REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: EURO

22:00Αλβανία - Ισπανία -:-
22:00Κροατία - Ιταλία -:-

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Αμέρικα

01:00ΗΠΑ - Βολιβία 2:0
04:00Ουρουγουάη - Παναμάς 3:1

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου - Μπαλαντιγιάτ Ελ Μαχαλά -:-
19:00Ελ Ντακλέγια - ΖΕΝΤ -:-
19:00Φάρκο - Αλ Ιτιχάντ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

23:10Φέρο Καρίλ Οέστε - Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες 2:2
02:00Ατλέτικο Ραφαέλα - Αλντόσιβι 0:2
00:10Ατλέτικο Ατλάντα - Αλμιράντ ε Μπράουν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

01:00Ντεφενσόρες Μπελγκράνο - Γυμνάσια Ε. Ρ. 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

21:00Αργεντίνο ντε Κίλμες - Ντεπορτίβο Μέρλο -:-
21:00Φίνιξ - Λαφερέρ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα

21:00Ντεπορτίβο Μουνίς - CSR Εσπανιόλ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα

21:00Εξουρσιονίστας Γ - Ουρακάν Γ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ

13:30Κίνγκστον Σίτι - Μπράνσγουικ Σίτι -:-
13:30Μπούλιν - Μέλμπουρν Σίτι U21 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

00:30Ατλέτικο Μινέιρο - Φορταλέζα 1:1
00:30Μπραγκαντίνο - Βιτόρια 2:1
00:30Παλμέιρας - Γιουβεντούντε 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

00:30Βίλα Νόβα - Γκόιας 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

01:00Βόλτα Ρεντόντα - ΣΕΡ Καγίας 1:0
01:00Σάο Μπερνάρντο - Φιγκουεϊρένσε 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

23:00Κρατς Γκόου - Κάπιταλ FC 4:1
23:00Πόρτο Βέλο - Πρινσέσα Σολιμόες 6:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε - Πλέι Οφς

22:00Ιντεπεντιέντε ΑΠ - Ορατόριο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καριόκα C

20:45Νιτεροϊένσε - Ριοστρένσε -:-
20:45Παράτι - Βέρα Κρουζ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε 2

21:00Καμπόριου - Τουμπαράο -:-
21:00Κάρλος Ρενό - Καραβάτζιο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2 - Πλέι Οφς

00:00Σινόπ - Κάθερες 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αλαγκοάνο U20

21:00CSA U20 - Γκρότα ντο Φακάο U20 -:-
21:00Σάο Σεμπαστιάο U20 - Ολονταγκουένσε U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

00:00Σάντος Γ - Γκρέμιο Γ 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα Γυναίκες

21:00Γκρέμιο Εσπορτίβο Λαρανιέιρας Γ - Χάρπια Γ -:-

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

19:30WAA Μπανγούλ - ΤΜΤ -:-
19:30Μπομπάντα - Μαριμού -:-
19:30Μπρικάμα Γιουνάιτεντ - ΜΣΤ Γκάλαξι -:-
19:30Σάμγκερ - Μπαντζούλ Γιουνάιτεντ -:-
19:30Φάλκονς - Ουαλιντάν -:-

ΓΡΕΝΑΔΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

23:00ΑναβολήΚουήνς Παρκ Ρέιντζερς - ΣΑΜ Σπάρτανς -:-
23:00ΑναβολήΜτ. Ριτς - Παραντάις -:-
23:00Σάμροκ - Χάρικεϊνς 2:2
23:00ΣΑΜ Σπάρτανς - Καμερονιέ 2:3
23:00Φοντενόι - Κουήνς Παρκ Ρέιντζερς 0:3
23:00ΑναβολήΦοντενόι - Σάμροκ -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Ατλάντικο - Μόκα 0:1
23:00Τσιμπάο - Βέγκα Ρεάλ 3:0

ΗΠΑ: MLS Next Pro

01:00Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II - Κράουν Λέγκασι 3:5
02:00Σεντ Λούις Σίτι 2 - Σπόρτινγκ Κάνσας II 2:0
02:00Σινσινάτι 2 - Χάντσβιλ Σίτι 2:1
03:00Βεντούρα Κάουντι - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 2:3
03:00Χιούστον Ντάιναμο 2 - Κολοράντο Ράπιντς 2 1:3
84'Λος Άντζελες II - Τάουν 2:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

04:00Σποκέιν Βελόσιτι - Λέξινγκτον 1:1

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

23:00Κάπο II - Βεντούρα 0:3
23:00Σαν Φραντσίσκο Γκλενς - Αλμάντεν 0:1
00:00Καλαμαζού - Αν Άρμπορ 2:1
00:00Μπαβάριαν Γιουνάιτεντ - Ρότσεστερ -:-
00:00Τακόμα Σταρς - Λέιν Γιουνάιτεντ 1:2
02:00Όσεαν Σίτι - ΡΣ Νιού Τζέρσεϊ 4:1
02:30LVU Ρας - Ουέστ Τσέστερ Γιουνάιτεντ 1:1
02:30Σαρασότα Παραντάις - Γουέστον 3:0
03:00Αριζόνα Άρσεναλ - Σαόυδερν Καλιφόρνια -:-
03:00Μπάλαρντ - Ολύμπια 5:1

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

04:00Αριζόνα Μονσούν - Ίρβαϊν Ζέτα 0:3

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

23:00Πόρτλαντ Γ - Κάνσας Σίτι Κάρεντ Γ 1:4
01:00Γκόθαμ Γ - Ουάσινγκτον Γ 0:2
01:00Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ - Σικάγο Γ 3:1
01:00Ράιν Γ - Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ 1:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

22:15Σέλφος - Χάουκαρ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

15:00Ακζαγίκ Ουράλσκ - Άρις -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:00Φορτζ - Βαλούρ 2:1
02:00Βανκούβερ - HFX Ουόντερερς 0:4

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

23:00Χάμιλτον Σίτι - Σέρμπιαν Γουάιτ Ίγκλς -:-
01:00Φιούτσουρ Σταρς - Τορόντο Φάλκονς -:-

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

11:00Ταϊάν Τιανκουάνγκ - Ριζάο Γούκι -:-
12:00Γκουανγκζί Χενγκτσέν - Χουνάν Μπίλοουζ -:-

ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα

15:00Καντ - Κιργκιζαλτίν -:-
15:00Μουράς Γιουνάιτεντ - Αλγκά -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Προβιβασμού

23:00Λανέρος Γ - Αμέρικα ντε Κάλι Γ 1:0
01:00Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Μιλονάριος Γ 2:1

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

23:45Παραγουάη U20 - Καναδάς U20 1:2
02:00Χιλή U20 - Εκουαδόρ U20 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

00:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα (Μεξ) - Πατσούκα (Μεξ) 0:3
15:00Αράντ (Ρου) - Μπόρακ Μπάνια Λούκα (Βοσ) -:-
18:00Παρτιζάνι (Αλβ) - Στρούγκα (Βμκ) -:-
18:30Τίκβες (Βμκ) - Μαλισέβα (Κσβ) -:-
19:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα (Ρου) - Λέγκια Βαρσοβίας (Πολ) -:-
20:00Άπελντουρν (Ολλ) - Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρου) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

15:30Κιργιζία U19 Γ - Ουζμπεκιστάν U19 Γ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

12:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ - Δυναμό Μπρεστ Γ -:-
16:00Δυναμό Μινσκ Γ - Βιτέμπσκ Γ -:-
17:30Μινσκ Γ - Σμόργκον Γ -:-
19:00Λευκορωσία U19 Γ - Μπομπρουιτσάνκα Γ -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Νικητών

17:00Μπουρί - Σαφά -:-
17:00Ρασίνγκ - Αλ Αχέντ -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Μάιτι Τάιγκερς - Σίλβερ Στράικερς -:-
15:30Μπάκα Σίτι - Καμούζου Μπάρακς -:-

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30Ασοσιακάο Μπλακ Μπουλς - Νακάλα -:-
15:30Φεροβιάρο Μπέιρα - Φεροβιάριο Λιτσίνγκα -:-

ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ - 07 Βέστουρ Σόρβαγκουρ -:-

ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ

19:15Ουρανά - Γκενταρμερί -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

17:00Γιούνκερεν - Βαλερένγκα 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

19:00Μπροντ - Σταρτ 2 -:-
19:00Σάντνεσουλφ 2 - Βίνταρ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

19:00Ούλερν - Μιοντάλεν 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

16:00Τίλερ - Στάμπαεκ 2 -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

23:30Γουόντερερς - Ρίβερ Πλέιτ 1:3

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

01:30Ουρακάν Μπουτσέο - Πλάζα Κολόνια 2:1
21:00Αλμπιόν - Οριεντάλ -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2

23:15Μπινασιονάλ - Καντολάο 2:0
23:30Αλιάντζα Χουανούκο - Χουάν Πάμπλο II 3:0
21:15Κάρλος Στέιν - Σαν Μάρκος -:-
23:30Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Μοκέγκουα -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1

17:00Λέτζιον Μακατσκαλά - Φόρτε Ταγκανρόγκ -:-
17:00Μπιολόγκ - Ρόστοφ 2 -:-
17:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - Δυναμό Μακατσκαλά 2 -:-
17:30Ανγκούστ Ναζράν - Αλάνια 2 -:-
18:00Μαϊκόπ - Ρούμπιν Γιάλτα -:-
18:00Ναρτ Τσερκέσκ - Κάμενσκ-Σακτίνσκι -:-
19:00Σεβάστοπολ - Αστρακάν -:-

ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:15Καχούνλα - Ουίλμπερφορς Στράικερς -:-
19:30Μπαντάλ - Μάιτι Μπλάκπουλ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

15:30Τζίνιο - Γκααντιίντκα -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Σούπερ Λιγκ

16:00Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν - Χάι Αλ Ουαντί -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Έρεμπρο - Τρέλεμποργκ -:-
20:00Έστερ - Χέλσινγκμποργκ -:-
20:00Λαντσκρόνα - Έργκριτε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Έρεμπρο Συριάνσκα - Κάρλσταντ BK -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Τρολάταν - Γιόνσεπινγκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

20:00Μπάλκαν - Κρίστιανσταν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

20:30Χάνινγκε - Σιριάνσκα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

20:00Νόρκεπινγκ Γ - Μπρομαποϊκάρνα Γ -:-

ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML

23:30Νοτς - Βούρβαατς 0:0
02:00Ρόμπινχουντ - Ίντερ Μοενγκοταπόε 3:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ

19:00Ακατέμια - Τούρκου -:-

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

00:30Ο'Χίγγινς - Κόλο Κόλο 2:2

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.