ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Τελικά
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Ι Λίγκα
13:00Καρβάν - Ντιφάι Αγκσού 0:013:00Λοκμπατάν - Ιραβάν 3:0
14:00Αράζ Σαατλί - Μινγκετσεβίρ 4:0
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Ντίφενς Φορς - Γουλάιτα Ντίκα 1:0ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία
15:00Λούζνια - Βόρα 4:3ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ
02:30Λανούς - Ουνιόν Σάντα Φε 2:2ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
00:00Ιτουζάινγκο - Πορβενίρ 1:400:00Μερσέντες - Μπερατζατέγκουι 2:3
00:00Σεντράλ Κόρντομπα - Γιουπανκούι 0:3
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
00:00Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - Σαν Λορέντζο 2 1:100:30Μπόκα Τζούνιορς 2 - Ουνιόν Σάντα Φε 2 1:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
11:00Αδελαϊδά U21 - ΝΕ Μέτρο Σταρς 0:411:00Αντελάιντε Κροάσια Ράιντερς - Αδελαϊδά Σίτι 2:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας
13:00Περθ - Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ 6:0ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών
10:00Σέντραλ Κόστ Μάρινερς Γ - Γουέστερν Γιουνάιτεντ Γ 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε
01:00Σάντος ΑΠ - Μακάπα 1:3ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καριόκα - Τάκα Ρίο
00:30Μποαβίστα - Μποταφόγκο 0:4ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε 2
01:00Τιραντέντες - Ικάσα 1:301:00Τιρόλ - Μαρανγκουάπε 4:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο - Πλέι Οφς
00:30Βίλα Νόβα - Απαρετσιντένσε 3:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραένσε - Πλέι Οφς
01:00Αγκουιά Ντε Μαραμπά - Παϊσαντού 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε - Πλέι Οφς
01:00Ατλέτικο Παραναένσε - Οπεράριο 1:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα - Πλέι Οφς
01:30Σάντος - Μπραγκαντίνο 3:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α2 - Πλέι Οφς
00:00Φεροβιάρια - Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους 0:1πέν.00:30Σάο Μπέντο - Νοροέστε 1:2
01:00Νοβέμπρο - Πορτουγκέζα Σαντίστα 1:1
01:00Σάο Ζοσέ EC - Βέλο Κλουμπ 1:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Βέρντε
01:00Kουιάμπα - Μπραζιλιένσε 4:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Νορντέστε
02:30CRB - ΑΕ Άλτος 2:002:30Αμέρικα-ΡΝ - Ναούτικο Ρεσίφε 1:0
02:30Βιτόρια - Τρέτζε 3:0
02:30Μαρανχάο - Φορταλέζα 3:2
02:30Μποταφόγκο PB - Μπαΐα 4:0
02:30Ρίβερ-ΠΙ - ABC 0:1
02:30Σπορ Ρεσίφε - Χουαζεϊρένσε 3:0
02:30Τσεάρα - Ιταμπαϊάνα 2:1
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:00Ντεπορτίβο Ατσουάπα - Ξιναμπαγιούλ 2:004:00Αντίγκουα - Κομιουνικασιόν 3:0
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:00HIK Χέλερουπ - ΦΑ 2000 4:214:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Μίντλφαρτ 1:3
15:00Άαρχους Φρέμαντ - Σκίβε 0:1
15:00Έσμπιεργκ - Ρόσκιλντε 4:2
16:00AB Κοπεγχάγη - Νίκομπινγκ 2:3
16:00Θίστεντ - Μπράμπραντ 0:1
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία
14:00Αβάρτα - Ισόι 0:114:00Βέιγκααρντ - Βανλόσε 0:0
14:00Χόλμπαεκ - Λάισενγκ 1:0
14:00Χόλστεμπρο - Νέσμπυ 1:0
15:00Γιούνγκ Μπόιζ - Φρεμ 1:1
15:00Σφμ-Ούρε - VSK Άαρχους 0:0
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
02:00Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς - Γκουαλατσέο 3:2ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:15Γιοκόρο - Φας 1:323:30Αγκουίλα - 11 Ντεπορτίβο 3:1
23:30Λουίς Άνχελ Φίρπο - Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο 1:0
23:30Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Μιουνισιπάλ Λιμένο 1:1
02:30Σάντα Τέκλα - Ντράγκον 3:1
03:30Μεταπάν - Αλιάντζα 0:3
ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN
15:00Ρέιντζερς - Μαντζίνι Ουόντερερς 0:1ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
15:00CAPS Γιουνάιτεντ - Μπικίτα Μίνεραλς 0:115:00ZPC Καρίμπα - Νγκέτζι Πλάτινουμ 0:0
15:00Αρενέλ Μοβέρ - Χέρενταλς 0:0
15:00Γκρινφιούλ - ΤελΟυάν 1:1
15:00Μανίκα - Σεγκούτου Πάιρατς 0:0
15:00Πλάτινουμ - Τσίκεν Ιν 2:2
ΗΠΑ: MLS Next Pro
01:30Νιού Γιόρκ Σίτι II - Τσατανούγκα 2:1πέν.03:00Ρίαλ Μόναρκς - Μινεσότα 2 2:1
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
23:00ΑναβολήΜέριλαντ Μπόμπκατς - ΛΑ Φορς -:-23:00ΑναβολήΣαβάνα Κλόβερς - Αριζόνα Μονσούν -:-
ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ
12:00Ντέλχι - Λαϊόνγκ 3:1ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
15:30Περσίκ Κεντίρι - Περσικάμπο 1973 5:215:30Περσίμπ Μπαντάνγκ - Μπαγιανγκαρά 0:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
13:00Γκραν Πένα - Ατλέτικο Αρτέισο 3:313:00Εστραντένσε - Ποντεβέντρα Β 2:1
13:00Πολβόριν - UD Ουρένσε 4:2
13:00Ράπιντο ντε Μπούζας - Βιβέιρο 1:2
13:15Σίλβα - Μπεργκαντίνος 0:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00Λεαλτάδ - Μπασίκο Ουράκα 2:113:00Λουάρκα - Κολούνγκα 0:3
13:00Χιχόν Ινταστριάλ - Κοντάλ 0:1
13:30Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες - Λ Εντρεγκού 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
12:45Σιέτε Βίγιας - Σολάρες 1:1ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
12:30Μπασκονία - Ντουράνγκο 1:112:30Μπεασαΐν - Τούρινγκ ΚΕ 1:1
12:30Πορτουγκαλέτε - Παντούρα 3:1
14:00Αλαβές Γ - Ντέουστο 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
13:00Έλτσε Ιλιτσιτάνο - Βιγιαρεάλ Γ 3:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7
11:30Κανίγιας - Λεγκανές Β 1:212:30Τριβάλ Βαλντέρας - Λας Ρόζας 0:0
13:00Κολόνια Μοσκάρντο - Κογιάντο Βιγιάλμπα 0:3
13:00Ποθουέλο ντε Αλαρκόν - Τορεχόν 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
13:00Βιγιαράλμπο - Μπούργκος Β 1:213:30Λα Βιργκέν - Σάντα Μάρτα Τόρμες 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9
13:30Χουετόρ Ταγιάρ - CP Αλμερία 0:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10
13:00Ατλέτικο Ασπελένο - Λα Πάλμα 1:013:00Καμπετσένσε - Ποθομπλάνκο 1:0
13:00Καρτάγια - Ουτρέρα 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
12:30Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Κονστάντσια 3:312:30Κολερένσε - Πομπλένσε 0:2
13:00Μπινισάλεμ - Πορτμανί 1:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
13:00Αρούκας - Τενερίφη Β 1:114:00Λα Κουάντρα - Γιάιζα 0:1
14:00Παναντέρια - Λαντζαρότε 2:1
14:00Σάντα Ούρσουλα - Ιμπάρα 1:0
14:00Ταμαρατσέιτε - Τέρορ 1:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14
13:00Καστουέρα - Καλαμόντε 3:113:30Αρόγιο - Τρουχίγιο 1:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
12:00Μπετί Ονάκ - Τσαντρέα 1:012:30Αλέσβες - Αρντόι 2:2
13:00Μπετί Κοζκόρ - Μπιντεζάρα 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16
12:30Κομίγιας - Αρνέντο 0:213:00Καλαχόρα Β - Βαρέα 0:1
13:00Καλτζάντα - Λογκρόνες Β 0:1
13:00Μπερτσέο - Ανγκουιάνο 0:2
13:00Ρίβερ Έμπρο - Χάρο Ντεπορτίβο 0:1
13:00Τεντεόν - Ρασίνγκ Ριόχα 0:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17
12:00Καλαμόσα - Μπινεφάρ 0:012:00Ουέσκα Β - Μπόρια 0:0
12:30Επίγια - Κουάρτε 1:1
13:00Μπελχίτε 97 - Εγιέα 1:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18
12:30Κονκουένσε - Σαν Κλεμέντε 4:113:00Αζουκουέκα - Τορίγιος 3:0
13:00Βιγιαρομπλέντο - Τομελόζο 2:1
13:00Βιλαρούμπια - Σοτσουεγιάμος 1:0
13:00Καζαλέγκας - Λα Σολάνα 2:0
13:00Κουιντανάρ - Ταρανκόν 1:0
13:00Τολέδο - Πουέρτολάνιο 3:2
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ
15:00Χαποέλ Μιγκντάλ ΧαΕμέκ - Τζεϊρέι Καφρ Κανά 1:014:00Μακάμπι Σααραΐμ - Χόλον Γιερμιγιάχου 1:2
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A
15:30Αλμπένγκα - Πινερόλο 1:115:30Αλτσιόνε Μιλάνο - Βογκερέζε 3:1
15:30Άστι Κάλτσιο - Ντερτόνα 2:1
15:30Βάντο - Κίσολα 2:3
15:30Μποργκοσέσια - Γκοτζάνο 0:2
15:30Μπρα - Λαβανέζε 1:1
15:30Τιτσίνο - P.D.H.A.E. 5:2
16:00Τσίτα ντι Βαρέζε - Σανρεμέσε 2:1
16:00Φετζανέζε - Άλμπα 3:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B
15:30Αρκονατέζε - Τσιζεράνο-Μπέργκαμο 1:315:30Καλντιέρο Τέρμε - Πιατσέντζα 2:1
15:30Καραβάτζιο - Καζατέζε 1:1
15:30Κλαμπ Μιλάνο - Βαρεζίνα 2:1
15:30Κρέμα - Καστελανζέζε 0:2
15:30Λενάνο - Μπρουσαπόρτο 1:0
15:30Ντεσεντζάνο Κάλβινα - Βίλα Βαλέ 2:1
15:30Πόντε Σαν Πιέτρο - Κλιβένσε 1:0
15:30Τρίτιουμ - Φολγκόρ Καρατέζε 0:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C
15:30Αντριέζε - Κιαρλίνς Μουτζανέ 0:015:30Λουπαρένσε - Κίονς 1:2
15:30Μοντεμπελούνα - Καστενιάτο 0:0
15:30Μόρι - Μπρένο 1:2
15:30Μπασάνο Βίρτους - Μοντέκιο Ματζιόρε 4:5
15:30Πορτογκρουάρο - Μέστρε 0:3
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D
15:30Αγκλιανέζε Κάλτσιο - Κάρπι 1:215:30Ιμολέζε - Φανφούλα 2:0
15:30Μετζολάρα - Ραβέννα 0:4
15:30Πράτο - Σαντζιουλιάνο Σίτι 1:0
15:30Προγκρέσο - Κορτιτσέλα 2:0
15:30Σαμαουρέζε - Βίκτορ Σαν Μαρίνο 1:0
15:30Σαν Ντονίνο - Πιστογιέζε 1:0
15:30Τσερτάλντο - Σαντ'Αντζελο 1:0
15:30Φόρλι - Λεντιτζιόνε 1:3
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E
15:30Βίβι Αλτοτεβέρε - Πογκιμπόνσι 0:115:30Μοντεβάρκι - Ρεάλ Φόρτε Κουερτσέτα 3:2
15:30Σεραβέτζα Πότζι - Σανγκιοβαννέσε 1:4
15:30Το Κάλτσιο - Τρεστίνα 4:0
15:30Τσενάια - Λιβόρνο 1:1
15:30Φολονίκα Γκαβοράνο - Φιγκλίν 1:1
16:00Σαν Ντονάτο - Πιανέζε 0:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F
15:30Αβεντζάνο - Λάκουιλα 0:115:30Βαστογκιράρντι - Ματέζε 1:0
15:30Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε - Τερμόλι 0:1
15:30Σαμπενεντέτεσε - Κάλτσιο Κιέτι 1:1
15:30Σόρα - Βίγκορ Σενιγκάλια 0:1
15:30Τίβολι Κάλτσιο - Ρόμα Σίτι 0:2
15:30Φάνο - Ατλέτικο Άσκολι 1:1
15:30Φοζομπρόνε - Καμπομπάσο Κάλτσιο 1:1
16:00Σ. Ν. Νοταρέσκο - Ρεάλ Μοντεροτόντο 1:2
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G
15:00Καβέζε - Μπουντόνι 3:015:30Άντζιο Κάλτσιο 1924 - Φλαμίνια 0:6
15:30Ατλέτικο Ούρι - Τραστέβερε Κάλτσιο 0:1
15:30Λάτε Ντόλτσε - Γκλάντιεϊτορ 1:3
15:30Μπορεάλε - Σαράμπους Ολιάστρα 2:0
15:30Ρομάνα - Νοτσερίνα 0:2
15:30Σαν Μαρζάνο - Νουόβα Φλόριντα 1:0
15:30Συνθιαλμπαλόνγκα - Ισία 2:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H
15:30Μπαρλέτα - Φιντέλις Αντρία 1:215:30Μπιτόντο - Γκέλμπισον 0:4
15:30Παγκανέζε - Γκραβίνα 2:5
15:30Σάντα Μαρία Τσιλέντο - Καζαράνο 3:4
16:00Γκαλίπολι - Παλμέζε 1914 2:3
16:00Μανφρεντόνια - A.C.D. Νάρντο 1:0
16:00Ματέρα - Ροτόντα 0:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I
15:30Λικάτα - Γκιοϊέσε 4:015:30Πορτίτσι 1906 - Σ. Αγκάτα 1:1
15:30Ρέτζιο Καλάμπρια - Ακραγκάς 5:1
15:30Σιαρακούσα - Ραγκούσα 0:0
16:00Ασιρεάλε - Βιμπόνεζε 1:0
16:00Ιγκέα Βίρτους - Ρεάλ Καζαλνουόβο 3:1
16:00Σαν Λούκα - Τραπανί 0:0
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30Φόβε Αζούρ Ελίτ - Φορτούνα Μφου 2:3ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Σταντ Ρενάρντ - Κάνον Γιαουντέ 1:115:30Γκαζέλ - Βικτόρια Λίμπε 0:1
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Ισόσα - Ρενεσάνς 2:015:30Φόντσα - Ρέιντζερς οφ Μπαφούτ 0:0
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Μπάφμενγκ Γιουνάιτεντ - Πάνθερ 0:2ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
14:30Μουράς Γιουνάιτεντ - Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά 1:3ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
23:00Μπουκαραμάνγκα - Αγκουίλας 1:001:10Ατλέτικο Νασιονάλ - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα 2:0
03:20Μιλονάριος - Σάντα Φε 3:1
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30ΑναβολήΡένεσανς - Ρέιντζερς -:-ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
01:00Κορίνθιανς (Bρα) - Λοντρίνα (Bρα) 3:012:30Ελσίνκι (Φιν) - Τούρκου (Φιν) 5:1
13:00Ορν (Νορ) - Ασκόλεν (Νορ) 4:0
14:00Έιντσβολντ (Νορ) - Νοτόντεν (Νορ) 3:0
15:00Άρενταλ (Νορ) - Μανταλσκαμεράτενε (Νορ) 5:1
15:00Μπεσίκτας (Tου) - Καραγκουμρούκ (Tου) 1:1
15:00Σίβασπορ (Tου) - Σίβας Ντορτ (Tου) 3:0
15:00Σκιντ (Νορ) - Κιέλσας (Νορ) 1:4
16:15Μικέλι (Φιν) - ΚουΠΣ Ακατέμια (Φιν) 2:0
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:00Γκρέτσια - Πουνταρένας 0:103:00Σαν Κάρλος - Ερεντιάνο 2:0
04:00Καρταγκίνς - Σάπρισα 3:4
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών
13:00Σμόργκον Γ - Μινσκ Γ 0:1414:00Βιτέμπσκ Γ - Δυναμό Μινσκ Γ 1:4
15:00Μπομπρουιτσάνκα Γ - Λευκορωσία U19 Γ 1:1
ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
00:00Αμάλ Τιζνίτ - Αντράρ Σους 1:000:00Μουλούντια Ουιντά - KAC Κενιτρά 2:1πέν.
00:00Σταντ Μαροκέν - Μόγκρεμπ Τετουάν 0:4
00:00ΦΑΤΧ Καζαμπλάνκα - Ουιντάντ Φες 2:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
03:05Λεονές Νέγκρος - Ατλέτικο Λα Παζ 2:405:05Κορεκαμίνος - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 0:2
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Μαρούνς - Εξπρές 2:0ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:00Ντιναμό Σαμαρκάντ - Μέταλουργκ Μπεκομπάντ 2:1ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Προ Λίγκα
13:00Μπουζόρο - Ξοράζμ Ουργκάνκ 0:0ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00ΙλικΜαριουπόλβετς Γ - Βέρες Ρίβνε Γ 1:112:00Πάνθερς Ουμάν Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ 3:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Κρίβμπας Γ - Βόρσκλα Πόλταβα Γ 1:2ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:00Τακουάρη - Σπορτίβο Αμελιάνο 1:102:30Σπορτίβο Τρινιντένσε - Σπορτίβο Λουκουένο 0:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
12:00Ρακόφ Τσζεστόχοβα U19 - Γιαγκιελόνια U19 0:013:00Λεχ Πόζναν U19 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U19 3:1
13:00Σαντέτσια U19 - Στσζέτσιν U19 0:3
15:00Βίσλα Κρακοβίας U19 - Λέγκια U19 1:2
16:00Πολόνια Βαρσοβίας U19 - Βάρτα Πόζναν U19 3:2
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
16:00Ποβάζσκα Μπίστριτσα - FK Χουμένε 1:3ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
00:00Λα Χορκέτα - Σέντραλ 4:400:00Νορθ Ιστ Σταρς - Ιγκλς 2:1
00:00Πόιντ Φόρτιν - Πολίς 2:3
02:10Μόρβαντ Καλεντόνια Γιουν. - Ντίφενς Φορς 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
12:00Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 3:014:00Μπρνο U19 - Παρντούμπιτσε U19 1:3
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.