REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

17:00Λούτον - Μπρέντφορντ -:-
17:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι -:-
21:30Γούλβς - Άρσεναλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA

19:15Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

18:00Ναντ - Ρεν -:-
22:00Λανς - Κλερμόν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ -:-
16:30Κολωνία - Ντάρμσταντ -:-
16:30Χάιντενχαϊμ - Λειψία -:-
16:30Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ -:-
19:30Ουνιόν Βερολίνου - Μπάγερν Μονάχου -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30ΟΦΗ - Βόλος -:-
19:30Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός -:-
19:30Ατρόμητος - Κηφισιά -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

16:00ΑΕΛ - Νίκη Βόλου -:-
16:00Λεβαδειακός - Μακεδονικός -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Ολυμπιακός Β - Διαγόρας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

15:00Θέλτα - Λας Πάλμας -:-
17:15Ράγιο Βαγεκάνο - Οσασούνα -:-
19:30Βαλένθια - Μπέτις -:-
22:00Χιρόνα - Κάντιθ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

19:00Έμπολι - Νάπολι -:-
21:45Βερόνα - Ουντινέζε -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:30Λέστερ - Γουέστ Μπρομ -:-
17:00Γουότφορντ - Χαλ -:-
17:00Κάρντιφ - Σαουθάμπτον -:-
17:00Νόριτς - Μπρίστολ Σίτι -:-
17:00Ρόδεραμ - Μπέρμιγχαμ -:-
17:00Σάντερλαντ - Μίλγουολ -:-
17:00Στόουκ - Πλίμουθ -:-
17:00Χάντερσφιλντ - Σουόνσι -:-
19:15ΚΠΡ - Πρέστον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Νορθάμπτον - Έξετερ -:-
17:00Καρλάιλ - Γουίκομπ -:-
17:00Κέιμπριτζ - Ντέρμπι -:-
17:00Λέιτον Όριεντ - Φλίτγουντ -:-
17:00Μπάρτον - Ρέντινγκ -:-
17:00Μπλάκπουλ - Μπάρνσλεϊ -:-
17:00Μπόλτον - Πορτ Βέιλ -:-
17:00Μπρίστολ Ρόβερς - Πήτερμπορο -:-
17:00Πόρτσμουθ - Γουίγκαν -:-
17:00Τσάρλτον - Σριούσμπερι -:-
17:00Τσέλτεναμ - Λίνκολν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Κρου - Ρέξαμ -:-
17:00Γκρίμσμπι - Σουίντον -:-
17:00Γουόλσολ - Μπράντφορντ -:-
17:00Μάνσφιλντ - Τζίλιγχαμ -:-
17:00Μόρκαμ - Φόρεστ Γκριν -:-
17:00Νιουπόρτ - Σάλφορντ -:-
17:00Νότς Κάουντι - Κόλτσεστερ -:-
17:00Ντονκάστερ - Μπάροου -:-
17:00Σάτον - Κρόλεϊ -:-
17:00Στόκπορτ - Άκρινγκτον -:-
17:00Τρανμίρ - Γουίμπλετον -:-
17:00Χάροουγκεϊτ - Μίλτον Κέινς Ντονς -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

14:15Άλτρινκχαμ - Οξφόρδη -:-
14:15Γκέιτσχεντ - Μπρόμλεϊ -:-
14:15Γουόκινγκ - Φίλντε -:-
14:15Ίστλιχ - Χάλιφαξ -:-
14:15Μπαρνέτ - Κιντερμίνστερ -:-
14:15Μπόρεχαμ Γούντ - Έμπσφλίτ -:-
14:15Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ - Όλντερσοτ -:-
14:15Ντόρκινγκ - Χάρτλπουλ -:-
14:15Όλνταμ - Γουελντστόουν -:-
14:15Σάουθεντ - Ρότσντειλ -:-
14:15Σόλιχαλ - Γιόρκ -:-
14:15Τσέστερφιλντ - Μέιντενχεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

17:00Γκλούσεστερ - Σκάνθορπ -:-
17:00Μπάνμπουρι - Τάμγουορθ -:-
17:00Μπίσοπς Στόρτφορντ - Κέρζον Άστον -:-
17:00Μπλάιθ - Μπράκλεϊ Τάουν -:-
17:00Πήτερμπορο Σπορτς - Κόρλεϊ -:-
17:00Ράσαλ - Ουόρινγκτον Τάουν -:-
17:00Σάουθ Σίλντς - Σάουθπορτ -:-
17:00Σκάρμπορορ - Άλφρετον -:-
17:00Σπένιμουρ - Κινγκς Λιν -:-
17:00Τσέστερ - Ντάρλινγκτον -:-
17:00Φάρσλεϊ - Μπάξτον -:-
17:00Χέρεφορντ - Μπόστον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

17:00Αβελέι - Μπαθ -:-
17:00Γουέιμάουθ - Φάρνομπορο -:-
17:00Μέιντστόουν - Χάμπτον & Ρίτσμοντ -:-
17:00Μπρέιντρι - Ίστμπουρν Μπόρο -:-
17:00Ντάρτφορντ - Τρούρο -:-
17:00Ντόβερ - Γέοβιλ -:-
17:00Ουόρθινγκ - Ουέστον-Σούπερ-Μάρε -:-
17:00Σλάου Τάουν - Γουέλινγκ -:-
17:00Τόνμπριτζ - Σεντ Άλμπανς -:-
17:00Τόντον Τάουν - Χέμελ Χέμπστεντ -:-
17:00Τορκί - Χάβαντ -:-
17:00Τσίπενχαμ - Τσέλμσφορντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Γκισέλι - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ -:-
17:00Ίλκεστον - Μόρπεθ -:-
17:00Μάκλσφιλντ - Γουόρκινγκτον -:-
17:00Μαρίν - Άδερτον -:-
17:00Μπάμπερ Μπριτζ - Ουίτμπι -:-
17:00Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου - Γκαίνσμπορο -:-
17:00Ουόρκσοπ - Ουόρινγκτον Ράιλαντς -:-
17:00Ράντκλιφ - Μπάσφορντ -:-
17:00Στάφορντ - Άστον Γιουνάιτεντ -:-
17:00Χάιντ - Μάτλοκ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

17:00Κέτερινγκ - Κόαλβιλ Τάουν -:-
17:00Λέιστον - Λέμινγκτον -:-
17:00Μπάρουελ - Ρέντιτς -:-
17:00Νίντχαμ Μάρκετ - Μικλόβερ -:-
17:00Σάντμπουρι - Λονγκ Ήτον -:-
17:00Στάμφορντ - Χίτσιν -:-
17:00Στούρμπριτζ - Ρόιστον -:-
17:00Στράτφορντ - Μπρομσγκρόουβ -:-
17:00Τέλφορντ - Μπερκχάμστιντ -:-
17:00Χεϊλσόουεν - Σεντ Ιβς -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

17:00Μπάσινγκστόουκ - Ντόρκεστερ -:-
17:00Ουίντσεστερ Σίτι - Μπίκονσφιλντ Τάουν -:-
17:00Πλίμουθ Πάρκουεϊ - Ουόλτον & Χέρσαμ -:-
17:00Πούλ - Ντίντκοτ -:-
17:00Σόλινγκ - Σουίντον Σ -:-
17:00Τότον - Μέθυρ Τάουν -:-
17:00Τσέσαμ - Μπράκνελ Τάουν -:-
17:00Χάγιες & Γέντινγκ - Σάλσμπουρι -:-
17:00Χάνουελ Τάουν - Χάνγκερφορντ -:-
17:00Χάροου - Τίβερτον -:-
17:00Χέντον - Γκόσπορτ Μπόρο -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Κάρσαλτον - Μπιλερικέι -:-
17:00Κινγκστόνιαν - Χάρινγκεϊ -:-
17:00Κόνκορντ - Ουάιτχοκ -:-
17:00Κρέι Ουόντερερς - Μπόγκνορ Ρέγκις -:-
17:00Λιούιζ - Χάσταγκ -:-
17:00Μαργκέιτ - Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ -:-
17:00Πότερς - Χόρντσερτς -:-
17:00Τσάταμ - Χόρσαμ -:-
17:00Τσέσνατ - Κάνβεϊ Άιλαντ -:-
17:00Φόλκερστοουν - Ντάλουιτς Χάμλετ -:-
17:00Χάστινγκς - Ένφιλντ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

14:00Τότεναμ U21 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00Σουόνσι U21 - Μπρίστολ Σίτι U21 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

13:00Γουλβερχάμπτον U18 - Νιουκάστλ U18 -:-
13:00Κρύσταλ Πάλας U18 - Τότεναμ U18 -:-
13:00Ρέντινγκ U18 - Σαουθάμπτον U18 -:-
13:00Σάντερλαντ U18 - Λίβερπουλ U18 -:-
13:00Φούλαμ U18 - Τσέλσι U18 -:-
14:00Άρσεναλ U18 - Άστον Βίλα U18 -:-
14:00Λέστερ U18 - Γουέστ Χαμ U18 -:-
14:00Μάντσεστερ Σίτι U18 - Μίντλεσμπρο U18 -:-
14:00Μπλάκμπερν U18 - Λιντς U18 -:-
14:00Ντέρμπι U18 - Έβερτον U18 -:-
15:00Γουέστ Μπρομ U18 - Νόριτς U18 -:-
16:00Νότινγκχαμ U18 - Στόουκ U18 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:30Μπρίστολ Σίτι Γ - Λίβερπουλ Γ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

16:00Μπλάκμπερν Γ - Γουότφορντ Γ -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00Καϊλούνγκο - Λα Φιορίτα -:-
16:00Μουράτα - Φιορεντίνο -:-
16:00Ντομανιάνο - Τρε Φιόρι -:-
16:00Τρε Πεν - Βίρτους -:-
16:00Φαετάνο - Κόσμος -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Καραμπάγκ - Καμπάλα -:-
18:00Ζίρα - Νέφτσι Μπακού -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ντιρέ Ντάβα - Σασεμενέ Κένεμα -:-
19:00Γουλάιτα Ντίκα - Σεντ Τζορτζς -:-

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ

00:00Ριβαρτιμπονιτιέν - Τεμπέτε -:-

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1

18:30Ακαντέμιε ντε FAD - Λις Σασάντρα -:-
18:30Μούνα - Στέλα Αντιαμέ -:-
18:30Σαν Πέντρο - Ζομάν -:-
20:45Ντενγκουέλε - Ρασίνγκ ντΆμπιτζάν -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

16:00Λάτσι - Εγνάτια -:-
19:00Παρτιζάνι - Δυναμό Τιράνων -:-
19:00Τέουτα - Βλάζνια -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Κοράμπι Πεσκόπι - Λούτζι -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00Παραντού - Ελ Μπαγιάντ -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2

17:00JSM Τιαρέτ - Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ -:-
17:00Βιντάντ Αμέλ ντε Μοσταγκάνεμ - Γκάλι Μασκάρα -:-
17:00Γκουίρ Αμπαντλά - ASM Οράν -:-
17:00Ελ Κεμίς - Μοσταγκάνεμ -:-
17:00Κολέα - ΣΚ Μεχερία -:-
17:00Μέντεα - ΡΚ Κούμπα -:-
17:00Τεμουτσέντ - Ουέντ Σλάι -:-
17:00Χουσεΐν Ντέι - Άρμπα -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:00Μπράβος ντο Μακίς - Καμπουσκόρπ -:-
17:00Ουνιάο ντε Μαλάνιε - C.R.D. Λίμπολο -:-
17:00Σαγκράντα - Λούντα Σουλ -:-
17:30Ακαδέμικα - Πέτρο Ατλέτικο -:-

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο

21:30Καρόι - Ατλέτικ Αμέρικα -:-

ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ: ΑΜΦΑ Πρέμιερ Λιγκ

23:00Ολ Σεντς Γιουνάιτεντ - Πίγκοτς Μπούλετς -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ - Πλέι Οφς

21:30Αργεντίνος Τζούνιορς - Ντεφένσα Τζουστίτσια -:-
00:30Εστουδιάντες - Μπαράκας Σεντράλ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

02:10Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν - Γκιγιέρμο Μπράουν 0:0
19:00ΑναβολήΝτεπορτίβο Μαντρίν - Τσάκο Φορ Έβερ -:-
19:35Ατλέτικο Ατλάντα - Αλμάγκρο -:-
21:00Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Ολ Μπόιζ -:-
21:30Ντεφενσόρες Ουνίντος - Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

22:00Μπόκα Ουνίντος - Σολ ντε Αμέρικα -:-
22:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Γκουτιέρες Μεντόζα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

21:30Κανουέλας - UAI Ουργκίζα -:-
21:30Ντεπορτίβο Αρμένιο - Σπορτίβο Ιταλιάνο -:-
21:30Ντεπορτίβο Μέρλο - Ακασούζο -:-
23:05Κομιουνικασιόνες BςAς - Αργεντίνο ντε Μέρλο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα

21:30Γιουπανκούι - Σεντράλ Μπαλεστέρ -:-
21:30Ντεφ. ντε Καμπαθέρες - Άτλας -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα

17:00Εζέιζα - Ναούτικο Χακοάι -:-
21:00Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν - Προβιντσιάλ -:-
21:30Ντεφενσόρες ντε Γκλέφ - Χουβεντούτ ντε Μπερνάλ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα

17:00Μπόκα Τζούνιορς Γ - Νιούελς Όλντ Μπόις Γ -:-
17:00Φέρο Καρίλ Οέστε Γ - ΚΑ Πλατένσε Γ -:-
21:00Ροζάριο Σεντράλ Γ - Ιντεπεντιέντε Γ -:-
21:00Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ - Ουρακάν Γ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

15:00Αραράτ 2 - Ουραρτού 2 -:-
15:00Σίρακ 2 - Μίκα Γιερεβάν -:-

ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Επίπεδο Νικητών

03:00Μπριτάνια - Ρασίνγκ Κλαμπ Αρούμπα 0:1

ΑΣΙΑ: Κύπελλο Ασίας AFC U23

16:00Μαλαισία U23 - Βιετνάμ U23 -:-
18:30Κουβέιτ U23 - Ουζμπεκιστάν U23 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

90+'Σίδνεϊ Ουόντερερς - Μέλμπουρν Σίτι 1:2
10:30Μέλμπουρν Βίκτορι - Μπρισμπέιν Ρόαρ -:-
12:45Μακάρθουρ - Σίδνεϊ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

08:00Ο'Κόνορ Νάιτς - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ 2:1
08:00Τάιγκερς - Κανμπέρα Κροάσια 2:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

08:30ΑναβολήΈτζγουορθ Ιγκλς - Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ -:-
09:30ΑναβολήΚούκς Χιλ Γιουνάιτεντ - Λέικ Μακουάρι -:-
10:30ΑναβολήΒαλεντίν - Νιουκάστλ Ολύμπικ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

ΗμίχρονοΣάδερλαντ Σαρκς - Μάνλι Γιουνάιτεντ 1:2
12:00Σεντ Τζόρτζ Σεντς - Χιλς Μπράμπιζ -:-
12:15Σεντ Τζορτζ Σίτι - Σέντραλ Κόστ Μάρινερς U23 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

11:00Ρέντλαντς - Κουίνσλαντ Λάιονς -:-
11:15Ουίνουμ Γουλβς - Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ -:-
11:30Πενινσούλα - Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

90+'Κάμπελταουν Σίτι - Αδελαΐδα Κόμετς 0:3
10:30Αντελάιντε Κροάσια Ράιντερς - Μπέογκραντ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:30Ντέβονπορτ - Σάουθ Χόμπαρτ 1:1
41'Λόνσεστον - Κλάρενς Ζέμπραζ 1:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

06:00Γκριν Γκάλι - Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς 1:2
08:00Μάνινγκχαμ Γιουνάιτεντ Μπλουζ - Χαμ Σίτι 1:3
11:15Αλτόνα Μάτζικ - Νάιτς Μελβούρνης -:-
12:00Ντάντενονγκ Θάντερ - Άβοντεϊλ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

26'Αρμαντέιλ - Περθ 0:0
26'Γουέστερν Νάιτς - Ολύμπικ Κίνγκσγουεϊ 1:0
26'Μπαλκάτα - Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ 1:1
26'Μπέισγουότερ - Περθ Γκλόρι U23 1:0
26'Περθ Ρέντσταρ - Φρεμάντλ Σίτι 1:1
26'Φλόριτ Αθήνα - Στέρλινγκ Μασεντόνια 0:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κάπιταλ Πρέμιερ Λιγκ

08:00Belconnen Utd. - Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς -:-
08:00Canberra Juventus - Μπρινταμπέλα Μπλουζ -:-
08:00Κουένμπεγιαν Σίτι - Κανμπέρα Ουάιτ Ιγκλς -:-
08:15Άνου - Ουάγκα Σίτι Ουόντερερς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νόρδερν NSW Στέιτ Λιγκ

07:30Thornton Redbacks - Τορόντο Αβάμπα Σταγκς -:-
07:30Σίνγκλετον Στράικερς - Ουέστ Ουόλσεντ -:-
09:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν

09:30Χακόα Σίδνεϊ - Μπανκστάουν -:-
10:00Canterbury Bankstown - UNSW -:-
12:00Mt Druitt Town - Ίντερ Λάιονς -:-
12:00Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς - Ντάλγουιτς Χιλ -:-
12:00Ντάνμπαρ Ρόβερς - Μακάρθουρ Ραμς -:-
12:00ΣΝ Ρέιντερς - Μπουλς Ακάντεμι -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κουήνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ

10:30Ήστερν Σάμπερμπς - Broadbeach Utd. -:-
11:00Ipswich - Μίτσελτον -:-
11:00Μπρισμπέιν Στράικερς - Λόγκαν Λάιτινγκ -:-
12:00Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ U21 - Σάουθσαϊντ Ιγκλς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΣΑ Στέιτ Λιγκ

08:30Αδελαΐδα Βίκτορι - Fulham Utd. -:-
08:30Αδελαΐδα Ιγκλς - Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλα -:-
08:30Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Salisbury Utd. -:-
08:30Πλέιφορντ Πάτριοτς - Βάιπερς Αδελαΐδας -:-
08:30Σταρτ Λάιονς - Γουέστ Αδελαΐδα -:-
12:30Αδελαΐδα Κόμπραζ - Γουέστερν Στράικερς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Νόρδερν Τσάμπιονσιπ

05:15Λόνσεστον U21 - Burnie Utd. 8:1
07:30Νόρδερν Ρέιντζερς - Ούλβερστοουν 5:0
09:30Ντέβονπορτ U21 - Σόμερσετ -:-
09:30Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ U21 - Λόνσεστον Γιουνάιτεντ U21 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Σάουδερν Τσάμπιονσιπ

07:15Νιού Τάουν Ιγκλς - South East Utd. 1:1
07:30Hobart City - Ολύμπια Ουόριορς -:-
07:30Γκλένορκι Νάιτς U21 - Ταρούνα -:-
07:30Πανεπιστήμιο Τασμανίας - Κλάρενς Ζέμπραζ U21 6:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ

08:00Λάνγκβαριν - Μέλμπουρν Βίκτορι U21 -:-
08:00Νορθ Γκιλόνγκ - Ίστερν Λάιονς -:-
10:30George Cross - Μπεντλέιτ Γκρινς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: WA Στέιτ Λιγκ

10:00Gwelup Croatia - UWA Νέντλαντς -:-
10:00Γκόσνελς Σίτι - Μαντούρα Σίτι -:-
10:00Ρόκινγκχαμ Σίτι - Joondalup Utd. -:-
10:00Σουμπιάκο - Κόκμπερν Σίτι -:-
12:00Ντιανέλα Ουάιτ Ιγκλ - Murdoch Melville -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Άλταχ - Λιτς -:-
18:00Αούστρια Βιέννης - Τιρόλ -:-
18:00Βόλφσμπεργκερ - Αούστρια Λουστενάου -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

15:30Στρίπφινγκ - Ντορνμπέρν -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

17:00Μάουερβεκ - Βίνερ Βικτόρια -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

17:00Ουνιόν Γκουρτέν - Βάιτζ -:-
20:00Βάιντορφ Σεντ Άννα - ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

13:45Άλταχ U21 - Σααλφέλντεν -:-
16:00Βόλφουρτ - Μπισχοφσόφεν -:-
17:00Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Ρόδις -:-
18:00Γιόχαν - Κούφσταϊν -:-
18:00Ιμστ - Βαλς-Γκρούναου -:-
18:00Ντορνμπάιρνερ - Μοτζ/Σιλτζ -:-
18:00Χόχενεμς - Ρανκβέιλ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ

18:00Μαργαρέθεν - Μαρτζ -:-
18:00Χαμπτούμ - Πίνκαφελντ -:-
19:00Σάτεντορφ - Ράντερσντορφ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν

16:30Σεντ Γιάκομπ/Ρος - Βόλκερμαρκτ -:-
17:00Αούστρια Κλάγκενφουρτ (Ερασ.) - Κότμανσντορφ -:-
17:00Μπλέιμπουργκ - Κρέιγκ -:-
17:00Ντονάου Κλάγκενφουρτ - Λάντσκρον -:-
17:30Άτους Φέρλαχ - Βόλφσμπεργκερ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι

17:00Βαρτ - Κιλμπ -:-
17:30Ρετζ - Ρόρμπακ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ

14:30Ασκ Σεντ Βαλεντίν - Ντίεταχ -:-
17:30Μπαντ Ισκλ - Άσκο Όεντ -:-
17:30Σεντ Μάρτιν ιμ Μουλραΐς - Σάλερμπακ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ

15:00Σίζενχαϊμ - Ουνιόν Χέντορφ -:-
16:00USK Ανίφ - Έγκεντορφ -:-
16:00Στρασβάλκεν - Γκρόντιχ -:-
17:00Μπούρμους - Κουχλ -:-
18:30SAK 1914 - Γκέλινγκ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ

17:00Χέιλιγκενκρουζ - Φέρινγκ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Προβιβασμού

15:30Τιρόλ (Ερασ.) - Φούγκεν -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:30Ινσμπρούκερ AC - Βολς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ

16:00Γκοφίς - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) -:-
17:00Λοκάου - Νένζινγκ -:-
17:00Λουστενάου - Άντελσμπουχ -:-
18:00Χαρντ - Αντμίρα Ντόρνμπερν -:-
18:00Χόρμπραντζ - Αλμπερσβέντε -:-
19:00Ρότενμπεργκ - Μπρόερεϊ Εγκ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη

13:00Ντιναμό Χέλφορτ - Σταντλάου -:-
15:00Σπορτγιούνιον Μάουερ - Ρεντ Σταρ Πέντζινγκ -:-
16:30Σιμερίνγκερ - Βιέννη 1980 -:-
17:00ASV 13 Βιέννης - Μάνσγουορθ -:-
17:00A XIII-Όχοφ Σέντερ - Σλόβαν Χακ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς

16:00Μαζέμπε - Αλ Αχλί -:-
22:00Σεντ Εσπεράνς - Μαμελόντι Σάνταουνς -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος

17:00Λέουβεν - Σεντ Τρούιντεν -:-
19:15Βέστερλο - Σταντάρ Λιέγης -:-
21:00Γάνδη - Μαλίν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

21:45Γκενκ - Άντερλεχτ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ

16:00Άντερλεχτ U23 - Μπριζ U23 -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

21:00Αντβέρπ Β - Κνόκε -:-
21:00Λόκερεν-Τέμσε - Βιρτόν -:-
21:00ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ - Γάνδη Β -:-
21:00Σαρλερουά Β - OC Σαρλερουά -:-
21:00Χάιστ - ΟΡΣΛ Βίσε -:-
21:00Χούγκστρατεν - Σεντ Ελουάζ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

20:30Ζέτε - Χαμουάρ -:-
20:30Λα Σαλαμίν - Ρεμπεκουάζ -:-
20:30Τουρνέ - Ρενεσάνς Μον -:-
21:00Βερλέν - Βάρναντ -:-
21:00Μεού - Ακρέν -:-
21:00Τούμπιζε - Σταντ Βερβιετουά -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

19:30Ζoύλτε Βάρεγκεμ 2 - Βούρντε Απελτέρε -:-
20:30Ντικελβέν - Μαντέλ Γιουνάιτεντ -:-
20:30Ουντενάαρντε - Τόρουτ -:-
21:00KRC Γκεντ - Γκούλεγκεμ -:-
21:00Μερελμπέκε - Όοστκαμπ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

21:00KRC Μέσελεν - Λιλ -:-
21:00Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ - Χέιντς -:-
21:00Λίρα-Λιρς Μπερλαάρ - Μπελίζια Μπιλζέν -:-
21:00Μέρκσεμ - Βέζελ Σπορτ -:-
21:00Μποσολτέ - Λόντερζιλντ -:-
21:00Τόνγκερεν - Οβερίισε -:-
21:00Χάσελτ - Χούτβεν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21

15:00Μπέβερεν U21 - Βέστερλο U21 -:-
21:00Πάτρο Μαασμέχελεν U21 - Σεντ Τρούιντεν U21 -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών

14:30Γκενκ Γ - Μπριζ Γ -:-
20:00Σταντάρ Λιέγης Γ - Λίβεν Γ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες

15:00Μπριζ II Γ - Γκενκ II Γ -:-
16:00Ζoύλτε Βάρεγκεμ II Γ - RFC Λιέγη Γ -:-
16:30Γάνδη II Γ - Άαλστ Γ -:-
17:00Φάμκε Μέρκεμ Γ - Άλκεν Γ -:-
19:00Τίενεν Γ - Σάστρε Γ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα

02:00Ζαμόρα - Πορτουγκέζα 0:2
02:00Καραμπόμπο - Καράκας 1:0
02:00Μετροπολιτάνος - Ανγκοστούρα 2:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα

23:00Γιαρακουιάνος - Ατλέτικο Ελ Βίγκια 2:1
23:00Δυναμό Πουέρτο - Φουντασιόν AIFI -:-
00:00Μαρίτιμο - Ατλέτικο Λα Κρουζ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα - Πλέι Οφς

00:30Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο - Δε Στρόνγκεστ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

17:00Μπρεγκάλνιτσα Στιπ - Ραμποτνίτσκι -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

17:00Αρσίμι - Μπέσα 1976 -:-
17:00Βάρνταρ Νεγκοτίνο - Μπασκίμι -:-
17:00Καραορμάν - Πομπέντα -:-
17:00Κοζούν Γκεβγκέλια - Οσογκόβο -:-
17:00Ντετονίτ Πλατσκόβιτσα - Μπελάσικα -:-
17:00Πέλιστερ - Όχριντ -:-
17:00Σάσα - Νοβάτσι -:-
17:00Σκόπιε - Τέτεκς -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Κάρικ Ρέιντζερς - Λόγκαλ -:-
17:00Μπαλιμένα - Νιούρι Σίτι -:-
17:00Ντάνγκανον - Γκλέναβον -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:00Κλίφτονβιλ - Γκλεντόραν -:-
17:00Κολερέιν - Κρουσέιντερς -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Ίνστιτουτ - Μπανγκόρ -:-
17:00Πορταντάουν - Νταντέλα -:-
17:00Χάρλαντ & Βολφ - Άναγκ -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Νιούινγκτον - Μπαλικλέρ -:-
17:00Μπεϊλναμαγιάρντ - Αρντς -:-
17:00Ντεργκβιού - Νοκμπρέντα -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Λίγκα ΒσΕ

14:30Μπρίγιεκ - Ίγκμαν Κόνιτς -:-
17:00Σλόγκα Ντομπόι - Ζρινιέσκι -:-
21:45Σαράγεβο - Μπόρακ Μπάνια Λούκα -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

18:00Κακανί - Γκραντίνα Σρεμπρένικ -:-
18:00Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Γκόρνι Ράχιτς -:-
18:00ΜΦΚ Σιμ Μπο - Μλάντοστ DK -:-
18:00Σλόμποντα - Χαντζίτσι -:-
18:00Τόμισλαβ - Σέλικ Ζένιτσα -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

17:30Κοζάρσκα Ντούμπιτσα - Σλάβιγια -:-
17:30Λάκτασι - Νεβέσινιε -:-
17:30Λέοταρ - Ρομάνιγια Πάλε -:-
17:30Μπάνια Λούκα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ -:-
17:30Μρκόνιτς Γκραντ - Σουτιέσκα Φόκα -:-
17:30Ντρίνα Ζβόρνικ - Πρίγεντορ -:-
17:30Φάμος Βοϊκόβιτσι - Ράντνικ Μπιγελίνα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

15:15Πιρίν - Τσέρνο Μόρε Βάρνα -:-
17:45Χεμπάρ - Λουντογκόρετς -:-
20:15Λέφσκι Σόφιας - Μπερόε -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

17:00Λίτεξ Λόβετς - Τσερνομόρετς 1919 -:-
17:00Μοντάνα - Μπελασίτσα -:-
17:00Ντομπρούζντα - Μαρίτσα Πλόβντιφ -:-
17:00Σπαρτάκ Πλέβεν - Σβόγκε -:-
17:00Στρούμσκα Σλάβα - Σπαρτάκ Βάρνα -:-
17:00Τσερνομόρετς Μπάλτσικ - Μπντιν Βιντίν -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

17:00Ατλέτικ Κουκλέν - Σλίβεν -:-
17:00Ζάγκορετς - Λέφσκι Κάρλοβο -:-
17:00Κάρνομπατ - Ντιμίτροβγκραντ -:-
17:00Μπερόε II - Σοζοπόλ -:-
17:00Νέσεμπαρ - Σπαρτάκ Πλόβντιβ -:-
17:00Ροζόβα Ντολίνα - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II -:-
17:00Ροντόπα Σμολιάν - Γκιγκάντ Σαεντινενί -:-
17:00Σοκόλ Μάρκοβο - Ασενόβετς -:-
17:00Χάσκοβο - Γιαμπόλ 1915 -:-
20:00Μπότεφ Πλόβντιβ II - Σεκίροβο Ρακόφσκι -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

15:00Λέφσκι Σόφιας II - Κοστινμπρόντ -:-
16:00Βίρεν - Μπότεφ Ιχτιμάν -:-
16:00Μπάλκαν Μπότεβγκραντ - Βιτόσα Μπίστριτσα -:-
16:00Μπάνσκο - Ρίλσκι Σπόρτιστ -:-
16:00Σεπτέμβρη Σίμιτλι - Χεμπάρ 2 -:-
16:00Σεπτέμβρη Σόφια 2 - Ομπορίστε -:-
16:00Σλιβνίσκι Γκερόι - Σλάβια Σόφιας 2 -:-
16:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 III - ΤΣΣΚΑ Σόφιας II -:-
18:00Μίνιορ Πέρνικ - Ράζλογκ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

16:00Ρίλτζι - Μπενκόφσκι -:-
16:00Σεπτέμβρι Τερβέλ - Ντούναβ Ρούσε II -:-
16:00Τσερνολόμετς - Σβετκάβιτσα -:-
16:00Φράτρια - Τσέρνο Μόρε Βάρνα II -:-
17:00Λουντογκόρετς III - Λοκομοτίφ Ρούσε -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

17:00Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες - Μέζντρα -:-
17:00Μπορούνα - Έταρ II -:-
17:00Ντρένοβετς - Ακαντέμικ Σβιστόφ -:-
17:00Παβλικένι - Λοκομοτίβ Γκόρνα -:-
17:00Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Βιχάρ Σλαβιάνοβο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

22:00Φλουμινένσε - Βάσκο Ντε Γκάμα -:-
23:00ΑναβολήΚριτσιούμα - Φορταλέζα -:-
00:30Γκρέμιο - Kουιάμπα -:-
00:30Μπραγκαντίνο - Κορίνθιανς -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Μποταφόγκο SP - Αμέρικα ΜΓ 1:1
01:00Νοβοριζοντίνο - CRB 2:1
03:00Οπεράριο - Αβάι 1:0
21:30Τσαπεκοένσε - Ιτουάνο -:-
22:30Σάντος - Παϊσαντού -:-
23:00Αμαζόνας - Σπορ Ρεσίφε -:-
00:00Τσεάρα - Γκόιας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00Ρέμο - Βόλτα Ρεντόντα -:-
23:00Τομπένσε - EC Σάο Ζοσέ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε - Πλέι Οφς

22:00Τρεμ - Σάντος ΑΠ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε 2 - Πλέι Οφς

22:00Τιρόλ - Ιταπιπόκα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2

17:00Μονσούν - Πελότας -:-
21:00Σάο Γκάμπριελ - Άιμορε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μαρανένσε - Πλέι Οφς

22:30ΑκυρώθηκεΜαρανχάο - Σαμπάιο Κορρέα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α3 - Πλέι Οφς

00:00Βοτουπορανγκουένσε - Ντεσπορτίβο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α4 - Πλέι Οφς

21:00Ρίο Μπράνκο SP - XV ντε Ζάου -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροντονιένσε

22:30Μπαρτσελόνα RO - Βιλένα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση

23:30Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο - Ατλέτικο Ρίο Νέγκρο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Ρίο U20 - Πλέι Οφς

16:00Φλαμένγκο U20 - Βάσκο U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20

14:00Βιτόρια U20 - Εστρέλα ντε Μάρκο U20 -:-
16:00SSA U20 - Γιακομπίνα U20 -:-
21:00Αλαγκόινας U20 - Μπαΐα Ντε Φέιρα U20 -:-
21:00Γιπιράνγκα U20 - Μπαΐα U20 -:-
21:00Γκραπιούνα U20 - Γιεκούιε U20 -:-
21:00Μπαρτσελόνα U20 - Κονκουίστα U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα U20 - Πλέι Οφς

21:00Εστρέλα ντο Νόρτε U20 - Πόρτο Βιτόρια U20 -:-
21:00Ρεάλ Νοροέστε U20 - Βιτόρια U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20

17:00Νακάο U20 - Αβάι U20 -:-
21:00Ίντε ντε Λάγκες U20 - Τζόινβιλ U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20

21:30Γιαταϊένσε U20 - Γκόιας U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση

16:30Ιράτι U20 - Μπατέλ U20 -:-
16:30Οπεράριο PR U20 - Ρίο Μπράνκο PR U20 -:-
21:30Αντράους Μπραζίλ U20 - Παρανά Κλουμπ U20 -:-
21:30Απουκαράνα U20 - Προυντεντόπολις U20 -:-
21:30Αραπόνγκας U20 - Σάο Γιοσίνσε U20 -:-
21:30Γκρέμιο Μαρινγκά U20 - ΑΑ Ιγκουάτσου U20 -:-
21:30Κοριτίμπα U20 - Πατριόταζ U20 -:-
21:30Χόουπ Ιντερνάσιοναλ U20 - Λοντρίνα U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση

21:00Κορίνθιανς U20 - Σάο Καετάνο U20 -:-
21:00Μποταφόγκο SP U20 - Φρανκάνα U20 -:-
21:00Μπραγκαντίνο U20 - Καπιβαριάνο U20 -:-
21:00Νοβοριζοντίνο U20 - Γκρέμιο Προυντέντε U20 -:-
21:00Παλμέιρας U20 - Ιμπραχίνα U20 -:-
21:00Σάντος U20 - Μάουα U20 -:-
21:00Σάο Πάολο U20 - Οσάσκο Αουντάξ U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Πρώτη φάση

16:00Ίμπις Σπορτ Κλαμπ U20 - Σεράνο U20 -:-
16:00Σέντρο Λιμοεϊρένσε U20 - Ιπογιούκα U20 -:-
21:00Ατλέτικο Τόρες U20 - Σπορ Ρεσίφε U20 -:-
21:00ΚΑ Πόρτο U20 - Ναούτικο U20 -:-
21:00Σάντα Φε U20 - Γιάγκουαρ U20 -:-
21:00Σεντράλ U20 - Πετρολίνα U20 -:-
21:00Σέτε ντε Σετέμπρο (ΠΕ) U20 - Αγκούια U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

02:00Παλμέιρας Γ - Αμέρικα Μινέιρο Γ 2:0
21:00Αβάι Κίντερμαν Γ - Σάντος Γ -:-
21:00Ρεάλ Μπραζίλια Γ - Σάο Πάολο Γ -:-
21:00Φλουμινένσε Γ - Μποταφόγκο RJ Γ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών

21:00Γιουβεντούντε Γ - Τομπάτε Γ -:-
21:00Σπορ Ρεσίφε Γ - Φορταλέζα Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

16:00Ροντέ - Οσέρ -:-
20:00AC Αζαξιό - Καέν -:-
20:00Αμιέν - Ντανκέρκ -:-
20:00Ανεσί - Γκρενόμπλ -:-
20:00Ανζέρ - Τρουά -:-
20:00Γκινγκάμπ - Μπαστιά -:-
20:00Κονκαρνεό - Κεβιγί Ρουέν -:-
20:00Παρίσι - Βαλενσιέν -:-
20:00Πο - Λαβάλ -:-
20:00Σεντ Ετιέν - Μπορντό -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος

19:00Αλέ - Φρεϊού -:-
19:00Ζούρα Σούντ - Σαμαλιέρ -:-
19:00Λε Πι-εν-Βελαΐ - Ομπανιέ -:-
19:00Χιέρες - Γκράζε -:-
20:00Κάννες - Τουλόν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος

16:00Παρί 13 Ατλέτικο - Λίμπουρν -:-
19:00Ανζέρ II - Τρελισάκ -:-
19:00Λα Ρος - Μπλουά -:-
19:00Μπούρζ 18 - Σαουμούρ -:-
19:00Ρομοραντίν - Αβουάν -:-
19:00Σεντ Πριβέ - Ανγκουλέμ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος

19:00Βιρουά - Μπουλόν -:-
19:00Μποβέ - Γκινγκάμπ II -:-
19:00Ρασίνγκ Κλαμπ ντε Φρανς - Ντινάν Λεόν -:-
19:00Σεντ-Μαλό - Σατομπριάντ -:-
19:30Λοριάν II - Γκράνιβιλ -:-
20:00Στάντε Μπριοσίν - Ομπερβιγιέ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος

17:00Αγκουενό - Κρετέιγ -:-
18:00Φινιέ-Ολνογιέ - Κολμάρ -:-
19:00Μακόν - Μπεσανσόν -:-
19:00Μπίεσχαϊμ - Μπουργκ εν Μπρες -:-
19:00Μπομπινί 93 - Φλερί -Μεροζίς -:-
19:00Οσέρ II - Σεντ Κουεντίν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

19:00Ναντ Γ - Ορλεάν Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Καϊζερσλάουτερν - Βέχεν -:-
14:00Όσναμπρικ - Μπραουνσβάιγκ -:-
14:00Φορτούνα Ντίσελντορφ - Γκρόιτερ Φιρτ -:-
21:30Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Άουε - Ουντερχάκινγκ -:-
15:00Λούμπεκ - Μπορούσια Ντόρτμουντ II -:-
15:00Μόναχο 1860 - Σααρμπρίκεν -:-
15:00Ντιναμό Δρέσδης - Βικτόρια Κολωνίας -:-
15:00Χάλεσκερ - Βερλ -:-
17:30Ίνγκολσταντ - Ντούισμπουργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:00Φόνιξ Λουμπέκ - Άιντραχτ Νόρντερστεντ -:-
15:00Χαβέλσε - Βέιτσε-08 -:-
18:00Κίλια Κιέλ - Αμβούργο II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Έιλεμνπουργκ - Τσβίκαου -:-
14:30Μιουζέλβιτς - Αλτγκλιένικε -:-
17:00Γκρέιφσβαλντ - Κέμι Λειψίας -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Βέγκμπεργκ-Μπικ - Βίντενμπρουκ -:-
15:00Βούπερταλ - Φορτούνα Ντίσελντορφ II -:-
15:00Γκλάντμπαχ II - Γκούτερσλο -:-
15:00Κολωνία II - Βέλμπερτ -:-
15:00Μποσόλτ - Άλεν -:-
15:00Ντάρεν - Φορτούνα Κολωνίας -:-
15:00Πάντερμπορν II - Άαχεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00Βάλντορφ - Μάιντζ II -:-
15:00Μπάχλινγκερ - VfR Άαλεν -:-
15:00Όφενμπαχ - Μπάλινγκεν -:-
15:00Φούλντα-Λενέρζ - Χόφενχαϊμ II -:-
15:00Φρίμπεργκ - Έσεν Κάσελ -:-
15:00Χόμπουργκ 08 - Κόμπλεντζ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:00Άνσμπαχ 09 - Μπάγερν Μονάχου II -:-
15:00Άουμπσταντ - Ιλερτίσεν -:-
15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Βίλτζινγκ -:-
15:00Μπάμπεργκ - Σάλντινγκ -:-
15:00Τουργκούτσου Μονάχου - Νυρεμβέργη II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

14:00Βίσμαρ - Ρόστοκερ -:-
14:00Λίχτενμπεργκ - ΡΣΒ Άιντραχτ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:00Έινχεϊτ Ρούντολσταντ - Μπισοφσβέρνταερ -:-
15:00Κρίεσχοφ - Χάλμπερσταντ -:-
15:00Λουντβιγκσφέλντερ - Γκρίμα -:-
15:00Μάγκντεμπεργκ II - Σάντερσντορφ -:-
15:00Μότορ Μάριενμπεργκ - Άουερμπακ -:-
15:00Πλόεν - Βερνιγκέροντε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

14:30Βέιτσε-08 II - Εκερνφόρντερ -:-
15:00Νιμούνστερ - Τοντεσφέλντε -:-
15:00Φλένσμπουργκ - Όλντενμπουργκ -:-
15:00Χέιντερ - Μπόρντεσολμ -:-
15:30Πρέζεν Ρέινφελντ - Νόρντμαρκ Σάτρουπ -:-
16:00Χόχενβεστεντ - Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

14:00Ντούνεμπεργκ - Χαρκσέιντε -:-
15:00Τουρκίγιε Βίλελμσμπουργκ - Μπάρμπεκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

14:00OSC Μπρεμερχάβεν - Μπρινκούμερ -:-
14:00Βολτμερσχάουζεν - Χεμελίνγκεν -:-
15:00Βέρντερ Βρέμης II - Λέχερ -:-
15:00Τούρα Βρέμης - Μπλόκντιεκ -:-
15:30Όμουντ-Βέγκεσακ - Βάταν Βρέμης -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

15:00Μέπεν II - Άιντραχτ Τσέλε -:-
15:00Ρέντεν - Βορσφέλντε -:-
15:00Σόνινγκεν - Μπλο-Βάις Μπορνράιχε -:-
16:00Εϊλβέζε - Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ -:-
18:00Αρμίνια Αννόβερο - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν -:-
19:00Έμντεν - Ρότενμπεργκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

15:00Γκίεσεν - Βέιντενχαουζεν -:-
15:00Μάρμπουργκ - Έρλενσι -:-
15:00Σταντάλεντορφ - Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ -:-
15:30Μπαουτανάλ - Βαλντγκίρμες -:-
16:00Χανάου - Ντιετκίρχεν -:-
17:00Φρίεντμπεργκ - Ουόλντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

16:30RW Κόμπλεντζ - Άουερσμαχερ -:-
16:30Ένγκερς - Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν -:-
16:30Μέχτερσχαϊμ - Μπίτμπουργκ -:-
16:30Μπομχόλντερ - Γκόνσενχαϊμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

15:00Γκέμπενμπαχ - Φορτούνα Ρέγκενσμπουργκ -:-
15:00Έιχστατ - Μπάγερν Χοφ -:-
16:00Βούρζμπουργκ - Έλτσερσντορφ -:-
16:00Ντόνοστοφ - Νιουμάρκτ -:-
17:00Ρέγκενσμπουργκ II - Φεχτ -:-
17:00Σαμ - Άμπτσουιντ -:-
17:00Χανκόφεν-Χέιλινγκ - Αμερτάλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00Ράιν/Λεχ - Νταϊσενχόφεν -:-
15:00Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ - Μόναχο 1860 II -:-
15:30Ισμάνινγκ - Νταχάου -:-
16:00Κιρσανσέρινγκ - Νόρντλινγκεν -:-
16:30Σοντχόφεν - Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ -:-
17:00Πιπινσριέντ - Κότερν-Σεντ Μανγκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:00Νορμάνια Γκμουντ - Ομπερακέρν -:-
15:00Ράβενσμπουργκ - ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ -:-
15:00Χολζχάουζεν - Χόλενμπαχ -:-
15:30Όφενμπέργκερ - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 -:-
16:3008 Βίλινγκεν - Ρόιτλινγκεν -:-
16:30Έσινγκεν - Μπάνανγκ -:-
16:30Μπίσινγκεν - Ντένζλινγκεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

13:00Μέπεν U19 - Γιένα U19 -:-
13:00Χάνσα Ροστόκ U19 - Λειψία U19 -:-
13:00Χέρτα U19 - Βόλφσμπουργκ U19 -:-
16:00Σαν Πάουλι U19 - Βέρντερ Βρέμης U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

11:30Μόναχο 1860 U19 - Καϊζερσλάουτερν U19 -:-
12:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 - Άουγκσμπουργκ U19 -:-
12:00Γκρόιτερ Φιρτ U19 - Νυρεμβέργη U19 -:-
12:00Χόφενχαϊμ U19 - Σαντχάουσεν U19 -:-
14:00Καρλσρούη U19 - Στουτγκάρδη U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Βικτόρια Κολωνίας U19 - Σάλκε U19 -:-
12:00Γκλάντμπαχ U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 -:-
12:00Ντόρτμουντ U19 - Ντούισμπουργκ U19 -:-
19:00Κολωνία U19 - Βερλ U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

13:00SGS Έσσεν Γ - Χόφενχαϊμ Γ -:-
15:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ - 1. Νυρεμβέργη Γ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

14:00Σαμτρέντια - Τορπέντο Κιουταΐσι -:-
18:00Σαμγκουραλί - Δυναμό Τιφλίδας -:-
20:00Κολκέτι 1913 - Ντιναμό Μπατούμι -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:30Μονς Κάλπε - Σεντ Τζόσεφς -:-

ΓΚΑΜΠΟΝ: Σαμπιονά D1

16:30Βοτούρ - Τσέρκλ Μπέρι Σπορτίφ -:-
16:30Λότζο Σπορ - Σέντερ Σπορτίφ Μπεντιέ -:-
16:30Μίσιλ - Ντικακί -:-
16:30Μουνανά - Λίμπρεβιλ -:-
16:30Μπουενγκουιντί - Στάντ Μαντζί -:-
16:30Πέλικαν Λαμπαρέν - Μάνγκασπορτ -:-

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Καρέλα - Άκρα Λάιονς -:-
18:00Λέγκον Σίτιζ - Χαρτς Οφ Όακ -:-

ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ

13:00Στέντφαστ - Τέκιμαν Χίροουζ -:-
18:00Γιανγκ Ρέντμπουλ - Ασεκέμ -:-
18:00Γκόλντεν Κικ - Σουσουμπιρίμπι -:-
18:00Μπερεκούμ Σίτι - Μπρόνγκ Άχαφο -:-
18:00Νάνια - Ανκλ Τ Γιουνάιτεντ -:-
18:00Νιού Εντουμπιάσε Γιουνάιτεντ - Έλμινα Σαρκς -:-

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

19:00Μίλο - Κάμσαρ -:-
19:00Χορόγια - Λούμπα -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

15:00Χόμπρο - Φρεντερίτσια -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

15:00Άαρχους Φρέμαντ - Νίκομπινγκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00HIK Χέλερουπ - Θίστεντ -:-
15:00Σκίβε - Μπράμπραντ -:-

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Γιούνγκ Μπόιζ - Χόλστεμπρο -:-
15:00Σφμ-Ούρε - Βέιγκααρντ -:-

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:30VSK Άαρχους - Νέσμπυ -:-
15:00Φρεμ - Αβάρτα -:-

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού

15:00Θίστεντ Γ - Οντένσε Q Γ -:-
15:00Νάεστβεντ Γ - Άαλμποργκ Γ -:-
15:30Έστερμπρο Γ - B93 Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:00Μπρόντμπι Γ - Κόγκε Γ -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Μόκα -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

00:30Αούκας - 'Εμελεκ 3:1
00:30Ορένσε - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:00Ιβερντόν - Λωζάν Ούκι -:-
19:00Σερβέτ - Γκρασχόπερς -:-
21:30Λουγκάνο - Λωζάνη -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

19:00Βαντούζ - Βιλ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

16:30Βασιλεία II - Ντελεμόντ -:-
16:30Γιουνγκ Μπόιζ II - Μπουλέ -:-
17:00Ζυρίχη II - Μπαβουά -:-
17:00Λουκέρνη II - Σαμ -:-
17:00Μπρεϊτενρέιν - Ετουάλ-Καρούζ -:-
17:00Ράπερσβιλ - Παραντίσο -:-
18:00Σεντ Γκάλεν II - Κριέν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

16:00Λωζάνη II - Πορταλμπάν -:-
18:00Εσαλένς - Σενουά -:-
18:00Μόνθεϊ - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς -:-
18:00Ομπερουάλις Νέιτερς - Γκραντ-Σακονέ -:-
18:30Βεβέι - Μεϊρίν -:-
18:30Πούλι - Σιόν II -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

17:00Βόλεν - Κουρτετέλ -:-
17:00Κένιζ - Μπλακ Σταρς -:-
17:00Μπάσεκορτ - Τούν II -:-
17:00Ντιετικόν - Μούνσινγκεν -:-
17:00Σολοτούρν - Κονκόρντια -:-
17:00Σοτζ - Ροτκρούζ -:-
19:00Εμενμπρούκ - Μούρι -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

17:00Λινθ - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους -:-
17:00Μπάλτζερς - Ταβερνέ -:-
17:00Χονγκ - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν -:-
18:00Ουίντερχουρ II - Μεντρίσιο -:-
18:00Φρέιενμπαχ - Ουζβίλ -:-
19:00Γκρασχόπερ II - Έσεν -:-
19:00Κόσοβα - Τούγκεν -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

16:00Αετός Βαρβάρας - Πανθρακικός -:-
16:00Απόλλων Παραλιμνίου - Ορέστης Ορεστιάδας -:-
16:00Άρης Πετεινού - ΠΑΟΚ Κρηστώνης -:-
16:00Νέστος Χρυσούπολης - Άρης Αβάτου -:-
16:00Νίκη Ευκαρπίας - Χανιώτης -:-
16:00Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επανoμής -:-
17:30Καβάλα - Θερμαϊκός -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

15:30Ζάκυνθος - Εορδαϊκός -:-
16:00Αναγέννηση Άρτας - Τρίκαλα -:-
16:00Αστέρας Σταυρού - ΑΕ Κιλελέρ -:-
16:00Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Θεσπρωτός -:-
16:00Θύελλα Κατσικάς - Βατανιακός -:-
16:00Καστοριά - Αστέρας Πετρίτη -:-
16:00Πιερικός - Νέα Αρτάκη -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

13:00Κυανούς Αστήρ Βάρης - Μύκονος -:-
16:00Εράνη Φιλιατρών - Α.Ε. Μεσολογγίου -:-
16:00Θύελλα Ραφήνας - Παναιγιάλειος -:-
16:00Κόρινθος - Ερµιονίδα -:-
16:00Παναργειακός - ΑΟ Πυλίου Κω -:-
16:00Πανελευσινιακός - Μαρκό -:-
16:00ΠΑΟ Βάρδας - Βύζας Μεγάρων -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 4ος Όμιλος

14:00Ερμής Ζωνιανών - ΑΟ Υπάτου -:-
16:00Αγία Παρασκευή - Άρης Πετρούπολης -:-
16:00Αλμυρός ΓΠΣ - Φωστήρας -:-
16:00Απόλλων Σμύρνης - Ελλοπιακός -:-
16:00Ατσαλένιος - Επισκοπή -:-
16:00Πανιώνιος - Ατρόμητος Πειραιά -:-
16:00Περαμαϊκός - Άγιος Νικόλαος -:-
16:00Προοδευτική - Ηλυσιακός -:-
16:00Χαϊδάρι - Εθνικός Πειραιώς -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Α Κατηγορία Γυναίκες

13:45Σειρήνες Γρεβενών Γ - Καστοριά Γ -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

12:30Νόμε Γιουνάιτεντ - Ταλίνα Κάλεφ -:-
14:30Πάιντε - Ταμέκα -:-
17:00Λεβάντια - Πάρνου Βάπρους -:-

ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN

14:00Ντένβερ - Εζουλβίνι -:-
16:00Γιάνγκ Μπάφαλοουζ - Μπαμπάνε Χαϊλάντερς -:-
16:00Γκρην Μάμπα - Ρόιαλ Λέοπαρντς -:-
16:00Ιλόβο - Μπαμπάνε Σουάλοουζ -:-
16:00Μονένι Πάιρατς - Μαντλένια -:-
16:00Ρέιντζερς - Νσινγκίζινι Χότσπερς -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμαία)

15:00ΓΦΚ Γιάλτα - Ινκομπόρτ -:-
15:30TSK Σιμφερόπολ - Όσεαν Κερχ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες - Πλέι Οφς

14:30Μπαρτσελόνα Γ - Τσέλσι Γ -:-
20:00Λυών Γ - Παρί Σεντ Ζερμέν Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Ολ-Άιλαντ Καπ Γυναίκες

16:00Σέλμπουρν Γ - Κορκ Σίτι Γ -:-
17:00Λίνφιλντ Γ - Μποέμιανς Γ -:-
18:00Σάμροκ Ρόβερς Γ - ΝΛΡ Ουέιβς Γ -:-
19:00Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ Γ - Γκλεντόραν Γ -:-
20:00Ουέξφορντ Γ - Κλίφτονβιλ Γ -:-
21:30Άθλοουν Γ - Σλάιγκο Ρόβερς Γ -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

16:00ΑναβολήMUZA - Πάουερ Ντάιναμοζ -:-
16:00ΑναβολήNAPSA Σταρς - Γκρην Ιγκλς -:-
16:00ΑναβολήΖανακό - Καμπουέ -:-
16:00ΑναβολήΜουτόντο Σταρς - Γκρην Μπάφαλοουζ -:-
16:00ΑναβολήΜουφουλίρα - Πρίζον Λέοπαρντς -:-
16:00ΑναβολήΝκανά - Ζέσκο Γιουνάιτεντ -:-
16:00Νκουαζί - Φόρεστ Ρέιντζερς -:-
16:00Πάουερ Ντάιναμοζ - Νκανά -:-
16:00ΑναβολήΡεντ Άροουζ - Κανσάνσι -:-
16:00ΑναβολήΤριντέντ - Νκουαζί -:-
16:00ΑναβολήΦόρεστ Ρέιντζερς - Κονκολά -:-

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00ZPC Καρίμπα - Αρενέλ Μοβέρ -:-
16:00Γιαντά - Σεγκούτου Πάιρατς -:-
16:00Γκρινφιούλ - Χέρενταλς -:-
16:00Πλάτινουμ - Μπικίτα Μίνεραλς -:-

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

17:00Χατά - 'Εμιρεϊτς Κλαμπ -:-
19:30Αλ-Ουαντά - Αϊμάν -:-
16:55Γκαλφ Γιουνάιτεντ - Αλ-Τααβόν -:-
16:55Μασαφί - Μασφούτ -:-
17:05Αλ Νταφρά - Ντουμπάι Σίτι -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

23:00Λουντούν Γιουνάιτεντ - Λούισβιλ Σίτυ -:-
23:00Ντιτρόιτ - Όκλαντ Ρουτς -:-
00:00Χάρτφορντ Αθλέτικ - Σαν Αντόνιο -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

02:00Τορόντο II - Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II 1:2πέν.
02:30Κράουν Λέγκασι - Ορλάντο Σίτι Β 0:2
03:00Σεντ Λούις Σίτι 2 - Ρίαλ Μόναρκς 2:0
23:00Βεντούρα Κάουντι - Σπόρτινγκ Κάνσας II -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

22:00Ουνιόν Ομάχα - Σάρλοτ Ιντιπέντενς -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

02:00Μίτσιγκαν Σταρς - Τζόρτζια Λάιονς 2:0

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

03:00Ορλάντο Πράιντ Γ - Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ 1:0
20:00Ουάσινγκτον Γ - Γκόθαμ Γ -:-
00:00Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ - Γιούτα Ρόιαλς Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

08:00Κυότο - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 0:1
08:00Σάγκαν Τόσου - Κασίμα 4:2
08:00Σαπόρο - Χιροσίμα 1:1
65'Σονάν - Βίσσελ Κόμπε 0:0
66'Φουκουόκα - Γιούμπιλο Ιβάτα 1:2
26'Καβασάκι - Τόκυο Βέρντι 0:0
26'Ουράβα - Γκάμπα Οσάκα 0:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

08:00Γιαμαγκάτα - Εχίμε 2:1
08:00Κόφου - Κουσάτσου 4:1
08:00Οκαϊάμα - Κουμαμότο 2:0
08:00Σιμίζου - Βεγκάλτα Σεντάι 3:2
08:00Φουγιέδα MYFC - Τοκουσίμα 0:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

08:00Γκρούλα Μοριόκα - Ριουκίου 1:1
08:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Καματαμάρε 2:1

ΙΝΔΙΑ: ISL - Πλέι Οφς

17:00Γκόα - Τσεναϊγίν -:-

ΙΝΔΙΑ: I-League 2

13:30Γιουνάιτεντ Σπορτς Κλαμπ - Μαχαράστρα Οράνιε -:-
13:30Σούντεβα Ντέλχι - Μπενγκαλούρου Γιουνάιτεντ -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:00Περσίκ Κεντίρι - Περσίτα -:-
11:00Περσίμπ Μπαντάνγκ - Περσεμπάγια -:-
15:00Μπαλί Γιουνάιτεντ - Μπαγιανγκαρά -:-
15:00Σλίμαν - Ντέβα Γιουνάιτεντ -:-

ΙΡΑΚ: Σταρς Λιγκ

18:00ΑναβολήΑλ Ναφτ - Αλ Σορτά -:-
18:00ΑναβολήΑλ Ουαζάτ - Ναφτ Μισάν -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:30Λόνγκφορντ - Κορκ Σίτι -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα

17:00Κόπαβογκ - Χαφναρφιόρντουρ -:-
19:15ΚΡ Ρεϊκιαβικ - Φραμ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο Ισλανδίας Γυναικών

17:00Ντάλβικ/Ρεϊνίρ Γ - Εϊνχερί Γ -:-
17:00Χαρναφιορντούρ Γ - IR Ρέικιαβικ Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

15:00Αμορεμπιέτα - Βαγιαδολίδ -:-
17:15Βιγιαρεάλ Β - Φερόλ -:-
17:15Σανταντέρ - Λεβάντε -:-
19:30Έλτσε - Σπόρτινγκ Χιχόν -:-
22:00Ουέσκα - Σαραγόσα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

17:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Β - Φουενλαμπράντα -:-
18:00Σαμπαντέλ - Κορνέγια -:-
19:00Τερουέλ - Σεστάο -:-
20:00Λα Κορούνια - Λεονέσα -:-
21:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Ταραζόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

19:00Αλγκετσίρας - Αντεκέρα -:-
21:00Ρεάλ Μαδρίτης Β - Αλκοϊάνιο -:-
21:00Σανλουκουένιο - Ουέλβα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

17:00Οβιέδο Β - Κομποστέλα -:-
18:00Κορούξο - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

18:00AD Σαν Χουάν - Μουτιλβέρα -:-
20:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3

16:30Αντράτξ - Φορμεντέρα -:-
19:00Λα Νουτσία - Μανρέσα -:-
21:00Αλτζίρα - Βαλένθια Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5

19:00Γκουανταλαχάρα - Βιλανοβένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

17:00Ποντεβέντρα Β - Μπεργκαντίνος -:-
18:30Γκραν Πένα - Μπαρμπάντας-Μπεντράσες -:-
20:30Ράπιντο ντε Μπούζας - Πολβόριν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

17:30Κοντάλ - Μιέρες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3

18:00UD Σαμάνο - Ατλέτικο Μινέρος -:-
18:00Ατλέτικο Αλμπερίτσια - Ρεβίγια -:-
20:00Σολάρες - Εσκομπέντο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4

16:30CD Βιτόρια - Μπεασαΐν -:-
17:00Αλαβές Γ - Μπασκονία -:-
17:30Πασάια - Σαν Ιγκνάτσιο -:-
18:00Λαγκούν Ονάκ - Πορτουγκαλέτε -:-
18:00Ντουράνγκο - Ντέριο -:-
18:00Παντούρα - Τούρινγκ ΚΕ -:-
18:15Λεϊόα - Αναϊτασούνα -:-
19:00Ντέουστο - Ορέρα Ονταρόα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5

18:30Ραπιτέντσα - Βιλασάρ ντε Μαρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6

17:00Καστεγιόν Β - Μπουριάνα -:-
17:00Ρόντα - Ουτιέλ -:-
18:00Γιόβε - Καστελονένσε -:-
18:00Γκάντια - Τορεγιάνο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8

17:00Κολέγκιος Ντιοτσεσάνος - Ρεάλ Αβίλα -:-
17:30Λα Βιργκέν - Μπετσερίλ -:-
17:30Σάντα Μάρτα Τόρμες - Λαγκούνα -:-
17:45Πονφεραντίνα Β - Μπεμπίμπρε -:-
18:30Ατλέτικο Αστόργκα - Βιγιαράλμπο -:-
18:30Μιραντές Β - Παλέντσια ΚΑ -:-
18:30Μπούργκος Β - Λεονέσα Β -:-
19:00Παλέντσια - Αλμαζάν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9

19:00Πόλι Εχίδο - Χουετόρ Ταγιάρ -:-
19:00Τόρε ντε Μαρ - Μάλαγα Σίτι -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10

18:00Λα Πάλμα - Θέουτα Β -:-
19:00Πουέντε Τζενίλ - Κονίλ -:-
20:00Θιουδάδ ντε Λουτσένα - Ατλέτικο Ασπελένο -:-
20:00Μπολούλος - Καρτάγια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11

17:00Σαντανίι - Μπινισάλεμ -:-
17:30Πλατγκές ντε Καλβία - Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς -:-
18:00Λοσετένσε - Φελανίτς -:-
18:00Μανακόρ - Αρενάλ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12

14:00Παναντέρια - Λα Κουάντρα -:-
14:15Βιλα Σάντα Μπριγκίντα - Σάντα Ούρσουλα -:-
19:30Σαν Μπαρτόλομε - Γιάιζα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15

17:00Μπιντεζάρα - Μπετί Ονάκ -:-
17:30Τσαντρέα - Ομπερένα -:-
17:30Χουάρτε - Σούμπιζα -:-
18:00Αρντόι - Παμπλόνα -:-
18:00Κορτές - Εσκαμπάρτε -:-
19:00Λερίνς - Πένα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16

17:00Πένα Μπαλσαμαΐσο - Καλαχόρα Β -:-
18:00Βαρέα - Μπερτσέο -:-
19:00Βιάνες - Ρίβερ Έμπρο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17

18:15Έμπρο - Ουέσκα Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18

18:30Ταρανκόν - Τολέδο -:-
19:00Αζουκουέκα - Βιλαρούμπια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες

13:00Λεβάντε Γ - Ρεάλ Μαδρίτης Γ -:-
15:00Γρανάδα Γ - Κόστα Αντέγε Τενερίφε Γ -:-
17:00Ουέλβα Γ - Εϊμπάρ Γ -:-
19:00Μαδρίτη Γ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:00Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χαποέλ Χάιφα -:-
18:00Χάποελ Μπνέι Σανίν - Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά -:-
20:00Μακάμπι Χάιφα - Χάποελ Μπίερ Σέβα -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Μακάμπι Νετάνια - Χαποέλ Ιερουσαλήμ -:-
20:00Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Χαποέλ Τελ Αβίβ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Άσκολι - Μόντενα -:-
15:00Μπάρι - Πίζα -:-
15:00Μπρέσια - Τερνάνα -:-
15:00Φεραλπισάλο - Κόμο -:-
17:15Κατάντζαρο - Kρεμονέζε -:-
17:15Λέκο - Βενέτσια -:-
17:15Σουντιρόλ - Τσιταντέλα -:-
17:15Σπέτσια - Σαμπντόρια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

19:30Αταλάντα U23 - Προ Σέστο -:-
19:30Βερτσέλι - Αρζινιάνο -:-
19:30Βιτσέντζα Βίρτους - Τρέντο -:-
19:30Λενάγκο Σαλούς - Αλεσάντρια -:-
19:30Λουμετζάνε - Μάντοβα -:-
19:30Πάτρια - Βίρτους Βερόνα -:-
19:30Περγκολετέζε - Αλμπινολέφε -:-
19:30Ρενάτε - Τζιάνα Ερμίνιο -:-
19:30Τριεστίνα - Νοβάρα -:-
19:30Φιορεντζουόλα - Πάντοβα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

21:45Καβέζε - Συνθιαλμπαλόνγκα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

21:30Τραπανί - Λικάτα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

12:00Ίντερ U19 - Κάλιαρι U19 -:-
14:00Αταλάντα U19 - Γιουβέντους U19 -:-
16:00Ρόμα U19 - Σασουόλο U19 -:-
16:00Τζένοα U19 - Φιορεντίνα U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Ουντινέζε U19 - Ρενάτε U19 -:-
12:00Πίζα U19 - Άσκολι U19 -:-
12:00Τερνάνα U19 - Κροτόνε U19 -:-
12:15Σπέτσια U19 - Μπενεβέντο U19 -:-
12:15Τσεζένα U19 - Μπάρι U19 -:-
15:00Κοζέντσα U19 - Παλέρμο U19 -:-
15:30Κόμο U19 - Αλεσάντρια U19 -:-
16:00Kρεμονέζε U19 - Φεραλπισάλο U19 -:-
16:00Αλμπινολέφε U19 - Βενέτσια U19 -:-
16:00Μονόπολι U19 - Εντέλα U19 -:-
16:00Μπρέσια U19 - Πάντοβα U19 -:-
16:00Νάπολι U19 - Σαλερνιτάνα U19 -:-
16:00Πεσκάρα U19 - Περούτζια U19 -:-
16:00Ρετζιάνα U19 - Βιτσέντζα U19 -:-
16:00Τσιταντέλα U19 - Πάρμα U19 -:-
16:30Σουντιρόλ U19 - ΣΠΑΛ U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:30Γιουβέντους Γ - Σασουόλο Γ -:-
17:15Φιορεντίνα Γ - Ρόμα Γ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Ζενίς - Τουράν -:-
12:00Καϊσάρ - Ατυράου -:-
14:30Ορντάμπασι - Κιζιλζάρ -:-
17:00Καϊράτ Αλμάτι - Ακτόμπ -:-

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Φοβού Μπαχάμ - APEJES Ακάντεμι -:-
18:00Αΐγκλ Ρόιαλ - Φορτούνα Μφου -:-

ΚΑΜΠΟΤΖΗ: CPL

12:00Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Πνομ Πεν Κράουν -:-
14:00Μποένγκ Κετ - Σβάι Ριένγκ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

05:00Πασίφικ - Βαλούρ 2:0
21:00Ατλέτικο Οττάβα - Κάβαλρι -:-

ΚΑΤΑΡ: Κατηγορία 2

18:30Αλ Μεζαϊμίρ - Αλ-Ουάαμπ -:-
18:30Αλ Σαλιγιά - Αλ Κορ -:-
18:30Αλ-Σαχανίγια - Αλ-Καριτιγιάθ -:-
18:30Λουσαΐλ - Αλ Μπιντά -:-

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Καριομπάνγκι Σαρκς - Νζόια Σούγκαρ -:-
13:00Μπίντκο Γιουνάιτεντ - Πόστα Ρέιντζερς -:-
15:00Μπαντάρι - KCB -:-
15:00Σαμπάνα - Κακαμέγκα Χόουμποϊζ -:-
15:00Ταλάντα - Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς -:-
16:00Πολίς - Σοφαπάκα -:-

ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ

12:00Νάιβας - Κίμπερα -:-
13:00Λουάντα Βίλα - Γκούσι -:-
13:00Ματάρ Γιουν. - Κισούμου Ολ-Σταρς -:-
15:00Ασάντ - Μομπάσα Ελίτ -:-
15:00Καγιάντο - Μιγκόρι -:-
15:00Νταραγιάνι Γκόγκο - Μάρα Σούγκαρ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

10:30Σαντόνγκ Ταϊσάν - Κανγκζού Μάιτι Λάιονς -:-
14:00Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ - Σένζεν Ζινπενγκτσένγκ -:-
14:35Γουχάν Θρι Τάουνς - Τσάνγκτσουν Γιατάι -:-
15:00Ναντόνγκ Ζιγιούν - Σανγκάι Σένουα -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

26'Λιαονίνγκ Τίερεν - Ζιανγκζί Λουσάν 1:1
26'Σιγιαζουάνγκ Γκονγκφού - Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι 1:0
10:30Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ - Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς -:-

ΚΙΝΑ: FA Καπ

68'Γιανγκσού Ναν Ντόνγκσενγκ - Λάνγκφανγκ Γκλόρι Σίτι 1:1
63'Σανγκάι Σετζέντα - Γκανζού Ρούισι 1:0
63'Σανγκάι Τσανγκνίνγκ - Γιανγκζί Νταρκ Χορς 1:0
45+'Σανγί Γιανγκίου - Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι 0:2
26'Κιανγινάν Ζου Φενγκτάνγκ - Σένζεν Τζούνιορς 0:0
26'Ντάλιαν Κουντσένγκ - Κουανζού Γιασίν 1:0
26'Ντεζού Χαϊσάν - Ταϊάν Τιανκουάνγκ 1:0
26'Τσανγκτσούν Ζίντου - Σαανζί Γιούνιον 0:1
10:30Ζιάν Ρονγκάι - Γκουανγκντόνγκ ΓΖ-Πάουερ -:-
10:30Σένζεν Γιζιάνγκ - Γκουανγκζί Λανάνγκ -:-
14:30Γκουανγκζί Μπουσάν - Ριζάο Γούκι -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

26'Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ - Μπεϊγίνγκ Μπεϊκόνγκ Γ 0:0
26'Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ - Γουχάν Γιανγκντά Γ 0:2
26'Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν Γ - Σανγκάι RCB Γ 0:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

04:10Μπουκαραμάνγκα - Τσίκο 2:3
00:00Περέιρα - Μιλονάριος -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

00:00Κορτουλούα - Ουνιόν Μαγκνταλένα 0:2
00:00Τίγκρες - Κουκούτα 4:0
02:05Λανέρος - Ορσομάρσο 1:0
22:00Ρεάλ Κουντιναμάρκα - Μπογκοτά -:-
23:00Λεόνς - Ρεάλ Καρταγένα -:-
23:30Ατλέτικο - Κίνδιο -:-
23:30Ούιλα - Μπαρανκουιλά -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

23:30Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Σάντα Φε Γ -:-
00:00Ρεάλ Σανταντέρ Γ - Λα Εκιδάδ Γ -:-

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

17:00Ετουάλ ντου Κονγκό - Νάθαλις -:-
20:00Κόντζο - Τσεμινότς -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:30ΑναβολήΤσινκούνκού - Μπλέσινγκ -:-
16:30ΑναβολήΣάνγκα Μπαλέντε - Πάντα -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

17:00Τυνησία U17 - Μαρόκο U17 -:-
20:00Αίγυπτος U17 - Λιβύη U17 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

13:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα (Σγπ) - Γκεϋλάνγκ (Σγπ) -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

16:00Γκιλανί - Φερονικέλι -:-
16:00Λίρια - Ντουκαγκίνι -:-
16:00Μπάλκανι - Ντρίτα -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

05:00Εσκορπιόνες - Μαρινέρος 4:4παράτ.
23:00Σάρτσι - CS Ουρουγουάη -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

18:00Όσιγιεκ - Ίστρα 1961 -:-
20:10Σλάβεν Μπελούπο - Χάιντουκ Σπλιτ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ

15:50Ντουμπράβα - Κροάσια Ζμίγιαβτσι -:-
18:00Βούκοβαρ 1991 - Ντουγκοπόλιε -:-
18:00Σιμπένικ - Σολίν -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ

16:00Ζντράλοβι - Ράντνικ Κριζέβτσι -:-
18:00Γιαντράν LP - Μαρσόνια -:-
18:00Γκρόμπνιτσαν - Μπέλιστσε -:-
18:00Κρκ - Οπατίγια -:-
18:00Ντούγκο Σέλο - Μπιέλοβαρ -:-
18:00Τρνιέ - Ντραγκοβόλιατς -:-
18:00Χρβάτσε - Κουστοσίγια -:-

ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00ΑΕZ Ζακακίου - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών -:-
19:30Απόλλων Λεμεσού - ΑΕ Λεμεσού -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:30Ακρίτας Χλώρακας - Αχυρώνας-Ονήσιλος -:-
16:30ΕΝΑΔ - Ερμής Αραδίππου -:-
16:30ΠΑΕΕΚ - Διγενής Ακρίτας Μόρφου -:-
16:30ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 - ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου-Νήσου -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

16:30ΑΣΙ Λύσης - Αγία Νάπα -:-
16:30Ομόνοια 29ης Μαΐου - Ομόνοια Αραδίππου -:-
16:30Πέγεια 2014 - Ένωσις Νέων Παραλιμνίου -:-
16:30Ύψωνας - Ολυμπιακός Λευκωσίας -:-

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Λιγιαμπάθο - Μπαντού -:-
16:00Ντίφενς Φορς - ΛΚΣ -:-

ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

12:00Όγκρε Γιουνάιτεντ - Άλμπερτς -:-
15:00Ρίγα 2 - Ρεζέκνε -:-
16:00Λίβον ΠΠΚ - Μαρούπε -:-
19:00Σκάνστε - Σούπερ Νόβα -:-

ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα Γυναίκες

14:00Άουντα Γ - Λιεπάγια Γ -:-
14:00Ολέν Γ - Λέτσαβα Γ -:-
19:30Ρίγα Γ - Ρίγα Γ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:10Μινσκ - Ναφτάν -:-
16:00Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ -:-
18:00Σλάβια Μοζίρ - Δυναμό Μπρεστ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

13:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 - Όστροβετς -:-
15:00ΜπαμΠρόμ Γκομέλ - Μπελσίνα -:-
17:00Σλόνιμ-2017 - Βόλνα Πινσκ -:-
19:00Δυναμό Μινσκ 2 - Μπαρανόβιτσι -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

13:30Σμόργκον Γ - Ζόρκα-BDU Γ -:-
15:30Δυναμό Μπρεστ Γ - Δυναμό Μινσκ Γ -:-
17:30Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ - Γκόμελ Γ -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Κύπελλο Λίβανου

16:00Αλ Αχλί Ναμπατίγια - Τρίπολη -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ-Ανβάρ - Αλ-Σουκούρ -:-
17:00Αλ Σαντάκα - Αλ Μουρόι -:-
20:00Αλ Μαντίνα - Αλ Αχλί Τρίπολης -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

15:00Κάουνο Ζαλγκίρις - Σούντουβα -:-
18:00Σιαουλιάι - Νταϊνάβα Αλιτούς -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Λιγκ BGL

19:00Ζενές Ες - Μαρίσκα Μερς -:-
19:00Μοντερκάνγκε - Νιέντερκορν -:-
19:00Μόντορφ - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε -:-
19:00Ντιφερντάνγκε - Χεσπεράνγκε -:-

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

14:00Μπενφίκα - Λαν Λοκ -:-
16:00Γκαλά - Μόντε Κάρλο -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Μάιτι Τάιγκερς - Μζούζου Σίτι -:-
15:30Μόγιαλ Μπάρακς - Τσίβο Γιουνάιτεντ -:-
15:30Μπάνγκβε Ολ Σταρς - Καρόνγκα Γιουνάιτεντ -:-
15:30Τσιτίπα Γιουνάιτεντ - Μπιγκ Μπούλετς -:-

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:30Μπακαριντιάν - Μπουγκουμπά -:-
19:30ΟΣ Μπουγκουνί - Ρεάλ Μπαμάκο -:-
19:30Φουτ Ελίτ - Ονζέ Κρετούρς -:-
21:30Σέρκλε Ολυμπίκ - USFAS Μπαμάκο -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Γκζίρα - Μπιρκίρκαρα -:-
15:00Χάμρουν - Σάντα Λουτσία -:-
17:15Μάρσαξλοκ - Φλοριάνα -:-
17:15Σλιέμα - Νάξαρ -:-

ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

14:30Μελίτα - Μάρσα -:-
20:00Πιέτα - Σενγκλέα -:-

ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Ατάρντ - Ταρξιέν -:-
17:30Λίγια - Ζέμπουργκ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

19:00IR Ταγγέρη - ΦΟΣ Ραμπάτ -:-
21:00Μουλούντια Ουιντά - Τσαμπάμπ Μοχαμεντία -:-
23:00Ουιντάντ - Χασάνια Αγκαντίρ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

19:00Ουιντάντ Φες - Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα -:-
19:00Σαλέ - Ραπίντε Ουέντ Ζεμ -:-
19:00Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα -:-
21:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Σταντ Μαροκέν -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

17:30Γκρμπάλι - Ότραντ -:-
17:30Ιγκάλο - Κομ Ποντγκόριτσα -:-
17:30Λόβτσεν - Μπεράν -:-
18:00Ιντερνασιονάλ - Ποντγκόριτσα -:-
19:00Ίσκρα - Μποκέλι -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα

04:00Μαζατλάν - Χουάρεθ 0:2
06:00Ατλέτικο Σαν Λουίς - Τολούκα 1:5
06:10Κλαμπ Τιχουάνα - Πουέμπλα 3:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

02:00Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν - Λόμπος ΟΛΜΞ 1:0
02:00Κάναμι - Ταμπίκο Μαντέρο 0:2
03:45Οργκούλο Ρεϊνόζα - Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος 1:1
04:00Πετρολέρος Σαλαμάνκα - ΚΑφεταλέρος ντε Τσιάπας 1:0
04:00Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 2 - Λεονές Νέγκρος 2 3:0
04:30Καλόρ ντε Σαν Πέδρο - Κολίμα 2:0
05:00Αλακράνες ντε Ντουράνγκο - Μινέρος ντε Φρεζνίγιο 4:1
20:00Ντεπορτίβα Βενάντος - Μοντανέσες -:-
00:00Πιονέρος - Σαν Χουάν ντε Αραγκόν -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β

01:00Τσιλάνγκος - CDM 3:2
04:00Σαντιάγκο - Αρτεσάνος Μετεπέκ 0:0
19:00Κανονέρος Μαρίνα - Τσιλπαντσίνγκο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα

01:45Κλαμπ Τιχουάνα U23 - Πουέμπλα U23 3:1
18:00Κλαμπ Λεόν U23 - Μοντερέι U23 -:-
18:00Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες U23 - Νεκάξα U23 -:-
18:00ΟΝΑΜ Πούμας U23 - Κλαμπ Αμέρικα U23 -:-
18:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα U23 - Κερετάρο U23 -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα

02:00Κερετάρο Γ - Κλαμπ Λεόν Γ 3:2
04:00Άτλας Γ - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ 0:1

ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:15Μπρέρα Ιλτς - Καν Κουνς-Ερκίμ -:-
14:15Κβοντ - Τουβ Μπουγκανούουντ -:-

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:45Μπαία ντε Πέμπα - ENH Βιλανκούλο -:-
16:15Brera Tchumene - Νακάλα -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Ούνιβε-Όγκουζσπορτ - Σάζαν -:-
16:00Σπάρτα Σελεμέτ - Victoria -:-
16:00Σπεράντα Ντρόχια - Φλορέστι -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Μπάλτι - Πετροκούμπ -:-

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Φόρτις - Μπασουντάρα Κινγκς -:-
12:45Μοχαμεντάν - Μπράδερς Γιούνιον -:-
12:45Σιταγκόνγκ Αλμπαχάν - Ραχματγκονί -:-

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Αϊνόβνι - Ντιέφα -:-
18:00Αμπέιγ - Δυναμό Παρακού -:-
18:00Ντιναμίκ Ντζουνγκού - Σολέιλ -:-
18:00Πολίς - ΑΣΒΟ -:-

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30VTM FC - Πολίς XI -:-
16:30Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ - Τάουνσιπ Ρόλερς -:-
16:30Γουανένγκ Γκάλαξι - Μορουπούλε -:-
16:30Οράπα Γιουνάιτεντ - Ιλέβεν Έιντζελς -:-
16:30Σούα Φλαμίνγκοουζ - Ματεμπέλε -:-
16:30Ταφίκ - Νίκο Γιουνάιτεντ -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

14:00Μαγκάρα Γιανγκ Μπόιζ - Νταϊνάμικ -:-
16:00Έγκλε Νουάρ - Αμασιπίρι -:-
16:00Λε Μέσατζερ Νγκοτζί - Μουσονγκάτι -:-
16:00Ολύμπικ Σταρ - Φλαμπό ντου Σέντρε -:-
16:00Τελαβίβ - Καγιάνζα Γιουνάιτεντ -:-
16:30Μπουμζμούρου - Τίγκρε Νουάρ -:-

ΝΑΜΙΜΠΙΑ: MTC Πρέμιερσιπ

17:00Γιανγκ Μπραζίλιανς - Σίβικς -:-
17:00Ζουλίνιο Σπόρτινγκ - Οκαχαντία -:-
17:00Οκακαράρα - Μπλου Ουότερς -:-

ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Κλάκσβικ - Τόφτιρ -:-

ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: 1. Ντεΐλντ

15:00Σουντουρόι - Σάντουρ -:-
17:00Αργκίρ - B36 Τόρσαβν 2 -:-
18:00Ρούναβικ 2 - TB/FCS/Ρόιν -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

18:00Άμπια Γουόριορς - Μπαγιέλσα Γιουνάιτεντ -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

17:00Γιόμπε Σταρς - Ελ Κανεμί -:-
17:00Ιγέμπου - Ουάρι Γούλβς -:-
17:00Ικορόντου Σίτι - Ίντερ Λάγος -:-
17:00Κράουν - Τρέιντσεϊφ -:-
17:00Μπιόντ Λίμιτς - Στόρμερς -:-
17:00Νασαράβα - EFCC -:-
17:00Τζάιαντ Μπρίλαρς - Γκέιταγουεϊ Γιουνάιτεντ -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα

00:00Σπορτ Σεμπάκο U20 - Ματαγκάλπα U20 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

17:00Έγκερσουντς - Αάλεσουντ -:-
17:00Λεβάνγκερ - Κόνγκσβίνγκερ -:-
17:00Ρανχάιμ - Ασάνε -:-
17:00Ράουφος - Μπρίνε -:-
17:00Σόγκνταλ - Μος -:-
17:00Σταρτ - Σάντνες Ούλφ -:-
19:00Λιν - Βαλερένγκα -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

14:00Λάισεκλοστερ - Άρενταλ -:-
15:00Μπράβαγκ - Νοτόντεν -:-
15:00Χάουγκεσουντ - Σότρα -:-
17:00Φλεκερόι - Χάντεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

15:00Γκιόβικ-Λιν - Στρίντχαϊμ -:-
16:00Στιόρνταλς Μπλινκ - Φόλο -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

14:00Ντιέρβ 1919 - Φλόρο -:-
15:00Ασκόι - Στορντ -:-
15:00Μπιάργκ - Αρντάλ -:-
15:00Φρόια - Φόρντε -:-
16:00Λοντερφιόρντ - Φάνα -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

14:00Οντς 2 - Στάαλ Γιόρπελαντ -:-
15:00Βίγκορ - Βίντμπιαρτ -:-
16:00Μανταλσκαμεράτενε - Σόλα -:-
17:00Μάντλα - Πορς -:-
17:00Σάντεφιόρντ 2 - Μπροντ -:-
17:00Φραμ - Βίνταρ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

15:00Γκάμλε Όσλο - Νόρντστραντ -:-
15:00Σκιντ 2 - Φλιντ Τάουν -:-
16:00Άσκερ - Φριγκ -:-
16:00Μπάερουμ - Ασκόλεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

16:00Μπιάσεν - Ράνα -:-
16:00Νάρντο - Όρκλα -:-
16:00Τίλερ - Βέρνταλ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

15:00Σκιέτεν - Σκέντσμο -:-
16:00Ρέντι - Μπιορκελάνγκεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

13:30Σπριντ-Τζελόι - Σκιερβόι -:-
17:00Χαμ-Καμ 2 - Ινστράντενς -:-
19:00Φιλινγκσντάλεν - Μιόλνερ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

14:00Ρόα Γ - Βαλερένγκα Γ -:-
15:00Άρνα Μπιόρναρ Γ - Στάμπαεκ Γ -:-
15:00Ασάνε Γ - Μπραν Γ -:-
17:45Κόλμποτν Γ - Ρόζενμποργκ Γ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες

15:00Φιλινγκσντάλεν Γ - Μπόντο/Γκλιμτ Γ -:-
16:00Χόνεφος Γ - Βίκινγκ Γ -:-

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U20

00:00Αργεντινή U20 Γ - Παραγουάη U20 Γ 0:0
02:30Εκουαδόρ U20 Γ - Ουρουγουάη U20 Γ 2:1
00:00Βενεζουέλα U20 Γ - Χιλή U20 Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Γκόλντεν Άροουζ - Ρόιαλ ΑΜ -:-
18:00Σεκουκούνε - Κέιπ Τάουν Σπερς -:-
18:30Ορλάντο Πάιρετς - Αμαζούλου -:-
21:00Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - Τσίπα Γιουνάιτεντ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ

16:00JDR Σταρς - Βέντα -:-
16:00Άπινγκτον Σίτι - Μπλακ Λέοπαρντς -:-
16:00Μπαρόκα - Κάσρικ Σταρς -:-
16:00Πλάτινουμ Σίτι - Μίλφορντ -:-
16:00Πρετόρια Ου. - Μάγκεσι -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ

11:00Πόλοκουέιν U23 - Γκάλαξι U23 -:-
11:00Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 - Ρόιαλ ΑΜ U23 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

08:00Σουβόν - Γιέγιου Γιουνάιτεντ 2:1
10:30Ποάνγκ Στίλερς - Γκιμτσεόν Σανγκμού -:-
10:30Σεούλ - Γιεονμπούκ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

08:00Μπουτσεόν 1995 - Μπουσάν 1:3
10:30Σεονγκνάμ - Τσεονγκίου -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

08:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Γκιμχάε 2:3
08:00Νταεγκού 2 - Σιχένγκ Σίτιζεν 1:4
08:00Τσουντσεόν - Ούλσαν Σίτιζεν 2:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

17:30Ντεν Χάαγκ - FC Αϊντχόφεν -:-
19:45MVV Μάαστριχτ - Βίλεμ -:-
22:00Γκρόνινγκεν - Καμπούρ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε

15:30GVVV - Νούρντβικ -:-
15:30Κονίνκλικε HFC - Εξέλσιορ Μάασλουις -:-
15:30Σεβενίνγκεν - Χάρντενμπεργκ -:-
16:00AFC - Κάτουικ -:-
16:00Κουίκ Μπόιζ - Κοζάκεν Μπόιζ -:-
16:00Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ - Άσεν -:-
16:30Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ - Σπάκενμπεργκ -:-
19:00Ντε Τρέφερς - Λίζ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:30Γκενεμούιντεν - VVSB -:-
15:30Εεμντίκ - Ουρκ -:-
15:30Χαρκεμάσε Μπόιζ - DEM -:-
15:30Χόεκ - Γκερμέρτ -:-
16:00DVS '33 Ερμέλο - VV DOVO -:-
16:00Ισελμιρβόγκελς - Ρίνβογκελς -:-
16:00Κλοετίνγκε - Σπόρτλουστ -:-
16:30TEC - Στεντόκο -:-
16:30USV Χέρκουλες - Στάπχορστ -:-
16:30Καμπόνγκ - Σπάρτα Νίκερκ -:-
19:00GVV Γιούνιτας - Μπάρεντρεχτ -:-
19:00Hsc 21 - RKAV Φόλενταμ -:-
19:00Χούγκεβιν - ODIN '59 -:-
20:30Γκρόενε Στερ - Μίρσεν -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Ανοιξιάτικη Σεζόν

14:30Γκόου Εχέντ Ιγκλς U21 - Ναϊμέγκεν U21 -:-
15:00Γκρόνινγκεν U21 - Φέγενορντ U21 -:-
16:00Τβέντε/Χέρακλες U21 - Γκράαφστσαπ U21 -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Ανοιξιάτικη Σεζόν

13:30Γκρόνινγκεν U18 - PSV Αϊντχόφεν U18 -:-
15:30Άγιαξ U18 - Φίτεσε U18 -:-
16:00Αλκμάαρ U18 - Ουτρέχτη U18 -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες

15:00PEC Τζβόλε Γ - Τελστάρ Γ -:-
15:00Άγιαξ Γ - Αλκμάαρ Γ -:-
17:30PSV Αϊντχόφεν Γ - Χέρενβεν Γ -:-

ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα

04:00Βικτόρια - ΟΠΝΦΜ 0:1
00:00Μάραθον - Ρεάλ Εσπάνα -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος

16:30Αμπεργκάβενι Τάουν - Καεράου Έλί -:-
16:30Αμπερτίλερι Μπλούμπερντς - Αφάν Λίντο -:-
16:30Κάμπριαν & Κλάινταχ - Τρέφελιν -:-
16:30Κάρμαρθεν - Λάντγουιτ Μέιτζορ -:-
16:30Κβαμπράν Σέλτικ - Γκόιτρ Γιουνάιτεντ -:-
16:30Μπαγκλάν Ντράγκονς - Πονταρντάβε -:-
16:30Ταφς Ουέλ - Άμανφορντ -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς

16:00Λάνιντλοεζ Τάουν - Μπανγκόρ 1876 -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα

15:30Ακαδημία Πούσκας - Πάκσι -:-
18:00Φερεντσβάρος - Κισβάρντα -:-
20:30Ντιοσγκιόρι - Ντέμπρετσενι -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

13:30Νηιρεγκιάζα - Βάσας -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

16:00Γκιόρ Γ - Χαλαντάς Γ -:-
16:00Ντιοσγκιόρι Γ - Άστρα Ουγγαρίας Γ -:-
17:00Σκεκσζάρντι Γ - Φέχερβαρ Γ -:-
18:00Σοροκσάρ Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ -:-
20:00Μπουνταορσί Γ - ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00ΜΟΛ - Εξπρές -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Τσερνομόρετς Οδησσού - Κρίβμπας -:-
18:00Βόρσκλα Πολτάβα - Κολός Κοβάλιβκα -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού

14:30Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ - Μαριούπολ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

12:00MFC Μέταλουρχ - Μπουκοβίνα -:-
12:45Ντινάζ Βίσγκοροντ - Κουστ -:-
13:30Χίρνικ-Σπορ - Ποντίλια Κμελνίτσκι -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

13:00Λοκομοτίβ Κιέβου - Νίβα Βινίτσια -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ

12:00Βέρες Ρίβνε U19 - Ντνίπρο-1 U19 -:-
13:00Δυναμό Κιέβου U19 - Ζίτομιρ U19 -:-
14:00Ολεξάντριγια U19 - ΛΝΖ Τσέρκασι U19 -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

16:00Ντανούμπιο - Τσέρο Λάργκο -:-
21:00Μπόστον Ρίβερ - Πενιαρόλ -:-
00:00Νασιονάλ - Ράμπλα Τζούνιορς -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια

01:00Πλάζα Κολόνια - Ρεντίστας 1:0

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα

04:00Άραμπε Γιούνιντο - Αλιάντζα 0:2
00:00Χερέρα - Σαν Φρανσίσκο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

01:00Σολ Ντε Αμέρικα - Σπορτίβο Λουκουένο 0:3
03:302 ντε Μάιο - Τσέρο Πορτένο 0:2
00:30Σπορτίβο Αμελιάνο - Τζένεραλ Καμπαγιέρο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:15Ρούμπιο Νου - Ντεπορτίβο Ρεκολέτα 2:2
02:303 Ντε Φεμπρέρο - Μάρτιν Λεντέσμα 1:1
16:30Κολεγκιάλες - Γκουαϊρένα -:-
16:30Ρεζιστεντσία - Ατλέτικο Τεμπετάρι -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:00Ουνιόν Κομέρτσιο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες 1:2
04:00Σιενσιάνο - Ντεπορτίβο Γκαρτσιλάσο 0:2
21:00Λος Τσάνκας - Σπορ Χουνκάιο -:-
23:30ΑΝΤ Τάρμα - Σέζαρ Βαλέγιο -:-
23:30Κάρλος Μανούτσι - Καγιαμάρκα -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2

21:00Σάντος - Μοκέγκουα -:-
23:00ΑναβολήΚαντολάο - Μπινασιονάλ -:-
23:00ΑναβολήΚομερτσιάντες - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-
23:00ΑναβολήΜοκέγκουα - Ουνιβ. Σαν Μαρτίν -:-
23:00ΑναβολήΝτεπορτίβο Κουπσόλ - Σάντος -:-
23:00ΑναβολήΟυνιόν Χουαράλ - Χουάν Άουρικ -:-
23:00ΑναβολήΠιράτα - ΑΝΑ Ζαέν -:-
23:00ΑναβολήΣαν Μάρκος - Κάρλος Στέιν -:-
23:00ΑναβολήΧουάν Πάμπλο II - Αλιάντζα Χουανούκο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

23:00Ντεφενσόρες Γ - Αγιακούτσο Γ 3:0
18:30Μέλγκαρ Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ -:-
23:00Κίλας Γ - Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Στσζέτσιν - Πιάστ Γκλίβιτσε -:-
18:30Ρουχ Χορζόφ - Βίντζεβ Λοτζ -:-
21:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γιαγκιελόνια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Τίχι - Ρεζόβια Ρζεσζόφ -:-
18:30Γκόρνικ Λέτσζνα - Λέχια Γκντανσκ -:-
21:00Όντρα Όπολε - Κρόμπρι Γκλόγκοου -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

13:30Oλίμπια Γκρούντζιαντζ - Βίσλα Πουλάβι -:-
18:30Σαντέτσια - Χάτνικ Κρακοβίας -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

16:00GKS Πογκόν - Ζαμπρόφ -:-
17:00LKS Λόμζα - Μπέλσατοφ -:-
17:00Μλάβα - Κονκόρντια Ελμπλάγκ -:-
17:00Πίλιτσια Μπιαλομπρζέγκι - Πέλικαν -:-
18:00Βάρτα Σίεραντζ - Λεγκιονόβο -:-
18:00Ούνια Σκιερνιέβιτσε - Λέγκια II -:-
18:00Σουίτ - Μπρον Ραντόμ -:-
18:00Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι - Ουίκιελετς -:-
19:00Βικτόρια Σουλεγιόβεκ - Γιαγκιελόνια II -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

13:00Γκεντάνια Γκντανσκ - Ούνια Σβάρζεντζ -:-
13:00Λούτζινο - Σολέτς Κουγιάφσκι -:-
15:00Βινέτα Βολίν - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι -:-
16:00Ζάβιστζα - Νόβε Σκαλμιέρζιτσε -:-
16:00Νότετς Τσζάρνκοφ - Φλότα Σουινούιτσιε -:-
16:00Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι - Στόλεμ Γκνιέβινο -:-
17:00Κλέτσζεβ - Ελάνα Τορούν -:-
18:00Σβιτ Σκόλβιν - Καρτούσια Καρτούτζι -:-
18:00Σρόντα - Πογκόν Στσζέτσιν II -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

13:00Σλασκ Βρότσλαβ II - Γκόρνικ Ζάμπρζε II -:-
13:30Ρακόφ II - Μπιτόμ Οντρζάνσκι -:-
15:00Μπιέλσκο-Μπιάλα - Σλέζα Βρότσλαβ -:-
15:00Πνίοβεκ Παβλόβιτσε - Βάρτα Γκορζόφ -:-
16:00Πολκόβιτσε - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι -:-
17:00Στίλον Γκορζόφ - Σταρόβιτσε Ντόλνε -:-
18:00Γιελένια Γκόρα - Ούνια Τούρζα Σλάσκα -:-
18:00Ζιελόνα Γκόρα - Γκοτσζαλκόβιτσε Ζντρόι -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

13:00Βιετσζίστα Κρακοβίας - Κσζο Οστρόβιετς -:-
14:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Ορλέτα Ραντζίν -:-
14:00Σβιντνιτσζάνκα Σβίντνικ - Μπιάλα Ποντλάσκα -:-
16:00Τσζάρνι Πολάνιετς - Άβια Σουίντνικ -:-
17:00Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ - Βιαζόβνιτσα -:-
17:00Σοκόλ Σιενιάβα - Βισλάνιε Γιασκόβιτσε -:-
17:30Σταρ Σταραχόβιτσε - Κελμιάνκα Κελμ -:-
18:00Βισλόκα Ντέμπιτσα - Ούνια Ταρνόφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Βάρτα Πόζναν U19 - Σαντέτσια U19 -:-
15:00Βίντζεβ Λοτζ U19 - Βίσλα Κρακοβίας U19 -:-
15:00Κορόνα Κιέλτσε U19 - Πολόνια Βαρσοβίας U19 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

13:00Σλασκ Βρότσλαβ Γ - Ρέκορντ Μπιέλσκο-Μπιάλα Γ -:-
14:00UJ Κρακοβίας Γ - Στοτσζνιόβιετς Γ -:-
14:00Κατοβίτσε Γ - Πογκόν Τσζεφ Γ -:-
15:30Τσζάρνι Σοσνόβιετς Γ - Μεντίκ Κονίν Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

17:30Μορεϊρένσε - Ζιλ Βιθέντε -:-
20:00Μποαβίστα - Εστρέλα ντα Αμαντόρα -:-
22:30Μπράγκα - Βιτζέλα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Πεναφιέλ - Πάσος Φερέιρα -:-
16:00Τορεένσε - Λεϊρία -:-
17:30Σάντα Κλάρα - Τοντέλα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Προβιβασμού

13:00Κοβίλα - Μπράγκα Β -:-
17:00Ακαδέμικα - Λουζιτάνια -:-
19:00Αλβέρκα - Φελγκουέιραζ -:-
21:00Βαρζίμ - Ατλέτικο -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Λουζιτάνια U19 - Μπέιρα Μαρ U19 -:-
18:00Ακαδέμικα U19 - Εστορίλ U19 -:-
18:00Βιζέλα U19 - Μποαβίστα U19 -:-
18:00Ζιλ Βιθέντε U19 - Ρίο Άβε U19 -:-
18:00Μαριτίμο U19 - Λουζιτάνια U19 -:-
18:00Μπελενένσες U19 - Αλβέρκα U19 -:-
18:00Σετουμπάλ U19 - Τορεένσε U19 -:-
18:00Τσάβες U19 - Πάσος Φερέιρα U19 -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Μπράγκα U19 - Φαμαλικάο U19 -:-
18:00Μπενφίκα U19 - Βιτόρια Γκιμαράες U19 -:-
18:00Φαρένσε U19 - Σπόρτινγκ U19 -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αμαγκαγιού - Ετουάλ ντε ΛΈστ -:-
16:00ΑΠΡ - Κιγιόβου -:-
16:00Μαρίνς - Πολίς -:-
16:00Μπουγκεσέρα - Ραγιόν Σπορτ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Πολιτέκνικα Ιάσι - Βολουντάρι -:-
17:30Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 - Ντιναμό Βουκουρεστίου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:30Στεάουα Βουκουρεστίου - Ραπίντ Βουκουρεστίου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:00Άρτζες - Ρεζίτα -:-
11:00Κέαλολ - Αλεξάντρια -:-
11:00Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου - Ουνιρέα Ντέι -:-
11:00Σλατίνα - Βιτορούλ Τάργκου Γίου -:-
11:00Τουνάρι - Κονκόρντια -:-
11:00Τσίντια Ταργκόβιτσε - CSA Στεάουα Βουκουρεστίου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

12:30Κορβινούλ Χουνεντοάρα - Μιοβένι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Στίντα Μιρόσλαβα - Μπακάου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Βασλούι - Μπρόντοτς -:-
17:00Σομούζ Φαλτιτσένι - Αεροστάρ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Ουνιρέα Μπρανιστέα - Μέταλουλ Μπουζάου -:-
17:00Σπόρτινγκ Λιέστι - Φοτσανί -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Μπράιλα - Χαμάνγκια Μπαΐα -:-
17:00Σουτέστι - Φορτίνο Ιάνκα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Αγκρικόλα Μπορτσέα - Καλαράσι -:-
17:00Κλιντσένι - Αφουμάτι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Βολουντάρι 2 - Προγκρεσούλ Φουντουλέα -:-
17:00Γκλόρια Μπανεάσα - Αξιόπολις Τσερναβόντα -:-
17:00Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια - Ινάιντε -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Μπλεγιόι Βισπέστι - Ποπέστι Λεορντένι -:-
17:00Ντουναρέα Γκιουργκίου - Δυναμό Βουκουρεστίου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Μορένι - Πλοπένι -:-
17:00Παουλέστι - Τρικολορούλ Μπρεάζα -:-
17:00Πουτσιοάζα - Μουσελούλ Μουσκέλ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Τσετάτε Ραζνόφ - Ολίμπικ Ζαρνέστι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Μπρασόφ - Ταρλουνγκενί -:-
17:00Τάργκου Σεκουιέστ - Σεπσί 2 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Καλιμανέστι - Πετρολούλ Ποτκοάβα -:-
17:00Χορέτζου - Κουρτισοάρα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Βιτορούλ Σιμιάν - Φιλιάσι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Τουρτσένι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 2 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Πέτσιου Νου - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Προγκρεσούλ Πέτσιτσα - Τεζ Τσερμέι -:-
17:00Σόιμιι Λίποβα - Αβαντούλ Περιάμ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Ουνιβερσιτάτεα ντιν Άλμπα Ιουλία - Γκλόρια 2018 Μπίστριτα -:-
17:00Ουνιρέα Ουντζένι - Μίντιαζ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Ουνιρέα Άλμπα-Ιουλία - Αβαντούλ Ρεγκίν -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Σανταντρέι - Σάτου Μάρε -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Βικτόρια Κάρεϊ - Σανατάτεα Κλουζ -:-
17:00Μπαΐα Μάρε - Μιναρούλ Ότσνα Ντέι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 Γυναίκες - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Μιερκουρέα Τσιούκ Γ - Ολύμπια Κλουζ Γ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ρουμπίν Καζάν - Λοκομοτίβ Μόσχας -:-
16:30Βάλτικα - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα -:-
19:30ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ακμάτ Γκρόζνι -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL

07:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Γιενισέι 3:0
11:30Τιουμέν - Νεφτεκίμικ -:-
16:00Άκρον Τολιάτι - Κούμπαν -:-
16:00Λενινγκράντετς - Σαρατόφ -:-
17:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Βόλγκα-Γκάζπρομ -:-
17:00Καμάζ - Τσερνομόρετς -:-
17:00Σινίκ Γιάροσλαβ - Δυναμό Μακατσκαλά -:-
18:00Τορπέντο Μόσχας - Άρσεναλ Τούλα -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν

12:00Ούφα - Κράσνονταρ 2 -:-
13:00Νοβοσιμπίρσκ - Ρότορ Βόλγκογκραντ -:-
14:00Βέλες Μόσχας - Μέταλουργκ Λίπετσκ -:-
15:00Ροντίνα Μόσχας 2 - Τσάικα -:-
17:00Μάρομ - Τσέλιαμπινσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν

14:00Βόλγκα - Τεκστίλστικ -:-
14:00Καλούγκα - Ομσκ -:-
14:30Σπαρτάκ Κοστρόμα - Μασούκ -:-
16:00Άβανγκαρντ - Κίμικ -:-
16:00Ν. Μπριάνσκ - Τορπέντο Μιάς -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1

14:00Αστρακάν - Αλάνια 2 -:-
15:00Δυναμό Μακατσκαλά 2 - Κάμενσκ-Σακτίνσκι -:-
15:00Δυναμό Στάβροπολ - Μαϊκόπ -:-
15:30Πομπέντα - Ναρτ Τσερκέσκ -:-
16:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Ανγκούστ Ναζράν -:-
16:00Μπιολόγκ - Σπαρτάκ Ναλτσίκ -:-
16:00Σεβάστοπολ - Λέτζιον Μακατσκαλά -:-
17:00Ρόστοφ 2 - Ρούμπιν Γιάλτα -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 2

15:00Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης - Τσερτάνοβο Μόσχας -:-
15:00Λούκι-Ενέργκια - Τ. Βλαντιμίρ -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 4

11:00Ουράλ 2 - Άκρον Τολιάτι 2 -:-
13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 - Βόλνα Νιζεγκορόντσκαγια -:-
14:00Κίροφ - Έρενμπουργκ 2 -:-
14:00Παρί Νίζνι Νόβγκοροντ 2 - Νόστα -:-
15:00Ρουμπίν Καζάν 2 - Λάντα Τογκλιάτι -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

26'Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ - Ροστόφ Γ 0:0
15:00Ριάτζαν Γ - Ρουμπίν Καζάν Γ -:-
17:00Δυναμό Μόσχας Γ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα Γ -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ

18:00Αλ Ακντούντ - Ντάμακ -:-
21:00Αλ-Ετιφάκ - Αλ Ουεντά -:-
21:00Αλ Χαζέμ - Αλ-Ιτιχάντ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Ραντνίτσκι 1923 - Τσουκαρίτσκι -:-
16:00Μπάτσκα Τόπολα - Βοϊβοντίνα -:-
19:00Ερυθρός Αστέρας - Παρτιζάν -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:00Ίντιγια - Τέκστιλατς -:-
17:00Σμεντέρεβο - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

12:00Πρβα Ίσκρα - Μπρόνταρατς -:-
13:30Τορλάκ - Ζβεζντάρα -:-
17:00Ούτσε - Πολέτ Ντορτσόλ -:-
17:30Ζέμουν - Στουντέντσκι Γκραντ -:-
17:30Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Ραντ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

17:30Γιεντίνστβο Στάρα Πάζοβα - Ραντνίτσκι Ζρένιανιν -:-
17:30Κικίντα - Ντιναμό Παντσέβο -:-
17:30Μπετσέι - 1. Μάι Ρούμα -:-
17:30Ναφτάγκας - Τίζα Αντοριάν -:-
17:30Σλόβεν Ρούμα - Κάμπελ Νόβι Σαντ -:-
17:30Χάιντουκ 1912 - Μπάκα -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

17:30Γιαγκόντινα - Πτσίνια -:-
17:30Ντούναβ Πράχοβο - Μπούντουτσνοστ Πόποβατς -:-
17:30Ραντνίτσκι Πιρότ - Παράτσιν -:-
17:30Ραντνίτσκι Σβιλάινατς - Μέσεβο -:-
17:30Σίντελιτς - Γιέντινστβο Κρούσεβατς -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

17:00Λόζνιτσα - Ζλάτιμπορ Καγιετίνα -:-
17:00Μπόρατς 1926 - ΦΑΠ -:-
17:00Ομλαντίνατς Ζάμπλατσε - Σλόγκα Ποτζέγκα -:-
17:00Ρεάλ Ποντουνάβτσι - Γιοσάνιτσα -:-
17:00Σλόγκα Πέτροβατς - Πόλετ Λιούμπιτς -:-
17:00Τάκοβο - Μιχαΐλοβατς -:-
17:00Τουτίν - Μπούντουτσνοστ Κρούσικ -:-

ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Κοτ ντ'ορ - Νόρδερν Ντάιναμο -:-
15:00Σεντ Μισέλ Γιουν. - Ανσέ Ριγιούνιον -:-

ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:15Βουσούμ Σταρς - ΣΛΙΦΑ -:-
19:15ΑναβολήΚολιφά Σταρς - Λαμπόι -:-
19:15ΑναβολήΛουάβα - Καχούνλα -:-
19:15ΑναβολήΜάιτι Μπλάκπουλ - Ρεάλ Ρεπάμπλικανς -:-
19:15ΑναβολήΠορτς Οθόριτι - Μπαντάλ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00Άρμπροαθ - Μόρτον -:-
17:00Νταντί Γιουνάιτεντ - Έιρ Γιουνάιτεντ -:-
17:00Ντανφέρμλιν - Κουίνς Παρκ -:-
17:00Πάρτικ Θιστλ - Ερντριεόνιανς -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1

17:00Εδιμβούργο - Άνναν -:-
17:00Μοντρόουζ - Χάμιλτον -:-
17:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Κουίν οφ Σάουθ -:-
17:00Φόλκερκ - Κέλτι Χαρτς -:-
19:30Κόουβ Ρέιντζερς - Αλόα -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2

17:00Έλγιν Σίτι - Πίτερχεντ -:-
17:00Κλάιντ - Στενχαούσμιουρ -:-
17:00Μπόνιριγκ Ρόουζ - Σπάρτανς -:-
17:00Στρανράερ - Νταμπάρτον -:-
17:00Φόρφαρ - Φάιφ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ

16:00Κλακνακούντιν - Λόζιεμαουθ -:-
17:00Γουίκ Ακάντεμι - Μπανκς Ο Ντι -:-
17:00Μπάκι Θιστλ - Κίθ -:-
17:00Μπρόρα Ρέιντζερς - Μπρέχιν -:-
17:00Ντέβερονβεϊλ - Φορμαρτάιν Γιουν. -:-
17:00Φόρις Μεκάνικς - Τούριφ Γιουν. -:-
17:00Φρέιζερμπεργκ - Στράθσπεϊ Θιστλ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

17:00Γκρέτνα 2008 - Έντινμπουργκ Γιουνιβέρσιτι -:-
17:00Καλεντόνιαν Μπρέιβς - Κάουντενμπιθ -:-
17:00Κάμπερνολντ Κολτς - Γκαλά Φέριντιν Ρόβερς -:-
17:00Μπέργουικ - Άλμπιον Ρόβερς -:-
17:00Μπόνες Γιουνάιτεντ - Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι -:-
17:00Μπρούμχιλ - Στέρλινγκ -:-
17:00Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς - Λίνλιθγκοου Ρόουζ -:-
17:00Τράνεντ - Ηστ Κίλμπραϊντ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας

14:30Αμπερντίν - Σέλτικ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε - Μπάνκα Μπίστριτσα -:-
19:00Μιχάλοβτσε - Σκάλιτσα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

16:30Σπορ Ποντμπρεζόβα - Ζίλινα -:-
19:00Ντουνάισκα Στρέντα - Ρουζομπέροκ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

15:00Σπίσκα Νόβα Βες - Τρεμπίσοφ -:-
16:00Κομάρνο - Σαμορίν -:-
17:30FK Χουμένε - Περτζάλκα -:-
17:30Λιπτόφσκι Μίκουλας - Πουχόφ -:-
17:30Μαλτζενίτσε - Ν. Κούμπιν -:-
17:30Τάτραν Πρέσοφ - Ποβάζσκα Μπίστριτσα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή

17:30Μπαρντέγιοφ - Τατράν Οράβσκε Βέσελε -:-
17:30Ναμεστόβο - Βράνοφ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση

17:30Γιέντνοτα Μπάνοβα - Ράτσα -:-
17:30Κάστκοβτσε - Μπελούσα -:-
17:30Μπάνσκα Μπίστριτσα - Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ -:-
17:30ΜΣΚ Μαρτίν - Ζβόλεν -:-
17:30Νόβε Μέστο - Γκαλάντα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

18:00Ντόμινο - Νόβα Ντέντινκα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ

17:00Κ. Νόβε Μέστο - Μπαντίν -:-
17:00Μπάνικ Στρανάβι - Σλάβια Στασκόφ -:-
17:00Πριμπέλτσε - Κοβατσόβα -:-
17:00Τβρντόσιν - Μακόφ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή

17:00Κεζμάροκ - Σαμπίνοφ -:-
17:00Πόπραντ - Σοκόλ Λουμπότιτσε -:-
17:00Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο - ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση

17:00Μπάνικ Πριεβίντζα - Νόβε Ζάμκι -:-
17:00Μπολεράζ - Χουρμπάνοβο -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00Ζίλινα Γ - Πρεσόφ Γ -:-
18:00Περτζάλκα Γ - Τρέντσιν Γ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

12:00Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ - Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ -:-
12:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ - Ρουζομπέροκ Γ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:00Ραντόμλιγιε - Μούρα -:-
18:30Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Αλουμίνι -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

18:00Μπιλγιέ - Νάφτα -:-
18:00Φούζιναρ - Γκόριτσα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

17:30Ντράβογκραντ - Ζαβρτς -:-
17:30Πόντβιντσι - Σαμπιόν Κέλιε -:-
17:30Χαϊντίνα - Ντράβα -:-
19:00Ντομπρόβτσε - Λιούτομερ -:-
19:30Μπρέζιτσε - Κοροτάν Πρεβάλιε -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

18:00Γιεσένιτσε - Ίζολα -:-
18:00Ντομπ - Λιουμπλιάνα Σβόμποντα -:-
18:00Ντρεν Βρνίκα - Ζίρι -:-
18:00Σκόφια Λόκα - Σενκούρ -:-
18:00Σλόβαν Λιουμπλιάνα - Άντρια Μίρεν -:-
18:00Σόμπετς Λέσκε - Φάμα Βιπάνα -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

15:30Ρααντσάν - Μογκαντίσου Σίτι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Γκέτεμποργκ - Νόρκεπινγκ -:-
16:00Σίριους - Βάρναμο -:-
18:30Μάλμε - Βάστερας -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Σαντβίκενς - Έστερ -:-
14:00Σκόβντε - Τρέλεμποργκ -:-
16:00Έστερσουντ - Έργκριτε -:-
16:00Ούτσικτενς - Σούντσβαλ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

13:00Φρίσκα Βίλιορ - Γιουνάιτεντ Νόρντικ -:-
14:00Εσκιλστούνα - Ασιρίσκα -:-
17:00Κάρλσταντ BK - Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε -:-
17:00Σολεντούνα - Κάρλσταντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00Ρόζενγκαρντ - Ονσάλα -:-
17:00Εσκιλσμίνε - Γιόνσεπινγκ -:-
17:00Λαντς - Τρολάταν -:-
17:00Οσκαρσάμνς - Τορσλάντα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

13:00Κίρουνα - Ουμέα -:-
14:00Φρόσο - Μπόντεν -:-
15:00Ιτερχόγκνταλς - Γκότνε -:-
15:00Λούτσκστα - Ταφτέα -:-
15:00Μπεργκνασέτς - Τιμ TG FF -:-
15:00Σκελεφτέα - Αλγκάρνα-Χάρνασαντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

14:00Βάνερσμποργκς - Βάνερσμποργκς -:-
14:00Στένουνγκσουντς - Άχλαφορς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

14:00Οστεράκερ - Ντάλκουρντ -:-
17:00Φάρστα - Φαλού -:-
17:00Φράνκε - Κουνγκσάνγκενς -:-
18:00Γκούτε - Βίγκμπιχολμς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

15:00Ράπε - Καρλσκρόνα -:-
15:00Σίμρισχαμν - Όστερλεν -:-
15:00Τρέλεμποργκ - Κρίστιανσταν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

17:00Νίκεπινγκ - Χάνινγκε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

14:00Μπεργκντάλενς - Γιονσερέντς -:-
15:00Χουσκβάρνα - Λάχολμς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

16:00Βάζιο ΝΦΦ Γ - Έρεμπρο Γ -:-
16:00Βιτσιό Γ - AIK Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

16:00Αλινγκσάς Γ - Έρεμπρο Γ -:-
16:00Γκάμλα Ουπσάλα Γ - Μαλαμπάκενς Γ -:-
16:00Τζίτεξ ΒΚ Γ - Μπολστάνας Γ -:-

ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML

02:00Πολίτι Βόετμπαλ Βρίεντεν - Βούρβαατς 0:1
23:30Ίντερ Μοενγκοταπόε - Φλόρα -:-

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Αλ-Ιτιχάντ Αλέπο - Αλ Ταλιγιά -:-
16:00Αλ Ουαντά - Χορίγια -:-
16:00Αλ-Σαχέλ - Αλ Γιαΐς -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

14:00Πατούμ Γιουνάιτεντ - Τσονμπούρι -:-
14:30Πολίς Τέρο - Ουτάι Τανί -:-
15:00Κονκάεν Γιουνάιτεντ - Τρατ -:-
16:00Ρατσαμπούρι - Μπουριράμ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

13:30Φραέ - Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ -:-
14:00Πατάγια Γιουνάιτεντ - Τσανταμπούρι -:-
14:30Νακόν Ρατσασίμα - Νονγκ Μπουά Πιτσάγια -:-
15:00Νακόν Σι Γιουνάιτεντ - Καζετσάρτ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

17:00Γιάνγκ Άφρικανς - Σίμπα -:-

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

16:00Μπαρκσί Χισόρ - Vakhsh -:-
18:00Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - Κουκτός -:-
18:00ΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ - Ραβσάν -:-

ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία

15:00ΑναβολήCDC Q7 - Ντικχίλ -:-
17:30ΑναβολήΠορτ - Οπιτάλ -:-

ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ

18:30ASC Κάρα - Γκμπικιντί Μπασάρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

13:30Ιστανμπούλσπορ - Καραγκουμρούκ -:-
16:00Κόνιασπορ - Αλάνιασπορ -:-
19:00Καϊσέρισπορ - Τραμπζονσπόρ -:-
19:00Σαμσουνσπόρ - Ανταναντεμίρσπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

13:30Μπαντίρμασπορ - Τουζλασπόρ -:-
16:00Γκιρεσούνσπορ - Γκοζτέπε -:-
19:00Εγιούπσπορ - Μπολουσπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

14:00Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ - Αχάλ -:-
14:00Μερβ - Αλτίν Ασίρ -:-
14:15Ενεργκέτικ - Νέμπιτσι -:-
15:00Σαγκαντάμ - Αρκαντάγκ -:-

ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN

17:45Γκαζέλ - Άγκρι Τσαντ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

16:00Γιάμπλονετς - Ζλιν -:-
16:00Κάρβινα - Μποέμιανς -:-
16:00Σπάρτα Πράγας - Οστράβα -:-
19:00Τέπλιτσε - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: FNL

11:15Βισκόφ - Μπρνο -:-
18:00Λίσεν - Σίγμα Όλομουτς Β -:-
18:00Πρίμπραμ - Ταμπόρσκο -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Μότορλετ Πράγας - Ντομάζλιτσε -:-
15:30Ρόμπσταφ - Κράλουφ Ντβούρ -:-
19:00Κάρλοβι Βάρι - Χοστούν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:30Πρέπερε - Κόλιν -:-
18:00Βέλβαρι - Ζάπι -:-
18:00Τσέσκα Λίπα - Παρντούμπιτσε Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Μπρο Μποχούνιτσε - Ουχέρσκι Μπροντ -:-
17:00Ρόζιτσε - Φρίντεκ-Μιστέκ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:15Πέτριν Πλζεν - Τσέσκι Κρουμλόφ -:-
18:00Ροκιτσάνι - Κατόβιτσε -:-
18:00Σόμπεσλαβ - Κόμαροφ -:-
18:00Τατσόφ - Ντουμπράβκα -:-
18:00Χορόβιτσε - Μαριάνσκε Λάζνε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Ουζέντ Πράγας - Μπράντις ναντ Λάμπεμ -:-
11:15Στέτι - Μπρέζοβα -:-
11:15Χόμουτοφ - Αντμίρα Πράγας Β -:-
11:15Χρέμπεκ - Λούνι -:-
17:00Χβέζντα Τσεμπ - Νερατόβιτσε -:-
18:00Νεσπέκι - Τσέσκι Μπροντ -:-
18:00Οστρόφ - Μέτεορ Πράγας -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:15Μπενεσόφ - Βέλκε Χάμρι -:-
11:15Χρούντιμ Β - Λέτοχραντ -:-
18:00Βισόκε Μίτο - Σλάβια Χράντετς Κράλοβε -:-
18:00Ούστι ναντ Όρλιτσι - Σπόγιε Πράγας -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

17:00Βέλκα Μπάιτς - Λίσεν Β -:-
17:00Νόβε Μέστο να Μόραβε - Σπέριτσε -:-
17:00Στάρα Ρίζε - Λανζχότ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

17:00HFK Όλομουτς - Χολέσοφ -:-
17:00Βσέτιν - Πρερόφ -:-
17:00Κόστελετς να Χέιν - Στέρνμπερκ -:-
17:00Μπζένετς - Σλάβιτσιν -:-
17:00Νόβι Γίτσιν - Σκάστιτσε -:-
17:00Ρυμάροφ - Νόβε Σάντι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

15:30Μπρίντλιτσνα - Νόλε Πολάνκα ναντ Όντρου -:-
17:00Βαλάσκε Μετζιρίτσι - Οπάβα Β -:-
17:00Ρέπιστε - Μπρούνταλ -:-
17:00Χλούμπινα - Βιτκόβιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

11:15Μιρόβιτσε - Ολέζνικ -:-
11:30Όσεκ - Τιν ναντ Βλτάβου -:-
18:00Μιλέβσκο - Μάλσε Ρούντνε -:-
18:00Ντράζιτσε - Προτίβιν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

17:30Κρούμβιρ - Κούνστατ -:-
17:30Λέντνιτσε - Σβράτκα Μπρνο -:-
17:30Μποσονόχι - Ποχορέλιτσε -:-
17:30Ρατισκόβιτσε - Μποσκόβιτσε - Λετόβιτσε -:-
17:30Ρουζίνοφ - Μπιστρτς -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ

11:30Κάρλοβι Βάρι Ντβόρι - Λόμνιτσε -:-
11:30Τρστένιτσε - Λόκο Κάρλοβι Βάρι -:-
18:00Νόλε Σέντλο - Βιντίροφ -:-
18:00Σπαρτάκ Τσόντοφ - Μαριάνσκε Λάζνε Β -:-
18:00Χροζνέτιν - Τουζίμ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

11:15Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ - Λάζνε Μπέλοχραντ -:-
11:15Ντόμπρουσκα - Γίτσιν -:-
18:00Νατσόντ - Σόλνιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

11:30Σκάλιτσε - Σλόβαν Φρίντλαντ -:-
18:00Ζελέζνι Μπροντ - Στράζ ποντ Ράλσκεμ -:-
18:00Κραστάβα - Νόβι Μπορ -:-
18:00Σεντμιχόρσκι - Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

11:15Τσέσκι Τεσίν - Χερμανίτσε -:-
17:00Μπρουσπέρκ - Γιακουμπτσόβιτσε -:-
17:00Πετρβαλντ να Μόραβε - Ντόλνι Μπενεσόφ -:-
17:00Σοκόλ Κράζνε Πόλε - Ντόλνι Ντάτινε -:-
17:00Χάι βε Σλέζσκου - Κομπερίτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

11:30Λιτόβελ - Μπρόντεκ ου Πρέροβα -:-
17:00Ζελατόβιτσε - Ντολάνι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

11:15Τρεμοσνίτσε - Λάζνε Μπόντανετς -:-
18:00Λιμπισάνι - Χόρνι Ρέντιτσε -:-
18:00Λιτομίσλ - Λανσκρούν -:-
18:00Πρελούτς - Σβιτάβι -:-
18:00Τσέσκα Τρεμπόβα - Προσετίν -:-
18:00Τσότσεν - Παρντούμπιτσκι -:-
18:00Χόλιτσε - Μοραβάνι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

11:15Χόρνι Μπρίζα - Σοκόλ Λότα -:-
14:00Ραπίντ Πλζεν - Νίρσκο -:-
18:00Βεϊπρνίτσε - Στρίμπρο -:-
18:00Μίτο - Καζνέγιοφ -:-
18:00Τσότικοφ - Νεπομούκ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

11:15Μπράνικ - Βίσεραντ -:-
11:30Ζλίτσιν - Μότορλετ Πράγας Β -:-
11:30Κραλόβιτσε - Κολοβράτι -:-
11:30Ντούκλα Γίζνι Μέστο - Ουρινέβες -:-
11:45Τρεμποράντιτσε - Τέμπο Πράγας -:-
18:00Ντόλνι Τσάμπρι - Βικτόρια Ζίζκοφ Β -:-
18:00Πρέντνι Κοπάνινα - CAFC Πράγας -:-
18:00Στρεσόβιτσε - Ποντόλι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

11:15Κούτνα Χόρα - Πόριτσι ναντ Σαβαρού -:-
11:15Λίμπις - Μιλίν -:-
11:30Κλούμετς - Σόκολετς -:-
18:00Ντόμπρις - Μνικοβοχράντιστκι -:-
18:00Ποβλτάφσκα Β - Τουχλόβιτσε -:-
18:00Τοχόβιτσε - Προυχόνιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

11:30Κάνταν - Μοντλάνι -:-
11:30Κρούπκα - Νεστέμιτσε -:-
11:30Όλντριχοφ - Σρμπίτσε -:-
16:00Λέντβιτσε - Προμποστόφ -:-
17:30Ούστι Ναντ Λάμπεμ Β - Λιτομέρικο -:-
18:00Βίλεμοφ - Ζάτεκ -:-
18:00Γίλοβε - Τσερνόβιτσε -:-
18:00Μπρνα - Μπανικ Μοστ-Σου Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

17:00Ζιρόβνιτσε - Ραπότιτσε -:-
17:00Καμενίτσε ναντ Λίπου - Πακόφ -:-
17:00Μπίστριτσε ναντ Περνστέινεμ - Νόβε Μέστο να Μόραβε Β -:-
17:00Οκρίσκι - Βέλκε Μετζιρίτσι Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

17:00Κβάσιτσε - Οσβετιμάνι -:-
17:00Μορκόβιτσε - Χλουκ -:-
17:00Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ - Σοκόλ Νεβσόβα -:-
17:00Ναπαγεντλά - Φράνκοβα Λότα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

11:00Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Σπάρτα Πράγας U19 -:-
11:00Σλοβάτσκο U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 -:-
11:15Ντούκλα Πράγας U19 - Σλόβαν Λίμπερετς U19 -:-
11:30Μπουντεγιόβιτσε U19 - Σλάβια Πράγας U19 -:-
12:00Βισότσινα Γιλάβα U19 - Μπρνο U19 -:-
12:00Ζλιν U19 - Φρίντεκ Μίστεκ U19 -:-
12:00Σίγμα Όλομουτς U19 - Κάρβινα U19 -:-
13:00Παρντούμπιτσε U19 - Οστράβα U19 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού

12:00Λοκομοτίβα Μπρνο Γ - Οστράβα Γ -:-
15:00Βικτόρια Πλζεν Γ - Παρντούμπιτσε Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:00Σπάρτα Πράγας Γ - Σλοβάτσκο Γ -:-
15:00Σλάβια Πράγας Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών

12:00Λίσεν Γ - Σπάρτα Πράγας B Γ -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Κύπελλο

16:30Αχλί Σφαζιέν - Ουνιόν Κσιμπέτ Μεντιουνί -:-
16:30Εσπεράνσε Ζαρζίς - Σταντ Τυνισιέν -:-
16:30Προγκρές Σακιέτ - Ταζάρκα -:-

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

26'Ντον Μπόσκο Γκαρέλι - Μεντιόλα 1991 0:0
12:45Τουλόι - Τσέμπου -:-
15:30Φίλιπιν Άρμι - Ταγκουίγκ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

15:00Ελσίνκι - Μάριεχαμν -:-
16:15Λάχτι - Χάκα -:-
18:30Βάασα - Γκνιστάν -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκοσλίγκα

16:00Ακατέμια - Γιάρο -:-
16:00ΓιαΠΣ - PK-35 -:-
16:00Γίπο - KTP -:-
16:00Τούρκου - Μικέλι -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

16:00KPV - Βααγιακόσκι -:-
16:00ΕΠΣ - VIFK -:-
16:00Ροβανιέμι - Γιβάσκιλα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

15:00Μιλικόσκι - Πάλο-Πόγιατ -:-
16:00NJS - Λάντεν Ρέιπας -:-
16:00Φουτούρα - PEPO -:-
17:30Κιφέν - Ατλάντις 2 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

13:00Ιλβ-Κισσά - Πόξιτ -:-
16:00HJS - TPV Τάμπερε -:-
17:00VJS - Χόνκα -:-
17:00ΕΒΚ - Ίντερ Τούρκου 2 -:-
19:30Τάμπερε Γιουν. - Ιλβ 2 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

14:00OTP - Κουόπιον Έλο -:-
16:00JBK - Χέρκουλες -:-
17:00JPS Γιβάσκιλα - GBK Κόκολα -:-
18:00OPS - Νάρπες Κραφτ -:-
19:00Ακατέμια 2 - TP-47 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ

14:30Κάπα 1924 - KePS -:-
20:00Εντούστους ΙΠΣ - Μίκελιν Κισάτ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

16:00HPS Γ - KuPS Γ -:-
16:00Χόνκα Γ - HJK Γ -:-
17:00Άλαντ Γιουν. Γ - Ιλβ Γ -:-
20:00ΠΚΚΟ Γ - Γιπκ Γ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Ικόνεν Γυναίκες

14:00EBK Γ - TPS Γ -:-
14:00VJS Γ - ONS Ούλου Γ -:-
18:00Παλό-Ιρό Γ - Λάχτι Γ -:-

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

10:00Λαουτόκα - Ρέβα -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

03:30Ουνιόν Λα Καλέρα - Έβερτον Ντε Βίνα 0:1
22:00Κομπρεσάλ - Νουμπλένσε -:-
00:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Κόλο Κόλο -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

19:30Μαγκαγιάνες - Αρίκα -:-
22:00Ντεπόρτες Τεμούκο - Σαν Λούις -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

02:00Φεροβιάριο - Ρεάλ Σαν Ζοακίν 0:0
19:30Λινάρες Ουνίντο - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-
22:00Μελιπίλα - Πουέρτο Μοντ -:-
00:30Λος Άντες - Σαν Αντόνιο Ουνίντο -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες

23:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή Γ - Έβερτον Γ -:-
23:30Σαντιάγκο Μόρνινγκ Γ - Παλεστίνο Γ -:-

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

26'Νότια Περιοχή - Σαμ Σούι Πο 0:1
26'Τάι Πο - Κίτσεε 0:0
13:00Λι Μαν Ουόριορς - Χονγκ Κονγκ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.