REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 07.08.2022 » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

16:00Λέστερ - Μπρέντφορντ 2:2
16:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον 1:2
18:30Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι 0:2

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

14:00Τουλούζ - Νις 1:1
16:00Ανζέρ - Ναντ 0:0
16:00Λανς - Μπρεστ 3:2
16:00Λιλ - Οσέρ 4:1
16:00Μονπελιέ - Τρουά 3:2
18:05Ρεν - Λοριάν 0:1
21:45Μαρσέιγ - Ρεμς 4:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Στουτγκάρδη - Λειψία 1:1
18:30Κολωνία - Σάλκε 3:1

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00ΑναβολήΚόβεντρι - Ρόδεραμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

16:00Λίβερπουλ U21 - Μάντσεστερ Σίτι U21 0:3

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Σάμακι - Νέφτσι Μπακού 0:1
18:15Σαμπά Μπακού - Σαμγκαγίτ 3:0

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00Αλ Ιτιχάντ - Αλ Αχλί 0:3

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Ουνιόν Σάντα Φε - Βελέζ Σάρσφιλντ 2:1
00:00Ταγιέρες Κόρντομπα - Αργεντίνος Τζούνιορς 2:0
03:00Μπόκα Τζούνιορς - ΚΑ Πλατένσε 2:1
19:00Αλντόσιβι - Ουρακάν 0:1
21:00Σαν Λορέντζο - Εστουδιάντες 0:0
23:30Ιντεπεντιέντε - Ρίβερ Πλέιτ 0:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

00:05Τεμπερλέι - Νουέβα Σικάγο 2:2
21:00Ντεπορτίβο Μαντρίν - Αλβαράντο 1:1
21:00Φλαντρία - Ντεπορτίβο Μαΐπού 1:1
21:15Ολ Μπόιζ - Αγκροπεκουάριο 0:0
22:00Σανταμαρίνα - Ατλέτικο Ραφαέλα 3:1
22:30Τσάκο Φορ Έβερ - Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

17:00Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο - Ουνιόν Σουντσάλες 1:1
21:00Σολ ντε Μάγιο - Φέρο Τζεν. Πίκο 1:1
21:00Σπορτίβο Μπελγκράνο - Μπόκα Ουνίντος 2:1
21:00Τσίρκουλο Ντεπορτίβο - CA Λινιέρς 1:1
21:15Ντάγκλας Χέιγκ - Κρουτσέρο ντελ Νόρτε 2:0
21:30Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι - Κλαμπ Σπορτίβο Πενιαρόλ 3:1
21:30Ντεσαμπαράντος - Βίλα Μίτρε 0:0
21:30Ντεφενσόρες Μπελγκράνο - Σπορτίβο Λας Παρέχας 0:0
21:30Ολίμπο - Χουρακάν Λας Χέρας 1:1
21:30Σπορτίβο Εστουντιάντες - Σανσινένα 1:0
22:00Αρτζεντίνο ΜΜ - Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο 1:0
22:00Ρασίνγκ Κόρντομπα - Γιουβεντούντ Ούνιντα Γκουαλεγκουαϊτσού 4:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

19:10Κομιουνικασιόνες BςAς - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

00:00Ρεάλ Πιλάρ - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο 1:0
21:30Αργεντίνο ντε Μέρλο - Σπορτίβο Ιταλιάνο 1:2
21:30Κλεϊπόλ - Εξουρσιονίστας 0:3
21:30Πουέρτο Νουέβο - Σεντράλ Κόρντομπα 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30CSR Εσπανιόλ - Ντεπορτίβο Παραγκουάιο 0:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Αργεντίνος Τζούνιορς 2 - Ταγιέρες Κόρντομπα 2 3:1
16:00Γκοντόι Κρουζ 2 - Χιμνάσια Λα Πλάτα 2 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

17:00Πορβενίρ Γ - Ιντεπεντιέντε Γ 0:1
19:10Εστουντιάντες Γ - ΚΑ Πλατένσε Γ 0:1
21:00Μπόκα Τζούνιορς Γ - Φέρο Καρίλ Οέστε Γ 2:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Βαν - ΜΚΜΑ 2:2
19:00ΑναβολήΑραράτ-Αρμενίας - Πιούνικ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

09:00Γκούνγκαλιν - Μονάρο Πάνθερς 2:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:00Βαλεντίν - Κούκς Χιλ Γιουνάιτεντ 2:3
07:00Μπροαντμίντοου - Τσαρλστάουν Ατζούρι 2:0
07:30Έτζγουορθ Ιγκλς - Λάμπτον Τζάφας 1:1
08:00Μάιτλαντ - Λέικ Μακουάρι 4:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW - Πλέι Οφς

08:00Μάνλι Γιουνάιτεντ - Μπλακτάουν Σίτι 2:1παράτ.

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

09:15Μόρετον Μπάι Γιουνάιτεντ - Πενινσούλα 1:2
10:15Μπρισμπέιν U21 - Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς 4:2
11:00Ολύμπικ - Κουίνσλαντ Λάιονς 2:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Τσάμπιονς Λιγκ OFC

03:00Σέντραλ Κόστ (Σολ) - ABM Galaxy (Βαν) 3:1
06:00Βένους (Ταϊ) - Lae City (Πνγ) 1:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

18:00Άλταχ - Αούστρια Βιέννης 3:2
18:00Ραπίντ Βιέννης - Αούστρια Λουστενάου 1:1
18:00Τιρόλ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ 2:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Στούρμ Γκράτζ (Ερασ.) - Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

11:30Άλταχ U21 - Ρόδις 1:1
18:00Ρανκβέιλ - Βόλφουρτ 1:1

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ

14:30Σταντάρ Λιέγης - Σερκλ Μπριζ 2:0
17:00Γάνδη - Βέστερλο 2:1
19:30Άντερλεχτ - Σερένγκ 3:1
22:00Αντβέρπ - Λέουβεν 4:2

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

15:00Λίντεν - Λα Σαλαμίν 3:2πέν.
16:00Έεντραχτ Τερμιέν - Τόνγκερεν 2:3
16:00Κάλκεν - Βίλσμπεκε 3:4πέν.
16:00Κάπελεν - Τορπέντο Χαζέλτ 1:0
16:00Ντικσμούιντε - Αβάντι 1:2πέν.
16:00Τόρουτ - Βίτγκουρ Σπορ 0:1πέν.
17:00ASV Γκιλ - Έεντραχτ Άαλτερ 2:1πέν.
17:00KRC Γκεντ - Όστιτσες 3:4
17:00Αϊτσέ - Γιόνγκ Λέντε 2:3πέν.
17:00Ακρέν - Μαλμουντάρια 4:1
17:00Ατσέλ - Στοκάι Βαρφούζ 5:2
17:00Βάρναντ - Χαμπάι Λα Νιβ 0:1πέν.
17:00Βέλεν - Ελσοτουάζ 3:0
17:00Βερλέν - Σαρτ-Λεζ-Σπα 4:1
17:00Βέτερεν - Κλέιτ Μάλντεγκεμ 6:0
17:00Βίγκμααλ - Μονκεό 2:1
17:00Βίρσταντ Κέρσελ - Λεμπέκε 2:0
17:00Γκάνσορεν - Ρόιαλ Λέοπολντ 2:1
17:00Γκούλεγκεμ - Μπέρλααρ-Χέικαντ 2:1
17:00Γκραντ-Λιζ - Αρκέ 1:2
17:00Εεντρ. Άαλστ 2002 - Ανζεγκέμ 5:1
17:00Εντίτ Μαναζεοΐς - Τέρνχουτ 2:1
17:00Έρπε-Μερ - Ροζελιέ 2:0
17:00Ζελζάτε - Ρασίνγκ Βάρεγκεμ 2:0
17:00Ζερααρντσμπέργκεν - Ρανστ 3:5
17:00Ζέτε - Μελσέλε 2:1
17:00Κάλφορτ Πουούρσιτσα - Μποσολτέ 0:6
17:00Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ - Ντέρμπαϊ 3:0
17:00Λάτεμ - Χούτβεν 1:3
17:00Λενάαρτς - Νταντερχούτεν 1:0
17:00Λιλ - Άρλον 3:1
17:00Λίρα-Λιρς Μπερλαάρ - Μπίερμπικ 2:1
17:00Λόκερεν-Τέμσε - Νιιλέν 2:1
17:00Μεού - Μπελσίλ 3:1
17:00Μέρκσεμ - Ουνιόν Ροσεφορτουάζ 3:1
17:00Μόρμοντ - Σπάρτα Χίστερτ 2:1
17:00Μπερλάρε - Άρντενεν 2:0
17:00Μπινσέ - SG-Τέρτρε Χοτράζ 2:0
17:00Μποεζίνγκε - Ουστχοέκ 1:2
17:00Μποργκτ-Χάμπικ - Χάι 2:0
17:00Ντεστελμπέργκεν - Μερελμπέκε 1:2
17:00Ντίεγκεμ - Λονγκλιέ 1:0πέν.
17:00Ντικελβέν - Έεντραχτ Βέρβικ 1:0
17:00Όλσα Μπράκελ - Γιεμάπες 5:0
17:00Ονχαγιέ - Κάμπενχουτ 4:1
17:00Όοστκαμπ - Μαριεκέρκε 1:2πέν.
17:00Ουαρέμε - Βο 2:1
17:00Ουντενάαρντε - Ζενές Ταμίν 3:2πέν.
17:00ΟΥΡΣ Σέντερ - Ροζελάρε Ντάιζελ 1:2πέν.
17:00Πέπερεν-Μπρούστεμ - Ντρόνγκεν 1:2
17:00Πέπινγκεν-Χάλε - Ρενεσάνς Μον 0:1πέν.
17:00Ραερέν - Γκρεζ-Ντοϊτσό 7:1
17:00Ρεμπεκουάζ - Φρεϊλανγκεουάζ 4:0
17:00Ρετιέ - Ντιρλίκ Σπορτ 0:2
17:00Ρικέλ - Βέζελ Σπορτ 1:2
17:00Ρόιαλ Γκοζελίζ - Αντερλού 6:3
17:00Ρόιαλ Μαρλουέ Σπορτ - Σπ. Χάσελτ 0:1
17:00Σκριέκ - Μπίεσμε 0:1
17:00Σπριμόντ - Εξέλσιορ Μαριακέρκε 9:1
17:00Σταντάρντ Μιρμπίκ - Union Bossiere Gembloux 0:1
17:00Σταντ Εβερουά - Μπελίζια Μπιλζέν 1:4
17:00Σταντ Ντιζόν - Χάμε 1:2πέν.
17:00Τούμπιζε-Μπρέιν - ντ'Οφαΐν 2:0
17:00Τρουά-Ποντς - Ρενεσάνς Μον Β 3:1
17:00Φιζουάζ - Ροντιέν-Ντε Χεκ 2:1
17:00Χάιντε Χάσελτ - Κούβιν-Μάριεμπουργκ 0:4
17:00Χέιντς - Ουνιόν Λάζνε-Οχάιν 4:1
18:00Ζοντόιν - Χέρσταλ 2:3
19:00Πέρβεζ - Βαλόνε Τσινέι 2:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00Μινέρος - Μετροπολιτάνος 2:2
02:15Καράκας - Χερμάνος Κολμενάρες 1:2
00:00UCV - Ζούλια 0:1

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Academia Anzoategui - Ανγκοστούρα 1:2
23:00Academia Rey - Ουνιόν Λόκαλ Αντίνα 2:1
23:00Rayo Zuliano - Τάιτανς 4:4
23:00Γιαρακουιάνος - Nueva Esparta 2:0
23:00Δυναμό Πουέρτο - Atletico La Cruz 0:0
23:00Λανέρος - Ουρένα 0:1
23:00Λιμπερταντόρ - Bolivar 1:2
23:00Ρεάλ Φροντέρα - Τρουχιγιάνος 1:0
23:00Φουντασιόν AIFI - Πετάρε 2:1
23:00Χίροουζ ντε Φάλκον - Ατλέτικο Ελ Βίγκια 1:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

14:00Ναμ Ντιν - Χο Τσι Μιν 2:1
14:00Νγκέ Αν - Ταν Χόα 0:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

12:00Phu Tho - Κονγκ Αν 0:4
13:00BHTS Κουάνγκ Ναμ - Ντακ Λακ 3:0
14:00Πο Χιέν - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου 1:3

ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ Γυναικών

12:00Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ - ΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ 0:4
14:30Χα Νόι Γ - Πονγκ Που Χα Ναμ Γ 2:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

00:15Γκουαμπίρα - Ρόιαλ Πάρι 1:0
02:30Μπλούμινγκ - Ρεάλ Τομαγιάπο 1:0
22:00Νασιονάλ Ποτόσι - Μπολιβάρ 2:1
00:15Δε Στρόνγκεστ - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο 3:2

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

23:00Libertad Gran Mamore - Ουνιβερσιτάριο Μπενί 2:0
02:00Alianza Beni - 3 Ντε Φεμπρέρο 3:1
17:00Αργεντίνος Τζούνιορς - 24 de Septiembre 0:4
22:00Real Candua - Morro Municipal 0:2
22:00Βίλστερμαν Κουπερατίβας - 23 de Marzo 0:1
22:00Ντιστρόιερς - Atletico Warnes 2:2
22:00Στόρμερς - Μογιοκόγια 2:0
22:30Atletico Bermejo - Γκαρσία Αγκρέντα 1:0
23:00Libertad FC - Μαρισκάλ Σούκρε 0:4

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

18:30Ακαντέμιγια Πάντεφ - Μπρεγκάλνιτσα Στιπ 1:2
18:30Σίλεξ - Ραμποτνίτσκι 2:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Τάζλα Σίτι - Σλόμποντα 0:0
22:00Μπρίγιεκ - Λέοταρ 1:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

18:30Νόβι Γκραντ - Σλάβιγια 1:1
18:30Ομάρσκα - Ζβιγιέζντα 09 0:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

20:00Λέφσκι Σόφιας - Πιρίν 1:0
21:00ΑναβολήΜπότεφ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

18:00Λέφσκι Κρούμοβγκραντ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 II 1:1
18:00Μπίστριτσα - Σβόγκε 1:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

18:30Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II - Ζάγκορετς 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

18:00Λοκομοτίφ Ντριάνοβο - Μπότεφ Βράτσα II 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

01:00Αβάι - Κορίνθιανς 1:1
01:00Γκοϊανιένσε - Μπραγκαντίνο 2:1
02:30Σάο Πάολο - Φλαμένγκο 0:2
22:00Παλμέιρας - Γκόιας 3:0
22:00Φλουμινένσε - Θουιάμπα 1:0
00:00Φορταλέζα - Ιντερνασιονάλ 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Κρουζέιρο - Τομπένσε 2:0
01:00Νοβοριζοντίνο - Λοντρίνα 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00ABC - EC Σάο Ζοσέ 3:2
00:00Υπιράνγκα - Μαναούς 5:0
01:00ΑΕ Άλτος - Παϊσαντού 0:3
17:00Μπραζίλ ντε Πελότας - Κονφιάνκα 1:0
21:00Φλορέστα - Καμπινένσε 1:1
23:00Ρέμο - Απαρετσιντένσε 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

21:00Λάγκαρτο - Αμαζόνας 1:1
21:00Ρεάλ Νοροέστε - ΣΕΡ Καγίας 1:1
22:00Αμέρικα-ΡΝ - Μότο Κλαμπ 2:1
22:00Παρανά - Πούσο Αλέγκρε 1:1
22:00Σάντα Κρούζ - Τοκαντινόπολις 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε 2 - Πλέι Οφς

21:00Ίντε ντε Λάγκες - Carlos Renaux 1:1
21:00Καραβάτζιο - Nacao 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

16:00Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους - EK Σάο Μπερνάρντο 1:0
22:00Μαρίγια - Νοροέστε 3:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

21:00Ατλέτικο Παραναένσε U20 - Γκοϊανιένσε U20 3:0
21:00Βάσκο U20 - Μπραγκαντίνο U20 3:3
21:00Γκρέμιο U20 - Σάντος U20 3:2
21:00Ιντερνασιονάλ U20 - Φλουμινένσε U20 1:0
21:00Μποταφόγκο U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 1:0
21:00Παλμέιρας U20 - Αμέρικα ΜΓ U20 2:3
21:00Σάο Πάολο U20 - Μπαΐα U20 3:0
21:00Σαπεκοένσε-ΣΚ U20 - Κορίνθιανς U20 1:4
21:00Τσεάρα U20 - Κρουζέιρο U20 1:1
21:00Φορταλέζα U20 - Φλαμένγκο U20 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

17:00Αβάι Κίντερμαν Γ - Ιντερνασιονάλ Γ 2:1
17:00Ατλέτικο Μινέιρο Γ - Ρεάλ Μπραζίλια Γ 2:3
17:00Γκρέμιο Γ - Κορίνθιανς Γ 2:2
17:00Εσμάκ Γ - Παλμέιρας Γ 1:4
17:00Κρέσπον Γ - Φεροβιάρια Γ 0:5
17:00Μπραγκαντίνο Γ - Κρουζέιρο Γ 1:0
17:00Σάντος Γ - Φλαμένγκο Γ 1:1
17:00Σάο Πάολο Γ - Σάο Ζοσέ Γ 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών - Πλέι Οφς

21:00Μίνας ICESP Γ - Μπαΐα Γ 0:1
21:00Μποταφόγκο RJ Γ - Ατλέτικο Παραναένσε Γ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Καϊζερσλάουτερν - Σαν Πάουλι 2:1
14:30Μαγδεβούργο - Χόλσταϊν Κιλ 1:2
14:30Μπραουνσβάιγκ - Ντάρμσταντ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

14:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Ίνγκολσταντ 0:4
15:00Άουε - Όσναμπρικ 1:1
16:00Βερλ - Μανχάιμ 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:00Λόνε - Φόνιξ Λουμπέκ 2:3
15:00Βέρντερ Βρέμης II - Ντροχτέρσεν / Άσελ 2:4
15:00Τετόνια Ότενσεν - Χίλντεσχαϊμ 2:3
15:00Χαβέλσε - Αμβούργο II 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Άνκαρασπορ Βερολίνου - Γκρέιφσβαλντ 2:0
14:00Λοκομοτίβ Λειψίας - Χέρτα Βερολίνου II 4:2
14:00Μπάμπελσμπεργκ - Κέμι Λειψίας 4:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Κάαν-Μάριενμπορν - Κολωνία II 1:1
15:00Σάλκε 04 II - Λίπσταντ 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00Βορμάτια Βορμς - Όφενμπαχ 1:0
15:00Χόφενχαϊμ II - Έσεν Κάσελ 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:00Άουγκσμπουργκ II - Μπάκμπαχ 1:3
15:00Μπάγερν Μονάχου II - Ασκάφενμπεργκ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:001.FC Φρανκφούρτης - Χάνσα Ροστόκ II 1:5
15:00Μάκαμπι - CFC Χέρτα 1:2
16:00Πάμποφ - Νόιστρελίτς 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:00Αν ντερ Φάχνερ Χόχε - Βερνιγκέροντε 0:4
15:00Γκρίμα - Έινχεϊτ Ρούντολσταντ 6:0
15:00Σάντερσντορφ - Άουερμπακ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00Άικεντε - Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ 0:2
15:00Τοντεσφέλντε - Χουσούμερ 8:0
17:00Όλντενμπουργκ - Βέιτσε-08 II 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

16:00Ahlerstedt/Ottendorf - Σπελ-Βένχαους 1:1
16:00Papenburg - VfL Όλντενμπουργκ 2:2
16:00Pattensen - Χίσλινγκερ 0:6
16:00Γκίφχορν - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ 0:2
16:00Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ - Αρμίνια Αννόβερο 5:0
16:00Μπέρσενμπρουκ - Άιντραχτ Τσέλε 4:1
16:00Ρότενμπεργκερ - Χάνσα Λούνεμπεργκ 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

16:00Έντερσχαϊμ - Μπαουτανάλ 3:0
16:00Νέχοφ - Φρίεντμπεργκ 2:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

16:30Κίρχμπεργκ - Πφέντερσχαϊμ 3:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

16:00Αμερτάλ - Ρέγκενσμπουργκ II 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

16:00Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ - Μέμινγκεν 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

16:00Έσεν - Κρέι 0:0
16:00Κλέβε - TuRU Ντίσελντορφ 0:1
16:00Μίρμπους - Γκερμάνια Ράτινγκεν 3:5
16:00Μπόμπεργκ - Ντούισμπουργκ 2:0
16:00Χόμπεργκ - Χάμπορν 0:0
16:15Ουνιόν Νετετάλ - Σόνεμπεκ 5:2
16:30SC St. Tonis - Σόνσμπεκ 2:2
16:30Χίλντεν - Μόνχαϊμ 1:1

ΓΕΩΡΓΙΑ: Κύπελλο

16:00Βαρκετίλι - Σαμπουρτάλο Τιφλίδας 2 2:0
16:00Γκαρέγι Σαράγεβο - Τελαβί 0:1
16:00Γκαρνταμπάνι - Ρουστάβι 1:8
16:00Γκούρια - Πότι 1:0
16:00Ζάνα Αμπάσα - Τσκούμι Σοκούμι 1:0
16:00Σαμεγκρέλο - Μεράνι Μαρτβίλι 0:3
16:00Σαμτρέντια - Δυναμό Τιφλίδας 1:2
16:00Σουκούρα - Γκάγκρα 2:0
18:00Λοκομοτίβι Τιφλίδας 2 - Σαμγκουραλί 1:0
18:00Μερανί Τιφλίδας - Σπαέρι 2:3πέν.
19:00WIT Γεωργίας 2 - Τορπέντο Κιουταΐσι 1:2

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

03:00Ντεπορτίβο Μίθκο - Κομιουνικασιόν 1:1
05:00Ξελάγιου - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο 1:0
20:00Σάντα Λουτσία - Αντίγκουα 0:3
00:00CSD Μιουνισιπάλ - Ιθτάπα 1:0
00:00Γκουαστατόγια - Ξιναμπαγιούλ 1:0

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

17:00Κοπεγχάγη - Μπρόντμπι 4:1
19:00Οντένσε - Άαρχους 1:2

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Νάεστβεντ - Χόμπρο 2:0
16:00Βέιλε - Νίκομπινγκ 2:0

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Θίστεντ - Άαρχους Φρέμαντ 0:4

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

15:00Κόγκε Γ - Μπρόντμπι Γ 2:1
16:00Νόρντζελαντ Γ - Θίστεντ Γ 1:3

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Επίπεδο Νικητών

01:00Μόκα - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ 0:0
23:00Γιαραμπακόα - Βέγκα Ρεάλ 1:2

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:00Ορένσε - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν 1:2
01:30Γκουαγιακίλ Σίτι - Μακάρα 0:0
04:00Ντέλφιν - 'Εμελεκ 0:3
22:00Αούκας - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο 1:1
00:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Ντεπορτίβο Κουέντσα 0:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:15Ζυρίχη - Σιόν 0:3
17:30Βασιλεία - Γιουνγκ Μπόιζ 0:0
17:30Λουγκάνο - Λουκέρνη 1:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

15:15Βαντούζ - Μπελιντζόνα 2:3
17:30Λωζάνη - Λωζάν Ούκι 0:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

17:00Λα Σαράζ-Έκλεπλενς - Μόνθεϊ 0:2
17:00Πορταλμπάν - Βεβέι 0:3

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Αναβολή11 Ντεπορτίβο - Σάντα Τέκλα -:-
23:00ΑναβολήΑγκουίλα - Μεταπάν -:-
23:00ΑναβολήΑτλέτικο Μάρτε - Πλατένσε Μιουνισιπάλ -:-
23:00ΑναβολήΛουίς Άνχελ Φίρπο - Ντράγκον -:-
23:00ΑναβολήΤσαλατενάνγκο - Αλιάντζα -:-
23:00ΑναβολήΦας - Γιοκόρο -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

18:00Νάρβα - Λεβάντια 0:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

14:30Ταμπασαλού Γ - Πάρνου Βάπρους Γ 5:0

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:00Σάρλοτ - Σικάγο Φάιρ 2:3
02:30DC Γιουνάιτεντ - Red Bulls Νέας Υόρκης 0:0
02:30Κολόμπους Κρού - Νιού Γιόρκ Σίτι 3:2
02:30ΚΦ Μοντρεάλ - Ίντερ Μαϊάμι 2:2
02:30Ορλάντο Σίτι - Νιού Ίνγκλαντ 0:3
02:30Σινσινάτι - Φιλαδέλφια Γιούνιον 3:1
03:00Νάσβιλ - Τορόντο 3:4
03:30Σπόρτινγκ Κάνσας - Λός Άντζελες Γκάλαξι 4:2
04:00Κολοράντο Ράπιντς - Μινεσότα 4:3
04:00Όστιν - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς 3:3
05:00Ρίαλ Σολτ Λέικ - Λος Άντζελες 1:4
05:30Πόρτλαντ - Ντάλας 1:1

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Ίντι Ηλέβεν - Πίτσμπουργκ 0:2
02:30Λουντούν Γιουνάιτεντ - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 2:0
02:30Τάμπα Μπέι Ράουντιζ - Ντιτρόιτ 1:0
03:00Λούισβιλ Σίτυ - Τσάρλεστον 4:1
03:00Μπέρμιγχαμ - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 6:0
03:30Μέμφις - Χάρτφορντ Αθλέτικ 3:1
04:00Νιού Μέξικο - Μαϊάμι 0:3
05:00Μοντερέι Μπέι - Ελ Πάσο 1:0
05:00ΟΚ Μπλουζ - Κολοράντο Σπρινγκς 3:3
05:00Σαν Ντιέγκο Λόιαλ - Σαν Αντόνιο 3:0
05:30Φοίνιξ Ράιζινγκ - Λας Βέγκας Λάιτς 0:0
06:00Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Ρίο Γκράντε 1:1

ΗΠΑ: MLS Next Pro

04:00Σεντ Λούις Σίτι 2 - Σικάγο Φάιρ II 2:1
06:59Κολοράντο Ράπιντς 2 - Μινεσότα 2 4:3πέν.
00:00Κολόμπους Κρού 2 - Νιού Γιόρκ Σίτι II 3:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

01:30Ρίτσμοντ Κίκερς - Τάκσον 3:1
02:30Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς - Γκρήνβιλ Τράιουμφ 5:1
04:00Νόρδερν Κολοράντο - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα 2:0
05:30Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο - Ουνιόν Ομάχα 0:1

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2 - Πλέι Οφς

05:00Βεντούρα - Λονγκ Άιλαντ 2:1

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

02:00Μίτσιγκαν Σταρς - Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ 0:1
02:30Τσατανούγκα - Μέριλαντ Μπόμπκατς 3:0
05:00ΑναβολήΛΑ Φορς - Σίρακιους Παλς -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

00:00Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ - Κάνσας Σίτι Κάρεντ Γ 1:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:00Τόκυο - Σιμίζου 0:2
13:00Καβασάκι - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος 2:1
13:00Σάγκαν Τόσου - Γιούμπιλο Ιβάτα 2:0
13:00Σονάν - Σαπόρο 1:5

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:00Μπλάουμπιτζ - Μίτο 1:1
13:00Κουμαμότο - Τοτσίγκι 2:0
13:00Κουσάτσου - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ 0:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

10:30Ιβάκι - Ματσουμότο Γιαμάγκα 0:0

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

12:00Borneo - Περσίμπ Μπαντάνγκ 4:1
14:15Persikabo 1973 - Πέρσις Σόλο 2:0
16:30Bhayangkara Solo - Περσεμπάγια 1:0
16:30Περσίτα - Dewa United 1:0

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

18:45Σλάιγκο Ρόβερς - Μποέμιανς 2:1
19:00ΑναβολήΣέλμπουρν - Σεντ Πάτρικς -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα

20:00ΚΡ Ρεϊκιαβικ - Βεστμαναεϊάρ 4:0
20:00Χαφναρφιόρντουρ - Ακουρέρι 0:3
22:15Στιαρνάν - Μπρέινταμπλικ 5:2
22:15Φραμ - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ 3:3

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

19:00Fjardabyggd/Leiknir - Αεγκίρ 4:1

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

18:45Βενέτσια - Άσκολι 2:3
19:00Βερόνα - Μπάρι 1:4
22:00Σαλερνιτάνα - Πάρμα 0:2
22:15Μόντσα - Φροζινόνε 3:2

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο

15:00Κιζιλζάρ - Κασπί Ακτάου 1:3
16:00Αστάνα - Ζέτισου 2:2
18:00Ορντάμπασι - Καϊράτ Αλμάτι 1:3
18:00Τόμπολ - Ταράζ 3:5

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:00Φορτζ - HFX Ουόντερερς 1:0
21:00Ατλέτικο Οττάβα - Έντμοντον 2:1
00:00Βαλούρ - Γιόρκ Γιουνάιτεντ 2:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

23:00Σκάρμπορο Μπλουζ - Μπράντφορντ Γκάλαξι Γιούθς 1:0
01:00Σέρμπιαν Γουάιτ Ίγκλς - Τορόντο Φάλκονς 2:0

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ - Γκρουπ υποβιβασμού

15:00Murang'a - Ουαζίτο 3:2

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

14:30Μεϊζού Χάκα - Γουχάν 2:1
14:30Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν - Γκουοάν Πεκίνου 3:0
15:00Κανγκζού Μάιτι Λάιονς - Γκουάνγκτζου 2:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:05Ντεπόρτες Τολίμα - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα 2:2
02:10Αλιάντζα Πετρολέρα - Ατλέτικο Νασιονάλ 0:2
04:15Μιλονάριος - Ντεπορτίβο Κάλι 4:2
22:00Ντεπορτίβο Πάστο - Μπουκαραμάνγκα 1:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Ορσομάρσο - Ούιλα 0:2
23:30Φορταλέζα - Ρεάλ Καρταγένα 3:1

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

12:00Ταϋλάνδη U19 - Μιανμάρ U19 1:0
14:30Βιετνάμ U19 - Μαλαισία U19 2:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00USV Χέρκουλες (Ολλ) - Κονίνκλικε HFC (Ολλ) 3:0
15:00Φόλκερστοουν (Αγγ) - Άσφορντ Γιουνάιτεντ (Αγγ) 4:2
16:00Κλίθεροε (Αγγ) - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ (Αγγ) 2:2
18:30ΑκυρώθηκεVoska Sport (Βμκ) - ΚΦ Εγνατία (Αλβ) -:-
18:30Voska Sport (Βμκ) - Ορικού (Αλβ) 3:2
18:30Μακεντόνιγια (Βμκ) - Λοκομοτίβα Σκόπιε (Βμκ) 2:2
18:30Μπελάσικα (Βμκ) - Sloga Vinica (Βμκ) 4:0
18:30Ντιμπά Αλ Φουιαρά (Ηαε) - Κάζμα (Κβτ) 3:3
18:30Σιένα (Ιτα) - Γκούμπιο (Ιτα) 1:1
18:45ΟΦΗ (Ελλ) - Αστέρας Τρίπολης (Ελλ) 1:0
19:00Γιουβέντους (Ιτα) - Ατλέτικο Μαδρίτης (Ισπ) 0:4
19:00Ιμολέζε (Ιτα) - Ραβέννα (Ιτα) 2:1
19:30Νοτσερίνα (Ιτα) - Τούρις (Ιτα) 1:1
20:00Αλμερία (Ισπ) - Αλ Χιλάλ (Σαρ) 1:2
20:00Γκοζτέπε (Tου) - Αλτινόρντου (Tου) 2:2
20:00Ιωνικός (Ελλ) - Ατρόμητος (Ελλ) 2:2
20:00Λα Νουτσία (Ισπ) - Έλτσε (Ισπ) 0:3
20:00Μούρθια (Ισπ) - Μαρ Μενόρ (Ισπ) 1:0
20:00Ράγιο Μαϊανταχόντα (Ισπ) - Ρεάλ Αβίλα (Ισπ) 2:1
20:00Χιρόνα (Ισπ) - Σαραγόσα (Ισπ) 1:1
21:00Αλμπαθέτε (Ισπ) - Χετάφε (Ισπ) 1:0
21:00Βελέθ (Ισπ) - Μάντσα (Ισπ) 1:1
21:00Βόλος ΝΠΣ (Ελλ) - ΠΑΣ Γιάννινα (Ελλ) 2:0
21:00Μπαρτσελόνα (Ισπ) - Πούμας (Μεξ) 6:0
21:00Σάντα Μάρτα Τόρμες (Ισπ) - Γκουιχουέλο (Ισπ) 0:1
21:30Καλαμόντε (Ισπ) - Μοντίγιο (Ισπ) 0:1
21:30ΑκυρώθηκεΜόστα (Μλτ) - Σάντα Λουτσία (Μλτ) -:-
21:45Ρόμα (Ιτα) - Σαχτάρ Ντόνετσκ (Ουκ) 5:0
22:00Ίμπιζα (Ισπ) - Μαγιόρκα (Ισπ) 0:0

ΚΟΣΜΟΣ: Άραμπ Καπ U20 - Πλέι Οφς

19:30Σαουδική Αραβία U20 - Αίγυπτος U20 2:1πέν.

ΚΟΣΜΟΣ: Τουρνουά COTIF - Πλέι Οφς

23:00Ουρουγουάη U20 - Αργεντινή U20 0:4

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

11:30Λεβάντε Γ (Ισπ) - Οσασούνα Γ (Ισπ) 2:1πέν.
14:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ (Γερ) - Χόφενχαϊμ Γ (Γερ) 2:3
14:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ (Ισπ) - Ρεάλ Μαδρίτης Γ (Ισπ) 0:3
15:00Έρεμπρο Γ (Σου) - AIK Γ (Σου) 1:1
15:00Κολωνία Γ (Γερ) - Τβέντε Γ (Ολλ) 3:2
16:30Χένστεντ-Ούλτζμπουργκ Γ (Γερ) - Βέρντερ Βρέμης Γ (Γερ) 0:2
20:00Ατλέτικο Μαδρίτης Γ (Ισπ) - Αλάμα Γ (Ισπ) 6:1

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:30Πουνταρένας - Ζελεντόν 1:0
02:30Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Ερεντιάνο 1:2
05:00Γουαδαλούπη - Αλαγιουελένσε 1:3
05:00Σάπρισα - Καρταγκίνς 1:1
20:00Γκρέτσια - Σαν Κάρλος 0:1

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

23:00Κονσάλτανς Ντεσαμπαράντος - Limon Black Star 1:1
04:00Λιμπέρια - Καρμελίτα 1:1
20:00ΑΝΡ Γιρακάλ - AD Sarchi 2:1
21:00Κοφούτπα - Πουέρτο Γκολφίτο 2:0

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

02:00Γιονγκ Ολλανδίας - Σίθοκ 1:0
04:15Σερπενχέβελ - Ουνιόν Ντεπορτίβο Μπάντα Αμπού 4:1
00:30Μπάρμπερ - Γιόνγκ Κολόμπια 1:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

22:00Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Ριέκα 3:1

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

12:00Champasak United - Βιενγκτσάν 1:2
12:00Γιάνγκ Έλεφαντ - Λάο Άρμι 0:0
14:00Λουανγκπραμπάνγκ Γιουνάιτεντ - Εζρά 0:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

16:00Ρίγα - Μέτα/ΛΟ 3:2
18:00RFS - Σούπερ Νόβα 2:3
18:00Λιεπάγια - Άουντα 1:0

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

15:00Τούκουμς 2000 2 - Ρεζέκνε 5:0
17:00Βαλμιέρα 2 - Γκρομπίνα 2:3

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Γκόμελ - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 4:1
18:00Δυναμό Μινσκ - Μινσκ 3:1
18:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Σλάβια Μοζίρ 4:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

12:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ 2 - Μπελσίνα 2 2:0
13:00Σλατσκ 2 - Ισλόκ Μινσκ 2 0:4
15:00Ζόντινο 2 - Νέμαν 2 0:2

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

15:00Κάουνο Ζαλγκίρις - Ριτεριάι 2:0
17:55Σούντουβα - Πανεβέζις 4:1

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

17:00Κέργιενγκ - Βιλτζ 1:1
17:00Μοντερκάνγκε - Βικτόρια Ροσπόρτ 5:1
17:00Μόντορφ - Χόστερτ 2:0
17:00Ντιφερντάνγκε - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου 2:3
17:00Φόλα - UNA Στράζεν 2:1
20:00Χεσπεράνγκε - Νιέντερκορν 4:2

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30ΑναβολήSable Farming - Καμούζου Μπάρακς -:-
15:30Ρεντ Λάιονς - MAFCO 0:1
15:30Τσίβο Γιουν. - Silver Strikers 1:1

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

22:00Μπουντούτσνοστ - Ντέσιτς 0:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:05Μοντερέι - Κλαμπ Λεόν 5:1
05:05Σάντος Λαγκούνα - Κρούζ Αζούλ 4:0
20:00Τολούκα - Κλαμπ Τιχουάνα 3:1
00:00Ατλέτικο Σαν Λουίς - Νεκάξα 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Ατλέτικο Σαν Λουίς U20 - Νεκάξα U20 2:2
17:00Κλαμπ Αμέρικα U20 - Χουάρεθ U20 1:1
17:00Τολούκα U20 - Κλαμπ Τιχουάνα U20 2:2
20:00Πατσούκα U20 - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες U20 1:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

01:00ΟΝΑΜ Πούμας Γ - Ατλέτικο Σαν Λουίς Γ 3:0

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Γιανταναρμπόν - Αγιεγιαβαντί 0:0

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:00Ferroviario Lichinga - ENH Βιλανκούλο 2:1
15:00Matchedje Mocuba - Φεροβιάρο Μπέιρα 0:2
15:00Μαπούτο - Black Bulls 0:1
15:00Φεροβιάριο Νατσάλα - Φεροβιάριο 0:3

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Μπάλτι - Μιλσάμι 1:1
20:00Πετροκούμπ - Ντάτσια Μπουιουτσάνι 1:0

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00HB Τόρσαβν - Αργκίρ 3:0
17:00Ρούναβικ - Στρέιμουρ 0:1
17:00Τόφτιρ - Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ 7:2

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

15:30Undri - Φουγκλαφιορντούρ 1:2
17:00Βίκινγκουρ 2 - 07 Βέστουρ Σόρβαγκουρ 2 2:0

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

18:00Ζ'Ατέτ - Μπέντελ 1:0

ΝΙΓΗΡΙΑ: Αϊτέο Καπ

18:00Ακουά - Κόγκι Γιουνάιτεντ 1:2

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

04:00Ντιριάνγκεν - Μαναγκούα 0:0
04:00Οκοτάλ - Ματαγκάλπα 1:1
00:00Sport Sebaco - UNAN-Μαναγκούα 5:0

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

01:00Ντιριάνγκεν U20 - Μαναγκούα U20 1:2
01:00Οκοτάλ U20 - Ματαγκάλπα U20 1:1
20:00Γιουβέντους Μαναγκούα U20 - Εστέλι U20 0:7
21:00Sport Sebaco U20 - UNAN-Μαναγκούα U20 1:2
22:00Φερέτι U20 - Γιαλάπα U20 4:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Κρίστιανσουντ - Μόλντε 2:3
19:00Λίλεστρομ - Τρόμσο 1:1
19:00Σάντεφιόρντ - Βίκινγκ 2:2
19:00Στρόμσγκοντσετ - Σάρπσμποργκ 08 3:1
19:00Χάουγκεσουντ - Γερβ 3:1
21:00Βαλερένγκα - Αάλεσουντ 4:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:00Ράουφος - Στιόρνταλς Μπλινκ 2:2
16:00Σόγκνταλ - KFUM Όσλο 1:2
16:00Στάμπαεκ - Μπραν 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

14:00Μπράβαγκ - Φριγκ 2:0
18:30Έιντσβολντ - Τρόμσντάλεν 4:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

14:00Ινστράντενς - Μπιάσεν 0:6
17:00Τίλερ - Μπόντο/Γκλιμτ 2 1:1
17:00Τριγκ/Λάντε - Γιούνκερεν 0:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

13:00Σκιερβόι - Λόρενσκογκ 1:3
16:00Τρόμσο 2 - Μιόλνερ 0:1
17:00Μιοντάλεν 2 - Χάρσταντ 3:2
18:30Μπόσεκοπ - Λίλεστρομ 2 0:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

16:00Brann Γ - Λιν Γ 4:0
16:00Άρνα Μπιόρναρ Γ - Αβαλντσνές Γ 2:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες - Πρώτη φάση

13:00Τρόμσο Γ - Χόνεφος Γ 1:0
14:00Άαλεσουντ Γ - Κλεπ Γ 5:4
16:00Γκραντ Μπόντο Γ - Όβρεβολ Χόσλ Γ 0:2
16:00Γκρίμσταντ Γ - Ασάνε Γ 1:2

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Γκάλαξι - Αμαζούλου 0:0
18:30Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - Τσίπα Γιουνάιτεντ 1:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Γιεονμπούκ - Ουλσάν Χιουντάι 1:1
13:30Νταεγκού - Ίντσεον 2:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Τσουνγκνάμ Ασάν - Γκουάνγκτζου 0:2
13:30Νταέτζεον - Μπουσάν 3:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

13:15Γκρόνινγκεν - Φόλενταμ 2:2
15:30Ναϊμέγκεν - Τβέντε 0:1
15:30Φίτεσε - Φέγενορντ 2:5
17:45Αλκμάαρ - Γκόου Εχέντ Ιγκλς 2:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

13:15Ζβόλε - Γκράαφστσαπ 2:1

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

02:00UPNFM - Ρεάλ Σοσιεδάδ 2:0
04:15Honduras Progreso - Μάραθον 0:2
04:30Βίντα - Olancho 1:0
04:30Ολίμπια - Βικτόρια 2:0

ΟΥΑΛΙΑ: Λιγκ Καπ

15:30Γκρέστφορντ - Έρμπας 2:1
16:30Κάρντιφ Μητροπολιτική - Νιουτάουν 2:1
16:30Τσιρκ ΑΑΑ - Μπάλα Τάουν 1:6

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

16:30Κισβάρντα - Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι 4:2
18:45Ακαδημία Πούσκας - Ουίπεστ 2:0
21:00ΜΟΛ Φέχερβαρ - Χόνβεντ 4:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

18:30Κσακβαρί - Σιόφοκ 1:0
18:30Μοσονμαγκιαροβάρι - Αϊκά 2:1
18:30Νηιρεγκιάζα - Χαλαντάς 0:1
18:30Ντορόγκι - Γκιρμότ 1:4
18:30Σζεντλόρινκ - MTK Βουδαπέστης 3:3
20:00Γκιόρ - Σζέγκεντ 1:2
20:00Κοζαρμισλένι - Τισζακέτσκε 3:1
20:00Μπεκεσκαμπά - Καζιντσμπάρτσικε 6:1
20:00Μπουνταφόκι - Πεκσί 2:2

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο

12:00Γκάρντονι Βαρόζι - Ναγκικάνιζσσα 2:3
17:00Μονόρι - Τσεγκλεντί 1:0παράτ.
17:30Kecel - Deszki 0:1
17:30Matraderecskei - Vac VLSE 3:0
17:30Rabaszentandras - Ζαλασζεντγκροτί 0:3
17:30Sopte - Devecser 4:1
17:30Ugod - Mezoors 1:5
17:30Ίμπρανι - Ματεσζαλκάι 0:1πέν.
17:30Καλοκσάι - Τεστβερισέγκ 1:0παράτ.
17:30Καρανσλαπούιτο - Μπαλκανί 6:0
17:30Κισκουνφελεγκιχαζί - Χοντμεζοβασαρχέλι 0:5
17:30Κορμέντ ΒΣΕ - Ζσάμπεκ 0:8
17:30Λεταβερτές - Χάτβαν 0:5
17:30Μενφοτσανάκ - Μπαλατονφουρεντί 0:2
17:30Μπονιχάντ - Επιτόκ 2:3πέν.
17:30Μπούργκιι - Κετσκεμετί 1:0
17:30Ναγκιντομπόσι - Ουιφεχέρτο 0:5
17:30Νταμπάς-Γκιόν - Σζεκούτας Τσ 1:4
17:30Ουρκούτ - Σοπρόν 2:0
17:30Πεκσβαράντ - Κέλεν 1:0
17:30Πέστσι - Σζέπετνεκ 2:0
17:30Πούτνοκ - Σένιο Κάρνιφεξ 2:0
17:30Ραμπαπάτγι - Κομαρόμι 1:3
17:30Σαρόζντ - Ντουναχαρασζτί 1:2
17:30Τεσκάντ - ΒΒΣΚ-Ζούγκλο 0:7
18:00Εντελενί - Χαϊντουσζομποσζλόι 3:1
19:00Μπαλμαζουιβαρόσι - Χιντασνεμέτι 1:2παράτ.

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Ντιν. Σαμαρκάντ - Νασάφ Καρσί 0:4

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:30Τσερίτο - Μπόστον Ρίβερ 0:3
16:15Φίνιξ - Μοντεβιδέο Σίτι 1:0
21:00Ντανούμπιο - Μαλντονάντο 0:0
00:30Ντιφενσορ Σπόρτινγκ - Πενιαρόλ 2:3

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

16:00Λα Λουζ - Βίλα Εσπανιόλα 1:1
18:30Ράμπλα Τζούνιορς - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο 1:0

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

00:00Veraguas - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο 0:3
02:15Herrera - Ιντεπεντιέντε 0:5
04:30Πλάζα Αμαδόρ - Τάουρο 1:0
00:00Potros del Este - Αλιάντζα 2:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:0012 ντε Οκτούμπρε - Λιμπερτάδ 1:3
02:15Τσέρο Πορτένο - Νασιονάλ Ασουνσιόν 0:0
23:00Σολ Ντε Αμέρικα - Γκουαρανί 1:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:00Ρούμπιο Νου - Κολεγκιάλες 1:2
17:00Φερνάντο ντε λα Μόρα - Σπορτίβο Τρινιντένσε 0:2

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Μπινασιονάλ - Αγιακούτσο 4:1
02:00Σπορ Χουνκάιο - ΑΝΤ Τάρμα 1:1
19:00Σέζαρ Βαλέγιο - Γκράου 0:1
21:15Ντεπ. Μουνισιπάλ - Σπορ Μπόυζ 2:2
23:30Σιενσιάνο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες 1:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

23:00Cusco - Λακουαμπάμπα 2:0
21:00Ουνιόν Κομέρτσιο - Los Chankas 4:0
23:00Αλφόνσο Ουγκάρτε - Pirata 2:1
23:00Χουάν Άουρικ - Union Huaral 4:1
23:30Κομερσιάντες Ουνίντος - Santos 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

23:30Σέζαρ Βαλέγιο Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ 1:4
19:00Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ - Killas Γ 3:2
19:30Atletico Trujillo Γ - Σπορ Μπόυζ Γ 2:1
23:30Κάρλος Μανούτσι Γ - Ουνιβερσιτάριο Γ 1:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Βάρτα Πόζναν - Στσζέτσιν 1:2
18:30Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λεχ Πόζναν 1:1
21:00Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ρακόφ 1:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40Τίχι - Ποντμπεσκίτζιε 1:4
16:00Σκρα - Τερμάλιτσα Μ-Μ. 0:2
19:00Πούσζτζα - Τσοΐνιτσε 3:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Σλασκ 2 - Πολόνια Βαρσοβίας 1:1
17:00Λεχ Πόζναν 2 - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ 2:3
17:00Χάτνικ Κρακοβίας - Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ 6:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

16:30Wiazownica - Ορλέτα Ραντζίν 1:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

17:30Σάντα Κλάρα - Κάζα Πία 0:0
20:00Μπράγκα - Σπόρτινγκ 3:3
22:30Πορτιμονένσε - Μποαβίστα 0:1
22:30Τσάβες - Γκιμαράες 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Φεϊρένσε - Εστρέλα ντα Αμαντόρα 1:1
17:30Μορεϊρένσε - Βιλαφρανκουένσε 1:0
20:00Πόρτο Β - Κοβίλα 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Προκριματικά

19:00Μπενφίκα U23 - Πορτιμονένσε U23 7:2
20:00Λεϊσόες U23 - Φαμαλικάο U23 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

16:00Σεπσί - Αράντ 0:0
18:30Τσίντια Ταργκόβιτσε - Κλουζ 0:2
21:30Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1:2

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Τορπέντο Μόσχας - Κίμκι 1:3
17:30Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Δυναμό Μόσχας 0:2
20:00Ροστόφ - Έρενμπουργκ 2:1
20:00Σότσι - Νίζνι Νόβγκοροντ 2:1

ΡΩΣΙΑ: FNL

16:00Ούφα - Αλάνια Βλαντικαφκάζ 1:3
16:00Ροντίνα Μόσχας - Βόλγκα-Γκάζπρομ 0:0
17:00Βόλγκα - Κούμπαν 1:4
17:00Καμάζ - Κράσνονταρ 2 1:1
19:00Δυναμό Μακατσκαλά - Σινίκ Γιάροσλαβ 2:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

16:00Λέτζιον Ντάιναμο - ΣΚΑ Ροστόφ 0:1
17:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Forte Taganrog 2:1
17:00Μπιολόγκ - Σπαρτάκ Ναλτσίκ 3:2
18:00Μαϊκόπ - Τσάικα 0:1
18:30Τσερνομόρετς - Δυναμό Στάβροπολ 1:0
19:00Ρότορ Βόλγκογκραντ - Μασούκ 2:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

12:30Ουράλ 2 - Νόστα 2:2
13:00Νοβοσιμπίρσκ - Τορπέντο Μιάς 0:1
16:00Έρενμπουργκ 2 - Τσέλιαμπινσκ 0:3
16:00Κίμικ Αβγκούστ - Τιουμέν 1:2

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:55Ράντνικ - Κολουμπάρα 0:0
22:00ΑναβολήΠαρτιζάν - Νάπρεντακ -:-
22:00Τσουκαρίκι - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα 2:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Γιεντίνστβο - Ραντ 0:0
20:00Τράγιαλ Κρούσεβατς - ΙΜΤ Νόβι Βαλιγραδίου 2:3

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Γιάνγκ Λάιονς - Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. 4:2

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

14:00Χιμπέρνιαν - Χαρτς 1:1
17:00Νταντί Γιουνάιτεντ - Λίβινγκστον 0:1

ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών

15:00Γλασκώβη Γ - Σπάρτανς Γ 7:0
17:00Χαρτς Γ - Πάρτικ Θιστλ Γ 3:1
18:00Νταντί Γιουνάιτεντ Γ - Μάδεργουελ Γ 1:1
18:00Ρέιντζερς Γ - Μπράεχεντ Γ 14:0
18:00Χάμιλτον Γ - Αμπερντίν Γ 3:1
18:10Σέλτικ Γ - Χιμπέρνιαν Γ 9:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

19:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Σκάλιτσα 3:0
19:00Σπορ Ποντμπρεζόβα - Ντουνάισκα Στρέντα 0:0
21:30Σπάρτακ Τρνάβα - Ζίλινα 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Περτζάλκα - Ποβάζσκα Μπίστριτσα 2:1
11:30Σαμορίν - Τάτραν Πρέσοφ 3:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Ανατολή

14:00Τατράν Οράβσκε Βέσελε - Φιλακόβο 1:0
18:00Καλίνοβο - Σνίνα 1:1
18:00Ριμάφσκα Σόμποτα - Σλάβια Κόζιτσε 3:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Δύση

18:00Γκαλάντα - Μαλτζενίτσε 2:2
18:00Μπελούσα - Νόβε Ζάμκι 3:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

18:30Γιάροβτσε Μπρατισλάβας - Ντόμινο 0:1
18:30Ιβάνκα πρι Ντουνάι - Μαλακί 1:2
18:30Νόβα Ντέντινκα - Ροβίνκα 0:4
18:30Ντουναΐσκα Λούζνα - Καλίνκοβο 3:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ

11:30ΑναβολήΜπενεσόβα - Λιπτόσκα Στιαβνίτσα -:-
18:30Κράζνο - Ζαρνόβιτσα 4:0
18:30Λ. Χραντόκ - Μπάνικ Στρανάβι 0:2
18:30Μακόφ - Κάντσα 1:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή

17:30Γκέρλαχοφ - ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς 0:1
17:30Κέτσνετς - Μλάντοστ Κάλσα 0:4
17:30Λουμπόβνα - Ρουντνάρι 3:1
17:30Ρασλάβιτσε - ΤΑΤΡΑ Σοκολάνι 1:1
17:30Σαμπίνοφ - Σπαρτάκ Μεντζέφ 2:1
17:30Σοκόλ Λουμπότιτσε - Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ 4:3
17:30Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο - Βέλκι Σάρις 0:0
17:30Σπίσκε Ποντράντιε - Τσάνα 3:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση

18:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β - Τρεμπάτιτσε 1:2
18:00Ιμέλ - Κολαρόβο 0:1
18:00Λοκομοτίβα Κοζαρόβτσε - Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ 0:3
18:00Μπλάβα - Γκαμπτσίκοβο 4:2
18:00Πάτα - Μπολεράζ 2:2
18:00Χουρμπάνοβο - Γκμπέλι 3:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

12:00GFC Γ - Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ 1:3
12:00Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ 0:3
12:00Σπάρτακ Τρνάβα Γ - Ρουζομπέροκ Γ 2:1
12:00Τρέντσιν Γ - Ζίλινα Γ 10:0
18:00Περτζάλκα Γ - Νόβε Ζάμκι Γ 3:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Ραντόμλιγιε - Μούρα 1:1
21:15Μάριμπορ - Ολίμπια Λιουμπλιάνα 0:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

18:30Γκροσούπλιε - Κρσκο 1:1
18:30Μπέλτιντσι - Γιάντραν Ντεκανί 3:0

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Σαχαφί - Γκααντιίντκα 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Κάλμαρ - AIK Στοκχόλμης 1:0
16:00Σίριους - Μάλμε 2:1
16:00Χάμαρμπι - Σούντσβαλ 3:0
18:30Βάρναμο - Ντζουργκάρντεν 0:0
18:30Μιάλμπι - Έλφσμποργκ 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Έστερσουντ - Λαντσκρόνα 3:1
16:00Χάλμσταντ - Ντάλκουρντ 3:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

18:00Ουμέα - Σολεντούνα 2:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

15:00Σουντ - Έστερσουντ 1:4

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

15:00Ουπσάλα - Σαντβίκενς 0:0
16:00Στόκσουντ - Σκίλγιεμπο 3:4

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

14:30Σαβεντάλενς - Χόγκανας 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

16:00Κρίστιανσταν - Μπέργκα 4:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

18:00Γιουνάιτεντ Νόρντικ - Κάρλμπεργκς 2:0
18:00Εσκιλστούνα - Ασιρίσκα 1:4

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

15:00Σάφλε - Στένουνγκσουντς 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

13:00Τιμ TG FF Γ - Μαλαμπάκενς Γ 4:5

ΤΑΙΒΑΝ: Πρέμιερ λιγκ

11:00AC Taipei - Taiwan Shihu 2:2
11:00Ταϊβάν Στιλ - Ταϊτσούνγκ Φουτούρο 0:3
11:00Τάιπαουερ - Χανγκ Γουέν 0:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:15Γκιρεσούνσπορ - Ανταναντεμίρσπορ 2:3
19:15Καραγκουμρούκ - Αλάνιασπορ 2:4
21:45Αντάλιασπορ - Γαλατασαράι 0:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: Rezerv Lig

17:00Μπεσίκτας 2 - Καϊσέρισπορ 2 0:2
17:00Σίβασπορ 2 - Γκαζιαντεπσπόρ 2 1:1

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

16:00Αλτίν Ασίρ - Αχάλ 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Μλάντα Μπόλεσλαβ - Γιάμπλονετς 2:2
17:00Σλόβακο - Χράντεκ Κράλοβε 1:0
17:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σπάρτα Πράγας 0:2
20:00Σλάβια Πράγας - Ζλιν 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:30Σπάρτα Πράγας Β - Βισκόφ 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Αντμίρα Πράγας - Ντούκλα Πράγας Β 2:1
18:00Πολβτάφσκα ΦΑ - Χοστούν 0:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου - Μπάνικ Μοστ-Σου 1:0
11:15Χράντεκ Κράλοβε Β - Μλάντα Μπόλεσλαβ Β 0:0
12:00Τέπλιτσε Β - Μπροζάνι 1:2
18:00Ζάπι - Παρντούμπιτσε Β 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Οστράβα Β - Ρόζιτσε 1:2
11:15Ουνίτσοφ - Κβιτόβιτσε 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Ντομάζλιτσε Β - Σόμπεσλαβ 3:2

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

15:30Αντμίρα Πράγας Β - Ουζέντ Πράγας 0:1
17:00Βίλεμοφ - Λούνι 1:4

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:15Λίμπερετς Β - Χρούντιμ Β 1:0
18:00Μπενάτκι - Ζενίτ Κάσλαβ 3:1
18:00Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ - Ντομπρόβιτσε 2:0
18:00Τορνόφ - Τρούτνοφ 1:2
18:00Χλίνσκο - Νόβι Μπιντζόφ 2:1

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

18:00Ζνταρ ναντ Σαζαβού - Σταρτ Μπρνο 1:0
18:00Μπρο Μποχούνιτσε - Λανζχότ 1:0
18:00Σπέριτσε - Μπίστριτσε ναντ Περνστέινεμ 5:1
18:00Τασόβιτσε - Χούμπολετς 5:0

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

18:00Βσετσόβιτσε - Μπζένετς 5:2
18:00Σάμπερκ - Κοζλόβιτσε 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

16:00Κρνοφ - Μπρούνταλ 0:1
18:00Μπίλοβετς - Βαλάσκε Μετζιρίτσι 2:2
18:00Μποχούμιν - Νόλε Πολάνκα ναντ Όντρου 4:1
18:00Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ - Κάρβινα Β 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

15:00Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου Β - Βρτσλάμπι 6:1
18:00Πολίς ναντ Μετούχι - Λιμπτσάνι 3:0
18:00Ριχνόφ ναντ Κνεζνού - Χόριτσε 6:1
18:00Τρέμπες - Τινίστε ναντ Όρλιτσι 2:3

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

11:30Σκάλιτσε - Ζελέζνι Μπροντ 5:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

18:00Βρεσίνα - Μπρουσπέρκ 1:2
18:00Μοραβάν Ολντρίσοφ - Χάι βε Σλέζσκου 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

18:00Κόνιτσε - Σοκόλ Μποχουνόβιτσε 1:1
18:00Μεντλόφ - Βότιτσε 1:0
18:00Μπρόντεκ ου Πρέροβα - Ζάμπρε 1:1
18:00Ντολάνι - Σίγκμα Λούτιν 3:1
18:00Τσετσόβιτσε - Ραπότιν 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

18:00Βισόκε Μίτο Β - Τσότσεν 8:3
18:00Λανσκρούν - Λάζνε Μπόντανετς 1:1
18:00Μοράφσκα Τρεμπόβα - Πρελούτς 1:0
18:00Παρντούμπιτσκι - Χερμανούφ Μεστέκ 3:2
18:00Σβιτάβι - Λιτομίσλ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

19:00Τσότικοφ - Στάνκοφ 7:1
19:00Χολίσοφ - Ζρουτς 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

18:00Τέμπο Πράγας - Βίσεραντ 6:1

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

17:30Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. - Λέντετς ναντ Σαζαβού 1:1
17:30Πελχρίμοφ - Οκρίσκι 1:1
17:30Πόλνα - Ζιρόβνιτσε 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

18:00Νεντάσοφ - Μπρούμοφ 3:5
18:00Σοκόλ Νεβσόβα - Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ 3:1
18:00Στίτνα ναντ Βλάρι - Μορκόβιτσε 2:1
18:00Φράνκοβα Λότα - Λουχατσόβιτσε 1:1

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

11:00Κάγια - Άζκαλς 1:0
14:00Maharlika - United City 0:5

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

16:00Κουόπιο - Χόνκα 1:1
19:00Ούλου - Ελσίνκι 1:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Γιάρο - KPV 3:0
18:30Μικέλι - Εκενάς 2:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

19:00Ιλβ 2 - Ιλβ-Κισσά 2:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

17:00Καγιάανιν Χάκα - GBK Κόκολα 2:1
18:30Νάρπες Κραφτ - Χέρκουλες 4:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

15:00Ιλβ Γ - ONS Ούλου Γ 1:0

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

03:00Νασίνου - Νάντρογκα 0:2
05:00Ταϊλέβου Ναϊτασίρι - Λαουτόκα 2:2
07:00Σούβα - Νάντι 0:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:30Έβερτον Ντε Βίνα - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 1:1
20:15Παλεστίνο - Αουντάξ Ιταλιάνο 3:3
22:45Ουνιόν Εσπανιόλα - Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή 1:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

03:00Ντεπόρτες Τεμούκο - Πουέρτο Μοντ 0:1
03:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν - Κοπιαπό 3:0
18:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Φεροβιάριο 2:2

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Λος Άντες - Σαν Αντόνιο Ουνίντο 1:0
23:00Ροντελίντο - Αρίκα 2:3
22:00ΜαταιώθηκεΙντεπεντιέντε Κοκένες - Ρεάλ Σαν Ζοακίν 0:2
22:00Λαουτάρο - Αϊμπίρια 2:1
23:00ΑναβολήΝτεπόρτες Κονσεπσιόν - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.