REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 17.08.2022 » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

19:45Καραμπάγκ (Αζε) - Βικτόρια Πλζεν (Τσε) -:-
22:00Δυναμό Κιέβου (Ουκ) - Μπενφίκα (Πορ) -:-
22:00Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) - Ερυθρός Αστέρας (Σερ) -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Europa Conference League - Προκριματικά

19:45Ντζουργκάρντεν (Σου) - ΑΠΟΕΛ (Κυπ) -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Στόουκ - Μίντλεσμπρο -:-
22:00Γουέστ Μπρομ - Κάρντιφ -:-
22:00Ρέντινγκ - Μπλάκμπερν -:-
22:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Σάντερλαντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

21:45Σόλιχαλ - Γιόρκ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Γκόσπορτ Μπόρο - Σουίντον Σ -:-
21:45Τρούρο - Πούλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Κινγκστόνιαν - Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ -:-
21:45Κρέι - Μπόγκνορ Ρέγκις -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Ιντερνάσιοναλ Καπ

21:00Μπλάκμπερν U23 - Σέλτικ U23 -:-
21:00ΑναβολήΦούλαμ U23 - Βαλένθια U21 -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30ΕΝΠΠΙ - Τάλα Ελ Γκαΐς -:-
22:00Ήστερν Κόμπανι - Αλ Αχλί -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

01:00Σαν Λορέντζο - ΚΑ Πλατένσε -:-
03:30Ιντεπεντιέντε - Ουρακάν -:-
20:00Μπαράκας Σεντράλ - Ντεφένσα Τζουστίτσια -:-
22:30Νιούελς Όλντ Μπόις - Λανούς -:-
22:30Τίγκρε - Ατλέτικο Τουκουμάν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

03:10Αγκροπεκουάριο - Κλαμπ Α. Γκουέμες -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00ΚΑ Πλατένσε 2 - Σαν Λορέντζο 2 -:-
17:00Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - Τίγκρε 2 -:-
17:00Πατρονάτο 2 - Ταγιέρες Κόρντομπα 2 -:-
17:00Χιμνάσια Λα Πλάτα 2 - Ουνιόν Σάντα Φε 2 -:-

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC - Πλέι Οφς

13:30Κουγιάντ (Τζν) - Σογκντιάνα (Ουζ) -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:30Μπρισμπέιν U21 - Γκολντ Κόαστ Νάιτς -:-
12:30Πενινσούλα - Λόγκαν Λάιτινγκ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κύπελλο Αυστραλίας

12:30Άβοντεϊλ - Μπρισμπέιν Ρόαρ -:-
12:30Αδελαϊδά Σίτι - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ -:-
12:30Μέλμπουρν Σίτι - Ουέλινγκτον Φίνιξ -:-
12:30Οακλάιτ Κάνονς - Μπρισμπέιν Σίτι -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

21:00Γάνδη Β - ΟΡΣΛ Βίσε -:-
21:00Λέουβεν Β - Χούγκστρατεν -:-
21:00Μαντέλ Γιουνάιτεντ - OC Σαρλερουά -:-
21:00Μπούμ - Νινόβ -:-
21:00Ντέσελ - Κνόκε -:-
21:00ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ - Πάτρο Μαασμέχελεν -:-
21:00Σαρλερουά Β - Τινέ -:-
21:00Σεντ Ελουάζ - Χάιστ -:-
21:00Τεσέντερλο - RFC Ντε Λιζ -:-
21:00Φρανκς Μπορέν - Αντβέρπ Β -:-

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: CONCACAF Λιγκ

01:00Μιγκελίτο (Παν) - Τάουρο (Παν) -:-
03:00Κομιουνικασιόν (Γου) - Ντιριάνγκεν (Νικ) -:-
05:00Πασίφικ (Καν) - Ερεντιάνο (Κρι) -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

18:00Σκέντιγια - Σκόπιε -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερσιπ Γυναικών

21:45Γκλεντόραν Γ - Μιντ-Άλστερ Γ -:-
21:45Λίνφιλντ Γ - Κρουσέιντερς Γ -:-
21:45Ντέρι Σίτι Γ - Κλίφτονβιλ Γ -:-
21:45Σιόν Σουίφτς Γ - Lisburn Ladies Γ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Βελέζ Μόσταρ - Ίγκμαν Κόνιτς -:-
18:30Τάζλα Σίτι - Ποσούσιε -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

18:00Κοτζάρα - Ποντρίνιε Γιάνια -:-
18:00Κρούπα - Ζβιγιέζντα 09 -:-
18:00Λάκτασι - Μρκόνιτς Γκραντ -:-
18:00Μόντριτσα - Σλάβιγια -:-
18:00Ομάρσκα - Νόβι Γκραντ -:-
18:00Τεκστιλάτς - Πρίγεντορ -:-
18:00Φάμος Βοϊκόβιτσι - Ντρίνα Ζβόρνικ -:-
21:00Ράντνικ Μπιγελίνα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

02:30Λοντρίνα - Μπαΐα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

01:30Νοροέστε - Μποταφόγκο SP -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20 - Πλέι Οφς

21:15Φλαμένγκο U20 - Ιντερνασιονάλ U20 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

19:00Λούμπεκ - Αννόβερο 96 II -:-
19:30Βέιτσε-08 - Χίλντεσχαϊμ -:-
19:30Ρέντεν - Χόλσταϊν Κιλ II -:-
19:30Σαν Πάουλι II - Ντροχτέρσεν / Άσελ -:-
19:30Φόνιξ Λουμπέκ - Τετόνια Ότενσεν -:-
19:30Χαβέλσε - Μπρέμερ -:-
20:00Λόνε - Βέρντερ Βρέμης II -:-
20:30Γιέντελο - Έμντεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

21:00Μπαουτανάλ - Χανάου -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

20:30Ένγκερς - Εϊσμπαχτάλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

19:3008 Βίλινγκεν - FC Holzhausen -:-
19:30ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ - Όφενμπέργκερ -:-
19:30Μπάνανγκ - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ -:-
19:30Μπίσινγκεν - Κίκερς Στουτγκάρδης -:-
19:30Ομπερακέρν - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 -:-
19:30Ράβενσμπουργκ - Ριελάζινγκεν-Άρλεν -:-
19:30Χόλενμπαχ - Νέκαρσούλμερ -:-
20:00Νότινγκεν - Φραϊμπούργκερ -:-
20:00Πφόρζχαϊμ - Ρόιτλινγκεν -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Χίλεροντ - Φρεντερίτσια -:-
20:00Βέιλε - Νάεστβεντ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

23:00ΑναβολήOλμέδο - Αμέρικα ντε Κίτο -:-
23:00Ελ Νασιονάλ - Σάντο Ντομίνγκο -:-
23:00ΑναβολήΕλ Νασιονάλ - Μάντα -:-
23:00Ιμπαμπούρα - Αμέρικα ντε Κίτο -:-
23:00ΑναβολήΙμπαμπούρα - Σάντο Ντομίνγκο -:-
23:00Λιμπερτάδ - Μπούχος ULVR -:-
23:00ΑναβολήΛιμπερτάδ - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-
23:00Μάντα - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-
23:00Τσακαρίτας - Oλμέδο -:-
23:00ΑναβολήΤσακαρίτας - Μπούχος ULVR -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

20:00Ουζβίλ - Ουίντερχουρ II -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:0011 Ντεπορτίβο - Τσαλατενάνγκο -:-
23:00ΑναβολήΑλιάντζα - Γιοκόρο -:-
23:00Ατλέτικο Μάρτε - Ντράγκον -:-
23:00Λουίς Άνχελ Φίρπο - Μεταπάν -:-
23:00Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Σάντα Τέκλα -:-
23:00Φας - Αγκουίλα -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

18:00Πάιντε - Πάρνου Βάπρους -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Κουρεσάαρε - Λαανεράνα -:-
19:00Νάρβα - Ίνφονετ Ταλίν -:-
20:00Φλόρα - Λίζιον -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

05:30Λος Άντζελες - DC Γιουνάιτεντ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

13:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Κόφου -:-

ΙΝΔΙΑ: Ντουράντ Καπ

15:30Γιαμσεντπούρ - Ίντιαν Ερ Φορς (Νέο Δελχί) -:-
15:30Οντισά - Νορθ Ηστ Γιουνάιτεντ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

21:00Βόλσουνγκουρ - Αεγκίρ -:-
21:00Μάγκνι - Φιαλαμπιγκντ -:-
21:00Όλαφσβικ - Θρότουρ -:-
21:00Ρέινιρ - IR Ρέικιαβικ -:-
22:15Fjardabyggd/Leiknir - Χότουρ/Χούγκιν -:-
22:15Χάουκαρ - Νιάρντβικ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Τότο Καπ

20:00Σμόνα - Χαποέλ Χάιφα -:-
20:00Χάποελ Μπνέι Σανίν - Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

03:00ΑναβολήΦορτζ - Πασίφικ -:-

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:25Αλ-Σαντ - Αλ Αχλί -:-
19:35Σαμάλ - Αλ-Γκαράφα -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

14:30Γκουάνγκτζου - Ντάλιαν Προ -:-
14:30Γουχάν - Γκουοάν Πεκίνου -:-
14:30Μεϊζού Χάκα - Γκουανγκζού Σίτι -:-
14:30Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ - Σανγκάι Σένουα -:-
15:00Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ - Τσάνγκτσουν Γιατάι -:-
15:00Χεμπέι - Σαντόνγκ Ταϊσάν -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:00Κουνσάν - Ναντόνγκ Ζιγιούν -:-
11:00Σιτσουάν Γιουνίου - Σαανξί Τσανγκάν -:-
14:30Κιντάο Μάνατι - Σούτζου Ντόνγκβου -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

01:00Ούιλα - Τσίκο -:-
03:15Ρεάλ Καρταγένα - Ρεάλ Σανταντέρ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00Μπούργκος Προμέσας (Ισπ) - Αλαβές Β (Ισπ) -:-
21:30Εστραντένσε (Ισπ) - Ποντεβέντρα (Ισπ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Μουντιάλ Γυναικών U20

02:00Κολομβία U20 Γ - Νέα Ζηλανδία U20 Γ -:-
02:00Μεξικό U20 Γ - Γερμανία U20 Γ -:-
05:00Αυστραλία U20 Γ - Ισπανία U20 Γ -:-
05:00Βραζιλία U20 Γ - Κόστα Ρϊκα U20 Γ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

18:00Ζαλγκίρις - Ριτεριάι -:-

ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ: Κύπελλο Λιχτενστάιν

21:00Ruggell - Έσεν -:-
21:00Schaan II - Έσεν Γ -:-
21:00Triesenberg Β - Μπάλτζερς Β -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:15Σαραβάκ Γιουνάιτεντ - Πεταλίνγκ Γιάγια Σίτι -:-
16:00Κέντα - Σαμπά -:-
16:00Σελανγκόρ - Τερενγκάνου -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Καμούζου Μπάρακς - Dedza Dynamos -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:00Άτλας - Χουάρεθ -:-
04:00Μαζατλάν - Κερετάρο -:-
05:05Πουέμπλα - Νεκάξα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:05Ζακατέκαζ Μινέρος - Ατλέτικο Λα Παζ -:-
03:05Κανκούν - Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα -:-
05:05Ράγια - Βενάντος -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Κρούζ Αζούλ U20 - Κλαμπ Τιχουάνα U20 -:-
17:00Τολούκα U20 - Μοντερέι U20 -:-
20:00Πατσούκα U20 - Κλαμπ Αμέρικα U20 -:-

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Γιανταναρμπόν - Μιαβαντί -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00B36 Τόρσαβν - Ρούναβικ -:-
21:00Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ - Βίκινγκουρ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

21:00Νάρντο - Ρόζενμποργκ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κύπελλο

19:00Χαμ-Καμ - Τρόμσο -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL - Επίπεδο Ηττημένων

15:00Σταρτ U19 - Τρόμσο U19 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL - Πλέι Οφς

14:00Μόλντε U19 - Βίκινγκ U19 -:-
18:00Λίλεστρομ U19 - Κρίστιανσουντ U19 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Ρόιαλ ΑΜ - Ορλάντο Πάιρετς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Γκιεονγκνάμ - Νταέτζεον -:-
13:00Γκουάνγκτζου - Γεονάμ -:-
13:30Τσουνγκνάμ Ασάν - Gimpo FC -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

13:00Τσεονγκίου - Τσεονάν Σίτι -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

18:30Κσακβαρί - Τισζακέτσκε -:-
18:30Μοσονμαγκιαροβάρι - Καζιντσμπάρτσικε -:-
18:30Νηιρεγκιάζα - Σοροκσάρ -:-
18:30Ντορόγκι - Σζεντλόρινκ -:-
18:30Χαλαντάς - Σζέγκεντ -:-
18:45Γκιόρ - Σιόφοκ -:-
20:00Κοζαρμισλένι - Πεκσί -:-
20:00Μπεκεσκαμπά - MTK Βουδαπέστης -:-
20:00Μπουνταφόκι - Γκιρμότ -:-
20:00Ντιοσγκιόρι - Αϊκά -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Ανατολή

18:30ΒΒΣΚ-Ζούγκλο - Βάσας II -:-
18:30Γιασζμπερένυι - Σένιο Κάρνιφεξ -:-
18:30Έγκερ - Φουζεσγκιαρμάτι -:-
18:30Ελόρε - Καρτσαγκί -:-
18:30Κισβάρντα II - Πούτνοκ -:-
18:30Κοροσλαντάνι ΜΣΚ - Τισζαφουρέντι -:-
18:30Ντέμπρετσενι EAK - Ντιοσγκιόρι II -:-
18:30Πεντζουγκιόρ - Μπεκεσκαμπά II -:-
18:30Τισζαουιβάρος - Χάτβαν -:-
18:30Χαϊντουσζομποσζλόι - Ντέμπρετσενι II -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

12:00Φερεντσβάρος II - Χόνβεντ II -:-
18:30MTK II - Μαϊόσι -:-
18:30PTE-PEAC - Νταμπάς -:-
18:30Ιβάνκσα - Μπανκ -:-
18:30Μονόρι - Χοντμεζοβασαρχέλι -:-
18:30Μπαλασαγκιαρμάτ - Μακόι -:-
18:30Ντουναουιβάρος Παλαμάι - Σζολνόκι -:-
18:30Ουίπεστ II - ESMTK Βουδαπέστης -:-
18:30Πάκσι II - Κετσκεμετί II -:-
18:30Τσεγκλεντί - Σκεκσζάρντι -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

12:00Κέλεν - Ακαδημία Πούσκας II -:-
18:30ΒΛΣ Βεσζπρέμ - Μπουνταορσί -:-
18:30Γκιρμότ II - Μπαλατονφουρεντί -:-
18:30Ερντί - Καποσβάρ -:-
18:30Ζσάμπεκ - III. κερουλέτι TUE UPE -:-
18:30Μολ Φέχερβαρ II - Γκιόρ II -:-
18:30Μόρι - Ταταμπάνια -:-
18:30Ναγκικάνιζσσα - Τσορνάι -:-
18:30Τεσκάντ - Ζαλαεγκερσζεγκί II -:-
19:00Μπιτσκέι - Κομαρόμι -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Πακτακόρ - Ολύμπικ -:-
18:00Νασάφ Καρσί - AGMK -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Κύπελλο Ουρουγουάης

04:10Ουρουγκουάη Μοντεβιδέο - Palermo de Rocha -:-
21:00Ατένας - Μαρ Ντε Φόντο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

18:00Mlawa - Σοκόλ Οστρόντα -:-
18:00Pilica Bialobrzegi - GKS Πογκόν -:-
18:00Βάρτα Σίεραντζ - Πέλικαν -:-
18:00Ζαμπρόφ - Γιαγκιελόνια II -:-
18:00Κονκόρντια Ελμπλάγκ - Λεγκιονόβο -:-
18:00Λέγκια II - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι -:-
18:00ΛΚΣ Λοτζ II - Ούνια Σκιερνιέβιτσε -:-
18:00Σουίτ - Ούρσους Βαρσοβίας -:-
20:00Μπρον Ραντόμ - Blonianka Blonie -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

18:00Nowe Skalmierzyce - Ζάβιστζα -:-
18:00Γιάροτσιν - Ούνια Γιανίκοβο -:-
18:00Μ. Γκντίνια - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι -:-
18:00Ούνια Σβάρζεντζ - Στσζέτσιν II -:-
18:00Σβιτ Σκόλβιν - Gedania Gdansk -:-
18:30Κλέτσζεβ - Σρόντα -:-
18:30Σολέτς Κ. - Oλίμπια Γκρούντζιαντζ -:-
19:00Vineta W. - Καρτούσια Καρτούτζι -:-
20:00Stolem Gniewino - Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

18:00Carina Gubin - Πνίοβεκ Παβλόβιτσε -:-
18:00Ζ. Γκόρα - Τσρόμπρι Γκλόγκοου 2 -:-
18:00Λέγκνιτσα 2 - Μπιέλσκο-Μπιάλα -:-
18:00Μπρζεγκ - Ρακόφ 2 -:-
18:00Σλέζα Βρότσλαβ - Κλούσζμπορκ -:-
18:00Στίλον Γκορζόφ - Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 -:-
19:00Nysa - Goczalkowice Zdroj -:-
19:00Όντρα - Βάρτα Γκορζόφ -:-
19:00Πολόνια Μπιτόμ - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

18:00KS Wieczysta Krakow - Σοκόλ Σιενιάβα -:-
18:00Wiazownica - Lublinianka -:-
18:00Άβια Σουίντνικ - LKS Lagow -:-
18:00Βισλόκα Ντέμπιτσα - Μπιάλα Ποντλάσκα -:-
18:00Κελμιάνκα Κελμ - Ορλέτα Ραντζίν -:-
18:00Κόρονα 2 - Κσζο Οστρόβιετς -:-
18:00Κρακόβια Κρακοβίας 2 - Σαντομιέρτζ -:-
18:00Ούνια Ταρνόφ - Σ. Βόλα -:-
18:00Τσζάρνι Πολάνιετς - Ποντάλε Νόβι Ταργκ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Μπενφίκα Β - Εστρέλα ντα Αμαντόρα -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Κολουμπάρα - Ραντνίτσκι Νις -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

17:30Βέλκα Λόμνιτσα - Μπαρντέγιοφ -:-
17:30Γκαμπόλτοφ - Γκιραλτόβτσε -:-
18:00Μόντρα - Γκαλάντα -:-
18:00Μπενεσόβα - Λιπάνι -:-
18:00Τσμινιάνσκα Νόβα Βες - Στροπκόφ -:-
18:30Λοτζόρνο - Ντουναΐσκα Λούζνα -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Χίγκαν - Τζαζίρα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

20:30Βάρμπολ - Κάρλμπεργκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες - Προκριματικά

20:00Σάφλε Γ - Μαλαμπάκενς Γ -:-
20:00Φαριεστάντεν Γ - Βάζιο ΝΦΦ Γ -:-
20:15Rosengard 1917 Γ - Μπρομόλα Γ -:-
20:30Γκέτεμποργκς Γ - Τζίτεξ ΒΚ Γ -:-
21:00Σολεντούνα Γ - Αλβσιό Γ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Κόασταλ Γιούνιον - Κινοντόνι -:-
18:15Σίμπα - Γκέιτα Γκολντ -:-
20:15Αζάμ - Καγκέρα Σούγκαρ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ

18:00Βέλκε Χάμρι - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου -:-
18:00Βιτκόβιτσε - Κβιτόβιτσε -:-
18:00Βσετσόβιτσε - Βαλάσκε Μετζιρίτσι -:-
18:00Ζνταρ ναντ Σαζαβού - Βισότσινα Γιλάβα -:-
18:00Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου - Λίσεν -:-
18:00Κατόβιτσε - Πρεστίτσε -:-
18:00Κλατόβι - Πρίμπραμ -:-
18:00Κοζλόβιτσε - Φρίντεκ-Μιστέκ -:-
18:00Λίμπις - Βλάσιμ -:-
18:00Λιμπισάνι - Λέτοχραντ -:-
18:00Λιμπτσάνι - Τσέσκι Μπροντ -:-
18:00Μπάνικ Μοστ-Σου - Αντμίρα Πράγας -:-
18:00Μπενεσόφ - Ταμπόρσκο -:-
18:00Μπζένετς - Μπρο Μποχούνιτσε -:-
18:00Μπίλοβετς - Τρίνεκ -:-
18:00Μποχούμιν - Χλούτσιν -:-
18:00Μπροζάνι - Βάρνσντορφ -:-
18:00Νόβι Γίτσιν - Κρόμεριτζ -:-
18:00Νόβι Μπιντζόφ - Πρέπερε -:-
18:00Ντομάζλιτσε - Κράλουφ Ντβούρ -:-
18:00Ντομπρόβιτσε - Ούστι Ναντ Λάμπεμ -:-
18:00Ουζέντ Πράγας - Μότορλετ Πράγας -:-
18:00Ούστι ναντ Όρλιτσι - Ζιβάνιτσε -:-
18:00Σάμπερκ - Ουνίτσοφ -:-
18:00Σόμπεσλαβ - Πίσεκ -:-
18:00Σπέριτσε - Ρόζιτσε -:-
18:00Τασόβιτσε - Χοντόνιν -:-
18:00Χβέζντα Τσεμπ - Μαριάνσκε Λάζνε -:-
18:00Χόμουτοφ - Κάρλοβι Βάρι -:-
18:00Χρέμπεκ - Ζάπι -:-
18:30Πολβτάφσκα ΦΑ - Χρούντιμ -:-
18:30Σταρτ Μπρνο - Βέλκε Μετζιρίτσι -:-
19:00Ζενίτ Κάσλαβ - Βλτάβιν -:-
19:00Κοσμονόσι - Βικτόρια Ζίζκοφ -:-
19:00Ροκιτσάνι - Κλάντνο -:-
19:00Τορνόφ - Βέλβαρι -:-
19:00Τσέσκα Λίπα - Μπενάτκι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

19:00Κόστελετς ναντ Όρλιτσι - Σλάβια Χράντετς Κράλοβε -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

19:00ΚαΠα - Κέσκι-Ουουσιμάα -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

01:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Ντεπόρτες Τεμούκο -:-

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

01:00Αουντάξ Ιταλιάνο - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα -:-
03:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν - Μαγκαγιάνες -:-
00:00Αντοφαγάστα - Τσούριτσο Ουνίδο -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.