REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 14.08.2022 » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

16:00Νότινγκχαμ Φόρεστ - Γουέστ Χαμ -:-
18:30Τσέλσι - Τότεναμ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

14:00Λοριάν - Λυών -:-
16:00AC Αζαξιό - Λανς -:-
16:00Οσέρ - Ανζέρ -:-
16:00Ρεμς - Κλερμόν -:-
16:00Τρουά - Τουλούζ -:-
18:05Νις - Στρασβούργο -:-
21:45Μπρεστ - Μαρσέιγ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Μάιντζ - Ουνιόν Βερολίνου -:-
18:30Μπάγερν Μονάχου - Βόλφσμπουργκ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

18:30Κάντιθ - Ρεάλ Σοσιεδάδ -:-
20:30Βαλένθια - Χιρόνα -:-
23:00Αλμερία - Ρεάλ Μαδρίτης -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

19:30Λάτσιο - Μπολόνια -:-
19:30Φιορεντίνα - Kρεμονέζε -:-
21:45Σαλερνιτάνα - Ρόμα -:-
21:45Σπέτσια - Έμπολι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

16:00Μίντλεσμπρο - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:-
17:00Μπλάκμπερν - Γουέστ Μπρομ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

16:00Πότερς - Χερν Μπέι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

16:00Μάντσεστερ Σίτι U21 - Λέστερ U21 -:-
16:00Μπλάκμπερν U21 - Γούλβς U21 -:-
17:00Μπράιτον U21 - Λίβερπουλ U21 -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:20Καμπάλα - Σάμακι -:-
19:30Νέφτσι Μπακού - Γκάντσα -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κύπελλο Αιγύπτου

21:00Αλ Αχλί - Μισρ Ελμακασάχ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Λανούς - Ιντεπεντιέντε -:-
02:30Ρίβερ Πλέιτ - Νιούελς Όλντ Μπόις -:-
21:30Βελέζ Σάρσφιλντ - Χιμνάσια Λα Πλάτα -:-
00:00Αργεντίνος Τζούνιορς - Ουνιόν Σάντα Φε -:-
00:00Εστουδιάντες - Ταγιέρες Κόρντομπα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

00:10Ιντστιτούτο Κόρντομπα - Ντεπορτίβο Ριέστρα -:-
19:00Τριστάν Σουάρεζ - Ολ Μπόιζ -:-
20:45Τσακαρίτα Τζούνιορς - Σαν Μαρτίν -:-
21:00Αλμάγκρο - Ντεπορτίβο Μαντρίν -:-
21:00Γκιγιέρμο Μπράουν - Ατλέτικο Ατλάντα -:-
21:00Μπράουν Αντρόγκε - Τσάκο Φορ Έβερ -:-
21:00Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο - Σαν Τέλμο -:-
22:00Αλβαράντο - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο -:-
22:30Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε - Βίγια Νταλμάιν -:-
23:40Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν - Γιμνάσια Μεντόζα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

21:00Βίλα Μίτρε - Καμιονέρος Μπουένος Άιρες -:-
21:00Σανσινένα - Ολίμπο -:-
21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Τσίρκουλο Ντεπορτίβο -:-
21:30Γυμνάσια Ε. Ρ. - Ρασίνγκ Κόρντομπα -:-
21:30Κλαμπ Σπορτίβο Πενιαρόλ - Σολ ντε Μάγιο -:-
21:30Φέρο Τζεν. Πίκο - Αρτζεντίνο ΜΜ -:-
22:00Σπορτίβο Λας Παρέχας - Σεντράλ Νόρτε -:-
22:00Τσιπολέτι - Ντεσαμπαράντος -:-
22:00Χιμνάσια γ Τίρο - Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο -:-
00:00Ατλέτικο Παρανά - Σαν Μαρτίν Φορμόζα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

21:30Κολεγκιάλες - Σαν Μιγκέλ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:30Λινιέρ - Κλαμπ Λουϊάν -:-
21:30Πορβενίρ - Ρεάλ Πιλάρ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30Ντεπορτίβο Μουνίς - Σεντράλ Μπαλεστέρ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

16:00Αλασκέρτ 2 - Syunik -:-
16:00Αραράτ 2 - Αραράτ-Αρμενίας 2 -:-
16:00Λερναΐν Αρτσάκ 2 - Δυτική Αρμενία -:-
16:00Ουραρτού 2 - FC Gandzasar -:-
16:00Πιούνικ 2 - Μίκα Γιερεβάν -:-
16:00Σίρακ 2 - ΜΚΜΑ 2 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

08:00Κανμπέρα Κροάσια - Μονάρο Πάνθερς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:00Βαλεντίν - Ουέστον Ουόρκερς -:-
07:00Λέικ Μακουάρι - Κούκς Χιλ Γιουνάιτεντ -:-
07:00Νιουκάστλ Ολύμπικ - Λάμπτον Τζάφας -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW - Πλέι Οφς

09:00Μπλακτάουν Σίτι - ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

09:00Γκολντ Κόαστ Νάιτς - Ολύμπικ -:-
09:00Ήστερν Σάμπερμπς - Μπρισμπέιν U21 -:-
09:00Κουίνσλαντ Λάιονς - Μόρετον Μπάι Γιουνάιτεντ -:-
09:00Μπρισμπέιν Σίτι - Καπαλάμπα -:-
09:00Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς - Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

08:00Σεντ Άλμπανς - Οακλάιτ Κάνονς -:-
08:00Χέιντελμπεργκ Γιουνάιτεντ - Άβοντεϊλ -:-
11:00Μπεντλέιτ Γκρινς - Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κύπελλο Αυστραλίας

07:00Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ - Γουέστερν Γιουνάιτεντ -:-
09:00Πενινσούλα - Γκριν Γκάλι -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Τσάμπιονς Λιγκ OFC - Πλέι Οφς

02:30Βένους (Ταϊ) - Χιεντζέν (Νκλ) -:-
05:30Όκλαντ Σίτι (Nζλ) - Σέντραλ Κόστ (Σολ) -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

18:00Red Bull Σάλτσμπουργκ - Βόλφσμπεργκερ -:-
18:00Αούστρια Λουστενάου - Χάρτμπεργκ -:-
18:00ΛΑΣΚ Λιντζ - Ραπίντ Βιέννης -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Κάφενμπεργκ - Λάφνιτς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

12:00Εγκ - Ρόδις -:-
18:00Ρανκβέιλ - Μπρέγκετζ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ

14:30Σεντ Τρούιντεν - Άντερλεχτ -:-
17:00Έπεν - Αντβέρπ -:-
19:30Λέουβεν - Μπριζ -:-
22:00Ζoύλτε Βάρεγκεμ - Γκενκ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ

17:00Γκενκ U23 - Λιρς Κεμπεζόνεν -:-
21:00Άντερλεχτ U23 - Ντέιντζε -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

16:00Αβάντι - Λίντεν -:-
17:00KRC Μέσελεν - Ντρόνγκεν -:-
17:00Βερλέν - RFC Ντε Λιζ -:-
17:00Γκούλεγκεμ - Βίτγκουρ Σπορ -:-
17:00Εεντρ. Άαλστ 2002 - Μαντέλ Γιουνάιτεντ -:-
17:00Έρπε-Μερ - Λιλ -:-
17:00Ζελζάτε - Όλσα Μπράκελ -:-
17:00Κνόκε - ASV Γκιλ -:-
17:00Λόκερεν-Τέμσε - Ρενεσάνς Μον -:-
17:00Λόντερζιλντ - ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ -:-
17:00Μαριεκέρκε - Βέλεν -:-
17:00Μέρκσεμ - OC Σαρλερουά -:-
17:00Μόρμοντ - Χούγκστρατεν -:-
17:00Μπινσέ - Βίγκμααλ -:-
17:00Ντικελβέν - Χέρσταλ -:-
17:00Ντιρλίκ Σπορτ - Οβερίισε -:-
17:00Ουαρέμε - Γκάνσορεν -:-
17:00Ουστχοέκ - Χαμπάι Λα Νιβ -:-
17:00Ραερέν - Τούμπιζε-Μπρέιν -:-
17:00Ρανστ - Χούτβεν -:-
17:00Ρόιαλ Γκοζελίζ - Βέζελ Σπορτ -:-
17:00Σπ. Χάσελτ - Union Bossiere Gembloux -:-
17:00Τρουά-Ποντς - Ζέτε -:-
17:00Φιζουάζ - Ροζελάρε Ντάιζελ -:-
17:00Χόμπουργκ - Γιόνγκ Λέντε -:-
19:00Μποσολτέ - Εντίτ Μαναζεοΐς -:-
19:00Ονχαγιέ - Μπέρινγκεν -:-
19:00Χάιστ - Ατσέλ -:-
20:30Ντέσελ - Βίλσμπεκε -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00Λα Γκουαΐρα - Καράκας -:-
02:15Πουέρτο Καμπέγιο - Μινέρος -:-
00:00Χερμάνος Κολμενάρες - UCV -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Atletico La Cruz - Λιμπερταντόρ -:-
23:00Bolivar - Φουντασιόν AIFI -:-
23:00Nueva Esparta - Ανγκοστούρα -:-
23:00Rayo Zuliano - Χίροουζ ντε Φάλκον -:-
23:00Δυναμό Πουέρτο - Academia Anzoategui -:-
23:00Ουνιόν Λόκαλ Αντίνα - Ατλέτικο Ελ Βίγκια -:-
23:00Ουρένα - Ρεάλ Φροντέρα -:-
23:00Πετάρε - Γιαρακουιάνος -:-
23:00Τάιτανς - Λανέρος -:-
23:00Τρουχιγιάνος - Academia Rey -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Ντα Νανγκ - Viettel -:-
15:15Χανόι - Γκία Λάι -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ Γυναικών

12:00ΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ - Πονγκ Που Χα Ναμ Γ -:-
14:30Χα Νόι Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

00:15Δε Στρόνγκεστ - Ατλέτικο Παλμαφλόρ -:-
02:30Γκουαμπίρα - Ιντεπεντιέντε Πετρολέρος -:-
22:00Νασιονάλ Ποτόσι - Βίλστερμαν -:-
00:15Ουνιβερσιτάριο - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

20:30Στόρμερς - Real Candua -:-
22:00Atletico Warnes - 24 de Septiembre -:-
22:00Βίλστερμαν Κουπερατίβας - Τσερβετσέρια -:-
22:15Μογιοκόγια - Morro Municipal -:-
22:30Comercio Bermejo - Γκαρσία Αγκρέντα -:-
23:00Μαρισκάλ Σούκρε - Βάκα Ντιέζ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

18:00Μπρεγκάλνιτσα Στιπ - Στρούγκα -:-
18:00Πομπέντα - Τίκβες -:-
18:00Ραμποτνίτσκι - Ακαντέμιγια Πάντεφ -:-
18:00Σκέντιγια - Σίλεξ -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

17:00Λίνφιλντ - Πορταντάουν -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερσιπ Γυναικών

15:30Κλίφτονβιλ Γ - Σιόν Σουίφτς Γ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Ίγκμαν Κόνιτς - Σαράγεβο -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

18:00Σταπτσάνιτσα - Μλάντοστ DK -:-
18:00ΤΟΣΚ Τεσανί - Γκοράζντε -:-
18:00Τράβνικ - Χαντζίτσι -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

18:30Μρκόνιτς Γκραντ - Κρούπα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

20:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Σεπτέμβρη Σόφια -:-
21:00ΑναβολήΛουντογκόρετς - Λέφσκι Σόφιας -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

18:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 II - Μπότεφ Πλόβντιβ II -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

18:30Sliven - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II -:-
18:30Χάσκοβο - Σπαρτάκ Πλόβντιβ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

20:00Σεπτέμβρη Σίμιτλι - Ρίλσκι Σπόρτιστ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

18:00Λουντογκόρετς III - Σβετκάβιτσα -:-
18:00Ρίλτζι - Ντούναβ Ρούσε II -:-
18:00Τσέρνο Μόρε Βάρνα II - Ουστρέμ Ντοντσέβο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

01:00Κορίνθιανς - Παλμέιρας -:-
02:30Θουιάμπα - Γιουβεντούντε -:-
03:00Μποταφόγκο - Γκοϊανιένσε -:-
17:00Κοριτίμπα - Ατλέτικο Μινέιρο -:-
22:00Σάο Πάολο - Μπραγκαντίνο -:-
22:00Τσεάρα - Φορταλέζα -:-
22:00Φλαμένγκο - Ατλέτικο Παραναένσε -:-
00:00Αμέρικα ΜΓ - Σάντος -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

00:30Γκουαρανί - Ναούτικο Ρεσίφε -:-
02:30CRB - Γκρέμιο -:-
17:00Νοβοριζοντίνο - Κριτσιούμα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00EC Σάο Ζοσέ - ΑΕ Άλτος -:-
23:00Απαρετσιντένσε - Μποταφόγκο PB -:-
23:00Βιτόρια - Μπραζίλ ντε Πελότας -:-
23:00Καμπινένσε - Βόλτα Ρεντόντα -:-
23:00Κονφιάνκα - Ατλέτικο Σεαρένσε -:-
23:00Μαναούς - Μιρασόλ -:-
23:00Μποταφόγκο SP - Ρέμο -:-
23:00Παϊσαντού - Φλορέστα -:-
23:00Φεροβιάριο - Υπιράνγκα -:-
23:00Φιγκουεϊρένσε - ABC -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

23:00Πούσο Αλέγκρε - Παρανά -:-
01:00Μότο Κλαμπ - Αμέρικα-ΡΝ -:-
21:00Νόβα Βενέτσια - Πορτουγκέζα -:-
22:00Αμαζόνας - Λάγκαρτο -:-
22:00ΑΣΑ - Ρίο Μπράνκο -:-
22:00Τοκαντινόπολις - Σάντα Κρούζ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε 2 - Πλέι Οφς

01:00Carlos Renaux - Ίντε ντε Λάγκες -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

16:00Ρίο Κλάρο - Ντεσπορτίβο -:-
17:00Πορτουγκέσα - Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20 - Πλέι Οφς

22:00Βάσκο U20 - Παλμέιρας U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών - Πλέι Οφς

17:00Γκρέμιο Γ - Παλμέιρας Γ -:-
17:00Ρεάλ Μπραζίλια Γ - Κορίνθιανς Γ -:-
17:00Φεροβιάρια Γ - Σάο Πάολο Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Αννόβερο - Ρέγκενσμπουργκ -:-
14:30Σαν Πάουλι - Μαγδεβούργο -:-
14:30Φορτούνα Ντίσελντορφ - Γκρόιτερ Φιρτ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

14:00Μέπεν - Μανχάιμ -:-
15:00Άουε - Βέχεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

15:00Βέρντερ Βρέμης II - Σαν Πάουλι II -:-
15:00Φόνιξ Λουμπέκ - Ντέλμενχορστ -:-
16:00Μπρέμερ - Λούμπεκ -:-
16:00Χίλντεσχαϊμ - Ρέντεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Γκρέιφσβαλντ - Τσέμνιτζερ -:-
14:00ΤΒ Βερολίνου - Ιένα -:-
14:00Χάλμπερσταντ - Μιουζέλβιτς -:-
16:30Έρφουρτ - Λίχτενμπεργκ -:-
17:00Δυναμό Μπέρλινερ - Άνκαρασπορ Βερολίνου -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Γκλάντμπαχ II - Φορτούνα Ντίσελντορφ II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00Έσεν Κάσελ - RW Κόμπλεντζ -:-
15:00Στουτγκάρδη II - Άιντραχτ Τριέρ -:-
15:00Χόμπουργκ 08 - FSV Φρανκφούρτη -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:00CFC Χέρτα - Νιουρούπιν -:-
15:00Μάχλσντορφ - Πάμποφ -:-
15:00Σβέριν - 1.FC Φρανκφούρτης -:-
15:00Στάακεν - Μάκαμπι -:-
15:00Φαρστενβάλντε - Μπλάου Βάις Μπερλίν -:-
15:00Χάνσα Ροστόκ II - Ρόστοκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:00Νορντχάουζεν - Κρίεσχοφ -:-
15:00Χέιλ - 1890 Βέστερχαουζεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

14:30Βέιτσε-08 II - Νιμούνστερ -:-
15:00Λούμπεκ II - Τοντεσφέλντε -:-
16:00Εκερνφόρντερ - Φρίζια Ρισούμ-Λίντχολμ -:-
16:00Σιεμπενμπάουμεν - Μπόρντεσολμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

11:45Μπάρμπεκερ - HEBC Αμβούργο -:-
14:00Τουρκίγιε Βίλελμσμπουργκ - Κούρσλακ-Νοϊενγκάμε -:-
15:00Νιεντόρφερ - Σουντερέλμπε -:-
16:00Μπουχόλτζ 08 - Βικτόρια Αμβούργου -:-
16:00Σασέλ - Harksheide -:-
16:00Τόρνες - Όσντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

14:00Σβαχάουζεν - Βάταν Βρέμης -:-
14:00Χεμελίνγκεν - Βέρντερ Βρέμης III -:-
15:00Μπρινκούμερ - Ομπερνόιλαντ -:-
16:00Ουνιόν Βρέμης - BTS Νέσταντ -:-
16:30Λέχερ - Όμουντ-Βέγκεσακ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

16:00VfL Όλντενμπουργκ - Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ -:-
16:00Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ - Μπέρσενμπρουκ -:-
16:00Χανοβέρσκερ - Ρότενμπεργκερ -:-
16:00Χάνσα Λούνεμπεργκ - Papenburg -:-
16:00Χίσλινγκερ - Σόνινγκεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

16:00Βρέντεν - Σέρμπεκ 2020 -:-
16:00Κλάρχολτζ - Φίνεντροπ/Μπάμενολ -:-
16:00Ντελμπρούκερ - Γκούτερσλο -:-
16:00Πάντερμπορν II - Βεστφάλια Ρίνερν -:-
16:00Σίγκεν - ASC 09 Ντόρτμουντ -:-
16:00Σπρόκχοβελ - Γκίεβενμπεκ -:-
16:15Ενεπετάλ - Έιντραχτ Ρέινε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

16:00Ουόλντορφ - Φέρνβαλντ -:-
16:00Στάινμπαχ Χάιγκερ II - Νέχοφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

15:302000 Μάλχαϊμ Κάρλιχ - Σκοτ Μάιντζ -:-
16:00Γκόνσενχαϊμ - Κάρμπαχ -:-
16:00Μέχτερσχαϊμ - Ντίεφλεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

16:00Ριελάζινγκεν-Άρλεν - Ομπερακέρν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

16:00Βέλμπερτ - Σόνσμπεκ -:-
16:00Έσεν - Γκερμάνια Ράτινγκεν -:-
16:00Κλέβε - Μόνχαϊμ -:-
16:00Μίρμπους - Κρονενμπέργκερ -:-
16:00Ουέρντινγκεν - Σόνεμπεκ -:-
16:00Χόμπεργκ - ΜΣΒ Ντίσελντορφ -:-
16:15Ουνιόν Νετετάλ - TVD Βέλμπερτ -:-
16:30SC St. Tonis - Ντούισμπουργκ -:-
16:30TuRU Ντίσελντορφ - Κρέι -:-
16:30Χίλντεν - Χάμπορν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

12:00Αμβούργο U19 - Ντιναμό Δρέσδης U19 -:-
12:00Μέπεν U19 - Άνκαρασπορ Βερολίνου U19 -:-
12:00Χόλσταϊν Κιλ U19 - Ζέλεντορφ U19 -:-
13:00Βέρντερ Βρέμης U19 - Μαγδεβούργο U19 -:-
13:00Βικτόρια 89 U19 - Κότμπους U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

14:00Άουγκσμπουργκ U19 - Καρλσρούη U19 -:-
14:00Ντάρμσταντ U19 - Άιντραχτ Τριέρ U19 -:-
15:00Ρόιτλινγκεν U19 - Νυρεμβέργη U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 - Χίλντεν U19 -:-
12:00Ντόρτμουντ U19 - Σάλκε U19 -:-
14:00Κολωνία U19 - Βερλ U19 -:-
14:00Μπόνερ U19 - Ομπερχάουζεν U19 -:-
15:00Ντούισμπουργκ U19 - Πάντερμπορν U19 -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

18:00Λοκομοτίβι Τιφλίδας - Γκάγκρα -:-
20:00Ντίλα Γκόρι - Ντιναμό Μπατούμι -:-

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

19:00Τιμ Ράινο - Χοκς -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:00CSD Μιουνισιπάλ - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο -:-
03:00Ντεπορτίβο Μίθκο - Ξιναμπαγιούλ -:-
05:00Ξελάγιου - Γκουαστατόγια -:-
20:00Ατσουάπα - Ιθτάπα -:-
20:00Κόμπαν Ιμπέριαλ - Αντίγκουα -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:00Βίμποργκ - Σίλκεμποργκ -:-
17:00Άαλμποργκ - Νόρντζελαντ -:-
19:00Μπρόντμπι - Οντένσε -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00AB Κοπεγχάγη - Μπράμπραντ -:-
16:00Έσμπιεργκ - Σκίβε -:-

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

14:00Μπρόντμπι Γ - Σάντμπι Γ -:-
16:00Κέλντινγκ Γ - Νόρντζελαντ Γ -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Επίπεδο Νικητών

23:00Βέγκα Ρεάλ - Τσιμπάο -:-
01:00Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ - Ατλέτικο Παντόγια -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:00Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Γκουαλατσέο -:-
01:30Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Αούκας -:-
04:00Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα -:-
21:00Κουμπαγιά - Μακάρα -:-
23:30Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Γκουαγιακίλ Σίτι -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:15Βίντερτουρ - Ζυρίχη -:-
17:30Βασιλεία - Λουγκάνο -:-
17:30Γιουνγκ Μπόιζ - Σερβέτ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

15:15Βαντούζ - Τούν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

15:00Κοφράν - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς -:-
17:00Ομπερουάλις Νέιτερς - Τέρε Σέντε -:-
17:00Σερβέτ U21 - Σενουά -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

15:30Μούνσινγκεν - Τούν II -:-
16:00Λάνγκενθαλ - Κένιζ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

17:00Κόσοβα - Φρέιενμπαχ -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Γιοκόρο - Αγκουίλα -:-
23:00Μεταπάν - Αλιάντζα -:-
23:00Ντράγκον - 11 Ντεπορτίβο -:-
23:00Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Φας -:-
23:00Σάντα Τέκλα - Ατλέτικο Μάρτε -:-
23:00Τσαλατενάνγκο - Λουίς Άνχελ Φίρπο -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

17:15Πάιντε - Κουρεσάαρε -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

14:30Πάρνου Βάπρους Γ - Ταλίνα Κάλεφ Γ -:-

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00CAPS Γιουν. - Μπουλαβάγιο Σίτι -:-
16:00Tenax CS - Ντάιναμοζ -:-
16:00Μπουλαβάγιο Τσιφς - ZPC Καρίμπα -:-
16:00Τραϊάνγκλ - Μανίκα -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

01:00Red Bulls Νέας Υόρκης - Ορλάντο Σίτι -:-
02:30Νιού Ίνγκλαντ - DC Γιουνάιτεντ -:-
02:30Σινσινάτι - Ατλάντα Γιουνάιτεντ -:-
02:30Τορόντο - Πόρτλαντ -:-
02:30Φιλαδέλφια Γιούνιον - Σικάγο Φάιρ -:-
03:00Ίντερ Μαϊάμι - Νιού Γιόρκ Σίτι -:-
04:00Κολοράντο Ράπιντς - Κολόμπους Κρού -:-
04:00Ντάλας - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς -:-
04:00Όστιν - Σπόρτινγκ Κάνσας -:-
04:00Χιούστον - ΚΦ Μοντρεάλ -:-
05:00Λός Άντζελες Γκάλαξι - Βανκούβερ Ουάιτκαπς -:-
05:30Λος Άντζελες - Σάρλοτ -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Πίτσμπουργκ - Μέμφις -:-
02:00Χάρτφορντ Αθλέτικ - Ίντι Ηλέβεν -:-
02:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 - Μαϊάμι -:-
02:30Λούισβιλ Σίτυ - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ -:-
02:30Ντιτρόιτ - Όκλαντ Ρουτς -:-
03:00Μπέρμιγχαμ - Σαν Ντιέγκο Λόιαλ -:-
04:00Σαν Αντόνιο - Λας Βέγκας Λάιτς -:-
05:00Μοντερέι Μπέι - Σακραμέντο Ρεπάμπλικ -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

00:00Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 - Σεντ Λούις Σίτι 2 -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

00:00Νορθ Καρολάινα - Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο -:-
02:00Γκρήνβιλ Τράιουμφ - Ρίτσμοντ Κίκερς -:-
02:30Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα - Σάρλοτ Ιντιπέντενς -:-
03:00Ουνιόν Ομάχα - Νόρδερν Κολοράντο -:-
03:00Φόργουορντ Μάντισον - Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

02:00Μέριλαντ Μπόμπκατς - Φλάουερ Σίτι -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

03:00Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ - Κάνσας Σίτι Κάρεντ Γ -:-
05:30Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ - Ορλάντο Πράιντ Γ -:-
22:00Ράιν Γ - Γκόθαμ Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:00Κασίμα - Φουκουόκα -:-
12:30Κασίβα - Χιροσίμα -:-
13:00Γκάμπα Οσάκα - Σιμίζου -:-
13:00Σάγκαν Τόσου - Ναγκόγια -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Ματσίδα Ζέλβια -:-
12:00Τοτσίγκι - Άλμπιρεξ Νιγκάτα -:-
13:00Τοκουσίμα - Οϊτά -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

10:00Ιμαμπάρι - Γκίφου -:-
11:00YSCC - Κιτακιουσού -:-
12:00Εχίμε - Τοτόρι -:-
12:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Ματσουμότο Γιαμάγκα -:-
12:00Ναγκάνο Παρτσέιρο - Toϊάμα -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:15Dewa United - Bhayangkara Solo -:-
12:00Περσεμπάγια - Μαντούρα Γιουνάιτεντ -:-
14:15Πέρσις Σόλο - Περσίτα -:-
16:30Persikabo 1973 - Περσίγια Τζακάρτα -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:00Σεντ Πάτρικς - Σλάιγκο Ρόβερς -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα

19:00Ακουρέρι - Ακράνες -:-
19:00Βεστμαναεϊάρ - Χαφναρφιόρντουρ -:-
22:15Βαλούρ - Στιαρνάν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν

21:00Γκριντάβικ - Κορντρενγκίρ -:-
21:00Θορ Ακουρέιρι - Κόπαβογκ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

00:00Λας Πάλμας - Σαραγόσα -:-
18:30Σανταντέρ - Βιγιαρεάλ Β -:-
20:30Ίμπιζα - Γρανάδα -:-
23:00Μπούργκος - Μάλαγα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:45Άσκολι - Τερνάνα -:-
21:45Βενέτσια - Τζένοα -:-
21:45Μόντενα - Φροζινόνε -:-
21:45Μπενεβέντο - Κοζέντσα -:-
21:45Μπρέσια - Σουντιρόλ -:-
21:45ΣΠΑΛ - Ρετζίνα -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο

15:00Ζέτισου - Τουράν -:-
15:00Σαχτιόρ Καραγκαντί - Αστάνα -:-
18:00Ακτόμπ - Τόμπολ -:-
18:00Καϊσάρ - Κιζιλζάρ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

00:00Πασίφικ - Ατλέτικο Οττάβα -:-
23:00Γιόρκ Γιουνάιτεντ - Έντμοντον -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι Οφς

23:00Κοντινεντάλς - Τορόντο Φάλκονς -:-
01:00Σκάρμπορο Μπλουζ - Μπράντφορντ Γκάλαξι Γιούθς -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:00Κινγκντάο Γιούθ Άιλαντ - Μπεϊτζίνγκ Σπορτ Γιουνιβέρσιτι -:-
11:00Σενιάνγκ Ούρμπαν - Ναντόνγκ Ζιγιούν -:-
11:00Χεμπέι Κουνγκφού - Κουνσάν -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

23:15Κορτουλούα - Αλιάντζα Πετρολέρα -:-
01:30Σάντα Φε - Ντεπόρτες Τολίμα -:-
03:45Τζούνιορ - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν -:-
00:00Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Περέιρα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Κίνδιο - Φορταλέζα -:-
23:00Λανέρος - Μπόκα Τζούνιορς -:-
23:00Μπογκοτά - Μπαρανκουιλά -:-
23:00Ατλέτικο - Ορσομάρσο -:-
23:00Βαλεντουπάρ - Τίγκρες -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

16:00Μπον-Έντενιχ 08 (Γερ) - Χένεφ (Γερ) -:-
19:15Μόστα (Μλτ) - Νάξαρ Λάιονς (Μλτ) -:-
20:00Αλ Ουεντά (Σαρ) - Μούρθια (Ισπ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Μουντιάλ Γυναικών U20

23:00Βραζιλία U20 Γ - Αυστραλία U20 Γ -:-
02:00Μεξικό U20 Γ - Κολομβία U20 Γ -:-
05:00Κόστα Ρϊκα U20 Γ - Ισπανία U20 Γ -:-
20:00Ιαπωνία U20 Γ - Γκάνα U20 Γ -:-
23:00Νότια Κορέα U20 Γ - Νιγηρία U20 Γ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

15:00Αμβούργο Γ (Γερ) - Βέρντερ Βρέμης Γ (Γερ) -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

18:00ΑναβολήMalisheva - Μπάλκανι -:-
18:00Ντρένιτσα - Λάπι -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

03:00Σάντος Ντε Γκουαπίλ - Αλαγιουελένσε -:-
20:00Γκρέτσια - Καρταγκίνς -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

23:00Κοφούτπα - Λιμπέρια -:-
00:00CS Ουρουγουάη - Καριάρι Ποτσότσι -:-
20:00Μουνισιπάλ Τουριάλμπα - Σαν Χοσέ -:-
22:00ΑΝΡ Γιρακάλ - Quepos Cambute -:-
00:00Limon Black Star - Εσκορπιόνες -:-
00:00Ασέρι - Σάντα Άνα -:-

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

02:00Σέντρο Ντομινγκίτο - Σπορτ Ουιέ Μπριόν Τράπερς -:-
04:15Σερπενχέβελ - Μπάρμπερ -:-
00:30Ουνιόν Ντεπορτίβο Μπάντα Αμπού - Βίκτορι Μπόιζ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

19:55Όσιγιεκ - Βαραζντίν -:-
22:00Ριέκα - Σλάβεν Μπελούπο -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: ΝΛ

17:55Γιαρούν - Ρούντεσξ -:-

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

12:00Μάστερ 7 - Λουανγκπραμπάνγκ Γιουνάιτεντ -:-
15:00Γιάνγκ Έλεφαντ - Βιενγκτσάν -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

16:00Σπάρτακς - Λιεπάγια -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Κύπελλο

16:00Τούκουμς 2000 - RFS -:-
18:00Βαλμιέρα - Άουντα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:30ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Μπελσίνα -:-
19:30Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Δυναμό Μινσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

13:00Μπαρανόβιτσι - Οσιπόβιτσι -:-
15:00Όρσα - Λοκομοτίβ Γκόμελ -:-
17:00Μολοντέκνο - Όστροβετς -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Μινσκ 2 - Βιτέμπσκ 2 -:-
15:00Ισλόκ Μινσκ 2 - Δυναμό Μπρεστ 2 -:-
16:00Σλάβια Μοζίρ 2 - Γκόμελ 2 -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

15:00Μπομπρουιτσάνκα Γ - Σμόργκον Γ -:-
17:00Γκόμελ Γ - Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

17:55Ριτεριάι - Ζαλγκίρις -:-
20:00Μπάνγκα - Σούντουβα -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

17:00Βιλτζ - Βικτόρια Ροσπόρτ -:-
19:00UNA Στράζεν - Ντιφερντάνγκε -:-
19:30Νιέντερκορν - Ντουντελάνζ -:-
20:00Ζενές Ες - Κέργιενγκ -:-
20:00Χόστερτ - Χεσπεράνγκε -:-
20:30Μοντερκάνγκε - Έτελμπρουκ -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Skuad Projek - Κούτσινγκ Σίτι -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30ΑναβολήRumphi United - Silver Strikers -:-
15:30Rumphi United - MAFCO -:-
15:30Καμούζου Μπάρακς - Καρόνγκα Γιουνάιτεντ -:-
15:30Μάιτι Ουόντερερς - Μπιγκ Μπούλετς -:-
15:30ΑναβολήΜάιτι Ουόντερερς - MAFCO -:-
15:30ΑναβολήΜάιτι Τάιγκερς - ΤΝ Σταρς -:-
15:30ΑναβολήΜπλου Ιγκλς - Sable Farming -:-
15:30ΤΝ Σταρς - Dedza Dynamos -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

21:00Ρούνταρ - Μπουντούτσνοστ -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

18:00Ιγκάλο - OFK Niksic -:-
18:00Ότραντ - Ποντγκόριτσα -:-
20:00Mladost DG - Ζέτα -:-
20:00Κομ Ποντγκόριτσα - Μποκέλι -:-
21:00Μπεράν - Γκρμπάλι -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

01:00Κλαμπ Λεόν - Μαζατλάν -:-
03:05Πούμας - Κλαμπ Αμέρικα -:-
05:05Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Άτλας -:-
05:05Χουάρεθ - Πατσούκα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Κρούζ Αζούλ U20 - Τολούκα U20 -:-
17:00Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες U20 - Σάντος Λαγκούνα U20 -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

20:00Πουέμπλα Γ - Κλαμπ Τιχουάνα Γ -:-

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Γιανγκόν Γιουν. - Χανθαργουέιντι Γιουνάιτεντ -:-

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

16:00Black Bulls - Φεροβιάριο Νατσάλα -:-
16:00ENH Βιλανκούλο - Μαπούτο -:-
16:00Ινκομάτι Ζιναβάνε - Matchedje Mocuba -:-
16:00Σονγκό - Ferroviario Lichinga -:-
16:00Φεροβιάριο - Φεροβιάριο Ναμπούλα -:-
16:00Φεροβιάρο Μπέιρα - Κόστα ντο Σολ -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Σερίφ Τιράσπολ - Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ -:-
20:00Μιλσάμι - Πετροκούμπ -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Ίντερ Σταρ - Magara Young Boys -:-
16:00Μουσονγκάτι - Έγκλε Νουάρ -:-
16:00Ολύμπικ Σταρ - Μπουμζμούρου -:-
16:00Ρουκίνζο - Φλαμπό ντου Σέντρε -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αργκίρ - Κλάκσβικ -:-
17:00Στρέιμουρ - HB Τόρσαβν -:-
18:0007 Βέστουρ Σόρβαγκουρ - Τόφτιρ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Γερβ - Λίλεστρομ -:-
19:00Τρόμσο - Κρίστιανσουντ -:-
21:00Χαμ-Καμ - Βαλερένγκα -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:00Κόνγκσβίνγκερ - Σταρτ -:-
16:00Μπρίνε - Γκρορούντ -:-
16:00Φρέντρικσταντ - Ρανχάιμ -:-
19:00KFUM Όσλο - Σάντνες Ούλφ -:-
19:00Μιοντάλεν - Σόγκνταλ -:-
19:00Μπραν - Ράουφος -:-
19:00Σκιντ - Ασάνε -:-
19:00Στιόρνταλς Μπλινκ - Στάμπαεκ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

15:00ΑκυρώθηκεΟϊγκάρντεν - Φλεκερόι -:-
16:00Στρόμμεν - Έγκερσουντς -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

14:00Λεβάνγκερ - Τράεφ -:-
15:00Φριγκ - Χοντ -:-
17:00Τρόμσντάλεν - Κιέλσας -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

16:00Ος - Όπσαλ -:-
16:00Σαντβίκεν - Ρέντι -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

15:00Αάλενσουντ 2 - Μπρουμούνταλ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

16:00Σάρπσμποργκ 2 - Ράντεσουντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

18:00Μπόντο/Γκλιμτ 2 - Στάινκιερ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

17:00Λόρενσκογκ - Σένια -:-
17:30Λίλεστρομ 2 - Σκιερβόι -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

15:00Αβαλντσνές Γ - Βαλερένγκα Γ -:-
16:00Κόλμποτν Γ - Ρόζενμποργκ Γ -:-
16:00Λιν Γ - Άρνα Μπιόρναρ Γ -:-
16:00Ρόα Γ - Στρόμμεν Γ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες - Πρώτη φάση

13:00Κιλ / Χέμνε Γ - Γκραντ Μπόντο Γ -:-
14:30Μέντκιλα Γ - Γκρίμσταντ Γ -:-
16:00Ασάνε Γ - Όβρεβολ Χόσλ Γ -:-
16:00Κλεπ Γ - Τρόμσο Γ -:-
17:00Χόνεφος Γ - Άαλεσουντ Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ορλάντο Πάιρετς - Τσίπα Γιουνάιτεντ -:-
18:30Γκάλαξι - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Γιέγιου Γιουνάιτεντ - Ποάνγκ Στίλερς -:-
13:30Σουβόν - Σεονγκνάμ Τσούνμα -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

12:00Νταέτζεον - Τσουνγκνάμ Ασάν -:-
14:00Gimpo FC - Γκιεονγκνάμ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

11:00Γκανγκνεούγκ - Γιάνγκιου Σίτιζεν -:-
13:00Ούλσαν Σίτιζεν - Τσεονγκίου -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

13:15Φόλενταμ - Ναϊμέγκεν -:-
15:30Άγιαξ - Γκρόνινγκεν -:-
15:30Τβέντε - Φορτούνα Σιτάρντ -:-
17:45Σπάρτα Ρόττερνταμ - Αλκμάαρ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

13:15Ντεν Χάαγκ - Ντεν Μπος -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

02:00UPNFM - Honduras Progreso -:-
04:30Βίντα - Ρεάλ Σοσιεδάδ -:-
00:00Olancho - Ολίμπια -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

16:30Πένυμποντ - Μπάλα Τάουν -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

19:00Κισβάρντα - Ακαδημία Πούσκας -:-
21:00Φερεντσβάρος - ΜΟΛ Φέχερβαρ -:-
21:00Χόνβεντ - Πάκσι -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

18:30Γκιρμότ - Μπεκεσκαμπά -:-
18:30Σζεντλόρινκ - Σζέγκεντ -:-
18:30Σοροκσάρ - Κσακβαρί -:-
18:30Τισζακέτσκε - Ντιοσγκιόρι -:-
18:30Χαλαντάς - Γκιόρ -:-
20:00MTK Βουδαπέστης - Ντορόγκι -:-
20:00Αϊκά - Κοζαρμισλένι -:-
20:00Καζιντσμπάρτσικε - Μπουνταφόκι -:-
20:00Πεκσί - Μοσονμαγκιαροβάρι -:-
20:00Σιόφοκ - Νηιρεγκιάζα -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Ανατολή

12:00Κισβάρντα II - Τισζαουιβάρος -:-
12:00Ντιοσγκιόρι II - Κοροσλαντάνι ΜΣΚ -:-
13:00Βάσας II - Ντέμπρετσενι EAK -:-
14:00Μπεκεσκαμπά II - Έγκερ -:-
14:00Ντέμπρετσενι II - ΒΒΣΚ-Ζούγκλο -:-
18:30Πούτνοκ - Καρτσαγκί -:-
18:30Σένιο Κάρνιφεξ - Ελόρε -:-
18:30Τισζαφουρέντι - Γιασζμπερένυι -:-
18:30Φουζεσγκιαρμάτι - Χαϊντουσζομποσζλόι -:-
18:30Χάτβαν - Πεντζουγκιόρ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

12:00Κετσκεμετί II - Μονόρι -:-
12:00Χόνβεντ II - MTK II -:-
18:30ESMTK Βουδαπέστης - Μπαλασαγκιαρμάτ -:-
18:30Μαϊόσι - Πάκσι II -:-
18:30Μακόι - Ιβάνκσα -:-
18:30Νταμπάς - Τσεγκλεντί -:-
18:30Ντουναουιβάρος Παλαμάι - Φερεντσβάρος II -:-
18:30Σζολνόκι - Μπανκ -:-
18:30Σκεκσζάρντι - Ουίπεστ II -:-
18:30Χοντμεζοβασαρχέλι - PTE-PEAC -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

12:00Γκιόρ II - Ακαδημία Πούσκας II -:-
12:00Ζαλαεγκερσζεγκί II - ΒΛΣ Βεσζπρέμ -:-
12:00Μολ Φέχερβαρ II - Μπιτσκέι -:-
18:00Τσορνάι - Ζσάμπεκ -:-
18:30III. κερουλέτι TUE UPE - Κέλεν -:-
18:30Κομαρόμι - Μόρι -:-
18:30Μπαλατονφουρεντί - Ερντί -:-
18:30Μπουνταορσί - Ναγκικάνιζσσα -:-
18:30Ταταμπάνια - Γκιρμότ II -:-
20:00Καποσβάρ - Τεσκάντ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

18:30Άστρα Ουγγαρίας Γ - Ντιοσγκιόρι Γ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:30Πενιαρόλ - Αλμπιόν -:-
18:30Μοντεβιδέο Σίτι - Ντιφενσορ Σπόρτινγκ -:-
21:30Λίβερπουλ Π. - Νασιονάλ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

16:15Ρασίνγκ Μοντεβιδέο - Προγκρέσο -:-
00:15Μιραμάρ - Σέρο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:30Λιμπερτάδ - Σολ Ντε Αμέρικα -:-
02:00Γκουαϊρένα - 12 ντε Οκτούμπρε -:-
22:30Ολίμπια Ασουνσιόν - Τσέρο Πορτένο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:00Κολεγκιάλες - 3 Ντε Φεμπρέρο -:-
17:00Παστορέο - Ατίρα -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Αγιακούτσο - ΑΝΤ Τάρμα -:-
03:00Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Μπινασιονάλ -:-
19:00Αλιάνσα Ατλέτικο - Σέζαρ Βαλέγιο -:-
21:00Γκράου - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-
21:15Σπορ Μπόυζ - Σιενσιάνο -:-
23:30Σπορ Χουνκάιο - Καγιαμάρκα -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

23:00Ντεπορτίβο Κουπσόλ - Κομερσιάντες Ουνίντος -:-
23:00Pirata - Τσαβελίνς -:-
23:00Santos - Ουνιόν Κομέρτσιο -:-
23:00Λακουαμπάμπα - Αλφόνσο Ουγκάρτε -:-
23:30Los Chankas - Cusco -:-
23:30Union Huaral - Αλιάντζα Χουανούκο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

23:30Καντολάο Γ - Κάρλος Μανούτσι Γ -:-
21:00Ουνιβ. Σαν Μαρτίν Γ - Atletico Trujillo Γ -:-
23:00Καγιαμάρκα Γ - Σπορ Μπόυζ Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Ραντόμιακ Ραντόμ - Λέχια Γκντανσκ -:-
18:30Ρακόφ - Γιαγκιελόνια -:-
21:00Λεχ Πόζναν - Σλασκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40Σταλ Ρζεσζόφ - ΛΚΣ Λοτζ -:-
16:00Λέτζνα - Άρκα Γκντίνια -:-
19:00Κρόμπρι Γκλόγκοου - Ποντμπεσκίτζιε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

13:00Προύσζκοφ - Γκαρμπάνια -:-
17:00Λεχ Πόζναν 2 - Πολόνια Βαρσοβίας -:-
17:00Χάτνικ Κρακοβίας - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ -:-
18:00Πογκόν Σιέντλτσε - Μότορ Λούμπλιν -:-
18:30Γιαστρζέμπιε - ΚΚΣ Κάλιστζ -:-
19:00Βίσλα Πουλάβι - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

13:00Στσζέτσιν II - Nowe Skalmierzyce -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

13:00Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 - Μπρζεγκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

18:00Σαντομιέρτζ - Τσζάρνι Πολάνιετς -:-
18:00Σοκόλ Σιενιάβα - Κελμιάνκα Κελμ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Γιαγκιελόνια U18 - Λέγκια Βαρσοβίας U18 -:-
17:00Γκόρνικ Ζάμπρζε U18 - Rakow Czestochowa U18 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

11:30UJ Κρακοβία Γ - Κατοβίτσε Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

17:30Μποαβίστα - Σάντα Κλάρα -:-
20:00Βιτζέλα - Πόρτο -:-
22:30Γκιμαράες - Εστορίλ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Ακαντόμικο Βισέου - Μορεϊρένσε -:-
17:30BSAD - Πόρτο Β -:-
17:30Βιλαφρανκουένσε - Ολιβεϊρένσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Προκριματικά

13:00Ζιλ Βιθέντε U23 - Φαμαλικάο U23 -:-
13:00Μάφρα U23 - Μαρίτιμο U23 -:-
13:00Μπράγκα U23 - Λεϊσόες U23 -:-
13:00Ρίο Άβε U23 - Βιτζέλα U23 -:-
13:00Σπόρτινγκ U23 - Εστρέλα ντα Αμαντόρα U23 -:-

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

14:30Parfin - Σεντ-Ντενίζ -:-
14:30Sainte Rose - Σεντ Πολουάζ -:-
14:30Κάπρικορν - Εξέλσιορ -:-
14:30Μαρσούινς - Σεντ Πιερουάζ -:-
14:30Σεντ Λουίς - Ταμπονέζ -:-
14:30Σεντ Μαριέν - Ζαν ντ'Αρκ -:-
14:30Τρουά Μπαζίνς - Σεντ Σουζάν -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

16:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Μιοβένι -:-
18:30Κλουζ - Μποτοσάνι -:-
21:30Στεάουα Βουκουρεστίου - Τσίντια Ταργκόβιτσε -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

13:30Μπρασόφ - Μπαΐα Μάρε -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Κίμκι - Ακμάτ Γκρόζνι -:-
17:30Έρενμπουργκ - Τορπέντο Μόσχας -:-
17:30Νίζνι Νόβγκοροντ - Ροστόφ -:-
20:00Σπαρτάκ Μόσχας - Σότσι -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL

18:00Άρσεναλ Τούλα - Δυναμό Μακατσκαλά -:-
18:00Βόλγκα-Γκάζπρομ - Γιενισέι -:-
18:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Βάλτικα -:-
19:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Νεφτεκίμικ -:-
19:00Κράσνονταρ 2 - Άκρον Τολιάτι -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

17:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - Κούμπαν Κόλντινγκ -:-
17:30Forte Taganrog - Αλάνια 2 -:-
17:30Μασούκ - Δυναμό Στάβροπολ -:-
18:00ΣΚΑ Ροστόφ - Τσερνομόρετς -:-
19:00Ρότορ Βόλγκογκραντ - Μπιολόγκ -:-
19:30Τσάικα - Λέτζιον Ντάιναμο -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

13:00Γιενισέι 2 - Βάλτικα 2 -:-
14:00Τορπέντο Μόσχας 2 - Τσερτάνοβο Μόσχας -:-
16:00Dynamo Petersburg - Electron VN -:-
16:00Dynamo Vologda - Μάρομ -:-
16:00Tver - Τεκστίλστικ -:-
16:00Yadro - Λενινγκράντετς -:-
17:00Ζενίτ 2 - Λούκι-Ενέργκια -:-
18:00Σπαρτάκ Κοστρόμα - Τρούντα -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

13:00Κολόμνα - Κίμκι 2 -:-
14:00Ζνάμια Νογκίνσκ - Kosmos -:-
16:00Ροντίνα Μόσχας 2 - Άβανγκαρντ -:-
16:30Πέντζα - Σάτουρν -:-
17:00Ν. Μπριάνσκ - Κβάντ Ομπνίνσκ -:-
17:00Σαρατόφ - Μπαλασίκα -:-
18:00Σπαρτάκ Τάμποφ - Σακαλίν -:-
19:00Sakhalinets - Στρογκίνο Μόσκβα -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

12:30Ουράλ 2 - Τσέλιαμπινσκ -:-
14:00Τορπέντο Μιάς - Κίμικ Αβγκούστ -:-
16:00Νόστα - Έρενμπουργκ 2 -:-
17:00Τιουμέν - Νοβοσιμπίρσκ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Μλάντοστ - Ράντνικ -:-
20:00Σπαρτάκ Σουμπότιτσα - Γιάβορ -:-
20:30Μλάντοστ ΓΑΤ - Παρτιζάν -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο - Τράγιαλ Κρούσεβατς -:-
18:30Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Νόβι Σαντ -:-
18:30Λόζνιτσα - Σεβόινο -:-
20:00Μάτσβα - Ραντνίτσκι Βελιγραδίου -:-
20:00Ραντ - Γκράφικαρ Βελιγραδίου -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

11:00Μποράτς Λαζάρεβατς - Γιέντιστβο Σούρτσιν -:-
18:00Ζβεζντάρα - Ζέμουν -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

11:00Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ποντουνάβατς Μπελέγκις -:-
18:00Stanisic - Χάιντουκ 1912 -:-
18:00Τίζα Αντοριάν - Μποράτς Σάικας -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

12:00Καρ Κονσταντίν - Μπόρατς -:-
18:30Βλασίνα - Μπούντουτσνοστ Πόποβατς -:-
18:30Γιαγκόντινα - Ραντνίτσκι Πιρότ -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Γκεϋλάνγκ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

14:00Κιλμάρνοκ - Σέλτικ -:-
17:00Χαρτς - Νταντί Γιουνάιτεντ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

17:00Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι - Μπρούμχιλ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών

15:00Πάρτικ Θιστλ Γ - Σέλτικ Γ -:-
15:00Σπάρτανς Γ - Χαρτς Γ -:-
15:00Χιμπέρνιαν Γ - Χάμιλτον Γ -:-
16:00Μπράεχεντ Γ - Νταντί Γιουνάιτεντ Γ -:-
18:00Αμπερντίν Γ - Ρέιντζερς Γ -:-
18:00Μάδεργουελ Γ - Γλασκώβη Γ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

19:00Λιπτόφσκι Μίκουλας - Σλόβαν Μπρατισλάβας -:-
19:00Μιχάλοβτσε - Σπάρτακ Τρνάβα -:-
21:30Ντουνάισκα Στρέντα - Μπάνκα Μπίστριτσα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Ράτσα - Τρεμπίσοφ -:-
11:30Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Πουχόφ -:-
18:00Ν. Κούμπιν - Κόζιτσε -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Ανατολή

18:00Ριμάφσκα Σόμποτα - Γκιραλτόβτσε -:-
18:00Σβίντνικ - ΜΣΚ Λούτσενετς -:-
18:00Φιλακόβο - Σνίνα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Δύση

11:30Γιέντνοτα Μπάνοβα - ΜΣΚ Μαρτίν -:-
18:00Βέλκε Λούντιντσε - Μπελούσα -:-
18:00Ποντκόνιτσε - Νόβε Ζάμκι -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

18:30Ιβάνκα πρι Ντουνάι - Πετζινόκ -:-
18:30Καλίνκοβο - Μπερνολάκοβο -:-
18:30Μαλακί - Σλόβαν Μοστ -:-
18:30Ντουναΐσκα Λούζνα - Ροβίνκα -:-
18:30Ρουζόβτσε - Νόβα Ντέντινκα -:-
18:30Τομασόφ - ΜΣΚ Σενέτς -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ

18:00Λιπτόσκα Στιαβνίτσα - Κράζνο -:-
18:00Μακόφ - Μπαντίν -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή

17:30Βέλκι Σάρις - Σοκόλ Λουμπότιτσε -:-
17:30Λουμπόβνα - Γκέρλαχοφ -:-
17:30ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς - Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο -:-
17:30Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ - Ρασλάβιτσε -:-
17:30Σπαρτάκ Μεντζέφ - Σπίσκε Ποντράντιε -:-
17:30ΤΑΤΡΑ Σοκολάνι - Σαμπίνοφ -:-
17:30Τσάνα - Κέτσνετς -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση

18:00Γκμπέλι - Μπλάβα -:-
18:00Νίτρα - Γκαμπτσίκοβο -:-
18:00Τρεμπάτιτσε - Ιμέλ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

21:15Ντομζάλε - Μάριμπορ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

18:30NK Κρκα - Τρίγκλαβ Γκορένισκα -:-
18:30Γιάντραν Ντεκανί - Ρούνταρ -:-
18:30Ιλιρίγια - Γκροσούπλιε -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

20:00Μπρέζιτσε - Πόντβιντσι -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

18:00Τσέρκλιε Γ - Κριμ Γ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Σαχαφί - Ελμάν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00AIK Στοκχόλμης - Βάρναμο -:-
16:00Μάλμε - Σούντσβαλ -:-
16:00Ντζουργκάρντεν - Κάλμαρ -:-
18:30Έλφσμποργκ - Νόρκεπινγκ -:-
18:30Ντέγκερφος - Βάρμπεργκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Ούτσικτενς - Νόρμπι -:-
16:00Σκόβντε - Έστερσουντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

13:00Τιμ TG FF - Γκέφλε -:-
15:00ΑΙΚ Μοτάλα - Βάσαλουντ -:-
15:00Φόργουορντ - Σίλβια -:-
17:00Ταμπί - Πιτέα -:-
17:00Χάνινγκε - Έρεμπρο Συριάνσκα -:-
17:30Ουμέα - Χάμαρμπι -:-
18:00Σαντβίκενς - Κάρλσταντ BK -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

17:00Φάλκενμπεργκ - Όντεβολντ -:-
18:00Γκάις - Λιούνγκσκίλε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

15:00Κόρσνας - Οστεράκερ -:-
16:00Γιαρφάλα - Φορσμπάκα -:-
17:00Ράγκσβεντς - Κουνγκσάνγκενς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

13:30Ουλαρέντς - Άστριο -:-
15:00Χιτάρπ - Εσκιλσμίνε -:-
15:00Χουσκβάρνα - Σαβεντάλενς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

16:00Μπέργκα - Έσλοβς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

15:00Αραμέισκ-Συριάνσκα - Εσκιλστούνα -:-
18:00Ασιρίσκα - Σιριάνσκα -:-
18:00Ένσκεντε - Τρόζα-Βάγκναραντς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

16:00Λίντκεπινγκ - Νορντβάρμλαντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

14:00Ουμέα Γ - Κάλμαρ Γ -:-
16:00Έρεμπρο Γ - Μπρομαποϊκάρνα Γ -:-
16:00Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ - Χάμαρμπι Γ -:-
16:00Πιτέα Γ - AIK Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

16:00Αλβσιό Γ - Νόρκεπινγκ Γ -:-

ΤΑΙΒΑΝ: Πρέμιερ λιγκ

11:00Τάιπαουερ - Taiwan Shihu -:-
11:00Ταϊτσούνγκ Φουτούρο - Χανγκ Γουέν -:-
13:00Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι - Ταϊβάν Στιλ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

14:00Τσιανγκράι Γιουν. - Πολίς Τέρο -:-
14:30Σουκοτάι - Πρατσουάπ -:-
15:00Πορτ ΜΤΙ - Λάμπουν Ουόριορ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

13:30Σουπανμπούρι - Κάστομς Γιουνάιτεντ -:-
14:00Ούντον Τανί - Ουτάι Τανί -:-
14:30Σαμούτ Πρακάν Σίτι - Νακόν Παθόμ -:-
15:00Ρανόνγκ - Τσιανγκμάι -:-

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

15:30Βακς - Ρέγκαρ-ΤαντΑΖ -:-
15:30Κουγιάντ - Ιστικλόλ Ντουσανμπέ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:15Γκαζιαντέπ - Ανκαραγκούτσου -:-
19:15Ουμρανιγιεσπόρ - Αντάλιασπορ -:-
21:45Αλάνιασπορ - Μπεσίκτας -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

17:00Μπόντρουμσπορ - Γιενί Μαλατίγια -:-
20:00Σακάριασπορ - Γκοζτέπε -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Rezerv Lig

17:00Ανταναντεμίρσπορ 2 - Σίβασπορ 2 -:-
17:00Γαλατασαράι 2 - Γκιρεσούνσπορ 2 -:-
17:00Καϊσέρισπορ 2 - Ιστανμπούλσπορ 2 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Γιάμπλονετς - Σλάβια Πράγας -:-
17:00Παρντούμπιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς -:-
17:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σλόβακο -:-
20:00Σπάρτα Πράγας - Σίγμα Όλομουτς -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Σίγμα Όλομουτς Β - Οπάβα -:-
18:00Βάρνσντορφ - Πρόστεγιοφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Ντούκλα Πράγας Β - Βλτάβιν -:-
11:30Βικτόρια Πλζεν Β - Μποέμιανς 1905 Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Βικτόρια Ζίζκοφ - Χράντεκ Κράλοβε Β -:-
11:15Παρντούμπιτσε Β - Γιάμπλονετς Β -:-
18:00Μπροζάνι - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου -:-

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Σλόβακο Β - Ζνόιμο -:-
11:30Ζλιν Β - Ουνίτσοφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00Σοκόλ Λομ - Μαριάνσκε Λάζνε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Βίλεμοφ - Αντμίρα Πράγας Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

18:00Ζενίτ Κάσλαβ - Τορνόφ -:-
18:00Νόβι Μπιντζόφ - Ούστι ναντ Όρλιτσι -:-
18:00Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ - Χλίνσκο -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

18:00Λανζχότ - Μπρέτσλαβ -:-
18:00Στάρα Ρίζε - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

11:15Μπρνο Β - Βσετσόβιτσε -:-
18:00Κοζλόβιτσε - Χολέσοφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

11:15Κάρβινα Β - Νόλε Πολάνκα ναντ Όντρου -:-
18:00Μπρούνταλ - Οπάβα Β -:-
18:00Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ - Ρυμάροφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

17:00Γίντριτσουφ Χράντετς - Προτίβιν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

18:00Βρτσλάμπι - Τρέμπες -:-
18:00Πολίς ναντ Μετούχι - Βίσοκα ναντ Λαμπέμ -:-
18:00Σλάβια Χράντετς Κράλοβε - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου Β -:-
18:00Τινίστε ναντ Όρλιτσι - Λιμπτσάνι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

11:30Βέλκε Χάμρι Β - Πεντσίν -:-
18:00Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα - Ροβένσκο -:-
18:00Στούντενετς - Ζελέζνι Μπροντ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

18:00Μπολατίτσε - Μοραβάν Ολντρίσοφ -:-
18:00Πούστα Πολόμ - Βρεσίνα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

18:00Βότιτσε - Ντολάνι -:-
18:00Ζάμπρε - Μεντλόφ -:-
18:00Κόνιτσε - Ζελατόβιτσε -:-
18:00Λιπόβα - Μοχελνίτσε -:-
18:00Σοκόλ Μποχουνόβιτσε - Σίγκμα Λούτιν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

18:00Λάζνε Μπόντανετς - Χόλιτσε -:-
18:00Λανσκρούν - Μοραβάνι -:-
18:00Χερμανούφ Μεστέκ - Βισόκε Μίτο Β -:-
18:00Χόρνι Ρέντιτσε - Παρντούμπιτσκι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

17:00Στάνκοφ - Πέτριν Πλζεν Β -:-
19:00Μίτο - Τσότικοφ -:-
19:00Σοκόλ Ράντνιτσε - Χολίσοφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

18:00Μνικοβοχράντιστκι - Ντόμπρις -:-
18:00Ποριτσάνι - Τουχλόβιτσε -:-
18:00Σόκολετς - Προυχόνιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

11:15Βέλκε Μετζιρίτσι Β - Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. -:-
11:30Σαπέλι Πόλνα - Πελχρίμοφ -:-
17:30Λέντετς ναντ Σαζαβού - Ναμέστ ναντ Οσλάβου - Βιτσενίτσε -:-
17:30Πόλνα - Καμενίτσε ναντ Λίπου -:-
17:30Χότεμπορ - Ραπότιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

11:15Κβάσιτσε - Φράνκοβα Λότα -:-
11:15Μπρούμοφ - Σλουσοβίτσε -:-
18:00Μπόρσιτσε - Ναπαγεντλά -:-
18:00Νεντάσοφ - Σοκόλ Νεβσόβα -:-

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

11:00Maharlika - Στάλιον -:-
11:00Μεντιόλα 1991 - United City -:-
14:00Κάγια - Cebu FC -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

16:00Κουόπιο - Μάριεχαμν -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

18:30Φουτούρα - Ατλάντις -:-
19:15ΚουΠΣ Ακατέμια - NJS -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30Κλουμπί 04 - VJS -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

14:00OLS Ούλου - JBK -:-
18:30Γιβάσκιλα - Καγιάανιν Χάκα -:-
18:30Χέρκουλες - Ροβανιέμι -:-

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

04:00Μπα - Ταϊλέβου Ναϊτασίρι -:-
06:00Λαουτόκα - Νασίνου -:-
06:00Σούβα - Ναβουά -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

03:30Ουιόν Λα Καλέρα - Αντοφαγάστα -:-
22:00Λα Σερένα - Χουατσιπάτο -:-
00:30Κόλο Κόλο - Παλεστίνο -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

01:15Φεροβιάριο - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν -:-
19:30Ρέιντζερς - Ρεκολέτα -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

04:00Αρίκα - Λος Άντες -:-
19:00Αϊμπίρια - Ροντελίντο -:-
22:00Ρεάλ Σαν Ζοακίν - Λαουτάρο -:-
23:00Λίμασε - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.