REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Ουαντί Ντεγκλά - Ελ Γκουνά 0:0

ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Μλίλα - Κονσταντίν 2:3
19:45Κλεφ - Χουσεΐν Ντέι 1:1

ΑΛΓΕΡΙΑ: U21 Λίγκ

12:00Κλεφ U21 - Χουσεΐν Ντέι U21 0:0
12:00Μλίλα U21 - Κονσταντίν U21 1:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

01:00Αλμιράντ ε Μπράουν - Τεμπερλέι 3:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

13:00Μάιτλαντ - Λέικ Μακουάρι 1:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

13:00Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Ήστερν Σάμπερμπς 1:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

12:30Νότια Μελβούρνη - Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς 0:1
13:30Οακλάιτ Κάνονς - Αλτόνα Μάτζικ 3:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

13:30Ουέστερν Σπίριτ - Μπρισμπέιν Νάιτς 4:4
13:30Σέντεναρι Στόρμερς - Τουγόνγκ Σίτι 2:2

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

02:15Λάλα - Μονάγκας 0:3
04:30Πουέρτο Καμπέγιο - Γκραν Βαλέντσια 1:1
23:00Ζούλια - Εστουντιάντες Μέριδα 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

01:00Γκοϊανιένσε - Φορταλέζα 0:0
01:00Σπορ Ρεσίφε - Γκρέμιο 1:0
01:00Φλουμινένσε - Σάντος 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Λοντρίνα - Μποταφόγκο 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών

15:30Γκοϊανιένσε Γ - Φλουμινένσε Γ 1:3
21:00Σάντος Νταμόντ Γ - Τσεάρα Γ 0:7
22:30Alianca GO Γ - Juventude Conquista Γ 3:2
22:30Cefama Γ - Βιτόρια Γ 4:2
22:30Αμέρικα Μινέιρο Γ - Τσαπεκοένσε Γ 3:1
22:30Αμέρικα-ΡΝ Γ - Ναούτικο Καπιμπαρίμπε Γ 2:0
22:30Βίλα Νόβα Γ - Μπραγκαντίνο Γ 0:5
22:30Μίθτο Γ - Κρέσπον Γ 1:4
22:30Μποταφόγκο PB Γ - ΟΝ Αλαγκοάνα Γ 1:0
22:30Ορατόριο Γ - Εσμάκ Γ 0:5
22:30Πόντε Πρέτα Γ - Ατλέτικο Παραναένσε Γ 0:5
22:30Ρεάλ Αρικέμς Γ - Ιραντούμπα ντε Αμαζόνια Γ 2:0
22:30Σπορ Ρεσίφε Γ - Κριτσιούμα Γ 1:2
22:30Τιραντέντες Γ - JC Γ 0:2
22:30Φαρουπίγια Γ - Βάσκο Ντε Γκάμα Γ 0:3
22:30Φορταλέζα Γ - Παραΐσο Γ 3:0

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

17:30Τελαβί - Σουκούρα 1:0
18:30Τορπέντο Κιουταΐσι - Σαμγκουραλί 0:0
19:30Ντιναμό Μπατούμι - Ντίλα Γκόρι 2:0

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

16:00Γκαρέγι Σαράγεβο - Τσικούρα 2:0
16:00Ζούγκντιντι - Ρουστάβι 2:1
16:00Μεράνι Μαρτβίλι - WIT Γεωργίας 4:1
16:00Μπόλνισι - Γκάγκρα 0:1
16:00Σεβαρντένι Τιφλίδας - Μερανί Τιφλίδας 2:2

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

00:00WAA Μπανγούλ - Πόρτς Οθόριτι 1:1
23:00Αρμντ Φόρσιζ - Μαριμού 0:2

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

17:30ΚΟ Κοϊά - Φλαμ Ολυμπίκ -:-
17:30ΑναβλήθηκεΟυακρίγια - Έλεφαντ Κολέα -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

19:00Πόλβα Λούτος Γ - Ταλίνα Κάλεφ Γ 0:5

ΕΥΡΩΠΗ: EURO

16:00Σουηδία - Σλοβακία 1:0
19:00Κροατία - Τσεχία 1:1
22:00Αγγλία - Σκωτία 0:0

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Ιντένι - Λουμβανά Ράντιαντς 2:0
16:00Πάουερ Ντάιναμοζ - Λουζάκα Ντάιναμοζ 1:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

02:30Πίτστρι Σίτι ΜΟΒΑ - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 2 2:1
03:30Μπράζος Βάλεϊ Κάβαλρι - Τέξας Γιουνάιτεντ 1:3

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Γουότερφορντ - Σάμροκ Ρόβερς 1:4
21:45Μποέμιανς - Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ 5:0
21:45Ντάνταλκ - Λόνγκφορντ 1:1
21:45Σεντ Πάτρικς - Σλάιγκο Ρόβερς 2:0
22:00Φιν Χαρπς - Ντέρι Σίτι 1:2

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:30Μπρέι - ΓΚ Ντάμπλιν 4:0
21:45Άθλον Τάουν - Κορκ Σίτι 0:2
21:45Γκόλγουεϊ - Καμπιντίλι 1:0
21:45Ουέξφορντ - Σέλμπουρν 0:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

21:00Βεστμαναεϊάρ - Φιόλνιρ 1:0
21:00Θορ Ακουρέιρι - Κορντρενγκίρ 0:1
22:15Αφτουρέλντινγκ - Σέλφος 3:3
22:15Γκριντάβικ - Γκρόττα 3:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

21:00Χάουκαρ - Νιάρντβικ 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15 - Γκρούπ Υποβιβασμού

21:00Μπετί Ονάκ - Μπαζτάν 1:1
21:00Τσαντρέα - Μπιντεζάρα 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

17:00Ρεκανατέζε - Καστελνουόβο Βομάνο 3:0

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Κιζιλζάρ - Ακζαγίκ Ουράλσκ 0:1
16:00Σαχτιόρ Καραγκαντί - Ταράζ 1:0
17:00Ατυράου - Αστάνα 0:2
18:00Ορντάμπασι - Ακτόμπ 0:1

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

15:00Igilik - Σακτάρ Μπουλάτ 2:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα - Πλέι Οφς

04:00Ντεπόρτες Τολίμα - Μιλονάριος 1:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00ΑκυρώθηκεΣααλφέλντεν (Αυτ) - SK St. Johann (Αυτ) -:-
17:00Κρόμεριτζ (Τσε) - Χοντόνιν (Τσε) 1:0
18:00Οτροκόβιτσε (Τσε) - Μπζένετς (Τσε) 3:3
18:00Σλάβιτσιν (Τσε) - Σλόβακο Β (Τσε) -:-
18:30Λέουβεν (Bελ) - Βίγκμααλ (Bελ) 5:1
19:00Ζνόιμο (Τσε) - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ (Τσε) 2:1
19:00Ραντόμλιγιε (Σλο) - Ντομζάλε (Σλο) 1:1
19:00Χάμρουν (Μλτ) - Βόρβαρτς Στιούρ (Αυτ) 2:1
19:30Αντνετ (Αυτ) - SK Strobl (Αυτ) 6:0
19:30Βούρτζμπεργκερ Κίκερς (Γερ) - Κάρλμπεργκ (Γερ) 3:0
19:30Μουσκίρχεν (Αυτ) - Άλερχάιλιγκεν (Αυτ) 2:4
19:30Ντράσμπεργκ (Αυτ) - Μαργαρέθεν (Αυτ) 2:1
19:30Τραϊσκίρχεν (Αυτ) - Στρίπφινγκ (Αυτ) 3:1
20:00Klampfer Gabersdorf (Αυτ) - Βίλντον (Αυτ) 2:3
20:00Βελς (Αυτ) - Ντονάου Λιντζ (Αυτ) 2:1
20:00Γκλάισντορφ (Αυτ) - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) (Αυτ) -:-
20:00Γκράλα (Αυτ) - Su Rebenland (Αυτ) 2:3
20:00Γκρόντιχ (Αυτ) - Ουνιόν Γκουρτέν (Αυτ) 1:3
20:00Κόντιχ (Bελ) - Μπέερσχοτ (Bελ) 0:5
20:00Λάνγκενρορ (Αυτ) - Λέομπεντορφ (Αυτ) 0:4
20:00Μπέργκχαϊμ (Αυτ) - Κουχλ (Αυτ) 0:5
20:00Χέιλιγκενκρουζ (Αυτ) - Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ (Αυτ) 4:1
20:30Νιουζίντλ (Αυτ) - Ντόιτσκρουτζ (Αυτ) 2:3
20:30Πέπερεν-Μπρούστεμ (Bελ) - Σεντ Τρούιντεν (Bελ) 1:4
20:30Στρας (Αυτ) - Kloech (Αυτ) 2:3
21:30TEK United (Iρλ) - St Mochta's (Iρλ) -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Σλατσκ - Σόλιγκορσκ 1:4
20:00Δυναμό Μπρεστ - Σμόργκον 2:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Ναφτάν - Όρσα 3:1
16:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ - Λοκομοτίβ Γκόμελ 4:0
18:00Κρουμκάτσι - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 0:1
20:00Βόλνα Πινσκ - Μπαρανόβιτσι 2:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00ΑναβλήθηκεΒιτέμπσκ 2 - Ρουκ Μπρεστ 2 -:-
17:00Γκόμελ 2 - Ισλόκ Μινσκ 2 3:2
17:00Δυναμό Μινσκ 2 - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

14:30Γκόμελ Γ - Ζόρκα-BDU Γ 0:8
16:30Βιτέμπσκ Γ - Μινσκ Γ 0:5
18:00Δυναμό Μπρεστ Γ - Νέμαν Γ 0:5
18:30Δυναμό Μινσκ Γ - Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ 5:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

18:00Ντζιουγκάς Τελσιάι - Ζαλγκίρις 0:3
20:00Νεβεζίς Κενταϊνιάι - Μπάνγκα 0:2

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

16:00Χανγκ Σάι - Casa de Portugal 4:0

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

19:00Ίτιχ. Κεμισσέτ - KAC Κενιτρά 0:1
19:00Κοκάμπ Μαρακές - Ουιντάντ Τεμάρα 3:1
19:00Ντσέιρα - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα 1:0
19:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ 1:0
19:00Ουιντάντ Φες - Σαλέ 2:1
19:00Σαλμί - Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα 5:0
19:00Σταντ Μαροκέν - Ουνιόν Τουάργκα 2:3
19:00Τιχάντ Καζαμπλάνκα - Ράγια Μπενί Μελάλ 2:0

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

19:30Τιντίκια - Σαχέλ 0:1
21:30Νουαντχίμπου - Τεβρά-Ζέινα 2:0

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30Ferroviario Lichinga - Φεροβιάριο Νατσάλα 2:0

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Ρούναβικ - Τόφτιρ 4:3

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

21:00Στρέιμουρ 2 - HB Τόρσαβν 2 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

19:00KFUM Όσλο - Ρανχάιμ 2:1
19:00Μπρίνε - Γκρορούντ 3:2
19:00Ράουφος - Γιερβ 3:0
19:00Σόγκνταλ - Αάλεσουντ 2:0
19:00Σταρτ - Ούλ/Κίσα 1:3
19:00Στιόρνταλς Μπλινκ - Σάντνες Ούλφ 1:2
19:00Στρόμμεν - Ασάνε 1:0
21:00Φρέντρικσταντ - Χαμ-Καμ 0:1

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Αμέρικα

00:00Κολομβία - Βενεζουέλα 0:0
03:00Βραζιλία - Περού 4:0
00:00Χιλή - Βολιβία 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

13:00Πιεονγκταέκ Σίτιζεν - Μόκπο Σίτι 0:2
13:00Τσεονγκίου - Νταεζέον Κοράιλ 1:3

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00UPDF - Βίλα 2:1
15:00Αϊρτέλ Κιταρά - Καμπάλα Σίτι 2:6

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

18:00Κιζιλκούμ - Τερμέζ Σουρκόν 1:1

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

18:45Ρεντίστας - Montevideo City 0:2
21:00Φίνιξ - Τσερίτο 1:3

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

21:45Ντεπορτίβο Καπιάτα - Σπορτίβο Ιτένο 1:1
22:00Guarani de Trinidad - 3 Ντε Φεμπρέρο 0:0
22:00Ντεπορτίβο Σαντανί - Φουλγκέντσιο Γέγκρος 1:1
22:00Φερνάντο ντε λα Μόρα - 2 ντε Μάιο 3:1
23:45Ρεζιστεντσία - Σπορτίβο Τρινιντένσε 2:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2

23:00ΑναβλήθηκεPirata - Santos -:-
00:00ΑναβλήθηκεΤσαβελίνς - Κάρλος Στέιν -:-

ΠΕΡΟΥ: Κόπα Μπιτσεντενάριο

21:00Καγιαμάρκα - Pirata 1:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Χουραγκάν Μοράγκ - Μαζοβιέτσκι 6:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

19:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Σβιτ Σκόλβιν 0:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

18:30Βόλκα Πελκίνσκα - LKS Lagow 3:1
19:00Στάλ Κράζνικ - Γιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ 5:1

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο Ρωσίας

11:00Ουράλ Γ - Ζβέζντα Γ 0:6
13:00ΑναβλήθηκεDonchanka Azov Γ - Κρασνοντάρ Γ -:-
13:00Κίμκι Γ - Ζενίτ Γ 0:6
14:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ 0:5
17:00Ρουμπίν Καζάν Γ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ 1:0πέν.
18:00Ακαντέμιγια Τάμποφ Γ - Ριάτζαν Γ 0:7
18:00Ροστόφ Γ - Λοκομοτίβ Μόσχας Γ 0:2

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:15ΑναβλήθηκεΦριτάουν Σίτι - Μάιτι Μπλάκπουλ -:-
22:00ΑναβλήθηκεΟλντ Εντουάρντιανς - Γιόχανσεν -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Ρααντσάν - Μογκαντίσου Σίτι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Ουμέα - Λούλεα 1:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Κβίντινγκ - Βάνερσμποργκ 2:3
20:00Λαντς - Τορνς 7:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

22:00Μπόντενς - Ουμέα 4:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

20:00Έσλοβς - Χάσλχολμ 1:4
20:00Χάσλχολμς - Ολύμπικ 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

20:00IFK Skovde FK - Όντεβολντ 0:0
20:00Βάνερσμποργκς - Άχλαφορς 1:3

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Μπεγιά Σίτι - Κόασταλ Γιούνιον 2:0
19:00Αζάμ - Γκβαμπίνα 4:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:00Ελσίνκι - Ιλβ 2:1
18:30Ίντερ Τούρκου - SJK 2:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

19:00ΓιαΠΣ - Ατλάντις 4:5
19:00Μίκελιν Κισάτ - NJS 0:2

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.