REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

22:00Λυών - Τουλούζ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

21:30Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

22:00Οσασούνα - Βαλένθια -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

22:00ΚΠΡ - Ρέντινγκ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00Μπάρνσλεϊ U21 - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ U21 -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Ζίρα - Σάμακι -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Χαντιγιά Χοσανά - Σινταμά Μπουνά -:-
16:00Αντάμα Σίτι - Ντίφενς Φορς -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

16:00Ερτζένι - ΚΦ Εγνατία -:-
16:00Τίρανα - Λατσί -:-
18:45Βλάζνια Σκόντερ - Παρτιζάνι -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία

17:30Μάγκρα - Άρμπα -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2

17:00Γκοζλάν - US Souf -:-
17:00Έουλμα - Ανάμπα -:-
17:00Κέμις Ελ Κέτσνα - Μπορντί Μεναΐλ -:-
17:00Κρουμπ - MO Κονσταντίν -:-
17:00Ουαργκλά - Χαράτς -:-
17:00Σκικντά - Τελαγκέμα -:-
17:00Τσαουιά - Κα Μπάτνα -:-
17:00Χάμρα Ανάμπα - Μλίλα -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: U21 Λίγκ

17:30Ελ Μπαγιάντ U21 - Τσέλγκουμ U21 -:-
17:30Κεντσελά U21 - Οράν U21 -:-
17:30Κλεφ U21 - Σάουρα U21 -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

01:00Λανούς - Αργεντίνος Τζούνιορς -:-
01:00Ουρακάν - Ταγιέρες Κόρντομπα -:-
03:30Χιμνάσια Λα Πλάτα - Μπόκα Τζούνιορς -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

17:00Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε - Αλβαράντο -:-
21:00Μπράουν Αντρόγκε - Αλμιράντ ε Μπράουν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Ντεφένσα Τζουστίτσια 2 - Ροζάριο Σεντράλ 2 -:-
17:00Άρσεναλ Σαραντί 2 - Ουνιόν Σάντα Φε 2 -:-
17:00Γκοντόι Κρουζ 2 - Ταγιέρες Κόρντομπα 2 -:-

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονσιπ U17 - Προκριματικά

07:00Βόρειες Μαριάνες Νήσοι U17 - Κίνα U17 -:-
11:30Καμπότζη U17 - Αυστραλία U17 -:-
12:00Κινεζική Ταϊπέι U17 - Ταϋλάνδη U17 -:-
12:00Λάος U17 - Χονκ Κονγκ U17 -:-
12:00Μαλαισία U17 - Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα U17 -:-
13:00ΑκυρώθηκεΑνατολικό Τιμόρ U17 - Τατζικιστάν U17 -:-
13:00Σιγκαπούρη U17 - Υεμένη U17 -:-
14:00ΑκυρώθηκεΣρι Λάνκα U17 - Μπρουνέι U17 -:-
15:00Νεπάλ U17 - Βιετνάμ U17 -:-
16:00Ιράκ U17 - Μπαχρέιν U17 -:-
16:00Μπουτάν U17 - Μπαγκλαντές U17 -:-
16:00Ουζμπεκιστάν U17 - Νότια Κορέα U17 -:-
16:00Παλαιστίνη U17 - Ινδονησία U17 -:-
16:30Κιργκιζστάν U17 - Ιράν U17 -:-
16:30Συρία U17 - Ιαπωνία U17 -:-
17:00Αφγανιστάν U17 - Μογγολία U17 -:-
18:15Μιανμάρ U17 - Ινδία U17 -:-
19:45Κατάρ U17 - Ομάν U17 -:-
21:00Ιορδανία U17 - Τουρκμενιστάν U17 -:-
21:30Σαουδική Αραβία U17 - Κουβέιτ U17 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

11:45Μέλμπουρν Σίτι - Γουέστερν Γιουνάιτεντ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:10Αμστέτεν - Λάφνιτς -:-
19:10Αούστρια Βιέννης II - Γκράτζερ -:-
19:10Βόρβαρτς Στιούρ - Σεντ Πόλτεν -:-
19:10Κάφενμπεργκ - Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) -:-
21:30Ντορνμπέρν - Λιτς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

20:00Μάρτσφελντ - Νιουζίντλ -:-
20:00Μπρουκ Λέιθα - Τραϊσκίρχεν -:-
20:00Σίεγκεντορφ - Στρίπφινγκ -:-
20:30ΤΒΛ Ελέκτρα - Ντόνοφελντ Βιέννης -:-
21:00Κρέμσερ - Βίνερ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Άλερχάιλιγκεν - Κλάγκενφουρτ -:-
20:00Γκλάισντορφ - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) -:-
20:00ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) - Κάλσντορφ -:-
20:00Λέομπεν - Ντόιτσλαντσμπέργκερ -:-
20:00Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ - Βόκλαμαρκτ -:-
20:00Τρέιμπαχ - Ριντ (Ερασ.) -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

20:00Σβατζ - Κούντλ -:-
20:30Βοργκλ - Χολ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

20:00Γιόχαν - Κουχλ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά

17:00Αλ-Μερεΐκ (Σδν) - Αλ Αχλί Τρίπολης (Λβυ) -:-

ΑΦΡΙΚΗ: COSAFA Τσάμπιονσιπ U20

13:00Ζάμπια U20 - Μαυρίκιος U20 -:-
16:30Εσουατίνι U20 - Μποτσουάνα U20 -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ

21:45Αντβέρπ - Σεντ Τρούιντεν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ

21:00Άντερλεχτ U23 - Βιρτόν -:-
21:00Ντέντερ - Μπέβερεν -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κόπα Σουνταμερικάνα - Πλέι Οφς

00:00Ντεπορτίβο Ταχίρα - Πορτουγκέζα -:-
02:15Πουέρτο Καμπέγιο - Λάρα -:-
00:00Καράκας - Εστουντιάντες Μέριδα -:-

ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

02:00Ντέβονσαϊρ Κούγκαρς - Χ-Ρόαντς Ουόριορς -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Ντα Νανγκ - Μπιν Ντουόνγκ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

11:30Ντακ Λακ - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου -:-
12:00Χουέ - Λονγκ Αν -:-
13:00BHTS Κουάνγκ Ναμ - Πο Χιέν -:-
13:00Μπιν Πουόκ - Κονγκ Αν -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

01:15Μπλούμινγκ - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο -:-
03:30Ουνιβερσιτάριο - Ιντεπεντιέντε Πετρολέρος -:-
22:00Ατλέτικο Παλμαφλόρ - Μπολιβάρ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πλέι Οφς

00:00Βάκα Ντιέζ - Ατλέτικο Μπερμέγιο -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

21:45Γκλεντόραν - Κάρικ Ρέιντζερς -:-
21:45Κλίφτονβιλ - Κρουσέιντερς -:-
21:45Νιούρι Σίτι - Λαρν -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ίγκμαν Κόνιτς - Βελέζ Μόσταρ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:30Χεμπάρ - Λοκομοτίβ Σόφιας -:-
20:00Πιρίν - Μπερόε -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

16:00Μπίστριτσα - Μαρίτσα Πλόβντιφ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

01:00Παλμέιρας - Κοριτίμπα -:-
02:00Αβάι - Μποταφόγκο -:-
02:00Αμέρικα ΜΓ - Σάο Πάολο -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Αρμίνια Μπίλεφελντ - Καρλσρούη -:-
19:30Ρέγκενσμπουργκ - Γκρόιτερ Φιρτ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Βερλ - Βικτόρια Κολωνίας -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

20:30Λόνε - Γιέντελο -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

20:00Αλτγκλιένικε - Τσέμνιτζερ -:-
20:00Κέμι Λειψίας - Ιένα -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

20:00Φορτούνα Κολωνίας - Ντάρεν -:-
20:30Άλεν - Ροντινγκχάουζεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

20:00Μπάλινγκεν - Στάινμπαχ Χάιγκερ -:-
20:00Όφενμπαχ - Βάλντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

20:001. Σβέινφουρτ - Τουργκούτσου Μονάχου -:-
20:00Άουγκσμπουργκ II - Πιπινσριέντ -:-
20:00Ασκάφενμπεργκ - Ράιν/Λεχ -:-
20:00Ιλερτίσεν - Έιχστατ -:-
20:00Μπάκμπαχ - Άνσμπαχ 09 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

20:30Ντιναμό Σβέριν - Πάμποφ -:-
20:30Στάακεν - Φαρστενβάλντε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

20:00Σουντερέλμπε - HEBC Αμβούργο -:-
20:30Βαντσμπέκερ Κονκόρντια - Αλτόνα -:-
20:30Βικτόρια Αμβούργου - Κούρσλακ-Νοϊενγκάμε -:-
21:00Αμβούργο III - Μπάρμπεκερ -:-
21:15Εϊμσμπούτελερ - Όσντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

20:00Άουερσμαχερ - Χέρτα Βίεσμπαχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

19:30Αμερτάλ - 1. Φιτ -:-
20:00Έλτσερσντορφ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν -:-
20:00Κόρνμπεργκ - Μπάμπεργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

20:30Χάλμπεργκμους Γκόλνταχ - 1860 Ρόζενχαϊμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

20:00Νότινγκεν - Χόλενμπαχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:30Βέλμπερτ - Μίρμπους -:-
20:30Μπόμπεργκ - TuRU Ντίσελντορφ -:-
20:45TVD Βέλμπερτ - Κλέβε -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

18:00Ντίλα Γκόρι - Τορπέντο Κιουταΐσι -:-
20:00Δυναμό Τιφλίδας - Ντιναμό Μπατούμι -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

21:45Γκλάτσις Γιουνάιτεντ - Μονς Κάλπε -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Λίνγκμπι - Βίμποργκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:30Φρεμάντ Αμάγκερ - Χβιντόβρε -:-
19:30Φρεντερίτσια - Νίκομπινγκ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

03:00Μπούχος ULVR - Τσακαρίτας -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Κόπα Εκουαδόρ - Φάση Ομίλων

23:00Ελ Νασιονάλ - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

20:30Ξαμάξ - Μπελιντζόνα -:-
21:15Ααράου - Τούν -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 1 - Λιγκ Α

12:00Ιρλανδία U19 Γ - Βόρεια Ιρλανδία U19 Γ -:-
12:30Ολλανδία U19 Γ - Τουρκία U19 Γ -:-
15:00Γαλλία U19 Γ - Πολωνία U19 Γ -:-
16:00Σουηδία U19 Γ - Ελλάδα U19 Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 1 - Λιγκ Β

12:00Κροατία U19 Γ - Μαυροβούνιο U19 Γ -:-
16:30Αζερμπαϊτζάν U19 Γ - Κύπρος U19 Γ -:-
17:00Βόρεια Μακεδονία U19 Γ - Λευκορωσία U19 Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 1 - Λιγκ Α

13:00Ισλανδία U17 Γ - Ελβετία U17 Γ -:-
14:30Ουκρανία U17 Γ - Αγγλία U17 Γ -:-
17:00Γαλλία U17 Γ - Ιταλία U17 Γ -:-
18:00Δανία U17 Γ - Εσθονία U17 Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 1 - Λιγκ Β

18:00Λευκορωσία U17 Γ - Λουξεμβούργο U17 Γ -:-
20:00Γεωργία U17 Γ - Αρμενία U17 Γ -:-

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

16:15Αλ-Αχλί Ντουμπάι - Ιτιχάντ Κάλμπα -:-
16:15Ντιμπά Αλ Φουιαρά - Αλ-Αΐν -:-
19:00Αϊμάν - Μπάνι Γιάς -:-
19:00Αλ-Τζαζίρα - Αλ Σαριάχ -:-
16:10Μπεϊνουνά - Ντουμπάι Σίτι -:-

ΙΝΔΙΑ: ISL

17:00Κεραλά Μπλάστερς - Ανατολική Βεγγάλη -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:30ΑναβολήDewa United - Αρέμα -:-
14:15ΑναβολήΠΣΜ Μακασάρ - Persikabo 1973 -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 2 - Πρώτος Γύρος

09:15ΑναβολήPSBS Μπιάκ Νουμφόρ - Περσιπούρα Γιαγιαπούρα -:-
10:15ΑναβολήPersipal BU - Deltras Sidoarjo -:-
11:15ΑναβολήPersikab - Persekat -:-
11:15ΑναβολήPersipa Pati - PSIM Γιογκιακάρτα -:-
11:15ΑναβολήΤσιλακάπ - Bekasi City -:-
12:00ΑναβολήPSDS Deli Serdang - Περσιράγια Ατσέχ -:-
14:15ΑναβολήΠερσιγιάπ Γιεπάρα - Γκρεσίκ -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Σαχάμπ - Αλ Σαρίχ -:-
20:30Αλ Ουεχντάτ - Αλ Χουσεΐν -:-

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Εστεγκλάλ - Φουλάντ -:-
17:00Μαλαβάν - Σανάτ Ναφτ -:-
17:30Μες Κερμάν - Χαβαντάρ -:-
17:30Μες Ραφσανιάν - Τερακτόρ-Σαζί -:-
18:30Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν - Σίριαν -:-
19:30Σεπαχάν - Περσέπολις -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45ΓΚ Ντάμπλιν - Σλάιγκο Ρόβερς -:-
21:45Μποέμιανς - Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ -:-
21:45Ντάνταλκ - Σεντ Πάτρικς -:-
21:45Ντέρι Σίτι - Φιν Χαρπς -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Γκόλγουεϊ - Άθλον Τάουν -:-
21:45Γουότερφορντ - Τρίτι Γιουνάιτεντ -:-
21:45Κόουβ Ράμπλερς - Λόνγκφορντ -:-
21:45Κορκ Σίτι - Ουέξφορντ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

22:00Σπόρτινγκ Χιχόν - Βιγιαρεάλ Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12

23:00Σαν Φερνάντο - Αρούκας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15

21:15Βάλε Έγκες - Μπετί Ονάκ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ

16:00Αγκουντάτ Σπορτ Ασντόντ - Καφρ Κασίμ -:-
16:00Άκο - Χάποελ Κφαρ Σαμπά -:-
16:00Ιρόνι Ταϊμπέριαζ - Χαποέλ Αφούλα -:-
16:00Μακάμπι Ναζαρέτ - Ράματ Γκαν -:-
16:00Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ -:-
16:00Μπνέι Γιέχουντα - M. Τζαφά -:-
16:00Νοφ Χαγκαλίλ - Χαποέλ Πέταχ Τίκβα -:-
16:00Ραμάτ Χασαρόν - Λέτζιον -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ

13:30Μακάμπι Ταμρά - Άιρονι Μπάκα -:-
13:30Χαποέλ Μιγκντάλ ΧαΕμέκ - Χαποέλ Μπουεϊνέ -:-
14:00Ταγιμπέ - Tzeirei Kafr Kanna -:-
14:30Χαποέλ Μπνέι Ζάλφα - Μ. Τζουρ Σαλόμ -:-
15:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Ihud Bnei Shfaram -:-
15:00Χαποέλ Καφρ Κάνα - Hapoel Qalansawe -:-
15:00Χαποέλ Κοκάμπ - ΜΣ Τιρά -:-
12:00Μ. Ερτζλίγια - Ironi Modiin -:-
12:00Χαποέλ Μπικάτ Χαγιαρντέν - Μακάμπι Άιρονι Ασντόντ -:-
12:45Μπνέι Εϊλάτ - Shimshon Tel Aviv -:-
13:00Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ - Ντιμόνα -:-
13:00Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ -:-
14:00Άιρονι Κουσεϊφέ - Μακάμπι Σααραΐμ -:-
14:00Μακάμπι Γιαβνέ - Χ. Χερτζίλιγια -:-
14:55Χόλον Γιερμιγιάχου - Σίμσον Καφρ Κασίμ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:30Τζένοα - Κάλιαρι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

15:00Αταλάντα U19 - Τσεζένα U19 -:-
17:00Βερόνα U19 - Τορίνο U19 -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

01:15UNB - Μάουντ Άλισον -:-
01:15Ακάντια - UPEI -:-
01:15Κέιπ Μπρέτον - StFX -:-
02:15Τορόντο Μετροπόλιταν - Τορόντο -:-
03:30Βικτόρια - UBC -:-
21:15Κουήνς - Νίπισινγκ -:-
22:15Λοριέρ - Μπροκ -:-

ΚΑΤΑΡ: Κύπελλο QSL

19:00Αλ-Ουακρά - Ουμ-Σαλάλ -:-
19:00Αλ Σαλιγιά - Κατάρ SC -:-
19:00Αλ-Σαντ - Αλ Αχλί -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

09:15Σαανξί Τσανγκάν Γ - Τσανγκτσούν Ντατζόνγκ Γ -:-
09:15Σανγκάι RCB Γ - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν Γ -:-
11:00Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ - Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ -:-
11:30Γιανγκσού Σάνινγκ Γ - Μπεϊγίνγκ Μπεϊκόνγκ Γ -:-
11:30Γουχάν Γιανγκντά Γ - Σιτσουάν Γ -:-

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

13:00Ντορντόι Μπισκέκ - Ταλάντ -:-
13:30Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά - Καντ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

01:30Μπουκαραμάνγκα - Αγκουίλας -:-
04:00Ατλέτικο Νασιονάλ - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν -:-
00:00Ενβιγκάντο - Πατριόταζ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

12:00Γαλλία U16 - Ουαλία U16 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

00:00Κλαμπ Αμέρικα Γ - Χιλή Γ -:-
17:00Λευκορωσία Γ - Ρωσία Γ -:-
19:00Τσεχία Γ - Ουγγαρία Γ -:-
20:00Νορβηγία Γ - Βραζιλία Γ -:-
21:30Γερμανία Γ - Γαλλία Γ -:-
21:30Ισπανία Γ - Σουηδία Γ -:-
22:00Αγγλία Γ - ΗΠΑ Γ -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

18:00Γκιλανί - Ντρένιτσα -:-
18:00Λάπι - Ντουκαγκίνι -:-
18:00Μπάλκανι - Τρέπτσα 89 -:-
18:00Ντρίτα - Πρίστινα -:-
18:00Φεριζάι - Malisheva -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

22:00Σάντα Άνα - Μουνισιπάλ Τουριάλμπα -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

17:55Αλ-Φαχαχίλ - Τάνταμον -:-
20:15Αλ Γιαχρά - Αλ Νασέρ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

19:00Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Σιμπένικ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: ΝΛ

16:00Κουστοσίγια - Ντουμπράβα -:-
16:00Ντραγκοβόλιατς - Οριγιέντ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

19:00ΑΠΟΕΛ - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

19:00Ομόνοια Αραδίππου - Αναγέννηση Δερύνειας -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

18:00Αφα Ολαΐν - Ρίγαs 2 -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Δυναμό Μπρεστ - Ντνεπρ Μόγκιλεφ -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Αλ Σαχέλ - Αλ Ακαά Αλ Αχλί Αλεΐ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

19:00Ατμόσφαιρα - Γκαρλιάβα -:-
19:00Νεπτούνας - BFA Βίλνιους -:-
20:00Ριτεριάι 2 - Εκράνας -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

14:30Σαμπά - Πενάνγκ -:-
15:15Μελακά Γιουνάιτεντ - Τερενγκάνου -:-
15:15Πεταλίνγκ Γιάγια Σίτι - Σελανγκόρ -:-
16:00Sri Pahang - Γιόχορ -:-
16:00Μάτριξ - Κέντα -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Rumphi United - Μπλου Ιγκλς -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Χιμπέρνιανς - Ζέμπουργκ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

18:00ΑναβολήIR Ταγγέρη - Ουιντάντ -:-
18:00ΑναβολήΜπερκανέ - Μόγκρεμπ Τετουάν -:-
18:00ΑναβολήΡάγια Καζαμπλάνκα - Χασάνια Αγκαντίρ -:-
18:00ΑναβολήΦόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Ολυμπίκ Ντε Σαφί -:-
20:00Ουνιόν Τουάργκα - Τσαμπάμπ Μοχαμεντία -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

03:00Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Απερτούρα

20:00Πατσούκα 2 - Λεβίαταν -:-
00:00Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν - Γιαλμακάν -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00ΑναβολήΚαντιόγκο - ASEC Κουντουγκού -:-
19:00Πολίς - Μπόμπο-Ντιουλασό -:-
19:00Φίτεσε - RDF -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Magara Young Boys - Έγκλε Νουάρ -:-

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Αγώνες Νότιας Αμερικής Γυναίκες U20

15:00Ουρουγουάη U20 Γ - Κολομβία U20 Γ -:-
17:15Βενεζουέλα U20 Γ - Χιλή U20 Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - Σεκουκούνε -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ

16:30MM Platinum - Βέντα -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

21:00Γκρόνινγκεν - Βάαλβαϊκ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00Βίλεμ - Ντεν Μπος -:-
21:00Γιόνγκ PSV Αϊντχόβεν - Τέλσταρ -:-
21:00Γιόνγκ Άγιαξ - Χελμόντ -:-
21:00Γιονγκ ΑΖ Αλκμάαρ - Μπρέντα -:-
21:00Γιονγκ Ουτρέχτης - Αλμίερ Σίτι -:-
21:00Ντεν Χάαγκ - FC Αϊντχόφεν -:-
21:00Ντόρντρεχτ - Ζβόλε -:-
21:00Ος - MVV Μάαστριχτ -:-
21:00Ρόντα - Φένλο -:-
21:00Χέρακλες - Γκράαφστσαπ -:-

ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα

16:00Αλ Ορούμπα - Αλ Ναχντά -:-
18:15Σοχάρ - Σουρ Κλαμπ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

19:00ΜΟΛ Φέχερβαρ - Ζαλαεγκερζέγκ -:-
21:05Ουίπεστ - Κετσκεμετί -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Οντουπαράκα - Βίλα -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

16:30Μετ. Μπεκομπόντ - Μπουνιοντκόρ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Βέρες Ρίβνε - Μέταλιστ -:-
17:00Κολός Κοβάλιβκα - Ινουλέτς -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

13:00Όμπολον - MFC Μέταλουρχ -:-
14:00Τσερνίχιφ - Κρεμίν -:-
15:00Ζίτομιρ - Καρπάτι Λβιβ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

11:30Ρεάλ Φάρμα - Κουστ -:-
13:00Ζβίαγκελ - MFC Μέταλουρχ 2 -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

12:00Ντνίπρο-1 U19 - Ζόρια U19 -:-
13:00ΑναβολήΛβιφ U19 - Σαχτάρ Ντόνετσκ U19 -:-
14:00Βόρσκλα Πολτάβα U19 - Τσερνομόρετς Οδησσού U19 -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

22:00Μαλντονάντο - Τσέρο Λάργκο -:-

ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ: Ουέστ Μπανκ Λιγκ

17:00Αλμπιρά - Αλ Καντς -:-
17:00Ισλάμι Καλκελέα - Τζαμπάλ Αλ Μουκαμπέρ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:30Ρεζιστεντσία - Λιμπερτάδ -:-
23:30Σολ Ντε Αμέρικα - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:-
02:0012 ντε Οκτούμπρε - Γκουαρανί -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Καγιαμάρκα - Σιενσιάνο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών - Πλέι Οφς

03:00Αλιάνσα Λίμα Γ - Κάρλος Μανούτσι Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

19:00Σταλ Μίελετς - Στσζέτσιν -:-
21:30Γιαγκιελόνια - Πλοκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Σαντέτσια - Τσοΐνιτσε -:-
21:30Βίσλα Κρακοβίας - ΛΚΣ Λοτζ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

20:11Πολόνια Βαρσοβίας - Γκαρμπάνια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

16:30Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Gedania Gdansk -:-
17:00Γιάροτσιν - Κλέτσζεβ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

17:00Nysa - Μπρζεγκ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

22:15Ζιλ Βιθέντε - Εστορίλ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

20:00Μπελενένσες - Φαρένσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3

21:00Κάλντας - Αλβέρκα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

18:00Βολουντάρι - Μιοβένι -:-
21:00Άρτζες - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2

15:00Ράμνιτσου Σαράτ - Αεροστάρ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4

15:00Καμπουλούνγκ - Πουτσιοάζα -:-
15:00Ουνιρέα Μπασκόφ - Στεάουα Βουκουρεστίου 2 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5

15:00Οντορέιου - Πλοπένι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6

15:00Βεντίτα Κολονέστι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 -:-
15:00Μινερούλ Κοστέστι - Calimanesti -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7

15:00Βιτορούλ Τάργκου Γίου II - Αουρούλ Μπραντ -:-
15:00Προγκρεσούλ Εζέρις - Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι -:-
15:00Φιλιάσι - Ρετετζατούλ Χατέγκ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8

15:00Αβαντούλ Περιάμ - Τεζ Τσερμέι -:-
15:00Γκιρόντα & Γκιαρμάτα Βι - Ρεζίτα -:-
15:00Ινεού - Σόιμιι Λίποβα -:-
15:00Κριζούλ Κισινέου Κρις - Phoenix Buzias -:-
15:00Σταρ Μπισνόφ - Προγκρεσούλ Πέτσιτσα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9

15:00ACS Targu Mures 1898 - Corvinul Hunedoara -:-
15:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10

15:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα - Ζαλάου -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:30Ουράλ - Κίμκι -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

15:00Ροντίνα Μόσχας U21 - Electron VN -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα U19 - Τορπέντο Μόσχας U19 -:-
13:00Λοκομοτίβ Μόσχας U19 - Ροστόφ U19 -:-
13:00Σότσι U19 - Κίμκι U19 -:-
13:00Στρογκίνο Μόσκβα U19 - Έρενμπουργκ U19 -:-
13:00Τσερτάνοβο Μόσχας U19 - Κουμπάν U19 -:-
13:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 - Ζενίτ U19 -:-
14:30Κράσνονταρ U19 - Δυναμό Μόσχας U19 -:-
15:00Νίζνι Νόβγκοροντ U19 - Ουράλ U19 -:-
15:00Σπαρτάκ Μόσχας U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Άμπα - Αλ Ναζρ Ριγιάντ -:-
21:00Αλ Αντάλ - Αλ Φεϊχά -:-
21:00Αλ-Ιτιχάντ - Αλ Φατ -:-

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: 1η Κατηγορία

14:30Ανσέ Ριγιούνιον - Σάντος -:-
17:00Bazar Brothers - Φόρεστερς -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Ράντνικ - Νόβι Παζάρ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

16:00Μπρόνταρατς - OFK Βελιγραδίου -:-
16:00Ούτσε - Σίντελιτς Βελιγραδίου -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

14:45Λάιον Σίτι Σέιλορς - Άλμπιρεξ Νιγκάτα -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Ινβερνές - Πάρτικ Θιστλ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

21:45Μπρούμχιλ - Καλεντόνιαν Μπρέιβς -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

18:30Σπορ Ποντμπρεζόβα - Ρουζομπέροκ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

16:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Κομάρνο -:-
20:30Σπαρτάκ Μιγιάβα - Ποχρόνιε -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

16:30Αλουμίνι - Γιάντραν Ντεκανί -:-
19:00Νάφτα - Μπίστριτσα -:-
19:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Φούζιναρ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

19:00Ντομπρόβτσε - Ντράβογκραντ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Χόρσιντ - Σαχαφί -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

20:00Σουντ - Αλγκάρνα-Χάρνασαντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

20:00Έσλοβς - Μπάλκαν -:-
20:00Χάσλχολμ - Κρίστιανσταν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

20:30Σλέιπνερ - Ένσκεντε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

20:00Στένουνγκσουντς - Ανγκέρντ -:-

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Al-Jazeera - Αλ Ταλιγιά -:-
14:00Αλ Μαΐντ - Αλ Ουαντά -:-
14:00Τισρίν - Αλ Καραμά -:-
16:00Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό - Αλ Γιαΐς -:-
16:00Ουατμπά - Γιαμπλέ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

15:00Λάμπουν Ουόριορ - Μπουριράμ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Κινοντόνι - Ρούβου Σούτινγκ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Γκαζιαντέπ - Ανταναντεμίρσπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

20:00Αντάνασπορ - Μπαντίρμασπορ -:-

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

14:00Ασγκαμπάτ - Αλτίν Ασίρ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

19:00Βισότσινα Γιλάβα - Πρόστεγιοφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

16:30Κβιτόβιτσε - Κρόμεριτζ -:-
19:00Χλούτσιν - Βιτκόβιτσε -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1

17:00Μπεν Γκουερντάν - Σιντί Μπουζίντ -:-
17:00Ρεϊτσέ - Σλιμάν -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.