ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 08.05.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Αιγάλεω - Ολυμπιακός Β 1:116:00Αιολικός - Καμπανιακός 1:2
16:00Γιούχτας - Παναθηναϊκός Β 2:1
16:00Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας 0:0
16:00Κοζάνη - ΠΑΟΚ Β 3:1
ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Πλέι Οφς
22:00Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάγερν Μονάχου 2:1ΕΥΡΩΠΗ: Europa Conference League - Πλέι Οφς
19:45Μπριζ - Φιορεντίνα 1:1ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Πλέι Οφς
22:00Πήτερμπορο - Όξφορντ Γιουνάιτεντ 1:1ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Ι Λίγκα
14:00Ιραβάν - Ντιφάι Αγκσού 0:0ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κατηγορία 2 Α - Γκρούπ Προβιβασμού
16:30Λα Βιένα - Τάντα 2:016:30Ουάντι Ντέγκλα - Ράγια 1:1
16:30Πρόξι - Γκαζλ Ελ Μαχαλά 1:3
16:30Χάρας Ελ Χοντούντ - Αλ Κανάχ 0:0
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κατηγορία 2 Α - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:30Αμπού Κιρ Σεμάντ - Τέλεκομ Αιγύπτου 2:116:30Ασιούτ Πετρόλιουμ - Νασρ Τααντίν 2:2
16:30Μακαντί - Νογκούμ 0:0
ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1
18:30Στέλα Αντιαμέ - Κορόγκο 3:019:00ΣΟ Αρμί - Ακαντέμιε ντε FAD 3:2
19:00Σπόρτινγκ Γκανόα - Ντενγκουέλε 0:0
21:00Ζομάν - Μπουάκε 1:2
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
17:00Δυναμό Τιράνων - Εγνάτια 0:117:00Ερτζένι - Τέουτα 0:3
17:00Κούκσι - Παρτιζάνι 0:1
17:00Σκεντερμπέου - Λάτσι 1:1
17:00Τίρανα - Βλάζνια 0:0
ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία
17:00Καστριότι - Κοράμπι Πεσκόπι 4:217:00Λούτζι - Βόρα 3:3
17:00Μπεράτ - Λούζνια 0:2
17:00Μπέσα - Φλαμουρτάρι 1:0
17:00Μπουρέλι - Απολόνια Φιέρ 2:1
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
17:00Λούντα Σουλ - Ιντερκλούμπ 0:117:00Ουνιάο ντε Μαλάνιε - Καμπουσκόρπ 1:2
17:00Σάντα Ρίτα - Ουιλιέτε 0:0
17:00Σάο Σαλβαντόρ - Χούλια 0:0
17:30Ακαδέμικα - C.R.D. Λίμπολο 0:1
18:00Πέτρο Ατλέτικο - Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα 3:0
18:00Πριμέιρο ντε Αγκόστο - Μπράβος ντο Μακίς 1:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
21:00Πατρονάτο - Σαν Μιγκέλ 0:1ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
19:30Μπαράνκας - Ατλέτικο Πιλάρ 0:1ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα
21:05Άρσεναλ Σαραντί - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο 1:000:05Κολόν Σάντα Φε - Λος Αντές 2:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
01:00Ιντεπεντιέντε 2 - Ταγιέρες Κόρντομπα 2 0:121:00Ντεπορτίβο Ριέστρα 2 - Ρίβερ Πλέιτ 2 0:1
21:00Ουρακάν 2 - Λανούς 2 0:1
21:00Ροζάριο Σεντράλ 2 - Βελέζ Σάρσφιλντ 2 0:2
ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Ονόρ - Αραράτ 2 2:2ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Γκρουπ υποβιβασμού
03:00Λα Φάμα - Ρεάλ Κογιάρι 8:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νόρδερν NSW Στέιτ Λιγκ
13:00ΑναβολήThornton Redbacks - Καΐμπα -:-13:00ΑναβολήΟυέστ Ουόλσεντ - Belmont Swansea Utd. -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
20:30Βάλερν/Σεντ Μάριενκιρχεν - Χόγκο Ουέλς 1:2ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
20:30Κλίνγκενμπαχ - Τόεκομστ Μπορσμπέκε 2:2ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
19:00Λάντσκρον - Σπίταλ 2:519:30Ντονάου Κλάγκενφουρτ - Κλάγκενφουρτ 3:1
20:00Βόλκερμαρκτ - Κότμανσντορφ 0:2
20:00Βόλφσμπεργκερ - Μπλέιμπουργκ 0:1
20:00Λέντορφ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ (Ερασ.) 1:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
20:30Βαϊσκίρχεν - Ντίεταχ 0:0ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
18:30Ουνιόν Χέντορφ - Στρασβάλκεν 0:419:00Έγκεντορφ - Ταλγκάου 1:4
20:00Αντνέτ - SAK 1914 0:4
20:00Γκρόντιχ - Μπούρμους 1:0
20:00Πουχ - Χάλεϊν 0:0
20:15Σεεκίρχεν - Κουχλ 4:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Κεμάτεν - Ινσμπρούκερ AC 5:2ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
19:00Λοκάου - Λουστενάου 1:3ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21
19:00Οστάνδη U21 - Λόμελ U21 5:0ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1
13:00Κουάνγκ Ναμ - Κονγκ Αν 2:014:00Καν Χόα - Χάι Φονγκ 2:4
14:00Μπιν Ντιν - Χονγκ Λιν Χα Τιν 2:0
14:00Ναμ Ντιν - Μπιν Ντουόνγκ 3:1
15:15Χο Τσι Μιν - Ταν Χόα 2:0
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Κύπελλο Βοσνίας & Ερζεγοβίνης
19:00Ζρινιέσκι - Μπόρακ Μπάνια Λούκα 1:0ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση
18:00Βιτόσα Μπίστριτσα - Σεπτέμβρη Σόφια 2 1:118:00Κοστινμπρόντ - Σλιβνίσκι Γκερόι 0:2
18:00Λέφσκι Σόφιας II - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 III 2:1
18:00Ομπορίστε - Κιουστεντίλ 4:0
18:00Ράζλογκ - Μπάνσκο 1:0
18:00Σλάβια Σόφιας 2 - Σεπτέμβρη Σίμιτλι 2:1
18:00Τσάβνταρ Ετροπόλ - Ρίλσκι Σπόρτιστ 0:3
18:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας II - Μίνιορ Πέρνικ 3:3
18:00Χεμπάρ 2 - Μπότεφ Ιχτιμάν 1:2
18:30Μπάλκαν Μπότεβγκραντ - Βίρεν 0:2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή
17:00Σεπτέμβρι Τερβέλ - Λουντογκόρετς III 1:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β
03:00Μποταφόγκο SP - Μιρασόλ 0:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
21:00ΑναβολήEC Κρουζέιρο - GE Γκλόρια -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
01:30Παουλιστάνο - Ροντόπολις 0:9ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροντονιένσε - Πλέι Οφς
23:00Βιλένα - Πόρτο Βέλο 2:5ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση
02:00Προγκρέσο - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR 0:1304:00Μόντε Ροράιμα - Ατλέτικο Ροράιμα 3:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20
21:00Ατλέτικο Παραναένσε U20 - Αμέρικα ΜΓ U20 2:121:00Μπαΐα U20 - Τσεάρα U20 1:2
21:00Μποταφόγκο U20 - Γκόιας U20 2:2
21:00Μπραγκαντίνο U20 - Γκοϊανιένσε U20 2:2
21:00Φλουμινένσε U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 2:2
21:30Σάο Πάολο U20 - Παλμέιρας U20 1:5
22:00Κορίνθιανς U20 - Kουιάμπα U20 0:4
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
21:00Γιπιράνγκα U20 - Μπαΐα Ντε Φέιρα U20 1:221:00Κατουένσε U20 - Χουαζεϊρένσε U20 2:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλιένσε U20
21:00Ρεάλ Μπραζίλια U20 - Σαμαμπαένσε U20 4:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Μπρούσκε U20 - Νακάο U20 1:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Πρώτη φάση
21:00Πετρολίνα U20 - Ατλέτικο Τόρες U20 2:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
01:00ΑναβολήΣάντος Γ - Γκρέμιο Γ -:-ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες
17:30Γκινγκάμπ Γ - Χάβρη Γ 3:417:30Μπορντό Γ - Λυών Γ 2:1
17:30Παρίσι Γ - Ντιζόν Γ 0:1
17:30Ρεμς Γ - Παρί Σεντ Ζερμέν Γ 2:1
17:30Σεντ Ετιέν Γ - Λιλ Γ 1:1
17:30Φλερί 91 Γ - Μονπελιέ Γ 2:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
19:30Φόνιξ Λουμπέκ - Αμβούργο II 6:220:00Χαβέλσε - Κίλια Κιέλ 3:4
20:30Βέιτσε-08 - Μπρέμερ 4:4
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
20:00Φλένσμπουργκ - Νιμούνστερ 0:120:00Χέιντερ - Νόρντμαρκ Σάτρουπ 3:1
20:30Χόχενβεστεντ - Εκερνφόρντερ 2:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
20:00Εϊλβέζε - Μπλο-Βάις Μπορνράιχε 5:020:00Ρέντεν - Άιντραχτ Τσέλε 3:1
20:00Ρότενμπεργκερ - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν 2:3
21:00Χίσλινγκερ - Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ 1:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
20:15Έντερσχαϊμ - Φρίεντμπεργκ 0:220:30Χάνφελντερ - Χανάουερ 1:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
19:30Χόλενμπαχ - Έσινγκεν 3:120:00Ομπερακέρν - Όφενμπέργκερ 3:1
20:00Ρόιτλινγκεν - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ 0:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
20:00Έσεν - Ουέρντινγκεν 6:420:30Φρίντροπ - Χάμπορν 4:0
20:45Μπούντεριχ - Μπόμπεργκ 0:3
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
22:00Μάγκπιζ - Μάντσεστερ 62 3:1ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Μπερεκούμ Τσέλσι - Χαρτς Οφ Όακ 0:3ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1
19:00Κάμσαρ - Χορόγια 1:0ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
22:00Βέγκα Ρεάλ - Ατλέτικο Παντόγια 1:123:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Τσιμπάο 1:0
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
23:00Λεόνς ντελ Νόρτε - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 1:103:00Μάντα - Σαν Αντόνιο 1:1
23:30Γκουαγιακίλ Σίτι - Κουνιμπούρο 0:2
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
20:30Σαμ - Ράπερσβιλ 1:2ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
21:00Τέρε Σέντε - Λωζάνη II 1:3ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
20:30Γκοσό - Κρεουζλίνγκεν 2:2ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο
18:00Πάιντε - Κάλιου 3:120:30Λεβάντια - Βίιμσι 1:0παράτ.
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες
16:30Νορβηγία U17 Γ - Γαλλία U17 Γ 0:819:30Σουηδία U17 Γ - Αγγλία U17 Γ 1:5
ΗΠΑ: US Όπεν Καπ
02:00Πίτσμπουργκ - Τάλσα 0:102:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 3:0
03:00Χιούστον - Ντιτρόιτ 3:4πέν.
03:30Ντάλας - Μέμφις 1:0
05:00ΟΚ Μπλουζ - Λουντούν Γιουνάιτεντ 1:2
05:00Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς - Όκλαντ Ρουτς 1:0
05:30Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Μοντερέι Μπέι 2:0
ΙΡΑΚ: Σταρς Λιγκ
15:45Αλ Καρκ - Ερμπίλ 0:015:45Νιούροζ - Αλ-Κασίμ 2:1
18:00Ναφτ Αλ-Μπάσρα - Αλ Ουαζάτ 1:0
20:15Αλ Νατζάφ - Αλ Ταλαμπά 2:0
22:30Αλ Καραμπά - Αλ Σορτά 2:2
ΙΡΑΝ: 1η Κατηγορία
16:45Άριο Εσλαμσάχρ - Ντάρια Μπαμπόλ 0:017:00Μες Σαχρ Μπαμπάκ - Μες Κερμάν 0:0
17:00Μες Σουνγκούν - Σαϊπά 1:1
17:30Σάχρε Ραζ - Μογκαβεμάτ 0:1
17:30Τσαντορμάλου - Κουσέ Ταλαΐ 1:0
18:00Κεϊμπάρ Κοραμαμπάντ - Αστάρα 1:0
18:00Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν - Νταμάς Γκιλάν 2:2
18:30Παρς Γιανούμπι Γιαμ - Ναφτ Γκατσαράν 3:1
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα ντιλντ Γυναίκες
21:00Κέφλαβικ Γ - Βαλούρ Γ 1:221:00Μπρέινταμπλικ Γ - Στιαρνάν Γ 5:1
21:00Χαφναρφιόρντουρ Γ - Θρότουρ Γ 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Φεντερατσιόν Γυναίκες - Πλέι Οφς Προβιβασμού
19:00Οσασούνα Γ - Αλάμα Γ 0:120:00Εσπανιόλ Γ - SE AEM Γ 2:1
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο - Πλέι Οφς
16:00Ατυράου - Καϊράτ Αλμάτι 3:116:00Τόμπολ - Αστάνα 1:0
18:00Γιελιμάι Σεμέι - Κιζιλζάρ 1:0
18:00Ορντάμπασι - Ακτόμπ 1:2παράτ.
ΚΑΜΠΟΤΖΗ: CPL - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Μποένγκ Κετ - Πνομ Πεν Κράουν 0:514:00Σβάι Ριένγκ - Βισάκα 5:1
ΚΑΝΑΔΑΣ: Τσάμπιονσιπ
04:00Κάβαλρι - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 1:2ΚΑΤΑΡ: Εμίρ Καπ
17:15Αλ-Γκαράφα - Αλ Αχλί 4:3παράτ.ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
13:00Μουλέμπε Γιουνάιτεντ - Ρέινμποου 2:115:00ΑναβολήΚισούμου Ολ-Σταρς - Ασάντ -:-
ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
14:30Αλαΐ Ος - Μουράς Γιουνάιτεντ 1:1ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια
00:00Ενβιγκάντο - Ρεάλ Καρταγένα 2:0ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00ΑναβολήΣελέστε - Ρέιντζερς -:-17:00ΑναβολήΡένεσανς - Ετουάλ ντε Κίβου -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
12:00Βοσνία και Ερζεγοβίνη U16 - Ελλάδα U16 0:215:00Ουγγαρία U16 - Σλοβενία U16 3:2πέν.
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
17:00Άντερλεχτ U23 (Bελ) - Γκενκ U23 (Bελ) 5:2ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες
21:00Ρίγα Γ (Λετ) - Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας Γ (Λιθ) 1:3ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
04:00Σαν Κάρλος - Σάπρισα 0:305:00Λιμπέρια - Γκρέτσια 1:0
00:00Γκουανακαστέκα - Ζελεντόν 4:0
ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00ΑΕZ Ζακακίου - Απόλλων Λεμεσού 1:5ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Κύπελλο
18:00Τορπέντο Ζοντίνο - Ισλόκ Μινσκ 1:1παράτ.20:45Νέμαν - Δυναμό Μινσκ 2:0
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών
14:00Ζόρκα-BDU Γ - Δυναμό Μπρεστ Γ 3:015:00Μπομπρουιτσάνκα Γ - Ντιούς-Πολέσγκου Γ 11:0
16:00Μινσκ Γ - Γκόμελ Γ 9:0
18:00Λευκορωσία U19 Γ - Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ 3:0
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο
18:00Βίλτις Βίλνιους - Νεβεζίς Κενταϊνιάι 1:2παράτ.ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ: Κύπελλο Λιχτενστάιν
20:00Βαντούζ - Τρίεζενμπεργκ 5:0ΜΑΛΤΑ: FA Τρόφι
20:00Μπιρκίρκαρα - Σλιέμα 0:1παράτ.ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
20:00Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Κέμις Ζεμάμρα 2:1ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ
17:30Παμπλεμουσέ - Γκράντε Ριβιέρ 1:0ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα
20:00Ποντγκόριτσα - Κομ Ποντγκόριτσα 2:3ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Κύπελλο
17:00Ρούνταρ - Μπουντούτσνοστ 0:018:00Γιέζερο - Ντέσιτς 1:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Πλέι Οφς
20:00Ντεπορτίβα Βενάντος - Ταμπίκο Μαντέρο 0:0ΜΙΑΝΜΑΡ: MNL Λιγκ Καπ
12:30Γκλόρι Γκολ - Ρέινμποου 2:112:30Κατσίν Γιουνάιτεντ - Ρακίν Γιουνάιτεντ 0:5
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Victoria - Univer Comrat 4:117:00Σπεράντα Ντρόχια - Σπάρτα Σελεμέτ 1:2
17:00Φλορέστι - Σάζαν 2:2
ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
02:00Ντίκονς - Μπρίτονς Χιλ Γιουνάιτεντ 2:004:00Πάρανταϊς - Κίκσταρτ 0:0
ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Αλ Μουχαράκ - Ηστ Ρίφα 2:219:00Αλ Ριφά - Αλ Αχλί 1:2
19:00Αλ Σαμπάμπ - Αλ Καλιντιγιά 0:1
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00VTM FC - Τάουνσιπ Ρόλερς 0:416:00Γουανένγκ Γκάλαξι - Ιλέβεν Έιντζελς 1:1
16:00Νίκο Γιουνάιτεντ - Σεκιούριτι Σίστεμς 2:1
16:00Οράπα Γιουνάιτεντ - Ματεμπέλε 1:2
16:00Ταφίκ - Μασιτόακα 0:2
16:00Χόλυ Γκοστ - Πολίς XI 1:0
ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Κουπ ντου Πρέζιντεντ
16:00Βιτάλ Ο - Deira 1:016:00Λε Μέσατζερ Νγκοτζί - Μπουμζμούρου 1:0
ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: 1. Ντεΐλντ
20:30Ρούναβικ 2 - Σουντουρόι 1:1ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: Κύπελλο Νήσων Φερόε
20:00Βίκινγκουρ - Αργκίρ 3:0παράτ.ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ
18:15ΑΣΦΑΝ - Πολίς 0:018:15Ταχούα - Ντουάνς Νιαμέι 1:2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κύπελλο
19:00Βαλερένγκα - Χαμ-Καμ 3:2πέν.19:00Έιντσβολντ - Σάντνες Ούλφ 3:5
19:00Λάισεκλοστερ - KFUM Όσλο 2:3παράτ.
19:00Μόλντε - Σάρπσμποργκ 08 4:2
19:00Ράουφος - Φρέντρικσταντ 2:3
19:00Στάμπαεκ - Μπρίνε 5:1
20:05Λεβάνγκερ - Βίκινγκ 4:2παράτ.
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες
16:30Μιόλνερ Γ - Χόνεφος Γ 0:119:00Γκρέι Γ - KFUM Όσλο Γ 1:2
19:00Κλεπ Γ - Βίκινγκ Γ 0:3
19:00Κονγκσβίνγκερ Γ - Φριγκ Γ 1:2
19:00Κρόκελβντάλεν Γ - Τρόμσο Γ 0:6
19:00Μπιόρνεβατν ΙΛ Γ - Πορσάνγκερ Γ 3:0
19:00Σνογκ Γ - Σταρτ Γ 1:3
19:00Στρόμσγκοντσετ Γ - Οντς Γ 1:2
19:00Τίνσετ Γ - Τίλερ Γ 1:3
19:00Φάνα Γ - Φιλινγκσντάλεν Γ 0:1
19:15Βόλντα Γ - Χερντ Γ 5:3
20:00Γκρίμσταντ Γ - Άρενταλ Γ 4:0
20:00Σάντεφιόρντ Γ - Όβρεβολ Χόσλ Γ 0:2
20:00Σόλα Γ - Αβαλντσνές Γ 0:2
20:00Σπάρτα Σάρπσμποργκ Γ - Νάνσετ Γ 4:1
20:00Στρόμμεν 2 Γ - Χαμ-Καμ Γ 0:2
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Φάση Ομίλων
01:00Καράκας (Βεν) - Πενιαρόλ (Ουρ) 0:101:00Ροζάριο Σεντράλ (Αργ) - Ατλέτικο Μινέιρο (Bρα) 0:1
03:00Νασιονάλ (Ουρ) - Ρίβερ Πλέιτ (Αργ) 2:2
03:00Ντεπορτίβο Ταχίρα (Βεν) - Λιμπερτάδ (Παρ) 1:1
03:00Παλεστίνο (Χιλ) - Φλαμένγκο (Bρα) 1:0
05:00Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες (Περ) - Τζούνιορ (Κολ) 1:1
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Φάση Ομίλων
01:00Νασιονάλ Ασουνσιόν (Παρ) - Κορίνθιανς (Bρα) 0:201:00Ρασίνγκ Μοντεβιδέο (Ουρ) - Αργεντίνος Τζούνιορς (Αργ) 2:1
03:00ΑναβολήΡεάλ Τομαγιάπο (Βολ) - Ιντερνασιονάλ (Bρα) -:-
03:00Σέζαρ Βαλέγιο (Περ) - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν (Κολ) 1:5
03:30Αλιάντζα Πετρολέρα (Κολ) - Κρουζέιρο (Bρα) 0:3
03:30Σπορτίβο Αμελιάνο (Παρ) - Ντανούμπιο (Ουρ) 2:1
05:00Όλγουέιζ Ρέντι (Βολ) - Ντεφένσα Τζουστίτσια (Αργ) 3:0
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
20:30Γκόλντεν Άροουζ - Μαμελόντι Σάνταουνς 0:020:30Ορλάντο Πάιρετς - Τσίπα Γιουνάιτεντ 2:0
20:30Πόλοκουέιν - Ρίτσαρντς Μπέι 0:0
20:30Στέλενμπος - Αμαζούλου 0:0
ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα
16:45Σουρ Κλαμπ - Ίμπρι 2:119:30Σοχάρ - Αλ-Σαμπάμπ 3:1
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Βίλα - Ουακίσο Τζάιαντς 3:216:00Μπράιτ Σταρς - ΝΕΚ 1:1
19:00Βάιπερς - Εξπρές 1:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Σαχτάρ Ντόνετσκ Γ - Λάντομιρ Γ 2:0ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:30ΑΝΑ Ζαέν - Σαν Μάρκος 0:2ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Σεβισούλ Σελιμπάρ - Μιοβένι 2:217:30Κορβινούλ Χουνεντοάρα - Μιερκουρέα Τσιούκ 3:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Μπακάου - Στίντα Μιρόσλαβα 2:118:00Μπουκόβινα Ρανταούτι - Μπακό 1:3
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Σομούζ Φαλτιτσένι - Βασλούι 2:0ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Μέταλουλ Μπουζάου - Ουνιρέα Μπρανιστέα 4:018:00Φοτσανί - Σπόρτινγκ Λιέστι 4:0
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βόιντα Λίμπεζις - Σουτέστι 0:518:00Μπράιλα - Ράμνιτσου Σαράτ 1:4
18:00Χαμάνγκια Μπαΐα - Φορτίνο Ιάνκα 0:3
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Αφουμάτι - Κλιντσένι 5:118:00Καλαράσι - Αγκρικόλα Μπορτσέα 2:0
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αξιόπολις Τσερναβόντα - Προγκρεσούλ Φουντουλέα 3:118:00Γκλόρια Μπανεάσα - Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια 1:2
18:00Ινάιντε - Βολουντάρι 2 0:0
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Δυναμό Βουκουρεστίου - Ντουναρέα Γκιουργκίου 5:218:00Ποπέστι Λεορντένι - Μπλεγιόι Βισπέστι 1:3
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Μορένι - Πουτσιοάζα 1:018:00Μουσελούλ Μουσκέλ - Παουλέστι 2:0
18:00Πλοπένι - Τρικολορούλ Μπρεάζα 1:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βιτορούλ Κουρίτα - Μπρασόφ 1:0ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Κουρτισοάρα - Καλιμανέστι 2:018:00Ουνιρέα Μπασκόφ - Πετρολούλ Ποτκοάβα 1:2
18:00Σπόρτινγκ Ροσιόρι - Χορέτζου 1:4
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αβαντούλ Περιάμ - Σοκοντόρ 4:0ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα - Ουνιβερσιτάτεα ντιν Άλμπα Ιουλία 6:018:00Μίντιαζ - Ουνιρέα Ουντζένι 0:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Μεταλουργκιστούλ Τσουγκίρ - Ιντάστρια Γκάλντα 2:2ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο Ρουμανίας Γυναίκες
11:00CSM Αλεξάνδρια Γ - Γκλόρια 2018 Μπίστριτα Γ 0:213:00Γιουνάιτεντ Μπιχόρ Γ - Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ 1:4
14:00Βάσας Οντορχέι Γ - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα Γ 5:1
15:00Ολύμπια Κλουζ Γ - Μιερκουρέα Τσιούκ Γ 3:2
18:00Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Γ - Μπανάτ Γ 1:1
18:00Τάργκου Μούρς Γ - Φαρούλ Κονστάντα Γ 5:1
ΡΩΣΙΑ: FNL
17:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Ροντίνα Μόσχας 1:218:00Σαρατόφ - Τσερνομόρετς 0:0
19:00Καμάζ - Γιενισέι 1:1
19:30Δυναμό Μακατσκαλά - Κίμκι 1:0
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
16:00Καλούγκα - Ν. Μπριάνσκ 1:2ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1
16:30Ανγκούστ Ναζράν - Δυναμό Μακατσκαλά 2 1:1ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία
18:55Αλ Ταραί - Αλ Γιαντάλ 1:119:40Αλ Ορούμπα - Αλ Αραμπί 1:0
20:50Αλ Καϊσομά - Αλ Μπατίν 2:2
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Μπάτσκα Τόπολα - Ραντνίτσκι 1923 4:317:00Νάπρεντακ - Παρτιζάν 3:3
19:00Βοϊβοντίνα - Τσουκαρίτσκι 2:3
19:30Μλάντοστ - Ερυθρός Αστέρας 0:1
ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βρσακ - Μέταλακ 1:018:00Ραντνίτσκι Βελιγραδίου - Μλάντοστ ΓΑΤ 0:2
20:00Κολουμπάρα - Ντουμπότσιτσα 1:1
20:00Σεβόινο - Νόβι Σαντ 3:3
ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:30Λουάβα - Ουίλμπερφορς Στράικερς 0:120:00Μπο Ρέιντζερς - Μπάι Μπουρέ Ουόριορς 1:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
11:30Κεζμάροκ - Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο 5:011:30Λοκομοτίβα Κόζιτσε - Κέτσνετς 4:3
11:30Μλάντοστ Κάλσα - Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ 3:3
11:30Πόπραντ - Βέλκι Σάρις 8:1
11:30Σαμπίνοφ - Γκέρλαχοφ 3:1
11:30Σοκόλ Λουμπότιτσε - ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς 2:2
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Σπάρτακ Τρνάβα Γ - Ρουζομπέροκ Γ 2:1ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Μπαντμπααντό - Ελμάν 1:2ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
20:00Εσκιλστούνα - Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε 3:320:00Κάρλσταντ - Γιουνάιτεντ Νόρντικ 1:3
20:00Κάρλσταντ BK - Κάρλμπεργκς 2:1
20:30Ταμπί - Χάμαρμπι 0:4
21:00Έρεμπρο Συριάνσκα - Σολεντούνα 0:2
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
19:30Λιούνγκσκίλε - Τρολάταν 1:520:00Αριάνα - Ρόζενγκαρντ 2:2
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες
20:00Βάζιο ΝΦΦ Γ - Χάκεν Γ 0:320:00Χάμαρμπι Γ - Νόρκεπινγκ Γ 2:0
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: FA Καπ Ταϊλάνδης
14:00Καντσαναμπούρι - Σαμούτ Σακόν 3:115:00Μπανγκόνγκ Γιουνάιτεντ - Ουντόν Γιουνάιτεντ 5:0
ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα
16:00Μασούγαα - Κινοντόνι 3:019:00Γιάνγκ Άφρικανς - Καγκέρα Σούγκαρ 1:0
ΤΟΥΡΚΙΑ: Κύπελλο
20:30Καραγκουμρούκ - Τραμπζονσπόρ 0:4ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
15:00Αχάλ - Αρκαντάγκ 0:415:00Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ - Μερβ 2:0
16:00Νέμπιτσι - Αλτίν Ασίρ 0:5
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
00:00Νορθ Ιστ Σταρς - 1976 Φοίνιξ 3:2ΤΣΕΧΙΑ: FNL
11:30Πρόστεγιοφ - Πρίμπραμ 2:111:30Σπάρτα Πράγας Β - Λίσεν 1:3
18:00Βισκόφ - Βισότσινα Γιλάβα 0:1
18:30Βάρνσντορφ - Κρόμεριτζ 3:2
18:30Ταμπόρσκο - Οπάβα 2:1
18:30Χρούντιμ - Ντούκλα Πράγας 0:2
19:00Βλάσιμ - Σίγμα Όλομουτς Β 0:3
19:00Μπρνο - Βικτόρια Ζίζκοφ 0:2
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
17:30Μπζένετς - Βσέτιν 1:0ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
11:15Χάβιροφ - Γιέσενικ 1:118:00Μπρίντλιτσνα - Νόλε Πολάνκα ναντ Όντρου 0:2
18:30Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ - Βράτιμοφ 2:5
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
11:15Ολέζνικ - Τρεμπόν 3:016:00Προτίβιν - Σέμιτσε 1:2
18:00Γιανκόφ - Τιν ναντ Βλτάβου 2:3
18:00Μάλσε Ρούντνε - Τρχόβε Σβίνι 11:0
18:00Μιλέβσκο - Μιρόβιτσε 2:1
18:00Ντράζιτσε - Τζούνιορ Στρακόνιτσε 1:4
18:00Όσεκ - Τρεμπέτιτσε 1:5
ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
16:00Τουζίμ - Κράλοβσκε Πόριτσι 2:4ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
18:00Λάζνε Μπέλοχραντ - Σόλνιτσε 1:618:00Λιμπτσάνι - Γιάρομερ 2:1
ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ
18:00Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα - Στράζ ποντ Ράλσκεμ 2:0ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
15:00Ζρουτς - Κοσούτκα Πλζεν 2:2ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
15:30Φρίντεκ Μίστεκ U19 - Κάρβινα U19 3:0ΤΣΕΧΙΑ: Κύπελλο Τσεχίας Γυναίκες
13:45Σλάβια Πράγας Γ - Σλοβάτσκο Γ 2:0ΤΥΝΗΣΙΑ: Κύπελλο
16:30Κερκενάν - Σεντ Εσπεράνς 2:1παράτ.ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL
10:45Κάγια - Φίλιπιν Έρφορς 9:0ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β
18:30Πόξιτ - Τάμπερε Γιουν. 0:5ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ
18:00OLS Ούλου - SJK 1:218:00Ατλάντις - ΓιαΠΣ 3:1
18:30GBK Κόκολα - Ούλου 0:3
18:30VIFK - Ακατέμια 1:2
18:30Βααγιακόσκι - KTP 0:5
18:30Κάπα 1924 - JBK 0:1πέν.
18:30Κούλτσου - Λάχτι 0:7
18:30Μικέλι 2 - Μικέλι 0:3
18:30ΣαλΠα - Εκενάς 2:3πέν.
18:30Χόνκα - PK-35 1:2
19:00VJS - Γκνιστάν 3:0
19:00Ιλβ 2 - Ίντερ Τούρκου 0:3
19:00Λάντεν Ρέιπας - Χάκα 1:5
19:30Μουσάν - TPV Τάμπερε 2:0
20:00ΕΒΚ - Κέσκι-Ουουσιμάα 2:0
20:10Τούλον Ταΐστο - ΚαΠα 1:2πέν.
20:30NJS - ΕΠΣ 0:3
20:45Μίκελιν Κισάτ - PEPO 1:4
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες
18:00Ντεπόρτες Ικίκε Γ - Αντοφαγκάστα Γ 2:018:00Σαντιάγκο Μόρνινγκ Γ - Αουντάξ Ιταλιάνο Γ 5:0
22:30Έβερτον Γ - Κοκίμπο Γ 0:1
22:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα Γ - Κομπρεσάλ Γ 2:2
22:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή Γ - Ουνιόν Εσπανιόλα Γ 3:0
23:00Παλεστίνο Γ - Κόλο Κόλο Γ 0:5
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.