ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 04.05.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
14:30Άρσεναλ - Μπόρνμουθ 3:017:00Μπέρνλι - Νιουκάστλ 1:4
17:00Μπρέντφορντ - Φούλαμ 0:0
17:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Νότινγκχαμ Φόρεστ 1:3
19:30Μάντσεστερ Σίτι - Γούλβς 5:1
ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
16:00Χάβρη - Στρασβούργο 3:118:00Μονακό - Κλερμόν 4:1
20:00Μετς - Ρεν 2:3
22:00Μπρεστ - Ναντ 0:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
16:30Βέρντερ Βρέμης - Γκλάντμπαχ 2:216:30Βόλφσμπουργκ - Ντάρμσταντ 3:0
16:30Μπορούσια Ντόρτμουντ - Άουγκσμπουργκ 5:1
16:30Στουτγκάρδη - Μπάγερν Μονάχου 3:1
19:30Κολωνία - Φράιμπουργκ 0:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
15:00Ρεάλ Σοσιεδάδ - Λας Πάλμας 2:017:15Ρεάλ Μαδρίτης - Κάντιθ 3:0
19:30Χιρόνα - Μπαρτσελόνα 4:2
22:00Μαγιόρκα - Ατλέτικο Μαδρίτης 0:1
ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
19:00Μόντσα - Λάτσιο 2:221:45Σασουόλο - Ίντερ 1:0
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ
14:30Γουέστ Μπρομ - Πρέστον 3:014:30Ίπσουιτς - Χάντερσφιλντ 2:0
14:30Κόβεντρι - ΚΠΡ 1:2
14:30Λέστερ - Μπλάκμπερν 0:2
14:30Λιντς - Σαουθάμπτον 1:2
14:30Μίντλεσμπρο - Γουότφορντ 3:1
14:30Μπέρμιγχαμ - Νόριτς 1:0
14:30Πλίμουθ - Χαλ 1:0
14:30Ρόδεραμ - Κάρντιφ 5:2
14:30Σάντερλαντ - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ 0:2
14:30Σουόνσι - Μίλγουολ 0:1
14:30Στόουκ - Μπρίστολ Σίτι 4:0
ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Πλέι Οφς
21:45Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Πήτερμπορο 1:0ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς - Πλέι Οφς
17:30Μπράκλεϊ Τάουν - Μπόστον 1:2ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 - Πλέι Οφς
14:00Ρέντινγκ U21 - Μίντλεσμπρο U21 2:0ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18
13:00Γουλβερχάμπτον U18 - Ντέρμπι U18 3:113:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U18 - Έβερτον U18 3:1
13:00Μπράιτον U18 - Άστον Βίλα U18 3:2
13:00Σάντερλαντ U18 - Μίντλεσμπρο U18 2:4
13:00Στόουκ U18 - Μάντσεστερ Σίτι U18 1:3
13:00Τότεναμ U18 - Άρσεναλ U18 3:2
13:00Τσέλσι U18 - Νόριτς U18 1:2
14:00Γουέστ Μπρομ U18 - Ρέντινγκ U18 2:3
14:00Νιουκάστλ U18 - Λιντς U18 2:1
14:30Νότινγκχαμ U18 - Μπλάκμπερν U18 2:1
ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
14:00Έβερτον Γ - Τότεναμ Γ 2:215:00Μπράιτον Γ - Άστον Βίλα Γ 0:1
ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε - Πλέι Οφς
16:00Λα Φιορίτα - Μουράτα 1:318:30Κόσμος - Τρε Πεν 1:1
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
15:30Καπάζ - Σαμγκαγίτ 1:118:30Καραμπάγκ - Νέφτσι Μπακού 5:0
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Φάρκο - Ισμαΐλι 0:219:00Αλ Αχλί - Ελ Γκουνά 3:0
19:00Ελ Ντακλέγια - Κεράμικα Κλεοπάτρα 1:3
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Σινταμά Μπουνά - Γουλάιτα Ντίκα 2:118:00Χαντιγιά Χοσανά - Φαζίλ Κενεμά 1:2
ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1
18:30Ντενγκουέλε - ΣΟ Αρμί 0:119:00Κορόγκο - Ζομάν 1:3
19:00Μπουάκε - Στέλα Αντιαμέ 2:1
20:45Μούνα - SOL 1:2
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
17:00Βλάζνια - Δυναμό Τιράνων 1:017:00Ερτζένι - Κούκσι 3:3
17:00Λάτσι - Τίρανα 1:0
17:00Παρτιζάνι - Σκεντερμπέου 1:0
17:00Τέουτα - Εγνάτια 1:0
ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία
17:00Απολόνια Φιέρ - Μπέσα 0:117:00Βόρα - Μπύλις 0:0
17:00Κοράμπι Πεσκόπι - Μπουρέλι 2:3
17:00Λούζνια - Καστριότι 0:0
17:00Φλαμουρτάρι - Λούτζι 1:0
20:00Ελμπασάνι - Μπεράτ 5:0
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
18:00Κεντσελά - Μπελούιζνταντ 2:1ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2
17:00JSM Τιαρέτ - ΣΚ Μεχερία 1:017:00Γκουίρ Αμπαντλά - Ουέντ Σλάι 1:2
17:00Ελ Κεμίς - Άρμπα 3:1
17:00Έουλμα - Μπορντί Μεναΐλ 0:2
17:00Κέμις Ελ Κέτσνα - Τσέλγκουμ 1:0
17:00Κολέα - ASM Οράν 1:0
17:00Κρουμπ - Γκοζλάν 3:0
17:00Μλίλα - Ολυμπίκ Ακμπού 1:0
17:00Μοσταγκάνεμ - Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ 1:0
17:00ΜΣΠ Μπάτνα - Ανάμπα 2:1
17:00Ουαργκλά - Ουέντ Μαγκράν 2:0
17:00Τελαγκέμα - MO Κονσταντίν 2:3
17:00Τεμουτσέντ - Βιντάντ Αμέλ ντε Μοσταγκάνεμ 1:1
17:00Χαράτς - ΚΑ Μπάτνα 1:1
17:00Χουσεΐν Ντέι - ΡΚ Κούμπα 1:2
ΑΛΓΕΡΙΑ: Κύπελλο Αλγερίας
23:00ΑναβολήΑλτζέρ - Μπελούιζνταντ -:-ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
17:00C.R.D. Λίμπολο - Λούντα Σουλ 1:117:00ΑναβολήΜπράβος ντο Μακίς - Ακαδέμικα -:-
17:00Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα - Σαγκράντα 2:2
17:30Ιντερκλούμπ - Πέτρο Ατλέτικο 0:1
18:00Καμπουσκόρπ - Σάο Σαλβαντόρ 3:0
ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο
21:30Πας ντε λα Κάζα - Σάντα Κόλομα 0:2ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ: ΑΜΦΑ Πρέμιερ Λιγκ
23:00Ουίλικιζ - Εμπάιερ 2:3ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
01:10Κολόν Σάντα Φε - Αλμάγκρο 3:003:00Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπράουν Αντρόγκε 2:1
19:30Ντεφενσόρες Ουνίντος - Σαν Τέλμο 2:2
20:00Ατλέτικο Ατλάντα - Τσάκο Φορ Έβερ 1:0
21:30Αλμιράντ ε Μπράουν - Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο 0:2
21:30Γιμνάσια Μεντόζα - Ντεπορτίβο Μαΐπού 0:1
21:30Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Πατρονάτο 0:0
21:30Ντεπορτίβο Μαντρίν - Ατλέτικο Ραφαέλα 1:1
21:30Σαν Μιγκέλ - Κλαμπ Α. Γκουέμες 1:0
21:40Άρσεναλ Σαραντί - Αγκροπεκουάριο 1:0
22:00Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε - Ντεπορτίβο Μορόν 0:0
22:00Σαν Μαρτίν - Γκιγιέρμο Μπράουν 1:0
23:35Αλντόσιβι - Τεμπερλέι 1:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
04:00Σεντράλ Νόρτε - Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια 1:021:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Αρτζεντίνο ΜΜ 0:0
22:00Ντεπορτίβο Ρινκόν - Σανταμαρίνα 1:0
23:00Ουνιόν Σουντσάλες - Κρουτσέρο ντελ Νόρτε 0:2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
02:05Λος Αντές - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο 2:121:30Αργεντίνο ντε Κίλμες - Ντοκ Σουντ 1:1
21:30Κανουέλας - Ακασούζο 0:1
21:30Κομιουνικασιόνες BςAς - Βίγια Σαν Κάρλος 1:0
23:00Μίντλαντ - UAI Ουργκίζα 5:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
19:30Ρεάλ Πιλάρ - Άτλας 1:221:30Αργεντίνο ντε Ροζάριο - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες 2:1
21:30Γιουπανκούι - Βικτοριάνο Αρένας 0:0
21:30Ιτουζάινγκο - Λουγκάνο 2:0
21:30Πορβενίρ - Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ 1:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
21:30Έβερτον Λα Πλάτα - Προβιντσιάλ 0:121:30Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν - Ντεφενσόρες ντε Γκλέφ 0:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα
03:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Ιντεπεντιέντε 0:2ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
18:00Φέρο Καρίλ Οέστε Γ - Νιούελς Όλντ Μπόις Γ 0:121:00Ροζάριο Σεντράλ Γ - UAI Ουργκίζα Γ 1:0
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Νόα - Αλασκέρτ 2:1ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Αντρανίκ - Λερναΐν Αρτσάκ 0:215:00Αραράτ 2 - Γκαντζασάρ 1:4
15:00Αραράτ-Αρμενίας 2 - Ονόρ 2:1
15:00Σίρακ 2 - Νικάρμ 1:0
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Επίπεδο Νικητών
03:00Εστρέλα - Ρασίνγκ Κλαμπ Αρούμπα 0:6ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ - Πλέι Οφς
12:45Σίδνεϊ - Μακάρθουρ 4:0ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT
08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ 1:210:45Μονάρο Πάνθερς - Τάιγκερς 3:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW
07:30ΑναβολήΜάιτλαντ - Τσαρλστάουν Ατζούρι -:-07:30ΑναβολήΝιού Λάμπτον - Λάμπτον Τζάφας -:-
08:00Κούκς Χιλ Γιουνάιτεντ - Έτζγουορθ Ιγκλς 0:2
09:30ΑναβολήΝιουκάστλ Ολύμπικ - Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ -:-
10:30Βαλεντίν - Μπροαντμίντοου 2:4
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
09:30Σάδερλαντ Σαρκς - Ροκντέιλ Ίλιντεν 0:311:30Σεντ Τζόρτζ Σεντς - Σίδνεϊ Ολύμπικ 2:1
12:00Μαρκόνι Στάλιονς - Χιλς Μπράμπιζ 4:0
12:00Μπλακτάουν Σίτι - NWS Σπίριτ 3:1
12:15Σεντ Τζορτζ Σίτι - Μάνλι Γιουνάιτεντ 3:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
08:30Μόντμπουρι Τζετς - Μπέογκραντ 2:108:30Πάρα - Αδελαΐδα Ολύμπικ 0:0
10:30Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ U23 - Αδελαΐδα Κόμετς 1:1
10:30ΝΕ Μέτρο Σταρς - Σάουθ Αδελαΐδα 2:0
13:00Κρόιντον - Αδελαϊδά Σίτι 1:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας
07:00Σάουθ Χόμπαρτ - Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ 5:107:30Κλάρενς Ζέμπραζ - Γκλένορκι Νάιτς 1:2
09:30Κίνγκμπορο Λάιονς - Ντέβονπορτ 0:0
09:30Λόνσεστον Γιουνάιτεντ - Λόνσεστον 0:6
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
06:00Γκριν Γκάλι - Σεντ Άλμπανς 4:009:00Νότια Μελβούρνη - Άβοντεϊλ 1:3
10:00Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς - Νταντενόνγκ Σίτι 3:1
10:00Χέιντελμπεργκ Γιουνάιτεντ - Μάνινγκχαμ Γιουνάιτεντ Μπλουζ 5:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας
10:00Γουέστερν Νάιτς - Μπέισγουότερ 1:110:00Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ - Αρμαντέιλ 1:4
10:00Ολύμπικ Κίνγκσγουεϊ - Περθ 5:0
10:00Στέρλινγκ Μασεντόνια - Περθ Ρέντσταρ 0:1
10:00Φλόριτ Αθήνα - Μπαλκάτα 2:1
10:00Φρεμάντλ Σίτι - Περθ Γκλόρι U23 2:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κάπιταλ Πρέμιερ Λιγκ
06:00Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Canberra Juventus 1:307:15Ουάγκα Σίτι Ουόντερερς - Κανμπέρα Ουάιτ Ιγκλς 5:0
08:00Belconnen Utd. - Άνου 3:1
08:00Μπρινταμπέλα Μπλουζ - Κουένμπεγιαν Σίτι 3:3
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νόρδερν NSW Στέιτ Λιγκ
07:30ΑναβολήThornton Redbacks - Σίνγκλετον Στράικερς -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν
11:30Νόρδερν Τάιγκερς - Ντάνμπαρ Ρόβερς 3:012:00Mt Druitt Town - Χακόα Σίδνεϊ 1:1
12:00UNSW - Μπουλς Ακάντεμι 4:3
12:00Ίντερ Λάιονς - ΣΝ Ρέιντερς 1:0
12:00Μπανκστάουν - Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς 1:0
12:00Μπλακτάουν Σπάρτανς - Μακάρθουρ Ραμς 2:1
12:00Ρίνταλμερ Λάιονς - Ντάλγουιτς Χιλ 2:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΣΑ Στέιτ Λιγκ
08:30Fulham Utd. - Γουέστ Αδελαΐδα 1:008:30Αδελαΐδα Βίκτορι - Βάιπερς Αδελαΐδας 0:1
08:30Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Αδελαΐδα Κόμπραζ 1:1
08:30Μπλου Ιγκλς - Γουέστερν Στράικερς 3:1
08:30Πλέιφορντ Πάτριοτς - Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλα 2:1
08:30Σταρτ Λάιονς - Salisbury Utd. 2:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Νόρδερν Τσάμπιονσιπ
05:00Λόνσεστον Γιουνάιτεντ U21 - Λόνσεστον U21 0:307:30Burnie Utd. - Νόρδερν Ρέιντζερς 1:4
07:30Σόμερσετ - Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ U21 3:3
09:30Ούλβερστοουν - Ντέβονπορτ U21 2:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Σάουδερν Τσάμπιονσιπ
07:15Νιού Τάουν Ιγκλς - Hobart City 5:107:30Hobart Utd. - Ολύμπια Ουόριορς 2:2
07:30South East Utd. - Γκλένορκι Νάιτς U21 5:0
07:45Ταρούνα - Πανεπιστήμιο Τασμανίας 3:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
08:00Λάνγκβαριν - Νορθκότ Σίτι 2:210:30George Cross - Νορθ Γκιλόνγκ 2:1
11:15Γουεριμπί Σίτι - Μπεντλέιτ Γκρινς 2:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: WA Στέιτ Λιγκ
10:00Gwelup Croatia - Ντιανέλα Ουάιτ Ιγκλ 1:210:00Murdoch Melville - Σουμπιάκο 2:2
10:00UWA Νέντλαντς - Κίνγκσλεϊ Ουέστσαϊντ 2:1
10:00Κόκμπερν Σίτι - Γκόσνελς Σίτι 1:0
10:00Μαντούρα Σίτι - Joondalup Utd. 2:1
10:00Σορέντο - Ρόκινγκχαμ Σίτι 9:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
09:15Μέλμπουρν Σίτι Γ - Σίδνεϊ Γ 0:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Άλταχ - Βόλφσμπεργκερ 0:118:00Λιτς - Τιρόλ 3:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
15:30Χορν - Μπρέγκετζ 1:0ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
16:30Ντόνοφελντ Βιέννης - Αούστρια Βιέννης (Ερασ.) 4:217:00Μάουερβεκ - Λέομπεντορφ 2:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
20:00Βάιντορφ Σεντ Άννα - Γκλάισντορφ 1:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:30Ραϊχενάου - Βαλς-Γκρούναου 0:116:30Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Χόχενεμς 1:2
18:00Γιόχαν - Ρανκβέιλ 4:2
18:00Ιμστ - Ρόδις 2:2
18:00Ντορνμπάιρνερ - Μπισχοφσόφεν 0:5
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
18:00Χαμπτούμ - Κοφιντίς 1:118:30Μαργαρέθεν - Ράντερσντορφ 3:1
19:00Τόεκομστ Μπορσμπέκε - Σάτεντορφ 2:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
18:00Άτους Φέρλαχ - Βόλκερμαρκτ 2:018:00Μπλέιμπουργκ - Ντονάου Κλάγκενφουρτ 2:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
16:00Κιλμπ - Νόισταντ 0:417:15Όρτμαν - Σεντ Πήτερ ιν ντερ Ο 3:1
17:30Ρετζ - Κέτινγκμπρουν 4:0
19:00Κόρνεμπεργκ - Βαϊντχόφεν/Τάγια 4:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
18:00Ασκ Σεντ Βαλεντίν - Χόγκο Ουέλς II 5:018:00Εντελβάις - Πρεγκαρτέν 4:2
18:00Μπαντ Ισκλ - Σάλερμπακ 3:2
18:00Σεντ Μάρτιν ιμ Μουλραΐς - Μπαντ Λεονφέλντεν 3:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
16:00USK Ανίφ - Πουχ 1:418:00Μπούρμους - Έγκεντορφ 4:0
18:00Στρασβάλκεν - Γκέλινγκ 2:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Βόλντερς - Φούγκεν 1:0ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
14:00Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) - Χοχστ 1:017:00Αντμίρα Ντόρνμπερν - Λότερακ 1:4
17:00Λουστενάου - Χαρντ 3:0
18:00Αλμπερσβέντε - Γκοφίς 4:2
18:00Χόρμπραντζ - Ρότενμπεργκ 0:4
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
15:00Σπορτγιούνιον Μάουερ - Σλόβαν Χακ 3:017:00ASV 13 Βιέννης - Βινερμπέργκερ 2:4
17:00A XIII-Όχοφ Σέντερ - Βιέννη 1980 3:0
17:00Ντιναμό Χέλφορτ - Ντονάου 1:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών
15:00Μπέργκχαϊμ Γ - Άλταχ/Βόντερλαντ Γ 1:2ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00RWDM - Σαρλερουά 1:3ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
19:15Μαλίν - Γάνδη 2:4ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:45Σερκλ Μπριζ - Γκενκ 4:1ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
20:30Ντέσελ - OC Σαρλερουά 1:421:00Κάπελεν - Βιρτόν 3:3
21:00Λέουβεν Β - Αντβέρπ Β 3:2
21:00Λόκερεν-Τέμσε - ΟΡΣΛ Βίσε 4:1
21:00Ναμούρ - Γάνδη Β 0:1
21:00ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ - Κνόκε 0:3
21:00Σεντ Ελουάζ - Τινέ 0:2
21:00Χούγκστρατεν - Χάιστ 2:3
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF
20:30Λα Σαλαμίν - Ουνιόν Ροσεφορτουάζ 2:120:30Τουρνέ - Ζέτε 6:0
ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων
20:00Μαλίν Γ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ Γ 0:2ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
14:30Γάνδη Γ - Μπριζ Γ 0:214:30Λίβεν Γ - Άντερλεχτ Γ 0:1
20:00Σταντάρ Λιέγης Γ - Γκενκ Γ 4:2
ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες
16:30Μολντάβο Γ - Σταντάρ Λιέγης II Γ 3:118:00Άαλστ Γ - Μπριζ II Γ 5:1
18:00Άντερλεχτ II Γ - Γάνδη II Γ 4:3
18:00Γκενκ II Γ - Άλκεν Γ 0:4
18:00Λίβεν II Γ - Φάμκε Μέρκεμ Γ 1:3
18:00Μονς Γ - RFC Λιέγη Γ 3:2
18:00Σάστρε Γ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ II Γ 0:2
20:00Βέστερλο Γ - Τίενεν Γ 4:0
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
00:00Λα Γκουαΐρα - Μετροπολιτάνος 1:2ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα
02:00Φουντασιόν AIFI - Μπολιβάρ 0:021:30Νουέβα Εσπάρτα - Ατλέτικο Λα Κρουζ 1:1
23:00Γιαρακουιάνος - Αράγκουα 2:2
00:00Μαρίτιμο - Ντεπορτίβο Μιράντα 0:0
ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1
13:00Νγκέ Αν - Χανόι 1:114:00Μπιν Ντουόνγκ - Καν Χόα 3:1
14:00Ταν Χόα - Μπιν Ντιν 0:0
15:15Κονγκ Αν - Ναμ Ντιν 2:3
15:15Χάι Φονγκ - Χο Τσι Μιν 2:0
ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2
12:00Ντονγκ Θαπ - Λονγκ Αν 0:0ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL
18:00Βάρνταρ - Μακεντόνιγια 1:018:00Βόσκα Σπορ - Σίλεξ 2:1
18:00Μπρέρα Στρούμιτσα - Μπρεγκάλνιτσα Στιπ 1:1
18:00Ραμποτνίτσκι - Τίκβες 3:1
18:00Σκούπι - Σκέντιγια 0:2
18:00Στρούγκα - Γκοστιβάρ 1:0
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL
14:00Μπασκίμι - Πέλιστερ 1:214:00Μπελάσικα - Βάρνταρ Νεγκοτίνο 0:0
14:00Νοβάτσι - Καραορμάν 6:0
14:00Οσογκόβο - Σκόπιε 2:1
14:00Όχριντ - Ντετονίτ Πλατσκόβιτσα 3:1
14:00Πομπέντα - Αρσίμι 0:3
14:00Σάσα - Κοζούν Γκεβγκέλια 1:0
14:00Τέτεκς - Μπέσα 1976 0:7
ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο
16:30Κλίφτονβιλ - Λίνφιλντ 3:1παράτ.ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Λίγκα ΒσΕ
14:30Ζβιγιέζντα 09 - Ίγκμαν Κόνιτς 2:217:00Σλόγκα Ντομπόι - Σαράγεβο 0:1
21:45Μπόρακ Μπάνια Λούκα - NK GOSK Γκαμπέλα 3:1
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH
18:00Γιεντίνστβο Μπιχάτς - Μλάντοστ DK 2:018:00Γκραντίνα Σρεμπρένικ - Σταπτσάνιτσα 0:2
18:00Κακανί - Γκράντατσα 1:1
18:00Μπανόβιτσι - Χαντζίτσι 2:1
18:00Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Τόμισλαβ 2:0
18:00ΜΦΚ Σιμ Μπο - Γκόρνι Ράχιτς 3:1
18:00Σλόμποντα - Γκοράζντε 1:0
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
17:30Κοζάρσκα Ντούμπιτσα - Μρκόνιτς Γκραντ 1:317:30Κοτζάρα - Ντρίνα Ζβόρνικ 1:0
17:30Λιούμπιτς Πρνιαβόρ - Σουτιέσκα Φόκα 3:0
17:30Νεβέσινιε - Ομάρσκα 2:1
17:30Πρίγεντορ - Μπάνια Λούκα 2:1
17:30Ρομάνιγια Πάλε - Φάμος Βοϊκόβιτσι 2:1
17:30Σλάβιγια - Λάκτασι 2:3
21:00Ράντνικ Μπιγελίνα - Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα 4:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
22:00Φλουμινένσε - Ατλέτικο Μινέιρο 2:200:30Μπραγκαντίνο - Φλαμένγκο 1:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β
01:00Παϊσαντού - Αβάι 0:003:30Κοριτίμπα - Σπορ Ρεσίφε 0:1
23:00Τσαπεκοένσε - Αμέρικα ΜΓ 2:2
00:00Βίλα Νόβα - Οπεράριο 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση
23:00Κονφιάνκα - Τομπένσε 0:223:00ΑναβολήΝαούτικο Ρεσίφε - Υπιράνγκα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D
01:00Ιγκουατού - Σάντα Κρουζ ντε Νατάλ 2:021:00Γιακουιπένσε - Σεργκίπε 1:1
21:00Ρεάλ Μπραζίλια - Ιπόρα 0:2
21:00Σάντο Αντρέ - Πατροτσινένσε 0:0
21:30Ρεάλ Νοροέστε - Πορτουγκέζα 1:1
22:00ΑΕ Άλτος - Μότο Κλαμπ 1:2
22:00Μαρανχάο - Ρίβερ-ΠΙ 1:0
22:00Νόβα Ιγκουάτσου - Σέρα 4:0
22:00ΑναβολήΝόβο Χαμπούργκο - Κονκόρντια -:-
23:00ΑΣΑ - Πετρολίνα 1:0
23:00Ιπατίνγκα - Ιταμπούνα 2:3
23:00Πούσο Αλέγκρε - Σάο Ζοσέ EC 3:0
23:00Τοκαντινόπολις - Καμέτα 1:0
23:30ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Μαναουάρα 0:1
23:30ΑναβολήΧέρτσιλιο Λουζ - Αβενίντα -:-
00:00Άγκουα Σάντα - Μαρινγκά 2:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
21:00ΑναβολήΆιμορε - Μονσούν -:-21:00ΑναβολήΠελότας - Λαγεαντένσε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο 2
21:30Σέντρο Οέστε - Σάντα Ελένα 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
22:00Ακάο - Ποκόν 2:122:00Κάμπο Νόβο - Κάθερες 1:3
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο 2
21:00Αϊμόρς - Νασιονάλ ντε Μουριάε 1:121:00Βαλεριόντοτσε - Ντεμοκράτα ΣΛ 1:1
21:00Νορθ Εσπόρτε Κλούμπε - Καλντένσε 1:0
21:30Τούπι-ΜΓ - Μπετίμ 2:0
22:00Βαργκίνια - Μαμόρε 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε 2
22:00Παρανά - Νασιονάλ ΠΡ 1:000:30Πατριόταζ - Λαράνια Μεκάνικα 2:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α4 - Πλέι Οφς
21:00Ρίο Μπράνκο SP - Φρανκάνα 2:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Β - Πρώτη φάση
21:00ΑΕΑ Αρακατούμπα - Ολίμπια 0:021:00Μανθικουέιρα - Atletico Mogi 1:0
21:00Μαουαένσε - Μάουα 2:0
21:00Ουνιάο Μόγκι - Έκους 0:1
21:00Παουλίστα - Κολοράντο Καϊέιρας 0:0
21:00Τούπα - Τάναμπι 3:1
22:00Ίντερ ντε Μπεμπεντούρο - Φερναντόπολις 2:1
22:00Σάο Κάρλος - Φλαμένγκο ΣΠ 3:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση
00:00Ατλέτικο Ροράιμα - Ρίβερ-ΡΡ 2:402:00Ναούτικο - Ρεάλ Σάο Λουίζ 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Εσπίριτο Σάντο - Πρώτη φάση
21:00Βιτόρια - Καπίτσαμπα 2:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
14:00Βιτόρια U20 - SSA U20 4:016:00Καμακαριένσε U20 - Εστρέλα ντε Μάρκο U20 3:1
21:00Γιακομπίνα U20 - Λεόνικο U20 6:0
21:00Γιπιράνγκα U20 - Γιακουιπένσε U20 0:1
21:00Γκραπιούνα U20 - Βιτόρια ντα Κονκουίστα U20 1:2
21:00Μπαρτσελόνα U20 - Ιταμπούνα U20 1:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλιένσε U20
21:00Γκάμα U20 - Παρανόα U20 2:121:00Καναά U20 - Σαμαμπαϊά U20 3:1
21:00Μποταφόγκο ΝΦ U20 - Τσεϊλαντένσε U20 3:0
21:00Ουναΐ DF U20 - Μπραζιλιένσε U20 0:3
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Αβάι U20 - Φιγκουεϊρένσε U20 3:121:00Μπρούσκε U20 - Χέρτσιλιο Λουζ U20 3:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
21:30Γκοϊανιένσε U20 - Γκόιας U20 3:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
15:30Ατλέτικο Παραναένσε U20 - Παρανά Σ. Τ. Σ. U20 3:221:00Οπεράριο PR U20 - Κοριτίμπα U20 1:0
21:30Αζούριζ U20 - Γκρέμιο Μαρινγκά U20 3:0
21:30Αραουκάρια U20 - Αραπόνγκας U20 9:0
21:30Λοντρίνα U20 - Κασκαβέλ U20 2:2
21:30Τσιανόρτε U20 - Σάο Γιοσίνσε U20 1:2
22:00Ρίο Μπράνκο PR U20 - Μπατέλ U20 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
21:00Κορίνθιανς U20 - Άστερ Ιτάκουα U20 0:121:00Μπραγκαντίνο U20 - Μετροπολιτάνο U20 6:1
21:00Παλμέιρας U20 - Νασιονάλ ΣΠ U20 1:0
21:00Σάντος U20 - Μαουαένσε U20 9:0
21:00Σάο Πάολο U20 - Οσάσκο U20 3:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Πρώτη φάση
16:00Σέντρο Λιμοεϊρένσε U20 - Πετρολίνα U20 0:321:00Ατλέτικο Τόρες U20 - Σεντράλ U20 3:2
21:00ΚΑ Πόρτο U20 - Σεράνο U20 7:1
21:00Μπέλο Ζαρντίμ U20 - Ιπογιούκα U20 1:0
21:00Σάντα Φε U20 - Ίμπις Σπορτ Κλαμπ U20 0:3
21:00Σέτε ντε Σετέμπρο (ΠΕ) U20 - Γιάγκουαρ U20 2:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών
21:00ΑναβολήΓιουβεντούντε Γ - Ντότσε Μελ Γ -:-22:003Β ντα Αμαζόνια Γ - ΟΝ Αλαγκοάνα Γ 7:0
22:30Ρέμο Γ - Σπορ Ρεσίφε Γ 0:0
00:00Μίθτο Γ - Μίνας ICESP Γ 1:0
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2
16:00Οσέρ - Παρίσι 2:020:00Γκινγκάμπ - Σεντ Ετιέν 2:2
ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ
19:00Ρουέν - Νιόρ 4:2ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος
19:00Σεντ Πριβέ - Αβουάν 2:0ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο Γαλλίας Γυναίκες
16:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Φλερί 91 Γ 1:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:00Γκρόιτερ Φιρτ - Μπραουνσβάιγκ 3:314:00Χάνσα Ρόστοκ - Καρλσρούη 1:2
21:30Καϊζερσλάουτερν - Μαγδεβούργο 4:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
15:00Άουε - Αρμίνια Μπίλεφελντ 1:015:00Μόναχο 1860 - Μπορούσια Ντόρτμουντ II 1:2
15:00Ντιναμό Δρέσδης - Βερλ 0:1
15:00Ούλμ 1846 - Βικτόρια Κολωνίας 2:0
15:00Φράιμπουργκ II - Ρέγκενσμπουργκ 3:1
17:30Σαντχάουσεν - Έσεν 2:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
14:00Αννόβερο 96 II - Γιέντελο 4:014:00Φόνιξ Λουμπέκ - Ντροχτέρσεν / Άσελ 0:2
14:30Βέιτσε-08 - Σπελ-Βένχαους 1:0
15:00Εϊμσμπούτελερ - Όλντενμπουργκ 1:2
15:00Χαβέλσε - Άιντραχτ Νόρντερστεντ 1:2
16:00Κίλια Κιέλ - Τετόνια Ότενσεν 0:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
14:00Ιένα - Αλτγκλιένικε 2:217:00Δυναμό Μπέρλινερ - Κότμπους 0:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Βέγκμπεργκ-Μπικ - Λίπσταντ 0:015:00Βίντενμπρουκ - Άαχεν 0:4
15:00Βούπερταλ - Άλεν 2:1
15:00Γκλάντμπαχ II - Φορτούνα Κολωνίας 2:1
15:00Κολωνία II - Ομπερχάουζεν 1:2
15:00Ντάρεν - Μποσόλτ 1:1
15:00Σάλκε 04 II - Φορτούνα Ντίσελντορφ II 2:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
15:00Κόμπλεντζ - Μπάλινγκεν 2:515:00Μπάχλινγκερ - Χόφενχαϊμ II 3:3
15:00Όφενμπαχ - Έσεν Κάσελ 1:2
15:00Σκοτ Μάιντζ - Φούλντα-Λενέρζ 3:1
15:00Φρίμπεργκ - Στάινμπαχ Χάιγκερ 1:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
15:00Άνσμπαχ 09 - Άουμπσταντ 4:115:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Άουγκσμπουργκ II 1:1
15:00Μπουργκχάουζεν - Βίλτζινγκ 1:2
15:00Νυρεμβέργη II - 1. Σβέινφουρτ 3:0
15:30Μπάμπεργκ - Μέμινγκεν 2:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια
14:00Βίσμαρ - ΤΒ Βερολίνου 1:115:00Ντιναμό Σβέριν - Στάακεν 1:1
15:00Ρατενάου - Μάχλσντορφ 2:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
15:00Κρίεσχοφ - Βερνιγκέροντε 1:115:00Λουντβιγκσφέλντερ - Πλόεν 0:0
15:00Μότορ Μάριενμπεργκ - Μπισοφσβέρνταερ 2:1
15:00Φρέιταλ - Μάγκντεμπεργκ II 2:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
15:00Νιεμούνστερ - Χέιντερ 2:315:00Νιμούνστερ - Όλντενμπουργκ 5:1
15:00Νόρντμαρκ Σάτρουπ - Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ 5:0
15:00Φλένσμπουργκ - Χόχενβεστεντ 4:3
15:30Πρέζεν Ρέινφελντ - Τοντεσφέλντε 1:5
16:00Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ - Βέιτσε-08 II 3:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
15:00Βολτμερσχάουζεν - Μπρινκούμερ 1:215:00Μπλόκντιεκ - Γκιστεμούντερ 3:3
15:00Τούρα Βρέμης - Μπλούμενταλερ 2:5
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
15:00Ρέντεν - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν 1:115:00Σόνινγκεν - Άιντραχτ Τσέλε 2:0
16:00Εϊλβέζε - Μπέρσενμπρουκ 2:3
16:00Ντέλμενχορστ - Ρότενμπεργκερ 2:0
19:00Έμντεν - Χίλντεσχαϊμ 4:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
20:00Τουρκσπόρ Ντόρτμουντ - ASC 09 Ντόρτμουντ 1:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
15:00Γκίεσεν - Ντιετκίρχεν 4:115:00Μάρμπουργκ - Έντερσχαϊμ 0:2
15:00Σταντάλεντορφ - Αλτζενάου 2:3
15:30Μπαουτανάλ - Έρλενσι 3:0
16:00Στέινμπαχ - Βαλντγκίρμες 2:0
16:00Χανάου - Ουόλντορφ 6:4
16:00Χάνφελντερ - Φέρνβαλντ 3:2
17:00Φρίεντμπεργκ - Χανάουερ 2:4
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
14:00Γκόνσενχαϊμ - Κάρμπαχ 4:015:00Πιρμασένς - Βορμάτια Βορμς 1:4
16:00Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν - Κόσμος Κόμπλεντζ 0:0
16:30Άουερσμαχερ - Καϊζερσλάουτερν II 0:3
16:30Μπομχόλντερ - Ένγκερς 1:1
16:30Ντίεφλεν - Κούιερσιντ 2:2
16:30Πφέντερσχαϊμ - Βαλντάλγκεσχαϊμ 1:0
19:00Μπίτμπουργκ - RW Κόμπλεντζ 0:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
16:00Κόμπουργκ - Γκέμπενμπαχ 0:016:00Μπάγερν Χοφ - Χανκόφεν-Χέιλινγκ 1:1
16:00Νιουμάρκτ - Ίνγκολσταντ II 2:2
16:00Ντόνοστοφ - Κόρνμπεργκ 2:4
17:00Άμπτσουιντ - Έιχστατ 3:3
17:00Σαμ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν 2:0
17:00Φορτούνα Ρέγκενσμπουργκ - Βούρζμπουργκ 1:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
12:30Κιρσανσέρινγκ - Νταϊσενχόφεν 1:215:00Ράιν/Λεχ - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ 1:3
15:00Χάιμστέτεν - Λάντσμπεργκ 3:1
15:30Ισμάνινγκ - Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ 3:0
15:30Σοντχόφεν - Κίρχεϊμερ 3:0
16:00Γκάντελφίνγκεν - Κότερν-Σεντ Μανγκ 2:1
19:00Πιπινσριέντ - Νταχάου 4:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
15:00Μπάνανγκ - Ρόιτλινγκεν 1:115:00Νορμάνια Γκμουντ - VfR Μανχάιμ 0:0
15:00Ράβενσμπουργκ - Ομπερακέρν 1:1
15:00Σόνενχοφ Γκρόσασπακ - Μπίσινγκεν 0:0
15:00Χολζχάουζεν - Πφόρζχαϊμ 2:3
15:30Όφενμπέργκερ - Χόλενμπαχ 2:0
16:3008 Βίλινγκεν - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 1:1
16:30Έσινγκεν - ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ 0:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
19:00Έσεν - Χάμπορν 3:119:00Ουέρντινγκεν - Μελχάιμερ 97 2:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς
12:00Βέρντερ Βρέμης U19 - Γιένα U19 4:012:00Χάνσα Ροστόκ U19 - Ντιναμό Δρέσδης U19 4:1
14:00Μπραουνσβάιγκ U19 - Αμβούργο U19 1:2
14:00Σαν Πάουλι U19 - Βόλφσμπουργκ U19 0:5
15:00Ουνιόν Βερολίνου U19 - Αννόβερο U19 1:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος
13:00Ίνγκολσταντ U19 - Άουγκσμπουργκ U19 2:114:00Καρλσρούη U19 - Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 3:2
15:00Μπάγερν Μονάχου U19 - Σαντχάουσεν U19 5:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση
12:00Βικτόρια Κολωνίας U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 3:1ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
13:00Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ - Μπάγερν Μονάχου Γ 1:215:00Χόφενχαϊμ Γ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ 1:3
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Μονς Κάλπε - Γιουρόπα Πόιντ 1:2ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ
19:30Ουαλιντάν - Μπαντζούλ Γιουνάιτεντ 0:019:30Ρεάλ Μπανγιούλ - Μπομπάντα 3:1
19:30Τιμ Ράινο - Αρμντ Φόρσιζ 1:0
ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Καρέλα - Νέισονς 1:0ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
13:00Στέντφαστ - Βα Πάουερ 1:218:00Γιανγκ Ρέντμπουλ - Σέφβι Ολ Σταρς 1:3
18:00Γκόλντεν Κικ - Χόουμ Σταρς 1:1
18:00Νάνια - Ακάτσι Ολ Σταρς 3:2
18:00Ρόζπακ - Σβέντρου Ολ Μπλακς 2:2
ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1
19:00ΚΟ Κοϊά - Φλαμ Ολυμπίκ 0:119:00Ουακρίγια - Χορόγια 0:1
19:00Ρενεσάνς - Γκανγκάν 3:1
ΓΡΕΝΑΔΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
23:00ΑναβολήΚαμερονιέ - Χαρντ Ροκ -:-23:00ΑναβολήΚουήνς Παρκ Ρέιντζερς - Σάμροκ -:-
23:00ΑναβολήΜτ. Ριτς - Σεντ Τζονς -:-
23:00ΑναβολήΦοντενόι - Χαρντ Ροκ -:-
23:00ΑναβολήΧάρικεϊνς - ΣΑΜ Σπάρτανς -:-
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Σκίβε - Φρεμάντ Αμάγκερ 2:1ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Βανλόσε - Γιούνγκ Μπόιζ 2:014:00Λάισενγκ - Σφμ-Ούρε 5:0
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30VSK Άαρχους - Φρεμ 1:115:00Νέσμπυ - Ισόι 2:1
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
15:00Θίστεντ Γ - Νάεστβεντ Γ 1:015:00Οντένσε Q Γ - B93 Γ 1:0
15:30Έστερμπρο Γ - Άαλμποργκ Γ 1:1
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:45Άαρχους Γ - Φορτούνα Χιόρινγκ Γ 3:516:00Μπρόντμπι Γ - Κέλντινγκ Γ 3:0
ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Σαν Κριστομπάλ 3:0ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
03:00Ορένσε - Ελ Νασιονάλ 0:121:00Κουμπαγιά - Μακάρα 1:0
23:30Μουσούκ Ρούνα - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο 0:1
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Γκρασχόπερς - Λωζάν Ούκι 3:2ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Σερβέτ - Βίντερτουρ 2:121:30Λουγκάνο - Σεν Γκάλεν 0:1
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
16:00Μπιέλ Μπιέν - Λουγκάνο II 1:317:00Ζυρίχη II - Ετουάλ-Καρούζ 1:2
17:00Λουκέρνη II - Ντελεμόντ 0:3
17:00Μπρεϊτενρέιν - Σερβέτ U21 2:2
17:00Παραντίσο - Κριέν 1:2
17:00Ράπερσβιλ - Μπαβουά 1:1
18:00Βασιλεία II - Μπρούλ 3:2
18:30Γιουνγκ Μπόιζ II - Σαμ 1:0
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
15:30Βεβέι - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς 5:018:00Εσαλένς - Κοφράν 4:0
18:00Μεϊρίν - Λε Σο-Ντε-Φοντς 4:0
18:00Μόνθεϊ - Γκραντ-Σακονέ 0:2
18:00Ομπερουάλις Νέιτερς - Τέρε Σέντε 6:1
21:00Λωζάνη II - Σενουά 1:1
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
17:00Βόλεν - Μούτενζ 1:217:00Κένιζ - Κονκόρντια 0:2
17:00Σολοτούρν - Εμενμπρούκ 2:2
17:00Σοτζ - Μούνσινγκεν 3:1
18:00Ροτκρούζ - Κουρτετέλ 1:0
19:00Τούν II - Ντιετικόν 3:2
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
17:00Λινθ - Ταβερνέ 2:017:00Μπάλτζερς - Γκοσό 4:0
17:00Ουζβίλ - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν 2:0
17:00Χονγκ - Έσεν 2:1
18:00Ουίντερχουρ II - Κρεουζλίνγκεν 3:2
18:00Φρέιενμπαχ - Τούγκεν 0:1
19:00Γκρασχόπερ II - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους 1:1
19:00Κόσοβα - Μεντρίσιο 2:1
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
20:00Ράπερσβιλ Γ - Τούν Γ 0:320:00Σιόν Γ - Βιλ Γ 4:3
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
15:00Γιουνγκ Μπόιζ Γ - Γκρασχόπερ Γ 4:317:00Ζυρίχη Γ - Λουκέρνη Γ 2:1
19:00Βασιλεία Γ - Σεν Γκάλεν Γ 3:0
20:00Σερβέτ Γ - Ααράου Γ 3:2
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
00:15Μιουνισιπάλ Λιμένο - Αλιάντζα 1:300:15Ντράγκον - Μεταπάν 3:1
00:15Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Λουίς Άνχελ Φίρπο 1:2
00:15Σάντα Τέκλα - Γιοκόρο 3:4
00:15Φας - Αγκουίλα 0:0
00:15Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο - 11 Ντεπορτίβο 2:0
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
14:30Νόμε Γιουνάιτεντ - Κουρεσάαρε 1:117:00Νάρβα - Πάρνου Βάπρους 0:0
19:00Πάιντε - Ταλίνα Κάλεφ 2:0
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
12:30Βίιμσι - Ταμπασαλού 1:012:30Έλβα - Ταλίν 2:3
19:00Φλόρα U21 - Τάρτου Βέλκο 1:1
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
19:00Σάκου Σπόρτινγκ Γ - Πόλβα Λούτος Γ 0:0ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN
16:15Εζουλβίνι - Μαντζίνι Σι Μπερντς 1:016:15Ιλόβο - Μαντζίνι Ουόντερερς 2:1
16:15Μαντλένια - Ντένβερ 0:3
16:15Ρέιντζερς - Μονένι Πάιρατς 2:1
ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμαία)
15:00Γκβαρντίγια - Όσεαν Κερχ 0:416:00TSK Σιμφερόπολ - Ινκομπόρτ 3:0
16:00Κιζιλτάς - Αλούστα-Κριμαία 4:0
19:00Σπάρτα-ΚΤ - ΓΦΚ Γιάλτα 3:2
ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00Τριντέντ - Νκουαζί 1:3ΖΑΜΠΙΑ: Άμπσα Καπ
13:30Καμπουέ - MUZA 2:115:30Ντσάνγκα Ρέιντζερς - Ρεντ Άροουζ 1:2
ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
16:00ZPC Καρίμπα - Μανίκα 0:216:00Μπικίτα Μίνεραλς - ΤελΟυάν 1:1
16:00Νγκέτζι Πλάτινουμ - Μπουλαβάγιο Τσιφς 1:0
16:00Πλάτινουμ - Γκρινφιούλ 1:0
16:00Τσίκεν Ιν - Ντάιναμοζ 0:0
16:00Χέρενταλς - Γιαντά 1:0
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:00Αμπτάλ Χίροουζ - Αλ Ουρούμπα 0:217:00Μασφούτ - Αλ Φουγιαϊρά 0:0
17:10Αλ Νταφρά - Αλ-Τααβόν 0:0
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ
23:00Μέμφις - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ 4:1ΗΠΑ: MLS Next Pro
00:00Πόρτλαντ Τίμπερς 2 - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 2:001:00Ίντερ Μαϊάμι II - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 1:2
02:00Μινεσότα 2 - Σεντ Λούις Σίτι 2 1:2
02:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 - Νιού Γιόρκ Σίτι II 1:0πέν.
03:00Τάουν - Χιούστον Ντάιναμο 2 1:2πέν.
05:00Κολοράντο Ράπιντς 2 - Όστιν II 1:2
20:00Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II - Σικάγο Φάιρ II 3:2
23:00Σινσινάτι 2 - Κράουν Λέγκασι 2:1
00:00Τσατανούγκα - Ορλάντο Σίτι Β 2:1πέν.
ΗΠΑ: USL Λιγκ 1
02:00Ρίτσμοντ Κίκερς - Ουάν Νόξβιλ 1:105:30Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 1:3
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
00:00Τζόρτζια Λάιονς - Κλαμπ ντε Λυών 1:3ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
04:30Γιούτα Ρόιαλς Γ - Έιντζελ Σίτι Γ 1:205:00Ράιν Γ - Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ 2:1
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
07:00Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ - Σεταγκάγια Σφίντα Γ 0:007:00Μιγιαζάκι Γ - Χαριμάου Αλμπίον Γ 2:0
ΙΝΔΙΑ: ISL - Πλέι Οφς
17:00Μοχούν Μπαγκάν - Μουμπάι Σϊτι 1:3ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
20:45Μαάν - Αλ Ραμτά 1:0ΙΡΑΚ: Σταρς Λιγκ
15:30Αλ Σορτά - Νιούροζ 4:415:45Αλ-Κασίμ - Αλ Τζαουρά 1:3
18:00Ζακό - Ναφτ Αλ-Μπάσρα 1:0
20:15Αλ Ουαζάτ - Καρμπαλά 2:2
22:15Αλ Καραμπά - Αλ Νατζάφ 1:2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών
16:00Σέλμπουρν Γ - Μποέμιανς Γ 1:018:00Σάμροκ Ρόβερς Γ - Πίμαουντ Γ 0:2
19:00Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ Γ - ΝΛΡ Ουέιβς Γ 4:0
20:00Ουέξφορντ Γ - Σλάιγκο Ρόβερς Γ 4:1
21:35Κορκ Σίτι Γ - Τρίτι Γιουνάιτεντ Γ 0:3
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
17:00Χαφναρφιόρντουρ - Βέστρι 3:2ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν
17:00Ντάλβικ/Ρεϊνίρ - Βεστμαναεϊάρ 3:1ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία
17:00Ρέινιρ - Αεγκίρ 0:317:00Σέλφος - Κορμάκουρ/Χβοτ 1:0
17:00Φιαρνταμπίγκντ/Λέικνιρ - Βόγκαρ 2:0
17:00Χάουκαρ - Χότουρ/Χούγκιν 4:0
19:00Γκαρνταμπάερ - Φιαλαμπίγκντ 2:0
19:00Όλαφσβικ - Βόλσουνγκουρ 3:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
15:00Μιραντές - Βαγιαδολίδ 0:117:15Ουέσκα - Οβιέδο 0:2
19:30Σανταντέρ - Έλτσε 3:1
22:00Καρταγένα - Αλκορκόρν 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
18:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Β - Θέλτα Βίγκο Β 0:019:00Μπαρτσελόνα Β - Ταραζόνα 2:1
19:00Σεστάο - Λα Κορούνια 0:1
19:00Τερουέλ - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα 1:2
20:00Ρ. Ουνιόν - Λεονέσα 0:0
21:00Λογκρόνς - Φουενλαμπράντα 0:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
17:00Μούρθια - Καστεγιόν 2:317:00Σανλουκουένιο - Αλκοϊάνιο 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
19:30Ουτέμπο - Λογκρόνες 0:3ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
18:00Μπάρτσια - Σπόρτινγκ Χιχόν Β 1:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
18:00Παντούρα - CD Βιτόρια 0:1ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
18:30Μπούργκος Β - Ατλέτικο Τορντεσίγιας 2:2ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9
14:15Ατλέτικο Μελίλα - CP Αλμερία 2:4ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
17:30Μαγιόρκα Β - Αλαϊόρ 2:117:30Μερκαντάλ - Φελανίτς 0:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13
17:30Μοντεκασίγιας - Μολινένσε 1:318:00Ρασίνγκ Μούρθια - Μουλένο 0:3
18:30Ντεπορτίβο Μινέρα - Μπαλσίκας Ατλέτικο 2:0
20:00Αλκανταρίγια - UCAM Μούρθια Β 1:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
17:30Αλέσβες - Λερίνς 1:318:30Σούμπιζα - Λαγκουνάκ 3:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18
19:00Μαρκαμάλο - Ταρανκόν 0:2ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες
13:00Ατλέτικο Μαδρίτης Γ - Κόστα Αντέγε Τενερίφε Γ 1:017:00Βαλένθια Γ - Εϊμπάρ Γ 0:2
19:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ - Βιγιαρεάλ Γ 1:0
21:30Γρανάδα Γ - Μπαρτσελόνα Γ 1:4
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Χαποέλ Χάιφα - Χάποελ Μπίερ Σέβα 2:020:00Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά - Μακάμπι Χάιφα 1:5
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Μακάμπι Νετάνια - Χαποέλ Τελ Αβίβ 0:120:00Χαποέλ Πέταχ Τίκβα - Χαποέλ Ιερουσαλήμ 1:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G
16:00Φλαμίνια - Λάτε Ντόλτσε 0:2ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
12:00Μόντσα U19 - Φροζινόνε U19 2:114:00Ίντερ U19 - Βερόνα U19 3:3
16:00Ρόμα U19 - Λάτσιο U19 0:0
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2
12:00Κοζέντσα U19 - Τερνάνα U19 4:012:00Κόμο U19 - Ουντινέζε U19 4:3
12:00Μπάρι U19 - Κροτόνε U19 1:1
12:00Πεσκάρα U19 - Παλέρμο U19 4:0
12:00Σουντιρόλ U19 - Πάρμα U19 2:2
12:00Σπέτσια U19 - Σαλερνιτάνα U19 3:4
12:15Τσεζένα U19 - Εντέλα U19 1:1
16:00Αλεσάντρια U19 - Μπρέσια U19 0:10
16:00Αλμπινολέφε U19 - Πάντοβα U19 2:0
16:00Μονόπολι U19 - Μπενεβέντο U19 0:0
16:00Νάπολι U19 - Άσκολι U19 0:0
16:00Περούτζια U19 - Πίζα U19 1:0
16:00Ρετζιάνα U19 - Kρεμονέζε U19 0:2
16:00ΣΠΑΛ U19 - Βενέτσια U19 2:2
16:00Τσιταντέλα U19 - Βιτσέντζα U19 2:2
16:00Φεραλπισάλο U19 - Ρενάτε U19 1:1
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
12:00Ζενίς - Γιελιμάι Σεμέι 1:212:00Κιζιλζάρ - Τουράν 0:1
14:30Καϊράτ Αλμάτι - Ατυράου 1:0
14:30Τόμπολ - Ζέτισου 1:0
17:00Ακτόμπ - Αστάνα 1:1
ΚΑΜΠΟΤΖΗ: CPL - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Πνομ Πεν Κράουν - Βισάκα 0:214:00Σβάι Ριένγκ - Μποένγκ Κετ 4:1
ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά
04:00Κάβαλρι - Βανκούβερ 3:1ΚΑΤΑΡ: Κατάρ
19:00Αλ-Ουακρά - Αλ-Ραϊάν 1:0ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Μουχορόνι Γιούθ - Μπίντκο Γιουνάιτεντ 1:315:00KCB - Καριομπάνγκι Σαρκς 0:3
15:00ΑΠΣ Μπόμετ - Γκορ Μαχία 1:3
15:00Σοφαπάκα - Σαμπάνα 0:1
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
12:00Νάιβας - Βίχιγκα Μπούλετς 1:112:00Ρέινμποου - Κισούμου Ολ-Σταρς 1:0
13:00Ματάρ Γιουν. - Ντίμπα Πάτριοτς 0:0
13:00Μουλέμπε Γιουνάιτεντ - Κίμπερα 2:2
15:00Ασάντ - Γκούσι 2:0
15:00Μομπάσα Σταρς - Μιγκόρι 0:0
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
14:35Κινγκντάο Ουέστ Κόαστ - Σαντόνγκ Ταϊσάν 0:015:00Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν - Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ 1:2
ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ
10:00Γανμπιάν Λονγκντίνγκ - Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι 3:210:30Ντάλιαν Γινγκμπό - Γκουάνγκτζου 0:1
10:30Φοσάν Νανσί - Γούζι Γούγκου 2:0
14:30Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς - Γουνάν Γουκούν 2:3
14:30Τσονγκίνγκ Τονιανγκλόνγκ - Σούτζου Ντόνγκβου 2:0
ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ
10:00Ταϊάν Τιανκουάνγκ - Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι 0:011:00Γκουανγκζί Λανάνγκ - Γιανγκζί Νταρκ Χορς 0:0
11:00Κουανζού Γιασίν - Σανγκάι Πορτ Β 1:2
11:00Σένζεν Τζούνιορς - Γκουανγκζί Χενγκτσέν 0:1
13:00Χάικου Μίνγκτσενγκ - Χουνάν Μπίλοουζ 0:1
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
10:00Γουχάν Γιανγκντά Γ - Γιονγκτσουάν Τσασάν Γ 2:010:00Σαανξί Τσανγκάν Γ - Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ 0:2
14:35Χαϊνάν Κιονγκζόνγκ Γ - Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ 0:0
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
03:00Μιλονάριος Γ - Σάντα Φε Γ 1:023:30Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Λα Εκιδάδ Γ 1:1
23:30Ντεπορτίβο Πάστο Γ - Ρεάλ Σανταντέρ Γ 2:0
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00Νάθαλις - Κόντζο 0:417:15Λέοπαρντ - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ 1:0
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Τσινκούνκού - Μπλέσινγκ 1:1ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Λουμπούμπασι Σπορ - Μαζέμπε 0:0ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
00:00Τζαμάικα U17 - Τρινιντάντ και Τομπάγκο U17 0:1ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
15:15Πενάνγκ (Μλσ) - Περάκ (Μλσ) 1:2ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες
12:00Αζερμπαϊτζάν U16 Γ - Καζακστάν U16 Γ 2:3πέν.12:30Κροατία U16 Γ - Ελλάδα U16 Γ 3:0
15:00Λευκορωσία U16 Γ - Τουρκία U16 Γ 1:3
18:30Ουγγαρία U16 Γ - Ισραήλ U16 Γ 4:0
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
00:00Γκρέτσια - Γκουανακαστέκα 0:1ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
18:00Σλάβεν Μπελούπο - Γκόριτσα 4:120:30Όσιγιεκ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 3:1
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
15:50Σιμπένικ - Γιαρούν 2:018:00Ντουμπράβα - Οριγιέντ 0:1
18:00Τσιμπάλια - Σολίν 4:2
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
16:00Μπιέλοβαρ - Κουστοσίγια 0:218:00Γιαντράν LP - Ράντνικ Κριζέβτσι 1:2
18:00Γκρόμπνιτσαν - Μαρσόνια 4:2
18:00Κρκ - Ντραγκοβόλιατς 2:2
18:00Ντούγκο Σέλο - Γιάντραν Πόρετς 1:1
18:00Τρνιέ - Ζντράλοβι 0:1
18:00Χρβάτσε - Οπατίγια 2:1
ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00LMPS - Ματσόκα 2:016:00Μάζερου - Λιπακόε 1:2
16:00Μαλτάμα - Λίκιλα 1:0
16:00Μανονιάν - CCX 1:1
ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα
13:00Ρίγα 2 - Άλμπερτς 2:215:00Βαλμιέρα 2 - ΑΦΑ Ολαΐν 3:2
18:00Ρίγκας Φουτμπόλα Σκόλα 2 - Όγκρε Γιουνάιτεντ 5:0
19:00Σκάνστε - Ρεζέκνε 6:0
ΛΕΤΟΝΙΑ: Κύπελλο Λετονίας
16:00Μπέμπρι - JFC Viola 3:2ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα Γυναίκες
13:00Άουντα Γ - Ρίγα Γ 2:214:00Λιεπάγια Γ - Ρίγκας Γ 5:0
14:00Ρίγα Γ - Ολέν Γ 5:0
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:30Ναφτάν - Γκόμελ 0:216:30Σλατσκ - Σλάβια Μοζίρ 1:0
18:30Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Δυναμό Μπρεστ 0:2
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
13:00Σλόνιμ-2017 - Μαξλάιν 1:414:30Ενεργκέτικ-BGU - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 0:2
15:00Μπελσίνα - Τορπέντο Ζοντίνο 2 2:1
16:30ΜπαμΠρόμ Γκομέλ - Βόλνα Πινσκ 1:2
17:00Λευκορωσία U17 - Νίβα Ντολμπίζνο 1:2
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών
14:00Βιτέμπσκ Γ - Μπομπρουιτσάνκα Γ 5:0ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων
16:00Αλ Σαχέλ - Αλ Χικμά 0:0ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
12:00Εκράνας - BE1 NFA 2:114:00BFA Βίλνιους - Ριτεριάι 0:2
16:00Κάουνο Ζαλγκίρις 2 - Μπάνγκα 2 2:1
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο
18:00Statyba-Sendvaris - Γιόναβα 1:5ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00ΑναβολήΓιουνιβέρσιτι οφ Μακάου - Σπόρτινγκ Μακάου -:-16:00Μόντε Κάρλο - Τακ Τσουν Κα Ι 2:0
ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ
15:30Μζούζου Σίτι - Μόγιαλ Μπάρακς 1:115:30Μπάκα Σίτι - Σίλβερ Στράικερς 0:2
15:30Μπιγκ Μπούλετς - Μάιτι Ουόντερερς 1:1
ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
19:30Ονζέ Κρετούρς - Κίτα 0:019:30ΟΣ Μπουγκουνί - Κοροφίνα 1:2
21:30Πολίς - Μπουγκουμπά 2:1
ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Χάμρουν - Χιμπέρνιανς 1:1ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2
19:00Ζενές Μαζιρά - Ραπίντε Ουέντ Ζεμ 2:219:00Ντσέιρα - Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα 1:2
19:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα 0:3
19:00Ουιντάντ Φες - Ιτιφάκ Μαρακές 0:0
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ
14:30Πορτ Λούις - Εντέντε Μπουλέ 3:1ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
20:00Ντουάνε - Ίντερ Νουακτσότ 3:322:50Τσεμάλ - Νουαντχίμπου 0:1
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα
18:00Άρσεναλ Τιβάτ - Μπουντούτσνοστ 0:418:00Γιέζερο - Μλάντοστ 0:1
18:00Γιέντινστβο - Μόρναρ 3:4
18:00Ρούνταρ - Ντέσιτς 0:4
19:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - ΟΦΚ Πέτροβατς 0:1
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Αναπληρωματικοί - Πλέι Οφς
20:00Κορεκαμίνος 2 - Μινέρος ντε Φρεζνίγιο 2:120:00Λεονές Νέγκρος 2 - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 2 0:1
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Πλέι Οφς
20:00Ντεπορτίβα Βενάντος - Πετρολέρος Σαλαμάνκα 3:0ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
18:00Κρούζ Αζούλ U23 - ΟΝΑΜ Πούμας U23 1:218:30Πατσούκα U23 - Πουέμπλα U23 2:1
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
02:00Νεκάξα Γ - Ατλέτικο Σαν Λουίς Γ 2:102:00Πουέμπλα Γ - Τολούκα Γ 1:2
04:06Άτλας Γ - Κρούζ Αζούλ Γ 1:1
06:06Κλαμπ Τιχουάνα Γ - Κλαμπ Λεόν Γ 1:1
21:00ΟΝΑΜ Πούμας Γ - Κερετάρο Γ 4:1
ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
11:15Κανγκαρίντ - Ουλαανμπαατάρ 2:114:15Φάλκονς - Μπρέρα Ιλτς 6:1
ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα
16:00Κόστα ντο Σολ - Σονγκό 2:2ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Σάζαν - Victoria 0:1ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Πετροκούμπ - Ντάτσια Μπουιουτσάνι 7:018:00Σερίφ Τιράσπολ - Μιλσάμι 2:1
20:00Μπάλτι - Ζίμπρου Κισινάου 2:1
ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
12:45Μπανγκλαντές Πολίς - Ραχματγκονί 2:013:00Φόρτις - Σεΐκ Ράσελ 1:2
14:45Μπασουντάρα Κινγκς - Αμπαχανί Λίμιτιντ 2:1
ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Αλ Αχλί - Αλ Χαντ 3:319:00Μαναμά Κλαμπ - Αλ Μουχαράκ 0:3
19:00Μπουσαϊτίν - Αλ Ναγμά 2:3
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00JAK - Ετουάλ Φιλάντες 1:118:00Αζίζα - Ντιέφα 1:0
18:00Αντίντια - Αβράνκου Όμνισπορ 3:0
18:00ΑΣΒΟ - Αϊνόβνι 0:1
18:00Ντιναμίκ Ντζουνγκού - Τονέρ 1:3
18:00Ουίντα - Πολίς 1:0
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Εσπουάρ - ΑΣΠΑΚ 0:118:00Ντάντιε - Ρεκίνς 1:1
ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Ντουάνς - Ασφά Γιενεγκά 1:019:00Ραχίμο - Ετουάλ Φιλάντε 2:2
19:00Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου - Μπόμπο-Ντιουλασό 0:0
ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ
16:00Έγκλε Νουάρ - Τίγκρε Νουάρ 0:116:00Καγιάνζα Γιουνάιτεντ - Ίντερ Σταρ 1:3
16:00Λε Μέσατζερ Νγκοτζί - Αμασιπίρι 2:2
16:00Μόσο Σούγκαρ - Μουσονγκάτι 1:0
16:00Ολύμπικ Σταρ - Νταϊνάμικ 4:1
16:00Ρουκίνζο - Φλαμπό ντου Σέντρε 0:2
16:00Τελαβίβ - Βιτάλ Ο 0:3
ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Τόφτιρ - Ρούναβικ 1:220:00Στρέιμουρ - Βίκινγκουρ 1:3
20:30Κλάκσβικ - 07 Βέστουρ Σόρβαγκουρ 2:0
ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: 1. Ντεΐλντ
15:30B36 Τόρσαβν 2 - TB/FCS/Ρόιν 2:215:30Σουντουρόι - HB Τόρσαβν 2 2:1
18:00Χόιβικ - Αργκίρ 1:0
ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ
18:15Ντουάνς Νιαμέι - ΑΣΦΑΝ 1:1ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
17:00Μπιόντ Λίμιτς - Αμπιά Κόμετς 3:017:00Ντακάντα - Σμαρτ Σίτι 1:1
17:00Τζάιαντ Μπρίλαρς - Ουάν Ρόκετ 1:2
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα - Νικητές
00:00Γιαλάπα - Ντιριάνγκεν 0:2ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν
19:00Μπραν - Ρόζενμποργκ 3:0ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν
17:00Βαλερένγκα - Μπρίνε 1:017:00Έγκερσουντς - Λιν 1:1
17:00Λεβάνγκερ - Σόγκνταλ 0:0
17:00Μιοντάλεν - Αάλεσουντ 1:1
17:00Ράουφος - Ασάνε 1:0
17:00Σάντνες Ούλφ - Μος 3:3
17:00Στάμπαεκ - Κόνγκσβίνγκερ 5:0
17:00Σταρτ - Ρανχάιμ 0:0
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
15:00Χάουγκεσουντ - Νοτόντεν 3:116:00Λάισεκλοστερ - Χάντεν 5:0
16:00Ορν - Χοντ 3:2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2
15:00Γκρορούντ - Έιντσβολντ 2:215:00Κιέλσας - Φόλο 2:0
16:00Σκιντ - Ούλ/Κίσα 0:2
21:30Στιόρνταλς Μπλινκ - Τρόμσντάλεν 2:3
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος
15:00Μπιάργκ - Ασκόι 2:015:00Ος - Φάνα 1:3
15:00Σαντβίκεν - Φόρντε 4:0
15:00Φρόια - Στορντ 4:4
16:00Λοντερφιόρντ - Φλόρο 2:2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος
15:00Βίντμπιαρτ - Πορς 1:216:00Βίγκορ - Σόλα 1:5
16:00Μανταλσκαμεράτενε - Βίνταρ 2:4
17:00Οντς 2 - Μπροντ 1:1
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος
15:00Όπσαλ - Νόρντστραντ 0:216:00Άσκερ - Γκάμλε Όσλο 4:3
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
14:00Νάρντο - Λίλεστρομ 2 5:416:00Μέλχους - Όρκλα 0:3
16:00Μπιάσεν - Τριγκ/Λάντε 0:1
16:00Τίλερ - Σουρναντάλ 4:1
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος
16:00Σκιέτεν - Λόρενσκογκ 1:316:00Φάνεφος/Βόρμσουντ - Γκιελεράσεν 0:0
20:00Λοκομοτίβ Όσλο - Μπιορκελάνγκεν 2:2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος
13:30Φιλινγκσντάλεν - Φλόγια 2:2ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες
15:00Ασάνε Γ - Βαλερένγκα Γ 0:315:00Λιν Γ - Στάμπαεκ Γ 1:7
15:00Ρόα Γ - Άρνα Μπιόρναρ Γ 4:0
17:45Στρόμμεν Γ - Κόλμποτν Γ 2:1
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες
14:00Οντς Γ - Άαλεσουντ Γ 0:116:00Χόνεφος Γ - Όβρεβολ Χόσλ Γ 6:0
17:00Φιλινγκσντάλεν Γ - Βίκινγκ Γ 1:2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ
10:30Γκόλντεν Άροουζ U23 - Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 3:311:00Κάιζερ Τσίφς U23 - Σεκουκούνε U23 4:1
11:00Κέιπ Τάουν Σπερς U23 - Πόλοκουέιν U23 2:1
11:00Σουάλοουζ U23 - Στέλενμπος U23 0:1
13:00Ρόιαλ ΑΜ U23 - Αμαζούλου U23 1:1
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο
16:00Τσίπα Γιουνάιτεντ - Ορλάντο Πάιρετς 1:3ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
08:30Σεούλ - Ουλσάν Χιουντάι 0:110:30Ποάνγκ Στίλερς - Γιεονμπούκ 1:0
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
08:00Γκίμπο - Μπουτσεόν 1995 0:110:30Τσουνγκνάμ Ασάν - Ανιάνγκ 1:1
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
08:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Πάγιου Σίτιζεν 1:309:00Γκανγκνεούγκ - Ούλσαν Σίτιζεν 0:0
09:00Γκιμχάε - Γιανγκπιεόνγκ 2:0
09:00Τσουντσεόν - Νταεγκού 2 1:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε
14:30Εξέλσιορ Μάασλουις - AFC 2:115:30Άσεν - Κονίνκλικε HFC 0:0
15:30Κάτουικ - Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ 3:4
15:30Λίζ - Σεβενίνγκεν 0:2
15:30Νούρντβικ - ADO 20 Χίμσκερκ 2:2
15:30Σπάκενμπεργκ - Κουίκ Μπόιζ 5:1
15:30Χάρντενμπεργκ - Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ 3:3
16:00Κοζάκεν Μπόιζ - GVVV 0:4
16:30Γιονγκ Αλμέρ Σίτι - Ντε Τρέφερς 1:3
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε
15:00DEM - DVS '33 Ερμέλο 0:215:00HV & CV Κουίκ - Κλοετίνγκε 3:1
15:00Σπάρτα Νίκερκ - Χούγκεβιν 3:2
15:30RKAV Φόλενταμ - Γκενεμούιντεν 3:0
15:30VV DOVO - Εεμντίκ 5:2
15:30Μπάρεντρεχτ - Γκρόενε Στερ 3:1
15:30Ρίνβογκελς - Hsc 21 0:1
15:30Στάπχορστ - Καμπόνγκ 1:1
15:30Στεντόκο - TOGB 1:0
16:00ODIN '59 - Χαρκεμάσε Μπόιζ 2:2
16:00VVSB - USV Χέρκουλες 2:1
16:00Μπλάου Γκιλ - GVV Γιούνιτας 4:2
16:00Ουρκ - Ισελμιρβόγκελς 1:6
16:00Σπόρτλουστ - AWC 2:0
17:00Ροσμάλεν - Μπαρόνιε 4:4
18:00UNA - Χόεκ 1:2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
16:00Καμπούρ U21 - Ναϊμέγκεν U21 3:116:00Τβέντε/Χέρακλες U21 - Γκόου Εχέντ Ιγκλς U21 5:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
13:00Γκρόνινγκεν U18 - Βίλεμ U18 1:213:00Φέγενουρντ U18 - Αλκμάαρ U18 3:2
13:00Φίτεσε U18 - PSV Αϊντχόφεν U18 4:1
14:30Άγιαξ U18 - Ουτρέχτη U18 3:0
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Γκρουπ υποβιβασμού
00:00ΟΠΝΦΜ - Βίντα 3:0ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
14:00Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι - Ζαλαεγκερζέγκ 1:216:30Ακαδημία Πούσκας - Κισβάρντα 4:2
20:15Ουίπεστ - Ντιοσγκιόρι 7:0
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Νότιοανατολικά
12:00Βάσας II - Νταμπάς 3:2ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
17:00Σκεκσζάρντι Γ - Φερεντσβάρος Γ 1:217:30Ντιοσγκιόρι Γ - Φέχερβαρ Γ 1:1
18:00ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ 2:0
18:00Σοροκσάρ Γ - Χαλαντάς Γ 2:3
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Κύπελλο Ουγκάντας
15:00ΝΕΚ - ΜΟΛ 2:0ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:30Αντιγιόν - Σογκντιάνα 0:1ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Ολεξάντριγια - Ρουκχ Λβιβ 2:215:30Όμπολον - ΛΝΖ Τσέρκασι 1:0
18:00Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Βόρσκλα Πολτάβα 3:2
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
13:00Επιτσέντρ - Πολτάβα 3:214:00Kudrivka-Nyva - Ινουλέτς 0:3
14:30Πρικαρπάτια - Μαριούπολ 1:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Τσερνίχιφ - Μπουκοβίνα 1:512:30Ντινάζ Βίσγκοροντ - Νίβα Τερνόπιλ 2:0
13:30Χίρνικ-Σπορ - Κουστ 0:2
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
12:15Ντρούζμπα Μίριφκα - Καρπάτι Λβιβ 2 5:212:45Ζβίαγκελ - Κούντριβκα 1:1
14:15Κρεμίν 2 - Τρόστιανετς 1:0
17:00MFC Μέταλουρχ 2 - Ρουκχ Λβιβ 2 -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
11:00Σαχτάρ Ντόνετσκ U19 - Τσερνομόρετς Οδησσού U19 3:012:00Ζίτομιρ U19 - Ζόρια U19 1:1
12:00Ντνίπρο-1 U19 - Κρίβμπας 2020 U19 1:0
13:00Δυναμό Κιέβου U19 - Κολός Κοβάλιβκα U19 2:3
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00ΕΜΚ Ποντόλιε Γ - Πάνθερς Ουμάν Γ 2:1ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
11:00Βόρσκλα Πόλταβα Γ - Κρίβμπας Γ 6:011:00Ζιτλομπούντ-1 Γ - Λάντομιρ Γ 4:1
12:00Κολός Κοβάλιβκα Γ - Σαχτάρ Ντόνετσκ Γ 0:0
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
02:00Νασιονάλ - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο 4:216:00Μπόστον Ρίβερ - Μιραμάρ 3:1
21:00Γουόντερερς - Προγκρέσο 2:0
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια - Πλέι Οφς
00:00Μοντεβιδέο Σίτι - Γιουβεντούτ 2:0ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:30Σπορτίβο Αμελιάνο - Γκουαρανί 0:303:00Λιμπερτάδ - Τσέρο Πορτένο 1:3
03:00Νασιονάλ Ασουνσιόν - Σπορτίβο Λουκουένο 0:1
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
00:15Σαν Λορέντζο - Ατλέτικο Τεμπετάρι 1:002:303 Ντε Φεμπρέρο - Παστορέο 1:1
17:00Ρούμπιο Νου - Ντεπορτίβο Σαντανί 2:1
17:00Φερνάντο ντε λα Μόρα - Μάρτιν Λεντέσμα 1:1
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00ΑΝΤ Τάρμα - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες 2:002:00Σιενσιάνο - Σέζαρ Βαλέγιο 1:1
04:30Αλιάνσα Λίμα - Καγιαμάρκα 1:0
21:00Λος Τσάνκας - Κούσκο 2:0
23:30Κάρλος Μανούτσι - Ντεπορτίβο Γκαρτσιλάσο 1:1
23:30Κομερσιάντες Ουνίντος - Ουνιόν Κομέρτσιο 3:1
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:00Ουνιόν Χουαράλ - Λακουαμπάμπα 0:323:00Σαν Μάρκος - Χουάν Άουρικ 3:0
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
18:30Σέζαρ Βαλέγιο Γ - Ντεφενσόρες Γ 2:021:00Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες Γ 1:6
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
16:00ΛΚΣ Λοτζ - Σλασκ 1:218:30Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ρακόφ 2:0
21:00Σταλ Μίελετς - Γιαγκιελόνια 3:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
16:00Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Λέγκνιτσα 1:118:30Λέχια Γκντανσκ - Τίχι 3:0
21:00Κατοβίτσε - Σταλ Ρζεσζόφ 8:0
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
13:00Στέζιτσα - Βίσλα Πουλάβι 1:314:30Λεχ Πόζναν II - ΚΚΣ Κάλιστζ 1:1
18:00Έλμπλαγκ - Χάτνικ Κρακοβίας 0:0
18:30Oλίμπια Γκρούντζιαντζ - Σταλ Στάλοβα Βόλα 1:3
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I
16:00GKS Πογκόν - Πέλικαν 3:116:00Βικτόρια Σουλεγιόβεκ - Ζαμπρόφ 1:3
17:00Ουίκιελετς - Γιαγκιελόνια II 0:3
18:00LKS Λόμζα - Λέγκια II 3:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
17:00Βινέτα Βολίν - Στόλεμ Γκνιέβινο 1:117:00Ελάνα Τορούν - Φλότα Σουινούιτσιε 0:0
18:00Κλέτσζεβ - Σολέτς Κουγιάφσκι 3:2
18:30Σβιτ Σκόλβιν - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι 3:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
15:00Στίλον Γκορζόφ - Μπιτόμ Οντρζάνσκι 1:118:00Γιελένια Γκόρα - Γκοτσζαλκόβιτσε Ζντρόι 1:1
18:00Ζιελόνα Γκόρα - Βάρτα Γκορζόφ 1:1
18:00Πνίοβεκ Παβλόβιτσε - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι 2:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
13:00Βιετσζίστα Κρακοβίας - Βισλόκα Ντέμπιτσα 5:114:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Ούνια Ταρνόφ 2:1
16:30Βισλάνιε Γιασκόβιτσε - Κελμιάνκα Κελμ 0:0
17:00Τσζάρνι Πολάνιετς - Μπιάλα Ποντλάσκα 1:0
18:00Καρπάτι Κρόζνο - Άβια Σουίντνικ 2:3
ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
12:00Βάρτα Πόζναν U19 - Βίσλα Κρακοβίας U19 4:112:00Κορόνα Κιέλτσε U19 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U19 3:5
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών
13:00Γκόρνικ Λέτσζνα Γ - Μεντίκ Κονίν Γ 2:0ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
17:30Μποαβίστα - Ζιλ Βιθέντε 1:117:30Ρίο Άβε - Γκιμαράες 2:1
20:00Σπόρτινγκ - Πορτιμονένσε 3:0
22:30Τσάβες - Πόρτο 0:3
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
13:00Φεϊρένσε - Λεϊρία 1:016:00Ακαντόμικο Βισέου - Λεϊσόες 1:1
17:30Ολιβεϊρένσε - Τοντέλα 2:1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Λουζιτάνια - Μπράγκα Β 3:218:00Ακαδέμικα - Ατλέτικο 1:1
20:00Βαρζίμ - Φελγκουέιραζ 2:3
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βιανένσε - Ανάντια 0:118:00Κανέγιας 2010 - Φέιφ 0:2
18:00Ντεζέμπρο - Κάλντας 0:1
18:00Ολιβέιρα Χοσπιτάλ - Πέρο Πινέιρο 2:0
18:00Σπόρτινγκ Β - Αμόρα 5:0
18:00Τροφένσε - Σανιοανένσε 1:2
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:00Εστορίλ U19 - Λουζιτάνια U19 0:217:00Βιζέλα U19 - Μαριτίμο U19 2:3
19:00Μπελενένσες U19 - Ακαδέμικα U19 1:1
19:00Πάσος Φερέιρα U19 - Μποαβίστα U19 2:2
19:00Σετουμπάλ U19 - Μπέιρα Μαρ U19 0:3
19:00Τορεένσε U19 - Αλβέρκα U19 0:0
19:00Τσάβες U19 - Ρίο Άβε U19 1:1
19:30Λουζιτάνια U19 - Ζιλ Βιθέντε U19 1:3
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Ακαντόμικο Βισέου U19 - Σπόρτινγκ U19 5:519:00Βιτόρια Γκιμαράες U19 - Μπράγκα U19 2:4
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών
13:00Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ - Τορεένσε Γ 1:113:30Ρέισινγκ Πάουερ Γ - Φαμαλικάο Γ 1:0
18:00Μπράγκα Γ - Νταμαϊένσε Γ 1:2
ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ: Καμπεονάτο Νασιονάλ
20:00Boavista da Praia - Ντέρμπι 2:020:00Ακαντέμικα ντο Φόγκο - Γιουβεντούντε 6:1
20:00Ουλτραμαρίνα - Σανιοανένσες 2:0
20:00Παλμέιρα - Μπαρεϊρένσε 1:1
ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αμαγκαγιού - Σάνραϊζ 1:016:00Μπουγκεσέρα - Ρβαμαγκανά Σίτι 0:0
16:00Πολίς - Ετουάλ ντε ΛΈστ 1:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Μποτοσάνι - Βολουντάρι 0:020:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Ντιναμό Βουκουρεστίου 3:3
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Ουνιρέα Σλομπόζια - Κορβινούλ Χουνεντοάρα 1:0ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Έρενμπουργκ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2:119:30Κράσνονταρ - Ακμάτ Γκρόζνι 0:1
ΡΩΣΙΑ: FNL
07:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Καμάζ 0:014:30Κίμκι - Σαρατόφ 5:4
15:00Τσερνομόρετς - Τορπέντο Μόσχας 1:2
17:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Σινίκ Γιάροσλαβ 1:1
17:30Νεφτεκίμικ - Γιενισέι 0:0
19:00Δυναμό Μακατσκαλά - Βόλγκα-Γκάζπρομ 3:0
19:30Ροντίνα Μόσχας - Άρσεναλ Τούλα 1:1
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
09:00Ομσκ - Ν. Μπριάνσκ 2:114:30Σπαρτάκ Κοστρόμα - Καλούγκα 5:2
16:00Άβανγκαρντ - Βόλγκα 1:0
16:00Μασούκ - Τεκστίλστικ 0:3
17:00Κίμικ - Τορπέντο Μιάς 1:0
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1
15:00Δυναμό Στάβροπολ - Αλάνια 2 0:116:00Αστρακάν - Κάμενσκ-Σακτίνσκι 1:1
16:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Ρούμπιν Γιάλτα 0:2
16:00Πομπέντα - Ανγκούστ Ναζράν 0:0
16:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - Λέτζιον Μακατσκαλά 1:2
17:00Ρόστοφ 2 - Φόρτε Ταγκανρόγκ 1:3
17:00Σεβάστοπολ - Μαϊκόπ 0:0
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 2
15:00Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης - Τ. Βλαντιμίρ 1:3ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 3
17:00Σπαρτάκ Τάμποφ - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 2:1ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 4
13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 - Νόστα 2:113:00Ουράλ 2 - Λάντα Τογκλιάτι 2:1
14:00Κίροφ - Βόλνα Νιζεγκορόντσκαγια 3:2
15:00Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ - Παρί Νίζνι Νόβγκοροντ 2 1:1
16:30Άκρον Τολιάτι 2 - Έρενμπουργκ 2 0:1
ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών
12:00Ζβέζντα Γ - Κράσνονταρ Γ 2:013:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ 2:0
17:00Ζενίτ Γ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα Γ 2:0
19:00Δυναμό Μόσχας Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ 1:1
ΣΑΟ ΤΟΜΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝΣΙΠΕ: Καμπεονάτο Νασιονάλ
18:00Palmar - Caixao Grande 1:118:00Sundy - Porto Real 0:4
18:00Γκουανταλούπε - Τριντάντε 2:2
18:00Πράια Κρουζ - Ουνιάο Ντεσπορτίβα Ρέι Αμαντόρ 0:0
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
18:00Αλ Σαμπάμπ - Αλ Ραέντ 2:018:00Αλ Ταέ - Αλ Καλίγ 0:0
21:00Αλ Νασρ - Αλ Ουεντά 6:0
ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1
20:00Ντακάρ - Λινγκουέρε 4:020:00Ντιαμπάρς - Ουακάμ 0:0
ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Κολουμπάρα - Ραντνίτσκι Βελιγραδίου 2:1ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
12:00Πρβα Ίσκρα - Ζβεζντάρα 3:117:30Ζέμουν - Τελεόπτικ 2:1
17:30Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Τορλάκ 3:3
17:30Παντίνσκα Σκέλα - Πολέτ Ντορτσόλ 1:2
17:30Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς - Σίντελιτς Βελιγραδίου 5:3
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα
18:00Γιεντίνστβο Στάρα Πάζοβα - Ζελέζνιτσαρ Ιντίγια 1:118:00Κικίντα - Τίζα Αντοριάν 1:3
18:00Μπετσέι - Ομλαντίνατς ΝΒ 0:0
18:00Μποράτς Σάικας - Ντιναμό Παντσέβο 0:1
18:00Ναφτάγκας - Ραντνίτσκι Ζρένιανιν 4:1
18:00Ποντουνάβατς Μπελέγκις - Κάμπελ Νόβι Σαντ 4:0
18:00Σλόβεν Ρούμα - Μπάκα 4:1
18:00Χάιντουκ 1912 - 1. Μάι Ρούμα 3:0
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή
17:30Βλασίνα - Σίντελιτς 5:117:30Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Γιέντινστβο Κρούσεβατς 0:1
17:30Μέσεβο - Γιαγκόντινα 4:2
17:30Μπούντουτσνοστ Πόποβατς - Ραντνίτσκι Σβιλάινατς 3:1
17:30Παράτσιν - Τιμοκανίν 3:2
17:30Πτσίνια - Ντούναβ Πράχοβο 0:0
17:30Ραντνίτσκι Πιρότ - Ζιτοραντία 6:1
17:30Τράγιαλ Κρούσεβατς - Μπόρατς 2:1
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
17:30Βρέλο Σπορτ - Μπούντουτσνοστ Κρούσικ 0:217:30Λόζνιτσα - Ρεάλ Ποντουνάβτσι 1:2
17:30Μιχαΐλοβατς - Πόλετ Λιούμπιτς 2:4
17:30Μπόρατς 1926 - Ζλάτιμπορ Καγιετίνα 2:1
17:30Ομλαντίνατς Ζάμπλατσε - ΦΑΠ 4:4
17:30Σλόγκα Πέτροβατς - Σλόγκα Ποτζέγκα 0:2
17:30Τάκοβο - Μλάντι Ράντνικ 1:0
17:30Τουτίν - Γιοσάνιτσα 0:0
ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
14:00Κοτ ντ'ορ - Λάιτσταρς 2:315:00Σεντ Λούις - Φόρεστερς 0:1
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Κομιούνιτι Σιλντ Σινγκαπούρης
14:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Λάιον Σίτι Σέιλορς 0:2ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15ΑναβολήΚολιφά Σταρς - Πορτς Οθόριτι -:-19:15ΑναβολήΛαμπόι - Φριτάουν Σίτι -:-
19:15ΑναβολήΜάιτι Μπλάκπουλ - Ολντ Εντουάρντιανς -:-
19:15ΑναβολήΜπάι Μπουρέ Ουόριορς - Λουάβα -:-
19:15ΑναβολήΜπο Ρέιντζερς - Βουσούμ Σταρς -:-
19:15ΑναβολήΡεάλ Ρεπάμπλικανς - Ουίλμπερφορς Στράικερς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αμπερντίν - Σεντ Τζόνστον 1:017:00Μάδεργουελ - Λίβινγκστον 4:1
17:00Ρος Κάουντι - Χιμπέρνιαν 2:1
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Νταντί - Σεντ Μίρεν 1:317:00Σέλτικ - Χαρτς 3:0
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1
17:00Κόουβ Ρέιντζερς - Εδιμβούργο 3:117:00Μοντρόουζ - Κουίν οφ Σάουθ 3:2
17:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Άνναν 1:1
17:00Φόλκερκ - Αλόα 2:2
17:00Χάμιλτον - Κέλτι Χαρτς 4:1
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2
17:00Έλγιν Σίτι - Κλάιντ 0:317:00Μπόνιριγκ Ρόουζ - Φόρφαρ 4:0
17:00Πίτερχεντ - Νταμπάρτον 2:1
17:00Στρανράερ - Στενχαούσμιουρ 2:0
17:00Φάιφ - Σπάρτανς 1:2
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2 - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
17:00Μπάκι Θιστλ - Ηστ Κίλμπραϊντ WO -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε - Σκάλιτσα 1:019:00Τρέντσιν - Μιχάλοβτσε 1:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:30Σπάρτακ Τρνάβα - Ρουζομπέροκ 1:019:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Ζίλινα 2:3
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
16:00FK Χουμένε - Σπίσκα Νόβα Βες 2:118:00Περτζάλκα - Τάτραν Πρέσοφ 0:0
18:00Ποβάζσκα Μπίστριτσα - Ποχρόνιε 1:1
18:00Τρεμπίσοφ - Κομάρνο 1:3
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
18:00Μπαρντέγιοφ - Βράνοφ 0:218:00ΜΣΚ Λούτσενετς - Σπίσκε Ποντράντιε 2:2
18:00Ναμεστόβο - Ριμάφσκα Σόμποτα 3:2
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
18:00Βέλκε Λούντιντσε - Κάστκοβτσε 1:018:00Γιέντνοτα Μπάνοβα - Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ 1:1
18:00Μπάνσκα Μπίστριτσα - Γκαλάντα 0:1
18:00ΜΣΚ Μαρτίν - Ντούμπνιτσα 3:1
18:00Νόβε Μέστο - Μπελούσα 1:3
18:00Σλόβαν Ντούσλο Σάλα - Ζβόλεν 1:2
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
11:00ΝΣΚ 1922 Μπρατισλάβα - Βρακούνα Μπρατισλάβα 2:118:00Ίντερ Μπρατισλάβας - Ντόμινο 8:1
18:00Μόντρα - Ρουζόβτσε 1:2
18:00Μπερνολάκοβο - Σλόβαν Μοστ 4:0
18:00Πετζινόκ - Τομασόφ 3:2
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ
17:30Κάντσα - Σλάβια Στασκόφ 1:117:30Μπάνικ Στρανάβι - Κοβατσόβα 1:1
17:30Μπαντίν - Μακόφ 7:1
17:30Πριμπέλτσε - Μεντζιμπρόντ 3:1
17:30Τβρντόσιν - Κράζνο 0:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
17:30Κεζμάροκ - Κέτσνετς 3:017:30Πόπραντ - ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς 6:0
17:30Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο - Ρουντνάρι 2:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
17:30Μπάνικ Πριεβίντζα - Ιμέλ 1:117:30Μπολεράζ - Μπλάβα 3:1
17:30Νόβε Ζάμκι - Τρστίτσε 4:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ζίλινα Γ - Τοπολκάνι Γ 12:0ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Ρουζομπέροκ Γ - Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ 3:212:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ - Σπάρτακ Τρνάβα Γ 2:1
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Αλουμίνι - Μπράβο 1:118:30Κόπερ - Ντομζάλε 3:1
21:15Μάριμπορ - Τσέλιε 3:1
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
18:00Γκροσούπλιε - NK Κρκα 2:118:00Μπιλγιέ - Ντραβίνια 0:0
18:00Ταμπόρ Σεζάνα - Γκόριτσα 2:2
19:00Ρούνταρ - Γιάντραν Ντεκανί 1:0
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
18:00Πόντβιντσι - Ρέις 2:118:00Σαμπιόν Κέλιε - Λιούτομερ 1:1
18:00Χαϊντίνα - Ντράβογκραντ 9:0
19:00Ντομπρόβτσε - Κοροτάν Πρεβάλιε 0:3
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
18:00Γιεσένιτσε - Κοτσέβιε 6:018:30Ίζολα - Άντρια Μίρεν 5:0
18:30Ντρεν Βρνίκα - Σενκούρ 0:2
18:30Σλόβαν Λιουμπλιάνα - Ζίρι 6:0
18:30Σόμπετς Λέσκε - Ντομπ 1:2
ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Ρααντσάν - Ντεκέντα 1:5ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
16:00Κάλμαρ - Χάλμσταντ 5:216:00Μιάλμπι - Μπρομαποϊκάρνα 1:1
18:30Σίριους - Χάκεν 0:3
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
14:00Όντεβολντ - Σούντσβαλ 1:014:00Σαντβίκενς - Μπράγκε 0:1
16:00Έστερ - Γκέφλε 0:0
16:00Ντέγκερφος - Λαντσκρόνα 1:3
16:00Ούτσικτενς - Σκόβντε 4:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
12:30Πιτέα - Γιουνάιτεντ Νόρντικ 1:514:00Κάρλσταντ BK - Φρίσκα Βίλιορ 0:1
14:00Ουμέα - Κάρλσταντ 2:1
17:00Κάρλμπεργκς - Σολεντούνα 2:2
19:00Βάσαλουντ - Έρεμπρο Συριάνσκα 2:0
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
14:00Γιόνσεπινγκ - Τορσλάντα 0:114:00Ρόζενγκαρντ - Τβάακερς 0:1
17:00Άνγκελχολμς - Λιούνγκσκίλε 2:0
17:00Νόρμπι - Τορνς 0:0
17:00Ονσάλα - Οσκαρσάμνς 2:3
17:00Τρολάταν - Ολύμπικ 2:0
17:00Φάλκενμπεργκ - Εσκιλσμίνε 3:0
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
14:00Κίρουνα - Τιμ TG FF 0:214:00Φρόσο - Λούλεα 1:2
15:00Αλγκάρνα-Χάρνασαντ - Ουμέα 3:3
15:00Ιτερχόγκνταλς - Ταφτέα 3:0
15:00Μπεργκνασέτς - Γκότνε 2:1
15:00Σκελεφτέα - Μπόντεν 2:2
17:00Έστερσουντ - Λούτσκστα 2:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
14:00Στένουνγκσουντς - Σκόβντε 0:215:00ΑΙΚ Μοτάλα - Γκρέμπεσταντς 5:5
15:00Κούμλα - Φόργουορντ 4:4
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
13:30Γκούτε - Φαλού 1:515:00Οστεράκερ - Γιαρφάλα 0:2
15:00Σκίλγιεμπο - Κουνγκσάνγκενς 0:2
17:00Αρλάντα - Ντάλκουρντ 5:2
17:00Φάρστα - Σαντβίκενς 2:2
18:00Ένκεπινγκ - Χούντικσβα 3:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
15:00Σίμρισχαμν - Καρλσκρόνα 1:117:00Κάρλσαμν - Όστερλεν 1:2
17:00Κρίστιανσταν - Χόγκαμποργκ 1:0
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ
14:00Σίλβια - Nacka FC 2:215:00Ατβίνταμπεργκ - Χάνινγκε 1:1
15:00Εσκιλστούνα - Λιούνγκσμπρο 2:2
15:00Νίκεπινγκ - Σιριάνσκα 3:3
15:30Ένσκεντε - Αραμέισκ-Συριάνσκα 1:3
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
14:00Τορντ - Φρολούντα 2:014:30Σαβεντάλενς - Λάχολμς 0:4
15:00Χουσκβάρνα - Όκερο 2:0
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες
14:00AIK Γ - Νόρκεπινγκ Γ 2:316:00Τρέλεμποργκ Γ - Βάζιο ΝΦΦ Γ 1:2
16:00Χάμαρμπι Γ - Ντζουργκάρντεν Γ 4:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών
15:00Μάλμε Γ - Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ 3:117:00Έρεμπρο Γ - Γκάμλα Ουπσάλα Γ 0:2
ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας
16:00Φουτούα - Τισρίν 4:0ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
14:00Νακόν Παθόμ - Μπουριράμ 0:214:30Πολίς Τέρο - Τσιανγκράι Γιουνάιτεντ 0:0
15:00Ρατσαμπούρι - Πατούμ Γιουνάιτεντ 0:1
16:00Μουανγκτόνγκ Γιουν. - Σουκοτάι 5:0
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού
14:00Νακόν Σι Γιουνάιτεντ - Τσιανγκμάι 1:0ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα
14:00JKT Τανζανία - Γκέιτα Γκολντ 2:016:00Σίνγκιντα Φάουντεν Γκέιτ - Ντοντόμα Γίγι 2:0
19:00Κινοντόνι - Καγκέρα Σούγκαρ 0:0
ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα
13:00Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - Κοσιλότ Παρκάρ 3:117:30Πανισέρ - Κουκτός 2:1
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
15:00CDC Q7 - Ντικχίλ 0:617:30Πορτ - Οπιτάλ 1:3
ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ
18:30Κακάντλ - Γκμποχλόε-Σου 2:218:30Μπαρακούντα - Νταϊνάμικ Τόγκολ. 3:0
18:30Μπινά - Γκομίντο 1:2
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
16:00Ιστανμπούλσπορ - Ανταναντεμίρσπορ 0:119:00Καϊσέρισπορ - Καραγκουμρούκ 2:2
19:00Σαμσουνσπόρ - Τραμπζονσπόρ 3:1
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ
19:00Εγιούπσπορ - Γκοζτέπε 0:3ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ
15:00Αλτινόρντου - Ανκαρασπόρ 3:315:00Άνκαρα Ντεμιρσπόρ - Γενί Μερσίν Ιντμανιουρντού 5:2
15:00Αντιγιαμάν - Αφιονσπόρ 4:1
15:00Κιρκλαρέλισπορ - Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ 1:3
15:00Κιρσεχίρ - Τραπεζούντα 4:5
15:00Μπεγιόγλου Γενί Καρσί - Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ 3:1
15:00ΜαταίωσηΜπούρσασπορ - Βανσπόρ 0:0
15:00Μπουτσασπόρ 1928 - Ντιγιαρμπεκίρσπορ 3:1
15:00Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ - Εροκσπόρ 0:6
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Κόκκινο Γκρουπ
15:0024 Ερτζινκασπόρ - Φετίγιεσπορ 2:115:00Αμεντσπόρ - Μενεμεσπόρ 0:0
15:00Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί - Κασταμονουσπόρ 2:2
15:00Ετιμεσγκούτ - Ινεγκολσπόρ 1:1
15:00Ισκεντερούνσπορ - Ντουζτσεσπόρ 1:1
15:00Ισπάρτα 32 Σπορ - Ιγκντίρ 0:6
15:00Καραμάν - Σόμα Σπορ 1:4
15:00Μπελεντιγιέ Ντερίνς - Ντενίζλισπορ 2:1
15:00Ουσακσπόρ - Σαριγιέρ 0:5
ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
14:00Ενεργκέτικ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ 0:015:00Μερβ - Ασγκαμπάτ 1:0
15:00Νέμπιτσι - Αρκαντάγκ 0:4
15:30Σαγκαντάμ - Αχάλ 0:2
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Γιάμπλονετς - Κάρβινα 3:216:00Παρντούμπιτσε - Ζλιν 2:0
16:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μποέμιανς 2:1
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Σλάβια Πράγας - Οστράβα 5:0ΤΣΕΧΙΑ: FNL
15:00Ντούκλα Πράγας - Βλάσιμ 5:118:00Κρόμεριτζ - Σπάρτα Πράγας Β 3:3
18:00Λίσεν - Πρόστεγιοφ 0:0
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
11:15Μότορλετ Πράγας - Χοστούν 1:015:30Ρόμπσταφ - Πολβτάφσκα ΦΑ 2:4
19:00Κάρλοβι Βάρι - Κράλουφ Ντβούρ 2:1
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:30Πρέπερε - Ούστι Ναντ Λάμπεμ 0:011:30Τέπλιτσε Β - Ζιβάνιτσε 1:0
18:00Βέλβαρι - Παρντούμπιτσε Β 0:1
18:00Τσέσκα Λίπα - Μπάνικ Μοστ-Σου 2:1
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
11:15Μπρο Μποχούνιτσε - Τρίνεκ 0:111:15Ρόζιτσε - Κάρβινα Β 3:1
11:30Μπλάνσκο - Ουχέρσκι Μπροντ 2:2
17:30Σταρτ Μπρνο - Φρίντλαντ 1:1
19:00Χλούτσιν - Φρίντεκ-Μιστέκ 3:2
20:00Χράνιτσε - Οστράβα Β 0:1
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία
11:30Γίντριτσουφ Χράντετς - Σόκολοφ 1:111:30Κόμαροφ - Κατόβιτσε 4:0
18:00Μαρίλα Πρίμπραμ Β - Μαριάνσκε Λάζνε 0:1
18:00Ροκιτσάνι - Ντουμπράβκα 0:1
18:00Σόμπεσλαβ - Αρίτμα Πράγας 1:0
18:00Τατσόφ - Κλατόβι 4:3
18:00Χορόβιτσε - Τσέσκι Κρουμλόφ 2:2
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
11:15Ουζέντ Πράγας - Νερατόβιτσε 1:111:15Στέτι - Αντμίρα Πράγας Β 1:1
11:15Χρέμπεκ - Σλάνι 2:1
17:00Χβέζντα Τσεμπ - Μέτεορ Πράγας 0:2
18:00Νεσπέκι - Μπρέζοβα 0:0
18:00Οστρόφ - Λούνι 4:1
18:00Τσέσκι Μπροντ - Μπράντις ναντ Λάμπεμ 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
11:15Μπενεσόφ - Τορνόφ 5:111:15Χρούντιμ Β - Χλίνσκο 3:1
18:00Βισόκε Μίτο - Μπενάτκι 0:1
18:00Νόβι Μπιντζόφ - Κοσμονόσι 3:1
18:00Ντομπρόβιτσε - Σπόγιε Πράγας 0:0
18:00Ούστι ναντ Όρλιτσι - Λέτοχραντ 0:0
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
11:15Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ - Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου 1:117:30Νόβε Μέστο να Μόραβε - Λίσεν Β 1:3
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
11:00Κόστελετς να Χέιν - Νόβε Σάντι 2:015:00Βσέτιν - Σλάβιτσιν 5:0
17:30HFK Όλομουτς - Στράνι 0:3
17:30Μπζένετς - Μπάτοφ 7:1
17:30Νόβι Γίτσιν - Κοζλόβιτσε 0:0
17:30Ρυμάροφ - Σκάστιτσε 3:1
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
12:00Μπρίντλιτσνα - Βράτιμοφ 0:317:30Βαλάσκε Μετζιρίτσι - Μπρούνταλ 4:0
17:30Ρέπιστε - Γιέσενικ 5:1
17:30Σάμπερκ - Οπάβα Β 2:1
17:30Χλούμπινα - Μποχούμιν 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
11:15Μιρόβιτσε - Σέμιτσε 2:011:30Ρουντόλφοφ - Προτίβιν 1:3
18:00Όσεκ - Μάλσε Ρούντνε 2:4
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
18:00Κρούμβιρ - Μούτενις 4:118:00Λέντνιτσε - Μπιστρτς 2:0
18:00Μοράφσκα Σλάβια - Μποσκόβιτσε - Λετόβιτσε 0:2
18:00Ρατισκόβιτσε - Σβράτκα Μπρνο 0:1
ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
11:30Κάρλοβι Βάρι Ντβόρι - Σίτιτσε 7:011:30Τρστένιτσε - Χροζνέτιν 2:2
18:00Βιντίροφ - Λόμνιτσε 5:4
18:00Νόλε Σέντλο - Κράλοβσκε Πόριτσι 1:2
18:00Σπαρτάκ Τσόντοφ - Τουζίμ 7:0
ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
15:00Λάζνε Μπέλοχραντ - Τρέμπες 2:118:00Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ - Τινίστε ναντ Όρλιτσι 3:0
ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ
11:30Βέλκε Χάμρι Β - Στράζ ποντ Ράλσκεμ 7:218:00Ζελέζνι Μπροντ - Σλόβαν Φρίντλαντ 3:2
18:00Ραπίντ Λίμπερετς - Κραστάβα 0:2
18:00Σεντμιχόρσκι - Πεντσίν 2:1
18:00Χράντεκ ναντ Νίσου - Κόσταλοφ-Λίμπαστατ 4:0
ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
11:15Τσέσκι Τεσίν - Ντόλνι Μπενεσόφ 4:017:30Μπρουσπέρκ - Ντόλνι Ντάτινε 7:1
17:30Πετρβαλντ να Μόραβε - Ορλόβα 2:1
17:30Σοκόλ Κράζνε Πόλε - Κομπερίτσε 3:1
17:30Χάι βε Σλέζσκου - Κραβάρε 2:0
17:30Χερμανίτσε - Γιακουμπτσόβιτσε 2:2
ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ
11:30Λιτόβελ - Ούρτσιτσε 0:117:30Ζελατόβιτσε - Λιπόβα 1:1
17:30Μοχελνίτσε - Ποστρέλμοφ 0:6
17:30Ραπότιν - Βότιτσε 2:1
ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ
18:00Λιμπισάνι - Σβιτάβι 2:318:00Λιτομίσλ - Παρντούμπιτσκι 0:2
18:00Πρελούτς - Μοραβάνι 4:1
18:00Τσότσεν - Χόλιτσε 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
11:15Χόρνι Μπρίζα - Νίρσκο 1:112:00Ραπίντ Πλζεν - Πέτριν Πλζεν Β 1:2
14:30Καζνέγιοφ - Κοσούτκα Πλζεν 0:1
18:30Βεϊπρνίτσε - Σοκόλ Λότα 5:1
18:30Τσότικοφ - Σοκόλ Ράντνιτσε 3:1
ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ
11:15Βικτόρια Ζίζκοφ Β - Βίσεραντ 0:411:15Μπράνικ - Μότορλετ Πράγας Β 4:1
11:30Ζλίτσιν - Τέμπο Πράγας 1:3
11:30Κραλόβιτσε - Πρέντνι Κοπάνινα 0:6
11:30Ντούκλα Γίζνι Μέστο - Ποντόλι 2:2
11:45Τρεμποράντιτσε - Κολοβράτι 1:2
18:00Ντόλνι Τσάμπρι - Ουρινέβες 0:3
18:00Στρεσόβιτσε - CAFC Πράγας 2:2
ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
11:15Κούτνα Χόρα - Προυχόνιτσε 2:311:15Λίμπις - Ποβλτάφσκα Β 2:2
11:30Κλούμετς - Ντόκσι 3:0
18:00Ντόμπρις - Τουχλόβιτσε 0:0
18:00Τοχόβιτσε - Μιλίν 0:1
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
11:30Όλντριχοφ - Νεστέμιτσε 1:416:00Λέντβιτσε - Μοντλάνι 3:2
18:00Βίλεμοφ - Τσερνόβιτσε 3:2
18:00Γίλοβε - Μπανικ Μοστ-Σου Β 6:1
18:00Ζάτεκ - Προμποστόφ 4:1
18:00Μπρνα - Σρμπίτσε 4:3πέν.
18:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ Β - Κρούπκα 3:2πέν.
ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
17:30Καμενίτσε ναντ Λίπου - Ζνταρ ναντ Σαζαβού Β 2:017:30Μπίστριτσε ναντ Περνστέινεμ - Βέλκε Μετζιρίτσι Β 3:1
17:30Ραπότιτσε - Τρέμπιτς 3:1
ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
16:00Στίτνα ναντ Βλάρι - Σλουσοβίτσε 0:017:30Κβάσιτσε - Μπρούμοφ 6:2
17:30Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ - Φράνκοβα Λότα 4:2
ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
11:00Μπουντεγιόβιτσε U19 - Οστράβα U19 3:011:00Σλόβαν Λίμπερετς U19 - Σπάρτα Πράγας U19 1:1
11:15Ντούκλα Πράγας U19 - Σλάβια Πράγας U19 1:2
12:00Βισότσινα Γιλάβα U19 - Φρίντεκ Μίστεκ U19 3:1
12:00Ζλιν U19 - Κάρβινα U19 4:1
12:00Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Μπρνο U19 2:3
12:00Παρντούμπιτσε U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 0:2
12:00Σίγμα Όλομουτς U19 - Σλοβάτσκο U19 0:3
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Λοκομοτίβα Μπρνο Γ - Παρντούμπιτσε Γ 1:213:00Οστράβα Γ - Βικτόρια Πλζεν Γ 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:30Σπάρτα Πράγας Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ 5:016:00Σλοβάτσκο Γ - Σλάβια Πράγας Γ 0:3
ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00Όλομουτς Γ - Λίσεν Γ 2:115:30Πράγα FC Γ - Σπάρτα Πράγας B Γ 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:30Τέπλιτσε Γ - Ντούκλα Πράγας Γ 1:3ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Μπιζερτίν - Ολυμπίκ Μπέγια 1:017:00ΟΣ Ταταουίν - Μετλαουί 0:0
17:00Σολιμάν - Μπεν Γκουερντάν 0:1
ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Ετουάλ Σαέλ - Μοναστίρ 0:0ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 2
17:00Κερκενάν - Γκαμπές 1:017:00Μοκνίν - Εσπεράνσε Ζαρζίς 0:0
17:00Ραντές - Ζενές Σπορτίβ 0:4
17:00Ρεϊτσέ - Ντιέλμα 1:2
17:00Σιντί Μπουζίντ - ΕΜ Μαχντιά 3:0
ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL
10:00Μανίλα Ντίγκερ - Λογιόλα 3:112:30Φίλιπιν Άρμι - Νταβάο Αγκουίλας 0:5
15:00Μανίλα Μοντέτ - Μεντιόλα 1991 0:6
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
15:00Ιλβ - Ούλου 3:217:00Ελσίνκι - Εκενάς 0:0
19:00SJK - Κουόπιο 1:1
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκοσλίγκα
16:00Γιάρο - ΣαλΠα 2:116:00Γίπο - Ακατέμια 0:0
16:00Τούρκου - ΚαΠα 2:1
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν
16:00KPV - Κέσκι-Ουουσιμάα 3:216:00VIFK - Γιβάσκιλα 2:2
16:00ΕΠΣ - Ατλάντις 0:1
16:00Ροβανιέμι - Κλουμπί 04 0:1
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α
17:00NJS - Μιλικόσκι 3:117:00Φουτούρα - GrIFK 0:1
18:00ΑναβολήΛάντεν Ρέιπας - ΓιαΠΣ 2 -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β
16:00HJS - Ιλβ-Κισσά 5:116:00Παλό-Ιρό - Τάμπερε Γιουν. 2:1
16:00Πόξιτ - ΕΒΚ 2:3
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ
13:00Ακατέμια 2 - OPS 2:118:00OTP - JPS Γιβάσκιλα 0:1
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών
16:00Χόνκα Γ - Γιπκ Γ 1:018:30Άλαντ Γιουν. Γ - ΠΚ-35 Βάνταα Γ 2:2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Ικόνεν Γυναίκες
14:00EBK Γ - ONS Ούλου Γ 0:015:00VJS Γ - VIFK Γ 0:1
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
02:00Κοκίμπο - Χουατσιπάτο 3:122:00Κομπρεσάλ - Κόλο Κόλο 2:2
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
19:30Μαγκαγιάνες - Μπαρνετσέα 3:019:30Ντεπόρτες Τεμούκο - Σάντα Κρούζ 1:1
22:00Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Σαντιάγκο Γουόντερερς 1:1
00:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν - Ουνιόν Σαν Φελίπε 2:1
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
02:00Φεροβιάριο - Τζενεράλ Βελάσκεθ 1:122:00Οσόρνο - Λινάρες Ουνίντο 1:1
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες
17:00Αντοφαγκάστα Γ - Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή Γ 1:218:00Ουνιόν Εσπανιόλα Γ - Έβερτον Γ 2:2
22:30Κοκίμπο Γ - Σαντιάγκο Μόρνινγκ Γ 3:2
23:00Κόλο Κόλο Γ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα Γ 3:0
ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ
10:00Νότια Περιοχή - Τάι Πο 0:013:00ΜαταίωσηΑνατολική ΑΑ - Χονγκ Κονγκ 0:0
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.