REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

19:00Πιούνικ (Αρμ) - Κλουζ (Ρου) -:-
20:00Μάλμε (Σου) - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ (Ισλ) -:-
20:45Λουντογκόρετς (Bου) - Σουτιέσκα Νίκσιτς (Μαυ) -:-
21:00Δε Νιού Σεντς (Ουα) - Λίνφιλντ (Βιρ) -:-
21:00Λεχ Πόζναν (Πολ) - Καραμπάγκ (Αζε) -:-
21:00Μπάλκανι (Κσβ) - Ζαλγκίρις (Λιθ) -:-
21:30Σάμροκ Ρόβερς (Iρλ) - Χιμπέρνιανς (Μλτ) -:-
21:45Σκούπι (Βμκ) - Λίνκολν (Γιβ) -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Europa Conference League - Προκριματικά

20:00Γκζίρα (Μλτ) - Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες (Ανδ) -:-
20:00Σεντ Τζόσεφς (Γιβ) - Λαρν (Βιρ) -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00Ελ Γκουνά - Αλ Αχλί -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κύπελλο Αιγύπτου

19:00Σμούχα - Καφρ Ελ Σεΐκ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

ΗμίχρονοΆρσεναλ Σαραντί - Εστουδιάντες 1:1
01:00Αλντόσιβι - Ροζάριο Σεντράλ -:-
01:00Νιούελς Όλντ Μπόις - Πατρονάτο -:-
03:30Ιντεπεντιέντε - ΚΑ Πλατένσε -:-

ΑΣΙΑ: Πρωτάθλημα AFF U19

11:00Καμπότζη U19 - Μαλαισία U19 -:-
15:00Σιγκαπούρη U19 - Ανατολικό Τιμόρ U19 -:-

ΑΣΙΑ: AFF Τσάμπιονσιπ Γυναίκες

11:00Ανατολικό Τιμόρ Γ - Μιανμάρ Γ -:-
14:00Λάος Γ - Καμπότζη Γ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

11:15Νιουκάστλ Ολύμπικ - Βαλεντίν -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:30Μπρισμπέιν U21 - Καπαλάμπα -:-
12:30Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς - Κουίνσλαντ Λάιονς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

14:30Στέρλινγκ Μασεντόνια - Κόκμπερν Σίτι -:-

ΑΦΡΙΚΗ: COSAFA Καπ

15:00Σεϊχέλλες - Μποτσουάνα -:-
18:00Ανγκόλα - Κομόρες -:-

ΑΦΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Αφρικής Γυναικών

ΗμίχρονοΜπουρουντί Γ - Μποτσουάνα Γ 0:1
20:00Μπουρκίνα Φάσο Γ - Σενεγάλη Γ -:-
23:00Ουγκάντα Γ - Μαρόκο Γ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

22:00Ατλέτικο Παλμαφλόρ - Ρεάλ Τομαγιάπο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

02:00Μπραγκαντίνο - Μποταφόγκο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

02:00Απαρετσιντένσε - ABC -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Κόπα Εκουαδόρ

03:00Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Ορένσε -:-
00:00Ντέλφιν - Γκουαλατσέο -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Μαριαμάα Κομπανί - Χελμ -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:00Ορλάντο Σίτι - DC Γιουνάιτεντ -:-
04:00Κολοράντο Ράπιντς - Όστιν -:-
04:00Ντάλας - Ίντερ Μαϊάμι -:-
05:30Λός Άντζελες Γκάλαξι - ΚΦ Μοντρεάλ -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

04:00Κολοράντο Σπρινγκς - Σαν Ντιέγκο Λόιαλ -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Μογκαγιέρ Αλ Σαρχάν - Αλ Ουεχντάτ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

21:00Θορ Ακουρέιρι - KV Ρέικιαβικ -:-
21:00Σέλφος - Βέστρι -:-
22:15Αφτουρέλντινγκ - Κορντρενγκίρ -:-
22:15Βόγκαρ - Φίλκιρ -:-
22:15Γκρόττα - Φιόλνιρ -:-
22:15Κόπαβογκ - Γκριντάβικ -:-

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: CPL

14:30ΝάγκαΟυορλντ - Βισάκα -:-
14:30Σβάι Ριένγκ - Πνομ Πεν Κράουν -:-

ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ: Πρωτάθλημα CONCACAF Γυναικών - Προκριματικά - Δεύτερος Γύρος

02:00ΗΠΑ Γ - Αϊτή Γ -:-
05:00Μεξικό Γ - Τζαμάικα Γ -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:30Κουνσάν - Σαανξί Τσανγκάν -:-
10:30Νανίνγκ Σίτι - Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι -:-
10:30Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ - Σιτσουάν Γιουνίου -:-
14:30Σενιάνγκ Ούρμπαν - Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι -:-

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

11:00Kaganat - Nur-Batken -:-
15:30Αλγκά - Καρά Μπαλτά -:-
15:30Καντ - Ίλμπιρς -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

00:00Βολιβία U17 - Παραγουάη U17 -:-
03:00Κολομβία U17 - Δομινικανή Δημοκρατία U17 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

11:00Βόλγκα-Γκάζπρομ (Ρωσ) - Γιενισέι (Ρωσ) -:-
13:30Μπρόντμπι (Δαν) - Λίνγκμπι (Δαν) -:-
14:00Μπόλτον (Αγγ) - Στόκπορτ (Αγγ) -:-
14:00Φορτούνα Κολωνίας (Γερ) - Αχρβέιλερ (Γερ) -:-
15:00Άμπεϊ Ρέιντζερς (Αγγ) - Μετροπόλιταν Πολίς (Αγγ) -:-
15:00Ανεσί (Γαλ) - Σερβέτ (Ελβ) -:-
15:00Λόνγκουελ Γκρην (Αγγ) - Φρομ Τάουν (Αγγ) -:-
15:00Ουράλ (Ρωσ) - Ούφα (Ρωσ) -:-
15:00Χεθ Χάγιες (Αγγ) - Χέντνεσφορντ (Αγγ) -:-
16:00Τεκστίλστικ (Ρωσ) - Γιενισέι (Ρωσ) -:-
16:30Γκαζιαντέπ (Tου) - Καμπάλα (Αζε) -:-
16:30Ερζουρούμ (Tου) - Κόνιασπορ (Tου) -:-
17:00Δυναμό Μόσχας (Ρωσ) - Ρουμπίν Καζάν (Ρωσ) -:-
18:00Βολουντάρι (Ρου) - Χάποελ Μπίερ Σέβα (Iσρ) -:-
18:00Βόρβαρτς Στιούρ (Αυτ) - Τσβίκαου (Γερ) -:-
18:00Μακάμπι Τελ Αβίβ (Iσρ) - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ (Κρο) -:-
18:00Σλόβακο (Τσε) - Τρίνεκ (Τσε) -:-
18:30ΑκυρώθηκεΊγκμαν Κόνιτς (Βοσ) - Βελέζ Μόσταρ (Βοσ) -:-
18:30Κισβάρντα (Ουγ) - ΑΕΚ Λάρνακας (Κυπ) -:-
18:30Φάρστενφελντ (Αυτ) - Μάρτσφελντ (Αυτ) -:-
19:00Βαραζντίν (Κρο) - Ποσούσιε (Βοσ) -:-
19:00Βάρτα Πόζναν (Πολ) - Άαλμποργκ (Δαν) -:-
19:00Βικτόρια Πλζεν (Τσε) - Μποτοσάνι (Ρου) -:-
19:00Λέφσκι Σόφιας (Bου) - Έταρ (Bου) -:-
19:00Ντόνοφελντ Βιέννης (Αυτ) - Τιμ Βιέννης (Αυτ) -:-
19:00Πομπέντα (Βμκ) - Μπρεγκάλνιτσα Στιπ (Βμκ) -:-
19:00Σαντχάουσεν (Γερ) - Βάλντορφ (Γερ) -:-
19:00Σλάβια Πράγας (Τσε) - Ραπίντ Βουκουρεστίου (Ρου) -:-
19:00Σλόμποντα (Βοσ) - Βελέζ Μόσταρ (Βοσ) -:-
19:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα (Σλο) - Ριέκα (Κρο) -:-
19:30Ασκάφενμπεργκ (Γερ) - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γερ) -:-
19:30Γιουνγκ Μπόιζ (Ελβ) - Δυναμό Κιέβου (Ουκ) -:-
19:30Ιλερτίσεν (Γερ) - Κότερν-Σεντ Μανγκ (Γερ) -:-
19:30Ρούνταρ (Μαυ) - Ζελιέζνιτσαρ (Βοσ) -:-
19:30Τραϊσκίρχεν (Αυτ) - Στρίπφινγκ (Αυτ) -:-
19:30Τσέλιε (Σλο) - Σαράγεβο (Βοσ) -:-
19:30Χερτζλάκε (Γερ) - Μέπεν (Γερ) -:-
20:00Άνσμπαχ 09 (Γερ) - Χόλενμπαχ (Γερ) -:-
20:00Βίτενχορστ (Ολλ) - Φένλο (Ολλ) -:-
20:00Γκλάισντορφ (Αυτ) - Λέμπρινγκ (Αυτ) -:-
20:00Λούνερ (Γερ) - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Γερ) -:-
20:00Στάινμπαχ Χάιγκερ (Γερ) - Κάαν-Μάριενμπορν (Γερ) -:-
20:00Στούρμ Γκράτζ (Ερασ.) (Αυτ) - Βάιτζ (Αυτ) -:-
20:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Bου) - Σβόγκε (Bου) -:-
20:00Φρέχεν (Γερ) - Ντάρεν (Γερ) -:-
20:00Χέρενφεν (Ολλ) - Ος (Ολλ) -:-
20:30Νίβο Σπάρτα (Ολλ) - Ντεν Μπος (Ολλ) -:-
20:30Φενερμπαχτσέ (Tου) - ΜΟΛ Φέχερβαρ (Ουγ) -:-
21:00ΑκυρώθηκεΣεντ Μίρεν (Σκω) - Χάρτλπουλ (Αγγ) -:-
21:00Σεντ Μίρεν (Σκω) - Νορθάμπτον (Αγγ) -:-
21:00Τέλσταρ (Ολλ) - Λίζ (Ολλ) -:-
21:00Χάμιλτον (Σκω) - Τράνεντ Τζούνιορς (Σκω) -:-
21:00Χεσπεράνγκε (Λουξ) - Κέργιενγκ (Λουξ) -:-
21:00Χίτσιν (Αγγ) - Στίβενεϊτζ (Αγγ) -:-
21:30Αλόα (Σκω) - Κουίνς Παρκ (Σκω) -:-
21:30Άστον Γιουνάιτεντ (Αγγ) - Μπάροου (Αγγ) -:-
21:30Μπάκλεϊ (Ουα) - Φλιντ Τάουν (Ουα) -:-
21:30Μπάμπερ Μπριτζ (Αγγ) - Γουίγκαν (Αγγ) -:-
21:30Ντανφέρμλιν (Σκω) - Κιλμάρνοκ (Σκω) -:-
21:30Ράζντεν & Ντάιαμοντς (Αγγ) - Μίλτον Κέινς Ντονς (Αγγ) -:-
21:30Σεντ Νέοτς (Αγγ) - Τσάρλτον U23 (Αγγ) -:-
21:30Σίλντον (Αγγ) - Ουίτλεϊ Μπέι (Αγγ) -:-
21:30Στράτφορντ (Αγγ) - Μπάρτον (Αγγ) -:-
21:30Τότον & Έλινγκ (Αγγ) - Μπάσλεϊ (Αγγ) -:-
21:30Φάιφ (Σκω) - Χαρτς (Σκω) -:-
21:30Χέντον (Αγγ) - Γουελντστόουν (Αγγ) -:-
21:45Άλτον (Αγγ) - Χάβαντ (Αγγ) -:-
21:45Γκουλ (Αγγ) - Σκάρμπορορ (Αγγ) -:-
21:45Γουόρκινγκτον (Αγγ) - Νταμπάρτον (Σκω) -:-
21:45Κρέι (Αγγ) - Γουέλινγκ (Αγγ) -:-
21:45Λίβινγκστον (Σκω) - Λίνλιθγκοου Ρόουζ (Σκω) -:-
21:45Μάκλσφιλντ (Αγγ) - Κρου (Αγγ) -:-
21:45Μάρκετ Ντρέιτον (Αγγ) - Τέλφορντ (Αγγ) -:-
21:45Μοντρόουζ (Σκω) - Νταντί (Σκω) -:-
21:45Μπάντσοτ Λέα (Αγγ) - Φάρνομπορο (Αγγ) -:-
21:45Μπάσφορντ (Αγγ) - Νότς Κάουντι (Αγγ) -:-
21:45Μπέντφορντ (Αγγ) - Μπαρνέτ (Αγγ) -:-
21:45Μπόουερς & Πιτσέα (Αγγ) - Σίτινγκμπουρν (Αγγ) -:-
21:45Ντόρκινγκ (Αγγ) - Σάτον (Αγγ) -:-
21:45Ουέστον-Σούπερ-Μάρε (Αγγ) - Έξετερ (Αγγ) -:-
21:45Ουόρθινγκ (Αγγ) - Θρι Μπρίντζιζ (Αγγ) -:-
21:45Ροδς (Σκω) - Έλγιν Σίτι (Σκω) -:-
21:45Σάφρον (Αγγ) - Κινγκς Λιν (Αγγ) -:-
21:45Σεντ Ιβς (Αγγ) - Πετέρμπορο Σπορτς (Αγγ) -:-
21:45Στάλιμπριτζ (Αγγ) - Μόρκαμ (Αγγ) -:-
21:45Φόλκερστοουν (Αγγ) - Τόνμπριτζ (Αγγ) -:-
21:45Χάρινγκεϊ (Αγγ) - Ουόλθαμστοφ (Αγγ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

12:00Λετονία U17 Γ - Εσθονία U17 Γ -:-
15:00Λετονία U19 Γ - Εσθονία U19 Γ -:-

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

03:00Βίκτορι Μπόιζ - Γιόνγκ Κολόμπια -:-
03:00Σέντρο Ντομινγκίτο - Σίθοκ -:-
03:00Σπορτ Ουιέ Μπριόν Τράπερς - Σερπενχέβελ -:-

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

14:00Γιάνγκ Έλεφαντ - Λουανγκπραμπάνγκ Γιουνάιτεντ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

12:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ 2 - Μινσκ 2 -:-
13:00Ζόντινο 2 - Σλατσκ 2 -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ - Γκρουπ υποβιβασμού

18:00Wefaq Ajdabiya - Σαμπάαμπ Αλ Γιαμπάλ -:-
18:00Αλ-Κμες - Dhahra Tripoli -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:15Μελακά Γιουνάιτεντ - Σελανγκόρ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

20:00Χασάνια Αγκαντίρ - IR Ταγγέρη -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

05:00Πατσούκα - Κερετάρο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

19:00Σάντος Λαγκούνα U20 - Τσίβας Γουαδαλαχάρα U20 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Γκιμτσεόν Σανγκμού - Γιέγιου Γιουνάιτεντ -:-
13:00Σεονγκνάμ Τσούνμα - Ποάνγκ Στίλερς -:-
13:30Ουλσάν Χιουντάι - Γκανγκβόν -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Γκουάνγκτζου - Μπουτσεόν 1995 -:-
13:30Νταέτζεον - Ανσάν Γκρήνερς -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Σογκντιάνα - Κιζιλκούμ -:-
18:00Ολύμπικ - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

01:30ΑναβολήΤσερίτο - Τσέρο Λάργκο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

02:15Σαν Λορέντζο - Σπορτίβο Τρινιντένσε -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

14:45Γιάνγκ Λάιονς - Χουγκάνγκ -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ-Αχλί Μεροβέ - Αλ-Χιλάλ -:-
17:00Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν - Χιλάλ Ελ Ομπιέντ -:-
17:00Αχλί Σεντί - Αλ Καρτούμ -:-
20:15Αλ-Μερεΐκ - Αχλί Χαρτούμ -:-
20:15Αλ Σορτά - Wad Nobawi -:-
20:15Αμάλ Ατμπαρά - Χάι Αλ Ουαντί -:-
20:15Κόμπερ - Χαϊ αλ-Αράμπ -:-
20:15Τούτι - Χιλάλ Ελ-Φασέρ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Έργκριτε - Έρεμπρο -:-
20:00Χάλμσταντ - Γιόνσεπινγκ -:-

ΤΑΙΒΑΝ: Μουλάν Φούτμπολ Λιγκ Γυναικών

12:00Ταϊτσούνγκ Μπλου Γ - Ταογιουάν Ιντερνάσιοναλ Γ -:-

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

15:30Ισταραβσάν - Κουγιάντ -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

01:00Σαν Λούις - Κομπρελόα -:-
03:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν - Μελιπίλα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.