REFRESH

ΧΟΚΕΪ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΗΠΑ: NHL

02:00Καρολίνα Χάρικεϊνς - Λος Άντζελες Κινγκς 5:4παράτ.
02:00Κολούμπους Μπλου Τζάκετς - Ουάσινγκτον Κάπιταλς 3:4παράτ.
02:00Μόντρεαλ Κανάντιενς - Οττάβα Σένατορς 4:5

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Λίγκα

18:30Βάασαν Σπορ - Σάιπα -:-
18:30Γιούκουριτ - Άσσατ -:-
18:30Ιλβ - ΤΠΣ Τούρκου -:-
18:30Κάρπατ - Γιβάσκιλα -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: ΑΙΣ Χόκεϊ Λιγκ

20:45Ασιάγκο - Γκρατζ 99ερς -:-

ΓΑΛΛΙΑ: D1

21:00Νίουλι Σουρ Μαρν - Μον-Μπλανκ -:-

ΔΑΝΙΑ: Μέταλ Λίγκαεν

20:00Έρλεφ - EfB Άισοχόκεϊ -:-
21:00Άαλμποργκ - Έρνινγκ Μπλού Φοξ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: ΜπεΝε Λιγκ

21:00Χέρενβεν Φλάιερς - Λάκο Ήτερς Λίμπουργκ -:-

ΗΠΑ: AHL

03:00Μιλγουόκι Άντμιραλς - Γκραντ Ράπιντς Γκρίφινς 1:2
03:00Ροκφόρντ Άισχογκς - Μανιτόμπα Μούς 3:2πέν.
04:30Μπέικερσφιλντ Κόντορς - Τακσόν Ρόουντρανερς 7:3
05:00Οντάριο Ράιγκν - Κολοράντο Ιγκλς 5:2

ΗΠΑ: NCAA

02:00Νορθίστερν - Μπόστον Κόλετζ Ιγκλς 2:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: OHL

02:00Κίτσενερ Ρέιντζερς - Σάρνια Στινγκ 1:5

ΚΑΝΑΔΑΣ: WHL

03:00Μπράντον Ουίτ Κινγκς - Σασκατούν Μπλέιντς 1:2παράτ.
04:00Ρεντ Ντιρ Ρέμπελς - Ρετζίνα Πατς 6:5παράτ.
05:05Βικτόρια Ρόιαλς - Πρινς Άλμπερτ Ράιντερς 3:6
05:05Σιάτλ Θάντερμπερντς - Σουίφτ Κάρεντ Μπρόνκοζ 4:2

ΚΑΝΑΔΑΣ: QMJHL

01:00Ακάντιε-Μπαθέρστ Τάιταν - Κέηπ Μπρέτον Σκρήμινγκ Ιγκλς 1:2

ΚΟΣΜΟΣ: WCH U20 III - Θέσεις 5η - 8η

3η ΠερίοδοςΒοσνία και Ερζεγοβίνη U20 - Νότια Αφρική U20 7:1

ΚΟΣΜΟΣ: WCH U20 III - Πλέι Οφς

16:00Αυστραλία U20 - Βουλγαρία U20 -:-
19:30Ισραήλ U20 - Τουρκία U20 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: WCH U18 IIB Γυναίκες

ΑνάπαυλαΝέα Ζηλανδία U18 Γ - Εσθονία U18 Γ 4:0
16:30Βουλγαρία U18 Γ - Βέλγιο U18 Γ -:-
20:00Καζακστάν U18 Γ - Ισλανδία U18 Γ -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Χόκεγια Λίγκα

19:00Ντιναμπούργκα - Ρίγκα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Έξτραλιγκ

18:00Λίντα - Νοβοπόλοτσκ -:-
18:00Μπρεστ - Λοκομοτίφ Όρσα -:-
18:55Νέμαν Γκρόντνο - Βίτεμπσκ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία

20:00Χασλ/Λόρεν - Λόρενσκογκ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Έρστε Λίγκα

18:30Μπρασόφ - Ντουναουιβαρόσι -:-
19:40Budapest Akademia - Φερεντσβάρος -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Καμπιονατούλ Νάσιοναλ

18:30Μιερτσουρέα Τσιούτσ-Τσικσζερέντα - Σαπιέντα U23 -:-

ΡΩΣΙΑ: KHL

11:00Κάμπαροφσκ - Νοβοσίμπιρσκ 3:0
11:30Άντμιραλ Βλαδιβοστόκ - Άβανγκαρντ Ομσκ 2:3πέν.
18:00Καζάν - Μπάρις Αστάνα -:-
18:00Νόβγκοροντ - Σαλαφάτ Ουλάιεφ -:-
18:30Αγία Πετρούπολη - Λοκομοτίφ Γιάροσλαβ -:-
18:30ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεντ Σταρ Κουνλούν -:-

ΡΩΣΙΑ: VHL

14:30Νοβοκούζνετσκ - Ροστόφ -:-
16:00Γιούγκρα - Κουράν -:-
16:00Περμ - Ντίζελ -:-
16:00Ρούμπιν Τίουμεν - Γκόρνιακ (ΒΧΛ) -:-
16:00Τόρος Νίζνεκαμσκ - Ταμπόφ -:-
16:30Άιζεφσκ - MHC Κιμίκ -:-
17:30Αλμετιέφσκ - Ριάτζαν -:-
18:00Δυναμό Αγ. Πετρούπολης - Κέλιαμπινσκ -:-
18:00ΣΚΑ Νέβα Αγίας Πετρούπολης - Ορσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: MHL

05:00Ταϊφούν - SKA-GUOR Καρέλια 5:3
10:00Σακαλίνσκιε - ΣΚΑ-Βαριάγκι 4:2
1η ΠερίοδοςΜπελιγιέ Μεντβεντί - Ομσκιέ Γιαστρεμπί 0:1
16:00Κρασνάγια Αρμίγια - SKA-1946 -:-
16:30Δυναμό Σινίκ - Αλμάζ -:-
18:00Άτλαντ - Ρουσκιέ Βιτιαζί -:-
18:00Δυναμό Μόσχας - Δυναμό Αγ. Πετρούπολης -:-
18:00Καπιτάν - MHC Σπαρτάκ -:-
18:00Μικαΐλοφ Ακάντεμι U20 - Αμούρσκιε Τίγκρι -:-

ΡΩΣΙΑ: NMHL

15:00Κρίσταλ BDK - Πρόγκρες Γκλάζοφ -:-
17:30Λίπετσκ - Πρότον -:-
17:30Ταμπόφ - Μπόμπροφ -:-
18:00Ντίζελιστ - Ολύμπια -:-
18:30Γιούνισοφ - Άρκτικα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1η Κατηγορία

18:30Ζίλινα - Σκάλιτσα -:-
18:30Τρνάβα - Ντούμπνιτσα -:-
19:00Ζιάρ ναντ Χρόνομ - Ποβάζσκα Μπίστριτσα -:-
19:00Μαρτίν - 19 Χούμεν -:-
19:00Μπρέζνο - Τοπολκάνι -:-
19:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Λεβίτσε -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: IHL

19:00Τρίγκλαβ Κράνι - Σλάβιγια -:-
20:00Ακρόνι Γιεσένιτσε II - Τσέλιε -:-
20:30KHL Σισάκ - Ερυθρός Αστέρας -:-
20:50Μάριμπορ - Κροατία -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Χόκεϋ Άλσβενσκαν

20:00ΑΙΚ - Άλμτούνα -:-
20:00Βαστέρας - Όστερσουντ -:-
20:00Βίτα Χάστεν - Κάρλσκογκα -:-
20:00Μόντο - Κρίστιανσταντ -:-
20:00Μόρα - Τζουργκάρντε -:-
20:00Μπιόρκλοβεν - Τίνγκσριντ -:-
20:00Σοντερτάλιε - Βάστερβικ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: ΑλΕτάν Βορράς

20:00Σούντσβαλ - Χούντικσβαλς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: ΑλΕτάν Νότος

20:00Κάλμαρ - Καρλσκρόνα -:-
20:00Νίμπρο - Μέριεσταντ -:-
20:00Τρόγια/Λιούνγκμπι - Ντάλεν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: ΧόκεϊΕττάν Νόρα βαρ

20:00Βαλεντούνα - Ένκεπινγκ -:-
20:00Ουίνγκς - Σουραχάμαρ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: ΧόκεϊΕττάν Σόντρα βαρ

20:00Εσκιλστούνα Λίντεν - Φόρσαγκα -:-
20:00Μόρουμς Γκόις - Κέπινγκ -:-
20:00Μπόρας - Βίμερμπι -:-
20:00Τίρινγκε - ΚΡΙΦ Χόκεϊ -:-
20:00Χούντινγκε - Σέγκελτορπς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SDHL Γυναικών

19:00Λούλεα Γ - Μόντο Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τσανς Λίγκα

18:30Γιλάβα - Προστέιοφ -:-
18:30Ζλιν - Σοκόλοφ -:-
18:30Πορούμπα - Λιτομέριτσε -:-
19:00Κόλιν - Πρερόφ -:-
19:00Παρντούμπιτσε Β - Σλάβια Πράγας -:-
19:00Σάμπερκ - Χοράτσκα Σλάβια -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα - Ανατολή

18:00Χαβίροφ - Νόβι Γίτσιν -:-
18:30Οπάβα - Κοπρίβνιτσε -:-
19:00Βέλκε Μετζιρίτσι - Χόκεϊ Βισκόφ -:-
19:00Ζνταρ ναντ Σαζαβού - ΣΧΚΜ Χοντόνιν -:-
19:00Ρέμπελ - Ζνόιμo -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα- Δύση - Επίπεδο Ηττημένων

19:00Γιάμπλονετς - Χρόνοφ -:-
19:00Κλατόβι - Τσεμπ -:-
19:00Ντέτσιν - Μπενάτκι -:-
20:30Ριζούτι - Πισέκ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα- Δύση - Επίπεδο Νικητών

19:00Κόμπρα Πράγας - Λετνάνι -:-
19:00Μοστέκτι Λβι - Βρκλαμπί -:-
19:00Σλόβαν - Τσομουτόφ -:-
19:00Ταμπόρ - Πρίμπραμ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ELJ

18:45Μάουντφιλντ U20 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U20 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ULLH

21:00Εντζινίερς Πράγας - Ράιντερς Παρντούμπιτσε -:-
21:00Καβαλίερς Μπρνο - ΟΚ Πράγας -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Μέστις

18:30IPK - Ζεμγκάλε -:-
18:30Κιέκο-Πογιάτ - Κιέκο-Εσπού -:-
18:30Κόκκολα - Χόκκι -:-
18:30Κουβί - ΤούΤο -:-
18:30Πελιτάτ - FPS -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: ΣΜ-σαρία U20 - Επίπεδο Νικητών

18:30IFK Ελσίνσκι U20 - Κουκού U20 -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χοκεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.