REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ATP - ΜΟΝΑ: Γουίμπλεντον (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

15:30Ντζόκοβιτς N. (Σερ) - Σινέρ Γ. (Ιτα) -:-
16:30Γκοφίν Ν. (Bελ) - Νόρι Κ. (Μβρ) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Γουίμπλεντον (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

15:00Μαρία Τ. (Γερ) - Νιεμέιερ Τ. (Γερ) -:-
17:30Μπούζκοβα Μ. (Τσε) - Γιαμπέρ Ο. (Τυν) -:-

ATP - ΔΙΠΛΑ: Γουίμπλεντον (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

15:30Καμπάλ Χ.Σ./Φαρά Ρ. - Κούντλα Ν./Σοκ Τ. -:-
17:00Κράβιετζ Κ./Μιες Α. - Μέκτιτς N./Πάβιτς Μ. -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Γουίμπλεντον (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

13:00Μελικάρ Ν./Πέρεζ Ε. - Κρεϊτσίκοβα Μ./Σινιάκοβα Κ. -:-
15:30Αοϊάμα Σ./Τσαν Γ Τ - Κιτσενόκ Λ./Οσταπένκο Γ. -:-

ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ: Γουίμπλεντον (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

16:00Έμπντεν M/Στόζουρ Σ. - Ο΄Μάρα Τ./Μπαρνέτ Α. -:-
18:30Φαρά Ρ./Οσταπένκο Γ. - Σκάπσκι Ν./Κρόβτσζικ Ν. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μπογκοτά (Κολομβία) - Προκριματικά, χώμα

3ο Σετ
Tiebreak
Τσανγκ Γ. (Kορ) - Χουέρτας Ντελ Πίνο Α. (Περ) 1:1 (3:6,7:6,6:6)
2ο ΣετΆλβες Μ. (Bρα) - Οτέγκουι Χ. Μ. (Αργ) 1:0 (6:4,1:2)
1ο ΣετFranco T. (Αργ) - Μπέικερ Μ. (Μβρ) 0:0 (4:3)

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μπογκοτά (Κολομβία), χώμα

00:30Ερνάντες Ρ. Σ. Λ. (Κολ) - Φίτσοβιτς Χ. Π. (Αργ) -:-
01:00Κιρόζ Ρ. (Εκου) - Περβολαράκης Μ. (Ελλ) -:-
02:00Βιλανουέβα Γ. (Αργ) - Urrea A. (Κολ) -:-
02:30Αλβάρεζ Ν. (Περ) - Μπουρουτσάγκα Ρ. Α. (Αργ) -:-
18:00Γιατζίρι Μ. (Τυν) - Buitrago N. (Κολ) -:-
18:00Μέγια Ν. (Κολ) - Σμιθ Κ. (Ηπα) -:-
18:00ΑκυρώθηκεΜελιγκένι Ροντρίγκεζ Άλβες Φ. (Bρα) - Κοβάσεβιτς Α. (Ηπα) -:-
18:00Μένα Φ. (Αργ) - Κρστιν Π. (Σερ) -:-
18:00Μενέντεζ A. (Ισπ) - Μέλτζερ Τ. (Αυτ) -:-
18:00ΑκυρώθηκεΧαρντ Ν. (Δομ) - Κομεσάνα Φ. (Αργ) -:-
18:00Χαρντ Ν. (Δομ) - Κοβάσεβιτς Α. (Ηπα) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μπραουνσζβάιγκ (Γερμανία), χώμα

12:00Βαρίγιας Χ. Π. (Περ) - Χάνφμαν Γ. (Γερ) -:-
12:00Γκουτιέρεζ Όσκαρ Χ. (Bρα) - Τόπο Μ. (Σερ) -:-
12:00ΑκυρώθηκεΕλίας Γκ. (Πορ) - Ταμπερνέ Κ. (Ισπ) -:-
12:00Ζαπάτα Μιράλες Μ. (Ισπ) - Κόπριβα Β. (Τσε) -:-
12:00Ναγκάλ Σ. (Iνδ) - Κρούτικ Ο. (Ουκ) -:-
13:30Ζανβιέρ Μ. (Γαλ) - Γκαλάν Ριβέρος Ν. Ε. (Κολ) -:-
13:30Μοράινγκ Μ. (Γερ) - Τραβάλια Σ. (Ιτα) -:-
13:30Μπλανκανό Τζ. (Γαλ) - Κορία Φ. (Αργ) -:-
13:30Στραφ Γ-Λ. (Γερ) - Ντελ Μπονίς Φ. (Αργ) -:-
15:00Αγκαμένον Φ. (Ιτα) - Μόλεκερ Ρ. (Γερ) -:-
15:00Ελίας Γκ. (Πορ) - Ζουκ Κ. (Πολ) -:-
15:00Μάρτερερ Μ. (Γερ) - Αντρέεφ Α. (Bου) -:-
15:00Τσετσινάτο Μ. (Ιτα) - Κόβαλικ Γ. (Σλκ) -:-
16:30Γκιρτς Μ. (Bελ) - Τζανγκ Τ. (Κιν) -:-
17:30Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) - Χασάν Μ. (Λιβ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Πόρτο (Πορτογαλία), σκληρή

12:00Μορίγια Χ. (Ιαπ) - Rodrigues D. (Πορ) -:-
12:00Ντεκάμπς Γ. (Bρα) - Γκερασίμοφ E. (Λευ) -:-
12:00Ουτσιγιάμα Γ. (Ιαπ) - Ντονσκόι E. (Ρωσ) -:-
13:30Γιάσικα Ο. (Aυσ) - Ο'Κόνελ Κ. (Aυσ) -:-
13:30Κουζνέτσοφ Α (Ρωσ) - Νισιόκα Γ. (Ιαπ) -:-
13:30Ντομίνγκεζ Ζ. (Πορ) - Μπαρέρ Γ. (Γαλ) -:-
15:30Γκόμεζ E. (Εκου) - Μπλαντς Γ. (Ηπα) -:-
15:30Μπάσιτς M. (Βοσ) - ΜακΧιού Ε. (Μβρ) -:-
15:30Φερέιρα Σίλβα Φ. (Πορ) - Λεστιέν Κ. (Γαλ) -:-
17:00Μποργκς Ν. (Πορ) - Εσκοφιέ A. (Γαλ) -:-
17:00Νάβα Ε. (Ηπα) - Μπελούτσι T. (Bρα) -:-
17:00Τσελικμπιλέκ Α. (Tου) - Ολίβο Ρ. (Αργ) -:-
18:30Γκρενιέ Χ. (Γαλ) - Σόουζα Π. (Πορ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σάλτσμπουργκ (Αυστρία), χώμα

12:00Μίεντλερ Λ. (Αυτ) - Μάρτιν A. (Σλκ) -:-
12:00Ρίντερκνετς Α. (Γαλ) - Σάτσκο Β. (Ουκ) -:-
12:00Σβρτσίνα Ν. (Τσε) - Λάγιοβιτς Ν. (Σερ) -:-
13:30Αρναμπόλντι A. (Ιτα) - Υμέρ Μ. (Σου) -:-
13:30Νόβακ Ν. (Αυτ) - Γκακόφ Ι. (Ρωσ) -:-
13:30Νόικριστ Μ. (Αυτ) - Κόλαρ Ζ. (Τσε) -:-
15:00Ιμέρ Ε. (Σου) - Μουτέ Κ. (Γαλ) -:-
15:00Μπανίς Φ. (Αργ) - Ντίαζ Ακόστα Φ. (Αργ) -:-
15:30Σιμόν Ζ. (Γαλ) - Νεμάγιερ Λ. (Αυτ) -:-
16:30Μεντιέντοβιτς Χ. (Σερ) - Καρμπάλες Μπαένα Ρ. (Ισπ) -:-
19:00Τιέμ Ν. (Αυτ) - Μίσολιτς Φ. (Αυτ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Τοντί (Ιταλία), χώμα

11:00Μαεστρέλι Φ. (Ιτα) - Μίλερ Α. (Γαλ) -:-
11:00Μπελούτσι Μ. (Ιτα) - Μασούρ Ν. (Γερ) -:-
11:00Ντούτρα Ντα Σίλβα Ν. (Bρα) - Χάρις Μ. (Μβρ) -:-
12:30Σερντάρουσιτς Ν. (Κρο) - Αϊντούκοβιτς Ν. (Κρο) -:-
12:30Τιράντε Τ. Ο. (Αργ) - Τσεπέλεφ Α. (Ρωσ) -:-
12:30Φόνιο Τζ. (Ιτα) - Πόπκο Ν. (Kαζ) -:-
14:00Αρνάλντι Μ. (Ιτα) - Σελς Γ. (Ολλ) -:-
14:00Κατσίν Π. (Αργ) - Κλέιν Λ. (Σλκ) -:-
14:00Μπερτόλα Ρ. (Ελβ) - Ροντρίγκεζ Ταβέρνα Σ. (Αργ) -:-
15:30Φέρνες Ε. (Γαλ) - Τόρρες Χ. Μ. (Αργ) -:-
18:00Ντε Λ. Τ. (Bελ) - Πασάρο Φ. (Ιτα) -:-
20:00Κολαρίνι Α. (Αργ) - Κομπόλι Φ. (Ιτα) -:-
20:30Γκιγκάντε Μ. (Ιτα) - Γκάιο Φ. (Ιτα) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Κοντρέξεβιλ (Γαλλία), χώμα

12:00Μπούτσα Κ. (Ισπ) - Κάρλε Μ. Λ. (Αργ) -:-
12:00Ρας Α. (Ολλ) - Ζερβέ Τ. (Γαλ) -:-
13:00Σελεκμέτεβα Ο. (Ρωσ) - Εράνι Σ. (Ιτα) -:-
13:30Ντανίλοβιτς Ο. (Σερ) - Γκράτσεβα Β. (Ρωσ) -:-
13:30Ρουβρόι Μ. (Γαλ) - Ιγκνάτικ Α. (Ρου) -:-
14:30Βόγγελ Σ. (Ελβ) - Μπλίνκοβα Α. (Ρωσ) -:-
15:00Μλαντένοβιτς Κ. (Γαλ) - Γκάλφι Ν. (Ουγ) -:-
15:00Παολίνι Τ. (Ιτα) - Πέρα Μ. (Ηπα) -:-
16:30Λάζαρο Γκαρσία Α. (Ισπ) - Πονσέ Τ. (Γαλ) -:-
18:30Αντρέεβα Ε. (Ρωσ) - Ντοντέν Ο. (Γαλ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Μπάσταντ (Σουηδία), χώμα

11:30Γραμματικοπούλου Β. (Ελλ) - Ουντβάρντι Π. (Ουγ) -:-
11:30Ζαραζούα Ρ. (Μεξ) - Χένεμαν Κ. Β. (Σου) -:-
11:30Κοτσιαρέτο Ε. (Ιτα) - Μπουζαρνέσκου Μ. (Ρου) -:-
11:30Φλινκ Β. (Ρωσ) - Ζάνζαν Λ. (Γαλ) -:-
13:00Ντι Λορέντζο Φ. (Ηπα) - Ζαβάτσκα Κ. (Ουκ) -:-
13:00Ντόι Μ (Ιαπ) - Μπιόρκλουντ Μ. (Σου) -:-
13:00Τζενγκ Κ. (Κιν) - Γουάν Γ. (Κιν) -:-
14:30Χέλγκο Μ. (Νορ) - Πέτερσον Ρ. (Σου) -:-
16:00Τόμοβα Β. (Bου) - Καμπάι Α. Ζ. (Σου) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μπογκοτά (Κολομβία), χώμα

18:00Μέγια Ν./Urrea A. - Περβολαράκης Μ./Ζου Ε. -:-
18:00Μονζόν Ι./Βιλανουέβα Γ. - Ερνάντες Ρ. Σ. Λ./Osorio J. S. -:-
18:00Μεντόζα Α./Γιαματσίτα Φ. - Chen K. Y./Rousseau H. -:-
18:00ΑκυρώθηκεΚρστιν Π./Ζέκιτς Μ. - Μπουρουτσάγκα Ρ. Α./Κομεσάνα Φ. -:-
18:00Κρστιν Π./Ζέκιτς Μ. - Καρού Ι./Μένα Φ. -:-
18:00ΑκυρώθηκεΆλβες Μ./Ζούκας Μ. - Καρού Ι./Μένα Φ. -:-
18:00Μπαλαΐ Ν. Σ./Νεντουντσετζιγιάν Γ. - Τσάπελ Ν./Γιατζίρι Μ. -:-
18:00Ogura K./Πάνου Κ. - Χουέρτας Ντελ Πίνο Α./Χουάρεθ Φ. -:-
18:00Franco T./Τουμασόνις Γ. Π. - Ντουράσοβιτς Β./Ολιβέιρα Γ. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μπράουνσβαϊγκ (Γερμανία), χώμα

16:30Μπλανκανό Τζ./Στράικερ Ν. Σ. - Γιέμπαβι Ρ./Πάβλασεκ Α. -:-
16:30Ντεμολινέ M./Στραφ Γ-Λ. - Μπαριέντος N./Ρέγιες-Βαρέγια Μ-Α. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Πόρτο (Πορτογαλία), σκληρή

18:30Ντόνσκι Α./Πίκλερ Ν. - Ιστόμιν Ντ./Κατσμαζόφ Α. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Σάλτζμπουργκ (Αυστρία), χώμα

16:30Λέχετσκα Γ./Σβρτσίνα Ν. - Emesz B./Κοπ Σ. -:-
18:00Σέτκιτς A./Σεβτσένκο Α. - Λέμστρα Κ./Ροντιόνοφ Γ. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Τοντί (Ιταλία), χώμα

17:00Σκάτοφ Τ./Τιράντε Τ. Ο. - Καλοβελώνης Μ./Μαναφόβ Β. -:-
19:00Αρνεόντο Ρ./Εϊσερίκ Γ. - Μπάμπιτς Ζ./Σερντάρουσιτς Ν. -:-
21:30Ντε Μπερναρντίς Α./Πασάρο Φ. - Αντρεότζι Γ./Ντουράν Γ. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΔΙΠΛΑ: Μπάσταντ (Σουηδία), χώμα

13:00Κάτο Μ./Σουτιαντί Α. - Γιάνγκ Σ. Γ./Λου Γ. -:-
14:30Γκαμπούεβα Α./Ζακάροβα Α. - Μπουρέλ Κ./Ζάνζαν Λ. -:-
14:30Μασάροβα Ρ./Ζαραζούα Ρ. - Μπουζαρνέσκου Μ./Κρομάτσεβα I. -:-
14:30Αβανεσιάν Ε./Χένεμαν Κ. Β. - Ουντβάρντι Π./Βοράτσοβα Ρ. -:-
16:00Ρινάλντο Πέρσον Κ./Zaar L. - Νηλ Ι./Πλίπουετς Π. -:-
16:00Ρόμπιζ Τ./Τιαντραμούλια Ο. - Ντέιβις Λ./Γουάν Γ. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Casablanca (Μαρόκο), χώμα

12:00Benchakroun M. (Mαρ) - Alimli M. (Γαλ) -:-
12:00Villoslada E. (Γαλ) - Ουίντερ Λόπεζ Μ. (Ισπ) -:-
12:00Μαρμουσέ Λ. (Γαλ) - Ahouda W. (Mαρ) -:-
13:30Bennani R. (Mαρ) - Bruna N. (Χιλ) -:-
13:30Ντενίσοφ Ι. (Ρωσ) - Sadaoui M. (Γαλ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Velenje (Σλοβενία), χώμα

12:30Duda F. (Τσε) - Νεγιέντλι Π. (Τσε) -:-
12:30Ποκόρνι Λ. (Σλκ) - Κάρολ Μ. (Σλκ) -:-
14:00Kym J. (Ελβ) - Μίκρουτ Λ. (Κρο) -:-
14:00Planinsek F. J. (Σλο) - Dimitrijevic J. (Σλο) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Waco, TX (ΗΠΑ), σκληρή

18:00Bickersteth J. (Ηπα) - Κλαρκ Ζ. (Ηπα) -:-
18:00Dickerson R. (Ηπα) - Γιάτσουκ Ρ. (Ηπα) -:-
18:00Nidunjianzan F. (Κιν) - Σίγκουιν Μ. (Καν) -:-
18:00Sheehy J. (Ηπα) - Μπράουν Π. (Ηπα) -:-
18:00Γκράσι Μαζούτσι Χ. Π. (Αργ) - Μαρκές Κ. (Ηπα) -:-
18:00Ιμαμούρα Μ. (Ιαπ) - Μαγκίνλεϊ Ζ. (Ατγ) -:-
19:30Bynoe E. (Ηπα) - Λίλοφ Β. (Ηπα) -:-
19:30Ζινκ Τ. (Ηπα) - Pierce A. (Ηπα) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M25 Getxo (Ισπανία), χώμα (κλειστό)

11:00Χο Ρ. (Ταϊ) - Ετσεβερία Τ. (Ισπ) -:-
18:00Μάρτι Πουιόλρας Α. (Ισπ) - Manzanera Pertusa A. (Ισπ) -:-
19:30Αλβάρεζ Βαρόνα Ν. (Ισπ) - Λόπεζ Σαν Μαρτίν Α. (Ισπ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ 26 (Τυνησία), σκληρή

11:00Dong B. (Κιν) - Σκάγκλια Μ. (Γαλ) -:-
11:00Ιραντουκούντα Γ. (Μπν) - Μου Τ. (Κιν) -:-
11:00Καλιγιάντα Πουνάτσα Ν. (Iνδ) - Ουακάα Α. (Τυν) -:-
11:00Ουάνγκ Τ. (Κιν) - Ζανγκ Ζ. (Κιν) -:-
12:00Ατλανγκέριεφ Μ. (Ρωσ) - Allen L. (Μβρ) -:-
12:00Μπουτουλίγια Μ. (Σερ) - Κρνόκρακ Α. (Aυσ) -:-
12:00Τζόουνς Μ. (Ταϊ) - Ουάλαρτ Ε. (Γαλ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Σόφια (Βουλγαρία), χώμα

10:00Bouquet L. (Γαλ) - Πάβλοβιτς Λ. (Γαλ) -:-
10:00Nesterov P. (Bου) - Ντεσάμπ Τ. (Γαλ) -:-
10:00Αποστόλ Μ. Ι. (Ρου) - Μποργκ Λ. (Σου) -:-
11:30Radulov I. (Bου) - Κούνγκου Ρ. (Μαυ) -:-
11:30Κλοκ Ν. (Ρωσ) - Ντάνκου Β. Α. (Ρου) -:-
11:30Ροτόλι Λ. (Ιτα) - Γκαλάρτζα Χ. Ι. (Αργ) -:-
13:00Milev Y. (Bου) - Κρέτου Σ. (Ρου) -:-
13:00Ντόνεφ Γ. (Bου) - Λίποβτσεκ Π. Τ. (Σλο) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Καζινάλμπο (Ιταλία), χώμα

11:00Bagnolini D. (Ιτα) - Parenti L. (Ιτα) -:-
11:00Fossati C. (Ιτα) - Pieri S. (Ιτα) -:-
11:00Οβτσαρένκο Ο. (Ουκ) - Οραντίνι Τ. (Ιτα) -:-
11:00Σουλτονοφ Κ. (Ουζ) - Cabrera Bello I. (Ισπ) -:-
12:30Piraino G. (Ιτα) - Bresciani L. (Ιτα) -:-
12:30Βέλντχιρ Μ. (Ολλ) - Ντάλα Βάλε Ε. (Ιτα) -:-
12:30Σπετζιάλι Φ. (Ιτα) - Βάις Α. (Ιτα) -:-
12:30Φερράρι Τζ. (Ιτα) - Ρόγιερ Β. (Γαλ) -:-
14:00Καπέτσκι Ν. (Ιτα) - Καστανιόλα Λ. (Ιτα) -:-
17:30Μπερετίνι Γ. (Ιτα) - Parizzia N. (Ελβ) -:-
19:00Ρονκάλι Σ. (Ιτα) - Buldorini P. (Ιτα) -:-
21:30Μπόκι Λ. (Ιτα) - Λαβάνιο Ε. (Ιτα) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Μάρμπεργκ (Γερμανία), χώμα

11:00Καζάλ Μ. (Γαλ) - Ολιέλ Ι. (Iσρ) -:-
15:00Πελιβό Φ. (Πολ) - Niedner N. (Γερ) -:-
16:30Ρέμπεργκ Μ. Χ. (Γερ) - Σκούλκεϊτ (Aυσ) -:-
18:15Σαντιγιάν Α. (Aυσ) - Μποβί Α. (Bελ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25+Χ Αζαξιό (Γαλλία), σκληρή

10:00Bouchelaghem C. (Γαλ) - Μέρτενς Γ. (Bελ) -:-
10:00Νογκούτσι Ρ. (Ιαπ) - Moghini G. (Ελβ) -:-
11:30Κελόφσκι Ν. (Τσε) - Jucha W. (Γαλ) -:-
12:30Catry R. (Γαλ) - Κιβάντα Σ. Ε. (Μβρ) -:-
17:30Pourroy L. (Γαλ) - Fomba L. (Γαλ) -:-
19:00Γουεγμάρντ Γουέιενμπουργκ Σ. (Γαλ) - Μπαξ Φ. (Γαλ) -:-
21:00Rodriguez L. (Γαλ) - Tailleu P. A. (Γαλ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W100 Versmold (Γερμανία), χώμα

13:00Χιμένεθ Καζίντσεβα Β. (Ανδ) - Akugue Noha N. (Γερ) -:-
14:00Γιορούκ Ι. (Tου) - Νόσκοβα Λ. (Τσε) -:-
14:00Νάγκι Α. (Ουγ) - Σράμκοβα Ρ. (Σλκ) -:-
14:00Σμίτκοβα Τ. (Τσε) - Αβντίβα Τ. (Ρωσ) -:-
14:30Middendorf J. (Γερ) - Μπάρα Ι. (Ρου) -:-
15:30Γιάνι Ρ-Λ. (Ουγ) - Χιμπίνο Ν. (Ιαπ) -:-
16:30Σίγκεμουντ Λ. (Γερ) - Λι Γ. (Ρου) -:-
18:30Βάγκνερ Σ. (Γερ) - Ποντορόσκα Ν. (Αργ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Casablanca (Μαρόκο), χώμα

11:00Mettraux M. (Ελβ) - Kulhava V. (Τσε) -:-
12:00Carbonaro G. (Ιτα) - Fedorova A. (Ρωσ) -:-
12:00Γκούρεβα Α. (Ρωσ) - Mohamed H. (Γαλ) -:-
12:00Σάλντεν Λ. (Bελ) - Αρίας Μανιόν Π. (Ισπ) -:-
13:30Ennaciri M. (Mαρ) - Κουζμόβα Κ. (Σλκ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ 20 (Τυνησία), σκληρή

11:00Τσιρότε Α. (Γαλ) - Τσο Ι-Σ. (Ταϊ) -:-
12:00Girelli C. (Ιτα) - Χοσόκι Γ. (Ιαπ) -:-
12:00Jamshidi E. (Δαν) - Yao X. (Κιν) -:-
18:00Milani F. (Ιτα) - Spasova B. (Bου) -:-
18:00Yankovskaya Z. (Ρωσ) - Pfeifer L. (Ιτα) -:-
18:00Μπαχρί Φ. (Τυν) - Yasar M. (Σου) -:-
18:00Σαφάροβα Ζ. (Τσε) - Παύλου Ν. (Ελλ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Corroios-Seixal (Πορτογαλία), σκληρή

12:30Αρακάβα Χ. (Ιαπ) - Λι Π. (Ταϊ) -:-
12:30Κερκόβεν Λ. (Ολλ) - Λι Γ. Χ. (Ταϊ) -:-
12:30Κονίσι Τ. (Bρα) - Σαν Λ. (Ελβ) -:-
14:00Garcia M. (Πορ) - Oliveira I. (Πορ) -:-
14:00Μπολκβάντζε Μ. (Γεω) - Μπόζοβιτς Α. (Aυσ) -:-
14:00Οκαμούρα Κ. (Ιαπ) - Χοντάμα Μ. (Ιαπ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Getxo (Ισπανία), χώμα

11:00Ceschi G. (Ιτα) - Σακελλαρίδη Σ. (Ελλ) -:-
11:00Ρομέρο Γκορμάζ Λ. (Ισπ) - Gomez C. (Ισπ) -:-
12:30Βίσενς Μας Ρ. (Ισπ) - Στρακόβα Β. (Ουκ) -:-
12:30Καπούρο Ταμπόρντα Μ. (Αργ) - Γκατό-Μοντικόνε Τ. (Ιτα) -:-
12:30Ρόσκα Ι. Λ. (Ρου) - Ντι Τ. Μ. (Ιτα) -:-
12:30Σεμπάλος Ν. (Βολ) - Ντουέρστ Τ. (Ελβ) -:-
16:30Παρκ Σ. (Kορ) - Σαπάταβα Σ. (Γεω) -:-
19:30Στόλαρ Φ. (Ουγ) - Κουνγκ Λ. (Ελβ) -:-
19:30Στόλαρ Φ. (Ουγ) - Ρόσι Φ. (Ιτα) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W60 Άμστελβιν (Ολλανδία), χώμα

14:30Μπερμπέροβιτς Ν. (Βοσ) - Γκίμπερ Γ. (Ολλ) -:-
20:00Λεμόιν Κ. (Ολλ) - Νάρα K. (Ιαπ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M15 Casablanca (Μαρόκο), χώμα

11:00Campana F./Gola A. - Μποπέν Σ./Ιανατσόνε Φ. -:-
11:00Μαρτίνεθ Λ./Μαρτίνεθ Μ. - Μπόσιο Γ./Lofman A. -:-
11:00Ντενίσοφ Ι./Σαρίποφ Μ. - Ahouda W./Benchakroun M. -:-
13:30Pennaforti G./Πουγιόλ Ναβάρο Μ. - Bennani R./Karmoussi H. -:-
15:00Delage P./Seateun N. - Rudiukov I./Τέντι Φ. -:-
15:00Μαρτίνεθ Μαρτίνεθ/Ουίντερ Λόπεζ Μ. - Alami M./El G. O. -:-
16:30Lalami Laaroussi Y./Moundir A. - Bruna N./Rodriguez L. J. -:-
16:30Έρχαρντ Μ./Μαρμουσέ Λ. - Alimli M./Sadaoui M. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M15 Velenje (Σλοβενία), χώμα

16:00Barnat J./Duda F. - Κάβτσιτς Μπ./Popovic N. -:-
16:00Κάλεντερ Α./Ρόγκιτς Χάντζαλιτς Α. - Γκαλοπίνι Ν./Πιτσιόνε Α. -:-
16:00Σακελλαρίδης Ν./Σακελλαρίδης Σ. - Χιμένεθ Ι./Zanellato N. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M15 Waco, TX (ΗΠΑ), σκληρή

20:00Χάρπερ Κ./Monday J. - Atturu B. S./Dynka T. -:-
21:30Frantzen C. ./Muza E. - Brumm J./Κλαρκ Ζ. -:-
21:30Κίσελ Τ./Sheehy J. - Boitan G. A./Γκράσι Μαζούτσι Χ. Π. -:-
21:30Bernard J./Βέγκα Λ. - Dickerson R./Κένινγκ Λ. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M25 Getxo (Ισπανία), χώμα (κλειστό)

16:30Ετσεβερία Τ./Mansilla Diez M. - Ίνγκιλντσεν Γ./Κναφ Α. -:-
16:30Τζονς Γ./Νέφβε Α. - ΜακΚάμπε Τ./Μόντε-Ντε Λα Τόρε Ι. -:-
18:00Μεντιέτα Χ./Riva P. - Μπιμπέλ Ν./Κρόφορντ Ο. -:-
19:30Μπλαντς Ν./Μαρτίνεθ Αριόνα Σ. - Λόπεζ Μονταγκούντ Κ./Νιμπόερ Ρ. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Σόφια (Βουλγαρία), χώμα

13:00Durguti B./Γιοτόφσκι Τ. - Dimitrov V./Kolyachev N. -:-
15:00Αποστόλ Μ. Ι./Gheorghita S. - Markov V./Radulov I. -:-
15:00Πάβλοβιτς Λ./Reco A. - Duran T./Κίρτσι Κ. -:-
15:00Nesterov P./Τερζίεφ Σ. - Carnevalle L./Falabella L. A. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Καζινάλμπο (Ιταλία), χώμα

14:00Pozzi D./Βιργκίλι Α. - Bagnolini D./Pampanin P. -:-
14:00Baldisserri E./Μπιγιάρντο Γ. - Σουλτονοφ Κ./Usai P. -:-
15:30Gobbi G./Ortega P. - Ετσαργκουί Μ./Οβτσαρένκο Ο. -:-
15:30Αρναμπόλντι Φ./Φερράρι Τζ. - Οραντίνι Τ./Βάις Α. -:-
17:00Crivellaro G./Pozzani N. - Bresciani L./Σπετζιάλι Φ. -:-
17:00Ρόβερι Σίντνεϊ Γ./Βέλντχιρ Μ. - Parenti L./Taddia L. -:-
18:30Pecci A./Piraino G. - Στήβενσον Κ./Βεντέλκεν Χ. -:-
20:30Catani L./Schiavetti P. - Μπερτουτσιόλι Φ./Parizzia N. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Μάρμπουργκ (Γερμανία), χώμα

17:00Φράντζεν Κ./Sandkaulen T. - Αγκαρβάλ Ρ./Caripi V. -:-
17:00Beloborodko I./Ουζιλόφσκι Β. - Βένελτ Κ./Ζαράι Π. -:-
18:30Λουζ Ο./Ζορμάν Ντα Σίλβα Μ. - Al A. T./Niedner N. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25+Χ Αζαξιό (Γαλλία), σκληρή

11:30Λιτλ Ν./Weightman O. - Αγιένι Α./Χουσέι Τ. -:-
17:30Bouchelaghem C./Chaine G. - Μέρτενς Γ./Ρέιμοντ Α. -:-
19:00Ντάνκαν Σ./Κελόφσκι Ν. - Λεσέμ Ε./Σιμόν Σ. -:-
19:00Moghini G./Νογκούτσι Ρ. - Λοκ Μ./Λοκ Κ. -:-
21:30Μπρόβιλ Μ./De Cuyper J. - Catry R./Ντέμπρου Μ. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W100 Versmold (Γερμανία), χώμα

15:30Lazar A./Zhiyenbayeva S. - Άλβες Κ./Τσε Γ. -:-
18:00Μπαρτέλ M./Middendorf J. - Ανσμπά Α./Χιμένεθ Καζίντσεβα Β. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Casablanca (Μαρόκο), χώμα

11:00Μπένερ Λ./Karamoko N. - Ennaciri M./Nahum G. G. -:-
15:00Bestetti G./Carbonaro G. - Κόσταλ Λ./Shapovalova A. -:-
15:00Blatter L./Diaz Zayas L. - El Allami M./El A. A. -:-
15:00Komano M./Mohamed H. - Μπούζο Ζ./Βανγκέλοβα Α. -:-
15:00Κέλερ Ν./Πράτι Φ. - Mikhaylova M./Tirunelveli T. -:-
16:30Αρίας Μανιόν Π./Mettraux M. - Baglow E./Faga S. -:-
16:30Fedorova A./Morozova E. - Rudiukova N./Schmidt A. -:-
16:30Γκούρεβα Α./Petretic L. - Ελ Ζαρντί Ντ./Kabbaj Y. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W25 Corroios-Seixal (Πορτογαλία), σκληρή

17:00Garakani S./Kalamaris G. - Λι Γ. Χ./Γου Φ. -:-
17:00Αρακάβα Χ./Αρακάβα Ν. - Κονίσι Τ./Logotheti E. -:-
17:00Καμπρέρα Λ./Έαλα Α. - Γκαλβάο Μποργκς Μ./Teixeira M. B. -:-
18:30Morais M./Santos M. - Χοντάμα Μ./Σέμα Ε. -:-
18:30Χοσόγκι Σ./Λι Π. - Garcia M./Voloshchuk A. -:-
18:30Μπόζοβιτς Α./Οκαμούρα Κ. - Μπιρέλ Κ./Πορτίγιο Ραμίρεζ Μ. Χ. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W25 Getxo (Ισπανία), χώμα

16:30Μπούζας Μανέιρο Τζ./Ρομέρο Γκορμάζ Λ. - Ντι Τ. Μ./Γκατό-Μοντικόνε Τ. -:-
18:00Aristegui M./Ατούτσα Γ. Α. - Σαμίρ Σ./Βίσενς Μας Ρ. -:-
19:30Καπούρο Ταμπόρντα Μ./Σάντσες Α. Σ. - Koklina E./Σαπάταβα Σ. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W60 Άμστελβιν (Ολλανδία), χώμα

13:30Αστάκοβα Ν./Βισμάν Ν. - Redelijk N./Spee B. -:-
14:30Λιάου Α Φονγκ Ν./Μουγιάν Γ. - Χερτζελάς Ν./Λούκας Τ. -:-
14:30Ρόσκα Α./Σινίκοβα Ι. - Μπόλσοβα Ζαντόινοφ Α./Μαριστάνι Ζουλέτα Ντε Ρεάλες Γ. -:-
16:00Μπαγιέρλοβα Μ./Λαμπούτκοβα Α. - Τραν Ντ./Τραν Λ. -:-
16:00Μόρντεργκερ Τ./Μόρντεργκερ Γιάνα - Garkusha E./Τικχόνοβα Α. -:-
16:30Πρισακάριου Α./Στήβενς Λ. - Αγιουκάβα Μ./Parnaby A. -:-
19:00Σνάιντερ Ντ./Βισέρ Σ. Τ. - Γκίμπερ Γ./Χάβερλαγκ Ι. -:-

JUNIORS ΑΓΟΡΙΑ - ΜΟΝΑ: Γουίμπλεντον (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

13:00Ivanovski K. (Βμκ) - Πατσέκο Μ. Ρ. (Μεξ) -:-
13:00Landaluce M. (Ισπ) - Ουίντερ Ε. (Aυσ) -:-
13:00Μπουένο Γκ. (Περ) - Τιέν Λ. (Ηπα) -:-
13:00Μπούτβιλας Ε. (Λιθ) - Τσόλακ Ο. (Ηπα) -:-
13:00Ντέμπρου Γ. (Γαλ) - Κιμ Α. (Ηπα) -:-
13:00Πριβάρα Π. Μ. (Σλκ) - Basavareddy N. (Ηπα) -:-
13:00Πρίζμιτς Ν. (Κρο) - Ουόνγκ Κ. (Χκν) -:-
14:00Φέλντμπος Κ. (Ελβ) - Μπάρτον Χ. (Τσε) -:-
14:30Blockx A. (Bελ) - Μπους Ι. (Περ) -:-
14:30Rodenas P. (Ισπ) - Μένσικ Γ. (Τσε) -:-
14:30Zheng M. (Ηπα) - Vergara del Puerto M. A. (Παρ) -:-
14:30Γουίκς Γ. (Καν) - Πόλιτσακ Μ. (Κρο) -:-
14:30Φονσέκα Ζ. (Bρα) - Gorzny S. (Ηπα) -:-
15:00Jansen W. (Μβρ) - Μπεϊγί Ζ. Α. (Bελ) -:-
16:00Barbier Gazeu P. (Γαλ) - Pawelski M. (Πολ) -:-
16:00Αρτνάκ Μ. (Σλο) - Frusina A. (Ηπα) -:-

JUNIORS ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΔΙΠΛΑ: Γουίμπλεντον (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

13:00Klugman H./Oluwadare H. - Ewald W./Van den Broek I. L. -:-
14:30Τζόνσον Σ./Piani D. - Jamrichova R./Lincer O. -:-
15:30Lacy I./ΜακΝτόναλντ Ε. - Λι Γ./Σαϊτο Σ. -:-
16:00Macavei S./Struplova J. - Μπλόκινα Α./Udvardy L. -:-
16:00Κρος Κ./Μποκό Β. - Kenzhibayeva S./Rustemova Z. -:-
16:00Bartunkova N./Νάεφ Σ. - Κουλ Κ./Βαλεντόβα Τ. -:-
16:30Κούπρες Μ./Στόιμπερ Ρ. Α. - Φοντενέλ Τ./Σβέντσεν Γ. Κ. -:-
17:00Roach G./Skelton M. - Peyre L./Slama M. -:-
17:30Seidel E./Steur J. L. S. - Lopata A./Mert A. -:-
17:30Van Impe A./Waligora A. - Ciric Bagaric L./Daubnerova N. -:-
17:30Neilson G. T./Xu M. - Tomajkova K./Vargova N. -:-
17:30Nijkamp R. M./Οκουτόγι Α. - Πεντόνε Γ./Quevedo K. -:-
17:30Μπαλούς Ι./Πρέστον Τ. - Klimovicova L./Σάλκοβα Ντ. -:-
18:00Γκλούσκοβα Ν./Κινοσίτα Χ. - Χόβντε Λ./Λόπεζ Κ. -:-
19:00Ομπράντοβιτς Α./Σαγκαντίκοβα Α. - Ζου Α./Xu N. -:-
19:30Moyano L./Πέρεζ Α. Λ. - Ισίι Σ./Tararudee L. -:-

OΜΑΔΕΣ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Μπίλι Τζιν Κινγκ Καπ - Γκρουπ ΙΙΙ (Κόσμος)

11:00Βόρεια Μακεδονία Γ - Ουγκάντα Γ -:-
11:00Ιρλανδία Γ - Σεϊχέλλες Γ -:-
11:00Κόσοβο Γ - Κένυα Γ -:-
11:00Μάλτα Γ - Μπουρουντί Γ -:-
11:00Νότια Αφρική Γ - Μποτσουάνα Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.