REFRESH

ΒΟΛΕΪ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΕΛΛΑΔΑ: Volley league

16:45ΟΦΗ - ΠΑΟΚ -:-
17:00Παναθηναϊκός - ΑΟΝΣ Μίλων -:-
18:00ΑΠΣ Φίλιππος - Φοίνικας Σύρου -:-
19:00Κηφισιά - Ολυμπιακός -:-

ΕΛΛΑΔΑ: A1 Γυναίκες

13:00Εύοσμος Γ - Παναθηναϊκός Γ -:-
17:00Ολυμπιακός Γ - Α.Ο. Θήρας Γ -:-
18:00ΠΑΟΚ Γ - Άρης Γ -:-
19:00Ηλυσιακός Γ - Μαρκόπουλο Γ -:-
19:00Θέτις Γ - Λαμία Γ -:-
19:00Πανναξιακός Γ - ΑΟΦ Πορφύρας Γ -:-
20:00ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες Γ - ΑΕΚ Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: ΣουπερΛέγκα

19:00Βερόνα - Ραβένα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: ΠλασΛίγκα

15:45Όλστζιν - Γιαστρζέμπσκι Βέγκιελ -:-
18:30Σκρα Μπέλτσατοφ - Σλεπσκ Σουβάλκι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:30Ντάρχαμ - Σέφιλντ -:-
15:00Λιντς - Ρίτσμοντ Ντόκλαντς -:-
17:30Τέντρινγκ - Νιουκάστλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:30London Inter Crocs Γ - Λονδίνο Γ -:-
14:45Τέντρινγκ Γ - Κέιμπριτζ Γ -:-
16:00Ντέρμπισαϊρ Γ - Λόντον Όρκαζ Γ -:-
16:30Μαλόρι Ιγκλς Γ - Ντάρχαμ Γ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα

19:00Τιρόλ Ίνσμπρουκ - Άμστετεν ΝΟ -:-
20:00Σοκόλ Βιέννης - Βάιτζ -:-
20:30Χάρτμπεργκ - VBK Κλάγκενφιρτ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 - Πρώτη φάση

15:00Βόλφιρτ - ΣΒ Σάλτσμπουργκ -:-
17:00Βαϊντχόφεν - Μιλς -:-
17:00Σεντ Πόλτεν - Λέντζινγκ -:-
17:30Βολεϊμποακαντίμιε Γκρατζ - Χαουσμανστάτεν -:-
18:00Γκρατζ - VBK Κλάγκενφιρτ 2 -:-
19:00Βρ. Νόισταντ - Βάιτζ 2 -:-
19:00ΣΚ Άιχ/Ντομπ 2 - Ρόουντρανερς/Πέρσχτολντσντορφ -:-
20:00Ουνιόν ADM Λιντζ - Στέιρ -:-
20:30Λιεμπενάου - ΧοτΒόλεϊζ -:-
20:30Ντόμπλινγκ - Γκρατζ 2 -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

15:30Μπίσαμπεργκ Γ - ΤΙ-Βόλεϊ Γ -:-
17:30Sokol/Post SV Γ - Άιζενερτζ/Τροφάιακ Γ -:-
18:00Χάρτμπεργκ Γ - Τιρόλ Γ -:-
20:00Ουάιλντκατς Γ - Λινζ-Στεγκ Γ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 Γυναίκες - Πρώτη φάση

14:30ΑΤΣΕ Γκρατζ Γ - ΒΜΚ Κλάγκενφιρτ Γ -:-
15:00Βολεϊμποακαντίμιε Γκρατζ Γ - Χαουσμανστάτεν Γ -:-
17:30Μπρουκλ Γ - Βάιτζ Γ -:-
17:30Ουάιλντκατς 2 Γ - Γιένερσντορφ Γ -:-
19:30Μπρούνενμπαου Γ - Ίνζινγκβόλεϊ Γ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Γιουρομίλιονς Λιγκ

20:30ΑναβλήθηκεΛίντεμανς Άαλστ - VDK G. -:-
21:30ΑναβλήθηκεΝολίκο Μάασεϊκ - Χαασρόντε Λεβέν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο Βελγίου Γυναικών

21:00Οστάνδη Γ - Ούντεγκεμ Γ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λίγκα

19:00Gradina Herceg - Λιούμπινιε-Μπάνκομ -:-
19:00Ντομάλιεβατς - Κακανί -:-
19:30Ράντνικ Μπιγιελγίνα - Καλεσίγια -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Σούπερ Λίγκα

17:00Σλιβνίσκι Γκερόι Σλίβνιτσα - Ντομπρούντια -:-
18:30Χεμπάρ - Μπερόε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σούπερ Λίγκα

02:00Μίνας Τένις Κλούμπε - Σάντα Κρουζέιρο 3:1
00:00Ρενάτα - Γκόιας -:-
00:00Σάο Χοσέ ντος Κάμπος - Αμέρικα ΒόλεΪ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γυναίκες

23:30Μίνας Γ - Μπραζίλια Βόλεϊ Γ 3:0

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue A

19:00Κάννες - Σομόντ -:-
21:00Καμπράι - Νις -:-
21:00Μοντπελιέ - Πλεσίς Ρόμπινσον -:-
21:00Νάρμπον - Τουλούζ -:-
21:00Τούρς - Ναντ Ρεζέ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue B

19:30Μαρτίγκς - Φρανς Αβενίρ -:-
21:00Αβινιόν - Ιλακές -:-
21:00Φρεγιούς - Αζαξιό -:-
21:30Μέντε Λοζέρ - Ρεν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ Α Γυναικών

20:00Μπεζιέ Γ - Λε Κανέ Γ -:-
20:00ΑναβλήθηκεΝαντ Γ - TFOC Γ -:-
20:00Σεντ-Ραφαέλ Γ - Σαμαλιερουά Γ -:-
21:00Μαλχάους Γ - Βενέγ Γ -:-
21:00Παρί Γ - Μαρκ Μαροέλ Γ -:-
21:00Φρανς Αβενίρ Γ - Εβριού Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα

18:30Λούνεμπεργκ - Χέρσινγκ -:-
21:00Βερολίνο - Φρίντριχσάφεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα 2 Βορράς

19:00Λίντοου/Γκράνζι - Μέρσερ -:-
20:00Μόντορφ - Μπράουνσβαϊγκ -:-
20:00Μπίτερφελντ - Έσεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 Νότος

17:00Φριντριχσάφεν 2 - Ντελίτζ -:-
20:00Γκράφινγκ - Μάλντορφ -:-
20:00Καρλσρούη - Φράιμπουργκ -:-
20:30Γκόνσενχαϊμ - Γκόθα -:-
20:30Σβάιγκ - Χάμελμπουργκ -:-
21:00Κρίφτελ - Δρέσδη -:-
21:00Μιμενχάουζεν - Λ. Ε. Βόλεϊζ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

20:00Βισμπάντεν Γ - Άαχεν Γ -:-
20:00Μούνστερ Γ - VFB 91 Σαλ Γ -:-
20:00ΑναβλήθηκεΝίβιεντ Γ - Πότσνταμ Γ -:-
20:00Ρότε Ράμπεν Βίλσμπιμπουργκ Γ - Ντρέσντνερ Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 Βορράς Γυναικών

16:00Μούνστερ II Γ - Βόννη Γ -:-
18:00Όιδε Γ - ΕΤΒ Αμβούργου Γ -:-
18:00Στράλσουντ Γ - Ζούρικ Τιμ Βερολίνου Γ -:-
19:00Έσεν-Μπόρμπεκ Γ - Έμλικχαϊμ Γ -:-
20:30Λεβερκούζεν Γ - Μπόρκεν Γ -:-
20:30Ντίνγκντεν Γ - Σορπέσι Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 Νότος Γυναικών

19:00Γκρίμα Γ - Πλάνεγκ-Κρέιλινγκ Γ -:-
19:30Φρέιζεν Γ - Βαλντγκίρμες Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: Βόλεϋλίγκαεν

15:00Οντένσε - Χβιντόβρ -:-
17:00ΑΣΒ Άαρχους - Γκεντόφτε -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία Δύσης

11:00ΑΣΒ Άαρχους 2 - Άαλμποργκ Βόλεϊ -:-
11:00Χόρνσιλντ - Ρέιντερς -:-
15:00ΑΣΒ Άαρχους 3 - Λάισενγκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία Ανατολής

14:00Ισόι - KV 61 -:-

ΔΑΝΙΑ: Βόλεϋλίγκαεν Γυναικών

15:00ΑΣΒ Ελίτ Γ - Γκεντόφτε Γ -:-
17:00Οντένσε Γ - Χόλτε Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία Δύσης Γυναικών

12:00Άαρχους 1900 Γ - Φορτούνα Οντένσε Γ -:-
13:00ΑΣΒ Άαρχους 2 Γ - Φάντερ Γ -:-
13:00Ρέιντερς Γ - Έσμπιεργκ Γ -:-
17:00Κέλντινγκ Γ - Μίντλφαρτ Γ -:-
17:00Σκοβμπάκεν Γ - Άικαστ Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία Ανατολής Γυναικών

14:00Ρόζενλουντ Γ - Λίνγκμπι Γ -:-
15:30DTU Γ - Λίνγκμπι 2 Γ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: NLA

17:00Σενουά - Νάφελς -:-
18:30Σόνενβερντ - Λουκέρνη -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: NLA Γυναικών

18:30Τόγκενμπεργκ Γ - Τσεσό Γ -:-
20:00Γενεύη Γ - Χοτέλ Κριστάλ Γ -:-
20:30Λουγκάνο Γ - Αέσκ Πφέφινγκεν Γ -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίιγκα Γυναικών

13:00Βιλιάντι Μέταλ Γ - TTU Γ -:-
17:00Rae SK Γ - Φάμιλα/Βόρου ΒΚ Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: MEVZA Γυναικών

21:00Μαρίνα Καστέλα Γ (Κρο) - Βάσας Βουδαπέστης Γ (Ουγ) -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Σένκερ Λιγκ

18:00Ντογκάβπιλς - Μπιολάρς/Ολαΐν -:-
19:00Γιέκαμπιλς - RTU -:-
20:00TTU - Amber-Arlanga -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Μπάλτι Λίγκα Γυναiκών

13:00ΒΚ μίΛΑΤςς Γ - Οσρίν ΚΚΣΚ Γ -:-
13:00Τάρτου Γ - Νουρτεκούντις Γ -:-
16:00Γιελγκάβα Γ - Κάουνας Γ -:-
16:00Ταλίνα Γ - Λατβίγιας Ουνιβερσιτάτε Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Β.Λιγκ

05:00Τοράι Άροουζ - Πανασόνικ Πάνθερς -:-
06:00Σαντόρι Σάνμπερντς - Οΐτα Μιγιόσι -:-
07:00JT Θάντερς - Ναγκάνο -:-
07:00Τόκυο - Οζάκα Σακάι -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Β.Λιγκ Γυναικών

05:00Κουρόμπε Άκουα Φέριζ Γ - Μπόντι Κουίνσιζ Γ -:-
06:00Ρεντ Ρόκετς Γ - PFU Μπλου Κατς Γ -:-
06:00Χισαμίτσου Σπρινγκς Γ - Χιμέγι Βικτορίνα Γ -:-
07:00Χιτάτσι Γ - Αγκέο Γ -:-
07:30JT Μάρβελους Γ - Οκαγιάμα Σίγκαλς Γ -:-
08:00Τοράι Άροουζ Γ - Ντένσο Έριμπιζ Γ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μιζούνοντιλντ

16:00Θρότουρ Νες - Κοπαβογκούρ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μιζούνοντιλντ Γυναικών

17:00Θρότουρ Γ - Βόλσουνγκουρ Γ -:-
18:00Θρότουρ Νες Γ - Κοπαβογκούρ Γ -:-
20:00Ακουρέρι Γ - Αφτουρέλντινγκ Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:30ΑναβλήθηκεΤερουέλ - Μανακόρ -:-
20:00Βόλεϊ Πάλμα - Μελίλα -:-
20:30Γκουαγκουάς - Βαλένθια -:-
20:30Ουνικάχα Αλμερία - Ρίο Ντουέρο -:-
20:30Σαν Σαντουρνίνο - Ίμπιζα -:-
21:00Εμεβέ Λούγκο - Μπόιρο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γυναίκες

18:00Εμεβέ Λούγκο Γ - Αλκομπέντας Γ -:-
19:00Κιέλ Σοκουελάμος Γ - Σάιρε Μεϊζέρ Γ -:-
19:00Χάρο Ριόγια Γ - Σαντ Κουγκάτ Γ -:-
20:00Αβάρκα ντε Μενόρκα Γ - Καγιασόλ - Χουβάσα Γ -:-
20:00Λεγκανές Γ - Λα Λαγκούνα Γ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χαποέλ Μάτε Ασέρ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A2

21:30Λαγκονέγκρο - Μπρέσια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A1 Γυναικών

19:00Κονελιάνο Γ - Περούτζια Γ -:-
20:00Νοβάρα Γ - Βαλεφόλια Γ -:-
21:30Μπέργκαμο Γ - Κιέρι '76 Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A2 Γυναικών

17:00Κλαμπ Ιτάλια Γ - Μοντέκιο Γ -:-

ΚΙΝΑ: CVL Γυναικών - Πρώτη φάση

2ο ΣετΜποχάι Γ - Γκουανγκντόνγκ Γ 1:0
06:00Χεμπέι Γ - Σαντόνγκ Γ -:-
08:00Σιτσουάν Γ - Ζεϊγιάνγκ Γ -:-
10:00Χενάν Γ - Πεκίνο Γ -:-
12:00Σεντζέν Γ - Λιαονίνγκ Γ -:-
14:00Τζιανγκσού Γ - Σανγκάι Γ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Σουπερλίγκα

16:00Γκόριτσα - Ζαντάρ -:-
17:00Σπλιτ - Ροβίνι -:-
18:00Ριέκα - Μαρσόνια -:-
18:30Μλάντοστ Ρίμπολα Καστέλα - Σεντρομέταλ -:-
19:00ΧΑΟΚ Μλάντοστ - Μοκ Μούρσα -:-
20:30Σισάκ - Βαραζντίν -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Σουπερλίγκα Γυναικών

16:00Καστέλα Γ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ Γ -:-
17:30ΖΟΚ Όσιγιεκ Γ - Βούκοβαρ Γ -:-
20:00Βελί Βεχρ Γ - Μλάντοστ Γ -:-
20:00Σπλιτ Γ - Μπρντα Γ -:-
20:30Ριέκα Γ - Ντουμπρόβνικ Γ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα Λίγκα Γυναικών

14:30ΖΟΚ Όσιγιεκ II Γ - Ντρενόβα Γ -:-
16:15Ντον Μπόσκο Γ - Σίνι Γ -:-
18:00Νόβα Γκράντισκα Γ - Ζαντάρ Γ -:-
18:00Ουμάγκ Γ - Βαραζντίν Γ -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Νασιονάλα Λίγκα

14:00Βέντσπιλς - Βεκουμνιέκι -:-
15:00Κούλντιγκας - Οζολνιέκι -:-
16:00RTU - Αϊζπούτε -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: 1η Κατηγορία

19:00Ανουάρ - Μτεΐν -:-
19:30Νταλχούν - Τσίκα -:-
20:00Καλαμούν - Κνατ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Πρωτάθλημα Βόλεϊ

07:00ΚΑΛ Τζάμπος - Γούρι -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών

09:00Καλτέξ Γ - Χάνγκουκ Γ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: A-Λιγκ

20:00Ντράισμα - Βοκάζα Ακαντέμιγια -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Λίγκα DELA Γυναίκες

15:00Σούμα Πίλπους Γ - Τιμ Γιούροσπεντ Γ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I Γυναίκες

19:00Κίσπεστ Γ - Μπουνταόρς Γ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Σουπερλίγκ

16:00Μπουκοβίνα Τσερνόβτσι - Γιουρακαντέμιγια -:-
18:30Ρεσετιλίβκα - Ντνίπρο -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Σουπερλίγκ Γυναίκες

11:00Ζαπορίτζια Γ - Ρετζίνα Γ -:-
14:00Πολταβτσάνκα Γ - Βόλιν Λουτσκ Γ -:-
14:00Προμετέι Γ - Αλάντα Γ -:-
16:00Πολέζιε Ζιτομίρ Γ - Κίμικ Γ -:-
19:00Τερνοπίλ Γ - Dobrodiy Meduniversitet Γ -:-

ΠΕΡΟΥ: LNSV - Πλέι Οφς

01:30Τζούνιορ Καλάο - Ασοσιάδος 3:0
2ο ΣετΠίρλες - Ρεγκάτας Λίμα 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι. Λίγκα

18:00Μπιέλσκο-Μπιάλα - Ολίμπια Σούλετσιν -:-
18:00Νόρβιντ Τσζεστόχοβα - Τσρόμπρι Γκλοκόφ -:-
18:00Σβίντνικ - Σιεντλτσέ -:-
18:00Σπάλα - Στρζέλτσε Οπόλσκιε -:-
19:00Κλούσζμπορκ - Λέγκια Βαρσοβίας -:-
19:00Μπεντζίν - Κρίσπολ Βρζέζνια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: TAURON Λίγκα

13:30ΜΟΚΣ Σβιέτσιε Γ - Λεγκιονόβο Γ -:-
20:00Οπόλε Γ - Μπουντοβλάνι Λοντζ Γ -:-
21:30ΛΚΣ Λοτζ Γ - Μπιέλσκο-Μπιάλα Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι. Λίγκα Γυναικών

17:00Νόβι Ντουόρ Μαζοβιέκι Γ - ΑΖΣ ΑΒΦ Βαρσοβίας Γ -:-
18:00SMS PZPS Σζτσζιρκ Γ - Ενεργκέτικ Πόζναν Γ -:-
18:00Σοσνόβιετς Γ - Στέζιτσα Γ -:-
18:00Τσζεστοχοβιάνκα Γ - PWSTE Γιάροσλαβ Γ -:-
19:00Αλεξάντροφ Λόντζκι Γ - Μπιαλιστόκ Γ -:-
19:00Σόλνα Βιελίτσζκα Γ - Ταρνόφ Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νασιονάλ

19:00Ακαντέμικα ντε Εσπινό - Σπόρτινγκ ντε Εσπινό -:-
19:00Βιτόρια Γκιμαράες - Μπενφίκα -:-
19:00Καστέλο Μάια - Εσμορίθ -:-
19:00Λεϊσόες - Κλούμπε Κ -:-
19:00Μαμεντέ - Βιάνα -:-
19:00Σάντο Τιρσό - Κάλντας -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Ντιβιζάο 1 Γυναίκες

18:00Μπενφίκα Γ - Κλούμπ Κάιροζ Γ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Ντιβίζια Α1

12:00Στίιντα Μπάια Μάρε - Τιμισοάρα -:-
17:00Γκαλάτι - Ουνιρέα Ντέι -:-
17:00Ντιναμό Βουκουρεστίου - Olimpia Titanii -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Ντιβίζια Α1 Γυναικών

13:00Ντιναμό Βουκουρεστίου Γ - Μεντγκίντια Γ -:-
16:30Κραϊόβα Γ - Ταργκόβιστε Γ -:-
17:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ Γ - Λουγκόι Γ -:-
18:00Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ - Τούρντα Γ -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπερλίγκ

15:00Έρενμπουργκ - Νιζνεβαρτόβσκ -:-
16:00Γκάζπρομ-Γιούγκρα - Κρασνοϊάρσκ -:-
16:30Μπελγκορόντ - Ντιναμό-Λο -:-
17:00Δυναμό Μόσχας - ΑΣΚ Ν. Νόβγκοροντ -:-

ΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λιγκ Α

14:00Τιουμέν - Κάμα -:-

ΡΩΣΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γυναίκες

12:00Γιενισέι Κρασνογιάρσκ Γ - Οντιντσόβο Γ -:-
16:00Κράσνονταρ Γ - Δυναμό Καζάν Γ -:-
16:00Σαρατόφ Γ - Ουραλόχκα-ΝΤΜΚ Γ -:-
17:00Μιντσάνκα Γ - Μέταρ Τσέλιαμπινσκ Γ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Λίγκα

16:00Παρτιζάν - Ρίμπνιτσα -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

19:00Παρτιζάν Γ - Ερυθρός Αστέρας Γ -:-
19:30Ίντιγια Γ - Ουμπ Γ -:-
20:00Ζελέζνιτσαρ Γ - Klek MD Zrenjanin Γ -:-
20:00Τεντ Γ - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα Γ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Έξτραλιγκα

19:00ΒΚΠ Μπρατισλάβας - Σβίντνικ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Έξτραλιγκα Γυναικών

18:00Τάτραν Πρέσοφ Γ - ΟΚΦ Νίτρα Γ -:-
19:00UCM Τρνάβα Γ - Μπρουσνό Γ -:-
19:00ΑναβλήθηκεΝόβε Μέστο ναντ Βαχόμ Γ - Προγιέκτ RD SVF Γ -:-
19:00ΣΒΚ Πεζινόκ Γ - ΒΚΠ Μπρατισλάβας Γ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: ΝΟΛ

19:00Λιουμπλιάνα - Τρίγκλαβ Κράνι -:-
19:00Μάριμπορ - Κρνους -:-
21:00Κρκά - Καλτσίτ Καμνίκ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: ΝΟΛ Γυναικών

18:00Νόβα Μπράνικ Γ - ΓΕΝ-Ι Βόλεϊ ΝΓ Γ -:-
19:00Αλιάνσα Γ - Καλτσίτ Καμνίκ Γ -:-
19:00Γκροσούπλιε Γ - Κριμ Γ -:-
20:00Λούκα Κόπερ Γ - Ανκαράν Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτσέριεν

15:00Βίνγκακερ - Φλόμπι -:-
16:00Λαντς - Ορκελιούνγκα -:-
16:00Φάλκενμπεργκ - Φάλκεπινγκ -:-
17:00Ουπσάλα - Χίλτε/Χάλμσταντ -:-
18:00Χάμπο - Σολεντούνα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτσέριεν Γυναίκες

15:00IKSU Γ - Λίνκεπινγκ Γ -:-
16:00Έρεμπρο Γ - Γκίσλαβεντ Γ -:-
17:00Βάρναμο Γ - Σολεντούνα Γ -:-
18:30Λούντς ΒΚ Γ - Ένγκελχολμ Γ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Εφελέρ Λίγκι

13:30Γαλατάσαράι - Σολχάν Σπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λίγκι

12:00Ερζίν Γιεσιλκέντ Σπορ - Σανλιουρφά Μ. Σεχίρ -:-
12:00Κούλα Μλν. - Μίγιας -:-
12:00Μαλιγιέ Ιχτισάς - Ακούς -:-
12:00Νικσάρ - Κιλελέρ -:-
13:00BSB Καγκιτσπόρ - Σεντ Ζόσεφ -:-
13:00Urgup Spor - HGTC Bursa -:-
13:00Αλάνια - Μπιγκαντίτς Μπελεντιγιεσί -:-
13:00Ιστανμπούλ BB - Κόνια BSB -:-
13:00Μαλάτγια BSB - Χαλιλιγιέ -:-
13:00Ντέβελι - Χατάι Μπουγιούκ Σεχίρ -:-
13:00Τουρσάντ - Μελιγκαζί Μλν -:-
16:00Αϊντίν Μπουγιουκσεχίρ - Κιουτάχεια -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σουλτανλάρ Λίγκι Γυναικών

14:00Βάκιφμπανκ ΤΤ Γ - Αϊντίν Μπουγιουκσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ Γ -:-
14:00Νίλουφερ Γ - Κουζέι Μπορού Γκεντσλίκ Γ -:-
15:00Μπόλου Μλν Γ - Γιεσιλιούρτ Γ -:-
16:00Σαριγιέρ Γ - Άνκαρα PTT Γ -:-
16:00Τουρκ Χαβά Γιολαρί Γ - Γαλατάσαράι Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα

18:00Ζλιν - Μπουντεγιόβιτσε -:-
18:00Οστράβα - Ούστι -:-
19:00ΑΕΡΟ Οντολένα Βόντα - Λίμπερετς -:-
19:30Μπρνο - Καρλοβάρσκο -:-
20:00Μπεσκιντί - Πράγα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Έξτραλιγκα Γυναικών

16:00Πρερόφ Γ - Προστέιοφ Γ -:-
17:00Σέλμι Μπρνο Γ - Όλομουτς Γ -:-
18:00ΚΠ Μπρνο Γ - Φρίντεκ-Μίστεκ Γ -:-
18:00Όλιμπ Πράγας Γ - Οστράβα Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

10:00Ντομπριχόβιτσε Γ - Χρόνοφ Γ -:-
11:00Νασλ Γ - Γιάμπλονετς Γ -:-
11:00Τσερβένι Κόστελετς Γ - Λοκομοτίφ Πλτζεν Γ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: ΣM-Λίγκα - Γυναίκες

16:00Χαμεενλίνα Γ - Ελσίνκι Γ -:-
17:00Κανγκάσαλα Γ - Πούιγιο Γ -:-
17:00ΟρΠο Γ - Λίγκα Πλόκι Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - βολεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.