REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα - Πλέι Οφς

21:45Χάλιφαξ - Τσέστερφιλντ -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30ΕΝΠΠΙ - Γκαζλ ελ Μαχαλά -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

03:10Τσάκο Φορ Έβερ - Αλμάγκρο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

02:30Ρασίνγκ Κόρντομπα - Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα

21:35Ουρακάν - Ντεπορτίβο Μαντρίν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

21:00Εστουντιάντες Γ - Λανούς Γ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:15Πιούνικ - Αραράτ -:-

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC

14:00Γκοκουλάμ (Iνδ) - Μπασουντάρα Κινγκς (Μπλ) -:-
18:00Αλ Ανσάρ (Λιβ) - Σιμπ (Ομα) -:-
18:00Μαζίγια (Μλβ) - ΑΤΚ Μοχούν Μπάγκαν (Iνδ) -:-
18:00Ντοφάρ (Ομα) - Αλ Αραμπί (Κβτ) -:-
18:00Τισρίν (Συρ) - Νεϊμέ (Λιβ) -:-
22:00Αλ Ριφά (Μπχ) - Αλ Καλίλ (Παλ) -:-
22:00Γιαμπλέ (Συρ) - Αλ Κουβέιτ (Κβτ) -:-
22:00Ηστ Ρίφα (Μπχ) - Αλ Καντς (Παλ) -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

12:30Νάιτς Μελβούρνης - Οακλάιτ Κάνονς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Γκλάισντορφ - Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ -:-
20:00Ουνιόν Γκουρτέν - Ριντ (Ερασ.) -:-
20:00Στούρμ Γκράτζ (Ερασ.) - Τρέιμπαχ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

18:00Ομπορίστε - Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

02:00Σπορ Ρεσίφε - CRB -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

02:00Υπιράνγκα - Ρέμο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

02:15Τρεμ - Χουμαΐτα -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 - Γκρουπ υποβιβασμού

21:30Βιλεφράντς - Κεβιγί Ρουέν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ υποβιβασμού

21:30Ντιναμό Δρέσδης - Καϊζερσλάουτερν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας - Γκρουπ υποβιβασμού

19:30Άνσμπαχ 09 - Έλτσερσντορφ -:-
19:30Ντόνοστοφ - Γκρόιτερ Φιρτ II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00ΑναβολήΚρονσάγκεν - Έτιν -:-
20:30Λούμπεκ II - Κρονσάγκεν -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

03:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - Ορένσε -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

18:00Κουρεσάαρε - Κάλιου -:-
18:00Λίζιον - Λεβάντια -:-
20:00Πάιντε - Ταμέκα -:-

ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN

15:30Tambankulu - Μαλάντι Τσιφς -:-
15:30Tinyosi - Μονένι Πάιρατς -:-
15:30Γιάνγκ Μπάφαλοουζ - Μάιλινγκ Χότσπερς -:-
15:30Μπαμπάνε Σουάλοουζ - Μαντζίνι Σι Μπερντς -:-
15:30Μπαμπάνε Χαϊλάντερς - Γκρην Μάμπα -:-
15:30Ντένβερ - Ρέιντζερς -:-
15:30Ρόιαλ Λέοπαρντς - Μαντζίνι Ουόντερερς -:-
15:30Ταμπουτί - Βόβοβο -:-

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Αλουμίνιουμ Αράκ - Πεϊκάν -:-
18:30Ζομπ Αχάν - Νασάι Μαζανταράν -:-
18:30Μες Ραφσανιάν - Εστεγκλάλ -:-
18:30Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν - Σανάτ Ναφτ -:-
18:30Περσέπολις - Παντιντέ Κορασάν -:-
18:30Τερακτόρ-Σαζί - Μογκαβεμάτ -:-
18:30Φουλάντ - Σεπαχάν -:-
18:30Χαβαντάρ - Σίριαν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

20:00Χότουρ/Χούγκιν - Αεγκίρ -:-
21:00Βέστρι - Αφτουρέλντινγκ -:-
21:00Σέλφος - Μάγκνι -:-
21:00Σίντρι - Ακράνες -:-
22:15Γκριντάβικ - IR Ρέικιαβικ -:-
22:15Κόπαβογκ - Γκρόττα -:-
22:15Χβίτι - Κορντρενγκίρ -:-
22:45Ντάλβικ/Ρεϊνίρ - Θορ Ακουρέιρι -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

23:15Στιαρνάν Γ - Σέλφος Γ -:-
22:15Μπρέινταμπλικ Γ - Βαλούρ Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα ντε λα Ρέινα Γυναικών

22:00Τενερίφη Γ - Ουέλβα Γ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Στέιτ Καπ

20:30Χάποελ Μπίερ Σέβα - Μακάμπι Χάιφα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1 - Πλέι Οφς

19:00Αταλάντα U19 - Γιουβέντους U19 -:-

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1

16:00Γιούνγκ Σπορτς Ακάντεμι - Φόβε Αζούρ Ελίτ -:-
16:00Μπαμεντά - ΟΦΤΑ -:-
16:00Ουνιόν Ντουαλά - Πάνθερ -:-
16:00Ρενεσάνς - Ντράγκον ντε Γιαουντέ -:-
17:30Γιαφούτ - Έντινγκ Σπορ -:-
17:30Μπαμπούτος - Φοβού Μπαχάμ -:-
18:00UMS ντε Λουμ - Κότονσπόρ -:-
18:00Αβιόν Ακάντεμι - Νιού Σταρ -:-
18:00Σταντ Ρενάρντ - Κολομπέ -:-
18:00Τονέρ - Κάνον Γιαουντέ -:-
18:00Φίτσι - Μπαφουσάμ -:-
20:00Λε Αστρ - APEJES Ακάντεμι -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ

02:00Κίνδιο - Μπογκοτά -:-
04:00Φορταλέζα - Τίγκρες -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

15:00Μοζαμβίκη - Εσουατίνι -:-
18:00Ιράκ U23 - Ιράν U23 -:-

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

03:00Γιονγκ Ολλανδίας - Γιόνγκ Κολόμπια -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

17:30Άουντα - Λιεπάγια -:-
18:30Τούκουμς 2000 - Βαλμιέρα -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

18:30Γκρανίτας Βίλνιους - Κάουνο Ζαλγκίρις -:-
19:45Ataka Vilnius - Ριτεριάι -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:15Κούτσινγκ Σίτι - Τερενγκάνου 2 -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

21:00Ίσκρα - Ζέτα -:-
21:00Μπουντούτσνοστ - ΟΦΚ Πέτροβατς -:-
21:00Ντέσιτς - Ποντγκόριτσα -:-
21:00Ρούνταρ - Γιέζερο -:-
21:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - Μόρναρ -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

18:30Mladost DG - Μπεράν -:-
18:30Άρσεναλ Τιβάτ - Γκρμπάλι -:-
18:30Ιγκάλο - Μποκέλι -:-
18:30Κομ Ποντγκόριτσα - FK Cetinje -:-
18:30Τίτογκραντ - Γιέντινστβο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

04:05Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ - Πατσούκα Γ -:-

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00ΑναβολήΡαχματγκονί - Μουκτιγιόντα Σανγκσάντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

19:30Τίλερ - Μπιάσεν -:-
22:00Στρίντχαϊμ - Μέλχους -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αμαζούλου - Γκόλντεν Άροουζ -:-
20:30Ορλάντο Πάιρετς - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γκρουπ υποβιβασμού

21:00Εξέλσιορ - Ντεν Χάαγκ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε

20:30Γιόνγκ Φόλενταμ - Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ -:-
21:00AFC - Εξέλσιορ Μάασλουις -:-
21:00GVVV - Ντε Τρέφερς -:-
21:00Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ - Κονίνκλικε HFC -:-
21:00Κάτουικ - Ισελμιρβόγκελς -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

21:00VVSB - Τερ Λίντε -:-
21:00Άγιαξ (Ερασ.) - Σπάρτα Νίκερκ -:-
21:00Μπάρεντρεχτ - Χόεκ -:-
21:00Σπόρτλουστ - VV DOVO -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Μπουνιοντκόρ - Νασάφ Καρσί -:-
17:00Σογκντιάνα - Κοκάντ 1912 -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

01:00Μοντεβιδέο Σίτι - Πλάζα Κολόνια -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

21:00Βίλα Εσπανιόλα - Σέρο -:-
21:00Γιουβεντούτ - Ατένας -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:00Σπορτίβο Λουκουένο - Μάρτιν Λεντέσμα -:-
17:00Guarani de Trinidad - Φερνάντο ντε λα Μόρα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα Ρεβελακάο U23 - Πλέι Οφς

19:00Εστορίλ U23 - Μπράγκα U23 -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα - Κόνφερενς Λιγκ - Πλέι Οφς

19:00Ζίλινα - Τρέντσιν -:-
20:30Ντουνάισκα Στρέντα - Λιπτόφσκι Μίκουλας -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Γιόνσεπινγκ - Σκόβντε -:-
20:00Έστερσουντ - Έργκριτε -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Μπεγιά Σίτι - Κόασταλ Γιούνιον -:-
16:00Ρούβου Σούτινγκ - Αζάμ -:-

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ

01:00Πόρτμορ - Μοντέγκο Μπέι -:-
03:30Μολίνς - Άρνετ Γκάρντενς -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ Πλέι Οφς

15:30Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ - Μπόντρουμσπορ -:-
20:00Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού - Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 1 - Πλέι Οφς

19:00Χοπασπόρ - Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ

18:00Κλουμπί 04 - Ελσίνκι -:-
18:30Ίντερ Τούρκου - Ίντερ Τούρκου II -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

01:00Ρεκολέτα - Σαν Λούις -:-
03:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν - Σαντιάγκο Μόρνινγκ -:-
03:30Ρέιντζερς - Μαγκαγιάνες -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

02:00Λίμασε - Σαν Αντόνιο Ουνίντο -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.