REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

17:30Μπάλκανι (Κσβ) - Σάντα Κόλομα (Ανδ) -:-
19:00Ελσίνκι (Φιν) - Πανεβέζις (Λιθ) -:-
19:00Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβ) - Χάμρουν (Μλτ) -:-
19:00Πιούνικ (Αρμ) - Δυναμό Μινσκ (Λευ) -:-
20:00Τσέλιε (Σλο) - Φλόρα (Eσθ) -:-
20:30Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρου) - Βίρτους (Αγμ) -:-
22:00Ντέσιτς (Μαυ) - Δε Νιού Σεντς (Ουα) -:-
22:00Σάμροκ Ρόβερς (Iρλ) - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ (Ισλ) -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19

17:30Δανία U19 - Ισπανία U19 -:-
21:00Γαλλία U19 - Τουρκία U19 -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Modern Sport - Αλ Αχλί -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

03:10Κολεγκιάλες - UAI Ουργκίζα 1:0
21:00Φίνιξ - Βίγια Νταλμάιν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

21:00Νιούελς Όλντ Μπόις 2 - Ουνιόν Σάντα Φε 2 -:-
21:00Ντεφένσα Τζουστίτσια 2 - Γκοντόι Κρουζ 2 -:-
21:00Ρασίνγκ Κλούμπ 2 - Μπαράκας Σεντράλ 2 -:-
21:00Τίγκρε 2 - Ουρακάν 2 -:-
00:00Ταγιέρες Κόρντομπα 2 - Σεντράλ Κόρντομπα 2 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:30Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Ουίνουμ Γουλβς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν

13:00Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς - Ίντερ Λάιονς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα OFC U19 - Θέσεις 5η - 8η

02:00Βανουάτου U19 - Παπούα Νέα Γουινέα U19 3:2
05:00Ταϊτή U19 - Σαμόα U19 4:0

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Συλλόγων CECAFA

16:00Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν - Γκορ Μαχία -:-
16:00ΑΣΑΣ - Ρεντ Άροουζ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Κλαουζούρα

23:00Ζαμόρα - Ίντερ ντε Μπαρίνας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

02:00Σάντος - Ιτουάνο 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

02:00ABC - Τομπένσε 1:0
02:00Φεροβιάρια - Ρέμο 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2 - Πλέι Οφς

01:00Βερανόπολις - Ίντερ Σάντα Μαρία 0:0
01:00Λαγεαντένσε - Πάσο Φούντο 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο 2

21:00Καμπένσε - Σέντρο Λιμοεϊρένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

01:00XV ντε Ζάου - Μιρασόλ Β 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

21:00Γκρέμιο U20 - Κρουζέιρο U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U17

17:00Μποταφόγκο RJ U17 - Γκοϊανιένσε U17 -:-
21:00Ατλέτικο Μινέιρο U17 - Μπαΐα U17 -:-
21:00Γκόιας U17 - Ατλέτικο Παραναένσε U17 -:-
21:00Μπραγκαντίνο U17 - Παλμέιρας U17 -:-
22:00Kουιάμπα U17 - Ιντερνασιονάλ U17 -:-
22:00Σάο Πάολο U17 - Φλουμινένσε U17 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο U20 - Επίπεδο Νικητών

23:00Βάσκο ντα Γκάμα U20 - Ναουάς U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20

21:00Κριτσιούμα U20 - Ίντε ντε Λάγκες U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε U20

22:00Ιγκουατού U20 - Ακοπιάρα U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραϊμπάνο U20 - Πλέι Οφς

01:00Σόουζα U20 - Τρέτζε U20 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες

03:00Βιτόρια Γ - Παϊσαντού Γ 2:1πέν.

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Επίπεδο Νικητών

23:00Τσιμπάο - Ατλάντικο -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

23:00Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς - Τσακαρίτας -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Euro Γυναικών - Προκριματικά - Λιγκ Α

20:00Γερμανία Γ - Αυστρία Γ -:-
20:00Δανία Γ - Τσεχία Γ -:-
20:00Ιρλανδία Γ - Γαλλία Γ -:-
20:00Ισπανία Γ - Βέλγιο Γ -:-
20:00Ιταλία Γ - Φινλανδία Γ -:-
20:00Νορβηγία Γ - Ολλανδία Γ -:-
20:00Πολωνία Γ - Ισλανδία Γ -:-
20:00Σουηδία Γ - Αγγλία Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Euro Γυναικών - Προκριματικά - Λιγκ Β

20:00Βόρεια Ιρλανδία Γ - Βοσνία και Ερζεγοβίνη Γ -:-
20:00Ελβετία Γ - Αζερμπαϊτζάν Γ -:-
20:00Ισραήλ Γ - Σλοβακία Γ -:-
20:00Ουαλία Γ - Κόσοβο Γ -:-
20:00Ουγγαρία Γ - Τουρκία Γ -:-
20:00Ουκρανία Γ - Κροατία Γ -:-
20:00Πορτογαλία Γ - Μάλτα Γ -:-
20:00Σκωτία Γ - Σερβία Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Euro Γυναικών - Προκριματικά - Λιγκ Γ

20:00Ανδόρα Γ - Νήσοι Φερόες Γ -:-
20:00Βουλγαρία Γ - Καζακστάν Γ -:-
20:00Εσθονία Γ - Λουξεμβούργο Γ -:-
20:00Λετονία Γ - Μολδαβία Γ -:-
20:00Λευκορωσία Γ - Κύπρος Γ -:-
20:00Λιθουανία Γ - Γεωργία Γ -:-
20:00Μαυροβούνιο Γ - Ελλάδα Γ -:-
20:00Ρουμανία Γ - Αρμενία Γ -:-
20:00Σλοβενία Γ - Βόρεια Μακεδονία Γ -:-

ΙΝΔΙΑ: Καλκούτα Πρέμιερ Ντιβίζιον

12:30Καλκούτα Κάστομς - Ανατολική Βεγγάλη -:-
12:30Μπαβανιπόρ - Ρέινμποου ΑΚ -:-
12:30Τζορτζ Τελεγκράφερ - Ήστερν Ρέιλγουεϊ -:-

ΚΙΝΑ: FA Καπ

14:35Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ - Ναντόνγκ Ζιγιούν -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

04:15Τσίκο - Όντσε Κάλντας 0:1
00:00Ενβιγκάντο - Λα Εκιδάδ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

37'Μπνέι Γιέχουντα (Iσρ) - Ράματ Γκαν (Iσρ) 0:0
11:00Όμπολον (Ουκ) - Κούντριφκα-Νίβα (Ουκ) -:-
14:00Αρμαντέιλ (Aυσ) - Περθ Γκλόρι (Aυσ) -:-
14:00Σλάβεν Μπελούπο (Κρο) - Καραμπάγκ (Αζε) -:-
15:00Ακαντόμικο Βισέου (Πορ) - Ντέρμπι (Αγγ) -:-
15:00Ίγκμαν Κόνιτς (Βοσ) - Χαντζίτσι (Βοσ) -:-
15:00Κοπεγχάγη (Δαν) - Σοντερίσκε (Δαν) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΝότετς Τσζάρνκοφ (Πολ) - Ούνια Σβάρζεντζ (Πολ) -:-
15:00Ντνίπρο-1 (Ουκ) - Ολεξάντριγια (Ουκ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΠλίμουθ (Αγγ) - Μπάκλαντ (Αγγ) -:-
15:00Ρίο Άβε U23 (Πορ) - Σάο Ζοάο Βερ (Πορ) -:-
15:00Χάντερσφιλντ U21 (Αγγ) - Χάλιφαξ (Αγγ) -:-
16:00Ιένα (Γερ) - Μιουζέλβιτς (Γερ) -:-
16:00Κρίσταλ Πάλας U21 (Αγγ) - Μπρόμλεϊ (Αγγ) -:-
16:00Ρουκχ Λβιβ (Ουκ) - Λούτον (Αγγ) -:-
17:00ΛΑΣΚ Λιντζ (Αυτ) - Ακαδημία Πούσκας (Ουγ) -:-
18:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ (Ρου) - Σάτου Μάρε (Ρου) -:-
18:30Σαντχάουσεν (Γερ) - Μαμελόντι Σάνταουνς (Ναφ) -:-
19:00HIK Χέλερουπ (Δαν) - Αβάρτα (Δαν) -:-
19:00Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου (Τσε) - Νόβι Μπιντζόφ (Τσε) -:-
19:00Νάπολι (Ιτα) - Anaune (Ιτα) -:-
19:30Έμπολι (Ιτα) - Έμπολι U19 (Ιτα) -:-
19:30Κότμπους (Γερ) - Χέρτα Βερολίνου (Γερ) -:-
19:30Μαρκρανστάντ (Γερ) - Μάγκντεμπεργκ II (Γερ) -:-
19:30Μάρτσφελντ (Αυτ) - Στάμερσντορφ (Αυτ) -:-
19:30ΟΦΗ (Ελλ) - Μπέβερεν (Bελ) -:-
19:30Ρετζ (Αυτ) - ΤΒΛ Ελέκτρα (Αυτ) -:-
19:30ΑκυρώθηκεΦορτούνα Σιτάρντ (Ολλ) - Ντόρντρεχτ (Ολλ) -:-
20:00Ίλτζερ (Αυτ) - Γκλάισντορφ (Αυτ) -:-
20:00Κάρμπαχ (Γερ) - Άντερναχ (Γερ) -:-
20:00Κλίνγκενμπαχ (Αυτ) - Φαβορίτνερ (Αυτ) -:-
20:00Κοφλάχ (Αυτ) - Βόλφσμπεργκερ (Αυτ) -:-
20:00Λόμπεγκαστ (Γερ) - Μπισοφσβέρνταερ (Γερ) -:-
20:00Πόρτο (Πορ) - Αλ Αραμπί (Κατ) -:-
20:00Στόκεραου (Αυτ) - Βίνερ Βικτόρια (Αυτ) -:-
20:00Τοντεσφέλντε (Γερ) - Ντάσεντορφ (Γερ) -:-
20:30Ένγκερς (Γερ) - ΒΦΜ Λιντζ (Γερ) -:-
20:30Μπαρμπάτε (Ισπ) - Κάντιθ (Ισπ) -:-
21:00Γέοβιλ (Αγγ) - Μπρίστολ Ρόβερς (Αγγ) -:-
21:00Γκόσπορτ Μπόρο (Αγγ) - Πόρτσμουθ (Αγγ) -:-
21:00Εξέλσιορ Μάασλουις (Ολλ) - Τέλσταρ (Ολλ) -:-
21:00Λόνγκριντζ Τάουν (Αγγ) - Φίλντε (Αγγ) -:-
21:00Παρκγκέιτ (Αγγ) - Μάλτμπι (Αγγ) -:-
21:00Στάμφορντ (Αγγ) - Ντονκάστερ (Αγγ) -:-
21:00Φρίκλεϊ Ατλέτικ (Αγγ) - Μπράιγκχαους Τάουν (Αγγ) -:-
21:15Χάρντενμπεργκ (Ολλ) - KVV Κουίκ 20 (Ολλ) -:-
21:30Αμπερίστγουιθ (Ουα) - Μπράιτον Φέρι (Ουα) -:-
21:30Αρντς (Βιρ) - Πορταντάουν (Βιρ) -:-
21:30Γκαίνσμπορο (Αγγ) - Σκάνθορπ (Αγγ) -:-
21:30Γουελντστόουν (Αγγ) - Νότς Κάουντι (Αγγ) -:-
21:30Κάνβεϊ Άιλαντ (Αγγ) - Σάουθεντ (Αγγ) -:-
21:30Κάρντιφ (Ουα) - Πένυμποντ (Ουα) -:-
21:30Μαρίν (Αγγ) - Πρέσκοτ Κέιμπλς (Αγγ) -:-
21:30Μέλκσαμ (Αγγ) - Σουίντον (Αγγ) -:-
21:30Μπανγκόρ 1876 (Ουα) - Μενάι Μπριντζ Τάιγκερς (Ουα) -:-
21:30Μπάνμπουρι (Αγγ) - Ίζινγκτον Σπορτς (Αγγ) -:-
21:30Μπέρι (Αγγ) - Κινγκς Λιν (Αγγ) -:-
21:30Μπόστον (Αγγ) - Γκρίμσμπι (Αγγ) -:-
21:30Νορθ Σιλντς (Αγγ) - Μπλάιθ (Αγγ) -:-
21:30Ντάνμπαρ Γιουνάιτεντ (Σκω) - Τράνεντ (Σκω) -:-
21:30Ουίτλεϊ Μπέι (Αγγ) - Άσινγκτον (Αγγ) -:-
21:30Πέρσχορ Τάουν (Αγγ) - Έβεσαμ (Αγγ) -:-
21:30Πόλτον Ρόβερς (Αγγ) - Τσίπενχαμ (Αγγ) -:-
21:30Ποντιπρίντ (Ουα) - Νιουπόρτ (Ουα) -:-
21:30Ράινερς Λέιν (Αγγ) - Τσέσνατ (Αγγ) -:-
21:30Ρέτφορντ (Αγγ) - Μάνσφιλντ (Αγγ) -:-
21:30Σάουθπορτ (Αγγ) - Πρέστον (Αγγ) -:-
21:30Σίλντον (Αγγ) - Σπένιμουρ (Αγγ) -:-
21:30Στάφορντ (Αγγ) - Κρου (Αγγ) -:-
21:30Τσιντλ Χελθ Νόμαντς (Αγγ) - Άλτρινκχαμ (Αγγ) -:-
21:30Χέμπουρν Τάουν (Αγγ) - Ντάρλινγκτον (Αγγ) -:-
21:30Χίτσιν (Αγγ) - Λούτον U21 (Αγγ) -:-
21:45Αβελέι (Αγγ) - Ρέντμπριτζ (Αγγ) -:-
21:45Άλμπιον Ρόβερς (Σκω) - Ντάλμπιτι Σταρ (Σκω) -:-
21:45Άλφρετον (Αγγ) - Τσέστερφιλντ (Αγγ) -:-
21:45Ασκοτ (Αγγ) - Χόλυπορτ (Αγγ) -:-
21:45Γκρέσλεϊ (Αγγ) - Σέπσεντ (Αγγ) -:-
21:45Γουέλινγκ (Αγγ) - Λέιτον Όριεντ (Αγγ) -:-
21:45Ένφιλντ Τάουν (Αγγ) - Άρσεναλ U21 (Αγγ) -:-
21:45Ίστμπουρν Μπόρο (Αγγ) - Ουάιτχοκ (Αγγ) -:-
21:45Κίντσγκροουβ (Αγγ) - 1874 Νορθουιτς (Αγγ) -:-
21:45Κρέι Βάλεϊ Πέπερ Μιλς (Αγγ) - Έμπσφλίτ (Αγγ) -:-
21:45Λέιστον (Αγγ) - Μπρέιντρι (Αγγ) -:-
21:45Λιούιζ (Αγγ) - Κρόλεϊ (Αγγ) -:-
21:45ΑκυρώθηκεΜάκλσφιλντ (Αγγ) - Ουόρινγκτον Τάουν (Αγγ) -:-
21:45Μάκλσφιλντ (Αγγ) - Στάλιμπριτζ (Αγγ) -:-
21:45Μαργκέιτ (Αγγ) - Ντάρτφορντ (Αγγ) -:-
21:45Μέιντστόουν (Αγγ) - Ράμσγκεϊτ (Αγγ) -:-
21:45Μπάρι (Ουα) - Κάρντιφ U21 (Ουα) -:-
21:45Μπάρουελ (Αγγ) - Μπέλπερ (Αγγ) -:-
21:45Μπάσινγκστόουκ (Αγγ) - Μπάφινς Μίλτον Ρόβερς (Αγγ) -:-
21:45Μπιλερικέι (Αγγ) - Τσέλμσφορντ (Αγγ) -:-
21:45Μπολντμέρ (Αγγ) - Νούνιτον (Αγγ) -:-
21:45Μπούρσκοχ (Αγγ) - Μόρκαμ (Αγγ) -:-
21:45Μπράκνελ Τάουν (Αγγ) - Ουέστφιλντ (Αγγ) -:-
21:45Μπρόκενχερστ (Αγγ) - Λίμινγκτον (Αγγ) -:-
21:45Νάντγουιτς (Αγγ) - Μπέρι (Αγγ) -:-
21:45Ουίμπορν (Αγγ) - Γουέιμάουθ (Αγγ) -:-
21:45Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ (Αγγ) - Μπρέντγουντ (Αγγ) -:-
21:45Ουίτστεϊμπλ Τάουν (Αγγ) - Ντόβερ (Αγγ) -:-
21:45Ουόρινγκτον Ράιλαντς (Αγγ) - Όλνταμ (Αγγ) -:-
21:45Ουόρκσοπ (Αγγ) - Μπάξτον (Αγγ) -:-
21:45Ουόρτσεστερ Ράιντερς (Αγγ) - Άλβερτσερτς (Αγγ) -:-
21:45Ράσαλ (Αγγ) - Σάτον Κόλντφιλντ Τάουν (Αγγ) -:-
21:45Ρέντχιλ (Αγγ) - Ντόρκινγκ (Αγγ) -:-
21:45Ρότσεστερ Γιουνάιτεντ (Αγγ) - Σέπεϊ Γιουνάιτεντ (Αγγ) -:-
21:45Σεντ Άλμπανς (Αγγ) - Λέιτον Όριεντ (Αγγ) -:-
21:45Σεντ Ιβς (Αγγ) - Πήτερμπορο Σπορτς (Αγγ) -:-
21:45Σίλσντεν (Αγγ) - Φάρσλεϊ (Αγγ) -:-
21:45Σκάρμπορορ (Αγγ) - Χάρτλπουλ (Αγγ) -:-
21:45Σλάιμπριτζ (Αγγ) - Ουέστον-Σούπερ-Μάρε (Αγγ) -:-
21:45Σλάου Τάουν (Αγγ) - Ντανστέιμπλ (Αγγ) -:-
21:45Σουίντον Σ (Αγγ) - Χέρεφορντ (Αγγ) -:-
21:45Σπάλντινγκ Γιουνάιτεντ (Αγγ) - Πήτερμπορο (Αγγ) -:-
21:45Στράτφορντ (Αγγ) - Λιέ (Αγγ) -:-
21:45Τάμγουορθ (Αγγ) - Χάρμπορο (Αγγ) -:-
21:45Τόνμπριτζ (Αγγ) - Μπρόμλεϊ (Αγγ) -:-
21:45Τούτινγκ & Μίτσαμ Γιουνάιτεντ (Αγγ) - Μέρσθαμ (Αγγ) -:-
21:45Τσάταμ (Αγγ) - Κόβεντρι U21 (Αγγ) -:-
21:45Τσέσαμ (Αγγ) - Μπαρνέτ (Αγγ) -:-
21:45Φελιξστόουε & Ουόλτον (Αγγ) - Νίντχαμ Μάρκετ (Αγγ) -:-
21:45Χάνγκερφορντ (Αγγ) - Χάμπτον & Ρίτσμοντ (Αγγ) -:-
21:45Χάνουελ Τάουν (Αγγ) - Μέιντενχεντ (Αγγ) -:-
21:45Χάνουορθ (Αγγ) - Όλντερσοτ (Αγγ) -:-
21:45Χόρντσερτς (Αγγ) - Σάτον (Αγγ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

01:30ΗΠΑ U17 Γ - Βραζιλία U17 Γ 3:1
11:00Φινλανδία U19 Γ - Τσεχία U19 Γ -:-
12:00Αυστρία U20 Γ - Μαρόκο U20 Γ -:-
15:00Σιγκαπούρη Γ - Μακάο Γ -:-
18:00Λευκορωσία U19 Γ - Ουζμπεκιστάν U19 Γ -:-
20:00Σενεγάλη Γ - Λ.Δ. Κονγκό Γ -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Μπάνγκβε Ολ Σταρς - Μάιτι Τάιγκερς -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Απερτούρα

18:00Άτλας U23 - Σάντος Λαγκούνα U23 -:-
18:00Κερετάρο U23 - Τσίβας Γουαδαλαχάρα U23 -:-
18:00Κρούζ Αζούλ U23 - Κλαμπ Τιχουάνα U23 -:-
18:00Πουέμπλα U23 - Κλαμπ Λεόν U23 -:-
18:30Πατσούκα U23 - Ατλέτικο Σαν Λουίς U23 -:-

ΜΠΟΥΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Ντάγκα Γιουνάιτεντ - Τσιράνγκ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

01:00Ρεντίστας - Ουρακάν Μπουτσέο 2:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:003 Ντε Φεμπρέρο - Φερνάντο ντε λα Μόρα 2:1

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ Καπ

21:45Αλόα - Φάιφ -:-
21:45Άνναν - Μπόνιριγκ Ρόουζ -:-
21:45Άρμπροαθ - Νταντί -:-
21:45Έιρ Γιουνάιτεντ - Φόλκερκ -:-
21:45Έλγιν Σίτι - Κέλτι Χαρτς -:-
21:45Ερντριεόνιανς - Ηστ Κίλμπραϊντ -:-
21:45Κόουβ Ρέιντζερς - Σπάρτανς -:-
21:45Κουίν οφ Σάουθ - Νταμπάρτον -:-
21:45Μοντρόουζ - Μάδεργουελ -:-
21:45Μόρτον - Μπρέχιν -:-
21:45Νταντί Γιουνάιτεντ - Στενχαούσμιουρ -:-
21:45Ντανφέρμλιν - Φόρφαρ -:-
21:45Ρέιθ Ρόβερς - Στρανράερ -:-
21:45Χάμιλτον - Στέρλινγκ Άλμπιον -:-
21:45Χιμπέρνιαν - Κουίνς Παρκ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

15:30Μιντνίμο - Ελμάν -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

22:00Μπαρνετσέα - Σάντα Κρούζ -:-
22:00Ρέιντζερς - Μαγκαγιάνες -:-
00:30Σαντιάγκο Γουόντερερς - Ρεκολέτα -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

22:00Ντεπόρτες Ρένγκο - Λινάρες Ουνίντο -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.