REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Λιντς 0:1
16:00Τότεναμ - Νιουκάστλ 1:1
18:30Μάντσεστερ Σίτι - Λέστερ 2:5
21:00Γουέστ Χαμ - Γούλβς 4:0

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

15:00Μπρίστολ Σίτι - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ 2:0
18:00Μπόρνμουθ - Νόριτς 1:0

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Λίνκολν - Τσάρλτον 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: FA Τρόφι

17:00ΑναβλήθηκεΚόνκορντ - Χάροουγκεϊτ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

14:00Ντάρχαμ Γ - Λόντον Σίτι Λιονέσες Γ 1:0
16:00Κρίσταλ Πάλας Γ - Μπλάκμπερν Γ 2:3
16:00Λίβερπουλ Γ - Τσάρλτον Γ 4:0
16:00Λιούιζ Γ - Κόβεντρι Γιουνάιτεντ Γ 1:0
16:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ - Λόντον Μπιζ Γ 4:0

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA Γυναίκες

15:00Έβερτον Γ - Τσέλσι Γ 2:1
16:00Λέστερ Γ - Μάντσεστερ Σίτι Γ 1:2
16:00Μπράιτον Γ - Μπέρμιγχαμ Γ 2:3πέν.

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00ΑναβλήθηκεΛιμπερτάς - Φόλγκορ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΣαν Τζιοβάνι - Μουράτα -:-
16:00ΑναβλήθηκεΤρε Φιόρι - Ντομανιάνο -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Νέφτσι Μπακού - Καμπάλα 1:1

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Ζάμαλεκ - Ελ Γκουνά 4:3

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ

01:00Ρεάλ ντου Καπ - Ρασίνγκ ντε Γκοναΐβς 1:1
23:00Αμέρικα ντε Κάγιες - Μιρεμπαλέ -:-
23:00Αρκαχάιε - Γιουβέντους -:-
23:00Ουαναμίνθε - Φίκα -:-
23:00Τριόμφ Λιανκούρ - Τεμπέτε -:-
00:00Βιολέτ - Κοσμόπολαϊτς -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

15:00ΑναβλήθηκεΑραράτ 2 - Πιούνικ 2 -:-

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς

16:40Περσέπολις (Ιρν) - Αλ-Σαντ (Κατ) 1:0
20:45Αλ Ναζρ Ριγιάντ (Σαρ) - Αλ-Τααβόν (Σαρ) 1:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT - Πλέι Οφς

04:15Γουόντεν Γουέστον - Μονάρο Πάνθερς 1:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:30Τσαρλστάουν Ατζούρι - Ουέστον Ουόρκερς 1:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

07:30Ουόλονγκονγκ Γουλβς - Σίδνεϊ U21 1:0
08:00Ρόκντεϊλ Σίτι Σανς - ΑΠΙΑ Τάιγκερς 3:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

09:00Κουίνσλαντ Λάιονς - Μπρισμπέιν U21 4:0
09:00Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς - Πενινσούλα 1:4
09:30Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Ήστερν Σάμπερμπς 1:1
11:00Ολύμπικ FC - Γκολντ Κόαστ Νάιτς 1:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

09:00Γκρέιντζ Θιστλ - Καμπουλτούρ 5:0
11:00Ακάκια Ριτζ - Άλμπανι Κρικ 0:3
11:00Τουγόνγκ Σίτι - Μπρισμπέιν Νάιτς 2:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

15:30Αούστρια Βιέννης - Αντμίρα 2:2
15:30Χάρτμπεργκ - Στούρμ Γκρατς 1:1
18:00ΛΑΣΚ Λιντζ - Βόλφσμπεργκερ 3:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) - Τιμ Βιέννης 2:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

17:30ΑναβλήθηκεΑντμίρα (Ερασ.) - Λέομπεντορφ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

16:00Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) - Ντόιτσλαντσμπέργκερ 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

11:30Ιμστ - Βάκερ Ίνσμπρουκ (Ερασ.) 1:0
11:30Ραϊχενάου - Χολ 5:1
11:30Τιρόλ (Ερασ.) - Τελφς 3:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

17:00Βόλφουρτ - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) 4:2
17:00Ρανκβέιλ - Ρόδις 2:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

11:00Βόρντερλαντ Γ - Νιούλενμπαχ Γ 0:3
13:00Στούρμ Γκρατς Γ - Σανκτ Πόλτεν Γ 0:4
14:00Βάκερ Τιρόλ Ίνσμπρούκ Γ - Άλτενμαρκτ Γ 0:2
15:00Μπέργκχαϊμ Γ - Λάντχαους Γ 0:4
15:00Σουντμπούργκενλαντ Γ - Χορν Γ 0:3

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

14:30Σταντάρ Λιέγης - Ζoύλτε Βάρεγκεμ 2:2
17:00Άντερλεχτ - Έπεν 1:1
19:15Μπριζ - Σερκλ Μπριζ 2:1
21:45Μουσκρόν - Σαρλερουά 1:1

ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία

17:00Λόμελ - Ντέιντζε 1:2
21:00Λιρς Κεμπεζόνεν - Σερένγκ 2:5

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Ερασιτεχνική Κατηγορία

16:00OC Σαρλερουά - Κνόκε 1:0
16:00Μπούμ - RFC Ντε Λιζ 0:0
16:00Φρανκς Μπορέν - Τινέ 2:1

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

16:00Γκάνσορεν - Στοκάι Βαρφούζ 1:0
16:00ΑναβλήθηκεΓκιβρί - Βερλέν -:-
16:00Χαμουάρ - Κούβιν-Μάριεμπουργκ 3:0

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

16:00Ζελζάτε - Λόκερεν-Τέμσε 2:2
16:00Μερελμπέκε - Όλσα Μπράκελ 0:0
16:00Πέτεγκεμ - Ζουεβεζέλε 0:1

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

16:00ΑναβλήθηκεΕεντρ. Άαλστ 2002 - Μέρκσεμ -:-
16:00Κάπελεν - Χάσελτ 1:3
16:00Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ - Λόντερζιλντ 1:1
16:00Μποσολτέ - Πέπινγκεν 3:2
16:00Ντίεγκεμ - Χούτβεν 1:1
19:00Χέιντς - Ερ Τόνγκερεν 3:0

ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

02:00Ντάντι Τάουν Χόρνετς - Ντέβονσαϊρ Κούγκαρς 2:0
21:00Devonshire Colts - Σόμερσετ -:-
21:00PHC Ζέμπραζ - Ρόμπιν Χουντ -:-
21:00Νορθ Βίλατζ Ραμς - St. Georges Colts -:-
21:00Χ-Ρόαντς Ουόριορς - Σαουθάμπτον -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

16:00Ακαντέμιγια Πάντεφ - Σίλεξ 1:0
16:00Βάρνταρ - Μπελάσικα 3:1
16:00Πέλιστερ - Σκέντιγια 1:3
16:00Ρενόβα - Μακεντόνιγια 1:3
16:00Στρούγγα Τριμ & Λουμ - Σκούπι 2:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Τάζλα Σίτι - Σλόμποντα 2:1
21:00Μπρίγιεκ - Μλάντοστ DK 2:1

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: FBiH

16:30NK GOSK Γκαμπέλα - Ποσούσιε 1:1
16:30Βις Σιμ-Μπο - Ίγκμαν Κόνιτς 2:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

18:45Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Αρντά 2:0
21:00Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

16:30Λίτεξ Λόβετς - Μίνιορ Πέρνικ 5:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

17:00Λέφσκι Κάρλοβο - Ατλέτικ Κουκλέν 1:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

16:00Ίντερ Ντόμπριτς - Λουντογκόρετς III 0:3

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

17:00Έταρ II - Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες 0:2
17:00Λέφσκι - Μπότεφ Βράτσα II 1:1
17:00Λοκομοτίφ Ντριάνοβο - Βιχάρ Σλαβιάνοβο 2:0
17:00Μπντιν Βιντίν - Λέφσκι Λομ 0:4
17:00Πάρβα Άτομνα - Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ 0:1
17:00Σβιστόφ - Παβλικένι 0:1
17:00Σεβλιέβο - Μέζντρα 2:1
17:00Σπαρτάκ Πλέβεν - Πεστέρα Γκαλάτα 4:2
17:00Τριάβνα - Ντρένοβετς 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

01:00Ατλέτικο-ΠΡ - Μπαΐα 1:0
01:00Ιντερνασιονάλ - Σάο Πάολο 1:1
03:00Ατλέτικο Μινέιρο - Γκρέμιο 3:1
17:00Βάσκο Ντε Γκάμα - Μπραγκαντίνο 1:1
22:00Παλμέιρας - Φλαμένγκο 1:1
ΗμίχρονοΓκοϊανιένσε - Μποταφόγκο 0:1
ΗμίχρονοΤσεάρα - Γκόιας 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

00:30Μπραζίλ ντε Πελότας - Παρανά 1:1
03:00ΑναβλήθηκεΣαμπάιο Κορρέα - Ναούτικο Ρεσίφε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

23:00Ιμπερατρίθ - Φεροβιάριο 1:2
01:00Βίλα Νόβα - Τρέτζε 0:0
01:00Μποταφόγκο PB - Παϊσαντού 1:1
21:00Βόλτα Ρεντόντα - Μπρούσκε 2:2
21:30Υπιράνγκα - Ιτουάνο 2:1
22:00Τομπένσε - Λοντρίνα 2:1
54'Ρέμο - Μαναούς 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

23:00Αγκούια Νέγκρα - Ρεάλ Νοροέστε 2:2
23:00Γκάμα - Μπραζιλιένσε 2:1
23:00Μπαΐα Ντε Φέιρα - Βίλα Νόβα 2:0
23:00Σάο Λουίζ - Σάο Καετάνο 0:0
00:00Φεροβιάρια - Πορτουγκέζα 1:1
01:00Ακρεάνο - Μπραγκαντίνο 2:2
01:00Σαλγκέιρο - Καγιαζεϊρένσε ντε Ντεσπόρτος 1:0
01:00Φαστ Κλούμπ - Ρίο Μπράνκο 0:0
01:30Καλντένσε - Αλαγκόινας 0:3
21:00ΣΕΡ Καγίας - Τουμπαράο 2:1
21:15Σεντράλ - Ιταμπαϊάνα 2:2
22:00ABC - Γιακιόμπα 7:0
22:00Ιντεπεντιέντε - Γκαλβέζ 0:2
22:00Τολέδο - Νασιονάλ ΠΡ 2:3
22:00Φρέι Παουλιστάνο - Βιτόρια ντα Κονκουίστα 0:1
23:00ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - ΣΕ Γιουβεντούδε 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα Β1 - Πρώτη φάση

16:00Αρτσούλ - Σάο Γκοντσάλο 3:1
21:00Γκοϊτακάζ - Άνγκρα ντος Ρέις 1:3
21:00Όνταξ - Νόβα Τσιντάντε 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μαρανένσε - Πλέι Οφς

01:00Μότο Κλαμπ - Σαμπάιο Κορρέα 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

17:00Ατλέτικο Μινέιρο U20 - Κορίνθιανς U20 1:1
21:00Ατλέτικο-ΠΡ U20 - Φλουμινένσε U20 2:0
21:00Μπαΐα U20 - Σάο Πάολο U20 1:3
21:00Σαπεκοένσε-ΣΚ U20 - Ιντερνασιονάλ U20 2:3
21:00Τσεάρα U20 - Γκόιας U20 1:2
21:00Φλαμένγκο U20 - Αμέρικα ΜΓ U20 1:3

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

00:00Κορίνθιανς Γ - Βιτόρια Γ 6:0
20:00Σάντος Γ - Πόντε Πρέτα Γ 6:0
21:00Ιντερνασιονάλ Γ - Κρουζέιρο Γ 4:1
21:00Κίντερμαν Γ - Μίνας ICESP Γ 6:1
21:00Οσάσκο Αουντάξ Γ - Παλμέιρας Γ 0:4
21:30Σάο Ζοσέ Γ - Σάο Πάολο Γ 0:2
23:00Φεροβιάρια Γ - Ιραντούμπα ντε Αμαζόνια Γ 1:1

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

14:00Μπορντό - Νις 0:0
16:00Ανζέρ - Μπρεστ 3:2
16:00Μονακό - Στρασβούργο 3:2
16:00Νιμ - Λανς 1:1
16:00Ντιζόν - Μονπελιέ 2:2
18:00Λοριάν - Λυών 1:1
22:00Ρεμς - Παρί Σεν Ζερμέν 0:2

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

22:00Λυών Γ - Μπορντό Γ 2:1

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

14:00Μερινιάκ Γ - Λε Πουί Γ 0:1
16:00Άλμπι Γ - Σεντ Ετιέν Γ 0:3
16:00Γκρενόμπλ Γ - Μοντομπάν Γ 3:3
16:00Ιζιρέ Αλιέ Γ - Μαρσέιγ Γ 3:1
16:00Λανς Γ - Σεντ-Μορ Γ 1:1
16:00Λα Ρος Γ - Σεντ-Μαλό Γ 0:4
16:00Ναντ Γ - Μετς Γ 2:1
16:00Ροντέ Γ - Νις Γ 2:0
16:00Στρασβούργο Γ - Ορλεάν Γ 1:2
16:15Λιλ Γ - Νανσί Γ 7:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου 4:1
19:00Φράιμπουργκ - Βόλφσμπουργκ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Καρλσρούη - Μπόχουμ 0:1
14:30Νυρεμβέργη - Σαντχάουσεν 1:0
14:30Σαν Πάουλι - Χάιντενχάιμ 4:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

14:00Ντιναμό Δρέσδης - Μανχάιμ 1:1
15:00Turkgucu Munchen - Καϊζερσλάουτερν 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:00Αμβούργο II - Χέιντερ 7:0
15:00Σαν Πάουλι II - Ντροχτέρσεν / Άσελ 2:1
15:00Χαβέλσε - Γιέντελο 3:0
16:00Χάνσα Λούνεμπεργκ - Αλτόνα 1:0
16:00Χόσταϊν Κιλ II - Τετόνια Ότενσεν 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:30Άνκαρασπορ Βερολίνου - Μπισοφσβέρνταερ 3:1
14:30Δυναμό - Ρατενάου 2:2
14:30Λοκομοτίβ Λειψίας - Κότμπους 1:1
14:30Φαρστενβάλντε - Αλτγκλιένικε 1:3
14:30Χέρτα Βερολίνου II - Τσέμνιτζερ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Μπόνερ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00ΑναβλήθηκεΦράιμπουργκ II - Μπάχλινγκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:00CFC Χέρτα - Στένταλ 2:1
15:00Ζέλεντορφ - Rostocker FC 6:0
15:00Σίλοου - Τασμάνια Βερολίνου 0:2
15:00ΑναβλήθηκεΣτερν - Νόιστρελίτς -:-
15:00Χάνσα Ροστόκ II - Στράουσμπεργκ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:00Μέρσεμπεργκ - Πλόεν 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00Τοντεσφέλντε - Άικεντε 1:3
16:00Εκερνφόρντερ - Μπόρντεσολμ 3:5
16:00ΑναβλήθηκεΊντερ Τουρκσπόρ Κιέλ - Φρίζια Ρισούμ-Λίντχολμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

11:45HEBC Αμβούργο - Σουντερέλμπε 1:1
15:00VfL Lohbrugge - Ντάσεντορφ 0:1
15:00ΑναβλήθηκεΜπάρμπεκ Ούλενχορστ - Βαντσμπέκερ Κονκόρντια -:-
15:00Νιεντόρφερ - Βικτόρια Αμβούργου 0:2
15:00Ρούγκενμπέργκεν - Αμβούργο III 7:3
16:00Τόρνες - Μπουχόλτζ 08 1:5

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

14:00ΑναβλήθηκεΣβαχάουζεν - Χεμελίνγκεν -:-
16:00Βάταν Βρέμης - Χάστεντ 2:1
16:00Ουνιόν Βρέμης - Γκιστεμούντερ 0:4
16:30SFL Μπρεμερχάβεν - Κόμετ Άρστεν 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

16:00ΑναβλήθηκεVfL Όλντενμπουργκ - Ουπχούσεν -:-
16:00Άιντραχτ Τσέλε - Σπελ-Βένχαους 1:2
16:00Γκέτινγκεν - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ 5:0
16:00Γκίφχορν - FT Μπραουνσβάιγκ 2:1
16:00Μπέρσενμπρουκ - Έμντεν 3:4
16:00ΑναβλήθηκεΧίσλινγκερ - Λόνε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

16:00Βεστφάλια Ρίνερν - Σέρμπεκ 2020 1:1
16:00Βρέντεν - Χάμερ 2:1
16:00ΑναβλήθηκεΓκούτερσλο - ASC 09 Ντόρτμουντ -:-
16:00Ενεπετάλ - Σίγκεν 2:1
16:00ΑναβλήθηκεΚάαν-Μάριενμπορν - Πάντερμπορν II -:-
16:00Πρόισεν Μούνστερ 2 - Βάτενσιντ 0:1
16:00Σπρόκχοβελ - Χάλτερν 2:1
16:00Χολτζουίκεντερ - Κλάρχολτζ 3:0
16:15Βεστφάλια Χερν - Έρντεμπρουκ 1:2
16:30Φίνεντροπ/Μπάμενολ - Έιντραχτ Ρέινε 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

16:00Ζέιλσχαϊμ - Χανάου 3:3
16:00Ουόλντορφ - Μπαουτανάλ 1:1
16:00Στέινμπαχ - Βαλντγκίρμες 1:1
16:00Φέρνβαλντ - Νέχοφ 2:4
16:00Φρίεντμπεργκ - Μπαντ Βίλμπελ 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

16:00Speyer - Ρόκλινγκ 3:5
16:00Γκόνσενχαϊμ - Σαλμρόρ 4:0
16:00Έλβερσμπεργκ II - Πφέντερσχαϊμ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

16:00Lorrach-Brombach - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 0:1
16:00Ριελάζινγκεν-Άρλεν - Μπάνανγκ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

16:00Glesch-Paffendorf - Ντετζ 05 4:2
16:00Βικτόρια 08 - Φρέχεν 1:3
16:00Έιλεντορφ - Χουρτ 2:3
16:00Μπρέινιγκ - Άλφτερ 1:1
16:00Φρεϊαλντενχόβεν - Πεστς 3:2
16:15Σιεγκμπέργκερ - Χένεφ 2:3
16:30Φορτούνα Κολωνίας II - Ντάρεν 0:2
18:00Βιτστάλ - Φριέζντορφ 4:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

15:00TVD Βέλμπερτ - Ουνιόν Νετετάλ 3:3
16:00Γιαν Χίσφελντ - Σόνεμπεκ 0:3
16:00Έσεν - Μπάουμπεργκ 2:3
16:00ΑναβλήθηκεΚρέι - Τετόνια Σεντ Τόνις -:-
16:00Μενχενγκλάντμπαχ - SC Βέλμπερτ 2:1
16:00Μίρμπους - Γκερμάνια Ράτινγκεν 2:0
16:00Μόνχαϊμ - Νιεντερβένιγκερν 3:1
16:15ΑναβλήθηκεΣτερκράντε Νορντ - Χίλντεν -:-
16:30Μποσόλτ - Κλέβε 5:1
16:30Ντίσελντορφ-Δύσης - Κρονενμπέργκερ 1:1
17:00Βέλμπερτ - Ντούισμπουργκ 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

12:00ΑναβλήθηκεΟυνιόν Βερολίνου U19 - Αννόβερο U19 -:-
13:00Βικτόρια 89 U19 - Όσναμπρικ U19 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

14:00Ντάρμσταντ U19 - Χόφενχαϊμ U19 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Βικτόρια Κολωνίας U19 - Μπόχουμ U19 0:2
12:00Βουπερτάλερ U19 - Σάλκε U19 1:2
12:00ΑναβλήθηκεΚολωνία U19 - RW Έσεν U19 0:0
12:00ΑναβλήθηκεΝτόρτμουντ U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 -:-
12:00Ομπερχάουζεν U19 - Ντούισμπουργκ U19 2:1
14:00Πάντερμπορν U19 - Φορτούνα Κολωνίας U19 2:1
14:00Φορτούνα Ντίσελντορφ U19 - Πριεζέν Μουνστέρ U19 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

15:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ - Χόφενχαϊμ Γ 0:0
15:00Βέρντερ Βρέμης Γ - SGS Έσσεν Γ 1:3
15:00Βόλφσμπουργκ Γ - Μέπεν Γ 2:0
15:00Ντούισμπουργκ Γ - Σαντ Γ 0:1
15:00Πότσνταμ Γ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες

12:00Budberg Γ - Χένστεντ-Ούλτζμπουργκ Γ 0:3
12:00Λειψία Γ - Νιντερκίρχεν Γ 2:0
12:00Φορτούνα Κολωνίας Γ - Μπάμπελσμπεργκ Γ 3:0παράτ.
14:00Ράσελνχαϊν Γ - 1. Νυρεμβέργη Γ 1:0πέν.
14:00Ρίεγκελσμπεργκ Γ - Καρλσρούη Γ 1:2πέν.
15:00Rostocker FC Γ - Walddorfer Γ 0:2
15:00Βόρσταντ Γ - Gottelborn Γ 0:5
15:00Έρφιρτ Γ - Phoenix Leipzig Γ 3:1
15:00ΑναβλήθηκεΜαγκντεμπέργκερ Γ - Κλόπενμπεργκ Γ -:-
15:00Μπόχουμ Γ - Βικτόρια 89 Γ 3:0
15:00Ντέλμενχορστ Γ - Μπουντεντόρ Γ 8:1

ΓΕΩΡΓΙΑ: Κύπελλο

14:00Γκάγκρα - Ντίλα Γκόρι 1:0πέν.
14:00Σαμπουρτάλο Τιφλίδας - Τορπέντο Κιουταΐσι 2:0

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

20:00CSD Μιουνισιπάλ - Σακατσίσπας 3:0
20:00Αντίγκουα - Ξελάγιου 2:1
22:00Σαναράτε - Ατσουάπα 2:2
54'Γκουαστατόγια - Κόμπαν Ιμπέριαλ 0:1

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:00Άαρχους - Οντένσε 4:2
15:00Σοντερίσκε - Άαλμποργκ 3:1
17:00Μπρόντμπι - Χόρσενς 2:1
19:00Βέιλε - Κοπεγχάγη 2:2

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

14:30Κόγκε - Βίμποργκ 0:3
15:00Φρεντερίτσια - Σίλκεμποργκ 1:0

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 1

14:00Θίστεντ - Άαρχους Φρέμαντ 1:0
14:00Χόλστεμπρο - SfB-Oure 4:1

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

14:00AB Κοπεγχάγη - HIK Χέλερουπ 0:0

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

15:00Κέλντινγκ Γ - Άαλμποργκ Γ 5:0
15:00Φορτούνα Χιόρινγκ Γ - Φαρούμ Γ 5:1
17:00Κόγκε Γ - Άαρχους Γ 3:0

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

22:00ΑναβλήθηκεΑούκας - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν -:-
22:00ΑναβλήθηκεΕλ Νασιονάλ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα -:-
22:00ΑναβλήθηκεΛίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - 'Εμελεκ -:-
22:00ΑναβλήθηκεΛΝΟ Πορτοβιέγιο - Ορένσε -:-
22:00ΑναβλήθηκεΜουσούκ Ρούνα - Oλμέδο -:-
22:00ΑναβλήθηκεΜπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ - Ντεπορτίβο Κουέντσα -:-
22:00ΑναβλήθηκεΝτέλφιν - Γκουαγιακίλ Σίτι -:-
22:00ΑναβλήθηκεΤέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Μακάρα -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

01:00Oλμέδο - Αούκας 3:2
03:30Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 1:1
03:30Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο 0:5
85'Ντέλφιν - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 0:0

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

23:00Γκουαλατσέο - Αμέρικα ντε Κίτο 1:0
23:00Σάντα Ρίτα - Νουέβε ντε Οκτούμπρε 1:1
23:00Φουέρτζα Αμαρίγια - Σάντο Ντομίνγκο 0:0
23:00ΑναβλήθηκεΙντεπεντιέντε Τζούνιορς - Αμέρικα ντε Κίτο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜάντα - Γκουαλατσέο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝουέβε ντε Οκτούμπρε - Φουέρτζα Αμαρίγια -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣάντα Ρίτα - Ατλέτικο Πορτένο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣάντο Ντομίνγκο - Τσακαρίτας -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

17:00Βαντούζ - Σεν Γκάλεν 0:1
17:00Λουκέρνη - Λωζάνη 2:2
17:00Σερβέτ - Βασιλεία 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

17:00Κιασό - Γκρασχόπερς 0:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

15:00Μούνσινγκεν - Ιβερντόν 0:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

16:00Λάνγκενθαλ - Λουκέρνη II 3:1
16:00Μπιέλ Μπιέν - Μπάσεκορτ 1:1
17:00Ντελεμόντ - Σοτζ 6:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

16:00Κόσοβα - Ουίντερχουρ II 2:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Νάσιοναλιγκα Α Γυναικών

15:00Λουγκάνο 1976 Γ - Βασιλεία Γ 0:3
16:00Σεν Γκάλεν Γ - Γιούνγκ Μπόιζ Γ 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

16:00Άρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΣ Γιάννινα 2:2
18:00ΟΦΗ - Ατρόμητος Αθηνών 2:2
19:00ΑναβλήθηκεΑστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης -:-
20:30ΑΕΚ - Λαμία 3:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

13:00ΑκυρώθηκεΛίζιον - Τούλεβικ -:-
13:00Λίζιον - Ταμέκα 3:1
15:00Κάλιου - Νάρβα 2:1
15:00ΑκυρώθηκεΦλόρα - Κουρεσάαρε -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

13:00ΑκυρώθηκεΈλβα - Λεβάντια U21 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Προκριματικά - Πρώτη φάση

15:00ΑναβλήθηκεΔανία U17 - Αρμενία U17 -:-
15:00ΑναβλήθηκεΙσραήλ U17 - Καζακστάν U17 -:-
15:00ΑναβλήθηκεΣερβία U17 - Λετονία U17 -:-
15:00ΑναβλήθηκεΣουηδία U17 - Φινλανδία U17 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

16:00Gvardeyets - Κριμτέπλιτσα 1:3
16:00Κάφα - Κιζιλτάς 2:0

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:00Νιού Γιόρκ Σίτι - Σινσινάτι 4:0

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

00:00Red Bulls Νέας Υόρκης 2 - Φιλαδέλφια Γιούνιον 2 5:4
02:00Πίτσμπουργκ - Χάρτφορντ Αθλέτικ 0:1
02:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Μέμφις 1:3
02:00ΑκυρώθηκεΣάρλοτ Ιντιπέντενς - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ -:-
02:30Μαϊάμι - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ 0:1
02:30Μπέρμιγχαμ - Νορθ Καρολάινα 1:2
02:30ΑκυρώθηκεΜπέρμιγχαμ - Λούισβιλ Σίτυ -:-
02:30ΑναβλήθηκεΤσάρλεστον - Λουντούν Γιουνάιτεντ -:-
03:00Κολοράντο Σπρινγκς - Ρίαλ Μόναρκς 1:1
03:00ΑκυρώθηκεΜέμφις - Σπόρτινγκ Κάνσας 2 -:-
03:00Σεντ Λούις - Λούισβιλ Σίτυ 0:1
03:00ΑκυρώθηκεΣεντ Λούις - Νορθ Καρολάινα -:-
03:00Τάλσα - Σαν Αντόνιο 1:0
03:00ΑκυρώθηκεΤάλσα - Σακραμέντο Ρεπάμπλικ -:-
04:30Ελ Πάσο - Νιού Μέξικο 0:0
04:30Ρένο - Σακραμέντο Ρεπάμπλικ 1:1
05:00ΑκυρώθηκεΛός Άντζελες Γκάλαξι 2 - Νιού Μέξικο -:-
05:30Λας Βέγκας Λάιτς - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 2:2
05:30Φοίνιξ Ράιζινγκ - ΟΚ Μπλουζ 1:0
23:00ΑκυρώθηκεΊντι Ηλέβεν - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 -:-
80'Τακόμα Ντεφάιανς - Πόρτλαντ 2 1:0
23:30ΑκυρώθηκεΤακόμα Ντεφάιανς - ΟΚ Μπλουζ -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

03:00Ουνιόν Ομάχα - Ρίτσμοντ Κίκερς 0:1
05:30Τάκσον - Φορτ Λόντερντεϊλ 1:2
05:30ΑκυρώθηκεΤάκσον - Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Φθινοπωρινή Σεζόν

00:00Όκλαντ Ρουτς - Μίτσιγκαν Σταρς -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

02:00ΑκυρώθηκεΣκάι Μπλού Γ - Πόρτλαντ Γ -:-
05:00ΑκυρώθηκεΡάιν Γ - Χιούστον Ντας Γ -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες - Φθινοπωρινή Σεζόν

03:30Χιούστον Ντας Γ - Ορλάντο Πράιντ Γ 3:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

07:00Βεγκάλτα Σεντάι - Σερέζο Οσάκα 2:3
10:00Σάγκαν Τόσου - Τόκυο 3:0
11:00Κασίμα - Οϊτά 0:2
12:00Χιροσίμα - Γκάμπα Οσάκα 1:2
13:00Κασίβα - Γιοκοχάμα Μάρινος 1:3
13:00Σονάν - Καβασάκι 0:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

08:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Φουκουόκα 1:3
08:00Γιαμαγκάτα - Γιούμπιλο Ιβάτα 1:0
10:00Μίτο - Κουσάτσου 3:1
10:00Τόκυο Βέρντι - Κιτακιουσού 1:0
12:00Τοτσίγκι - Ματσίδα Ζέλβια 2:0
12:30Ριουκίου - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ 0:1
13:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Οκαϊάμα 1:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

07:00Sagamihara - Toϊάμα 3:2
07:00YSCC - Σερέζο Οσάκα U23 1:6
07:00Καματαμάρε - Βανραούρ 4:2
08:00Γκάμπα Οσάκα U23 - Κουμαμότο 2:0
08:00Γκίφου - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού 3:1
09:00Ιμαμπάρι - Τοτόρι 2:1
09:00Φουγιέδα MYFC - Γκρούλα Μοριόκα 0:0
12:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Ναγκάνο Παρτσέιρο 0:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

06:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Εχίμε Γ 2:0
07:00JEF Γιουνάιτεντ Γ - Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ 2:1

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:00Φιν Χαρπς - Κορκ Σίτι 1:1
21:30Ντάνταλκ - Σάμροκ Ρόβερς 0:4

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

17:00Ακράνες - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ 2:2
17:00ΚΡ Ρεϊκιαβικ - Φίλκιρ 1:2
17:00Χαφναρφιόρντουρ - Φιόλνιρ 1:0
19:15Γκρόττα - Ακουρέρι 2:4
22:15Βαλούρ - Μπρέινταμπλικ 1:1
22:15Κόπαβογκ - Στιαρνάν 2:3

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Βόγκαρ - Κορντρενγκίρ 1:0
17:00Βόλσουνγκουρ - IR Ρέικιαβικ 1:0
17:00Νιάρντβικ - Ντάλβικ/Ρεϊνίρ 1:1
17:00Χάουκαρ - Βίντιρ 6:1
19:00Σέλφος - Φιαλαμπιγκντ 3:2
22:15Κάρι - Φιάρνταμπιγκντ 5:2

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

17:00Μπρέινταμπλικ Γ - Βεστμαναεϊάρ Γ 8:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

13:00Οσασούνα - Λεβάντε 1:3
15:00Εϊμπάρ - Αθλέτικ Μπιλμπάο 1:2
17:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Γρανάδα 6:1
19:30Βαγιαδολίδ - Θέλτα 1:1
19:30Κάντιθ - Σεβίλλη 1:3
22:00Μπαρτσελόνα - Βιγιαρεάλ 4:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

13:00Λούγκο - Αλμερία 0:2
17:00Μαγιόρκα - Σαμπαντέλ 1:0
19:15Οβιέδο - Εσπανιόλ 0:2
19:15Πονφεραντίνα - Ράγιο Βαγιεκάνο 3:0
19:15Τενερίφη - Μιράντες 1:2
21:30Λεγκανές - Καρταγένα 3:1

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

13:30Σπέτσια - Σασουόλο 1:4
16:00Βερόνα - Ουντινέζε 1:0
19:00Κροτόνε - Μίλαν 0:2
19:00Νάπολι - Τζένοα 6:0
21:45Ρόμα - Γιουβέντους 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Kρεμονέζε - Τσιταντέλα 0:2
22:00Reggiana - Πίζα 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Αλμπινολέφε - Λιβόρνο 0:0
16:00Καραρέζε - Πάτρια 0:0
16:00Ολμπία - Ποντεντέρα 0:1
16:00Πιατσέντζα - Γκροσσέτο 0:2
16:00Πιστογιέζε - Αλεσάντρια 1:1
18:30Βερτσέλι - Νοβάρα 1:0
18:30Λουκέζε - Περγκολετέζε 3:3
18:30Ρενάτε - Κόμο 2:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

16:00Γκούμπιο - Μόντενα 0:2
16:00Κάρπι - Σαμπενεντέτεσε 2:0
16:00Πάντοβα - Ιμολέζε 0:1
16:00Τριεστίνα - Ματελίκα 0:1
16:00Φεραλπισάλο - Αρέτζο 2:1
18:30Βίρτους Βερόνα - Τσεζένα 1:1
18:30Περούτζια - Φάνο 2:2
18:30Ραβέννα - Σουντιρόλ 1:2
18:30Φερμάνα - Μάντοβα 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

16:00Κατάνια - Παγκανέζε 1:1
16:00Τεράμο - Παλέρμο 2:0
16:00ΑναβλήθηκεΤραπανί - Κασερτάνα -:-
18:30ΜαταιώθηκεΑβελίνο - Τούρις 0:0
18:30Βίρτους Φρανκάβιλα - Μπάρι 2:3
18:30Γιούβε Στάμπια - Μονόπολι 1:2
18:30Ποτέντζα - Κατάντζαρο 2:1
18:30Τερνάνα - Βιτερμπέσε 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:00P.D.H.A.E. - Κιέρι 3:1
16:00Βάντο - Καστελανζέζε 1:1
16:00Ιμπέρια - Μπρα 1:2
16:00ΑναβλήθηκεΚαζάλε - Γκοτζάνο -:-
16:00Καρονίζ - HSL Derthona 4:0
16:00Λενάνο - Αρκονατέζε 1:1
16:00ΑναβλήθηκεΣανρεμέσε - Λαβανέζε -:-
16:00Σέστρι Λεβάντε - Citta di Varese 1:0
16:00Φοζάνο - Saluzzo 1:0
16:00Φολγκόρ Καρατέζε - Μποργκοσέσια 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

16:00ΑναβλήθηκεReal Calepina - Φανφούλα -:-
16:00Καλβίνα - USD Casatese 0:0
16:00Καραβάτζιο - Ποντίσολα 2:1
16:00Κρέμα - Νιμπιόν Οτζιόνο 3:1
16:00Μπρένο - Sona 1:1
16:00Τρίτιουμ - Vis Nova Giussano 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Αμπροζιάνα - Τρέντο 0:2
16:00Αντριέζε - Manzanese 1:2
16:00Έστε - Μπελούνο 3:1
16:00Καλντιέρο Τέρμε - ΑρζινάνοΚιάμπο 1:0
16:00Καμπονταρσέγκο - Μέστρε 0:0
16:00Καρτιλιάνο - Μοντεμπελούνα 1:1
16:00Κιαρλίνς Μουτζανέ - Union Clodiense 1:3
16:00Κίονς - San Giorgio-Sedico 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00ΑναβλήθηκεMarignanese - Αγκλιανέζε Κάλτσιο -:-
16:00Pro Livorno - Σαμαουρέζε 3:0
16:00Λεντιτζιόνε - Γκιβιτζάνο Μπόργκο 3:1
16:00Μετζολάρα - Προγκρέσο 2:1
16:00Πράτο - Φιορεντζουόλα 1:0
16:00Σάσο Μαρκόνι - Κορεγκέζε 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

16:00ACN Siena - Όστια Μάρε 2:1
16:00Μοντεβάρκι Κάλτσιο - Κανάρα 3:1
16:00Πιανέζε - Tiferno Lerchi 3:0
16:00Σαν Ντονάτο - Lornano Badesse 1:0
16:00Σιναλουνγκέζε - Φλαμίνια 2:3
16:00Τραστέβερε Κάλτσιο - Γκρασίνα 2:1
16:00Τρεστίνα - Μοντεσπακάτο 1:0
16:00Φολίνιο - Σανγκιοβαννέσε 2:1
16:00Φολονίκα Γκαβοράνο - Σκάντιτσι 3:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

16:00Αγκνονέζ - Matese 0:4
16:00Απρίλια - Καμπομπάσο Κάλτσιο 0:3
16:00Μοντετζιόρτζιο - Καστελφιντάρντο 2:0
16:00Πινέτο Κάλτσιο - Σ. Ν. Νοταρέσκο 1:2
16:00Πόρτο Σαντ Ελπίντιο - Τολεντίνο 0:2
16:00Ρεκανατέζε - Cynthialbalonga 1:0
16:00Ριέτι - Βαστέζε 0:0
16:00Τζιουλιανόβα - Βαστογκιράρντι 0:2
16:00Φιούτζι - Castelnuovo Vomano 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

16:00Carbonia - Σασάρι Τόρες 2:0
16:00Insieme Formia - Κασίνο 1:0
16:00Αρτζαχένα - Λάτε Ντόλτσε 2:2
16:00Βις Αρτένα - Νόλα 1925 2:0
16:00Λατίνα - Γκλάντιεϊτορ 2:1
16:00Μοντερόζι - Σαβόια 2:1
16:00Μουραβέρα - Λανουσέι Κάλτσιο 3:2
16:00ΜαταιώθηκεΝοτσερίνα - Κάλτσιο Τζιουλιάνο 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:00Καζαράνο - Real Aversa 2:0
16:00Μπιτόντο - Φιντέλις Αντρία 0:1
16:00Μπρίντιζι - Γκραβίνα 3:2
16:00Οντάτσε Τσερινιόλα - Αλταμούρα 2:2
16:00Πικέρνο - Ταράντο 0:0
16:00Πουτεολάνα - Τσίτα ντι Φασάνο 2:1
16:00Σορέντο - A.C.D. Νάρντο 2:1
16:00Φρενκάβιλα - Πορτίτσι 1906 3:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Ασιρεάλε - Ρέντε 3:1
16:00Γκελμπισόν Τσιλέντο - Santa Maria Cilento 3:2
16:00Καστροβιλάρι - Dattilo 1:1
16:00Μεσίνα - San Luca 2:1
16:00Μπιανκάβιλα - S. Agata 4:3
16:00Ραγκούσα - Λικάτα 1:0
16:00Ροτόντα - Τρόινα 3:0
16:00Ροτσέλα - Paterno 0:2
16:00Τσιτανοβέζε - Μεσίνα 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

12:00Ρόμα U19 - Τζένοα U19 3:2
14:00Σαμπντόρια U19 - Λάτσιο U19 1:1
15:30Τορίνο U19 - Σασουόλο U19 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Γυναικών

11:00Ποντεντέρα Γ - Νάπολι Γ 0:1
14:00Μπρέσια Γ - Λάτσιο Γ 1:3
16:00Κιέβο Βερόνα Γ - Ραβένα Γ 1:2
16:00Ριοτζέζε Γ - Σαν Μαρίνο Ακάντεμι Γ 3:4
16:00Ρόμα ΚΦ Γ - Ταβανιάτσο Γ 2:0
16:00Τσεζένα Γ - Ορομπίκα Γ 0:1

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Οκτζετπές - Καϊράτ Αλμάτι 3:3
15:15Αστάνα - Ζέτισου 3:0
16:00ΑναβλήθηκεΚαϊράτ Αλμάτι - Ορντάμπασι -:-
16:00ΑναβλήθηκεΤόμπολ - Καϊσάρ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

08:00Ακτόμπ - Εκιμπαστούζ 4:1
13:30Αλτάι Σεμέι - Κιράν 0:2
13:30Μακτααράλ - Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα 3:2

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

11:30ΑκυρώθηκεΑσία Γιούρο Γιουνάιτεντ - Εθνική Επιτροπή Αστυνομίας -:-
11:30ΑκυρώθηκεΕλεκτρισιτέ Ντου Καμπόντζε - Σόλτιλο Ανγκόρ -:-
11:30Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Σόλτιλο Ανγκόρ 3:1
11:30Μποένγκ Κετ - Σβάι Ριένγκ 1:1
11:30ΑκυρώθηκεΣπορτς Ακάντεμι - Μποένγκ Κετ -:-
14:00Βισάκα - ΝάγκαΟυορλντ 2:2

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

22:00ΑκυρώθηκεΦορτζ - Έντμοντον -:-
00:00ΑκυρώθηκεΚάβαλρι - HFX Ουόντερερς -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

00:00Μπράντφορντ - Σκάρμπορο Μπ. 2:3
02:00Βορκούτα - Χάμιλτον Σίτι 1:1

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

10:30Σανγκάι Σένουα - Χέναν Γιανιέ 2:0
10:30Σαντόνγκ Λουνένγκ - Γκουαντζού Ρ&Φ 0:0
10:30Σεντζέν - Γιανγκσού Σαϊντί 0:1
15:00Γκουανγκτζού Εβεργκράντε - Ντάλιαν Προ 1:0

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:00Κουνσάν - Χουακαιέρ 3:2
10:30Σαανξί Τσανγκάν - Μεϊζού Χάκα 0:2
11:00Νέι Μονγκόλ - Chengdu Better City 0:2
14:00Χεϊλονγκγιάνγκ Λάβα - Ναντόνγκ Ζιγιούν 0:1
14:35Ζεϊάνγκ Γκρήνταουν - Σενιάνγκ Ούρμπαν 1:0
14:35Σούτζου Ντόνγκβου - Μπεϊτζίνγκ Μπαξί 2:3

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:00Changchun Dazhong Γ - Χεμπέι Γ 2:0
11:00Guangdong Meizhou Γ - Zhejiang Γ 3:1
11:00Shandong SL Γ - Henan Jianye Γ 2:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

00:00Μπουκαραμάνγκα - Πατριόταζ 1:1
02:05Ενβιγκάντο - Τζούνιορ 1:0
04:10Ντεπόρτες Τολίμα - Αμέρικα ντε Κάλι 1:0
22:00Τσίκο - Κουκούτα 0:2
55'Ντεπορτίβο Κάλι - Αλιάντζα Πετρολέρα 1:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

23:00ΑκυρώθηκεΑγκουίλας - Μιλονάριος -:-
23:00ΑκυρώθηκεΕνβιγκάντο - Περέιρα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΙντεπεντιέντε Μέντελιν - Τσίκο -:-
23:00ΑκυρώθηκεΜπουκαραμάνγκα - Αλιάντζα Πετρολέρα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΝτεπόρτες Τολίμα - Κουκούτα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΝτεπορτίβο Κάλι - Ντεπορτίβο Πάστο -:-
23:00ΑκυρώθηκεΌντσε Κάλντας - Λα Εκιδάδ -:-
23:00ΑκυρώθηκεΠατριόταζ - Αμέρικα ντε Κάλι -:-
23:00ΑκυρώθηκεΣάντα Φε - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΤζούνιορ - Ατλέτικο Νασιονάλ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

23:00Μπαρανκουιλά - Κορτουλούα 0:1
23:00Μπόκα Τζούνιορς - Ρεάλ Καρταγένα 0:0
22:00Τίγκρες - Ατλέτικο 1:2
87'Βαλεντουπάρ - Ούιλα 1:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00ΑκυρώθηκεΑτλέτικο - Βαλεντουπάρ -:-
23:00ΑκυρώθηκεΚορτουλούα - Λανέρος -:-
23:00ΑκυρώθηκεΛεόνς - Κίνδιο -:-
23:00ΑκυρώθηκεΜπαρανκουιλά - Τίγκρες -:-
23:00ΑκυρώθηκεΜπογκοτά - Μπόκα Τζούνιορς -:-
23:00ΑκυρώθηκεΟύιλα - Ουνιόν Μαγκνταλένα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΡεάλ Σαν Αντέ - Ρεάλ Καρταγένα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΦορταλέζα - Ορσομάρσο -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

13:00San Clemente (Ισπ) - Αλμάγκρο (Ισπ) 3:3
13:00Πατέρνα (Ισπ) - Torrent (Ισπ) 1:1
13:00Πρατ (Ισπ) - Πόμπλα Μαφουμέτ (Ισπ) 2:1
17:00FC Schifflingen (Λουξ) - Ρουμελάνγκε (Λουξ) 0:5
17:30Πομπλένσε (Ισπ) - Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς (Ισπ) 1:0
18:00Κουιντανάρ (Ισπ) - Πεντρονέρας (Ισπ) 1:0
18:00Τζούπιτερ (Ισπ) - Καστελντέφελς (Ισπ) 2:1
18:30Λα Μπανέζα (Ισπ) - Λεονέσα Β (Ισπ) 2:1
19:00Αζουάγκα (Ισπ) - Γιερέθ (Ισπ) 0:0
19:30Σαγκουντίνο (Ισπ) - Μπενικάρλο (Ισπ) 0:0
20:00Βιλανοβένσε (Ισπ) - Καθερένιο (Ισπ) 0:2
20:00Λα Σολάνα (Ισπ) - Πουέρτολάνιο (Ισπ) 0:1πέν.
20:00Σαν Κριστομπάλ (Ισπ) - Γκράμα (Ισπ) 0:1

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

14:30Γκιλανί - Μπάλκανι 0:0
14:30ΑναβλήθηκεΠρίστινα - Ντρίτα -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Γκρέτσια - Σάντος Ντε Γκουαπίλ 0:1
01:00Γουαδαλούπη - Ζελεντόν 4:1
05:00Αλαγιουελένσε - Ερεντιάνο 2:0
20:00Καρταγκίνς - Σάπρισα 2:1
23:00ΑΝΡ Γιρακάλ - Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ 3:1
00:00ΑναβλήθηκεΛιμόν - Σαν Κάρλος -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

23:00Γκουανακαστέκα - Municipal Garabito 2:2
00:00Πουνταρένας - Σάντα Ρόζα 2:1
03:00Σάντα Άνα - Καρμελίτα 2:0
20:00Municipal San Ramon - Εσκαζουτσένα 1:0
23:00Ασέρι - Municipal Turrialba 1:0
54'Marineros - Λιμπέρια 1:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

20:05Χάιντουκ Σπλιτ - Βαραζντίν 2:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

17:00Μπιέλο Μπρντο - Τσιμπάλια 3:1
17:00Ντιναμό Ζάγκρεμπ 2 - Ντουμπράβα 1:0
18:00Οπατίγια - Οριγιέντ 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

20:30ΑναβλήθηκεΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς -:-
20:30ΑναβλήθηκεΕθνικός Άχνας - Ανόρθωση -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

16:30ΑναβλήθηκεΑΣΙΛ Λύσης - Ομόνοια Αραδίππου -:-

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

11:00Βιεντιάν - Λάο Τογιότα 0:2

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

14:00Γιέλγκαβα - Ντόγκαβπιλς 2:0
15:00Βέντσπιλς - Τούκουμς 2000 2:0
15:00ΑκυρώθηκεΓιέλγκαβα - Ρίγα -:-
16:00ΑκυρώθηκεΒέντσπιλς - Σπάρτακς -:-
16:00Σπάρτακς - Ρίγα 1:2
17:00Βαλμιέρα - RFS 2:2
17:00ΑκυρώθηκεΤούκουμς 2000 - Βαλμιέρα -:-
19:00ΑκυρώθηκεRFS - Λιεπάγια -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

14:00Άλμπερτς - Saldus SS/Leevon 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Δυναμό Μινσκ - Βιτέμπσκ 1:0
19:00Ρουκ Μπρεστ - Σλατσκ 5:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ Α

14:00Μολοντέκνο - Κρόνον Στόλμπτσι 8:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

12:00Μινσκ 2 - Βίγκβαμ Σμολέβιτσι 2 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

14:00Νέμαν Γ - Λευκορωσία U19 Γ 6:1

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

14:00ΑκυρώθηκεΚάουνο Ζαλγκίρις - Ζαλγκίρις -:-
15:00Μπάνγκα - Κάουνο Ζαλγκίρις 1:2
17:00Ζαλγκίρις - Πανεβέζις 3:2
18:00ΑκυρώθηκεΡιτεριάι - Μπάνγκα -:-
19:00Σούντουβα - Ριτεριάι 7:1

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

17:00UNA Στράζεν - Μόντορφ 3:0
17:00Βιλτζ - Νιέντερκορν 3:0
17:00Ζενές Ες - Χόστερτ 1:0
17:00Μπενφίκα - Χεσπεράνγκε 1:1
17:00Ντιφερντάνγκε - Ροντάνγκε 1:0
17:00Ντουντελάνζ - Βικτόρια Ροσπόρτ 2:0
17:00Ρασίνγκ Λουξεμβούργου - Έτελμπρουκ 3:1

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

14:00Σπόρτινγκ Μακάου - Τσενγκ Φουνγκ 1:0
16:00Lun Lok - Τσάο Πακ Κέι 0:7

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:15Σαμπά - Μελακά Γιουνάιτεντ 3:2

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Κελαντάν Γιουνάιτεντ - Τερενγκάνου 2 2:3

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Σάντα Λουτσία - Χάμρουν 1:4
22:15Χιμπέρνιαν - Φλοριάνα 3:1

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

18:00Κόρμι - Νάξαρ Λάιονς 0:2
18:00Πέμπροκ - Πιέτα Χότσπερς 1:0
22:15Μάρσα - Βιτοριόσα -:-
22:15Σαν Γκουάν - Κρέντι -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

19:00Κέμις Ζεμάμρα - Μουλούντια Ουιντά 1:0
21:15Ράγια Καζαμπλάνκα - Ραπίντε Ουέντ Ζεμ 1:0
21:15Ράγια Μπενί Μελάλ - Μπερκανέ 0:1
81'Μόγκρεμπ Τετουάν - Ουιντάντ 1:1

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

20:00Κέντια - SNIM -:-
20:00Μεντίν - Τιντίκια -:-
22:55Σαχέλ - Καεντί -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

18:00Ρούνταρ - Μπουντούτσνοστ 1:2
19:00Ίσκρα - ΟΦΚ Πέτροβατς 1:0
19:00Ντέσιτς - Σουτιέσκα Νίκσιτς 1:1
20:00Ζέτα - Ποντγκόριτσα 1:1

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

17:00Γκρμπάλι - Ιγκάλο 0:2
17:00Μόρναρ - Γιέντινστβο 2:1
17:00Μπεράν - Ιμπάρ 1:0
17:00Μποκέλι - Ντρέζγκα 3:1
19:00Κομ Ποντγκόριτσα - Άρσεναλ Τιβάτ 2:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

01:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Μαζατλάν 2:1
03:00Πούμας - Νεκάξα 1:1
05:06Μοντερέι - Τιγκρές 0:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

20:00Λεονές Νέγκρος - Pumas Tabasco 2:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

23:00Κανονέρος Μαρίνα - Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν 0:0
01:00Μινέρος ντε Φρεζνίγιο - Λεονές Νέγκρος 2 5:1
03:00Καφέσα Γιαλίσκο - Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 3:4πέν.
19:00Κρούζ Αζούλ Χιντάλγκο - Κιέρβος 2:0
00:00ΑναβλήθηκεΚουαουτλά - Ιραπουάτο -:-
00:00Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ - Αλακράνες ντε Ντουράνγκο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

17:30Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ - ΟΝΑΜ Πούμας Γ 4:0
20:00Πουέμπλα Γ - Σάντος Λαγκούνα Γ 0:0

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

12:00Ispe FC - Ρακίν Γιουνάιτεντ 3:1
12:00Γιανγκόν Γιουν. - Αγιεγιαβαντί 4:2
12:00Σάουδερν Μυανμάρ - Σαν Γιουνάιτεντ 1:2

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

16:00Sf.Gheorghe - Ζίμπρου Κισινάου 2:0

ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

05:00Σούμιντα Γκέπρο - Ουλαανμπαατάρ Σίτι 0:10
08:00Αντούουντ Σίτι - Καν Κουνς-Ερκίμ 2:14
08:00Μαζααλαϊνούντ - Ντέρεν 0:5
11:00Ουλαανμπαατάρ - Κανγκαρίντ 2:1
11:00Φάλκονς - Αθλέτικ 220 1:1

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Ασφά Γιενεγκά - Ντουάνς 0:2
18:30Ρόιαλ - ΗΠ Ουαγκαντούγκου 0:1

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Βιτάλ Ο - Φλαμπό ντου Σέντρε 2:0
16:00Λε Ελεφάντς - Μουσονγκάτι 1:1
16:00Ολύμπικ Σταρ - Μπουμζμούρου 2:0

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00TB/FCS/Ρόιν - Βίκινγκουρ 0:2
17:00Ρούναβικ - Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ 4:1
18:00Φουγκλαφιορντούρ - Στρέιμουρ 1:1

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

05:00CD Junior - Μαναγκούα 2:2
05:00Οκοτάλ - Εστέλι 0:1
48'Τσιναντέγκα - Ντιριάνγκεν 0:2

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

02:00CD Junior U20 - Μαναγκούα U20 2:1
02:00Οκοτάλ U20 - Εστέλι U20 1:2
21:15Τσιναντέγκα U20 - Ντιριάνγκεν U20 2:4
59'Ρεάλ Μαντρίθ U20 - Φερέτι U20 1:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Αάλεσουντ - Ρόζενμποργκ 1:2
19:00Κρίστιανσουντ - Μπραν 1:1
19:00Μιοντάλεν - Βίκινγκ 1:2
19:00Στάμπαεκ - Σταρτ 2:0
19:00Χάουγκεσουντ - Οντς 4:4
21:30Μπόντο/Γκλιμτ - Βαλερένγκα 2:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

14:00ΑκυρώθηκεΤρόμσντάλεν - Φλόρο -:-
15:00ΑκυρώθηκεΆλτα - Έιντσβολντ -:-
15:00ΑκυρώθηκεΣένια - Μος -:-
15:00Χάντεν - Μπράβαγκ 1:2
17:00ΑκυρώθηκεΣκιντ - Μπράβαγκ -:-
17:00Σκιντ - Σένια 2:0
17:00ΑκυρώθηκεΦρέντρικσταντ - Φλόγια -:-
17:30Φρέντρικσταντ - Τρόμσντάλεν 3:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

16:00ΑκυρώθηκεΆσκερ - Νάρντο -:-
16:00ΑκυρώθηκεΛεβάνγκερ - Χάουγκεσουντ -:-
19:00ΑκυρώθηκεΝοτόντεν - Άρενταλ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

16:00ΑκυρώθηκεΣταρτ 2 - Χίνα -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

13:00ΑναβλήθηκεΣκιερβόι - Μπόντο/Γκλιμτ 2 -:-
15:00ΑκυρώθηκεΣτάμπαεκ 2 - Μιόλνερ -:-
16:00ΑκυρώθηκεΟύλερν - Rana -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜέλμπο - Γιούνκερεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

16:00Βαλερένγκα Γ - Κλεπ Γ 7:0
16:00Λιν Γ - Αβαλντσνές Γ 1:1
17:00Σαντβίκεν Γ - Άρνα Μπιόρναρ Γ 2:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

08:00Μπουσάν - Γκανγκβόν 0:2
08:00Σεονγκνάμ Τσούνμα - Ίντσεον 0:6

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

10:30Νταεγκού - Ουλσάν Χιουντάι 2:2
10:30Σάνγκγιου Σανγκμού - Γιεονμπούκ 0:1
13:00Ποάνγκ Στίλερς - Γκουάνγκτζου 5:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

07:30Ανσάν Γκρήνερς - Νταέτζεον 1:2
10:00Γκιεονγκνάμ - Τσουνγκνάμ Ασάν 3:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

13:15Φέγενορντ - Ντεν Χάαγκ 4:2
15:30Ουτρέχτη - Βάαλβαϊκ 3:1
17:45Έμμεν - Βίλεμ 1:1
17:45Χέρακλες - PSV Αϊντχόφεν 1:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

13:15Γκράαφστσαπ - Ναϊμέγκεν 2:0
21:00Φόλενταμ - Γκόου Εχέντ Ιγκλς 0:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:00DEM - UNA 1:6
15:00HVV Χολάντια - ADO 20 Χίμσκερκ 3:1
15:00Βατεργκράαφσμιρ - GVV Unitas 0:4
15:00Γκερμέρτ - Βεστλάντια 1:2
15:00Ντόνγκεν - USV Χέρκουλες 0:1
15:00Χούγκλαντ - Hsc 21 3:1
15:30Γκρόενε Στερ - HV & CV Κουίκ 1:1
15:30Μπλάου Γκιλ - EVV 0:0
15:30Ος '20 - Οοζτάαν 1:3

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - 1η Φάση

04:00UPNFM - Μοτάγκουα 2:3

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

16:30Καερναρφόν - Δε Νιού Σεντς 0:4
16:30Χάβφορντγουέστ - Κόναζ Νόμαντς 1:4

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

19:00Χόνβεντ - Ουίπεστ 1:2

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

15:15Γκιρμότ - Βάσας 2:0
17:00Μπουνταορσί - Σοροκσάρ 1:0
17:00Σζεντλόρινκ - Νηιρεγκιάζα 1:2
18:00Szeged - Ντεμπρετσένι 2:1
18:00Κσακβαρί - Γκιόρ 1:3
18:00Μπεκεσκαμπά - Καζιντσμπάρτσικε 1:3
18:00Σζολνόκι - Αϊκά 1:0
18:00Σιόφοκ - Καποσβάρ 1:2
18:00Χαλαντάς - Ντορόγκι 1:2

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Ανατολή

17:00BVSC-Zuglo - Ντιοσγκιόρι II 3:2
17:00Eger SE - Χάτβαν 4:0
17:00SBTC - Τισζαουιβάρος 1:2
17:00Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι II - Ντέμπρετσεν II 1:1
17:00Μπαλασαγκιαρμάτ - Κισβάρντα II 1:1
17:00Πούτνοκ - Γκιονγκιόσι 3:0
17:00Σένιο Κάρνιφεξ - Γιασζμπερένυι 2:2
17:00Ταλία - Φουζεσγκιαρμάτι 0:0
17:00Τισζαφουρέντι - Σαγιομπαμπόνι 3:1
18:00Ντούνα Ασζφάλτ - Τσεγκλεντί 1:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

12:00Ουίπεστ II - Ρακοσμεντί 2:0
12:00Φερεντσβάρος II - Χόνβεντ II 1:1
17:00Dabas-Gyon - ESMTK Βουδαπέστης 0:1
17:00Korosladany MSK - Σκεκσζάρντι 1:1
17:00ΑναβλήθηκεΚοζαρμισλένι - Βακ -:-
17:00Μαϊόσι - Szegedi 2:2
17:00Μονόρι - Ντουναουιβάρος Παλαμάι 1:3
17:00Τακσόνι - Χοντμεζοβασαρχέλι 2:1
19:00Κετσκεμετί - FC Dabas 2:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

12:00Ακαδημία Πούσκας II - Ταταμπάνια 1:2
12:00Μολ Φέχερβαρ II - Μπιτσκέι 2:1
17:00Βέτζπρεμ - Ναγκιαταντί 5:0
17:00Γκάρντονι Βαρόζι - Nagykanizsa FC 0:4
17:00Ελόρε - SC Sopron 0:1
17:00Ερντί - Λιπότ 2:3
17:00Κομαρόμι - Σζαμπαντκικοτό 3:2
17:00Μοσονμαγκιαροβάρι - Μενφοτσανάκ 2:0
17:00Μπαλατονφουρεντί - III. κερουλέτι TUE UPE 2:1
19:00Παπάι Περούτζ - Ζαλαεγκερσζεγκί II 0:1

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

14:00Κοκάντ 1912 - Μπουνιοντκόρ 2:1
15:00Μασάλ Μουμποράκ - Τερμέζ Σουρκόν 0:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Λβιφ - Ζόρια Λουχάνσκ 0:5
17:00Σαχτάρ Ντόνετσκ - Ολίμπικ Ντόνετσκ 2:0
19:30Κολός Κοβάλιβκα - Ινουλέτς 0:0
19:30Ντέσνα - Ρουκχ Λβιβ 3:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

16:00Chaika - Ουζχορόντ 1:2
16:00Karpaty Halych - Καρπάτι Λβιφ 3:1
16:00Kryvbas 2020 - Μικολάιφ 2 1:1
16:00Ντνίπρο Τσέρκασι - Ρεάλ Φάρμα 0:1
16:00Ποντίλια Κμελνίτσκι - Ντινάζ Βίσγκοροντ 3:3

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

02:30Λιμπερτάδ - Σαν Λορέντζο 3:0
02:30Σολ Ντε Αμέρικα - Ολίμπια Ασουνσιόν 2:4
02:30Τσέρο Πορτένο - Ρίβερ Πλέιτ 3:1
55'Σπορτίβο Λουκουένο - Νασιονάλ Ασουνσιόν 1:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:00Κάρλος Στέιν - Αλιάνσα Λίμα 0:2
23:30Μπινασιονάλ - Κάρλος Μανούτσι 0:1
02:00Σπόρτινγκ Κριστάλ - Αγιακούτσο 2:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:00ΑναβλήθηκεΑγιακούτσο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑλιάνσα Λίμα - Σπορ Χουνκάιο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑλιάντζα Χουανούκο - Σπόρτινγκ Κριστάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΓκράου - Κάρλος Στέιν -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚαντολάο - Καγιαμάρκα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚάρλος Μανούτσι - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΛακουαμπάμπα - Μπινασιονάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΟυνιβ. Σαν Μαρτίν - Μέλγκαρ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣιενσιάνο - Cusco -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπορ Μπόυζ - Σέζαρ Βαλέγιο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00ΑναβλήθηκεΛεχ Πόζναν - Στσζέτσιν -:-
18:30ΑναβλήθηκεΛέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40Λόντζ - Σαντέτσια 4:1
17:00Πούσζτζα - Κρόμπρι Γκλόγκοου 2:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

12:00Λέγκια II - Σουίτ 0:3
12:15Πέλικαν - KS Kutno 0:2
16:00Ραντόμσκο - Γιαγκιελόνια II 3:0
17:00Μαζοβιέτσκι - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι 1:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

12:00Στσζέτσιν II - Μιέσζκο Γκνιέζνο 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

16:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Λέγκνιτσα 2 1:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

13:00Κόρονα 2 - Βόλκα Πελκίνσκα 1:2
16:00LKS Lagow - Βίσλα Πουλάβι 1:3
16:00Wiazownica - Ορλέτα Ραντζίν 1:3
16:00Σαντομιέρτζ - Κρακόβια Κρακοβίας 2 2:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Γκβάρεκ Ζάμπρζε U18 - Χούτνικ Κρακοβίας U18 2:1
13:00Κρακόβια U18 - Εσκόλα Βαρσοβίας U18 3:0
13:00ΑναβλήθηκεΛέχια Γκντανσκ U18 - Στσζέτσιν U18 -:-
13:00Λεχ Πόζναν U18 - Κόρονα U18 3:2
14:00Γιαγκιελόνια U18 - Λέγκια Βαρσοβίας U18 1:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

12:00ROW Ρίμπνικ Γ - Στοτσζνιόβιετς Γ 0:4
14:00Κατοβίτσε Γ - Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ 1:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

23:00Μποαβίστα - Πόρτο 0:5
17:30Φαρένσε - Νασιονάλ Μαδέιρα 0:1
18:00Ζιλ Βισέντε - Πορτιμονένσε 1:0
20:30Πάσος Φερέιρα - Σπόρτινγκ 0:2
23:00Ρίο Άβε - Γκιμαράες 0:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: ΛίγκαΠρο

13:15Μάφρα - Μπενφίκα Β 2:1
17:30Αρούκα - Ακαντόμικο Βισέου 1:1
17:30Κάζα Πία - Βιτζέλα 1:1
19:00Πόρτο Β - Πεναφιέλ 1:2
20:00Βιλαφρανκουένσε - Ολιβεϊρένσε 0:0
20:00Τσάβες - Κόβα Ντε Πιεντάντε 1:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ

17:00Lusitano Evora 1911 - Μονκαραπατσένσε 0:1πέν.
17:00Oriental Dragon - Φαϊάλ 3:0
17:00Santa Marta Penaguiao - Κινφάες 2:0
17:00Αγκούια Βιμιόζο - Μιραντέλα 1:2
17:00Αγκουιάρ ντα Μπέιρα - Βίλα Κορτέζ 1:4
17:00Αλβέρκα - Γουαδαλούπη 3:0
17:00Αλιουστρελένσε - Πράια Μιλφοντές 1:0
17:00Αλκαΐνς - Βιτόρια Σερνάτσε 2:3πέν.
17:00Ανάντια - Κοντέιζα 2:0παράτ.
17:00Άνκα - Τότσα 3:1
17:00Βάσκο ντα Γκάμα - Γιούβ. Εβόρα 1:2
17:00Βίλα Ρεάλ - Μοντινένσε 1:0
17:00Γόνδομαρ - Μεντά 7:0
17:00ΓΡΑΠ - Alqueidao 2:1
17:00Κακαντόρες Ταΐπας - Φέιφ 0:3
17:00Καλβάο - Καραπινεϊρένσε 0:1
17:00Καμαρά ντε Λόμπος - Λέκα 2:1
17:00Κανέγιας 2010 - Φοζ 2:0
17:00Κερβέιρα - Μπρίτο 2:0
17:00Κοΐμπρεζ - Βαλαντάρες Γκάια 1:2
17:00Κράτο - Λεϊρία 0:4
17:00Λουζιτάνο FCV - Αγκουιάς ντο Μοραντάλ 1:0πέν.
17:00Μαρία ντε Φόντε - Μονταλέγκρε 1:2
17:00Μπαρεϊρένσε - Μανταλένα 3:0
17:00Ολανένσε - Λουζιτάνο 0:2
17:00Παρέδες - Κάστρο Ντάιρε 1:0
17:00Πέντρας Ρούμπρας - Αμαράντε 2:1
17:00Πέρο Πινέιρο - Πραϊνένσε 1:0παράτ.
17:00Πιναλνοβένσε - Ατλέτικο 2:0
17:00Πορταλεγκρένσε - Μαρινένσε 0:11
17:00Ρεάλ - Λουζιτάνια 3:0
17:00Σακαβενένσε - Σιντρένσε 2:0
17:00Σάο Ζοάο Βερ - Λουζιτάνια 1:0
17:00Σάο Μαρτίνιο - Πεβιντέμ 2:0παράτ.
17:00Σάο Ρόκε - Estrela 0:3
17:00Σερτανένσε - Καστέλο Μπράνκο 1:0
17:00Τομάρ - Πορτομοσένσε 2:3
17:00Τροφένσε - Βίλα Μέα 1:0πέν.
17:00Φαμπρίλ ντο Μπαρέιρο - Ράμπο Πέιτσε 2:0
17:00Φατίμα - Ολέιρος 0:3
17:00Φελγκουέιραζ - Άβες 3:0
17:00Φερέιρα ντε Άβες - Σανιοανένσε 0:1
18:00Σπόρτινγκ Ιντεάλ - Βέιλ Φορμόζο 4:0
18:00Τορεένσε - Ουνιάο Αλμεϊρίμ 3:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

13:00Κόβα Ντε Πιεντάντε U23 - Εστορίλ U23 1:2
17:00Φαμαλικάο U23 - Ακαδέμικα U23 2:0
19:00Λεϊσόες U23 - Μπράγκα U23 1:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών

16:00Α-ντος-Φράνκοζ Γ - Μπενφίκα Γ 0:5
17:00Εστορίλ Γ - Μαρίτιμο Γ 2:1
17:00Καντιμά Γ - Ζιλ Βισέντε Γ 1:1
17:00Μποαβίστα Γ - Κοντέιζα Γ 0:6
17:00Μπράγκα Γ - Οβαρένσε Γ 3:1
17:00Σπόρτινγκ Γ - Αμόρα Γ 7:0
17:00Φαμαλικάο Γ - Βαλαντάρες Γκάια Γ 8:1
17:00Φιάες Γ - Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ 1:2

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

14:30ΑναβλήθηκεBretagne - SDEFA -:-
14:30ΑναβλήθηκεPiton - Ζαν ντ'Αρκ -:-
14:30ΑναβλήθηκεΚάπρικορν - Εξέλσιορ -:-
14:30ΑναβλήθηκεΣεντ Λουίς - Ταμπονέζ -:-
14:30ΑναβλήθηκεΣεντ Μαριέν - Σεντ Πιερουάζ -:-
14:30ΑναβλήθηκεΣεντ Πολουάζ - Μαρσούινς -:-
14:30ΑναβλήθηκεΤρουά Μπαζίνς - Σεντ-Ντενίζ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

19:00Κλουζ - Τσίντια Ταργκόβιτσε 0:0
21:45Πολι Ιασί - Στεάουα Βουκουρεστίου 5:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

12:00Metaloglobus Bucharest - Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 0:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Σουπερλίγκα Γυναικών

11:00Κάρμεν Βουκουρεστίου Γ - Ουνιβερσιτάτεα Γκαλάτι Γ 3:0
11:00Μπαΐα Μάρε Γ - Βάσας Οντορχέι Γ 1:4
11:00Ολύμπια Κλουζ Γ - Ουνιβερσιτάτεα Αλεξάντρια Γ 8:1
12:00Φερπλέι Βουκουρεστίου Γ - Πίρος Σεκιούριτι Γ 0:9

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Άρσεναλ Τούλα - Ροστόφ 2:3
16:30Ακμάτ Γκρόζνι - Ουράλ 2:0
19:00Ροτόρ Βόλγκογκραντ - Ρούμπιν Καζάν 1:3
19:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας 0:1

ΡΩΣΙΑ: FNL

13:00Γιενισέι - Κρασνοντάρ 2 0:1
13:00ΑναβλήθηκεΤόμσκ - Σινίκ Γιάροσλαβ -:-
14:00Ομσκ - Φ. Βορονέζ 1:0
14:00Σπαρτάκ Μόσχας 2 - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 1:0
15:00Τσερτάνοβο Μόσχας - Τ. Μόσχας 0:0
16:00Έρενμπουργκ - Βάλτικα 2:2
16:00Νίζνι Νόβγκοροντ - Άκρον Τολιάτι 3:0
17:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Τεκστίλστικ 3:1
17:00Ν. Μπριάνσκ - Βόλγκα-Γκάζπρομ 0:1
18:00Νεφτεκίμικ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 1:1
18:00Τσάικα - Βέλες Μόσχας 0:2

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 1ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεTuapse - Λέτζιον Ντάιναμο -:-
16:00Μασούκ - ΣΚΑ Ροστόφ 3:1
17:00Forte Taganrog - Μαϊκόπ 1:2
17:00Δυναμό Στάβροπολ - Μπιολόγκ 3:1
17:00Ίντερ Τσερκέσκ - Ντιναμό-Τατρανσγκάζ Καζάν 3 1:1
18:00Kuban - Κούμπαν Κόλντινγκ 0:2

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 2ος Όμιλος

09:00Τσίτα - Λενινγκράντετς 0:1
11:00Ζενίτ Ιρκούτσκ - Δυναμό Μόσχας 2 1:0
13:00Λούκι-Ενέργκια - Κολόμνα 2:1
14:30Tver - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης 0:0
16:00Olimp-Dolgoprudny - Ζενίτ 2 2:1
16:00Σμόλενσκ - Τρούντα 1:1
16:00Τ. Βλαντιμίρ - Λοκομοτίφ-Καζάνκα 2:1

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

09:00Σακαλίν - Znamya Noginsk 0:0
14:00Καλούγκα - Σαρατόφ 1:2
15:00Σαλιούτ-Μπελγκορόντ - Κίμκι 2 6:0
15:00М. Λίπετσκ - Khimik-Arsenal 1:1
15:30Στρογκίνο Μόσκβα - Κβάντ Ομπνίνσκ 1:1
17:00Σάτουρν - Άβανγκαρντ 5:0
17:00Φ. Βορονέζ 2 - Vidnoe 2:1

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 4ος Όμιλος

12:00Ουράλ 2 - Τιουμέν 1:2
13:00ΑναβλήθηκεΤσέλιαμπινσκ - Ζβέζντα Περμ -:-
14:00Νόστα - Volna Nizhegorodskaya 3:3
15:00Λάντα Ντιμίτροβγκραντ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 1:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

17:00Νάπρεντακ - Μέταλακ 1:2
17:00Προλετέρ - Νόβι Παζάρ 1:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

17:00IMT Novi Beograd - Borac 1926 0:1
17:00Zeleznicar Pancevo - Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι 2:1
17:00Γκράφικαρ Βελιγραδίου - Ζέμουν 1:0
17:00Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ραντνίτσκι 1923 1:1
17:00Ντιναμό Βράνιε - Γιαγκόντινα 0:1
17:00Ραντνίτσκι Πιρότ - Ζάρκοβο 2:1
17:00Σλόγκα Κράλιεβο - Κολουμπάρα 3:1
17:00Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Λόζνιτσα 0:1

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

14:00Μάδεργουελ - Ρέιντζερς 1:5
17:00Ρος Κάουντι - Αμπερντίν 0:3
17:00Σέλτικ - Χιμπέρνιαν 3:0

ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών

16:00ΑκυρώθηκεΜάδεργουελ Γ - Γλασκώβη Γ -:-
16:00ΑκυρώθηκεΣέλτικ Γ - Σπάρτανς Γ -:-
16:00ΑκυρώθηκεΦόρφαρ Φάρμινγκτον Γ - Χαρτς Γ -:-
16:00ΑκυρώθηκεΧιμπέρνιαν Γ - Ρέιντζερς Γ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

19:00Ντουνάισκα Στρέντα - Τρέντσιν 3:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Περτζάλκα - Σαμορίν 1:2
11:30Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Μπαρντέγιοφ 1:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

11:30Νίτρα Β - Μαλτζενίτσε 3:3
16:00Zlate Moravce-Vrable Β - Νόβε Ζάμκι 2:0
16:00Βέλκε Λούντιντσε - Γκαλάντα 2:0
16:00Ιμέλ - Povazska Bystrica 0:0
16:00Κρυστάλ - Marcelova 1:2
16:00Μπελούσα - Castkovce 1:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

11:30Slavia TU Kosice - Σνίνα 2:1
16:00Spisske Podhradie - Μπαρντεγιόφσκα Νόβα Βες 3:1
16:00Μλάντοστ Κάλσα - Sobrance-Sobranecko 5:1
16:30Σπίσκα Νόβα Βες - Στροπκόφ 1:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Κέντρο

16:00Lip. Stiavnica - Λ. Χραντόκ 3:1
16:00Ζαρνόβιτσα - Ζβόλεν 5:1
16:00Καλίνοβο - Γιέντνοτα Μπάνοβα 4:1
16:00Κράζνο - Κοβατσόβα 1:0
16:00Νόβοχραντ Λούτσενετς - Κάντσα 2:1
16:00Φιλακόβο - Τατράν Οράβσκε Βέσελε 0:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Μπρατισλάβα

11:30Ράτσα - Λ. Νόβα Βες 2:0
17:00Ιβάνκα πρι Ντουνάι - Καλίνκοβο 3:0
17:00Μαλακί - Μπερνολάκοβο 0:0
17:00Ντουναΐσκα Λούζνα - Ροβίνκα 2:0
17:00Σλόβαν Μοστ - Ροχόζνικ 0:1
17:00Τομασόφ - Μπαχόν 1:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

11:30Σπάρτακ Τρνάβα Γ - Πόπραντ Γ 5:0
14:00Νίτρα Γ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ 0:10
15:00Ζίλινα Γ - Μπαρντέγιοφ Γ 0:4
15:30Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ - Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ 6:0
18:30Περτζάλκα Γ - Τρέντσιν Γ 3:5

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:45Τσέλιε - Μπράβο 2:0
19:00Κόπερ - Μούρα 1:3
21:15Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Ντομζάλε 3:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

17:00Σμάρτνο - Φούζιναρ 0:3

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

12:00Τσέρκλιε Γ - Πομούριε Γ 1:5
17:00Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ - Κριμ Γ 7:0
17:00Ραντόμλιγιε Γ - Πριμόριε Γ 7:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

15:30Μάλμε - Χάκεν 3:0
15:30Φάλκενμπεργκ - Χάμαρμπι 1:3
15:30Χέλσινγκμποργκ - Έστερσουντ 0:1
18:30Έλφσμποργκ - Γκέτεμποργκ 0:0
18:30Ντζουργκάρντεν - Νόρκεπινγκ 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

15:30Σούντσβαλ - Τρέλεμποργκ 2:1
18:30Ουμέα - Εσκιλστούνα 0:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Μπρομαποϊκάρνα - Σολεντούνα 1:1
15:00Μπέργκα - Γκέφλε 0:0
16:00Νίκεπινγκ - Φρέι 1:2
16:00Σίλβια - Τιμ TG FF 2:0
16:00Χάνινγκε - Λούλεα 1:0
17:00Κάρλσλουντ - Σαντβίκενς 1:3
17:00Ταμπί - Κάρλσταντ BK 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00Ούτσικτενς - Λίντομε 0:1
15:00Λαντς - Λαντσκρόνα 1:2
15:00Οσκαρσάμνς - Εσκιλσμίνε 4:0
16:00Ασυρίσκα ΙΚ - Τβάακερς 0:0
16:00Σκόβντε - Λίνκεπινγκ Σίτι 4:3
18:00Βάρναμο - Τρολάταν 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

17:00Ασιρίσκα - Εσκιλστούνα 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

16:00Κάρλσταντ BK II - Βάνερσμποργκς 3:5

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Όστρα Γκόταλαντ

17:00Κρίστιανσταντ - Ασαρούμς 2:4

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

15:00Γκέτεμποργκ Γ - Πιτέα Γ 3:0
15:00Ρόζενγκαρντ Γ - Ουμέα Γ 0:0
16:00Βιτσιό Γ - Ντζουργκάρντεν Γ 1:1
16:00Ουπσάλα Γ - Λίνκοπινγκ Γ 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

13:00Λίντκεπινγκ Γ - Μορόν Γ 1:2
14:00Σούνανα Γ - Μαλαμπάκενς Γ 1:2

ΤΑΙΒΑΝ: Πρέμιερ λιγκ

11:00Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι - Πανεπιστήμιο Ταϊβάν 0:2
11:00Ταϊβάν Στιλ - Τάιπαουερ 9:2
11:00Ταϊπέι Τατούνγκ - Ρεντ Λάιονς 4:0
11:00Χανγκ Γουέν - Ταϊτσούνγκ Φουτούρο 0:1

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

14:00Μπανγκόνγκ Γιουνάιτεντ - Πατούμ Γιουνάιτεντ 0:2
14:00Νακόν Ρατσασίμα - Σουκοτάι 3:3
15:00Πρατσουάπ - Σαμούτ Πρακάν Σίτι 0:3
15:00Ραγιόνγκ - Τσιανγκράι Γιουν. 0:2

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

14:00Ούντον Τανί - Ρανόνγκ 0:2
14:00Φραέ - Νακόν Παθόμ 2:0
15:00Σισακέτ - Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ 0:2
15:00Τσιανγκμάι - Τσαϊνάτ 5:0

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Ρούβου Σούτινγκ - Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ 0:0
16:00Μβαντουί - Ihefu 2:0
16:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Γιάνγκ Άφρικανς 0:1

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

14:00Βακς - Κουγιάντ 2:3
14:00Ντουσανμπέ 83 - Λοκομοτίβ Παμίρ 1:0
14:00ΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ - Ιστικλόλ Ντουσανμπέ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

13:30Ρίζεσπορ - Αλάνιασπορ 1:1
16:00Κόνιασπορ - Μπεσίκτας 4:1
16:00Σίβασπορ - Ανκαραγκούτσου 0:0
19:00Γαλατασαράι - Φενερμπαχτσέ 0:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

14:00Μπαντίρμασπορ - Σαμσουνσπόρ 2:2
16:30Ankaraspor - Ανταναντεμίρσπορ 1:3
19:00Αλτάυ - Εσκισεχίρσπορ 6:0

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

16:30Βικτόρια Πλζεν - Μπρνο 4:1
16:30Γιάμπλονετς - Οπάβα 4:1
16:30Παρντούμπιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς 3:0
19:00Μαρίλα Πρίμπραμ - Σπάρτα Πράγας 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Μπλάνσκο - Βικτόρια Ζίζκοφ 1:2
17:30Βάρνσντορφ - Ντούκλα Πράγας 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Αντμίρα Πράγας - Κράλουφ Ντβούρ 1:0
11:15Σλάβια Πράγας Β - Σόκολοφ 5:0
11:15Σπάρτα Πράγας Β - Μαρίλα Πρίμπραμ Β 3:0
11:30Βικτόρια Πλζεν Β - Σοκόλ Χοστούν 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Μλάντα Μπόλεσλαβ Β - Μποέμιανς 1905 Β 1:0
11:15Παρντούμπιτσε Β - Μπροζάνι 0:1
12:00Τέπλιτσε Β - Λίμπερετς Β 4:3πέν.
16:30Ζάπι - Χράντεκ Κράλοβε Β 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Βέλκε Μετζιρίτσι - Ντόλνι Μπενεσόφ 5:3
11:15Ουνίτσοφ - Ουχέρσκι Μπροντ 6:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

16:30Γίντριτσουφ Χράντετς - Ντουμπράβκα 4:2
16:30Κλατόβι - Σόμπεσλαβ 2:1
16:30Σοκόλ Λομ - Χβέζντα Τσεμπ 7:1

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

16:00Ζενίτ Κάσλαβ - Νατσόντ 1:4
16:30Κόλιν - Νίμπουρκ 9:0
16:30Μπενάτκι - Κούτνα Χόρα 6:3
16:30Χλίνσκο - Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ 2:1πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

16:30Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου - Σταρτ Μπρνο 0:1
16:30Πόλνα - Ζμπροξιόφκα Μπρνο Β 2:3
16:30ΑναβλήθηκεΣλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ - Στάρα Ρίζε -:-
16:30Τασόβιτσε - Ζνταρ ναντ Σαζαβού 6:1
16:30Χούμπολετς - Χοντόνιν 0:2

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

11:15Μπρούμοφ - Βαλάσκε Μετζιρίτσι 0:3
16:30Βσετσόβιτσε - Σκάστιτσε 3:1
16:30Σάμπερκ - Πρερόφ 5:2

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

11:15Κάρβινα Β - Ντετμαρόβιτσε 4:1
11:15Οπάβα Β - Φρίντλαντ 4:0
11:15Χάβιροφ - Νόβι Γίτσιν 3:1
16:30Μποχούμιν - Βιτκόβιτσε 3:1
16:30Μπρούνταλ - Χερμανίτσε 3:2
16:30Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ - Polanka nad Odrou 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

17:00Μπίλοβετς - Μοραβάν Ολντρίσοφ 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

16:30Στίτνα ναντ Βλάρι - Σοκόλ Νεβσόβα 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

14:00Λίσεν Β - Ραγιέκο 3:2

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

15:00Βέλκε Μετζιρίτσι Β - κότεμπορ 1:2
16:30Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. - Σεμπκόβιτσε 3:1
16:30Πελχρίμοφ - Οκρίσκι 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

16:30Βρτσλάμπι - Σλάβια Χράντετς Κράλοβε 1:3
16:30Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου Β - Χόριτσε 5:1
16:30Ριχνόφ ναντ Κνεζνού - Νόβι Μπιντζόφ 1:5
16:30Τρέμπες - Πολίς ναντ Μετούχι 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

17:00Βίσνοβα - Μσένο 2:7
17:00Τορνόφ - Σκάλιτσε 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

16:00Μέτσλοφ - Στρίμπρο 4:0
16:30Ντομάζλιτσε Β - Στάνκοφ 5:1

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

01:00ΑναβλήθηκεΤζούνιορ Στρακόνιτσε - Τρεμπόν -:-
17:30Γιανκόφ - TJ Osek 0:0

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

18:00Βικτόρια Ζίζκοφ Β - Ντούκλα Γίζνι Μέστο 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

17:30Βελίμ - Τσέσκι Μπροντ Β 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

16:30Brodek u Prerova - Σοκόλ Μποχουνόβιτσε 3:2πέν.
16:30Ζάμπρε - Λιπόβα 1:2
16:30Μεντλόφ - Κράλιτσε να Χάνε 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

14:00Λούτζε - Παρντούμπιτσκι 6:1
16:30Prosec - Μοράφσκα Τρεμπόβα 0:2
16:30Λανσκρούν - Χόλιτσε 2:0
16:30Σβιτάβι - Τρεμοσνίτσε 1:0
16:30Χόρνι Ρέντιτσε - Μοραβάνι 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών

15:00Σλοβάτσκο Γ - Σλάβια Πράγας Γ 1:5
17:30Ντούκλα Πράγας Γ - Βικτόρια Πλζεν Γ 1:4

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών

12:00Όλομουτς Γ - Λίσεν Γ 5:2
13:30Οστράβα Γ - Τέπλιτσε Γ 7:1

ΤΥΝΗΣΙΑ: Κύπελλο

20:00Μοναστίρ - Σεντ Εσπεράνς 2:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30Ιλβ - Τούρκου 4:0
18:30Μάριεχαμν - Κουόπιο 0:2
18:30Χόνκα - Χάκα 1:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

15:00ΑκυρώθηκεΧόνκα Ακατέμια - Κέσκι-Ουουσιμάα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

17:00Κλουμπί 04 - HJS Ακατέμια 7:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

15:00OLS Ούλου - GBK Κόκολα 2:1
15:00Ροβανιέμι 2 - VIFK 1:0
17:00JBK - Χέρκουλες 0:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

16:00Γιπκ Γ - Χόνκα Γ 3:4

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:30Αουντάξ Ιταλιάνο - Τσούριτσο Ουνίδο 0:0
22:00Ουνιόν Εσπανιόλα - Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή 3:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

17:00Πουέρτο Μοντ - Κομπρελόα 1:0
18:00Βαλντίβια - Μαγκαγιάνες 1:0
19:30Μελιπίλα - Νουμπλένσε 1:0
19:30Ρέιντζερς - Αρίκα 1:2
19:30Σαν Λούις - Ουνιόν Σαν Φελίπε 1:2

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.