REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

22:00Μπαρτσελόνα - Γρανάδα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

21:45Ουντινέζε - Νάπολι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

15:00Σάντερλαντ U23 - Μίντλεσμπρο U23 -:-
21:00Γούλβς U23 - Φούλαμ U23 -:-
21:00Λέστερ U23 - Έβερτον U23 -:-
21:00Νιουκάστλ U23 - Στόουκ U23 -:-
21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U23 - Μπέρμιγχαμ U23 -:-
21:00Ντέρμπι U23 - Γουέστ Χαμ U23 -:-
21:00Ρέντινγκ U23 - Νόριτς U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

16:00Σουόνσι U23 - Κρου U23 -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Καραμπάγκ - Σαμγκαγίτ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Ουρακάν - Ιντεπεντιέντε -:-
02:15Ρίβερ Πλέιτ - Άρσεναλ Σαραντί -:-
19:30Χιμνάσια Λα Πλάτα - Ουνιόν Σάντα Φε -:-
21:45Λανούς - Νιούελς Όλντ Μπόις -:-
00:00Ροζάριο Σεντράλ - Σαν Λορέντζο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

00:05Αλβαράντο - Κίλμες -:-
21:30Ιντστιτούτο Κόρντομπα - Ολ Μπόιζ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:00Αργεντίνο ντε Μέρλο - Σπορτίβο Ιταλιάνο -:-
21:00Τζένεραλ Λαμαντρίντ - Βικτοριάνο Αρένας -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:00CSR Εσπανιόλ - Λουγκάνο -:-
21:00Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Ντεπορτίβο Παραγκουάιο -:-
21:00Λινιέρ - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες -:-
21:00Σεντράλ Μπαλεστέρ - Σπορτίβο Μπαράκας -:-
21:30ΑναβλήθηκεΓιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Αργεντίνο ντε Ροζάριο -:-
21:30ΑναβλήθηκεΝτεπορτίβο Μουνίς - CSR Εσπανιόλ -:-
21:30ΑναβλήθηκεΝτεπορτίβο Παραγκουάιο - Λινιέρ -:-
21:30ΑναβλήθηκεΠουέρτο Νουέβο - Γιουπανκούι -:-
21:30ΑναβλήθηκεΣεντράλ Μπαλεστέρ - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες -:-
21:30ΑναβλήθηκεΣπορτίβο Μπαράκας - Λουγκάνο -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλασκέρτ - Noravank -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

15:00Πιούνικ 2 - BKMA 2 -:-
17:30Ουραρτού 2 - Λερναΐν Αρτσάκ -:-

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC - Πλέι Οφς

18:15Αλ Μουχαράκ (Μπχ) - Αλ Αχέντ (Λιβ) -:-

ΑΣΙΑ: Κύπελλο Ασίας Γυναικών - Προκριματικά - Πρώτη φάση

14:00Ουζμπεκιστάν Γ - Μογγολία Γ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά

23:00Ες Σετίφ (Aλγ) - Φόρτουν (Γκμ) -:-
23:00Μπελούιζνταντ (Aλγ) - Ακουά (Νιγ) -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21

20:30Αντβέρπ U21 - Λέουβεν U21 -:-
20:30Άντερλεχτ U21 - Σαρλερουά U21 -:-
20:30Γάνδη U21 - Γκενκ U21 -:-
20:30Έπεν U21 - Κόρτραϊκ U21 -:-
20:30Ζoύλτε Βάρεγκεμ U21 - Σεντ Τρούιντεν U21 -:-
20:30Μουσκρόν U21 - Ντέιντζε U21 -:-
20:30Μπριζ U21 - Σταντάρ Λιέγης U21 -:-
20:30Οστάνδη U21 - Μπέερσχοτ U21 -:-
20:30Σερκλ Μπριζ U21 - Μαλίν U21 -:-
21:00Royal Union SG U21 - Λιρς Κεμπεζόνεν U21 -:-
21:00Βιρτόν U21 - Βέστερλο U21 -:-
21:00Σερένγκ U21 - Βάαλαντ-Μπέβερεν U21 -:-
21:30RWDM U21 - Λόμελ U21 -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

01:15Εστουντιάντες Μέριδα - Χερμάνος Κολμενάρες -:-
03:30Λάρα - Καραμπόμπο -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

00:15Δε Στρόνγκεστ - Βίλστερμαν -:-
02:30Οριέντε Πετρολέρο - Palmaflor -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

23:00Villa Real Sociedad - Los Almendros -:-
20:30Ciudad Nueva SC - Academia Santa Cruz -:-
22:30Τόρε Φουέρτε - Αργεντίνος Τζούνιορς -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

00:15Κορίνθιανς - Αμέρικα ΜΓ -:-
02:30Φλαμένγκο - Γκρέμιο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

00:00Τομπένσε - Σάντα Κρούζ -:-
02:00Μποταφόγκο PB - Γιακουιπένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

23:00ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Παραγκομίνας -:-
21:00Γκουαρανί - Γκαλβέζ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2 - Τελική Φάση

00:00Τουπινάμπας - Ντεμοκράτα GV -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

22:15Σάο Πάολο U20 - Μποταφόγκο U20 -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

22:00Κονκαρνεό - Αβράνς -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Βέχεν - Μπορούσια Ντόρτμουντ II -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

15:00Σαμτρέντια - Τορπέντο Κιουταΐσι -:-
15:00Σουκούρα - Δυναμό Τιφλίδας -:-
18:00Ντίλα Γκόρι - Σαμπουρτάλο Τιφλίδας -:-
18:00Τελαβί - Ντιναμό Μπατούμι -:-
20:00Λοκομοτίβι Τιφλίδας - Σαμγκουραλί -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Σίλκεμποργκ - Άαρχους -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

01:00Τσιμπάο - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

00:30Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Μάντα -:-
03:00Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - 'Εμελεκ -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:0011 Ντεπορτίβο - Ατλέτικο Μάρτε -:-
00:00Λουίς Άνχελ Φίρπο - Σάντα Τέκλα -:-
00:15Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Γιοκόρο -:-
00:15Φας - Μεταπάν -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

19:00Λεβάντια U21 - Έλβα -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

16:00Γιεβπατόριγια - Κιζιλτάς -:-
16:00Όσεαν Κερχ - Alushta -:-
16:00Ρούμπιν Γιάλτα - Γκβαρντεγιέτς -:-
16:30TSK Σιμφερόπολ - SKCHF Σεβαστόπολ -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

23:00Φιλαδέλφια Γιούνιον - Ορλάντο Σίτι -:-
02:30Πόρτλαντ - Λος Άντζελες -:-
04:00Κολοράντο Ράπιντς - Βανκούβερ Ουάιτκαπς -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

01:00Σαν Ντιέγκο Λόιαλ - Τακόμα Ντεφάιανς -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

02:00Γκρήνβιλ Τράιουμφ - Τάκσον -:-
02:00Νορθ Τέξας - Ουνιόν Ομάχα -:-
02:30Φορτ Λόντερντεϊλ - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών

08:00Ομίγια Γ - Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ -:-
09:00JEF Γιουνάιτεντ Γ - Saitama Γ -:-
11:00Ουράβα Γ - Νογίμα Στέλα Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Νιταϊντάι Γ - Σεταγκάγια Σφίντα Γ -:-

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

15:30Αλ Καρκ - Naft Al-Basra -:-
15:30Αλ Ναφτ - Ναφτ Μισάν -:-
15:30Ζακό - Νιούροζ -:-
18:00Αλ Νατζάφ - Αλ Ντιβανιγιά -:-
20:30Αλ Σορτά - Αλ Ταλαμπά -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Μποέμιανς - Ντέρι Σίτι -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

22:15Κόπαβογκ - Στιαρνάν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

22:00Μπούργκος - Λας Πάλμας -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:30Φροζινόνε - Μπρέσια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

22:00Μονόπολι - Αβελίνο -:-

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Πλέι Οφς

17:00Φόβε Αζούρ Ελίτ - Μπαφουσάμ -:-

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς

15:00Λιόν Μπλεζέ - Φόντσα -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

00:00Πασίφικ - Ατλέτικο Οττάβα -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

01:00UFV - Βικτόρια -:-
01:30ΠΒΚ Οκάναγκαν - Τόμσον Ρίβερς -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:00Zhejiang Professional - Σενιάνγκ Ούρμπαν -:-
14:35Σούτζου Ντόνγκβου - Jiangxi Beidamen -:-

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

10:00Qingdao Youth Island - Shanghai Jiading Huilong -:-
10:00Σανζί Λόνγκιν - Guangxi Pingguo Haliao -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:00Ντεπόρτες Τολίμα - Ντεπορτίβο Κάλι -:-
02:05Ντεπορτίβο Πάστο - Σάντα Φε -:-
04:10Αγκουίλας - Μπουκαραμάνγκα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Ατλέτικο - Φορταλέζα -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30Σεντ Ελουά Λουποπό - Λουμπούμπασι Σπορ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

17:00Ρουμανία U19 Γ - Βόρεια Μακεδονία U19 Γ -:-
18:00Καμερούν Γ - Γκάνα Γ -:-
22:00Βραζιλία Γ - Αργεντινή Γ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

02:00Χιούστον Ντας Γ (Ηπα) - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ (Μεξ) -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:00Γουαδαλούπη - Ερεντιάνο -:-
00:00Καρταγκίνς - Γκρέτσια -:-
03:00Σάντος Ντε Γκουαπίλ - Σάπρισα -:-
23:00Γκουανακαστέκα - Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

23:00ΑναβλήθηκεΛιμόν - Ασέρι -:-
00:00Σάντα Άνα - CS Ουρουγουάη -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

19:00Ομόνοια - Δόξα Κατωκοπιάς -:-
21:00Ανόρθωση - Εθνικός Άχνας -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

23:30Ραπίντε Ουέντ Ζεμ - Ουιντάντ -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:00Κρούζ Αζούλ - Κερετάρο -:-
03:06Μοντερέι - Τιγκρές -:-
05:06Σάντος Λαγκούνα - Πουέμπλα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Απερτούρα

00:00Lobos ULMX - Κάναμι -:-
00:00Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ - Leviatan -:-
00:00Ντεπορτίβο Ντόνγκου - Montaneses -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β

00:00Κουαουτλά - Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα 2 -:-

ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ντέρεν - BCH Λάιονς -:-

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Μπασουντάρα Κινγκς - Αμπαχανί Λίμιτιντ -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

02:00Μαναγκούα - Ρεάλ Μαντρίθ -:-
03:00Οκοτάλ - UNAN-Μαναγκούα -:-
05:00Γιουβέντους Μαναγκούα - Γιαλάπα -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

23:00Μαναγκούα U20 - Ρεάλ Μαντρίθ U20 -:-
00:00Οκοτάλ U20 - UNAN-Μαναγκούα U20 -:-
02:00ΑναβλήθηκεΕστέλι U20 - Φερέτι U20 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

18:00Χάντεν - Βαλερένγκα 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

18:00Κιέλσας - Ρόζενμποργκ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

19:00Κόνγκσβίνγκερ 2 - Ράουφος 2 -:-
21:00Μπρουμούνταλ - Ούλ/Κίσα 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

18:00Φόλο - Σάρπσμποργκ 2 -:-
19:00Στρόμσγκοντσετ 2 - Φρέντρικσταντ 2 -:-
20:00Μιοντάλεν 2 - Ορν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

19:00Μπιάργκ - Μπραν 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

18:00Τίνσετ - Ρανχάιμ 2 -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00Γιόνγκ PSV Αϊντχόβεν - Ντεν Χάαγκ -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

01:00UPNFM - Μοτάγκουα -:-
01:00Πλατένσε - Ρεάλ Σοσιεδάδ -:-
03:00Ρεάλ Εσπάνα - Μάραθον -:-
04:00Βίντα - Honduras Progreso -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Κιζιλκούμ - AGMK -:-
17:00Τουρόν - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

16:15Ουζχορόντ - Νίβα Τερνόπιλ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

16:00Ρούμπικον Κιέβ - Λιούμπομιρ Στάβιστσε -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:45Montevideo City - Πλάζα Κολόνια -:-
21:30Μαλντονάντο - Γουόντερερς -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:00Σολ Ντε Αμέρικα - 12 ντε Οκτούμπρε -:-
03:15Γκουαϊρένα - Σπορτίβο Λουκουένο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

22:00Ντεπορτίβο Σαντανί - Τζένεραλ Καμπαγιέρο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

18:30Χουάν Άουρικ - Ντεπορτίβο Κουπσόλ -:-
21:00Pirata - Τσαβελίνς -:-
23:30Κομερσιάντες Ουνίντος - Union Huaral -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Σκρα - Άρκα Γκντίνια -:-
21:30Πολκόβιτσε - Κατοβίτσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

21:00Μπενφίκα - Μποαβίστα -:-
23:15Μπράγκα - Τοντέλα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

20:00Ακαδέμικα - Βιλαφρανκουένσε -:-
21:30Λεϊσόες - Ακαντόμικο Βισέου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

21:00Κλουζ - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

16:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Βιτορούλ Τάργκου Γίου -:-
18:00CSA Στεάουα Βουκουρεστίου - Σεβισούλ Σελιμπάρ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Ουράλ - Λοκομοτίβ Μόσχας -:-
18:30Ρουμπίν Καζάν - Ζενίτ -:-
19:30ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Σπαρτάκ Μόσχας -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL

18:30Βέλες Μόσχας - Ρότορ Βόλγκογκραντ -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

14:00Τουάπσε - ΣΚΑ Ροστόφ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

13:00UOR U19 - Ζενίτ U19 -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

18:30Αλ-Σοαλά - Al Kholood -:-
19:00Γιέντα - Αλ-Αΐν -:-
20:15Αλ Καλίγ - Αλ Νάντα -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας

21:45Μπέργουικ - Γκρέτνα 2008 -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

20:00AIK Στοκχόλμης - Γκέτεμποργκ -:-
20:00Χάμαρμπι - Βάρμπεργκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Βάρναμο - Έργκριτε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Τρολάταν - Ούτσικτενς -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

17:00Μπολουσπόρ - Ιστανμπούλσπορ -:-
20:00Ανκαραγκούτσου - Μενεμεσπόρ -:-
20:00Μπαλικεσιρσπόρ - Κετσιορενγκουτσού -:-

ΥΕΜΕΝΗ: 1η Κατηγορία

16:00Αλ-Σακρ - Αλ Σουλά -:-
16:00Αλ Σαμπάμπ Ιμπ - Φμαν -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.