REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

21:45Σαουθάμπτον - Λίβερπουλ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1 - Γκρουπ υποβιβασμού

21:30Παρίσι - Σοσό -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:00ΑΕΚ - Ολυμπιακός -:-
20:00ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός -:-
20:00ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ - Πλέι Οφς

21:45Νότινγκχαμ Φόρεστ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

21:00Γούλβς U23 - Νόριτς U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League - Πλέι Οφς

21:00Μπρίστολ Σίτι U23 - Κόβεντρι U23 -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: 1η Κατηγορία

14:30Γκάντσα - Σαμπά Μπακού 2 -:-
14:30Καραμπάγκ 2 - Λοκμπατάν -:-
14:30Νέφτσι Μπακού 2 - Ζακατάλα -:-
14:30Σάμακι 2 - Μόικ Μπάκου -:-
14:30Σαμγκαγίτ 2 - Καμπάλα 2 -:-
14:30Τουράν - Ζίρα 2 -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Ελ Γκουνά - Μισρ Ελμακασάχ -:-
19:30Φιούτουρ - Αλ Ιτιχάντ -:-
22:00Ζάμαλεκ - Τάλα Ελ Γκαΐς -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

ΗμίχρονοΑντίς Αμπάμπα Κετεμά - Ντιρέ Ντάβα 0:0
13:00Μπαχίρ Νταρ Κένεμα - Αντάμα Σίτι -:-
16:00Άρμπα Μέντσε - Χαουασά -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία

19:30Καμπίγιε - Σάουρα -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: U21 Λίγκ

18:00Οράν U21 - Μπελούιζνταντ U21 -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

01:00Φέρο Καρίλ Οέστε - Γκιγιέρμο Μπράουν 1:0
01:10Ντεπορτίβο Μορόν - Ολ Μπόιζ 0:0
03:10Αλμιράντ ε Μπράουν - Βίγια Νταλμάιν 2:2
21:30Ντεπορτίβο Μαΐπού - Τριστάν Σουάρεζ 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

21:30Σολ ντε Μάγιο - Σανσινένα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

21:35Φίνιξ - Κομιουνικασιόνες BςAς -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

19:00Ιντεπεντιέντε Γ - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ Γ -:-
21:00Ουρακάν Γ - Φέρο Καρίλ Οέστε Γ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ - Πλέι Οφς

12:05Γουέστερν Γιουνάιτεντ - Μέλμπουρν Βίκτορι -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Σπίταλ - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

00:00Rayo Zuliano - Academia Rey 1:0

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Συλλόγων Καραϊβικής

00:00Τσιμπάο (Δομ) - Καβαλιέρ (Τζα) -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

02:00Ιτουάνο - Γκρέμιο 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

01:00Αζούριζ - Εσπόρτε Κριτσιούμα 0:0
02:00Ανάπολις - Κόστα Ρίκα 1:0
02:15Τρεμ - Πόρτο Βέλο 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2

01:30Μπόα - Μπετίμ 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

23:30Ιντερνασιονάλ Γ - Κρουζέιρο Γ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

20:00Ασκάφενμπεργκ - 1. Σβέινφουρτ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

15:30Γκάγκρα - Σαμγκουραλί -:-
15:30Μπόλνισι - Ντίλα Γκόρι -:-
18:00Τορπέντο Κιουταΐσι - Τελαβί -:-
20:00Ντιναμό Μπατούμι - Λοκομοτίβι Τιφλίδας -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

16:00Ρουστάβι - Γκαρέγι Σαράγεβο -:-
16:00Σουκούρα - Σαμτρέντια -:-
16:00Σπαέρι - WIT Γεωργίας -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

03:00Γκουαλατσέο - Γκουαγιακίλ Σίτι 2:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

18:00Ταμέκα - Ταλίνα Κάλεφ -:-
20:00Φλόρα - Κουρεσάαρε -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17

17:30Δανία U17 - Σουηδία U17 -:-
17:30Σερβία U17 - Βέλγιο U17 -:-
20:00Σκωτία U17 - Πορτογαλία U17 -:-
20:00Τουρκία U17 - Ισπανία U17 -:-

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

17:15Αλ Νταφρά - Αλ-Αχλί Ντουμπάι -:-
17:15Αλ Ουάσλ - Αϊμάν -:-
17:15'Εμιρεϊτς Κλαμπ - Αλ Ουρούμπα -:-
20:00Αλ Νασρ - Αλ-Αΐν -:-
20:00Αλ-Ουαντά - Ιτιχάντ Κάλμπα -:-
20:00Κορφακάν - Αλ-Τζαζίρα -:-
20:00Μπάνι Γιάς - Αλ Σαριάχ -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

02:00Φιλαδέλφια Γιούνιον II - Ορλάντο Σίτι Β 1:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

02:00Λεχάι Βάλεϊ - Ουέστ Τσέστερ Γιουνάιτεντ 2:4

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

20:00Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια - Αλ Σορτά -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο Ισλανδίας Γυναικών

22:00Όγκναμπλικ Γ - Χαρναφιορντούρ Γ -:-
22:00Χαφναρφιορντούρ Γ - Χαφναρφιόρντουρ Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς

21:30Μπενεβέντο - Πίζα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Προβιβασμός - Πλέι Οφς

21:30Εντέλα - Παλέρμο -:-
21:30Μονόπολι - Κατάντζαρο -:-
21:30Φεραλπισάλο - Ρετζιάνα -:-
22:00Γιουβέντους U23 - Πάντοβα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ

04:00Τίγκρες - Κίνδιο 0:1
23:00Λανέρος - Τσίκο -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών - Πλέι Οφς

23:00Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Μιλονάριος Γ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00ΑκυρώθηκεΝετάνια (Iσρ) - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Γερ) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Ανατολή

18:30Βάτεξ Σλόγκα - Μπέλιστσε -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Αλ Ακαά Αλ Αχλί Αλεΐ - Sporting Beirut -:-
16:00Αλ Χικμά - Σαφά -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

18:00Τόρας Τόραγκε - Marijampole City -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:15Σαραβάκ Γιουνάιτεντ - Kuala Lumpur City -:-
16:00Κέντα - Μάτριξ -:-
16:00Πενάνγκ - Σαμπά -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:15Skuad Projek - Παχάνγκ UiTM -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Κύπελλο FA

16:00Perlis United - Κούτσινγκ Σίτι -:-

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:00Ντουάνες ντε Σικασό - Μπλακ Σταρς -:-
20:00Κοροφίνα - ASOM -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

03:05Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ 2:0
05:05Μοντερέι Γ - Πατσούκα Γ 2:1

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Σαΐφ Σπόρτινγκ Κλαμπ - Σεΐκ Τζαμάλ -:-

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Sitatunga - Πολίς -:-

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ - Γουανένγκ Γκάλαξι -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

20:00Βίκινγκουρ 2 - B36 Τόρσαβν 2 -:-
21:30Ρούναβικ 2 - HB Τόρσαβν 2 -:-
22:30Κλάκσβικ 2 - Undri -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Σουβόν - Γκιμτσεόν Σανγκμού -:-
13:30Ίντσεον - Νταεγκού -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Γεονάμ - Ανιάνγκ -:-
13:00Νταέτζεον - Μπουσάν -:-
13:30Σεούλ Η-Λαντ - Gimpo FC -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γκρουπ υποβιβασμού

21:00Ντεν Χάαγκ - FC Αϊντχόφεν -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Μετ. Μπεκομπόντ - Ντιν. Σαμαρκάντ -:-
17:00Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν - Νεφτσί Φαργκονά -:-
17:00Νασάφ Καρσί - Κιζιλκούμ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:00Μπόστον Ρίβερ - Λίβερπουλ Π. 2:3

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

03:00Γκουαρανί - 12 ντε Οκτούμπρε 3:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

01:15Σαν Λορέντζο - 3 Ντε Φεμπρέρο 3:0
22:00Ντεπορτίβο Σαντανί - Σπορτίβο Τρινιντένσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα Ρεβελακάο U23 - Πλέι Οφς

13:00Μπενφίκα U23 - Εστορίλ U23 -:-
16:30Μαρίτιμο U23 - Μπράγκα U23 -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00Νίζνι Νόβγκοροντ U19 - Ακμάτ Γκρόζνι U19 -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Αλ-Σαχέλ - Αλ-Καουκάμπ -:-
19:05Αλ-Σοαλά - Αλ Ουεντά -:-
19:35Γιέντα - Al Kholood -:-
19:35Οχόντ - Αλ Νάντα -:-
21:00Αλ Αντάλ - Αλ Καλίγ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Mbeya Kwanza - Γκέιτα Γκολντ -:-
16:00Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ - Ναμούνγκο -:-

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ

01:00Βέρε Γιουνάιτεντ - Πόρτμορ 0:0
03:30Τϊβολι - Μολίνς 3:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 1 - Πλέι Οφς

16:00Κουτάχιασπορ - Χοπασπόρ -:-
16:00Μπούρσα - Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 3 - Πλέι Οφς

20:00Άισελ - Ορντουσπόρ -:-
20:00Φετίγιεσπορ - Όφσπορ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

18:30Βικτόρια Ζίζκοφ Β - Βίσεραντ Β -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Μοναστίρ - Σφαξιέν -:-

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: Κόπα Παουλίνο Αλκαντάρα - Πλέι Οφς

12:00Κάγια - Στάλιον -:-
15:45Cebu FC - United City -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:00Ελσίνκι - Λάχτι -:-
18:00Ούλου - Κουόπιο -:-
18:00Χάκα - SJK -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:00Τάμπερε Γιουν. - Κλουμπί 04 -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

03:30Τσούριτσο Ουνίδο - Αουντάξ Ιταλιάνο 4:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

01:00Πουέρτο Μοντ - Ουνιόν Σαν Φελίπε 2:1
01:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν 0:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.