ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 24.03.2024 » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
Aποδόσεις από την Bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Ιωνικός - ΠΑΕ Χανιά 5:115:00Μακεδονικός - Λεβαδειακός 1:3
15:00Νίκη Βόλου - ΑΕΛ 1:1
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Αιολικός - Ηρακλής 1:115:00Κοζάνη - Αναγέννηση Καρδίτσας 1:0
15:00Παναχαϊκή - Γιούχτας 0:1
16:00ΑναβολήΑιγάλεω - Παναθηναϊκός Β -:-
16:00ΑναβολήΔιαγόρας - Ολυμπιακός Β -:-
16:00ΑναβολήΚαμπανιακός - ΠΑΟΚ Β -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος
17:00Ουόρθινγκ - Μπαθ 2:2ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον
17:00Κρέι Ουόντερερς - Φόλκερστοουν 0:1ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
15:00Έβερτον Γ - Λίβερπουλ Γ 0:016:00Μπρίστολ Σίτι Γ - Τότεναμ Γ 0:1
17:00Λέστερ Γ - Μπράιτον Γ 2:3
18:30Γουέστ Χαμ Γ - Τσέλσι Γ 0:2
21:30Άστον Βίλα Γ - Άρσεναλ Γ 1:3
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών
16:00Κρίσταλ Πάλας Γ - Γουότφορντ Γ 3:016:00Μπέρμιγχαμ Γ - Λιούιζ Γ 2:0
16:00Μπλάκμπερν Γ - Σαουθάμπτον Γ 2:1
16:00Σάντερλαντ Γ - Ντάρχαμ Γ 5:3
16:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ - Ρέντινγκ Γ 5:1
16:00Τσάρλτον Γ - Λόντον Σίτι Λιονέσες Γ 1:2
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών Βορράς
16:00Μπέρνλι Γ - Στόουκ Σίτι Γ 2:116:00Ντέρμπι Γ - Φίλντε Γ 2:1
16:00ΑναβολήΧάλιφαξ Γ - Νότινγκχαμ Φόρεστ Γ -:-
16:00Χάντερσφιλντ Γ - Λίβερπουλ Φεντς Γ 1:1
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών Νότος
16:00Μίλτον Κέινς Ντονς Γ - Κάρντιφ Σίτι Λέιντιζ Γ 3:016:00Όξφορντ Γιουνάιτεντ Γ - Λόντον Μπιζ Γ 3:1
16:00Πόρτσμουθ Γ - Ράγκμπι Μπόρο Γ 4:0
16:00Τσέλτεναμ Γ - Μπιλερικέι Γ 4:2
ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ
23:00Τεμπέτε - Ριβαρτιμπονιτιέν 0:022:00Γιουβέντους - Ρασίνγκ Χαϊτιέν 1:2
22:00Ουαναμίνθε - Ρασίνγκ ντε Γκοναΐβς 0:0
22:00Ρίαλ Χόουπ - Φίκα 2:0
23:00Κοσμόπολαϊτς - Βαλτιμόρη 0:1
ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1
17:30Ζομάν - Σπόρτινγκ Γκανόα 0:117:30Κορόγκο - Ακαντέμιε ντε FAD 1:2
20:00Στέλα Αντιαμέ - ΣΟ Αρμί 1:2
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
16:30Μάγκρα - Κονσταντίν 2:323:00USM Αλζέρ - Μπίσκρα 1:0
23:00Ες Σετίφ - Κλεφ 0:0
23:00Καμπίγιε - Μπελούιζνταντ 0:1
ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ: ΑΜΦΑ Πρέμιερ Λιγκ
00:00Πάρχαμ - Πίγκοτς Μπούλετς 3:302:00ΣΑΠ - Άστον Βίλα 1:0
22:00Εμπάιερ - Γκριν Σίτι 0:1
00:00Γκρίνμπεϊ Χόπερς - Γκρενάντες 3:7
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
02:00Χιμνάσια Χουχούι - Πατρονάτο 1:1 [ 2.05 | 3.30 | 3.80 ]ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
01:00Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Σολ ντε Αμέρικα 1:001:30Ντάγκλας Χέιγκ - 9 ντε Τζούλιο Ραφαέλα 1:1
02:00Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Αρτζεντίνο ΜΜ 0:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
00:00Μερσέντες - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα 1:1ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα
01:30Μπόκα Τζούνιορς - Σεντράλ Νόρτε 3:0ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Γκρουπ υποβιβασμού
22:00Καϊκουέτιο - CDRA 1:200:00Σάντα Φε - Γιόνγκ Αρούμπα 1:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
06:00Ουόλονγκονγκ Γουλβς - Ουέστερν Σίδνεϊ Ουόντερερς U21 0:206:00Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ - Σάδερλαντ Σαρκς 1:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ
07:00Μπρισμπέιν U21 - Ουίνουμ Γουλβς 1:108:30Ολύμπικ - Γκολντ Κόαστ Νάιτς 0:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών
05:00Κανμπέρα Γ - Ουέλινγκτον Φίνιξ Γ 1:007:00Μπρισμπέιν Γ - Περθ Γ 2:0
07:00Σίδνεϊ Γ - Αδελαϊδά Γ 3:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
15:30Κλάγκενφουρτ - ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) 2:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
16:00Βόλφουρτ - Ντορνμπάιρνερ 4:116:00Ρόδις - Κούφσταϊν 2:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
16:00Ράντερσντορφ - Πίνκαφελντ 2:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
12:00Ντονάου Κλάγκενφουρτ - KAC 1909 0:516:00Σπίταλ - Άτους Φέρλαχ 4:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
16:00Μπράμπεργκ - Κουχλ 1:3ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ
11:30Τιρόλ (Ερασ.) - ΣΚ Σεντ Γιόχαν 2:112:30Ινσμπρούκερ AC - Φούγκεν 4:0
17:00Τελφς - Εμπς 2:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
11:30WAF Μπριγκιτενάου - Ντιναμό Χέλφορτ 2:411:30Σλόβαν Χακ - Βιέννη 1980 4:3
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών
12:00Βάκερ Τιρόλ Ίνσμπρουκ Γ - Αούστρια Βιέννης Γ 0:413:00Στούρμ Γκρατς Γ - Άλταχ/Βόντερλαντ Γ 0:2
ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
15:30Ναμούρ - ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ 0:416:00Κνόκε - Λέουβεν Β 2:1
16:00Τινέ - Χούγκστρατεν 3:0
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF
16:00Βάρναντ - Γκάνσορεν 5:016:00Ρεμπεκουάζ - Τουρνέ 0:0
16:00Χαμουάρ - Ρόιαλ Γιούνιον Σεντ Ζιλουάζ 2 0:3
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A
16:00Βέτερεν - Μερελμπέκε 2:516:00Βούρντε Απελτέρε - Ουντενάαρντε 0:0
16:00Πέτεγκεμ - Εεντρ. Άαλστ 2002 1:6
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B
16:00Λόντερζιλντ - Ντίεγκεμ 2:5ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες
16:00Σταντάρ Λιέγης II Γ - Φάμκε Μέρκεμ Γ 3:0ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα
01:00Καραμπόμπο - Εστουντιάντες Μέριδα 1:021:00Λα Γκουαΐρα - Ζαμόρα 2:1
23:45Μονάγκας - Καράκας 1:1
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα
23:00Μαρίτιμο - Δυναμό Πουέρτο 2:0ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Εθνών CONCACAF - Λιγκ Α - Πλέι Οφς
00:00Τζαμάικα - Παναμάς 1:0 [ 2.90 | 3.20 | 2.45 ]ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Εθνών CONCACAF - Πλέι Οφς Προβιβασμού
01:15Κόστα Ρίκα - Ονδούρα 3:1 [ 2.20 | 3.00 | 3.50 ]ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH
16:30Γκόρνι Ράχιτς - Γκοράζντε 1:216:30Σέλικ Ζένιτσα - Μλάντοστ DK 2:1
16:30ΤΟΣΚ Τεσανί - Γκράντατσα 3:2
19:30Σλόμποντα - Μπανόβιτσι 3:1
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
16:00Ομάρσκα - Λάκτασι 2:1ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
15:00Σπαρτάκ Πλόβντιβ - Ασενόβετς 5:015:00Χάσκοβο - Ντιμίτροβγκραντ 1:1
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή
15:00Κουμπράτ - Φράτρια 0:515:00Λοκομοτίφ Ρούσε - Σπαρτάκ Βάρνα II 0:1
15:00Λουντογκόρετς III - Σβετκάβιτσα 3:0
15:00Ουστρέμ Ντοντσέβο - Ντούναβ Ρούσε II 2:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο - Πρώτη φάση
00:00Πλασίντο ντε Κάστρο - Γκαλβέζ 1:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαζονένσε - Δεύτερη φάση
21:45Οπεράριο Εσπόρτε Κλούμπ - Νασιονάλ-ΑΜ 2:221:45Σάο Ραϊμούντο - Μαναουάρα 1:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλιένσε - Πλέι Οφς
20:30Κάπιταλ - Μπραζιλιένσε 3:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα - Πλέι Οφς
21:00Πόρτο Βιτόρια - Ρίο Μπράνκο 1:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε - Πλέι Οφς
01:30Αβάι - Μπρούσκε 2:221:00Κριτσιούμα - Μπάρα 3:1πέν.
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε 2
20:30Μαρανγκουάπε - Τιραντέντες 0:122:00Ικάσα - Πακαγιούς 2:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μαρανένσε
21:00Κορντίνο - Πινέιρο 2:221:00Τούντουμ - Τσαπαντίνια 5:4
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε - Πλέι Οφς
00:00Ουνιάο Ροντονόπολις - Μίθτο 2:123:30Kουιάμπα - Λουβερντένσε 4:3
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο - Θέσεις 5η - 8η
23:30Πούσο Αλέγκρε - ΑΘλέτικ Κλαμπ 1:3ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε - Πλέι Οφς
23:30Κοριτίμπα - Μαρινγκά 0:0 [ 1.50 | 3.80 | 5.75 ]ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α2 - Πλέι Οφς
00:15Βέλο Κλουμπ - Σάο Ζοσέ EC 2:116:00Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους - Φεροβιάρια 1:1
16:10Πορτουγκέζα Σαντίστα - Νοβέμπρο 3:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α4
00:00Ιντεμπεντέντε ΣΠ - Φρανκάνα 0:215:00XV ντε Ζάου - Σάο-Καρλένσε 1:0
15:00Βότσεμ - Οντάξ-ΣΠ 0:3
15:00Πεναπολένσε - Μπαρέτος ΕΚ 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροντονιένσε
01:30Γι-Παρανά - Πόρτο Βέλο 0:221:30Γκένους - Ουνιάο Κακοαλένσε 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Πρώτη φάση
00:30Μόντε Ροράιμα - Προγκρέσο 5:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σερτζιπάνο - Πλέι Οφς
23:00Λάγκαρτο - Φάλκον 2:1πέν.ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σουλ-Ματογκροσένσε - Πλέι Οφς
23:00Ακουινταουανένσε - ΑΑ Πορτουγκέζα 0:121:30Ντουράντος - Κόστα Ρίκα 2:1πέν.
22:00Οπεράριο MS - Ιβινέμα 1:1πέν.
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Τοκαντινένσε - Πλέι Οφς
21:00Τοκαντινόπολις - Κάπιταλ FC 1:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Αλαγκόας - Πλέι Οφς
00:00CSA - Μούριτσι 3:320:15Πενεντένσε - Κορουρίπε 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Βέρντε
23:00Αμαζόνας - Ρέμο 2:222:00Γκόιας - Βίλα Νόβα 1:1
22:00Παϊσαντού - Μαναούς 4:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Νορντέστε
23:00ΑΕ Άλτος - Αμέρικα-ΡΝ 1:101:30ABC - Σπορ Ρεσίφε 0:2
01:30Φορταλέζα - Βιτόρια 0:1
21:00Ιταμπαϊάνα - Μποταφόγκο PB 0:1
21:00Μπαΐα - Μαρανχάο 1:0
21:00Τρέτζε - Τσεάρα 0:1
00:00Ναούτικο Ρεσίφε - CRB 1:1
00:00Χουαζεϊρένσε - Ρίβερ-ΠΙ 4:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
20:00Αλαγκόινας U20 - Γιακουιπένσε U20 1:220:00Κονκουίστα U20 - Ιταμπούνα U20 1:1
20:00Λεόνικο U20 - SSA U20 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Capixaba U20
00:30Τζαγκουάρε U20 - Νόβα Βενέτσια U20 2:321:00ΣΑΟ Ματέους U20 - Ρεάλ Νοροέστε U20 2:3
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
21:00Ιράτι U20 - Παρανά Κλουμπ U20 0:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
15:00Παλμέιρας Γ - Μποταφόγκο RJ Γ 0:220:00Αμέρικα Μινέιρο Γ - Σάντος Γ 2:1
20:00Γκρέμιο Γ - Φλουμινένσε Γ 3:2
ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες
22:00Μονπελιέ Γ - Παρί Σεντ Ζερμέν Γ 1:3ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες
14:00Στρασβούργο Γ - Αλμπί-Μαρσάκ Γ 4:015:00Λε Μαν Γ - Μοντομπάν Γ 2:0
16:00Ναντ Γ - Μαρσέιγ Γ 3:2
16:00Ορλεάν Γ - Μετς Γ 1:3
16:00Τονόν Εβιάν Γ - Ροντέ Γ 1:1
16:30Λανς Γ - Νις Γ 0:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
15:00Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Εϊμσμπούτελερ 1:015:00Τετόνια Ότενσεν - Γιέντελο 1:1
15:00Χόλσταϊν Κίελ II - Όλντενμπουργκ 1:3
16:00Ντροχτέρσεν / Άσελ - Αννόβερο 96 II 2:1
16:00Σπελ-Βένχαους - Μπρέμερ 2:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
15:00Άικεντε - Νιμούνστερ 1:115:00Λούμπεκ II - Τοντεσφέλντε 0:1
15:00Νιεμούνστερ - Εκερνφόρντερ 3:2
16:30Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ - Φλένσμπουργκ 2:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
15:00Αλστερμπρούντερ - Σουντερέλμπε 3:715:00ΕΤΣΒ Αμβούργο - Ρούγκενμπέργκεν 3:0
15:00Νιεντόρφερ - Αλτόνα 0:5
15:00Τόρνες - Μπάρμπεκερ 1:0
16:00Σασέλ - Ντούνεμπεργκ 5:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
14:00Χεμελίνγκεν - Όμουντ-Βέγκεσακ 6:316:00Λέχερ - Ουνιόν Βρέμης 2:2
16:00Μπλούμενταλερ - OSC Μπρεμερχάβεν 2:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
15:00Βορσφέλντε - Μέπεν II 2:015:00Ρότενμπεργκερ - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ 0:2
16:00VfL Όλντενμπουργκ - Χίσλινγκερ 0:2
16:00Μπέρσενμπρουκ - Αρμίνια Αννόβερο 1:4
16:00Μπλο-Βάις Μπορνράιχε - Άιντραχτ Τσέλε 4:3
16:00Χίλντεσχαϊμ - Σόνινγκεν 4:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
16:00ASC 09 Ντόρτμουντ - Πρόισεν Μούνστερ 2 0:016:00Βάτενσιντ - Σίγκεν 0:3
16:00Βρέντεν - Σπορφρόιντε Λότε 1:1
16:00Γκίεβενμπεκ - Ενεπετάλ 4:0
16:00Έιντραχτ Ρέινε - Κλάρχολτζ 2:1
16:00Μπρουνινγκχάουζεν - Σπρόκχοβελ 1:1
16:00Τουρκσπόρ Ντόρτμουντ - Βεστφάλια Ρίνερν 3:1
16:15Έρκενσβαϊγκ - Μπόβινγκχαουζεν 1:0
16:30Φίνεντροπ/Μπάμενολ - Σέρμπεκ 2020 3:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
16:00Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ - Φρίεντμπεργκ 0:216:00Ουόλντορφ - Μάρμπουργκ 2:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
15:30RW Κόμπλεντζ - Άιντραχτ Τριέρ 0:116:15Μπομχόλντερ - Ντίεφλεν 1:2
16:30Κούιερσιντ - Καϊζερσλάουτερν II 0:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
14:00Γκάρχινγκ - Χάιμστέτεν 0:2ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν
16:00Μπόνερ - Βιτστάλ 0:016:00Φρεϊαλντενχόβεν - Σιεγκμπέργκερ 1:0
16:00Χένεφ - Φορτούνα Κολωνίας II 0:5
16:15Μπον-Έντενιχ 08 - Τζερμάνια Τέβερεν 3:4
16:30Άιντραχτ Χόνκεπελ - Πορζ 5:0
16:30Κόνιγκσντορφ - Χουρτ 1:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
16:00Γκερμάνια Ράτινγκεν - Φρίντροπ 2:116:00Μπόμπεργκ - TVD Βέλμπερτ 2:1
16:00Σόνεμπεκ - Μίρμπους 2:2
16:00Χόμπεργκ - Ουνιόν Νετετάλ 0:1
16:30Μελχάιμερ 97 - Έσεν 2:2
16:30Μπούντεριχ - Σόνσμπεκ 1:0
16:30Σεντ Τονίς - Κλέβε 1:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
15:00Λειψία Γ - Ντούισμπουργκ Γ 3:019:30SGS Έσσεν Γ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ 0:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα Γυναικών
12:00Άντερναχ Γ - Μπάγερν Μονάχου II Γ 2:0 [ 1.50 | 4.20 | 5.00 ]12:00Βόλφσμπουργκ II Γ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης II Γ 0:0 [ 8.50 | 6.00 | 1.22 ]
12:00Γκλάντμπαχ Γ - Σαντ Γ 1:1 [ 3.30 | 3.30 | 1.95 ]
15:00Ίνγκολσταντ Γ - Ιένα Γ 0:4 [ 3.75 | 3.50 | 1.75 ]
15:00Μέπεν Γ - Αμβούργο Γ 4:0 [ 2.60 | 3.30 | 2.30 ]
15:00Πότσνταμ Γ - Γκάτερσλο Γ 2:0 [ 1.70 | 3.40 | 4.33 ]
15:00Χόφενχαϊμ II Γ - Βάινμπεργκ Γ 0:0 [ 3.20 | 3.50 | 1.95 ]
ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ
18:30Γκρέιτερ Τουμόροου - Ουαλιντάν 0:118:30Μπαντζούλ Γιουνάιτεντ - Ρεάλ Μπανγιούλ 1:3
18:30Στηβ Μπίκο - ΤΜΤ 1:1
18:30Τιμ Ράινο - Σάμγκερ 1:1
ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Γκρέιτ Ολύμπικς - Αντουανά 4:217:00Λέγκον Σίτιζ - Νσοατρεμάν 1:0
17:00Μεντεάμα - Ντρημς 0:0
17:00Μπερεκούμ Τσέλσι - Μπέκεμ Γιουν. 1:1
17:00Μποφοάκα Τάνο - Καρέλα 2:1
20:00Ασάντε Κοτόκο - Νέισονς 0:1
ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
17:00Ακάτσι Ολ Σταρς - Ανκλ Τ Γιουνάιτεντ 2:217:00Άκρα Αθλέτικ - Να Γκοντ 1:2
17:00Ασεκέμ - Κινγκ Φέιζαλ Μπέιμπς 0:2
17:00Εμπουσούα Ντουόρφς - Νιού Εντουμπιάσε Γιουνάιτεντ 0:0
17:00Μάανα - Βα Σουντάα 0:1
17:00Μάιτι Ρόιαλς - Μπερεκούμ Σίτι 1:0
17:00Μπαφούρ - Γιανγκ Απόστλς 1:1
17:00Ντεμπίμπι - Ιλέβεν Ουόντερς 1:0
17:00Πακ Ακάντεμι - Σέφβι Ολ Σταρς 2:1
17:00Σβέντρου Ολ Μπλακς - Βενόμους Βάιπερς 1:0
17:00Σόκερ Ιντελέκσουαλς - Έλμινα Σαρκς 1:0
17:00Σουσουμπιρίμπι - Κινγκς Πάλας 1:0
17:00Στέντφαστ - Ταμάλ Σίτι 0:1
17:00Τέκιμαν Λίμπερτι - Μπρόνγκ Άχαφο 1:0
17:00Φιούτσουρ Σταρς - Σκάι 0:1
17:00Χόουμ Σταρς - Άτραμ ντε Βιζέρ 1:1
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:00Κόμπαν Ιμπέριαλ - Ζακαπά 1:002:00Ξιναμπαγιούλ - Γκουαστατόγια 3:1
23:00Κοατεπέκε - Ντεπορτίβο Μίθκο 2:1
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
15:00Έσμπιεργκ - Άαρχους Φρέμαντ 2:2ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Μπρόντμπι Γ - Φορτούνα Χιόρινγκ Γ 0:0ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
19:00Ελ Νασιονάλ - Ντεπορτίβο Κουέντσα 2:1 [ 2.50 | 3.60 | 2.38 ]22:30Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Μακάρα 1:1 [ 2.70 | 3.20 | 2.45 ]
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
15:00Τέρε Σέντε - Πορταλμπάν 3:315:30Κοφράν - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς 3:0
15:30Ομπερουάλις Νέιτερς - Μεϊρίν 3:1
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
15:30Μούρι - Μπλακ Σταρς 1:316:00Σολοτούρν - Μούτενζ 3:3
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
15:00Γκοσό - Τούγκεν 1:115:30Κρεουζλίνγκεν - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους 1:1
17:00Γκρασχόπερ II - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν 1:3
17:00Ταβερνέ - Μεντρίσιο 0:2
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος
15:00Αετός Βαρβάρας - Νίκη Ευκαρπίας 2:215:00Αναγέννηση Επανoμής - Χανιώτης 0:3
15:00Άρης Πετεινού - Απόλλων Παραλιμνίου 0:0
15:00Δόξα Δράμας - Καβάλα 0:1
15:00Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορέστης Ορεστιάδας 0:3
15:00Νέστος Χρυσούπολης - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 2:0
15:00Πανθρακικός - Θερμαϊκός 2:2
15:00ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Άρης Αβάτου 0:0
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος
13:00Θύελλα Κατσικάς - Ζάκυνθος 2:314:00Τρίκαλα - Λευκίμμη 4:0
15:00ΑΕ Κιλελέρ - Εορδαϊκός 1:1
15:00Αναγέννηση Άρτας - Καστοριά 0:0
15:00Αστέρας Σταυρού - Φήκη Τρικάλων 3:0
15:00Βατανιακός - Θεσπρωτός 1:3
15:00Μαγνησιακός - Αστέρας Πετρίτη 0:3
15:00Νέα Αρτάκη - ΓΑΣ Σβορώνος 0:0
15:00Πιερικός - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0:2
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος
12:00ΠΑΟ Βάρδας - ΑΕΡ Αφάντου 1:113:00Πανελευσινιακός - Μύκονος 0:3
15:00Βύζας Μεγάρων - Ερµιονίδα 1:1
15:00Θύελλα Ραφήνας - Κόρινθος 1:4
15:00Παναιγιάλειος - Μαρκό 0:1
15:00Παναργειακός - Εράνη Φιλιατρών 1:1
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 4ος Όμιλος
15:00Άγιος Νικόλαος - Εθνικός Πειραιώς 1:315:00Αλμυρός ΓΠΣ - Αγία Παρασκευή 6:1
15:00Ατσαλένιος - Ερμής Ζωνιανών 1:1
15:00Επισκοπή - Άρης Πετρούπολης 3:2
15:00Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης 2:2
15:00Περαμαϊκός - Προοδευτική 0:3
15:00Φωστήρας - Ελλοπιακός 1:1
15:00Χαϊδάρι - ΑΟ Υπάτου 1:0
ΕΛΛΑΔΑ: Α Κατηγορία Γυναίκες
15:00ΑΕΛ Γ - Ελπίδες Καρδίτσας Γ 2:115:00Βόλος 2004 Γ - Παναθηναϊκός Γ 0:7
15:00Νέες Ατρομήτου Γ - Αστέρας Τρίπολης Γ 0:0
15:00Ολυμπιάδα Υμηττού Γ - Σειρήνες Γρεβενών Γ 0:0
15:00Ρεθυμνιακός Γ - Καστοριά Γ 3:0
15:00Τρίκαλα 2011 Γ - ΟΦΗ Γ 0:1
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:15Γιοκόρο - Πλατένσε Μιουνισιπάλ 1:202:30Σάντα Τέκλα - Μιουνισιπάλ Λιμένο 2:4
03:00Μεταπάν - Φας 1:2
23:0011 Ντεπορτίβο - Αλιάντζα 3:1
23:15Ντράγκον - Λουίς Άνχελ Φίρπο 1:4
23:30Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο - Αγκουίλα 1:1
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 2 - Λιγκ Α
14:00Γερμανία U17 Γ - Γαλλία U17 Γ 1:214:00Σλοβακία U17 Γ - Τσεχία U17 Γ 1:1
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 2 - Λιγκ Β
11:00Εσθονία U17 Γ - Βοσνία και Ερζεγοβίνη U17 Γ 0:511:00Καζακστάν U17 Γ - Αρμενία U17 Γ 7:0
ΕΥΡΩΠΗ: Ολ-Άιλαντ Καπ Γυναίκες
16:00Κλίφτονβιλ Γ - Σέλμπουρν Γ 1:117:00Μποέμιανς Γ - Λίσμπερν Λέιντιζ Γ 4:0
18:30Γκλεντόραν Γ - Άθλοουν Γ 2:5
ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
15:00Μπικίτα Μίνεραλς - Γιαντά 1:1ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
20:00Αλ Φουγιαϊρά - Αλ Τζαζίρα Χάμρα 4:120:00Γιουνάιτεντ - Αλ-Τααβόν 1:0
20:00Μασαφί - Αλ Αραμπί 1:2
20:00Ντιμπά Αλ Φουιαρά - Αμπτάλ Χίροουζ 1:0
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
01:30Βανκούβερ Ουάιτκαπς - Ρίαλ Σολτ Λέικ 1:2 [ 1.91 | 3.50 | 4.20 ]01:30Ορλάντο Σίτι - Όστιν 2:0 [ 1.70 | 4.00 | 4.75 ]
01:30Σάρλοτ - Κολόμπους Κρού 2:0 [ 3.20 | 3.40 | 2.20 ]
01:30Σινσινάτι - Νιού Γιόρκ Σίτι 1:0 [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
01:30Τορόντο - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2:0 [ 2.15 | 3.50 | 3.20 ]
02:30Σεντ Λούις Σίτι - DC Γιουνάιτεντ 2:2 [ 1.85 | 3.80 | 4.00 ]
02:30Σπόρτινγκ Κάνσας - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2:3 [ 2.30 | 3.50 | 3.00 ]
03:30Κολοράντο Ράπιντς - Χιούστον 0:1 [ 1.91 | 3.50 | 4.20 ]
04:30Λος Άντζελες - Νάσβιλ 5:0 [ 1.45 | 4.33 | 7.50 ]
04:30Πόρτλαντ - Φιλαδέλφια Γιούνιον 1:3 [ 1.83 | 4.00 | 3.80 ]
04:30Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς - Σιάτλ 3:2 [ 2.50 | 3.25 | 2.88 ]
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ
01:00Ίντι Ηλέβεν - Σακραμέντο Ρεπάμπλικ 1:101:00Νορθ Καρολάινα - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ 1:1
01:30Τσάρλεστον - Νιού Μέξικο 4:0
02:00Λας Βέγκας Λάιτς - Ελ Πάσο 1:0
02:30Σαν Αντόνιο - Κολοράντο Σπρινγκς 2:0
04:00ΟΚ Μπλουζ - Μαϊάμι 2:2
04:00Φοίνιξ Ράιζινγκ - Όκλαντ Ρουτς 1:0
00:00Μοντερέι Μπέι - Ρόουντ Άιλαντ 2:2
ΗΠΑ: MLS Next Pro
21:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 - Καρολίνα Κορ 4:021:00Κράουν Λέγκασι - Κολόμπους Κρού 2 4:3πέν.
21:00Φιλαδέλφια Γιούνιον II - Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II 2:1
22:00Λος Άντζελες II - Χιούστον Ντάιναμο 2 3:2
23:00Red Bulls Νέας Υόρκης 2 - Ίντερ Μαϊάμι II 4:3πέν.
23:00Σπόρτινγκ Κάνσας II - Βεντούρα Κάουντι 1:3
ΗΠΑ: USL Λιγκ 1
00:00Ρίτσμοντ Κίκερς - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα 1:300:30Ουάν Νόξβιλ - Λέξινγκτον 2:0
01:00Γκρήνβιλ Τράιουμφ - Φόργουορντ Μάντισον 0:0
03:00Σποκέιν Βελόσιτι - Νόρδερν Κολοράντο 1:0
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
23:00ΑναβολήΤζόρτζια Λάιονς - Κάπο -:-23:00ΑναβολήΜέριλαντ Μπόμπκατς - Αριζόνα Μονσούν -:-
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
01:30Ουάσινγκτον Γ - Μπέι Γ 2:102:30Χιούστον Ντας Γ - Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ 0:0
04:00Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ - Κάνσας Σίτι Κάρεντ Γ 1:2
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
07:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Κόφου 1:1 [ 2.45 | 3.40 | 2.80 ]07:00Βεγκάλτα Σεντάι - Τοκουσίμα 0:0 [ 2.00 | 3.10 | 4.33 ]
07:00Ιβάκι - Γιαμαγκάτα 0:0 [ 2.20 | 3.40 | 3.25 ]
07:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Γιοκοχάμα 0:4 [ 3.40 | 3.50 | 2.05 ]
07:00Μίτο - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ 0:0 [ 5.00 | 3.60 | 1.70 ]
07:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Εχίμε 1:1 [ 2.45 | 3.20 | 2.90 ]
07:00Σιμίζου - Μπλάουμπιτζ 1:0 [ 1.65 | 3.60 | 5.75 ]
07:00Τοτσίγκι - Οϊτά 2:1 [ 3.10 | 3.30 | 2.38 ]
07:00Φουγιέδα MYFC - Κουμαμότο 2:1 [ 2.90 | 3.50 | 2.40 ]
10:00Κουσάτσου - Οκαϊάμα 1:2 [ 5.75 | 3.80 | 1.60 ]
ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ
06:00Βανρόρ - Ναγκάνο Παρτσέιρο 1:106:00Ιμαμπάρι - Κιτακιουσού 0:1
07:00YSCC - Τοτόρι 1:1
07:00Αζούλ Κλάρο Νουμαζού - Ριουκίου 2:1
07:00Καματαμάρε - Νάρα Κλαμπ 1:1
07:00Καναζάβα - Σαγκαμιχάρα 1:0
07:00Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ - Toϊάμα 0:0
08:00Γκίφου - Γκρούλα Μοριόκα 3:1
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
06:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Σερέζο Οσάκα Γ 1:007:00JEF Γιουνάιτεντ Γ - Ουράβα Γ 1:2
07:00Μπελέτζα Γ - Χιροσίμα Γ 2:1
07:00Ομίγια Γ - Νογίμα Στέλα Γ 1:0
09:00Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ - Παρσέιρο Ναγκάνο Γ 3:0
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
05:30Όρτσα Καμογκάβα Γ - Μιγιαζάκι Γ 0:406:00NGU Ναγκόγια Γ - Τακατσούκι Σπεράντζα Γ 2:0
06:00Κουνοΐτσι Γ - Γκουνμά Γ 6:1
ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ
13:00Σρίνιτνι Ντέκαν - Τσουρτσίλ Μπράδερς 2:215:30TRAU FC - Νερόκα 1:2
ΙΝΔΙΑ: I-League 2
11:30Γιουνάιτεντ Σπορτς Κλαμπ - Ντέμπο 0:111:30Μπενγκαλούρου - Γκόα 1:0
ΙΝΔΙΑ: IWL Γυναίκες
12:00Γκόκουλαμ Κεραλά Γ - Ανατολική Βεγγάλη Γ 5:112:00Οντισά Γ - Κίκσταρτ Γ 6:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
15:00Αμορεμπιέτα - Σπόρτινγκ Χιχόν 3:1 [ 2.80 | 2.90 | 2.70 ]17:15Βαγιαδολίδ - Εϊμπάρ 3:1 [ 2.45 | 3.20 | 3.00 ]
17:15Ουέσκα - Μπούργκος 3:0 [ 2.25 | 2.90 | 3.80 ]
19:30Λεβάντε - Έλτσε 3:2 [ 3.00 | 2.90 | 2.63 ]
19:30Μιραντές - Σαραγόσα 0:0 [ 2.55 | 2.80 | 3.30 ]
22:00Σανταντέρ - Ελντένσε 2:1 [ 1.95 | 3.30 | 4.33 ]
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
17:30Μπαρτσελόνα Β - Κορνέγια 1:0 [ 1.91 | 2.90 | 4.00 ]19:00Ταραζόνα - Πονφεραντίνα 2:0 [ 2.50 | 2.88 | 2.70 ]
20:00Λούγκο - Σεστάο 4:3 [ 2.00 | 3.20 | 3.30 ]
21:00Οσασούνα Β - Λεονέσα 0:0 [ 2.38 | 3.20 | 2.70 ]
21:00Ταραγόνα - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα 0:1 [ 1.62 | 3.40 | 5.00 ]
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00Αλκοϊάνιο - Μπαγεάρες 1:1 [ 1.45 | 3.80 | 6.00 ]13:00Γρανάδα Β - Ατλέτικο Μαδρίτης Β 1:0 [ 3.00 | 3.40 | 2.10 ]
13:00Ίμπιζα - Θέουτα 1:2 [ 1.70 | 3.20 | 4.75 ]
13:00Ιντερσίτι - Αντεκέρα 2:1 [ 2.20 | 3.00 | 3.20 ]
13:00Λινάρες - Μελίλα 0:0 [ 2.00 | 2.88 | 4.00 ]
13:00Ουέλβα - Μέριδα 3:0 [ 1.91 | 3.10 | 3.75 ]
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
13:00Καγιόν - Κομποστέλα 4:013:00Οβιέδο Β - Ράγιο Καντάμπρια 2:2
18:00Γκιμνάστικα Τορελάβεγκα - Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές 2:1
18:00Ποντεβέντρα - Μαρίνο Ντε Λουάνκο 2:1
19:00Ρεάλ Αβίγιες - Ζαμόρα 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00Σαραγόσα Β - Αλαβές Β 2:118:00Καλαχόρα - Λογκρόνες 0:1
18:00Μουτιλβέρα - Βάλε Έγκες 1:0
18:00Νατσάρα - Γκέρνικα Κλουμπ 2:1
18:00Τουντελάνο - Μπρέα 2:0
19:00Μπαρακάλντο - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
13:00Εουρόπα - Αλτζίρα 0:013:00Πενία Ιντεπέντεντ - Μανρέσα 1:0
13:00Τόρεντ - Λέιδα 2:0
13:00Φορμεντέρα - Εσπανιόλ Β 1:1
18:00Σαντ Άντριου - Μπανταλόνα Φουτούρ 1:1
18:00Τσερντανιόλα - Σαγκουντίνο 1:0
19:00Λα Νουτσία - Βαλένθια Β 0:6
20:00Χέρκουλες - Τεράσα 1:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
12:30Λα Ουνιόν - Μαρμπέλα 1:013:00UCAM Μούρθια - Εστεπόνα 1:0
13:00Βελέθ - Κάντιθ Β 0:3
13:00Καρταγένα Β - Γιέκλανο 1:2
13:00Σαν Ροκέ - Ρασίνγκ Καρταχένα Μαρ Μενόρ 2:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
12:00Γκουανταλαχάρα - Ατλέτικο Πάσο 3:1 [ 2.15 | 2.88 | 3.30 ]12:30Χετάφε Β - Βιλανοβένσε 4:1 [ 2.10 | 2.63 | 3.80 ]
13:00Ουνιόν Αντάρβε - Ιλέσκας 2:0 [ 1.95 | 3.00 | 3.80 ]
13:00Ουρσάρια - Μοντίγιο 4:1 [ 1.67 | 3.30 | 5.00 ]
13:30Μενσαγιέρο - Ναβαλκαρνέρο 0:1 [ 2.38 | 2.90 | 2.88 ]
14:00Σαν Φερνάντο - Λερενέσε 0:2 [ 1.95 | 2.90 | 3.80 ]
18:00Ταλαβέρα - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1:0 [ 1.83 | 3.00 | 4.20 ]
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
13:00Σομόζας - Μπαρμπάντας-Μπεντράσες 0:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00Κοντάλ - Λανέρα 0:313:00Λενένσε - Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες 0:1
13:00Ρεάλ Τιτάνικο - Λουάρκα 1:3
18:00Τουιλά - Λεαλτάδ 2:1
18:15Κολούνγκα - Αβίλες Στάντιουμ 3:1
18:30Μπασίκο Ουράκα - Χιχόν Ινταστριάλ 1:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
18:00UD Σαμάνο - Ναβάλ Ρεϊνόζα 0:118:00Βιμενόρ - Τορίνα 3:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
12:45Γκράμα - Λ'Εσκάλα 1:213:00Καστελντέφελς - Ρες 0:0
13:00Λ'Οσπιταλέ - Ραπιτέντσα 1:2
13:00Μολερούσα - Πρατ 1:0
13:00Σαν Κριστομπάλ - Χιρόνα Β 1:2
13:30Πόμπλα Μαφουμέτ - Βιγιαφράνκα 1:1
17:30Περάλντα - Μοντανέσα 2:0
18:00Ολότ - Βιλασάρ ντε Μαρ 1:0
18:30Μπανταλόνα - Τόνα 3:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
13:00Καστεγιόν Β - Πατακόνα 1:418:00Άτσερο - Καστελονένσε 1:0
18:00Οντινιέντ 1931 - Λεβάντε Β 1:0
18:00Σονέγια - Γιόβε 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7
12:30Αλκορκόρν Β - Ποθουέλο ντε Αλαρκόν 2:012:30Κογιάντο Βιγιάλμπα - Τριβάλ Βαλντέρας 1:1
12:30Πάρλα - Κανίγιας 0:0
12:30Τορεχόν - Παραθουέλος Ανταμίρα 1:3
13:00Αλκάλα Ενάρες - Τρες Κάντος 1:2
13:00Ρεάλ Μαδρίτης Γ - Μοστόλες 2:0
17:30Γκαλαπαγκάρ - Κολόνια Μοσκάρντο 0:1
17:30Λεγκανές Β - Βιλανουέβα 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
13:00Πονφεραντίνα Β - Λα Βιργκέν 3:018:00Παλέντσια - Μπεμπίμπρε 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9
13:00CP Αλμερία - Αρέναζ Αρμίγια 0:013:00Αλμερία Β - Χουετόρ Ταγιάρ 3:1
13:00Τόρε ντε Μαρ - Χουετόρ Βέγκα 1:0
18:00ΑναβολήΠόλι Εχίδο - Μάλαγα Β -:-
20:00Τορεντονιιμένο - Ρίνκον 2:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10
13:00Κόρια - Θιουδάδ ντε Λουτσένα 1:113:00Ντεπορτίβο Χερέθ - Ατλέτικο Ασπελένο 3:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
13:00Πορτμανί - Ίντερ Μανακόρ 1:118:00Αλαϊόρ - Μερκαντάλ 0:0
18:00Σολέρ - Λοσετένσε 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
13:00Τενερίφη Β - Παναντέρια 4:214:00ΑναβολήΓκραν Ταραγιάλ - Μπουζανάντα -:-
14:00ΑναβολήΛαντζαρότε - Λας Πάλμας Β -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13
12:45Μολινένσε - Ρεάλ Μούρθια Β 3:113:00Αλγκάρ - Ντεπορτίβο Μινέρα 1:4
13:00Αλκανταρίγια - Μοντεκασίγιας 2:1
17:00UCAM Μούρθια Β - Μπαλσίκας Ατλέτικο 1:1
19:00Καραβάθα - Θιουδάδ ντε Μούρθια 1:0
19:30Μπουλένσε - Πουλπιλένο 0:3
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14
13:30Καλαμόντε - Μοράλο 3:114:00Αζουάγκα - Ντον Μπενίτο 2:2
14:00Πουεμπλονουέβο - Μοντεχερμόσο 1:1
18:00Βιλαφράνκα - Φουέντε ντε Κάντος 1:1
18:00Ντον Αλβάρο - Καστουέρα 0:1
18:00Χαραΐθ - Γιερέθ 2:0
18:30CD Κορία - Αρόγιο 0:0
18:30Βαλβερντένο - Ντιοτσεσάνο 2:3
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16
13:00Βιάνες - Καλτζάντα 0:213:00Ρασίνγκ Ριόχα - Πένα Μπαλσαμαΐσο 2:0
17:30Ανγκουιάνο - Καζαλαρέινα 2:1
18:00Αλμπερίτε - Κομίγιας 2:1
18:00Αρνέντο - Μπερτσέο 1:0
18:00Χάρο Ντεπορτίβο - Καλαχόρα Β 1:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17
17:30Μπινεφάρ - Μπόρια 0:118:00Εγιέα - Κασπέ 3:1
18:00Ιλουέκα - Μπελχίτε 97 1:2
18:00Ουτρίγιας - Φράγκα 2:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18
13:00Αλμπαθέτε Β - Μαρκαμάλο 1:118:00Κουιντανάρ - Βιγιακάνας 2:0
18:30Τομελόζο - Βιλαρούμπια 0:3
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες
13:00Εϊμπάρ Γ - Ατλέτικο Μαδρίτης Γ 1:115:00Λας Πλάνας Γ - Βιγιαρεάλ Γ 1:1
17:00Μαδρίτη Γ - Ουέλβα Γ 2:1
19:00Ρεάλ Μαδρίτης Γ - Μπαρτσελόνα Γ 0:3
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Φεντερατσιόν Γυναίκες
18:00Λογκρόνο Γ - Εουρόπα Γ 1:019:15Ατλέτικ Μπιλμπάο B Γ - Αλάμα Γ 0:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α
15:00Βερτσέλι - Πάντοβα 2:015:00Περγκολετέζε - Νοβάρα 1:1
17:15Ρενάτε - Αρζινιάνο 0:3
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β
15:00Αρέτζο - Φερμάνα 2:015:00Λουκέζε - Τσεζένα 0:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C
15:00Τούρις - Κατάνια 2:117:15Οντάτσε Τσερινιόλα - Ποτέντζα 2:1
19:30Μπρίντιζι - Ταράντο 0:2
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A
15:30P.D.H.A.E. - Τσίτα ντι Βαρέζε 2:215:30Βογκερέζε - Μποργκοσέσια 1:0
16:00Άλμπα - Λιγκόρνα 1:2
16:00Γκοτζάνο - Βάντο 1:1
16:00Σανρεμέσε - Φετζανέζε 0:0
16:30Λαβανέζε - Αλτσιόνε Μιλάνο 2:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B
15:30Βαρεζίνα - Κρέμα 2:015:30Βίλα Βαλέ - Προ Παλάτζολο 1:3
15:30Καζατέζε - Αρκονατέζε 1:1
15:30Καστελανζέζε - Λενάνο 0:0
15:30Κλιβένσε - Τρίτιουμ 1:0
15:30Μπρουσαπόρτο - Καλντιέρο Τέρμε 1:1
15:30Πιατσέντζα - Πόντε Σαν Πιέτρο 4:0
15:30Τσιζεράνο-Μπέργκαμο - Ντεσεντζάνο Κάλβινα 0:2
15:30Φολγκόρ Καρατέζε - Καραβάτζιο 2:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C
15:30Κιαρλίνς Μουτζανέ - Καμπονταρσέγκο 0:015:30Ουνιόν Κλοντιένσε - Μόρι 2:0
15:30Τρεβίζο - Μπασάνο Βίρτους 0:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D
15:30Κάρπι - Μετζολάρα 3:015:30Πιστογιέζε - Πράτο 0:1
15:30Ραβέννα - Σαμαουρέζε 1:0
15:30Σαντ'Αντζελο - Ιμολέζε 3:2
15:30Φανφούλα - Σαν Ντονίνο 2:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E
15:30Μομπιλέρι Πονσάκο - Βίβι Αλτοτεβέρε 0:015:30Πιανέζε - Μοντεβάρκι 4:3
15:30Πογκιμπόνσι - Το Κάλτσιο 1:3
15:30Σανγκιοβαννέσε - Φολονίκα Γκαβοράνο 0:2
15:30Φιγκλίν - Τσενάια 3:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F
15:30Κάλτσιο Κιέτι - Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε 2:015:30Καμπομπάσο Κάλτσιο - Βαστογκιράρντι 0:0
15:30Λάκουιλα - Φοζομπρόνε 2:0
15:30Ματέζε - Σαμπενεντέτεσε 0:0
15:30Ρόμα Σίτι - Σόρα 2:2
15:30Τερμόλι - Σ. Ν. Νοταρέσκο 2:0
16:00Βίγκορ Σενιγκάλια - Φάνο 5:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G
15:30Ατλέτικο Ούρι - Λάτε Ντόλτσε 2:015:30Ισία - Ρομάνα 2:0
15:30Νουόβα Φλόριντα - Μπουντόνι 0:0
15:30Όστια Μάρε - Μπορεάλε 0:0
15:30Σαράμπους Ολιάστρα - Συνθιαλμπαλόνγκα 1:1
15:30Τραστέβερε Κάλτσιο - Κασίνο 1:0
15:30Φλαμίνια - Καβέζε 0:2
16:00Γκλάντιεϊτορ - Άντζιο Κάλτσιο 1924 1:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H
15:30Γκέλμπισον - Μανφρεντόνια 2:115:30Καζαράνο - Παγκανέζε 2:0
15:30Ροτόντα - Μπιτόντο 3:0
16:00Αλταμούρα - Σάντα Μαρία Τσιλέντο 1:0
16:00Γκραβίνα - Μπαρλέτα 2:2
17:00Φιντέλις Αντρία - Γκαλίπολι 1:1
18:00Μαρτίνα Κάλτσιο - Τσίτα ντι Φασάνο 1:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I
15:30Βιμπόνεζε - Ρέτζιο Καλάμπρια 1:015:30Γκιοϊέσε - Πορτίτσι 1906 2:3
15:30Καστροβιλάρι - Ασιρεάλε 0:1
16:00Ακραγκάς - Ιγκέα Βίρτους 3:0
16:00Ραγκούσα - Σαν Λούκα 3:2
16:00Σ. Αγκάτα - Σιαρακούσα 1:1
16:00Τσανιτσάτι - Λόκρι 1909 3:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:30Μίλαν Γ - Πομιλιάνο Γ 4:0ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Φιορεντίνα Γ - Ίντερ Γ 0:3ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες
15:30Αρέτζο Γ - Βερόνα Γ 1:215:30Κιέβο Βερόνα Γ - Παβιά Γ 6:2
15:30Λάτσιο Γ - Φρίντομ Γ 4:0
15:30Μπολόνια Γ - Ταβανιάτσο Γ 6:2
15:30Ραβένα Γ - Σαν Μαρίνο Ακάντεμι Γ 1:3
15:30Τερνάνα Γ - Πάρμα Γ 0:1
15:30Τζένοα Γ - Μπρέσια Γ 3:0
15:30Τσεζένα Γ - ΡΕΣ Ρόμα Γ 3:0
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Μπαμπούτος - Φόβε Αζούρ Ελίτ 0:0ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Κάνον Γιαουντέ - Κολομπέ 0:117:00Δυναμό Ντουάλα - Βικτόρια Λίμπε 0:1
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Ισόσα - ΑΣ Φαπ 2:215:00Ρενεσάνς - Γιαφούτ 0:2
16:00ΑναβολήΓιαφούτ - Ισόσα -:-
16:00ΑναβολήΓιούνισπορ Μπαφάνγκ - Φόντσα -:-
16:00ΑναβολήΡέιντζερς οφ Μπαφούτ - Λέοπαρντ ντε Ντουάλα -:-
16:00ΑναβολήΡενεσάνς - ΑΣ Φαπ -:-
17:00Γιούνισπορ Μπαφάνγκ - Ρέιντζερς οφ Μπαφούτ 2:0
17:00Λέοπαρντ ντε Ντουάλα - Φόντσα 1:1
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Τονέρ - Μπάφμενγκ Γιουνάιτεντ 2:016:00ΑναβολήΈγκλε Μούνγκο - Μπάφμενγκ Γιουνάιτεντ -:-
16:00ΑναβολήΈντινγκ Σπορ - Φίτσι -:-
16:00ΑναβολήΜπαφουσάμ - Ντράγκον ντε Γιαουντέ -:-
16:00ΑναβολήΠάνθερ - Τονέρ -:-
17:00Ντράγκον ντε Γιαουντέ - Φίτσι 0:5
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
14:00Κισούμου Ολ-Σταρς - Γκούσι 1:014:00Μιγκόρι - Βίχιγκα Μπούλετς 0:0
14:00Μομπάσα Σταρς - Καγιάντο 4:0
14:00Νταραγιάνι Γκόγκο - Μουλέμπε Γιουνάιτεντ 1:1
14:00Σιμπιλβέτ - Μομπάσα Ελίτ 2:0
ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ
09:30Γούζι Γούγκου - Σούτζου Ντόνγκβου 0:109:30Ντάλιαν Γινγκμπό - Γκουανγκζί Πινγκούο Χαλιάο 1:0
09:30Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ - Λιαονίνγκ Τίερεν 1:0
ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ
09:00Ζιάν Ρονγκάι - Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι 0:409:30Κουανζού Γιασίν - Χάικου Μίνγκτσενγκ 2:1
10:00Σένζεν Τζούνιορς - Γκανζού Ρούισι 0:0
11:00Γιανγκζί Νταρκ Χορς - Σανγκάι Πορτ Β 2:1
13:30Γκουανγκζί Λανάνγκ - Γκουανγκζί Χενγκτσέν 2:2
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
09:00Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ - Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ 2:109:00Ζεϊάνγκ Γ - Μπεϊγίνγκ Μπεϊκόνγκ Γ 1:2
09:05Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν Γ - Τσανγκτσούν Ντατζόνγκ Γ 3:3
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
23:10Ντεπόρτες Τολίμα - Περέιρα 2:1 [ 2.00 | 3.10 | 4.33 ]01:20Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Φορταλέζα 0:1 [ 2.15 | 3.00 | 3.75 ]
03:30Αμέρικα ντε Κάλι - Τσίκο 3:2 [ 1.40 | 4.33 | 9.00 ]
23:00Μπουκαραμάνγκα - Ενβιγκάντο 3:1 [ 1.65 | 3.60 | 5.75 ]
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
22:30Λανέρος - Ρεάλ Κουντιναμάρκα 3:323:00Κουκούτα - Ρεάλ Σανταντέρ 2:1
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
23:00Ατλέτικο Νασιονάλ Γ - Ρεάλ Σανταντέρ Γ 8:023:00Κουκουτά Γ - Ντεπορτίβο Πάστο Γ 2:1
23:00Λανέρος Γ - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν Γ 1:0
23:00Τζούνιορ Γ - Μιλονάριος Γ 0:3
00:30Αμέρικα ντε Κάλι Γ - Ντεπορτίβο Κάλι Γ 2:1
23:00Ντεπορτίβο Περέιρα Γ - Αλιάντζα Πετρολέρα Γ 0:1
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
16:00Βίτα Κλαμπ Μοκάντα - Ντιάμπλες Νουάρ 1:216:00ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ - Κόντζο 2:0
19:00Ετουάλ ντου Κονγκό - Λέοπαρντ 0:0
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30ΑναβολήΠάντα - Σάνγκα Μπαλέντε -:-ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Ντόφινς Νουάρς - Σεντ Ελουά Λουποπό 1:216:40Ντον Μπόσκο - ΑΣ Βίτα Κλαμπ 0:0
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
23:00Αλγερία U20 - Τυνησία U20 2:323:00Μαυριτανία U20 - Αίγυπτος U20 1:2
00:00Δομινικανή Δημοκρατία - Αρούμπα 2:0
00:30Παραγουάη U23 - Δομινικανή Δημοκρατία U23 2:0 [ 1.29 | 5.25 | 7.00 ]
11:00Ρωσία U16 - Μπουρκίνα Φάσο U17 3:1
12:00Ιταλία U18 - Αυστρία U18 2:0
12:00ΑκυρώθηκεΦινλανδία U18 - Γεωργία U18 -:-
13:00ΗΠΑ U19 - Αγγλία U19 3:2
13:45Κροατία U18 - Φινλανδία U18 2:2
14:00Αιθιοπία - Λεσότο 2:1 [ 2.00 | 2.88 | 3.80 ]
14:30Αλάνιασπορ - Κουρακάο 2:2
15:00Κύπρος U18 - Πολωνία U18 0:0
15:00Μαλάουι U20 - Κένυα U20 3:1
16:30Ελβετία U18 - Σαουδική Αραβία U18 2:0
17:00Γεωργία U18 - Δανία U18 1:1
17:00Νορβηγία U18 - Ρουμανία U18 2:2
20:00Σουρινάμ - Μαρτινίκα 1:1 [ 1.85 | 3.40 | 3.60 ]
21:45Άγιος Μαρίνος - Άγιος Χριστόφορος και Νέβις 0:0 [ 2.75 | 3.00 | 2.40 ]
22:00Ιταλία - Εκουαδόρ 2:0 [ 2.00 | 3.10 | 4.00 ]
23:00Πορτογαλία U18 - Μαρόκο U18 2:1
00:00Γουατεμάλα - Βενεζουέλα 0:0 [ 5.00 | 4.00 | 1.53 ]
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
15:00Ασάνε (Νορ) - Χοντ (Νορ) 2:015:00Εσκιλστούνα (Σου) - Κάρλσταντ (Σου) 3:0
15:00Κρίστιανσουντ (Νορ) - Αάλεσουντ (Νορ) 1:1
15:00Μος (Νορ) - Ούλ/Κίσα (Νορ) 1:2
15:00Τράεφ (Νορ) - Βόλντα (Νορ) 3:0
15:30Σκέντιγια (Βμκ) - Ραμποτνίτσκι (Βμκ) 1:1
16:00Κόνγκσβίνγκερ (Νορ) - Μιοντάλεν (Νορ) 1:0
17:00Οντς (Νορ) - Σάντεφιόρντ (Νορ) 0:2
17:00Χάουγκεσουντ (Νορ) - Έγκερσουντς (Νορ) 0:1
18:00Βίκινγκ (Νορ) - Ρόζενμποργκ (Νορ) 5:0
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες
15:00KTP Γ (Φιν) - EBK Γ (Φιν) 2:1ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Κλαουζούρα
19:15Σάρτσι - ΑΝΡ Γιρακάλ 2:121:00Μουνισιπάλ Τουριάλμπα - Σάντα Άνα 1:1
23:00CS Ουρουγουάη - Εσκορπιόνες 1:1
23:00Κουέπος Καμπούτε - Πουέρτο Γκολφίτο 3:0
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
17:00Σιμπένικ - Τσιμπάλια 1:0 [ 1.18 | 5.75 | 11.00 ]ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HNL Γυναίκες
15:00Γκόριτσα Γ - Όσιγιεκ Γ 0:1115:00Μεντιμούριε Τσάκοβετς Γ - Άγκραμ Ζάγκρεμπ Γ 2:2
15:00Ντιναμό Μάκσιμιρ Γ - Ζαντάρ Γ 3:0
ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00CCX - Λιπακόε 0:115:00LMPS - Μάζερου 4:1
15:00Λιόλι - Λίκιλα 1:0
15:00Λιφοφάνε - Νότι Μπόιζ 2:1
15:00Ματσόκα - Μανονιάν 1:1
ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων
14:15Τρίπολη - Αλ Αχλί Ναμπατίγια 1:2ΛΙΒΕΡΙΑ: Πρώτη κατηγορία LFA
18:00Μάιτι Μπαρόλ - Λιμπέρια Ρέτζιστρι 0:118:00Νίμπα Κβαντό - Γκλόμπαλ Φάρμα 0:1
18:00Χέβεν Ιλέβεν - Πέινεσβιλ 3:1
ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ
09:00Γκαλά - Μπενφίκα 1:2ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
18:15USFAS Μπαμάκο - Ντζολιμπά 0:218:15Μπλακ Σταρς - Μπακαριντιάν 0:2
18:15Μπουγκουμπά - Κόρο 0:0
18:15ΟΣ Μπουγκουνί - Στάντε Μαλιέν 0:0
ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
00:00Ντσέιρα - Ιτιχάντ Φκι Μπεν Σαλά 3:100:00Τάζα - Ουνιόν Τουάργκα 0:2
00:00Ουιντάντ Τεμάρα - Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα 0:1
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ
13:00Εντέντε Μπουλέ - Σεμπέλ Σίτιζενς 2:413:30Σαβάν - Πορτ Λούις 1:5
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα
16:00Γκρμπάλι - Λόβτσεν 1:016:00Ιντερνασιονάλ - Ίσκρα 1:0
16:00Μπεράν - Ιγκάλο 0:0
16:00Ότραντ - Μποκέλι 0:0
16:00ΑναβολήΠοντγκόριτσα - Κομ Ποντγκόριτσα -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα
03:00Χουάρεθ - Πουέμπλα 4:3 [ 1.95 | 3.75 | 3.60 ]ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
23:00Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος - Ταπάτιο 0:401:00Ζακατέκαζ Μινέρος - Ντοράντος ντε Σιναλόα 3:1
03:05Κορεκαμίνος - Βενάντος 2:1
05:05Τλαξκάλα - Λεονές Νέγκρος 0:4
20:00Aτλάντε - Ατλέτικο Μορέλια 0:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
00:00Πιονέρος - Εσκορπιόνες 0:100:00Χαλκόνς ντε Ζαποπάν - Ταμπίκο Μαντέρο 0:2
01:00Κάναμι - Πόρτο Παλμέιρας 2:0
01:00Μεξικάλι - Τρίτωνες Βαγιάρτα 1:2
03:00Ιραπουάτο - Αγκουακατέρος ντε Περιμπάν 3:2πέν.
05:00Λος Κάμπος Γιουνάιτεντ - Κολίμα 3:2
20:00Ζακατέκας - Κόραζ 3:0
00:00Αποντάκα - Οργκούλο Ρεϊνόζα 2:0
00:00Σαλτίλο - Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος 1:2
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β
00:00Αρτεσάνος Μετεπέκ - Τσιλπαντσίνγκο 3:000:00Ουρουαπάν - Ντεπορτίβο Ντόνγκου 5:0
02:00Αγιένσε - Ουρακάνς Ιζκαλί 3:0
19:00Κάγια Ομπλάτος - Πατσούκα 2 1:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
01:00Τολούκα Γ - Κλαμπ Λεόν Γ 0:003:00Άτλας Γ - Μοντερέι Γ 0:1
03:00Μαζατλάν Γ - Κερετάρο Γ 2:2
05:06Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 1:0
23:45Κλαμπ Αμέρικα Γ - Ατλέτικο Σαν Λουίς Γ 2:1
ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
00:00Ουέιμαουθ Γουέιλς - Μπρίτονς Χιλ Γιουνάιτεντ 2:1ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αβράνκου Όμνισπορ - Αντίντια 1:117:00Δυναμό Παρακού - Σολέιλ 2:1
17:00Ετουάλ Φιλάντες - JAK 0:2
17:00Μπεμπερέκε - Χόντιο 1:1
17:00Ντιέφα - Αζίζα 1:2
17:00Ρεάλ Σπόρτ - Μπαφλς ντου Μποργκού 1:1
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Αγιέμα - Μπάνι Γκάνσε 0:117:00Λότο - Κότον 1:1
17:00Ντάμισα - Πόμπε 2:0
17:00Ρεκίνς - Εσπουάρ 0:3
ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
17:00Κάτσινα Γιουνάιτεντ - Άμπια Γουόριορς 2:117:00Κβάρα Γιουνάιτεντ - Ενυίμπα 2:1
17:00Λόμπι Σταρς - Μπαγιέλσα Γιουνάιτεντ 1:1
17:00Πλατό Γιουνάιτεντ - Ακουά 1:2
17:00ΑναβολήΣάνσαϊν Σταρς - Ρίβερς Γιουνάιτεντ -:-
17:00Χάρτλαντ - Ενούγκου Ρέιντζερς 1:2
18:30Ρέμο Σταρς - Μπέντελ 2:0
ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
16:00Εκίτι Γιουνάιτεντ - Βάντρεζερ 2:016:00Ίντερ Λάγος - Τρέιντσεϊφ 2:0
16:00Ναϊτζίρια Έρφορς - Γιόμπε Σταρς 3:1
16:00Ουάν Ρόκετ - Ουάρι Γούλβς 0:0
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες
14:00Αβαλντσνές Γ - Μπόντο/Γκλιμτ Γ 0:116:30Τρόμσο Γ - Χόνεφος Γ 1:2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ
10:00Κέιπ Τάουν Σίτι U23 - Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 4:110:00Πόλοκουέιν U23 - Σεκουκούνε U23 1:1
13:00Κέιπ Τάουν Σπερς U23 - Στέλενμπος U23 2:1
15:00Ορλάντο Πάιρετς U23 - Κάιζερ Τσίφς U23 0:2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κύπελλο
07:00Γεονάμ - Γκανγκνεούγκ 1:0 [ 1.60 | 4.00 | 4.20 ]07:00Μπουσάν - Ούλσαν Σίτιζεν 1:0πέν. [ 1.36 | 4.33 | 6.50 ]
07:00Μπουτσεόν 1995 - Μπουσάν Κιοτόνγκ 2:1 [ 1.60 | 3.60 | 4.50 ]
07:00Σουβόν Μπλουγουίνγκς - Τσουντσεόν 2:1 [ 1.40 | 5.00 | 5.00 ]
07:00Τσεονάν Σίτι - Γιάνγκσάν Εογκόκ 4:0 [ 1.06 | 11.00 | 34.00 ]
07:00Τσεονγκίου - Γκέογε 2:0 [ 1.29 | 5.25 | 7.50 ]
07:00Χουασεόνγκ - Γεοζού Σίτιζεν 2:0 [ 1.36 | 4.75 | 6.00 ]
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε
15:00Γκερμέρτ - Μίρσεν 3:315:00Μπαρόνιε - HV & CV Κουίκ 0:4
15:30TEC - AWC 3:0
15:30Γκρόενε Στερ - UNA 3:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες
15:30PSV Αϊντχόφεν Γ - Φέγενορντ Γ 1:117:45ΣΜΒ Εξέλσιορ Γ - Ουτρέχτη Γ 1:4
ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Δε Νιού Σεντς Γ - Κάρντιφ Γ 3:116:00Ποντιπρίντ Γ - Μπάρι Γ 2:1
ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Αμπερίστγουιθ Γ - Κάρντιφ Σίτι Γ 0:216:00Ρέξαμ Γ - Σουόνσι Γ 2:3
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοανατολικά
12:00Ντέμπρετσενι II - Τισζαουιβάρος 4:212:00Ντιοσγκιόρι II - Ουίπεστ II 1:2
15:00Γκιονγκιόσι - Ντέμπρετσενι EAK 0:1
15:00Έγκερ - Καρτσαγκί 1:1
15:00Πούτνοκ - Χάτβαν 0:1
15:00Σένιο Κάρνιφεξ - Κισβάρντα II 1:3
15:00Τισζαφουρέντι - Ρακοσπάλοτε 3:2
15:00Τσιγκάντ - SBTC 1:0
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοδυτικά
12:00Ακαδημία Πούσκας II - Τσορνάι 2:012:00Γκιόρ II - Κομαρόμι 0:1
12:00Γκιρμότ II - Ταταμπάνια 3:3
12:00Ζαλαεγκερσζεγκί II - Σοπρόν 1:0
15:00III. κερουλέτι TUE UPE - Χαλαντάς Ζανάτι 3:2
15:00Μπαλατονφουρεντί - ΒΛΣ Βεσζπρέμ 0:1
15:00Μπιτσκέι - Ντορόγκι 2:3
15:00Μπουνταορσί - Κέλεν 2:1
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Νότιοανατολικά
12:00Βάσας II - Πεντζουγκιόρ 4:212:00Σζέγκεντ II - Κετσκεμετί II 0:1
15:00ESMTK Βουδαπέστης - Μαρτφουί 2:2
15:00Ελόρε - Χόνβεντ II 2:1
15:00Κοροσλαντάνι ΜΣΚ - Μονόρι 0:1
15:00Μπεκεσκαμπά - Φουζεσγκιαρμάτι 8:2
15:00Σζολνόκι - Νταμπάς 4:2
15:00Χοντμεζοβασαρχέλι - Τσεγκλεντί 2:1
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Νότιοδυτικά
12:00Φέχερβαρ II - MTK Βουδαπέστης II 0:015:00PTE-PEAC - Γκάρντονι Βαρόζι 2:2
15:00Ερντί - Ναγκικάνιζσσα 0:1
15:00Ιβάνκσα - Μαϊόσι 4:1
15:00Καποσβάρ - Πακς II 1:3
15:00Μοχάτσι - Σκεκσζάρντι 1:1
15:00Ντουναουιβάρος - Φερεντσβάρος II 0:0
15:00Σζεντλόρινκ - Ντουναφόλντβαρ 3:1
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
16:00Άστρα Ουγγαρίας Γ - Γκιόρ Γ 1:2ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Μπιγκ Λιγκ
15:00Γιάνγκ Έλεφαντ - Κιετούμε 0:015:00Κατάκα - Οντουπαράκα 2:1
15:00Κιγκέζι Χόουμποϊζ - Κιγίντα Μπόιζ 1:0
15:00Λουγκάζι - Καλβάρι 1:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
13:15Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ - ΒΙκτόρια 0:0ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Κρεμίν - Μέταλιστ Κάρκιβ 0:012:30Ντινάζ Βίσγκοροντ - Μπουκοβίνα 0:2
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
12:15Ρεάλ Φάρμα - ΟΚΣΑ 1:113:00Ντρούζμπα Μίριφκα - Λοκομοτίβ Κιέβου 3:1
13:30Σκάλα 1911 - Νίβα Βινίτσια 0:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
12:00Κρίβμπας 2020 U19 - Κολός Κοβάλιβκα U19 2:0ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
23:30Νασιονάλ - Προγκρέσο 0:0 [ 1.33 | 4.50 | 7.50 ]02:00Μαλντονάντο - Ντιφενσορ Σπόρτινγκ 1:0 [ 3.80 | 3.40 | 1.95 ]
15:00Σέρο - Τσέρο Λάργκο 1:1 [ 2.88 | 3.00 | 2.55 ]
21:00Ντανούμπιο - Γουόντερερς 0:2 [ 2.05 | 3.25 | 3.60 ]
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια
23:00Μοντεβιδέο Σίτι - Κούπερ 2:121:00Ατένας - Πλάζα Κολόνια 1:1
23:30Αλμπιόν - Γιουβεντούτ 1:1
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα
23:00Τάουρο - Ιντεπεντιέντε 1:001:15Χερέρα - Άραμπε Γιούνιντο 3:0
03:30Μιγκελίτο - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο 1:1
23:00Πότρος ντελ Έστε - Βεράγκουας 2:1
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
17:30Σέζαρ Βαλέγιο Γ - UNSAAC Γ 4:122:00Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ 0:4
22:00Ντεφενσόρες Γ - Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ 0:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
13:00Χάτνικ Κρακοβίας - Σταλ Στάλοβα Βόλα 1:120:10Πολόνια Μπιτόμ - Βίσλα Πουλάβι 2:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
13:00Βινέτα Βολίν - Φλότα Σουινούιτσιε 1:0ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
13:00Γκόρνικ Ζάμπρζε II - Βάρτα Γκορζόφ 1:0ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
15:00Σβιντνιτσζάνκα Σβίντνικ - Γκαρμπάνια 1:115:00Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ - Βισλάνιε Γιασκόβιτσε 2:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών
14:00Στομιλάνκι Ολσζτίν Γ - ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ 0:4ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ - Γκρουπ A
17:00Καμάτσα - Βίλαρ ντε Περντίζες 0:117:00Μαριτίμο Β - Μιραντέλα 4:0
17:00Πορτοσαντένσε - Ντουμιένσε 1:2
18:00Λιμιάνος - Πεβιντέμ 0:0
18:00Μονταλέγκρε - Βίλα Ρεάλ 0:0
18:00Μπρίτο - Ος Σαντινένσες 0:0
18:00Τιρσένσε - Ριμπεϊράο 3:0
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ Πριο - Γκρουπ B
18:00Αμαράντε - Σαλγκεϊρός 2:218:00Βαλαντάρες Γκάια - ACDR Λαμέλας 2:1
18:00Γόνδομαρ - Σάο Ζοάο Βερ 2:0
18:00Παρέδες - ΑΝ Μάρκο 09 0:2
18:00Ρεμπορντόσα - Ολιβέιρα ντο Ντούρο 2:0
18:00Φλοργκράντε - Γκιμαράες Β 1:1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ Πριο - Γκρουπ C
14:00Λουζιτάνια - Μορτάγκουα 2:318:00Βιτόρια Σερνάτσε - Μαρινένσε 0:2
18:00Γκουβέια - Πενίτσε 1:3
18:00Καστέλο Μπράνκο - Σερτανένσε 1:1
18:00Ουνιάο Ντε Κοΐμπρα - Σανταρέμ 1:0
18:00Ράμπο Πέιτσε - Αλβέρκα Β 1:1
18:00Φοντίνιας - Τομάρ 2:0
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ Πριο - Γκρουπ D
18:00Ιμόρταλ - Βάσκο ντα Γκάμα 1:218:00Λουζιτάνο - Ο Ελβάς 1:1
18:00Λουλετάνο - Οριεντάλ 4:1
18:00Μονκαραπατσένσε - Μπαρεϊρένσε 1:1
18:00Ρεάλ - Γιούβ. Εβόρα 0:2
18:00Σέρπα - Σιντρένσε 2:2
20:00Σετουμπάλ - Φαμπρίλ ντο Μπαρέιρο 1:1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών
13:00Μαρίτιμο Γ - Νταμαϊένσε Γ 1:416:00Ουριένσε Γ - Τορεένσε Γ 2:3
17:00Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ - Βιλαβερντένσε Γ 2:0
ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1
13:30Σεντ Λουιζιέν - Ταμπονέζ 1:014:00Γκουλουάζ - Σεντ Πιερουάζ 0:3
14:00Ζαν ντ'Αρκ - Σεντ Λουίς 0:1
14:00Ραβίν Μπλανσέ - Σέντε Ροζ 1:0
14:00Σεντ-Ντενίζ - Σεντ Πολουάζ 2:1
14:00Σεντ Σουζάν - Πιτόν Σεντ-Λε 3:2
14:00Τρουά Μπαζίνς - Εξέλσιορ 0:7
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 Γυναίκες - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:00Φαρούλ Κονστάντα Γ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Γ 3:015:00Ολύμπια Κλουζ Γ - Μιερκουρέα Τσιούκ Γ 5:0
ΡΩΣΙΑ: FNL
15:00ΑναβολήΒόλγκα-Γκάζπρομ - Νεφτεκίμικ -:-ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Μλάντοστ ΓΑΤ - Νόβι Σαντ 0:118:00Κολουμπάρα - Τέκστιλατς 1:1
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
16:30Παντίνσκα Σκέλα - BASK 1:1ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα
11:00Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ομλαντίνατς ΝΒ 1:112:00Ντιναμό Παντσέβο - Μπετσέι 2:0
16:00Ποντουνάβατς Μπελέγκις - Γιεντίνστβο Στάρα Πάζοβα 2:2
16:00Τίζα Αντοριάν - Ζελέζνιτσαρ Ιντίγια 1:3
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή
16:00Ζιτοραντία - Γιέντινστβο Κρούσεβατς 1:116:00Ραντνίτσκι Πιρότ - Μπούντουτσνοστ Πόποβατς 6:1
16:00ΜαταίωσηΤιμοκανίν - Ραντνίτσκι Σβιλάινατς 2:1
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
12:00Πόλετ Λιούμπιτς - Μπούντουτσνοστ Κρούσικ 2:115:30Μιχαΐλοβατς - Λόζνιτσα 0:3
ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
18:15ΑναβολήΙστ εντ Λάιονς - Ουίλμπερφορς Στράικερς -:-18:15ΑναβολήΚαλόν - Μπο Ρέιντζερς -:-
18:15ΑναβολήΚαχούνλα - Μπάι Μπουρέ Ουόριορς -:-
18:15Μπαντάλ - Ντάιαμοντ Σταρς 2:1
18:15ΑναβολήΠορτς Οθόριτι - Ντάιαμοντ Σταρς -:-
18:30Βουσούμ Σταρς - Ιστ εντ Λάιονς 0:2
ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ
17:00Μπρούμχιλ - Ηστ Κίλμπραϊντ 1:6ΣΚΩΤΙΑ: Τσάλεντζ Καπ
18:15Δε Νιού Σεντς - Ερντριεόνιανς 1:2 [ 1.62 | 4.20 | 3.80 ]ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο SWPL Γυναικών
15:30Ρέιντζερς Γ - Πάρτικ Θιστλ Γ 4:1ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
11:30Μαλτζενίτσε - Τρεμπίσοφ 3:111:30Περτζάλκα - Πουχόφ 4:2
12:00Λιπτόφσκι Μίκουλας - Σλόβαν Μπρατισλάβας Β 3:1
15:30Ν. Κούμπιν - Ποβάζσκα Μπίστριτσα 1:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
12:00Σλάβια Κόζιτσε - Φιλακόβο 2:416:00Ριμάφσκα Σόμποτα - Λουμπόβνα 0:1
16:00Σβίντνικ - Σπίσκε Ποντράντιε 1:3
16:00Σνίνα - Τατράν Οράβσκε Βέσελε 4:2
16:00Στροπκόφ - ΜΣΚ Λούτσενετς 1:3
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
16:00Βέλκε Λούντιντσε - Ζβόλεν 3:116:00Μπελούσα - Ντούμπνιτσα 3:1
16:00Ποντκόνιτσε - Σλόβαν Ντούσλο Σάλα 0:0
16:00Σερέντ - Γκαλάντα 0:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
16:00Βρακούνα Μπρατισλάβα - Ροχόζνικ 0:016:00Ιβάνκα πρι Ντουνάι - Ίντερ Μπρατισλάβας 0:1
16:00Νόβα Ντέντινκα - Ροβίνκα 0:1
16:00Ντουναΐσκα Λούζνα - Σλόβαν Μοστ 0:2
16:00Ρουζόβτσε - Τομασόφ 0:3
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ
11:30Μπενεσόβα - Σλάβια Στασκόφ 1:116:00Κράζνο - Κοβατσόβα 3:1
16:00Λιπτόσκα Στιαβνίτσα - Κ. Νόβε Μέστο 0:1
16:00Μεντζιμπρόντ - Μακόφ 3:0
16:00Σοκόλ Ζουμπρόλαβα - Μπάνικ Στρανάβι 1:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
16:00Βέλκι Σάρις - Μλάντοστ Κάλσα 1:016:00Γκέρλαχοφ - ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς 4:1
16:00Λοκομοτίβα Κόζιτσε - Κεζμάροκ 5:0
16:00Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ - Σοκόλ Λουμπότιτσε 1:2
16:00Ρασλάβιτσε - Σαμπίνοφ 0:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
16:00Γκαμπτσίκοβο - Χουρμπάνοβο 3:016:00Γκμπέλι - Τρστίτσε 2:0
16:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β - Ιμέλ 2:0
16:00Μπλάβα - Λέβιτσε 5:2
16:00Μπολεράζ - Νόβε Ζάμκι 0:1
16:00Πάτα - Τρεμπάτιτσε 3:0
16:00Τρεντσιάνσκε Στάνκοβτσε - Κρυστάλ 1:1
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
16:00Πριμόριε - Γιάντραν Ντεκανί 4:116:00Φούζιναρ - Ντραβίνια 1:2
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
16:00Σμάρτνο - Πόντβιντσι 2:0ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
16:00Μπρντα - Γιεσένιτσε 0:516:00Φάμα Βιπάνα - Σενκούρ 5:0
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών
12:00ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ - Πριμόριε Γ 2:112:00Ντράβα Γ - Κριμ Γ 1:0
12:00Τσέρκλιε Γ - Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ 0:3
16:30Ραντόμλιγιε Γ - Μούρα Γ 0:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες
15:00Ουπσάλα Γ - Ουμέα Γ 0:215:00Πιτέα Γ - Μπρομαποϊκάρνα Γ 3:0
16:00Ντζουργκάρντεν Γ - AIK Γ 2:2
16:00Χάμαρμπι Γ - Έρεμπρο Γ 5:2
17:00Βάζιο ΝΦΦ Γ - Λίντκεπινγκ Γ 6:1
17:00Χάκεν Γ - Κρίστιανσταντ Γ 7:2
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2
12:30Καζετσάρτ - Λαμπάνγκ 1:613:00Σουπανμπούρι - Ραγιόνγκ 3:2
13:30Τσανταμπούρι - Κράμπι 2:0
14:00Νακόν Ρατσασίμα - Φραέ 5:0
ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ
20:00Πόρτμορ - Βέρε Γιουνάιτεντ 0:122:30Μάουντ Πλέζαντ - Άρνετ Γκάρντενς 2:0
22:30Τρέζουρ Μπιτς - Καβαλιέρ 0:5
23:00Ουότερχαους - Ντανμπεχόλντεν 1:0
00:30Μοντέγκο Μπέι - Μολίνς 2:1
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ
13:00Ανκαρασπόρ - Ντιγιαρμπεκίρσπορ 1:013:00Αντιγιαμάν - Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ 1:2
13:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Βανσπόρ 2:2
13:00Μπουτσασπόρ 1928 - Κιρσεχίρ 4:1
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Κόκκινο Γκρουπ
13:00Ακσαράι Μπλ. - Ιγκντίρ 1:113:00Αμεντσπόρ - 24 Ερτζινκασπόρ 4:1
13:00Ισκεντερούνσπορ - Κασταμονουσπόρ 0:3
13:00Ισπάρτα 32 Σπορ - Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί 0:1
13:00Καραμάν - Ετιμεσγκούτ 2:1
13:00Μπελεντιγιέ Ντερίνς - Φετίγιεσπορ 4:1
13:00Ντουζτσεσπόρ - Σόμα Σπορ 0:2
13:00Ουσακσπόρ - Ινεγκολσπόρ 0:1
13:00Σαριγιέρ - Μενεμεσπόρ 2:4
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 1
13:00Αλιάγκα - Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού 10:113:00Γκουμουσανεσπόρ - Μαρντίν ΜΜ 2:3
13:00Εντιρνεσπόρ - Κουτσουκτσεκμετσέ 2:0
13:00Καραμπούκ Ιντμανιουρντού - Ταλασγκούτσου 1:0
13:00Κιρικάλε Μπουγιούκ Αναντολού - Αργκουβάν 5:0
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 2
13:00Ελάτζιγκσπορ - Κελκίτ 2:113:00Εργκέν Βελιμέσε - Μπούλβαρσπορ 0:0
13:00Μπάτμαν Πετρολσπόρ - Χατσετέπε 1945 1:0
13:00Πατζαρσπόρ - Εϊνεσίλ 4:1
13:00Σιλίφκε - Εφελέρ 09 1:3
13:00Τουργκουτλούσπορ - Σαπάντσα Γκεντσλικσπόρ 3:1
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 3
13:001922 Κόνιασπορ - Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ 4:013:00Άγκρι 1970 - Φατσά Μπελεντιγιεσπόρ 1:1
13:00Κουσάντασισπορ - Μπορνόβα 4:1
13:00Κουτάχιασπορ - Οσμανιγιεσπόρ 1:0
13:00Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί - Τεπετσίκ 1:2
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 4
13:00Αντάνα - Τοκάτ 2:113:00Κέστελ - 23 Έλατζικ 4:1
13:00Ορντουσπόρ - Νεβσεχίρ 4:3
13:00Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ - Μπέργκαμα 0:1
13:00Σιρτ Οζέλ - Κατάλκα 2:1
13:00Σουλτανμπεϊλί - Μπούρσα 3:0
13:00Τσανκάγια - Μπαλικεσιρσπόρ 0:0
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναίκες
10:30Χακαριγκουτσού Γ - Μπεϊλερμπέι Γ 2:111:001207 Αντάλιασπορ Γ - ALG Σπορ Γ 0:1
11:00Αντάνα Ιντμανιγιούρντ Γ - Μπεσίκτας Γ 0:7
11:00Ατασεχίρ Μπελεντιγιεσί Γ - Αμέντ Γ 0:2
11:00Καραντενίζ Ερεγκλισπόρ Γ - Καραγκουμρούκ Γ 1:2
11:00Τραμπζονσπόρ Γ - Γκαζιαντέπ Γ 1:2
13:00Φενερμπαχτσέ Γ - Γαλατασαράι Γ 2:1
ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:00Γκαζέλ - Αλγκόι 1:017:00Πσι - Ασκοτ 1:1
17:00Τουρμπιγιόν - Εμάτ 0:2
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
11:15Ντούκλα Πράγας Β - Μποέμιανς 1905 Β 3:011:30Βικτόρια Πλζεν Β - Ταμπόρσκο Ακαντέμιε 3:3
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:15Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου - Ζάπι 2:012:00Τέπλιτσε Β - Κόλιν 2:1
16:00Μπροζάνι - Πρέπερε 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
11:15Κάρβινα Β - Φρίντλαντ 2:111:15Ουνίτσοφ - Τρίνεκ 0:0
11:30Ζλιν Β - Ζνόιμο 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία
01:00ΑναβολήΝτομάζλιτσε Β - Ντουμπράβκα -:-16:00Γίντριτσουφ Χράντετς - Ροκιτσάνι 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
16:00Λούνι - Αντμίρα Πράγας Β 2:0ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
16:00Ζενίτ Κάσλαβ - Ούστι ναντ Όρλιτσι 0:316:00Μπενάτκι - Χλίνσκο 4:1
16:00Τορνόφ - Κοσμονόσι 0:0
16:00Τρούτνοφ - Νόβι Μπιντζόφ 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
11:15Βέλκε Μετζιρίτσι - Τασόβιτσε 1:111:15Μπρνο Β - Σπέριτσε 2:0
16:00Ζνταρ ναντ Σαζαβού - Πελχρίμοφ 4:2
16:00Λανζχότ - Λίσεν Β 2:0
16:00Στάρα Ρίζε - Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου 1:3
16:00Χούμπολετς - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ 1:2
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
16:00HFK Όλομουτς - Κόστελετς να Χέιν 0:116:00Κοζλόβιτσε - Πρερόφ 5:1
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
11:15Χάβιροφ - Οπάβα Β 1:116:00Κρνοφ - Βαλάσκε Μετζιρίτσι 1:1
16:00Μπίλοβετς - Βράτιμοφ 1:4
16:00Μποχούμιν - Μπρούνταλ 4:1
16:00Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ - Μπρίντλιτσνα 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
16:00Μάλσε Ρούντνε - Γιανκόφ 8:016:00Όσεκ - Μιρόβιτσε 3:3
16:00Τρεμπέτιτσε - Ολέζνικ 1:3
17:00Τρεμπόν - Χλουμπόκα ναντ Βλταβού 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
16:00Ραϊράντιτσε - Σπάρτα Μπρνο 1:2ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
11:00Κάρλοβι Βάρι Β - Νόλε Σέντλο 3:116:00Οστρόφ Β - Λόμνιτσε 5:2
ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
13:00Ριχνόφ ναντ Κνεζνού - Χόριτσε 3:014:00Πολίς ναντ Μετούχι - Τρέμπες 7:1
16:00Σόλνιτσε - Γιάρομερ 2:1
16:00Τσερβένι Κόστελετς - Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ 0:1
ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
16:00Κομπερίτσε - Στόναβα 0:216:00Κραβάρε - Ορλόβα 2:0
16:00Μοραβάν Ολντρίσοφ - Ντόλνι Ντάτινε 1:4
16:00Πούστα Πολόμ - Ντόλνι Μπενεσόφ 4:1
ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ
16:00Κόνιτσε - Λιτόβελ 1:116:00Λιπόβα - Ζάμπρε 1:1
16:00Σοκόλ Μποχουνόβιτσε - Μεντλόφ 0:3
16:30Βότιτσε - Ούρτσιτσε 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ
16:00Μοραβάνι - Λανσκρούν 2:116:00Παρντούμπιτσκι - Σβιτάβι 1:4
ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
16:00Σοκόλ Ράντνιτσε - Σοκόλ Λότα 0:116:00Χολίσοφ - Μίτο 3:5
ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
16:00Σεντλκανί - Κλούμετς 2:1ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
16:00Κάνταν - Ζάτεκ 3:0ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
15:00Βέλκε Μετζιρίτσι Β - Ζνταρ ναντ Σαζαβού Β 1:116:00Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. - Πακόφ 2:0
16:00Χότεμπορ - Νόβε Μέστο να Μόραβε Β 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
16:00Μπόρσιτσε - Φράνκοβα Λότα 3:116:00Στίτνα ναντ Βλάρι - Ναπαγεντλά 2:2
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών
12:00Λοκομοτίβα Μπρνο Γ - Σλάβια Πράγας Γ 0:11ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ
04:00Ρέβα - Λάμπασα 2:1ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
23:00Έβερτον Ντε Βίνα - Παλεστίνο 0:0 [ 2.10 | 3.30 | 3.75 ]ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
23:00Ρεκολέτα - Τσούριτσο Ουνίδο 2:123:00Σάντα Κρούζ - Ουνιόν Σαν Φελίπε 0:2
01:30Ρέιντζερς - Σαν Λούις 2:4
17:00Αντοφαγάστα - Αρίκα 2:1
23:00Μαγκαγιάνες - Σαντιάγκο Μόρνινγκ 2:1
23:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Ντεπόρτες Τεμούκο 2:1
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
23:00Οσόρνο - Φεροβιάριο 1:001:00Λος Άντες - Προβιντσιάλ Οβάλ 2:2
23:00Μελιπίλα - Σαν Αντόνιο Ουνίντο 1:0
23:00Ρεάλ Σαν Ζοακίν - Λαουτάρο 1:0
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες
16:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν Γ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα Γ 1:316:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή Γ - Κόλο Κόλο Γ 0:1
17:00Έβερτον Γ - Κομπρεσάλ Γ 2:0
18:00Παλεστίνο Γ - Αντοφαγκάστα Γ 2:2
ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ
09:00ΑναβολήΤάι Πο - Χονγκ Κονγκ -:-Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.