ΤΕΝΙΣ » 23.03.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ATP - ΜΟΝΑ: Μαϊάμι (ΗΠΑ), σκληρή
23:00Ρούμπλεφ Α. (Κοσ) - Μάτσατς Τ. (Τσε) 0:223:00Χούμπερτ Ου. (Γαλ) - Βαν ντε Ζάντσκουλπ Μ. (Ολλ) 2:0
20:15Πολ Τ. (Ηπα) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Νταμ Μ. (Ηπα) 1:0
20:25Γιάρι Ν. (Χιλ) - Ντράπερ Τ. (Μβρ) 2:1
20:25Ο'Κόνελ Κ. (Aυσ) - Τιαφόε Φ. (Ηπα) 2:0
20:30Γκριεκσπούρ Τ. (Ολλ) - Μίκελσεν Α. (Ηπα) 2:1
20:45Κέπφερ Ν. (Γερ) - Μπάεζ Σ. (Αργ) 2:0
21:25Σέιμποθ Ουάιλντ Τ. (Bρα) - Φριτζ Τέιλορ (Ηπα) 2:0
21:55Σαποβάλοφ Ν. (Καν) - Τσιτσιπάς Σ. (Ελλ) 2:0
22:05Μάρεϊ Α. (Μβρ) - Ετσεβερί Τ. Μ. (Αργ) 2:0
22:05Σανγκ Γ. (Κιν) - Νταβίντοβιτς Φοκίνα Α. (Ισπ) 0:2
22:55Βαβασόρι Α. (Ιτα) - Σινέρ Γ. (Ιτα) 0:2
23:25Ρούουντ Κ. (Νορ) - Φαν Άσε Λ. (Γαλ) 2:1
23:30Μπάμπλικ Α. (Kαζ) - Αρνάλντι Μ. (Ιτα) 0:2
23:40Φούτσκοβιτς M. (Ουγ) - Μεντβέντεφ Ν. (Κοσ) 0:2
00:15Νόρι Κ. (Μβρ) - Κομπόλι Φ. (Ιτα) 2:1
00:30Σεβτσένκο Α. (Kαζ) - Χουρκάτσζ Χ. (Πολ) 1:2
WTA - ΜΟΝΑ: Μαϊάμι (ΗΠΑ), σκληρή
23:00Βέκιτς Ν. (Κρο) - Αλεξάντροβα Ε. (Κοσ) 0:223:00Γκοφ K. (Ηπα) - Ποντορόσκα Ν. (Αργ) 2:0
23:00Μπαντόζα Γκίλμπερτ Π. (Ισπ) - Σαμπαλένκα Α. (Κοσ) 0:2
23:00Παβλιουτσένκοβα A. (Κοσ) - Ρότζερς Σ. (Ηπα) 2:0
23:00Ρας Α. (Ολλ) - Ντοντέν Ο. (Γαλ) 1:2
23:00Σάντερς Σ. (Aυσ) - Ναβάρο Ε. (Ηπα) 0:2
20:20Τζού Λ. (Κιν) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Πεγκούλα Τ. (Ηπα) 0:1
20:25Φερνάντες Λ. (Καν) - Αράνγκο Ε. (Κολ) 2:0
20:30Παολίνι Τ. (Ιτα) - Βόλινετς Κ. (Ηπα) 2:0
21:10Ποταπόβα Α. (Κοσ) - Κόλινς Ν. (Ηπα) 0:2
22:00Κασατκίνα Ν. (Κοσ) - Λιού Κ. (Ηπα) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
22:35Τιμοφίβα Μ. (Κοσ) - Νόσκοβα Λ. (Τσε) 0:2
22:40Στίβενς Σ. (Ηπα) - Κιρστέα Σ. (Ρου) 0:2
23:30Τζενγκ Κ. (Κιν) - Αζαρένκα Β (Κοσ) 0:2
00:00Οζάκα Ν. (Ιαπ) - Σβιτολίνα Ε. (Ουκ) 2:0
00:00Σφιόντεκ Ι. (Πολ) - Γκιόργκι Κ. (Ιτα) 2:0
00:15Γκαρσία Κ. (Γαλ) - Τόμοβα Β. (Bου) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Ασουνσιόν (Παραγουάη), χώμα
23:35Λουζ Ο. (Bρα) - Φονσέκα Ζ. (Bρα) 1:223:40Μάγκερ Τ. (Ιτα) - Μπουρουτσάγκα Ρ. Α. (Αργ) 1:2
02:20Βάις Α. (Ιτα) - Χάιντε Γ. (Bρα) 0:2
02:20Βαρίγιας Χ. Π. (Περ) - Γκόμεζ Φ. Α. (Αργ) 2:0
22:35Φονσέκα Ζ. (Bρα) - Μπουρουτσάγκα Ρ. Α. (Αργ) 2:1
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Ζαντάρ (Κροατία), χώμα
12:10Αντρέεφ Α. (Bου) - Σκάτοφ Τ. (Kαζ) 2:014:25Φορέιτεκ Γ. (Τσε) - Κόβαλικ Γ. (Σλκ) 0:2
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μέριδα (Μεξικό), χώμα
01:10Ντελιέν Βελάσκο Μ. Α. (Βολ) - Φίτσοβιτς Χ. Π. (Αργ) 1:204:10Χαρντ Ν. (Δομ) - Μπόιερ Τ. (Ηπα) 0:2
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μούρθια (Ισπανία), χώμα
12:10Ρότσα Ε. (Πορ) - Λάμας Ρουίς Π. (Ισπ) 2:114:25Ράμος Α. (Ισπ) - Μπασιλασβίλι N. (Γεω) 0:2
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Ασουνσιόν (Παραγουάη), χώμα
23:40Μπουένο Γκ./Γκιλέν Μετζά Α. - Κολαρίνι Α./Ολιβιέρι Τ. Α. 2:102:50Αρίας Μ./Σεμπάλος Φ. - Ρόμπολι Φ./Ζορμάν Ντα Σίλβα Μ. 2:1
21:10Αρίας Μ./Σεμπάλος Φ. - Μπουένο Γκ./Γκιλέν Μετζά Α. 2:0
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Ζαντάρ (Κροατία), χώμα
12:10Γιέμπαβι Ρ./Κόλαρ Ζ. - Γκινάρντ Μ./Ζακ Γ. 0:2ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μέριδα (Μεξικό), χώμα
02:05Καμπάνα Λι Τ./Pacheco Mendez R. - Κοζλόφ Μ./Κοζλόφ Σ. 0:204:30Ντελιέν Βελάσκο Μ. Α./Μένα Φ. - Φανκούτ Τ. Τζ./Ρίισε Χ. WO -:-
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μούρθια (Ισπανία), χώμα
16:15Αριμπάζ Τ./Κορνέα Β. Β. - Καντέ Α./Νεντουντσετζιγιάν Γ. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Σαρμ Ελ Σεΐκ 8 (Αίγυπτος), σκληρή
10:00Βαν Βικ Κ. (Ναφ) - Πιέτσζκόφσκι Ο. (Πολ) 2:110:00Ντζαβακιάν Γ. (Ουκ) - Ούρσου Β. (Ουκ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Αλαμίνος-Λάρνακα 2 (Κύπρος), χώμα
10:00Ολιέλ Ι. (Iσρ) - Παλόσι Σ. (Ρου) 0:210:00Τομέσκου Ν. Α. (Ρου) - Γκερχ Λ. (Γερ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Αττάλεια 7 (Τουρκία), χώμα
09:30Schwarzler J. J. (Αυτ) - Γκίμα Σ. (Ρου) 2:010:30Ζιάνου Φ. Κ. (Ρου) - Ταμάρο Μ. (Ιτα) 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Ηράκλειο 3 (Ελλάδα), σκληρή
11:00Θάνος Α. (Ελλ) - Μπούτβιλας Ε. (Λιθ) 0:212:30Γκουεριέρι Α. (Ιτα) - Κλιτζάν M. (Σλκ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ 12 (Τυνησία), σκληρή
10:30Ανταλόρο Φ. (Ιτα) - Βαντερμίρς Σ. (Γαλ) 2:010:30Ποτέντζα Λ. (Ιτα) - Μπρόσκα Φ. (Γερ) 2:1
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Νίσι-Τόκυο (Ιαπωνία), σκληρή
03:40Taguchi R. (Ιαπ) - Shiraishi H. (Ιαπ) 1:205:10Σακελλαρίδης Σ. (Ελλ) - Λι Ν. Χ. (Kορ) 1:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Οπατίγια (Κροατία), χώμα
12:00Αρναμπόλντι Φ. (Ιτα) - Πόλιτσακ Μ. (Κρο) 2:112:00Σόργκερ Σ. (Αυτ) - Οβτσαρένκο Ο. (Ουκ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Πούντα ντελ Έστε 2 (Ουρουγουάη), χώμα
14:00Ribero F. (Αργ) - Χόγιος Φράνκο Α. (Κολ) 2:014:00Stater A. (Ηπα) - Σίμονιτ Ε. (Αργ) 0:2
14:00Μίντον Λ. (Αργ) - Λε Σέρνα Χ. Μ. (Αργ) 2:0
14:00Φαλαμπέλα Λ. Α. (Αργ) - Αμποϊάν Λ. (Αργ) 0:2
17:30Μίντον Λ. (Αργ) - Ribero F. (Αργ) 2:0
18:30Αμποϊάν Λ. (Αργ) - Σίμονιτ Ε. (Αργ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Σαντιγκάρ (Ινδία), σκληρή
06:30Λάι Ναμ Χ. (Βιε) - Ραμαναθάν Ρ. (Iνδ) 0:207:30Σουλτονοφ Κ. (Ουζ) - Μουκούντ Σ. Κ. (Iνδ) 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Καλαμπάσας, ΚΑ (ΗΠΑ), σκληρή
04:20Σελ Κ. (Bρα) - Svajda T. (Ηπα) 1:222:55Basavareddy N. (Ηπα) - Μπρουμ Τ. (Μβρ) 2:1
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Λουλ (Πορτογαλία), σκληρή
12:00Μαρί Τ. (Γαλ) - Αραούχο Π. (Πορ) 2:013:30Σοριάνο Μπαρέρα Α. (Κολ) - Βέιλ Ν. (Πορ) 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Ματσέιο (Βραζιλία), χώμα (κλειστό)
23:00Tosetto R. (Bρα) - Χιμένεθ Ι. (Bρα) 1:223:00Άλβες Μ. (Bρα) - Άνταμς Χ. (Ηπα) 2:0
17:00Χιμένεθ Ι. (Bρα) - Ντούτρα Ντα Σίλβα Ν. (Bρα) 0:2
19:00Άλβες Μ. (Bρα) - Φολιό Κ. (Γαλ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Μπανταλόνα (Ισπανία), χώμα
11:00Κλαρκ Τ. (Μβρ) - Τζιουστίνο Λ. (Ιτα) 0:212:50Μάρτι Πουιόλρας Α. (Ισπ) - Καζανόβα Ε. (Αργ) 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Σουάν Χιλ (Αυστραλία), γρασίδι
02:00Ιμάι Σ. (Ιαπ) - Νογκούτσι Ρ. (Ιαπ) 1:202:00Μπολτ Α. (Aυσ) - Έλις Μπ. (Aυσ) 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Τουλούζ-Μπάλμα (Γαλλία), σκληρή (κλειστό)
15:30Κολινιόν Ρ. (Bελ) - Ζανβιέρ Μ. (Γαλ) 1:217:00Εσκοφιέ A. (Γαλ) - Τσιντέκ Κ. (Γαλ) 1:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Αττάλεια 6 (Τουρκία), χώμα
11:30Vujovic L. (Σερ) - Ζολοτάρεβα Α. (Κοσ) 2:011:30Γκλούσκοβα Ν. (Bου) - Σίσκοβα Α. (Τσε) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Ηράκλειο 3 (Ελλάδα), χώμα
11:00Βάργκοβα Ν. (Σλκ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Μιλάτοβα Σ. (Σλκ) 0:111:00Σακελλαρίδη Σ. (Ελλ) - Λεϊκίνα Π. (Κοσ) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ 10 (Τυνησία), σκληρή
10:30Ζελνίτσκοβα Ρ. (Σλκ) - Σίλβα Ζ. (Γερ) 2:010:30Λάσκεβιτς Ε. (Κοσ) - Ζου Μ. (Μβρ) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σαμπαντέλ (Ισπανία), χώμα
12:00Primorac I. (Κρο) - Χένεμαν Κ. Β. (Σου) 0:212:30Quevedo K. (Ισπ) - Στερ Ζ. Λ. Σ. (Γερ) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σαρμ Ελ Σεΐκ 7 (Αίγυπτος), σκληρή
10:00Kuczer D. (Πολ) - Μπελγκραβέρ Τ. (Γαλ) 0:210:00Μπεγιενάρου Κ. Π. (Ρου) - Χέλγκο Μ. (Νορ) 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Χάβρη (Γαλλία), χώμα (κλειστό)
14:30Rakotomanga Rajaonah T. (Γαλ) - Τζενάρο Κ. (Ιτα) 2:016:00Τούμπελο Α. (Γαλ) - Κιέζα Ε. (Ιτα) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Χινόντε (Ιαπωνία), σκληρή
03:00Κοστούλας Σ. (Bελ) - Μανασί Μ. (Ηπα) 0:203:00Νισιμούρα Κ. (Ιαπ) - Ίτο Α. (Ιαπ) 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W35 Αλαμίνος-Λάρνακα 2 (Κύπρος), χώμα
10:00Μπουαζόν Λ. (Γαλ) - Μονέ Κ. (Γαλ) 2:010:00Παπαμιχαήλ Δ. (Ελλ) - Κιέζα Ν. (Ιτα) 2:1
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W35 Σουάν Χιλ (Αυστραλία), γρασίδι
09:45ντα Σίλβα Φικ Γ. (Aυσ) - Πάρναμπι Α. (Aυσ) 2:011:00Σμιθ Τ. Ν. (Aυσ) - Τζόουνς Ε. (Aυσ) 1:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W75 Μάριμπορ (Σλοβενία), σκληρή (κλειστό)
11:00Σάλκοβα Ντ. (Τσε) - Πριντανκίνα Ε. (Κοσ) 2:013:10Μπάμπος Τ. (Ουγ) - Γκίμπσον Τ. (Aυσ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Αλαμίνος-Λάρνακα 2 (Κύπρος), χώμα
11:00Antonopoulos C./Νέος Ε. - Cadenasso G./Perfetti N. 2:1ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Αττάλεια 7 (Τουρκία), χώμα
10:30Σπέρλε Τ./Βάνκαν Μ. - Χραζντίλ Γ./Σάφρανεκ Β. 1:2ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Ηράκλειο 3 (Ελλάδα), σκληρή
11:00Ellouck R./Weintraub B. - Μπάκσι Α./Τκεμαλάντζε Ζ. 0:212:30Ο'Χόισιν Ο./Βίερσχολμ Χ. ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Αντρέ Σ./Jadoun N. 0:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Μόναστιρ 12 (Τυνησία), σκληρή
12:00Kudriashov I./Λόμπανοφ Α. - Κολινιόν Κ./Kriznik M. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Νίσι-Τόκυο (Ιαπωνία), σκληρή
06:00Κουσουχάρα Γ./Μοκιζούκι Γ. - Κόνο Γ./Νισιβάκι Κ. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Οπατίγια (Κροατία), χώμα
17:00Μίκρουτ Λ./Πόλιτσακ Μ. - Κομπανούτσι Τ./Σορεντίνο Λ. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Πούντα ντελ Έστε 2 (Ουρουγουάη), χώμα
21:15Αμποϊάν Λ./Ντε Λα Φουέντε Σ. - Τσιγκαράν Τ./Παρίτζια Ν. 1:2ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Σαντιγκάρ (Ινδία), σκληρή
09:30Γιάνγκ Γ./Σιν Γ. - Μπανθία Σ./Σινγκ Κ. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Σαρμ Ελ Σεΐκ 8 (Αίγυπτος), σκληρή
12:30Μπελομπορόντκο Ι./Ντζαβακιάν Γ. - Μποντιόλι Φ./Χούτον Τ. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Καλαμπάσας, ΚΑ (ΗΠΑ), σκληρή
00:40Χάρπερ Μ./Κλιντσάροφ Α. - Kang K./Rajesh N. 1:202:35Χάρπερ Π./Hudd E. - Ρέινολντς Φ./Σίγκουιν Μ. 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Λουλ (Πορτογαλία), σκληρή
17:00Άντιντ Ν./Νικόντ Γ. - Ντόνσκι Α./Περέιρα Τ. 1:2ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Ματσέιο (Βραζιλία), χώμα (κλειστό)
23:00Ρόβερι Σίντνεϊ Γ./Ούρεα Α. - Άλβες Μ./Oliveira N. 2:100:30Ντούτρα Ντα Σίλβα Ν./Περέιρα Χ. - Μπρίτο Λ./Saraiva Dos Santos P. A. 0:2
20:30Ρόβερι Σίντνεϊ Γ./Ούρεα Α. - Μπρίτο Λ./Saraiva Dos Santos P. A. 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Μπανταλόνα (Ισπανία), χώμα
14:35Νιμπόερ Ρ./Σάντσεθ Κιλέζ Α. - Κλαρκ Τ./Βιργκίλι Α. 1:2ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Σουάν Χιλ (Αυστραλία), γρασίδι
05:00Τζόουνς Χ./Ράι Α. - Ντέλανεϊ Γ./Σαβίγ Λ. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Τουλόυζ-Μπάλμα (Γαλλία), σκληρή (κλειστό)
14:00Μπερτόλα Ρ./Μπουκουϊέρ Α. - Πόλιακ Ν./Βότσελ Μ. 2:1ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Αττάλεια 6 (Τουρκία), χώμα
14:30Γκλούσκοβα Ν./Grechkina A. - Agureeva E./Οβτσαρένκο 0:2ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Ηράκλειο 3 (Ελλάδα), χώμα
15:00Χομπγκάρσκι Κ./Λεϊκίνα Π. - Lavino I./Σακελλαρίδη Σ. 2:1ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Μόναστιρ 10 (Τυνησία), σκληρή
14:00Λάσκεβιτς Ε./Ζελνίτσκοβα Ρ. - Μιλοβάνοβιτς Ε./Σινίκοβα Ι. 2:0ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Σαρμ Ελ Σεΐκ 7 (Αίγυπτος), σκληρή
13:15Μπελγκραβέρ Τ./Χάτσινσον Χ. - Μπεγιενάρου Κ. Π./Γεόνγκ Μ. 2:1ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Χάβρη (Γαλλία), χώμα (κλειστό)
18:00Μαρίνκοβιτς Μ./Schmidt A. - Bertea E. R./Rakotomanga Rajaonah T. 0:2ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Χινόντε (Ιαπωνία), σκληρή
04:00Tominaga S./Yoshikawa H. - Χαγιάσι Ε./Μοριζάκι Κ. 2:1ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W35 Αλαμίνος-Λάρνακα 2 (Κύπρος), χώμα
11:30Κουνγκ Λ./Μαλόνεϊ Ε. - Κούρμι Φ./Παπαμιχαήλ Δ. 0:2ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W35 Σουάν Χιλ (Αυστραλία), γρασίδι
08:15Μπάρυ Μ./Πάρναμπι Α. - Χοσόγκι Σ./Ματσούντα Μ. 0:2ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W75 Μάριμπορ (Σλοβενία), σκληρή (κλειστό)
11:00Κουμκούμ Λούξικα/Πλίπουετς Π. - Σίλβα Ε./Τικχόνοβα Α. 0:2Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.