REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 05.08.2022 » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

22:00Κρίσταλ Πάλας - Άρσεναλ 0:2

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

22:00Λυών - AC Αζαξιό 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

21:30Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερν Μονάχου 1:6

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Μπέρμιγχαμ - Χάντερσφιλντ 2:1

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

16:00Νόριτς U21 - Σάντερλαντ U21 3:2
17:00Φούλαμ U21 - Γουέστ Χαμ U21 3:1
20:00Άστον Βίλα U21 - Μίντλεσμπρο U21 3:3
21:00Έβερτον U21 - Μπλάκμπερν U21 2:0
21:00Ντέρμπι U21 - Λιντς U21 2:5

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Γκάντσα - Ζίρα 1:2

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Μισρ Ελμακασάχ - Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου 1:2
22:00Ελ Γκουνά - Ζάμαλεκ 1:4

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

21:45Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Αντινιάνα 2:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

21:30Σαν Μιγκέλ - Ντεπορτίβο Μέρλο 1:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30Αργεντίνο ντε Ροζάριο - Σπορτίβο Μπαράκας 1:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00ΚΑ Πλατένσε 2 - Μπόκα Τζούνιορς 2 0:0
17:00Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - Άρσεναλ Σαραντί 2 1:4
17:00Βελέζ Σάρσφιλντ 2 - Ουνιόν Σάντα Φε 2 0:0
17:00Ντεφένσα Τζουστίτσια 2 - Σεντράλ Κόρντομπα 2 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

16:00UAI Ουργκίζα Γ - Κομιουνικασιόνες BςAς Γ 3:2
21:10Σαν Λορέντζο Γ - Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ 2:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

16:45Πιούνικ 2 - ΜΚΜΑ 2 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

13:15Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Γκολντ Κόαστ Νάιτς 2:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

13:15Νάιτς Μελβούρνης - Γκριν Γκάλι 2:0
13:30Σεντ Άλμπανς - Ίστερν Λάιονς 1:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

14:30Περθ Γκλόρι U21 - Σορέντο 1:5

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Τσάμπιονς Λιγκ OFC

03:00Όκλαντ Σίτι (Nζλ) - Χιεντζέν (Νκλ) 5:0
06:00Ρέβα (Φιτ) - Nikao (Νκκ) 3:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:10Αμστέτεν - Αντμίρα 1:1
19:10Αούστρια Βιέννης II - Κάφενμπεργκ 2:2
19:10Φερστ Βιέννης - Σεντ Πόλτεν 1:1
19:10Χορν - Λιτς 2:1
21:30Λάφνιτς - Τιμ Βιέννης 0:4

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

20:00Μάρτσφελντ - ΤΒΛ Ελέκτρα 1:1
20:00Ντράσμπεργκ - Σίεγκεντορφ 0:1
20:30Βίνερ - Τραϊσκίρχεν 2:1
20:30Νόισταντ - Στρίπφινγκ 2:3
21:00Κρέμσερ - Ντόνοφελντ Βιέννης 4:6
21:00Νιουζίντλ - Βαρτ 3:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Άλερχάιλιγκεν - ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) 0:7
20:00Κάλσντορφ - Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ 2:4
20:00Κλάγκενφουρτ - Βόκλαμαρκτ 2:2
20:00Λέομπεν - WSC Βελς 0:0
20:00Ριντ (Ερασ.) - Βάιτζ 4:0
20:00Τρέιμπαχ - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

19:15Ραϊχενάου - Κιτζμπούελ 1:2
20:00Σβατζ - Ιμστ 0:2
20:30Βοργκλ - Τιρόλ (Ερασ.) 1:2
20:30Κούντλ - Τελφς 2:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

20:00UFC Hallein - SAK 1914 0:6
20:00Γκρόντιχ - USK Ανίφ 0:3
20:00ΜαταιώθηκεΜπισχοφσόφεν - Σααλφέλντεν 0:0
20:30Κουχλ - Γιόχαν 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

19:30Χόχενεμς - Ντορνμπάιρνερ 3:1

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ

21:45Μπριζ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ 1:1

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00Καραμπόμπο - Αράγκουα 5:1
02:15Λάρα - Λα Γκουαΐρα 2:0
00:00Μονάγκας - Πουέρτο Καμπέγιο 0:1

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

14:00Χάι Φονγκ - Ντα Νανγκ 1:0
15:15Viettel - Μπιν Ντουόνγκ 0:1
15:15Σάι Γκον - Γκία Λάι 0:1

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

22:00Όλγουέιζ Ρέντι - Σάντα Κρούζ 4:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

01:00Ουνιβερσιτάριο Μπενί - Alianza Beni 2:3
03:003 Ντε Φεμπρέρο - Libertad Gran Mamore 0:2

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: CONCACAF Λιγκ

03:00Ρεάλ Εσπάνα (Ονδ) - Εστέλι (Νικ) 3:1
05:00CSD Μιουνισιπάλ (Γου) - Βέγκα Ρεάλ (Δομ) 5:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Βελέζ Μόσταρ - Ζελιέζνιτσαρ 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

18:30Σπαρτάκ - Χεμπάρ 0:1
21:00ΑναβολήΣλάβια Σόφιας - Λουντογκόρετς -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

18:00Έταρ II - Ντρένοβετς 5:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Μπρούσκε - Σαμπάιο Κορρέα 1:1
03:30CRB - Πόντε Πρέτα 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε 2 - Πλέι Οφς

21:00Γκουαρανί ντε Παλόκα - Κριτσιούμα 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Γκρόιτερ Φιρτ - Καρλσρούη 1:1
19:30Σαντχάουσεν - Φορτούνα Ντίσελντορφ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Ντούισμπουργκ - Έσεν 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

20:00Ντέλμενχορστ - Χόλσταϊν Κιλ II 2:1
20:30Λούμπεκ - Έμντεν 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

19:00Λουκενβάλντε - Έρφουρτ 1:1
20:00Αλτγκλιένικε - Κότμπους 2:0
20:00Λίχτενμπεργκ - Χάλμπερσταντ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

20:00Φορτούνα Κολωνίας - Ροντινγκχάουζεν 0:2
20:00Φορτούνα Ντίσελντορφ II - Άαχεν 1:1
20:30Πρόισεν Μούνστερ - Μποσόλτ 5:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

20:00Χάιμστέτεν - 1. Σβέινφουρτ 3:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

20:45Ζέλεντορφ - Φαρστενβάλντε 4:0
21:00Νιουρούπιν - Σβέριν 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

20:00Έιλεμνπουργκ - Νορντχάουζεν 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

20:00Σουντερέλμπε - Μπάρμπεκερ 1:2
20:30Harksheide - Τουρκίγιε Βίλελμσμπουργκ 1:0
20:30Βαντσμπέκερ Κονκόρντια - Μπουχόλτζ 08 4:0
20:30Βικτόρια Αμβούργου - Αμβούργο III 3:2
21:15Εϊμσμπούτελερ - Ντάσεντορφ 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

20:00Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν - Χανοβέρσκερ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

20:30Αχρβέιλερ - 2000 Μάλχαϊμ Κάρλιχ 2:2
20:30Πιρμασένς - Ντούντενχοφεν 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

20:001. Φιτ - Βούρζμπουργκ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

19:30Νταϊσενχόφεν - Έρλμπαχ 1:0
19:30Σάλντινγκ - Ίνγκολσταντ II 1:1
20:001860 Ρόζενχαϊμ - Λάντσμπεργκ 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

20:00Μπίσινγκεν - Ρόιτλινγκεν 1:0
20:00Νότινγκεν - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ 2:4
20:00Ομπερακέρν - Όφενμπέργκερ 3:0
20:3008 Βίλινγκεν - Φραϊμπούργκερ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:30Βέλμπερτ - ΜΣΒ Ντίσελντορφ 1:1

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:30Κόμπαν Ιμπέριαλ - Ατσουάπα 3:2

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:00Ράντερς - Χόρσενς 1:0
21:00Λίνγκμπι - Μίντιλαντ 3:3

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:30Χβιντόβρε - Χίλεροντ 3:1
20:00Χέλσινγκορ - Φρεντερίτσια 3:2

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

20:00Άαρχους Γ - Κέλντινγκ Γ 1:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

03:30Λιμπερτάδ - Σάντο Ντομίνγκο 2:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Κόπα Εκουαδόρ

03:00Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Αούκας 2:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

20:30Σαφχάουζεν - Βιλ 0:1
21:15Ξαμάξ - Ιβερντόν 2:3
21:15Τούν - Ααράου 2:2

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

19:00Ταμέκα - Φλόρα 0:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

19:00Σάκου Γ - Τούλεβικ Γ 8:0

ΙΝΔΙΑ: Calcutta Premier Division A

12:30Αριάν - Ρέιλγουεϊ 0:2
12:30Γιουνάιτεντ Σπορτς Κλαμπ - Τζορτζ Τελεγκράφερ 1:0
12:30Κιντερπόρε - BSS Σπόρτινγκ 0:2
12:30Μπαβανιπόρ - Σάουδερν Σάμιτι 1:0
12:30Τολιγκούνγκε Αγκραγκάμι - Καλκούτα Κάστομς 1:3

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

12:00ΠΣΜ Μακασάρ - Περσίγια Τζακάρτα 1:1
16:30Αρέμα - Σλίμαν 0:0

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αλ Σαρίχ - Αλ Χουσεΐν 0:2
20:30Αλ Φαϊσαλί Αμάν - Σαχάμπ 1:0

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Ντάνταλκ - Ντέρι Σίτι 1:1
22:00ΑναβολήΣάμροκ Ρόβερς - ΓΚ Ντάμπλιν -:-
22:00Φιν Χαρπς - Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ 3:0

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Γκόλγουεϊ - Ουέξφορντ 2:2
21:45Κορκ Σίτι - Άθλον Τάουν 6:1
21:45Τρίτι Γιουνάιτεντ - Γουότερφορντ 1:2

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν

22:15KV Ρέικιαβικ - Γκρόττα 2:1
22:15Αφτουρέλντινγκ - Κόπαβογκ 0:1
22:15Κορντρενγκίρ - Φιόλνιρ 0:0
23:00Φίλκιρ - Γκριντάβικ 5:2

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

22:15Ρέινιρ - Νιάρντβικ 1:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

23:00Αφτουρέλντινγκ Γ - Θρότουρ Γ 0:2
22:15Μπρέινταμπλικ Γ - Κέφλαβικ Γ 3:0

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

18:45Κάλιαρι - Περούτζια 3:2
19:00Ουντινέζε - Φεραλπισάλο 2:1
22:00Λέτσε - Τσιταντέλα 2:3παράτ.
22:15Σαμπντόρια - Ρετζίνα 1:0

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο

16:00Ακζαγίκ Ουράλσκ - Καϊσάρ 2:2
18:00Τουράν - Σαχτιόρ Καραγκαντί 0:2

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

12:30Σανγκάι Σένουα - Τσάνγκτσουν Γιατάι 0:0
14:30Χεμπέι - Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ 0:1
15:00Σεντζέν - Ζεϊάνγκ Προφέσιοναλ 0:2

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:30Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι - Ζίμπο Κούγιου 0:1
11:00Μπεϊτζίνγκ Σπορτ Γιουνιβέρσιτι - Σαανξί Τσανγκάν 0:3
11:00Σενιάνγκ Ούρμπαν - Χεμπέι Κουνγκφού 1:2
14:30Σούτζου Ντόνγκβου - Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι 2:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Βαλεντουπάρ - Λανέρος 1:1
23:30Ούιλα - Φορταλέζα 1:2
02:00Λεόνς - Ρεάλ Σανταντέρ 1:1
04:00Μπογκοτά - Κουκούτα 2:1

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

11:00Ρουμανία U17 - Τσεχία U17 1:1
12:00Μαλαισία U19 - Ταϋλάνδη U19 0:0
14:30Βιετνάμ U19 - Μιανμάρ U19 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

08:45Χαποέλ Μαρμόρεκ (Iσρ) - Μακάμπι Άιρονι Ασντόντ (Iσρ) 1:1
11:00Αλγκετσίρας (Ισπ) - Αλ Σαμπάμπ (Σαρ) 2:2
11:30Ράγιο Βαγεκάνο (Ισπ) - Βαγιαδολίδ (Ισπ) 0:0
12:00Οσασούνα (Ισπ) - Μπούργκος (Ισπ) 1:0
12:00Ρεάλ Σοσιεδάδ (Ισπ) - Εϊμπάρ (Ισπ) 1:2
18:00Αλ-Αΐν (Ηαε) - Αλ Κουβέιτ (Κβτ) 1:3
18:00Φιορεντίνα U19 (Ιτα) - Αγκλιανέζε Κάλτσιο (Ιτα) 2:0
19:00Δόξα Κατωκοπιάς (Κυπ) - ΑΕ Λεμεσού (Κυπ) 0:2
19:00Λε Μαν (Γαλ) - Σαρτρ (Γαλ) 1:3
19:00Μαρινένσε (Πορ) - Λεϊρία (Πορ) 0:4
19:00Ρουέν (Γαλ) - Στάντε Μπριοσίν (Γαλ) 0:2
19:00Σεντάν (Γαλ) - Ποϊζί (Γαλ) 3:1
19:00Σολέ (Γαλ) - Ναντ II (Γαλ) 3:0
19:30ΑκυρώθηκεΜελίτα (Μλτ) - Μόστα (Μλτ) -:-
19:45Επινάλ (Γαλ) - Σαρέ Ουνιόν (Γαλ) 2:1
20:00Spich (Γερ) - Μπόνερ (Γερ) 1:6
20:00Μάλαγα (Ισπ) - Αλ Νασρ (Ηαε) 0:2
20:00Μιραντές (Ισπ) - Οσασούνα (Ισπ) 1:2
20:00Ομόνοια (Κυπ) - ΑΕΚ (Ελλ) 0:2
20:00Ουέσκα (Ισπ) - Ανδόρα (Ανδ) 3:1
20:00Ρεάλ Αβίλα (Ισπ) - Ζαμόρα (Ισπ) 0:1
20:00Τσιμπάλια (Κρο) - Κροάσια Ντάκοβο (Κρο) 2:1
20:30Αλμερία (Ισπ) - Καρταγένα (Ισπ) 1:0
20:30Βιλεφράντς (Γαλ) - ΓΟΑΛ (Γαλ) 1:0
20:30Μπουργκ εν Μπρες (Γαλ) - Ερυθρός Αστέρας (Γαλ) 3:1
20:30Νανσί (Γαλ) - RWDM 47 (Bελ) 3:3
20:30Ντανκέρκ (Γαλ) - Μπουλόν (Γαλ) 2:2
20:30Οβιέδο Β (Ισπ) - Μιέρες (Ισπ) 2:0
20:30Σατορού (Γαλ) - Λε Πουί (Γαλ) 0:1
21:00Ουτρίγιας (Ισπ) - Βαλένθια Β (Ισπ) 1:4
21:00Ταντέρ (Ισπ) - Ρεάλ Μούρθια Β (Ισπ) 1:2
21:30Θιουδάδ Σιέζα (Ισπ) - Γιέκλανο (Ισπ) 0:0
21:30Ουτρέρα (Ισπ) - Πουέντε Τζενίλ (Ισπ) 2:2
21:45Αθλέτικ Μπιλμπάο (Ισπ) - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Ισπ) 1:0
21:45Σίτινγκμπουρν (Αγγ) - Μαργκέιτ (Αγγ) 1:2
22:00Λα Ρόντα (Ισπ) - Βιγιαρομπλέντο (Ισπ) 0:5

ΚΟΣΜΟΣ: Τουρνουά COTIF

23:00Αργεντινή U20 - Αλτζίρα U20 1:0

ΚΟΣΜΟΣ: Τουρνουά COTIF - Πλέι Οφς

21:00Ουρουγουάη U20 - Βαλένθια U20 1:0
23:30Αργεντινή U20 - Λεβάντε U20 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

12:00Σλοβακία U19 Γ - Τσεχία U19 Γ 0:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

15:00Παρίσι Γ (Γαλ) - Λιλ Γ (Γαλ) 7:1
16:00Μπρομαποϊκάρνα Γ (Σου) - Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ (Σου) 1:0
19:00Λεβάντε Γ (Ισπ) - Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ (Ισπ) 2:3
21:30Οσασούνα Γ (Ισπ) - Ρεάλ Μαδρίτης Γ (Ισπ) 1:3

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00CS Ουρουγουάη - Εσκορπιόνες 1:1
00:00Σαν Χοσέ - Ασέρι 0:3

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

21:00Βαραζντίν - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 1:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

22:00Ρίγαs 2 - Γιέλγκαβα 0:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Βιτέμπσκ - Ενεργκέτικ-BGU 0:3

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

16:00Σαχτέρ Σόλιγκορσκ 2 - Δυναμό Μπρεστ 2 4:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

18:00Σιαουλιάι - Hegelmann 0:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

18:00Νεβεζίς Κενταϊνιάι - BE1 NFA 1:0
19:00Ζαλγκίρις 2 - Μινίγια 1:3
19:00Νεπτούνας - Μπάνγκα 2 4:1
19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Γκαρλιάβα 2:0
19:00Πανεβέζις 2 - BFA Βίλνιους 3:2

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Κελαντάν - Skuad Projek 1:0
16:00Σελανγκόρ 2 - Παχάνγκ UiTM 0:0

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Κύπελλο FA

16:00Γιόχορ - Πενάνγκ 6:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

05:00Άτλας - Κερετάρο 3:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

03:00Ατλέτικο Μορέλια - Κορεκαμίνος 1:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

18:00Ματζατλάν U20 - Τσίβας Γουαδαλαχάρα U20 2:1
22:00Άτλας U20 - Κερετάρο U20 2:1

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Πλέι Οφς

03:30Ατλέτικο Παραναένσε (Bρα) - Εστουδιάντες (Αργ) 0:0

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Πλέι Οφς

01:15Μέλγκαρ (Περ) - Ιντερνασιονάλ (Bρα) 0:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Κέιπ Τάουν Σίτι - Μαμελόντι Σάνταουνς 0:2

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Σεονγκνάμ Τσούνμα - Γκιμτσεόν Σανγκμού 1:4
13:30Σεούλ - Γιέγιου Γιουνάιτεντ 0:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

21:00Χέρενφεν - Σπάρτα Ρόττερνταμ 0:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00Βίλεμ - Γιόνγκ PSV Αϊντχόβεν 1:1
21:00Μπρέντα - Χελμόντ 1:0
21:00Ντεν Μπος - FC Αϊντχόφεν 1:3
21:00Ντόρντρεχτ - Ρόντα 0:2
21:00Ος - Γιονγκ Ουτρέχτης 3:0
21:00Φένλο - Αλμίερ Σίτι 3:0
21:00Χέρακλες - Ντεν Χάαγκ 4:0

ΟΥΑΛΙΑ: Λιγκ Καπ

21:30Αφάν Λίντο - Κβαμπράν Σέλτικ 5:2
21:45Νιούι Κεφν Ντρούιντς - Μπάκλεϊ 0:1
21:45Χάβφορντγουέστ - Μπάρι 4:2
21:45Χόλιχεντ Χότσπερ - Καερναρφόν 0:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

21:00Βάσας - Πάκσι 2:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

19:45Ατένας - Μιραμάρ 0:1
22:00Σέρο - Σεντράλ Εσπανιόλ 2:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Ρεζιστεντσία - Γκουαϊρένα 1:2

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:003 Ντε Φεμπρέρο - 2 ντε Μάιο 0:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Κόπα Παραγουάη

23:00Φερνάντο ντε λα Μόρα - Σολ Ντε Αμέρικα 1:2πέν.
01:30Σπορτ Κολόνιαλ - Ολίμπια Ασουνσιόν 0:9

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

19:00Σταλ Μίελετς - Κρακόβια 2:0
21:30Λέγκια Βαρσοβίας - Πιάστ Γκλίβιτσε 2:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Άρκα Γκντίνια - Σαντέτσια 1:1
21:30Όντρα Όπολε - Βίσλα Κρακοβίας 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

19:00Σβιτ Σκόλβιν - Σρόντα 6:0
20:00Stolem Gniewino - Oλίμπια Γκρούντζιαντζ 0:4

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

22:15Μπενφίκα - Αρούκα 4:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Προκριματικά

13:00Βιτζέλα U23 - Μπράγκα U23 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

19:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Πετρολούλ Πλοϊέστι 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

17:00Ουνιρέα Σλομπόζια - Μπαΐα Μάρε 3:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

15:00Γιενισέι 2 - Electron VN 1:1
18:00Ζενίτ 2 - Dynamo Petersburg 1:1
18:00Τορπέντο Μόσχας 2 - Κίμικ 0:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

16:00Ροντίνα Μόσχας 2 - Peresvet Podolsk 0:3
18:00Σαλιούτ-Μπέλγκοροντ - Kosmos 2:1

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

12:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα U19 - Ζενίτ U19 2:3
13:00Νίζνι Νόβγκοροντ U19 - Τορπέντο Μόσχας U19 1:0
13:00Στρογκίνο Μόσκβα U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 4:0
14:00Σπαρτάκ Μόσχας U19 - Ουράλ U19 4:0
17:00Ακμάτ Γκρόζνι U19 - Τσερτάνοβο Μόσχας U19 4:1
17:00Κουμπάν U19 - Κίμκι U19 3:0
17:00Σότσι U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 2:1
17:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 - Έρενμπουργκ U19 2:1
18:00Κράσνονταρ U19 - Φάκελ Βορονέζ U19 0:0
18:00Ροστόφ U19 - Δυναμό Μόσχας U19 3:0

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο Ρωσίας

15:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ - Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ 2:0
17:30Ζβέζντα Γ - Ριάτζαν Γ 2:1
20:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ 3:0

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Βόζντοβατς - Ραντνίτσκι 1923 1:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Βρσακ - Ζλάτιμπορ Καγιετίνα 3:1

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

14:45Χουγκάνγκ - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 3:3

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Κουίνς Παρκ - Έιρ Γιουνάιτεντ 2:3

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

21:45Σέλτικ Β - Ηστ Κίλμπραϊντ 1:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

21:30Τρέντσιν - Μιχάλοβτσε 3:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Ανατολή

18:00Στροπκόφ - Σπίσκα Νόβα Βες 0:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

19:30ΜΣΚ Σενέτς - Ρουζόβτσε 0:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Ταμπόρ Σεζάνα - Τσέλιε 1:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

21:00Αλουμίνι - Ιλιρίγια 0:0
21:00Νάφτα - NK Κρκα 0:0
21:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Πριμόριε 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

12:00Έργκριτε - Εσκιλστούνα 2:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Τιμ TG FF - Πιτέα 1:5

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Ολύμπικ - Γκάις 0:3
20:30Βάνερσμποργκ - Λιούνγκσκίλε 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

20:00Τολό - Τορσλάντα 4:0
20:30Βάρμπεργκς - Χιτάρπ 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

20:00Ρόζενγκαρντ - Χάσλχολμ 1:3
20:00Χάσλχολμς - Μπάλκαν 6:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

20:30Βάρμπολ - Σλέιπνερ 0:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

20:00Ίζχαλτς - Κάρλσλουντ 1:1
20:00Χέρεσταντς - Γκρέμπεσταντς 3:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

20:00Μπεργκντάλενς Γ - Αλινγκσάς Γ 0:2
20:00Ουπσάλα Γ - Γκάμλα Ουπσάλα Γ 2:0

ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας

17:00Αλ Ουαντά - Τισρίν 0:1
17:00Ουατμπά - Φουτούα 1:0πέν.
18:00Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό - Χουρίγια Αλέπο 3:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

21:00Ιστανμπούλσπορ - Τραμπζονσπόρ 0:2

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

16:00Ασγκαμπάτ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00Κάρβινα - Βλάσιμ 3:2
19:00Βισότσινα Γιλάβα - Σίγμα Όλομουτς Β 1:1
19:00Οπάβα - Ντούκλα Πράγας 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

19:00Βρτσοβίνα - Σλόβακο Β 1:1
20:00Χλούτσιν - Χράνιτσε 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Ροκιτσάνι - Σοκόλ Λομ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Χόμουτοφ - Τσέσκι Μπροντ 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

19:00Νόβε Σάντι - Σλάβιτσιν 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

19:00CAFC Πράγας - Βικτόρια Ζίζκοφ Β 2:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

19:00Πάλο-Πόγιατ - Λάντεν Ρέιπας 0:3

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

19:00ΚααΠό - ΣαλΠα 2:3

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

18:30ΠΚ-35 Ελσίνσκι Γ - Άλαντ Γιουν. Γ 1:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.