REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ATP - ΜΟΝΑ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ (Κόσμος) - Πλέι Οφς

14:20Σαποβάλοφ Ν. (Καν) - Κοκκινάκης Θ. (Aυσ) 2:0
2ο ΣετΌγκερ Αλιασίμ Φ. (Καν) - Ντε Μινόρ Α. (Aυσ) 1:0 (6:3,2:1)

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ (Κόσμος) - Πλέι Οφς

18:00Όγκερ Αλιασίμ Φ./Ποσπιζίλ Β. - Πάρσελ Μ./Τόμσον Τ. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Maspalomas (Ισπανία) - Προκριματικά, χώμα

11:40Μόλεκερ Ρ. (Γερ) - Τόρες Α. Π. Μ. (Ισπ) 2:0
11:40Ντε Ρουέντα Ντε Τζενοβέρ Ι. (Ισπ) - Βανσελμπουάμ Ε. (Ουκ) 1:2
11:45Τσεπέλεφ Α. (Ρωσ) - Σνεϊνγκεζίκτ Λ. (Bου) 2:1
12:55Πέρεζ Σαντζ Ν. (Ισπ) - Ντέμπρου Γ. (Γαλ) 2:1
13:50Braynin A. (Ουκ) - Μανταράσζ Γκ. (Ουγ) 2:1
14:50Λόπεζ Μονταγκούντ Κ. (Ισπ) - Μοράινγκ Ο. (Γερ) 2:0
15:50Φόνιο Τζ. (Ιτα) - Μαρέρο Κουρμπέλο Ι. (Ισπ) 2:0
2ο ΣετΜόρα Μ. (Γαλ) - Λόπεζ Μορίγιο Ι. (Ισπ) 0:1 (2:6,0:0)
1ο ΣετΜορόνι Μ. (Ιτα) - Μπεργκέβι Φ. (Σου) 0:0 (2:2)
1ο ΣετΑριμπάζ Τ. (Γαλ) - Αλκάλα Γκούρι Μ. (Ισπ) 0:0 (1:0)
17:45Ετσαργκουί Μ. (Τυν) - Τολέντο Μ. Π. (Ισπ) -:-
18:40Gulin S. (Ρωσ) - Μπαρόζο Κάμπο Α. (Ισπ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Άντρια (Ιταλία), σκληρή (κλειστό)

18:30Κουκούσκιν Μ. (Kαζ) - Ριντλ Λ. (Ελβ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Βαλένθια (Ισπανία), χώμα

13:55Κρούτικ Ο. (Ουκ) - Φαν Άσε Λ. (Γαλ) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Γιοκαΐτσι (Ιαπωνία), σκληρή

05:10Φερέιρα Σίλβα Φ. (Πορ) - Βατανούκι Γ. (Ιαπ) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μάια (Πορτογαλία) - Προκριματικά, χώμα (κλειστό)

13:05Κολινιόν Ρ. (Bελ) - Φαλκάο Γ. (Πορ) 2:0
13:10Κατίνι Ν. (Ιτα) - Ντε Σέπερ K. (Γαλ) 0:2
13:10Στάινερ Μ. (Γερ) - Βέιλ Ν. (Πορ) 2:0
14:35Λαζάροφ Α. (Bου) - Φέλντμπος Κ. (Ελβ) 2:0
14:35Ρότσα Ε. (Πορ) - Μέριδα Αγκιλάρ Ν. (Ισπ) 2:0
14:55Καρλόβσκιι Ε. (Ρωσ) - Μπερτουτσιόλι Φ. (Ιτα) 2:0
16:10Valdoleiros G. (Πορ) - Ιστόμιν Ντ. (Ουζ) 0:2
16:10Νόικριστ Μ. (Αυτ) - Σίλβα Τ. (Πορ) 2:0
2ο ΣετΌντσλιν Γ. (Bελ) - Ρότσα Φ. (Πορ) 1:0 (6:0,2:2)
17:30Γιεφσεγιέφ Ν. (Kαζ) - Κορνέα Β. Β. (Ρου) -:-
17:30Σίλβα Ζ. (Bρα) - Φαρία Χ. (Πορ) -:-
17:35Σελ Ν. (Γερ) - Πιτσιόνε Α. (Ιτα) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Τεμούκο (Χιλή), σκληρή

1ο ΣετΚίκερ Ν. (Αργ) - Αντρεότζι Γ. (Αργ) 0:0 (0:1)

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Μοντεβιδέο (Ουρουγουάη), χώμα

00:00Οζ Ι. (Tου) - Ζάνζαν Λ. (Γαλ) 0:2
01:50Μπέιντλ Κ. (Ουκ) - Σνάιντερ Ντ. (Ρωσ) 0:2
23:30Σνάιντερ Ντ. (Ρωσ) - Ζάνζαν Λ. (Γαλ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Αττάλεια 21 (Τουρκία), χώμα

10:00Μάρτι Πουιόλρας Α. (Ισπ) - Βάις Α. (Ιτα) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μαδρίτη 2 (Ισπανία), σκληρή

12:45Βαλέχο Ν. (Παρ) - Τζόρντα Σάντσις Ν. (Ισπ) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ 46 (Τυνησία), σκληρή

10:30Γιάνς Γ. (Ολλ) - Μπίτουν Κ. (Γαλ) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μπιλάι (Ινδία), σκληρή

06:30Ορλόφ Β. (Ουκ) - Καλιγιάντα Πουνάτσα Ν. (Iνδ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Σάντο Ντομίνγκο (Δομινικανή Δημοκρατία), σκληρή

16:00Κινγκ Ν. (Μπαρ) - Τόμιτς Μπ. (Aυσ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Σαρμ Ελ Σεΐκ 17 (Αίγυπτος), σκληρή

10:00Πουρτσελάντζε Σ. (Γεω) - Μένσικ Γ. (Τσε) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Ηράκλειο 2 (Ελλάδα), σκληρή

11:00Ατμάν Τ. (Γαλ) - Κούκιερμαν Ν. (Iσρ) 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Μόναστιρ 10 (Τυνησία), σκληρή

16:30Μανσούρι Σ. (Τυν) - Κουμάρ Ο. (Ηπα) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Τράραλγκον 2 (Αυστραλία), σκληρή

03:30Γιάσικα Ο. (Aυσ) - Κέλι Ν. (Aυσ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25+Χ Λαγεάδο (Βραζιλία), χώμα

15:00Ζορμάν Ντα Σίλβα Μ. (Bρα) - Ριμπέιρο Ε. (Bρα) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Αττάλεια 22 (Τουρκία), χώμα

09:00Λεν Ε. (Γαλ) - Λασκούτοβα Κ. (Ρωσ) 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Λουζάντα (Πορτογαλία), σκληρή (κλειστό)

12:00Τσερβίνο Ρουίθ Τ. (Ισπ) - Ρινάλντο Πέρσον Κ. (Σου) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μαρ ντελ Πλάτα (Αργεντινή), χώμα

15:00Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ. (Γερ) - Μπονάρντι Μ. (Αργ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ 40 (Τυνησία), σκληρή

16:30Βαντεβίνκελ Χ. (Bελ) - Tsao C. Y. (Ταϊ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Ναϊρόμπι 2 (Κένυα), χώμα

10:00Iordache A. (Ρου) - Ρομέο Κ. (Γαλ) 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σάντο Ντομίνγκο (Δομινικανή Δημοκρατία), σκληρή

16:00Rajecki A. (Μβρ) - Hu V. (Ηπα) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σαρμ Ελ Σεΐκ 17 (Αίγυπτος), σκληρή

10:00Σαβανγκάεφ Μ. (Ταϊ) - Φαλέι Α. (Λευ) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Ηράκλειο 2 (Ελλάδα), χώμα

10:00Μακάροβα E. (Ρωσ) - Γκιορτσέσκα Λ. (Βμκ) 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Πετάνγκε (Λουξεμβούργο), σκληρή (κλειστό)

16:15Μπαρτέλ M. (Γερ) - Σνίγκουρ Ν. (Ουκ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Τράραλγκον 2 (Αυστραλία), σκληρή

01:00Αϊάβα Ντ. (Aυσ) - Καμπρέρα Λ. (Aυσ) 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W80+Χ Βαλένθια (Ισπανία), χώμα

12:10Μπασόλς Ριμπέρα (Ισπ) - Ιν-Αλμπόν Ι. (Ελβ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M25 Traralgon 2 (Αυστραλία), σκληρή

01:00Μπιλ Τ./Φρόλεϊ Τ. - Πάτεργκιλ Κ./Ρομιός Μ. Κ. 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Ηράκλειο 2 (Ελλάδα), σκληρή

14:00Ομπερλάιτνερ Ν./Σοντκάλεν Τ. - Κούκιερμαν Ν./Ουζιλόφσκι Β. 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25+Χ Λαγεάντο (Βραζιλία), χώμα

23:30Λουρέιρο Ζ. Β. Κ./Χάιντε Γ. - Λουζ Ο./Ζορμάν Ντα Σίλβα Μ. 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Αττάλεια 22 (Τουρκία), χώμα

09:00Λι Γ./Φαν Ίμπε Α. - Λοντίκοβα Ν./Ουγάρ Μ. Α. 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W25 Traralgon 2 (Αυστραλία), σκληρή

02:30Νουγκρόχο Π. Μ./Ραϊνά Α. - Αϊάβα Ντ./Westbury K. 1:2

OΜΑΔΕΣ - ΑΝΔΡΕΣ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ (Κόσμος) - Πλέι Οφς

LiveΚαναδάς - Αυστραλία 1:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.