REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 10.08.2022 » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: Europa Conference League - Προκριματικά

19:00Γκιμαράες (Πορ) - Χάιντουκ Σπλιτ (Κρο) 1:0

ΑΓΓΛΙΑ: EFL Καπ

21:45Κόβεντρι - Μπρίστολ Σίτι 1:4
21:45Μίντλεσμπρο - Μπάρνσλεϊ 0:1
21:45Μπλάκμπερν - Χάρτλπουλ 4:0
21:45Πλίμουθ - Πιτέρμπορο 0:2
21:45Πορτ Βέιλ - Ρόδεραμ 1:2
21:45Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Σάντερλαντ 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00Γουίγκαν U21 - Γουότφορντ U21 5:0

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Αλ Μοκαουλούν - Ελ Γκουνά 0:0
19:30Σμούχα - Φιούτουρ 1:1
22:00Αλ Αχλί - Αλ Μασρί 2:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

03:10Αλμιράντ ε Μπράουν - Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια 2:0
21:00Ντεπορτίβο Μαντρίν - Ντεπορτίβο Μορόν 0:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:30Λεάντρο Ν. Άλεμ - Λαφερέρ 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Ιντεπεντιέντε 2 - Λανούς 2 1:2
17:00Άρσεναλ Σαραντί 2 - Κολόν Σάντα Φε 2 0:1
17:00Σαρμιέντο Τζουνίν 2 - Ουρακάν 2 3:1
17:00Σεντράλ Κόρντομπα 2 - Ατλέτικο Τουκουμάν 2 0:3

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

16:30FC Gandzasar - Πιούνικ 2 1:3
16:45Δυτική Αρμενία - Αραράτ 2 0:2
16:45ΜΚΜΑ 2 - Ουραρτού 2 6:0

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC - Πλέι Οφς

14:00Viettel (Βιε) - Kuala Lumpur City (Μλσ) 0:1πέν.

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:30Μπρισμπέιν Σίτι - Γκολντ Κόαστ Νάιτς 1:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κύπελλο Αυστραλίας

12:30Μόντμπουρι Τζετς - Μακάρθουρ 0:4
12:30Μπεντλέιτ Γκρινς - Σίδνεϊ 1:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Τσάμπιονς Λιγκ OFC

03:00Lae City (Πνγ) - Σέντραλ Κόστ (Σολ) 2:3
06:00Βένους (Ταϊ) - ABM Galaxy (Βαν) 0:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

19:30Αντμίρα Ντόρνμπερν - Χόχενεμς 1:1
19:30Βόλφουρτ - Εγκ 5:1
19:30Γκοφίς - Ρότενμπεργκ 2:2
19:30Ρόδις - Ρανκβέιλ 2:1
20:00Λότερακ - Ντορνμπάιρνερ 0:0
20:00Μπρέγκετζ - Άλταχ U21 3:1

ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ Γυναικών

12:00Πονγκ Που Χα Ναμ Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ 4:1
14:30ΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ - Χα Νόι Γ 0:2

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

01:00Ρεάλ Τομαγιάπο - Ιντεπεντιέντε Πετρολέρος 1:0
03:15Βίλστερμαν - Οριέντε Πετρολέρο 0:1
22:00Σάντα Κρούζ - Δε Στρόνγκεστ 0:3

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

20:00GAM Sica Sica - Φατίκ 1:4
20:00ΑΜΜ - Μαεστράνζα 2:1
20:20Real Oruro - Ντεπορτίβο Σαλόν 4:0
22:0024 de Septiembre - Ντιστρόιερς 2:1
22:30Municipal Challapata - Σουρ-Καρ 1:6

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερσιπ Γυναικών

21:45Λίνφιλντ Γ - Γκλεντόραν Γ 0:4
21:45Μιντ-Άλστερ Γ - Σιόν Σουίφτς Γ 1:2
22:00Lisburn Ladies Γ - Ντέρι Σίτι Γ 0:0
22:00Κρουσέιντερς Γ - Κλίφτονβιλ Γ 1:2

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Σαράγεβο - Τάζλα Σίτι 1:5

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Γκρέμιο - Οπεράριο 5:1
01:00Ιτουάνο - Σπορ Ρεσίφε 4:1
02:30CSA - Μπρούσκε 1:0
02:30Πόντε Πρέτα - Βάσκο Ντε Γκάμα 3:1
03:00Λοντρίνα - Κρουζέιρο 1:2
03:30Σαμπάιο Κορρέα - Μπαΐα 2:0
03:30Τομπένσε - Βίλα Νόβα 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Βέχεν - Μπάιροϊτ 4:1
20:00Μανχάιμ - Άουε 1:0
20:00Ντιναμό Δρέσδης - Βερλ 2:0
20:00Όσναμπρικ - Ίνγκολσταντ 0:1
20:00Σααρμπρίκεν - Μπορούσια Ντόρτμουντ II 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

19:00Λίπσταντ - Ροντινγκχάουζεν 2:0
20:30Στράελεν - Κάαν-Μάριενμπορν 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

20:00Μπόρντεσολμ - Φλένσμπουργκ 1:3
20:00Νιμούνστερ - Κίλια Κιέλ 1:2
20:00Πάνσντορφ - Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ 4:3
20:00Χέιντερ - Βέιτσε-08 II 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

20:30Γκόνσενχαϊμ - Σκοτ Μάιντζ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

19:30Γκάντελφίνγκεν - Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ 5:0
20:30Μέμινγκεν - Μόναχο 1860 II 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:00Σόνσμπεκ - Ουέρντινγκεν 0:1
20:15Κρέι - Χίλντεν 1:3
20:30TVD Βέλμπερτ - Μπόμπεργκ 4:1
20:30Γκερμάνια Ράτινγκεν - Χόμπεργκ 2:1
20:30Κρονενμπέργκερ - Βέλμπερτ 0:1
20:30Μόνχαϊμ - TuRU Ντίσελντορφ 3:1
20:30ΜΣΒ Ντίσελντορφ - Μίρμπους 1:3
20:30Ντούισμπουργκ - Ουνιόν Νετετάλ 0:0
20:30Σόνεμπεκ - SC St. Tonis 1:2

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

20:00Ντεπορτίβο Μαλακατέκο - Σάντα Λουτσία 3:1
22:00Ιθτάπα - Κόμπαν Ιμπέριαλ 4:3
00:00Γκουαστατόγια - Ντεπορτίβο Μίθκο 0:0

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

03:00Μπούχος ULVR - Ελ Νασιονάλ 0:1
23:00Σάντο Ντομίνγκο - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 0:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

20:00Λουκέρνη - Γκρασχόπερς 1:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Πάιντε III - Γιόβι Φοίνιξ 4:5πέν.

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

19:00Πόλβα Λούτος Γ - Ταλίνα Κάλεφ Γ 0:1

ΕΥΡΩΠΗ: Ευρωπαϊκό Σούπερ Κύπελλο UEFA

22:00Ρεάλ Μαδρίτης - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2:0

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Red Bulls Νέας Υόρκης 2 - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 2:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: YBC Λεβέν Καπ - Πλέι Οφς

13:00Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος - Χιροσίμα 1:2
13:00Καβασάκι - Σερέζο Οσάκα 2:2
13:00Φουκουόκα - Βίσσελ Κόμπε 1:0
13:30Ουράβα - Ναγκόγια 3:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν

20:00Σέλφος - Θορ Ακουρέιρι 2:1
22:15Κόπαβογκ - Βόγκαρ 4:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

21:00Ακουρέρι - Αεγκίρ 3:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

23:00Θρότουρ Γ - Σέλφος Γ 3:0
23:00Στιαρνάν Γ - Μπρέινταμπλικ Γ 2:2

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:30Αλ-Γκαράφα - Αλ-Ουακρά 1:1
19:40Αλ Σαλιγιά - Σαμάλ 2:1

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:00Κουνσάν - Σενιάνγκ Ούρμπαν 1:1
11:00Ναντόνγκ Ζιγιούν - Χουακαιέρ 3:0
11:00Σαανξί Τσανγκάν - Κινγκντάο Γιούθ Άιλαντ 1:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

03:30Αμέρικα ντε Κάλι - Αγκουίλας 2:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

00:00Κουκούτα - Τσίκο 1:2

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

16:00Ιράν U19 - Κιργκιζστάν U19 2:2
19:00Τατζικιστάν U19 - Ουζμπεκιστάν U19 0:3
19:30Ιταλία U19 - Αλβανία U19 3:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

10:30Χετάφε Β (Ισπ) - Ναβαλκαρνέρο (Ισπ) 2:4
15:00CD Βιτόρια (Ισπ) - Αλαβές Β (Ισπ) 1:0
17:30Αλ Νταφρά (Ηαε) - Κάζμα (Κβτ) 3:0
18:00Κορούξο (Ισπ) - Ποντεβέντρα (Ισπ) 1:0
18:00Πινέτο Κάλτσιο (Ιτα) - Ρεκανατέζε (Ιτα) 0:4
18:30Corvinul Hunedoara (Ρου) - Προγκρεσούλ Εζέρις (Ρου) 8:0
18:30Μονόπολι (Ιτα) - Σορέντο (Ιτα) 1:1
19:00Βόζντοβατς (Σερ) - Αλ-Αχλί Ντουμπάι (Ηαε) 4:4
19:00Γκούμπιο (Ιτα) - Τρεστίνα (Ιτα) 1:0
19:00Εθνικός Άχνας (Κυπ) - Ένωσις Νέων Παραλιμνίου (Κυπ) 1:0
19:00Καραρέζε (Ιτα) - Μοντερόζι (Ιτα) 1:1
19:00Ονήσιλος Σωτήρας (Κυπ) - Ολυμπιακός Λευκωσίας (Κυπ) 4:2
19:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Β (Ισπ) - Ράγιο Μαϊανταχόντα (Ισπ) 0:1
19:00Σαν Ντονάτο (Ιτα) - Σκάντιτσι (Ιτα) 1:1
19:00Φανφούλα (Ιτα) - Βίλα Βαλέ (Ιτα) 1:1
19:00Φεραλπισάλο (Ιτα) - Εντέλα (Ιτα) 1:2
19:30Παναχαϊκή (Ελλ) - Ατρόμητος (Ελλ) 1:2
19:45Μπαγεάρες (Ισπ) - Πένα Ντεπορτίνα (Ισπ) 2:0
20:00Nέα Σαλαμίνα (Κυπ) - Ερμής Αραδίππου (Κυπ) 1:0
20:00Αγκουιλάς (Ισπ) - Αλμερία Β (Ισπ) 1:0
20:00Αμορεμπιέτα (Ισπ) - Νουμάνθια (Ισπ) 1:1
20:00Ανόρθωση (Κυπ) - Δόξα Κατωκοπιάς (Κυπ) 0:0
20:00Βιγιαφράνκα (Ισπ) - Πρατ (Ισπ) 1:2
20:00Εσκομπέντο (Ισπ) - Λαρέντο (Ισπ) 0:3
20:00Θέλτα Βίγκο Β (Ισπ) - Μπεργκαντίνος (Ισπ) 2:3
20:00Λανγκέρο (Ισπ) - Λεαλτάδ (Ισπ) 2:1πέν.
20:00Μούρθια (Ισπ) - Αλκορκόρν (Ισπ) 1:1
20:00Μπαρτσελόνα Β (Ισπ) - Βαλένθια Β (Ισπ) 2:1
20:00Ντομζάλε (Σλο) - Σαχτάρ Ντόνετσκ (Ουκ) 0:3
20:00Ολότ (Ισπ) - Ταραγόνα (Ισπ) 1:3
20:00Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα (Ισπ) - Αλκορκόρν Β (Ισπ) 2:4
20:00Περάλντα (Ισπ) - Σαμπαντέλ (Ισπ) 0:1
20:00Ρεάλ Τιτάνικο (Ισπ) - Οβιέδο Β (Ισπ) 1:3
20:30Αραντίνα (Ισπ) - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα (Ισπ) 2:4
20:30Ατλέτικο Μαδρίτης Β (Ισπ) - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες (Ισπ) 2:2
20:30Κάπελεν (Bελ) - Αντβέρπ Β (Bελ) 1:6
20:30Ραπιτέντσα (Ισπ) - Σαντ Άντριου (Ισπ) 0:3
20:30Σεστάο (Ισπ) - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β (Ισπ) 2:0
20:30Τριβάλ Βαλντέρας (Ισπ) - Ουνιόν Αντάρβε (Ισπ) 1:3
20:45Αντεκέρα (Ισπ) - Μελίλα (Ισπ) 1:3
21:00UCAM Μούρθια (Ισπ) - Ελ Πάλο (Ισπ) 1:0πέν.
21:00Αρεντέιρο (Ισπ) - Φερόλ (Ισπ) 2:2
21:00Λογκρόνες (Ισπ) - Λεονέσα (Ισπ) 3:0
21:00Μανρέσα (Ισπ) - Κορνέγια (Ισπ) 0:3
21:00Μπεμπίμπρε (Ισπ) - Ατλέτικο Αστόργκα (Ισπ) 0:1
21:00Ντόλινγκστοουν (Βιρ) - Γκλέναβον (Βιρ) 0:2
21:00Οριουέλα (Ισπ) - Ιντερσίτι (Ισπ) 0:3
21:00ΟΡΣΛ Βίσε (Bελ) - Λα Σαλαμίν (Bελ) 4:1
21:00Σαν Κριστομπάλ (Ισπ) - Τεράσα (Ισπ) 1:0πέν.
21:30Μιαγιάντας (Ισπ) - Ντον Μπενίτο (Ισπ) 2:0
21:30Σαν Φερνάντο (Ισπ) - Μπέτις Β (Ισπ) 0:1
21:30Τόρεντ (Ισπ) - Σαγκουντίνο (Ισπ) 0:0
21:30Φόρλι (Ιτα) - Τσεζένα (Ιτα) 0:6
22:00Ολιβένθα (Ισπ) - Μπανταγιόζ (Ισπ) 0:2
22:30Κόρδοβα (Ισπ) - Μέριδα (Ισπ) 3:2

ΚΟΣΜΟΣ: Αγώνες Ισλαμικής Αλληλεγγύης

13:30Μαρόκο U23 - Σαουδική Αραβία U23 0:2
13:30Τουρκία U23 - Καμερούν U23 3:2
17:00Αζερμπαϊτζάν U23 - Ιράν U23 3:0
17:00Σενεγάλη U23 - Αλγερία U23 1:1

ΚΟΣΜΟΣ: Μουντιάλ Γυναικών U20

20:00Γερμανία U20 Γ - Κολομβία U20 Γ 0:1
23:00Νέα Ζηλανδία U20 Γ - Μεξικό U20 Γ 1:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

17:30Φλόρα Γ (Eσθ) - Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας Γ (Λιθ) 0:2
19:00Σλάβια Πράγας Γ (Τσε) - Ρεάλ Μαδρίτης Γ (Ισπ) 0:2
19:30Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ (Ισπ) - Εϊμπάρ Γ (Ισπ) 1:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

05:00Ερεντιάνο - Σάντος Ντε Γκουαπίλ 1:1
05:00Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Αλαγιουελένσε 2:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

23:00Εσκορπιόνες - Μουνισιπάλ Τουριάλμπα 2:2
23:00Καριάρι Ποτσότσι - Ασέρι 2:0
00:00Σαν Χοσέ - CS Ουρουγουάη 3:3

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

12:00Γιάνγκ Έλεφαντ - Champasak United 1:0
15:00Εζρά - Βιενγκτσάν 1:1

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

18:00Μινίγια - BFA Βίλνιους 3:1

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Τερενγκάνου - Γιόχορ 1:2

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Κελαντάν - Περάκ 1:2
16:00Παχάνγκ UiTM - Skuad Projek 4:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:05Σελάγια - Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος 1:0
03:05Πούμας Ταμπάσκο - Αλακράνες ντε Ντουράνγκο 2:1
05:05Ατλέτικο Λα Παζ - Τλαξκάλα 2:2

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Ρακίν Γιουνάιτεντ - Χανθαργουέιντι Γιουνάιτεντ 1:3

ΝΙΓΗΡΙΑ: Αϊτέο Καπ

18:00Νάιγκερ Τορνέιντοζ WO - Λόμπι Σταρς -:-
18:00ΑκυρώθηκεΟυίκι - Νασαράβα -:-
18:00Χάρτλαντ - Κάτσινα Γιουνάιτεντ 1:0πέν.

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

00:00Ντιριάνγκεν U20 - Γιαλάπα U20 5:0
00:00Οκοτάλ U20 - Sport Sebaco U20 0:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

20:00Βίνταρ - Σάντνεσουλφ 2 2:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

20:30Σένια - Σκιέτεν 3:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κύπελλο

19:00Γερβ - Οντς 2:3παράτ.

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL - Επίπεδο Ηττημένων

14:00Άαλεσουντ U19 - Χόγκεσουντ U19 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL - Πλέι Οφς

15:00Μπραν U19 - Στάμπαεκ U19 1:3

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Πλέι Οφς

03:30Φλαμένγκο (Bρα) - Κορίνθιανς (Bρα) 1:0

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Πλέι Οφς

01:15Γκοϊανιένσε (Bρα) - Νασιονάλ (Ουρ) 3:0
03:30Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν (Εκου) - Ντεπορτίβο Ταχίρα (Βεν) 4:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αμαζούλου - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ 2:1
20:30Μαμελόντι Σάνταουνς - Γκάλαξι 0:1
20:30Σεκουκούνε - Γκόλντεν Άροουζ 1:0
20:30Στέλενμπος - Ορλάντο Πάιρετς 1:1
20:30Τσίπα Γιουνάιτεντ - Ρόιαλ ΑΜ 1:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Σουβόν - Γιεονμπούκ 0:1
13:30Γκανγκβόν - Νταεγκού 1:0

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:00Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ρεάλ Εσπάνα 2:1

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος

16:30ΑναβολήΑφάν Λίντο - Κάμπριαν & Κλάινταχ -:-
16:30ΑναβολήΊνισιρ Άλμπιονς - Μπάρι -:-
16:30ΑναβολήΛάντγουιτ Μέιτζορ - Άμανφορντ -:-
16:30ΑναβολήΠονταρντάβε - Λανέλι -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00AGMK - Λοκομοτίβ Τασκένδης 4:0
18:00Μπουνιοντκόρ - Κιζιλκούμ 1:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Κύπελλο Ουρουγουάης

19:30Κολόν - Λος Χαλκόνες 3:1
21:00Λα Λουζ - Deportivo Italiano 2:1πέν.
21:00Ράμπλα Τζούνιορς - Ατλέτικο Ρίο Νέγκρο 2:1πέν.

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

00:00Veraguas - Σαν Φρανσίσκο 3:1
02:05Ιντεπεντιέντε - Τσιρικούι 3:0
04:30Herrera - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο 2:2
00:00Αλιάντζα - Άραμπε Γιούνιντο 0:3

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Κόπα Παραγουάη

23:00Ατλέτικο Τεμπετάρι - Ντεπορτίβο Καπιάτα 2:0
01:30Ρίβερ Πλέιτ - 12 ντε Οκτούμπρε 1:4
21:45Κολεγκιάλες - Ρεζιστεντσία 1:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ - Τίχι 1:0
19:00Ποντμπεσκίτζιε - Σκρα 0:1
19:00Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Άρκα Γκντίνια 1:3
21:30ΛΚΣ Λοτζ - Πούσζτζα 2:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00Γκαρμπάνια - Σλασκ 2 3:1
18:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 - Λεχ Πόζναν 2 1:0
18:00Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ - Γιαστρζέμπιε 0:0
19:00Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ - Βίσλα Πουλάβι 2:1
19:00Πολκόβιτσε - Πογκόν Σιέντλτσε 1:2
19:00Στέζιτσα - Χάτνικ Κρακοβίας 2:1
20:00Έλμπλαγκ - Στόμιλ Ολσζτίν 4:0
20:00Μότορ Λούμπλιν - ΚΚΣ Κάλιστζ 0:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Προκριματικά

13:00Εστρέλα ντα Αμαντόρα U23 - Μαρίτιμο U23 0:2
13:00Σπόρτινγκ U23 - Μάφρα U23 3:3
20:00Λεϊσόες U23 - Ρίο Άβε U23 1:0
20:00Μπράγκα U23 - Ζιλ Βιθέντε U23 2:3
20:00Φαμαλικάο U23 - Βιτζέλα U23 3:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Σούπερ Καπ Γυναικών

19:30Μπενφίκα Γ - Μπράγκα Γ 3:0
22:15Σπόρτινγκ Γ - Φαμαλικάο Γ 3:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

13:00Τσερτάνοβο Μόσχας - Dynamo Vologda 2:2
14:00Βάλτικα 2 - Κράσνογκορσκ 1:1
14:00Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης - Γιενισέι 2 3:0
18:00Electron VN - Ροντίνα Μόσχας U21 0:0
18:00Δυναμό Μόσχας 2 - Τορπέντο Μόσχας 2 2:3
18:00Ζενίτ 2 - Yadro 2:1
18:00Λούκι-Ενέργκια - Dynamo Petersburg 3:2
18:00Μάρομ - Tver 1:0
18:30Τρούντα - Τ. Βλαντιμίρ 0:3
19:00Τεκστίλστικ - Σπαρτάκ Κοστρόμα 2:2

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

09:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 - Καλούγκα 0:1
12:00Μπαλασίκα - Κολόμνα 0:1
13:00Dynamo Vladivostok - Σαλιούτ-Μπέλγκοροντ 2:2
13:00Κίμκι 2 - Πέντζα 0:0
13:00Στρογκίνο Μόσκβα - Σακαλίν 4:2
17:00Peresvet Podolsk - Άρσεναλ Τούλα 2 2:4
17:00Ζνάμια Νογκίνσκ - Σάτουρν 1:2
18:00Kosmos - Σαρατόφ 0:1
18:00Άβανγκαρντ - Ν. Μπριάνσκ 0:0
18:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Sakhalinets 0:2
18:00Σπαρτάκ Τάμποφ - Μέταλουργκ Λίπετσκ 1:2
18:30Ριάτζαν - Ροντίνα Μόσχας 2 0:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

14:00Δυναμό Μπαρναούλ - Άμκαρ 1:3
16:00Ομσκ - Ζενίτ-Ιζέφσκ 0:2

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

14:45Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Γιάνγκ Λάιονς 7:1

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάλεντζ Καπ

21:45Σπάρτανς - Ρέιντζερς Β 0:1
21:45Χιμπέρνιαν 2 - Μπρέχιν 1:2πέν.
22:00Χαρτς 2 - Μπάκι Θιστλ 2:3

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

18:0009 Μπάκουχ - Ζαβάζνα Πορούμπα 3:2πέν.
18:00Bystricka - Δυναμό Ντιβιακί 2:0
18:00Liptovska Tepla - Λιπτόσκα Στιαβνίτσα 1:0
18:00Partizan Osrblie - Σπίσκα Νόβα Βες 0:9
18:00Ruskov - Σνίνα 0:5
18:00Sliac - Πλιεσόβτσε 4:2
18:00Sokol Liesek - ΜΣΚ Μαρτίν 1:2
18:00Βέλκε Ζαλούζιε - Κάλνα ν. Χρονόμ 0:4
18:00Βέλκι Κρτις - Ραντζόβτσε 2:1
18:00Βικάρτοβτσε - Σπίσκε Ποντράντιε 0:4
18:00Βίνοχραντ Τσέμποβτσε - Πριμπέλτσε 0:1
18:00Βίσνοβε - Μπάνικ Στρανάβι 0:2
18:00Γκεμέρσκα Χόρκα - Ροζνάβα 0:4
18:00Ίγκραμ WO - Σένιτσα -:-
18:00Ίσκρα Χνούστα - Καλίνοβο 1:2
18:00Κλέμπνιτσε - Τατράν Οράβσκε Βέσελε 1:0
18:00Κομλάτιτσε - Νόβε Ζάμκι 1:7
18:00Κράσνα - Βράνοφ 1:7
18:00Κρασνόχορσκε Ποντχράντιε - Ρουντνάρι 1:0πέν.
18:00Λοκομοτίβα Κόζιτσε - Σπαρτάκ Μεντζέφ 2:3πέν.
18:00Μόκρι Χάι - Κάστκοβτσε 0:1πέν.
18:00Μπιτάροβα - Ναμεστόβο 3:5
18:00Μπίτσα - Μπέλα 7:3
18:00Μπρέζνο - Φιλακόβο 2:0
18:00ΜΦΚ Κρούπινα - Βίνιτσα 1:3
18:00Νατσίνα Βες - Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ 2:0
18:00Νίζνα - Τβρντόσιν 1:2
18:00Ντβόρνικι - Βτσέλαρε - Κέτσνετς 1:4
18:00Ντέτβα - Ποντκόνιτσε 0:3
18:00Ντούντιντσε - Κοβατσόβα 0:3
18:00Ντρουζστέβνικ Μπορόφ - Γκέρλαχοφ 3:2πέν.
18:00Ολτσνάβα - Γκέλνιτσα 2:1
18:00Πετζινόκ - Βρακούνα Μ. 0:1πέν.
18:00Πόλταρ - Σλάβια Κόζιτσε 1:2
18:00Σαρίσκε Ντράβτσε - Σαμπίνοφ 4:0
18:00Σάσοβα - Μπαντίν 1:5
18:00Σλόβαν Κάστα - Ίντερ Μπρατισλάβας 0:8
18:00Σλόβαν Τρστένα - Σοκόλ Ζουμπρόλαβα 0:2
18:00Σλοβένσκε Νταρμότι - ΜΣΚ Λούτσενετς 0:2
18:00Σπαρτάκ Βισόκα - Μακόφ 1:4
18:00Στάρα Μπίστριτσα - Τατράν Τουρζόβκα 1:4
18:00Ταχάνοβτσε - Μλάντοστ Κάλσα 1:5
18:00Τέπλιτσκα - Σβίντνικ 2:4
18:00Τομασόβτσε - Ριμάφσκα Σόμποτα 1:2πέν.
18:00Τόρισα - Λουμπόβνα 0:2
18:00Τουρτσιάνσκα Στιάβνικα - HA Banska Bystrica 0:3
18:00Φίντιτσε - Βέλκι Σάρις 0:4
18:00Χλίνικ ναντ Χρόνομ - Λαντομέρσκα Βιέσκα 2:3
18:00Χρινόβα - Ζαρνόβιτσα 5:4
18:30Σάλκα - Βέλκε Λούντιντσε 0:5

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

18:00Ζίλινα Γ - Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ 1:12
18:00Νόβε Ζάμκι Γ - Τρέντσιν Γ 0:3
18:00Ρουζομπέροκ Γ - Περτζάλκα Γ 3:0
18:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ - Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ 3:1
18:00Σπάρτακ Τρνάβα Γ - GFC Γ 4:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Βάσαλουντ - Σαντβίκενς 0:0
20:00Γκέφλε - Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε 4:1
20:00Πιτέα - Ουμέα 3:1
20:00Σίλβια - Ταμπί 1:2
20:00Σολεντούνα - Τιμ TG FF 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

19:30Τβάακερς - Κβίντινγκ 2:1
20:00FK Μάλμε - Λαντς 0:3
20:00Όντεβολντ - Γκάις 0:2
20:00Τορν - Ολύμπικ 3:2
20:00Τρολάταν - Βάνερσμποργκ 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

21:00Οστεράκερ - Σκίλγιεμπο 0:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

20:30Εσκιλσμίνε - Ουλαρέντς 6:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες - Προκριματικά

19:30Γκάμλα Ουπσάλα Γ - Μπολστάνας Γ 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ

18:00Πρερόφ - Πρόστεγιοφ 1:4

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

18:30Βααγιακόσκι - Γιβάσκιλα 0:2

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

03:00Μελιπίλα - Ουνιόν Σαν Φελίπε 1:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.