ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 17.04.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Πλέι Οφς
22:00Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης 1:2πέν.22:00Μπάγερν Μονάχου - Άρσεναλ 1:0
ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
21:45Γκέιτσχεντ - Όλντερσοτ 0:1ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18
15:00Ρέντινγκ U18 - Τσέλσι U18 1:4ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
21:00Τσέλσι Γ - Άστον Βίλα Γ 3:0ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Ι Λίγκα
14:00Ιραβάν - Σάμακι 2:614:30Μόικ Μπάκου - Μινγκετσεβίρ 3:1
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Ελ Γκουνά - Σμούχα 1:020:00Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου - Τάλα Ελ Γκαΐς 0:1
20:00ΕΝΠΠΙ - Ελ Ντακλέγια 0:0
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κατηγορία 2 Α - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:30Αμπού Κιρ Σεμάντ - Νασρ Τααντίν 3:116:30Ασουάν - Νογκούμ 3:0
16:30Μισρ Λελ Μακασά - Γκομοριάτ Σεμπίν 1:3
16:30Ντεκέρνες - Μακαντί 3:1
16:30Τέλεκομ Αιγύπτου - Ασιούτ Πετρόλιουμ 0:0
ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ
00:00Ριβαρτιμπονιτιέν - Τριόμφ Λιανκούρ 2:0ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ
01:30Λανούς - Εστουδιάντες 1:201:30Μπελγκράνο - Ρασίνγκ Κλούμπ 0:4
01:30Μπόκα Τζούνιορς - Γκοντόι Κρούζ 1:0
01:30Ντεφένσα Τζουστίτσια - Νιούελς Όλντ Μπόις 1:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
22:40Αλμιράντ ε Μπράουν - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο 0:3ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
21:30CSR Εσπανιόλ - Αργεντίνο ντε Ροζάριο 2:021:30Βικτοριάνο Αρένας - Ρεάλ Πιλάρ 0:0
21:30Κλεϊπόλ - Γιουπανκούι 2:0
21:30Ντεπορτίβο Μουνίς - Τζένεραλ Λαμαντρίντ 2:3
21:30Πουέρτο Νουέβο - Κλαμπ Λουϊάν 1:3
21:30Σεντράλ Μπαλεστέρ - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα 2:4
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα
21:40Τίγκρε - Τσακαρίτα Τζούνιορς 1:2πέν.ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
21:00Μπάνφιλντ 2 - Βελέζ Σάρσφιλντ 2 1:021:00Μπελγκράνο 2 - Χιμνάσια Λα Πλάτα 2 6:2
21:00Ουρακάν 2 - Γκοντόι Κρουζ 2 2:0
21:00Ροζάριο Σεντράλ 2 - Μπαράκας Σεντράλ 2 6:0
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αραράτ - Πιούνικ 0:118:00Αραράτ-Αρμενίας - Ουραρτού 2:0
ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Γκαντζασάρ - Σιούνικ 2:0ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Γκρουπ υποβιβασμού
03:00Καϊκουέτιο - Γιούνισταρς 3:1ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς
13:00Ουλσάν Χιουντάι (Kορ) - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος (Ιαπ) 1:019:00Αλ-Αΐν (Ηαε) - Αλ Χιλάλ (Σαρ) 4:2
ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC - Πλέι Οφς
15:00Καντ (Κργ) - Σέντραλ Κόστ Μάρινερς (Aυσ) 1:1ΑΣΙΑ: Κύπελλο Ασίας AFC U23
16:00Ουζμπεκιστάν U23 - Μαλαισία U23 2:018:30Βιετνάμ U23 - Κουβέιτ U23 3:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ
13:30Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Ρόουτσντεϊλ 2:2ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κουήνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ
13:15Μπρισμπέιν Στράικερς - Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ U21 4:1ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
21:00Τεσέντερλο - Γάνδη Β 2:1ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες
21:45Άλκεν Γ - Μολντάβο Γ 5:4ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα - Πλέι Οφς
22:00Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο - Νασιονάλ Ποτόσι 3:1ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Κύπελλο
16:00Μακεντόνιγια - Βόσκα Σπορ 2:116:00Τίκβες - Σκούπι 1:0πέν.
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Κύπελλο Βοσνίας & Ερζεγοβίνης
19:00Ζρινιέσκι - Σλόγκα Ντομπόι 3:0ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
17:00Ασενόβετς - Νέσεμπαρ 2:317:00Γιαμπόλ 1915 - Μπερόε II 4:0
17:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Σοκόλ Μάρκοβο 1:0
17:00Ζάγκορετς - Ροζόβα Ντολίνα 1:2
17:00Λέφσκι Κάρλοβο - Σοζοπόλ 2:1
17:00Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II - Κάρνομπατ 3:0
17:00Ντιμίτροβγκραντ - Ατλέτικ Κουκλέν 2:1
17:00Σεκίροβο Ρακόφσκι - Ροντόπα Σμολιάν 1:2
17:00Σλίβεν - Μπότεφ Πλόβντιβ II 1:2
17:00Σπαρτάκ Πλόβντιβ - Χάσκοβο 2:1
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή
16:00Σπαρτάκ Βάρνα II - Λουντογκόρετς III 2:1ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας
19:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ 0:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
03:30Μπαΐα - Φλουμινένσε 2:123:00ΑναβολήKουιάμπα - Βιτόρια -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο - Δεύτερη φάση
23:30Γκαλβέζ - Ιντεπεντέντσια 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μαρανένσε - Πλέι Οφς
01:30Σαμπάιο Κορρέα - Μαρανχάο 3:3ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Πρώτη φάση - Πλέι Οφς
02:30ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο 2:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20
21:00Ατλέτικο Παραναένσε U20 - Σάντος U20 1:121:00Μπραγκαντίνο U20 - Τσεάρα U20 0:0
21:00Φλουμινένσε U20 - Γκόιας U20 1:0
21:15Φλαμένγκο U20 - Παλμέιρας U20 1:2
22:00Κορίνθιανς U20 - Ιντερνασιονάλ U20 2:1
22:30Σάο Πάολο U20 - Μποταφόγκο U20 1:3
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
15:00Μπαΐα Ντε Φέιρα U20 - Γιακουιπένσε U20 1:221:00Μπαΐα U20 - Κατουένσε U20 2:1
21:00Χουαζεϊρένσε U20 - Γιπιράνγκα U20 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Κριτσιούμα U20 - Τζόινβιλ U20 3:121:00Φιγκουεϊρένσε U20 - Μπάρα U20 2:3
23:30Χέρτσιλιο Λουζ U20 - Ίντε ντε Λάγκες U20 7:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες
02:00Βίλα Νόβα Γ - Βάσκο Ντε Γκάμα Γ 1:3ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
20:15Εϊμσμπούτελερ - Κίλια Κιέλ 5:1ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
20:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Χόφενχαϊμ II 1:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
19:30Άικεντε - Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ 3:019:30Εκερνφόρντερ - Νιμούνστερ 3:1
20:00Χόχενβεστεντ - Τοντεσφέλντε 0:5
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
19:00Μπλο-Βάις Μπορνράιχε - Έμντεν 0:119:15Χίλντεσχαϊμ - Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ 5:3
19:30Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν - Εϊλβέζε 1:4
20:30Ρέντεν - Χίσλινγκερ 2:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
21:00Βάτενσιντ - Βρέντεν 1:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
20:30Βέιντενχαουζεν - Ουόλντορφ 0:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
20:3008 Βίλινγκεν - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ 1:1ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
20:30Κλέβε - Σόνσμπεκ 0:2ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2
15:00Κόμπι - Λοκομοτίβι Τιφλίδας 2:215:00Μπόλνισι - Σπαέρι 5:1
15:00Ρουστάβι - Γκαρέγι Σαράγεβο 2:3
17:00Δυναμό Τιφλίδας 2 - Ντουσέτι 3:1
19:00Στούρμι - WIT Γεωργίας 2:1
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Κύπελλο Γιβραλτάρ
21:00Λίνκολν Ρεντ Ιμπς - Γιουρόπα 3:0ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ
19:30Αρμντ Φόρσιζ - Στηβ Μπίκο 1:019:30Γκρέιτερ Τουμόροου - Μπομπάντα 1:0
19:30Ουαλιντάν - WAA Μπανγούλ 0:1
ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
18:00Μπρόνγκ Άχαφο - Ντεμπίμπι 2:3ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
02:00Τσιμπάο - Ατλάντικο 4:1ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
00:30Κουμπαγιά - Λιμπερτάδ 0:0ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
00:30Κουνιμπούρο - Βάργκα Τόρες 2:103:00Γκουαγιακίλ Σίτι - Μάντα 1:1
22:00Σαν Αντόνιο - Νουέβε ντε Οκτούμπρε 1:0
23:00Γκουαλατσέο - Λεόνς ντελ Νόρτε 2:1
23:00Τσακαρίτας - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 1:5
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
19:00Παραντίσο - Γιουνγκ Μπόιζ II 0:020:30Κριέν - Μπρούλ 1:1
20:30Μπαβουά - Λουκέρνη II 5:2
20:30Σαμ - Μπρεϊτενρέιν 3:2
20:30Σεντ Γκάλεν II - Ράπερσβιλ 3:4
20:45Ντελεμόντ - Μπιέλ Μπιέν 1:0
21:00Ετουάλ-Καρούζ - Βασιλεία II 2:2
21:00Μπουλέ - Ζυρίχη II 1:0
21:30Σερβέτ U21 - Λουγκάνο II 2:2
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
19:00Φλόρα - Πάιντε 1:3ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
19:00Ταλίνα Κάλεφ Γ - Ταμπασαλού Γ 2:1ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN
16:00Μαντζίνι Σι Μπερντς - Μαντζίνι Ουόντερερς 1:3ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00Ζανακό - Γκρην Μπάφαλοουζ 1:116:00Καμπουέ - Κανσάνσι 2:1
16:00Μουτόντο Σταρς - Πάουερ Ντάιναμοζ 0:1
16:00Νκανά - Κονκολά 2:1
16:00Τριντέντ - NAPSA Σταρς 1:1
16:00Φόρεστ Ρέιντζερς - Πρίζον Λέοπαρντς 1:1
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:00ΑναβολήΜπάνι Γιάς - Αλ Σαριάχ -:-19:30Αλ Νασρ - Αλ-Αχλί Ντουμπάι 3:2
ΗΠΑ: US Όπεν Καπ
02:00Λούισβιλ Σίτυ - Γκρήνβιλ Τράιουμφ 3:102:00Ντιτρόιτ - Μίτσιγκαν Σταρς 1:0
02:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Ρόουντ Άιλαντ 5:4πέν.
04:00Νιού Μέξικο - Λούμποκ Ματαντόρς 3:1
05:30Όκλαντ Ρουτς - Ελ Φαρολίτο 2:1παράτ.
ΙΑΠΩΝΙΑ: YBC Λεβέν Καπ
12:00Γκρούλα Μοριόκα - Σερέζο Οσάκα 0:112:30Βανρόρ - Κασίμα 1:2παράτ.
13:00YSCC - Τόκυο 0:4
13:00Αζούλ Κλάρο Νουμαζού - Σαπόρο 1:3
13:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Γιούμπιλο Ιβάτα 1:0
13:00Ιβάκι - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 0:2
13:00Ιμαμπάρι - Βίσσελ Κόμπε 1:2παράτ.
13:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Τόκυο Βέρντι 0:1
13:00Κιτακιουσού - Ματσίδα Ζέλβια 1:2
13:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Φουκουόκα 1:2πέν.
13:00Ομίγια - Ναγκόγια 0:2
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
11:00Μπόρνεο - Μαντούρα Γιουνάιτεντ 0:415:00Περσίγια Τζακάρτα - Πέρσις Σόλο 1:0
15:00ΡΑΝΣ Νουσανταρά - ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα 1:1
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ (Χαλίτζ Φαρς)
16:00Σεπαχάν - Ζομπ Αχάν 1:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
19:00Ιμπάρα - Αρούκας 1:120:00Γιάιζα - Ταμαρατσέιτε 5:0
22:00Λαντζαρότε - Λας Πάλμας Β 1:0
ΚΑΤΑΡ: QSL
18:30ΜουαΪτέρ - Αλ-Ντουχαΐλ 2:518:30Ουμ-Σαλάλ - Αλ Αραμπί 2:1
20:30Αλ Αχλί - Αλ-Σαντ 1:9
20:30Κατάρ SC - Αλ-Ραϊάν 0:3
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
00:00Ενβιγκάντο - Ντεπόρτες Τολίμα 0:202:10Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Ντεπορτίβο Κάλι 1:1
04:20Όντσε Κάλντας - Σάντα Φε 0:1
00:00Αγκουίλας - Αλιάντζα Πετρολέρα 4:0
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00ΑναβολήΛουμπούμπασι Σπορ - Μαζέμπε -:-17:00ΑναβολήΣεντ Ελουά Λουποπό - Μαζέμπε -:-
17:30Εγκλέ ντου Κόνγκο - ΑΣ Βίτα Κλαμπ 1:1
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
12:00Ιταλία U16 - Βέλγιο U16 3:114:00ΑκυρώθηκεΝιγηρία U16 - Αγγλία U16 -:-
17:00Ουγγαρία U18 - Ελλάδα U18 1:1
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
05:00Σάπρισα - Λιμπέρια 2:200:00Γκουανακαστέκα - Σαν Κάρλος 0:1
00:00Πουνταρένας - Ζελεντόν 0:0
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
18:00Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Βαραζντίν 2:1ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο
19:00Ομόνοια - Άρης Λεμεσού 0:020:00Απόλλων Λεμεσού - Πάφος 1:1
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
17:30Άουντα - Ντόγκαβπιλς 1:019:30ΡΦΣ - Μέτα/ΛΟ 2:0
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Κύπελλο
18:00Ισλόκ Μινσκ - Τορπέντο Ζοντίνο 1:020:00Δυναμό Μινσκ - Νέμαν 1:0
ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
19:15Κίτα - Κοροφίνα 0:119:15Στάντε Μαλιέν - Μπίνγκα 3:2
ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
20:30Ντουάνε - Νουαντχίμπου 6:0ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα
17:00Ίσκρα - Ποντγκόριτσα 1:2ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Κύπελλο
19:00Μπουντούτσνοστ - Ρούνταρ 4:119:00Ντέσιτς - Γιέζερο 0:0
ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
11:15Κανγκαρίντ - Φάλκονς 3:114:15Κορομκόν - Κβοντ 4:1
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Σπάρτα Σελεμέτ - Ούνιβε-Όγκουζσπορτ 2:1ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
02:00Εμπάιρ - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Μπαρμπέιντος 4:104:00Βότον - Πάρανταϊς 1:1
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αβράνκου Όμνισπορ - Πολίς 0:018:00Αϊνόβνι - Ουίντα 1:0
18:00Αμπέιγ - Μπαφλς ντου Μποργκού 1:2
18:00Αντίντια - JAK 2:1
18:00ΑΣΒΟ - Αζίζα 3:1
18:00Δυναμό Παρακού - Τονέρ 1:0
18:00Μπεμπερέκε - Ρεάλ Σπόρτ 2:0
18:00Ντιέφα - Ετουάλ Φιλάντες 0:2
18:00Πάνθερς - Σολέιλ 2:1
18:00Χόντιο - Ντιναμίκ Ντζουνγκού 2:0
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:30BDF XI - Γουανένγκ Γκάλαξι 1:2ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00ASEC Κουντουγκού - Ματζέστικ 0:119:00Κοζάφ - ΑΣΦ Ντιουλασό 0:0
19:00Ρόιαλ - Σπόρτινγκ Κασκάντες 2:2
19:00Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου - Ούσφα 1:1
ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
18:00Ντόμα Γιουνάιτεντ - Ρέμο Σταρς 1:1ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα
00:00Ματαγκάλπα - Οκοτάλ 2:1ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα
21:00Ματαγκάλπα U20 - Οκοτάλ U20 1:1ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν
19:00Μόλντε - Οντς 1:219:00Μπραν - Χαμ-Καμ 1:0
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U20
00:00Χιλή U20 Γ - Βολιβία U20 Γ 1:002:30Κολομβία U20 Γ - Βενεζουέλα U20 Γ 4:1
00:00Ουρουγουάη U20 Γ - Περού U20 Γ 1:2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
20:30Σεκουκούνε - Στέλενμπος 1:120:30Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - Πόλοκουέιν 1:1
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ
16:00Άπινγκτον Σίτι - Πλάτινουμ Σίτι 1:116:00Βέντα - Κάσρικ Σταρς 0:1
16:00Όρμπιτ Κόλετζ - Πρετόρια Κόλιζ 0:3
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κύπελλο
13:00Γιέγιου Γιουνάιτεντ - Τσεονάν Σίτι 3:2πέν.13:00Γίνγου Σίτιζεν - Νταέτζεον 0:2
13:00Γκανγκβόν - Χουασεόνγκ 3:1παράτ.
13:00Γκιεονγκνάμ - Γεονάμ 1:0
13:00Γκίμπο - Ανιάνγκ 1:0παράτ.
13:00Γκιμτσεόν Σανγκμού - Μπουσάν 3:2παράτ.
13:00Ιντσεόν Γιουνάιτεντ - Γκιμχάε 1:0
13:00Μόκπο - Μπουτσεόν 1995 1:2
13:00Νταεγκού - Τσεονγκίου 1:2παράτ.
13:00Σεονγκνάμ - Σουβόν 1:0
13:30Ανσάν Γκρήνερς - Σουβόν Μπλουγουίνγκς 0:1
13:30Σεούλ Η-Λαντ - Σεούλ 0:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: KNVB Μπέκερ Γυναικών
20:30ΣΜΒ Εξέλσιορ Γ - Φορτούνα Σιτάρντ Γ 0:5ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
00:30Μάραθον - Ολίμπια 2:1ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος
20:30Πονταρντάβε - Κάμπριαν & Κλάινταχ 0:321:30Κβαμπράν Σέλτικ - Τρέφελιν 4:1
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
17:00Χαλαντάς Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ 2:3ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:30Μινάι - Δυναμό Κιέβου 1:318:00Ολεξάντριγια - Όμπολον 2:2
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
12:00Ρουκχ Λβιβ 2 - Τσάικα Πετροπάβλιφσκα Μπορσχάιφκα 0:312:30Κούντριβκα - ΟΚΣΑ 1:7
13:00Καρπάτι Λβιβ 2 - Τρόστιανετς 1:0
13:30Ντρούζμπα Μίριφκα - Ρεάλ Φάρμα 2:0
14:00Σκάλα 1911 - Κρεμίν 2 4:0
17:00Ζβίαγκελ - MFC Μέταλουρχ 2 -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:00Γουόντερερς - Λίβερπουλ Μοντεβιδέο 2:302:30Μιραμάρ - Νασιονάλ 1:2
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια
16:00Κούπερ - Ουρακάν Μπουτσέο 0:120:00Οριεντάλ - Αλμπιόν 2:0
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα
00:00Τάουρο - Άραμπε Γιούνιντο 2:002:15Πλάζα Αμαδόρ - Μιγκελίτο 1:2
04:30Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο - Σαν Φρανσίσκο 0:1
00:00Αλιάντζα - Πότρος ντελ Έστε 0:0
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:00Χουάν Πάμπλο II - ΑΝΑ Ζαέν 0:023:00Πιράτα - Σαν Μάρκος 0:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
13:00Βάρτα Πόζναν U19 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U19 0:0ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ
22:15Πόρτο - Γκιμαράες 3:1ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:00Εστορίλ U23 - Σπόρτινγκ U23 1:1ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών
13:00Φαμαλικάο Γ - Ρέισινγκ Πάουερ Γ 1:2ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο - Πλέι Οφς
19:00Κορβινούλ Χουνεντοάρα - Βολουντάρι 3:1ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο Ρουμανίας Γυναίκες
15:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα Γ - Φαρούλ Κονστάντα Γ 8:015:00Ολύμπια Κλουζ Γ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Γ 0:1
17:00CSM Αλεξάνδρια Γ - Τάργκου Μούρς Γ 5:0
17:00Βάσας Οντορχέι Γ - Γιουνάιτεντ Μπιχόρ Γ 10:0
17:00Μιερκουρέα Τσιούκ Γ - Μπανάτ Γ 6:0
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
18:00Μέταλουργκ Λίπετσκ - Κράσνονταρ 2 0:2ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο - Μονοπάτι Περιφερειών - Πλέι Οφς
17:00Έρενμπουργκ - Δυναμό Μόσχας 2:417:00Ουράλ - Ροστόφ 1:3
ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο - Πλέι Οφς
19:30Ζενίτ - Σπαρτάκ Μόσχας 0:0ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία
18:45Αλ Καϊσομά - Αλ-Φαϊσαλί 1:219:05Αλ Ναϊμά - Αλ Ορούμπα 0:0
19:25Αλ Γιαντάλ - Αλ Τζαμπαλαΐν 1:0
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
15:00Στουντέντσκι Γκραντ - Παντίνσκα Σκέλα 1:017:30Ζβεζντάρα - Γιέντιστβο Σούρτσιν 4:1
17:30Μπρόνταρατς - Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι 2:0
17:30Πολέτ Ντορτσόλ - Πρβα Ίσκρα 1:1
17:30Ραντ - Τορλάκ 1:0
17:30Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς - Ζέμουν 0:1
17:30Σίντελιτς Βελιγραδίου - BASK 1:1
17:30Τελεόπτικ - Ούτσε 1:0
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
17:00Τουτίν - Μλάντι Ράντνικ 1:1ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ
22:00Νταντί - Ρέιντζερς 0:0ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ
22:00Στράθσπεϊ Θιστλ - Μπάκι Θιστλ 0:722:00Φόρις Μεκάνικς - Γουίκ Ακάντεμι 3:1
22:00Φορμαρτάιν Γιουν. - Ινβερούριε Λόκο Ουόρκς 1:1
22:00Φρέιζερμπεργκ - Μπρόρα Ρέιντζερς 2:0
ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
21:30Μοντρόουζ Γ - Αμπερντίν Γ 2:321:45Σπάρτανς Γ - Μάδεργουελ Γ 2:2
22:00Χάμιλτον Γ - Νταντί Γιουνάιτεντ Γ 5:2
ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:45Σέλτικ Γ - Χιμπέρνιαν Γ 1:021:45Χαρτς Γ - Ρέιντζερς Γ 1:0
22:00Γλασκώβη Γ - Πάρτικ Θιστλ Γ 4:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας
19:00Σπορ Ποντμπρεζόβα - Σπάρτακ Τρνάβα 0:0ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
19:30Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Μάριμπορ 1:2ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Κίγκς - Ελμάν 1:3ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα
14:00Γκέιτα Γκολντ - Τανζάνια Πρίζονς 0:016:00Ταμπόρα Γιουνάιτεντ - Καγκέρα Σούγκαρ 0:3
18:15Ναμούνγκο - Κόασταλ Γιούνιον 1:0
20:30Αζάμ - Μασούγαα 0:0
ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ
18:30OTR - Γκμπικιντί Μπασάρ 5:018:30Γιούνισπορ - ASC Κάρα 2:2
18:30Γκομίντο - Σεμάσι 1:1
18:30Μπινά - Τάμπο 0:0
18:30Νταϊνάμικ Τόγκολ. - Γκμποχλόε-Σου 1:1
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ
15:00Βανσπόρ - Ανκαρασπόρ 2:1ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
14:00Νέμπιτσι - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ 1:014:30Αλτίν Ασίρ - Ενεργκέτικ 4:2
14:30Αχάλ - Ασγκαμπάτ 4:0
15:00Αρκαντάγκ - Μερβ 9:0
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
23:00Σάντο - Μόρβαντ Καλεντόνια Γιουν. 2:2ΤΣΕΧΙΑ: FNL
17:30Πρόστεγιοφ - Βισκόφ 0:118:00Ντούκλα Πράγας - Οπάβα 2:0
18:00Σίγμα Όλομουτς Β - Κρόμεριτζ 4:2
18:00Σπάρτα Πράγας Β - Πρίμπραμ 5:1
18:00Ταμπόρσκο - Βικτόρια Ζίζκοφ 5:0
18:00Χρούντιμ - Βάρνσντορφ 1:1
19:00Βλάσιμ - Λίσεν 4:5
19:00Μπρνο - Βισότσινα Γιλάβα 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
18:00Κοζλόβιτσε - Στράνι 1:1ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
12:00Σλάβια Πράγας U19 - Σπάρτα Πράγας U19 0:213:00Μπουντεγιόβιτσε U19 - Ντούκλα Πράγας U19 1:0
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ
18:30VG-62 Νααντάλι - Τζαζ Πόρι 1:319:00Τάμπερε Γιουν. - Ίντερ Τούρκου 2 0:1πέν.
19:00Χέρκουλες - OLS Ούλου 0:4
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
22:30Παλεστίνο - Χουατσιπάτο 2:0ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Χονκ Κονγκ Ρέιντζερς - Λι Μαν Ουόριορς 0:3Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.