ -:-
11:15Πέτριν Πλζεν - Χορόβιτσε -:-
11:15Σόκολοφ - Μαρίλα Πρίμπραμ Β -:-
11:15Τσέσκι Κρουμλόφ - Γίντριτσουφ Χράντετς -:-
18:00Κατόβιτσε - Ντομάζλιτσε Β -:-
18:00Κλατόβι - Σόμπεσλαβ -:-
18:00Ντουμπράβκα - Κόμαροφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
11:15Κλάντνο - Οστρόφ -:-11:15Μπράντις ναντ Λάμπεμ - Χρέμπεκ -:-
11:15Μπρέζοβα - Ουζέντ Πράγας -:-
11:15Νερατόβιτσε - Τσέσκι Μπροντ -:-
15:00Λούνι - Στέτι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
11:15Λέτοχραντ - Ντομπρόβιτσε -:-11:30Κοσμονόσι - Ούστι ναντ Όρλιτσι -:-
11:30Σλάβια Χράντετς Κράλοβε - Χρούντιμ Β -:-
11:30Σπόγιε Πράγας - Μπενεσόφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
11:15Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου - Μπρέτσλαβ -:-15:00Σπέριτσε - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ -:-
17:30Στάρα Ρίζε - Ζνταρ ναντ Σαζαβού -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
17:30Νόβε Σάντι - Βσετσόβιτσε -:-17:30Πρερόφ - Χολέσοφ -:-
17:30Σκάστιτσε - Βσέτιν -:-
17:30Στέρνμπερκ - Στράνι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
11:15Βράτιμοφ - Σάμπερκ -:-17:30Γιέσενικ - Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ -:-
18:00Βιτκόβιτσε - Βαλάσκε Μετζιρίτσι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
14:30Μάλσε Ρούντνε - Τρεμπόν -:-15:00Τιν ναντ Βλτάβου - Χλουμπόκα ναντ Βλταβού -:-
16:00Προτίβιν - Όσεκ -:-
16:00Σέμιτσε - Τζούνιορ Στρακόνιτσε -:-
18:00Ντράζιτσε - Ρουντόλφοφ -:-
18:00Ολέζνικ - Μιλέβσκο -:-
18:00Τρχόβε Σβίνι - Μιρόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
11:00Ρουζίνοφ - Λέντνιτσε -:-11:15Κούριμ - Ρατισκόβιτσε -:-
11:30Ποχορέλιτσε - Μοράφσκα Σλάβια -:-
12:00Σβράτκα Μπρνο - Ραγιέκο -:-
18:00Μπιστρτς - Μποσονόχι -:-
18:00Μποσκόβιτσε - Λετόβιτσε - Κούνστατ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
11:15Λόκο Κάρλοβι Βάρι - Οστρόφ Β -:-15:00Κάρλοβι Βάρι Ντβόρι - Κράλοβσκε Πόριτσι -:-
15:30Μαριάνσκε Λάζνε Β - Νόλε Σέντλο -:-
18:00Λόμνιτσε - Τρστένιτσε -:-
18:00Σίτιτσε - Βιντίροφ -:-
18:00Χροζνέτιν - Σπαρτάκ Τσόντοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
15:00Γίτσιν - Τσερβένι Κόστελετς -:-15:30Νατσόντ - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου Β -:-
18:00Λιμπτσάνι - Πολίς ναντ Μετούχι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ
11:30Σλόβαν Φρίντλαντ - Βίσνοβα -:-14:30Πεντσίν - Ζελέζνι Μπροντ -:-
18:00Κραστάβα - Σκάλιτσε -:-
18:00Νόβι Μπορ - Σεντμιχόρσκι -:-
18:00Στράζ ποντ Ράλσκεμ - Χράντεκ ναντ Νίσου -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
16:00Ντόλνι Ντάτινε - Πετρβαλντ να Μόραβε -:-18:00Γιακουμπτσόβιτσε - Ντόλνι Μπενεσόφ -:-
18:00Ορλόβα - Χερμανίτσε -:-
18:00Στόναβα - Μπρουσπέρκ -:-
18:00Χάι βε Σλέζσκου - Τσέσκι Τεσίν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ
14:30Ποστρέλμοφ - Μπρόντεκ ου Πρέροβα -:-17:30Μπελοτίν - Ζελατόβιτσε -:-
17:30Ούρτσιτσε - Μοχελνίτσε -:-
17:30Ραπότιν - Σοκόλ Μποχουνόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ
18:00Χόλιτσε - Πρελούτς -:-ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
14:00Σοκόλ Λότα - Μίτο -:-15:00Κοσούτκα Πλζεν - Ραπίντ Πλζεν -:-
18:00Στρίμπρο - Καζνέγιοφ -:-
19:00Νίρσκο - Χολίσοφ -:-
19:00Πλζεν - Τσέρνιτσε - Ζρουτς -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ
11:15CAFC Πράγας - Τρεμποράντιτσε -:-11:15Κολοβράτι - Ντούκλα Γίζνι Μέστο -:-
11:15Ποντόλι - Ζλίτσιν -:-
11:30Ουρινέβες - Μπράνικ -:-
15:00Πρέντνι Κοπάνινα - Στρεσόβιτσε -:-
18:00Τέμπο Πράγας - Ντόλνι Τσάμπρι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
11:30Κλούμετς - Προυχόνιτσε -:-11:30Μιλίν - Σεντλκανί -:-
14:00Ποβλτάφσκα Β - Ντόμπρις -:-
18:00Βελίμ - Λίμπις -:-
18:00Ντόκσι - Ποριτσάνι -:-
18:00Τουχλόβιτσε - Τοχόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
11:15Νεστέμιτσε - Κάνταν -:-11:30Κρούπκα - Όλντριχοφ -:-
11:30Λιτομέρικο - Μπρνα -:-
16:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ Β - Βίλεμοφ -:-
16:00Σρμπίτσε - Λέντβιτσε -:-
18:00Μοντλάνι - Γίλοβε -:-
18:00Προμποστόφ - Τσερνόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
17:30Νόβε Μέστο να Μόραβε Β - Καμενίτσε ναντ Λίπου -:-ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
17:30Μορκόβιτσε - Λουχατσόβιτσε -:-17:30Οσβετιμάνι - Φράνκοβα Λότα -:-
17:30Σλουσοβίτσε - Κβάσιτσε -:-
17:30Χλουκ - Στίτνα ναντ Βλάρι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
12:00Σλάβια Πράγας U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 -:-12:00Σλοβάτσκο U19 - Παρντούμπιτσε U19 -:-
12:00Φρίντεκ Μίστεκ U19 - Ντούκλα Πράγας U19 -:-
13:00Μπρνο U19 - Σλόβαν Λίμπερετς U19 -:-
13:00Οστράβα U19 - Βισότσινα Γιλάβα U19 -:-
13:30Σπάρτα Πράγας U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 -:-
14:30Κάρβινα U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 -:-
15:00Βικτόρια Πλζεν U19 - Ζλιν U19 -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Οστράβα Γ - Λοκομοτίβα Μπρνο Γ -:-15:00Παρντούμπιτσε Γ - Βικτόρια Πλζεν Γ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Σλόβαν Λίμπερετς Γ - Σλάβια Πράγας Γ -:-ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00Λίσεν Γ - Πράγα FC Γ -:-14:00Σπάρτα Πράγας B Γ - Όλομουτς Γ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:30Ράπτορς Πράγας Γ - Τέπλιτσε Γ -:-ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL
10:30Λογιόλα - Μανίλα Μοντέτ -:-13:15Μανίλα Ντίγκερ - Γιουνάιτεντ Σίτι -:-
16:00Ντον Μπόσκο Γκαρέλι - Τουλόι -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
15:00Χάκα - SJK -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.55 ]17:00Ούλου - Γκνιστάν -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.60 ]
19:00Ίντερ Τούρκου - Ελσίνκι -:- [ 3.25 | 3.40 | 2.15 ]
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ
19:15ΠΠΣ/Ολντ Σταρς - TuPS -:-ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
19:30Χουατσιπάτο - Ουνιόν Εσπανιόλα -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.40 ]00:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Ο'Χίγγινς -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.50 ]
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
02:00Ουνιόν Σαν Φελίπε - Σαντιάγκο Μόρνινγκ -:-22:00Μαγκαγιάνες - Λίμασε -:-
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
02:00Κοντσόν Νασιονάλ - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-19:30Ντεπόρτες Ρένγκο - Οσόρνο -:-
22:00Λινάρες Ουνίντο - Φεροβιάριο -:-
22:00Μελιπίλα - Προβιντσιάλ Οβάλ -:-
ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: FA Cup
10:00Λι Μαν Ουόριορς - Σαμ Σούι Πο -:-Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.