REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Αποδόσεις

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

22:00Ανζέρ - Μονπελιέ 2:0 [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]
22:00Κλερμόν - Λυών 1:2 [ 3.60 | 4.20 | 1.85 ]
22:00Λανς - Μονακό 2:2 [ 3.10 | 4.00 | 2.10 ]
22:00Λιλ - Ρεν 2:2 [ 3.40 | 3.80 | 1.95 ]
22:00Λοριάν - Τρουά 1:1 [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
22:00Μαρσέιγ - Στρασβούργο 4:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.50 ]
22:00Μπρεστ - Μπορντό 2:4 [ 1.60 | 4.75 | 4.50 ]
22:00Ναντ - Σεντ Ετιέν 1:1 [ 2.40 | 3.75 | 2.75 ]
22:00Παρί Σεν Ζερμέν - Μετς 5:0 [ 1.11 | 11.00 | 15.00 ]
22:00Ρεμς - Νις 2:3 [ 3.80 | 3.80 | 1.90 ]

ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο

20:00Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

18:30Βαλένθια - Θέλτα 2:0 [ 2.60 | 3.40 | 2.70 ]

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

18:15Τζένοα - Μπολόνια 0:1 [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]
21:45Αταλάντα - Έμπολι 0:1 [ 1.18 | 8.00 | 12.00 ]
21:45Λάτσιο - Βερόνα 3:3 [ 1.85 | 3.80 | 4.00 ]
21:45Φιορεντίνα - Γιουβέντους 2:0 [ 1.75 | 4.00 | 4.33 ]

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Πλέι Οφς

17:00Σάντερλαντ - Γουίκομπ 2:0 [ 2.20 | 3.10 | 3.60 ]

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς - Πλέι Οφς

17:00Γιόρκ - Μπόστον 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος - Πλέι Οφς

17:00Ντόρκινγκ - Έμπσφλίτ 3:2παράτ.

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ζίρα - Σάμακι 0:0
16:00Καμπάλα - Σαμπά Μπακού 1:1
18:00Σαμγκαγίτ - Σαμπάιγ 5:0
18:30Καραμπάγκ - Νέφτσι Μπακού 4:1

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Ήστερν Κόμπανι - Σμούχα 2:2
17:00Τάλα Ελ Γκαΐς - Αλ Μοκαουλούν 1:0
22:00ΕΝΠΠΙ - Αλ Αχλί 1:2

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κατηγορία 2 - Γκρουπ Α

17:00Ασιούτ Πετρόλιουμ - Μαλάουι 1:0
17:00ΑναβολήΑσουάν - Αλ Αλουμίνιουμ -:-
17:00Ελ Μαντίνα Ελ Μονοβάρα - Ελ Μινιά 2:2
17:00Ελ Μπαντάρι - Σοχάγκ 0:0
17:00Κένα - Κιμά Ασουάν 0:2
17:00Μπένι Σουέφ - Ντεϊρούτ 3:1
17:00Ταμία - Φαγιούμ 0:2
17:00Τελεφονάατ Μπένι Σουέφ - Ελ Αλαμίν 2:0

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

10:00Αντίς Αμπάμπα Κετεμά - Ζίμα Αμπά Ζιφάρ 1:1
16:00Χαουασά - Αιθιόπια Μπούνα 1:3

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1

18:30Μπαφίνγκ - ΣΟ Αρμί 1:1
21:00Στέλα Αντιαμέ - SOL 2:2

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

18:00Βλάζνια Σκόντερ - ΚΦ Εγνατία 3:1
18:00Δυναμό Τιράνων - Τίρανα 2:1
18:00Κούκσι - Σκεντερμπέου 1:0
18:00Παρτιζάνι - Καστριότι 4:0
18:00Τιούτα - Λατσί 2:1

ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00Κλεφ - Μάγκρα 0:0
18:00Τσέλγκουμ - Αλτζέρ 2:0
18:00Χουσεΐν Ντέι - Ρέλιζεϊν 3:5
19:45Καμπίγιε - Τλέμτσεν 2:0
20:00Σάουρα - Μέντεα 4:1

ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2

16:30ASM Οράν - Ελ Κεμίς 0:0
16:30MO Κονσταντίν - Μπόρντι Μπου Αρεριντί 3:0
16:30Αΐν Ντεφλά - Μπεν Ακνούν 2:5
16:30Ελ Μπαγιάντ - Σαϊντά 3:0
16:30Έουλμα - Μλίλα 3:1
16:30Κα Μπάτνα - Λακντάρια 2:0
16:30Μπεγιάια - Ουαργκλά 5:1
16:30Μπελ Άμπες - Τεμουτσέντ 1:4
16:30Μπορντί Μεναΐλ - Σκικντά 1:2
16:30Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ - Γκάλι Μασκάρα 5:1
16:30ΡΚ Κούμπα - Αΐν Ουεσάρα 4:2
16:30Τελαγκέμα - Μπεγιάια 4:4
16:30Τσαουιά - Ανάμπα 0:0
16:30Χάμρα Ανάμπα - Κεντσελά 2:2
16:30Χαντιούτ - Χαράτς 0:1

ΑΛΓΕΡΙΑ: U21 Λίγκ

18:00Άρμπα U21 - Ες Σετίφ U21 1:2

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο - Γκρούπ Υποβιβασμού

21:30Καρόι - Ορντίνο 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

01:10Ατλέτικο Ατλάντα - Ντεπορτίβο Μαΐπού 0:0 [ 2.60 | 2.90 | 3.10 ]
03:00Ολ Μπόιζ - Ντεπορτίβο Μαντρίν 1:1 [ 2.25 | 3.20 | 3.40 ]
03:10Μπελγκράνο - Φλαντρία 2:0 [ 1.70 | 3.40 | 6.00 ]
21:10Μπράουν Αντρόγκε - Ιντστιτούτο Κόρντομπα 2:1 [ 3.20 | 2.55 | 2.90 ]
21:10Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο - Αγκροπεκουάριο 0:0 [ 2.60 | 2.75 | 3.30 ]
21:30Βίγια Νταλμάιν - Χιμνάσια Χουχούι 3:0 [ 2.15 | 3.10 | 3.75 ]
21:30Σανταμαρίνα - Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια 0:3 [ 4.50 | 3.00 | 2.05 ]
22:00Σαν Μαρτίν - Νουέβα Σικάγο 3:1 [ 1.80 | 3.25 | 5.50 ]

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

03:30Ντεσαμπαράντος - Σπορτίβο Εστουντιάντες 0:0
21:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο 0:1
22:00Κρουτσέρο ντελ Νόρτε - Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

19:00Ντεπορτίβο Μέρλο - Ταγιέρες Εσκαλάντα 0:0
21:30Ακασούζο - Βίγια Σαν Κάρλος 0:1
21:30Αργεντίνο ντε Κίλμες - UAI Ουργκίζα 1:2
21:30Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα - Ντοκ Σουντ 0:0
21:30Κανουέλας - Ντεπορτίβο Αρμένιο 5:0
21:30Κολεγκιάλες - Ντεφενσόρες Ουνίντος 1:0
23:10Λος Αντές - Φίνιξ 2:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα

21:30Σεντράλ Κόρντομπα - Σπορτίβο Ιταλιάνο 1:3
22:00Λινιέρ - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο 2:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

17:00UAI Ουργκίζα Γ - Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ 1:0
19:00Φέρο Καρίλ Οέστε Γ - ΚΑ Πλατένσε Γ 3:2
21:00Μπόκα Τζούνιορς Γ - Ουρακάν Γ 8:0
23:00ΑναβολήΒίγια Σαν Κάρλος Γ - Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ -:-
23:00ΑναβολήΕξουρσιονίστας Γ - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ Γ -:-
23:00ΑναβολήΙντεπεντιέντε Γ - UAI Ουργκίζα Γ -:-
23:00ΑναβολήΚΑ Πλατένσε Γ - Μπόκα Τζούνιορς Γ -:-
23:00ΑναβολήΚλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες Γ - Ροζάριο Σεντράλ Γ -:-
23:00ΑναβολήΚομιουνικασιόνες BςAς Γ - Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο Γ -:-
23:00ΑναβολήΛανούς Γ - Ρασίνγκ Κλούμπ Γ -:-
23:00ΑναβολήΟυρακάν Γ - Εστουντιάντες Γ -:-
23:00ΑναβολήΡίβερ Πλέιτ Γ - Σαν Λορέντζο Γ -:-
23:00ΑναβολήΧιμνάσια Λα Πλάτα Γ - Πορβενίρ Γ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:45Βαν - Νόα 1:0

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC

14:00ΑΤΚ Μοχούν Μπάγκαν (Iνδ) - Μπασουντάρα Κινγκς (Μπλ) 4:0
18:00Αλ Αραμπί (Κβτ) - Αλ Καλίλ (Παλ) 1:0
18:00Αλ Καντς (Παλ) - Νεϊμέ (Λιβ) 0:2
18:00Αλ Κουβέιτ (Κβτ) - Σιμπ (Ομα) 2:1
18:00Μαζίγια (Μλβ) - Γκοκουλάμ (Iνδ) 1:0
22:00Γιαμπλέ (Συρ) - Αλ Ανσάρ (Λιβ) 1:0
22:00Ηστ Ρίφα (Μπχ) - Τισρίν (Συρ) 2:0
22:00Ντοφάρ (Ομα) - Αλ Ριφά (Μπχ) 2:3

ΑΣΙΑ: Αγώνες Νοτιοανατολικής Ασίας Γυναίκες - Πλέι Οφς

12:00Μιανμάρ Γ - Φιλιππίνες Γ 1:2
15:00Βιετνάμ Γ - Ταϋλάνδη Γ 1:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ - Πλέι Οφς

10:15Μέλμπουρν Βίκτορι - Γουέστερν Γιουνάιτεντ 1:4 [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

07:15Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Κανμπέρα Κροάσια 1:2
08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Γκούνγκαλιν 0:1
08:00Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ - Ο'Κόνορ Νάιτς 7:1
08:00Τάιγκερς - Μονάρο Πάνθερς 0:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:00ΑναβολήΆνταμστοουν Ρόζεμπουντ - Λάμπτον Τζάφας -:-
09:30Μάιτλαντ - Νιουκάστλ Ολύμπικ 4:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

08:00Νόρθμπριντζ Μπουλς - Σίδνεϋ U21 2:6
12:00Μαρκόνι Στάλιονς - Σάδερλαντ Σαρκς 2:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

09:00ΑναβολήΜόρετον Μπάι Γιουνάιτεντ - Γκολντ Κόαστ Νάιτς -:-
09:00Πενινσούλα - Καπαλάμπα 7:3
12:00ΑναβολήΉστερν Σάμπερμπς - Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ -:-
12:15ΑναβολήΛόγκαν Λάιτινγκ - Κουίνσλαντ Λάιονς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

08:00Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλα - Αδελαϊδά U21 2:1
08:30Αδελαΐδα Κόμετς - Κρόιντον Κινγκς 2:0
08:30Γουάιτ Σίτι - Σταρτ Λάιονς 1:1
08:30Κάμπελταουν Σίτι - Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ 4:2
08:30Σάουθ Αδελαΐδα - ΝΕ Μέτρο Σταρς 1:0
11:30Αδελαΐδα Ολύμπικ - Αδελαϊδά Σίτι 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:00Σάουθ Χόμπαρτ - Ολύμπια Ουόριορς 7:0
07:30Κλάρενς Ζέμπραζ - Λόνσεστον 1:1
07:30Ντέβονπορτ - Κίνγκμπορο Λάιονς 5:1
07:30Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ - Γκλένορκι Νάιτς 0:6

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

08:00Ίστερν Λάιονς - Ντάντενονγκ Θάντερ 0:1
08:00Σεντ Άλμπανς - Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς 0:1
12:00Χαμ Σίτι - Αλτόνα Μάτζικ 3:0
12:45Μπεντλέιτ Γκρινς - Άβοντεϊλ 1:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

10:00Γιουνταλούπ - Περθ Γκλόρι U21 5:0
10:00Γκβέλουπ Κροάσια - Περθ 0:7
10:00Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ - Στέρλινγκ Μασεντόνια 1:2
10:00Κόκμπερν Σίτι - Μπαλκάτα 0:0
10:00Μπέισγουότερ - Αρμαντέιλ 1:1
10:00Σορέντο - Φλόριτ Αθήνα 1:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Red Bull Σάλτσμπουργκ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ 1:1 [ 1.08 | 12.00 | 21.00 ]
18:00Αούστρια Βιέννης - Στούρμ Γκρατς 4:2 [ 1.90 | 3.80 | 3.60 ]
18:00Βόλφσμπεργκερ - Ραπίντ Βιέννης 2:1 [ 2.20 | 4.00 | 2.80 ]

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

17:00Βίνερ Βικτόρια - Μάουερβεκ 2:0
17:30Στρίπφινγκ - Τραϊσκίρχεν 3:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Χολ - Φούγκεν 6:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Βαλς-Γκρούναου - Μπισχοφσόφεν 0:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Λότερακ - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) 2:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση - Γκρουπ Προβιβασμού

17:00Αντμίρα Ντόρνμπερν - Χόχενεμς 4:2

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος

21:45Γάνδη - Σαρλερουά 1:2 [ 1.60 | 4.50 | 4.75 ]
21:45Μαλίν - Γκενκ 0:0 [ 3.25 | 4.50 | 1.85 ]

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

20:30Ντέσελ - Κνόκε 3:3

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:15Ζαμόρα - Πουέρτο Καμπέγιο 1:0
02:30Μονάγκας - Εστουντιάντες Μέριδα 2:2
22:00UCV - Λάρα 0:0
00:15Ζούλια - Καράκας 1:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

22:00Nueva Esparta - Πετάρε 1:0
22:30Γιαρακουιάνος - Atletico La Cruz 1:3
23:00Ρεάλ Φροντέρα - Rayo Zuliano 2:3
00:00Ανγκοστούρα - Bolivar 2:2
00:00Λιμπερταντόρ - Academia Anzoategui 0:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα

22:00Δε Στρόνγκεστ - Ορόρα 1:0 [ 1.33 | 5.75 | 8.50 ]
22:00Νασιονάλ Ποτόσι - Οριέντε Πετρολέρο 4:2 [ 1.53 | 4.20 | 6.50 ]
22:00Σάντα Κρούζ - Ατλέτικο Παλμαφλόρ 1:2 [ 1.90 | 3.75 | 3.80 ]
00:15Ιντεπεντιέντε Πετρολέρος - Ρόιαλ Πάρι 0:0 [ 1.72 | 3.80 | 4.50 ]

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Ζρινιέσκι - Λέοταρ 1:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

18:30Tomislav - Γιεντίνστβο Μπιχάτς 4:0
18:30Γκοράζντε - Μπανόβιτσι 3:2
18:30Γκραντίνα Σρεμπρένικ - Κακανί 3:1
18:30Μλάντοστ DK - Βις Σιμ-Μπο 2:1
18:30Τράβνικ - Μπράτστβο Γκρακάνιτσα 3:0
18:30Χαντζίτσι - ΗΝΚ Οράσιε 2:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

18:00Buducnost Pilica - Μόντριτσα 2:3
18:00Omarska - Ντρίνα Ζβόρνικ 2:2
18:00Ζβιγιέζντα 09 - Σλόγκα Ντομπόι 1:2
18:00Κοτζάρα - Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα 2:0
18:00Κρούπα - Ποντρίνιε Γιάνια 2:0
18:00Νόβι Γκραντ - Σουτιέσκα Φόκα 5:1
18:00Σλάβιγια - Κοζάρσκα Ντούμπιτσα 1:0
18:00Τεκστιλάτς - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:15Πιρίν - Μπότεφ Βράτσα 3:5 [ 6.00 | 4.50 | 1.40 ]
19:15Τσάρσκο Σέλο - Λοκομοτίβ Σόφιας 1:1 [ 1.30 | 4.00 | 11.00 ]

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

16:45Έταρ - Ντομπρούζντα 3:2
16:45Μάρεκ - Στρούμσκα Σλάβα 4:2
16:45Μοντάνα - Σπαρτάκ 1:1
16:45Μπότεφ Πλόβντιβ II - Μαρίτσα Πλόβντιφ 2:2
16:45Σβόγκε - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 II 4:4
16:45Σεπτέμβρη Σίμιτλι - Χεμπάρ 1:2
16:45Σοζοπόλ - Λίτεξ Λόβετς 0:4

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

16:00Ροζόβα Ντολίνα - Σοκόλ Μάρκοβο 4:1
17:00Νέσεμπαρ - Ντιμίτροβγκραντ 9:2
18:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Λέφσκι Κρούμοβγκραντ 1:1
18:00Κάρνομπατ - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II 2:2
18:00Λέφσκι Κάρλοβο - Γιαμπόλ 1915 3:0
18:00Μπόριλαβ Παρβομέι - Μπερόε II 1:1
18:00Ροντόπα Σμολιάν - Ζάγκορετς 2:0
18:00Τσερνομόρετς 1919 - Ασενόβετς 2:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

18:00Γκρανίτ Βλαντάγια - Κιουστεντίλ 0:1
18:00Λέφσκι Τσέπιντσι - Μπάνσκο 1:3
18:00Μπάλκαν Μπότεβγκραντ - Γκότσε Ντέλτσεφ 4:1
18:00Μπελασίτσα - Βίρεν 3:2
18:00Μπίστριτσα - Σεπτέμβρη Σόφια 2 0:1
18:00Τσάβνταρ Ετροπόλ - Μπότεφ Ιχτιμάν 3:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

17:00Λουντογκόρετς III - Ντούναβ Ρούσε 2:4

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

18:00Γιουβέντους Μάλτσικα - Μπντιν Βιντίν 3:0
18:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Λέφσκι 2:0
18:00Λοκομοτίφ Ντριάνοβο - Σπαρτάκ Πλέβεν 0:3
18:00Ντρένοβετς - Βιχάρ Σλαβιάνοβο 1:2
18:00Παβλικένι - Πεστέρα Γκαλάτα 3:0
18:00Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες 4:1
18:00Σεβλιέβο - Μέζντρα 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

22:30Γκοϊανιένσε - Κοριτίμπα 2:0 [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]
22:30Φλαμένγκο - Γκόιας 1:0 [ 1.16 | 7.00 | 17.00 ]
00:30Σάντος - Τσεάρα 0:0 [ 2.30 | 3.10 | 3.30 ]

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Μπρούσκε - Τομπένσε 1:0
03:30Μπαΐα - Πόντε Πρέτα 2:1
17:00Οπεράριο - Ιτουάνο 3:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

21:00Φεροβιάριο - Μποταφόγκο SP 1:0
23:00Ατλέτικο Σεαρένσε - ABC 0:1
00:00Μπραζίλ ντε Πελότας - Φιγκουεϊρένσε 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

02:00Πακαγιούς - Τούνα Λούζο 2:0
21:00Γκρέμιο Γιουβέντους - Κασκαβέλ 1:1
21:00Κράτο - Γκλόμπο 2:1
21:00Λάγκαρτο - Χουαζεϊρένσε 2:0
21:00Νόβα Ιγκουάτσου - Οέστε 2:1
21:00Σάντο Αντρέ - Πορτουγκέζα 1:0
21:00ΣΕΡ Καγίας - Μαρτσίλιο Ντίαζ 3:1
21:30Καστανάλ - ΣΕ Γιουβεντούδε 0:0
21:30Σεϊλάντια - Ιπόρα 0:0
22:00Γιούλχο Εσπόρτε - Τοκαντινόπολις 2:2
22:00Ουνιάο Ρεκρεατίβα Τραμπαλαντόρες - Ρεάλ Νοροέστε 1:0
22:00Ρετρό - Ικάσα 3:0
22:00Σάο Ραϊμούντο - Ναούτικο 5:1
22:00Σόουζα - Αφογκάντος ντα Ινγκαζεΐρα 3:2
23:00Αμέρικα-ΡΝ - Σάο Πάολο Κριστάλ 0:0
23:00Φεροβιάρια - Πούσο Αλέγκρε 0:1
00:00Ρίο Μπράνκο - Αμαζόνας 2:2
00:00ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Πόρτο Βέλο 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα 2 - Πρώτη φάση

21:00Αμερικάνο - Μακάε 3:1
21:00Ολάρια - Καμποφριένσε 2:1
21:00Σαμπάιο Κορέα - Αρτσούλ 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκάουτσο 2

21:00Βερανόπολις - GE Γκλόρια 3:1
21:00Εσπορτίβο - Πάσο Φούντο 0:0
21:00Σάντα Κρούζ RS - SC Σάο Πάολο 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2

01:00Κοϊμπρα - Ιπατίνγκα 1:2
21:00Μπετίμ - Τουπινάμπας 1:0
21:30Νασιονάλ ντε Μουριάε - Μπόα 2:0
21:30Ουνιάο Λουζιένσε - Ντεμοκράτα ΣΛ 1:0
00:30Ουμπεράμπα - Τούπι-ΜΓ 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραϊμπάνο - Πλέι Οφς

22:00Καμπινένσε - Μποταφόγκο PB 1:0

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος

19:00Γκινγκάμπ II - Ρομοραντίν 1:2
19:00Λοριάν II - Ρουέν 1:1
19:00Μπλουά - Βιτρ 5:4
19:00Πλαμπενέκ - Σεντ-Μαλό 0:6
19:00Ποϊζί - Γκράνιβιλ 0:0
19:00Σαρτρ - Βανς 1:1
19:00Σατομπριάντ - Καέν II 0:0
19:00Σεντ Πριβέ - Βερσέιγ 1:0

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος

19:00Αγκουενό - Σίλτιγκαϊμ 4:1
19:00Λανς II - Μποβέ 2:2
19:00Μπομπινί 93 - Λουζιτάνος 2:2
19:00Οσέρ II - Σανουά 4:1
19:00Παρί 13 Ατλέτικο - Μετς II 1:0
19:00Ρεμς II - Επινάλ 1:2
19:00Σέντε-Ζενεβιέβ - Μπελφόρτ 3:3
19:00Σεντ Κουεντίν - Φλερί -Μεροζίς 0:2

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος

19:00Γκράζε - Χιέρες 4:2
19:00ΓΟΑΛ - Φρεϊού 0:1
19:00Ζούρα Σούντ - Ρουμίγι Βαλιέρ 3:1
19:00Λουάν Κουισό - Τουλόν 0:1
19:00Λυών II - Λυών - Λα Ντουσέρ 0:4
19:00Μαρινιάν - Μονακό II 0:3
19:00Μαρσέιγ II - Μαρτίγκ 1:2
19:00Ομπανιέ - Σεντ Πριέστ 1:3

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος

19:00Ανγκουλέμ - Μουλίν-Υζέρ 0:0
19:00Αντρεζιού - Λε Πουί 0:1
19:00Κανέ Ρουζιγιόν - Μπεζίερς 4:1
19:00Κολομιέρ - Μπούρζ 18 1:4
19:00Μονπελιέ II - Λε Χερμπιέρ 1:0
19:00Ναντ II - Σταντ Μοντουά 2:2
19:00Σαμαλιέρ - Ανζέρ II 1:0
19:00Τρελισάκ - Μπεργκεράκ 0:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά - Γκρούπ Προβιβασμού

16:00Βέρντερ Βρέμης II - Βέιτσε-08 3:0
16:00Όλντενμπεργκ - Χόλσταϊν Κιλ II 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Χάνσα Λούνεμπεργκ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:00Άουγκσμπουργκ II - Μέμινγκεν 3:1
15:00Μπάκμπαχ - Μπάιροϊτ 5:2
15:00Μπουργκχάουζεν - Πιπινσριέντ 2:3
15:00Ράιν/Λεχ - 1860 Ρόζενχαϊμ 5:0
15:00Σάλντινγκ - Γκρόιτερ Φιρτ II 0:5
15:00Χάιμστέτεν - Έιχστατ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

14:00Μπλάου Βάις Μπερλίν - Στένταλ 7:0
15:00Μπράντενμπεργκερ - Λουντβιγκσφέλντερ 1:1
15:00Τοργκελόβερ Γκρεΐφ - Στάακεν 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

14:00Μπάουτζεν - Μπισοφσβέρνταερ 2:1
15:00Γκρίμα - Γιένα II 3:0
15:00Μαρτινρόντα - Νορντχάουζεν 0:0
15:00Μπλο-Βάις Ζορμπό - Έινχεϊτ Ρούντολσταντ 1:1
15:00Πλόεν - Ομπερλάουζιτζ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν - Γκρούπ Προβιβασμού

15:00Πάνσντορφ - Μπόρντεσολμ 2:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Βέιτσε-08 II - Λούμπεκ II 1:1
15:00Άλτενχολζ - Έτιν 3:6
15:00Κρονσάγκεν - Πρέζεν Ρέινφελντ 4:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας - Επίπεδο Ηττημένων

18:00Άιντραχτ Τσέλε - Γκίφχορν 2:1
18:00Μπέρσενμπρουκ - Τούντερν 3:3
18:00Ουπχούσεν - Ουάιλντκατς Βόλφενμπατελ 2:5
18:00Ρότενμπεργκερ - Άιντραχτ Νόρδαϊμ 1:0
18:00Χάγκεν/Ουθλέντε - Γκέτινγκεν 4:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν - Γκρούπ Προβιβασμού

15:00Σταντάλεντορφ - Έντερσχαϊμ 2:2
15:00Φούλντα-Λενέρζ - Χανταμάρ 4:1
16:00Φέρνβαλντ - Βαλντγκίρμες 3:2
17:00Έρλενσι - Χέσεν Ντρέιεϊχ 1:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:30Μπαουτανάλ - Μπαντ Βίλμπελ 1:2
16:00Αλτζενάου - Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ 4:1
16:00Φλιέντεν - Φρίεντμπεργκ 1:3
16:00Χανάου - Ουόλντορφ 2:0
16:00Χάνφελντερ - Ζέιλσχαϊμ 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Γκόνσενχαϊμ - Μέχτερσχαϊμ 2:6
19:00Άιντραχτ Τριέρ - Βορμάτια Βορμς 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:30Γιάγκερσμπουργκ - Εϊσμπαχτάλ 3:3
16:30Έπελμπορν - Εμελσχάουζεν 4:0
16:30Χάσια Μπίνγκεν - Σπέγιερ 2:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

15:001. Φιτ - Άνσμπαχ 09 2:4
15:00Άμπτσουιντ - Αμερτάλ 2:3
15:00Βούρζμπουργκ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν 5:1
15:00Γκρόσμπαρντορφ - Βάταν Σπορ Ασάφενμπεργκ 1:2
15:00Μπάγερν Χοφ - Κάρλμπεργκ 0:2
15:00Μπάμπεργκ - Μπάμπεργκ 3:1
15:00Σαμ - Γκέμπενμπαχ 1:1
15:00Σαντ - Νιουμάρκτ 6:2
15:00Σελιγκενπόρτεν - Βίλτζινγκ 0:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00TSV 1880 Βάσερμπεργκ - Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ 0:0
15:00Γκάντελφίνγκεν - Ισμάνινγκ 2:2
15:00Κιρσανσέρινγκ - Λάντσμπεργκ 2:1
15:00Κότερν-Σεντ Μανγκ - Ίνγκολσταντ II 2:3
15:00Μόναχο 1860 II - Ρέγκενσμπουργκ II 0:2
15:00Νταχάου - Σβαμπμούνχεν 2:0
15:00Πούλαχ - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ 2:2
15:00Χάλμπεργκμους Γκόλνταχ - Ντόνοστοφ 1:2
15:00Χανκόφεν-Χέιλινγκ - Νταϊσενχόφεν 3:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:00Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 - Φρίμπεργκ 0:4
15:00Ιλσχόφεν - Ράβενσμπουργκ 2:3
15:00Νέκαρσούλμερ - Ριελάζινγκεν-Άρλεν 4:0
15:00Πφόρζχαϊμ - Λινξ 0:4
15:30Φραϊμπούργκερ - 08 Βίλινγκεν 1:3
16:30Μπίσινγκεν - Ρόιτλινγκεν 0:4
16:30Μπρουσάλ - Μπάνανγκ 1:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν - Επίπεδο Ηττημένων

17:00ΑναβολήΝτίσελντορφ-Δύσης - Μενχενγκλάντμπαχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν - Επίπεδο Νικητών

18:00Σόνεμπεκ - Βέλμπερτ 3:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

21:00Φράιμπουργκ - Λειψία 1:2πέν. [ 4.20 | 3.40 | 1.95 ]

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

16:00Λοκομοτίβι Τιφλίδας - Δυναμό Τιφλίδας 0:2
16:00Σαμγκουραλί - Τορπέντο Κιουταΐσι 3:0
19:00Τελαβί - Ντιναμό Μπατούμι 0:2

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

19:00Σάμγκερ - Πόρτς Οθόριτι 0:1
19:30Ρεάλ Μπανγιούλ - WAA Μπανγούλ 0:1

ΓΚΑΜΠΟΝ: Σαμπιονά D1

17:30Μουνανά - Μπουενγκουιντί 0:0
17:30Ντικακί - Ακάντα 1:0
17:30Πέλικαν - Λίμπρεβιλ 1:1
18:00Μίσιλ - Λότζο Σπορ 2:1

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Γκρέιτ Ολύμπικς - Μεντεάμα 1:2

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Άαρχους - Νόρντζελαντ 2:2 [ 2.87 | 3.80 | 2.30 ]
18:00Βέιλε - Οντένσε 2:1 [ 2.80 | 3.60 | 2.37 ]
18:00Σοντερίσκε - Βίμποργκ 0:2 [ 3.60 | 3.60 | 2.00 ]

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

15:00Θίστεντ - Νάεστβεντ 0:3

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:45ΦΑ 2000 - Κέλντινγκ 1:2
15:00Μίντλφαρτ - Σκίβε 1:1
15:00Μπράμπραντ - Άαρχους Φρέμαντ 1:4

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Σλάγκελσε - Γιούνγκ Μπόιζ 0:0
14:30Ρόσκιλντε KFUM's - Καρλσλούντε 2:1

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:00Ντάλουμ - VSK Άαρχους 2:0
14:15Λάισενγκ - Ρόσκιλντε 0:2
15:00Νέσμπυ - Φρεμ 2:1

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού

14:00Βάρντε Γ - Άαρχους Γ 1:6
15:00Σάντμπι Γ - Άαλμποργκ Γ 4:0
16:00Οντένσε Q Γ - B93 Γ 0:0

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Νόρντζελαντ Γ - Φορτούνα Χιόρινγκ Γ 4:0

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ 1:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

03:00Cumbaya - Νουέβε ντε Οκτούμπρε 3:2 [ 2.25 | 2.87 | 3.80 ]
23:00Ντέλφιν - Γκουαλατσέο 1:0 [ 1.57 | 4.00 | 6.50 ]

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

21:15Ααράου - Βαντούζ 1:2
21:15Κριέν - Βίντερτουρ 0:5
21:15Λωζάν Ούκι - Σαφχάουζεν 1:2
21:15Ξαμάξ - Βιλ 5:2
21:15Τούν - Ιβερντόν 2:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Κιασό - Μπρεϊτενρέιν 3:0
18:00Σταντ Νιόν - Ζυρίχη II 3:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Σιών II - Μπλακ Σταρς 2:1
17:00Μπρούλ - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους 2:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ - Θέσεις 7η - 12η

17:00Γιουνγκ Μπόιζ II - Μπαβουά 1:2
17:00Ράπερσβιλ - Μπιέλ Μπιέν 3:2
17:00Σαμ - Βασιλεία II 4:6

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

17:00Βεβέι - Μπουλέ 0:1
17:00Εσαλένς - Λε Σο-Ντε-Φοντς 2:1
17:00Λάνσι - Ομπερουάλις Νέιτερς 3:5
17:00Λωζάνη II - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς 1:3
17:00Μόνθεϊ - Σενουά 2:1
17:00Τέρε Σέντε - Μαρτίγκνι-Σπορτς 3:2
17:00Τούν II - Μεϊρίν 2:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

17:00Ζαγκ - Μπάσεκορτ 5:3
17:00Λάνγκενθαλ - Σολοτούρν 1:1
17:00Λουκέρνη II - Γκρασχόπερ II 4:0
17:00Μούνσινγκεν - Κένιζ 1:1
17:00Ντελεμόντ - Βόλεν 1:4
17:00Σοτζ - Μπουόκς 5:0
17:00Χονγκ - Κόσοβα 1:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Μπάντεν 0:1
17:00Μπάλτζερς - Λουγκάνο II 1:2
17:00Ουζβίλ - Τούγκεν 1:2
17:00Ουίντερχουρ II - Λινθ 2:2
17:00Παραντίσο - Γκοσό 1:4
17:00Σεντ Γκάλεν II - Έσεν 4:1
17:00Φρέιενμπαχ - Τάλβιλ 3:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού

20:15Τούν Γ - Ιβερντόν Γ 1:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Θέσεις 5η - 8η

17:00Ααράου Γ - Σεν Γκάλεν Γ 0:3
17:00Γιουνγκ Μπόιζ Γ - Λουκέρνη Γ 1:5

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς

18:00Γκρασχόπερ Γ - Ζυρίχη Γ 0:1
21:15Βασιλεία Γ - Σερβέτ Γ 2:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Κάλιου - Πάιντε 0:1παράτ.

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες - Πλέι Οφς

20:00Μπαρτσελόνα Γ - Λυών Γ 1:3

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00ΑναβολήZPC Καρίμπα - Χαϊλάντερς -:-
16:00ΑναβολήΜπλακ Ράινοζ - Βάβα -:-
16:00ΑναβολήΝγκέτζι Πλάτινουμ - Μανίκα -:-
16:00ΑναβολήΠλάτινουμ - Τραϊάνγκλ -:-
16:00ΑναβολήΤσίκεν Ιν - Γιαντά -:-
16:00ΑναβολήΧαράρ Σίτι - Μπουλαβάγιο Σίτι -:-

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

17:15Αλ Νασρ - Αλ Νταφρά 1:2
17:15Αλ Ουρούμπα - Αλ Ουάσλ 1:1
17:15Αλ Σαριάχ - 'Εμιρεϊτς Κλαμπ 2:1
20:00Αλ-Τζαζίρα - Αλ-Ουαντά 1:2

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

22:30Κολόμπους Κρού - Λος Άντζελες 0:2 [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]

ΗΠΑ: MLS Next Pro

04:00Ρίαλ Μόναρκς - Νορθ Τέξας 0:3
04:00Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς II - Σπόρτινγκ Κάνσας II 1:2
23:00Νιού Γιόρκ Σίτι II - Σικάγο Φάιρ II 3:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

05:00ΑναβολήΤάκσον - Ρίτσμοντ Κίκερς -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

00:00Άσβιλ Σίτι - Ντάλτον Ρεντ Γουλβς 3:1
00:00Μαϊάμι Σίτι - Μαϊάμι 0:3
02:00Κίνγκς Χάμερ - Κλίβελαντ Φορς 2:2
02:00Μίντουεστ Γιουνάιτεντ - Καλαμαζού 0:2
02:00Παθφάιντερ - Μπόστον Σίτι 5:2
02:30Ουέστερν Παϊονίρς - Μπόστον Μπολτς 5:2
03:00Μινεάπολις Σίτι - Πεόρια 0:1
04:30Όρεγκον Βάλεϊ Φούτμπολ Αλάιανς - PDX FC 3:1
05:00Σαν Φραντσίσκο Σίτι - Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο 2 0:1
22:00Κονέκτικατ - Μπλάκγουοτς Ρας 0:0
23:00Καλεντόνια - Γουέστον 0:0
00:00Κάου Βάλεϊ - Σεντ Λούις 1:3
00:30Σάουθ Μπεντ Λάιονς - Φορτ Γουέιν 1:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

07:00Χιροσίμα - Κυότο 3:1 [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
08:00Σερέζο Οσάκα - Γκάμπα Οσάκα 3:1 [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
08:00Σιμίζου - Ναγκόγια 1:2 [ 3.30 | 3.00 | 2.37 ]
09:00Σονάν - Βίσσελ Κόμπε 2:1 [ 2.50 | 3.30 | 2.80 ]
09:00Τόκυο - Κασίβα 0:0 [ 2.45 | 3.20 | 3.10 ]
11:00Ουράβα - Κασίμα 1:1 [ 2.90 | 3.30 | 2.45 ]
11:00Σάγκαν Τόσου - Καβασάκι 0:0 [ 3.10 | 3.20 | 2.40 ]
13:00Φουκουόκα - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος 1:0 [ 3.30 | 3.50 | 2.15 ]

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

07:00Κουμαμότο - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ 1:1 [ 3.30 | 3.00 | 2.37 ]
08:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Γιοκοχάμα 3:0 [ 2.30 | 3.30 | 3.00 ]
08:00Καναζάβα - Γιαμαγκάτα 1:1 [ 3.40 | 3.25 | 2.20 ]
08:00Μπλάουμπιτζ - Τόκυο Βέρντι 3:3 [ 4.20 | 3.30 | 1.95 ]
08:00Ομίγια - Βεγκάλτα Σεντάι 2:4 [ 3.40 | 3.40 | 2.20 ]
08:00Τοκουσίμα - Τοτσίγκι 0:1 [ 2.10 | 2.87 | 4.33 ]
10:00Μίτο - Γκρούλα Μοριόκα 3:0 [ 1.50 | 4.33 | 6.50 ]
12:00Οκαϊάμα - Οϊτά 1:0 [ 2.55 | 3.00 | 3.00 ]
13:00Ριουκίου - Κόφου 1:1 [ 3.80 | 3.50 | 1.95 ]

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Ανγκεβαϊολέτ Χιροσίμα Γ - Νιταϊντάι Γ 0:1
08:00Εχίμε Γ - Σεταγκάγια Σφίντα Γ 0:1

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:30Σαμπάμπ Αλ Ορντόν - Μαάν 3:2
20:00Αλ Ουεχντάτ - Σαχάμπ 1:0

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

16:00Αλ Σορτά - Νιούροζ 2:3
21:30Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια - Ερμπίλ 2:1

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:30Λόνγκφορντ - Γουότερφορντ 0:3

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών

16:00Σέλμπουρν Γ - Ντάμπλιν Γουέιβς Γ 4:0
16:00Σλάιγκο Ρόβερς Γ - Κορκ Σίτι Γ 2:0
20:00ΓκόλγουεϊWFC Γ - Μποέμιανς Γ 1:1
20:00Ουέξφορντ Γ - Πίμαουντ Γ 3:3
21:00Άθλοουν Γ - Τρίτι Γιουνάιτεντ Γ 4:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα

19:00Ακουρέρι - Στιαρνάν 0:2
19:00Βεστμαναεϊάρ - Ακράνες 0:0
19:00ΚΡ Ρεϊκιαβικ - Λέικνιρ Ρέικιαβικ 1:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

17:00Βόγκαρ - Βέστρι 1:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

23:15Μάγκνι - Χότουρ/Χούγκιν 3:2
17:00Όλαφσβικ - Νιάρντβικ 1:3
17:00Χάουκαρ - Φιαλαμπιγκντ 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

21:00Καρταγένα - Αμορεμπιέτα 5:0 [ 2.55 | 3.50 | 2.70 ]
21:00Μάλαγα - Μπούργκος 0:1 [ 1.83 | 3.40 | 4.75 ]
21:00Ουέσκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β 3:2 [ 2.25 | 3.50 | 3.00 ]
21:00Φουενλαμπράντα - Σπόρτινγκ Χιχόν 0:0 [ 3.60 | 3.60 | 2.00 ]
23:00Αλμερία - Αλκορκόρν 1:1 [ 1.30 | 6.00 | 9.50 ]
23:00Εϊμπάρ - Τενερίφη 2:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]
23:00Ίμπιζα - Βαγιαδολίδ 1:2 [ 5.25 | 4.00 | 1.60 ]
23:00Λας Πάλμας - Οβιέδο 2:1 [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]
23:00Πονφεραντίνα - Λεγκανές 0:3 [ 1.66 | 3.80 | 4.75 ]
23:00Χιρόνα - Μιραντές 2:0 [ 1.33 | 5.25 | 7.50 ]

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

20:00Τουντελάνο - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες 0:2 [ 2.00 | 4.00 | 2.80 ]
21:30Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Σανταντέρ 2:1 [ 2.00 | 3.20 | 3.30 ]
21:30Βαγιαδολίδ Προμέσας - Λα Κορούνια 0:4 [ 3.60 | 3.30 | 1.83 ]
21:30Θέλτα Βίγκο Β - Φερόλ 0:1 [ 2.20 | 3.20 | 2.87 ]
21:30Ιντερνασιονάλ ντε Μαντρίντ - Λογκρόνς 3:1 [ 1.65 | 3.75 | 4.33 ]
21:30Λογκρόνες - Μπανταγιόζ 1:0 [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]
21:30Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα - Καλαχόρα 3:0 [ 1.75 | 3.40 | 4.00 ]
21:30Ράγιο Μαϊανταχόντα - Ζαμόρα 3:2 [ 1.50 | 4.20 | 4.75 ]
21:30Ταλαβέρα - Λεονέσα 0:5 [ 1.50 | 4.20 | 4.75 ]

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

21:30Αλγκετσίρας - Ρεάλ Μαδρίτης Β 1:1 [ 2.30 | 3.00 | 3.00 ]
21:30Ανδόρα - UCAM Μούρθια 1:0 [ 1.28 | 5.50 | 7.00 ]
21:30Βιγιαρεάλ Β - Λινένσε 0:0 [ 1.40 | 3.80 | 7.00 ]
21:30Κορνέγια - Αλκοϊάνιο 2:0 [ 2.30 | 3.20 | 2.80 ]
21:30Κόστα Μπράβα - Σαν Φερνάντο 1:1 [ 2.50 | 3.60 | 2.37 ]
21:30Λινάρες - Σαμπαντέλ 2:0 [ 2.37 | 3.25 | 2.70 ]
21:30Μπαγεάρες - Σανλουκουένιο 0:0 [ 1.44 | 4.50 | 5.00 ]
21:30Μπαρτσελόνα Β - Καστεγιόν 5:0 [ 1.90 | 3.50 | 3.20 ]
21:30Μπέτις Β - Αλμπαθέτε 0:2 [ 5.50 | 4.00 | 1.50 ]
21:30Ταραγόνα - Σεβίλλη Β 1:0 [ 1.61 | 3.50 | 4.50 ]

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Πλέι Οφς Προβιβασμού

20:30Εσπανιόλ Β - Αρένας Κλαμπ 2:4
20:30Σεστάο - Λέιδα 0:0παράτ.
22:30Λα Νουτσία - CD Κορία 2:0
22:30Μέριδα - Παλέντσια ΚΑ 2:1
22:30Ουνιόν Αντάρβε - Χέρκουλες 1:1παράτ.

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Πλέι Οφς Προβιβασμού

13:00Μανακόρ - Αλκορκόρν Β 0:2
13:00Ουτρέρα - Ατλέτικο Τορντεσίγιας 3:1παράτ.
20:00Αλφάρο - Λεαλτάδ 0:0παράτ.
20:00Ουτέμπο - Αλμερία Β 1:1παράτ.
23:00Ουρένσε CF - Λερενέσε 4:0

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:30Μακάμπι Χάιφα - Νετάνια 4:0 [ 2.60 | 3.30 | 2.60 ]
20:30Χάποελ Μπίερ Σέβα - Χάποελ Μπνέι Σανίν 3:1 [ 1.50 | 4.20 | 5.75 ]
20:30Χαποέλ Τελ Αβίβ - Μακάμπι Τελ Αβίβ 0:2 [ 4.20 | 3.80 | 1.70 ]

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς

19:00Πίζα - Μπενεβέντο 1:0 [ 2.15 | 3.60 | 3.25 ]

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Προβιβασμός - Πλέι Οφς

19:00Κατάντζαρο - Μονόπολι 1:0
21:30Πάντοβα - Γιουβέντους U23 0:1
22:00Παλέρμο - Εντέλα 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:00Μαριγκλιανέζε - Φρενκάβιλα 3:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Ρεάλ Αβέρσα - Τραπανί 3:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Προβιβασμού

21:30Αρέτζο - Φολονίκα Γκαβοράνο 0:2

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

16:00Πάρμα U19 - Μόντσα U19 0:2
16:00Φροζινόνε U19 - Μπρέσια U19 4:2

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ατυράου - Αστάνα 1:1
16:00Καϊράτ Αλμάτι - Σαχτιόρ Καραγκαντί 2:0
18:00ΜαταιώθηκεΟρντάμπασι - Άκσου 1:0
18:00ΑναβολήΤουράν - Ακτόμπ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

15:00Zhenis - Εκιμπαστούζ 1:2

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1

16:00Γιούνγκ Σπορτς Ακάντεμι - Μπαφουσάμ 3:2
16:00Ντράγκον ντε Γιαουντέ - Γιαφούτ 0:2
16:00Τονέρ - Πάνθερ 1:1
16:00Φοβού Μπαχάμ - Νιού Σταρ 0:2
17:30Κότονσπόρ - Ρενεσάνς 3:1
17:30ΟΦΤΑ - Μπαμπούτος 1:2
18:00Έντινγκ Σπορ - UMS ντε Λουμ 0:0
18:00Κολομπέ - Ουνιόν Ντουαλά 0:1
18:00Μπαμεντά - Αβιόν Ακάντεμι 2:0
18:00Σταντ Ρενάρντ - Κάνον Γιαουντέ 0:0
18:00Φίτσι - Φόβε Αζούρ Ελίτ 3:2
20:00Φορτούνα Μφου - APEJES Ακάντεμι 2:1

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του

16:00ΑΣ Ματελότς - Λιόν Μπλεζέ -:-
17:30Gazelle - Σταντ ντε Μπερτουά -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

01:00HFX Ουόντερερς - Φορτζ 0:4
05:00Πασίφικ - York Utd 0:0
22:30Κάβαλρι - Βαλούρ 2:1

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Bidco United - Police FC 0:1
15:00KCB - Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς 3:2
15:00Λέοπαρντς - Talanta FC 3:2
15:00ΑκυρώθηκεΜατάρ Γιουν. - Ουαζίτο -:-
15:00Μαχία - Κακαμέγκα Χόουμποϊζ 1:1
15:00Ρέιντζερς - Σοφαπάκα 1:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ

23:00Ενβιγκάντο - Ντεπόρτες Τολίμα 1:4 [ 3.75 | 2.90 | 2.25 ]

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

16:00AS BNG - Τσεμινότς 3:1
18:00Ντιάμπλες Νουάρ - Κόντζο 5:4

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:15Φλένσμπουργκ (Γερ) - Λούμπεκ (Γερ) 2:3πέν.
15:15Χόμπουργκ 08 (Γερ) - Έλβερσμπεργκ (Γερ) 1:2παράτ.

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

16:00Ριέκα - Ντραγκοβόλιατς 1:0 [ 1.25 | 5.00 | 8.50 ]
18:05Γκόριτσα - Όσιγιεκ 1:1 [ 3.75 | 3.60 | 1.85 ]
21:00Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Χάιντουκ Σπλιτ 3:1 [ 1.66 | 3.40 | 5.00 ]

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

18:30Γιαρούν - Όσιγιεκ 2 3:0
18:30Ρούντεσξ - Σεσβέστε 3:0
18:30Σολίν - Τσιμπάλια 2:4
22:00Οπατίγια - Ντουμπράβα 0:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Σέντερ

12:00Τρεσνιέφκα - Κουρίλοβετς 4:0
18:30Βρμπόβετς - Γκάι Μάτσε 1:1
18:30Ζάγκορετς Κραπίνα - ΧΑΣΚ 2:2
18:30Λούκαβετς - Τρνιέ 0:3
18:30Λούκο - Μπίστρα 4:2
18:30Μάκσιμιρ - Ράβνιτσε 4:5
18:30Μλάντοστ Πετρίνια - Βράπτσε 0:7
18:30Ντούγκο Σέλο - Κάρλοβατς 0:5
18:30Πόνικβε - Σεγκέστα 2:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Βορράς - Γκρούπ Προβιβασμού

18:30Μεντιμούριε - Πολέτ 0:4
18:30Μπιέλοβαρ - Ράντνικ Κριζέβτσι -:-
18:30Ποντραβίνα Λούντμπρεγκ - Ζντράλοβι 0:4

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Βορράς - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30Κοπρίβνιτσα - Βιροβίτιτσα 5:3
18:30Πόντραβατς Βίριε - Παπούκ Οραχόβιτσα 3:0
18:30Ρούνταρ Μούρσκο Σρέντιστσε - Βάρτεξ Βαραζντίν 3:3

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Νότος

18:30Kamen Podbablje - Ζαντάρ 2:4
18:30RNK Σπλιτ - ΓΟΣΚ Ντουμπρόβνικ 1:0
18:30Βόντιτσε - Νερέτβα 1:2
18:30Γιουνάκ Σίνι - Ούσκοκ Κλις 3:1
18:30Ποζεντάριε - Ζαγκόρα 6:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Ανατολή

18:30Βούκοβαρ 1991 - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 1:1
18:30Γκόρνια Βρμπα - Μπέντεμ Ιβάνκοβο 0:1
18:30Κροάσια Ντάκοβο - Τσέπιν 2:0
18:30Μαρσόνια - Σλόγκα Νόβα Γκράντισκα 3:1
18:30Μπέλιστσε - Κούτιεβο 5:3
18:30Ντάρντα - ΝΑΣΚ Νάσιτσε 3:1
18:30Οριόλικ - Ζρίνσκι Γουριέβατς 2:2
18:30Σλάβιγια Πλετέρνιτσα - Σλάβονατς Μπουκόβλιε 3:0
18:30Σλαβόνια Ποτζέγκα - Βάτεξ Σλόγκα 5:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Δύση

17:30Πάτζινκα - Τσρες 2:1
18:30Βινοντόλ - Τσρικβένιτσα 0:1
18:30Γιάντραν Πόρετς - Νόβιγκραντ 0:0
18:30Κρκ - Γκρόμπνιτσαν 0:1
18:30Μπούιε - Ουλιανίκ Πούλα 0:2
18:30Ναπριγίντ Χρέλιν - Πομόρατς 1:4
18:30Ρούνταρ Λαμπίν - Νεχάι Σενί 4:1

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Δόξα Κατωκοπιάς - ΠΑΕΕΚ 0:0

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

19:00Ανόρθωση - Άρης Λεμεσού 0:3

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

12:00Βιενγκτσάν - Champasak United 3:5

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

15:00Αφα Ολαΐν - Βαλμιέρα 2 0:9
16:00Salaspils FK - Ρίγα 2 0:4
17:00Saldus SS/Leevon - Τούκουμς 2000 2 0:1
19:00Skanstes - Ρίγαs 2 1:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Κύπελλο

14:00Βάλκα - Gulbenes 0:2
15:00Augsdaugavas - Γιούρνιεκς Ρίγα 3:2παράτ.
15:00JFC Jelgava - Μπαμπίτς 4:3παράτ.
16:00Γιέκαμπιλς - Kekava-Auda 4:2
18:45Αλιάνς - Λιμπάτζι 1:4
19:00Sigulda - Marupe 3:2πέν.
19:30Kengaroos - Gauja 2:1παράτ.

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Μπελσίνα - Ισλόκ Μινσκ 2:1
16:00ΑναβολήΓκόμελ - Ζοντίνιο -:-
16:00ΑναβολήΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Σλατσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

17:00Σμόργκον - Οσιπόβιτσι 1:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Κύπελλο

19:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Γκόμελ 1:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00ΑναβολήΓκόμελ 2 - Ζόντινο 2 -:-
13:00ΑναβολήΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 - Σλατσκ 2 -:-
14:30Άρσεναλ Τζέρζινσκ 2 - Ενεργκέτικ-BGU 2 1:5
15:00Μινσκ 2 - Σαχτέρ Σόλιγκορσκ 2 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

14:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ - Γκόμελ Γ 9:0
16:00Βιτέμπσκ Γ - Μινσκ Γ 0:9

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

15:00Hegelmann - Ντζιουγκάς Τελσιάι 2:0
19:00Σούντουβα - Πανεβέζις 2:1

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

15:00Marijampole City - Μπάνγκα 2 0:0
15:00Εκράνας - Μινίγια 1:1
15:00Νεβεζίς Κενταϊνιάι - Ατμόσφαιρα 1:0
15:00Σιαουλιάι 2 - BFA Βίλνιους 0:3
18:00Γκαρλιάβα - Ριτεριάι 2 0:1

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:15Περάκ - Παχάνγκ UiTM 0:2
16:00PDRM FC - Skuad Projek 1:0

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30MAFCO - Καμούζου Μπάρακς 0:0
15:30ΑναβολήSilver Strikers - Μπιγκ Μπούλετς -:-
15:30Εκβεντένι Χάμερς - Μάιτι Ουόντερερς 1:2
15:30Καρόνγκα Γιουνάιτεντ - Μάιτι Τάιγκερς 1:0

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

19:15Καεντί - Αρμί 0:1
20:00Μαντίν Τραρζά - Νουακτσότ Κινγκς 2:0
22:40Τεβρά-Ζέινα - Τιντίκια 2:2
00:30SNIM - ΑΣΑΚ Κονκόρντε 3:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

00:00Ουρουαπάν - Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα 2 4:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

18:00Κλαμπ Αμέρικα U20 - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες U20 3:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

05:00Πατσούκα Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 2:4

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

16:00Μαπούτο - Σονγκό 0:2

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Κύπελλο Μολδαβίας

20:00Σφιντούλ Γκεόργκε - Σερίφ Τιράσπολ 0:1

ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Καν Κουνς-Ερκίμ - BCH Λάιονς 11:1
14:00Ουλαανμπαατάρ - Κβοντ 9:2

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00ΑναβολήΜπανγκλαντές Πολίς - Ραχματγκονί -:-

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00AS Sobemap - Sitatunga -:-
18:00Baboni - Takunnin -:-
18:00Damissa - Hodio -:-
18:00Dynamique Djougou - Ρεάλ Σπόρτ -:-
18:00JAC - ASOS -:-
18:00Ένερτζι Σπορτς - Σολέιλ -:-
18:00Πολίς - Ρεκίνς -:-

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00ASVO - FC Loto 0:0
18:00Dadje - Αγιέμα 2:0

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00BDF XI - Πρίζονς ΧΙ Γκαμπορόν 2:1
16:00Masitoaka - Μογκοντισέιν 1:1
16:00Sua Flamingoes - Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ 3:3
16:00Γκίλπορτ Λάιονς - Γουανένγκ Γκάλαξι 1:6
16:00Μορουπούλε - ΜΡ Χαϊλάντερς 2:0
16:00Οράπα Γιουνάιτεντ - Νοτουέιν 2:1
16:00Τάουνσιπ Ρόλερς - Εξτένσιον Γκάνερς 3:0
20:00Σεκιούριτι Σίστεμς - Πολίς XI 1:0

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00ΑΣΦ Ντιουλασό - Ασφά Γιενεγκά 1:0
19:00Ετουάλ Φιλάντε - Koupela 0:0
19:00Καντιόγκο - Μπόμπο-Ντιουλασό 2:1
19:00Ματζέστικ - Kiko 2:0
19:00Πολίς - Ντουάνς 0:0
19:00Σαλίτας - Ρόιαλ 3:0
19:00Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου - ASEC Κουντουγκού 2:1
19:00Φίτεσε - Ούσφα 2:0

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ - Ρούναβικ 1:4

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

17:00Undri - Βίκινγκουρ 2 1:3
17:00Φουγκλαφιορντούρ - TB/FCS/Ρόιν 2:5
18:0007 Βέστουρ Σόρβαγκουρ 2 - Σάντουρ 1:2

ΝΙΓΗΡΑΣ: Λιγκ 1

18:15Ολυμπίκ Νιαμέι - ΑΣΦΑΝ -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

18:00Άμπια Γουόριορς - Πλατό Γιουνάιτεντ 2:0
18:00Ενούγκου Ρέιντζερς - Ντακάντα 1:0

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

10:00Ζαμφάρε Γιουνάιτεντ - FWC Champions 1:0
18:00ABS - Ελ Κανεμί 1:1
18:00Adoration - Αμπεοκούτα 0:0
18:00JM Liberty - DMD 1:0
18:00Αμπιά Κόμετς - Κυνοσούρ 1:0
18:00Ανταμάβα Γιουνάιτεντ - Ναϊτζίρια Έρφορς 3:1
18:00Απέξ Κρέιν - Νέβι Γιουνάιτεντ 2:0
18:00Γιγκάβα Γκόλντεν Σταρς - Γκρην Μπερέτ 1:0
18:00Γιόμπε Σταρς - EFCC -:-
18:00Ιμπόμ Γιούθς - Γκέιταγουεϊ Γιουνάιτεντ 0:0
18:00Κάμπος - Βάντρεζερ 0:1
18:00Κέμπι - Κόγκι Γιουνάιτεντ 2:2
18:00Κράουν - Ιγέμπου 2:1
18:00Μάιτι Τζετς - Οϊά Σπορτς 2:1
18:00Ντόμα Γιουνάιτεντ - Μαλουμφάσι 2:0
18:00Ουάν Ρόκετ - Ουάρι Γούλβς 1:0
18:00Ρόβερς ΦΚ - Ottasolo 2:0
18:00Σόκοτο Γιουνάιτεντ - Αμπούγια -:-
18:00Τζάιαντ Μπρίλαρς - Μπέντελ 1:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

17:00Σάντεφιόρντ - Λίλεστρομ 1:4 [ 4.33 | 3.75 | 1.80 ]
19:00Μόλντε - Κρίστιανσουντ 2:1 [ 1.28 | 5.75 | 9.00 ]

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

21:00Μπραν - Φρέντρικσταντ 3:0 [ 1.36 | 5.00 | 7.50 ]

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

17:00Ορν - Χάντεν 3:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

16:00Τρόμσντάλεν - Έιντσβολντ 1:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

17:00Όπσαλ - Γκρορούντ 2 4:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

15:00Σταρτ 2 - Ουράντ 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

15:00Νάρντο - Όρκλα 1:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

14:00Μπόσεκοπ - Μιόλνερ 2:3
16:00Τρόμσο 2 - Γκιελεράσεν 0:2
17:00Σκιέτεν - Μιοντάλεν 2 0:4

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες - Πρώτη φάση

13:00Γκραντ Μπόντο Γ - Μέντκιλα Γ 4:1
17:00Γκρίμσταντ Γ - Άαλεσουντ Γ 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00ΜαταιώθηκεΑμαζούλου - Γκόλντεν Άροουζ 1:1
16:00Κάιζερ Τσίφς - Σουάλοουζ 2:2
16:00Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ - Μπαρόκα 1:0
16:00Μαρούμο Γάλαντς - Σεκουκούνε 2:2
16:00ΜαταιώθηκεΡόιαλ ΑΜ - Μαμελόντι Σάνταουνς 0:0
16:00Στέλενμπος - Κέιπ Τάουν Σίτι 1:0
16:00Τσίπα Γιουνάιτεντ - Γκάλαξι 0:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

10:30Σεούλ - Σεονγκνάμ Τσούνμα 0:1 [ 1.66 | 3.60 | 4.50 ]
12:00Ποάνγκ Στίλερς - Ίντσεον 2:0 [ 1.80 | 3.40 | 4.20 ]
13:00Γκιμτσεόν Σανγκμού - Ουλσάν Χιουντάι 0:2 [ 3.00 | 3.60 | 2.05 ]

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

10:00Νταέτζεον - Μπουτσεόν 1995 1:0 [ 2.30 | 3.10 | 3.00 ]
12:30Γεονάμ - Ανσάν Γκρήνερς 2:3 [ 1.70 | 3.60 | 4.20 ]

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

08:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Ποτσεόν 1:1
08:00Σιχένγκ Σίτιζεν - Dangjin Citizen 2:1
11:00Πάγιου Σίτιζεν - Γκιεονγκτζιού KHNP 2:1
11:00Τσεονάν Σίτι - Νταεζέον Κοράιλ 1:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γκρουπ υποβιβασμού

17:30FC Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαγκ 1:2 [ 1.85 | 3.75 | 4.00 ]
21:00Χέρακλες - Εξέλσιορ 1:3 [ 1.75 | 4.00 | 4.20 ]

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε

15:30Σεβενίνγκεν - Χάρντενμπεργκ 2:1
16:00ASWH - AFC 3:3
16:00Εξέλσιορ Μάασλουις - Κάτουικ 1:0
16:00Ισελμιρβόγκελς - Νούρντβικ 1:2
16:00Κουίκ Μπόιζ - GVVV 2:0
16:00Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ - Κοζάκεν Μπόιζ 1:1
16:30TEC - Γιόνγκ Φόλενταμ 2:0
16:30Κονίνκλικε HFC - Σπάκενμπεργκ 2:3
19:00Ντε Τρέφερς - Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ 2:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:30DVS '33 Ερμέλο - Άγιαξ (Ερασ.) 1:0
15:30ODIN '59 - VVSB 2:2
15:30Άσεν - VVOG 3:1
15:30Στεντόκο - Σπόρτλουστ 0:0
15:30Τερ Λίντε - Μπάρεντρεχτ 3:2
15:30Χόεκ - Εξέλσιορ 31 2:1
16:00VV DOVO - Στάπχορστ 2:1
16:00Λίζ - GOES 4:0
16:00Σπάρτα Νίκερκ - Χαρκεμάσε Μπόιζ 4:1
20:30UNA - HVV Χολάντια 3:4

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Πλέι Οφς

16:00Φέγενορντ U21 - Αλμίερ Σίτι U21 0:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

15:00Φερεντσβάρος Γ - Ντιοσγκιόρι Γ 2:1
17:00Ακαδημία Πούσκας Γ - Χαλαντάς Γ 1:1
18:15ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ - Γκιόρ Γ 0:1

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Arua Hill - Εξπρές 1:0
16:00UPDF - Οντουπαράκα 1:2
16:00Βάιπερς - Πολίς 5:0
16:00Καμπάλα Σίτι - Ουακίσο Τζάιαντς 0:1
16:00ΜΟΛ - Βίλα 1:0
16:00Μπουσόγκα - Gadaffi 1:2
16:00Μπράιτ Σταρς - Μπαραρά Σίτι 2:0
16:00Τούρο Γιουνάιτεντ - Ουγκάντα Ρέβενιου 0:7

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00ΑκυρώθηκεFK Αλεξάντρια - Ντνίπρο-1 -:-
17:00ΑκυρώθηκεΔυναμό Κιέβου - Τσερνομόρετς Οδησσού -:-
17:00ΑκυρώθηκεΖόρια Λουχάνσκ - Λβιφ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΙνουλέτς - Μινάι -:-
17:00ΑκυρώθηκεΚολός Κοβάλιβκα - Ντέσνα -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜαριουπόλ - Βόρσκλα Πολτάβα -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Βέρες Ρίβνε -:-
17:00ΑκυρώθηκεΡουκχ Λβιβ - Σαχτάρ Ντόνετσκ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

17:00ΑκυρώθηκεΑλιάνς - Πρικαρπάτια -:-
17:00ΑκυρώθηκεΑχρομπίζνες Βόλοτσισκ - Όμπολον -:-
17:00ΑκυρώθηκεΚρεμίν - Βόλιν Λούτσκ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΚρίβμπας - Ζίτομιρ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜικολάιφ - Βόλιν Λούτσκ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΝίβα Τερνόπιλ - Κράματορσκ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΟλίμπικ Ντόνετσκ - Ουζχορόντ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΠοντίλια Κμελνίτσκι - Μέταλιστ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΧίρνικ-Σπορ - ΒΠΚ-Άγκρο -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

17:00ΑκυρώθηκεΒοβτσάνσκ - Μπαλκανί -:-
17:00ΑκυρώθηκεΓιαρούντ Μαριουπόλ - Ταβρία -:-
17:00ΑκυρώθηκεΕπιτσέντρ Ντουνάιβτσι - Καρπάτι Χαλίτς -:-
17:00ΑκυρώθηκεΚρίσταλ - Ρεάλ Φάρμα -:-
17:00ΑκυρώθηκεΛίβγι Μπέρεγκ - Νίβα Βινίτσια -:-
17:00ΑκυρώθηκεΛιούμπομιρ Στάβιστσε - Μπουκοβίνα -:-
17:00ΑκυρώθηκεΛΝΖ Τσέρκασι - Ντνίπρο Τσέρκασι -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜικολάιφ - MFC Μέταλουρχ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜικολάιφ 2 - MFC Μέταλουρχ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜούνκατς Μουκατσέβε - Καρπάτι Λβιβ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΝόβα Κάκοβκα - Κρεμίν -:-
17:00ΑκυρώθηκεΝόβα Κάκοβκα - Τρόστιανετς -:-
17:00ΑκυρώθηκεΠερεμόγκα Ντνίπρο - Σαμί -:-
17:00ΑκυρώθηκεΠολτάβα - Βικτόρια Μικολάιφκα -:-
17:00ΑκυρώθηκεΡούμπικον Κιέβ - AFSC Κιέβ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΣορούκ Τομάκοφκα - Νίκοπολ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΤρόστιανετς - Ντινάζ Βίσγκοροντ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΤσάικα Πετροπάβλιφσκα Μπορσχάιφκα - Τσερνίχιφ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00ΑκυρώθηκεΚαρπάτι Λβιβ Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ -:-
14:00ΑκυρώθηκεΠάνθερς Ουμάν Γ - Voshod Γ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:00ΑκυρώθηκεΙλικΜαριουπόλβετς Γ - Ζιλστρόι-2 Γ -:-
14:00ΑκυρώθηκεΚολός Κοβάλιβκα Γ - Λάντομιρ Γ -:-
14:00ΑκυρώθηκεΚρίβμπας Γ - Ζιτλομπούντ-1 Γ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

02:00Μαλντονάντο - Φίνιξ 0:1 [ 2.25 | 3.25 | 2.90 ]
20:30Ρεντίστας - Τσέρο Λάργκο 2:0 [ 2.45 | 2.90 | 2.87 ]
23:00Νασιονάλ - Αλμπιόν 2:0 [ 1.33 | 4.50 | 8.00 ]

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

02:30Λα Λουζ - Γιουβεντούτ 2:1
16:00Ράμπλα Τζούνιορς - Ουρουγκουάη Μοντεβιδέο 1:2
21:00Σουντ Αμέρικα - Σεντράλ Εσπανιόλ 2:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:30Τακουάρη - Σπορτίβο Αμελιάνο 1:0 [ 2.70 | 3.00 | 2.55 ]
02:45Αναβολή12 ντε Οκτούμπρε - Γκουαϊρένα -:- [ 2.70 | 2.62 | 2.80 ]
23:30Ρεζιστεντσία - Σολ Ντε Αμέρικα 0:0 [ 3.75 | 3.30 | 1.95 ]

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:002 ντε Μάιο - Ντεπορτίβο Σαντανί 1:2
17:00Κολεγκιάλες - Σπορτίβο Ιτένο 1:2

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

03:30Σέζαρ Βαλέγιο - Καντολάο 0:1 [ 1.30 | 5.00 | 11.00 ]
21:15Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Κάρλος Στέιν 3:1 [ 2.80 | 3.25 | 2.62 ]
23:30Σιενσιάνο - Καγιαμάρκα 3:2 [ 1.61 | 4.00 | 5.75 ]

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Απερτούρα

23:00Ντεπορτίβο Κουπσόλ - Ουνιόν Κομέρτσιο 0:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

23:30Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ - Αγιακούτσο Γ 6:0
02:00Σέζαρ Βαλέγιο Γ - Ουνιβερσιτάριο Γ 0:3
20:00Killas Γ - Καγιαμάρκα Γ 4:0
23:00Atletico Trujillo Γ - Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ 1:2
23:30Καντολάο Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ 1:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

18:30Βίσλα Κρακοβίας - Βάρτα Πόζναν 0:1 [ 2.20 | 3.25 | 3.10 ]
18:30Λέγκια Βαρσοβίας - Κρακόβια 3:0 [ 1.85 | 3.30 | 4.00 ]
18:30Λέτζνα - Γιαγκιελόνια 0:1 [ 3.60 | 3.50 | 1.90 ]
18:30Λεχ Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2:1 [ 1.33 | 5.25 | 7.00 ]
18:30Πιάστ Γκλίβιτσε - Ραντόμιακ Ραντόμ 1:1 [ 2.00 | 3.30 | 3.40 ]
18:30Πλοκ - Σταλ Μίελετς 3:0 [ 1.90 | 3.75 | 3.50 ]
18:30Ρακόφ - Λέχια Γκντανσκ 3:0 [ 1.22 | 6.00 | 11.00 ]
18:30Σλασκ - Γκόρνικ Ζάμπρζε 3:4 [ 2.45 | 3.75 | 2.45 ]
18:30Στσζέτσιν - Τερμάλιτσα Μ-Μ. 2:2 [ 1.40 | 4.75 | 6.50 ]

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

14:00Σζτσζούτζιν - ΛΚΣ Λοτζ II 0:2
18:00Ούρσους Βαρσοβίας - Ζνιτς Μπιάλα Πίσκα 3:1
18:00Σοκόλ Αλεξάντροφ Λοντζ - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι 3:4
19:00Blonianka Blonie - Mamry Gizycko 3:1
19:00Λεγκιονόβο - Ουίκιελετς 2:1
20:30Πολόνια Βαρσοβίας - Μπρον Ραντόμ 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

14:00Κοσζάλιν - Oλίμπια Γκρούντζιαντζ 0:2
14:00Σρόντα - Κλέτσζεβ 1:1
17:00Nowe Skalmierzyce - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ 0:2
17:00Stolem Gniewino - Ζάβιστζα 1:1
17:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Γιάροτσιν 1:3
18:00Ούνια Γιανίκοβο - Kluczevia Stargard 3:1
19:00Ελάνα Τορούν - Πρζόντκοβο 0:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

14:00Goczalkowice Zdroj - Μπιέλσκο-Μπιάλα 0:3
15:00Όντρα - Πνίοβεκ Παβλόβιτσε 0:2
18:00Carina Gubin - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 0:2
18:00Βάρτα Γκορζόφ - Ζ. Γκόρα 1:1
18:00Πολόνια Μπιτόμ - Κλούσζμπορκ 1:1
18:00Φότο-Ιγκιένα Γκατς - Σλέζα Βρότσλαβ 1:5
18:30Πιάστ Ζμιγκρόντ - Jelenia Gora 0:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

17:00Tomasovia T. L. - Σαντομιέρτζ 1:2
18:00Κσζο Οστρόβιετς - Άβια Σουίντνικ 0:1
18:00Ορλέτα Ραντζίν - Κελμιάνκα Κελμ 1:0
18:00Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ - Ποντάλε Νόβι Ταργκ 2:0
18:00Τσζάρνι Πολάνιετς - Σ. Βόλα 1:0
18:30Βισλόκα Ντέμπιτσα - Ούνια Ταρνόφ 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Λέγκια Βαρσοβίας U18 - Βίσλα Κρακοβίας U18 3:2
12:00Λεχ Πόζναν U18 - Σταλ Ρζεσζόφ U18 7:0
12:00Στσζέτσιν U18 - Βάρτα Πόζναν U18 3:2
13:00Γιαγκιελόνια U18 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U18 2:2
13:00Κρακόβια U18 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 0:1
13:00Σλασκ U18 - Rakow Czestochowa U18 2:1
17:00ΟΚΣ ΣΜΣ Λοντζ U18 - Γκβάρεκ Ζάμπρζε U18 7:1
18:30Άρκα Γκντίνια U18 - Πολόνια Βαρσοβίας U18 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

12:00Ολίμπια Σζτσζέτσιν Γ - Ταρνόβια Ταρνόφ Γ 3:1
13:00Σλασκ Γ - Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ 4:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ - Γκρουπ υποβιβασμού

22:00Τσάβες - Μορεϊρένσε 2:0 [ 2.30 | 3.00 | 2.90 ]

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2 - Γκρουπ υποβιβασμού

19:00Αλβέρκα - Κοβίλα 0:0 [ 2.10 | 3.00 | 3.50 ]

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Μαριτίμο Β - Παρέδες 2:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Μπράγκα Γ - Φαμαλικάο Γ 1:0
18:00Μπενφίκα Γ - Βιλαβερντένσε Γ 2:0

ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ: Καμπεονάτο Νασιονάλ

20:00Mindelo - Μιντελένσε 1:2
20:00Ακαντέμικα Πόρτο Νόβο - Ακαντέμικα Μποαβίστα 0:0
20:00Σπόρτινγκ Πράια - Ουλτραμαρίνα 4:2

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

19:00Σεντ Πιερουάζ - Σεντ Μαριέν 1:0

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Εσπουάρ - Μαρίνς 1:1
16:00Κιγκάλι - Μπουγκεσέρα 0:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρουπ υποβιβασμού

15:30Κονκόρντια - Τσίντια Ταργκόβιτσε 2:1 [ 4.00 | 3.00 | 1.85 ]
20:30Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Ντιναμό Βουκουρεστίου 2:0 [ 2.37 | 3.00 | 2.80 ]

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρουπ υποβιβασμού

12:30Μπρασόφ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Μπουκόβινα Ρανταούτι - Ντάτε Μποτοσάνι 1:3
18:00Φορέστα Σουτσεάβα - Χουσάνα Χουσί 2:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Μπακάου - Πασκάνι 1:0
18:00Σομούζ Φαλτιτσένι - Σπόρτινγκ Βασλούι 1:1
18:00Στίντα Μιρόσλαβα - Κέαλολ 0:3

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Ντιναμό Μπακάου - Σπόρτινγκ Λιέστι 1:3
18:00Φαουρέι - ΣπορτούλΤσισκανί 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια - Γκλόρια Αλμπέστι 3:1
18:00Φετέστι - Ολτενίτα 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Ρεάλ Μπράντου - Στεάουα Βουκουρεστίου 2 0:4

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Κιντς Τάμπα Μπρασόφ - Μπρασόφ 2:1
18:00Πλοπένι - Μπλεγιόι Βισπέστι 3:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 - Σπόρτινγκ Ροσιόρι 5:1
18:00Πετρολούλ Ποτκοάβα - Φιλιάσι 1:1
18:00Χορέτζου - Μινερούλ Κοστέστι 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Βόιντα Λουπάκ - Ρεζίτα 0:3

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι - Βιτορούλ Σιμιάν 2:2
18:00Προγκρεσούλ Εζέρις - Γιούλ Πετροζάνι 5:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Κριζούλ Κισινέου Κρις - Γκιρόντα & Γκιαρμάτα Βι 0:1
18:00Ντουμπραβίτα - Σόιμιι Λίποβα 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Σταρ Μπισνόφ - Τεζ Τσερμέι 0:0
18:00Φροντιέρα Κούρτιτσι - Προγκρεσούλ Πέτσιτσα 4:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj 4:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Σανατάτεα Κλουζ - Όκνα Μούρες 5:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00ΚΑ Οραντέα - Μπέιλ Φίλιξ 2:1
18:00Σομεσούλ Ντεΐ - Μπαΐα Μάρε 3:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Κλουζ II - Σιμλέουλ Σιλβανιέι 2:0
18:00Προγκρεσούλ Σομκούτα Μάρε - Λουσεαφαρούλ Οραντέα 5:1
18:00Σάτου Μάρε - Ζαλάου 1:2

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Άρσεναλ Τούλα - Ουράλ 1:2
17:00Δυναμό Μόσχας - Σότσι 1:5
17:00Κίμκι - Σπαρτάκ Μόσχας 2:1
17:00Κράσνονταρ - Ακμάτ Γκρόζνι 1:1
17:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Λοκομοτίβ Μόσχας 0:1
17:00Νίζνι Νόβγκοροντ - Ζενίτ 1:0
17:00Ρουμπίν Καζάν - Ούφα 1:2
17:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ροστόφ 4:0

ΡΩΣΙΑ: FNL

10:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Άκρον Τολιάτι 0:3
12:00Κράσνονταρ 2 - Σπαρτάκ Μόσχας 2 1:3
14:00Τεκστίλστικ - Ρότορ Βόλγκογκραντ 1:3
14:00Τόμσκ - Μέταλουργκ Λίπετσκ 2:2
15:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Καμάζ 3:2
15:00Βάλτικα - Φάκελ Βορονέζ 0:1
15:00Βόλγκα-Γκάζπρομ - Έρενμπουργκ 2:2
15:00Γιενισέι - Βέλες Μόσχας 3:2
15:00Όλιμπ-Ντολγκοπρούντνι - Νεφτεκίμικ 2:4
15:00Τορπέντο Μόσχας - Κούμπαν 2:2

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

09:00Τσίτα - Κίμικ 3:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού

10:00Σακαλίν - Σάτουρν 2:0
13:00Κολόμνα - Καλούγκα 1:2
14:00Ζνάμια Νογκίνσκ - Φ. Βορονέζ 2 1:0
14:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Άρσεναλ Τούλα 2 0:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

13:00Δυναμό Μπαρναούλ - Έρενμπουργκ 2 3:0
14:00Ομσκ - Νόστα 4:0
16:00Λάντα Τογκλιάτι - Tuymazy 2:1
16:00Τιουμέν - Άμκαρ 1:0
17:00Βόλγκα - Τορπέντο Μιάς 1:1

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

12:00Τσερτάνοβο Μόσχας Γ - Ζβέζντα Γ 0:4
13:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ 5:1
14:30Ριάτζαν Γ - Ρουμπίν Καζάν Γ 0:1

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Αλ-Ετιφάκ - Αλ Χαζέμ 5:2
21:00Αλ Ραέντ - Αλ Ναζρ Ριγιάντ 0:3

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: 1η Κατηγορία

15:00Φόρεστερς - Σεντ Μισέλ Γιουν. 4:1

ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1

20:00Γκουεντιαβαγιέ - Τζαράαφ 1:1
20:00Ντακάρ - Πετίτ Κότ 1:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00Μάτσβα - Γκράφικαρ Βελιγραδίου 1:1

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:30Γιάβορ - Λόζνιτσα 1:0
18:30Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο - Ζάρκοβο 1:0
18:30Ίντιγια - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα 2:0
18:30Μλάντοστ ΓΑΤ - ΙΜΤ Νόβι Βαλιγραδίου 2:3

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

11:00BASK - BSK Μπόρτσα 3:1
12:00Πρβα Ίσκρα Μπάριτς - Λεστάνε 6:3
12:00Τελεόπτικ - Στουντέντσκι Γκραντ 1:1
18:00OFK Βελιγραδίου - Ζβεζντάρα 1:2
18:00Ζέμουν - Μπρόνταρατς 1:0

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

18:00Γιεντίνστβο Στάρα Πάζοβα - Ραντνίτσκι Ζρένιανιν 2:2
18:00Κικίντα - Φένικς 1995 2:0
18:00Μπετσέι - 1. Μάι Ρούμα 2:4
18:00Στάρι Γκραντ - Ντιναμό Παντσέβο 2:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

18:00Γιαγκόντινα - Τιμοκανίν 1:0
18:00Μέσεβο - Ρέμπας 3:0
18:00Ντουμπότσιτσα - Μπρζι Μπροντ 2:0
18:00Πτσίνια - Σλόγκα Λέσκοβατς 3:1
18:00Τράγιαλ Κρούσεβατς - Ραντνίτσκι Πιρότ 1:0

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

18:00Σλόγκα 1940 - Μάτσβα Μπόγκατιτς 1:1
18:00Τρέπτσα - Σμεντέρεβο 2:1

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Ταμπάινς - Λάιον Σίτι Σέιλορς 0:4 [ 3.60 | 4.75 | 1.60 ]

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:15Ιστ εντ Λάιονς - RSLAF 0:0
19:15Μπο Ρέιντζερς - Γιόχανσεν 2:1
19:15Ολντ Εντουάρντιανς - Bai Bureh Warriors 0:0
19:15Πορτς Οθόριτι - Καλόν 1:0

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας

17:00Ρέιντζερς - Χαρτς 2:0παράτ. [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Λιπτόφσκι Μίκουλας - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε 0:2
18:00Ποχρόνιε - Σένιτσα 1:0
18:00Τρέντσιν - Μιχάλοβτσε 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Ρουζομπέροκ - Σερέντ 3:1
18:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Ζίλινα 2:2
18:00Σπάρτακ Τρνάβα - Ντουνάισκα Στρέντα 1:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

14:00Κάλνα ν. Χρονόμ - Νόβε Μέστο 2:2
18:00Βέλκε Λούντιντσε - Σλόβαν Ντούσλο Σάλα 3:1
18:00Μαρτσέλοβα - Μπελούσα 1:2
18:00Νόβε Ζάμκι - Ποβάζσκα Μπίστριτσα 0:5

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

18:00Βράνοφ - Στροπκόφ 2:4
18:00Λιπάνι - Σνίνα 1:0
18:00Ποκρόκ ΣΕΖ Κρομπαχί - Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο 1:2
18:00Ρουντνάρι - Μλάντοστ Κάλσα 1:2
18:00Τάτραν Πρέσοφ - Πόπραντ 4:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Κέντρο

18:00Κάντσα - ΜΣΚ Λούτσενετς 0:3
18:00ΜΣΚ Μαρτίν - Λ. Χραντόκ 2:1
18:00Ρακιτόβτσε - Γιέντνοτα Μπάνοβα 0:1
18:00Ριμάφσκα Σόμποτα - Κράζνο 1:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Μπρατισλάβα

18:00Πετζινόκ - Ιβάνκα πρι Ντουνάι 1:4

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Ρουζομπέροκ Γ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ 0:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:00Ραντόμλιγιε - Ντομζάλε 3:3
21:15Αλουμίνι - Ταμπόρ Σεζάνα 2:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

18:00Κρσκο - Μπρέζιτσε 2:1
18:00Ντράβα - Ρογκάσκα 1:3
19:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Ιλιρίγια 1:1
21:00Ρούνταρ - Γκόριτσα 2:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

18:00Ντομπρόβτσε - Μπίστριτσα 2:1
18:00Ντραβίνια - Ντράβογκραντ 4:0
18:00Σμάριε - Σαμπιόν Κέλιε 1:4
19:00Κοροτάν Πρεβάλιε - Σμάρτνο 3:4

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

17:00Άντρια Μίρεν - Ζίρι 2:1
18:00Ίζολα - Τόλμιν 0:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

18:30Πομούριε Γ - Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ 0:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00AIK Στοκχόλμης - Σίριους 2:2 [ 1.44 | 4.50 | 7.00 ]
18:30Χέλσινγκμποργκ - Βάρναμο 1:4 [ 3.20 | 3.25 | 2.37 ]

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00ΑΙΚ Μοτάλα - Ουμέα 4:1
17:00Βάσαλουντ - Χάμαρμπι 2:0
17:00Έρεμπρο Συριάνσκα - Χάνινγκε 1:2
17:00Κάρλσταντ BK - Σολεντούνα 3:2
17:00Πιτέα - Σαντβίκενς 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

13:00Κβίντινγκ - Φάλκενμπεργκ 0:4
14:00Όντεβολντ - Τβάακερς 2:1
17:00Βάνερσμποργκ - FK Μάλμε 1:2
17:00Λιούνγκσκίλε - Λαντς 2:1
17:00Οσκαρσάμνς - Ολύμπικ 0:3
17:00Τρολάταν - Ατβίνταμπεργκ 3:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

12:00Γκότνε - Κίρουνα 1:0
14:00Σκελεφτέα - Έστερσουντ 2:0
15:00Αλγκάρνα-Χάρνασαντ - Μπόντενς 1:0
15:00Ουμέα - Σουντ 1:1
16:00Λούλεα - Σάντβικς 2:1
17:00Ιτερχόγκνταλς - Φρίσκα Βίλιορ 0:4

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

17:00Ουπσάλα - Οστεράκερ 3:2
17:00Στόκσουντ - Κουνγκσάνγκενς 1:0
18:00Γκούτε - Σκίλγιεμπο 0:5

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

14:00Λάντβετερ - Χιτάρπ 2:3
15:00Τορσλάντα - Ασυρίσκα 4:1
15:00Φρολούντα - Βάρμπεργκς 3:0
17:00Χουσκβάρνα - Ουλαρέντς 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

15:00Καρλσκρόνα - Χάσλχολμ 0:1
15:00Χάσλχολμς - Μπέργκα 2:0
17:00Κρίστιανσταντ - Ράπε 1:0
17:00Όστερλεν - Έσλοβς 2:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

15:00Σμέντμπι - Κάρλμπεργκς 5:1
16:00Χάντινγκε - Ασιρίσκα 3:3
17:00Βάρμπολ - Ένσκεντε 3:1
18:00Εσκιλστούνα - Λίντινγκο IFK 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

15:00Γκρέμπεσταντς - Κούμλα 0:1
15:00Κάρλσλουντ - Άχλαφορς 1:2
15:00Σάφλε - Ανγκέρντ 1:0
17:00Μιόλμπι - Νορντβάρμλαντ 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

16:00Κάλμαρ Γ - Ουμέα Γ 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

16:00Αλινγκσάς Γ - Μαλαμπάκενς Γ 3:0
16:00Βάζιο ΝΦΦ Γ - Γκάμλα Ουπσάλα Γ 7:1
16:00Νόρκεπινγκ Γ - Αλβσιό Γ 2:0
16:00Ουπσάλα Γ - Σούντσβαλ Γ 8:1
16:00Τζίτεξ ΒΚ Γ - Μπρομόλα Γ 2:1

ΤΑΙΒΑΝ: Μουλάν Φούτμπολ Λιγκ Γυναικών

11:00Taipei Bravo Γ - Hang Yuan Γ 1:1
11:00Ταογιουάν Ιντερνάσιοναλ Γ - Ταϊτσούνγκ Μπλου Γ 0:6
13:00Καοσιούνγκ Γιανγκζίν Γ - Χουαλιέν Γ 0:1

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

14:00Λαμπάνγκ - Τρατ 2:2

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Αζάμ 1:2
21:00Καγκέρα Σούγκαρ - Ρούβου Σούτινγκ 0:0

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00ΑναβολήΝτανμπεχόλντεν - Καβαλιέρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Αλτάυ - Κασίμπασα 2:4 [ 3.40 | 4.33 | 1.85 ]
16:00Σίβασπορ - Καϊσέρισπορ 2:1 [ 2.25 | 3.30 | 3.10 ]
19:00Γιενί Μαλατίγια - Φενερμπαχτσέ 0:5 [ 8.00 | 6.50 | 1.28 ]
19:00Μπεσίκτας - Κόνιασπορ 1:1 [ 1.90 | 3.80 | 3.60 ]

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

16:00Γκεντσλερμπιρλιγκί - Ουμρανιγιεσπόρ 2:4 [ 2.30 | 3.60 | 2.60 ]
16:00Κετσιορενγκουτσού - Ανκαραγκούτσου 1:2 [ 3.30 | 3.75 | 1.95 ]
19:00Κοτσαέλισπορ - Αντάνασπορ 4:1 [ 2.87 | 3.75 | 2.15 ]
19:00Μπούρσασπορ - Μενεμεσπόρ 1:0 [ 2.45 | 4.50 | 2.05 ]

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναίκες - Πλέι Οφς

16:00Φενερμπαχτσέ Γ - Χακαριγκουτσού Γ 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Βλτάβιν - Χοστούν 1:1
11:15ΑκυρώθηκεΠίσεκ - Βίσεραντ -:-
11:15Ρακόβνικ - Κράλουφ Ντβούρ 0:3
18:00Μαρίλα Πρίμπραμ Β - Σόκολοφ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Ζμπουζάνι - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου 3:0
11:30Πρέπερε - Βέλβαρι 3:2
18:00Ζιβάνιτσε - Γιάμπλονετς Β 2:1

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Vratimov - Ουχέρσκι Μπροντ 1:2
11:15Γιλάβα Β - Οτροκόβιτσε 0:2
11:15Ρόζιτσε - Χλούτσιν 2:0
18:00Βρτσοβίνα - Σίγμα Όλομουτς Β 1:7

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:15Μαριάνσκε Λάζνε - Χβέζντα Τσεμπ 1:3
11:30Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β - Σεντλκανί 4:1
15:30Πρεστίτσε - Σοκόλ Λομ 2:0
18:00Κατόβιτσε - Γίντριτσουφ Χράντετς 1:0
18:00Κλατόβι - Σόμπεσλαβ 0:2
18:00Ουνιόν Μπερούν - Χορόβιτσε 0:2

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Αρίτμα Πράγας - Στέτι 2:1
11:15Κλάντνο - Οστρόφ 0:0
11:15Μπράντις ναντ Λάμπεμ - Σλάνι 2:0
11:15Νερατόβιτσε - Μπρέζοβα 2:0
18:00Μπάνικ Μοστ-Σου - Τσέσκι Μπροντ 3:0
18:00Ντόμπρις - Μέτεορ Πράγας 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:15Λίμπις - Βισόκε Μίτο 1:2
11:30Κοσμονόσι - Τοχόβιτσε 2:1
18:00Λέτοχραντ - Τρούτνοφ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

11:15Χοντόνιν - Μπρέτσλαβ 2:1
18:00Σταρτ Μπρνο - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

17:00Βσέτιν - Βαλάσκε Μετζιρίτσι 2:0
18:00Νόβε Σάντι - Στράνι 5:1
18:00Πρερόφ - Μπζένετς 1:1
18:00Σκάστιτσε - Χράνιτσε 0:0

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

18:00Βιτκόβιτσε - Χερμανίτσε 7:0
18:00Νόβι Γίτσιν - Μπρούνταλ 3:2
18:00Ντετμαρόβιτσε - Ρυμάροφ 0:0
18:00Φρίντλαντ - Μποχούμιν 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

17:30Γιακουμπτσόβιτσε - Χλούμπινα 3:1
17:30Μπρίντλιτσνα - Πετρβαλντ να Μόραβε 6:1
17:30Μπρουσπέρκ - Χάι βε Σλέζσκου 0:0
17:30Ντόλνι Ντάτινε - Ορλόβα 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

15:00Μορκόβιτσε - Μπάτοφ 3:3
17:30Βέλκε Καρλόβιτσε - Μπόρσιτσε 1:3
17:30Ναπαγεντλά - Βαλάσκα Πολάνκα 0:1
17:30Σλουσοβίτσε - Λουχατσόβιτσε 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

11:15Μπρο Μποχούνιτσε - Ιβαντσίτσε 4:0
11:15Ρουζίνοφ - Μοράφσκα Σλάβια 1:1
18:00Μούτενις - Κρούμβιρ 2:2
18:00Μποσκόβιτσε - Μοράφσκι Κρουμλόφ 4:1
18:00Ρατισκόβιτσε - Μπιστρτς 0:1
18:00Σπάρτα Μπρνο - Σβράτκα Μπρνο 7:1

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

14:30Ζιρόβνιτσε - Σπέριτσε 0:2
15:00Βέλκε Μετζιρίτσι Β - Τρέμπιτς 0:1
17:30Ναμέστ ναντ Οσλάβου - Βιτσενίτσε - Βρτσοβίνα Β 1:0
17:30Οκρίσκι - κότεμπορ 2:3

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

17:00Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου Β - Ριχνόφ ναντ Κνεζνού 5:2
18:00Βίσοκα ναντ Λαμπέμ - Βρτσλάμπι 0:3
18:00Κόστελετς ναντ Όρλιτσι - Πολίς ναντ Μετούχι 2:3πέν.
18:00Ντόμπρουσκα - Γίτσιν 5:1

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

11:30Βέλκε Χάμρι Β - Χράντεκ ναντ Νίσου 3:0
11:30Σλόβαν Φρίντλαντ - Βίσνοβα 0:2
17:00Τορνόφ - Σεντμιχόρσκι 3:1
18:00Ζελέζνι Μπροντ - Ντέσνα 0:2
18:00Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα - Στράζ ποντ Ράλσκεμ 2:2
18:00Νόβι Μπορ - Σκάλιτσε 1:1
18:00Ροβένσκο - Χεϊνίτσε 4:3

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

11:00Σοκόλ Χόρνι Γιρέτιν - Κρούπκα 4:1
11:30Λοβόσιτσε - Όλντριχοφ 2:0
18:00Βίλεμοφ - Λιτομέρικο 4:1
18:00Γίλοβε - Μόντρα 1:2πέν.
18:00Ζάτεκ - Περστέιν 5:4
18:00Μοντλάνι - Μπανικ Μοστ-Σου Β 1:4
18:00Μπρνα - Κάνταν 6:1
18:00Ντομουσίτσε - Σρμπίτσε 3:4

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

11:30Χολίσοφ - Βεϊπρνίτσε 2:9
15:00Ραπίντ Πλζεν - Στάνκοφ 4:2
17:00Σταρτ Τλούματσοφ - Πλζεν - Τσέρνιτσε 0:1
19:00Νίρσκο - Ντομάζλιτσε Β 0:4
19:00Σοκόλ Λότα - Τσότικοφ 5:2
19:00Στρίμπρο - Ζρουτς 1:2
19:00Χόρνι Μπρίζα - Σοκόλ Ράντνιτσε 3:4πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

18:00Ντράζιτσε - Τρεμπόν 1:3
18:00Ολέζνικ - Όσεκ 0:2
18:00Τσέσκι Κρουμλόφ - Μας Ταμπόρσκο Β 0:0
18:00Τσιμελίτσε - Τατράν Πρακατίτσε 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

11:15Κολοβράτι - Ντούκλα Γίζνι Μέστο 4:2
11:15Ποντόλι - Ολύμπια Ραντότιν 0:3
18:00Πρέντνι Κοπάνινα - Χοστιβάρ 2:4

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

11:15Χρέμπεκ - Νίμπουρκ 6:0
11:30Κόμαροφ - Λίζα ναντ Λαμπέμ 2:0
18:00Μποέμια Ποντεμπράντι - Βλάσιμ Β 6:0
18:00Ποβλτάφσκα Β - Ντομπρόβιτσε 1:0
18:00Πόριτσι ναντ Σαβαρού - Κοσόρ 4:1
18:00Τουχλόβιτσε - Κλιτσάνι 5:2

ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ

11:15Λόκο Κάρλοβι Βάρι - Τσεμπ 2:2
15:00Τουζίμ - Κάρλοβι Βάρι Β 1:5
16:00Λόμνιτσε - Νόβα Ρόλε 0:1
18:00Βιντίροφ - Νόλε Σέντλο 2:0
18:00Σπαρτάκ Τσόντοφ - Κράλοβσκε Πόριτσι 1:2
18:00Χροζνέτιν - Ζλούτιτσε 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

18:00Ούστι - Ραπότιν 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

18:00Λανσκρούν - Μοραβάνι 4:0
18:00Ροχοβλάντοβα Μπέλα - Χερμανούφ Μεστέκ 0:8
18:00Τσότσεν - Τσέσκα Τρεμπόβα 2:3
18:00Χόρνι Ρέντιτσε - Μοράφσκα Τρεμπόβα 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

12:00Ζλιν U19 - Κάρβινα U19 2:1
12:00Μαρίλα Πρίμπραμ U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 2:2
12:00Σλάβια Πράγας U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 4:2
13:30Μέτεορ Πράγας U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 1:4
13:45Σπάρτα Πράγας U19 - Οστράβα U19 4:0
14:00Μπρνο U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 2:1
14:00Χράντεκ Κράλοβε U19 - Οπάβα U19 0:1

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Αφρικέν - Μοναστίρ 2:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

17:00SJK - Μάριεχαμν 1:0 [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

17:00KPV - Ακατέμια 0:3 [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
17:00Εκενάς - PK-35 2:1 [ 1.83 | 3.60 | 4.00 ]
17:00Μικέλι - Γιάρο 3:0 [ 3.10 | 3.60 | 2.00 ]
17:00Τούρκου - PEPO 0:0 [ 1.45 | 3.60 | 6.50 ]
19:00Γκνιστάν - ΠΙΦ Πάργκας 1:0 [ 1.50 | 3.75 | 5.50 ]

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

14:30Λάντεν Ρέιπας - Πάλο-Πόγιατ 1:0
16:00Κέσκι-Ουουσιμάα - NJS 2:3
17:00ΛαΠα - ΚαΠα 0:1
17:00Φουτούρα - Γίπο 1:3
18:00Κιφέν - ΠεΚα 1:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

15:00VJS - Κλουμπί 04 1:0
16:00Τάμπερε Γιουν. - Ιλβ 2 3:2
17:00Τζαζ Πόρι - ΕΠΣ 1:1
18:30Ιλβ-Κισσά - Μουσάν 3:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

18:00Χέρκουλες - Νάρπες Κραφτ 2:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

14:00ONS Ούλου Γ - HPS Γ 0:0
14:00Ιλβ Γ - HJK Γ 0:4
14:00Χόνκα Γ - KuPS Γ 1:2
17:00Άλαντ Γιουν. Γ - ΠΚ-35 Βάνταα Γ 1:0

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

02:00Κοκίμπο - Ουνιόν Εσπανιόλα 2:4 [ 2.87 | 3.25 | 2.50 ]
22:00Αντοφαγάστα - Έβερτον Ντε Βίνα 2:2 [ 2.70 | 3.10 | 2.80 ]
22:00Αουντάξ Ιταλιάνο - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 3:2 [ 3.10 | 3.10 | 2.45 ]
00:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Χουατσιπάτο 3:2 [ 2.30 | 3.40 | 3.10 ]

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

19:30Κοπιαπό - Πουέρτο Μοντ 5:0
19:30Ουνιόν Σαν Φελίπε - Ντεπόρτες Ικίκε 2:0

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Ιντεπεντιέντε Κοκένες - Λος Άντες 0:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.