REFRESH

ΒΟΛΕΪ » Χθες » Όλα τα ματς

ΕΛΛΑΔΑ: Volley League Γυναίκες

15:00ΑΕΚ Γ - Θέτις Γ 3:1

ΙΤΑΛΙΑ: ΣουπερΛέγκα

18:30Μόντζα - Τσιστέρνα 3:0
19:00Βερόνα - Λούμπε Τσιβιτάνοβα 0:3
19:00Μιλάνο - Περούτζια 3:2
19:00Πιατσέντζα - Μόντενα 3:1
19:00Σατούρνια Ατσιτσαστέλο - Ταράντο 3:1
19:00Τρεντίνο - Πάντοβα 1:3

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ

16:45Ντάρχαμ - Σάντερλαντ 3:0

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:30Ντέρμπισαϊρ Γ - Λονδίνο Γ 0:3

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Γυναικών

01:30Αβελανέντα Γ - Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ Γ 0:3
01:30Μπόκα Τζούνιορς Γ - Βελέζ Σάρσφιλντ Γ 3:0
01:30Σαν Λορέντζο Γ - Αργεντινή Γ 3:0
01:30Σόντερ Ροζάριο Γ - Μπάνκο Προβίντσια Γ 3:1
02:00Εστουντιάντες ντε Λα Πλάτα Γ - Βίλα Ντόρα Γ 3:1
02:00Χιμνάσια Εσγκρίμα Γ - Σαν Χοσέ Γ 2:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα - Γκρουπ υποβιβασμού

16:30VBK Κλάγκενφιρτ - Σεντ Πόλτεν 3:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα - Πλέι Οφς

18:00Βαλντβιερτέλ - Ριντ 3:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 - Επίπεδο Ηττημένων

18:00Μιλς - Λιεμπενάου 3:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 - Επίπεδο Νικητών

14:00VBK Κλάγκενφιρτ 2 - Βαϊντχόφεν 0:3
18:00Γκρατζ 2 - Μουχλβιερτέλ 2:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού

15:00Πουργκστάλ Γ - Χοτστ Γ 3:1
17:30Μπίσαμπεργκ Γ - Χαουσμανστάτεν Γ 3:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 Γυναίκες - Επίπεδο Ηττημένων

12:00Ίνζινγκβόλεϊ Γ - Βιλάκ Γ 3:1
12:00Ίνσμπρουκ 2 Γ - Γιένερσντορφ Γ 1:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2 Γυναίκες - Επίπεδο Νικητών

15:30Ουάιλντκατς 2 Γ - Λινζ-Στεγκ 2 Γ 3:1
16:00ΑΤΣΕ Γκρατζ Γ - Βαλντβιερτέλ Γ 1:3

ΒΕΛΓΙΟ: Βόλεϊ Λιγκ Γυναίκες

17:30Ούντεγκεμ Γ - Χαασρόντε Λεβέν Γ 3:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Τσέρνο Μόρε - Πιρίν Ράτζλογκ 3:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γυναίκες

12:30Μαρίτζα 2022 Γ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας Γ 0:3
15:30Μάριτσα Πλόφντιφ Γ - Ντέγια Σπορ Γ 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σούπερ Λίγκα

00:30Μπλούμεναου - Αραγκουάρι 3:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Μπραζίλ Γυναίκες

23:30SESC-RJ Γ - Πράια Κλούμπ Γ 0:3
02:00Μίνας Γ - Φλουμινένσε Γ 3:1
23:30Πράια Κλούμπ Γ - Μίνας Γ 3:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: DVV Καπ

17:15Χέρσινγκ - Βερολίνο 0:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: DVV Καπ Γυναικών

14:30Πότσνταμ Γ - Στουτγκάρδη Γ 0:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: NLA Γυναικών - Πλέι Άουτ

17:30Τόγκενμπεργκ Γ - Βολερό Ζυρίχης Γ 2:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: NLA Γυναικών - Πλέι Οφς

17:00Αέσκ Πφέφινγκεν Γ - Τσεσό Γ 3:0
17:00Σαφχάουζεν Γ - Λουγκάνο Γ 3:1
18:30NUC Βόλεϊμπολ Γ - VBC Γκλαρόνια Γ 3:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

12:00Ταλίν - Τούρι 3:0
13:00Βάλιο Βόρου 2 - Ταλίν Γιουνιβέρσιτι 0:3
13:00Κίλι - Λίιντερ 3:1
14:00Ράκβερε - Νουρτεκούντις 3:1
15:00Πολτσαμάα - Εεστί Μααουλικούλι 1:3

ΕΥΡΩΠΗ: MEVZA Γυναικών - Πλέι Οφς

15:30Νόβα Μπράνικ Γ - Μπεκεσκσαμπάι Γ 3:1
18:00Καλτσίτ Καμνίκ Γ - Μλάντοστ Γ 3:2

ΗΠΑ: PVF Γυναίκες

05:00Σαν Ντιέγκο Μόγιο Γ - Ατλάντα Βάιμπ Γ 0:3
22:00Ορλάντο Βάλκιριζ Γ - Κολούμπους Φιούρι Γ 2:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: Β.Λιγκ

06:00Ναγκάνο - Βορέας Χοκάιντο 3:1
06:00Ναγκόγια - JT Θάντερς 3:1
07:00Τοράι Άροουζ - JTEKT 2:3
07:05Πανασόνικ Πάνθερς - Σαντόρι Σάνμπερντς 2:3
08:00Τόκυο Γκρέιτ Μπέαρς - Οζάκα Σακάι 3:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: Β.Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς

07:09JT Μάρβελους Γ - Ρεντ Ρόκετς Γ 1:3

ΙΝΔΙΑ: Πράιμ Βόλεϊμπολ

15:00Καλκούτα Θάντερ Μπολτς - Ντέλχι Τούφανς 0:3
17:00Αχμενταμπάντ Ντεφέντερς - Κότσι Μπλου Σπάικερς 3:1

ΙΡΑΝ: Σούπερ Λιγκ

14:30ΑναβολήΓιαχαβέρι Γκονμπάντ - Παϊκάν -:-
14:30ΑναβολήΓκόργκαν - Κατάμ Αρντακάν -:-
14:30ΑναβολήΝιάν Ελεκτρόνικ - Σαχρνταρί Ουρμία -:-
14:30ΑναβολήΡαφσανιάν - Σάιπα Τεχράν -:-
14:30ΑναβολήΣιριάν - Ισφαχάν -:-
14:30ΑναβολήΤαμπιάτ Εσλαμσάχρ - Τσαντορμάλου -:-
14:30ΑναβολήΧούρσαν Ραμσάρ - Σαχντάμπ Γιάζντ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μιζούνοντιλντ - Επίπεδο Ηττημένων

17:30Ακουρέρι - Κοπαβογκούρ 2:3

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μιζούνοντιλντ - Επίπεδο Νικητών

15:00Χαμάρ - Θρότουρ Νες 3:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μιζούνοντιλντ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών

19:45Ακουρέρι Γ - Κοπαβογκούρ Γ 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

14:00Σαν Ροκέ - Ρίο Ντούερο Σόρια 0:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A2

17:00Λούπι Σάντα Κρότσε - Πόρτο Βίρο 3:1
17:00Ρέτζιο Εμίλια - Κούνεο Βόλεϊ 0:3
19:00Αβέρσα - BCC-NEP Καστελάνα Γκρότε 1:3
19:00Βίντεξ Γκροτατζολίνα - Σιένα 2:3
19:00Καντού - Μπρέσια 3:1
20:00Ορτόνα - Πινέτο 0:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A1 Γυναικών

13:00Βέρο Βόλεϊ Γ - Ρόμα Γ 3:2
16:00Κιέρι '76 Γ - Σκαντίτσι Γ 1:3
18:00Βαλεφόλια Γ - Τρεντίνο Γ 3:0
18:00Φιρέντζε Γ - Νοβάρα Γ 1:3
20:30Τσουνέο Γ - UYBA Μπούστο Αρσίζιο Γ 3:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A2 Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων

18:00Μοντόβι Γ - Οφανένγκο Γ 1:3
18:00Μπολόνια Γ - Ολμπία Γ 1:3
18:00Πάντοβα Γ - Κόστα Βολπίνο Γ 3:1
18:00Πεσκάρα Γ - Μελεντούγκνο Γ 0:3
18:00Σοβεράτο Γ - Πίκο Λέτσο Γ 1:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A2 Γυναικών - Επίπεδο Νικητών

18:00Μακεράτα Γ - Περούτζια Γ 2:3
18:00Μοντέκιο Γ - Μεσίνα Γ 0:3

ΚΙΝΑ: CVL - Πλέι Οφς

09:30Φουιάν - Γκουανγκντόνγκ 3:1
13:00Γιανγκσού - Σιτσουάν 3:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: Σουπερλίγκα

16:00Μοκ Μούρσα - Τρνίε 3:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα Λίγκα Γυναικών

18:00ΑναβολήΒέλικα Γκόριτσα Γ - ΧΑΟΚ Ζάγκρεμπ Γ -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Νασιονάλα Λίγκα - Πλέι Οφς

17:00Γιέκαμπιλς Τζούνιορς - Αϊζπούτε 3:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Νασιονάλα Λίγκα Γυναικών

14:00SUFA Κλούμπς Γ - RSU-MVS 2 Γ 3:0

ΛΙΒΑΝΟΣ: 1η Κατηγορία - Επίπεδο Νικητών

19:00Κνατ - Μπουχριέ 3:2

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Σουπερλίγκα Γυναίκες

19:00Άλμπατρος Γ - Γκάλεμπ Γ 3:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτ Σέριεν

12:30Τρόμσο - Φόρντε 0:3
16:00Τόρβασταντ - Ράνταμπεργκ 3:2
16:30Βίκινγκ - Κολ 3:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτ Σέριεν Γυναίκες

14:00Βίκινγκ TIF Γ - Λιέρν Γ 3:1
14:30Όσλο Γ - Ράνταμπεργκ Γ 0:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Πρωτάθλημα Βόλεϊ

07:00OK Φαινάνσιαλ Γκουπ - Σάμσουνγκ Μπλού Φανγκς 1:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών

09:00Καλτέξ Γ - Πέπερ Σέιβινγκς Μπανκ Γ 3:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: A-Λιγκ - Επίπεδο Νικητών

17:00Οριόν - Δυναμό Άπελντουρν 2:3
17:30Νουμίντια Λίμαξ - Γκρόνινγκεν/Λυκούργκους 1:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Λίγκα DELA Γυναίκες - Πλέι Άουτ

16:30Σούμα Πίλπους Γ - Σλίντρεχτ Γ 1:3

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Εξτραλίγκα

16:00Ντάγκι - MAFC 1:3

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Σουπερλίγκ Γυναίκες - Πλέι Οφς

12:00Μπάλτα Γ - Ντομπροντίγι Μεντουνιβερσιτέτ Γ 3:1
15:00Μπουκοβίνκα Γ - Ρετζίνα Γ 3:0

ΠΕΡΟΥ: LNSV Γυναίκες - Επίπεδο Νικητών

00:30Τσίρκολο Γ - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες Γ 3:0
22:00Ντεπορτίβο Σοάν Γ - Τζέμινις Γ 1:3
00:30Αλιάνζα Λίμα Γ - Ρεγκάτας Λίμα Γ 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Κύπελλο Πολωνίας

15:45Γιαστρζέμπσκι Βέγκιελ - Ζαβιέρτσιε 1:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: TAURON Λίγκα

19:00Τσεμίκ Πολίς Γ - Μπιέλσκο-Μπιάλα Γ 3:2
21:30Ράντομ Γ - Ταρνόφ Γ 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι. Λίγκα Γυναικών

13:00Μπιαλιστόκ Γ - Σοσνόβιετς Γ 2:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Ντιβιζάο 1 Γυναίκες - Επίπεδο Ηττημένων

18:00Εσμορίθ Γ - Καστέλο Μάια Γ 1:3
18:00Σπόρτινγκ ντε Εσπινό Γ - Βιλακοντένσε Γ 0:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Ντιβιζάο 1 Γυναίκες - Επίπεδο Νικητών

18:00Βιτόρια Γκιμαράες Γ - Σπόρτινγκ Γ 3:1
18:00Λεϊσόες Γ - Πόρτο Γ 0:3
19:00Μπενφίκα Γ - Φιάες Γ 3:0
20:00Μπράγκα Γ - Πόρτο Βόλεϊ Γ 0:3

ΡΩΣΙΑ: Σουπερλίγκ

11:00Κρασνοϊάρσκ - Δυναμό Μόσχας 1:3
15:00Έρενμπουργκ - Νοβοκουιμπισέβσκ 2:3
15:00Νιζνεβαρτόβσκ - Σόλιγκορσκ 0:3
15:00Ούραλ - Νοβοσίμπιρσκ 3:2
15:00Φακέλ - Ντιναμό-Λο 3:2
17:00ΑΣΚ Ν. Νόβγκοροντ - Μπέλγκοροντ 0:3

ΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λιγκ Α - Επίπεδο Ηττημένων

13:30IzhGTU Ιτζέφσκ - Τσέλιαμπινσκ 3:0
16:00Βολζανίν Κοστρόμα - Ταρχάν 1:3
16:00Οτομόμπιλιστ - Μαγκνίτκα Γιουνιβερσιτέτ 3:0

ΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λιγκ Α - Επίπεδο Νικητών

15:00Ακαντέμιγια Καζάν - Τιουμέν 3:1
16:00CSKA Moscow - Κάμα 3:0
16:00MGTU Μόσχας - Λοκομοτίφ Ιζουμρούντ 3:2
16:00Γιαρόσλαβιτς - Μπαρνάουλ 3:0

ΡΩΣΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γυναίκες

16:00Κράσνονταρ Γ - Σαρατόφ Γ 0:3

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Έξτραλιγκα Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων

19:00UCM Τρνάβα Γ - ΣΒΚ Πεζινόκ Γ 3:1
19:00Νόβε Μέστο ναντ Βαχόμ Γ - Προγιέκτ RD SVF Γ 3:1
19:00Πρέσοφ Γ - Μπρουσνό Γ 3:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Έξτραλιγκα Γυναικών - Επίπεδο Νικητών

19:00ΟΚΦ Νίτρα Γ - Σλάβια Μπρατισλάβα Γ 3:0
19:00ΟΝΙΖΑ Ζίλινα Γ - ΒΚΠ Μπρατισλάβας Γ 1:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτσέριεν

15:00Χίλτε/Χάλμσταντ - Φλόμπι 2:3
17:00Σοντερτέλγκε - Ουπσάλα 3:1
17:00Χάμπο - Ορκελιούνγκα 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτσέριεν Γυναίκες

17:00IKSU Γ - Ένγκελχολμ Γ 0:3
17:30Χίλτε/Χάλμσταντ Γ - Φάλκεπινγκ Γ 3:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Εφελέρ Λίγκι

13:00Τσίζρε - Φενέρμπαχτσε 1:3

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λίγκι

14:00Αλτεκμά - TVF Σπορ Λισέσι 3:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σουλτανλάρ Λίγκι Γυναικών

13:00Άνκαρα Καραγιολαρί Γ - Γαλατασαράι Γ 0:3
13:00Κουζέι Μπορού Γκεντσλίκ Γ - Μουρατπασά Γ 3:1
14:00Αϊντίν Μπουγιουκσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ Γ - Σαριγιέρ Γ 3:1
14:00Τουρκ Χαβά Γιολαρί Γ - Άνκαρα PTT Γ 3:2
17:30Ετσζατσιμπαμπί Γ - Νίλουφερ Γ 3:0
18:00Φενερμπαχτσέ Γ - Βάκιφμπανκ ΤΤ Γ 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Πλέι Οφς

18:00Μπουτσόβιτσε - Χράντεκ Κράλοβε 1:3

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: ΣM-Λίγκα

17:00Λόιμου - ΒαΛεΠα 0:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - βολεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.