REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ - Πλέι Οφς

20:00Μπόρνμουθ - Μπρέντφορντ -:-
22:15Μπάρνσλεϊ - Σουόνσι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League - Πλέι Οφς

21:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U23 - Ίπσουιτς U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

21:00Κρίσταλ Πάλας U23 - Γούλβς U23 -:-
21:00Στόουκ U23 - Σάντερλαντ U23 -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

10:00Ζίμα Αμπά Ζιφάρ - Μπαχίρ Νταρ Κένεμα -:-
15:00Ντιρέ Ντάβα - Φαζίλ Κετεμά -:-

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Κλοτούρ

23:00Αμέρικα ντε Κάγιες - Ρασίνγκ ντε Γκοναΐβς -:-
23:00Ουαναμίνθε - Ριβαρτιμπονιτιέν -:-
23:00Τριόμφ Λιανκούρ - Αρκαχάιε -:-
00:00Βιολέτ - Τεμπέτε -:-
01:00Βαλτιμόρη - Ρασίνγκ Χαϊτιέν -:-
01:00Ρεάλ ντου Καπ - Φίκα -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

18:00Βλάζνια Σκόντερ - Καστριότι -:-
18:00Κούκσι - Μπύλις -:-
18:00Σκεντερμπέου - Απολόνια Φιέρ -:-
18:00Τιούτα - Παρτιζάνι -:-
18:00Τίρανα - Λατσί -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:00Σάντα Ρίτα - Ακαδέμικα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ - Πλέι Οφς

80'Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

20:00Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια - Χιμνάσια Χουχούι -:-
21:00Ατλέτικο Ατλάντα - Ντεπορτίβο Μαΐπού -:-
21:10Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο - Ολ Μπόιζ -:-
22:00Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν - Ντεπορτίβο Ριέστρα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Πουέρτο Νουέβο -:-
21:30Ντεπορτίβο Παραγκουάιο - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες -:-
21:30Σεντράλ Μπαλεστέρ - Λουγκάνο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα

23:10Νιούελς Όλντ Μπόις - Σαρμιέντο Τζουνίν -:-

ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ

01:00Λα Φάμα - Εστρέλα -:-
03:00Μπριτάνια - Κάραβελ -:-

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC

15:00Αλαΐ Ος (Κργ) - Αλτίν Ασίρ (Τκμ) -:-
17:00Ντορντόι Μπισκέκ (Κργ) - Αχάλ (Τκμ) -:-
19:05Κουγιάντ (Τζν) - Νασάφ Καρσί (Ουζ) -:-
19:05ΑναβλήθηκεΜαζίγια (Μλβ) - ATK Mohun Bagan (Iνδ) -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Αράγκουα - Πουέρτο Καμπέγιο 0:0
02:00Μετροπολιτάνος - Μινέρος -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

00:15ΑναβλήθηκεΓκουαμπίρα - Οριέντε Πετρολέρο -:-
02:30ΑναβλήθηκεΜπολιβάρ - Σάντα Κρούζ -:-

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Συλλόγων Καραϊβικής

00:00ΑκυρώθηκεAS Le Gosier (Γδλ) - South East (Ντο) -:-
00:00Καγιέν (Γγν) - Hope International (Αβγ) -:-
00:00Ντον Μπόσκο (Αϊτ) - Σαμαριτέν (Μρτ) -:-
03:00Καβάλι (Αϊτ) - Σερπενχέβελ (Κου) -:-
00:00Metropolitan FA (Πρκ) - Real Rincon (Μπο) -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Γκρουπ Γιουρόπα Λιγκ

17:30Μπότεφ Πλόβντιβ - Τσέρνο Μόρε Βάρνα -:-
20:00Λέφσκι Σόφιας - Τσάρσκο Σέλο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεαρένσε - Δεύτερη φάση

21:30Καουκάια - Κράτο -:-
21:30Πακαγιούς - Φεροβιάριο -:-
21:30Τσεάρα - Ατλέτικο Σεαρένσε -:-
21:30Φορταλέζα - Ικάσα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε - Πλέι Οφς

20:00Αζούριζ - Οπεράριο -:-
20:00Λοντρίνα - Τσιανόρτε -:-
20:00Μαρινγκά - Κασκαβέλ -:-
20:00Παρανά - Ατλέτικο Παραναένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα - Πλέι Οφς

02:30Σάο Πάολο - Μιρασόλ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα - Τροφέου Ιντεριόρ - Πλέι Οφς

ΗμίχρονοΜπραγκαντίνο - Πόντε Πρέτα 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Περναμπουκάνο - Γκρούπ Υποβιβασμού

21:00Ρετρό - Σέτε ντε Σετέμπρο (ΠΕ) -:-
21:00Σεντράλ - Ακαντέμικα Βιτόρια -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Ροντονιένσε - Πλέι Οφς

22:30Γκουαπόρε - Ρεάλ Αρικέμς -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σουλ-Ματογκρονέζε - Δεύτερη φάση

22:00Ακουινταουανένσε - Ντουράντος -:-
22:00Κόστα Ρίκα - Οπεράριο MS -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ U20

02:30Κοριτίμπα U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

23:00Κρουζέιρο Γ - Νάπολι Γ 3:0
50'Σάντος Γ - Παλμέιρας Γ 0:0
02:00Φεροβιάρια Γ - Σάο Πάολο Γ -:-
21:00Ιντερνασιονάλ Γ - Αβάι Κίντερμαν Γ -:-
21:00Ρεάλ Μπραζίλια Γ - Φλαμένγκο Γ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών

21:00Σπορ Ρεσίφε Γ - Γκοϊανιένσε Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Λούμπεκ - Τσβίκαου -:-

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Εμπουσούα Ντουόρφς - Ντρημς -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

ΗμίχρονοΓκουαστατόγια - Σάντα Λουτσία 1:0

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

17:30Ασάντι - Έλεφαντ Κολέα -:-
17:30Φλαμ Ολυμπίκ - Σαντόμπα -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00Σοντερίσκε - Λίνγκμπι -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Γιαραμπακόα - Μόκα 1:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

40'Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - Αούκας 1:2
03:00Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Football League

17:00Ρόδος - Αστέρας Βλαχιώτη -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

17:00Θερμαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

17:00Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ο. Σελλάνων -:-
17:00Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Οικονόμος -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 6ος Όμιλος

13:00Εθνικός Πειραιώς - Άνω Μερά Μυκόνου -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 7ος Όμιλος

17:00Ναύπλιο - Πανγυθεατικός -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 8ος Όμιλος

11:30Ακράτητος - Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων -:-
15:00Αιολικός - Α.Ο. Καραβάς -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

46'Λουίς Άνχελ Φίρπο - Αλιάντζα 0:1

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

81'Σινσινάτι - Ίντερ Μαϊάμι 1:2
01:00Νιού Ίνγκλαντ - Κολόμπους Κρού -:-
03:00DC Γιουνάιτεντ - Ορλάντο Σίτι -:-
04:30Σιάτλ - Λος Άντζελες -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

10'Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 0:0
03:30Ρίο Γκράντε - Σαν Αντόνιο -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

23:00Γκρήνβιλ Τράιουμφ - Ουνιόν Ομάχα 1:1
02:00Νορθ Τέξας - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα -:-
02:30Φορτ Λόντερντεϊλ - Τάκσον -:-
03:30Νιού Ίνγκλαντ II - Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

01:30Μαϊάμι Σίτι - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ U23 -:-
02:00Γκραντ Ράπιντς - Φορτ Γουέιν -:-
02:00Σήκοουστ Γιουνάιτεντ Φάντομς - Κονέκτικατ -:-
03:00Κόρπους Κρίστι - Μπράζος Βάλεϊ Κάβαλρι -:-
03:00Τσένταρ - Morris Elite -:-
03:30Μόταουν - Red Bulls Νέας Υόρκης U23 -:-
03:30Ντάλτον Ρεντ Γουλβς - Ιστ Ατλάντα -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Ανοιξιάτικη Σεζόν

02:00Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ - Μίτσιγκαν Σταρς -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

10'Ορλάντο Πράιντ Γ - Ουάσινγκτον Γ 0:0
02:00Πόρτλαντ Γ - Σικάγο Γ -:-

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

16:30Αλ Καρκ - Αλ Ταλαμπά -:-
16:30Ζακό - Βαγδάτη -:-
19:00Naft Al-Basra - Αλ Ουαζάτ -:-
19:00Ερμπίλ - Αλ Ναφτ -:-
21:30Αλ Νατζάφ - Αλ-Χουντόντ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

21:30Κέφλαβικ - Ακουρέρι -:-
22:15Ακράνες - Στιαρνάν -:-
22:15Κόπαβογκ - Χαφναρφιόρντουρ -:-
22:15ΚΡ Ρεϊκιαβικ - Βαλούρ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο Ισλανδίας Γυναικών

22:15Αλφτάνς Γ - Γκριντάβικ Γ -:-
22:15Χάμραρνιρ Γ - Βόλσουνγκουρ Γ -:-
22:15Χαφναρφιόρντουρ Γ - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

20:00Οβιέδο - Μάλαγα -:-
22:00Χιρόνα - Σπόρτινγκ Χιχόν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 14 - Γκρούπ Προβιβασμού

22:00Μοντίγιο - Καθερένιο -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:15Άσντοντ - Χάποελ Μπίερ Σέβα -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Νετάνια - Χαποέλ Χάιφα -:-
20:15Χάποελ Κφαρ Σαμπά - Μπνέι Γιέχουντα -:-
20:30Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Χαποέλ Χαντέρα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

21:45Βερόνα - Μπολόνια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς

19:30Τσιταντέλα - Μόντσα -:-
21:45Βενέτσια - Λέτσε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

16:00Λάτσιο U19 - Γιουβέντους U19 -:-
18:00Αταλάντα U19 - Σασουόλο U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

16:30Σαλερνιτάνα U19 - Κοζέντσα U19 -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

11:00Kyzylzhar Academy - Οκτζετπές -:-
14:00Εκιμπαστούζ - Ακαντέμιγια Όντουστικ -:-
14:00Καϊράτ Ακάντεμι - Κιράν -:-
14:00Μακτααράλ - Igilik -:-
14:00Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα - Aksu -:-
14:00Σακτάρ Μπουλάτ - Taraz-Karatau -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πρώτη φάση

13:00Tianjin Jinmen Tiger - Wuhan FC -:-
15:00Τσάνγκτσουν Γιατάι - Σανγκάι Σένουα -:-

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:30Kunming Zheng He Shipman - Κίνα U20 -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα - Πλέι Οφς

23:00ΑναβλήθηκεΤζούνιορ - Μιλονάριος -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ

23:00ΑναβλήθηκεΑτλέτικο - Κίνδιο -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30Ντόφινς Νουάρς - Λουμπούμπασι Σπορ -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

06:30Σάπρισα - Αλαγιουελένσε -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:20Αλ Κουβέιτ - Αλ Σαλμιγιά -:-
20:20Αλ Νασέρ - Κάζμα -:-
20:20Αλ Σαμπάμπ - Αλ Καντισίγια -:-
20:20Αλ-Φαχαχίλ - Αλ Σαχέλ -:-
20:20Καϊτάν - Αλ Αραμπί -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: 1η Κατηγορία

17:45Αλ Σουλαϊμπικάτ - Αλ Γιαχρά -:-
17:45Μπουργκάν - Τάνταμον -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Ερμής Αραδίππου - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών -:-
20:00Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΠΟΕΛ -:-

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Λιφοφάνε - Λιγιαμπάθο -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

17:00Βέντσπιλς - Νόα -:-

ΛΙΒΕΡΙΑ: Πρώτη κατηγορία LFA

18:30Μάιτι Μπαρόλ - ΜΕΑ Μάουντεν -:-
18:30Μονρόβια - Λιμπέρια Ρέτζιστρι -:-
18:30Νίμπα - LPRC Όιλερ -:-
18:30Νίμπα Γιουνάιτεντ - Φρίπορτ -:-
18:30ΝΡΑ Άνκορς - Νίμπα Κβαντό -:-
18:30Ουατάνγκα - Σμολ Τάουν -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Νταρνς - Αλ Αχλί Βεγγάζης 1:1

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:30ΟΣ Μπουγκουνί - Πολίς -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

76'Χασάνια Αγκαντίρ - Γιουσουφιά Μπερετσίντ 2:0

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

21:00Κοκάμπ Μαρακές - Ίτιχ. Κεμισσέτ -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

02:00Μοντερέι - Σάντος Λαγκούνα -:-
04:05Κλαμπ Αμέρικα - Πατσούκα -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Πολίς - ΑΣΦ Ντιουλασό -:-
21:15Καντιόγκο - Φίτεσε -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Έγκλε Νουάρ - Φλαμπό ντου Σέντρε -:-

ΝΙΓΗΡΑΣ: Λιγκ 1

17:15Ρασίνγκ ντε Μπουκόκι - SONIDEP -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα - Νικητές

04:00Εστέλι - Μαναγκούα -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

40'Εστέλι U20 - Γιαλάπα U20 2:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: ΓκλαντΑφρικα Τσάμπιονσιπ

16:00Σπόρτινγκ - Ουθονγκάθι -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:30Γεονάμ - Ανσάν Γκρήνερς -:-
13:30Μπουτσεόν 1995 - Σεούλ Η-Λαντ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WK Λιγκ Γυναικών

10:30Σεγιόνγκ Σπορτσότο Γ - Γεονμπούκ Γ -:-
12:00Ιντσεόν Χιουντάι Στιλ Ρεντ Έιντζελς Γ - Μποεούν Σανγκμού Γ -:-
12:30Σεούλ Γ - Τσανγκνιεόνγκ Γ -:-
12:30Σουβόν Γ - Γκιεονγκτζιού Γ -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - 2η Φάση

03:00Μοτάγκουα - Ολίμπια -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

15:00Αντιγιόν - Λοκομοτίβ Τασκένδης -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

90+'Μαλντονάντο - Λίβερπουλ Π. 2:4
01:30Τσερίτο - Ρίβερ Πλέιτ -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα - Πλέι Οφς

10'Μιγκελίτο - Πλάζα Αμαδόρ 0:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

25'Ρίβερ Πλέιτ - Τσέρο Πορτένο 1:0
03:00Γκουαρανί - Λιμπερτάδ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:00Ιντιπεντιέντε - Σπορτίβο Ιτένο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:00ΑκυρώθηκεΚάρλος Στέιν - Αλιάντζα Χουανούκο -:-
82'Σπόρτινγκ Κριστάλ - Σπορ Χουνκάιο 1:0
19:00Αλιάντζα Χουανούκο - Καγιαμάρκα -:-
21:15Σπορ Μπόυζ - Αλιάνσα Λίμα -:-
21:15ΑκυρώθηκεΣπορ Μπόυζ - Κάρλος Στέιν -:-
23:30Αλιάνσα Ατλέτικο - Καντολάο -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ - Δεύτερη φάση

18:00Αλβέρκα - Μαρινένσε -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:30Γκορίλα - ΑΠΡ -:-
16:00Κιγιόβου - Ρουτσίρο -:-
16:00Μουχάνγκα - Μπουγκεσέρα -:-
16:30Γκασόγκι Γιουνάιτεντ - Ραγιόν Σπορτ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

16:00Καλαράσι - Μιερκουρέα Τσιούκ -:-
18:30ΑΣΟ Πόλι Τιμισοάρα - Μιοβένι -:-
21:00Ραπίντ Βουκουρεστίου - Κραϊόβα 1948 -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1 - Γκρουπ υποβιβασμού

21:35Εδινβούργο - Νταμπάρτον -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Μιντνίμο - Χίγκαν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

19:30Βάρμπεργκς - Νόρκεπινγκ -:-
19:30Γκέτεμποργκ - Σίριους -:-
19:30Έλφσμποργκ - Χάλμσταντ -:-
19:30Έστερσουντ - AIK Στοκχόλμης -:-
19:30Μάλμε - Κάλμαρ -:-
19:30Μιάλμπι - Χάκεν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

19:30Βάστερας - Βάρναμο -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

19:30Ντζουργκάρντεν Γ - Χάκεν Γ -:-
20:00Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ - Χάμαρμπι Γ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Καγκέρα Σούγκαρ - Ρούβου Σούτινγκ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ - Πλέι Οφς

20:00Αλτάυ - Ιστανμπούλσπορ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00Λίσεν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ -:-
18:00Ντούκλα Πράγας - Μας Ταμπόρσκο -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30Ελσίνκι - Λάχτι -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Βάασα - KPV -:-
18:30Τούρκου - Γιάρο -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

18:30Ακατέμια - Γιβάσκιλα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

18:30Χόνκα Γ - HJK Γ -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

23:00ΑναβλήθηκεΣαν Λούις - Λαουτάρο -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.