REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 06.08.2022 » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:30Φούλαμ - Λίβερπουλ 2:2
17:00Λιντς - Γούλβς 2:1
17:00Μπόρνμουθ - Άστον Βίλα 2:0
17:00Νιουκάστλ - Νότινγκχαμ Φόρεστ 2:0
17:00Τότεναμ - Σαουθάμπτον 4:1
19:30Έβερτον - Τσέλσι 0:1

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

18:00Στρασβούργο - Μονακό 1:2
22:00Κλερμόν - Παρί Σεν Ζερμέν 0:5

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Άουγκσμπουργκ - Φράιμπουργκ 0:4
16:30Βόλφσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης 2:2
16:30Γκλάντμπαχ - Χόφενχαϊμ 3:1
16:30Μπόχουμ - Μάιντζ 1:2
16:30Ουνιόν Βερολίνου - Χέρτα Βερολίνου 3:1
19:30Μπορούσια Ντόρτμουντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν 1:0

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:30Νόριτς - Γουίγκαν 1:1
17:00ΚΠΡ - Μίντλεσμπρο 3:2
17:00Μπέρνλι - Λούτον 1:1
17:00Μπρίστολ Σίτι - Σάντερλαντ 2:3
17:00Πρέστον - Χαλ 0:0
17:00Ρέντινγκ - Κάρντιφ 2:1
17:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μίλγουολ 2:0
17:00Σουόνσι - Μπλάκμπερν 0:3
17:00Στόουκ - Μπλάκπουλ 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Έξετερ - Πορτ Βέιλ 4:0
17:00Μίλτον Κέινς Ντονς - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ 0:1
17:00Μπάρνσλεϊ - Τσέλτεναμ 1:0
17:00Μπάρτον - Μπρίστολ Ρόβερς 0:4
17:00Μπόλτον - Γουίκομπ 3:0
17:00Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Κέιμπριτζ 1:0
17:00Πιτέρμπορο - Μόρκαμ 3:0
17:00Πόρτσμουθ - Λίνκολν 0:0
17:00Σριούσμπερι - Άκρινγκτον 0:1
17:00Τσάρλτον - Ντέρμπι 1:0
17:00Φλίτγουντ - Πλίμουθ 2:1
17:00Φόρεστ Γκριν - Ίπσουιτς 1:2

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Γκρίμσμπι - Νορθάμπτον 1:1
17:00Κόλτσεστερ - Καρλάιλ 1:1
17:00Κρόλεϊ - Λέιτον Όριεντ 0:1
17:00Κρου - Χάροουγκεϊτ 3:0
17:00Μάνσφιλντ - Τρανμίρ 1:0
17:00Μπάροου - Μπράντφορντ 3:2
17:00Νιουπόρτ - Γουόλσολ 0:1
17:00Ντονκάστερ - Σάτον 2:1
17:00Σουίντον - Σάλφορντ 0:0
17:00Στίβενεϊτζ - Στόκπορτ 2:1
17:00Τζίλιγχαμ - Ρότσντειλ 1:0
17:00Χάρτλπουλ - Γουίμπλετον 0:0

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

17:00Άλντερσοτ - Σόλιχαλ 1:4
17:00Άλτρινκχαμ - Μέιντστόουν 1:1
17:00Γιόρκ - Γουόκινγκ 2:0
17:00Γουελντστόουν - Μπρόμλεϊ 3:2
17:00Μπαρνέτ - Χάλιφαξ 2:0
17:00Νότς Κάουντι - Μέιντενχεντ 3:0
17:00Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ - Γκέιτσχεντ 2:2
17:00Ντόρκινγκ - Τσέστερφιλντ 2:2
17:00Ρέξαμ - Ίστλιχ 2:1
17:00Σάουθεντ - Μπόρεχαμ Γούντ 0:1
17:00Τορκί - Όλνταμ 0:0
19:20Σκάνθορπ - Γέοβιλ 2:1

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

17:00Άλφρετον - Τσέστερ 2:2
17:00Κέρζον Άστον - Μπάνμπουρι 1:2
17:00Λέμινγκτον - Φάρσλεϊ 4:0
17:00Μπλάιθ - Κιντερμίνστερ 0:1
17:00Μπόστον - Σάουθπορτ 3:5
17:00Μπράκλεϊ Τάουν - Σκάρμπορορ 2:0
17:00Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου - Κινγκς Λιν 0:1
17:00Ντάρλινγκτον - Γκλούσεστερ 3:1
17:00Πετέρμπορο Σπορτς - Μπάξτον 1:1
17:00Τέλφορντ - Κόρλεϊ 1:0
17:00Φίλντε - Κέτερινγκ 2:1
17:00Χέρεφορντ - Σπένιμουρ 3:3

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

17:00Γουέιμάουθ - Τόνμπριτζ 1:3
17:00Έμπσφλίτ - Τσίπενχαμ 3:0
17:00Μπαθ - Ντάρτφορντ 0:2
17:00Ντάλουιτς Χάμλετ - Μπρέιντρι 2:1
17:00Οξφόρδη - Ίστμπουρν Μπόρο 1:3
17:00Ουόρθινγκ - Ντόβερ 1:1
17:00Τόντον Τάουν - Γουέλινγκ 0:0
17:00Τσέλμσφορντ - Σεντ Άλμπανς 1:1
17:00Τσέσνατ - Χάμπτον & Ρίτσμοντ 3:2
17:00Χάβαντ - Σλογκ Τάουν 3:1
17:00Χάνγκερφορντ - Κόνκορντ 0:1
17:00Χέμελ Χέμπστεντ - Φάρνομπορο 1:0

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

17:00Άλβερτσερτς - Στούρμπριτζ 3:0
17:00Κινγκς Λάνγκλεϊ - Μικλόβερ 2:2
17:00Λέιστον - Νούνιτον 3:2
17:00Μπάρουελ - Χίτσιν 1:2
17:00Μπρομσγκρόουβ - Σεντ Ιβς 1:2
17:00Ράζντεν & Ντάιαμοντς - Νίντχαμ Μάρκετ 0:0
17:00Ράσαλ - Κόαλβιλ Τάουν 0:3
17:00Ρόιστον - Μπάσφορντ 3:1
17:00Στράτφορντ - Μπέντφορντ 1:1
17:00Τάμγουορθ - Ίλκεστον 1:1
17:00Χέντνεσφορντ - Ρέντιτς 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

17:00Γκόσπορτ Μπόρο - Μέθυρ Τάουν 3:2
17:00Μετροπόλιταν Πολίς - Χάγιες & Γέντινγκ 2:1
17:00Μπράκνελ Τάουν - Ουέστον-Σούπερ-Μάρε 2:2
17:00Ντόρκεστερ - Νορθ Λέι 2:1
17:00Ουίντσεστερ Σίτι - Πούλ 0:3
17:00Πλίμουθ Πάρκουεϊ - Τσέσαμ 2:2
17:00Σάλσμπουρι - Μπίκονσφιλντ Τάουν 1:0
17:00Τίβερτον - Χάροου 0:0
17:00Χάνουελ Τάουν - Τρούρο 1:3
17:00Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ - Σουίντον Σ 0:3
17:00Χέντον - Γέιτ Τάουν 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

15:00Άρσεναλ U21 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 3:1

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Καραμπάγκ - Σαμπάιγ 3:1

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Φάρκο - Ελ Ισμαΐλι 0:0
19:30Φιούτουρ - Γκαζλ ελ Μαχαλά 2:1
22:00Πίραμιντς - Αλ Μοκαουλούν 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

01:00Χιμνάσια Λα Πλάτα - Γκοντόι Κρούζ 2:0
03:30Μπάνφιλντ - Πατρονάτο 0:0
03:30Σαρμιέντο Τζουνίν - Λανούς 2:1
19:00Άρσεναλ Σαραντί - Ατλέτικο Τουκουμάν 3:1
21:00Μπαράκας Σεντράλ - Ρασίνγκ Κλούμπ 0:0
00:00Ουνιόν Σάντα Φε - Βελέζ Σάρσφιλντ 2:1
00:00Ταγιέρες Κόρντομπα - Αργεντίνος Τζούνιορς 2:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

02:10Ντεπορτίβο Μορόν - Αλμάγκρο 3:0
19:10Σαν Τέλμο - Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν 1:0
21:00Γιμνάσια Μεντόζα - Τριστάν Σουάρεζ 0:0
21:30Βίγια Νταλμάιν - Φέρο Καρίλ Οέστε 1:0
21:30Ντεπορτίβο Ριέστρα - Σατσατσίπας 2:0
22:40Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Γκιγιέρμο Μπράουν 3:2
00:05Τεμπερλέι - Νουέβα Σικάγο 2:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

03:30Σεντράλ Νόρτε - Ατλέτικο Παρανά 0:1
21:00Καμιονέρος Μπουένος Άιρες - Θιουδάδ Μπολιβάρ 0:1
21:00Σαν Μαρτίν Φορμόζα - Χιμνάσια γ Τίρο 4:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

19:10Φίνιξ - Κολεγκιάλες 4:0
21:30UAI Ουργκίζα - Βίγια Σαν Κάρλος 1:0
21:30Ιτουζάινγκο - Ακασούζο 0:2
21:30Ντεπορτίβο Αρμένιο - Ταγιέρες Εσκαλάντα 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:30Βικτοριάνο Αρένας - Λινιέρ 1:2
21:30Λαφερέρ - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ 0:2
21:30Μπερατζατέγκουι - Λεάντρο Ν. Άλεμ 2:1
00:00Ρεάλ Πιλάρ - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30Γιουπανκούι - Ντεπορτίβο Μουνίς 1:1
21:30Λουγκάνο - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες 0:0
21:30Σεντράλ Μπαλεστέρ - Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Κολόν Σάντα Φε 2 - Νιούελς Όλντ Μπόις 2 0:2
16:00Ρίβερ Πλέιτ 2 - Ιντεπεντιέντε 2 2:1
16:00Ροζάριο Σεντράλ 2 - Τίγκρε 2 2:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

17:00Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ - Ρίβερ Πλέιτ Γ 1:2
19:10Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο Γ - Εξουρσιονίστας Γ 1:1

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Νόα - Λερναΐν Αρτσάκ 0:1
17:00Αλασκέρτ - Αραράτ 2:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

07:15Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ 3:2
08:00ΑναβολήΟ'Κόνορ Νάιτς - Κανμπέρα Ολύμπικ -:-
10:00Κανμπέρα Κροάσια - Τάιγκερς 7:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:00Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ - Νιουκάστλ Ολύμπικ 2:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW - Πλέι Οφς

10:00Μαρκόνι Στάλιονς - ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ 0:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

11:15Λόγκαν Λάιτινγκ - Καπαλάμπα 3:2
12:15Ήστερν Σάμπερμπς - Μπρισμπέιν Σίτι 1:4

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

08:00Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλα - Γουάιτ Σίτι 2:3
08:30Αδελαΐδα Κόμετς - Αδελαϊδά U21 7:0
08:30Κάμπελταουν Σίτι - Κρόιντον Κινγκς 2:1
08:30Σάουθ Αδελαΐδα - Αδελαϊδά Σίτι 1:3
08:30Σταρτ Λάιονς - ΝΕ Μέτρο Σταρς 0:1
11:30Αδελαΐδα Ολύμπικ - Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ 2:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:00Σάουθ Χόμπαρτ - Λόνσεστον 10:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

10:00Γιουνταλούπ - Μπαλκάτα 5:1
10:00Γκβέλουπ Κροάσια - Αρμαντέιλ 2:2
10:00Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ - Φλόριτ Αθήνα 0:1
10:00Μπέισγουότερ - Στέρλινγκ Μασεντόνια 1:3
10:00Περθ - Κόκμπερν Σίτι 3:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

18:00Βόλφσμπεργκερ - ΛΑΣΚ Λιντζ 1:5
18:00Ριντ - Στούρμ Γκρατς 1:1
20:30Χάρτμπεργκ - Red Bull Σάλτσμπουργκ 0:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

15:30Βόρβαρτς Στιούρ - Ντορνμπέρν 2:1
15:30Γκράτζερ - Λίφερινγκ 1:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

18:30Βίνερ Βικτόρια - Μπρουκ Λέιθα 5:1
18:30Μάουερβεκ - Λέομπεντορφ 2:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Βάιντορφ Σεντ Άννα - Ντόιτσλαντσμπέργκερ 3:6
20:00Ουνιόν Γκουρτέν - Γκλάισντορφ 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

18:00Μοτζ/Σιλτζ - Χολ 6:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

18:00Γκέλινγκ - Σεεκίρχεν 1:5
18:30Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Βαλς-Γκρούναου 2:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

18:00Ρότενμπεργκ - Αντμίρα Ντόρνμπερν 2:1
19:00Εγκ - Γκοφίς 3:2
19:00Μπρέγκετζ - Λότερακ 3:0

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ

17:00Γκενκ - Έπεν 4:2
19:15Κορτράικ - Σεντ Τρούιντεν 0:0
19:15Σαρλερουά - Οστάνδη 1:3
21:45Μαλίν - Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ 3:0

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

17:00Οβάιλ - KRC Χαρελμπέκε 1:2
19:00Χόμπουργκ - Χαμουάρ 3:2πέν.
20:00Βέβελγκεμ - Οβερίισε 3:4πέν.
20:30Λόντερζιλντ - Κοντρουζιέν 9:0
20:30Μπέρινγκεν - Ελέν-Γκρότενμπερζ 1:0
20:30Ρουμπέκε - Πέτεγκεμ 0:3
21:00KRC Μέσελεν - Μπέτεκομ 4:0
21:00Ζουάρτε Λίουβ - Σολιέρ Σπορ 2:1
21:00Ναμούρ - Σαερμπίκ-Εβέρ 1:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00Μονάγκας - Πουέρτο Καμπέγιο 0:1
02:15Ζαμόρα - Ντεπορτίβο Ταχίρα 2:0
00:00Μινέρος - Μετροπολιτάνος 2:2

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

14:00Μπιν Ντιν - Χανόι 0:1

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

12:00TTBD Που Ντονγκ - Λονγκ Αν 1:1
13:00Καν Χόα - Μπιν Πουόκ 1:0
14:00Καν Το - Χουέ 3:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ Γυναικών

12:00Τάι Νγκουιέν Γ - Χα Νόι 2 Γ 2:0
14:30Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ - Πονγκ Που Χα Ναμ 2 Γ 2:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

02:30Οριέντε Πετρολέρο - Ατλέτικο Παλμαφλόρ 0:0
22:00Ιντεπεντιέντε Πετρολέρος - Βίλστερμαν 4:1
00:15Γκουαμπίρα - Ρόιαλ Πάρι 1:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

18:00Φατίκ - Μαεστράνζα 7:0
22:00ΑΜΜ - GAM Sica Sica 3:0
22:00Κοτσαμπάμπα - Ενρίκε Χαπ 2:2
22:00Νουέβα Κλίζα - Real Mizque 2:1
22:00Τσερβετσέρια - Deportivo JUVA 1:0
23:00Libertad Gran Mamore - Ουνιβερσιτάριο Μπενί 2:0

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

18:30Στρούγκα - Πομπέντα 3:0

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Λιγκ Καπ Ιρλανδίας

16:00Lisburn Distillery - PSNI 2:1
16:00Ντόλινγκστοουν - Μπαλιμάκας 2:1
16:00Τόμπερμορ - Μπάνμπριτζ 1:3

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Μπόρακ Μπάνια Λούκα - Ίγκμαν Κόνιτς 1:0
18:00ΑναβολήΣλόγκα Ντομπόι - Ζρινιέσκι -:-
22:00Σαράγεβο - Ποσούσιε 1:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

18:30Κοτζάρα - Μρκόνιτς Γκραντ 0:0
18:30Κρούπα - Πρίγεντορ 4:0
18:30Λάκτασι - Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα 1:1
18:30Μόντριτσα - Ποντρίνιε Γιάνια 4:1
18:30Τεκστιλάτς - Ντρίνα Ζβόρνικ 0:0
21:00Σουτιέσκα Φόκα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

18:45Μπερόε - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0:2
21:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 - Μπότεφ Βράτσα 5:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

18:00Γιάντρα Γκάμπροβο - Λίτεξ Λόβετς 0:0
18:00Λουντόγκορετς II - Σπαρτάκ Πλέβεν 1:0
18:00Ντομπρούζντα - Στρούμσκα Σλάβα 1:1
20:00Έταρ - Μαρίτσα Πλόβντιφ 3:1
20:00Μοντάνα - Μπελασίτσα 2:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

18:30Ασενόβετς - Χάσκοβο 1:0
18:30Ατλέτικ Κουκλέν - Κάρνομπατ 1:0
18:30ΑναβολήΒερέια - Ροζόβα Ντολίνα -:-
18:30Λέφσκι Κάρλοβο - Τσερνομόρετς 1919 0:2
18:30Μπερόε II - Γκιγκάντ Σαεντινενί 1:2
18:30Μπόριλαβ Παρβομέι - Sliven 3:1
18:30Ντιμίτροβγκραντ - Γιαμπόλ 1915 0:2
18:30Ροντόπα Σμολιάν - Σοκόλ Μάρκοβο 2:0
18:30Σπαρτάκ Πλόβντιβ - Νέσεμπαρ 2:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

18:00Γκότσε Ντέλτσεφ - Σλιβνίσκι Γκερόι 2:0
18:00Γκρανίτ Βλαντάγια - Λέφσκι Σόφιας II 2:1
18:00Κιουστεντίλ - Βίρεν 1:1
18:00Μπάλκαν Μπότεβγκραντ - Μπότεφ Ιχτιμάν 2:0
18:00Μπάνσκο - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 III 1:0
18:00Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι - Κοστινμπρόντ 0:1
18:00Ομπορίστε - Ράζλογκ 2:0
18:00Ρίλσκι Σπόρτιστ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας II 1:1
18:00Σεπτέμβρη Σόφια 2 - Levski Rakovski 1:1
18:00Τσάβνταρ Ετροπόλ - Σλάβια Σόφιας 2 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

18:00Βιχάρ Σλαβιάνοβο - Boruna 4:0
18:00Λέφσκι - Μέζντρα 1:3
18:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Ακαντέμικ Σβιστόφ 1:2
18:00Μπντιν Βιντίν - Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες 3:2
18:00Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Γιουβέντους Μάλτσικα 2:1
18:00Σεβλιέβο - Παβλικένι 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

22:30Γιουβεντούντε - Αμέρικα ΜΓ 0:1
22:30Μποταφόγκο - Τσεάρα 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Βίλα Νόβα - Ιτουάνο 1:1
01:00Οπεράριο - Ναούτικο Ρεσίφε 1:0
03:30Γκουαρανί - Γκρέμιο 1:2
22:30Μπαΐα - CSA 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

21:00Ατλέτικο Σεαρένσε - Μποταφόγκο SP 0:2
23:00ABC - EC Σάο Ζοσέ 3:2
00:00Υπιράνγκα - Μαναούς 5:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

21:00Πορτουγκέζα - Νόβα Βενέτσια 2:1
22:00Μπαΐα Ντε Φέιρα - Σάο Μπερνάρντο 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε 2 - Πλέι Οφς

21:00Ατλέτικο Καταρινένσε - Μετροπολιτάνο 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

01:00Λεμένσε - Νοβέμπρο 1:1
21:00Άγκουα Σάντα - Πορτουγκέσα 1:1
21:00Ντεσπορτίβο - Πριμαβέρα EC 1:1
22:00Κομερσιάλ - Σερταοζίνιο 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών - Πλέι Οφς

21:00Φορταλέζα Γ - Ρεάλ Αρικέμς Γ 0:1
22:00JC Γ - Τσεάρα Γ 2:4

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

16:00Σεντ Ετιέν - Νιμ 1:1
20:00Αμιέν - Ανεσί 1:0
20:00Βαλενσιέν - Χάβρη 1:0
20:00Γκρενόμπλ - Σοσό 1:0
20:00Λαβάλ - Γκινγκάμπ 1:2
20:00Νιόρ - Μπαστιά 1:4
20:00Παρίσι - Κεβιγί Ρουέν 2:1
20:00Πο - Ντιζόν 0:0
20:00Ροντέ - Μπορντό 0:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Αμβούργο - Χάιντενχαϊμ 1:0
14:00Πάντερμπορν - Αννόβερο 4:2
14:00Ρέγκενσμπουργκ - Νυρεμβέργη 0:0
21:30Χάνσα Ρόστοκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Βικτόρια Κολωνίας - Βέχεν 1:0
15:00Έλβερσμπεργκ - Σααρμπρίκεν 0:2
15:00Μέπεν - Τσβίκαου 3:0
15:00Μόναχο 1860 - Όλντενμπουργκ 1:0
15:00Μπάιροϊτ - Φράιμπουργκ II 0:1
15:00Χάλεσκερ - Ντιναμό Δρέσδης 0:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:30Βέιτσε-08 - Μπρέμερ 2:1
16:00Ρέντεν - Αννόβερο 96 II 2:0
17:00Γιέντελο - Άιντραχτ Νόρντερστεντ 3:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Ιένα - Βικτόρια 89 1:1
14:00Τσέμνιτζερ - ΤΒ Βερολίνου 3:0
14:30Μιουζέλβιτς - Δυναμό Μπέρλινερ 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Άλεν - Βάτενσιντ 8:0
15:00Βούπερταλ - Βίντενμπρουκ 2:2
15:00Ντάρεν - Γκλάντμπαχ II 1:0
15:00Ομπερχάουζεν - Στράελεν 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00FSV Φρανκφούρτη - Μπάλινγκεν 1:0
15:00RW Κόμπλεντζ - Χόμπουργκ 08 1:3
15:00Άιντραχτ Τριέρ - Βάλντορφ 3:0
15:00Μάιντζ II - Ούλμ 1846 0:4
15:00Μπάχλινγκερ - Στουτγκάρδη II 3:2
15:00Φούλντα-Λενέρζ - Στάινμπαχ Χάιγκερ 1:0
15:00Φρίμπεργκ - VfR Άαλεν 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:00Βούρτζμπεργκερ Κίκερς - Άνσμπαχ 09 7:1
15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Βίλτζινγκ 0:1
15:00Μπουργκχάουζεν - Ουντερχάκινγκ 3:1
15:00Νυρεμβέργη II - Πιπινσριέντ 0:1
18:00Άουμπσταντ - Τουργκούτσου Μονάχου 1:1
18:00Ράιν/Λεχ - Ιλερτίσεν 3:1
18:00Χανκόφεν-Χέιλινγκ - Έιχστατ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

14:00Μπλάου Βάις Μπερλίν - Ντιναμό Σβέριν 4:1
14:00Ρατενάου - Στάακεν 1:4
15:00Ρόστοκερ - Μάχλσντορφ 1:0
15:00Τασμάνια Βερολίνου - ΡΣΒ Άιντραχτ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:001890 Βέστερχαουζεν - Μπισοφσβέρνταερ 0:8
15:00Freital - Ομπερλάουζιτζ 2:0
15:00Κρίεσχοφ - Χέιλ 1:4
15:00Λουντβιγκσφέλντερ - Μπάουτζεν 1:3
15:00Μπλο-Βάις Ζορμπό - Πλόεν 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

14:30Μπόρντεσολμ - Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ 4:1
15:00Νιμούνστερ - Φλένσμπουργκ 0:3
15:00Πάνσντορφ - Εκερνφόρντερ 1:2
15:00Φρίζια Ρισούμ-Λίντχολμ - Κίλια Κιέλ 0:4
15:00Χέιντερ - Σιεμπενμπάουμεν 6:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

15:30Ρούγκενμπέργκεν - Νιεντόρφερ 0:2
16:00Κούρσλακ-Νοϊενγκάμε - Χαμ Γιουνάιτεντ 1:1
16:30Αλτόνα - Όσντορφ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

15:00Σόνινγκεν - FT Μπραουνσβάιγκ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

16:00Weidenhausen - Γκίεσεν 1:0
16:00Αλτζενάου - Στέινμπαχ 0:3
16:00Βαλντγκίρμες - Ουόλντορφ 1:3
16:00Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ - Σταντάλεντορφ 2:2
16:00Ντιετκίρχεν - Χανταμάρ 3:2
16:00Φέρνβαλντ - Στάινμπαχ Χάιγκερ II 5:0
16:00Χανάου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης II 2:1
17:00Έρλενσι - Ούντερ-Φλόκενμπαχ 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

15:00Καϊζερσλάουτερν II - Χέρτα Βίεσμπαχ 5:1
15:00Κάρμπαχ - Ένγκερς 2:2
15:30Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν - Έλβερσμπεργκ II 1:0
16:00Άουερσμαχερ - Μορλάουτερν 4:2
16:30Ντίεφλεν - Γιάγκερσμπουργκ 6:0
16:30Σκοτ Μάιντζ - Κόμπλεντζ 2:1
17:00Εϊσμπαχτάλ - Γκόνσενχαϊμ 3:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

15:00Γκρόσμπαρντορφ - Νιουμάρκτ 1:2
15:00Μπάμπεργκ - Γκέμπενμπαχ 2:3
16:00Βέιντεν - Geesdorf 4:0
16:00Μπάγερν Χοφ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν 1:3
16:00Ντόνοστοφ - Έλτσερσντορφ 1:2
17:00Άμπτσουιντ - Μπάμπεργκ 1:2
17:00Σαμ - Κόρνμπεργκ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00Γκάρχινγκ - Κιρσανσέρινγκ 0:1
15:00Μόναχο 1860 II - Χάλμπεργκμους Γκόλνταχ 2:0
16:00Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ - Κότερν-Σεντ Μανγκ 1:2
18:00Νόρντλινγκεν - Γκάντελφίνγκεν 3:1
18:00Νταχάου - Ισμάνινγκ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:00Μπάνανγκ - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 1:4
15:00Ράβενσμπουργκ - Νέκαρσούλμερ 2:2
16:30FC Holzhausen - Κίκερς Στουτγκάρδης 0:4
16:30ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ - Χόλενμπαχ 2:2
17:00Πφόρζχαϊμ - Ριελάζινγκεν-Άρλεν 4:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

19:00Ουέρντινγκεν - Κρονενμπέργκερ 1:0

ΓΕΩΡΓΙΑ: Κύπελλο

16:00WIT Γεωργίας - Λοκομοτίβι Τιφλίδας 2:3πέν.
19:00Δυναμό Τιφλίδας 2 - Μπόλνισι 3:2

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

17:00Νόρντζελαντ - Βίμποργκ 1:0

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Σοντερίσκε - Κόγκε 3:1
15:00Βεντσισέλ - Φρεμάντ Αμάγκερ 1:2

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Σκίβε - B.93 Κοπεγχάγη 1:1
15:00Κέλντινγκ - Μπλόκους 1:0
15:00Μπράμπραντ - Έσμπιεργκ 1:3
15:00Ρόσκιλντε - AB Κοπεγχάγη 3:0
15:00Φρεμ - HIK Χέλερουπ 1:1

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία

14:00VSK Άαρχους - Σφμ-Ούρε 1:1
14:00Βανλόσε - Λάισενγκ 4:2
14:00Ντάλουμ - Τάρνμπι 0:1
14:45ΦΑ 2000 - Μίντλφαρτ 0:4
15:00Νέσμπυ - Ισόι Μπόλντκλαμπ 1:1
15:00Χόλστεμπρο - Γιούνγκ Μπόιζ 0:1

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

17:00Σάντμπι Γ - Φορτούνα Χιόρινγκ Γ 1:2

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

03:00Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Κουμπαγιά 3:3
23:00Ορένσε - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν 1:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:00Σερβέτ - Βίντερτουρ 1:0
21:30Γκρασχόπερς - Σεν Γκάλεν 3:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

17:00Μπαβουά - Ζυρίχη II 0:3
17:00Μπάντεν - Βασιλεία II 0:0
17:00Μπρεϊτενρέιν - Λουκέρνη II 4:1
17:00Μπρούλ - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους 4:0
17:00Σεντ Γκάλεν II - Γιουνγκ Μπόιζ II 3:4
18:00Ετουάλ-Καρούζ - Ράπερσβιλ 3:0
18:00Μπουλέ - Κιασό 2:2
18:30Κριέν - Σαμ 2:0
21:00Μπιέλ Μπιέν - Σταντ Νιόν 0:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

16:00Σιών II - Κοφράν 0:0
17:30Λε Σο-Ντε-Φοντς - Σερβέτ U21 0:2
18:00Γκραντ-Σακονέ - Κονκόρντια 2:1
18:00Τέρε Σέντε - Μεϊρίν 2:1
18:30Μαρτίγκνι-Σπορτς - Εσαλένς 0:4
19:00Σενουά - Ομπερουάλις Νέιτερς 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

17:00Βόλεν - Μούνσινγκεν 1:1
17:00Κένιζ - Ντελεμόντ 0:2
17:00Μούρι - Ξαμάξ U21 0:4
17:00Μπλακ Σταρς - Ντόρναχ 2:0
17:00Τούν II - Λάνγκενθαλ 3:3
18:00Κονκόρντια - Ροτκρούζ 2:0
18:00Μπάσεκορτ - Σοτζ 0:2
19:00Εμενμπρούκ - Σολοτούρν 2:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Λουγκάνο II 1:3
17:00Γκοσό - Έσεν 2:1
17:00Κρεουζλίνγκεν - Ταβέρνε 1:3
17:00Φρέιενμπαχ - Λινθ 2:1
18:30Βίσεν - Γκρασχόπερ II 5:3
19:00Παραντίσο - Κόσοβα 4:1
19:30Τούγκεν - Χονγκ 1:2

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Αναβολή11 Ντεπορτίβο - Σάντα Τέκλα -:-
23:00ΑναβολήΑγκουίλα - Μεταπάν -:-
23:00ΑναβολήΑτλέτικο Μάρτε - Πλατένσε Μιουνισιπάλ -:-
23:00ΑναβολήΛουίς Άνχελ Φίρπο - Ντράγκον -:-
23:00ΑναβολήΤσαλατενάνγκο - Αλιάντζα -:-
23:00ΑναβολήΦας - Γιοκόρο -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

17:00Πάρνου Βάπρους - Κουρεσάαρε 0:1
19:30Κάλιου - Ταλίνα Κάλεφ 6:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

15:00Βίιμσι - Χάριου Γιαλγκπαλικούλι 0:1
15:00Έλβα - Τούλεβικ 9:0
15:00Νόμε Γιουνάιτεντ - Πάρνου 3:0
15:45Αλιάνς - Λεβάντια U21 0:4

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

15:00Ταλίνα Κάλεφ Γ - Ταμέκα Τάρτου Γ 0:3

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

05:30Βανκούβερ Ουάιτκαπς - Χιούστον 2:1
22:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Σιάτλ 2:1

ΗΠΑ: MLS Next Pro

03:30Ρίαλ Μόναρκς - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 3:1
05:30Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς II - Τακόμα Ντεφάιανς 0:2

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

02:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Φόργουορντ Μάντισον 0:0

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

03:00Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ - Ουάσινγκτον Γ 1:1
05:30Πόρτλαντ Γ - Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ 3:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:00Κασίμα - Χιροσίμα 0:2
12:30Κυότο - Κασίβα 1:2
13:00Ναγκόγια - Ουράβα 3:0
13:00Σερέζο Οσάκα - Βίσσελ Κόμπε 3:0
13:00ΑναβολήΦουκουόκα - Γκάμπα Οσάκα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Τοκουσίμα 2:2
12:00Γκρούλα Μοριόκα - Οκαϊάμα 1:3
12:00Κόφου - Ριουκίου 5:2
12:00Τόκυο Βέρντι - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 1:0
13:00Καναζάβα - Βεγκάλτα Σεντάι 1:4
13:00Ματσίδα Ζέλβια - Οϊτά 1:1
13:00Ομίγια - Γιοκοχάμα 3:2
13:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Γιαμαγκάτα 0:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

10:00Ιμαμπάρι - YSCC 5:2

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:30PSIS Σεμαράνγκ - ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα 2:1
14:00Μαντούρα Γιουνάιτεντ - Περσίκ Κεντίρι 1:0

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Σαμπάμπ Αλ Ορντόν - Αλ Ραμτά 0:1
21:30Ακαμπά - Αλ Ουεχντάτ 1:1

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:30Λόνγκφορντ - Κόουβ Ράμπλερς 2:0

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: FAI Cup Γυναίκες

15:00Μποέμιανς Γ - Σλάιγκο Ρόβερς Γ 3:1
16:00Σέλμπουρν Γ - Πίμαουντ Γ 3:2
20:00Ουέξφορντ Γ - Ντάμπλιν Γουέιβς Γ 3:1
21:00Άθλοουν Γ - Κορκ Σίτι Γ 2:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν

23:00Φίλκιρ - Γκριντάβικ 5:2
17:00Θορ Ακουρέιρι - Βέστρι 1:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Όλαφσβικ - Χότουρ/Χούγκιν 1:1
18:00Μάγκνι - IR Ρέικιαβικ 2:0
18:00Χάουκαρ - Βόλσουνγκουρ 2:2
19:00Θρότουρ - Φιαλαμπιγκντ 6:1

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

18:45Πίζα - Μπρέσια 1:4
19:00Σπέτσια - Κόμο 5:1
22:00Έμπολι - ΣΠΑΛ 1:2παράτ.
22:15Τορίνο - Παλέρμο 3:0

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

14:00Zhenis - Κιράν 1:0
14:00Εκιμπαστούζ - Καϊράτ Αλμάτι 2 0:3
15:00Yassy - Σακτάρ Μπουλάτ 4:3
15:30Ακαντέμιγια Όντουστικ - Αστάνα 2 5:3
16:00Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα - Taraz-Karatau 2 1:1

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο

16:00Ατυράου - Άκσου 0:0
18:00Ακτόμπ - Μακτααράλ 1:0

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: CPL

11:45Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Τίφι Άρμι 1:0
11:45Μποένγκ Κετ - Πνομ Πεν Κράουν 2:1
14:30ΝάγκαΟυορλντ - Άνγκορ Ρίγκερ 0:2
14:30Σβάι Ριένγκ - Βισάκα 0:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:00Φορτζ - HFX Ουόντερερς 1:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Κοντινεντάλς - Ιτάλια Σούτερς 0:0
23:00Σκάρμπορο Μπλουζ - Μπράντφορντ Γκάλαξι Γιούθς 1:0

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

12:30Ντάλιαν Προ - Σανγκάι Πορτ 1:1
14:30Γκουανγκζού Σίτι - Γουχάν Θρι Τάουνς 0:3
15:00Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ - Σαντόνγκ Ταϊσάν 0:1

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:00Γιανγκσί Μπεϊνταμέν - Ναντόνγκ Ζιγιούν 1:4
11:00Χουακαιέρ - Κουνσάν 1:5

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

01:45Ιντεπεντιέντε Μέντελιν - Λα Εκιδάδ 1:1
03:50Πατριόταζ - Κορτουλούα 3:0
22:00Ενβιγκάντο - Ουνιόν Μαγκνταλένα 1:2
00:05Ντεπόρτες Τολίμα - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα 2:2

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

11:00Ναβαλκαρνέρο (Ισπ) - Γκουανταλαχάρα (Ισπ) 1:2
11:00Ποθουέλο ντε Αλαρκόν (Ισπ) - Λεγκανές Β (Ισπ) 1:1
11:00Σίντελιτς Βελιγραδίου (Σερ) - Ζάρκοβο (Σερ) 2:0
11:30Ταραζόνα (Ισπ) - Νουμάνθια Β (Ισπ) 1:0
12:00Αθλέτικ Μπιλμπάο (Ισπ) - Αλαβές (Ισπ) 1:1
12:00Ντεπορτίβο Φαμπρίλ (Ισπ) - Αρεντέιρο (Ισπ) 0:1
12:30Ακαδέμικα (Πορ) - Παρέδες (Πορ) 3:1
12:30Λεϊόα (Ισπ) - Γκέρνικα Κλουμπ (Ισπ) 2:1
12:30Μαρίνο Ντε Λουάνκο (Ισπ) - Σπόρτινγκ Χιχόν (Ισπ) 0:1
12:30Μπέτις Β (Ισπ) - Λινένσε (Ισπ) 0:1
12:30Ρ. Ουνιόν (Ισπ) - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β (Ισπ) 2:1
12:30Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα (Ισπ) - Νουμάνθια (Ισπ) 0:1
13:00Λαρέντο (Ισπ) - Σεστάο (Ισπ) 1:1
13:00Λας Πάλμας (Ισπ) - Ταμαρατσέιτε (Ισπ) 3:0
15:00ΑκυρώθηκεΜέθυρ Τάουν (Ουα) - Γκρέσλεϊ (Αγγ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΜπέντφοντ Σπορτς (Αγγ) - Σόλινγκ (Αγγ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΝόρθγουντ (Αγγ) - Μπερκχάμστιντ (Αγγ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΟυάρ (Αγγ) - Πότερς (Αγγ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΣεντ Νέοτς (Αγγ) - Κέμπστον (Αγγ) -:-
15:00Σίλοου (Γερ) - 1.FC Φρανκφούρτης (Γερ) 2:0
15:30GVVV (Ολλ) - Ντε Τρέφερς (Ολλ) 2:2
15:30Βεστλάντια (Ολλ) - Εξέλσιορ Μάασλουις (Ολλ) 2:2
15:30Ουίμπορν (Αγγ) - Μπάσινγκστόουκ (Αγγ) 0:5
15:30Στεντόκο (Ολλ) - Γιόνγκ Φόλενταμ (Ολλ) 3:0
16:00Γκλέναβον (Βιρ) - Άναγκ (Βιρ) 2:1
16:00Χάρλαντ & Βολφ (Βιρ) - Πορταντάουν (Βιρ) 0:1
17:00Γκλεντόραν (Βιρ) - Λόγκαλ (Βιρ) 2:1
17:00Γκρέιζ (Αγγ) - Χάρλοου (Αγγ) 2:0
17:00Ένφιλντ Τάουν (Αγγ) - Μπερκχάμστιντ (Αγγ) 2:0
17:00Κολερέιν (Βιρ) - Αρντς (Βιρ) 4:1
17:00Μάλντον & Τίπτρι (Αγγ) - Αβελέι (Αγγ) 2:0
17:00Μπαλιμένα (Βιρ) - Κλίφτονβιλ (Βιρ) 2:0
17:00Μπανγκόρ (Βιρ) - Λαρν (Βιρ) 0:3
17:00Μπούμ (Bελ) - Λέουβεν Β (Bελ) 2:1
17:00Μπράιγκχαους Τάουν (Αγγ) - Ουίτμπι (Αγγ) 4:1
17:00Νιούρι Σίτι (Βιρ) - Νταντέλα (Βιρ) 2:1
17:00Ουάρ (Αγγ) - Κορίνθιανς-Κάζουαλς (Αγγ) 2:4
17:00Ουέρποϊντ (Βιρ) - Κάρικ Ρέιντζερς (Βιρ) 1:0
17:00Ουόρινγκτον Ράιλαντς (Αγγ) - Σίλντον (Αγγ) 4:1
17:00ΑκυρώθηκεΠόντεφρακτ (Αγγ) - Άστον Γιουνάιτεντ (Αγγ) -:-
17:00Προ Σέστο (Ιτα) - Αλτσιόνε Μιλάνο (Ιτα) 0:0
17:00Ράμσγκεϊτ (Αγγ) - Χάστινγκς (Αγγ) 2:6
17:00Στάλιμπριτζ (Αγγ) - Μόζλεϊ (Αγγ) 2:2
17:00Χάιντ (Αγγ) - Ράνκορν Λινέτς (Αγγ) 0:1
18:00Πέλιστερ (Βμκ) - Τέτεκς (Βμκ) 3:0
18:00Περγκολετέζε (Ιτα) - Φιορεντζουόλα (Ιτα) 3:1
18:00Τρέντο (Ιτα) - Λουπαρένσε (Ιτα) 1:1
18:30Arsimi (Βμκ) - Νοβάτσι (Βμκ) 2:1
18:30Κορεγκέζε (Ιτα) - Ρετζιάνα (Ιτα) 0:5
18:30Νανσί (Γαλ) - Μπελφόρτ (Γαλ) 2:0
18:30Ντουγκοπόλιε (Κρο) - Σολίν (Κρο) 3:0
18:30Πιστογιέζε (Ιτα) - Σαν Ντονάτο (Ιτα) 1:1
19:00Αγκλιανέζε Κάλτσιο (Ιτα) - Ποντεντέρα (Ιτα) 0:4
19:00Αλαβές Β (Ισπ) - Λογκρόνες (Ισπ) 2:2
19:00Κροάσια Ζμίγιαβτσι (Κρο) - Γιαντράν LP (Κρο) 0:2
19:00Λέκο (Ιτα) - Βερτσέλι (Ιτα) 1:2
19:00Λούγκο (Ισπ) - Φερόλ (Ισπ) 1:0
19:00Μακόν (Γαλ) - Βιλεφράντς (Γαλ) 5:1
19:00Μπιέλο Μπρντο (Κρο) - Όσιγιεκ 2 (Κρο) 5:0
19:00Μπότεφ Πλόβντιβ (Bου) - Nέα Σαλαμίνα (Κυπ) 2:1
19:00Ντέιντζε (Bελ) - ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ (Bελ) 2:1
19:30Γκούντια (Μλτ) - Πιέτα Χότσπερς (Μλτ) 0:0
19:30Μπιρκίρκαρα (Μλτ) - Μπάλτζαν (Μλτ) 0:3
19:30ΠΑΣ Λαμία (Ελλ) - Λεβαδειακός (Ελλ) 2:0
20:00Αλκορκόρν (Ισπ) - Ζαμόρα (Ισπ) 0:3
20:00Βιτσέντζα Βίρτους (Ιτα) - Μίλαν (Ιτα) 1:6
20:00Καρταγένα Β (Ισπ) - Οριουέλα (Ισπ) 3:4
20:00Λα Κορούνια (Ισπ) - Ρεάλ Μαδρίτης Β (Ισπ) 0:0
20:00Λιρς Κεμπεζόνεν (Bελ) - Πάτρο Μαασμέχελεν (Bελ) 3:2
20:00Λόμελ (Bελ) - Γάνδη U23 (Bελ) 2:1
20:00Μπούργκος (Ισπ) - Πονφεραντίνα (Ισπ) 0:0
20:00Νάπολι (Ιτα) - Εσπανιόλ (Ισπ) 0:0
20:00Ντέντερ (Bελ) - Νινόβ (Bελ) 1:1
20:00Ντέσελ (Bελ) - Μπέερσχοτ (Bελ) 1:0
20:00Ρεάλ Αβίγιες (Ισπ) - Σπόρτινγκ Χιχόν (Ισπ) 0:1
20:00Σανταντέρ (Ισπ) - Οβιέδο (Ισπ) 0:0
20:00Σαν Φερνάντο (Ισπ) - Τσιούτα (Ισπ) 1:2
20:00Τενερίφη (Ισπ) - Καρταγένα (Ισπ) 1:1
20:00Τουντελάνο (Ισπ) - Καλαχόρα (Ισπ) 1:0
20:00Φουενλαμπράντα (Ισπ) - Ουνιόν Αντάρβε (Ισπ) 1:2
20:30Αλτζίρα (Ισπ) - UCAM Μούρθια (Ισπ) 2:0
20:30Αλφάρο (Ισπ) - Λογκρόνς (Ισπ) 1:1
20:30Λεονέσα (Ισπ) - Βαγιαδολίδ Προμέσας (Ισπ) 1:1
20:30Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα (Ισπ) - Ατλέτικο Μαδρίτης Β (Ισπ) 2:2
20:30Ταρανκόν (Ισπ) - Χετάφε Β (Ισπ) 1:2
20:30Φελγκουέιραζ (Πορ) - Γκιμαράες Β (Πορ) 2:1
20:30Φρανκς Μπορέν (Bελ) - RWDM 47 (Bελ) 2:2
21:00Βαγιαδολίδ (Ισπ) - Λάτσιο (Ιτα) 0:0
21:00Μάλαγα (Ισπ) - Γρανάδα (Ισπ) 1:1
21:00Πόλι Εχίδο (Ισπ) - Αλμερία Β (Ισπ) 1:4
21:00Πουεμπλονουέβο (Ισπ) - Μοντίγιο (Ισπ) 1:3
21:00Σοτσουεγιάμος (Ισπ) - Κόρδοβα Β (Ισπ) 0:1
21:00Ταλαβέρα (Ισπ) - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες (Ισπ) 0:0
21:30Ίντερ (Ιτα) - Βιγιαρεάλ (Ισπ) 2:4
21:30Ντον Μπενίτο (Ισπ) - Μπανταγιόζ (Ισπ) 0:0
21:30Χερέθ (Ισπ) - Ουέλβα (Ισπ) 1:0
22:00Βαλένθια (Ισπ) - Αταλάντα (Ιτα) 2:1
22:00Λεγκανές (Ισπ) - Βιγιαρεάλ Β (Ισπ) 1:2
22:00Λινάρες (Ισπ) - Κόρδοβα (Ισπ) 1:3
22:00ΑκυρώθηκεΜπαρτσελόνα (Ισπ) - Ρόμα (Ιτα) -:-
22:00Μπέτις (Ισπ) - Φιορεντίνα (Ιτα) 3:1
22:00Σεβίλλη (Ισπ) - Κάντιθ (Ισπ) 1:0
22:00Χιρόνα (Ισπ) - Μπολιβάρ (Βολ) 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Τουρνουά COTIF - Πλέι Οφς

23:30Αργεντινή U20 - Λεβάντε U20 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

11:00Σεβίλλη Γ (Ισπ) - Αλμπαθέτε Γ (Ισπ) 3:1
11:30Σταντάρ Λιέγης Γ (Bελ) - Ρόμα Γ (Ιτα) 1:3
12:00Τσζάρνι Σοσνόβιετς Γ (Πολ) - UJ Κρακοβία Γ (Πολ) 3:2
13:00Ντε Χάαγκ Γ (Ολλ) - Λίβεν Γ (Bελ) 0:2
13:00Οστράβα Γ (Τσε) - Wodzislaw Slaski Γ (Πολ) 0:1
14:00Πιτέα Γ (Σου) - Ουμέα Γ (Σου) 0:2
14:00Φέγενορντ Γ (Ολλ) - Μπριζ Γ (Bελ) 1:2
15:00PSV Αϊντχόφεν Γ (Ολλ) - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ (Γερ) 0:1
15:00SGS Έσσεν Γ (Γερ) - Γκάτερσλο Γ (Γερ) 4:0
16:30Σλοβάτσκο Γ (Τσε) - Στούρμ Γκρατς Γ (Αυτ) 3:0
17:00ΑκυρώθηκεΖoύλτε Βάρεγκεμ Γ (Bελ) - Μαλίν Γ (Bελ) -:-
17:15Ρόζενγκαρντ Γ (Σου) - Βιτσιό Γ (Σου) 1:0
17:30Real Oviedo Γ (Ισπ) - Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ (Ισπ) 0:2
18:00Σπάρτα Πράγας Γ (Τσε) - Σανκτ Πόλτεν Γ (Αυτ) 0:2
18:30ΑκυρώθηκεΜπαρτσελόνα Γ (Ισπ) - Ρόμα Γ (Ιτα) -:-
19:00Λίνκοπινγκ Γ (Σου) - Χάμαρμπι Γ (Σου) 2:1
20:00Φρέιμπουργκ Γ (Γερ) - Φερεντσβάρος Γ (Ουγ) 3:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:30Πουνταρένας - Ζελεντόν 1:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00CS Ουρουγουάη - Εσκορπιόνες 1:1
00:00Σαν Χοσέ - Ασέρι 0:3
04:00Σάντα Άνα - Καριάρι Ποτσότσι 2:0
23:00Κονσάλτανς Ντεσαμπαράντος - Limon Black Star 1:1

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

03:00Σπορτ Ουιέ Μπριόν Τράπερς - Βίκτορι Μπόιζ 3:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

19:55Σλάβεν Μπελούπο - Σιμπένικ 0:0
20:00ΑναβολήΧάιντουκ Σπλιτ - Γκόριτσα -:-
22:00Ίστρα 1961 - Όσιγιεκ 1:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL - Πλέι Οφς Προβιβασμού - Πλέι Οφς Προβιβασμού

19:00Τρνιέ - Ποζεντάριε 3:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

14:00Βαλμιέρα - Τούκουμς 2000 6:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

15:00Αφα Ολαΐν - Άλμπερτς 2:3
17:00Saldus SS/Leevon - Ρίγα 2 0:2
19:00Skanstes - Σμιλτέν 0:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Σλατσκ - Ισλόκ Μινσκ 2:4
16:00ΑναβολήΣόλιγκορσκ - Δυναμό Μπρεστ -:-
17:30Ζοντίνιο - Νέμαν 2:2
19:30Ντνεπρ Μόγκιλεφ - Μπελσίνα 4:3

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00ΑναβολήΔυναμό Μινσκ 2 - Μινσκ 2 -:-
14:00Βιτέμπσκ 2 - Ενεργκέτικ-BGU 2 1:3

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

15:00Ντζιουγκάς Τελσιάι - Γιόναβα 2:2
17:00Ζαλγκίρις - Μπάνγκα 2:1

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

12:00Ριτεριάι 2 - Ατμόσφαιρα 1:2
15:00Marijampole City - Εκράνας 1:5
16:00Σιαουλιάι 2 - Μπάμπρουνγκας 1:2

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

20:00Έτελμπρουκ - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε 2:0

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Κύπελλο FA

16:00Τερενγκάνου - Σελανγκόρ 2:1πέν.

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Καρόνγκα Γιουνάιτεντ - Rumphi United 4:0
15:30Μάιτι Τάιγκερς - Sable Farming 0:2

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

21:00Γιέζερο - Άρσεναλ Τιβάτ 2:1
21:00Γιέντινστβο - ΟΦΚ Πέτροβατς 0:1
22:00Ίσκρα - Ρούνταρ 0:0
22:00Μόρναρ - Σουτιέσκα Νίκσιτς 2:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

05:05Μαζατλάν - Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:00Ζακατέκαζ Μινέρος - Aτλάντε 1:3

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Μοντερέι U20 - Κλαμπ Λεόν U20 2:0
19:00Σάντος Λαγκούνα U20 - Κρούζ Αζούλ U20 2:1
19:30Πουέμπλα U20 - ΟΝΑΜ Πούμας U20 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

01:05Κερετάρο Γ - Μαζατλάν Γ 2:2
03:00Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ - Πουέμπλα Γ 4:1
20:00Κρούζ Αζούλ Γ - Σάντος Λαγκούνα Γ 0:1

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Σαν Γιουνάιτεντ - Γιανγκόν Γιουν. 1:0

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:00Κόστα ντο Σολ - Σονγκό 1:1
15:00Φεροβιάριο Ναμπούλα - Ινκομάτι Ζιναβάνε 2:1

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ - Ζίμπρου Κισινάου 0:0
18:00Σφιντούλ Γκεόργκε - Σερίφ Τιράσπολ 1:3

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Βίκινγκουρ - 07 Βέστουρ Σόρβαγκουρ 6:1

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

15:00Ρούναβικ 2 - TB/FCS/Ρόιν 1:3
16:00Σάντουρ - B36 Τόρσαβν 2 2:2

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

18:00Adoration - Ιμπόμ Γιούθς 3:2
18:00Ikorodu City - Βάντρεζερ 1:1
18:00Αμπεοκούτα - Εκίτι Γιουνάιτεντ 3:0
18:00Απέξ Κρέιν - Κράουν 1:0
18:00Γκέιταγουεϊ Γιουνάιτεντ - Τζάιαντ Μπρίλαρς 1:1
18:00Ιγέμπου - Sporting Lagos 1:1
18:00Κυνοσούρ - Ottasolo 3:1
18:00Νέβι Γιουνάιτεντ - Γκόου Ράουντ 1:0
18:00Οσούν - Κάμπος 3:0
18:00Ουάν Ρόκετ - Bayelsa United 0:0
18:00Ουάρι Γούλβς - Ρόβερς ΦΚ 2:0

ΝΙΓΗΡΙΑ: Αϊτέο Καπ

17:00Ελ Κανεμί - Ουίκι 0:1πέν.
18:00DMD - Κανό Πίλαρς 0:2
18:00Γκρην Μπερέτ - Νάιγκερ Τορνέιντοζ 0:1
18:00Λόμπι Σταρς - Ακιούρ Σίτι 1:0
18:00Μπέντελ - Νασαράβα 1:2
18:00Σάνσαϊν Σταρς - Κάτσινα Γιουνάιτεντ 1:2πέν.
18:00Χάρτλαντ - Ντακάντα 2:1πέν.

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

17:00Μπόντο/Γκλιμτ - Οντς 7:0
19:00Ρόζενμποργκ - Χαμ-Καμ 2:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

15:00Τράεφ - Γκιόβικ-Λιν 1:1
15:00Χοντ - Μπάερουμ 0:0
17:00Κιέλσας - Ούλ/Κίσα 2:2
17:00Λεβάνγκερ - Άλτα 5:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

15:00ΙΛ Εξπρές - Χάλσεν 1:1
15:00Ουράντ - Pors 0:3
15:00Ράντεσουντ - Μανταλσκαμεράτενε 3:1
16:00Έικ-Τονσμπεργκ - Φόλο 2:0
16:00Τζελόι - Βίντμπιαρτ 1:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

16:00Νάρντο - Στάινκιερ 5:1
17:00Κόλσταντ - Όρκλα 3:2
17:00Μέλχους - Ράνα 3:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

16:00Σένια - Φάνεφος/Βόρμσουντ 2:1
17:00Σκιέτεν - Γκιελεράσεν 1:4

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

16:00Ρόζενμποργκ Γ - Ρόα Γ 5:0
16:00Στάμπαεκ Γ - Κόλμποτν Γ 0:1
18:00Βαλερένγκα Γ - Στρόμμεν Γ 1:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες - Πρώτη φάση

20:00Μέντκιλα Γ - Κιλ / Χέμνε Γ 0:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Γκόλντεν Άροουζ - Ρίτσαρντς Μπέι 0:2
16:00Μαρούμο Γάλαντς - Στέλενμπος 0:0
16:00Ορλάντο Πάιρετς - Σουάλοουζ 1:0
18:30Ρόιαλ ΑΜ - Κάιζερ Τσίφς 1:0
21:00Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ - Σεκουκούνε 1:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Ποάνγκ Στίλερς - Γκανγκβόν 2:1
13:30Σουβόν - Σουβόν 4:2

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Σεούλ Η-Λαντ - Ανσάν Γκρήνερς 2:2

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

13:00Γκιμχάε - Τσεονάν Σίτι 0:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

17:30Φορτούνα Σιτάρντ - Άγιαξ 2:3
19:45Καμπούρ - Εξέλσιορ 0:2
21:00PSV Αϊντχόφεν - Έμμεν 4:1
22:00Βάαλβαϊκ - Ουτρέχτη 2:2

ΟΥΑΛΙΑ: Λιγκ Καπ

16:30Άμανφορντ - Σουόνσι Γιουνιβέρσιτι 2:1
16:30Αμπερίστγουιθ - Λάνιντλοεζ Τάουν 2:1
16:30Γκίλσφιλντ - Ράθιν 0:1
16:30Κέρσους - Χόλυουελ 1:6
16:30Κόναζ Νόμαντς - Δε Νιού Σεντς 2:1πέν.
16:30Ποντιπρίντ - Κάρμαρθεν 2:0
16:30Τρέφελιν - Ταφς Ουέλ 0:5
17:00ΑκυρώθηκεΑμπεργκάβενι Τάουν - Πένυμποντ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΛάντουντνο - Καερναρφόν -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜπράιτον Φέρι - Κβαμπράν Σέλτικ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

18:45ΑναβολήΖαλαεγκερζέγκ - Φερεντσβάρος -:-
21:00Ντέμπρετσενι - Κετσκεμετί 1:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο

11:00Balatonszepezd - Παπάι Περούτζ 1:0
11:00Φοβαρόσι Βίζμουβεκ - Φουζεσγκιαρμάτι 2:3πέν.
12:00Γκαζγκιάρ - Κοροσλαντάνι ΜΣΚ 4:1παράτ.
14:00Φελσοζσόλκα - Bank-Dalnoki 1:0
16:00Γκεριένι - Λέντι 1:7
17:00Issimo - Ναγκιμπαϊόμ 3:2
17:30Duvenbeck Hegyeshalom - III. κερουλέτι TUE UPE 0:5
17:30ENCS - Έγκερ 2:3
17:30Hegyko - Ταταμπάνια 0:7
17:30Lajosmizsei - Τοροκσζεντμίκλος 2:0
17:30Mezomegyer - Ρακοσπάλοτε 2:3
17:30Peceli - Νταμπάς 0:2
17:30SBTC - Ντέμπρετσενι EAK 1:3
17:30Vajta - K.Ocsard SE 0:3
17:30Αντρασίντα - Μπιτσκέι 2:6
17:30Έρκσι - Καποσβάρ 1:2
17:30Κανταρκούτ - Κομλόι 3:1
17:30Κισουισζαλάσι - Σζέγκεντ 0:2
17:30Μεζοκοβατσαζί - Ντουνακέσζι 1:5
17:30Μονοστορπάλι - Σαγιομπαμπόνι 2:1
17:30Μοχάτσι - Σκεκσζάρντι 0:3
17:30Μπαγκ 96 - Τισζαφουρέντι 2:4
17:30Μπαλατονλέλ - Ιβάνκσα 0:1
17:30Μπερκενιέ - Τισζαουιβάρος 1:4
17:30Μπόλτσκεϊ - Ερντί 2:1
17:30Ναγκιαταντί - MAV Elore 1:0
17:30Ναγκιερσίντ - Μπαλασαγκιαρμάτ 0:1
17:30Ντουναουιβάρος Παλαμάι - Ελόρε 5:2
17:30Ρακοσμεντί - Γιασζμπερένυι 1:4
17:30Σαρβαρί - Nyergesujfalu 1:5
17:30Σεμιενχάζα - Μπουνταορσί 0:1
17:30Σζολνόκι - Μακόι 1:0
17:30Τατάι - Πετί 6:1
17:30Τισζαφολντβάρ - ESMTK Βουδαπέστης 0:6
17:30Τσιγκάντ - Ταλία 2:0
19:00Pomaz-ICO - Αμπντά 2:3πέν.
19:00Κίραλι - ΒΛΣ Βεσζπρέμ 2:0

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Σογκντιάνα - Πακτακόρ 2:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

02:00Νασιονάλ - Ρεντίστας 3:0
18:30Ρίβερ Πλέιτ - Πλάζα Κολόνια 2:0
21:00Τσέρο Λάργκο - Γουόντερερς 1:1

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

16:15Προγκρέσο - Γιουβεντούτ 0:1

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

04:00Σαν Φρανσίσκο - Τσιρικούι 0:0
00:00Veraguas - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο 0:3

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Ρεζιστεντσία - Γκουαϊρένα 1:2
02:15Τζένεραλ Καμπαγιέρο - Τακουάρη 0:4
00:0012 ντε Οκτούμπρε - Λιμπερτάδ 1:3

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:003 Ντε Φεμπρέρο - 2 ντε Μάιο 0:0
17:00Guarani de Trinidad - Παστορέο 1:2
17:00Ντεπορτίβο Σαντανί - Ατίρα 2:3
22:00Ρίβερ Πλέιτ - Σαν Λορέντζο 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

19:00Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Αλιάνσα Ατλέτικο 1:0
21:15Καντολάο - Σπόρτινγκ Κριστάλ 2:2
23:30Μπινασιονάλ - Αγιακούτσο 4:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

04:00Αλιάντζα Χουανούκο - Ντεπορτίβο Κουπσόλ 6:1
23:00Cusco - Λακουαμπάμπα 2:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

19:00Καντολάο Γ - Καγιαμάρκα Γ 8:1
21:15Ουνιβ. Σαν Μαρτίν Γ - Αγιακούτσο Γ 0:2
23:30Σέζαρ Βαλέγιο Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ 1:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Λέχια Γκντανσκ - Κόρονα 0:1
18:30Γιαγκιελόνια - Ραντόμιακ Ραντόμ 1:2
21:00Σλασκ - Βίντζεβ Λοτζ 0:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Λέτζνα - Ρεζόβια Ρζεσζόφ 1:1
18:30Κατοβίτσε - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 3:1
21:00Κρόμπρι Γκλόγκοου - ΛΚΣ Λοτζ 2:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00ΚΚΣ Κάλιστζ - Πολκόβιτσε 2:2
18:00Πογκόν Σιέντλτσε - Έλμπλαγκ 0:1
18:00Προύσζκοφ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 2:0
18:00Στόμιλ Ολσζτίν - Γκαρμπάνια 2:2
19:00Βίσλα Πουλάβι - Στέζιτσα 1:0
19:00Γιαστρζέμπιε - Μότορ Λούμπλιν 2:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

13:00Λέγκια II - GKS Πογκόν 1:1
16:00Mlawa - Πέλικαν 0:2
18:00Pilica Bialobrzegi - Λεγκιονόβο 1:3
18:00Βάρτα Σίεραντζ - Γιαγκιελόνια II 3:1
18:00Ζαμπρόφ - Ούνια Σκιερνιέβιτσε 0:0
18:00Κονκόρντια Ελμπλάγκ - ΛΚΣ Λοτζ II 0:2
18:00Μπρον Ραντόμ - Σοκόλ Οστρόντα 3:1
18:00Ούρσους Βαρσοβίας - Blonianka Blonie 2:2
18:00Σουίτ - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι 2:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

13:00Gedania Gdansk - Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι 2:5
14:00Vineta W. - Ζάβιστζα 1:3
14:00Ούνια Σβάρζεντζ - Μ. Γκντίνια 3:1
15:00Σολέτς Κ. - Καρτούσια Καρτούτζι 0:1
17:00Nowe Skalmierzyce - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι 1:1
18:00Γιάροτσιν - Στσζέτσιν II 0:2
18:00Κλέτσζεβ - Ούνια Γιανίκοβο 4:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

13:00Ρακόφ 2 - Κλούσζμπορκ 2:1
14:00Λέγκνιτσα 2 - Goczalkowice Zdroj 2:2
18:00Nysa - Carina Gubin 4:1
18:00Ζ. Γκόρα - Μπιέλσκο-Μπιάλα 3:2
18:00Όντρα - Πνίοβεκ Παβλόβιτσε 3:3
18:00Σλέζα Βρότσλαβ - Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 2:1
18:00Στίλον Γκορζόφ - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι 0:1
19:00Μπρζεγκ - Τσρόμπρι Γκλόγκοου 2 1:0
19:00Πολόνια Μπιτόμ - Βάρτα Γκορζόφ 4:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

13:00KS Wieczysta Krakow - Κσζο Οστρόβιετς 2:0
14:00Κρακόβια Κρακοβίας 2 - Σ. Βόλα 4:2
15:00Ούνια Ταρνόφ - Σοκόλ Σιενιάβα 0:2
18:00Lublinianka - Σαντομιέρτζ 2:0
18:00Άβια Σουίντνικ - Τσζάρνι Πολάνιετς 3:1
18:00Βισλόκα Ντέμπιτσα - LKS Lagow 2:1
18:00Κελμιάνκα Κελμ - Μπιάλα Ποντλάσκα 2:2
18:00Κόρονα 2 - Ποντάλε Νόβι Ταργκ 0:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

17:30Ρίο Άβε - Βιτζέλα 0:1
20:00Εστορίλ - Φαμαλικάο 2:0
22:30Πόρτο - Μαρίτιμο 5:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Φαρένσε - Τορεένσε 2:1
16:00Νασιονάλ Μαδέιρα - Τοντέλα 0:1
16:00Ολιβεϊρένσε - Μάφρα 3:1
17:30Τροφένσε - BSAD 3:2
20:00Μπενφίκα Β - Ακαντόμικο Βισέου 1:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Προκριματικά

13:00Μαρίτιμο U23 - Σπόρτινγκ U23 0:0
13:00Ρίο Άβε U23 - Ζιλ Βιθέντε U23 2:4
20:00Εστρέλα ντα Αμαντόρα U23 - Μάφρα U23 0:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

19:00Μιοβένι - Στεάουα Βουκουρεστίου 1:1
21:45Ραπίντ Βουκουρεστίου - Άρτζες 2:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00Βιτορούλ Τάργκου Γίου - Ντουμπραβίτα 0:1
11:00Γκλόρια Μπουζάου - Ριπένσια Τιμισοάρα 1:0
11:00Κονκόρντια - Σλατίνα 0:3
11:00Ουνιρέα Ντέι - Μιερκουρέα Τσιούκ 2:1
11:00Σεβισούλ Σελιμπάρ - Μπρασόφ 1:0
11:30Οτελούλ - Πολιτέκνικα Ιάσι 0:0
18:00Πολιτέκνικα Τιμισοάρα - Ουνιρέα Κονστάντα 1:0

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Ουράλ - Σπαρτάκ Μόσχας 0:2
17:30ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Φάκελ Βορονέζ 4:1
20:00Ακμάτ Γκρόζνι - Ζενίτ 0:0
20:00Κράσνονταρ - Λοκομοτίβ Μόσχας 3:0

ΡΩΣΙΑ: FNL

13:00Γιενισέι - Βέλες Μόσχας 2:1
18:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Άκρον Τολιάτι 3:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

16:00Dynamo Vologda - Δυναμό Μόσχας 2 3:0
16:00Tver - Τσερτάνοβο Μόσχας 0:2
16:00Ροντίνα Μόσχας U21 - Λούκι-Ενέργκια 1:1
18:00Κράσνογκορσκ - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης 1:3
18:00Λενινγκράντετς - Βάλτικα 2 4:0
18:00Σπαρτάκ Κοστρόμα - Μάρομ 0:2
18:00Τεκστίλστικ - Τ. Βλαντιμίρ 4:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

13:00Κολόμνα - Ζνάμια Νογκίνσκ 1:0
14:00Άρσεναλ Τούλα 2 - Σπαρτάκ Τάμποφ 4:0
17:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Σακαλίν 2:0
17:00Μέταλουργκ Λίπετσκ - Στρογκίνο Μόσκβα 0:0
17:00Ν. Μπριάνσκ - Ριάτζαν 0:0
17:00Σάτουρν - Μπαλασίκα 4:0
18:00Καλούγκα - Κίμκι 2 2:1
20:00Sakhalinets - Άβανγκαρντ 1:7

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο Ρωσίας

18:00Ροστόφ Γ - Ζενίτ Γ 1:7

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00ΑναβολήΒοϊβοντίνα - Ερυθρός Αστέρας -:-
19:55Μπάτσκα Τόπολα - Νόβι Παζάρ 0:1
22:00Μλάντοστ - Ραντνίτσκι Νις 2:2

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Γκράφικαρ Βελιγραδίου - Λόζνιτσα 5:1
18:30Ίντιγια - Μέταλακ 2:2
18:30Ραντνίτσκι Βελιγραδίου - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα 1:0

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Λάιον Σίτι Σέιλορς - Μπαλεστιέρ Κάλσα 4:0

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

17:00Αμπερντίν - Σεντ Μίρεν 4:1
17:00Μάδεργουελ - Σεντ Τζόνστον 1:2
17:00Ρέιντζερς - Κιλμάρνοκ 2:0
17:00Ρος Κάουντι - Σέλτικ 1:3

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00Άρμπροαθ - Ινβερνές 0:0
17:00Μόρτον - Κόουβ Ρέιντζερς 1:0
17:00Πάρτικ Θιστλ - Χάμιλτον 1:1
17:00Ρέιθ Ρόβερς - Νταντί 0:1

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1

17:00FC Edinburgh - Ντανφέρμλιν 0:3
17:00Αλόα - Κέλτι Χαρτς 3:1
17:00Ερντριεόνιανς - Φόλκερκ 4:0
17:00Κλάιντ - Πίτερχεντ 2:2
17:00Μοντρόουζ - Κουίν οφ Σάουθ 0:0

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2

17:00Άλμπιον Ρόβερς - Νταμπάρτον 1:2
17:00Άνναν - Στενχαούσμιουρ 2:1
17:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Έλγιν Σίτι 2:2
17:00Φάιφ - Μπόνιριγκ Ρόουζ 0:3
17:00Φόρφαρ - Στρανράερ 2:0

ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ

17:00Κλακνακούντιν - Μπρόρα Ρέιντζερς 0:4
17:00Λόζιεμαουθ - Μπάκι Θιστλ 0:6
17:00Μπανκς Ο Ντι - Χάντλι 5:2
17:00Μπρέχιν - Φορμαρτάιν Γιουν. 3:1
17:00Νέιρν Κάουντι - Φόρις Μεκάνικς 0:5
17:00Ροδς - Ινβερούριε Λόκο Ουόρκς 0:5
17:00Στράθσπεϊ Θιστλ - Ντέβερονβεϊλ 2:2
17:00Τούριφ Γιουν. - Κίθ 1:1
17:00Φρέιζερμπεργκ - Γουίκ Ακάντεμι 3:0

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

17:00Γκρέτνα 2008 - Έντινμπουργκ Γιουνιβέρσιτι 7:2
17:00Μπρούμχιλ - Μπέργουικ 3:2
17:00Ντάλμπιτι Σταρ - Κάμπερνολντ Κολτς 2:5
17:00Ρέιντζερς Β - Κάουντενμπιθ 3:2
17:00Σπάρτανς - Γκαλά Φέριντιν Ρόβερς 4:1
17:00Στέρλινγκ - Καλεντόνιαν Μπρέιβς 1:1
17:00Τράνεντ Τζούνιορς - Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι 2:1
17:00Χαρτς 2 - Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

19:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε - Λιπτόφσκι Μίκουλας 1:1
19:00Μπάνκα Μπίστριτσα - Ρουζομπέροκ 2:3

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

18:00FK Χουμένε - Ποχρόνιε 2:1
18:00Ζίλινα Β - Ράτσα 8:3
18:00Ντούμπνιτσα - Σλόβαν Μπρατισλάβας Β 3:0
18:00Πουχόφ - Ν. Κούμπιν 3:1
18:00Τρεμπίσοφ - Σπαρτάκ Μιγιάβα 1:1
19:00Κόζιτσε - Κομάρνο 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Ανατολή

18:00Βράνοφ - Μπαρντέγιοφ 1:1
18:00Λιπάνι - Σβίντνικ 2:1
18:00ΜΣΚ Λούτσενετς - Γκιραλτόβτσε 3:1
18:00Πόπραντ - Ναμεστόβο 1:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Δύση

18:00HA Banska Bystrica - Κάλνα ν. Χρονόμ 1:1
18:00Κάστκοβτσε - Ποντκόνιτσε 3:1
18:00ΜΣΚ Μαρτίν - Βέλκε Λούντιντσε 0:1
18:00Νόβε Μέστο - Ίντερ Μπρατισλάβας 4:3
18:00Σερέντ - Βρακούνα Μ. 4:0
18:00Σλόβαν Ντούσλο Σάλα - Γιέντνοτα Μπάνοβα 0:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

14:30NSK 1922 Bratislava - Σλόβαν Μοστ 0:0
18:30Μπερνολάκοβο - Ροχόζνικ 1:1
18:30Πετζινόκ - Τομασόφ 1:5

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ

16:30Μπαντίν - Κ. Νόβε Μέστο 0:0
18:30Σάλκοβα - Κοβατσόβα 2:0
18:30Σλάβια Στασκόφ - Ζβόλεν 4:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση

18:00ΑναβολήΚρυστάλ - Νίτρα -:-
18:00Μαρτσέλοβα - Λέβιτσε 0:4

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Μπράβο - Ντομζάλε 0:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

18:30Μπίστριτσα - Ντομπ 1:1
18:30Ρούνταρ - Ρογκάσκα 1:1
18:30Φούζιναρ - Μπιλγιέ 5:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Νόρκεπινγκ - Ντέγκερφος 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Έρεμπρο Συριάνσκα 2:1
17:00ΑΙΚ Μοτάλα - Κάρλσταντ BK 1:3
17:00Σαντβίκενς - Σίλβια 4:0
17:00Ταμπί - Γκέφλε 0:1
17:00Φόργουορντ - Χάνινγκε 1:0
21:00Χάμαρμπι - Βάσαλουντ 0:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00Κβίντινγκ - Τορν 1:4
14:00Λίντομε - Άνγκελχολμς 4:1
17:00FK Μάλμε - Φάλκενμπεργκ 1:6
17:00Λαντς - Ατβίνταμπεργκ 2:0
17:00Οσκαρσάμνς - Όντεβολντ 1:2
17:00Τρολάταν - Τβάακερς 1:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

13:00Ιτερχόγκνταλς - Μπεργκνασέτς 2:3
15:00Κίρουνα - Σάντβικς 0:1
15:00Ουμέα - Φρίσκα Βίλιορ 0:2
15:00Σκελεφτέα - Λούλεα 2:2
16:00Γκότνε - Μπόντεν 1:1
17:00Στόρφορς - Αλγκάρνα-Χάρνασαντ 0:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

17:00Κουνγκσάνγκενς - Κόρσνας 3:0
17:00Οστεράκερ - Κβαρνσβέντενς 1:2
17:00Χούντικσβα - Γιαρφάλα 3:2
18:00Γκούτε - Ράγκσβεντς 0:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

14:00Λάντβετερ - Χουσκβάρνα 0:0
15:00Φρολούντα - Ονσάλα 1:0
17:00Άστριο - Ασυρίσκα 4:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

15:00Νόζαμπι - Καρλσκρόνα 0:2
17:00Ασαρούμς - Αριάνα 0:2
17:00Έσλοβς - Χόγκσμπι 0:2
17:00Όστερλεν - Ράπε 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

15:00Σμέντμπι - Νίκεπινγκ 1:2
15:00Τρόζα-Βάγκναραντς - Χάντινγκε 2:3
17:30Λίντινγκο IFK - Αραμέισκ-Συριάνσκα 1:1
18:00Σιριάνσκα - Ένσκεντε 1:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

15:00Γκοτιόντ - Ανγκέρντ 0:1
16:00Νορντβάρμλαντ - Κούμλα 1:2
17:00Βάνερσμποργκς - Λίντκεπινγκ 0:1
17:00Μιόλμπι - Άχλαφορς 1:5

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

16:00Κάλμαρ Γ - Κρίστιανσταντ Γ 0:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

14:00Ράβασενς Γ - Λίντκεπινγκ Γ 3:6
15:00Σούντσβαλ Γ - Αλβσιό Γ 3:1
16:00Βάζιο ΝΦΦ Γ - Τζίτεξ ΒΚ Γ 3:1
18:30Νόρκεπινγκ Γ - Μπρομόλα Γ 1:0

ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας

18:00Χαριαλέ - Αλ Γιαΐς 0:3

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Κύπελλο Πρωταθλητών

14:00Μπουριράμ - Πατούμ Γιουνάιτεντ 2:3

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:15Σίβασπορ - Γκαζιαντέπ 1:1
21:45Μπεσίκτας - Καϊσέρισπορ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Rezerv Lig

16:00Ιστανμπούλσπορ 2 - Τραμπζονσπόρ 2 3:2

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

16:00Ενεργκέτικ - Μερβ 1:2
16:00Νέμπιτσι - Σαγκαντάμ 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Βικτόρια Πλζεν - Παρντούμπιτσε 2:1
17:00Σίγμα Όλομουτς - Μπρνο 0:2
17:00Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε 5:1
20:00Μποέμιανς - Οστράβα 3:3

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Χρούντιμ - Πρίμπραμ 3:0
18:00Λίσεν - Βάρνσντορφ 3:0
18:00Πρόστεγιοφ - Τρίνεκ 1:1
18:00Ταμπόρσκο - Σλάβια Πράγας Β 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Βλτάβιν - Ντομάζλιτσε 1:2
11:15Ζμπουζάνι - Κράλουφ Ντβούρ 3:3
11:15Σόκολοφ - Βικτόρια Πλζεν Β 0:2
11:30Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β - Πίσεκ 0:2
15:30Πρεστίτσε - Μότορλετ Πράγας 2:1
19:00Κάρλοβι Βάρι - Μποέμιανς 1905 Β 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Γιάμπλονετς Β - Ούστι Ναντ Λάμπεμ 0:3
11:30Πρέπερε - Βικτόρια Ζίζκοφ 0:6
18:00Ζιβάνιτσε - Κόλιν 2:3
18:00Μπενεσόφ - Βέλβαρι 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

18:00Μπλάνσκο - Κρόμεριτζ 0:5
18:00Ουχέρσκι Μπροντ - Βέλκε Μετζιρίτσι 2:1
18:00Φρίντεκ-Μιστέκ - Ζλιν Β 2:2
18:00Φρίντλαντ - Βιτκόβιτσε 2:1
18:00Χοντόνιν - Ζνόιμο 7:0

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:15Μαριάνσκε Λάζνε - Κόμαροφ 1:1
11:15Πέτριν Πλζεν - Κατόβιτσε 0:2
11:30Τσέσκι Κρουμλόφ - Χόρνι Μπρίζα 1:0
18:00Κλατόβι - Μαρίλα Πρίμπραμ Β 2:5
18:00Τοχόβιτσε - Αρίτμα Πράγας 1:1
18:00Χορόβιτσε - Ντουμπράβκα 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Κλάντνο - Στέτι 3:0
11:15Λίμπις - Μέτεορ Πράγας 3:3
11:15Μπρέζοβα - Νερατόβιτσε 0:0
11:15Τσέσκα Λίπα - Σλάνι 2:1
11:30Κοσμονόσι - Χβέζντα Τσεμπ 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:30Βέλκε Χάμρι - Μπράντις ναντ Λάμπεμ 5:0
18:00Νατσόντ - Βισόκε Μίτο 0:0
18:00Ούστι ναντ Όρλιτσι - Λέτοχραντ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

11:15Μπρέτσλαβ - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ 1:0
18:00Βέλκα Μπάιτς - Στάρα Ρίζε 1:0
18:00Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου - Γιλάβα Β 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

18:00Πρερόφ - Μπάτοφ 2:3
18:00Σκάστιτσε - Βσέτιν 0:1
18:00Στέρνμπερκ - HFK Όλομουτς 4:1
18:00Χολέσοφ - Μπρνο Β 0:6

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

11:15Οπάβα Β - Χάβιροφ 5:3
17:30Ρυμάροφ - Νόβι Γίτσιν 2:1
18:00Μπρίντλιτσνα - Χλούμπινα 2:3

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

11:15Βίσοκα ναντ Λαμπέμ - Σόλνιτσε 1:3
18:00Ντόμπρουσκα - Γίτσιν 2:1
18:30Τσερβένι Κόστελετς - Γιάρομερ 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

15:15Πεντσίν - Χράντεκ ναντ Νίσου 1:1
18:00Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα - Στούντενετς 6:2
18:00Νόβι Μπορ - Βίσνοβα 3:4
18:00Ροβένσκο - Βέλκε Χάμρι Β 1:1
18:00Σεντμιχόρσκι - Μιμόν 3:0
18:00Στράζ ποντ Ράλσκεμ - Σλόβαν Φρίντλαντ 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

11:30Τσέσκι Τεσίν - Ορλόβα 2:0
18:00Vratimov - Κομπερίτσε 2:1
18:00Γιακουμπτσόβιτσε - Ρέπιστε 0:2
18:00Ντόλνι Μπενεσόφ - Χερμανίτσε 1:0
18:00Ντόλνι Ντάτινε - Πούστα Πολόμ 0:2
18:00Πετρβαλντ να Μόραβε - Μπολατίτσε 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

11:15Γιέσενικ - Λιπόβα 2:1
18:00Ζελατόβιτσε - Κόστελετς να Χέιν 3:1
18:00Μοχελνίτσε - Λιτόβελ 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

18:00Μοραβάνι - Χόρνι Ρέντιτσε 1:2
18:00Τρεμοσνίτσε - Λιμπισάνι 2:5
18:00Τσέσκα Τρεμπόβα - Χόλιτσε 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

11:15ΑναβολήΡαπίντ Πλζεν - Πλζεν - Τσέρνιτσε -:-
14:00Πέτριν Πλζεν Β - Βεϊπρνίτσε 3:0
18:00Τατσόφ - Σοκόλ Ράντνιτσε 8:1
19:00Νεπομούκ - Μίτο 2:1
19:00Νίρσκο - Στρίμπρο 2:2
19:00Σταρτ Τλούματσοφ - Σοκόλ Λότα 4:0

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

11:15Κολοβράτι - Μότορλετ Πράγας Β 1:0
11:15Ολύμπια Ραντότιν - Ντούκλα Γίζνι Μέστο 1:5
11:15Ποντόλι - Ουρινέβες 1:0
11:30Χοστιβάρ - Ζλίτσιν 2:0
16:30Κραλόβιτσε - Σπόγιε Πράγας 1:3
18:00Πρέντνι Κοπάνινα - Βρανικ 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

17:30Καμενίτσε ναντ Λίπου - Βέλκε Μετζιρίτσι Β 6:1
17:30Ναμέστ ναντ Οσλάβου - Βιτσενίτσε - Σαπέλι Πόλνα 1:3
17:30Ντουκοβάνι - Χότεμπορ 2:3
17:30Ραπότιτσε - Βρτσοβίνα Β 2:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

18:00Ναπαγεντλά - Κβάσιτσε 2:0
18:00Οσβετιμάνι - Σλουσοβίτσε 2:0
18:00Στράνι - Μπόρσιτσε 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

11:30Ζλιν U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 5:2
12:00Βισότσινα Γιλάβα U19 - Σλόβακο U19 1:1
12:00Παρντούμπιτσε U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 2:3
13:15Χράντεκ Κράλοβε U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 0:1
14:00Μαρίλα Πρίμπραμ U19 - Μπρνο U19 0:4

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

15:00Βάασα - Ιλβ 3:0
17:00Ίντερ Τούρκου - SJK 1:0
18:30Μάριεχαμν - Χάκα 2:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

17:00Ακατέμια - ΓιαΠΣ 3:4
17:00ΠΙΦ Πάργκας - KTP 1:4

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

13:00NJS - Κέσκι-Ουουσιμάα 3:3
17:00Γίπο - Φουτούρα 3:1
17:00ΠεΚα - Κιφέν 0:4
18:00ΚαΠα - ΛαΠα 8:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

17:00HJS - ΕΠΣ 2:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

17:00JBK - Κομιτάτ 1:2
18:00Ροβανιέμι - OLS Ούλου 0:1
19:00VIFK - OTP 3:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

14:00HPS Γ - KuPS Γ 0:4
16:00NJS Γ - Χόνκα Γ 0:3

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

04:30Λάμπασα - Μπα 4:0

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

19:30Ο Χίγκινς - Τσούριτσο Ουνίδο 0:0
22:00Κομπρεσάλ - Λα Σερένα 1:1
00:30Έβερτον Ντε Βίνα - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 1:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

03:00Κομπρελόα - Μαγκαγιάνες 1:0

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

22:30Βαλντίβια - Λίμασε 3:0
23:00Λος Άντες - Σαν Αντόνιο Ουνίντο 1:0
23:00Ροντελίντο - Αρίκα 2:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.