REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

21:30Λέστερ - Τότεναμ -:-
22:00Μπρέντφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών Αφρικής

21:00Αίγυπτος - Σουδάν -:-
21:00Γουινέα-Μπισσάου - Νιγηρία -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

20:00Κλερμόν - Στρασβούργο -:-
20:00Λιλ - Λοριάν -:-
20:00Μονπελιέ - Τρουά -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

15:00Βόλος ΝΠΣ - Απόλλων Σμύρνης -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2

14:00Κηφισιά - Ζάκυνθος -:-
15:00ΑΕΚ Β - Αιγάλεω -:-
15:00Αλμωπός Αριδαίας - Νίκη Βόλου -:-
15:00Απόλλων Πόντου - Ηρακλής -:-
15:00Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα -:-
15:00Ηρόδοτος - Επισκοπή -:-
15:00Θεσπρωτός - Α.Ε.Λ. -:-
15:00Καβάλα - Τρίκαλα -:-
15:00Παναθηναϊκός Β - ΟΦ Ιεράπετρας -:-
15:00Πιερικός - Ολυμπιακός Β -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο

15:00Παναιτωλικός - Ολυμπιακός -:-
17:00Παναθηναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας -:-
19:00ΠΑΟΚ - ΑΕΚ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

19:30ΑναβλήθηκεΜπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγιεκάνο -:-
20:00Θέλτα - Οσασούνα -:-
22:30Βαλένθια - Σεβίλλη -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Χαλ - Μπλάκμπερν -:-
22:00Ρέντινγκ - Λούτον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Γκόσπορτ Μπόρο - Χάγιες & Γέντινγκ -:-
21:45Τίβερτον - Γέιτ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Κρέι - Λέδερχεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

14:00Πιτέρμπορο U23 - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Καπ

21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U23 - ΚΠΡ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: FA Κύπελλο Νέων

21:00Κέιμπριτζ U18 - Λιντς U18 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ Καπ Γυναικών - Πλέι Οφς

21:00Μάντσεστερ Σίτι Γ - Μπρίστολ Σίτι Γ -:-
21:15Άρσεναλ Γ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Γ -:-
21:30Γουέστ Χαμ Γ - Τσέλσι Γ -:-
21:30Τότεναμ Γ - Λίβερπουλ Γ -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

17:45Κούκσι - Δυναμό Τιράνων -:-

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο

18:00Σαντ Τζούλια - Σάντα Κόλομα -:-
21:45Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες - Καρόι -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Ντε Βεράνο

02:00Ταγιέρες Κόρντομπα - Ιντεπεντιέντε -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

08:25ΑναβλήθηκεΝιουκάστλ Τζετς - Γουέστερν Γιουνάιτεντ -:-
10:45ΑναβλήθηκεΑδελαΐδα Γιουνάιτεντ - Σίδνεϊ Ουόντερερς -:-
10:45ΑναβλήθηκεΜέλμπουρν Σίτι - Σέντραλ Κόστ Μάρινερς -:-
10:45Μπρισμπέιν Ρόαρ - Περθ Γκλόρι -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κύπελλο FFA

09:00ΑναβλήθηκεΜέλμπουρν Βίκτορι - Ουέλινγκτον Φίνιξ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

21:45Γκενκ - Μαλίν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

21:00ΑναβλήθηκεΟυαρέμε - Γκιβρί -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπαϊάνο

00:15Μπαΐα - Ουνίρμπ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεαρένσε

00:00Ιγκουατού - Ατλέτικο Σεαρένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Πιοιένσε

02:30Φλουμινένσε-ΠΙ - Φλαμένγκο PI -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Ποτιγκουάρ - Πρώτη φάση

20:00Αμέρικα-ΡΝ - Γκλόμπο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεργκιπάνο

20:15America SE - Μπόκα Τζούνιορ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Σάο Πάουλο ντε τζούνιορς - Πλέι Οφς

00:00Αμέρικα ΜΓ U20 - Μποταφόγκο U20 -:-
02:30Μιρασόλ U20 - Σάντος U20 -:-
00:00Παλμέιρας U20 - Οέστε U20 -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

20:00Αμιέν - AC Αζαξιό -:-
20:00Τουλούζ - Νανσί -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

19:30Αννόβερο - Γκλάντμπαχ -:-
19:30Λειψία - Χάνσα Ρόστοκ -:-
21:45Χέρτα Βερολίνου - Ουνιόν Βερολίνου -:-
21:45Χόφενχαϊμ - Φράιμπουργκ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

15:00Αγροτικός Αστέρας - Θερμαϊκός -:-
15:00Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης -:-
15:00Εθνικός Σοχού - Ορφέας Ξάνθης -:-
15:00Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Αλεξανδρούπολη -:-
15:00Πανδραμαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

12:30Ηρακλής Αμπελοκήπων - Άγιος Ματθαίος -:-
13:30Λευκίμμη - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας -:-
15:00ΑΕ Ποντίων - Μακεδονικός -:-
15:00Α. Σ. Γιαννιτσών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας -:-
15:00Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός -:-
15:00Κτηνοτροφικός Αστέρας - Κοζάνη -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

15:00Αμβρυσσέας - Ηρακλής Λάρισας -:-
15:00ΑΟ Υπάτου - Νέα Αρτάκη -:-
15:00Αταλάντη - Θησέας Αγριάς -:-
15:00Δήμητρα Ευξεινούπολης - Ελασσόνα -:-
15:00Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Φήκης -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 4ος Όμιλος

15:00Αίας Γαστούνης - Τηλυκράτης Λευκάδας -:-
15:00Αναγέννηση Άρτας - Παναχαϊκή -:-
15:00Διαγόρας Βραχνέικων - Διαβολίτσι -:-
15:00Ναυπακτιακός Αστέρας - ΠΑΟ Βάρδας -:-
15:00Παναγρινιακός - Παναιγιάλειος -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 5ος Όμιλος

15:00Άγιος Ιερόθεος - Άρης Σκάλας -:-
15:00Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Παναρκαδικός -:-
15:00Φωστήρας - Χαραυγιακός -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 6ος Όμιλος

13:00ΑναβλήθηκεΕθνικός Πειραιώς - Αιολικός -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑίας Σαλαμίνας - Πανελευσινιακός -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑΟ Πυλίου Κω - Α.Ο. Καραβάς -:-
15:00ΑναβλήθηκεΘύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠροοδευτική - Κερατσίνι -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 7ος Όμιλος

15:00Αλμυρός ΓΠΣ - Αναγέννηση Ιεράπετρας -:-
15:00ΑΟ Πόρου - ΑΕ Νεάπολης -:-
15:00Άρης Σούδας - Πανιώνιος -:-
15:00Γιούχτας - Ατσαλένιος -:-
15:00ΠΑΟ Ρούφ - Άγιος Νικόλαος -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Πρίζον Λέοπαρντς - Ζανακό -:-

ΙΝΔΙΑ: ISL

16:00Γκόα - Ανατολική Βεγγάλη -:-

ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ

10:30ΑναβλήθηκεΊντιαν Άροουζ - Αϊζαούλ -:-
13:00ΑναβλήθηκεΣούντεβα Ντέλχι - Σρίνιτνι Ντέκαν -:-
16:00ΑναβλήθηκεΠουνιάμπ - Νερόκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

22:00Λούγκο - Αλμερία -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 2

19:00Λεαλτάδ - Μπασίκο Ουράκα -:-
19:00Ναβάρο - Λανγκέρο Β -:-
19:30Μοσκόνια - Τουιλά -:-
21:00Λενένσε - Ρόκες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 4

13:00Αλαβές Β - Σαν Ιγκνάτσιο -:-
20:30Λαγκούν Ονάκ - CD Βιτόρια -:-
20:30Μπασκονία - Αναϊτασούνα -:-
20:30Μπεασαΐν - Ουριτάρα -:-
20:30Μπέτι Γκαζτέ - Ουρντουλίθ -:-
20:30Ορέρα Ονταρόα - Τολόζα -:-
20:30Πορτουγκαλέτε - Λεϊόα -:-
20:30Σαντούτσου - Πασάια -:-
20:45Ντουράνγκο - Μπαρακάλντο -:-
21:15Ντέουστο - Αμούριο Κλαμπ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 6

19:00Βιγιαγοϊόσα - Σιλά -:-
19:00Μπενιγκανίμ - Ρεκάμπος Κόλον -:-
19:00Σαγκουντίνο - Ρόντα -:-
19:00Τορεγιάνο - Καλόσα -:-
19:00Τόρεντ - Ατζενέτα -:-
20:30Γιόβε - Ολίμπικ Τσάτιβα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 7

19:00Βιγιαβιτσιόζα - Μοραταλάζ -:-
19:00Βιλαβέρντε Σαν Αντρέ - Αλκάλα Ενάρες -:-
19:00Ουρσάρια - Καραμπαντσέλ -:-
19:00Τορεχόν - Αλκορκόρν Β -:-
19:00Τριβάλ Βαλντέρας - Ποθουέλο ντε Αλαρκόν -:-
19:00Χετάφε Β - Κολόνια Μοσκάρντο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 8

17:30Αλμαζάν - Θιουδάδ Ροντρίγκο -:-
20:00Ρεάλ Αβίλα - Γκουιχουέλο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 9

19:00Αλμερία Β - Χουετόρ Ταγιάρ -:-
19:00Αλορίν - Ιντερτζίμ Μελίλα -:-
19:00Ατλέτικο ντε Πορκούνα - Σαν Πέδρο -:-
19:00Μάλαγα Β - Μοτρίλ -:-
19:00Μοτρίλ - Χαέν -:-
19:00Σαν Πέδρο - Τόρε ντε Μαρ -:-
19:00Τορεντονιιμένο - Μαρμπέλα -:-
19:00Χουβεντούντ Τορεμολίνος - Ελ Πάλο -:-
19:00Χουετόρ Βέγκα - Αλορίνο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 10

17:30Γκερένα - Πουέντε Τζενίλ -:-
19:00Θιουδάδ ντε Λουτσένα - Κόρδοβα Β -:-
19:00Λος Μπάριος - Χερέθ -:-
19:00Ουτρέρα - Τομάρες -:-
19:00Ποθομπλάνκο - Αντονιάνο -:-
19:00Τσιούτα Β - Ουέλβα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 11

18:00Μπινισάλεμ - Φελανίτς -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 13

19:00Λα Ουνιόν - Λόρκα Ντεπορτίβα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 14

22:00Ολιβένθα - Βιλαφράνκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 16

18:00Οϊονέσα - Αγκοντσίλο -:-
19:00Βιάνες - Καλαχόρα Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα ντελ Ρέι

22:00Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ατλέτικο Μαδρίτης -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σούπερ Καπ Γυναικών

20:15Μπαρτσελόνα Γ - Ρεάλ Μαδρίτης Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

19:00Λέκο - Βερτσέλι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

15:30ΑναβλήθηκεΆστι Κάλτσιο - P.D.H.A.E. -:-
15:30ΑναβλήθηκεΓκοτζάνο - ΧΣΛ Ντερθόνα -:-
15:30ΑναβλήθηκεΙμπέρια - Καζάλε -:-
15:30Καζάλε - Άστι Κάλτσιο -:-
15:30Κιέρι - Φοζάνο -:-
15:30Τσίτα ντι Βαρέζε - Καρονίζ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

15:30Βίλα Βαλέ - Λενάνο -:-
15:30Καραβάτζιο - Κρέμα -:-
15:30Καστελανζέζε - Αρκονατέζε -:-
15:30Ρεάλ Καλεπίνα - Σίτι Νόβα -:-
15:30Φολγκόρ Καρατέζε - Ντεσεντζάνο Κάλβινα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

15:30Αγκλιανέζε Κάλτσιο - Αθλέτικ Κάρπι -:-
15:30Γκιβιτζάνο Μπόργκο - Ρίμινι -:-
15:30ΑναβλήθηκεΦανφούλα - Φόρλι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

15:30Σκάντιτσι - Αρέτζο -:-
15:30Τιφέρνο Λέρχι - Κανάρα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

15:30Βαστέζε - Μοντετζιόρτζιο -:-
15:30Καστελφιντάρντο - Σ. Ν. Νοταρέσκο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30ΑναβλήθηκεΒις Αρτένα - Αρτζαχένα -:-
15:30Γκλάντιεϊτορ - Νουόβα Φλόριντα -:-
15:30ΑναβλήθηκεΚαρμπόνια - Απρίλια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

15:30Μπρίντιζι - Οντάτσε Τσερινιόλα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

15:30Ρέντε - Γκελμπισόν Τσιλέντο -:-
15:30Τρόινα - Μπιανκάβιλα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

18:30Σασουόλο - Κάλιαρι -:-
22:00Ίντερ - Έμπολι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Σέριε C

16:30Κατάντζαρο - Πάντοβα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Σέριε D

15:30Τσιτανοβέζε - Τραπανί -:-

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

15:00Nathalys - Ετουάλ ντου Κονγκό -:-
17:00Νίκο-Νικόγιε - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ -:-
17:00Οτόχο ντ'Ογιο - Πατρονέιτζ Σέντε-Αν -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

15:30Σεντ Ελουά Λουποπό - ΑΣ Βίτα Κλαμπ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

11:30Ιταλία U19 - Ισπανία U19 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

12:00Βικτόρια Πλζεν (Τσε) - Μπρνο (Τσε) -:-
12:00Ίσκρα (Μαυ) - Οπατίγια (Κρο) -:-
12:00Μιχάλοβτσε (Σλκ) - Κόζιτσε (Σλκ) -:-
12:00Νταμπάς (Ουγ) - Ρακοσμεντί (Ουγ) -:-
14:00Κασπί Ακτάου (Kαζ) - Μπόρετς (Βμκ) -:-
14:00Λέγκια Βαρσοβίας (Πολ) - Κρασνοντάρ (Ρωσ) -:-
14:00Ρατενάου (Γερ) - Λουκενβάλντε (Γερ) -:-
14:00Σλάβεν Μπελούπο (Κρο) - Ρούντεσξ (Κρο) -:-
14:30Τερμάλιτσα Μ-Μ. (Πολ) - MTK Βουδαπέστης (Ουγ) -:-
15:00Βασιλεία (Ελβ) - Λωζάνη (Ελβ) -:-
15:00Κόρονα (Πολ) - Πούσζτζα (Πολ) -:-
15:00Κρακόβια (Πολ) - Ραπίντ Βιέννης (Αυτ) -:-
15:00ΛΚΣ Λοτζ (Πολ) - Μότορ Λούμπλιν (Πολ) -:-
15:00Μλάντα Μπόλεσλαβ (Τσε) - Βισότσινα Γιλάβα (Τσε) -:-
15:00Μπερόε (Bου) - Σοζοπόλ (Bου) -:-
15:00Μπράβο (Σλο) - Γκόριτσα (Σλο) -:-
15:00Ντιοσγκιόρι (Ουγ) - Μπεκεσκαμπά (Ουγ) -:-
15:00Πιάστ Γκλίβιτσε (Πολ) - Σκέντιγια (Βμκ) -:-
15:00Πλοκ (Πολ) - Νέφτσι Μπακού (Αζε) -:-
15:00Ρακόφ (Πολ) - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν (Ουζ) -:-
15:00Σλασκ (Πολ) - Χάρτμπεργκ (Αυτ) -:-
15:00Τσέρνο Μόρε Βάρνα (Bου) - Ντομπρούζντα (Bου) -:-
15:30Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ (Κρο) - Ντουγκοπόλιε (Κρο) -:-
15:30Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Κρο) - Ντομζάλε (Σλο) -:-
16:00Βιλ (Ελβ) - Σεν Γκάλεν (Ελβ) -:-
16:00Ζενίτ (Ρωσ) - 'Εμιρεϊτς Κλαμπ (Ηαε) -:-
16:00Ζόρια Λουχάνσκ (Ουκ) - Στσζέτσιν (Πολ) -:-
16:30Κοπεγχάγη (Δαν) - B.93 Κοπεγχάγη (Δαν) -:-
16:30ΑκυρώθηκεΣπάρτα Πράγας (Τσε) - Αντμίρα (Αυτ) -:-
17:30Μπάνκα Μπίστριτσα (Σλκ) - Λ. Μίκουλας (Σλκ) -:-
17:30Ντουνάισκα Στρέντα (Σλκ) - Φερεντσβάρος (Ουγ) -:-
18:00Βάλντορφ (Γερ) - Στάινμπαχ Χάιγκερ (Γερ) -:-
18:00ΚΚΣ Κάλιστζ (Πολ) - Centra Ostrow Wielkopolski (Πολ) -:-
18:30Τρίνεκ (Τσε) - FK Frydek-Mistek (Τσε) -:-
19:00Νορντχάουζεν (Γερ) - Χάλμπερσταντ (Γερ) -:-
19:30Βάλερν (Αυτ) - Λιτς (Αυτ) -:-
19:30Ράουφος (Νορ) - Έλβερουμ (Νορ) -:-
19:45Σάντερσντορφ (Γερ) - Έιλεμνπουργκ (Γερ) -:-
20:30Βούλσντορφ (Γερ) - Λέχερ (Γερ) -:-
20:30Μάνσγουορθ (Αυτ) - Μάνερσντορφ (Αυτ) -:-
20:30Μπέργκις Γκλάντμπαχ (Γερ) - TuRU Ντίσελντορφ (Γερ) -:-
21:00Στερν (Γερ) - Μπράντενμπεργκερ (Γερ) -:-
23:00Πενιαρόλ (Ουρ) - Νουμπλένσε (Χιλ) -:-
00:15Νασιονάλ (Ουρ) - Μπαράκας Σεντράλ (Αργ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

15:00Λειψία Γ (Γερ) - Πότσνταμ Γ (Γερ) -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: Κράουν Πρινς Καπ

15:25Γιαρμούκ - Αλ Σαμπάμπ -:-
18:25Αλ Γιαχρά - Αλ-Φαχαχίλ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

14:30Ολυμπιάς Λυμπιών - Ομόνοια Αραδίππου -:-

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

13:30Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Ονήσιλος Σωτήρας -:-
15:30Ένωσις Νέων Παραλιμνίου - Ερμής Αραδίππου -:-
16:30Πάφος - Ανόρθωση -:-
19:00ΑΠΟΕΛ - Ολυμπιακός Λευκωσίας -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλ Σαντάκα - Καλί Σίρτε -:-
15:00Αλ Τααβούν - Αλ Ταχαντί -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Σάντα Λουτσία - Γκούντια -:-
22:00Μπιρκίρκαρα - Μπάλτζαν -:-

ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

22:00Λίγια Αθλέτικ - Ζεϊτούν Κορίνθιανς -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα

01:00Κανκούν - Ντοράντος ντε Σιναλόα -:-
03:05Τλαξκάλα - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα -:-
05:05Κορεκαμίνος - Ζακατέκαζ Μινέρος -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα

01:00Ατλέτικο Σαν Λουίς Γ - Κρούζ Αζούλ Γ -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

13:30Μπουγιουμπούρα Σίτι - Ρουκίνζο -:-
15:00Έγκλε Νουάρ - ΤΟΠ Τζούνιορ -:-
15:00Λε Μέσατζερ Νγκοτζί - Ολύμπικ Σταρ -:-
15:00Μπουμζμούρου - Φλαμπό ντε λ'Εστ -:-
15:00Φλαμπό ντου Σέντρε - Βιτάλ Ο -:-
16:00Νταϊνάμικ - Λε Κρόκοζ -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

17:00Ενυίμπα - Ακουά -:-
17:00Κάτσινα Γιουνάιτεντ - Λόμπι Σταρς -:-
17:00Κβάρα Γιουνάιτεντ - Κανό Πίλαρς -:-
17:00ΜΦΜ ΦΚ - Ρίβερς Γιουνάιτεντ -:-
17:00Νάιγκερ Τορνέιντοζ - Σούτινγκ Σταρς -:-
17:00Ντακάντα - Ουίκι -:-
17:00Πλατό Γιουνάιτεντ - Νασαράβα -:-
17:00Ρέμο Σταρς - Άμπια Γουόριορς -:-
17:00Σάνσαϊν Σταρς - Γκόμπε Γιουνάιτεντ -:-
17:00Χάρτλαντ - Ενούγκου Ρέιντζερς -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

19:45Γκρόνινγκεν - Ναϊμέγκεν -:-
21:00Μπρέντα - Ζβόλε -:-
22:00Τβέντε - Αλκμάαρ -:-

ΟΜΑΝ: Κύπελλο Σουλτάνου

15:25Ντοφάρ - Αλ Σουβαΐκ -:-
17:45Σουρ Κλαμπ - Σιμπ -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα

23:00ΑναβλήθηκεHonduras Progreso - UPNFM -:-
23:00ΑναβλήθηκεΒικτόρια - Ρεάλ Σοσιεδάδ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜάραθον - Ολίμπια -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜοτάγκουα - Βίντα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΠλατένσε - Ρεάλ Εσπάνα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

20:00Ακαδέμικα - Ρίο Άβε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3

17:30Ολιβεϊρένσε - Μονταλέγκρε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

22:00Καμαρά ντε Λόμπος - Λιμιάνος -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

16:00Μπενφίκα Γ - Μπράγκα Γ -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00ΑΠΡ - Γκορίλα -:-
15:00Έτινκελς - Ραγιόν Σπορτ -:-
15:00Ετουάλ ντε ΛΈστ - Κιγιόβου -:-
15:00Μπουγκεσέρα - Κιγκάλι -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

14:25Αλ-Καουκάμπ - Αλ Αντάλ -:-
14:50Αλ Ακντούντ - Αλ Ουεντά -:-
16:45Αλ-Σαχέλ - Αλ-Σοαλά -:-

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: 1η Κατηγορία

15:30ΑναβλήθηκεΣεντ Τζον Μπόσκο - Σεντ Λούις -:-

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Αλ Γιαΐς - Γιαμπλέ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: FA Καπ Ταϊλάνδης

12:00Songkhla - Σαμούτ Πρακάν Σίτι -:-
12:00Μπουριράμ - Τσιανγκράι Γιουν. -:-
12:00Τσιανγκμάι Γιουνάιτεντ - Σουπανμπούρι -:-
13:00Μουανγκτόνγκ Γιουν. - Ουτάι Τανί -:-
13:00Μπανγκόνγκ Γιουνάιτεντ - Πολίς Τέρο -:-
13:00Νακόν Ρατσασίμα - Λαμπάνγκ -:-
14:00Lamphun Warrior - Νονγκ Μπουά Πιτσάγια -:-
14:00Πατούμ Γιουνάιτεντ - Πορτ ΜΤΙ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Γκοζτέπε - Σίβασπορ -:-
16:00Καϊσέρισπορ - Μπασακσεχίρ -:-
16:00Ρίζεσπορ - Αντάλιασπορ -:-
19:00Τραμπζονσπόρ - Γκιρεσούνσπορ -:-
19:00Φενερμπαχτσέ - Αλτάυ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναίκες

11:00Κονάκ Μπελεντιγιεσί Γ - Σίβασπορ Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τιπσπόρτ Καπ

11:30Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε - Σκάλιτσα -:-
11:30Πρόστεγιοφ - Κάρβινα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.