REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 19.08.2022 » Όλα τα ματς

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

22:00Λυών - Τρουά -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

21:30Γκλάντμπαχ - Χέρτα Βερολίνου -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

21:30Βόλος ΝΠΣ - Αστέρας Τρίπολης -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

21:00Εσπανιόλ - Ράγιο Βαγεκάνο -:-
23:00Σεβίλλη - Βαγιαδολίδ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

22:00Νόριτς - Μίλγουολ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

17:00Φούλαμ U21 - Κρίσταλ Πάλας U21 -:-
21:00Άρσεναλ U21 - Τσέλσι U21 -:-
21:00Άστον Βίλα U21 - Λιντς U21 -:-
21:00Έβερτον U21 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 -:-
21:00Λέστερ U21 - Γουέστ Χαμ U21 -:-
21:00Στόουκ U21 - Σαουθάμπτον U21 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

16:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ U21 - Τσάρλτον U21 -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Μισρ Ελμακασάχ - Αλ Μοκαουλούν -:-
19:30Φάρκο - Ζάμαλεκ -:-
22:00Πίραμιντς - Σμούχα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

01:00Ουνιόν Σάντα Φε - Χιμνάσια Λα Πλάτα -:-
01:00Ταγιέρες Κόρντομπα - Πατρονάτο -:-
03:30Αργεντίνος Τζούνιορς - Εστουδιάντες -:-
03:30Μπάνφιλντ - Ρασίνγκ Κλούμπ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

16:00FC Gandzasar - Σίρακ 2 -:-
16:00Αραράτ 2 - Λερναΐν Αρτσάκ 2 -:-
16:00Αραράτ-Αρμενίας 2 - Syunik -:-
16:00Δυτική Αρμενία - Πιούνικ 2 -:-
16:00Μίκα Γιερεβάν - Ουραρτού 2 -:-
16:00ΜΚΜΑ 2 - Αλασκέρτ 2 -:-

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς

11:00Πατούμ Γιουνάιτεντ (Ταϊ) - Κίτσεε (Χκν) -:-
14:00Γιόχορ (Μλσ) - Ουράβα (Ιαπ) -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:10Αμστέτεν - Λίφερινγκ -:-
19:10Αούστρια Βιέννης II - Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) -:-
19:10Σεντ Πόλτεν - Κάφενμπεργκ -:-
19:10Χορν - Τιμ Βιέννης -:-
21:30Φερστ Βιέννης - Αντμίρα -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

20:00Βαρτ - Στρίπφινγκ -:-
20:00Μάρτσφελντ - Σίεγκεντορφ -:-
20:00Ντράσμπεργκ - Βίνερ Βικτόρια -:-
20:30Βίνερ - Λέομπεντορφ -:-
20:30Νόισταντ - Ντόνοφελντ Βιέννης -:-
21:00Κρέμσερ - ΤΒΛ Ελέκτρα -:-
21:00Νιουζίντλ - Τραϊσκίρχεν -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Άλερχάιλιγκεν - WSC Βελς -:-
20:00Κάλσντορφ - Λέομπεν -:-
20:00Κλάγκενφουρτ - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) -:-
20:00Ντόιτσλαντσμπέργκερ - Βόκλαμαρκτ -:-
20:00Ουνιόν Γκουρτέν - Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ -:-
20:00Τρέιμπαχ - Γκλάισντορφ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

20:30Βοργκλ - Φούγκεν -:-
20:30Κούντλ - Μοτζ/Σιλτζ -:-
20:30Κούφσταϊν - Σβατζ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

20:00Λότερακ - Αντμίρα Ντόρνμπερν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ

21:45Έπεν - Σερένγκ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ

21:00Ντέιντζε - Γκενκ U23 -:-
21:00Σταντάρ Λιέγης U23 - Μπέερσχοτ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

21:30Γκενκ Γ - Γάνδη Γ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

23:00Αράγκουα - Μινέρος -:-
23:00Ζαμόρα - Καραμπόμπο -:-
23:00Λα Γκουαΐρα - Ζούλια -:-
23:00Λάρα - Εστουντιάντες Μέριδα -:-
23:00Μετροπολιτάνος - Μονάγκας -:-
23:00Ντεπορτίβο Ταχίρα - UCV -:-
23:00Πορτουγκέζα - Καράκας -:-
23:00Πουέρτο Καμπέγιο - Χερμάνος Κολμενάρες -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Γκία Λάι - Χάι Φονγκ -:-
14:00Χονγκ Λιν Χα Τιν - Ναμ Ντιν -:-
15:15Viettel - Νγκέ Αν -:-

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: CONCACAF Λιγκ

01:00Ρεάλ Εσπάνα (Ονδ) - Καρταγκίνς (Κρι) -:-
03:00Αλαγιουελένσε (Κρι) - Αλιάντζα (Παν) -:-
05:00CSD Μιουνισιπάλ (Γου) - Ολίμπια (Ονδ) -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

21:45Γκλεντόραν - Κρουσέιντερς -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ

21:45Αρντς - Λόγκαλ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

02:00CSA - Βάσκο Ντε Γκάμα -:-
03:30Τομπένσε - Σπορ Ρεσίφε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ

03:00Αμέρικα ΜΓ - Σάο Πάολο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20 - Πλέι Οφς

21:30Ατλέτικο Παραναένσε U20 - Σάο Πάολο U20 -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

20:30Αβράνς - Σατορού -:-
20:30Ερυθρός Αστέρας - Βιλεφράντς -:-
20:30Λε Πουί - Βερσέιγ -:-
20:30Μαρτίγκ - Σολέ -:-
20:30Μπουργκ εν Μπρες - Μπαστιά-Μποργκό -:-
20:30Ντανκέρκ - Κονκαρνεό -:-
20:30Ορλεάν - Νανσί -:-
20:30Παρί 13 Ατλέτικο - Στάντε Μπριοσίν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Αμβούργο - Ντάρμσταντ -:-
19:30Μαγδεβούργο - Αννόβερο -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Μόναχο 1860 - Χάλεσκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

20:00Λουκενβάλντε - Κέμι Λειψίας -:-
20:00Μπάμπελσμπεργκ - Αλτγκλιένικε -:-
20:00Τσέμνιτζερ - Δυναμό Μπέρλινερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

20:00Βούπερταλ - Άαχεν -:-
20:30Βάτενσιντ - Βίντενμπρουκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

20:00VfR Άαλεν - Μπάλινγκεν -:-
20:00Χόφενχαϊμ II - Βάλντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

19:00Πιπινσριέντ - Έιχστατ -:-
19:15Ράιν/Λεχ - Άουγκσμπουργκ II -:-
19:30Βούρτζμπεργκερ Κίκερς - Βίλτζινγκ -:-
20:001. Σβέινφουρτ - Μπάγερν Μονάχου II -:-
20:00Μπουργκχάουζεν - Μπάκμπαχ -:-
20:00Χάιμστέτεν - Ιλερτίσεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

20:30Πάμποφ - Χάνσα Ροστόκ II -:-
20:30Φαρστενβάλντε - Νόιστρελίτς -:-
20:45Ζέλεντορφ - Μάχλσντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

19:30Έιλεμνπουργκ - Βερνιγκέροντε -:-
20:00Άουερμπακ - Πλόεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

20:00Σουντερέλμπε - Αμβούργο III -:-
20:30Harksheide - Μπάρμπεκερ -:-
20:30Βικτόρια Αμβούργου - Ντάσεντορφ -:-
20:30Όσντορφ - Χαμ Γιουνάιτεντ -:-
21:15Εϊμσμπούτελερ - Τόρνες -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

20:30Γκούτερσλο - Κλάρχολτζ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

20:00Ντιετκίρχεν - Στάινμπαχ Χάιγκερ II -:-
21:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης II - Γκίεσεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

19:30Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν - Ντούντενχοφεν -:-
20:00Καϊζερσλάουτερν II - Μορλάουτερν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

19:30Γκρόσμπαρντορφ - Μπάμπεργκ -:-
20:001. Φιτ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν -:-
20:00Βέιντεν - Νιουμάρκτ -:-
20:00Έλτσερσντορφ - Κόρνμπεργκ -:-
20:00Σαμ - Ρέγκενσμπουργκ II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

20:00Έρλμπαχ - 1860 Ρόζενχαϊμ -:-
20:30Μέμινγκεν - Νταχάου -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

20:30Konigsdorf - Φρέχεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:00Σόνσμπεκ - Μίρμπους -:-
20:30Γκερμάνια Ράτινγκεν - Χίλντεν -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Λίνγκμπι - Κοπεγχάγη -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:30Χβιντόβρε - Κόγκε -:-
20:00Χέλσινγκορ - Φρεμάντ Αμάγκερ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

20:00HIK Χέλερουπ - B.93 Κοπεγχάγη -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

21:15Κονκόρντια - Μπάσεκορτ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Κύπελλο

20:00Μπουλέ - Τούν -:-
20:30Σταντ Νιόν - Σερβέτ -:-
21:00Λε Σο-Ντε-Φοντς - Σολοτούρν -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

05:00Πόρτλαντ Τίμπερς 2 - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

13:30Ναγκόγια - Γιούμπιλο Ιβάτα -:-

ΙΝΔΙΑ: Ντουράντ Καπ

12:30Σούντεβα Ντέλχι - Κεραλά Μπλάστερς -:-
15:30Μοχαμεντάν - Γκόα -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:30Bhayangkara Solo - Πέρσις Σόλο -:-
12:00Borneo - Περσεμπάγια -:-
14:15Μαντούρα Γιουνάιτεντ - Dewa United -:-
16:00Περσίτα - Persikabo 1973 -:-
16:30Σλίμαν - Περσίμπ Μπαντάνγκ -:-

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Τερακτόρ-Σαζί - Ζομπ Αχάν -:-
18:00Μες Κερμάν - Πεϊκάν -:-
18:00Χαβαντάρ - Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν -:-
19:00Περσέπολις - Φουλάντ -:-
19:00Σανάτ Ναφτ - Αλουμίνιουμ Αράκ -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45ΓΚ Ντάμπλιν - Σεντ Πάτρικς -:-
21:45Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ - Ντέρι Σίτι -:-
21:45Σέλμπουρν - Μποέμιανς -:-
22:00Φιν Χαρπς - Σλάιγκο Ρόβερς -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Άθλον Τάουν - Τρίτι Γιουνάιτεντ -:-
21:45Γκόλγουεϊ - Μπρέι -:-
21:45Κόουβ Ράμπλερς - Κορκ Σίτι -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

23:00Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - ΚΡ Ρεϊκιαβικ -:-
23:00Κόπαβογκ - Μπρέινταμπλικ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

21:00Βιγιαρεάλ Β - Εϊμπάρ -:-
23:00Αλαβές - Μιραντές -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:45Μπάρι - Παλέρμο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

18:30Λέτσε U19 - Νάπολι U19 -:-
20:30Σασουόλο U19 - Γιουβέντους U19 -:-

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

11:00Αλγκά - Ντορντόι Μπισκέκ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:00Ενβιγκάντο - Μπουκαραμάνγκα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Ατλέτικο - Τίγκρες -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια

01:30Ουνιόν Μαγκνταλένα - Λα Εκιδάδ -:-
04:00Ατλέτικο Νασιονάλ - Τζούνιορ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

17:00Βόλφσμπουργκ Γ (Γερ) - PSV Αϊντχόφεν Γ (Ολλ) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

21:00Σλάβεν Μπελούπο - Γκόριτσα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Ζοντίνιο - Μινσκ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

19:00Ατμόσφαιρα - Μπάνγκα 2 -:-
19:00Μπάμπρουνγκας - Ζαλγκίρις 2 -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:45Κελαντάν Γιουνάιτεντ - Σελανγκόρ 2 -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Μπιρκίρκαρα - Σάιρενς -:-
20:30Μπάλτζαν - Ζέμπουργκ -:-
21:45Βαλέτα - Χιμπέρνιανς -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:00Σάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Λεόν -:-
05:05Ατλέτικο Σαν Λουίς - Πούμας -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:00Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος - Κορεκαμίνος -:-
03:00Πούμας Ταμπάσκο - Aτλάντε -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Νεκάξα U20 - Τσίβας Γουαδαλαχάρα U20 -:-
18:00Χουάρεθ U20 - Ματζατλάν U20 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Σουάλοουζ - Αμαζούλου -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

13:00Νταεζέον Κοράιλ - Τσανγκουόν -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00MVV Μάαστριχτ - Ντεν Χάαγκ -:-
21:00Βίλεμ - Τέλσταρ -:-
21:00Μπρέντα - Ος -:-
21:00Ντεν Μπος - Ρόντα -:-
21:00Ντόρντρεχτ - Γιονγκ Ουτρέχτης -:-
21:00Χελμόντ - FC Αϊντχόφεν -:-

ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα

23:00Αλ Ορούμπα - Αλ Σουβαΐκ -:-
20:55Μπαλά - Αλ-Ρουστακ -:-
21:00Αλ Ναχντά - Ντοφάρ -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

21:45Κόναζ Νόμαντς - Έρμπας -:-
21:45Νιουτάουν - Φλιντ Τάουν -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος

21:30Άμανφορντ - Ταφς Ουέλ -:-
21:30Αφάν Λίντο - Λάντγουιτ Μέιτζορ -:-
21:30Γκόιτρ Γιουνάιτεντ - Κάρμαρθεν -:-
21:30Μπράιτον Φέρι - Λανέλι -:-
21:30Σουόνσι Γιουνιβέρσιτι - Τρέφελιν -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς

20:30Τσιρκ ΑΑΑ - Γκρέστφορντ -:-
21:30Λάντουντνο - Νιούι Κεφν Ντρούιντς -:-
21:30Ράθιν - Γκίλσφιλντ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

21:00Ακαδημία Πούσκας - Κετσκεμετί -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

16:30Ακαδημία Πούσκας Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ -:-
17:30Ντιοσγκιόρι Γ - ΜΟΛ Φέχερβαρ Γ -:-
18:00Χαλαντάς Γ - Γκιόρ Γ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

21:00Φίνιξ - Ρίβερ Πλέιτ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Ρεζιστεντσία - Σπορτίβο Αμελιάνο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:00Καγιαμάρκα - Αγιακούτσο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

19:00Γιαγκιελόνια - Λέγκνιτσα -:-
21:30Λέγκια Βαρσοβίας - Γκόρνικ Ζάμπρζε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Τσοΐνιτσε - Λέτζνα -:-
21:30ΛΚΣ Λοτζ - Ρουχ Χορζόφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00Γκαρμπάνια - Λεχ Πόζναν 2 -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

22:15Εστορίλ - Ρίο Άβε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

20:00Τοντέλα - Κοβίλα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3

21:00Μπράγκα Β - Βαρζίμ -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Εσπουάρ - Μαρίνς -:-
16:00Κιγκάλι - Έτινκελς -:-
16:00Μπουγκεσέρα - Κιγιόβου -:-
16:00Σάνραϊζ - Πολίς -:-
19:30ΑΠΡ - Μουσάνζ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Φάκελ Βορονέζ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

11:00Ουράλ U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
12:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα U19 - Έρενμπουργκ U19 -:-
12:00Νίζνι Νόβγκοροντ U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 -:-
13:00Στρογκίνο Μόσκβα U19 - Τορπέντο Μόσχας U19 -:-
16:00Σπαρτάκ Μόσχας U19 - Ζενίτ U19 -:-
17:00Ακμάτ Γκρόζνι U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 -:-
17:00Κουμπάν U19 - Δυναμό Μόσχας U19 -:-
17:00Σότσι U19 - Κράσνονταρ U19 -:-
17:00Τσερτάνοβο Μόσχας U19 - Κίμκι U19 -:-
18:00Ροστόφ U19 - Φάκελ Βορονέζ U19 -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

16:30Ζενίτ Γ - Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

14:45Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Ταμπάινς -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Πάρτικ Θιστλ - Ινβερνές -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

21:30Σπορ Ποντμπρεζόβα - Μπάνκα Μπίστριτσα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

18:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Ν. Κούμπιν -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Δύση

17:30HA Banska Bystrica - Ποντκόνιτσε -:-
18:00Νόβε Μέστο - Κάλνα ν. Χρονόμ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

18:30Πετζινόκ - Μαλακί -:-
19:30ΜΣΚ Σενέτς - Ιβάνκα πρι Ντουνάι -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

21:15Ραντόμλιγιε - Ταμπόρ Σεζάνα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

21:00Νάφτα - Ιλιρίγια -:-
21:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Κρσκο -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Σαχαφί - Χόρσιντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Τβάακερς - Βάνερσμποργκ -:-
20:30Όντεβολντ - Λίντομε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

20:00Ουμέα - Σάντβικς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

19:30Τολό - Ασυρίσκα -:-
20:00Λάντβετερ - Ονσάλα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

20:00Κρίστιανσταν - Έσλοβς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

20:00Χέρεσταντς - Ανγκέρντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

19:00Πιτέα Γ - Ρόζενγκαρντ Γ -:-
19:00Χάκεν Γ - Έρεμπρο Γ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

15:00Μπουριράμ - Σουκοτάι -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

14:00Κάστομς Γιουνάιτεντ - Τσαϊνάτ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Ιχέφου - Ναμούνγκο -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

21:00Μπολουσπόρ - Γκεντσλερμπιρλιγκί -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

19:00Οπάβα - Βισκόφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

19:00Μπάτοφ - Μπρνο Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

18:30Ρατισκόβιτσε - Σβράτκα Μπρνο -:-
18:30Ρουζίνοφ - Μούτενις -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

19:00Ντόλνι Ντάτινε - Χερμανίτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

19:00Πέτριν Πλζεν Β - Μίτο -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

18:30Κραλόβιτσε - Βικτόρια Ζίζκοφ Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

11:00Οστράβα U19 - Σλόβακο U19 -:-
11:15Παρντούμπιτσε U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 -:-
12:00Μαρίλα Πρίμπραμ U19 - Ντούκλα Πράγας U19 -:-
12:00Μπουντεγιόβιτσε U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 -:-
12:00Χράντεκ Κράλοβε U19 - Μπρνο U19 -:-
13:00Βισότσινα Γιλάβα U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 -:-
14:30Κάρβινα U19 - Σπάρτα Πράγας U19 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

19:00Πάλο-Πόγιατ - NJS -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30ΚααΠό - Μουσάν -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

19:00VIFK - Νάρπες Κραφτ -:-

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

01:00Χουατσιπάτο - Κοκίμπο -:-
03:30Κομπρεσάλ - Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.