REFRESH

ΧΟΚΕΪ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: DEL

15:00Άις Τάιγκερς Νυρεμβέργης - Μπρεμερχάβεν -:-
15:00Εϊσμπάρεν - Μανχάιμ -:-
17:30Άιζερλον - Ίνγκολσταντ -:-
17:30Μόναχο - Στράουμπινγκ -:-
17:30Ντίσελντορφ - Σουένινγκερ -:-
20:00Κολωνία - Άουγκσμπεργκ Πάνθερ -:-
20:00Μπιτιγκχάιμ/Μπίσινγκερ - Βόλφσμπουργκ -:-

ΡΩΣΙΑ: KHL

15:00Άβτομ. Εκατέρινμπουργκ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας -:-
17:30Σπαρτάκ Μόσχας - Δυναμό Ρίγα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα

14:00Σπάρτα Πράγας - Σκόντα Πλτζεν -:-
14:30Κλάντνο - Λίτβινοφ -:-
16:30Ζλιν - Μάουντφιλντ -:-
18:00Όλομουτς - Κάρλοβι Βάρι -:-
18:00Τρίνετς - Κομέτα Μπρνο -:-
18:20Μλάντα Μπόλεσλαβ - Λίμπερετς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: ΑΙΣ Χόκεϊ Λιγκ

17:30Σάλτσμπουργκ - Μπολτζάνο -:-
18:30Βιλάχ - Μπλακ Ουίνγκς Λιντζ -:-
18:30Ζνόιμo - Βιέννα Κάπιταλς -:-
19:00Ολύμπια - Γκρατζ 99ερς -:-

ΔΑΝΙΑ: Μέταλ Λίγκαεν

14:00Σοντερίσκε - Ράνγκστιντ -:-

ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ: Τσάλεντζ Καπ

19:30Κόβεντρυ Μπλέιζ - Γκίλντφορντ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Κύπελλο Ιαπωνίας

08:00Γιοκοχάμα Γκριτς - Τοχόκου Φ. Μπλέιντς 3:10
08:00ΑναβλήθηκεΝίκο Άισμπακς - Ιστ Χοκαΐντο Κρέινς -:-

ΙΤΑΛΙΑ: IHL

20:00Πέργκιν - Βαρέζε -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: OHL - Pre-season

02:00Εριέ Ότερς - Σαγκινό Σπίριτ 7:4
02:00Κίνγκστον Φρόντενακς - Οτάβα 67ς 5:1
02:00Νιαγάρα Άισντογκς - Οσάβα Τζένεραλς 2:0
02:30Μπάριε Κολτς - Κίτσενερ Ρέιντζερς 5:4πέν.
21:00Μισισάουγκα Στίλχεντς - Γκελφ Στορμ -:-
23:05Ουίντζορ Σπιτφάιερς - Σάρνια Στινγκ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: WHL - Pre-season

00:00Σιάτλ Θάντερμπερντς - Έβερετ Σίλβερτιπς 6:4
01:00Σασκατούν Μπλέιντς - Έντμοντον Όιλ Κινγκς 3:7
04:00Κάλγκαρι Χίτμεν - Ρεντ Ντιρ Ρέμπελς 1:5
04:00Μέντισεν Χατ Τάιγκερς - Λέθμπριτζ Χάρικεϊνς 4:3
04:00Μους Τζο Ουόριορς - Σουίφτ Κάρεντ Μπρόνκοζ 5:2
04:00Ρετζίνα Πατς - Πρινς Άλμπερτ Ράιντερς 6:2
04:05Τρι-Σίτι Αμέρικανς - Πόρτλαντ Ουίντερ Χοκς 0:3
05:00Πρινς Τζορτζ Κούγκαρς - Κάμλουπς Μπλέιζερς 7:6πέν.
05:05Κελόβνα Ρόκετς - Βικτόρια Ρόιαλς 4:1
22:00ΑναβλήθηκεΣιάτλ Θάντερμπερντς - Πόρτλαντ Ουίντερ Χοκς -:-
00:05Τρι-Σίτι Αμέρικανς - Σποκέιν Τσιφς -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: QMJHL - Pre-season

23:00Γκατινό Ολυμπίκ - Ρουίν-Νοράντα Χάσκιζ 8:1
23:00Μπλάινβιλ-Μποϊσμπριάντ Αρμάντα - Βαλ-ντ'Ορ Φορέρ 4:2
01:00Μόνκτον Ουάλντκατς - Χάλιφαξ Μούσχεντς 1:2
01:00Σεντ Τζον - Ακάντιε-Μπαθέρστ Τάιταν 3:4παράτ.
22:00Ντράμονβιλ Βόλτιγκερς - Σέρμπρουκ Φοίνιξ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00Μασαρίκ Γιουνιβέρσιτι (Τσε) - ΟΠ Όλομουτς (Τσε) -:-
16:30Άλμτούνα (Σου) - ΑΙΚ (Σου) -:-
18:00Σέφιλντ (Μβρ) - Νότινγκχαμ (Μβρ) -:-
19:30Ράβενσμπουργκ (Γερ) - Χέιλμπρον (Γερ) -:-
19:30Χέρνερ (Γερ) - Κασέλ (Γερ) -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Έξτραλιγκ

13:45Ζλόμπιν - Μπρεστ -:-
14:00Γκόμελ - Λίντα -:-
17:00Μόγκιλεφ - Νέμαν Γκρόντνο -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λιέτουβος Τσεμπιονάτας

ΑνάπαυλαΕπίλεκτοι Ομαδα Λ - Ενέργκια Ελεκτρενάι 0:3

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Έρστε Λίγκα

17:30Φερεντσβάρος - Γκιόρ ΕΤΟ -:-
18:00DVTK - ΜΑΚ Ουιμπουντά -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: UHL

14:00Κράματορσκ - Κρέμεντσουκ -:-
17:00Ντνίπρο Κέρσον - Rulav Oddr -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Χόκεϊ Πολωνίας

18:00Γιαστρτζέμπιε - GKS Κατοβίτσε -:-
18:00Ζαγκλέμπιε - Τορούν -:-
19:00Κιάρκο Σανόκ - Οσβιέτσιμ -:-
19:30Κρακόβια Κρακοβίας - Τίκι -:-

ΡΩΣΙΑ: VHL

ΑνάπαυλαΕρμάτ Ανγκάρσκ - Αλμετιέφσκ 1:3
16:00ΤΣΣΚ ΒΣΣ Σαμάρα - Κέλιαμπινσκ -:-
17:00Μπαρς - Ορσκ -:-
17:00Πέντζα - Κουράν -:-

ΡΩΣΙΑ: VHL-B

16:00Κρίσταλ - Τσεμποκσάρι -:-

ΡΩΣΙΑ: MHL

06:00Αμούρσκιε Τίγκρι - MHC Σπαρτάκ 5:4
11:00Στάλνιε Λίσι - Αβτό 3:2παράτ.
3η ΠερίοδοςΜπελιγιέ Μελβεντί - Ομσκιέ Γιαστρεμπί 1:1
ΑνάπαυλαHC Ρίγα - Σακαλίνσκιε 3:1
2η ΠερίοδοςΊρμπις - Λόκο-76 (ΜΧΛ) 0:1
ΑνάπαυλαΜικαΐλοφ Ακάντεμι U20 - Κρίλια Σόβετοφ 0:0
ΑνάπαυλαΡεακτόρ - Μαμόντι Γιουγκρί 1:1
2η ΠερίοδοςΣπούτνικ Αλμετιέβσκ - Τιουμένσκι Λετζιόν 1:0

ΡΩΣΙΑ: NMHL

10:00Κρίσταλ BDK - Λίπετσκ 3:7
2η ΠερίοδοςΜπελγκορόντ - Δυναμό Αγ. Πετρούπολης 0:0
2η ΠερίοδοςΜπριάνσκ - Γιαμάλ 1:1
ΑνάπαυλαΡοσόχ - Άρκτικα 2:1
ΑνάπαυλαΤβέριτσι - Πολότ 0:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

18:0021 Πρεσόφ - Μιχαλόβτσε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SuperElit U20

2η ΠερίοδοςΑΙΚ U20 - Λούλεα U20 2:1
2η ΠερίοδοςΛίνκοπινγκ U20 - Φάριεσταντς U20 2:0
2η ΠερίοδοςΜόντο U20 - Τίμρα U20 1:2
2η ΠερίοδοςΡογκλ U20 - Βάξιο U20 1:0
ΑνάπαυλαΣοντερτάλιε U20 - Έρεμπρο U20 0:2
2η ΠερίοδοςΤζουργκάρντεν U20 - Σκελέφτεα U20 0:1
14:00Βαστέρας U20 - Μόρα U20 -:-
14:00Μπρίνας U20 - Λέκσαντ U20 -:-
15:30Μάλμε U20 - HV 71 U20 -:-
16:00Φρολούντα U20 - Όσκαρσαμν U20 -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SDHL Γυναικών

2η ΠερίοδοςΛούλεα Γ - ΑΙΚ Γ 0:1
14:00Γκέτεμποργκ Γ - Λέκσαντ Γ -:-
17:00Μόντο Γ - SDE HF Γ -:-
17:00Τζουργκάρντεν Γ - Λίνκοπινγκ Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τσανς Λίγκα

18:00Βσέτιν - Κάνταν -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμι-σαρία

16:00JHT - D-Κιέκο -:-
16:20Γιαρβένπαα - HC Ίντιανς Κααρίνα -:-
17:30Ριέμου - Χάντερς -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: ΣΜ-σαρία U20 - Πρώτη φάση

ΑνάπαυλαΤάπαρα U20 - Σπορ U20 1:2
14:00Λούκο U20 - Κάλπα U20 -:-
14:00Χαμενλίνα U20 - Κάρπατ U20 -:-
15:00ΤούΤο U20 - Ρόκι U20 -:-
16:00TPS U20 - Γιούκουριτ U20 -:-
16:00Άσσατ U20 - Γιόκεριτ U20 -:-
16:00Κούβι U20 - Κουκού U20 -:-
16:00Πέλικανς U20 - Ιλβ U20 -:-
16:00Σάιπα U20 - IFK Ελσίνσκι U20 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Νάιστεν Λίιγκα

ΑνάπαυλαΚάρπατ Γ - Ιλβ Γ 1:1
13:45Κάλπα Γ - Κιέκο-Εσπού Γ -:-
14:00Χαμενλίνα Γ - IFK Ελσίνσκι Γ -:-
15:00Κουορτάν Γ - Τούρκου Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χοκεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.