REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 16.08.2022 » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

22:00Κοπεγχάγη (Δαν) - Τραμπζονσπόρ (Tου) -:-
22:00Μπόντο/Γκλιμτ (Νορ) - Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Κρο) -:-
22:00Ρέιντζερς (Σκω) - PSV Αϊντχόφεν (Ολλ) -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Κόβεντρι - Γουίγκαν -:-
21:45Μπέρμιγχαμ - Γουότφορντ -:-
21:45Μπέρνλι - Χαλ -:-
21:45Μπρίστολ Σίτι - Λούτον -:-
21:45Νόριτς - Χάντερσφιλντ -:-
21:45Πρέστον - Ρόδεραμ -:-
21:45Σουόνσι - Μίλγουολ -:-
22:00ΚΠΡ - Μπλάκπουλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Έξετερ - Γουίκομπ -:-
21:45Μίλτον Κέινς Ντονς - Πορτ Βέιλ -:-
21:45Μπάρνσλεϊ - Μπρίστολ Ρόβερς -:-
21:45Μπάρτον - Ίπσουιτς -:-
21:45Μπόλτον - Μόρκαμ -:-
21:45Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Λίνκολν -:-
21:45Πιτέρμπορο - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ -:-
21:45Πόρτσμουθ - Κέιμπριτζ -:-
21:45Σριούσμπερι - Ντέρμπι -:-
21:45Τσάρλτον - Πλίμουθ -:-
21:45Φλίτγουντ - Τσέλτεναμ -:-
21:45Φόρεστ Γκριν - Άκρινγκτον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:45Γκρίμσμπι - Καρλάιλ -:-
21:45Κόλτσεστερ - Μπράντφορντ -:-
21:45Κρόλεϊ - Νορθάμπτον -:-
21:45Κρου - Σάτον -:-
21:45Μάνσφιλντ - Γουίμπλετον -:-
21:45Μπάροου - Γουόλσολ -:-
21:45Νιουπόρτ - Σάλφορντ -:-
21:45Ντονκάστερ - Στόκπορτ -:-
21:45Σουίντον - Λέιτον Όριεντ -:-
21:45Στίβενεϊτζ - Ρότσντειλ -:-
21:45Τζίλιγχαμ - Χάροουγκεϊτ -:-
21:45Χάρτλπουλ - Τρανμίρ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

21:45Γέοβιλ - Μπαρνέτ -:-
21:45Γκέιτσχεντ - Νότς Κάουντι -:-
21:45Γουόκινγκ - Σκάνθορπ -:-
21:45Ίστλιχ - Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ -:-
21:45Μέιντενχεντ - Άλτρινκχαμ -:-
21:45Μέιντστόουν - Ντόρκινγκ -:-
21:45Μπόρεχαμ Γούντ - Άλντερσοτ -:-
21:45Μπρόμλεϊ - Τορκί -:-
21:45Όλνταμ - Γουελντστόουν -:-
21:45Τσέστερφιλντ - Ρέξαμ -:-
21:45Χάλιφαξ - Σάουθεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

21:45Γκλούσεστερ - Πετέρμπορο Σπορτς -:-
21:45Κέτερινγκ - Τέλφορντ -:-
21:45Κινγκς Λιν - Μπράκλεϊ Τάουν -:-
21:45Κιντερμίνστερ - Κέρζον Άστον -:-
21:45Κόρλεϊ - Μπλάιθ -:-
21:45Μπάνμπουρι - Μπόστον -:-
21:45Μπάξτον - Λέμινγκτον -:-
21:45Σάουθπορτ - Ντάρλινγκτον -:-
21:45Σκάρμπορορ - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου -:-
21:45Σπένιμουρ - Άλφρετον -:-
21:45Τσέστερ - Χέρεφορντ -:-
21:45Φάρσλεϊ - Φίλντε -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

21:45Γουέιμάουθ - Ουόρθινγκ -:-
21:45Γουέλινγκ - Τσέσνατ -:-
21:45Ίστμπουρν Μπόρο - Έμπσφλίτ -:-
21:45Κόνκορντ - Ντάλουιτς Χάμλετ -:-
21:45Μπρέιντρι - Χέμελ Χέμπστεντ -:-
21:45Ντάρτφορντ - Χάβαντ -:-
21:45Ντόβερ - Τόνμπριτζ -:-
21:45Σεντ Άλμπανς - Χάνγκερφορντ -:-
21:45Σλογκ Τάουν - Τσέλμσφορντ -:-
21:45Τσίπενχαμ - Οξφόρδη -:-
21:45Φάρνομπορο - Τόντον Τάουν -:-
21:45Χάμπτον & Ρίτσμοντ - Μπαθ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Άδερτον - Στάφορντ -:-
21:45Άστον Γιουνάιτεντ - Σάουθ Σίλντς -:-
21:45Γκαίνσμπορο - Χάιντ -:-
21:45Μαρίν - Λάνκαστερ -:-
21:45Μόρπεθ - Γκισέλι -:-
21:45Μπάμπερ Μπριτζ - Μαρσκ -:-
21:45Μπέλπερ - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ -:-
21:45Νάντγουιτς - Ουόρινγκτον Ράιλαντς -:-
21:45Ουίτμπι - Λίβερσετζ -:-
21:45Ράντκλιφ - Μάτλοκ -:-
21:45Στάλιμπριτζ - Ουόρινγκτον Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

21:45Μικλόβερ - Κόαλβιλ Τάουν -:-
21:45Μπάσφορντ - Νούνιτον -:-
21:45Μπρομσγκρόουβ - Άλβερτσερτς -:-
21:45Νίντχαμ Μάρκετ - Σεντ Ιβς -:-
21:45Ράζντεν & Ντάιαμοντς - Χίτσιν -:-
21:45Ρόιστον - Λέιστον -:-
21:45Τάμγουορθ - Ράσαλ -:-
21:45Χέντνεσφορντ - Στούρμπριτζ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Μέθυρ Τάουν - Τίβερτον -:-
21:45Μετροπόλιταν Πολίς - Μπίκονσφιλντ Τάουν -:-
21:45Νορθ Λέι - Ουίντσεστερ Σίτι -:-
21:45Ντόρκεστερ - Πλίμουθ Πάρκουεϊ -:-
21:45Ουέστον-Σούπερ-Μάρε - Γέιτ Τάουν -:-
21:45Σάλσμπουρι - Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ -:-
21:45Χάγιες & Γέντινγκ - Χέντον -:-
21:45Χάνουελ Τάουν - Τσέσαμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Λιούιζ - Κάρσαλτον -:-
21:45Μπόουερς & Πιτσέα - Μαργκέιτ -:-
21:45Μπράιτλινγκσι - Κάνβεϊ Άιλαντ -:-
21:45Πότερς - Μπίσοπς Στόρτφορντ -:-
21:45Φόλκερστοουν - Χάστινγκς -:-
21:45Χάρινγκεϊ - Χερν Μπέι -:-
21:45Χόρντσερτς - Ένφιλντ Τάουν -:-
21:45Χόρσαμ - Κορίνθιανς-Κάζουαλς -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

13:00Κόλτσεστερ U21 - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ U21 -:-
14:00Κάρντιφ U21 - Πετέρμπορο U21 -:-
15:00Ίπσουιτς U21 - Γουίγκαν U21 -:-
15:00Μπρίστολ Σίτι U21 - Χαλ U21 -:-
16:00Μίλγουολ U21 - Μπάρνσλεϊ U21 -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

22:30Σαρμιέντο Τζουνίν - Γκοντόι Κρούζ -:-
22:30Σεντράλ Κόρντομπα - Κολόν Σάντα Φε -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

03:10Φέρο Καρίλ Οέστε - Αλμιράντ ε Μπράουν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

23:30Μίντλαντ - Λαφερέρ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Ρίβερ Πλέιτ 2 - Άρσεναλ Σαραντί 2 -:-
17:00Βελέζ Σάρσφιλντ 2 - Αλντόσιβι 2 -:-
17:00Ντεφένσα Τζουστίτσια 2 - Μπαράκας Σεντράλ 2 -:-
17:00Ροζάριο Σεντράλ 2 - Μπόκα Τζούνιορς 2 -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

21:00Ντέντερ - Βέτερεν -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

02:00Ορόρα - Ρόιαλ Πάρι -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

21:00Σουτιέσκα Φόκα - Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

18:00Στρούμσκα Σλάβα - Λέφσκι Κρούμοβγκραντ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών - Πλέι Οφς

02:00Φλαμένγκο Γ - Ιντερνασιονάλ Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

19:30Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Αμβούργο II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

20:30Σταντάλεντορφ - Φρίεντμπεργκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:30Σοντερίσκε - Χέλσινγκορ -:-
19:30Χβιντόβρε - Φρεμάντ Αμάγκερ -:-
20:00Βεντσισέλ - Χόμπρο -:-
20:00Κόγκε - Νίκομπινγκ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

03:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - Ντέλφιν -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:15Ταλίνα Κάλεφ - Σόκερνετ -:-
19:30Ταμέκα - Πάρνου -:-
20:00Ολύμπικ Ταλίν - Σάε Λάτε -:-
20:30Ταλίνα Γουλβς - Μακσατράνσπορ -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

03:00Μινεσότα 2 - Τακόμα Ντεφάιανς -:-

ΙΝΔΙΑ: Ντουράντ Καπ

15:30Ανατολική Βεγγάλη - ΑΤΚ Μοχούν Μπάγκαν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

21:00Θρότουρ Γ - Βεστμαναεϊάρ Γ -:-
21:00Σέλφος Γ - Thor/KA Γ -:-
22:15Αφτουρέλντινγκ Γ - Κέφλαβικ Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

23:00Καρταγένα - Πονφεραντίνα -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Τότο Καπ

20:30Άσντοντ - Χαποέλ Ιερουσαλήμ -:-
20:30Νες Ζιόνα - Χαποέλ Τελ Αβίβ -:-

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:25Αλ Αραμπί - Αλ Μαρκίγια -:-
19:35Αλ-Ντουχαΐλ - Αλ-Ραϊάν -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

14:30Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν - Γουχάν Θρι Τάουνς -:-
15:00Κανγκζού Μάιτι Λάιονς - Ζεϊάνγκ Προφέσιοναλ -:-
15:00Σεντζέν - Σανγκάι Πορτ -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:30Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ - Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι -:-
14:30Ζίμπο Κούγιου - Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι -:-

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

11:00Kaganat - Ταλάντ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

23:15Όντσε Κάλντας - Πατριόταζ -:-
01:20Λα Εκιδάδ - Αμέρικα ντε Κάλι -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

03:35Λεόνς - Κουκούτα -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

04:00Ζελεντόν - Πουνταρένας -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ 2 - Σαχτέρ Σόλιγκορσκ 2 -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Γιόναβα - Hegelmann -:-

ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ: Κύπελλο Λιχτενστάιν

21:00Ruggell Β - Βαντούζ Β -:-
21:00Triesenberg - Triesen -:-
21:00Βαντούζ Γ - Schaan -:-
21:15Έσεν Β - Μπάλτζερς -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Άτλας U20 - Χουάρεθ U20 -:-
18:00Ματζατλάν U20 - Κερετάρο U20 -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

01:00Τολούκα Γ - Κρούζ Αζούλ Γ -:-
03:00Πατσούκα Γ - Κερετάρο Γ -:-
05:00Μαζατλάν Γ - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ -:-
05:00Σάντος Λαγκούνα Γ - ΟΝΑΜ Πούμας Γ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

20:00Νόρντστραντ - Γκρορούντ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

21:00Ράουφος 2 - Κόνγκσβίνγκερ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

19:00Pors - Σταρτ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL - Επίπεδο Ηττημένων

16:00Σόγκνταλ U19 - Ρόζενμποργκ U19 -:-
18:00Μπόντο/Γκλιμτ U19 - Μιοντάλεν U19 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL - Πλέι Οφς

18:00Στάμπαεκ U19 - Μπραν U19 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Κέιπ Τάουν Σίτι - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Ανιάνγκ - Μπουτσεόν 1995 -:-
13:00Μπουσάν - Σεούλ Η-Λαντ -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Κοκάντ 1912 - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν -:-
18:00Λοκομοτίβ Τασκένδης - Μπουνιοντκόρ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:00Σπορτίβο Αμελιάνο - Τζένεραλ Καμπαγιέρο -:-
01:30Τακουάρη - Ρεζιστεντσία -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:00Σαν Λορέντζο - Ρούμπιο Νου -:-
02:15Σπορτίβο Λουκουένο - Σπορτίβο Ιτένο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

03:00Μέλγκαρ - Καντολάο -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Προκριματικά

19:00Πορτιμονένσε U23 - Εστορίλ U23 -:-
19:00Φαρένσε U23 - Μπενφίκα U23 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

18:00Ντιναμό Βουκουρεστίου - Οτελούλ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

18:00Τοβαρνίκι - Σπαρτάκ Μιγιάβα -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Ντεκέντα - Γκααντιίντκα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Βάστερας - Τρέλεμποργκ -:-
20:00Έστερ - Έρεμπρο -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες - Προκριματικά

20:00Έρεμπρο Γ - Ράβασενς Γ -:-
20:00Μπεργκντάλενς Γ - Ούλριτσεχαμνς Γ -:-
20:00Όπε Γ - Σούντσβαλ Γ -:-
20:00Ρίμπο Γ - Ουπσάλα Γ -:-
20:30Κβίντινγκ Γ - Αλινγκσάς Γ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Σινγκίντα Γιουνάιτεντ - Τανζάνια Πρίζονς -:-
16:00Πολίσι Τανζανία - Γιάνγκ Άφρικανς -:-
19:00Ντοντόμα Γίγι - Μπεγιά Σίτι -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Rezerv Lig

17:00Κασίμπασα 2 - Φενέρμπαχτσε 2 -:-
17:00Κόνιασπορ 2 - Μπασακσεχίρ 2 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ

18:00Ουχέρσκι Μπροντ - Βισκόφ -:-
18:00Χράνιτσε - Κάρβινα -:-
19:00Αρίτμα Πράγας - Μπρέζοβα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

14:30Ζλιν U19 - Σλάβια Πράγας U19 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Μικέλι - KTP -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

18:30Βααγιακόσκι - Κομιτάτ -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

00:30Ουνιόν Σαν Φελίπε - Μπαρνετσέα -:-
03:00Κοπιαπό - Σαν Λούις -:-

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

22:00Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Κομπρελόα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.