REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Χθες » Όλα τα ματς

ATP - ΜΟΝΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

09:10Κατσάνοφ Κ. (Ρωσ) - Χούμπερτ Ου. (Γαλ) 2:1
12:00Καρένο-Μπούστα Π. (Ισπ) - Μεντβέντεφ Ν. (Ρωσ) 2:0
12:10Ντζόκοβιτς N. (Σερ) - Νισικόρι K. (Ιαπ) 2:0
14:05Ζβέρεφ Α. (Γερ) - Σαρντί Τζ. (Γαλ) 2:0

WTA - ΜΟΝΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

09:10Μπέντσιτς Μ. (Ελβ) - Ριμπακίνα Ε. (Kαζ) 2:1
13:40Svitolina E. (Ουκ) - Βοντρούσοβα Μ. (Τσε) 0:2

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

09:10Ντανιέλ Μ./Βένους M. - Τσίλιτς M./Ντόγκιτς I. 0:2
11:00Μέκτιτς N./Πάβιτς Μ. - Κράιτσεκ Α./Σάντγκρεν Τ. 2:0

WTA - ΔΙΠΛΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

09:10Κρεϊτσίκοβα Μ./Σινιάκοβα Κ. - Κουντερμέτοβα Β./Βεσνίνα E. 2:1
14:10Πιγκόσι Λ./Στέφανι Λ. - Μπέντσιτς Μ./Γκόλουμπιτς Β. 0:2

ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

10:45Σιμπαχάρα Ε./ΜακΛάκλαν Μ. - Παβλιουτσένκοβα A./Ρούμπλεφ Α. 1:2
13:00Μπάρτι Α./Πιρς Τ. - Σάκκαρη Μ./Τσιτσιπάς Σ. 2:1
14:40Βεσνίνα E./Καράτσεφ Α. - Σφιόντεκ Ι./Κούμποτ Λ 2:0
15:05Σίγκεμουντ Λ./Κράβιετζ Κ. - Στογιάνοβιτς N./Ντζόκοβιτς N. 0:2

ATP - ΜΟΝΑ: Ατλάντα (ΗΠΑ), σκληρή

23:10Γκογιόφτσκι Π. (Γερ) - Τόμσον Τ. (Aυσ) 0:2
02:10Ράονιτς M. (Καν) - Νακασίμα Μ. (Ηπα) 1:2
04:40Φρατάντελο Μ. (Ηπα) - Οπέλκα Ρ. (Ηπα) 0:2
20:35Ο'Κόνελ Κ. (Aυσ) - Σινέρ Γ. (Ιτα) 2:0
22:35Ρουουσουβουόρι Ε. (Φιν) - Περ Μ. (Γαλ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:1

ATP - ΜΟΝΑ: Κιτζμπούελ (Αυστρία), χώμα

12:10Κόβαλικ Γ. (Σλκ) - Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) 0:2
14:00Αλτμάιερ Ν. (Γερ) - Μάγκερ Τ. (Ιτα) 2:1
16:55Κραίνοβιτς Φ. (Σερ) - Ρίντερκνετς Α. (Γαλ) 0:2
18:35Ρούουντ Κ. (Νορ) - Υμέρ Μ. (Σου) 2:1

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ατλάντα (ΗΠΑ), σκληρή

00:00Φριτζ Τ./Νόρι Κ. - Έμπντεν M/Σμιθ Τ-Π. 0:2
19:10Μπάμπριτζ Λ./Σκούπσκι K. - Ποπίριν Α./Ριντ Μ. 1:2
21:10Αρεβάλο Μ./Ρέγιες-Βαρέγια Μ-Α. - Έμπντεν M/Σμιθ Τ-Π. 2:1

ATP - ΔΙΠΛΑ: Κιτζμπούελ (Αυστρία), χώμα

15:25Μαρτίνεθ Π./Πόλμανς Μ. - Νις Χ./Βαβασόρι Α. 2:1
17:35Μπεχάρ Α./Ντουράν Γ. - Ερλέρ Α./Μίεντλερ Λ. 1:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Λέξινγκτον (ΗΠΑ), σκληρή

23:10Γκόμεζ E. (Εκου) - Κουμπλέρ Τ. (Aυσ) 1:2
23:10Μπρούκσμπαϊ Τ. (Ηπα) - Μπλαντς Γ. (Ηπα) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 0:1
01:40Εσκομπέντο Ε. (Ηπα) - Σιντ Ρ. (Δομ) 2:0
01:45Φίτσοβιτς Χ. Π. (Αργ) - Κοκκινάκης Θ. (Aυσ) 1:2
04:05Κινγκ Ν. (Μπαρ) - Κρέσι Μ. (Ηπα) 2:1
23:05Κοζλόφ Σ. (Ηπα) - Ταμπίλο Α. (Χιλ) 0:2
23:05Πολάνσκι Π. (Καν) - Ραμαναθάν Ρ. (Iνδ) 0:2
00:10Μουκούντ Σ. Κ. (Iνδ) - Ολιβιέρι Τ. Α. (Αργ) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Πόζναν (Πολωνία), χώμα

12:05Κόλαρ Ζ. (Τσε) - Κατσίν Π. (Αργ) 2:1
13:10Εγιούποβιτς Ε. (Γερ) - Σεβτσένκο Α. (Ρωσ) 1:2
14:55Βούκιτς Α. (Aυσ) - Λέχετσκα Γ. (Τσε) 0:2
16:40Ζέκιτς Μ. (Σερ) - Βαν ντε Ζάντσκουλπ Μ. (Ολλ) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σεγκόβια (Ισπανία), σκληρή

13:10Τσελικμπιλέκ Α. (Tου) - Γκαμπαζβίλι Τ (Ρωσ) 2:1
15:00Μορένο Ντε Αλμποράλ Ν. (Ισπ) - Ιλκέλ Τ. (Tου) 2:0
17:10Γκρενιέ Χ. (Γαλ) - Χιμένο Βαλέρο Κ. (Ισπ) 2:1
19:40Λόπεζ Φ. (Ισπ) - Cesar Porras J. (Ισπ) 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Τριέστε (Ιταλία), χώμα

15:10Ζεπιέρι Τ. (Ιτα) - Μάρτερερ Μ. (Γερ) 1:2
18:05Ντζουμούρ Ν. (Βοσ) - Κρστιν Π. (Σερ) 2:0
18:15Τζιανέσι Α. (Ιτα) - Σάτσκο Β. (Ουκ) 1:2
20:10Χάασε Ρ. (Ολλ) - Ετσεβερί Τ. Μ. (Αργ) 1:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Βελιγράδι (Σερβία), χώμα

17:20Μπλίνκοβα Α. (Ρωσ) - Σμιεντλόβα Α. Κ. (Σλκ) 1:2
17:35Πλίσκοβα Κρι. (Τσε) - Σράμκοβα Ρ. (Σλκ) 1:2
19:55Βουρτ Τ. (Κρο) - Πέτκοβιτς A. (Γερ) 0:2
20:45Τρεβιζάν Μ. (Ιτα) - Ρας Α. (Ολλ) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Τσάρλεστον (ΗΠΑ), χώμα

00:00Χαν Ν. (Kορ) - Τσανγκ Χ. (Ηπα) 0:2
00:25Σκοτ Κ. (Ηπα) - Λεμπ Τζ. (Ηπα) 1:2
00:35Κινάρντ Τ. (Ηπα) - Λεπτσένκο Β. (Ηπα) 0:2
18:10Ίνγκλις Μ. (Aυσ) - Μπονταρένκο Κ. (Ουκ) 0:2
18:10Σουτιαντί Α. (Ινσ) - Ματέας Μ. (Ηπα) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Λέξινγκτον (ΗΠΑ), σκληρή

23:10Ντουμπιά Σ./Ρεμπούλ Φ. - Πολάνσκι Π./Σνούρ Μ. 1:2
01:05Πρασάνθ Β-Σ./Ραμαναθάν Ρ. - Χάρισον Κ./Νόβινκοφ Ν. 1:2
02:40Χρυσοχός Π./ΜακΧιού Ε. - Μέγια Ν./Κιρόζ Ρ. 1:2
04:10Γκόμεζ E./Ταμπίλο Α. - Ντράξλ Λ./Κοζλόφ Σ. 0:2
04:15Γιούμπανκς Κ./Ρεολόφσε Ρ. - Αρίας Μ./Ολιβιέρι Τ. Α. 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Πόζναν (Πολωνία), χώμα

16:20Ρόμπολι Φ./Βέγκα Χερνάντεζ Ν. - Κορνέα Β. Β./Τσιτσιπάς Π. 2:1
17:25Κόλαρ Ζ./Λέχετσκα Γ. WO - Κατσίν Π./Ζαπάτα Μιράλες Μ. -:-
18:05Κουακό Ε./Ζανβιέρ Μ. - Ντρεβιέτσκι Κ./Βούκιτς Α. 1:2
19:35Γκονζάλες/Τζόνσον Χ. - Βάλκοφ Σ./Ζιελίνσκι Γ. 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Σεγκόβια (Ισπανία), σκληρή

13:10Χουέσλερ Μ./Ολίβο Ρ. - Άραγκον Τζ./Μπαριέντος N. 0:2
14:55Χιντάλγκο Ν./Μάρτος Γκορνς Σ. - Βερβούτ Μ./Σεμπάλος Φ. 1:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Τριέστε (Ιταλία), χώμα

15:10Λουζ Ο./Μελιγκένι Ροντρίγκεζ Άλβες Φ. - Ντουμπρίβνιι Α./Γιεφσεγιέφ Ν. 2:0
16:30Μπερτόλα Ρ./Φόνιο Τζ. - Χοάνγκ Α./Ολιβέτι Α. 1:2
20:10Κουέβας Μ./Πελεγκρίνο Α. - Φόρτι Φ./Ζεπιέρι Τ. 0:2
22:35Μπονάντιο Ρ./Βρμπένσκι Μ. - Άντιντ Ν./Σάτσκο Β. 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΔΙΠΛΑ: Βελιγράδι (Σερβία), χώμα

16:10Ντζαλαμίτζε Ν./Καλασνίκοβα Ο. - Φόμινα Α./Γιασίνα Ε. 0:2
16:10Κασκίνο Ε./Ροσατέλο Κ. - Γκουμούλια Μ./Talbi S. 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΔΙΠΛΑ: Τσάρλεστον (ΗΠΑ), χώμα

19:50Λιάνγκ Ε. Σ./Μαρίνο Ρ. - Χάρισον Κ./Σάντσες Μ. 2:1
21:50Τσανγκ Σ./Ναβάρο Ε. - Μπονταρένκο Κ./Μαρία Τ. 0:2
21:50Ρούτλιφ Ε./Σουτιαντί Α. - Χαν Ν./Πλίπουετς Π. 2:0
22:05Γκλίζον Κ./Λεμπ Τζ. - Ματέας Μ./Οσουιγκβέ Ο. 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

11:00De Boes M. (Bελ) - Monzon I. (Αργ) 0:2
11:00Heide G. (Bρα) - Βένελτ Κ. (Γερ) 2:1
11:00Λίνγκουα Λαβάλεν Α. Λ. (Αργ) - Aboian L. (Αργ) 2:0
11:00Περτσικότ Μ. (Γαλ) - Krainer L. (Αυτ) 2:1
11:00Τόρρες Χ. Μ. (Αργ) - Σάιτο Κ. (Ιαπ) 2:0
11:00Φολιό Κ. (Γαλ) - Fellin M. (Ιτα) 2:0
12:00Pieri S. (Ιτα) - Μπόκι Λ. (Ιτα) 0:2
12:00Τομασέτο Λ. (Ιτα) - Seateun N. (Γαλ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Βέιλε (Δανία), χώμα

11:00Ζούκας Μ. (Αργ) - Κοπ Σ. (Αυτ) 2:0
12:00Korsgaard H. H. (Δαν) - Sigsgaard C. (Δαν) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Καστέλο Μπράνκο (Πορτογαλία), σκληρή

11:30Breysach M. (Γαλ) - Βέιλ Ν. (Πορ) 0:2
11:30Τζονς Γ. (Ηπα) - Κλιέρ Τζούνιορ Γκ. (Bρα) 0:2
14:00Lambling R. (Γαλ) - Τζιακομίνι Λ. (Ιτα) 0:2
14:00Thirouin J. (Γαλ) - Σιμαμπουκούρο Σ. (Ιαπ) 0:2
14:00Αραούχο Π. (Πορ) - Ρέις Ντα Σίλβα Ζ. (Bρα) 0:2
14:00Καμπράλ Φ. (Πορ) - Μπερτράντ Ρ. (Γαλ) 2:0
15:00Chidekh C. (Γαλ) - Σμιθ Ρ. (Ηπα) 2:0
16:30Γκένγκελ Μ. (Τσε) - Batista D. (Πορ) 1:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

11:00Kawakami R. (Ιαπ) - Κουλιμπαλί Ε. (Αελ) 0:2
11:00Κρεπάλντι Ε. (Ιτα) - Μπιλ Τ. (Aυσ) 0:2
11:00Ποτέντζα Λ. (Ιτα) - Μπουκουϊέρ Α. (Γαλ) 2:1
12:00Γουεγμάρντ Γουέιενμπουργκ Σ. (Γαλ) - Sibille I. (Mαρ) 2:0
12:00Μόντσι Κ. (Ναφ) - Sheehy J. (Ηπα) 2:0
12:00Τζου Μ. (Ηπα) - Ντεσκότ Μ. Φ. (Αργ) 0:2
17:30Μπόσιο Γ. (Ιτα) - Innocenti D. (Ιτα) 2:1
17:30Ροντρίγκεζ Ταβέρνα Σ. (Αργ) - Αγκαρβάλ Ρ. (Iνδ) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Νόβι Σαντ (Σερβία), χώμα

10:30Ναβόνε Μ. (Αργ) - Γιεκάν Μ. Α. (Ρου) 2:0
10:30Τομέσκου Ν. Α. (Ρου) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Παζ Χ. Π. (Αργ) 0:1
10:30Φρούνζα Ν. (Ρου) - Madarasz G. (Ουγ) 2:0
12:00Donev G. (Bου) - Srbljak G. (Βμκ) 2:0
12:00Μάνταρας Ν. (Σου) - Βαλκούσζ Μ. (Ουγ) 2:1
12:00Μποσκαρντίν Ντίας Π. (Bρα) - Νάγκι Π. (Ουγ) 1:2
13:30Κεκέζ Ν. (Κρο) - Misolic F. (Αυτ) 0:2
13:30Ντάρντερι Λ. (Ιτα) - Μιλαντίνοβιτς Μ. (Σερ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Ντένια (Ισπανία), χώμα

11:10Revelli G. (Μβρ) - Χέμερι Κ. (Γαλ) 0:2
12:45Εσκοφιέ A. (Γαλ) - Ντούτρα Ντα Σίλβα Ν. (Bρα) 1:2
12:45Χαρντ Ν. (Δομ) - Μοκιζούκι Σ. (Ιαπ) 2:0
13:00Alcala Gurri M. (Ισπ) - Λόπεζ Μονταγκούντ Κ. (Ισπ) 0:2
17:10Γκόνζαλες A. (Κολ) - Λόπεζ Μορίγιο Ι. (Ισπ) 1:2
17:10Ντε Λ. Τ. (Bελ) - Λόπεζ Σαν Μαρτίν Α. (Ισπ) 1:2
19:35Γκακόφ Ι. (Ρωσ) - Εστέβε Λ. Ε. (Ισπ) 0:2
21:15Μπαράνκο Κ. Ξ. (Ισπ) - Σάντσεθ Γιόβερ Κ. (Ισπ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Πορτοβιέχο (Εκουαδόρ), χώμα

17:30Huertas Del Pino C. (Περ) - Γκόμεζ Τ. Σ. (Κολ) 2:0
17:30Palan D. (Τσε) - Huertas Del Pino A. (Περ) 1:2
17:30Μαρτς Α. Κ. (Εκου) - Ερνάντες Χ. Α. (Μεξ) 2:0
17:30Πατίνο Λ. (Μεξ) - Λάμα Τ. (Χιλ) 0:2
19:00Αλβάρεζ Ν. (Περ) - Σάχτερ Ν. (Ηπα) 2:0
19:00Αντράντε Α. (Ηπα) - Μάρτιν Τιφόν Π. (Ισπ) 0:2
19:00ΜακΚόρμικ Τ. (Ηπα) - Μόρα Μ. (Γαλ) 2:0
19:00Περέιρα Χ. (Bρα) - Βανσελμπουάμ Ε. (Ουκ) 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Σαμπέιν, ΙΛ (ΗΠΑ), σκληρή

00:25Γκρίφιθ Ο. (Ηπα) - Κιρχάιμερ Σ. (Ηπα) 1:2
00:25Περβολαράκης Μ. (Ελλ) - Πεκ Τζ. (Καν) 1:2
00:25Τακαχάσι Γ. (Ιαπ) - Μπανγκουρά Σ. (Ηπα) 2:0
00:55Νακαγκάβα Ν. (Ιαπ) - Πόνγουιθ Ν. (Ηπα) 2:1
20:15Shelton B. (Ηπα) - Λάνγκμο Κ. (Ηπα) 2:0
20:15Μπρούερ Γ. (Ολλ) - Γιαμασάκι Γ. (Ιαπ) 2:0
20:15Πέρεζ Α. (Ηπα) - Νογκούτσι Ρ. (Ιαπ) 2:0
20:15Χσου Γου Χ. (Ταϊ) - Κόρουιν Φ. (Ηπα) 2:0
21:55Κιρχάιμερ Σ. (Ηπα) - Σουίνι Ν. (Aυσ) 1:2
22:00Πεκ Τζ. (Καν) - Μόντσι Σ. (Ναφ) 2:1
22:20Νακαγκάβα Ν. (Ιαπ) - Τακαχάσι Γ. (Ιαπ) 2:0
22:45Μπερτράν Π. (Δομ) - Τζαμπ Π. (Μβρ) 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Βέιλε (Δανία), χώμα

11:00Ruppert L. (Γερ) - Βανγκέλοβα Α. (Bου) 2:0
11:00Μπονταρένκο Μ. (Ρωσ) - Βιντμάνοβα Ντ. (Τσε) 1:2
11:00Παρκ Σ. (Kορ) - Bougrat M. (Γαλ) 2:0
11:00Ρομέο Κ. (Γαλ) - Tilbuerger J. (Ελβ) 0:2
12:00Samavati S. N. (Δαν) - Ρόμπε Α. (Γαλ) 0:2
13:00Σιμίτζου Ε. (Ιαπ) - Νουγκρόχο Π. Μ. (Ινσ) 0:2
15:00Svendsen J. C. (Δαν) - Radakovic L. (Βοσ) 2:0
15:00Γκέμοβιτς Ε. (Σερ) - Ng T. (Ηπα) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

11:00Cherubini D. (Ιτα) - Σουκοτίνα Α. (Ρωσ) 0:2
11:00Ezzat Y. (Αιγ) - Γκαβρίγια Ο. (Ρου) 0:2
12:00Chlpac A. (Αργ) - Κουλαμπάγιεβα Ζ. (Kαζ) 0:2
12:00Αλουσέιν Αμπντέλ Λ. (Αιγ) - Πέρεζ Γκαρσία Μ. Π. (Κολ) 2:0
12:00Ελ Σαΐντ Α. (Αιγ) - Ρεάσκο Γκονζάλες Μ. Ε. (Εκου) 0:2
12:00Λαντίγκουα Ντε Λα Νουέζ Α. (Ισπ) - Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ. (Γερ) 1:2
12:00Σαμίρ Σ. (Αιγ) - Stakusic M. (Καν) 2:1
12:00Χόστε Φερέρ Κ. (Ισπ) - Romero Gormaz L. (Ισπ) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Κορντενόν (Ιταλία), χώμα

11:00Erjavec V. (Σλο) - Chiesa E. (Ιτα) 2:0
11:00Ρούμπινι Σ. (Ιτα) - Βασίλιεβα Α. (Ρωσ) 2:0
12:30Catini C. (Ιτα) - Ζαντεντέσκι Ο. (Ιτα) 0:2
12:30Piangerelli A. (Ιτα) - Κολμέγκνα Μ. (Ιτα) 0:2
12:30Καβαμούρα Μ. (Ιαπ) - Τζού Α. (Ηπα) 2:1
12:30Μπερμπέροβιτς Ν. (Βοσ) - Simone A. (Ιτα) 2:1
15:00Turati A. (Ιτα) - Κιέζα Ν. (Ιτα) 2:0
15:00Ρούμπινι Σ. (Ιτα) - Cisovska R. (Σλκ) 2:0
21:00Πίντο Τ. (Ιτα) - Φόζα Ν. (Ιτα) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

11:00Parazinskaite A. (Λιθ) - Νεφέντοβα Α. (Ηπα) 2:0
11:00Βανγκλανγκεντόνκ Ε. (Bελ) - Ricci B. (Ιτα) 2:1
11:00Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) - Vozniak K. (Ουκ) 2:1
11:00Καρουναράτνε Α. (Σρι) - Failla J. (Ηπα) 0:2
11:00Ντράζιλ Μ. (Κρο) - Gillan A. (Μβρ) 2:0
11:00Χέλμι Ο. (Δαν) - Κοσίισι Α. (Ιαπ) 0:2
12:00Μπεχρί Σ. (Τυν) - Ινουέ Μ. (Ιαπ) 0:2
12:00Ράγκι Α. (Ιτα) - Κοζάροφ Κ. (Σερ) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Νόκε (Βέλγιο), χώμα

11:00Rouvroy M. (Γαλ) - Χέρινγκ Κ. (Γερ) 2:0
11:00Μπαγιέρλοβα Μ. (Τσε) - Αμπρόσιο Σ. (Γερ) 2:1
11:00Νάγκι Α. (Ουγ) - Dartron E. (Γαλ) 1:2
11:00Σπιγκαρέλι Μ. (Ιτα) - Νγκουγιέν Ταν Λ. (Γαλ) 0:2
13:00Hodzic M. (Γερ) - Κράους Σ. (Αυτ) 0:2
13:00Janicijevic S. (Γαλ) - Vlasselaer C. (Bελ) 2:1
13:00Μαρίνκοβιτς Μ. (Σερ) - Σιεντλίσκα Ν. (Γερ) 0:2
13:00Μπεναμάρ Σ. (Γαλ) - Καμπάι Α. Ζ. (Σου) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σαβιτέπαλε (Φινλανδία), χώμα

10:00Bakhmutkina P. (Ρωσ) - Ozerova A. (Λετ) 2:0
10:00Nylander Altelius J. (Σου) - Kaul M. L. (Eσθ) 1:2
10:00Ράιζερ Β. (Ελβ) - Rinaldo Persson K. (Σου) 2:0
10:30Lindh E. (Μβρ) - Vehvilainen L. (Φιν) 2:0
10:30Schmidt A. (Γερ) - Seibold E. (Γερ) 0:2
10:30Βιγιεσούντερα Ρ. (Σρι) - Μαλιγκίνα Ε. (Eσθ) 0:2
13:00Spaka P. (Λετ) - Ορπάνα Ο. (Φιν) 0:2
13:00Welker E. (Γερ) - Μπρουν Α. (Νορ) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W60 Βέρσμολντ (Γερμανία), χώμα

14:05Γκράμπχερ Τ. (Αυτ) - Μπαρτόν Κ. (Λετ) 0:2
14:05Καρεγκάρο Μ. (Ιτα) - Μπιόρκλουντ Μ. (Σου) 0:2
14:10Μπούζας Μανέιρο Τζ. (Ισπ) - Φούρλις Τ. (Aυσ) 1:2
15:30Ντι Σάρα Φ. (Ιτα) - Κλάζεν Α. (Γερ) 2:0
16:00Κόρπατς Τ. (Γερ) - Αβανεσιάν Ε. (Ρωσ) 1:2
16:00Ντανιλίνα Α. (Kαζ) - Χομπγκάρσκι Κ. (Γερ) 2:1
18:25Φεράντο Κ. (Ιτα) - Αρουαμπαρένα-Βετσίνο Λ. (Ισπ) 2:0
18:40Χόγκενκαμπ Ρ. (Ολλ) - Ζάγια Α. (Γερ) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W60 Γκρόντζισκ Μαζοβιέτσκι (Πολωνία), χώμα

11:10Γκοργκότζε Ε. (Γεω) - Βισμάν Ν. (Λετ) 2:0
11:10Σμίτκοβα Τ. (Τσε) - Γιάνγκ Σ. Γ. (Kορ) 0:2
12:30Πακέ Κ. (Γαλ) - Ανέι Τ. (Ηπα) 2:1
13:15Κούμπκα Μ. (Πολ) - Παπαμιχαήλ Δ. (Ελλ) 0:2
14:10Ραμέ Α. (Γαλ) - Αντριανιαφίτριμο Τ. (Γαλ) 1:2
15:30Γκάλφι Ν. (Ουγ) - Κάρλε Μ. Λ. (Αργ) 2:1
16:40Γκάτιτσα Μ. (Χιλ) - Ταλαμπά Γ. (Ρου) 2:1
17:45Ζακάροβα Α. (Ρωσ) - Μπουγιουκακτσάι Κ. (Tου) 2:0
18:10Πακέ Κ. (Γαλ) - Γιακούποβιτς Ν. (Σλο) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

14:00Aboian L./Heide G. - Ευσταθίου Μ./Κυράτζης Σ. 2:0
14:00Ντάνκου Β. Α./Krainer L. - Λίνγκουα Λαβάλεν Α. Λ./Τόρρες Χ. Μ. 2:0
14:00Βιντάλ Αζορίν Χ. Φ./Βένελτ Κ. - Αντζέλ Χ. Φ./Φολιό Κ. 1:2
14:00Σάιτο Κ./Σουμιζάβα Ν. - Καρού Ι./Monzon I. 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Καστέλο Μπράνκο (Πορτογαλία), σκληρή

17:00Κοέλιο Φ./Ροντρίγκεζ Ν. - Κλιέρ Τζούνιορ Γκ./Ρέις Ντα Σίλβα Ζ. 2:0
17:00Καμπράλ Φ./Φαλκάο Γ. - Ρότσα Φ./Rodeia A. 2:0
18:30Τζιακομίνι Λ./Thirouin J. - Αγιένι Α./Σμιθ Ρ. 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

17:30Brumm J./Gregg P. - Abderrahman W./Oueslati . M. A. 2:1
17:30Bellucci M./Κρεπάλντι Ε. - Ansari A./Παρί Τ. 2:0
18:30Ντεσκότ Μ. Φ./Dikenstein I. - Μασάρα Α./Ποτέντζα Λ. 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Νόβι Σαντ (Σερβία), χώμα

13:30Αλτούνα Τ./Λέιτε Ο. - Obradovic D./Stakusic M. 2:0
13:30Μπρουμ Τ./Πάρουλεκ Τ. - Γκορμπέλ Α./Ouakaa A. 2:1
15:00Kijametovic A./Kirci K. - Μπουρουτσάγκα Ρ. Α./Παζ Χ. Π. 1:2
15:00Φρούνζα Ν./Γιεκάν Μ. Α. WO - Μάνταρας Ν./Τομέσκου Ν. Α. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Ντένια (Ισπανία), χώμα

11:10Pereira F./Τέντι Φ. - Braun S. J. I./Millington G. 2:0
11:15Λάμας Ρουίς Π./Montes-De La Torre I. - Τσεπέλεφ Α./Τσίας Π. 0:2
17:55Ντίαζ Ακόστα Φ./Μοκιζούκι Σ. - Γκαρσία Α./Mansilla Diez M. 2:0
19:35Klok D./Πριόντκο Ο. - Alcala Gurri M./Χαρντ Ν. 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Πορτοβιέχο (Εκουαδόρ), χώμα

23:00Urrea A./Vernier M. - Πατίνο Λ./Ροντρίγκεζ Κ. 0:2
23:00Huertas Del Pino C./Πάντα Χ. - Huertas Del Pino A./Ροντρίγκεζ Ρ. 0:2
22:00Hoyos Franco A./Perez B. - Πατίνο Λ./Ροντρίγκεζ Κ. 1:2
22:00Huertas Del Pino A./Ροντρίγκεζ Ρ. - Barreiros Reyes M./Bowen E. 2:0
23:00Μόρα Μ./Βανσελμπουάμ Ε. - Ερνάντες Ρ. Σ. Λ./Santamaria F. 0:2
23:00Γκόμεζ Τ. Σ./Ερνάντες Χ. Α. - Kessler M./Σάχτερ Ν. 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

15:30Elleithy D./Sherif D. - Πέρεζ Γκαρσία Μ. Π./Σαμίρ Σ. 0:2
15:30Μπιγιάρντο Φ./Γκαβρίγια Ο. - Ρεάσκο Γκονζάλες Μ. Ε./Ρούσοβα Α. 1:2
15:30Samudio A./Σμιθ Τ. Ν. - Κουλαμπάγιεβα Ζ./Σουκοτίνα Α. 0:2
15:30Εασβαραμούρτι Α./Τραν Ντ. - Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ./Sauvant C. 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Κορντενόν (Ιταλία), χώμα

12:30Μπερμπέροβιτς Ν./Erjavec V. - Farulla Di Palma A. A./Ζαντεντέσκι Ο. 2:0
12:30Chiesa E./Χεράτζο Μ. Φ. - Catini C./Simone A. 0:2
16:30Crescenzi G./Giovanardi S. - Λαμπρανά Φ./Turati A. 0:2
16:30Cisovska R./Rocchetti S. - Κολμέγκνα Μ./Τζού Α. 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

17:30Λεμπέσεβα Ν./Σισόεβα Α. - Χιούιτ Ν./Pierre-Louis K. 0:2
18:30Gillan A./Olivelle A. ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Νεφέντοβα Α./Ράγκι Α. 0:0
18:30Failla J./Ιβάνοβα Ν. - Κοζάροφ Κ./Proctor L. 1:2
18:30Ινουέ Μ./Πράτι Φ. - Baharmus H./Quiceno Ibarguen V. 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Νόκε (Βέλγιο), χώμα

15:00Νάγκι Α./Vanhoutte C. - Radovanovic . N./Sholokhova M. 1:2
15:00Λεκλέρκ Α./Νγκουγιέν Ταν Λ. - Αμπρόσιο Σ./Liauw A Fong N. 2:0
16:30Dartron E./Rouvroy M. - Μπαγιέρλοβα Μ./Μαρίνκοβιτς Μ. 2:1
16:30Boehner L./Sandberg V. - Χέρινγκ Κ./Σιεντλίσκα Ν. 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Σαβιτέπαλε (Φινλανδία), χώμα

10:30Seibold E./Ureke A. WO - Koskel A. A./Κούμπρε Λ. -:-
13:30Kliimand V. K./Remander S. - Mettraux M./Ράιζερ Β. 0:2
13:30Μπρουν Α./Zaar L. - Hietaranta L./Lindh E. 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W60 Βέρσμολντ (Γερμανία), χώμα

23:30Χαλμπόερ Ε./Σολ Κ. - Κόρπατς Τ./Μιχαλίκοβα Τ. 0:2
17:05Εβτίμοβα Ν./Γκράμπχερ Τ. - Μόρντεργκερ Τ./Μόρντεργκερ Γιάνα 1:2
19:10Μποσέιλ Ρ./Χαρτόνο Α. - Χάβερλαγκ Ι./Κλάζεν Α. 2:0
19:30Μπιόρκλουντ Μ./Φούρλις Τ. - Κόρπατς Τ./Μιχαλίκοβα Τ. 2:1
19:50Ντανιλίνα Α./Στρακόβα Β. - Akugue Noha N./Rivkin N. 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W60 Γκρόντζισκ Μαζοβιέτσκι (Πολωνία), χώμα

14:45Αμανμουράντοβα A./Πέριν Κ. - Kubareva A./Βισμάν Ν. 2:0
16:55Χέρτελ Α./Κούμπκα Μ. - Κόλινς Α./Γκαμίζ Α. 2:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.