ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 06.05.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
22:00Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4:0ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
22:00Λιλ - Λυών 3:4ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
19:00Σαλερνιτάνα - Αταλάντα 1:221:45Ουντινέζε - Νάπολι 1:1
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς
19:30Κρου - Ντονκάστερ 0:2ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος - Πλέι Οφς
17:00Ουόρθινγκ - Μπρέιντρι 3:4παράτ.ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον - Πλέι Οφς
17:00Μάκλσφιλντ - Μαρίν 1:2ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Πρέμιερ Κέντρο - Πλέι Οφς
17:00Τέλφορντ - Λέμινγκτον 0:1ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Πρέμιερ Νότος - Πλέι Οφς
17:00Τότον - Σάλσμπουρι 2:3πέν.ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον - Πλέι Οφς
17:00Τσάταμ - Ένφιλντ Τάουν 0:3ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 - Πλέι Οφς
14:00Τότεναμ U21 - Άστον Βίλα U21 4:3παράτ.16:00Σάντερλαντ U21 - Γούλβς U21 4:1
21:00Φούλαμ U21 - Νότινγκχαμ Φόρεστ U21 0:2
ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
14:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U21 - Κρου U21 6:0ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Σαμπάιγ - Καμπάλα 2:3ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Πίραμιντς - Φιούτουρ 2:119:00Τάλα Ελ Γκαΐς - Αλ Μασρί 0:2
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
21:00USM Αλζέρ - Καμπίγιε 2:2ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ: ΑΜΦΑ Πρέμιερ Λιγκ
23:00ΣΑΠ - Σουίτς 1:501:00Ολ Σεντς Γιουνάιτεντ - Γκάρντεν Σταρς 3:1
03:00Γκρενάντες - Ότοζ Ρέιντζερς 1:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
23:00Φέρο Καρίλ Οέστε - Χιμνάσια Χουχούι 2:003:00Κίλμες - Αλβαράντο 1:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
23:00Σπορτίβο Λας Παρέχας - Γυμνάσια Ε. Ρ. 6:101:00Ντεφενσόρες Μπελγκράνο - Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι 1:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
21:30Φίνιξ - Κολεγκιάλες 0:3ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
21:30Μπερατζατέγκουι - Λεάντρο Ν. Άλεμ 1:1ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
21:00Εστρέλα Ντελ Σουρ - Ναούτικο Χακοάι 0:0ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
23:00ΑναβολήΧιμνάσια Λα Πλάτα Γ - Ρίβερ Πλέιτ Γ -:-15:00Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες Γ - Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ 1:2
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Γκρουπ υποβιβασμού
23:00Σάντα Φε - Γιόνγκ Αρούμπα 2:201:00Ατλάντικο Ντεπορτίβο - Γιουνάιτεντ FC 1:3
03:00Γιούνισταρς - Μπουμπαλί 2:1
ΑΣΙΑ: AFC Κύπελλο Ασίας Γυναικών U17
11:00Βόρειος Κορέα U17 Γ - Νότια Κορέα U17 Γ 7:014:00Ινδονησία U17 Γ - Φιλιππίνες U17 Γ 1:6
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
12:45Οακλάιτ Κάνονς - Μόρλαντ Σίτι 3:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
13:30Κίνγκστον Σίτι - Μέλμπουρν Βίκτορι U21 1:213:30Μπούλιν - Western Utd. U21 0:3
13:30Μπράνσγουικ Σίτι - Πρέστον Λάιονς 1:2
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
00:00Πορτουγκέζα - Ανγκοστούρα 2:202:30Πουέρτο Καμπέγιο - Καραμπόμπο 0:2
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα
23:00Τρουχιγιάνος - Ατλέτικο Ελ Βίγκια 3:223:00Χίροουζ ντε Φάλκον - Ακαντέμια Ρέι 1:1
ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών
12:00Τάι Νγκουιέν Γ - Σον Λα Γ 5:012:00Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ 5:0
ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ - Κόνφερενς Λιγκ - Πλέι Οφς
17:00Κρουσέιντερς - Κολερέιν 3:2ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
17:45Σλάβια Σόφιας - Αρντά 0:020:15Μπότεφ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 0:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
00:30Kουιάμπα - Παλμέιρας 0:200:30Μποταφόγκο - Μπαΐα 1:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση
01:00ΑΘλέτικ Κλαμπ - ABC 1:001:00ΑναβολήΣαμπάιο Κορρέα - ΣΕΡ Καγίας -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D
23:00Κόστα Ρίκα - Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα 0:323:00Κρατς Γκόου - Μπραζιλιένσε 1:0
00:00Αμέρικα-ΡΝ - Ατλέτικο Σεαρένσε 3:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
23:00ΑναβολήΦρεντερικένσε - EC Κρουζέιρο -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
23:00Σινόπ - Σπορτ Σινόπ 2:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροντονιένσε - Πλέι Οφς
00:00Ουνιάο Κακοαλένσε - Μπαρτσελόνα RO 0:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Εσπίριτο Σάντο - Πρώτη φάση
21:00Σπορτ-ΕΣ - Ντεσπορτίβα Φεροβιάρια 1:3ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Σαπεκοένσε-ΣΚ U20 - Μπάρα U20 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
23:00Μπραγκαντίνο Γ - Ρεάλ Μπραζίλια Γ 1:000:00ΑναβολήΙντερνασιονάλ Γ - Φεροβιάρια Γ -:-
22:30Μποταφόγκο RJ Γ - Κορίνθιανς Γ 0:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών
21:00VF4 Γ - Ρεσάντο Γ 2:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες
00:00Ατλέτικο Ρίο Νέγκρο Γ - Πόρτο Βέλο Γ 4:221:00Σομπραντίνο Γ - Ακάο Γ 1:1
22:00Τιραντέντες Γ - Παϊσαντού Γ 1:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
20:00Ντούντενχοφεν - Άιντραχτ Τριέρ 3:2ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
20:301. Νυρεμβέργη Γ - Λειψία Γ 0:1ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Άκρα Λάιονς - Αντουανά 0:0ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
23:30CSD Μιουνισιπάλ - Κομιουνικασιόν 3:0ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Βέιλε - Οντένσε 3:2ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
23:00Ατλέτικο Παντόγια - Τσιμπάο 1:201:00Βέγκα Ρεάλ - Μόκα 0:0
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
23:30Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Ντεπορτίβο Κουέντσα 1:002:00'Εμελεκ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 2:1
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
19:00Λεβάντια U21 - Ταλίνα Κάλεφ U21 3:0ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες
16:30Πολωνία U17 Γ - Βέλγιο U17 Γ 1:019:30Ισπανία U17 Γ - Πορτογαλία U17 Γ 3:0
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:05Ιτιχάντ Κάλμπα - 'Εμιρεϊτς Κλαμπ 1:217:05Κορφακάν - Αλ-Αΐν 0:1
19:45Αλ-Αχλί Ντουμπάι - Αλ Σαριάχ 3:1
19:45Αλ Μπαταέ - Αλ Ουάσλ 1:4
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
23:00Νιού Γιόρκ Σίτι - Κολοράντο Ράπιντς 0:201:45Σιάτλ - Λός Άντζελες Γκάλαξι 0:0
ΗΠΑ: MLS Next Pro
02:00Σπόρτινγκ Κάνσας II - Νορθ Τέξας 0:204:00Ρίαλ Μόναρκς - Λος Άντζελες II 2:3
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
01:00Ορλάντο Πράιντ Γ - Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ 1:003:00Μπέι Γ - Σικάγο Γ 1:2
ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
07:00Βίσσελ Κόμπε - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 3:207:00Τόκυο Βέρντι - Γιούμπιλο Ιβάτα 3:2
07:05Γκάμπα Οσάκα - Σερέζο Οσάκα 1:0
08:00Κυότο - Ματσίδα Ζέλβια 0:3
08:00Σαπόρο - Τόκυο 1:2
08:00Φουκουόκα - Καβασάκι 1:1
09:00Χιροσίμα - Ναγκόγια 2:3
10:00Κασίβα - Κασίμα 1:2
10:00Σονάν - Σάγκαν Τόσου 2:1
11:00Ουράβα - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος 2:1
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
08:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Βεγκάλτα Σεντάι 0:108:00Κουσάτσου - Σιμίζου 0:3
08:00Μίτο - Κουμαμότο 2:0
08:00Μπλάουμπιτζ - Κόφου 2:3
08:00Οϊτά - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 0:0
08:00Οκαϊάμα - Τοκουσίμα 1:2
08:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Γιαμαγκάτα 2:0
08:00Τοτσίγκι - Φουγιέδα MYFC 0:1
09:00Εχίμε - Ιβάκι 0:0
13:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Γιοκοχάμα 1:0
ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ
07:00Βανρόρ - Γκρούλα Μοριόκα 4:107:00Ιμαμπάρι - Toϊάμα 0:2
07:00Οσάκα - Ριουκίου 0:1
08:00YSCC - Σαγκαμιχάρα 0:0
08:00Καματαμάρε - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού 1:0
08:00Καναζάβα - Τοτόρι 3:3
08:00Ομίγια - Ματσουμότο Γιαμάγκα 0:2
08:00Τεγκεβαγιάρο Μιγιαζάκι - Ναγκάνο Παρτσέιρο 0:1
08:00Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ - Νάρα Κλαμπ 2:1
13:00Γκίφου - Κιτακιουσού 0:1
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
07:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ 0:207:00Μινάβι Σεντάι Γ - JEF Γιουνάιτεντ Γ 0:0
08:00Νογίμα Στέλα Γ - Χιροσίμα Γ 0:1
08:00Σαϊτάμα Γ - Ουράβα Γ 1:2
09:00Παρσέιρο Ναγκάνο Γ - Μπελέτζα Γ 0:3
09:30Σερέζο Οσάκα Γ - Ομίγια Γ 2:1
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
07:00NGU Ναγκόγια Γ - Κουνοΐτσι Γ 1:007:00Τακατσούκι Σπεράντζα Γ - Νιταϊντάι Γ 2:2
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Ιορδανίας
18:00Σαχάμπ - Αλ Φαϊσαλί Αμάν 1:0πέν.20:45Μογκαγιέρ Αλ Σαρχάν - Αλ Ουεχντάτ 0:1
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ (Χαλίτζ Φαρς)
16:30Πεϊκάν - Αλουμίνιουμ Αράκ 0:117:40Σεπαχάν - Εστεγκλάλ Κουτζεστάν 1:1
17:45Νασάι Μαζανταράν - Περσέπολις 1:2
19:00Μαλαβάν - Χαβαντάρ 1:1
19:00Σανάτ Ναφτ - Μες Ραφσανιάν 1:0
19:00Φουλάντ - Τερακτόρ-Σαζί 0:2
20:00Εστεγκλάλ - Ζομπ Αχάν 2:1
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
15:00Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ - Ντάνταλκ 2:119:00Μποέμιανς - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ 0:1
19:00Σάμροκ Ρόβερς - Γουότερφορντ 1:3
19:00Σλάιγκο Ρόβερς - Σεντ Πάτρικς 1:0
21:45Ντέρι Σίτι - Σέλμπουρν 1:1
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00ΓΚ Ντάμπλιν - Κόουβ Ράμπλερς 1:219:00Κορκ Σίτι - Ουέξφορντ 1:1
19:00Λόνγκφορντ - Κέρι 2:1
19:00Μπρέι - Φιν Χαρπς 1:0
19:00Τρίτι Γιουνάιτεντ - Άθλον Τάουν 0:1
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
22:15Μπρέινταμπλικ - Βαλούρ 2:3ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Χάποελ Μπνέι Σανίν - Μακάμπι Τελ Αβίβ 1:1ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:30Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Άσντοντ 0:020:30Χαποέλ Χαντέρα - Μακάμπι Πέταχ Τίκβα 0:4
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
14:00Έμπολι U19 - Σασουόλο U19 3:116:00Λέτσε U19 - Μίλαν U19 1:1
18:00Τορίνο U19 - Σαμπντόρια U19 0:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Φιορεντίνα Γ - Γιουβέντους Γ 0:2ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες
21:30Παβιά Γ - Πάρμα Γ 0:3ΚΑΤΑΡ: Εμίρ Καπ
17:15Αλ-Ντουχαΐλ - Σαμάλ 3:120:00Αλ Αραμπί - Αλ Σαλιγιά 2:1
ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Τάσκερ - Νζόια Σούγκαρ 1:0ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
12:00ΑναβολήΜάλι Τσίλντρενς Φάμιλι - Ναϊρόμπι Γιουνάιτεντ -:-ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
01:15Σάντα Φε - Ντεπόρτες Τολίμα 1:003:30Όντσε Κάλντας - Λα Εκιδάδ 2:0
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:00Μπογκοτά - Μπαρανκουιλά 1:023:00Ουνιόν Μαγκνταλένα - Τίγκρες 0:0
23:00Ρεάλ Καρταγένα - Ορσομάρσο 1:2
23:00Ρεάλ Κουντιναμάρκα - Λεόνς 4:2
23:00Ατλέτικο - Μπόκα Τζούνιορς 0:4
00:00Κορτουλούα - Ούιλα 2:1
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
00:00Αλιάντζα Πετρολέρα Γ - Ατλέτικο Νασιονάλ Γ 0:200:00Ντεπορτίβο Περέιρα Γ - Κουκουτά Γ 2:1
01:00Ιντεπεντιέντε Μέντελιν Γ - Κορτουλούα Γ 2:1
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00AS BNG - Ζουκ 2:220:00Ταλανγκάι - Ίντερ Κλαμπ 0:1
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
23:00Άγιος Βικέντιος και Γρεναδίνες - Ντομίνικα 2:017:00Αγγλία Γ - Νεπάλ 2:0
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
00:00Πουνταρένας - Σάπρισα 0:2ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Αλ-Φαχαχίλ - Αλ Κουβέιτ 0:2ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HNL Γυναίκες - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00ΖΝΚ Σπλιτ Γ - Χάιντουκ Σπλιτ Γ 3:3ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
16:00Λιεπάγια - Metta 1:2ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο
19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Χέγκελμαν 0:219:30Ζαλγκίρις - Πανεβέζις 2:1
20:15Βιλκάι - Ουκμέργκε 1:2
ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
19:30Φουτ Ελίτ - Στάντε Μαλιέν 1:021:30Κόρο - Σέρκλε Ολυμπίκ 0:1
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα - Πλέι Ιν
05:06Πατσούκα - Νεκάξα 2:1ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
01:00Aτλάντε - Ταπάτιο 5:103:05Λεονές Νέγκρος - Ατλέτικο Λα Παζ 3:1
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
03:00Ατλέτικο Σαν Λουίς U23 - Κλαμπ Λεόν U23 1:1ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα
16:00Brera Tchumene - Τεξταφρίκα 2:1ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ
18:30Γκενταρμερί - Ρενεσάνς 2:2ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
18:00Ρέμο Σταρς - Ρίβερς Γιουνάιτεντ 2:1ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
17:00Εκίτι Γιουνάιτεντ - Κόαλ Σίτι 1:0ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
01:00Ντιριάνγκεν U20 - Εστέλι U20 1:2ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
19:00Φλεκερόι - Βίκινγκ 2 0:1ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος
20:00Ντιέρβ 1919 - Χάουγκεσουντ 2 2:1ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος
17:00Σάντεφιόρντ 2 - Σάντνεσουλφ 2 7:0ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος
20:00Ασίντεν - ΚΦΟΜ-Καμεράτενε Όσλο 2 1:320:00Ούλερν - Σάρπσμποργκ 2 2:0
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
16:00Στρόμσγκοντσετ 2 - Μοσιοέν 6:1ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος
19:00Σκέντσμο - Κρίστιανσουντ 2 1:420:00Μόλντε 2 - Σπιελκάβικ 0:4
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος
19:00Χαμ-Καμ 2 - Έλβερουμ 4:2ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U20 - Τελικό Γκρούπ
00:00Παραγουάη U20 Γ - Κολομβία U20 Γ 1:102:30Βενεζουέλα U20 Γ - Αργεντινή U20 Γ 2:2
05:00Βραζιλία U20 Γ - Περού U20 Γ 2:0
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
08:00Γιέγιου Γιουνάιτεντ - Νταεγκού 1:010:30Γκουάνγκτζου - Νταέτζεον 2:1
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
08:00Τσεονάν Σίτι - Ανσάν Γκρήνερς 1:110:30Σεούλ Η-Λαντ - Τσεονγκίου 1:1
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WK Λιγκ Γυναικών
08:00Μποεούν Σανγκμού Γ - Τσανγκνιεόνγκ Γ 2:108:00Σεγιόνγκ Σπορτσότο Γ - Ιντσεόν Χιουντάι Στιλ Ρεντ Έιντζελς Γ 0:0
08:00Σουβόν Γ - Σεούλ Γ 4:1
08:00Χβατσεόν Γ - Γκιεονγκτζιού Γ 2:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
21:00Εξέλσιορ - Ναϊμέγκεν 0:3ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
01:00Ολάντσο - Ντεπορτίβο Τζένεσις 0:0ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα
21:00Χόνβεντ - Βάσας 0:3ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:00Κιζιλκούμ - Νεφτσί Φαργκονά 1:1ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Ντνίπρο-1 - Κρίβμπας 1:018:00Βέρες Ρίβνε - Μινάι 3:1
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Δυναμό Κιέβου Γ - Ντνίπρο-1 Γ 2:3ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
23:30Μαλντονάντο - Σέρο 3:0ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:00Τζένεραλ Καμπαγιέρο - Ολίμπια Ασουνσιόν 1:302:30Σολ Ντε Αμέρικα - 2 ντε Μάιο 1:0
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
00:15Ρεζιστεντσία - Σπορτίβο Καραπέγκουα 1:2ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00Μέλγκαρ - Σπορ Μπόυζ 2:122:30Γκράου - Σπορ Χουνκάιο 0:0
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:00Μπινασιονάλ - Μοκέγκουα 2:020:45Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Ντεπορτίβο Κουπσόλ 1:1
23:30Λακουαμπάμπα - Χουάν Πάμπλο II 1:0
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
23:30Αλιάνσα Λίμα Γ - Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ 2:118:30Μέλγκαρ Γ - Κίλας Γ 2:0
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
20:00Στσζέτσιν - Πούσζτζα 1:0ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ - Βίσλα Κρακοβίας 1:1ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
19:15Γιαστρζέμπιε - Τσοΐνιτσε 2:4ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
22:15AVS - Μάφρα 3:3ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα Ρεβελακάο U23
14:00Σάντα Κλάρα U23 - Μπενφίκα U23 3:2πέν.ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Χερμανστάντ - Πολιτέκνικα Ιάσι 0:118:00Αράντ - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 3:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Στεάουα Βουκουρεστίου 2:0ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:45Ουράλ - Βάλτικα 2:118:00Φάκελ Βορονέζ - Ζενίτ 1:1
20:30Λοκομοτίβ Μόσχας - Ροστόφ 1:0
20:30ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν 2:2
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
21:00Αλ Αχλί (ΣΑρ) - Αλ Χιλάλ 1:2ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία
18:55Αλ Αντάλ - Αλ Μπουκαϊρίγια 3:219:30Αλ Τζαμπαλαΐν - Αλ-Αΐν 1:0
20:50Οχόντ - Αλ Καντασίγια 2:2
ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:30Ρεάλ Ρεπάμπλικανς - ΣΛΙΦΑ 0:1ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Ρέιντζερς Γ - Σέλτικ Γ 0:0ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Μιντνίμο - Τζίνιο 1:1ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
20:10Γκάις - Γκέτεμποργκ 2:1ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
20:00Βάρμπεργκς - Τρέλεμποργκ 0:1ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα
14:00Ιχέφου - Ναμούνγκο 2:016:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Αζάμ 0:2
18:15Σίμπα - Ταμπόρα Γιουνάιτεντ 2:0
20:30Κόασταλ Γιούνιον - Τανζάνια Πρίζονς 0:0
ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι Οφς
01:00Άρνετ Γκάρντενς - Καβαλιέρ 1:104:00Ουότερχαους - Μάουντ Πλέζαντ 1:1
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
20:00Αντάλιασπορ - Πεντικσπόρ 1:220:00Κόνιασπορ - Φενερμπαχτσέ 0:0
ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 3. Λιγκ Πλεϊ-οφ
16:00Κουτάχιασπορ - Κουσάντασισπορ 2:116:00Τοκάτ - Μουσπόρ 0:1
20:00Αναντολού Ουνιβερσιτέσι - Εφελέρ 09 1:2
20:00Γενί Ορντούσπορ - Αϊβαλικγκουτσού 1:1
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
00:301976 Φοίνιξ - Πολίς 3:3ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:45ΑναβολήΝτγκσίε - Τουρμπιγιόν -:-17:45ΑναβολήΡένεσανς - Αλγκόι -:-
17:45ΑναβολήΦούλα Εντιφίς - Ασκοτ -:-
ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 2
17:00ΚΟ Μεντενίν - Τσεμπά 1:1ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
00:30Κομπρελόα - Έβερτον Ντε Βίνα 1:203:00Ο'Χίγγινς - Αουντάξ Ιταλιάνο 0:5
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
00:30Ρέιντζερς - Τσούριτσο Ουνίδο 2:3ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
00:30Λος Άντες - Ντεπόρτες Κονσεπσιόν 0:103:00Σαν Αντόνιο Ουνίντο - Ρεάλ Σαν Ζοακίν 2:1
21:00Λαουτάρο - Πουέρτο Μοντ 2:1
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.