REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 18.08.2022 » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: Europa League - Προκριματικά

19:30Φερεντσβάρος (Ουγ) - Σάμροκ Ρόβερς (Iρλ) -:-
20:00Αούστρια Βιέννης (Αυτ) - Φενερμπαχτσέ (Tου) -:-
20:00Απόλλων Λεμεσού (Κυπ) - Ολυμπιακός (Ελλ) -:-
20:00Ελσίνκι (Φιν) - Σίλκεμποργκ (Δαν) -:-
20:00Ζυρίχη (Ελβ) - Χαρτς (Σκω) -:-
20:00Μάλμε (Σου) - Σίβασπορ (Tου) -:-
20:00Ντνίπρο-1 (Ουκ) - ΑΕΚ Λάρνακας (Κυπ) -:-
20:00Πιούνικ (Αρμ) - Σερίφ Τιράσπολ (Μολ) -:-
20:45Λουντογκόρετς (Bου) - Ζαλγκίρις (Λιθ) -:-
21:30Γάνδη (Bελ) - Ομόνοια (Κυπ) -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Europa Conference League - Προκριματικά

19:00Ρακόφ (Πολ) - Σλάβια Πράγας (Τσε) -:-
20:00RFS (Λετ) - Λίνφιλντ (Βιρ) -:-
20:00Γιουνγκ Μπόιζ (Ελβ) - Άντερλεχτ (Bελ) -:-
20:00Μακάμπι Τελ Αβίβ (Iσρ) - Νις (Γαλ) -:-
20:00Μόλντε (Νορ) - Βόλφσμπεργκερ (Αυτ) -:-
20:00Σλόβακο (Τσε) - AIK Στοκχόλμης (Σου) -:-
20:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Bου) - Βασιλεία (Ελβ) -:-
20:30Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα (Ρου) - Χάποελ Μπίερ Σέβα (Iσρ) -:-
20:45Μπασακσεχίρ (Tου) - Αντβέρπ (Bελ) -:-
21:00Ζρινιέσκι (Βοσ) - Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλκ) -:-
21:15Μάριμπορ (Σλο) - Κλουζ (Ρου) -:-
21:30Κολωνία (Γερ) - ΜΟΛ Φέχερβαρ (Ουγ) -:-
21:30Λεχ Πόζναν (Πολ) - Ντουντελάνζ (Λουξ) -:-
21:30Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρου) - Βίκινγκ (Νορ) -:-
21:45Βιγιαρεάλ (Ισπ) - Χάιντουκ Σπλιτ (Κρο) -:-
21:45Γουέστ Χαμ (Αγγ) - Βίμποργκ (Δαν) -:-
22:00Αλκμάαρ (Ολλ) - Ζιλ Βιθέντε (Πορ) -:-
22:00Βαντούζ (Λιχ) - Ραπίντ Βιέννης (Αυτ) -:-
22:00Παρτιζάν (Σερ) - Χάμρουν (Μλτ) -:-
22:00Σκούπι (Βμκ) - Μπάλκανι (Κσβ) -:-
22:00Φιορεντίνα (Ιτα) - Τβέντε (Ολλ) -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Αλ Μασρί - Ελ Ισμαΐλι -:-
19:30Ελ Γκουνά - Γκαζλ ελ Μαχαλά -:-
22:00Φιούτουρ - Κεράμικα Κλεοπάτρα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

01:00Άρσεναλ Σαραντί - Ρίβερ Πλέιτ -:-
03:30Μπόκα Τζούνιορς - Ροζάριο Σεντράλ -:-
22:30Αλντόσιβι - Βελέζ Σάρσφιλντ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Ρασίνγκ Κλούμπ 2 - Μπάνφιλντ 2 -:-
17:00Εστουδιάντες 2 - Αργεντίνος Τζούνιορς 2 -:-

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς

11:00Νταεγκού (Kορ) - Γιεονμπούκ (Kορ) -:-
14:00Βίσσελ Κόμπε (Ιαπ) - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος (Ιαπ) -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

12:30Γκριν Γκάλι - Ίστερν Λάιονς -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

23:00Αράγκουα - Μινέρος -:-
23:00Ζαμόρα - Καραμπόμπο -:-
23:00Λα Γκουαΐρα - Ζούλια -:-
23:00Λάρα - Εστουντιάντες Μέριδα -:-
23:00Μετροπολιτάνος - Μονάγκας -:-
23:00Ντεπορτίβο Ταχίρα - UCV -:-
23:00Πορτουγκέζα - Καράκας -:-
23:00Πουέρτο Καμπέγιο - Χερμάνος Κολμενάρες -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

02:00Μαρισκάλ Σούκρε - Libertad FC -:-

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: CONCACAF Λιγκ

03:00Τσιμπάο (Δομ) - Μοτάγκουα (Ονδ) -:-
05:00Χάνκουκ (Μπε) - Αλιάντζα (Εσλ) -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Κριτσιούμα - Οπεράριο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ

02:00Φλουμινένσε - Φορταλέζα -:-
03:30Ατλέτικο Παραναένσε - Φλαμένγκο -:-
03:30Κορίνθιανς - Γκοϊανιένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

01:00Οέστε - Άγκουα Σάντα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20 - Πλέι Οφς

21:30Παλμέιρας U20 - Βάσκο U20 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

20:30Χάλμπεργκμους Γκόλνταχ - Νταϊσενχόφεν -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

23:00ΑναβολήOλμέδο - Αμέρικα ντε Κίτο -:-
23:00Ελ Νασιονάλ - Σάντο Ντομίνγκο -:-
23:00ΑναβολήΕλ Νασιονάλ - Μάντα -:-
23:00Ιμπαμπούρα - Αμέρικα ντε Κίτο -:-
23:00ΑναβολήΙμπαμπούρα - Σάντο Ντομίνγκο -:-
23:00Λιμπερτάδ - Μπούχος ULVR -:-
23:00ΑναβολήΛιμπερτάδ - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-
23:00Μάντα - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-
23:00Τσακαρίτας - Oλμέδο -:-
23:00ΑναβολήΤσακαρίτας - Μπούχος ULVR -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Κόπα Εκουαδόρ - Φάση Ομίλων

03:00Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Μουσούκ Ρούνα -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:0011 Ντεπορτίβο - Τσαλατενάνγκο -:-
23:00ΑναβολήΑλιάντζα - Γιοκόρο -:-
23:00Ατλέτικο Μάρτε - Ντράγκον -:-
23:00Λουίς Άνχελ Φίρπο - Μεταπάν -:-
23:00Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Σάντα Τέκλα -:-
23:00Φας - Αγκουίλα -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Κάλιου - Λεβάντια -:-
19:00Ταλίν - Φλόρα U21 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες - Προκριματικά

11:00Σαράγιεβο Γ (Βοσ) - Μπιρκίρκαρα Γ (Μλτ) -:-
12:00Βαλούρ Γ (Ισλ) - Χαγιάσα Γ (Αρμ) -:-
12:00Δυναμό Μινσκ Γ (Λευ) - Μπερόε Σεντ Ζαγκόρα Γ (Bου) -:-
12:00Ζιλστρόι-2 Γ (Ουκ) - Γκούρια Λαντσκούτι Γ (Γεω) -:-
13:00Μινσκ Γ (Λευ) - Σλοβάτσκο Γ (Τσε) -:-
13:00Μπενφίκα Γ (Πορ) - Χαϊβάλια Γ (Κσβ) -:-
15:00Άγιαξ Γ (Ολλ) - Κρίστιανσταντ Γ (Σου) -:-
15:00Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας Γ (Λιθ) - KuPS Γ (Φιν) -:-
15:00Παρίσι Γ (Γαλ) - Σερβέτ Γ (Ελβ) -:-
16:30ΠΑΟΚ Γ (Ελλ) - Σουόνσι Γ (Ουα) -:-
16:30Φλόρα Γ (Eσθ) - Κιράτ Γκατ Γ (Iσρ) -:-
17:30Απόλλωνας Λεμεσού Γ (Κυπ) - SFK Riga Γ (Λετ) -:-
18:00Brann Γ (Νορ) - ALG Σπορ Γ (Tου) -:-
18:00Ολύμπια Κλουζ Γ (Ρου) - Γκλεντόραν Γ (Βιρ) -:-
18:00Σανκτ Πόλτεν Γ (Αυτ) - Λιούμποτεν Γ (Βμκ) -:-
18:30Πομούριε Γ (Σλο) - Σέλμπουρν Γ (Iρλ) -:-
19:00BIIK Σιμκέντ Γ (Kαζ) - ΖΝΚ Σπλιτ Γ (Κρο) -:-
19:00Μπρέζνιτσα Γ (Μαυ) - Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ (Σλκ) -:-
19:00Μπρέινταμπλικ Γ (Ισλ) - Ρόζενμποργκ Γ (Νορ) -:-
19:00Τβέντε Γ (Ολλ) - Ανένιι Νόι Γ (Μολ) -:-
20:00Φορτούνα Χιόρινγκ Γ (Δαν) - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ (Γερ) -:-
21:00Άντερλεχτ Γ (Bελ) - ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ (Πολ) -:-
21:00Φερεντσβάρος Γ (Ουγ) - Ρέιντζερς Γ (Σκω) -:-
21:30Γιουβέντους Γ (Ιτα) - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου Γ (Λουξ) -:-
21:35Γλασκώβη Γ (Σκω) - Ρόμα Γ (Ιτα) -:-
22:00Ζυρίχη Γ (Ελβ) - Κλάκσβικ Γ (Νφε) -:-
22:00Μάντσεστερ Σίτι Γ (Αγγ) - Tomiris-Turan Γ (Kαζ) -:-
22:00Ρεάλ Μαδρίτης Γ (Ισπ) - Στούρμ Γκρατς Γ (Αυτ) -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Red Bulls Νέας Υόρκης -:-
02:30Τορόντο - Νιού Ίνγκλαντ -:-
03:00Νιού Γιόρκ Σίτι - Σάρλοτ -:-
04:00Ντάλας - Φιλαδέλφια Γιούνιον -:-
05:00Βανκούβερ Ουάιτκαπς - Κολοράντο Ράπιντς -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

03:00Μπέρμιγχαμ - Ντιτρόιτ -:-
04:00Νιού Μέξικο - Μέμφις -:-
05:00ΟΚ Μπλουζ - Λας Βέγκας Λάιτς -:-
06:00Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Κολοράντο Σπρινγκς -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

02:00Ορλάντο Σίτι Β - Ρότσεστερ Νιου Γιορκ -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

03:00Ουνιόν Ομάχα - Σάρλοτ Ιντιπέντενς -:-
05:00Νόρδερν Κολοράντο - Τάκσον -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

02:00Αλμπιόν Σαν Ντιέγκο - Μέριλαντ Μπόμπκατς -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

03:30Χιούστον Ντας Γ - Γκόθαμ Γ -:-

ΙΝΔΙΑ: Ντουράντ Καπ

12:30Μουμπάι Σϊτι - Ίντιαν Νέιβι -:-
15:30Νερόκα - TRAU FC -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

12:00PSIS Σεμαράνγκ - Περσίκ Κεντίρι -:-
16:30ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα - Μπαλί Γιουνάιτεντ -:-

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Μαλαβάν - Εστεγκλάλ -:-
19:00Μες Ραφσανιάν - Σίριαν -:-
19:30Σεπαχάν - Νασάι Μαζανταράν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν

21:00Βόγκαρ - Γκρόττα -:-
21:00Κορντρενγκίρ - Βέστρι -:-
21:00Φιόλνιρ - Γκριντάβικ -:-
22:15Αφτουρέλντινγκ - KV Ρέικιαβικ -:-
22:15Φίλκιρ - Σέλφος -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

23:00Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - ΚΡ Ρεϊκιαβικ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ

19:00M. Τζαφά - Ράματ Γκαν -:-
19:00Αγκουντάτ Σπορτ Ασντόντ - Μακάμπι Ναζαρέτ -:-
19:00Ιρόνι Ταϊμπέριαζ - Άκο -:-
19:00Καφρ Κασίμ - Χαποέλ Πέταχ Τίκβα -:-
19:00Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Νοφ Χαγκαλίλ -:-
19:00Μπνέι Γιέχουντα - Ραμάτ Χασαρόν -:-
19:00Χάποελ Κφαρ Σαμπά - Λέτζιον -:-
19:00Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ - Χαποέλ Αφούλα -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

02:00Ατλέτικο Οττάβα - HFX Ουόντερερς -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:00Γκουανγκζί Πινγκούο Χαλιάο - Μπεϊτζίνγκ Σπορτ Γιουνιβέρσιτι -:-
11:00Νανίνγκ Σίτι - Κινγκντάο Γιούθ Άιλαντ -:-
11:00Σενιάνγκ Ούρμπαν - Γιανγκσί Μπεϊνταμέν -:-
11:00Χεμπέι Κουνγκφού - Χουακαιέρ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Ατλέτικο - Τίγκρες -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια

02:00Ιντεπεντιέντε Μέντελιν - Ντεπόρτες Τολίμα -:-
04:15Φορταλέζα - Μιλονάριος -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Μουντιάλ Γυναικών U20

02:00ΗΠΑ U20 Γ - Ιαπωνία U20 Γ -:-
02:00Ολλανδία U20 Γ - Γκάνα U20 Γ -:-
05:00Νιγηρία U20 Γ - Καναδάς U20 Γ -:-
05:00Νότια Κορέα U20 Γ - Γαλλία U20 Γ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνές Κύπελλο Πρωταθλητριών Γυναικών

03:30Λυών Γ - Τσέλσι Γ -:-
06:00Μοντερέι Γ - Πόρτλαντ Γ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

19:00Marijampole City - Νεπτούνας -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:15Kuala Lumpur City - Μάτριξ -:-
16:00Πενάνγκ - Sri Pahang -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:00Τολούκα - Μοντερέι -:-
05:05Κρούζ Αζούλ - Κλαμπ Τιχουάνα -:-
05:05Πατσούκα - Κλαμπ Αμέρικα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:00Αλακράνες ντε Ντουράνγκο - Λεονές Νέγκρος -:-
03:05Τλαξκάλα - Σελάγια -:-
05:05Ντοράντος ντε Σιναλόα - Ταπάτιο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Ατλέτικο Σαν Λουίς U20 - ΟΝΑΜ Πούμας U20 -:-
19:00Σάντος Λαγκούνα U20 - Κλαμπ Λεόν U20 -:-

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Ρακίν Γιουνάιτεντ - Chinland -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

20:00Σένια - Μιόλνερ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL - Πλέι Οφς

15:00Στρόμσγκοντσετ U19 - Βαλερένγκα U19 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WK Λιγκ Γυναικών

12:00Ιντσεόν Χιουντάι Στιλ Ρεντ Έιντζελς Γ - Γκιεονγκτζιού Γ -:-
12:00Σεγιόνγκ Σπορτσότο Γ - Γεονμπούκ Γ -:-
12:00Σουβόν Γ - Μποεούν Σανγκμού Γ -:-
12:00Τσανγκνιεόνγκ Γ - Σεούλ Γ -:-

ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα

20:45Σουρ Κλαμπ - Αλ-Μσνάα -:-
20:55Σιμπ - Αλ-Μπασαΐρ -:-
23:00Αλ Ορούμπα - Αλ Σουβαΐκ -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Τερμέζ Σουρκόν - Μετ. Μπεκομπόντ -:-
18:00Κιζιλκούμ - Ντιν. Σαμαρκάντ -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

04:00Τσιρικούι - Herrera -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

18:00Κράσνονταρ Γ - Ρουμπίν Καζάν Γ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Μπαντμπααντό - Μογκαντίσου Σίτι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

20:30Στόρφορς - Μπόντεν -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Τούρκου - Εκενάς -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30Χόνκα Ακατέμια - ΕΠΣ -:-

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

00:00Αντοφαγάστα - Τσούριτσο Ουνίδο -:-
01:00Νουμπλένσε - Κόλο Κόλο -:-
03:30Ο Χίγκινς - Ουνιόν Εσπανιόλα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.