REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο

16:00Αλμυρός ΓΠΣ - Απόλλων Ευπαλίου -:-
16:00Άρης Βούλας - Ναυπακτιακός Αστέρας -:-

ΕΥΡΩΠΗ: UEFA Nations League - Λιγκ Α

21:45Αυστρία - Κροατία -:-
21:45Δανία - Γαλλία -:-
21:45Ολλανδία - Βέλγιο -:-
21:45Ουαλία - Πολωνία -:-

ΕΥΡΩΠΗ: UEFA Nations League - Λιγκ Γ

19:00Αζερμπαϊτζάν - Καζακστάν -:-
19:00Σλοβακία - Λευκορωσία -:-
21:45Λουξεμβούργο - Λιθουανία -:-
21:45Νήσοι Φερόε - Τουρκία -:-

ΕΥΡΩΠΗ: UEFA Nations League - Λιγκ Δ

16:00Ανδόρα - Λετονία -:-
16:00Μολδαβία - Λιχτενστάιν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

14:30Πλίμουθ - Ίπσουιτς -:-

ΑΓΓΛΙΑ: FA Τρόφι - Προκριματικά

15:00Γκρέιζ - Μέρσθαμ -:-
17:00Ρομάνια - Φάβερσαμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

16:00Μπράιτον Γ - Ρέντινγκ Γ -:-
17:00Γουέστ Χαμ Γ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Γ -:-
17:00Λέστερ Γ - Άστον Βίλα Γ -:-
18:00Τσέλσι Γ - Μάντσεστερ Σίτι Γ -:-
20:45Λίβερπουλ Γ - Έβερτον Γ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

13:30Σάντερλαντ Γ - Τσάρλτον Γ -:-
14:00Λιούιζ Γ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ -:-
14:00Λόντον Σίτι Λιονέσες Γ - Ντάρχαμ Γ -:-
16:00Μπέρμιγχαμ Γ - Κόβεντρι Γιουνάιτεντ Γ -:-
16:00Μπλάκμπερν Γ - Κρίσταλ Πάλας Γ -:-
17:00Μπρίστολ Σίτι Γ - Σαουθάμπτον Γ -:-

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1

18:30Κορόγκο - Σπόρτινγκ Γκανόα -:-
21:00Μπαφίνγκ - Ασέκ Μιμόζας -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Λούζνια - Μπουρέλι -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Κύπελλο Αλβανίας

16:00Μπεσελίντιγια Λέζα - Απολόνια Φιέρ -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:30Σπόρτινγκ ντε Μπενγκουέλα - Σάντα Ρίτα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Ρίβερ Πλέιτ - Ταγιέρες Κόρντομπα 0:1
02:30Ιντεπεντιέντε - Νιούελς Όλντ Μπόις 1:0
21:30Ροζάριο Σεντράλ - ΚΑ Πλατένσε -:-
21:30Χιμνάσια Λα Πλάτα - Τίγκρε -:-
00:00Ρασίνγκ Κλούμπ - Ουνιόν Σάντα Φε -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

17:00Τριστάν Σουάρεζ - Χιμνάσια Χουχούι -:-
19:40Μπράουν Αντρόγκε - Μπελγκράνο -:-
21:00Γκιγιέρμο Μπράουν - Κλαμπ Α. Γκουέμες -:-
22:00Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε - Ντεπορτίβο Μαντρίν -:-
23:00Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια - Αλβαράντο -:-
23:00Ντεπορτίβο Μαΐπού - Νουέβα Σικάγο -:-
00:00Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο - Βίγια Νταλμάιν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

02:00CA Λινιέρς - Βίλα Μίτρε 2:0
21:00Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο - Γυμνάσια Ε. Ρ. -:-
21:00Τσίρκουλο Ντεπορτίβο - Τσιπολέτι -:-
21:30Σολ ντε Μάγιο - Καμιονέρος Μπουένος Άιρες -:-
22:00Αρτζεντίνο ΜΜ - Ντεσαμπαράντος -:-
22:00Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Θιουδάδ Μπολιβάρ -:-
22:00Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι - Σπορτίβο Εστουντιάντες -:-
22:00Ντεφενσόρες Μπελγκράνο - Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια -:-
22:00Σαν Μαρτίν Φορμόζα - Ρασίνγκ Κόρντομπα -:-
22:00Σπορτίβο Λας Παρέχας - Κρουτσέρο ντελ Νόρτε -:-
22:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Σανσινένα -:-
22:00Χιμνάσια γ Τίρο - Μπόκα Ουνίντος -:-
22:30Κλαμπ Σπορτίβο Πενιαρόλ - Χουρακάν Λας Χέρας -:-
23:30Σεντράλ Νόρτε - Σπορτίβο Μπελγκράνο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

21:30Αργεντίνο ντε Κίλμες - Βίγια Σαν Κάρλος -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:30Αργεντίνο ντε Μέρλο - Βικτοριάνο Αρένας -:-
21:30Πουέρτο Νουέβο - Κλαμπ Λουϊάν -:-
21:30Τζένεραλ Λαμαντρίντ - Άτλας -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30CSR Εσπανιόλ - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες -:-
21:30Γιουπανκούι - Λουγκάνο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

17:00Αργεντίνος Τζούνιορς 2 - Κολόν Σάντα Φε 2 -:-
17:00Μπάνφιλντ 2 - Ουρακάν 2 -:-
17:00Μπόκα Τζούνιορς 2 - Γκοντόι Κρουζ 2 -:-
17:00Σαν Λορέντζο 2 - Λανούς 2 -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

17:00Εξουρσιονίστας Γ - Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ -:-
17:00Κομιουνικασιόνες BςAς Γ - Ιντεπεντιέντε Γ -:-
20:55Μπόκα Τζούνιορς Γ - UAI Ουργκίζα Γ -:-

ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ

01:30Ντακότα - Μπριτάνια 1:4
03:30Λα Φάμα - Σάντα Φε 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW - Πλέι Οφς

73'Μπροαντμίντοου - Λάμπτον Τζάφας 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα OFC U19 - Πλέι Οφς

06:00Νέα Καληδονία U19 - Ταϊτή U19 2:1πέν.
09:00Νέα Ζηλανδία U19 - Φίτζι U19 -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

18:00Τελφς - Ιμστ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Φοράλμπεργκ

17:00Ντορνμπάιρνερ - Εγκ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

12:00Άλτενμαρκτ Γ - Άλταχ/Βόντερλαντ Γ -:-
12:00Βάκερ Τιρόλ Ίνσμπρουκ Γ - Νιούλενμπαχ Γ -:-
15:30Στούρμ Γκρατς Γ - Αούστρια Βιέννης Γ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά

21:00Ζάμαλεκ (Αιγ) - Ελέκτ Σπορ (Τσα) -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

16:00Τινέ - Σεντ Ελουάζ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

16:00Βερλέν - Ναμούρ -:-
16:00Γκάνσορεν - Ακρέν -:-
16:00Ζέτε - Τούμπιζε -:-
16:00Ουαρέμε - Μπινσέ -:-
16:00ΟΥΡΣ Σέντερ - Χαμουάρ -:-
16:00Σολιέρ Σπορ - Βάρναντ -:-
16:00Σταντ Ντιζόν - Σερένγκ Γιουνάιτεντ 2 -:-
16:00Στοκάι Βαρφούζ - Ρόιαλ Γιούνιον Σεντ Ζιλουάζ 2 -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

16:00Βέτερεν - Ουστχοέκ -:-
16:00Πέτεγκεμ - Όλσα Μπράκελ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

16:00Λεμπέκε - Μπελίζια Μπιλζέν -:-
16:00Λιλ - Τέρνχουτ -:-
16:00Λόντερζιλντ - Ντίεγκεμ -:-
16:00Πέπινγκεν-Χάλε - Μποσολτέ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

17:00Εεντρ. Άαλστ 2002 - Βέστερλο -:-
17:00Κνόκε - Μπέερσχοτ -:-
17:00ΟΡΣΛ Βίσε - Μπέβερεν -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Δεύτερη φάση

00:15Ουνιβερσιτάριο Μπενί - Νουέβα Κλίζα 2:1
21:00Ενρίκε Χαπ - Morro Municipal -:-
22:0024 de Septiembre - Μαρισκάλ Σούκρε -:-
22:00Μογιοκόγια - Ντιστρόιερς -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

16:30Σταπτσάνιτσα - ΤΟΣΚ Τεσανί -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

17:00Γιαμπόλ 1915 - Σλίβεν -:-
17:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Ατλέτικ Κουκλέν -:-
17:00ΑναβολήΧάσκοβο - Ροζόβα Ντολίνα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

17:00Μάρεκ - Μπότεφ Ιχτιμάν -:-
17:00Σεπτέμβρη Σίμιτλι - Βίρεν -:-
17:00Τσάβνταρ Ετροπόλ - Levski Rakovski -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

16:00Λουντογκόρετς III - Σούμεν 2007 -:-
16:00Ουστρέμ Ντοντσέβο - Ντοροστόλ -:-
16:00Σβετκάβιτσα - Μπότεφ Νόβι Παζάρ -:-
16:00Τσέρνο Μόρε Βάρνα II - Σπαρτάκ II -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

17:00Λέφσκι - Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ -:-
17:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Σεβλιέβο -:-
17:00Μέζντρα - Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

00:15Μπαΐα - Οπεράριο 2:2
00:30Κριτσιούμα - Τσαπεκοένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Δεύτερη φάση

23:00Παϊσαντού - Βιτόρια 1:1
23:00Φιγκουεϊρένσε - ABC 0:0
23:00Βόλτα Ρεντόντα - Μποταφόγκο SP -:-
23:00Μιρασόλ - Απαρετσιντένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

22:00Πούσο Αλέγκρε - Αμέρικα-ΡΝ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα - Πλέι Οφς

21:00Σάο Καετάνο - Νοβέμπρο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20 - Πλέι Οφς

17:00Κορίνθιανς U20 - Παλμέιρας U20 -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

13:45Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Φλερί 91 Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

14:00Γκρενόμπλ Γ - Αλμπί-Μαρσάκ Γ -:-
14:00Μετς Γ - Λα Ρος Γ -:-
14:00Νις Γ - Σεντ Ετιέν Γ -:-
15:00Λανς Γ - Στρασβούργο Γ -:-
16:00Κλερμόν Γ - Νιμ Γ -:-
16:00Μαρσέιγ Γ - Ιζιρέ Αλιέ Γ -:-
16:00Μπρεστ Γ - Ίσι Γ -:-
16:00Ναντ Γ - Λιλ Γ -:-
16:00Ορλεάν Γ - CA Παρί Γ -:-
16:00Σεντ-Μαλό Γ - Λε Μαν Γ -:-
16:00Τονόν Εβιάν Γ - Λε Πουί Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

15:00Τετόνια Ότενσεν - Ρέντεν -:-
15:00Φόνιξ Λουμπέκ - Αμβούργο II -:-
15:00Χόλσταϊν Κιλ II - Έμντεν -:-
16:00Χίλντεσχαϊμ - Μπρέμερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

16:00Εκερνφόρντερ - Τοντεσφέλντε -:-
16:00Όλντενμπουργκ - Νιμούνστερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

15:00Νιεντόρφερ - Σασέλ -:-
15:30ΑναβολήΡούγκενμπέργκεν - Σουντερέλμπε -:-
16:00Μπουχόλτζ 08 - Χαμ Γιουνάιτεντ -:-
16:00Τόρνες - Μπάρμπεκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

12:00Γκιστεμούντερ - Όμουντ-Βέγκεσακ -:-
14:00Σβαχάουζεν - Σουρχέιντε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

16:00VfL Όλντενμπουργκ - Άλερστεντ/Ότεντορφ -:-
16:00Ρότενμπεργκερ - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν -:-
16:00Σπελ-Βένχαους - Γκίφχορν -:-
16:00Χανοβέρσκερ - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ -:-
16:00Χάνσα Λούνεμπεργκ - Αρμίνια Αννόβερο -:-
16:00Χίσλινγκερ - Μπέρσενμπρουκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

16:00ASC 09 Ντόρτμουντ - Γκίεβενμπεκ -:-
16:00Βρέντεν - Έιντραχτ Ρέινε -:-
16:00Κλάρχολτζ - Ενεπετάλ -:-
16:00Πρόισεν Μούνστερ 2 - Φίνεντροπ/Μπάμενολ -:-
16:00Σέρμπεκ 2020 - Γκούτερσλο -:-
16:00Σίγκεν - Βεστφάλια Ρίνερν -:-
17:00Έρντεμπρουκ - Σπορφρόιντε Λότε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

16:00Ούντερ-Φλόκενμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης II -:-
16:00Στάινμπαχ Χάιγκερ II - Μπαουτανάλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

15:302000 Μάλχαϊμ Κάρλιχ - Γκόνσενχαϊμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

16:00Μπάμπεργκ - Σαμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00Λάντσμπεργκ - Γκάρχινγκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:00Σόνενχοφ Γκρόσασπακ - Όφενμπέργκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

16:00Βικτόρια 08 - Πεστς -:-
16:00Γκλες/Πάφεντορφ - Βέγκμπεργκ-Μπικ -:-
16:00Μπέργκις Γκλάντμπαχ - Χουρτ -:-
16:00Σιεγκμπέργκερ - Φρεϊαλντενχόβεν -:-
16:15Φρέχεν - Χένεφ -:-
16:30Βιτστάλ - Μπόνερ -:-
16:30Φορτούνα Κολωνίας II - Άιντραχτ Χόνκεπελ -:-
16:30Φριέζντορφ - Κόνιγκσντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

16:00TVD Βέλμπερτ - Χίλντεν -:-
16:00Κρέι - Κρονενμπέργκερ -:-
16:00Μπόμπεργκ - Έσεν -:-
16:00Σόνεμπεκ - Κλέβε -:-
16:00Σόνσμπεκ - Μόνχαϊμ -:-
16:15Ουνιόν Νετετάλ - Χόμπεργκ -:-
16:30Ντούισμπουργκ - TuRU Ντίσελντορφ -:-
16:30Σεντ Τονίς - Μίρμπους -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

14:00Μπάγερν Μονάχου Γ - Βέρντερ Βρέμης Γ -:-
14:00Πότσνταμ Γ - Ντούισμπουργκ Γ -:-
17:00SGS Έσσεν Γ - Μέπεν Γ -:-
17:00Φρέιμπουργκ Γ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα Γυναικών

12:00Ιένα Γ - Σαντ Γ -:-
12:00Ίνγκολσταντ Γ - Λειψία Γ -:-
12:00Κολωνία II Γ - Βόλφσμπουργκ II Γ -:-
12:00Μπάγερν Μονάχου II Γ - Χόφενχαϊμ II Γ -:-
12:00Τούρμπιν Πότσνταμ II Γ - Φρέιμπουργκ II Γ -:-
15:001. Νυρεμβέργη Γ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης II Γ -:-
15:00Άντερναχ Γ - Γκάτερσλο Γ -:-

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αντουανά - Samartex -:-
18:00Ασάντε Κοτόκο - Χαρτς Οφ Όακ -:-
18:00Καρέλα - Ντρημς -:-
18:00Κοτόκου Ρόιαλς - Nsoatreman -:-
18:00Μπιμπιανί Γκολντ Σταρς - Μπέκεμ Γιουν. -:-
18:00Ρεάλ Ταμάλε Γιουνάιτεντ - Λέγκον Σίτιζ -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

19:00Ατσουάπα - Σάντα Λουτσία -:-
21:15Ντεπορτίβο Μαλακατέκο - Γκουαστατόγια -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00AB Κοπεγχάγη - B.93 Κοπεγχάγη -:-

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία

14:00Χόλστεμπρο - Σφμ-Ούρε -:-

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

14:00Θίστεντ Γ - Σάντμπι Γ -:-
15:45Άαρχους Γ - Μπρόντμπι Γ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

00:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Νουέβε ντε Οκτούμπρε 3:0
03:00Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Μακάρα 1:0
23:30Ντέλφιν - Μουσούκ Ρούνα -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

18:45Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς - Σάντο Ντομίνγκο -:-
20:00Μάντα - Ιμπαμπούρα -:-
21:00Ελ Νασιονάλ - Μπούχος ULVR -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Κόπα Εκουαδόρ - Φάση Ομίλων

01:15ΑναβολήΜουσούκ Ρούνα - Νουέβε ντε Οκτούμπρε -:-
03:30ΑναβολήΕλ Νασιονάλ - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

17:00Σερβέτ U21 - Μόνθεϊ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:00Ζυρίχη Γ - Βασιλεία Γ -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:00Ατλέτικο Μάρτε - Σάντα Τέκλα 3:2
00:15Γιοκόρο - Αγκουίλα 3:2
03:30Τσαλατενάνγκο - Πλατένσε Μιουνισιπάλ 2:4
04:00Μεταπάν - Φας 2:2
00:00Λουίς Άνχελ Φίρπο - Ντράγκον -:-
00:15Αλιάντζα - 11 Ντεπορτίβο -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

12:00Σάκου Γ - Φλόρα Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

14:00Alushta - Sparta-KT -:-
16:00FC Sevastopol - Όσεαν Κερχ -:-
16:00Κιζιλτάς - TSK Σιμφερόπολ -:-
17:00Ρούμπιν Γιάλτα - FC Yalta -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 1 - Λιγκ Α

12:30Ελλάδα U17 Γ - Βέλγιο U17 Γ -:-
19:00Ισπανία U17 Γ - Πολωνία U17 Γ -:-

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00Μπουλαβάγιο Τσιφς - Μανίκα -:-
16:00Ντάιναμοζ - Νγκέτζι Πλάτινουμ -:-
16:00Τραϊάνγκλ - Χέρενταλς -:-

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

16:20Αλ-Τααβόν - Αλ Ταΐντ -:-
16:20Αλ Τζαζίρα Χάμρα - Αλ Αραμπί -:-
16:20'Εμιρεϊτς Κλαμπ - Χατά -:-
16:20Ντιμπά - Fursan Hispania -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

05:00Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2:3

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Μαϊάμι - Μοντερέι Μπέι 0:0
02:00Πίτσμπουργκ - ΟΚ Μπλουζ 1:1
02:30Ντιτρόιτ - Τάλσα 2:2
03:00Κολοράντο Σπρινγκς - Όκλαντ Ρουτς 1:1
03:30Σαν Αντόνιο - Σακραμέντο Ρεπάμπλικ 1:0
05:00Λας Βέγκας Λάιτς - Σαν Ντιέγκο Λόιαλ 1:2
00:00Ίντι Ηλέβεν - Λουντούν Γιουνάιτεντ -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro - Πλέι Οφς

02:00Τορόντο II - Φιλαδέλφια Γιούνιον II 1:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

01:30Ρίτσμοντ Κίκερς - Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο 1:1
02:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Νορθ Καρολάινα 2:1
03:00Φόργουορντ Μάντισον - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα 0:1
04:00Νόρδερν Κολοράντο - Γκρήνβιλ Τράιουμφ 1:1
05:00Τάκσον - Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς 2:1

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

02:30Τσατανούγκα - Φλάουερ Σίτι 1:0
04:00Αλμπιόν Σαν Ντιέγκο - Σίρακιους Παλς 3:1
05:00ΛΑ Φορς - Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ 0:0

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

02:00Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ - Γκόθαμ Γ 3:0
03:30Χιούστον Ντας Γ - Ράιν Γ 0:2
23:00Πόρτλαντ Γ - Σικάγο Γ -:-
00:00Κάνσας Σίτι Κάρεντ Γ - Ουάσινγκτον Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

71'Οκαϊάμα - Βεγκάλτα Σεντάι 2:0
32'Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Ομίγια 0:0
32'Γκρούλα Μοριόκα - Καναζάβα 0:0
32'Μπλάουμπιτζ - Ματσίδα Ζέλβια 1:0
32'Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Κουμαμότο 0:0
11:00Τοκουσίμα - Μίτο -:-
12:00Τοτσίγκι - Ριουκίου -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

72'Ιβάκι - Γκίφου 2:1
32'Καματαμάρε - Toϊάμα 0:1
32'Σαγκαμιχάρα - Βανραούρ 0:1
32'Τεγκεβαγιάρο Μιγιαζάκι - Ιμαμπάρι 1:1
09:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - YSCC -:-
09:00Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ - Κιτακιουσού -:-
12:00Ναγκάνο Παρτσέιρο - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: YBC Λεβέν Καπ - Πλέι Οφς

11:00Ουράβα - Σερέζο Οσάκα -:-
11:00Χιροσίμα - Φουκουόκα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

73'Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ - Όρτσα Καμογκάβα Γ 1:0
75'Γκουνμά Γ - Σερέζο Οσάκα Γ 1:0
08:00ΑναβολήΝιταϊντάι Γ - Ανγκεβαϊολέτ Χιροσίμα Γ -:-
32'Σεταγκάγια Σφίντα Γ - Εχίμε Γ 1:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Καπ Γυναίκες

09:30Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ - Χιροσίμα Γ -:-
11:00Saitama Γ - Ουράβα Γ -:-

ΙΝΔΙΑ: Καλκούτα Πρέμιερ Ντιβίζιον Α - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

12:15Ανατολική Βεγγάλη - Κιντερπόρε -:-
12:15Μοχαμεντάν - Αριάν -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Μπρέι - Γουότερφορντ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

17:00Θρότουρ Γ - ΚΡ Ρεϊκιαβικ Γ -:-
17:00Κέφλαβικ Γ - Βεστμαναεϊάρ Γ -:-
17:00Σέλφος Γ - Μπρέινταμπλικ Γ -:-
19:00Thor/KA Γ - Στιαρνάν Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

15:00Μπούργκος - Λεβάντε -:-
17:15Λούγκο - Οβιέδο -:-
19:30Αλμπαθέτε - Ανδόρα -:-
19:30Εϊμπάρ - Σανταντέρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

13:00Λινάρες - Αλκορκόρν -:-
13:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Τσιούτα -:-
13:00Ρεάλ Μαδρίτης Β - Μπανταγιόζ -:-
18:00Ποντεβέντρα - Λινένσε -:-
19:00Λεονέσα - Κόρδοβα -:-
19:00Φουενλαμπράντα - Ταλαβέρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

13:00Λογκρόνς - Ιντερσίτι -:-
13:00Μπαγεάρες - Λογκρόνες -:-
13:00Ρ. Ουνιόν - Αλκοϊάνιο -:-
13:00Σαμπαντέλ - Καλαχόρα -:-
17:00Κορνέγια - Καστεγιόν -:-
19:00Νουμάνθια - Λα Νουτσία -:-
19:00Ταραγόνα - Αμορεμπιέτα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

13:30Λαρέντο - Πολβόριν -:-
18:00Μαρίνο Ντε Λουάνκο - Ζαμόρα -:-
18:00Παλέντσια ΚΑ - Μπεργκαντίνος -:-
19:00Κομποστέλα - Λανγκέρο -:-
19:30Μπούργκος Προμέσας - Ουρένσε CF -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

13:00Λογκρόνες Β - Σεστάο -:-
18:00Αλφάρο - Τουντελάνο -:-
18:00Ουτέμπο - Ιθάρα -:-
18:00Ταραζόνα - Μπεασαΐν -:-
19:00Γκέρνικα Κλουμπ - Ρασίνγκ Ριόχα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3

12:30Σαραγόσα Β - Έμπρο -:-
13:00Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Πρατ -:-
13:00Λέιδα - Πένα Ντεπορτίνα -:-
13:00Μαγιόρκα Β - Badalona Futur -:-
13:00Τεράσα - Φορμεντέρα -:-
18:00Ολότ - Βαλένθια Β -:-
19:00Αλτζίρα - Τερουέλ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4

13:00UCAM Μούρθια - Χουβεντούντ Τορεμολίνος -:-
13:00Κάντιθ Β - Μαρ Μενόρ -:-
13:00Μπέτις Β - Σεβίλλη Β -:-
19:00Αντεκέρα - Καρταγένα Β -:-
19:00Γιέκλανο - Βελέθ -:-
19:00Πόλι Εχίδο - Γρανάδα Β -:-
19:45Σανλουκουένιο - Ουέλβα -:-
20:00Μάντσα - Ουτρέρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5

12:00Ουνιόν Αντάρβε - Τσερντανιόλα -:-
13:00CD Estepona - CD Κορία -:-
13:00Καθερένιο - Ατλέτικο Πάσο -:-
13:00Ντιοτσεσάνο - Μελίλα -:-
13:00Σοτσουεγιάμος - Ναβαλκαρνέρο -:-
19:00Βιλανοβένσε - Λεγκανές Β -:-
19:00Γκουανταλαχάρα - Αλκορκόρν Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

13:00Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Αρόζα -:-
13:00Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές - Ράπιντο ντε Μπούζας -:-
13:00Σομόζας - Βιβέιρο -:-
18:00UD Ουρένσε - Gran Pena -:-
18:00Τσόκο - Σίλβα -:-
18:30Μπάρκο - Αρθούα -:-
18:30Παϊοσάκο - Εστραντένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

13:00Αβίλες Στάντιουμ - Σπόρτινγκ Χιχόν Β -:-
13:00Λέινς - Ρεάλ Τιτάνικο -:-
18:00Λανέρα - Λεαλτάδ -:-
18:00Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες - Κοντάλ -:-
18:15Βαλντεσότο - Λ Εντρεγκού -:-
18:30Κολούνγκα - Κοβαντόνγκα -:-
18:30Λουάρκα - Πραβιάνο -:-
18:30Τουιλά - Μιέρες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3

18:00Καγιόν - UD Σαμάνο -:-
19:00Βιμενόρ - Σιέτε Βίγιας -:-
19:00Τροπεζόν - Εσκομπέντο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4

18:00Λεϊόα - Αναϊτασούνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5

12:45Γκράμα - Μοντανέσα -:-
13:00Καστελντέφελς - Χιρόνα Β -:-
13:00Πόμπλα Μαφουμέτ - Λ'Οσπιταλέ -:-
13:00Ραπιτέντσα - Μπανταλόνα -:-
13:30ΟΕ Σαντς - Σαν Κριστομπάλ -:-
13:30Τόνα - Βιλασάρ ντε Μαρ -:-
18:00Περάλντα - Σαντ Άντριου -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6

13:00Έλτσε Ιλιτσιτάνο - Οριουέλα -:-
19:00Ράγιο Ιμπένσε - Βιγιαρεάλ Γ -:-
19:00Ρόντα - Χέρκουλες Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7

11:00RSC International - Χετάφε Β -:-
11:00Παραθουέλος Ανταμίρα - Λας Ρόζας -:-
12:30Κανίγιας - Ρεάλ Αρανιουέζ -:-
12:30Κογιάντο Βιγιάλμπα - Τριβάλ Βαλντέρας -:-
12:30Τορεχόν - Γκαλαπαγκάρ -:-
13:00Μοστόλες - Ράγιο Βαγεκάνο Β -:-
13:00Ουρσάρια - Αλκάλα Ενάρες -:-
13:00Ποθουέλο ντε Αλαρκόν - ΚΝΕ Μαντρίντ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8

13:00Λα Βιργκέν - Μπετσερίλ -:-
17:00Μιραντές Β - Ουνάμι -:-
18:00Μπεμπίμπρε - Ατλέτικο Τορντεσίγιας -:-
18:00Ρεάλ Αβίλα - Πονφεραντίνα Β -:-
18:30Παλέντσια - Αραντίνα -:-
19:00Αλμαζάν - Ατλέτικο Αστόργκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9

13:00Ελ Πάλο - Χαέν -:-
13:00Μάλαγα Σίτι - Μοτρίλ -:-
13:00Χουετόρ Βέγκα - Αλμερία Β -:-
19:00Τόρε ντε Μαρ - Μαρμπέλα -:-
19:00Τορεπερογκίλ - Αρέναζ Αρμίγια -:-
20:00Τορεντονιιμένο - Μάλαγα Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10

13:00Αγιαμόντε - Bollullos -:-
13:00Ρότα - Καρτάγια -:-
18:30Σεβίλλη Γ - Κονίλ -:-
20:00Θιουδάδ ντε Λουτσένα - Χερέθ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11

13:00Πορτμανί - Πομπλένσε -:-
18:00Σαντ Ζορντί - Σολέρ -:-
19:00Inter Manacor - Μπινισάλεμ -:-
20:00Πλατγκές ντε Καλβία - Σαντανίι -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12

13:00ΑναβολήΤενερίφη Β - Λαντζαρότε -:-
14:00ΑναβολήΛα Κουάντρα - Ιμπάρα -:-
14:00ΑναβολήΜαρίνο - Μενσαγιέρο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13

11:00Ρεάλ Μούρθια Β - Ρασίνγκ Μούρθια -:-
12:00Λα Ουνιόν - Alcantarilla -:-
18:30Ντεπορτίβο Μινέρα - Καραβάθα -:-
19:00Αγκουιλάς - Ε. Γ. Ελ Παλμάρ -:-
19:00Θιουδάδ ντε Μούρθια - UCAM Μούρθια Β -:-
19:30Θιουδάδ Σιέζα - Molinense -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14

13:00Αζουάγκα - Ντον Αλβάρο -:-
13:00Ολιβένθα - Μοράλο -:-
13:30La Estrella - Αρόγιο -:-
13:30UP Πλασέντσια - Καλαμόντε -:-
18:30Montehermoso - Φουέντε ντε Κάντος -:-
19:00Βιλαφράνκα - Γιερέθ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15

12:30Σούμπιζα - Τσαντρέα -:-
18:00Καντολάγκουα - Μπετί Ονάκ -:-
19:00Αζκοϊέν - Μπουρλάντες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16

13:00Βαρέα - Χάρο Ντεπορτίβο -:-
18:00Καλαχόρα Β - Ανγκουιάνο -:-
18:30Βιάνες - Μπερτσέο -:-
19:00Νατσάρα - Αγκοντσίλο -:-
19:00Οϊονέσα - Ρίβερ Έμπρο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17

13:00Κουάρτε - Μπινεφάρ -:-
18:00Αλμουντεβάρ - Κασπέ -:-
18:00Ατλέτικο Μονζόν - Ιλουέκα -:-
18:00Καλαμόσα - Μπαρμπάστρο -:-
18:10Λα Αλμούνια - Ουέσκα Β -:-
18:30Ουτρίγιας - Ρόμπρες -:-
18:30Ταμαρίτε - Καρινένα -:-
19:00Επίγια - Εγιέα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18

13:00Αζουκουέκα - Τορίγιος -:-
13:00Ταλαβέρα Β - Κονκουένσε -:-
19:30Κουιντανάρ - Μαρκαμάλο -:-
19:30Τομελόζο - Ιλέσκας -:-
21:00Βιγιαρομπλέντο - Πουέρτολάνιο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες

13:00Ατλέτικο Μαδρίτης Γ - Αλαβές Γ -:-
18:00Βιγιαρεάλ Γ - Μπαρτσελόνα Γ -:-
20:00Λεβάντε Γ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ -:-
22:00Τενερίφη Γ - Ρεάλ Μαδρίτης Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Φεντερατσιόν Γυναίκες

12:30Εϊμπάρ Γ - Ράγιο Βαγεκάνο Γ -:-
13:00SE AEM Γ - Γρανάδα Γ -:-
13:00Οσασούνα Γ - Καθερένιο Γ -:-
17:00Ατλέτικ Μπιλμπάο B Γ - Real Oviedo Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

13:30Πομιλιάνο Γ - Κόμο Γ -:-
15:30Σαμπντόρια Γ - Ίντερ Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες

16:00Κιέβο Βερόνα Γ - Τσιταντέλα Γ -:-
16:00Μπρέσια Γ - Αρέτζο Γ -:-
16:00Νάπολι Γ - Απούλια Τράνι Γ -:-
16:00Ραβένα Γ - Τζένοα Γ -:-
16:00Σαν Μαρίνο Ακάντεμι Γ - Βερόνα Γ -:-
16:00Ταβανιάτσο Γ - Λάτσιο Γ -:-
16:00Τόρες Κάλτσιο Γ - Τερνάνα Γ -:-
16:00Τσεζένα Γ - Τρέντο Γ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

00:30Κάβαλρι - Ατλέτικο Οττάβα 1:3
21:00HFX Ουόντερερς - Πασίφικ -:-
00:00Έντμοντον - Φορτζ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

04:30ΑναβολήUBC - Σακατζεβάν -:-
05:15Τρίνιτι Ουέστερν - Κάλγκαρι 0:0
05:45Τόμσον Ρίβερς - Αλμπέρτα 2:1
20:00UQAM - Λαβάλ -:-
20:00ΜακΓκιλ - Σέρμπρουκ -:-
20:00Μόντρεαλ - Κονκόρντια -:-
21:15StFX - Μόνκτον -:-
21:15Αλγκόμα - Ουίντζορ -:-
21:15Κέιπ Μπρέτον - UNB -:-
21:15Λορεντιάν - RMC -:-
21:15Νίπισινγκ - Κουήνς -:-
21:15Νταλχαουσί - UPEI -:-
21:15Σεντ Μέριζ - Μεμόριαλ -:-
22:00UNBC - ΜακΕβαν -:-
22:00Βικτόρια - Μάουντ Ρόιαλ -:-
22:15Toronto Metropolitan - UOIT -:-
22:15Γιορκ - Γκουέλφ -:-
22:15ΜακΜάστερ - Ουοτερλού -:-
22:15Μπροκ - Γουέστερν -:-
22:15Τορόντο - Κάρλετον -:-
23:00ΠΒΚ Οκάναγκαν - Λέθμπριτζ -:-
00:15Μάουντ Άλισον - Ακάντια -:-

ΚΑΤΑΡ: Κύπελλο QSL

17:50Αλ Σαλιγιά - Αλ Αχλί -:-
20:00Αλ-Σαντ - Αλ-Ουακρά -:-
20:00Κατάρ SC - Ουμ-Σαλάλ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

12:30Σανγκάι Πορτ - Γκουανγκζού Σίτι -:-
14:30ΑναβολήΓκουανγκζού Σίτι - Χεμπέι -:-
14:30ΑναβολήΓουχάν Θρι Τάουνς - Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ -:-
15:00ΑναβολήΚανγκζού Μάιτι Λάιονς - Σανγκάι Σένουα -:-
15:00Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:30Shijiazhuang Gongfu - Σιτσουάν Γιουνίου -:-
10:30Νανίνγκ Σίτι - Ζίμπο Κούγιου -:-
10:30Σενιάνγκ Ούρμπαν - Σαανξί Τσανγκάν -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:30Μιλονάριος - Αμέρικα ντε Κάλι 2:2
22:00Ενβιγκάντο - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν -:-
00:05Ουνιόν Μαγκνταλένα - Σάντα Φε -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00ΜαταιώθηκεΒαλεντουπάρ - Λεόνς 3:3
23:30Λανέρος - Τίγκρες 2:0
01:00Μπαρανκουιλά - Ρεάλ Καρταγένα 2:3

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

23:00Γκρενάντα - Άγιος Βικέντιος και Γρεναδίνες 1:3
02:00Μεξικό U20 - ΗΠΑ U20 2:1
02:30Μαρτινίκα - Γουινέα-Μπισσάου 1:1
03:00Κολομβία - Γουατεμάλα 4:1
04:00Περού - Μεξικό 0:1
05:00Παραγουάη U20 - Περού U20 1:1
06:00Νέα Ζηλανδία - Αυστραλία 0:2
12:00Βλάσιμ - Τσεχία U20 -:-
12:00Μάλτα U19 - Κροατία U19 -:-
12:00Μεξικό U17 - Ουζμπεκιστάν U17 -:-
12:00Μεξικό U18 - Γερμανία U18 -:-
12:00Ρουμανία U17 - Τσεχία U17 -:-
12:00Τσεχία U18 - ΗΠΑ U18 -:-
12:00Φινλανδία U18 - Σλοβακία U18 -:-
15:00Νίγηρας - Λιβερία -:-
16:00Σκωτία U21 - Βόρεια Ιρλανδία U21 -:-
16:15Γαλλία U18 - Πολωνία U18 -:-
17:00Νορβηγία U17 - Αγγλία U17 -:-
17:00Πολωνία U17 - Πορτογαλία U17 -:-
17:30Κροατία U20 - Αλβανία U20 -:-
19:15Σκωτία U18 - Εσθονία U18 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

01:00Ντάλας (Ηπα) - Τιγκρές (Μεξ) 0:3
01:00Φιλαδέλφια Γιούνιον (Ηπα) - Πατσούκα (Μεξ) 1:0
12:00Μινσκ (Λευ) - Οσιπόβιτσι (Λευ) -:-
15:00Βερόνα (Ιτα) - Κόπερ (Σλο) -:-
16:00Λέφσκι Κάρλοβο (Bου) - Λέφσκι Σόφιας (Bου) -:-
16:00Σλόγκα Ντομπόι (Βοσ) - Τάζλα Σίτι (Βοσ) -:-
16:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Bου) - Σεπτέμβρη Σόφια (Bου) -:-
23:30Τσίβας Γουαδαλαχάρα (Μεξ) - Κλαμπ Αμέρικα (Μεξ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Κινγκς Καπ - Ταϊλάνδη

13:30Ταϊλάνδη - Τρινιντάντ και Τομπάγκο -:-
16:30Μαλαισία - Τατζικιστάν -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

02:00Γουαδαλούπη - Γκρέτσια 0:1
05:00Ζελεντόν - Ερεντιάνο 1:3
05:00Σαν Κάρλος - Αλαγιουελένσε 0:0
20:00Καρταγκίνς - Σάντος Ντε Γκουαπίλ -:-
00:00Γκουανακαστέκα - Πουνταρένας -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

03:00Εσκορπιόνες - Limon Black Star 1:1
05:00Καρμελίτα - Λιμπέρια 0:1
20:15Πουέρτο Γκολφίτο - Κοφούτπα -:-
22:00Σάντα Άνα - Ασέρι -:-
23:00Quepos Cambute - Μουνισιπάλ Γκαραμπίτο -:-
23:00Καριάρι Ποτσότσι - CS Ουρουγουάη -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: ΝΛ

17:00Κροάσια Ζμίγιαβτσι - Οριγιέντ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HNL Γυναίκες

13:00Όσιγιεκ Γ - Χάιντουκ Σπλιτ Γ -:-
15:00Ντιναμό Μάκσιμιρ Γ - Ζαντάρ Γ -:-
17:00Άγκραμ Ζάγκρεμπ Γ - Βικτόρια Σλαβόνσκι Μπροντ Γ -:-
17:00Ριέκα Γ - ΖΝΚ Σπλιτ Γ -:-

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00LMPS - CCX -:-
16:00Λιγιαμπάθο - Λιφοφάνε -:-
16:00Λίναρε - Μαλτάμα -:-
16:00Λιπακόε - Manonyane -:-
16:00Μπαντού - LCS -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

19:30Salaspils FK - Dinamo Riga -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

14:00Δυναμό Μινσκ Γ - Σμόργκον Γ -:-
16:00Δυναμό Μπρεστ Γ - Βιτέμπσκ Γ -:-

ΛΙΒΕΡΙΑ: Πρώτη κατηγορία LFA

18:30Heaven Eleven - LPRC Όιλερ -:-
18:30Sandi - Μάιτι Μπαρόλ -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Sable Farming - Rumphi United -:-
15:30Silver Strikers - Καρόνγκα Γιουνάιτεντ -:-
15:30ΑναβολήΜάιτι Ουόντερερς - Rumphi United -:-
15:30Μπλου Ιγκλς - Ρεντ Λάιονς -:-
15:30ΤΝ Σταρς - Εκβεντένι Χάμερς -:-
15:30Τσίβο Γιουν. - Μόγιαλ Μπάρακς -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

19:00Κέμις Ζεμάμρα - Ράγια Μπενί Μελάλ -:-
19:00Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα - Ζενές Μαζιρά -:-
19:00Σταντ Μαροκέν - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ -:-
19:00Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - Ίτιχ. Κεμισσέτ -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:05Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα - Τλαξκάλα 3:0
03:05Πούμας Ταμπάσκο - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 0:1
05:05Ζακατέκαζ Μινέρος - Ατλέτικο Μορέλια 2:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Απερτούρα

00:00Ίντερ ντε Κερετάρο - Κολίμα 1:3
00:00Κάναμι - Γιαλμακάν 1:2
00:00Ντεπορτίβο Ντόνγκου - Εσκορπιόνες 4:2
03:00Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ - Σαλτίλο 1:0
04:00Ταμπίκο Μαντέρο - Ουρουαπάν 3:2πέν.
05:00Los Cabos - Τέκος 3:0
19:00Ζακατέκας - Τσιουάουα -:-
20:00Κατεντράτικος Ελίτ - Λόμπος ΟΛΜΞ -:-
20:00Μοντανέσες - Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β - Απερτούρα

00:00Ουρακάνς Ιζκαλί - Κιέρβος 1:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

23:45Κρούζ Αζούλ Γ - Κλαμπ Τιχουάνα Γ -:-

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

16:00Matchedje Mocuba - Μαπούτο -:-
16:00ΑναβολήΚόστα ντο Σολ - Black Bulls -:-
16:00Φεροβιάριο Ναμπούλα - Φεροβιάριο Νατσάλα -:-
16:00Φεροβιάρο Μπέιρα - Φεροβιάριο -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00ΑΣΦ Ντιουλασό - Ντουάνς -:-
19:00Καντιόγκο - Μπόμπο-Ντιουλασό -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Magara Young Boys - Βιτάλ Ο -:-
16:00Ρουκίνζο - Μουσονγκάτι -:-
16:00ΤΟΠ Τζούνιορ - Έγκλε Νουάρ -:-
16:00Φλαμπό ντου Σέντρε - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί -:-

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Εθνική Κατηγορία Γυναικών

02:30Ήστερν Σάμπερμπς Γ - Σέντραλ Φούτμπολ Γ 8:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

13:30Μπράβαγκ - Ούλ/Κίσα -:-
14:00Άλτα - Τράεφ -:-
17:00Άσκερ - Έιντσβολντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

15:00Κιέλσας 2 - Ος -:-
15:00Σκιντ 2 - Γκρορούντ 2 -:-
16:00Λιν - Στάμπαεκ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

16:00Χοντ 2 - Έλβερουμ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

16:00Μπόσεκοπ - Μιοντάλεν 2 -:-
16:00Χάρσταντ - Λόρενσκογκ -:-
17:00Στρόμσγκοντσετ 2 - Μιόλνερ -:-
18:30Λίλεστρομ 2 - Σένια -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:30Τρόμσο Γ - Ασάνε Γ -:-
16:00Άρνα Μπιόρναρ Γ - Ρόα Γ -:-
16:00Κόλμποτν Γ - Στρόμμεν Γ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες - Δεύτερη φάση

15:00Άαλεσουντ Γ - Γκραντ Μπόντο Γ -:-
15:00Γκρίμσταντ Γ - Μέντκιλα Γ -:-
15:00Κιλ / Χέμνε Γ - Κλεπ Γ -:-
16:00Χόνεφος Γ - Όβρεβολ Χόσλ Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ

11:00Σεκουκούνε U23 - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ U23 -:-
11:00Σουάλοουζ U23 - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 -:-
13:00Κάιζερ Τσίφς U23 - Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

ΗμίχρονοΝταέτζεον - Γκιεονγκνάμ 2:0
10:00Σεούλ Η-Λαντ - Ανιάνγκ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

09:00Dangjin Citizen - Σιχένγκ Σίτιζεν -:-
09:00Χουασεόνγκ - Τσεονγκίου -:-
11:00Γκιεονγκτζιού KHNP - Πάγιου Σίτιζεν -:-
13:00Γκιμχάε - Γιάνγκιου Σίτιζεν -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:00DEM - UNA -:-
15:00GVV Γιούνιτας - Γκρόενε Στερ -:-
15:00Γκερμέρτ - ADO 20 Χίμσκερκ -:-
15:00Μπαρόνιε - USV Χέρκουλες -:-
15:00Μπλάου Γκιλ - Ροσμάλεν -:-
15:00Ντόνγκεν - Βατεργκράαφσμιρ -:-
15:00Ος '20 - HV & CV Κουίκ -:-
15:30Hsc 21 - RKSV UDI -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες

13:15Φορτούνα Σιτάρντ Γ - Φέγενορντ Γ -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Γυναικών

16:00Αμπεργκάβενι Τάουν Γ - Μπάρι Γ -:-
16:00Δε Νιού Σεντς Γ - Αμπερίστγουιθ Γ -:-
16:00Κάρντιφ Σίτι Γ - Σουόνσι Γ -:-
16:00Ποντιπρίντ Γ - Κάρντιφ Γ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Ανατολή

12:00Βάσας II - Κισβάρντα II -:-
12:00Ντέμπρετσενι II - Χάτβαν -:-
12:00Ντιοσγκιόρι II - Τισζαουιβάρος -:-
17:00Γιασζμπερένυι - Ντέμπρετσενι EAK -:-
17:00Ελόρε - ΒΒΣΚ-Ζούγκλο -:-
17:00Καρτσαγκί - Χαϊντουσζομποσζλόι -:-
17:00Πούτνοκ - Κοροσλαντάνι ΜΣΚ -:-
17:00Σένιο Κάρνιφεξ - Έγκερ -:-
17:00Τισζαφουρέντι - Πεντζουγκιόρ -:-
17:00Φουζεσγκιαρμάτι - Μπεκεσκαμπά II -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

12:00Κετσκεμετί II - Μαϊόσι -:-
17:00ESMTK Βουδαπέστης - MTK II -:-
17:00Ιβάνκσα - PTE-PEAC -:-
17:00Μακόι - Πάκσι II -:-
17:00Μπανκ - Μονόρι -:-
17:00Νταμπάς - Ντουναουιβάρος Παλαμάι -:-
17:00Σζολνόκι - Ουίπεστ II -:-
17:00Σκεκσζάρντι - Φερεντσβάρος II -:-
17:00Χοντμεζοβασαρχέλι - Χόνβεντ II -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

12:00Ακαδημία Πούσκας II - Ερντί -:-
12:00Γκιόρ II - Ναγκικάνιζσσα -:-
12:00Ζαλαεγκερσζεγκί II - Μολ Φέχερβαρ II -:-
17:00III. κερουλέτι TUE UPE - Γκιρμότ II -:-
17:00Ζσάμπεκ - ΒΛΣ Βεσζπρέμ -:-
17:00Καποσβάρ - Κομαρόμι -:-
17:00Μπαλατονφουρεντί - Ταταμπάνια -:-
17:00Μπουνταορσί - Μπιτσκέι -:-
17:00Τεσκάντ - Κέλεν -:-
17:00Τσορνάι - Μόρι -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

16:45Χαλαντάς Γ - ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Μινάι - Λβιφ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

12:00Τσερνίχιφ - ΛΝΖ Τσέρκασι -:-
15:00Ζίτομιρ - Μπουκοβίνα -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

17:00VAST Mykolaiv - Νίβα Βινίτσια -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

16:00Δυναμό Κιέβου Γ - Λάντομιρ Γ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:00Πενιαρόλ - Μοντεβιδέο Σίτι 0:1
17:00Ρεντίστας - Πλάζα Κολόνια -:-
00:00Νασιονάλ - Τσέρο Λάργκο -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

19:30Βίλα Εσπανιόλα - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο -:-
19:30Γιουβεντούτ - Ουρουγκουάη Μοντεβιδέο -:-
19:30Μιραμάρ - Ράμπλα Τζούνιορς -:-
19:30Σεντράλ Εσπανιόλ - Προγκρέσο -:-
19:30Σέρο - Ατένας -:-
19:30Σουντ Αμέρικα - Λα Λουζ -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

00:00Ιντεπεντιέντε - Μιγκελίτο 0:2
02:15Αλιάντζα - Τσιρικούι 4:0
04:30Herrera - Άραμπε Γιούνιντο 2:1
00:00Πλάζα Αμαδόρ - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:0012 ντε Οκτούμπρε - Σολ Ντε Αμέρικα 0:2
02:30ΑναβολήΟλίμπια Ασουνσιόν - Λιμπερτάδ -:-
23:00Ρεζιστεντσία - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:00Μάρτιν Λεντέσμα - Σαν Λορέντζο -:-
17:00Σπορτίβο Λουκουένο - Κολεγκιάλες -:-
17:00Σπορτίβο Τρινιντένσε - 2 ντε Μάιο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Σέζαρ Βαλέγιο - Μέλγκαρ 3:2
21:00Κάρλος Στέιν - Κάρλος Μανούτσι -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

23:00Ντεπορτίβο Κουπσόλ - Λακουαμπάμπα 2:0
23:00Χουάν Άουρικ - Τσαβελίνς 3:0
23:00Santos - Los Chankas -:-
23:00Union Huaral - Pirata -:-
23:00Αλιάντζα Χουανούκο - Αλφόνσο Ουγκάρτε -:-
23:00Κομερσιάντες Ουνίντος - Cusco -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών - Πλέι Οφς

23:00Ουνιβερσιτάριο Γ - Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ 3:0
22:00Κάρλος Μανούτσι Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

12:00Χάτνικ Κρακοβίας - Μότορ Λούμπλιν -:-
16:00Στέζιτσα - Έλμπλαγκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

17:00LKS Lagow - Σοκόλ Σιενιάβα -:-
17:00Κελμιάνκα Κελμ - Σαντομιέρτζ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U19 - Κόρονα U19 -:-
13:00Σλασκ Βρότσλαβ U19 - Βίσλα Κρακοβίας U19 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

13:00Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ - Κατοβίτσε Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

14:00Ανγκρένσε - Φερέιρας -:-
17:00Αλκαΐνς - Μορτάγκουα -:-
17:00Βάσκο ντα Γκάμα - Εσπεράντσα ντε Λάγκος -:-
17:00Βιανένσε - Βίλαρ ντε Περντίζες -:-
17:00Βίλα Μέα - Μερελινένσε -:-
17:00Γκουάρντα Ντεσπορτίβα - Ρεμπορντόσα -:-
17:00Γόνδομαρ - Ρεσέντε -:-
17:00Κάστρο Ντάιρε - Καμάτσα -:-
17:00Κορουτσένσε - Rio Maior SC -:-
17:00Λέκα - Μάτσικο -:-
17:00Λουζιτάνια - Σαλγκεϊρός -:-
17:00Λούρες - Ντεζέμπρο -:-
17:00Μαρία ντε Φόντε - Μπραγκάντσα -:-
17:00Μαριτίμο Β - Αλπεντοράντα -:-
17:00Μπρίτο - Αμαράντε -:-
17:00Ντουμιένσε - Πεβιντέμ -:-
17:00Ολανένσε - Λουζιτάνο -:-
17:00Οριένταλ Ντράγκον - Γιούβ. Εβόρα -:-
17:00Πέρο Πινέιρο - Μαρινένσε -:-
17:00Ράμπο Πέιτσε - Ατλέτικο -:-
17:00Σανταρέμ - Αρόντσες Μπενφίκα -:-
17:00Σάο Μαρτίνιο - Πέντρας Σαλγκάντας -:-
17:00Σερτανένσε - Ουνιάο Ντα Σέρα -:-
17:00Σιντρένσε - Καστέλο Μπράνκο -:-
17:00Φαμπρίλ ντο Μπαρέιρο - Σέρπα -:-
18:00Μπέιρα Μαρ - Βαλαντάρες Γκάια -:-
18:00Πραϊνένσε - Ιμόρταλ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντα Λίγκα Γυναικών

15:00Φαμαλικάο Γ - Βιλαβερντένσε Γ -:-
17:00Μπράγκα Γ - Ουριένσε Γ -:-
17:00Σπόρτινγκ Γ - Νταμαϊένσε Γ -:-

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

14:30Sainte Rose - Κάπρικορν -:-
14:30Μαρσούινς - Σεντ Λουίς -:-
14:30Σεντ-Ντενίζ - Εξέλσιορ -:-
14:30Σεντ Σουζάν - Σεντ Μαριέν -:-
14:30Ταμπονέζ - Ζαν ντ'Αρκ -:-
14:30Τρουά Μπαζίνς - Parfin -:-
15:00Σεντ Πιερουάζ - Σεντ Πολουάζ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2

13:00Unirea Branistea - Ντιναμό Μπακάου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 Γυναίκες

10:00Τάργκου Μούρς Γ - Μιερκουρέα Τσιούκ Γ -:-
11:00Μπαΐα Μάρε Γ - Φερπλέι Βουκουρεστίου Γ -:-
11:00Μπανάτ Γ - Βάσας Οντορχέι Γ -:-
11:00Ουνιβερσιτάτεα Γκαλάτι Γ - Ολύμπια Κλουζ Γ -:-
11:00Πίρος Σεκιούριτι Γ - CSM Alexandria Γ -:-
13:00Κάρμεν Βουκουρεστίου Γ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Γ -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL

10:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Κούμπαν -:-
14:00Βέλες Μόσχας - Καμάζ -:-
15:00Κράσνονταρ 2 - Νεφτεκίμικ -:-
16:00Άκρον Τολιάτι - Ούφα -:-
16:00Σινίκ Γιάροσλαβ - Ρουμπίν Καζάν -:-
17:00Άρσεναλ Τούλα - Βόλγκα -:-
17:00Βάλτικα - Γιενισέι -:-
17:00Βόλγκα-Γκάζπρομ - Αλάνια Βλαντικαφκάζ -:-
18:00Δυναμό Μακατσκαλά - Ροντίνα Μόσχας -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

13:00Μπιολόγκ - Τσερνομόρετς -:-
15:00Αλάνια 2 - Μαϊκόπ -:-
15:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Λέτζιον Ντάιναμο -:-
15:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - ΣΚΑ Ροστόφ -:-
16:00Forte Taganrog - Τσάικα -:-
16:00Μασούκ - Yessentuki -:-
17:00Ρότορ Βόλγκογκραντ - Δυναμό Στάβροπολ -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

14:00Άμκαρ - Νοβοσιμπίρσκ -:-
14:00Νόστα - Ζενίτ-Ιζέφσκ -:-
16:00Έρενμπουργκ 2 - Κίμικ Αβγκούστ -:-
17:00Τιουμέν - Τορπέντο Μιάς -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

12:00Καρ Κονσταντίν - Ραντνίτσκι Σβιλάινατς -:-
12:00Μπόρατς - Ντουμπότσιτσα -:-
16:30Μπρζι Μπροντ - Τιμόκ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

16:00Μπούντουτσνοστ Κρούσικ - Πόλετ Λιούμπιτς -:-
16:00Ρεάλ Ποντουνάβτσι - Μάτσβα Μπόγκατιτς -:-
16:00Σλόγκα 1940 - Μπούντουτσνοστ Αρίγιε -:-
16:00Σλόγκα Κράλιεβο - FAP -:-
16:00Σμεντέρεβο - Μλάντι Ράντνικ -:-
16:00Τάκοβο - Μιχαΐλοβατς -:-
16:00Τουτίν - Μπόρατς 1926 -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάλεντζ Καπ

15:45Κλίφτονβιλ - Κουίνς Παρκ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών

14:00Μπράεχεντ Γ - Πάρτικ Θιστλ Γ -:-
15:00Γλασκώβη Γ - Χαρτς Γ -:-
15:00Σπάρτανς Γ - Χιμπέρνιαν Γ -:-
18:00Αμπερντίν Γ - Σέλτικ Γ -:-
18:00Νταντί Γιουνάιτεντ Γ - Χάμιλτον Γ -:-
18:00Ρέιντζερς Γ - Μάδεργουελ Γ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Ανατολή

12:00Σλάβια Κόζιτσε - Σπίσκα Νόβα Βες -:-
16:30Ριμάφσκα Σόμποτα - Βράνοφ -:-
16:30Σβίντνικ - Σνίνα -:-
16:30Τατράν Οράβσκε Βέσελε - Καλίνοβο -:-
16:30Φιλακόβο - Μπαρντέγιοφ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Δύση

16:30Ποντκόνιτσε - Μαλτζενίτσε -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

17:00Ιβάνκα πρι Ντουνάι - NSK 1922 Bratislava -:-
17:00Μαλακί - Καλίνκοβο -:-
17:00Νόβα Ντέντινκα - Ντουναΐσκα Λούζνα -:-
17:00Ρουζόβτσε - Ντόμινο -:-
17:00Ροχόζνικ - Ροβίνκα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ

11:30Μπενεσόβα - Κράζνο -:-
16:00Μακόφ - Κοβατσόβα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή

16:00Βέλκι Σάρις - Τσάνα -:-
16:00Γκέρλαχοφ - Σπίσκε Ποντράντιε -:-
16:00Λουμπόβνα - Κέτσνετς -:-
16:00ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς - Μλάντοστ Κάλσα -:-
16:00Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ - Σπαρτάκ Μεντζέφ -:-
16:00Σοκόλ Λουμπότιτσε - Ρασλάβιτσε -:-
16:00Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο - Σαμπίνοφ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση

16:00Γκμπέλι - Τρεμπάτιτσε -:-
16:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β - Λοκομοτίβα Κοζαρόβτσε -:-
16:00Ιμέλ - Μαρτσέλοβα -:-
16:00Κρυστάλ - Μπλάβα -:-
16:00Νίτρα - Λέβιτσε -:-
16:00Πάτα - Χουρμπάνοβο -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

11:00Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ - Περτζάλκα Γ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

17:00Γκροσούπλιε - Φούζιναρ -:-
17:00Ρογκάσκα - Μπέλτιντσι -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

17:00Τσιρκουλάνε - Ποσάβιε Κρσκο -:-
19:00Μπρέζιτσε - Βιντέμ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

12:00Τσέρκλιε Γ - Πομούριε Γ -:-
17:00ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ - Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ -:-
17:00Κριμ Γ - Ραντόμλιγιε Γ -:-
17:00ΑναβολήΠριμόριε Γ - ΜΣΜ Πτούι Γ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Χίγκαν - Μπαντμπααντό -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Πιτέα - Έρεμπρο Συριάνσκα -:-
14:00Σολεντούνα - Βάσαλουντ -:-
14:00Τιμ TG FF - ΑΙΚ Μοτάλα -:-
16:00Γκέφλε - Κάρλσταντ BK -:-
16:00Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Ουμέα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

17:00Λιούνγκσκίλε - Φάλκενμπεργκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

14:00Γκούτε - Ουπσάλα -:-
16:00Γιαρφάλα - Κβαρνσβέντενς -:-
16:00Στόκσουντ - Οστεράκερ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

17:00Ονσάλα - Ασυρίσκα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

15:00Καρλσκρόνα - Χόγκσμπι -:-
15:00Όστερλεν - Ρόζενγκαρντ -:-
16:00Κρίστιανσταν - Ασαρούμς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

15:00Σμέντμπι - Σλέιπνερ -:-
15:00Τρόζα-Βάγκναραντς - Γιουνάιτεντ Νόρντικ -:-
18:00Βάρμπολ - Εσκιλστούνα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

15:00Γκοτιόντ - Νορντβάρμλαντ -:-
15:00Ίζχαλτς - Βάνερσμποργκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

14:00Κάλμαρ Γ - Πιτέα Γ -:-
16:00AIK Γ - Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ -:-
16:00Ουμέα Γ - Έρεμπρο Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

14:00Μπρομόλα Γ - Αλβσιό Γ -:-
15:00Σούντσβαλ Γ - Λίντκεπινγκ Γ -:-
16:00Βάζιο ΝΦΦ Γ - Ράβασενς Γ -:-
16:00Νόρκεπινγκ Γ - Τιμ TG FF Γ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

14:30Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ - Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί -:-
15:00Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ - Αφιέτ Αφιονσπόρ -:-
19:0024 Ερτζινκασπόρ - Μενεμεσπόρ -:-
19:00Αμεντσπόρ - Μπούρσασπορ -:-
19:00Κορούμ - Μπάτμαν Πετρολσπόρ -:-
19:00Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού - Σανλιούρφασπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

15:00Trabzon FK - Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ -:-
15:00Αντιγιάμασπορ - Ντιγιαρμπεκίρσπορ -:-
15:00Πατζαρσπόρ - Κασταμονουσπόρ -:-
15:30Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Iskenderunspor -:-
16:00Κιρκλαρέλισπορ - Βανσπόρ -:-
16:00Σαριγιέρ - Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ -:-
19:00Μπουτσά - Κιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ -:-
19:00Φετίγιεσπορ - Ετιμεσγκούτ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Αντμίρα Πράγας - Πρεστίτσε -:-
11:15Ντούκλα Πράγας Β - Μποέμιανς 1905 Β -:-
11:30Βικτόρια Πλζεν Β - Πίσεκ -:-
17:30Χοστούν - Κράλουφ Ντβούρ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Βικτόρια Ζίζκοφ - Βέλβαρι -:-
17:30Ζάπι - Τέπλιτσε Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Βέλκε Μετζιρίτσι - Ρόζιτσε -:-
11:15Ουνίτσοφ - Ουχέρσκι Μπροντ -:-
11:15Σλόβακο Β - Κρόμεριτζ -:-
11:30Ζλιν Β - Ζνόιμο -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:00Μαρίλα Πρίμπραμ Β - Κόμαροφ -:-
17:30Σοκόλ Λομ - Σόμπεσλαβ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

15:30Αντμίρα Πράγας Β - Χόμουτοφ -:-
17:30Λούνι - Χβέζντα Τσεμπ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

17:30Ζενίτ Κάσλαβ - Μπράντις ναντ Λάμπεμ -:-
17:30Μπενάτκι - Τορνόφ -:-
17:30Νόβι Μπιντζόφ - Χρούντιμ Β -:-
17:30Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ - Λίμπερετς Β -:-
17:30Χλίνσκο - Νατσόντ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

16:30Ζνταρ ναντ Σαζαβού - Μπρέτσλαβ -:-
16:30Σπέριτσε - Μπρο Μποχούνιτσε -:-
16:30Στάρα Ρίζε - Γιλάβα Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

16:30Κοζλόβιτσε - Μπζένετς -:-
16:30Σάμπερκ - Μπάτοφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

16:00Κρνοφ - Οπάβα Β -:-
16:30Μπίλοβετς - Μπρίντλιτσνα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

17:00Γίντριτσουφ Χράντετς - Τιν ναντ Βλτάβου -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

17:00Κούνστατ - Ρατισκόβιτσε -:-
17:00Μούτενις - Μοράφσκα Σλάβια -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

14:30Ριχνόφ ναντ Κνεζνού - Τρέμπες -:-
17:30Σλάβια Χράντετς Κράλοβε - Τινίστε ναντ Όρλιτσι -:-
17:30Τσερβένι Κόστελετς - Λιμπτσάνι -:-
17:30Χόριτσε - Πολίς ναντ Μετούχι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

17:30Στούντενετς - Μιμόν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

16:30Μοραβάν Ολντρίσοφ - Ντόλνι Μπενεσόφ -:-
16:30Μπολατίτσε - Πούστα Πολόμ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

16:30Κόνιτσε - Ντολάνι -:-
16:30Λιπόβα - Βότιτσε -:-
16:30Σοκόλ Μποχουνόβιτσε - Ραπότιν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

16:30Βισόκε Μίτο Β - Μοράφσκα Τρεμπόβα -:-
16:30Λάζνε Μπόντανετς - Πρελούτς -:-
16:30Λανσκρούν - Τσέσκα Τρεμπόβα -:-
16:30Παρντούμπιτσκι - Τρεμοσνίτσε -:-
16:30Χερμανούφ Μεστέκ - Λιτομίσλ -:-
16:30Χόρνι Ρέντιτσε - Χόλιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

17:30Νίρσκο - Νεπομούκ -:-
17:30Σοκόλ Ράντνιτσε - Μίτο -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

17:30CAFC Πράγας - Πρέντνι Κοπάνινα -:-
17:30Βίσεραντ - Βρανικ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

17:30Βελίμ - Σπαρτάκ Πρίμπραμ -:-
17:30Ποριτσάνι - Μνικοβοχράντιστκι -:-
17:30Προυχόνιτσε - Σεντλκανί -:-
17:30Σόκολετς - Χόρκι ναντ Γιζερού -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

11:15Κρούπκα - Νεστέμιτσε -:-
16:00Κάνταν - Τσερνόβιτσε -:-
16:00Μπανικ Μοστ-Σου Β - Γίλοβε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

15:00Βέλκε Μετζιρίτσι Β - Χότεμπορ -:-
16:30Λέντετς ναντ Σαζαβού - Οκρίσκι -:-
16:30Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. - Ντουκοβάνι -:-
16:30Πόλνα - Βρτσοβίνα Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

16:30Μπόρσιτσε - Λουχατσόβιτσε -:-
16:30Ναπαγεντλά - Φράνκοβα Λότα -:-
16:30Νεντάσοφ - Σλουσοβίτσε -:-
16:30Σοκόλ Νεβσόβα - Οσβετιμάνι -:-
16:30Στράνι - Στίτνα ναντ Βλάρι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών

11:30Βικτόρια Πλζεν Γ - Σπάρτα Πράγας Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών

16:30Όλομουτς Γ - Πράγα FC Γ -:-
17:00Ζλιν Γ - Λίσεν Γ -:-
17:00Τέπλιτσε Γ - Παρντούμπιτσε Γ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00PK-35 - ΠΙΦ Πάργκας -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:00Εκενάς - ΓιαΠΣ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

14:00OTP - Κομιτάτ -:-
14:00Νάρπες Κραφτ - Καγιάανιν Χάκα -:-
18:00Χέρκουλες - OLS Ούλου -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

18:30Ντεπόρτες Ικίκε - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν -:-
21:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Ρεκολέτα -:-
21:00Φεροβιάριο - Κοπιαπό -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

18:00Αϊμπίρια - Ιντεπεντιέντε Κοκένες -:-
18:00Βαλντίβια - Σαν Αντόνιο Ουνίντο -:-
18:00Λαουτάρο - Ντεπόρτες Κονσεπσιόν -:-
18:00Λίμασε - Αρίκα -:-
18:00Ροντελίντο - Ρεάλ Σαν Ζοακίν -:-

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

02:00Χουατσιπάτο - Νουμπλένσε 1:0
23:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.