REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Αύριο » Όλα τα ματς

ATP - ΜΟΝΑ: Κόρντομπα (Αργεντινή), χώμα

23:30Αντουχάρ Π. (Ισπ) - Τσερούντολο Χ. Μ. (Αργ) -:-
01:00Ντάρντερι Λ. (Ιτα) - Γκαστόν Χ. (Γαλ) -:-
11:00Γκαλάν Ν. Ε. (Κολ) - Μπάριος Βέρα Τ. (Χιλ) -:-
11:00Κορία Φ. (Αργ) - Μοντέιρο Τ. (Bρα) -:-
11:00Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) - Γκάριν Κ. (Χιλ) -:-
11:00Μπανίς Φ. (Αργ) - Τσετσινάτο Μ. (Ιτα) -:-
11:00Ντέλιεν Χ. (Βολ) - Κατσίν Π. (Αργ) -:-
11:00Ντελ Μπονίς Φ. (Αργ) - Ταμπίλο Α. (Χιλ) -:-
11:00Πέλα Γ. (Αργ) - Βαβασόρι Α. (Ιτα) -:-
11:00Σόουζα Ζ. (Πορ) - Ετσεβερί Τ. Μ. (Αργ) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Μονπελιέ (Γαλλία), σκληρή (κλειστό)

11:00Κραίνοβιτς Φ. (Σερ) - Καράτσεφ Α. (Ρωσ) -:-
11:00Μπαρέρ Γ. (Γαλ) - Μπάμπλικ Α. (Kαζ) -:-
11:00Μπόνζι Μ. (Γαλ) - Σονέγκο Λ. (Ιτα) -:-
11:00Νταβίντοβιτς Φοκίνα Α. (Ισπ) - Χούμπερτ Ου. (Γαλ) -:-
11:00Υμέρ Μ. (Σου) - Ρουουσουβουόρι Ε. (Φιν) -:-
11:00Χουέσλερ Μ. (Ελβ) - Φαν Άσε Λ. (Γαλ) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Ντάλας (ΗΠΑ), σκληρή (κλειστό)

03:00Σοκ Τ. (Ηπα) - Ιβάσκα Ι. (Λευ) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Αμπού Ντάμπι (Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα), σκληρή

08:00Μπαντόζα Γκίλμπερτ Π. (Ισπ) - Σαμσόνοβα Λ. (Ρωσ) -:-
08:00Πλίσκοβα Кα. (Τσε) - Μουγκουρούζα Μ. Γ. (Ισπ) -:-
08:00Χαντάντ Μάια Μ. (Bρα) - Μπούζκοβα Μ. (Τσε) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Λιντζ (Αυστρία), σκληρή (κλειστό)

11:00Γκιόργκι Κ. (Ιτα) - Κριστιάν Ζακλίν (Ρου) -:-
11:00Κόβινιτς Ν. (Μαυ) - Λις Ε. (Γερ) -:-
11:00Κόρπατς Τ. (Γερ) - Βέκιτς Ν. (Κρο) -:-
11:00Μπέγκου I. (Ρου) - Σινιάκοβα Κ. (Τσε) -:-
11:00Μπρενγκλ M. (Ηπα) - Γκράμπχερ Τ. (Αυτ) -:-
11:00Νόσκοβα Λ. (Τσε) - Βαν Ούιτβανκ A. (Bελ) -:-
11:00Παρκς Α. (Ηπα) - Καλίνινα A. (Ουκ) -:-
11:00Πέρα Μ. (Ηπα) - Τιγκ Π. Μ. (Ρου) -:-
11:00Ποταπόβα Α. (Ρωσ) - Μπροντζέτι Λ. (Ιτα) -:-
11:00Σάκκαρη Μ. (Ελλ) - Παριζάς-Ντίαζ Ν. (Ισπ) -:-

ATP - ΔΙΠΛΑ: Κόρντομπα (Αργεντινή), χώμα

15:00Μάτος Ρ./Βέγκα Χερνάντεζ Ν. - Ντεμολινέ M./Βαβασόρι Α. -:-
15:00Ράμος Α./Ζαπάτα Μιράλες Μ. - Γκονζάλες M./Μολτένι Α. -:-
15:00Μπαριέντος N./Μπεχάρ Α. - Ντέλιεν Χ./Πέλα Γ. -:-
15:00Ντουμπιά Σ./Ρεμπούλ Φ. - Κίκερ Ν./Σέιμποθ Ουάιλντ Τ. -:-
15:00Μέλο M/Σόουζα Ζ. - Γκολούμπεφ A./Νεντοβιέσοφ Α. -:-
15:00Κατσίν Π./Τσερούντολο Φ. - Καμπράλ Φ./Τσάτσιτς Ν. -:-

ATP - ΔΙΠΛΑ: Μονπελιέ (Γαλλία), σκληρή (κλειστό)

11:00Φαλέρτ Φ./Γιέμπενς Χ. - Μαού N./Ποσπιζίλ Β. -:-
11:00Γκινάρντ Μ./Μαρτίν Φ. - Νίκλας-Σάλμινεν Π./Ρουουσουβουόρι Ε. -:-
11:00Χάασε Ρ./Μίντελκουπ Μ. - Μπαλαΐ Ν. Σ./Νεντουντσετζιγιάν Γ. -:-
11:00Γιέμπαβι Ρ./Πάβλασεκ Α. - Μιες Α./Πιρς Τ. -:-
11:00Άρεντς Σ./Πελ Ν. - Ερλέρ Α./Μίεντλερ Λ. -:-
11:00Κράβιετζ Κ./Πουέτζ Τ. - Μπαρέρ Γ./Χάλιζ Κ. -:-
11:00Φιλς Α./Φαν Άσε Λ. - Γκονζάλες Σ./Ροζέρ-Βεζελίν Ε. -:-

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ντάλας (ΗΠΑ), σκληρή (κλειστό)

04:30Σαμπάνοφ Ι./Σαμπάνοφ Μ. - Κουμάρ Π./Neff A. -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Αμπού Ντάμπι (Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα), σκληρή

08:00Στέφανι Λ./Ζανγκ Σ. - Ντανιλίνα Α./Κιτσενόκ Λ. -:-
08:00Μπέντσιτς Μ./Μερτένς Ε. - Ροσόλσκα Αλί./Ρούτλιφ Ε. -:-
08:00Κάτο Μ./Νικουλέσκου Μ. - Έικερι Ο./Γκουαρακί Α. -:-
08:00Κρόβτσζικ Ν./Όλμος Τ. - Μιχαλίκοβα Τ./Ξου Γ-Φ. -:-
08:00Μελικάρ Ν./Πέρεζ Ε. - Αοϊάμα Σ./Τσαν Γ Τ -:-
08:00Φερνάντες Λ./Σασνόβιτς Α. - Γιανγκ Ζ./Ζβονάρεβα Β. -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Λιντζ (Αυστρία), σκληρή (κλειστό)

11:00Σκουφς Μ./Ζίμερμαν Κ. - Μαλέκοβα Τ./Βαν ντερ Χόεκ Ρ. -:-
11:00Πάνοβα A./Παρκς Α. - Γκαμαρά Μάρτινς Ι./Κουλίκοφ Α. -:-
11:00Ρακίμοβα Κ./Σιζίκοβα Γ. - Ντζαλαμίτζε Ν./Κούζμοβα Β. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Βίλνιους (Λιθουανία), σκληρή (κλειστό)

10:00Βιρτάνεν O. (Φιν) - Μπρούερ Γ. (Ολλ) -:-
10:00Γκομπάς Β. (Λιθ) - Ιμέρ Ε. (Σου) -:-
10:00Εσκοφιέ A. (Γαλ) - Μπούτβιλας Ε. (Λιθ) -:-
10:00Ζουκ Κ. (Πολ) - Λοκολί Λ. (Γαλ) -:-
10:00Κόπριβα Β. (Τσε) - Φέρνες Ε. (Γαλ) -:-
10:00Λαάξονεν Χ. (Ελβ) - Ντζουμούρ Ν. (Βοσ) -:-
10:00Μπεράνκις Ρ. (Λιθ) - Τσελικμπιλέκ Α. (Tου) -:-
10:00Μπρόαντι Λ. (Μβρ) - Μοράινγκ Μ. (Γερ) -:-
10:00Ρίτσαρντ Α. (Ελβ) - Νόβακ Ν. (Αυτ) -:-
10:00Ροντιόνοφ Γ. (Αυτ) - Γκιρτς Μ. (Bελ) -:-
10:00Σερντάρουσιτς Ν. (Κρο) - Ιλκέλ Τ. (Tου) -:-
10:00Στρίκερ Ν. (Ελβ) - Ντε Λ. Τ. (Bελ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Τενερίφη 3 (Ισπανία), σκληρή

11:00Ζέκιτς Μ. (Σερ) - Γκένγκελ Μ. (Τσε) -:-
11:00Κόπεγιανς Κ. (Bελ) - Μορένο Ντε Αλμποράλ Ν. (Ηπα) -:-
11:00Κρούτικ Ο. (Ουκ) - Τραβάλια Σ. (Ιτα) -:-
11:00Λάμας Ρουίς Π. (Ισπ) - Ταμπερνέ Κ. (Ισπ) -:-
11:00Ντεμίν Γ. (Ρωσ) - Μπρανκάτσιο Ρ. (Ιτα) -:-
11:00Ροζόλ Λ. (Τσε) - Μαεστρέλι Φ. (Ιτα) -:-
11:00ΑκυρώθηκεΣτέμπε Σ. (Γερ) - Μάγκερ Τ. (Ιτα) -:-
11:00Τζιανέσι Α. (Ιτα) - Κουκούσκιν Μ. (Kαζ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Βίλνιους (Λιθουανία), σκληρή (κλειστό)

12:00Καντέ Α./Μασούρ Ν. - Καλοβελώνης Μ./Βένελτ Κ. -:-
12:00Εϊσερίκ Γ./Μόλκανοφ Ν. - Κόπριβα Β./Ποσπιζίλ Γ. -:-
12:00Μπρόαντι Λ./Μπρουμ Τ. - Ντρεβιέτσκι Κ./Βάλκοφ Σ. -:-
12:00Εσκοφιέ A./Οκλέπο Τ. - Μπούτβιλας Ε./Φερράρι Τζ. -:-
12:00ΑκυρώθηκεΚίρκιν Ε./Πίρος Ζ. - Ρίτσαρντ Α./Στρίκερ Ν. -:-
12:00Ράγια Π./Σαράν Ν. - Μπαμπέλις Τ./Γκομπάς Β. -:-
12:00Κόλαρ Ζ./Σιτάκ Α. - Αρνεόντο Ρ./Βάισμπορν Σ. -:-
12:00Κορνέα Β. Β./Τσιτσιπάς Π. - Λιουτάρεβιτς Ι./Μαναφόβ Β. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Τενερίφη 3 (Ισπανία), σκληρή

11:00Γκαρσία Μ./Rousseau H. - Χαρντ Ν./Μορένο Ντε Αλμποράλ Ν. -:-
11:00Τζόνσον Λ./Βέρμπικ Σ. - Μπρανκάτσιο Ρ./Σκούγκορ Φ. -:-
11:00Μπεργκέβι Φ./Λομάκιν Γ. - Γκονζάλες/Ρόμπολι Φ. -:-
11:00Κρούτικ Ο./Μαροζσάν Φ. - Λιμπιέτις Μ./Μαργκαρόλι Λ. -:-
11:00Μπορτολότι Μ./Μάρτος Γκορνς Σ. - Τσαντρασεκάρ Α./Πρασάνθ Β-Σ. -:-
11:00Μαρέρο Ντ./Μουλγιέ Ν. - Μπονάντιο Ρ./Τραβάλια Σ. -:-
11:00Μπονταρέφσκι Γ./Σεβτσένκο Α. - Ντίεζ Σ./Ροντρίγκεζ Ταβέρνα Σ. -:-
11:00Φράντζεν Κ./Σοντκάλεν Τ. - Χάρις Α./Χάρισον Κ. -:-

OΜΑΔΕΣ - ΑΝΔΡΕΣ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ ΙΙ (Κόσμος) - Preliminary

11:20ΔιακόπηκεΖιμπάμπουε - Ουρουγουάη 2:2

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.