REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 08.08.2022 » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

22:00Γουέστ Μπρομ - Γουότφορντ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

19:00Γουέστ Μπρομ U21 - Νιουκάστλ U21 2:1
21:00Γούλβς U21 - Τσέλσι U21 1:7
21:00Κρίσταλ Πάλας U21 - Μπράιτον U21 3:2
21:00Λέστερ U21 - Τότεναμ U21 2:2
21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U21 - Σαουθάμπτον U21 1:3

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

14:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ U21 - Σουόνσι U21 2:1
16:00Μπέρνλι U21 - Τσάρλτον U21 1:3
16:00Πετέρμπορο U21 - ΚΠΡ U21 2:2
21:00Χαλ U21 - Μίλγουολ U21 0:1

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Τουράν - Καμπάλα 0:2

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Κεράμικα Κλεοπάτρα - ΕΝΠΠΙ 0:0
19:30Τάλα Ελ Γκαΐς - Ήστερν Κόμπανι 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

23:30Ιντεπεντιέντε - Ρίβερ Πλέιτ 0:1
02:00Νιούελς Όλντ Μπόις - Κολόν Σάντα Φε 0:0
17:00Σεντράλ Κόρντομπα - Ντεφένσα Τζουστίτσια 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

02:00Μπελγκράνο - Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε 1:3
21:00Χιμνάσια Χουχούι - Κίλμες 3:1
21:30Σαν Μαρτίν - Μπράουν Αντρόγκε 3:2
23:10Κλαμπ Α. Γκουέμες - Ιντστιτούτο Κόρντομπα 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

21:30Λος Αντές - Αργεντίνο ντε Κίλμες 4:1
21:30Ντοκ Σουντ - Ντεφενσόρες Ουνίντος 0:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:30Κλαμπ Λουϊάν - Μίντλαντ 0:1
21:30Τζένεραλ Λαμαντρίντ - Πορβενίρ 2:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Εστουδιάντες 2 - Σαν Λορέντζο 2 4:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

19:35Ντεπορτίβο Εσπανιόλ Γ - Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες Γ 1:5
21:10Ρασίνγκ Κλούμπ Γ - Ουρακάν Γ 0:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Σίρακ - Ουραρτού 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Τσάμπιονς Λιγκ OFC

03:00Ρέβα (Φιτ) - Όκλαντ Σίτι (Nζλ) 0:3
06:00Nikao (Νκκ) - Χιεντζέν (Νκλ) 0:1

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00UCV - Ζούλια 0:1
02:30Εστουντιάντες Μέριδα - Πορτουγκέζα 1:1

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Academia Anzoategui - Ανγκοστούρα 1:2
23:00Academia Rey - Ουνιόν Λόκαλ Αντίνα 2:1
23:00Rayo Zuliano - Τάιτανς 4:4
23:00Γιαρακουιάνος - Nueva Esparta 2:0
23:00Δυναμό Πουέρτο - Atletico La Cruz 0:0
23:00Λανέρος - Ουρένα 0:1
23:00Λιμπερταντόρ - Bolivar 1:2
23:00Ρεάλ Φροντέρα - Τρουχιγιάνος 1:0
23:00Φουντασιόν AIFI - Πετάρε 2:1
23:00Χίροουζ ντε Φάλκον - Ατλέτικο Ελ Βίγκια 1:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

00:15Δε Στρόνγκεστ - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο 3:2
02:30Ορόρα - Ουνιβερσιτάριο 1:1

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

23:00Libertad FC - Μαρισκάλ Σούκρε 0:4

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

18:30Σεπτέμβρη Σόφια - Λοκομοτίβ Σόφιας 0:3
20:45Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - Αρντά 1:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

18:00Μπότεφ Πλόβντιβ II - Μίνιορ Πέρνικ 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

00:00Φορταλέζα - Ιντερνασιονάλ 3:0
01:00Ατλέτικο Μινέιρο - Ατλέτικο Παραναένσε 2:3

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00Ρέμο - Απαρετσιντένσε 0:0
01:00Μιρασόλ - Βιτόρια 1:2
02:00Βόλτα Ρεντόντα - Φεροβιάριο 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

01:00Ρίο Μπράνκο - ΑΣΑ 0:0

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

21:45Καέν - Μετς 1:0

ΓΕΩΡΓΙΑ: Κύπελλο

16:00Ματσακελά - Ντίλα Γκόρι 1:6

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:00CSD Μιουνισιπάλ - Ιθτάπα 1:0
00:00Γκουαστατόγια - Ξιναμπαγιούλ 1:0

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Σίλκεμποργκ - Άαλμποργκ 3:1

ΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Λαντσπόκαλ

20:00Culpa - Μάριμπο ΒΚ 2:0

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Επίπεδο Νικητών

23:00Γιαραμπακόα - Βέγκα Ρεάλ 1:2
01:00Ατλέτικο Παντόγια - Τσιμπάο 3:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

00:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Ντεπορτίβο Κουέντσα 0:2
03:00Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ - Μουσούκ Ρούνα 4:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

18:00Πάιντε Λιναμισκόντ U21 - Φλόρα U21 1:2

ΗΠΑ: MLS Next Pro

00:00Κολόμπους Κρού 2 - Νιού Γιόρκ Σίτι II 3:0
01:00Σινσινάτι 2 - Φιλαδέλφια Γιούνιον II 2:3
02:00Ίντερ Μαϊάμι II - Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II 4:2
02:00Τορόντο II - Ορλάντο Σίτι Β 3:0
03:00Χιούστον Ντάιναμο 2 - Σπόρτινγκ Κάνσας II 3:0
05:00Πόρτλαντ Τίμπερς 2 - Νορθ Τέξας 3:2πέν.

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

00:00Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ - Κάνσας Σίτι Κάρεντ Γ 1:2
01:00Ράιν Γ - Χιούστον Ντας Γ 1:2
01:00Σικάγο Γ - Γκόθαμ Γ 2:0
02:00Ορλάντο Πράιντ Γ - Έιντζελ Σίτι Γ 2:2

ΙΝΔΙΑ: Calcutta Premier Division A

12:30Γιουνάιτεντ Σπορτς Κλαμπ - Τολιγκούνγκε Αγκραγκάμι 5:3
12:30Μπαβανιπόρ - Κιντερπόρε 1:0
12:30Πίρλες - Τζορτζ Τελεγκράφερ 1:1
12:30Ρέιλγουεϊ - Καλκούτα Κάστομς 3:0
12:30Σάουδερν Σάμιτι - Αριάν 1:2

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα

22:15Ακράνες - Βαλούρ 1:2
22:15Λέικνιρ Ρέικιαβικ - Κέφλαβικ 1:2

ΙΣΡΑΗΛ: Τότο Καπ

20:00Χαποέλ Χαντέρα - Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά 1:0
20:30Χαποέλ Τελ Αβίβ - Άσντοντ 2:3

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

18:45Τζένοα - Μπενεβέντο 3:2
19:00Μόντενα - Σασουόλο 3:2
22:00Kρεμονέζε - Τερνάνα 3:2
22:15Μπολόνια - Κοζέντσα 1:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

00:00Βαλούρ - Γιόρκ Γιουνάιτεντ 2:0

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:30Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ - Σούτζου Ντόνγκβου 0:0
14:30Ζίμπο Κούγιου - Κιντάο Μάνατι 1:1

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:30Hainan Star - Ίνερ Μονγκόλια 2:2
10:30Zhuhai Qinao - Jiangxi Dark Horse 1:0

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

15:00Ντορντόι Μπισκέκ - Kaganat 3:1
15:30Nur-Batken - Καντ 0:3
15:30Καρά Μπαλτά - Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά 0:6

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

02:10Τζούνιορ - Όντσε Κάλντας 1:2
04:15Περέιρα - Σάντα Φε 0:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Ορσομάρσο - Ούιλα 0:2
23:30Φορταλέζα - Ρεάλ Καρταγένα 3:1
23:00Λανέρος - Ατλέτικο 1:0
23:00Μπόκα Τζούνιορς - Βαλεντουπάρ 2:0
23:00Ρεάλ Σανταντέρ - Μπογκοτά 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

16:00Ιράν U19 - Αφγανιστάν U19 4:0
19:00Τατζικιστάν U19 - Κιργκιζστάν U19 3:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

18:30Φολγκόρ Καρατέζε (Ιτα) - Ρενάτε (Ιτα) 1:2
19:00Αβελίνο (Ιτα) - Κασερτάνα (Ιτα) 1:1
21:00Αλμπαθέτε (Ισπ) - Σοτσουεγιάμος (Ισπ) 1:0

ΚΟΣΜΟΣ: Τουρνουά COTIF - Πλέι Οφς

23:00Ουρουγουάη U20 - Αργεντινή U20 0:4

ΚΟΣΜΟΣ: Αγώνες Ισλαμικής Αλληλεγγύης

13:30Αλγερία U23 - Καμερούν U23 3:0
13:30Μαρόκο U23 - Ιράν U23 3:0
17:00Σαουδική Αραβία U23 - Αζερμπαϊτζάν U23 1:0
17:00Τουρκία U23 - Σενεγάλη U23 1:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

19:00Σάκου Γ (Eσθ) - Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας Γ (Λιθ) 1:5

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

03:00Σάντος Ντε Γκουαπίλ - Γκουανακαστέκα 0:1

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

01:00Μουνισιπάλ Γκαραμπίτο - Quepos Cambute 2:3

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

00:30Μπάρμπερ - Γιόνγκ Κολόμπια 1:0
02:45Βίλεμσταντ - Σέντρο Ντομινγκίτο 2:0

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

18:00Σπάρτακς - Ντόγκαβπιλς 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

14:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 - Σλάβια Μοζίρ 2 7:1
17:00Γκόμελ 2 - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 2 2:1

ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ: Κύπελλο Λιχτενστάιν

21:00Triesen Γ - Έσεν Γ 0:5

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

20:30Ντουντελάνζ - Ζενές Ες 5:0

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:45Κελαντάν Γιουνάιτεντ - Τερενγκάνου 2 2:3

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

00:00Ατλέτικο Σαν Λουίς - Νεκάξα 1:2
02:05Πατσούκα - Τιγκρές 2:0
04:05Κλαμπ Αμέρικα - Χουάρεθ 2:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

05:00Λεονές Νέγκρος - Βενάντος 4:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

04:05Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ - Τολούκα Γ 2:0

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Σαγκαΐνγκ Γιουνάιτεντ - Μιαβαντί 0:4

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:00Sport Sebaco - UNAN-Μαναγκούα 5:0
01:00Φερέτι - Γιαλάπα 3:1
04:00Γιουβέντους Μαναγκούα - Εστέλι 0:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

19:00Ασάνε - Φρέντρικσταντ 4:3
19:00Γκρορούντ - Κόνγκσβίνγκερ 1:2
19:00Ρανχάιμ - Μιοντάλεν 2:1
19:00Σάντνες Ούλφ - Σκιντ 0:0
19:00Σταρτ - Μπρίνε 6:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

20:00Άσκερ - Βαλερένγκα 2 1:4

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

18:00Φραμ - Σάρπσμποργκ 2 2:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

19:00Στρίντχαϊμ - Ρόζενμποργκ 2 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

17:30Φλόγια - Στρόμσγκοντσετ 2 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Γεονάμ - Μπουτσεόν 1995 1:1
13:00Γκιεονγκνάμ - Ανιάνγκ 2:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00Γιόνγκ Άγιαξ - Τέλσταρ 1:1
21:00Γιονγκ ΑΖ Αλκμάαρ - MVV Μάαστριχτ 3:1

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

02:00Ρεάλ Εσπάνα - Μοτάγκουα 1:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

21:15Ντιοσγκιόρι - Σοροκσάρ 1:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:30Ντιφενσορ Σπόρτινγκ - Πενιαρόλ 2:3
21:00Αλμπιόν - Λίβερπουλ Π. 1:1

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

02:30Σουντ Αμέρικα - Ουρουγκουάη Μοντεβιδέο 1:0

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

00:00Potros del Este - Αλιάντζα 2:1
02:15Μιγκελίτο - Άραμπε Γιούνιντο 0:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:00Σολ Ντε Αμέρικα - Γκουαρανί 1:0
01:30Ολίμπια Ασουνσιόν - Σπορτίβο Αμελιάνο 2:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

21:30Σπορτίβο Ιτένο - Μάρτιν Λεντέσμα 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Σιενσιάνο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες 1:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

23:00Αλφόνσο Ουγκάρτε - Pirata 2:1
23:00Χουάν Άουρικ - Union Huaral 4:1
23:30Κομερσιάντες Ουνίντος - Santos 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

23:30Κάρλος Μανούτσι Γ - Ουνιβερσιτάριο Γ 1:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

20:00Πλοκ - Λέγκνιτσα 4:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Σταλ Ρζεσζόφ - Ρουχ Χορζόφ 2:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

22:15Ζιλ Βιθέντε - Πάσος Φερέιρα 1:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

20:00Πεναφιέλ - Λεϊσόες 0:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Προκριματικά

19:00Εστορίλ U23 - Φαρένσε U23 3:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

18:00Χερμανστάντ - Βολουντάρι 2:1
21:00Μποτοσάνι - Φαρούλ Κονστάντα 1:1

ΡΩΣΙΑ: FNL

18:00Νεφτεκίμικ - Ρουμπίν Καζάν 2:2
20:00Βάλτικα - Άρσεναλ Τούλα 1:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

17:00Αλάνια 2 - Yessentuki 0:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Γιάβορ - Μλάντοστ ΓΑΤ 2:1

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Νόβι Σαντ - Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο 0:1
22:00Σεβόινο - Μάτσβα 2:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

21:15Γκόριτσα - Κόπερ 1:2

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Χόρσιντ - Τζαζίρα 3:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

20:00Βάρμπεργκς - Γκέτεμποργκ 0:4
20:00Χάκεν - Χέλσινγκμποργκ 5:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Βάστερας - Μπρομαποϊκάρνα 0:1
20:00Έρεμπρο - Έργκριτε 0:1
20:00Εσκιλστούνα - Γιόνσεπινγκ 0:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:15Μπασακσεχίρ - Κασίμπασα 4:0
21:45Ανκαραγκούτσου - Κόνιασπορ 0:0
21:45Φενερμπαχτσέ - Ουμρανιγιεσπόρ 3:3

ΤΟΥΡΚΙΑ: Rezerv Lig

17:00Γκιρεσούνσπορ 2 - Ανταναντεμίρσπορ 2 5:1
17:00Καραγκουμρούκ 2 - Αλάνιγιασπορ 2 1:0
18:00Αντάλιασπορ 2 - Γαλατασαράι 2 2:4

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

11:15Ντούκλα Πράγας U19 - Σπάρτα Πράγας U19 0:2

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

11:00Στάλιον - Μεντιόλα 1991 2:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:00Λάχτι - HIFK 0:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30Κλουμπί 04 - Τάμπερε Γιουν. 1:1
18:30Χόνκα Ακατέμια - GrIFK 1:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

19:00ΠΚ-35 Βάνταα Γ - HJK Γ 1:3

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

01:15Κόλο Κόλο - Αντοφαγάστα 1:0
03:45Νουμπλένσε - Κοκίμπο 2:1
00:30Χουατσιπάτο - Ουιόν Λα Καλέρα 3:4

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

19:30Μπαρνετσέα - Σάντα Κρούζ 2:0

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00ΑναβολήΝτεπόρτες Κονσεπσιόν - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.