REFRESH

ΧΑΝΤΜΠΟΛ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΓΑΛΛΙΑ: Στάρλιγκ

21:30Νιμ - Ναντ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα

19:30Μπεργκίσερ - Φλένσμπουργκ-Χάντεβιτ -:-
21:30Λέουβεν - Φούσε Βερολίνου -:-

ΕΛΛΑΔΑ: A1

12:30Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας - ΑΣΕ Δούκα -:-
16:00Ζαφειράκης Νάουσας - Φαίακας -:-
18:00Αερωπός Έδεσσας - ΑΕΣΧ Πυλαίας -:-
18:00Χιλιώτης Δράμα 1986 - ΠΑΟΚ -:-
18:30Σαλαμίνα - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π-Όμιλος Ξυνή -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα ASOBAL

13:00ΑναβλήθηκεΙρούν - Ουέσκα -:-
19:30Νάβα - Πλάγιαζ ντε Μπενιντόρμ -:-
20:00Λα Ριόχα - Αναϊτασούνα -:-
20:00Πουέντε Τζενίλ - Αντεκέρα -:-
20:30Ρεάλε Αντεμάρ - Μοράτζο Κάνγκας -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Γυναίκες - Προκριματικά

19:00Αυστρία Γ - Αργεντινή Γ -:-
19:00Νότια Κορέα Γ - Τυνησία Γ -:-
19:00Παραγουάη Γ - Κροατία Γ -:-
19:00Σλοβακία Γ - Γερμανία Γ -:-
21:30Ιαπωνία Γ - Βραζιλία Γ -:-
21:30Κίνα Γ - Ισπανία Γ -:-
21:30Κονγκό Γ - Δανία Γ -:-
21:30Ουγγαρία Γ - Τσεχία Γ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: HLA

19:00Γουεστ Βιέν - Μπρέγκεντζ -:-
20:00Μπαρνμπακ/K. - Τιρόλ -:-
20:00Φερλάκ - Βοσλάουερ -:-
20:00Φούχσε - Κρεμς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: OHB Καπ

14:00Άλφα Χαρντ 2 - HSG Γκρατζ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: WHA Γυναίκες

17:30Γκρατζ Γ - Φέλντκιρχ Γ -:-
20:00Στόκεραου Γ - Βρ. Νόισταντ Γ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Κατηγορία

21:15Γκεντ - Τουρνάι -:-
21:15Εϊνάτεν-Ράερεν - Έπεν -:-
21:15Ίζεγκεμ - Μέρκσεμ -:-
21:15Κόρτραϊκ - Χουτάλεν -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Σούπερλιγκ

19:00Ραντόβις - Βαρντάρ -:-
19:00Τίνεξ Προλέτ Σκόπιε - Σκόπιε 2020 -:-
20:00Μπουτέλ Σκόπιε - Γιόυροφαρμ Πέλιστερ 2 -:-
20:00Όχριντ - Στρούγκα -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Σουπερλίγκ Γυναικών

13:00Άστιμπο Γ - Βάρνταρ ΣΚΤΣ Γ -:-
17:30Μέταλουργκ Γ - Gjorche Petrov Γ -:-
20:00Όβτσε Πόλε Γ - Στρουζάνκα Γ -:-
20:30Γκεβγκέλια Γ - Καΐρ Γ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λίγκα

18:30Μπόζνα Βιζόκο - Βογκόσκα -:-
19:00Γκρακάνιτσα - Μποράτς Μπάνια Λούκα -:-
19:00Ίζβιντακ Λιουμπούσκι - Κριβάγια -:-
19:00Κόνιου - Λέοταρ -:-
19:00Σλόμποντα Τούζλα - Ίσκρα -:-
20:00Μαγκλάι - ΜΡΚ Σλόγκα -:-
21:00Γκράντακατς - Σαράγεβο -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: A RHG

15:00ΧΚ Λέφσκι - Οσάμ Λόβετς -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Προλίγκ

21:30Σάρεμπουργκ - Μπεσανσόν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2

18:00Άουε - Ηάγκεν -:-
20:00Μπιτιγκχάιμ-Μετερτζίμερν - Ρίμπαρ -:-
20:15Χαμ-Βεστφάλεν - Ντεσάουερ -:-
20:30Κόμπουργκ 2000 - Λούμπεκ-Σβαρτάου -:-
20:30Χούτενμπεργκ - Γκρόβαλσταντ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναίκες 2

18:00Χέιντε Γ - Ρέγκενσμπουργκ Γ -:-
18:30Νορντ Χάρισλι Γ - Φούσε Βερολίνου Γ -:-
19:00Βάιμπλινγκεν Γ - Κετς Γ -:-
19:15Σόλινγκεν Γ - Νούρτινγκεν Γ -:-
20:00Γκόπινγκεν Γ - Χέρενμπεργκ Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: Χερ Χάντμπολ Λίγκαεν

16:30Μόρς - Άαλμποργκ -:-
17:00GOG - Σκιέρν -:-
17:00Ρίμπε-Έσμπιεργκ - Σκίβε -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Βεντσάισελ - HOJ -:-
16:00Ρόσκιλντε - Άγιαξ Κοπενχάγης -:-
16:00Σκοβμπάκεν - Όντερ -:-
16:30FIF - Γκρίντστιντ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: NLA

18:00Βάκερ Τούν - Γενεύη -:-
19:00Κριένς - Αμισίτια Ζυρίχης -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σβάιτζερ Καπ Γυναίκες

21:00Κένιζ Γ - Σπόνο Νότβιλ Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Ευρωπαϊκό Κύπελλο

14:00Αλίνγκσας (Σου) - Ταλίν (Eσθ) -:-
14:00Σταβροπόλ (Ρωσ) - Χιλιώτης Δράμα 1986 (Ελλ) -:-
17:00Καρβίνα (Τσε) - Ανόρθωση Αμμοχώστου (Κυπ) -:-
17:30Ναέμπο (Νορ) - Κονβερσάνο (Ιτα) -:-
18:00Κράζνονταρ (Ρωσ) - Ποβάζσκα Μπίστριτσα (Σλκ) -:-
18:00Μινόρ Μπαΐα Μάρε (Ρου) - Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερ) -:-
18:00Χαρναφιορντούρ (Ισλ) - Φοτσανί (Ρου) -:-
19:00Γκουμαρνί Ζούμπρι (Τσε) - Τάλεντ Μ.Α.Τ. Πλζεν (Τσε) -:-
19:00Τζερούσαλημ Όρμοζ (Σλο) - Σούρ Αράου (Ελβ) -:-

ΕΥΡΩΠΗ: BENE-Λιγκ

20:15Φίγκας Άαλσμιρ - Ινίσια Χάζελτ -:-
21:00Λίμπουργκ Λάιονς - Σπόρτινγκ Πελτ -:-
21:00Χέρπετζ Μπέβο - Κρας Βόλενταμ -:-
21:15Βάις - Μποσόλτ -:-
21:15Τόνγκερεν - Χάρι-Απ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Όλις Ντέιλντ Γυναικών

16:00Αφτουρέλντινγκ Γ - Βεστμαναεϊάρ Γ -:-
16:00Βαλούρ Ρέκιαβικ Γ - Κόπαβογκς Γ -:-
18:00Στιαρνάν Γ - Κα Θορ Γ -:-
20:00Φραμ Γ - Χαρναφιορντούρ Γ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Όλις Ντέιλντιν

18:00Βάλουρ - Σέλφος -:-
18:00Βεστμαναεϊάρ - Κοπαβόγκουρ -:-
22:00Φραμ - Αφτουρέλντινγκ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Ντιβίζιον ντε Χονόρ Πλάτα

18:00Νόβας - Ζαμόρα -:-
18:00Σαντ Κίρζε - Εϊβίσα -:-
18:30Κόρδοβα - Εσπλούγκες -:-
19:30ΑναβλήθηκεΘιουδάδ Ρεάλ - Σαρία -:-
20:00Βίλα ντε Αράντα - Αμεναμπάρ -:-
20:00Μάλαγα - Εόν Χορνέο Αλικάντε -:-
20:00Μπαλονμάνο Σόρια - Αλκομπένταζ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΤέουκρο - Γκουαδαλαχάρα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α

16:30Μπόζεν - Σασάρι -:-
17:30Τζούνιορ Φασάνο - Κασάνε -:-
20:00Μεράν - Μπρίξεν -:-
20:00Τριέστη - Κάρπι -:-
21:00Πρεζάνο - Σέτσια Ρουμπιέρα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

18:00Έριτσε Γ - Καρίφε Φεράρα Γ -:-
18:00Ποντίνια Γ - Μπρίξεν Γ -:-
19:00Μάλο Γ - Κασάνε Γ -:-
19:30Γιόμι Σαλέρνο Γ - Πάντοβα Γ -:-
19:30Καζαλγκράντε Παντάνα Γ - Μεστρίνο Γ -:-
20:00Μετζοκορόνα Γ - Λένο Γ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Ντουμπρόβνικ - Ζαμέτ -:-
19:00Βαράζντιν - Σεσβέστε -:-
19:30Μοσλαβίνα - Νέξε -:-
19:30Τρογκίρ - Μπιέλοβαρ -:-
20:00Βίνκοβτσι - Πόρετς -:-
20:00Ουμάγκ - Ντουμπράβα -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Σίνοτιπ Βιρσλίγκα

13:00Όγκρε - ASK/LSPA -:-
14:30ΡΠΙ - Σκριβέρι -:-
17:00Dobele-Tervete - Βαϊνόντε -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Κατηγορία 1

13:30Μασέκα - Γκόμελ -:-
15:00Μέσκοφ Μπρεστ - BGUFK Μινσκ -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: ΑΧΑ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:30Ρεντάνγκε - Bieles -:-
21:15Ντίεκιρχ - Μπαρτρένγκ -:-
21:15Σταντάρτ - Σιφλάνγκε -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: ΑΧΑ Λιγκ - Στάδιο Νικητών

19:00ΑναβλήθηκεΕστς - Μερς -:-
19:00ΑναβλήθηκεΝτουντελάνζ - Μπέρχεμ -:-
21:15Ρεντ Μπόιζ Ντιφερντάνγκε - Καεριένγκ -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Λίγκα

18:00Λόβτσεν Τσετίνιε - Γιέντινστβο -:-
19:00Παρτιζάν Τιβάτ - Μπεράν -:-
20:30Μπούντουτσνοστ - Ντανίλοβγκραντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες

13:30Σαρλοτένλουντ Γ - Γκράνε Αρένταλ Γ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

20:00Βάαλβικ - Μπέβο 2 -:-
21:00EHC - Βλούγκ εν Λενίγκ -:-
21:00Γκοϊρλένσε - Έμμεν -:-
21:00Χάβας - Χούτεν -:-
21:40Αρνεμ - Φέγενορντ -:-
22:00Ελλάς - Μπίκσι Φούζιε Κλαμπ -:-
22:00Ντινάμικο - Χέρκουλες -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Γυναικών

20:00ΒΟΚ Άμστερνταμ Γ - Μπόρχαβε Γ -:-
20:00Κουίντους Γ - Φορτίσιμο Γ -:-
20:00Μπίκσε Φούζιε Κλαμπ Γ - Βλούγκ εν Λενίγκ Γ -:-
20:00Ντέρνινγκεν Γ - Κρας Βόλενταμ Γ -:-
20:00Χάντμπολ Φένλο Γ - Βεστφρίζλαντ Γ -:-
20:30Κβιέκ Γ - Γιούρο Ούνιρεκ ΒΖΒ Γ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

17:00ΝΕΚΑ - Κετσκεμετί -:-
18:00Μπουντακαλάσζ - Γκιονγκιόσι -:-
19:00Κσουργκόι - Κομλόι -:-
19:00Μπαλατονφουρέντι - Φερεντσβάρος -:-
19:00Νταμπάς - Βέτζπρεμ -:-
19:00Πικ Σζέγκεντ - Έγκερ -:-
19:00Ταταμπάνια Κάρμπονεξ - Βεσζπρέμι ΚΚΦΤ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Σούπερλιγκ

12:00Χάντμπολ Ακάντεμι - Οντέσα -:-
12:30Μότορ-Πολυτέκνικ-ΖΑΣ - Μότορ -:-
17:00ΣΚΑ Λβιβ - Καρπάτι Ουζγκορόντ -:-
17:00ΤΣΣΚΑ Κιέβου - Ντόνμπας Μαριουπόλ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΚαρπάτι Ουζγκορόντ - ΤΣΣΚΑ Κιέβου -:-
18:00ΑναβλήθηκεΝτόνμπας Μαριουπόλ - ΣΚΑ Λβιβ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

14:20Ουνία Ταρνόφ - Βιμπρζέζε Γκντανσκ -:-
18:00Σζτσέτσιν - Καλίσζ -:-
20:00Πιοτρκοβιάνιν Πιοτρκόφ - Βίβε Κίελτσε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Σέντραλ Λιγκ

17:00Σλασκ - Λέγκνιτσα -:-
18:00Βάρμια Όλσζτιν - Πρζέμισι -:-
18:00Λεγκιονόβο - Μπιάλα Ποντλάσκα -:-
19:00Ζαμόστς - Ζούκοβο -:-
19:00Νιέλμπα Βαγκρόβιετς - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς -:-
19:00Όστροφ Βιελκοπόλσκι - Γκρουντζιάντζ -:-
20:00Σιατκάρτζ Βιελούν - Γκόρτζοφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι Λίγκα

14:00Κοστσιάν - Ντζιεβιάτκα Λέγκνιτσα -:-
15:00Βίσλα Πλοκ II - Βαρσζάβα ΑΖΣ -:-
16:00ΣΜΣ ΖΠΡΠ Πλοκ II - Ομπορνίκι -:-
17:00Αζότι-Πουλάβι II - Ραντζιμίν -:-
17:00ΟΥΖΑΡ Κβίντζιν - Γκουάρντια Κόσζαλιν -:-
17:00ΣΜΣ Κβίντζιν - Μαζούρ Σιέρπτς -:-
18:00Βαρσαβιάνκα - Λοτζ -:-
18:00Κοσιερτζίνα - Έλμπλαγκ -:-
18:30Κονσταντίνοφ Λόντζκι - ΣΜΣ ΖΠΡΠ Πλοκ -:-
19:00Swiebodzin - Ρεάλ Αστρομάλ Λέσζνο -:-
19:00Γκρούνβαλντ Πόζναν - Nowa Sol -:-
19:00Κόνσκιε - Βιρέτ Ζαβιερτσιέ -:-
19:00Κρακόβια Κρακοβίας - Ολίμπια Πιεκάρι -:-
19:00Ολ. Γκρόντκοφ - Γκόρζιτσε Βιέλκιε -:-
19:30Ομπορνίκι Σλάσκιε - Ζιελονογκορσκιέγκο -:-
20:30Ρούντα Σλάσκα - Σρζανόφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι Λίγκα Γυναικών

15:00UMCS Λούμπλιν Γ - Σαν Γιάροσλαβ Γ -:-
16:30AZS Πόζναν Γ - Άρκα Γκντίνια Γ -:-
17:00Σάμπορ Τσζέου Γ - Γιουτρζένκα Πλοκ Γ -:-
18:00Λέγκνιτσα Γ - Βρότσλαβ Γ -:-
18:00Όλκουζ Γ - Ζόρι Γ -:-
18:30ΣΜΣ ΖΠΡΠ Πλοκ II Γ - Κοστσιερζίνα Γ -:-
18:30Σόσνιτσα Γκλίβιτσε Γ - Ρούντα Σλάσκα Γ -:-
19:00Κραπκόβιτσε Γ - Ρουχ Χορζόφ Γ -:-
20:00Γκνιέζνο Γ - Πογκόν Σζτσέτσιν Γ -:-
20:00Καρτσζέφ Γ - ΣΜΣ ΖΠΡΠ Πλοκ Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: LPA

17:00Μάια-Ισμάι - Βιτόρια -:-
18:30Μπόα Όρα - Μαδέιρα Αντεμπόλ -:-
19:00Αβάνκα - Ξίκο Αντεμπόλ -:-
19:30Μπράγκα - Πόβοα -:-
20:00Γκάια - Όρτα -:-
23:15Σπόρτινγκ - Άκουαζ Σάνταζ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα Νασιονάλα

11:00Ντομπρογκέα Σουντ - CSM Βουκουρεστίου -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπερλίγκ

12:00Ντιναμό Αστρακάν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας -:-
14:00Αγία Πετρούπολη - Τσεχόφσκι Τσέκοφ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Μόκρα Γκόρα - Ντουμπότσιτσα -:-
19:00Γιούγκοβιτς - Παντσέβο -:-
19:00Προλετέρ - Σπαρτάκ Βοϊπούτ -:-
20:00Μεταλοπλάστικα - Ραντνίτσκι -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Εξτραλίγκα

19:00Μόντρα - Τοπολκάνι -:-
19:00Τάτραν Πρέσοφ - Νόβε Ζάμκι -:-
19:00Χλόχοβετς - Ζαχόρατσι -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. NLB Λίγκα

20:00Γκράντετς - Λόκα -:-
20:00Γκροσούπλιε - Σλόβαν -:-
20:00Ντόμποβα - Ρίμπνιτσα -:-
20:00Σμάρτνο - Κόπερ -:-
21:00Γκορένγιε Βελένγιε - Κέλιε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Κούνγκαλβς - Ρίμπο -:-
17:00Βίνσλοβς - Βάρμπεργκ -:-
17:00Τορσλάντα Ελίτ - Κάρα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν Γυναίκες

15:00Χέλσινμποργκ Γ - Χάλμπι Γ -:-
16:00Έσλοφ Γ - Αράνας Γ -:-
16:00Σκανέλα Γ - Κροπσκουλτούρ Νταμ Γ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σουπερλίγκ

13:00Κογτσεγκίζ Μπελεντιγιέ - Νίλουφερ -:-
14:00Ιζμίρ - Σπορ Τότο -:-
15:00Μαμάκ - Τράμπζον -:-
16:00Αντάλιασπορ - Εσκισεχίρ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα

18:00Μέστο Λοβόσιτσε - Μαλομέριτσε -:-
19:00Τζίτσιν - Χράνις -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Κύπελλο Τσεχίας Γυναικών

16:00Χοντόνιν Γ - Ζόρα Όλομουτς Γ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: ΣΜ Λίγκα

16:00GrIFK - Ντίκεν -:-
17:00HIFK - ÅIFK -:-
17:00SIF - Ριιχιμάνεν Κόκς -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: ΣΜ Λίγκα Γυναίκες

16:15Ντίκεν Γ - HIFK Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χαντμπολ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.