REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:30Γούλβς - Μπρέντφορντ 0:2
17:00Λίβερπουλ - Κρίσταλ Πάλας 3:0
17:00Μάντσεστερ Σίτι - Σαουθάμπτον 0:0
17:00Μπέρνλι - Άρσεναλ 0:1
17:00Νόριτς - Γουότφορντ 1:3
19:30Άστον Βίλα - Έβερτον 3:0

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

18:00Λανς - Λιλ 1:0
22:00Σεντ Ετιέν - Μπορντό 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Άουγκσμπουργκ - Γκλάντμπαχ 1:0
16:30Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χόφενχαϊμ 0:0
16:30Μάιντζ - Φράιμπουργκ 0:0
16:30Μπάγερν Μονάχου - Μπόχουμ 7:0
19:30Κολωνία - Λειψία 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

20:30ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

15:00Ράγιο Βαγιεκάνο - Χετάφε 3:0
17:15Ατλέτικο Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο 0:0
19:30Έλτσε - Λεβάντε 1:1
22:00Αλαβές - Οσασούνα 0:2

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

16:00Τζένοα - Φιορεντίνα 1:2
19:00Ίντερ - Μπολόνια 6:1
21:45Σαλερνιτάνα - Αταλάντα 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:30Χαλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 1:3
17:00Κάρντιφ - Μπόρνμουθ 0:1
17:00ΚΠΡ - Μπρίστολ Σίτι 1:2
17:00Λούτον - Σουόνσι 3:3
17:00Μίλγουολ - Κόβεντρι 1:1
17:00Μίντλεσμπρο - Μπλάκπουλ 1:2
17:00Μπάρνσλεϊ - Μπλάκμπερν 0:0
17:00Ντέρμπι - Στόουκ 2:1
17:00Πιτέρμπορο - Μπέρμιγχαμ 3:0
17:00Πρέστον - Γουέστ Μπρομ 1:1
17:00Φούλαμ - Ρέντινγκ 1:2
17:00Χάντερσφιλντ - Νότινγκχαμ Φόρεστ 0:2

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Άκρινγκτον - Γουίγκαν 1:4
17:00Γουίκομ - Τσάρλτον 2:1
17:00Γουίμπλετον - Πλίμουθ 0:1
17:00Κρου - Μπάρτον 2:0
17:00Λίνκολν - Ίπσουιτς 0:1
17:00Μπόλτον - Ρόδεραμ 0:2
17:00Ντονκάστερ - Μόρκαμ 1:0
17:00Πόρτσμουθ - Κέιμπριτζ 1:2
17:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Σριούσμπερι 1:1
17:00Τζίλιγχαμ - Μίλτον Κέινς Ντονς 1:4
17:00Τσέλτεναμ - Όξφορντ Γιουνάιτεντ 1:0
17:00Φλίτγουντ - Σάντερλαντ 2:2

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Νορθάμπτον - Σουίντον 1:1
17:00Έξετερ - Σάτον 2:0
17:00Καρλάιλ - Σκάνθορπ 2:2
17:00Κόλτσεστερ - Κρόλεϊ 0:1
17:00Μάνσφιλντ - Ρότσντειλ 1:1
17:00Μπράντφορντ - Μπάροου 1:1
17:00Μπρίστολ Ρόβερς - Λέιτον Όριεντ 1:3
17:00Νιουπόρτ - Γουόλσολ 2:1
17:00Όλνταμ - Χάρτλπουλ 0:0
17:00Πορτ Βέιλ - Χάροουγκεϊτ 2:0
17:00Στίβενεϊτζ - Φόρεστ Γκριν 0:4
17:00Τρανμίρ - Σάλφορντ 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

17:00ΑναβλήθηκεΓέοβιλ - Άλτρινκχαμ -:-
17:00Γέοβιλ - Τσέστερφιλντ 0:2
17:00Γκρίμσμπι - Ίστλιχ 2:0
17:00Γουελντστόουν - Άλντερσοτ 2:2
17:00Μπρόμλεϊ - Μπαρνέτ 2:0
17:00Νότς Κάουντι - Μέιντενχεντ 1:0
17:00Ρέξαμ - Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ 1:0
17:00Σόλιχαλ - Μπόρεχαμ Γούντ 3:1
17:00Τορκί - Σάουθεντ 1:0
17:00Χάλιφαξ - Στόκπορτ 3:0
19:20Γουέιμάουθ - Ντόβερ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Γκαίνσμπορο - Στάλιμπριτζ 1:0
17:00Στάφορντ - Μάτλοκ 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

17:00Ρέντιτς - Μπάρουελ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Μπράιτλινγκσι - Λιούιζ 0:4
17:00Πότερς - Μπόγκνορ Ρέγκις 2:2

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA - Προκριματικά

14:30Σάτον Κόμον Ρόβερς - Τζέρσει Μπουλς 2:2
17:00Άδερτον - Ουίτον Άλμπιον 3:1
17:00Αϊλέσμπουρι - Μπίσοπς Κλιβ 5:1
17:00Άμπεϊ Ρέιντζερς - Μάρλοου 0:2
17:00Άσφορντ Τάουν - Φόλκερστοουν 2:7
17:00Γέιτ Τάουν - Γκόσπορτ Μπόρο 2:0
17:00Γιόρκ - Χέμπουρν Τάουν 3:0
17:00Γκέιτσχεντ - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου 6:2
17:00Γκρέιτ Ουέκερινγκ - Πετέρμπορο Σπορτς 3:5
17:00Γουέλινγκ - Χάροου 0:2
17:00Ένφιλντ Τάουν - Χάντλεϋ 1:1
17:00Ηστ Θάροκ - Νίντχαμ Μάρκετ 2:2
17:00Κάρσαλτον - Έμπσφλίτ 1:2
17:00Κέρζον Άστον - Στόκτον Οσπρέιζ 4:0
17:00Κινγκς Λάνγκλεϊ - Λέιστον 1:1
17:00Κινγκστόνιαν - Χόρσαμ 1:1
17:00Κλίθορπς - Άλφρετον 1:0
17:00Κόλνε - Γκισέλι 0:1
17:00Κόνκορντ - Σεντ Άλμπανς 0:0
17:00Κόρλεϊ - Σάουθπορτ 2:2
17:00Λέδερχεντ - Κορίνθιανς-Κάζουαλς 0:0
17:00Λέμινγκτον - Στόουν Ολντ Αλεϊνιάνς 3:1
17:00Λίμινγκτον - Χέρεφορντ 2:2
17:00Μαρίν - Ουόρινγκτον Τάουν 3:0
17:00Μαρσκ - Σάουθ Σίλντς 3:0
17:00Μέρσθαμ - Μαργκέιτ 4:1
17:00Μετροπόλιταν Πολίς - Φάρνομπορο 1:1
17:00Μικλόβερ - Μπάσφορντ 1:3
17:00Μόζλεϊ - Ράντκλιφ 1:2
17:00Μόρπεθ - Λάνκαστερ 4:1
17:00Μπάξτον - Ράσαλ 4:0
17:00Μπάργκες Χιλ - Ντόρκινγκ 0:4
17:00Μπάρκινγκ - Ντανστέιμπλ 1:3
17:00Μπάσινγκστόουκ - Ουίμπορν 3:4
17:00Μπέλπερ - Τάμγουορθ 0:5
17:00Μπέντγουορθ Γιουν. - Λονγκ Ήτον 1:3
17:00Μπέντφορντ - Βέλβιν Γκάρντεν 1:3
17:00Μπίκονσφιλντ Τάουν - Χάβαντ 3:5
17:00Μπίσοπς Στόρτφορντ - Μπόουερς & Πιτσέα 0:2
17:00Μπλάιθ - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ 1:1
17:00Μπόστον - Κόρμπι 6:0
17:00Μπράκλεϊ Τάουν - Κόαλβιλ Τάουν 4:2
17:00Μπρέιντρι - Μπιλερικέι 1:2
17:00Μπρόαντφιλντς Γιουνάιτεντ - Χάστινγκς 2:3
17:00Μπρομσγκρόουβ - Ουόρκσοπ 6:0
17:00Νάντγουιτς - Μπάνμπουρι 1:2
17:00Νόριτς Γιουνάιτεντ - Μίλντενχολ 3:2
17:00Ντάλουιτς Χάμλετ - Μπέντφοντ Σπορτς 0:1
17:00Ντάρλινγκτον - Τσέστερ 0:0
17:00Ντάρτφορντ - Χάιθ Τάουν 5:1
17:00Ουάρ - Χέμελ Χέμπστεντ 2:2
17:00Ουέστον-Σούπερ-Μάρε - Τόντον Τάουν 5:1
17:00Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ - Μπάλντοκ 3:0
17:00Ουόλτον Κάζουαλς - Χάμπτον & Ρίτσμοντ 0:3
17:00Πούλ - Τσίπενχαμ 1:1
17:00Πρέσκοτ Κέιμπλς - Ουίτμπι 0:3
17:00Ράνκορν Λινέτς - Μπάμπερ Μπριτζ 3:1
17:00Σάντμπουρι - Στοβμάρκετ Τάουν 0:0
17:00Σάφτεσμπουρι Τάουν - Μπαθ 0:1
17:00Σίρεντσέστερ - Χάμουόρθι 3:1
17:00Σίτι Οφ Λίβερπουλ - Φάρσλεϊ 3:0
17:00Σκουίρς Γκέιτ - Πόντεφρακτ 2:3
17:00Σλογκ Τάουν - Ουάιτχοκ 1:3
17:00Σπάλντινγκ Γιουνάιτεντ - Κέτερινγκ 1:1
17:00Σπόρτινγκ Κάλσα - Κιντερμίνστερ 1:3
17:00Στράτφορντ - Νούνιτον 4:0
17:00Τέλφορντ - Στάμφορντ 1:2
17:00Τίβερτον - Σόλινγκ 1:3
17:00Τσέλμσφορντ - Λιτλ Όκλεϊ 2:1
17:00Τσέρτσεϊ - Τσέσαμ 1:0
17:00Τσίτσεστερ - Μέιντστόουν 1:3
17:00Φίλντε - Σπένιμουρ 1:1
17:00Φοίνιξ - Ρέντχιλ 1:3
17:00Φρομ Τάουν - Οξφόρδη 2:1
17:00Χάγιες & Γέντινγκ - Τόνμπριτζ 5:0
17:00Χάνγκερφορντ - Τρούρο 1:0
17:00Χάνλεϊ Τάουν - Τσεϊς Τάουν 2:1
17:00Χάνουελ Τάουν - Ίστμπουρν Μπόρο 0:2
17:00Χεϊλσόουεν - Χάντσουορθ 1:3
17:00Χίτσιν - Τσέσνατ 0:3
17:00Χόρντσερτς - Ουόλθαμστοφ 4:1

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

14:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U23 - Μπράιτον U23 2:1
17:00Μάντσεστερ Σίτι U23 - Κρίσταλ Πάλας U23 4:2

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00Καϊλούνγκο - Φιορεντίνο 0:3
16:00Λα Φιορίτα - Λιμπερτάς 5:0
16:00Τρε Φιόρι - Μουράτα 2:1
16:00Φόλγκορ - Ντομανιάνο 0:1

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Καμπάλα - Σαμπάιγ 5:0
18:15Ζίρα - Σαμπά Μπακού 1:1

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

17:45Σκεντερμπέου - Παρτιζάνι 1:1
20:45Βλάζνια Σκόντερ - Τιούτα 1:1

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Κοράμπι Πεσκόπι - Μπουτριντί Σαράντε 2:1
17:00Απολόνια Φιέρ - Σκούμπινι Πέκιν 2:1
17:00Βόρα - Maliqi 3:2
17:00Ερτζένι - Μπύλις 0:1
17:00Λούζνια - Τερμπουνί 0:0
17:00Μπουρέλι - Μπεράτ 0:0
17:00Πογκράντετσι - Μπέσα 0:0
17:00Τσερίκ - Μπεσελίντιγια Λέζα 3:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

19:30Γκοντόι Κρούζ - Σαρμιέντο Τζουνίν 1:1
21:45Βελέζ Σάρσφιλντ - Αλντόσιβι 3:2
00:00Ρασίνγκ Κλούμπ - Ταγιέρες Κόρντομπα 1:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

23:35Νουέβα Σικάγο - Γιμνάσια Μεντόζα 1:2
03:00Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε - Ντεπορτίβο Μαΐπού 3:1
21:00Βίγια Νταλμάιν - Σανταμαρίνα 1:0
21:00Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Αγκροπεκουάριο 1:1
21:00Μπαράκας Σεντράλ - Χιμνάσια Χουχούι 1:1
21:30Γκιγιέρμο Μπράουν - Ντεπορτίβο Μορόν 0:1
22:10Τσακαρίτα Τζούνιορς - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο 0:0
00:10Αλμιράντ ε Μπράουν - Ντεπορτίβο Ριέστρα 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

21:30Ολίμπο - Καμιονέρος Μπουένος Άιρες 1:0
22:00Γυμνάσια Ε. Ρ. - Σπορτίβο Μπελγκράνο 1:2
00:00Τσάκο Φορ Έβερ - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

19:00Φλαντρία - Σατσατσίπας 1:1
21:00UAI Ουργκίζα - Κολεγκιάλες 0:3
21:00Κανουέλας - Ακασούζο 0:0
21:00Κομιουνικασιόνες BςAς - Φίνιξ 1:0
21:00Ντεπορτίβο Αρμένιο - Ντεφενσόρες Ουνίντος 0:1
21:00Ντεπορτίβο Μέρλο - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα 0:1
21:00Σαν Μιγκέλ - Αργεντίνο ντε Κίλμες 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:00Ντοκ Σουντ - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ 1:2

ΑΣΙΑ: Κύπελλο Ασίας Γυναικών - Προκριματικά - Πρώτη φάση

13:00Νεπάλ Γ - Φιλιππίνες Γ 1:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:00Μάγκπιζ Κρουσέιντερς - Κουίνσλαντ Λάιονς 2:4

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

13:00Αδελαΐδα Κόμετς - Αδελαΐδα Ολύμπικ 3:2
13:00Κάμπελταουν Σίτι - Μπλου Ιγκλς 4:0
13:00Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Αδελαϊδά U21 4:0
13:00Κρόιντον Κινγκς - Αδελαϊδά Σίτι 1:1
13:00ΝΕ Μέτρο Σταρς - Αδελαΐδα Ράιντερς 0:1
13:00Σάουθ Αδελαΐδα - Σταρτ Λάιονς 5:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας - Πλέι Οφς

14:00Περθ - Φλόριτ Αθήνα 6:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

10:00Δε Γκαπ - Ακάκια Ριτζ 0:1
11:00Ουέστερν Σπίριτ - Μπέισαϊντ 0:2
12:00Πανεπιστήμιο Κουήνσλαντ - Σεντ Τζορτζ Ουίλαουόνγκ 1:2
12:00Τουγόνγκ Σίτι - Μπρισμπέιν Νάιτς 2:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Άντμιραλ Μπούντεσλιγκα

18:00Αντμίρα - Χάρτμπεργκ 1:1
18:00Αούστρια Βιέννης - Άλταχ 0:0
18:00Ριντ - Βόλφσμπεργκερ 3:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

15:30Ντορνμπέρν - Τιμ Βιέννης 0:2
21:00Βόρβαρτς Στιούρ - Αούστρια Λουστενάου 1:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

17:30Λέομπεντορφ - Νιουζίντλ 2:3
18:00Βίνερ Βικτόρια - Στρίπφινγκ 1:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

17:00Σταντλ Πάουρα - Βόκλαμαρκτ 1:2
18:00Ουνιόν Γκουρτέν - Βελς 4:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

15:30Βάκερ Ίνσμπρουκ (Ερασ.) - Κούφσταϊν 4:3
17:30Ιμστ - Τελφς 0:4

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

17:00Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Μπισχοφσόφεν 6:0
19:00Κουχλ - Σεεκίρχεν 2:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

17:00Βόλφουρτ - Αντμίρα Ντόρνμπερν 0:2
17:00ΑναβλήθηκεΜπρέγκετζ - Χόχενεμς -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά

16:00Ζανακό (Ζαμ) - Ακονάνγκουι (Ισγ) 1:0
16:00Ζέσκο Γιουνάιτεντ (Ζαμ) - Ρόιαλ Λέοπαρντς (Εσο) 2:1
16:00Πλάτινουμ (Ζιμ) - Σαγκράντα (Ανγ) 0:1πέν.
16:00Τάσκερ (Κεν) - ΑΣ Αρτά (Τζι) 3:0
16:00ΑκυρώθηκεΧαρτς Οφ Όακ (Γκα) - Κάμσαρ (Γεα) -:-
17:00Μπιγκ Μπούλετς (Μλι) - Αμαζούλου (Ναφ) 1:3
18:00Πέτρο Ατλέτικο (Ανγ) - Φοβού Μπαχάμ (Καμ) 0:0
19:00Νουαντχίμπου (Ματ) - FC Loto (Μπν) 2:0

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών - Προκριματικά

16:00Γιάνγκ Μπάφαλοουζ (Εσο) - Ρεντ Άροουζ (Ζαμ) 0:0
16:00Κιγκάλι (Ρου) - Missiri (Κομ) 6:0
16:00ΑκυρώθηκεΜπαγιέλσα (Νιγ) - Ασάντι (Γεα) -:-
16:00Μπαφλς ντου Μποργκού (Μπν) - Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς (Mαρ) 0:0
16:00Χόρσιντ (Σομ) - Αζάμ (Τνζ) 0:1
17:00Οράπα Γιουνάιτεντ (Μπτ) - Μάνγκασπορτ (Γκν) 1:0πέν.
17:30Ντιάμπλες Νουάρ (Κον) - Μπουμζμούρου (Μπν) 1:0
18:30Πολίς (Νγς) - Μπεν Γκουερντάν (Τυν) 1:0
19:00Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ (Τνζ) - Ντικχίλ (Τζι) 2:0

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

17:15Οστάνδη - Μπέερσχοτ 3:1
19:30Μαλίν - Λέουβεν 2:0
19:30Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ 2:1
21:45Σαρλερουά - Μπριζ 0:1

ΒΕΛΓΙΟ: 1Β Προ Λιγκ

21:45Μουσκρόν - Βιρτόν 1:1

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

20:30Ντέσελ - Σεντ Ελουάζ 3:1
21:00Μαντέλ Γιουνάιτεντ - ΟΡΣΛ Βίσε 1:2
21:00Ντέντερ - Κνόκε 0:0
21:00Πάτρο Μαασμέχελεν - Τεσέντερλο 0:0
21:00Τινέ - OC Σαρλερουά 2:2

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

20:30Ντέρμπαϊ - Ακρέν 0:2
21:00Γκάνσορεν - Ρεμπεκουάζ 1:1
21:00Κούβιν-Μάριεμπουργκ - Μεού 0:2
21:00Ουαρέμε - Βερλέν 1:2
21:30Ζέτε - Γκιβρί 1:0

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

17:00KRC Χαρελμπέκε - Μενέν 2:0
20:30Νινόβ - KRC Γκεντ 2:0
20:30Ρόνσε - Ουστχοέκ 4:3
21:00Βέτερεν - Λόκερεν-Τέμσε 0:1

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

21:00Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ - Κάπελεν 2:1
21:00Λίρα-Λιρς Μπερλαάρ - Βίγκμααλ 3:1
21:00Μποσολτέ - Τόνγκερεν 0:2
21:00Χέιντς - Χούτβεν 1:11
21:00Χούγκστρατεν - Λόντερζιλντ 1:2

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες

16:00Βουουστβέτζελ Γ - Σάστρε Γ 6:2
16:00Γάνδη II Γ - Ζουεβεζέλε Γ 3:2
16:00Μολντάβο Γ - Γκενκ II Γ 4:1
16:30Τίενεν Γ - Άντερλεχτ II Γ 0:3
17:00Φάμκε Μέρκεμ Γ - RFC Λιέγη Γ 1:0
18:00Μαλίν Γ - Σταντάρ Λιέγης II Γ 2:0
18:00Μονς Γ - Λίβεν II Γ 2:4

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Ατλέτικο Βενεζουέλα - Μινέρος 2:1
02:00Ζαμόρα - Τρουχιγιάνος 2:1
23:00Λα Γκουαΐρα - Πουέρτο Καμπέγιο 0:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

22:00Γιαρακούι - Τάιτανς 2:1
22:00Δυναμό Πουέρτο - Atletico La Cruz 1:3
22:00Πετάρε - Λιμπερταντόρ 1:0
22:30Ουρένα - Λανέρος 2:0
22:30Φουντασιόν AIFI - Ανγκοστούρα 1:1

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

02:30Ρεάλ Τομαγιάπο - Γκουαμπίρα 1:1
22:00Σάντα Κρούζ - Ρόιαλ Πάρι 2:1
00:15Ορόρα - Μπλούμινγκ 2:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

18:30ABB - Φατίκ 1:4
22:00Maestranza - Municipal Achocalla 3:2
22:00Ουνιβερσιτάριο - Φραντσέσκα 2:1
22:30Φεροκαρίλ Παλμέιρας - Ροζάριο Σεντράλ 2:1
23:00Λιμπερτάδ - Κιβόν 1:0
00:00Μαρισκάλ Σούκρε - Μότο Κλαμπ 3:2

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

16:00Besa 1976 - Κοράμπ 1:2
16:00Bratstvo 07 - Κιτ Γκόου Πετσέβο 0:4
16:00Sloga Vinica - Πομπέντα 2:1
16:00Veleshta - Βάρνταρ 2:1
16:00Καντίνο Σκόπιε - Γκοστιβάρ 0:0
16:00Κοζούν Γκεβγκέλια - Μπελάσικα 1:2
16:00Οσογκόβο - Lok. Gradsko 2:2
16:00Όχριντ - Τέτεκς 0:1
16:00Σάσα - Ντετόνιτ Τζούνιορ 1:0
16:00Σίλεξ - Voska Sport 2:0

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

17:00Κάρικ Ρέιντζερς - Πορταντάουν 1:0
17:00Κρουσέιντερς - Λαρν 1:0
17:00Λίνφιλντ - Κολερέιν 1:1
17:00Μπαλιμένα - Γκλέναβον 1:1
17:00Ντάνγκανον - Κλίφτονβιλ 1:3
17:00Ουέρποϊντ - Γκλεντόραν 0:3

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ

17:00Ίνστιτουτ - Αρντς 2:1
17:00Λόγκαλ - Χάρλαντ & Βολφ 4:0
17:00Μπαλικλέρ - Νιούρι Σίτι 1:0
17:00Μπεϊλναμαγιάρντ - Νοκμπρέντα 2:0
17:00Νταντέλα - Άναγκ 1:3
17:00Ντεργκβιού - Πανεπιστήμιο Κουήνς 3:1

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

17:30Ποσούσιε - Ράντνικ Μπιγελίνα 1:1
18:00Ζελιέζνιτσαρ - Βελέζ Μόσταρ 0:0
19:55Τάζλα Σίτι - Σλόμποντα 1:0
22:10Ζρινιέσκι - Πρίγεντορ 3:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

17:00Βις Σιμ-Μπο - ΗΝΚ Οράσιε 1:1
17:00Γκοράζντε - Γκραντίνα Σρεμπρένικ 2:1
17:00Γκράντατσα - Μλάντοστ DK 3:0
17:00Κακανί - Ίγκμαν Κόνιτς 1:0
17:00Μπανόβιτσι - Γιεντίνστβο Μπιχάτς 1:0
17:00Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Tomislav 3:0
17:00Τράβνικ - ΤΟΣΚ Τεσανί 1:1

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

17:00Ζβιγιέζντα 09 - Buducnost Pilica 6:0
17:00Λιούμπιτς Πρνιαβόρ - Ποντρίνιε Γιάνια 5:1
17:00Νόβι Γκραντ - Σλάβιγια 1:0
17:00Ντρίνα Ζβόρνικ - Κρούπα 0:1
17:00Σλόγκα Ντομπόι - Κοζάρσκα Ντούμπιτσα 4:0
17:00Τεκστιλάτς - Κοτζάρα 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:30Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λοκομοτίβ Σόφιας 1:1
19:45Λέφσκι Σόφιας - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

15:00Μίνιορ Πέρνικ - Μοντάνα 1:1
17:00Γιάντρα Γκάμπροβο - Νεφτοκίμικ Μπουργκάς 2:0
17:00Λουντόγκορετς II - Σπαρτάκ 2:1
17:00Χεμπάρ - Σεπτέμβρη Σόφια 1:0
18:00Σοζοπόλ - Μπότεφ Πλόβντιβ II 4:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

17:00Levski Krumovgrad - Σοκόλ Μάρκοβο 2:1
17:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Τσερνομόρετς 1919 4:0
17:00Ζάγκορετς - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II 2:0
17:00Μπερόε II - Λέφσκι Κάρλοβο 0:3
17:00Μπόριλαβ Παρβομέι - Ροζόβα Ντολίνα 7:2
17:00Ντιμίτροβγκραντ - Γιαμπόλ 1915 0:1
17:00Ροντόπα Σμολιάν - Νέσεμπαρ 1:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

17:00Κοστινμπρόντ - Σεπτέμβρη Σόφια 2 1:2
17:00Λέφσκι Τσέπιντσι - Μπάλκαν Μπότεβγκραντ 0:2
17:00Μπάνσκο - Βίρεν 2:1
17:00Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι - Γκότσε Ντέλτσεφ 0:2
17:00Ομπορίστε - Μπίστριτσα 2:2
17:00Πιρίν 2 - Μπότεφ Ιχτιμάν 0:0
17:00Ρίλσκι Σπόρτιστ - Κιουστεντίλ 0:3
17:00Σλιβνίσκι Γκερόι - Ράζλογκ 2:1
17:00Τσάβνταρ Ετροπόλ - Γκρανίτ Βλαντάγια 2:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

17:00Ακαντέμικ Σβιστόφ - Λοκομοτίβ Γκόρνα 0:3
17:00Βιχάρ Σλαβιάνοβο - Μπντιν Βιντίν 0:2
17:00Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες - Μπότεφ Βράτσα II 3:1
17:00Μέζντρα - Σπαρτάκ Πλέβεν 0:2
17:00Ντρένοβετς - Λοκομοτίφ Ντριάνοβο 2:0
17:00Παβλικένι - Έταρ II 3:0
17:00Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Γιουβέντους Μάλτσικα 3:1
17:00Πεστέρα Γκαλάτα - Λέφσκι 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

23:00Τσαπεκοένσε - Παλμέιρας 0:2
00:45Ατλέτικο Παραναένσε - Γιουβεντούντε 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Κοριτίμπα - Βίλα Νόβα 1:0
02:30Κονφιάνκα - Σαμπάιο Κορρέα 2:0
03:30Πόντε Πρέτα - Γκουαρανί 0:0
22:30Λοντρίνα - CSA 0:2
22:30Μποταφόγκο - Ναούτικο Ρεσίφε 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

17:00Οέστε - EC Σάο Ζοσέ 0:1
21:00Φλορέστα - Βόλτα Ρεντόντα 1:1
23:00ΑΕ Άλτος - Παϊσαντού 2:3
23:00Κριτσιούμα - Μιρασόλ 3:0
23:00Μποταφόγκο SP - Φιγκουεϊρένσε 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

21:00Καμπινένσε - Σεργκίπε 2:1πέν.
21:00Σάντο Αντρέ - Εσπορτίβο 0:2πέν.
21:00Τζόινβιλ - Μπάνγκου 2:1πέν.
22:00Γιούλχο Εσπόρτε - Πενιαρόλ 3:0
22:00Κασκαβέλ - Τσιανόρτε 0:3
22:00Πορτουγκέσα - ΣΕΡ Καγίας 1:1πέν.
22:00Χουαζεϊρένσε - Ατλέτικο Σεαρένσε 0:1πέν.
23:00Μπόα - Ουνιάο Ροντονόπολις 1:1
23:00Φεροβιάρια - Μπραζιλιένσε 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αμαπαένσε - Πλέι Οφς

02:00Ιντεπεντιέντε ΑΠ - Σάντος ΑΠ 3:4

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκάουτσο 2

21:00ΕΚ Γουαρανί - Αβενίντα 1:0
21:00Ίντερ Σάντα Μαρία - SC Σάο Πάολο 1:1
21:00Τούπι RS - Πάσο Φούντο 0:0
22:00Ιγκρεΐνια - EC Κρουζέιρο 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

21:00Γκοϊανιένσε U20 - Ιντερνασιονάλ U20 1:2
21:00Γκρέμιο U20 - Σπορ Ρεσίφε U20 7:2

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

16:00Σοσό - Παρίσι 2:0
16:00Τουλούζ - Γκρενόμπλ 4:1
20:00Κεβιγί Ρουέν - Οσέρ 0:0
20:00Μπαστιά - Καέν 1:1
20:00Νανσί - Χάβρη 1:1
20:00Νιμ - Αμιέν 3:3
20:00Νιόρ - Γκινγκάμπ 2:0
20:00Ντιζόν - Ντανκέρκ 2:0
20:00Πο - Βαλενσιέν 1:1
20:00Ροντέ - AC Αζαξιό 0:2

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος

19:00Γκινγκάμπ II - Μπλουά 2:3
19:00Γκράνιβιλ - Βιτρ 1:1
19:00Ποϊζί - Σεντ Πριβέ 0:1
19:00Ρομοραντίν - Ρουέν 1:1
19:00Σαρτρ - Πλαμπενέκ 2:0
19:00Σατομπριάντ - Σεντ-Μαλό 4:0
19:30Βανς - Βερσέιγ 0:1
20:00Λοριάν II - Καέν II 0:1

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος

17:00Λανς II - Μπελφόρτ 1:1
19:00Αγκουενό - Μποβέ 0:1
19:00Λουζιτάνος - Σανουά 0:0
19:00Μετς II - Σίλτιγκαϊμ 4:1
19:00Μπομπινί 93 - Ρεμς II 1:0
19:00Παρί 13 Ατλέτικο - Οσέρ II 1:0
19:00Σεντ Κουεντίν - Σέντε-Ζενεβιέβ 1:2
19:00Φλερί -Μεροζίς - Επινάλ 0:1

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος

17:00Λυών II - Ομπανιέ 3:1
19:00Γκράζε - ΓΟΑΛ 2:0
19:00Λυών - Λα Ντουσέρ - Ρουμίγι Βαλιέρ 0:0
19:00Μαρινιάν - Ζούρα Σούντ 1:0
19:00Μαρσέιγ II - Τουλόν 0:1
19:00Μονακό II - Μαρτίγκ 2:0
19:00Χιέρες - Σεντ Πριέστ 1:0

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος

17:00ΑναβλήθηκεΝαντ II - Αντρεζιού -:-
19:00Κανέ Ρουζιγιόν - Σαμαλιέρ 2:0
19:00Κολομιέρ - Μπεργκεράκ 0:1
19:00Μπεζίερς - Λε Πουί 2:1
19:00Σταντ Μοντουά - Μπούρζ 18 1:2
19:00Τρελισάκ - Λε Χερμπιέρ 0:0
19:30Μουλίν-Υζέρ - Ανζέρ II 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Σαντχάουσεν - Χάιντενχαϊμ 1:3
14:30Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ρέγκενσμπουργκ 1:1
14:30Χόλσταϊν Κιλ - Αννόβερο 0:3
21:30Βέρντερ Βρέμης - Αμβούργο 0:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Μαγδεβούργο - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς 1:2
15:00Μανχάιμ - Χάλεσκερ 2:1
15:00Μόναχο 1860 - Τσβίκαου 0:2
15:00Ντούισμπουργκ - Μπραουνσβάιγκ 3:2
15:00Όσναμπρικ - Μέπεν 1:0
15:00Σααρμπρίκεν - Τουργκούτσου Μονάχου 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:00ΑναβλήθηκεΑννόβερο 96 II - Βέρντερ Βρέμης II -:-
14:30Σαν Πάουλι II - Χόλσταϊν Κιλ II 0:2
15:00Αμβούργο II - Άιντραχτ Νόρντερστεντ 2:3
15:00Λούμπεκ - Τετόνια Ότενσεν 0:1
16:00Γιέντελο - Ρέντεν 2:2
16:00Ομπερνόιλαντ - Χάνσα Λούνεμπεργκ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Κέμι Λειψίας - Ρατενάου 1:1
14:00Λουκενβάλντε - Δυναμό Μπέρλινερ 1:1
14:00ΑναβλήθηκεΤσέμνιτζερ - Κότμπους -:-
14:00ΑναβλήθηκεΧέρτα Βερολίνου II - Ιένα -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Άλεν - Λίπσταντ 1:1
15:00Βέγκμπεργκ-Μπικ - Ουέρντινγκεν 1:1
15:00Βούπερταλ - Χόμπεργκ 3:1
15:00Γκλάντμπαχ II - Κολωνία II 3:1
15:00Ομπερχάουζεν - Ροντινγκχάουζεν 2:1
15:00Στράελεν - Πρόισεν Μούνστερ 0:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00FSV Φρανκφούρτη - Πιρμασένς 2:2
15:00RW Κόμπλεντζ - Χόφενχαϊμ II 0:2
15:00Έλβερσμπεργκ - Μάιντζ II 5:0
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - VfR Άαλεν 1:0
15:00Χόμπουργκ 08 - Σκοτ Μάιντζ 1:0
16:30Στουτγκάρδη II - Μπάχλινγκερ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:001. Σβέινφουρτ - Σάλντινγκ 6:0
15:00Άουμπσταντ - Έλτσερσντορφ 2:1
15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Έιχστατ 3:0
15:00ΑναβλήθηκεΜπάιροϊτ - Ουντερχάκινγκ -:-
15:00Νυρεμβέργη II - Άουγκσμπουργκ II 0:3
15:00Ράιν/Λεχ - Μέμινγκεν 0:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:00Λουντβιγκσφέλντερ - Στάακεν 1:0
15:00Νιουρούπιν - Γκρέιφσβαλντ 0:2
15:00ΡΣΒ Άιντραχτ - Σβέριν 0:1
16:00Πάμποφ - Νόιστρελίτς 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:00Βερνιγκέροντε - Ομπερλάουζιτζ 3:2
15:00Κρίεσχοφ - Μέρσεμπεργκ 9:0
15:00Πλόεν - Χέιλ 1:1
15:00Σάντερσντορφ - Μπισοφσβέρνταερ 2:0
16:00Μαρτινρόντα - Μπλο-Βάις Ζορμπό 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00Νιμούνστερ - Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ 0:5
16:00Εκερνφόρντερ - Βέιτσε-08 II 1:1
16:00Κρονσάγκεν - Μπόρντεσολμ 0:1
17:00Όλντενμπεργκερ - Πάνσντορφ 0:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

14:00Ντάσεντορφ - Βαντσμπέκερ Κονκόρντια 4:0
16:00Κούρσλακ-Νοϊενγκάμε - Σασέλ 1:2
19:00Σουντερέλμπε - HEBC Αμβούργο 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

14:00Μπρέμερ - OSC Μπρεμερχάβεν 5:0
15:00Μπρινκούμερ - Γκιστεμούντερ 5:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

15:00Έμντεν - Ουπχούσεν 5:1
17:00Αρμίνια Αννόβερο - FT Μπραουνσβάιγκ 4:2
17:00Τούντερν - Άιντραχτ Νόρδαϊμ 2:3
18:00Ουάιλντκατς Βόλφενμπατελ - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

15:00Φούλντα-Λενέρζ - Στέινμπαχ 4:1
16:00Αλτζενάου - Νέχοφ 0:0
16:00Φλιέντεν - Φέρνβαλντ 2:2
16:00Χανάου - Σταντάλεντορφ 0:0
16:00Χανταμάρ - Μπαντ Βίλμπελ 5:2
16:00Χάνφελντερ - Μπαουτανάλ 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

16:00Ρόκλινγκ - Έλβερσμπεργκ II 5:0
16:30Καϊζερσλάουτερν II - Κάρμπαχ 3:1
16:30Μέχτερσχαϊμ - Βορμάτια Βορμς 1:1
16:30Ντούντενχοφεν - Ντίεφλεν 4:0
16:30Πφέντερσχαϊμ - Χέρτα Βίεσμπαχ 7:2
16:30Σπέγιερ - Γιάγκερσμπουργκ 0:5
16:30Χάσια Μπίνγκεν - Ένγκερς 0:3
17:00Εϊσμπαχτάλ - Κόμπλεντζ 2:2
17:00Έπελμπορν - Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν 0:1
19:30Άιντραχτ Τριέρ - 2000 Μάλχαϊμ Κάρλιχ 4:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

15:00Μπάμπεργκ - Βάταν Σπορ Ασάφενμπεργκ 2:0
15:30Νιουμάρκτ - Βίλτζινγκ 1:3
16:00Μπάγερν Χοφ - Γκέμπενμπαχ 3:1
17:00Άμπτσουιντ - Βούρζμπουργκ 3:0
17:00Σαντ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν 0:2
18:00Γκρόσμπαρντορφ - Σαμ 5:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

14:00Χάλμπεργκμους Γκόλνταχ - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ 2:2
15:00TSV 1880 Βάσερμπεργκ - Ισμάνινγκ 1:1
15:00Νταχάου - Ρέγκενσμπουργκ II 1:2
15:00Πούλαχ - Μόναχο 1860 II 2:2
16:00Γκάντελφίνγκεν - Λάντσμπεργκ 0:1
16:00Ντόνοστοφ - Νταϊσενχόφεν 3:0
16:00Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ - Ίνγκολσταντ II 0:3
17:00Κότερν-Σεντ Μανγκ - Γκάρχινγκ 4:0
17:00Χανκόφεν-Χέιλινγκ - Κιρσανσέρινγκ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:00Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 - Μπρουσάλ 4:1
15:00Μπάνανγκ - Ράβενσμπουργκ 4:2
15:00Ντορφμερκίνγκεν - Μπίσινγκεν 0:0
15:00ΑναβλήθηκεΦρίμπεργκ - Λινξ -:-
16:30Νότινγκεν - Φραϊμπούργκερ 2:2
16:30Ομπερακέρν - Πφόρζχαϊμ 2:3
16:30ΑναβλήθηκεΡόιτλινγκεν - 08 Βίλινγκεν -:-
19:00Κίκερς Στουτγκάρδης - Νέκαρσούλμερ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

17:00SC Βέλμπερτ - Ντούισμπουργκ 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

12:00Ντιναμό Δρέσδης U19 - Αμβούργο U19 1:3
12:00Τσέμνιτζερ U19 - Γιένα U19 1:1
13:00Βικτόρια 89 U19 - Κότμπους U19 2:2
14:00Βόλφσμπουργκ U19 - Αννόβερο U19 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

12:00Ινγκολστάντ U19 - Καρλσρούη U19 2:2
12:00Ούλμ U19 - Σααρμπρίκεν U19 2:1
12:00Όφενμπαχ U19 - Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 0:3
15:00Χάιντενχαϊμ U19 - Χόφενχαϊμ U19 3:0
16:00Ντάρμσταντ U19 - Έσεν Κάσελ U19 2:1
16:30Φράιμπουργκ U19 - Στουτγκάρδη U19 4:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 - Ντούισμπουργκ U19 2:2
15:00Αλεμάνια Άαχεν U19 - Αρμίνια Μπίλεφελντ U19 0:1

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

19:00Σάντα Λουτσία - Αντίγκουα 1:0
22:00Ιθτάπα - Κομιουνικασιόν 1:0
00:00CSD Μιουνισιπάλ - Κόμπαν Ιμπέριαλ 2:1

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Έσμπιεργκ - Φρεμάντ Αμάγκερ 2:1
15:00Χόμπρο - Χόρσενς 0:3

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Άαρχους Φρέμαντ - Θίστεντ 1:1
15:00Μπράμπραντ - Κέλντινγκ 1:0
15:00Σκίβε - AB Κοπεγχάγη 1:4
15:00Χίλεροντ - ΦΑ 2000 2:0

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία

14:00Ντάλουμ - Σλάγκελσε 2:1
14:15Λάισενγκ - Βανλόσε 1:0
15:00Young Boys FD - Έρλεφ 2:1
15:00Νέσμπυ - Ρόσκιλντε KFUM's 1:3
15:00Φρεμ - VSK Άαρχους 1:1

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

23:00Γιαραμπακόα - Μόκα 1:0

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

03:00Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ - Ντεπορτίβο Κουέντσα 3:2
23:00Ορένσε - Γκουαγιακίλ Σίτι 2:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

17:00Μπαβουά - Μπρούλ 1:3
18:45Μπελιντζόνα - Ζυρίχη II 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

18:00Εσαλένς - Μόνθεϊ 3:3
18:00Ομπερουάλις Νέιτερς - Τούν II 4:0
18:00Τέρε Σέντε - Βεβέι 0:2
18:30Λε Σο-Ντε-Φοντς - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς 3:0
20:00Λάνσι - Λωζάνη II 2:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

17:00Βόλεν - Μπάσεκορτ 3:0
17:00Κένιζ - Σολοτούρν 0:3
17:00Κόσοβα - Λάνγκενθαλ 3:1
17:00Λουκέρνη II - Ζαγκ 1:0
17:00Χονγκ - Σοτζ 6:0
20:00Ντελεμόντ - Μούνσινγκεν 1:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Ουζβίλ 1:2
17:00Γκοσό - Τούγκεν 2:0
17:00Έσεν - Λουγκάνο II 0:6
17:00Μπάντεν - Μπάλτζερς 6:0
18:00Φρέιενμπαχ - Σεντ Γκάλεν II 3:2
18:30Τάλβιλ - Λινθ 3:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Κύπελλο

16:00Μπλακ Σταρς - Μπιέλ Μπιέν 1:3
18:00Λωζάν Ούκι - Σιόν 4:0
19:00Ετουάλ-Καρούζ - Βίντερτουρ 3:1
19:00Μπουόκς - Λουκέρνη 1:2παράτ.
19:00Παραντίσο - Ααράου 0:1
20:00Bosporus - Σαφχάουζεν 0:11
21:15Τούν - Γκρασχόπερς 1:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

13:00Λίζιον - Τούλεβικ 3:1
16:00Κουρεσάαρε - Πάρνου Βάπρους 6:0
19:00Λεβάντια - Νάρβα 3:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

13:00Μααρντού - Τάρτου Βέλκο 7:0
13:00Νόμε Γιουνάιτεντ - Paide Linnameeskond U21 3:4
13:00Πάρνου - Φλόρα U21 0:1
13:00Ταμέκα U21 - Ταλίνα Κάλεφ 0:1

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 1 - Λιγκ Α

12:00Γερμανία U19 Γ - Ρωσία U19 Γ 0:0
14:00Γαλλία U19 Γ - Ισλανδία U19 Γ 2:0
18:00Βέλγιο U19 Γ - Σλοβενία U19 Γ 5:0
20:00Σουηδία U19 Γ - Σερβία U19 Γ 4:0

ΕΥΡΩΠΗ: Μουντιάλ Γυναικών - Προκριματικά

17:07Γερμανία Γ - Βουλγαρία Γ 7:0

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Μπουιλντκόν - Πρίζον Λέοπαρντς 1:0
16:00Chambishi - Ιντένι 1:1
16:00ΑναβλήθηκεΖανακό - Νκανά -:-
16:00ΑναβλήθηκεΚαμπουέ - Ζέσκο Γιουνάιτεντ -:-
16:00Λουζάκα Ντάιναμοζ - Κονκολά 0:0
16:00Νκουαζί - Γκρην Μπάφαλοουζ 0:1
16:00ΑναβλήθηκεΡεντ Άροουζ - Κανσάνσι -:-
16:00Φόρεστ Ρέιντζερς - Kafue Celtic 4:1

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

17:45Αλ Ουάσλ - Αλ-Ουαντά 1:1
20:00Αλ-Αχλί Ντουμπάι - Αλ Σαριάχ 4:3

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:00Ίντερ Μαϊάμι - Red Bulls Νέας Υόρκης 0:4
22:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ - DC Γιουνάιτεντ 3:2

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

23:00Τορόντο II - Φόργουορντ Μάντισον 1:1
02:00Νιού Ίνγκλαντ II - Ρίτσμοντ Κίκερς 3:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:00Βίσσελ Κόμπε - Σαπόρο 1:0
12:00Κασίβα - Χιροσίμα 0:3
12:00Κασίμα - Γκάμπα Οσάκα 3:1
12:00Σονάν - Φουκουόκα 1:1
12:30Τοκουσίμα - Καβασάκι 1:3
13:00Ναγκόγια - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος 2:1
13:00Ουράβα - Σερέζο Οσάκα 2:0
13:00Σάγκαν Τόσου - Οϊτά 0:0
13:00Σιμίζου - Βεγκάλτα Σεντάι 2:1
13:00Τόκυο - Γιοκοχάμα 4:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:00Κόφου - Ομίγια 1:0
12:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Εχίμε 1:0
12:00Τοτσίγκι - Μίτο 0:0
13:00Γιαμαγκάτα - Κυότο 0:2
13:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Οκαϊάμα 1:1
13:00Ματσίδα Ζέλβια - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 3:3
13:00Ριουκίου - Κουσάτσου 0:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

07:00YSCC - Ιμαμπάρι 0:0
13:00ΑναβλήθηκεΒανραούρ - Toϊάμα -:-
13:00Τοτόρι - Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ 0:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών

11:00Παρσέιρο Ναγκάνο Γ - Μπελέτζα Γ 0:0
12:00Χιροσίμα Γ - Mynavi Sendai Γ 0:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Yamato Sylphid Γ - NGU Nagoya Γ 1:1
07:00Τακατσούκι Σπεράντζα Γ - Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ 2:1

ΙΝΔΙΑ: Καλκούτα Φούτμπολ Λίγκ

12:00Μπαβανιπόρ - Μοχαμεντάν 2:0

ΙΝΔΙΑ: Ντουράντ Καπ

12:30Delhi FC - Μπενγκαλούρου 2:2

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:15Bhayangkara Solo - Μαντούρα Γιουνάιτεντ 1:0
11:15PSIS Σεμαράνγκ - Περσιράγια Ατσέχ 3:1
14:15ΠΣΜ Μακασάρ - Περσεμπάγια 3:1
16:45Μπαλί Γιουνάιτεντ - Περσίμπ Μπαντάνγκ 2:2

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Μαάν - Σαμπάμπ Αλ Ορντόν 0:0

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Σλάιγκο Ρόβερς - Σάμροκ Ρόβερς 0:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

17:00Γκριντάβικ - Όλαφσβικ 2:4
17:00Θρότουρ - Θορ Ακουρέιρι 2:3
17:00Σέλφος - Φιόλνιρ 0:1
17:00Φραμ - Αφτουρέλντινγκ 6:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00IR Ρέικιαβικ - Ρέινιρ 4:3
17:00KV Ρέικιαβικ - Βόγκαρ 2:0
17:00Μάγκνι - Κάρι 3:1
17:00Νιάρντβικ - Βόλσουνγκουρ 0:1
17:00Φιάρνταμπιγκντ - Λέικνιρ 0:3
17:00Χάουκαρ - Φιαλαμπιγκντ 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

17:00Ίμπιζα - Οβιέδο 1:1
19:15Λεγκανές - Αμορεμπιέτα 1:0
19:15Σαραγόσα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β 1:1
21:30Χιρόνα - Βαγιαδολίδ 1:0
22:00Καρταγένα - Λούγκο 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

18:00Βαγιαδολίδ Προμέσας - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες 2:2
18:00Τουντελάνο - Ζαμόρα 0:1
20:00Λα Κορούνια - Μπανταγιόζ 1:0
22:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Λογκρόνς 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

18:00Ανδόρα - Μπαγεάρες 2:2
20:00Λινάρες - UCAM Μουρθία 1:2
20:00Μπέτις Β - Σαν Φερνάντο 0:1
22:00Βιγιαρεάλ Β - Αλμπαθέτε 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 1

19:00Λανγκέρο - Μαρίνο Ντε Λουάνκο 2:1
19:00Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες - Αρεντέιρο 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 2

17:30Λογκρόνες Προμεσάς - Τροπεζόν 4:1
18:00Μουτιλβέρα - Ιθάρα 1:1
18:30Ρασίνγκ Σανταντέρ Β - Αρένας Κλαμπ 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 4

19:00Κάντιθ Β - Καθερένιο 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 5

21:00Μελίλα - Γρανάδα Β 1:3
21:00Χέρκουλες - Μαρ Μενόρ 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 2

17:00Πραβιάνο - Μπασίκο Ουράκα 1:1
19:30Λενένσε - Μιέρες 1:1
19:30Λ Εντρεγκού - Κολούνγκα 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 3

18:30UD Σαμάνο - Κάστρο 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 4

18:00Λαγκούν Ονάκ - Μπαρακάλντο 2:3
18:00Μπεασαΐν - Πασάια 2:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 6

18:30Ατζενέτα - Ρεκάμπος Κόλον 2:1
18:45Βιγιαγοϊόσα - Χέρκουλες Β 0:1
19:00Βαλένθια Β - Ολίμπικ Τσάτιβα 4:0
20:00Σαγκουντίνο - Τορεγιάνο 1:1
20:30Μπενιγκανίμ - Οριουέλα 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 7

20:30Κομπλουτένσε Αλκάλα - Παραθουέλος Ανταμίρα 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 8

19:00Ατλέτικο Αστόργκα - Μπεμπίμπρε 0:1
19:00Λεονέσα Β - Ριμπέρτ -:-
19:00Μιραντές Β - Παλέντσια 1:0
19:30Σάντα Μάρτα Τόρμες - Ατλέτικο Τορντεσίγιας 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 9

19:00Τορεντονιιμένο - Ιντερτζίμ Μελίλα 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 10

20:00Σεβίλλη Γ - Καμπετσένσε 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 11

18:00Μουρένσε - Σον Βέρι 1:1
18:00Πλατγκές ντε Καλβία - Μερκαντάλ 0:2
19:00Λοσετένσε - Κολερένσε 0:2
19:00Πομπλένσε - Κονστάντσια 1:1
19:00Σαντ Ζορντί - Κάμπος 2:3
19:30Ρότλετ Μολινάρ - Φελανίτς 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 12

23:00Μπουζανάντα - Σάντα Ούρσουλα 1:1
13:00Αρούκας - Τενερίφη Β 2:0
13:00Ουνιόν Βιέρα - Γιάιζα 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 13

19:00Ε. Γ. Ελ Παλμάρ - Τσαραβάτσα -:-
19:30Αρτσένα Σπορτ - UCAM Μουρθία Β 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 15

16:45Εσκαμπάρτε - Βάλε Έγκες 5:0
17:30Μπετί Κοζκόρ - Κορτές 1:0
18:30Γκάρες - Κορεγιάνο 2:1
18:30Μπουρλάντες - Μουρτσάντε 2:0
18:30Παμπλόνα - Μπετί Ονάκ 1:0
19:00Καντολάγκουα - Χουάρτε 4:4
19:00Σούμπιζα - Τσαντρέα 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 18

18:00Βιγιακάνας - Κονκουένσε 2:2

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

19:00Νοφ Χαγκαλίλ - Άσντοντ 2:0
19:00Χάποελ Μπνέι Σανίν - Χάποελ Μπίερ Σέβα 0:0
20:00Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Χαποέλ Τελ Αβίβ 1:1
20:30Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μακάμπι Χάιφα 2:1

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ

16:00Χαποέλ Μπνέι Ζάλφα - Άιρονι Μπάκα 0:1
20:30Μακάμπι Ταμρά - Tzeirei Kafr Kanna 0:3

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Άσκολι - Μπενεβέντο 0:2
15:00Λέτσε - Αλεσάντρια 3:2
15:00Μόντσα - Τερνάνα 1:1
15:00Περούτζια - Κοζέντσα 1:1
15:00Ρετζίνα 1914 - ΣΠΑΛ 2:1
17:15Βιτσέντζα Βίρτους - Πίζα 1:3
19:30Τσιταντέλα - Πορντενόνε 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

18:30Προ Σέστο - Φιορεντζουόλα 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

18:30Γκούμπιο - Εντέλα 3:1
18:30Πιστογιέζε - Ρετζιάνα 0:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

18:30Γιούβε Στάμπια - Καμπομπάσο Κάλτσιο 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

17:00Βάντο - ΧΣΛ Ντερθόνα 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Καλντιέρο Τέρμε - Λουπαρένσε 1:1
17:00Κιαρλίνς Μουτζανέ - Μέστρε 2:2
17:00Ντολομίτι Μπελουνέσι - Λέβικο Τέρμε 4:1
17:00Ουνιόν Κλοντιένσε - Αντριέζε 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

16:00Προ Λιβόρνο - Φλαμίνια 2:0

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

12:00Βερόνα U19 - Λέτσε U19 0:2
12:00Μίλαν U19 - Ρόμα U19 2:2
14:00Γιουβέντους U19 - Νάπολι U19 1:2
14:00Πεσκάρα U19 - Τορίνο U19 3:4
16:00Έμπολι U19 - ΣΠΑΛ U19 6:0

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Αλεσάντρια U19 - Πορντενόνε U19 0:4
12:00Λάτσιο U19 - Κροτόνε U19 6:2
12:00Τσεζένα U19 - Σαλερνιτάνα U19 4:2
15:00Πίζα U19 - Φροζινόνε U19 3:1
15:30Άσκολι U19 - Τερνάνα U19 4:0
16:00Kρεμονέζε U19 - Ρετζιάνα U19 1:0
16:00Εντέλα U19 - Βενέτσια U19 1:7
16:00Κόμο U19 - Βιτσέντζα U19 1:1
16:00Μόντσα U19 - Μπρέσια U19 2:1
16:00Ρετζίνα U19 - Κοζέντσα U19 1:0
16:00Σπέτσια U19 - Μπενεβέντο U19 2:1
16:00Τσιταντέλα U19 - Ουντινέζε U19 2:3

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Ζέτισου - Ακζαγίκ Ουράλσκ 2:2
14:00Αστάνα - Ακτόμπ 2:1
15:00Κασπί Ακτάου - Ατυράου 2:1
17:00Τουράν - Ορντάμπασι 1:1

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

11:30Βισάκα - Μποένγκ Κετ 1:2
11:30ΝάγκαΟυορλντ - Άνγκορ Ρίγκερ 4:2
14:00Σβάι Ριένγκ - Πνομ Πεν Κράουν 1:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

21:00York Utd - HFX Ουόντερερς 0:0
23:00Βαλούρ - Κάβαλρι 1:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00AS Toronto - BGHC 1:2
00:00Σέρμπιαν Γουάιτ Ίγκλς - St. Catharines Hrvat 4:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

01:15Μάουντ Άλισον - Ακάντια 1:2
03:15Κονκόρντια - Λαβάλ 0:0
03:15Σέρμπρουκ - Μόντρεαλ 1:3
05:15UNBC - Τρίνιτι Ουέστερν 1:1
06:00UFV - Βικτόρια 0:1
21:15UNB - Κέιπ Μπρέτον 4:2
21:15Μόνκτον - StFX 0:2
21:15Νταλχαουσί - Μεμόριαλ 3:1
23:15Λέθμπριτζ - Μάουντ Ρόιαλ 0:1

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:30Χουακαιέρ - Ναντόνγκ Ζιγιούν 0:3
14:35Γουχάν Θρι Τάουνς - Ζίμπο Κούγιου 3:1
14:35Σιτσουάν Γιουνίου - Κουνσάν 1:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

04:00Ιντεπεντιέντε Μέντελιν - Όντσε Κάλντας 3:1
22:00Ενβιγκάντο - Κίνδιο 1:1
00:00Αμέρικα ντε Κάλι - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα 2:3

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

19:00Μπογκοτά - Ρεάλ Σανταντέρ 1:1
23:00Λανέρος - Μπόκα Τζούνιορς 1:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

07:15Νιού Τάουν Ιγκλς (Aυσ) - Κίνγκμπορο Λάιονς 2 (Aυσ) 4:2
07:15Πανεπιστήμιο Τασμανίας (Aυσ) - Χόμπαρτς Γιουνάιτεντ (Aυσ) 1:2
07:15Ταρούνα (Aυσ) - Γκλένορκι Νάιτς 2 (Aυσ) 3:1

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

17:00Εσθονία U19 Γ - Νήσοι Φερόε U19 Γ 3:2
17:00Ρουμανία U19 Γ - Βόρεια Μακεδονία U19 Γ 1:0
19:00Ολλανδία U19 Γ - Μεξικό U20 Γ 7:0
23:00Εκουαδόρ Γ - Περού Γ 1:0

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

17:00Malisheva - Φερονικέλι 1:0
17:00Μπάλκανι - Λάπι 2:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

05:00Αλαγιουελένσε - Σαν Κάρλος 2:2
23:00ΑΝΡ Γιρακάλ - Ζελεντόν 3:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00Μαρινέρος ντε Πουνταρένας - Μουνισιπάλ Γκαραμπίτο 3:3
04:00Κοφούτπα - Καρμελίτα 0:1
20:00Λιμπέρια - Escorpiones 1:2
23:00San Jose FC - Πουνταρένας 1:3
23:00Καριάρι Ποτσότσι - Μουνισιπάλ Τουριάλμπα 2:2

ΚΟΥΒΕΙΤ: Εμίρ Καπ

20:00Μπουργκάν - Αλ Καντισίγια 0:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

18:00Σλάβεν Μπελούπο - Ίστρα 1961 1:1
20:05Σιμπένικ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 2:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

17:30Jarun - Κουστοσίγια 1:1
17:30Ντουγκοπόλιε - Τσιμπάλια 2:1
17:30Ντουμπράβα - Οριγιέντ 3:1
17:30Οπατίγια - Σολίν 1:1
17:30Ρούντεσξ - Μπιέλο Μπρντο 3:1
17:30Σεσβέστε - Ζαπρέσιτς 1:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Σέντερ

18:00HASK - Ντούγκο Σέλο 1:2
18:00Lukavec - Maksimir 0:1
18:00Vrapce - Kurilovec 3:0
18:00Zagorec K. - Ponikve 4:1
18:00Λούκο - Μλάντοστ Πετρίνια 3:0
18:00Ράβνιτσε - Κάρλοβατς 1:0
18:00ΑναβλήθηκεΣεγκέστα - Gaj Mace -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Βορράς

17:00Podravac Virje - Μεντιμούριε 1:2
17:00Radnik Krizevci - Papuk Orahovica 1:2
17:00Rudar Mursko Sredisce - Varteks Varazdin 0:1
17:00Βιροβίτιτσα - Ζντράλοβι 0:4
17:00Κοπρίβνιτσα - Podravina Ludbreg -:-
17:00Μπιέλοβαρ - NK Polet 3:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Νότος

17:30GOSK Dubrovnik - Neretva 2:0
17:30HNK Zadar - HV Posedarje 0:1
17:30Kamen Ivanbegovina - RNK Σπλιτ 0:1
17:30OSK Otok - Χρβάτσε 1:1
17:30Γιαντράν LP - Βόντιτσε 7:2
17:30Γιουνάκ Σίνι - Ζμάι Μακάρσκα 3:1
19:00Ούσκοκ Κλις - Σλόγκα Μράβιντσε 1:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Ανατολή

17:30Darda - Γκόρνια Βρμπα 5:1
17:30Granicar Zupanja - Βάτεξ Σλόγκα 2:0
17:30NASK Nasice - Kutjevo 2:4
17:30Sloga NG - Σλάβιγια Πλετέρνιτσα 3:0
17:30Vukovar 1991 - Μπέλιστσε 1:1
17:30Zrinski Jurjevac - Cepin 4:0
17:30Μαρσόνια - Κροάσια Ντάκοβο 2:0
17:30Οριόλικ - Σλαβόνια Ποτζέγκα 1:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Δύση

17:30Buje - Krk 0:1
17:30Cres - Νόβιγκραντ 1:0
17:30Jadran Porec - Πομόρατς 5:0
17:30Uljanik Pula - Τσρικβένιτσα 1:4
17:30Βινοντόλ - Ρούνταρ Λαμπίν 0:3
17:30Πάτζινκα - Grobnican 0:2

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

18:00Πάφος - ΑΕΚ Λάρνακας 1:1
20:00Ολυμπιακός Λευκωσίας - ΑΕ Λεμεσού 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

19:00Αγία Νάπα - Αναγέννηση Δερύνειας 1:1
19:00Οθέλλος Αθηαίνου - Αλκή Ορόκλινη 1:1
19:00ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 - Ομόνοια Αραδίππου 0:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

15:00ΑναβλήθηκεDinamo Riga - Άλμπατροζ -:-
15:00Άουντα - Τούκουμς 2000 1:1
17:00Saldus SS/Leevon - Σμιλτέν 4:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Σλατσκ - Γκόμελ 1:4
17:00Δυναμό Μπρεστ - Σλάβια Μοζίρ 0:3
19:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Σόλιγκορσκ 1:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

13:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ - Λίντα 4:2
15:00Κρουμκάτσι - Λοκομοτίβ Γκόμελ 0:2
17:00Σλόνιμ-2017 - Όρσα 2:4

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Βιτέμπσκ 2 - Μινσκ 2 2:3
13:00Δυναμό Μινσκ 2 - Ισλόκ Μινσκ 2 2:0
14:00Νέμαν 2 - Σμόργκον 2 4:1

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Αλ Σαχέλ - Σαφά 5:0
16:00Αλ Χικμά - Αλ Ανσάρ 0:3

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

15:00Ντζιουγκάς Τελσιάι - Ζαλγκίρις 2:1
17:00Μπάνγκα - Κάουνο Ζαλγκίρις 2:3

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

14:00Μινίγια - Σιαουλιάι 1:2
14:00Μπάμπρουνγκας - Σίλας 1:2
15:00BFA Βίλνιους - Νεπτούνας 2:2
15:00Σούντουβα 2 - Ατμόσφαιρα 1:0

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

18:00Μπενφίκα - Έτελμπρουκ 1:3
19:00Βιλτζ - Μόντορφ 1:2
19:00Ζενές Ες - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου 0:2
19:00Ντουντελάνζ - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε 3:1
20:30Χεσπεράνγκε - Βικτόρια Ροσπόρτ 1:1

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Καρόνγκα Γιουνάιτεντ - ΤΝ Σταρς 1:1
15:30ΑναβλήθηκεΤσίβο Γιουν. - Μπλου Ιγκλς -:-
15:30ΑναβλήθηκεΤσιτίπα Γιουνάιτεντ - Ρεντ Λάιονς -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Σάντα Λουτσία - Σάιρενς 1:3
20:00Βαλέτα - Γκζίρα 0:2
22:00Χιμπέρνιανς - Μόστα 3:2

ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

18:00Μγκαρ - Σενγκλέα Αθλέτικς 1:0
18:00Ταρξιέν - Σβιέκι 0:0
22:00Λίγια Αθλέτικ - Σαν Γκουάν 2:2
22:00Ραμπάτ Άγιαξ - Ζεϊτούν Κορίνθιανς 0:2

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

23:30ΦΟΣ Ραμπάτ - Γιουσουφιά Μπερετσίντ 1:1
19:00Ντιφαά Ελ Γιαντιντί - Χασάνια Αγκαντίρ 2:1
21:15IR Ταγγέρη - Τσαμπάμπ Μοχαμεντία 1:1
23:30Σαλμί - Μάγκρεμπ Φεζ 3:0

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

19:00Ίτιχ. Κεμισσέτ - Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα 2:3
19:00Ουιντά - Ντσέιρα 0:0
19:00Ράγια Μπενί Μελάλ - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα 1:0

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

19:00Ρούνταρ - Ζέτα 2:0
20:00Ίσκρα - Ποντγκόριτσα 4:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

05:00Νεκάξα - Άτλας 0:3

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Απερτούρα

00:00Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν - Γιαλμακάν 3:0
04:00Αλακράνες ντε Ντουράνγκο - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 2 2:1
04:30Ντεπορτίβο Τεπίκ - Catedraticos Elite 3:2πέν.
19:00Λεονές Νέγκρος 2 - Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος 3:2πέν.
20:00Κανονέρος Μαρίνα - Inter de Queretaro 0:1
00:00Escorpiones - Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 0:1
00:00Ζακατέκας - Σαλτίλο 1:1
00:00Κορεκαμίνος 2 - Τέκος 2:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β

00:00Guerreros De Xico - Ουρουαπάν 0:6
00:00Lobos Huerta - Καλόρ ντε Σαν Πέδρο 2:1
00:00Κιέρβος - Huracanes Izcalli 1:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Κλαμπ Λεόν U20 - Χουάρεθ U20 2:0
17:00Ματζατλάν U20 - ΟΝΑΜ Πούμας U20 2:1
17:00Τολούκα U20 - Κλαμπ Αμέρικα U20 3:1
17:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα U20 - Πατσούκα U20 1:2

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30Black Bulls - Φεροβιάριο Νατσάλα 2:1

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

17:00Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ - Φλορέστι 1:0

ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

08:00Ουλαανμπαατάρ - Κανγκαρίντ 1:1
11:00Ουλαανμπαατάρ Σίτι - Κορομκόν 7:4
14:00Αθλέτικ 220 - Καν Κουνς-Ερκίμ 3:0

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00ΑναβλήθηκεΈγκλε Νουάρ - Φλαμπό ντου Σέντρε -:-
16:00Καγιάνζα Γιουνάιτεντ - ΤΟΠ Τζούνιορ 3:3
16:00ΑναβλήθηκεΚαγιάνζα Γιουνάιτεντ - Βιτάλ Ο -:-
16:00ΑναβλήθηκεΛε Μέσατζερ Νγκοτζί - ΤΟΠ Τζούνιορ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΝταϊνάμικ - Μουσονγκάτι -:-
16:00Νταϊνάμικ - Νιού Όιλ -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

14:15Κλάκσβικ 2 - Σουντουρόι 0:0
16:00Αργκίρ - Ρούναβικ 2 1:2
17:00Βίκινγκουρ 2 - Σάντουρ 2:3

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:00Ντιριάνγκεν - Export Sebaco 1:0

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

19:00Ντιριάνγκεν U20 - Export Sebaco U20 4:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Κρίστιανσουντ - Χάουγκεσουντ 3:2
19:00Οντς - Λίλεστρομ 2:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:00Ασάνε - Αάλεσουντ 1:6
16:00Γιερβ - Σάντνες Ούλφ 1:0
16:00Γκρορούντ - Σόγκνταλ 1:2
16:00Μπρίνε - Σταρτ 4:2
16:00Ράουφος - KFUM Όσλο 5:1
16:00Στρόμμεν - Χαμ-Καμ 0:0
19:00Ρανχάιμ - Στιόρνταλς Μπλινκ 1:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

16:30Μπράβαγκ - Μπάερουμ 2:0
17:00Έιντσβολντ - Μος 2:2
17:00Φλόρο - Άλτα 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

16:00Χάουγκεσουντ - Οϊγκάρντεν 2:0
17:00Σκιντ - Σότρα 3:0
17:00Φραμ - Νοτόντεν 2:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

17:00Toten - Έλβερουμ 3:3
17:00Γκιόβικ-Λιν - Γκιελεράσεν 4:1
17:00Νάϊμπεργκσουντ - Stovner 1:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

15:00Ασίντεν - Τόνσμπεργκ 0:4
15:00Κρακερόι - Φλιντ Τάουν 1:0
15:00Χάλσεν - Χόνεφος 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

14:00ΙΛ Εξπρές - Βίκινγκ 2 2:2
15:00Στάαλ Γιόρπελαντ - Βίνταρ 1:2
16:00Μανταλσκαμεράτενε - Ντον 1:1
16:00Μπροντ - Ντιέρβ 1919 0:0
17:00Σταρτ 2 - Μάντλα 2:2
17:00Χίνα - Σόλα 0:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

15:00Σαντβίκεν - Λάισεκλοστερ 1:3
15:30Ος - Φριγκ 1:4
17:00Στορντ - Φιλινγκσντάλεν 1:5
18:00Φάνα - Αρντάλ 3:0
18:00Φιόρα - Λιν 0:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

14:00Σπιελκάβικ - Μέλχους 2:1
14:00Τίλερ - Βόλντα 1:0
17:00Μπιάσεν - Όρκλα 2:3
17:00Ντνούι - Μόλντε 2 2:0
17:00Στρίντχαϊμ - Τράεφ 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

16:00Μπόντο/Γκλιμτ 2 - Νόρντστραντ 1:4
16:00ΑναβλήθηκεΤρόμσο 2 - Φίνσνες -:-
18:00Ούλερν - Rana FK 5:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τζούνιορ U19

19:00Ουλ/Κίσα U19 - Μιοντάλεν U19 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Τσίπα Γιουνάιτεντ - Ορλάντο Πάιρετς 1:3
18:00Κάιζερ Τσίφς - Royal AM 1:4
18:00Κέιπ Τάουν Σίτι - Στέλενμπος 0:3
18:00Μπαρόκα - Σεκουκούνε 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: ΓκλαντΑφρικα Τσάμπιονσιπ

16:00JDR Σταρς - Κέιπ Τάουν Ολ Σταρς 0:1
16:00Tshakhuma - Platinum City 0:0
16:00Σπόρτινγκ - Πρετόρια Ου. 0:0
16:00Χάνγκρι Λάιονς - Γιόμο Κόσμος 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ

11:00Γκόλντεν Άροουζ U23 - Κάιζερ Τσίφς U23 3:1
13:00Μαμελόντι Σάνταουνς U23 - Αμαζούλου U23 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

08:20Γιεονμπούκ - Σουβόν 1:0
10:30Γκουάνγκτζου - Γιέγιου Γιουνάιτεντ 1:1
13:00Νταεγκού - Ουλσάν Χιουντάι 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

07:30Γεονάμ - Μπουτσεόν 1995 1:2
10:00Γκιεονγκνάμ - Γκιμτσεόν Σανγκμού 2:3
12:30Μπουσάν - Ανιάνγκ 1:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

17:30Χέρενφεν - Φορτούνα Σιτάρντ 1:0
19:45Βίλεμ - Γκρόνινγκεν 2:1
21:00Άγιαξ - Καμπούρ 9:0
22:00Ουτρέχτη - Βάαλβαϊκ 2:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε

15:30Νούρντβικ - Ντε Τρέφερς 1:0
16:00ASWH - Γιόνγκ Φόλενταμ 0:3
16:00Εξέλσιορ Μάασλουις - Κουίκ Μπόιζ 2:1
16:00Σπάκενμπεργκ - GVVV 2:0
16:30HHC - Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ 2:1
16:30Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ - Κοζάκεν Μπόιζ 3:1
16:30Κάτουικ - Σεβενίνγκεν 3:1
16:30Κονίνκλικε HFC - Ισελμιρβόγκελς 4:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:30GOES - Ερμέλο 1:2
15:30VVOG - Στεντόκο 2:1
15:30Άγιαξ (Ερασ.) - Τερ Λίντε 4:1
15:30Λίζ - Χόεκ 4:2
15:30Στάπχορστ - Εξέλσιορ 31 2:2
15:30Χαρκεμάσε Μπόιζ - ODIN '59 4:0
16:00VV DOVO - Άσεν 1:2
16:00Σπάρτα Νίκερκ - VVSB 2:0
16:00Σπόρτλουστ - Μπάρεντρεχτ 2:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Φθινοπωρινή Σεζόν

16:00Γιόνγκ Γκρόνιγκεν - Γιόνγκ Φέγενορντ 2:1
16:00Γιονγκ Ντεν Χάαγκ - Γιονγκ Ναϊμέγκεν 3:1
16:15Jong FC Twente/Heracles - Γιόνγκ Μπρέντα 5:2
17:00Γιονγκ Αλμέρ Σίτι - Γιονγκ Χέρενβεν 2:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Φθινοπωρινή Σεζόν

13:00Σπάρτα Ρόττερνταμ U18 - Χέρενφεν U18 3:1
15:30PSV Αϊντχόφεν U18 - Φέγενουρντ U18 1:2
15:30Άγιαξ U18 - Ουτρέχτη U18 1:4
16:00Αλκμάαρ U18 - Ζβόλε U18 1:0

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

16:30Καερναρφόν - Κάρντιφ Μητροπολιτική 2:0
16:30Κόναζ Νόμαντς - Μπάλα Τάουν 0:1
16:30Νιούι Κεφν Ντρούιντς - Πένυμποντ 0:3
16:30Χάβφορντγουέστ - Φλιντ Τάουν 2:0
19:15Δε Νιού Σεντς - Μπάρι 3:1

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος

16:30Κάρμαρθεν - Κάμπριαν & Κλάινταχ 3:1
16:30Ρίσκα - Σουόνσι Γιουνιβέρσιτι 4:0
16:30Τρέφελιν - Κβαμπράν Σέλτικ 3:4

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς

16:30Γκίλσφιλντ - Πένρινκοχ 2:2
16:30Έρμπας - Κόλουιν Μπέι 4:1
16:30Κόνουι Μπόρο - Χόλιχεντ Χότσπερ 0:0
16:30Λάντουντνο - Λάνιντλοεζ Τάουν 3:0
16:30Πρεστάτιν - Μπάκλεϊ 0:2
16:30Ράθιν - Λανρχαέντρ 3:0
16:30Χόλυουελ - Μπανγκόρ Σίτι 3:3

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο

14:00Σένιο Κάρνιφεξ - MTK Βουδαπέστης 0:7
15:30FC Dabas - Χαλαντάς 1:2
16:00BVSC-Zuglo - Ιβάνκσα 1:0
16:00Gyomro - Πάκσι 1:9
16:00VLS Veszprem - Ντέμπρετσενι 0:1
16:00Βακ - Ζαλαεγκερζέγκ 0:4
16:00Γιασζμπερένυι - Μπαλασαγκιαρμάτ 2:1
16:00Κέλεν - Σζέγκεντ 0:4
16:00Κομαρόμι - Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι 0:2
16:00Κσεπέλ - Σζέγκεντ 0:1
16:00Μονόρι - Κσακβαρί 0:3
16:00Μοσονμαγκιαροβάρι - Γκιόρ 0:3
16:00Μπουνταορσί - Βάσας 1:3
16:00Ντέμπρετσενι EAK - Κισβάρντα 0:2
16:00Τοκόλ - Τεσκάντ 4:2
16:00Τσεγκλεντί - Καποσβάρ 3:0
17:00Παπάι Περούτζ - Μπουνταφόκι 1:4
19:00SC Sopron - ΜΟΛ Φέχερβαρ 2:6
19:00Tiszakecske - Ουίπεστ 0:3
19:00Καζιντσμπάρτσικε - Σζολνόκι 2:1
19:00Ντιοσγκιόρι - Σζεντλόρινκ 2:1
20:00Μπεκεσκαμπά - Ντορόγκι 3:0
20:00Ταταμπάνια - Σοροκσάρ 3:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ινουλέτς - Κολός Κοβάλιβκα 0:2
17:00Μαριουπόλ - Σαχτάρ Ντόνετσκ 0:5
17:00Ντνίπρο-1 - Βέρες Ρίβνε 1:0
19:30Δυναμό Κιέβου - FK Αλεξάντρια 1:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

13:15Πρικαρπάτια - Κρίβμπας 1:1
15:30Βόλιν Λούτσκ - ΒΠΚ-Άγκρο 1:0
17:45ΑναβλήθηκεΌμπολον - Κράματορσκ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

15:00Ντινάζ Βίσγκοροντ - Νίβα Βινίτσια 2:0
16:00FC Chernihiv - Μπουκοβίνα 0:0
16:00Βοβτσάνσκ - Γιαρούντ Μαριουπόλ 1:1
16:00Μπαλκανί - Περεμόγκα Ντνίπρο 0:1
16:00Νίκοπολ - Πολτάβα 1:1
16:00Νόβα Κάκοβκα - Σορούκ Τομάκοφκα 0:0
16:00Ρεάλ Φάρμα - Ταβρία 0:3
16:00Τρόστιανετς - Βικτόρια Μικολάιφκα 0:1
17:00Karpaty Lviv - Καρπάτι Χαλίτς 4:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

11:00Ζόρια U19 - Τσερνομόρετς Οδησσού U19 2:3
11:00Μαριουπόλ U19 - Σαχτάρ Ντόνετσκ U19 1:4
12:00Βόρσκλα Πολτάβα U19 - Μινάι U19 3:2
13:00Δυναμό Κιέβου U19 - FK Αλεξάντρια U19 7:1
16:00Λβιφ U19 - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ U19 0:4

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

10:00ΙλικΜαριουπόλβετς Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ 1:0

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

02:00Πενιαρόλ - Φίνιξ 0:0
19:15Τσερίτο - Τσέρο Λάργκο 1:1
21:30Βίλα Εσπανιόλα - Σουντ Αμέρικα 1:2

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

03:00Herrera - Κόστα ντελ Έστε 1:1
00:00Άραμπε Γιούνιντο - Veraguas 0:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

03:15Ρίβερ Πλέιτ - Λιμπερτάδ 0:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:00Ντίαζ - Σπορτίβο Αμελιάνο 0:2
17:00Ρούμπιο Νου - Σπορτίβο Ιτένο 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Cusco - Αλιάνσα Λίμα 0:2
02:00Μέλγκαρ - Αγιακούτσο 1:1
19:00Κάρλος Μανούτσι - Αλιάντζα Χουανούκο 1:1
21:15Σέζαρ Βαλέγιο - Καντολάο 0:0
23:30Μπινασιονάλ - Σπορ Μπόυζ 1:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

13:30Πλοκ - Γιαγκιελόνια 3:0
16:00Στσζέτσιν - Κρακόβια 1:1
18:30Ραντόμιακ Ραντόμ - Σλασκ 1:1
21:00Λέχια Γκντανσκ - Πιάστ Γκλίβιτσε 1:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40ΛΚΣ Λοτζ - Ποντμπεσκίτζιε 1:2
21:30Κόρονα - Σαντέτσια 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

13:30Μπέλσατοφ - Λεχ Πόζναν 2 0:1
17:00Βίσλα Πουλάβι - Σταλ Ρζεσζόφ 3:1
17:00Προύσζκοφ - Σοκόλ Οστρόντα 3:2
18:00Λούμπλιν - Γκαρμπάνια 3:0
19:00Ρουχ Χορζόφ - Σουβάλκι 1:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

16:00Ούνια Σκιερνιέβιτσε - Ζνιτς Μπιάλα Πίσκα 3:2
17:00Λεγκιονόβο - Pilica Bialobrzegi 3:1
17:00ΛΚΣ Λοτζ II - Μπρον Ραντόμ 2:1
17:00Σζτσζούτζιν - Λέγκια II 0:0
20:11Πολόνια Βαρσοβίας - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι 2:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

15:00Kluczevia Stargard - Σρόντα 0:2
16:00Oλίμπια Γκρούντζιαντζ - Στσζέτσιν II 2:3
16:00Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ - Πρζόντκοβο 2:0
17:00Γιάροτσιν - Ελάνα Τορούν 1:2
17:00Κλέτσζεβ - Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι 2:0
17:00Σβιτ Σκόλβιν - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι 3:1
18:00Ζάβιστζα - Nowe Skalmierzyce 4:1
18:30Stolem Gniewino - Ούνια Γιανίκοβο 1:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

13:00Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 - Goczalkowice Zdroj 0:1
13:00Μπρζεγκ - Λέγκνιτσα 2 2:4
14:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 - Όντρα 7:0
15:00Μπιέλσκο-Μπιάλα - Πολόνια Μπιτόμ 0:0
16:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Σλέζα Βρότσλαβ 1:1
17:30Pawlowice - Κλούσζμπορκ 1:1
17:30Ζ. Γκόρα - Φότο-Ιγκιένα Γκατς 0:2
18:00Jelenia Gora - Βάρτα Γκορζόφ 4:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

15:00ΑναβλήθηκεKorona Rzeszow - Σοκόλ Σιενιάβα -:-
16:00Κσζο Οστρόβιετς - Βισλόκα Ντέμπιτσα 1:0
17:00Άβια Σουίντνικ - Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ 2:2
17:00Ούνια Ταρνόφ - Tomasovia T. L. 2:1
17:00Σ. Βόλα - Ορλέτα Ραντζίν 2:2
17:30Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Κελμιάνκα Κελμ 1:5

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Λέγκια Βαρσοβίας U18 - Στσζέτσιν U18 1:0
12:15Βίσλα Κρακοβίας U18 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 0:2
13:00Γιαγκιελόνια U18 - Βάρτα Πόζναν U18 2:1
13:00Λεχ Πόζναν U18 - Κρακόβια U18 1:0
15:00Rakow Czestochowa U18 - Γκβάρεκ Ζάμπρζε U18 6:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

17:30Φαμαλικάο - Μαρίτιμο 0:0
20:00Μπελενένσες - Ζιλ Βιθέντε 1:1
22:30Αρούκα - Γκιμαράες 2:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Ρίο Άβε - Φεϊρένσε 0:4
17:30Μάφρα - Τροφένσε 0:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3

19:00Λουζιτάνια - Ανάντια 3:2
19:00Ολιβέιρα Χοσπιτάλ - Κόβα Ντε Πιεντάντε 2:2
19:00Ολιβεϊρένσε - Σανιοανένσε 2:0
19:00Πεβιντέμ - Σάο Ζοάο Βερ 1:1
21:30Φελγκουέιραζ - Φέιφ 3:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

19:00Ράμπο Πέιτσε - Οπεράριο 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

13:00Μαρίτιμο U23 - Μπελενένσες U23 5:2
13:00Σπόρτινγκ U23 - Εστορίλ U23 1:2
18:00Ακαδέμικα U23 - Βιτζέλα U23 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

14:30Τσίντια Ταργκόβιτσε - Φαρούλ Κονστάντα 2:0
20:00Κραϊόβα 1948 - Στεάουα Βουκουρεστίου 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00Άστρα Γκιουργκίου - Ουνιρέα Ντέι 0:2
11:00Γκλόρια Μπουζάου - Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου 4:1
11:00Μπρασόφ - Καλαράσι 3:1
11:00Ουνιρέα Κονστάντα - Πολιτέκνικα Ιάσι 0:6
11:00Χερμανστάντ - Μπράιλα 6:0
17:00Ονι - Μιερκουρέα Τσιούκ 1:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1

17:00Κέαλολ - Ντάτε Μποτοσάνι 0:1
17:00Μπακάου - Χουσάνα Χουσί 0:1
17:00Μπουκόβινα Ρανταούτι - Σομούζ Φαλτιτσένι 2:0
17:00Σπόρτινγκ Βασλούι - Φορέστα Σουτσεάβα 0:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2

17:00Μέταλουλ Μπουζάου - ΣπορτούλΤσισκανί 8:1
17:00Ντιναμό Μπακάου - Φοτσανί 2:4
17:00Οτελούλ - Φορτίνο Ιάνκα 4:0
17:00Φαουρέι - Αεροστάρ 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3

17:00Βολουντάρι 2 - Φετέστι 6:0
17:00Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια - Αγκρικόλα Μπορτσέα 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4

17:00Προγκρεσούλ Σπαρτάκ - Ουνιρέα Μπασκόφ 4:1
17:00Ρεάλ Μπράντου - Άρτζες 2 0:2
17:00Τουνάρι - Στεάουα Βουκουρεστίου 2 3:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5

17:00Κιντς Τάμπα Μπρασόφ - Πλοπένι 0:0
17:00Μπλεγιόι Βισπέστι - Μπρασόφ 1:2
17:00Πουτσιοάζα - Τάργκου Σεκουιέστ 2:1
17:00Τσετάτε Ραζνόφ - Χερμανστάντ 2 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6

17:00Βιτορούλ Νταέστι - Βεντίτα Κολονέστι 1:0
17:00Πετρολούλ Ποτκοάβα - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 1:0
17:00Σπόρτινγκ Ροσιόρι - Μινερούλ Κοστέστι 2:0
17:00Φιλιάσι - Χορέτζου 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7

17:00Βόιντα Λουπάκ - Αουρούλ Μπραντ 2:1
17:00Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι - Παντούριι 1:6
17:00Προγκρεσούλ Εζέρις - Βιτορούλ Σιμιάν 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8

17:00Κριζούλ Κισινέου Κρις - Προγκρεσούλ Πέτσιτσα 0:2
17:00ΑναβλήθηκεΠόλι Τιμισοάρα - Ντουμπραβίτα -:-
17:00Τεζ Τσερμέι - Φροντιέρα Κούρτιτσι 4:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9

17:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα - Viitorul Cluj 1:0
17:00Όκνα Μούρες - Metalurgistul Cugir 1:1
17:00Ουνιρέα Άλμπα-Ιουλία - Χουνεντοάρα 0:5

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10

17:00ΚΑ Οραντέα - Λουσεαφαρούλ Οραντέα 4:1
17:00Μπαΐα Μάρε - Ζαλάου 3:2
17:00Μπέιλ Φίλιξ - Προγκρεσούλ Σομκούτα Μάρε 4:1
17:00Σάτου Μάρε - Σιμλέουλ Σιλβανιέι 0:3

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ούφα - Κίμκι 3:2
16:30Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Ροστόφ 4:2
19:00Ακμάτ Γκρόζνι - Κρασνοντάρ 0:2

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

15:00Αλάνια 2 - Λέτζιον Ντάιναμο 0:2
15:30Άνζι - Σπαρτάκ Ναλτσίκ 2:0
16:00Forte Taganrog - Yessentuki 6:0
16:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Μπιολόγκ 2:1
16:30Dynamo Makhachkala - Τσερνομόρετς 3:0
17:30Μαϊκόπ - Μασούκ 1:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

09:00Τσίτα - Krasava 1:2
13:00Ζενίτ 2 - Βάλτικα 2 2:1
14:00Τρούντα - Olimp-Dolgoprudny 2 1:2
16:00Kairat Moscow - Tver 0:6
16:00Volna Nizhegorodskaya - Τ. Βλαντιμίρ 0:1
16:00Μάρομ - Λοκομοτίφ-Καζάνκα 0:1
19:00Dynamo Petersburg - Λενινγκράντετς 1:3

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

10:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 - Στρογκίνο Μόσκβα 4:1
13:00Vidnoe - Κβάντ Ομπνίνσκ 2:1
13:00Κίμκι 2 - Znamya Noginsk 1:2
14:00Ριάτζαν - Φ. Βορονέζ 2 1:1
16:00Πέντζα - Καλούγκα 1:0
16:00Σαρατόφ - Σαλιούτ-Μπελγκορόντ 5:0
16:00Σάτουρν - FK Saransk 1:3
17:00Ν. Μπριάνσκ - Άβανγκαρντ 0:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

12:00Ουράλ 2 - Λάντα Τογκλιάτι 4:3
14:00Έρενμπουργκ 2 - Ζβέζντα Περμ 0:0
14:00Τσέλιαμπινσκ - Βόλγκα 1:3
15:00Νόστα - Τιουμέν 1:1

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Αλ Χιλάλ - Αλ-Ετιφάκ 3:2
18:45Αλ Χαζέμ - Άμπα 2:0
20:30Αλ Ναζρ Ριγιάντ - Αλ-Ιτιχάντ 1:3

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

17:00Προλετέρ - Μλάντοστ 2:3
17:00Τσουκαρίκι - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα 2:1
19:30Βόζντοβατς - Ραντνίτσκι 1923 1:2

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

17:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo 0:0
17:00Mladost GAT - Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι 1:0
17:00Ζάρκοβο - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα 1:0
17:00Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Λόζνιτσα 0:0
17:00Μπάκα - Ραντ 0:1
20:00Μάτσβα - Ίντιγια 2:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

12:00Πρβα Ίσκρα Μπάριτς - Ζέμουν 2:1
12:00Τελεόπτικ - Borac Lazarevac 3:0
17:00Lestane - Radnicki Obrenovac 0:1
17:00Radnicki Beograd - BSK Borca 0:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

17:00Jedinstvo SP - Hajduk 1912 5:2
17:00Radnicki Zrenjanin - Feniks 1995 0:1
17:00Stari Grad - 1. Maj Ruma 0:1
17:00Μπετσέι - Βρσακ 1:2
17:00Ντιναμό Παντσέβο - Radnicki 1912 1:2

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

17:00Mesevo - Βλασίνα 1:2
17:00Pcinja - Ντιναμό Βράνιε 1:1
17:00Sloga Leskovac - Brzi Brod 1:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

17:00Borac 1926 - Σεβόινο 1:0
17:00Real Podunavci - Radevac 1:1
17:00Sloga 1940 - Susica 1:2
17:00Sloga Pozega - Macva Bogatic 2:1
17:00Trepca - Τάκοβο -:-
17:00Μλάντι Ράντνικ - Buducnost Arilje 2:1
17:00Σλόγκα Κράλιεβο - Jedinstvo U. 0:1
17:00Σμεντέρεβο - RSK Rabrovo 3:0

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Ταμπάινς - Γιάνγκ Λάιονς 2:1
12:30Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. - Χουγκάνγκ 1:1

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Bai Bureh Warriors - Φριτάουν Σίτι 1:3
19:00Sierra Leone Police - Ντάιαμοντ Σταρς 1:0
19:00Σέντραλ Παρέιντ - SLIFA 2:2
21:00Μάιτι Μπλάκπουλ - Ολντ Εντουάρντιανς 1:1

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

17:00Αμπερντίν - Σεντ Τζόνστον 0:1
17:00Ρος Κάουντι - Χαρτς 2:2
17:00Χιμπέρνιαν - Σεντ Μίρεν 2:2

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00Κουίν οφ Σάουθ - Άρμπροαθ 0:2
17:00Μόρτον - Ρέιθ Ρόβερς 0:1
17:00Ντανφέρμλιν - Ινβερνές 0:0
17:00Πάρτικ Θιστλ - Κιλμάρνοκ 0:2
17:00Χάμιλτον - ΑΥΡ 0:2

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1

17:00Ερντριεόνιανς - Φάιφ 3:0
17:00Κλάιντ - Κ. Παρκ 2:2
17:00Μοντρόουζ - Αλόα 0:2
17:00Πίτερχεντ - Κόουβ Ρέιντζερς 0:1
17:00Φόλκερκ - Νταμπάρτον 1:2

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2

17:00Άλμπιον Ρόβερς - Κέλτι Χαρτς 0:3
17:00Έλγιν Σίτι - Άνναν 0:2
17:00Κάουντενμπιθ - Φόρφαρ 1:1
17:00Στρανράερ - Στενχαούσμιουρ 2:0

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας

16:30Πενιτσούικ - Τράνεντ Τζούνιορς 1:3
17:00Broomhill - Πανεπιστήμιο Γλασκώβης 6:0
17:00Newtongrange Star - Ντάλμπιτι Σταρ 1:1
17:00Γκόλσπι Σάδερλαντ - Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς 0:3
17:00Γουιγκτάουν & Μπλάντνοχ - Σεντ Κούθμπερτ 0:8
17:00Γουίκ Ακάντεμι - Μπόνες Γιουνάιτεντ 2:2
17:00Ινβερούριε Λόκο Ουόρκς - Ζάνφιλντ Σουίφτς 0:3
17:00Ιρβάιν Μίντοου - Όκονλεκ Τάλμποτ 1:3
17:00Καλεντόνιαν Μπρέιβς - Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι 0:1
17:00Κίθ - Ντάρβελ 1:2
17:00Κλάιντμπανκ - Ντάλκιθ Θιστλ 7:0
17:00Κλακνακούντιν - Ντάνιπεϊς 1:2
17:00Κόλντστριμ - Ηστ Κίλμπραϊντ 1:10
17:00Λόζιεμαουθ - Πρέστον 0:3
17:00Μπανκς Ο Ντι - Τούριφ Γιουν. 1:0
17:00Μπλάκμπερν Γουνάιτεντ - Ροδς 1:2
17:00Μπρέχιν - Βέιλ Οφ Λέιδεν 5:0
17:00Νέιρν Κάουντι - Στράθσπεϊ Θιστλ 4:0
17:00Ντάνμπαρ Γιουνάιτεντ - Κάμελον Τζούνιορς 2:0
17:00Ντέβερονβεϊλ - Χάντινγκτον Αθλέτικ 2:2
17:00Σπάρτανς - Γκαλά Φέριντιν Ρόβερς 0:1
17:00Τάινεκαστλ - Μπρόρα Ρέιντζερς 0:6
17:00Φόρις Μεκάνικς - Μπόνιριγκ Ρόουζ 0:2
17:00Φορμαρτάιν Γιουν. - Κάμνοκ Τζούνιορς 2:2
17:00Φρέιζερμπεργκ - Sauchie 1:2
17:00Χάντλι - Χιλ οφ Μπιθ 3:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

19:00Λ. Μίκουλας - Ποχρόνιε 5:1
19:00Μιχάλοβτσε - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε 2:1
19:00Ρουζομπέροκ - Ντουνάισκα Στρέντα 1:2
19:00Τρέντσιν - Σένιτσα 3:3

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

16:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Μπαρντέγιοφ 2:1
16:30FK Χουμένε - Ζίλινα Β 1:0
16:30Μπάνκα Μπίστριτσα - Τρεμπίσοφ 3:0
16:30Ναμεστόβο - Σαμορίν 1:4
16:30Πουχόφ - Κόζιτσε 1:2
19:00ΑναβλήθηκεΣκάλιτσα - Περτζάλκα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

16:00Νίτρα - Λέβιτσε 3:0
16:00Νόβε Ζάμκι - Ιμέλ 2:2
16:00Ποβάζσκα Μπίστριτσα - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β 5:0
16:00Σλόβαν Ντούσλο Σάλα - Κάλνα ν. Χρονόμ 1:2
16:00Τέμπο Παρτιζάνσκε - Κρυστάλ 0:1
20:00Σπαρτάκ Μιγιάβα - Γκαλάντα 1:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

16:00Βράνοφ - Rudnany 6:2
16:00Γκιραλτόβτσε - Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο 1:0
16:00Σπίσκα Νόβα Βες - Λιπάνι 1:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Κέντρο

16:00Κάντσα - Λ. Χραντόκ 2:2
16:00ΜΣΚ Μαρτίν - Φιλακόβο 2:0
16:00Ριμάφσκα Σόμποτα - MSK Lucenec 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Μπρατισλάβα

11:30Ράτσα - Καλίνκοβο 2:0
17:00Βρακούνα Μ. - Λ. Νόβα Βες 2:0
17:00Μπερνολάκοβο - Ροβίνκα 0:4
17:00Πετζινόκ - Nova Dedinka 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

15:30Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ - Σπάρτακ Τρνάβα Γ 3:0
17:00Νόβε Ζάμκι Γ - Ρουζομπέροκ Γ 3:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:00Ντομζάλε - Ραντόμλιγιε 2:0
21:15Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Τσέλιε 1:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

15:45Πριμόριε - Ρούνταρ 4:0
17:00Γιάντραν Ντεκανί - Φούζιναρ 1:2
17:00Μπέλτιντσι - Ιλιρίγια 2:2
17:00Νάφτα - Μπρέζιτσε 5:0
17:00Ντομπ - Μπιλγιέ 2:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

17:00Zrece - Posavje Krsko 1:2
17:00Ζαβρτς - Videm 0:3
17:00Ντραβίνια - Dobrovce 3:0
17:00Ντράβογκραντ - Σαμπιόν Κέλιε 6:2
17:00Σμάρτνο - NK Bistrica 2:2
19:00Korotan - Cirkulane 3:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

17:00NK Adria - Sava Kranj 2:0
17:00Sobec Lesce - Ίζολα 0:0
17:00Ziri - Μπρντα 1:0
17:00Σκόφια Λόκα - Ljubljana Svoboda 2:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Μάλμε - Ντζουργκάρντεν 1:1
16:00Ντέγκερφος - Σίριους 1:2
18:30Χάκεν - Μιάλμπι 0:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Νόρμπι - Τρέλεμποργκ 1:1
16:00Εσκιλστούνα - Βάσαλουντ 1:2
16:00Μπράγκε - Γκάις 1:4
18:00Σούντσβαλ - Λαντσκρόνα 1:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Μπρομαποϊκάρνα - Γκέφλε 0:1
15:00Χάνινγκε - Σίλβια 3:1
17:00Κάρλσταντ BK - Ταμπί 2:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00Κβίντινγκ - Ατβίνταμπεργκ 0:2
14:00Λίντομε - Τβάακερς 3:1
15:00Ασυρίσκα ΙΚ - Τορνς 1:3
16:00Λαντς - Λιούνγκσκίλε 0:2
16:00Οσκαρσάμνς - FK Μάλμε 1:0
17:00Βάνερσμποργκ - Λίνκεπινγκ Σίτι 2:4
17:00Όστερλεν - Σκόβντε 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

13:00Έστερσουντ - Νότβικενς 1:1
15:00Γκότνε - Ουμέα 2:1
15:00Μπεργκνασέτς - Μπόντενς 2:1
15:00Σάντβικς - Σκελεφτέα 0:0
15:00Φρίσκα Βίλιορ - Storfors AIK 3:0
16:00Ταφτέα - Stode 1:0
16:00Τιμ TG FF - Froso IF 2:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

15:00Ένσκεντε - Σαντβίκενς 3:0
15:00Κάρλμπεργκς - Ένκεπινγκ 2:1
16:00Ουπσάλα - Σκίλγιεμπο 1:1
16:00Στόκσουντ - Κβαρνσβέντενς 2:1
17:00Αρλάντα - Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε 0:4
17:30Λίντινγκο IFK - Κουνγκσάνγκενς 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

14:00Χόγκανας - Σαβεντάλενς 1:2
15:00Βάρμπεργκς - Φρολούντα 2:2
15:00Τορσλάντα - Εσκιλσμίνε 0:0
16:00Ντάλστορπς - Άνγκελχολμς 1:5
17:00Ονσάλα - Χουσκβάρνα 1:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

15:00Ασαρούμς - Κρίστιανσταντ 0:2
15:00Νόζαμπι - Ράπε 2:3
15:00Ολύμπικ - Καρλσκρόνα 0:0
15:00Ρόζενγκαρντ - Κάρλσαμν 2:3
16:00Σόλβεσμποργκς - Χάσλχολμς 0:1
16:00Χάσλχολμ - Balkan 2:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

14:30Τιρέσο - Ρινίνγκε 2:4
15:00United Nordic - Trosa-Vagnharads 3:3
15:00Σμέντμπι - Χάντινγκε 1:1
16:00Βάρμπολ - Mjolby AI FF 1:1
17:00Κάρλσλουντ - Αραμέισκ-Συριάνσκα 4:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

14:00Βάνερσμποργκς - Φόργουορντ 2:5
15:00Angered - Άχλαφορς 3:1
15:00Γκοτιόντ - Νορντβάρμλαντ 1:3
15:00Γκρέμπεσταντς - Yxhults IK 5:2
15:00Κούμλα - Στένουνγκσουντς 3:1
17:00Λίντκεπινγκ - Τίνταχολμ 1:2

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Χαριαλέ - Γιαμπλέ 1:2

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

13:30Πορτ ΜΤΙ - Κονκάεν Γιουνάιτεντ 2:0
14:00Τσιανγκράι Γιουν. - Ρατσαμπούρι 0:0
14:00Τσονμπούρι - Νονγκ Μπουά Πιτσάγια 3:1
14:30Μπουριράμ - Τσιανγκμάι Γιουνάιτεντ 4:0

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

13:00Καζετσάρτ - Λαμπάνγκ 1:2
13:30Raj Pracha - Τρατ 1:1
14:00Σουκοτάι - Lamphun Warrior 2:1
15:00Ούντον Τανί - Muangkan Utd 3:1

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

14:00Βακς - Κουκτός 3:0
14:00Κουγιάντ - Ντουσανμπέ 83 5:0
16:00Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - Ραβσάν 2:0

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι Οφς

20:00Χάρμπουρ Βιού - Μάουντ Πλέζαντ 1:3
22:30Βέρε Γιουνάιτεντ - Τϊβολι 0:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

13:30Σίβασπορ - Γκαζιαντέπ 1:1
16:00Κασίμπασα - Τραμπζονσπόρ 0:1
19:00Αντάλιασπορ - Μπεσίκτας 2:3
19:00Ανταναντεμίρσπορ - Ρίζεσπορ 3:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

16:00Εγιούπσπορ - Ερζουρούμ 0:1
19:00Μανίσα ΦΚ - Μπαντίρμασπορ 1:3

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

15:00Χεκίμογλου Τραμπζόν - Νιγκντέ Αναντολού 5:0
16:00Σαριγιέρ - Τουργκουτλούσπορ 2:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 1

16:00Σαντσακτεπέ - Κελκίτ 2:3

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 2

16:00Beyoglu Yeni Carsi - Καρσαμπασπόρ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 3

16:00Εροκσπόρ - Μπελεντιγιέ Ντερίνς 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Σλόβακο - Ζλιν 3:0
17:00Σλόβαν Λίμπερετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ 2:1
20:00Βικτόρια Πλζεν - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε 2:1

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Βισκόφ - Σπάρτα Πράγας Β 2:3
11:15Τρίνεκ - Βισότσινα Γιλάβα 1:1
11:15Χρούντιμ - Λίσεν 0:2
16:00Οπάβα - Μας Ταμπόρσκο 0:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Βίσεραντ - Κράλουφ Ντβούρ 0:2
11:15Βλτάβιν - Μπενεσόφ 0:2
11:15Πίσεκ - Μότορλετ Πράγας 2:0
11:15Ρακόβνικ - Κάρλοβι Βάρι 4:2
17:30Ντομάζλιτσε - Μαρίλα Πρίμπραμ Β 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Ζμπουζάνι - Μλάντα Μπόλεσλαβ Β 1:1
11:30Πρέπερε - Χράντεκ Κράλοβε Β 0:4
12:00Τέπλιτσε Β - Γιάμπλονετς Β 2:2
16:30Ζιβάνιτσε - Βέλβαρι 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15FK Frydek-Mistek - Κρόμεριτζ 2:4
11:15Οτροκόβιτσε - Μπλάνσκο 2:4
11:15Σίγμα Όλομουτς Β - Βέλκε Μετζιρίτσι 2:0
16:30Ουχέρσκι Μπροντ - Ουνίτσοφ 0:1
16:30Ρόζιτσε - Vratimov 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:15Μαριάνσκε Λάζνε - Σεντλκανί 2:2
11:30Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β - Γίντριτσουφ Χράντετς 7:0
16:30Κατόβιτσε - Χβέζντα Τσεμπ 3:0
16:30Κλατόβι - Πέτριν Πλζεν 3:3
16:30Πρεστίτσε - Ντουμπράβκα 2:2
16:30Ροκιτσάνι - Ουνιόν Μπερούν 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Αρίτμα Πράγας - Μέτεορ Πράγας 5:1
11:15Κλάντνο - Banik Most - Sous 4:3
11:15Μπράντις ναντ Λάμπεμ - Οστρόφ 4:2
11:15Νερατόβιτσε - Λούνι 4:0
11:15Τσέσκα Λίπα - Τσέσκι Μπροντ 0:0
11:30Χόμουτοφ - Στέτι 3:1
16:30Ντόμπρις - Τάτραν Ράκοβνικ 2:1
17:00Μπρέζοβα - Σλάνι 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:15Λίμπις - Βέλκε Χάμρι 0:2
11:30Κοσμονόσι - Ποριτσάνι 4:1
16:30Λέτοχραντ - Κούτνα Χόρα 7:0
16:30Τρούτνοφ - Τοχόβιτσε 4:2

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

11:30Μπρέτσλαβ - Πόλνα 5:0
11:30Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ - Μπίστριτσε ναντ Περνστέινεμ 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

16:30Βαλάσκε Μετζιρίτσι - Πρερόφ 2:3
16:30Μπζένετς - Νόβε Σάντι 1:1
16:30Σκάστιτσε - Σλάβιτσιν 3:2
16:30Χολέσοφ - Βσετσόβιτσε 3:2
16:30Χράνιτσε - Βσέτιν 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

16:30Ρυμάροφ - Βιτκόβιτσε 5:1
16:30Χερμανίτσε - Νόλε Πολάνκα ναντ Όντρου 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

11:15Χάι βε Σλέζσκου - Κρνοφ 3:4
16:30Ορλόβα - Μπρουσπέρκ 1:1
16:30Πετρβαλντ να Μόραβε - Πούστα Πολόμ 2:3
16:30Πετρόβιτσε - Γιακουμπτσόβιτσε 0:0
16:30Τσελάντνα - Κομπερίτσε 0:5
16:30Φούλνεκ - Τσέσκι Τεσίν 3:0
16:30Χλούμπινα - Μπρίντλιτσνα 4:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

11:15Λουχατσόβιτσε - Νεντάσοφ 2:1
16:30Βαλάσκα Πολάνκα - Μορκόβιτσε 1:1
16:30Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ - Κβάσιτσε 2:4
16:30Ναπαγεντλά - Σοκόλ Νεβσόβα 3:2

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

11:15Κούριμ - Ρουζίνοφ 2:2
11:30Μποσκόβιτσε - Μούτενις 4:2
17:00Κρούμβιρ - Μποσονόχι 2:3
17:00Μοράφσκα Σλάβια - Σπάρτα Μπρνο 0:2
17:00Μοράφσκι Κρουμλόφ - Ρατισκόβιτσε 1:4
17:00Μπιστρτς - Λίσεν Β 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

16:30Βρτσοβίνα Β - Πελχρίμοφ 2:2
16:30κότεμπορ - Ζιρόβνιτσε 2:3
16:30Μπέντρικοφ - Πριμπισλάβ 2:4
16:30Σπέριτσε - Τρέμπιτς 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

14:00Γίτσιν - Χόριτσε 1:0
17:00Τρέμπες - Βίσοκα ναντ Λαμπέμ 2:1
17:00Τσέρνιλοφ - Ντόμπρουσκα 0:3

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

11:30Σλόβαν Φρίντλαντ - Σκάλιτσε 1:3
17:30Ζελέζνι Μπροντ - Σεντμιχόρσκι 0:0
17:30Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα - Χεϊνίτσε 5:1
17:30Ροβένσκο - Νόβι Μπορ 2:0
17:30Χράντεκ ναντ Νίσου - Βίσνοβα 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

11:30Σοκόλ Χόρνι Γιρέτιν - Σρμπίτσε 1:2
15:30Μοντλάνι - Λοβόσιτσε 6:0
18:00Βίλεμοφ - Κρούπκα 3:1
18:00Γίλοβε - Όλντριχοφ 2:3
18:00Ζάτεκ - Μόντρα 1:0
18:00Μπρνα - Banik Most - Sous Β 2:3πέν.
18:00Ντομουσίτσε - Λιτομέρικο 2:1
18:00Περστέιν - Κάνταν 2:4

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

17:30Νίρσκο - Μπόλεβετς 2:1
17:30Ραπίντ Πλζεν - Ζρουτς 1:3
17:30Σοκόλ Λότα - Ντομάζλιτσε Β 1:2
17:30Σταρτ Τλούματσοφ - Βεϊπρνίτσε 0:3
17:30Χόρνι Μπρίζα - Στάνκοφ 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

11:00Ολέζνικ - Τατράν Πρακατίτσε 3:0
11:15Προτίβιν - Όσεκ 1:3
17:30Ντράζιτσε - Μιλέβσκο 2:1
17:30Τσέσκι Κρουμλόφ - Τρεμπόν 5:0
17:30Τσιμελίτσε - Τιν ναντ Βλτάβου 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

11:15Βικτόρια Ζίζκοφ Β - Ουέλνε Σκλαντί 7:3
11:15Κολοβράτι - Κραλόβιτσε 1:0
11:15Ποντόλι - Πρέντνι Κοπάνινα 3:0
14:30Βίσεραντ Β - Ουζέντ Πράγας 0:5

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

11:15Χρέμπεκ - Νεσπέκι 2:5
11:30Κόμαροφ - Βλάσιμ Β 2:1
17:30Μποέμια Ποντεμπράντι - Τσέσκι Μπροντ Β 4:1
17:30Ποβλτάφσκα Β - Κοσόρ 0:1
17:30Τουχλόβιτσε - Ντομπρόβιτσε 0:1
18:30Πόριτσι ναντ Σαβαρού - Κλιτσάνι 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ

11:15Λόκο Κάρλοβι Βάρι - Νέιντεκ 4:2
14:00Βιντίροφ - Κράλοβσκε Πόριτσι 5:2
16:00Λόμνιτσε - Κάρλοβι Βάρι Β 2:3
17:30Ζλούτιτσε - Τσεμπ 1:4
17:30Σπαρτάκ Τσόντοφ - Νόβα Ρόλε 3:1
17:30Χροζνέτιν - Νόλε Σέντλο 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

11:30Μοχελνίτσε - Λιτόβελ 6:0
16:30Γιέσενικ - Σίγκμα Λούτιν 2:6
16:30Ζελατόβιτσε - Ούστι 3:2
16:30Ραπότιν - Βότιτσε 2:0
16:30Στέρνμπερκ - Ντολάνι 8:1

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

16:30Ροχοβλάντοβα Μπέλα - Χρούντιμ Β 3:4
16:30Τσέσκα Τρεμπόβα - Λιτομίσλ 0:1
16:30Τσότσεν - Χερμανούφ Μεστέκ 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

11:30Βικτόρια Πλζεν U19 - Σλόβακο U19 1:1
12:00Μέτεορ Πράγας U19 - Οπάβα U19 3:2
12:00Μπρνο U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 1:1
12:00Σλάβια Πράγας U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 0:1
12:00Σπάρτα Πράγας U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 0:0
14:00Μαρίλα Πρίμπραμ U19 - Οστράβα U19 1:1
14:30Ζλιν U19 - Χράντεκ Κράλοβε U19 0:3
14:30Παρντούμπιτσε U19 - Κάρβινα U19 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών

14:00Χράντετς Κράλοβε Γ - Τέπλιτσε Γ 5:2
15:30Βρανικ Γ - Σπάρτα Πράγας B Γ 1:5
16:30Όλομουτς Γ - Λίσεν Γ 2:1

ΤΥΝΗΣΙΑ: Σούπερ Καπ

19:30Σεντ Εσπεράνς - Μοναστίρ 1:2πέν.

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

15:00HIFK - Μάριεχαμν 0:3
17:00KTP - Κουόπιο 1:2
17:00SJK - Ίντερ Τούρκου 2:2
17:00Λάχτι - Ούλου 0:0
17:00Χάκα - Ιλβ 0:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

16:00Ατλάντις - ΚαΠα 3:0
17:00Μίκελιν Κισάτ - Λάντεν Ρέιπας 0:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

15:00ΚααΠό - VJS 2:1
15:00ΣαλΠα - GrIFK 1:1
15:00Τζαζ Πόρι - Ιλβ 2 3:2
17:00TPV Τάμπερε - ΠΙΦ Πάργκας 1:4

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

14:00Γιβάσκιλα - Ροβανιέμι 2 0:0
16:00VIFK - OLS Ούλου 1:3
16:00Κέμι Σίτι - Χέρκουλες 1:5

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

04:30ΑναβλήθηκεLabasa - Σούβα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.