ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
16:00Μπόρνμουθ - Μπράιτον -:-16:00Τότεναμ - Άρσεναλ -:-
18:30Νότινγκχαμ Φόρεστ - Μάντσεστερ Σίτι -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
14:00Μετς - Λιλ -:-16:00Κλερμόν - Ρεμς -:-
16:00Λοριάν - Τουλούζ -:-
16:00Στρασβούργο - Νις -:-
18:05Ρεν - Μπρεστ -:-
20:00Λυών - Μονακό -:-
22:00Μαρσέιγ - Λανς -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
16:30Γκλάντμπαχ - Ουνιόν Βερολίνου -:-18:30Μάιντζ - Κολωνία -:-
20:30Ντάρμσταντ - Χάιντενχαϊμ -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Ολυμπιακός - ΠΑΣ Λαμία -:-19:30ΠΑΟΚ - ΑΕΚ -:-
20:30Παναθηναϊκός - Άρης -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
14:45ΠΑΕ Χανιά - Καλαμάτα -:-16:00Νίκη Βόλου - Λεβαδειακός -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Αιγάλεω - Γιούχτας -:-16:00Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Β -:-
17:00Καμπανιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας -:-
17:00Κοζάνη - Ηρακλής -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
15:00Κάντιθ - Μαγιόρκα -:-17:15Γρανάδα - Οσασούνα -:-
19:30Βιγιαρεάλ - Ράγιο Βαγεκάνο -:-
22:00Μπέτις - Σεβίλλη -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
13:30Ίντερ - Τορίνο -:-16:00Μπολόνια - Ουντινέζε -:-
19:00Αταλάντα - Έμπολι -:-
19:00Νάπολι - Ρόμα -:-
21:45Φιορεντίνα - Σασουόλο -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα - Πλέι Οφς
18:00Μπρόμλεϊ - Άλτρινκχαμ -:-ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς - Πλέι Οφς
17:00Μπράκλεϊ Τάουν - Κόρλεϊ -:-ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος - Πλέι Οφς
17:00Ουόρθινγκ - Μέιντστόουν -:-ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2
15:00Λίβερπουλ U21 - Άρσεναλ U21 -:-15:00Μπλάκμπερν U21 - Σάντερλαντ U21 -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
14:30Έβερτον Γ - Άρσεναλ Γ -:-16:00Άστον Βίλα Γ - Γουέστ Χαμ Γ -:-
16:00Τότεναμ Γ - Μπράιτον Γ -:-
17:00Λέστερ Γ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Γ -:-
20:45Μπρίστολ Σίτι Γ - Μάντσεστερ Σίτι Γ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών
16:00Γουότφορντ Γ - Ρέντινγκ Γ -:-16:00Κρίσταλ Πάλας Γ - Σάντερλαντ Γ -:-
16:00Λόντον Σίτι Λιονέσες Γ - Λιούιζ Γ -:-
16:00Ντάρχαμ Γ - Μπέρμιγχαμ Γ -:-
16:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ - Μπλάκμπερν Γ -:-
16:00Τσάρλτον Γ - Σαουθάμπτον Γ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών Βορράς
16:00Ντέρμπι Γ - Λίβερπουλ Φεντς Γ -:-16:00Στόουκ Σίτι Γ - Φίλντε Γ -:-
16:00Χάλιφαξ Γ - Γουλβερχάμπτον Γ -:-
ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε - Πλέι Οφς
16:00Λα Φιορίτα - Φόλγκορ -:-18:30Τρε Πεν - Γιουβένες/Ντογκάνα -:-
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
14:30Καμπάλα - Καπάζ -:-16:45Νέφτσι Μπακού - Τουράν -:-
19:00Σαμγκαγίτ - Καραμπάγκ -:-
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Αλ Μασρί - Ελ Ντακλέγια -:-19:00Αλ Μοκαουλούν - Σμούχα -:-
ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ
00:00Κοσμόπολαϊτς - Ριβαρτιμπονιτιέν -:-23:00Γιουβέντους - Αμέρικα ντε Κάγιες -:-
23:00Ουαναμίνθε - Καπουάζ -:-
23:00Ρασίνγκ ντε Γκοναΐβς - Φίκα -:-
23:00Ρασίνγκ Χαϊτιέν - Καβάλι -:-
00:00Τριόμφ Λιανκούρ - Τεμπέτε -:-
ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1
18:30SOL - Κορόγκο -:-18:30ΣΟ Αρμί - Ασέκ Μιμόζας -:-
21:00Στέλα Αντιαμέ - Σαν Πέντρο -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00Εγνάτια - Βλάζνια -:-16:00Κούκσι - Τέουτα -:-
20:00Τίρανα - Παρτιζάνι -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία
16:00Λούτζι - Απολόνια Φιέρ -:-16:00Μπεράτ - Καστριότι -:-
16:00Μπέσα - Κοράμπι Πεσκόπι -:-
16:00Μπουρέλι - Λούζνια -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
21:00Οράν - Μπελούιζνταντ -:-ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
17:00Σάο Σαλβαντόρ - Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα -:-18:00Ουιλιέτε - Ακαδέμικα -:-
ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο
12:00Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες - Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες -:-14:30Ατλέτικ Αμέρικα - Πένια -:-
17:00Σάντα Κόλομα - Πας ντε λα Κάζα -:-
19:30Σάντα Κόλομα - Ορντίνο -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ - Πλέι Οφς
21:30Αργεντίνος Τζούνιορς - Βελέζ Σάρσφιλντ -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
00:00Νουέβα Σικάγο - Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε -:-00:40Αγκροπεκουάριο - Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν -:-
02:40Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο - Ατλέτικο Ατλάντα -:-
19:10Μπράουν Αντρόγκε - Κολόν Σάντα Φε -:-
21:00Γκιγιέρμο Μπράουν - Άρσεναλ Σαραντί -:-
21:00Ντεπορτίβο Μορόν - Αλντόσιβι -:-
21:30Αλβαράντο - Σαν Μιγκέλ -:-
21:30Σαν Τέλμο - Ντεπορτίβο Μαντρίν -:-
21:30Τεμπερλέι - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο -:-
22:00Σαν Μαρτίν - Ατλέτικο Ραφαέλα -:-
22:00Χιμνάσια Χουχούι - Ντεπορτίβο Μαΐπού -:-
22:30Γιμνάσια Μεντόζα - Χιμνάσια γ Τίρο -:-
22:30Κλαμπ Α. Γκουέμες - Φέρο Καρίλ Οέστε -:-
22:30Τσάκο Φορ Έβερ - Ντεφενσόρες Ουνίντος -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
02:30Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Σαρμιέντο ντε Λα Μπάντα -:-21:00Γκερμινάλ - Κίμπερλεϊ -:-
21:00Σολ ντε Μάγιο - Σανσινένα -:-
21:00Τσίρκουλο Ντεπορτίβο - Ντεπορτίβο Ρινκόν -:-
21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Χουρακάν Λας Χέρας -:-
21:30Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο - 9 ντε Τζούλιο Ραφαέλα -:-
21:30Σαν Μαρτίν Μ. - Σπορτίβο Εστουντιάντες -:-
21:35Βίλα Μίτρε - Ολίμπο -:-
22:00Αρτζεντίνο ΜΜ - Γκουτιέρες Μεντόζα -:-
22:00Γυμνάσια Ε. Ρ. - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο -:-
22:00Ελ Λινκουένο - Σπορτίβο Λας Παρέχας -:-
22:00Σολ ντε Αμέρικα - Ουνιόν Σουντσάλες -:-
23:00Χουβεντούτ Αντονιάνα - Σεντράλ Νόρτε -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
02:05Κολεγκιάλες - Μίντλαντ -:-21:30Ακασούζο - Λαφερέρ -:-
21:30Φλαντρία - Αργεντίνο ντε Κίλμες -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
21:30Άτλας - Αργεντίνο ντε Ροζάριο -:-21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Κλαμπ Λουϊάν -:-
21:30Λουγκάνο - Πορβενίρ -:-
21:30Σεντράλ Μπαλεστέρ - Μπερατζατέγκουι -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
17:00Ναούτικο Χακοάι - Μπαράνκας -:-21:30Εστρέλα ντε Μπερίσο - Έβερτον Λα Πλάτα -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
17:00Ιντεπεντιέντε Γ - Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ -:-21:00Νιούελς Όλντ Μπόις Γ - Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες Γ -:-
21:00Σαν Λουίς Γ - Φέρο Καρίλ Οέστε Γ -:-
23:00Ρίβερ Πλέιτ Γ - Ροζάριο Σεντράλ Γ -:-
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Αλασκέρτ - ΜΚΜΑ -:-15:00Πιούνικ - Ουραρτού -:-
ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Γκαντζασάρ - Αραράτ-Αρμενίας 2 -:-15:00Λερναΐν Αρτσάκ - Σίρακ 2 -:-
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Γκρουπ υποβιβασμού
23:00CDRA - Γιούνισταρς -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ
08:00Σίδνεϊ - Περθ Γκλόρι -:-10:00Μέλμπουρν Σίτι - Γουέστερν Γιουνάιτεντ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT
08:00Γκούνγκαλιν - Μονάρο Πάνθερς -:-08:00Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ - Κανμπέρα Κροάσια -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW
07:30Νιουκάστλ Ολύμπικ - Νιού Λάμπτον -:-07:30Τσαρλστάουν Ατζούρι - Μπροαντμίντοου -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
08:00Ροκντέιλ Ίλιντεν - Ουόλονγκονγκ Γουλβς -:-08:00Σέντραλ Κόστ Μάρινερς U23 - Σάδερλαντ Σαρκς -:-
08:00Σίδνεϊ Ολύμπικ - Μπλακτάουν Σίτι -:-
08:00Σίδνεϊ Ουόντερερς U23 - ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ
08:00Μπρισμπέιν Σίτι - Πενινσούλα -:-08:00Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς - Ρόουτσντεϊλ -:-
10:00Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Κουίνσλαντ Λάιονς -:-
10:00Μπρισμπέιν Ρόαρ U23 - Ολύμπικ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νόρδερν NSW Στέιτ Λιγκ
07:30Σάουθ Κάρντιφ - Καΐμπα -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κουήνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ
09:45Σεντ Τζορτζ Ουίλαουόνγκ - Capalaba -:-11:15Broadbeach Utd. - Μπρισμπέιν Στράικερς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
09:00Western Utd. U21 - Λάνγκβαριν -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
06:00Μέλμπουρν Σίτι Γ - Νιουκάστλ Γ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:30ΛΑΣΚ Λιντζ - Ραπίντ Βιέννης -:-15:30Χάρτμπεργκ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ -:-
18:00Red Bull Σάλτσμπουργκ - Στούρμ Γκρατς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
11:30Σεντ Πόλτεν - Στρίπφινγκ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
16:00Κότμανσντορφ - Άτους Φέρλαχ -:-17:00Λάντσκρον - Μπλέιμπουργκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
17:30Χάιτζεντορφ - Κιλμπ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
15:00Γκέλινγκ - Μπράμπεργκ -:-16:00Αντνέτ - Σίζενχαϊμ -:-
18:00Κουχλ - Ταλγκάου -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Προβιβασμού
11:30ΣΚ Σεντ Γιόχαν - Βόλντερς -:-18:00Εμπς - Τιρόλ (Ερασ.) -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Τελφς - Κεμάτεν -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
17:00Άντελσμπουχ - Χόρμπραντζ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
11:30Σλόβαν Χακ - Στάμερσντορφ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών
13:45Άλταχ/Βόντερλαντ Γ - Φερστ Βιέννης Γ -:-15:30Βάκερ Τιρόλ Ίνσμπρουκ Γ - Κλαϊνμούνχεν Γ -:-
ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών - Πλέι Οφς
19:00Ντρημς - Ζάμαλεκ -:-22:00Μπερκανέ - USM Αλζέρ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:15RWDM - Κορτράικ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Γκενκ - Μπριζ -:-17:00Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ -:-
19:30Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Αντβέρπ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
16:00Κνόκε - Ναμούρ -:-16:00ΟΡΣΛ Βίσε - Κάπελεν -:-
16:00Τινέ - Λόκερεν-Τέμσε -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF
16:00Ακρέν - Τούμπιζε -:-16:00Βάρναντ - Στοκάι Βαρφούζ -:-
16:00Γκάνσορεν - Μπινσέ -:-
16:00Ρεμπεκουάζ - Βερλέν -:-
16:00Χαμουάρ - Τουρνέ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A
16:00KRC Χαρελμπέκε - Εεντρ. Άαλστ 2002 -:-16:00Βούρντε Απελτέρε - Ζελζάτε -:-
16:00Γκούλεγκεμ - Ντικελβέν -:-
16:00Μαντέλ Γιουνάιτεντ - KRC Γκεντ -:-
16:00Νινόβ - Πέτεγκεμ -:-
16:00Όλσα Μπράκελ - Μερελμπέκε -:-
16:00Όοστκαμπ - Βέτερεν -:-
16:00Ουντενάαρντε - Ζoύλτε Βάρεγκεμ 2 -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B
16:00Λεμπέκε - Τόνγκερεν -:-16:00Λιλ - Μέρκσεμ -:-
16:00Λόντερζιλντ - Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ -:-
16:00Μπελίζια Μπιλζέν - Μαλίν 2 -:-
16:00Μπούμ - Χάσελτ -:-
16:00Οβερίισε - KRC Μέσελεν -:-
16:00Χέιντς - Ντίεγκεμ -:-
16:00Χούτβεν - Λίρα-Λιρς Μπερλαάρ -:-
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
23:00Λα Γκουαΐρα - Ουνιβερσιδάδ Σεντράλ -:-03:00Μετροπολιτάνος - Ίντερ ντε Μπαρίνας -:-
00:00Καραμπόμπο - Πορτουγκέζα -:-
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα
22:30ΑΚαντέμια Ανζοατέγκουι - Φουντασιόν AIFI -:-22:30Ατλέτικο Ελ Βίγκια - Ακαντέμια Ρέι -:-
22:30Ατλέτικο Λα Κρουζ - Μπολιβάρ -:-
22:30Ντεπορτίβο Μιράντα - Δυναμό Πουέρτο -:-
23:00Αράγκουα - Ουρένα -:-
23:00Τρουχιγιάνος - Γιαρακουιάνος -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ
15:15Χανόι - Ντα Νανγκ -:-ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα - Πλέι Οφς
23:00Δε Στρόνγκεστ - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο -:-ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL
17:00Βόσκα Σπορ - Μπρεγκάλνιτσα Στιπ -:-17:00Μπρέρα Στρούμιτσα - Βάρνταρ -:-
17:00Ραμποτνίτσκι - Μακεντόνιγια -:-
17:00Σκέντιγια - Γκοστιβάρ -:-
17:00Σκούπι - Τίκβες -:-
17:00Στρούγκα - Σίλεξ -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Λίγκα ΒσΕ
14:00Μπρίγιεκ - Μπόρακ Μπάνια Λούκα -:-18:00Ποσούσιε - Ζρινιέσκι -:-
21:45Σαράγεβο - Βελέζ Μόσταρ -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH
18:00Γκόρνι Ράχιτς - ΤΟΣΚ Τεσανί -:-18:00Σέλικ Ζένιτσα - Μπράτστβο Γκρακάνιτσα -:-
18:00Σταπτσάνιτσα - Μπανόβιτσι -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
17:30Ομάρσκα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ -:-20:00Σουτιέσκα Φόκα - Ράντνικ Μπιγελίνα -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:15Χεμπάρ - Λοκομοτίβ Σόφιας -:-ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:45Λουντογκόρετς - Λέφσκι Κρούμοβγκραντ -:-20:15Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
17:00Γιαμπόλ 1915 - Νέσεμπαρ -:-17:00Σπαρτάκ Πλόβντιβ - Σοκόλ Μάρκοβο -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή
16:00Μπενκόφσκι - Λουντογκόρετς III -:-16:00Ντούναβ Ρούσε II - Κουμπράτ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
00:30Kουιάμπα - Ατλέτικο Μινέιρο -:-03:00Μπαΐα - Γκρέμιο -:-
17:00Φλαμένγκο - Μποταφόγκο -:-
22:00Κορίνθιανς - Φλουμινένσε -:-
22:00Κρουζέιρο - Βιτόρια -:-
00:30Γιουβεντούντε - Ατλέτικο Παραναένσε -:-
00:30Φορταλέζα - Μπραγκαντίνο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β
23:00CRB - Αμαζόνας -:-23:00Παϊσαντού - Μποταφόγκο SP -:-
00:00Αμέρικα ΜΓ - Νοβοριζοντίνο -:-
22:00Κοριτίμπα - Μπρούσκε -:-
00:30Γκόιας - Πόντε Πρέτα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση
23:00ABC - Ναούτικο Ρεσίφε -:-23:00Σαμπάιο Κορρέα - Φιγκουεϊρένσε -:-
01:00Σάο Μπερνάρντο - Τομπένσε -:-
01:30ΑΘλέτικ Κλαμπ - Ρέμο -:-
22:30CSA - Φεροβιάρια -:-
22:30Λοντρίνα - Υπιράνγκα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D
00:00Πρινσέσα Σολιμόες - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR -:-00:00Σάο Ζοσέ EC - Κόστα Ρίκα -:-
00:00Τσιανόρτε - Χέρτσιλιο Λουζ -:-
00:30Πορτουγκέζα - Ιπατίνγκα -:-
01:00Κλούμπε Σοσιεδάδ Εσπορτίβα - Ρετρό -:-
21:30Μαρακανά - Αμέρικα-ΡΝ -:-
21:30Μπραζιλιένσε - Ανάπολις -:-
22:00Ιταμπούνα - Ρεάλ Νοροέστε -:-
22:00Καμέτα - ΑΕ Άλτος -:-
22:00Μότο Κλαμπ - Τοκαντινόπολις -:-
22:00Μπάρα - Νόβο Χαμπούργκο -:-
22:00Σόουζα - Ιγκουατού -:-
22:00Τρεμ - Μαναούς -:-
22:00Φλουμινένσε-ΠΙ - Μαρανχάο -:-
23:00Κονκόρντια - Μπραζίλ ντε Πελότας -:-
00:00Μίθτο - Κρατς Γκόου -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
17:00Γκάουτσο - Πάσο Φούντο -:-21:00GE Γκλόρια - Μπραζίλ ντε Φαρουπίλα -:-
21:00GE Μπάγκε - Μονσούν -:-
21:00Βερανόπολις - EC Κρουζέιρο -:-
21:00Πελότας - Άιμορε -:-
21:00Σάο Γκάμπριελ - Λαγεαντένσε -:-
22:00Εσπορτίβο - Φρεντερικένσε -:-
22:00Ίντερ Σάντα Μαρία - Φούτβιντα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο 2
21:30Ουβιντορένσε - Σέντρο Οέστε -:-21:30Σάντα Ελένα - Γκρέμιο Ανάπολις -:-
22:00Αναπολίνα - Ασοσιακάο Εσπορτίβα Εβαντζέλικα -:-
22:00Τριντάντε - Ινχουμάς -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
22:00Ποκόν - Οπεράριο FC -:-22:00Σάντα Κρουζ ΜΤ - Σινόπ -:-
23:00Κάθερες - Χουάρα -:-
23:00Σπορτ Σινόπ - Κάμπο Νόβο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α3 - Πλέι Οφς
00:00Βοτουπορανγκουένσε - Γκρέμιο Προυντέντε -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α4 - Πλέι Οφς
16:00XV ντε Ζάου - Ρίο Μπράνκο SP -:-16:30Φρανκάνα - ΣΚΑ Βραζιλίας -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Β - Πρώτη φάση
16:00Έκους - Μαουαένσε -:-16:00Ολίμπια - Τούπα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροντονιένσε
22:30Βιλένα - Πόρτο Βέλο -:-22:30Γι-Παρανά - Μπαρτσελόνα RO -:-
22:30Ουνιάο Κακοαλένσε - Γκένους -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση
23:30Ατλέτικο Ροράιμα - Προγκρέσο -:-01:30Ναούτικο - Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Εσπίριτο Σάντο - Πρώτη φάση
16:00Βιγιαβελένσε - Πόρτο Βιτόρια -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Ρίο U20 - Πλέι Οφς
21:00Βάσκο U20 - Φλαμένγκο U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
21:00Βιτόρια ντα Κονκουίστα U20 - Κονκουίστα U20 -:-21:00Λεόνικο U20 - Βιτόρια U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
21:30Γιαταϊένσε U20 - Γκοϊανιένσε U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
16:00ΣΚΑ Βραζιλίας U20 - Μπραγκαντίνο U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Πρώτη φάση
16:00Σεράνο U20 - Σάντα Φε U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
17:00Κορίνθιανς Γ - Φλουμινένσε Γ -:-21:00Σάο Πάολο Γ - Μπραγκαντίνο Γ -:-
22:00Φεροβιάρια Γ - Παλμέιρας Γ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών
01:00Ντότσε Μελ Γ - Μπαΐα Γ -:-21:00Ατλέτικο Παραναένσε Γ - Γιουβεντούντε Γ -:-
21:00Σάο Ζοσέ Γ - Μίθτο Γ -:-
21:00Τομπάτε Γ - Μίνας ICESP Γ -:-
22:00Ρεσάντο Γ - JC Γ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες
01:00Παραΐσο Γ - Ιπιράνγκα ΑΠ Γ -:-21:00Εσμάκ Γ - Παϊσαντού Γ -:-
21:00Ναούτικο Καπιμπαρίμπε Γ - Ακάουα Γ -:-
21:00Ουνιάο ΡΝ Γ - R4 EC Γ -:-
21:00Πίντα Φεροβιάρια Γ - Ρεαλιντάντε Γιόβεμ Γ -:-
22:00Ταρούμα Γ - Ατλέτικο Ρίο Νέγκρο Γ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες
12:00Αλμπί-Μαρσάκ Γ - Μετς Γ -:-13:00Ορλεάν Γ - Μοντομπάν Γ -:-
14:00Νις Γ - Ροντέ Γ -:-
14:00Στρασβούργο Γ - Μαρσέιγ Γ -:-
15:00Λανς Γ - Λε Μαν Γ -:-
16:00Τονόν Εβιάν Γ - Ναντ Γ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:30Βέχεν - Γκρόιτερ Φιρτ -:-14:30Μαγδεβούργο - Όσναμπρικ -:-
14:30Νυρεμβέργη - Καρλσρούη -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
14:30Έσεν - Ίνγκολσταντ -:-17:30Φράιμπουργκ II - Ούλμ 1846 -:-
20:30Ουντερχάκινγκ - Μόναχο 1860 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
15:00Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Κίλια Κιέλ -:-15:00Τετόνια Ότενσεν - Φόνιξ Λουμπέκ -:-
16:00Μπρέμερ - Εϊμσμπούτελερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
14:00Άνκαρασπορ Βερολίνου - Γκρέιφσβαλντ -:-14:00Βικτόρια 89 - Χέρτα Βερολίνου II -:-
14:00Τσβίκαου - Ιένα -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Φορτούνα Ντίσελντορφ II - Γκλάντμπαχ II -:-16:00Λίπσταντ - Κολωνία II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
15:00VfR Άαλεν - FSV Φρανκφούρτη -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
16:00Άουγκσμπουργκ II - Μπάκμπαχ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια
14:30Νόιστρελίτς - Ζέλεντορφ -:-15:00Μάχλσντορφ - Ντιναμό Σβέριν -:-
15:00ΡΣΒ Άιντραχτ - Φαρστενβάλντε -:-
15:00Σπάρτα Λίχτενμπεργκ - Μάκαμπι -:-
15:00Στάακεν - Τασμάνια Βερολίνου -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
15:00Βερνιγκέροντε - Λουντβιγκσφέλντερ -:-15:00Γκρίμα - Κρίεσχοφ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
15:00Τοντεσφέλντε - Άικεντε -:-16:00Εκερνφόρντερ - Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
14:15Αλστερμπρούντερ - Βαντσμπέκερ Κονκόρντια -:-15:00ΕΤΣΒ Αμβούργο - Χάστενμπεκ-Ρέλινγκεν -:-
15:00Νιεντόρφερ - Σουντερέλμπε -:-
16:00Σασέλ - Τόρνες -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
14:00Χεμελίνγκεν - Ομπερνόιλαντ -:-16:00Μπλούμενταλερ - Βέρντερ Βρέμης II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
16:00Βορσφέλντε - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ -:-16:00Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ - Έμντεν -:-
16:00Χίλντεσχαϊμ - Εϊλβέζε -:-
16:30Ρότενμπεργκερ - VfL Όλντενμπουργκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
16:00ASC 09 Ντόρτμουντ - Έιντραχτ Ρέινε -:-16:00Βάτενσιντ - Βεστφάλια Ρίνερν -:-
16:00Βρέντεν - Τουρκσπόρ Ντόρτμουντ -:-
16:00Μπρουνινγκχάουζεν - Κλάρχολτζ -:-
16:00Πρόισεν Μούνστερ 2 - Μπόβινγκχαουζεν -:-
16:00Σίγκεν - Σέρμπεκ 2020 -:-
16:15Έρκενσβαϊγκ - Ενεπετάλ -:-
16:30Φίνεντροπ/Μπάμενολ - Γκίεβενμπεκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
16:00Ουόλντορφ - Στέινμπαχ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
15:00Γκόνσενχαϊμ - Άιντραχτ Τριέρ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
16:00Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ - Γκάρχινγκ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν
16:00Μπόνερ - Σαφχάουζεν -:-16:00Τζερμάνια Τέβερεν - Βιτστάλ -:-
16:00Χένεφ - Φρέχεν -:-
16:15Μπον-Έντενιχ 08 - Πορζ -:-
16:15Χουρτ - Φορτούνα Κολωνίας II -:-
16:30Άιντραχτ Χόνκεπελ - Μπέργκις Γκλάντμπαχ -:-
16:30Κόνιγκσντορφ - Σιεγκμπέργκερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
16:00Κλέβε - Χίλντεν -:-16:00Χάμπορν - Μίρμπους -:-
16:00Χόμπεργκ - Έσεν -:-
16:30Σεντ Τονίς - Σόνσμπεκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς
13:00Όσναμπρικ U19 - Μέπεν U19 -:-14:00Αμβούργο U19 - Χάνσα Ροστόκ U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος
12:00Ίνγκολσταντ U19 - Καϊζερσλάουτερν U19 -:-14:00Μάιντζ U19 - Καρλσρούη U19 -:-
14:00Σαντχάουσεν U19 - Νυρεμβέργη U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση
12:00Βερλ U19 - Ντόρτμουντ U19 -:-12:00Ντούισμπουργκ U19 - Βικτόρια Κολωνίας U19 -:-
12:00Σάλκε U19 - Γκλάντμπαχ U19 -:-
12:00Φορτούνα Ντίσελντορφ U19 - Κολωνία U19 -:-
14:00Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 - Αρμίνια Μπίλεφελντ U19 -:-
14:00Πάντερμπορν U19 - Μπόχουμ U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα Γυναικών
12:00Γκλάντμπαχ Γ - Βάινμπεργκ Γ -:-12:00Ιένα Γ - Μπάγερν Μονάχου II Γ -:-
12:00Ίνγκολσταντ Γ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης II Γ -:-
12:00Σαντ Γ - Αμβούργο Γ -:-
15:00Άντερναχ Γ - Χόφενχαϊμ II Γ -:-
15:00Μέπεν Γ - Γκάτερσλο Γ -:-
15:00Πότσνταμ Γ - Βόλφσμπουργκ II Γ -:-
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Σεντ Τζόσεφς - Μάγκπιζ -:-ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ
19:30Μαριμού - Σάμγκερ -:-19:30Στηβ Μπίκο - Φόρτουν -:-
ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
18:00Ανκλ Τ Γιουνάιτεντ - Στιλ Μπιλίβ -:-18:00Ασεκέμ - Ρόζπακ -:-
18:00Βα Σουντάα - Νόρδερν Σίτι -:-
18:00Βενόμους Βάιπερς - Φιούτσουρ Σταρς -:-
18:00Γιανγκ Απόστλς - Μπερεκούμ Σίτι -:-
18:00Κινγκς Πάλας - Χοχόε Γιουνάιτεντ -:-
18:00Κινγκ Φέιζαλ Μπέιμπς - Εμπουσούα Ντουόρφς -:-
18:00Κοτόκου Ρόιαλς - Να Γκοντ -:-
18:00Μπρόνγκ Άχαφο - Ιλέβεν Ουόντερς -:-
18:00Ντζέμα Κοτόκο - Σκάι -:-
18:00Πακ Ακάντεμι - Σόκερ Ιντελέκσουαλς -:-
18:00Σβέντρου Ολ Μπλακς - Γιανγκ Ρέντμπουλ -:-
18:00Σέφβι Ολ Σταρς - Έλμινα Σαρκς -:-
18:00Σουσουμπιρίμπι - Νάνια -:-
18:00Τέκιμαν Λίμπερτι - Μάιτι Ρόιαλς -:-
18:00Χόλι Σταρς - Νιού Εντουμπιάσε Γιουνάιτεντ -:-
18:00Χόουμ Σταρς - Οκβάβου Γιουνάιτεντ -:-
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
00:00Ντεπορτίβο Μίθκο - Ντεπορτίβο Ατσουάπα -:-23:30CSD Μιουνισιπάλ - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο -:-
ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1
19:00Ασάντι - Ουακρίγια -:-19:00Γκανγκάν - ΚΟ Κοϊά -:-
19:00Σανγκαρεντί - Λούμπα -:-
19:00Σίκουενς - Χάφια -:-
ΓΡΕΝΑΔΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
01:00Παραντάις - Φοντενόι -:-ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Βίμποργκ - Ράντερς -:-15:00Οντένσε - Χβιντόβρε -:-
ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Νόρντζελαντ - Μπρόντμπι -:-19:00Κοπεγχάγη - Άαρχους -:-
ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Βεντσισέλ - Χόμπρο -:-ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Χέλσινγκορ - Κόγκε -:-ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Αβάρτα - VSK Άαρχους -:-ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
01:00Σαν Κριστομπάλ - Ατλάντικο -:-23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Τσιμπάο -:-
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
23:30Λιμπερτάδ - Ορένσε -:-02:00Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο -:-
20:30Ιμπαμπούρα - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν -:-
23:00Μακάρα - Αούκας -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
18:30Σερβέτ U21 - Βασιλεία II -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
15:00Σιόν II - Βεβέι -:-16:00Λα Σαράζ-Έκλεπλενς - Πούλι -:-
16:00Πορταλμπάν - Μόνθεϊ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
15:00Τούν II - Κένιζ -:-15:30Κουρτετέλ - Εμενμπρούκ -:-
15:30Μούνσινγκεν - Λάνγκενθαλ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Κύπελλο
17:30Βίντερτουρ - Σερβέτ -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
15:00Σεν Γκάλεν Γ - Βασιλεία Γ -:-ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος
16:00Άρης Πετεινού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας -:-16:00Βέροια - Άρης Αβάτου -:-
16:00Δόξα Δράμας - Αετός Βαρβάρας -:-
16:00Θερμαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας -:-
16:00Νέστος Χρυσούπολης - Αναγέννηση Επανoμής -:-
16:00Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟΚ Κρηστώνης -:-
16:00Χανιώτης - Ορέστης Ορεστιάδας -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος
12:00Ζάκυνθος - Βατανιακός -:-16:00Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - ΑΕ Κιλελέρ -:-
16:00Εορδαϊκός - Αστέρας Πετρίτη -:-
16:00Θύελλα Κατσικάς - Αστέρας Σταυρού -:-
16:00Καστοριά - ΓΑΣ Σβορώνος -:-
16:00Λευκίμμη - Θεσπρωτός -:-
16:00Πιερικός - Αναγέννηση Άρτας -:-
16:00Φήκη Τρικάλων - Νέα Αρτάκη 0:3
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος
13:30Πανελευσινιακός - Ελλάς Σύρου -:-16:00Α.Ε. Μεσολογγίου - Ερµιονίδα -:-
16:00ΑΕΡ Αφάντου - Βύζας Μεγάρων -:-
16:00Εράνη Φιλιατρών - Παναιγιάλειος -:-
16:00Ιάλυσος - Μύκονος -:-
16:00Κυανούς Αστήρ Βάρης - Μαρκό -:-
16:00ΠΑΟ Βάρδας - Παναργειακός -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 4ος Όμιλος
16:00Αγία Παρασκευή - Άγιος Νικόλαος -:-16:00Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος Πειραιά -:-
16:00Ελλοπιακός - ΑΟ Υπάτου -:-
16:00Ερμής Ζωνιανών - Εθνικός Πειραιώς -:-
16:00Πανιώνιος - Αλμυρός ΓΠΣ -:-
16:00Περαμαϊκός - Ατσαλένιος -:-
16:00Προοδευτική - Φωστήρας -:-
16:00Χαϊδάρι - Επισκοπή -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Α Κατηγορία Γυναίκες
12:00Ελπίδες Καρδίτσας Γ - Αστέρας Τρίπολης Γ -:-12:00Καστοριά Γ - ΑΕΚ Γ -:-
13:00ΟΦΗ Γ - Σειρήνες Γρεβενών Γ -:-
14:00Ρεθυμνιακός Γ - ΑΕΛ Γ -:-
16:00Τρίκαλα 2011 Γ - Βόλος 2004 Γ -:-
18:00Νέες Ατρομήτου Γ - Ολυμπιάδα Υμηττού Γ -:-
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
03:30Γιοκόρο - Μιουνισιπάλ Λιμένο -:-04:00Αλιάντζα - Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο -:-
04:00Λουίς Άνχελ Φίρπο - Σάντα Τέκλα -:-
04:00Μεταπάν - Πλατένσε Μιουνισιπάλ -:-
00:0011 Ντεπορτίβο - Φας -:-
00:30Αγκουίλα - Ντράγκον -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
14:30Ταμέκα - Λεβάντια -:-17:00Νάρβα - Πάιντε -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
12:30Ταλίνα Κάλεφ U21 - Τάρτου Βέλκο -:-12:30Ταμπασαλού - Φλόρα U21 -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
19:00Φλόρα Γ - Ταλίνα Κάλεφ Γ -:-ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμαία)
14:00Ινκομπόρτ - Κιζιλτάς -:-15:00ΓΦΚ Γιάλτα - TSK Σιμφερόπολ -:-
15:00Όσεαν Κερχ - Σπάρτα-ΚΤ -:-
ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες - Πλέι Οφς
17:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Λυών Γ -:-ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00MUZA - Πάουερ Ντάιναμοζ -:-16:00Ζανακό - Καμπουέ -:-
16:00Μουτόντο Σταρς - Γκρην Μπάφαλοουζ -:-
16:00Μουφουλίρα - Πρίζον Λέοπαρντς -:-
16:00Τριντέντ - Νκουαζί -:-
ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
16:00Γκρινφιούλ - Αρενέλ Μοβέρ -:-16:00Μανίκα - Πλάτινουμ -:-
16:00Μπουλαβάγιο Τσιφς - Σεγκούτου Πάιρατς -:-
16:00Ντάιναμοζ - Νγκέτζι Πλάτινουμ -:-
16:00Χαϊλάντερς - CAPS Γιουνάιτεντ -:-
16:00Χουάνγκε - Χέρενταλς -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
16:55Αλ Ταΐντ - Αλ Χαμριγιά -:-16:55Ντιμπά Αλ Φουιαρά - Αλ Αραμπί -:-
16:55Ντουμπάι Σίτι - Αλ Τζαζίρα Χάμρα -:-
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
02:30DC Γιουνάιτεντ - Σιάτλ -:-02:30Red Bulls Νέας Υόρκης - Βανκούβερ Ουάιτκαπς -:-
02:30Κολόμπους Κρού - ΚΦ Μοντρεάλ -:-
02:30Νιού Γιόρκ Σίτι - Σάρλοτ -:-
02:30Νιού Ίνγκλαντ - Ίντερ Μαϊάμι -:-
02:30Ορλάντο Σίτι - Τορόντο -:-
02:30Σινσινάτι - Κολοράντο Ράπιντς -:-
02:30Φιλαδέλφια Γιούνιον - Ρίαλ Σολτ Λέικ -:-
03:30Μινεσότα - Σπόρτινγκ Κάνσας -:-
03:30Νάσβιλ - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς -:-
03:30Ντάλας - Χιούστον -:-
03:30Σικάγο Φάιρ - Ατλάντα Γιουνάιτεντ -:-
05:30Λος Άντζελες - Πόρτλαντ -:-
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ
23:00Τσάρλεστον - Λας Βέγκας Λάιτς -:-02:00Ίντι Ηλέβεν - Νορθ Καρολάινα -:-
02:00Μαϊάμι - Σαν Αντόνιο -:-
02:00Πίτσμπουργκ - Ντιτρόιτ -:-
02:30Λούισβιλ Σίτυ - Χάρτφορντ Αθλέτικ -:-
02:30Μπέρμιγχαμ - Μέμφις -:-
02:30Τάμπα Μπέι Ράουντιζ - Νιού Μέξικο -:-
04:00Ελ Πάσο - Τάλσα -:-
05:00Όκλαντ Ρουτς - Κολοράντο Σπρινγκς -:-
05:00ΟΚ Μπλουζ - Μοντερέι Μπέι -:-
05:00Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Λουντούν Γιουνάιτεντ -:-
ΗΠΑ: MLS Next Pro
02:00Τσατανούγκα - Καρολίνα Κορ -:-21:00Σικάγο Φάιρ II - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 -:-
22:00Νιού Γιόρκ Σίτι II - Κράουν Λέγκασι -:-
22:00Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II - Ίντερ Μαϊάμι II -:-
22:00Ορλάντο Σίτι Β - Τορόντο II -:-
23:00Λος Άντζελες II - Πόρτλαντ Τίμπερς 2 -:-
23:00Σινσινάτι 2 - Φιλαδέλφια Γιούνιον II -:-
00:00Red Bulls Νέας Υόρκης 2 - Κολόμπους Κρού 2 -:-
00:00Σπόρτινγκ Κάνσας II - Μινεσότα 2 -:-
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
02:00Μίτσιγκαν Σταρς - Κλαμπ ντε Λυών -:-05:00ΛΑ Φορς - Κάπο -:-
ΗΠΑ: USL Λιγκ Ουάν Καπ
01:00Σποκέιν Βελόσιτι - Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο -:-02:00Γκρήνβιλ Τράιουμφ - Ρίτσμοντ Κίκερς -:-
02:00Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα - Σάρλοτ Ιντιπέντενς -:-
02:30Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς - Ουάν Νόξβιλ -:-
23:00Λέξινγκτον - Φόργουορντ Μάντισον -:-
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
02:00Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ - Ράιν Γ -:-02:30Γιούτα Ρόιαλς Γ - Χιούστον Ντας Γ -:-
02:30Σικάγο Γ - Πόρτλαντ Γ -:-
05:00Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ - Μπέι Γ -:-
00:00Γκόθαμ Γ - Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
08:00Τόκυο Βέρντι - Φουκουόκα -:-08:00Χιροσίμα - Καβασάκι -:-
09:00Γκάμπα Οσάκα - Κασίμα -:-
09:00Κασίβα - Σάγκαν Τόσου -:-
09:00Ουράβα - Ναγκόγια -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
07:00Κουμαμότο - Οϊτά -:-07:00Οκαϊάμα - Σιμίζου -:-
08:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι -:-
08:00Μπλάουμπιτζ - Γιοκοχάμα -:-
08:00Τοκουσίμα - Γιαμαγκάτα -:-
08:00Τοτσίγκι - Ιβάκι -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ
07:00Τοτόρι - Ριουκίου -:-08:00Καματαμάρε - Βανρόρ -:-
08:00Καναζάβα - Γκίφου -:-
08:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Toϊάμα -:-
08:00Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ - Γκρούλα Μοριόκα -:-
09:00Οσάκα - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
07:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - JEF Γιουνάιτεντ Γ -:-08:00Παρσέιρο Ναγκάνο Γ - Σαϊτάμα Γ -:-
09:00Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ - Μινάβι Σεντάι Γ -:-
11:00Νογίμα Στέλα Γ - Σερέζο Οσάκα Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
07:00Γκουνμά Γ - Τακατσούκι Σπεράντζα Γ -:-07:00Κουνοΐτσι Γ - Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ -:-
07:00Νιταϊντάι Γ - NGU Ναγκόγια Γ -:-
08:00Σεταγκάγια Σφίντα Γ - Όρτσα Καμογκάβα Γ -:-
ΙΝΔΙΑ: ISL - Πλέι Οφς
17:00Μοχούν Μπαγκάν - Οντισά -:-ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
11:00Περσεμπάγια - Περσίκ Κεντίρι -:-ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
17:00Ακράνες - Χαφναρφιόρντουρ -:-17:00Βέστρι - Κόπαβογκ -:-
19:15Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - Ακουρέρι -:-
21:30ΚΡ Ρεϊκιαβικ - Μπρέινταμπλικ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
15:00Σπόρτινγκ Χιχόν - Βιγιαρεάλ Β -:-17:15Αλκορκόρν - Ελντένσε -:-
17:15Οβιέδο - Τενερίφη -:-
19:30Βαγιαδολίδ - Ουέσκα -:-
19:30Λεβάντε - Καρταγένα -:-
22:00Αλμπαθέτε - Εϊμπάρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
13:00Λεονέσα - Ταραγόνα -:-17:00Ταραζόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β -:-
20:00Λα Κορούνια - Αρεντέιρο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00Αντεκέρα - Ίμπιζα -:-13:00Καστεγιόν - Μελίλα -:-
13:00Μπαγεάρες - Ιντερσίτι -:-
17:00Αλκοϊάνιο - Γρανάδα Β -:-
17:00Κόρδοβα - Μάλαγα -:-
18:00Μούρθια - Θέουτα -:-
19:00Ουέλβα - Λινάρες -:-
21:00Ατλέτικο Μαδρίτης Β - Αλγκετσίρας -:-
21:00Μέριδα - Σανλουκουένιο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
13:00Αραντίνα - Μαρίνο Ντε Λουάνκο -:-13:00Βαγιαδολίδ Προμέσας - Καγιόν -:-
13:00Γκιμνάστικα Τορελάβεγκα - Γκουιχουέλο -:-
13:00Κοβαντόνγκα - Ράγιο Καντάμπρια -:-
13:00Κομποστέλα - Ρεάλ Αβίγιες -:-
13:00Λανγκέρο - Ζαμόρα -:-
13:00Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Ποντεβέντρα -:-
13:00Ουρένσε CF - Οβιέδο Β -:-
13:00Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές - Κορούξο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00AD Σαν Χουάν - Ουτέμπο -:-13:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Γκέρνικα Κλουμπ -:-
13:00Αλαβές Β - Καλαχόρα -:-
13:00Βάλε Έγκες - Τουντελάνο -:-
13:00Ιθάρα - Νατσάρα -:-
13:00Λογκρόνες - Μπρέα -:-
13:00Μουτιλβέρα - Αρένας Κλαμπ -:-
13:00Μπαρμπάστρο - Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ -:-
13:00Σαραγόσα Β - Μπαρακάλντο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
13:00Εσπανιόλ Β - Τσερντανιόλα -:-13:00Λέιδα - Εουρόπα -:-
13:00Μανρέσα - Τεράσα -:-
13:00Μπανταλόνα Φουτούρ - Χέρκουλες -:-
13:00Πένα Ντεπορτίνα - Λα Νουτσία -:-
13:00Σαγκουντίνο - Αλτζίρα -:-
13:00Σαντ Άντριου - Βαλένθια Β -:-
13:00Τόρεντ - Αντράτξ -:-
13:00Φορμεντέρα - Πενία Ιντεπέντεντ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
13:00Αγκουιλάς - Γιέκλανο -:-13:00Βελέθ - Μαρμπέλα -:-
13:00Εστεπόνα - Λα Ουνιόν -:-
13:00Κάντιθ Β - Αντονιάνο -:-
13:00Λινένσε - Καρταγένα Β -:-
13:00Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ - Μπέτις Β -:-
13:00Ρασίνγκ Καρταχένα Μαρ Μενόρ - Οριουέλα -:-
13:00Σαν Ροκέ - Ελ Πάλο -:-
13:00Σεβίλλη Β - UCAM Μούρθια -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
13:00Ατλέτικο Πάσο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα -:-13:00Βιλανοβένσε - Σαν Φερνάντο -:-
13:00Ιλέσκας - Καθερένιο -:-
13:00Λερενέσε - Μοντίγιο -:-
13:00Μενσαγιέρο - Ουνιόν Αντάρβε -:-
13:00Ναβαλκαρνέρο - Ουρσάρια -:-
13:00Νουμάνθια - Ταλαβέρα -:-
13:00Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες - Μπανταγιόζ -:-
13:00Χετάφε Β - Γκουανταλαχάρα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
18:00Αρόζα - Αλόντρας -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00Μπάρτσια - Κολούνγκα -:-13:00Πραβιάνο - Λεαλτάδ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
12:45Σιέτε Βίγιας - UD Σαμάνο -:-18:30Βιμενόρ - Καρτές -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
13:00Μοντανέσα - Καστελντέφελς -:-19:30Βιλασάρ ντε Μαρ - Γκράμα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
12:45Καστελονένσε - Πατακόνα -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7
13:00Αλκορκόρν Β - Αλκάλα Ενάρες -:-13:00Μοστόλες - Λεγκανές Β -:-
13:00Παραθουέλος Ανταμίρα - Κογιάντο Βιγιάλμπα -:-
14:00Βιλανουέβα - Κολόνια Μοσκάρντο -:-
17:00Ράγιο Βαγεκάνο Β - Τορεχόν -:-
18:00Ρεάλ Μαδρίτης Γ - Πάρλα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
13:00Λαγκούνα - Λα Βιργκέν -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9
13:00Μάλαγα Σίτι - Αλμερία Β -:-19:00Μοτρίλ - Χουβεντούντ Τορεμολίνος -:-
19:30Τορεπερογκίλ - Τορεντονιιμένο -:-
20:30Μάλαγα Β - Μάντσα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10
13:00Ουτρέρα - Πουέντε Τζενίλ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
13:00Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Μαγιόρκα Β -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
14:00Λα Κουάντρα - Γκραν Ταραγιάλ -:-14:00Μαρίνο - Βιλα Σάντα Μπριγκίντα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13
11:00Ρεάλ Μούρθια Β - Μπουλένσε -:-18:30Ε. Γ. Ελ Παλμάρ - UCAM Μούρθια Β -:-
19:30Μπαλσίκας Ατλέτικο - Μουλένο -:-
19:30Πουλπιλένο - Καραβάθα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14
12:45Βαλβερντένο - Πουεμπλονουέβο -:-13:00Αρόγιο - Ολιβένθα -:-
13:00Καστουέρα - Μοντεχερμόσο -:-
13:30Ντιοτσεσάνο - Χαραΐθ -:-
14:00Αζουάγκα - Ντον Αλβάρο -:-
19:00Βιλαφράνκα - Καλαμόντε -:-
19:00Ντον Μπενίτο - Τρουχίγιο -:-
20:00Μοράλο - Γιερέθ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16
17:00Λογκρόνες Β - Αλφάρο -:-19:00Αλμπερίτε - Ανγκουιάνο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17
12:00Ουέσκα Β - Καρινένα -:-13:00Κουάρτε - Εγιέα -:-
18:00Μπινεφάρ - Ιλουέκα -:-
18:00Μπόρια - Ουτρίγιας -:-
18:30Καλαμόσα - Φουέντες -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες
13:00Εϊμπάρ Γ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ -:-17:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ - Ατλέτικο Μαδρίτης Γ -:-
19:00Ρεάλ Μαδρίτης Γ - Λας Πλάνας Γ -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α
17:30Αλεσάντρια - Βιτσέντζα Βίρτους -:-17:30Αλμπινολέφε - Λουμετζάνε -:-
17:30Αρζινιάνο - Αταλάντα U23 -:-
17:30Βίρτους Βερόνα - Βερτσέλι -:-
17:30Μάντοβα - Λενάγκο Σαλούς -:-
17:30Νοβάρα - Φιορεντζουόλα -:-
17:30Πάντοβα - Τριεστίνα -:-
17:30Προ Σέστο - Πάτρια -:-
17:30Τζιάνα Ερμίνιο - Περγκολετέζε -:-
17:30Τρέντο - Ρενάτε -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β
21:00Ανκόνα - Λουκέζε -:-21:00Αρέτζο - Σέστρι Λεβάντε -:-
21:00Βις Πεζάρο - Γιουβέντους U23 -:-
21:00Γκούμπιο - Ρίμινι -:-
21:00Εντέλα - Ρεκανατέζε -:-
21:00Καραρέζε - Ποντεντέρα -:-
21:00Ολμπία - ΣΠΑΛ -:-
21:00Πινέτο Κάλτσιο - Σασάρι Τόρες -:-
21:00Τσεζένα - Περούτζια -:-
21:00Φερμάνα - Πεσκάρα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A
16:00Άλμπα - Ντερτόνα -:-16:00Αλμπένγκα - Μπρα -:-
16:00Άστι Κάλτσιο - Αλτσιόνε Μιλάνο -:-
16:00Βάντο - Μποργκοσέσια -:-
16:00Κιέρι - P.D.H.A.E. -:-
16:00Λιγκόρνα - Κίσολα -:-
16:00Σανρεμέσε - Πινερόλο -:-
16:00Τιτσίνο - Λαβανέζε -:-
16:00Τσίτα ντι Βαρέζε - Βογκερέζε -:-
16:00Φετζανέζε - Γκοτζάνο -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B
16:00Καλντιέρο Τέρμε - Τσιζεράνο-Μπέργκαμο -:-16:00Κλαμπ Μιλάνο - Τρίτιουμ -:-
16:00Κλιβένσε - Καστελανζέζε -:-
16:00Κρέμα - Φολγκόρ Καρατέζε -:-
16:00Λενάνο - Καζατέζε -:-
16:00Μπρουσαπόρτο - Βαρεζίνα -:-
16:00Ντεσεντζάνο Κάλβινα - Αρκονατέζε -:-
16:00Πιατσέντζα - Ρεάλ Καλεπίνα -:-
16:00Πόντε Σαν Πιέτρο - Βίλα Βαλέ -:-
16:00Προ Παλάτζολο - Καραβάτζιο -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C
16:00Καμπονταρσέγκο - Αντριέζε -:-16:00Καστενιάτο - Τρεβίζο -:-
16:00Κίονς - Ουνιόν Κλοντιένσε -:-
16:00Λουπαρένσε - Έστε -:-
16:00Μοντέκιο Ματζιόρε - Μπρένο -:-
16:00Μοντεμπελούνα - Κιαρλίνς Μουτζανέ -:-
16:00Μόρι - Μπολτζάνο -:-
16:00Μπασάνο Βίρτους - Μέστρε -:-
16:00Ντολομίτι Μπελουνέσι - Πορτογκρουάρο -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D
16:00Ιμολέζε - Κάρπι -:-16:00Πράτο - Βίκτορ Σαν Μαρίνο -:-
16:00Προγκρέσο - Σαμαουρέζε -:-
16:00Σαν Ντονίνο - Ραβέννα -:-
16:00Σαντζιουλιάνο Σίτι - Σαντ'Αντζελο -:-
16:00Τσερτάλντο - Αγκλιανέζε Κάλτσιο -:-
16:00Φανφούλα - Λεντιτζιόνε -:-
16:00Φόρλι - Μετζολάρα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E
16:00Βίβι Αλτοτεβέρε - Μοντεβάρκι -:-16:00Γκροσσέτο - Ορβιετάνα -:-
16:00Λιβόρνο - Τρεστίνα -:-
16:00Σανγκιοβαννέσε - Πογκιμπόνσι -:-
16:00Σεραβέτζα Πότζι - Πιανέζε -:-
16:00Το Κάλτσιο - Σαν Ντονάτο -:-
16:00Τσενάια - Γκιβιτζάνο Μπόργκο -:-
16:00Φιγκλίν - Μομπιλέρι Πονσάκο -:-
16:00Φολονίκα Γκαβοράνο - Ρεάλ Φόρτε Κουερτσέτα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F
16:00Αβεντζάνο - Φάνο -:-16:00Βαστογκιράρντι - Τίβολι Κάλτσιο -:-
16:00Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε - Βίγκορ Σενιγκάλια -:-
16:00Κάλτσιο Κιέτι - Καμπομπάσο Κάλτσιο -:-
16:00Ρεάλ Μοντεροτόντο - Ματέζε -:-
16:00Σαμπενεντέτεσε - Ρόμα Σίτι -:-
16:00Σ. Ν. Νοταρέσκο - Ατλέτικο Άσκολι -:-
16:00Τερμόλι - Λάκουιλα -:-
16:00Φοζομπρόνε - Σόρα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G
15:30Ισία - Όστια Μάρε -:-16:00Άντζιο Κάλτσιο 1924 - Καβέζε -:-
16:00Ατλέτικο Ούρι - Φλαμίνια -:-
16:00Κασίνο - Μπουντόνι -:-
16:00Ρομάνα - Σαράμπους Ολιάστρα -:-
16:00Σαν Μαρζάνο - Μπορεάλε -:-
16:00Συνθιαλμπαλόνγκα - Γκλάντιεϊτορ -:-
16:00Τραστέβερε Κάλτσιο - Νοτσερίνα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H
16:00A.C.D. Νάρντο - Παλμέζε 1914 -:-16:00Γκαλίπολι - Ανγκρί -:-
16:00Γκέλμπισον - Γκραβίνα -:-
16:00Μανφρεντόνια - Καζαράνο -:-
16:00Ματέρα - Μαρτίνα Κάλτσιο -:-
16:00Μπαρλέτα - Τσίτα ντι Φασάνο -:-
16:00Μπιτόντο - Αλταμούρα -:-
16:00Παγκανέζε - Σάντα Μαρία Τσιλέντο -:-
16:00Ροτόντα - Φιντέλις Αντρία -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I
16:00Ασιρεάλε - Λόκρι 1909 -:-16:00Γκιοϊέσε - Τραπανί -:-
16:00Λικάτα - Καστροβιλάρι -:-
16:00Πορτίτσι 1906 - Βιμπόνεζε -:-
16:00Σ. Αγκάτα - Ραγκούσα -:-
16:00Σαν Λούκα - Ρεάλ Καζαλνουόβο -:-
16:00Σιαρακούσα - Ακραγκάς -:-
17:00Ρέτζιο Καλάμπρια - Σανκαταλντέζε -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
12:00Γιουβέντους U19 - Τορίνο U19 -:-14:00Κάλιαρι U19 - Λέτσε U19 -:-
16:00Φροζινόνε U19 - Έμπολι U19 -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2
12:00Άσκολι U19 - Μπάρι U19 -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες
13:30Μπολόνια Γ - Τερνάνα Γ -:-15:30Τζένοα Γ - Τσεζένα Γ -:-
16:00Μπρέσια Γ - Βερόνα Γ -:-
16:00Παβιά Γ - Λάτσιο Γ -:-
16:00ΡΕΣ Ρόμα Γ - Αρέτζο Γ -:-
16:00Ταβανιάτσο Γ - Πάρμα Γ -:-
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
12:00Γιελιμάι Σεμέι - Ορντάμπασι -:-14:30Ζέτισου - Ακτόμπ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00UMS ντε Λουμ - Αβιόν Ακάντεμι -:-16:00Φοβού Μπαχάμ - Μπαμπούτος -:-
17:00APEJES Ακάντεμι - Φορτούνα Μφου -:-
17:00ΑναβολήUMS ντε Λουμ - Αΐγκλ Ρόιαλ -:-
17:00ΑναβολήΛε Αστρ - Αβιόν Ακάντεμι -:-
17:00ΑναβολήΟυνιόν Ντουαλά - Φοβού Μπαχάμ -:-
17:00ΑναβολήΦόβε Αζούρ Ελίτ - APEJES Ακάντεμι -:-
17:00ΑναβολήΦορτούνα Μφου - Μπαμπούτος -:-
18:00Μπαμεντά - Φόβε Αζούρ Ελίτ -:-
18:00Ουνιόν Ντουαλά - Λε Αστρ -:-
ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά
23:00Φορτζ - Βαλούρ -:-00:00Κάβαλρι - Πασίφικ -:-
ΚΑΤΑΡ: QSL
18:30Αλ Αραμπί - ΜουαΪτέρ -:-18:30Αλ Αχλί - Αλ-Ουακρά -:-
18:30Αλ Μαρκίγια - Ουμ-Σαλάλ -:-
18:30Αλ-Ραϊάν - Αλ-Σαντ -:-
18:30Κατάρ SC - Αλ-Ντουχαΐλ -:-
18:30Σαμάλ - Αλ-Γκαράφα -:-
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
13:00Μάρα Σούγκαρ - Νάιβας -:-13:00Μιγκόρι - Μουλέμπε Γιουνάιτεντ -:-
13:00Ντίμπα Πάτριοτς - Μομπάσα Σταρς -:-
13:00Σιμπιλβέτ - Ματάρ Γιουν. -:-
15:00Βίχιγκα Μπούλετς - Λουάντα Βίλα -:-
15:00Κίμπερα - Νταραγιάνι Γκόγκο -:-
ΚΕΝΥΑ: ΦΚΦ Καπ
12:00Ασάντ - Καριομπάνγκι Σαρκς -:-15:00Λέοπαρντς - Κόμπελ -:-
ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ
10:00Γανμπιάν Λονγκντίνγκ - Λιαονίνγκ Τίερεν -:-10:00Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι - Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ -:-
10:30Γούζι Γούγκου - Νανίνγκ Σίτι -:-
14:30Σιγιαζουάνγκ Γκονγκφού - Ντάλιαν Γινγκμπό -:-
ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ
10:30Γκουανγκζί Χενγκτσέν - Χάικου Μίνγκτσενγκ -:-10:30Κουανζού Γιασίν - Γκουανγκζί Λανάνγκ -:-
12:00Γιανγκζί Νταρκ Χορς - Σένζεν Τζούνιορς -:-
12:00Γκουανγκντόνγκ ΓΖ-Πάουερ - Σανγκάι Πορτ Β -:-
12:30Χουνάν Μπίλοουζ - Γκανζού Ρούισι -:-
14:30Ριζάο Γούκι - Ζιάν Ρονγκάι -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
10:00Γιονγκτσουάν Τσασάν Γ - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν Γ -:-10:00Ζεϊάνγκ Γ - Σαανξί Τσανγκάν Γ -:-
14:35Χαϊνάν Κιονγκζόνγκ Γ - Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ -:-
ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
10:00Αλγκά - Κιργκιζαλτίν -:-14:00Ντορντόι Μπισκέκ - Ίλμπιρς -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
03:00Ατλέτικο Νασιονάλ - Ντεπόρτες Τολίμα -:-23:00Πατριόταζ - Ντεπορτίβο Πάστο -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:00Μπογκοτά - Λεόνς -:-23:30Κουκούτα - Κορτουλούα -:-
23:30Ρεάλ Καρταγένα - Ρεάλ Σανταντέρ -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
23:30Ατλέτικο Νασιονάλ Γ - Μιλονάριος Γ -:-23:30Κορτουλούα Γ - Ντεπορτίβο Κάλι Γ -:-
00:00Αμέρικα ντε Κάλι Γ - Ντεπορτίβο Περέιρα Γ -:-
00:00Λανέρος Γ - Τζούνιορ Γ -:-
00:00Κουκουτά Γ - Αλιάντζα Πετρολέρα Γ -:-
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
16:00Νάθαλις - Ίντερ Κλαμπ -:-17:00Οτόχο ντ'Ογιο - Λέοπαρντ -:-
18:00Τσεμινότς - Βίτα Κλαμπ Μοκάντα -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:30ΑναβολήΜαζέμπε - ΑΣ Βίτα Κλαμπ -:-17:00Λουμπούμπασι Σπορ - Ντόφινς Νουάρς -:-
17:00Σεντ Ελουά Λουποπό - Εγκλέ ντου Κόνγκο -:-
17:30ΑΣ Βίτα Κλαμπ - Ντον Μπόσκο -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
11:00Καζακστάν U16 - Γκάνα U16 -:-12:00Αζερμπαϊτζάν U16 - Τατζικιστάν U16 -:-
15:00Λευκορωσία U16 - Ουζμπεκιστάν U16 -:-
16:30Ρωσία U16 - Σερβία U16 -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
16:00Σρι Παχάνγκ (Μλσ) - Τερενγκάνου (Μλσ) -:-ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες
13:00Κιργιζία U18 Γ - Ιράν U18 Γ -:-16:00Τατζικιστάν U18 Γ - Ουζμπεκιστάν U18 Γ -:-
ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα
16:00Γκιλανί - Μπάλκανι -:-16:00Ντουκαγκίνι - Ντρίτα -:-
16:00Πρίστινα - Λάπι -:-
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
00:00Γκρέτσια - Σάντος Ντε Γκουαπίλ -:-00:00Πουνταρένας - Σαν Κάρλος -:-
03:00Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Λιμπέρια -:-
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
23:00CS Ουρουγουάη - ΑΝΡ Γιρακάλ -:-ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:55Αλ Νασέρ - Αλ Σαλμιγιά -:-ΚΟΥΒΕΙΤ: 1η Κατηγορία
20:55Γιαρμούκ - Αλ Σουλαϊμπικάτ -:-20:55Τάνταμον - Μπουργκάν -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
18:00Γκόριτσα - Όσιγιεκ -:-20:30Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Ριέκα -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
15:50Ντουγκοπόλιε - Σιμπένικ -:-ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HNL Γυναίκες - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Γκόριτσα Γ - Μεντιμούριε Τσάκοβετς Γ -:-18:00Άγκραμ Ζάγκρεμπ Γ - Ζαντάρ Γ -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HNL Γυναίκες - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Ντιναμό Μάκσιμιρ Γ - Χάιντουκ Σπλιτ Γ -:-15:00ΖΝΚ Σπλιτ Γ - Όσιγιεκ Γ -:-
ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00ΑΕΚ Λάρνακας - Ανόρθωση -:-19:00Άρης Λεμεσού - Πάφος -:-
19:00Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ -:-
ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αχυρώνας-Ονήσιλος - ΕΝΑΔ -:-ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00ΛΚΣ - Λιφοφάνε -:-16:00Μάζερου - Μανονιάν -:-
16:00Μαλτάμα - Μπαντού -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
14:00Ντόγκαβπιλς - Λιεπάγια -:-16:00Γιέλγκαβα - Γκρομπίνα -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα
13:00Άλμπερτς - Σούπερ Νόβα -:-15:00Όγκρε Γιουνάιτεντ - Λίβον ΠΠΚ -:-
15:00Σμιλτέν - Τούκουμς 2000 2 -:-
17:00Μαρούπε - Ρίγκας Φουτμπόλα Σκόλα 2 -:-
19:00Ρίγα 2 - Σκάνστε -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Γκόμελ - Μινσκ -:-18:00Σλάβια Μοζίρ - Άρσεναλ Τζέρζινσκ -:-
20:00Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ - Σλατσκ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
13:00Μολοντέκνο - Δυναμό Μινσκ 2 -:-14:00Τορπέντο Ζοντίνο 2 - ΜπαμΠρόμ Γκομέλ -:-
16:00Όστροβετς - Λοκομοτίβ Γκόμελ -:-
17:00Μαξλάιν - Όρσα -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών
12:30Μπομπρουιτσάνκα Γ - Σμόργκον Γ -:-14:00Λευκορωσία U19 Γ - Ντιούς-Πολέσγκου Γ -:-
16:00Μινσκ Γ - Δυναμό Μπρεστ Γ -:-
18:00Δυναμό Μινσκ Γ - Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ -:-
ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων
16:00Τανταμόν - Αλ Αχλί Ναμπατίγια -:-ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Νικητών
16:00Αλ Αχέντ - Σαφά -:-ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Αλ Ιτιχάντ Μιζουράτα - Αλ Μαντίνα -:-18:00Ασγουελί - Ολυμπίκ Αζαβέγια -:-
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α
13:00Χέγκελμαν - Κάουνο Ζαλγκίρις -:-15:00Μπάνγκα - Σιαουλιάι -:-
17:00Σούντουβα - Ζαλγκίρις -:-
19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Πανεβέζις -:-
ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Λιγκ BGL
17:00Βικτόρια Ροσπόρτ - Μόντορφ -:-17:00Βιλτζ - Μοντερκάνγκε -:-
17:00Μαρίσκα Μερς - UNA Στράζεν -:-
17:00Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Ντιφερντάνγκε -:-
17:00Σιφλάνγκε - Ζενές Ες -:-
17:00Φόλα - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου -:-
19:00Χεσπεράνγκε - Ντουντελάνζ -:-
19:30Νιέντερκορν - Κέργιενγκ -:-
ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ
13:00Μπενφίκα - Σπόρτινγκ Μακάου -:-15:00Γκαλά - Λαν Λοκ -:-
ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ
15:30Καρόνγκα Γιουνάιτεντ - Μάιτι Τάιγκερς -:-15:30Μόγιαλ Μπάρακς - Ντέντζα Ντάιναμοζ -:-
15:30Μπάνγκβε Ολ Σταρς - Μάιτι Ουόντερερς -:-
15:30Τσίβο Γιουνάιτεντ - Καμούζου Μπάρακς -:-
15:30ΦΟΜΟ - Τσιτίπα Γιουνάιτεντ -:-
ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Μπάλτζαν - Μόστα -:-15:00Νάξαρ - Βαλέτα -:-
17:15Μπιρκίρκαρα - Σάιρενς -:-
17:15Σάντα Λουτσία - Γκζίρα -:-
ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00Σενγκλέα - Ζαμπάρ -:-ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Ζέμπουργκ - Ζεϊτούν -:-18:00Σεντ Άντριους - Λίγια -:-
18:00Ταρξιέν - Λούγκα -:-
ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα
23:00Ολυμπίκ Ντε Σαφί - IR Ταγγέρη -:-19:00ΦΟΣ Ραμπάτ - Κέμις Ζεμάμρα -:-
21:00Μάγκρεμπ Φεζ - Ουιντάντ -:-
23:00Μόγκρεμπ Τετουάν - Γιουσουφιά Μπερετσίντ -:-
23:00ΑναβολήΡάγια Καζαμπλάνκα - Μπερκανέ -:-
ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2
19:00Ζενές Μαζιρά - Ντσέιρα -:-19:00Ιτιφάκ Μαρακές - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ -:-
19:00Ραπίντε Ουέντ Ζεμ - Ουιντάντ Φες -:-
19:00Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - Σαλέ -:-
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ
14:00ΑναβολήΠετίτ Ριβιέρ - Σαβάν -:-14:00ΑναβολήΠορτ Λούις - Εντέντε Μπουλέ -:-
14:00ΑναβολήΣεμπέλ Σίτιζενς - Βακόας -:-
14:00ΑναβολήΤσέρκλ Ντε Χοακίμ - Ριβιέρ Ντου Ρεμπάρτ -:-
17:00ΑναβολήΠαμπλεμουσέ - Γκράντε Ριβιέρ -:-
ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
19:30Τεβρά-Ζέινα - SNIM -:-20:00Νουαντχίμπου - Εντού -:-
22:50Πομπίερς - Νουακτσότ Κινγκς -:-
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα
17:30Γκρμπάλι - Ιντερνασιονάλ -:-17:30Ιγκάλο - Μποκέλι -:-
17:30Λόβτσεν - Ποντγκόριτσα -:-
19:00Ίσκρα - Ότραντ -:-
19:00Κομ Ποντγκόριτσα - Μπεράν -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα
02:06Χουάρεθ - Κλαμπ Λεόν -:-04:00Τιγκρές - Κλαμπ Τιχουάνα -:-
04:00Τολούκα - Κρούζ Αζούλ -:-
04:10Πατσούκα - Μαζατλάν -:-
06:10Άτλας - Τσίβας Γουαδαλαχάρα -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
02:00Βενάντος - Ατλέτικο Λα Παζ -:-04:05Ταπάτιο - Σελάγια -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
00:30Τρίτωνες Βαγιάρτα - Καλόρ ντε Σαν Πέδρο -:-01:00Κολίμα - Αποντάκα -:-
01:00Χαλκόνς ντε Ζαποπάν - Πιονέρος -:-
02:00Εσκορπιόνες - Πετρολέρος Σαλαμάνκα -:-
02:00Ζακατέκας - Λος Κάμπος Γιουνάιτεντ -:-
02:00ΚΑφεταλέρος ντε Τσιάπας - Αγκουακατέρος ντε Περιμπάν -:-
02:00Μεξικάλι - Αλακράνες ντε Ντουράνγκο -:-
03:00Λόμπος ΟΛΜΞ - Κάναμι -:-
04:00Πόρτο Παλμέιρας - Ίντερ ντε Κερετάρο -:-
05:00Ταμπίκο Μαντέρο - Ντεπορτίβα Βενάντος -:-
21:00Μοντανέσες - Ιραπουάτο -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β - Πλέι Οφς
01:00CDM - Σαντιάγκο -:-01:00Αρτεσάνος Μετεπέκ - Τσιλπαντσίνγκο -:-
01:00Ουρουαπάν - Πατσούκα 2 -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα
18:00Νεκάξα U23 - Μοντερέι U23 -:-20:30Σάντος Λαγκούνα U23 - Ατλέτικο Σαν Λουίς U23 -:-
ΜΙΑΝΜΑΡ: MNL Λιγκ Καπ
12:15Μιαβαντί - Τιτσάρ Αρμάν -:-12:30Ρακαμπούρα Γιουνάιτεντ - Ίσπε -:-
ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
11:15Φάλκονς - Μπαβάριανς -:-14:15Καν Κουνς-Ερκίμ - Ουλαανμπαατάρ -:-
ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα
16:00ENH Βιλανκούλο - Φεροβιάριο Ναμπούλα -:-16:00Νακάλα - Τεξταφρίκα -:-
16:00Σονγκό - Φεροβιάριο Λιτσίνγκα -:-
16:00Φεροβιάριο - Κόστα ντο Σολ -:-
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Πετροκούμπ - Σερίφ Τιράσπολ -:-ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
02:00Ντίκονς - Βότον -:-04:00UWI Μπλάκμπερντς - Κίκσταρτ -:-
ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Αλ Ναγμά - Αλ Αχλί -:-19:00Αλ Χαντ - Αλ Καλιντιγιά -:-
19:00Μαναμά Κλαμπ - Μπουσαϊτίν -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αβράνκου Όμνισπορ - Αϊνόβνι -:-18:00Δυναμό Παρακού - Χόντιο -:-
18:00Ετουάλ Φιλάντες - ΑΣΒΟ -:-
18:00Μπεμπερέκε - Αμπέιγ -:-
18:00Ντιέφα - Αντίντια -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00ΑΣΠΑΚ - Τακούνιν -:-18:00Καβαλίερς - Κότον -:-
18:00Λότο - Σόμπεμαπ -:-
18:00Πόμπε - Εσπουάρ -:-
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:30Ιλέβεν Έιντζελς - VTM FC -:-16:30Ματεμπέλε - Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ -:-
16:30Πολίς XI - Γουανένγκ Γκάλαξι -:-
ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Ασφά Γιενεγκά - Κοζάφ -:-19:00Ούσφα - ΑΣΦ Ντιουλασό -:-
19:00Ρόιαλ - Ματζέστικ -:-
ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ
16:00Αμασιπίρι - Ολύμπικ Σταρ -:-16:00Καγιάνζα Γιουνάιτεντ - Μπουμζμούρου -:-
16:00Νταϊνάμικ - Έγκλε Νουάρ -:-
16:00Φλαμπό ντου Σέντρε - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί -:-
ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
16:00Γκόμπε Γιουνάιτεντ - Λόμπι Σταρς -:-18:00Ακουά - Κανό Πίλαρς -:-
18:00Ενούγκου Ρέιντζερς - Πλατό Γιουνάιτεντ -:-
18:00Ενυίμπα - Κάτσινα Γιουνάιτεντ -:-
18:00Μπαγιέλσα Γιουνάιτεντ - Ρίβερς Γιουνάιτεντ -:-
18:00Σούτινγκ Σταρς - Σάνσαϊν Σταρς -:-
18:00Σπόρτινγκ Λάγος - Άμπια Γουόριορς -:-
ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
17:00Γκέιταγουεϊ Γιουνάιτεντ - Κράουν -:-17:00Ουάν Ρόκετ - Ικορόντου Σίτι -:-
17:00Ουάρι Γούλβς - Οσούν -:-
17:00Στόρμερς - Εκίτι Γιουνάιτεντ -:-
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα
04:00Μαναγκούα - Μασατσάπα -:-00:00Γιαλάπα - Ντιριάνγκεν -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν
18:00KFUM Όσλο - Μπραν -:-18:00Λίλεστρομ - Χαμ-Καμ -:-
18:00Μόλντε - Χάουγκεσουντ -:-
18:00Στρόμσγκοντσετ - Κρίστιανσουντ -:-
18:00Τρόμσο - Σάρπσμποργκ 08 -:-
18:00Φρέντρικσταντ - Σάντεφιόρντ -:-
20:15Οντς - Βίκινγκ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν
15:30Μιοντάλεν - Βαλερένγκα -:-18:00Λιν - Ρανχάιμ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
14:00Χάντεν - Χάουγκεσουντ -:-16:00Άρενταλ - Ορν -:-
16:30Νοτόντεν - Λάισεκλοστερ -:-
17:00Χοντ - Φλεκερόι -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2
14:00Τρόμσντάλεν - Άλτα -:-20:00Βαλερένγκα 2 - Στρίντχαϊμ -:-
21:00Γιούνκερεν - Στιόρνταλς Μπλινκ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος
16:00Φόρντε - Ασάνε 2 -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος
15:00Μπροντ - Σάντνεσουλφ 2 -:-16:00Σταρτ 2 - Μάντλα -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος
16:00Φριγκ - Όπσαλ -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
16:00Σουρναντάλ - Στάμπαεκ 2 -:-17:00Μοσιοέν - Ρόζενμποργκ 2 -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος
15:00Τράεφ - Φάνεφος/Βόρμσουντ -:-16:00Λόρενσκογκ - Λοκομοτίβ Όσλο -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος
14:00Φλόγια - Ούλφστιντ -:-15:00Κόνγκσβίνγκερ 2 - Χόνεφος -:-
15:00Μιόλνερ - Χαμ-Καμ 2 -:-
16:00Ινστράντενς - Έλβερουμ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες
14:00Βίκινγκ Γ - Τρόμσο Γ -:-16:00Άαλεσουντ Γ - Φιλινγκσντάλεν Γ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Ρόιαλ ΑΜ - Ορλάντο Πάιρετς -:-18:30Κέιπ Τάουν Σίτι - Γκόλντεν Άροουζ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ
16:00Κάσρικ Σταρς - JDR Σταρς -:-16:00Μαρούμο Γάλαντς - Πλάτινουμ Σίτι -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ
11:00Κέιπ Τάουν Σίτι U23 - Κέιπ Τάουν Σπερς U23 -:-13:00Στέλενμπος U23 - Κάιζερ Τσίφς U23 -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
08:00Γιεονμπούκ - Νταεγκού -:-08:00Ποάνγκ Στίλερς - Ιντσεόν Γιουνάιτεντ -:-
10:30Ουλσάν Χιουντάι - Γιέγιου Γιουνάιτεντ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
08:00Γεονάμ - Ανιάνγκ -:-08:00Σουβόν Μπλουγουίνγκς - Γκιεονγκνάμ -:-
10:30Τσεονγκίου - Μπουτσεόν 1995 -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
08:00Γιανγκπιεόνγκ - Χουασεόνγκ -:-08:00Γκιεονγκτζιού KHNP - Ούλσαν Σίτιζεν -:-
08:00Σιχένγκ Σίτιζεν - Τσουντσεόν -:-
09:00Γεοζού Σίτιζεν - Τσανγκουόν -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
13:15Ναϊμέγκεν - Αλκμάαρ -:-13:15Τζβόλε - Χέρακλες -:-
15:30Βάαλβαϊκ - Ουτρέχτη -:-
15:30Σπάρτα Ρόττερνταμ - Φόλενταμ -:-
17:45Φίτεσε - Φορτούνα Σιτάρντ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
13:15FC Αϊντχόφεν - Τέλσταρ -:-17:45Μπρέντα - Γιόνγκ PSV Αϊντχόβεν -:-
ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα
16:50Αλ-Σαμπάμπ - Σουρ Κλαμπ -:-16:55Ίμπρι - Αλ-Ουαντά -:-
19:30Ντοφάρ - Αλ Νασρ -:-
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
00:30Βίντα - Μοτάγκουα -:-00:30Μάραθον - Ολάντσο -:-
00:30Ντεπορτίβο Τζένεσις - ΟΠΝΦΜ -:-
00:30Ολίμπια - Βικτόρια -:-
00:30Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ρεάλ Εσπάνα -:-
ΟΥΑΛΙΑ: Κύπελλο
19:25Κόναζ Νόμαντς - Δε Νιού Σεντς -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
16:15Κισβάρντα - Φέχερβαρ -:-18:45MTK Βουδαπέστης - Φερεντσβάρος -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα
18:00Βάσας - Τισζακέτσκε -:-18:00ΒΒΣΚ-Ζούγκλο - Κσακβαρί -:-
18:00Γκιρμότ - Κοζαρμισλένι -:-
18:00Καζιντσμπάρτσικε - Χόνβεντ -:-
18:00Μοσονμαγκιαροβάρι - Γκιόρ -:-
18:00Μπουνταφόκι - Σιόφοκ -:-
18:00Πεκσί - Χαλαντάς -:-
18:00Σζέγκεντ - Σοροκσάρ -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοανατολικά
12:00Κισβάρντα II - Έγκερ -:-12:00Ουίπεστ II - Τισζαουιβάρος -:-
16:00Ρακοσπάλοτε - Ντέμπρετσενι II -:-
18:00SBTC - Γκιονγκιόσι -:-
18:00Ντέμπρετσενι EAK - Τσιγκάντ -:-
18:00Σένιο Κάρνιφεξ - Πούτνοκ -:-
18:00Τισζαφουρέντι - Ντιοσγκιόρι II -:-
18:00Χάτβαν - Καρτσαγκί -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοδυτικά
12:00Γκιόρ II - Μπαλατονφουρεντί -:-12:00Ζαλαεγκερσζεγκί II - Μπουνταορσί -:-
18:00ΒΛΣ Βεσζπρέμ - Ταταμπάνια -:-
18:00Κέλεν - Ντορόγκι -:-
18:00Κομαρόμι - Γκιρμότ II -:-
18:00Σοπρόν - Μπιτσκέι -:-
18:00Τσορνάι - III. κερουλέτι TUE UPE -:-
18:00Χαλαντάς Ζανάτι - Ακαδημία Πούσκας II -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Νότιοανατολικά
12:00Κετσκεμετί II - Πεντζουγκιόρ -:-12:00Χόνβεντ II - Βάσας II -:-
18:00ESMTK Βουδαπέστης - Μπεκεσκαμπά -:-
18:00Ελόρε - Σζέγκεντ II -:-
18:00Μαρτφουί - Χοντμεζοβασαρχέλι -:-
18:00Μονόρι - Σζολνόκι -:-
18:00Νταμπάς - Κοροσλαντάνι ΜΣΚ -:-
18:00Φουζεσγκιαρμάτι - Τσεγκλεντί -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Νότιοδυτικά
12:00MTK Βουδαπέστης II - Ερντί -:-12:00Πακς II - Ντουναφόλντβαρ -:-
12:00Φερεντσβάρος II - PTE-PEAC -:-
18:00Ιβάνκσα - Καποσβάρ -:-
18:00Μαϊόσι - Σζεντλόρινκ -:-
18:00Ναγκικάνιζσσα - Φέχερβαρ II -:-
18:00Ντουναουιβάρος - Μοχάτσι -:-
18:00Σκεκσζάρντι - Γκάρντονι Βαρόζι -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
15:00Φερεντσβάρος Γ - Γκιόρ Γ -:-18:00Άστρα Ουγγαρίας Γ - ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ -:-
18:00Μπουνταορσί Γ - Ακαδημία Πούσκας Γ -:-
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Μπιγκ Λιγκ
16:00Κατάκα - Κάαρο Καρούνγκι -:-16:00Κιγκέζι Χόουμποϊζ - Ζίνια Νορθ -:-
16:00Κιετούμε - Μπουμά -:-
16:00Μπλακς Πάουερ - Πολίς -:-
16:00Οντουπαράκα - Λουγκάζι -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Ζόρια Λουχάνσκ - Όμπολον -:-15:30Κολός Κοβάλιβκα - Ολεξάντριγια -:-
18:00Κρίβμπας - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00ΒΙκτόρια - Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ -:-14:00Μαριούπολ - Επιτσέντρ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:30ΑναβολήΚουστ - MFC Μέταλουρχ -:-13:30Νίβα Τερνόπιλ - Χίρνικ-Σπορ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
13:00Ρουκχ Λβιβ 2 - Ρεάλ Φάρμα -:-14:30Νίβα Βινίτσια - Κρεμίν 2 -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
12:00Ζίτομιρ U19 - Βόρσκλα Πολτάβα U19 -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00ΙλικΜαριουπόλβετς Γ - Ντνίπρο-1 Γ -:-13:00Βέρες Ρίβνε Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
16:00Μιραμάρ - Ντανούμπιο -:-21:00Προγκρέσο - Λίβερπουλ Μοντεβιδέο -:-
00:00Σέρο - Νασιονάλ -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια
23:30Ρεντίστας - Κούπερ -:-02:00Μοντεβιδέο Σίτι - Τσερίτο -:-
21:30Τακουαρέμπο - Οριεντάλ -:-
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα
00:00UMECIT - Σαν Φρανσίσκο -:-00:00Άραμπε Γιούνιντο - Μιγκελίτο -:-
00:00Ιντεπεντιέντε - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο -:-
00:00Χερέρα - Βεράγκουας -:-
04:00Πότρος ντελ Έστε - Πλάζα Αμαδόρ -:-
04:00Τάουρο - Αλιάντζα -:-
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
03:00Σπορτίβο Λουκουένο - Τακουάρη -:-00:302 ντε Μάιο - Λιμπερτάδ -:-
00:30Γκουαρανί - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:-
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
17:00Μάρτιν Λεντέσμα - Ενκαρνατσιόν -:-17:00Ντεπορτίβο Ρεκολέτα - Ρεζιστεντσία -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00Καγιαμάρκα - Γκράου -:-01:30Κούσκο - Σιενσιάνο -:-
22:30Αλιάνσα Ατλέτικο - ΑΝΤ Τάρμα -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:00ΑναβολήΑγιακούτσο - Καντολάο -:-23:00ΑναβολήΑΝΑ Ζαέν - Σαν Μάρκος -:-
23:00ΑναβολήΛακουαμπάμπα - Χουάν Πάμπλο II -:-
23:00ΑναβολήΜπινασιονάλ - Μοκέγκουα -:-
23:00ΑναβολήΟυνιβ. Σαν Μαρτίν - Ντεπορτίβο Κουπσόλ -:-
23:00ΑναβολήΣάντος - Κομερτσιάντες -:-
18:45Μοκέγκουα - Ουνιβ. Σαν Μαρτίν -:-
21:00Χουάν Πάμπλο II - Αλιάντζα Χουανούκο -:-
23:15Κομερτσιάντες - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
13:30Ραντόμιακ Ραντόμ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν -:-16:00Σταλ Μίελετς - Λέγκια Βαρσοβίας -:-
18:30Λεχ Πόζναν - Κρακόβια -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
13:40Άρκα Γκντίνια - Ρεζόβια Ρζεσζόφ -:-16:00Λέγκνιτσα - Προύσζκοφ -:-
16:00Πολόνια Βαρσοβίας - Κατοβίτσε -:-
19:00Γκόρνικ Λέτσζνα - Τερμάλιτσα Μ-Μ. -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
14:00Στόλεμ Γκνιέβινο - Ζάβιστζα -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
14:00Γκόρνικ Ζάμπρζε II - Πνίοβεκ Παβλόβιτσε -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
18:00Βισλόκα Ντέμπιτσα - Σοκόλ Σιενιάβα -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
12:00Άρκα Γκντίνια U19 - Κορόνα Κιέλτσε U19 -:-13:00Βίσλα Κρακοβίας U19 - Σαντέτσια U19 -:-
13:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U19 - Βάρτα Πόζναν U19 -:-
13:00Ρακόφ Τσζεστόχοβα U19 - Βίντζεβ Λοτζ U19 -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών
13:00ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ - Στοτσζνιόβιετς Γ -:-13:00Πογκόν Σζτσζέτσιν Γ - Γκόρνικ Λέτσζνα Γ -:-
14:30Ρέκορντ Μπιέλσκο-Μπιάλα Γ - Κατοβίτσε Γ -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
17:30Πορτιμονένσε - Μορεϊρένσε -:-20:00Εστορίλ - Φαμαλικάο -:-
22:30Πόρτο - Σπόρτινγκ -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
13:00Τορεένσε - Ακαντόμικο Βισέου -:-16:00Τοντέλα - Μπενφίκα Β -:-
17:30Ος Μπελενένσες - Νασιονάλ Μαδέιρα -:-
17:30Πόρτο Β - Σάντα Κλάρα -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
13:00Μπράγκα Β - Ακαδέμικα -:-17:00Ατλέτικο - Κοβίλα -:-
19:00Αλβέρκα - Βαρζίμ -:-
21:00Φελγκουέιραζ - Λουζιτάνια -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αμόρα - Ντεζέμπρο -:-17:00Κάλντας - Ολιβέιρα Χοσπιτάλ -:-
17:00Πέρο Πινέιρο - Σπόρτινγκ Β -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ Πριο - Γκρουπ Προβιβασμού
18:00Αμαράντε - Λιμιάνος -:-18:00Μονκαραπατσένσε - Σετουμπάλ -:-
19:00Πεβιντέμ - Σάο Ζοάο Βερ -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ακαδέμικα U19 - Λουζιτάνια U19 -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών
17:00Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ - Ρέισινγκ Πάουερ Γ -:-17:00Ουριένσε Γ - Μπράγκα Γ -:-
ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1
14:30Εξέλσιορ - Ταμπονέζ -:-14:30Πιτόν Σεντ-Λε - Σεντ Πιερουάζ -:-
14:30Ραβίν Μπλανσέ - Σεντ Σουζάν -:-
14:30Σέντε Ροζ - Ζαν ντ'Αρκ -:-
14:30Σεντ Λουίς - Τρουά Μπαζίνς -:-
14:30Σεντ-Ντενίζ - Γκουλουάζ -:-
14:30Σεντ Πολουάζ - Σεντ Λουιζιέν -:-
ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Γκασόγκι Γιουνάιτεντ - ΑΠΡ -:-16:00Ετουάλ ντε ΛΈστ - Μαρίνς -:-
16:00Σάνραϊζ - Γκορίλα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:30Οτελούλ - Χερμανστάντ -:-18:15Πολιτέκνικα Ιάσι - Αράντ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:00Κλουζ - Σεπσί -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:00Προγκρεσούλ Σπαρτάκ - Τσίντια Ταργκόβιτσε -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
11:00Γκλόρια Μπουζάου - Μιοβένι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 Γυναίκες - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:00Τάργκου Μούρς Γ - CSM Αλεξάνδρια Γ -:-15:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα Γ - Μπανάτ Γ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 Γυναίκες - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
11:00Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Γ - Ολύμπια Κλουζ Γ -:-13:00Μιερκουρέα Τσιούκ Γ - Φαρούλ Κονστάντα Γ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο Ρουμανίας Γυναίκες
17:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα Γ - Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ -:-ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:00Ακμάτ Γκρόζνι - Παρί Νίζνι Νόβγκοροντ -:-16:15Σπαρτάκ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας -:-
19:15Δυναμό Μόσχας - Ζενίτ -:-
21:30Βάλτικα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL
09:00Γιενισέι - Βόλγκα-Γκάζπρομ -:-14:00Σινίκ Γιάροσλαβ - Σαρατόφ -:-
17:00Άρσεναλ Τούλα - Αλάνια Βλαντικαφκάζ -:-
17:00Καμάζ - Άκρον Τολιάτι -:-
17:00Λενινγκράντετς - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ -:-
18:00Τορπέντο Μόσχας - Κίμκι -:-
19:00Κούμπαν - Νεφτεκίμικ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
12:00Ούφα - Νοβοσιμπίρσκ -:-14:00Βέλες Μόσχας - Τσάικα -:-
14:00Κράσνονταρ 2 - Τσέλιαμπινσκ -:-
15:00Ροντίνα Μόσχας 2 - Μέταλουργκ Λίπετσκ -:-
17:00Μάρομ - Ρότορ Βόλγκογκραντ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
14:00Βόλγκα - Ομσκ -:-14:00Καλούγκα - Τεκστίλστικ -:-
14:30Σπαρτάκ Κοστρόμα - Άβανγκαρντ -:-
15:00Τορπέντο Μιάς - Μασούκ -:-
16:00Ν. Μπριάνσκ - Κίμικ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1
15:00Αλάνια 2 - Κούμπαν Κόλντινγκ -:-17:00Ρούμπιν Γιάλτα - Αστρακάν -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 2
14:00Τβερ - Σάτουρν -:-14:00Τσερτάνοβο Μόσχας - Ζενίτ 2 -:-
15:00Βολόγκντα - Σπαρτάκ Μόσχας 2 -:-
15:00Γιενισέι 2 - Λούκι-Ενέργκια -:-
15:00Τ. Βλαντιμίρ - Ροντίνα Μόσχας U21 -:-
15:00Τρούντα - Βάλτικα 2 -:-
17:00Δυναμό Μόσχας 2 - Ιρκούτσκ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 3
05:00Σακαλίν - Κόσμος -:-06:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 - Κομποζίτ -:-
14:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Κίμκι 2 -:-
14:00Ριάτζαν - Άρσεναλ Τούλα 2 -:-
15:00Οριόλ - Σπαρτάκ Τάμποφ -:-
16:00Σαλιούτ-Μπέλγκοροντ - Πέντζα -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 4
12:00Σοκόλ Καζάν - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 -:-13:30Άκρον Τολιάτι 2 - Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ -:-
15:00Έρενμπουργκ 2 - Ουράλ 2 -:-
ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1
20:00Γιάμονο Φατίκ - Ντιαμπάρς -:-20:00Λινγκουέρε - Γκουεντιαβαγιέ -:-
20:00Μπουρ - Ουνιόν Σπορτίβ Γκόρι -:-
20:00Ουακάμ - Ντακάρ -:-
20:00Πίκιν - Τζαράαφ -:-
20:00Τενγκουέθ - Σόνακος -:-
20:00Τζενερέισον Φουτ - Κάζα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:30Βοϊβοντίνα - Ερυθρός Αστέρας -:-19:00Νάπρεντακ - Ραντνίτσκι 1923 -:-
20:30Παρτιζάν - Μπάτσκα Τόπολα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Μλάντοστ ΓΑΤ - Κολουμπάρα -:-17:00Νόβι Σαντ - Μέταλακ -:-
17:00Ραντνίτσκι Βελιγραδίου - Ντουμπότσιτσα -:-
19:00Σεβόινο - Βρσακ -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
17:30Ζβεζντάρα - Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι -:-ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα
11:00Κάμπελ Νόβι Σαντ - Κικίντα -:-12:00Ντιναμό Παντσέβο - Ποντουνάβατς Μπελέγκις -:-
12:00Ομλαντίνατς ΝΒ - Μποράτς Σάικας -:-
17:30Τίζα Αντοριάν - Σλόβεν Ρούμα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή
12:00Μπόρατς - Μπούντουτσνοστ Πόποβατς -:-17:30Ζιτοραντία - Παράτσιν -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
12:00Πόλετ Λιούμπιτς - Ρεάλ Ποντουνάβτσι -:-17:00Μιχαΐλοβατς - Σλόγκα Πέτροβατς -:-
17:00ΦΑΠ - Βρέλο Σπορτ -:-
ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15ΑναβολήΒουσούμ Σταρς - Καχούνλα -:-19:15ΑναβολήΚαλόν - Λουάβα -:-
19:15Λαμπόι - Βουσούμ Σταρς -:-
19:15ΑναβολήΛαμπόι - Ουίλμπερφορς Στράικερς -:-
19:15Ντάιαμοντ Σταρς - Φριτάουν Σίτι -:-
19:30Καλόν - Μπο Ρέιντζερς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Σεντ Μίρεν - Ρέιντζερς -:-17:00Νταντί - Σέλτικ -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας Γυναικών
14:15Σπάρτανς Γ - Χαρτς Γ -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:30Ντουνάισκα Στρέντα - Σλόβαν Μπρατισλάβας -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
11:30Ζίλινα Β - Ποβάζσκα Μπίστριτσα -:-11:30Μαλτζενίτσε - FK Χουμένε -:-
11:30Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Σπαρτάκ Μιγιάβα -:-
15:00Λιπτόφσκι Μίκουλας - Περτζάλκα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
17:30Σνίνα - Ναμεστόβο -:-17:30Σπίσκε Ποντράντιε - Ριμάφσκα Σόμποτα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
11:30Ράτσα - Σλόβαν Ντούσλο Σάλα -:-17:30Μπελούσα - Βέλκε Λούντιντσε -:-
17:30Σερέντ - Νόβε Μέστο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
18:00Νόβα Ντέντινκα - Ροχόζνικ -:-18:00Ροβίνκα - Ρουζόβτσε -:-
18:00Τομασόφ - Βρακούνα Μπρατισλάβα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ
11:30Μπενεσόβα - Σοκόλ Ζουμπρόλαβα -:-17:00Κοβατσόβα - Τβρντόσιν -:-
17:00Κράζνο - Πριμπέλτσε -:-
17:00Μεντζιμπρόντ - Λιπτόσκα Στιαβνίτσα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
17:00Γκέρλαχοφ - Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο -:-17:00Κέτσνετς - Πόπραντ -:-
17:00ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς - Βέλκι Σάρις -:-
17:00Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ - Λοκομοτίβα Κόζιτσε -:-
17:00Σαμπίνοφ - Σπαρτάκ Μεντζέφ -:-
17:00Σοκόλ Λουμπότιτσε - Κεζμάροκ -:-
17:00Τσάνα - Μλάντοστ Κάλσα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
17:00Γκαμπτσίκοβο - Γκμπέλι -:-17:00Ιμέλ - Νόβε Ζάμκι -:-
17:00Λέβιτσε - Μπολεράζ -:-
17:00Μπλάβα - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β -:-
17:00Πάτα - Μπάνικ Πριεβίντζα -:-
17:00Τρεμπάτιτσε - Λοκομοτίβα Κοζαρόβτσε -:-
17:00Τρστίτσε - Κρυστάλ -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Τσέλιε - Ολίμπια Λιουμπλιάνα -:-18:30Ρογκάσκα - Κόπερ -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
18:00Γιάντραν Ντεκανί - Μπιλγιέ -:-18:00Μπίστριτσα - Μπέλτιντσι -:-
21:00Γκόριτσα - Πριμόριε -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
11:30Βιντέμ - Σμάρτνο -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
18:00Φάμα Βιπάνα - Σκόφια Λόκα -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:30Κριμ Γ - Γκαζόν Γ -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ - Μούρα Γ -:-17:30Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ - Ραντόμλιγιε Γ -:-
ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Ντεκέντα - Μπαντμπααντό -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
15:00Βάρναμο - Χάλμσταντ -:-15:00Μάλμε - AIK Στοκχόλμης -:-
17:30Ντζουργκάρντεν - Γκάις -:-
17:30Χάκεν - Νόρκεπινγκ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
14:00Χέλσινγκμποργκ - Έστερσουντ -:-16:00Έρεμπρο - Μπράγκε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
16:00Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Ουμέα -:-17:00Ασιρίσκα - Ταμπί -:-
17:00Σολεντούνα - Πιτέα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
17:00Λιούνγκσκίλε - Εσκιλσμίνε -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
17:00Τιμ TG FF - Φρόσο -:-19:30Λούτσκστα - Ιτερχόγκνταλς -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
17:00Βάνερσμποργκς - Κούμλα -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
13:00Σαντβίκενς - Οστεράκερ -:-14:00Βίγκμπιχολμς - Ένκεπινγκ -:-
14:00Ντάλκουρντ - Φάρστα -:-
15:00Σκίλγιεμπο - Φράνκε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
14:00Όστερλεν - Χάσλχολμ -:-15:00Μπέργκα - Κρίστιανσταν -:-
15:00Νόζαμπι - Τρέλεμποργκ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
14:00Φρολούντα - Μπεργκντάλενς -:-14:00Χιτάρπ - Χουσκβάρνα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών
15:00Σούντσβαλ Γ - Μπολστάνας Γ -:-ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML
23:30Τρανσβάαλ - Πολίτι Βόετμπαλ Βρίεντεν -:-02:00Ρόμπινχουντ - Νοτς -:-
23:30Λέο Βίκτορ - Ίντερ Μοενγκοταπόε -:-
ΤΑΙΒΑΝ: Πρέμιερ λιγκ
10:30Ταϊπέι Βίκινγκς - Αθλέτικ Κλαμπ Ταϊπέι -:-10:30Ταϊτσούνγκ Φουτούρο - Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι -:-
13:30Τάιπαουερ - Ταϊβάν Στιλ -:-
13:30Χανγκ Γουέν - Ταϊβάν Σίχου -:-
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
13:30Τσιανγκράι Γιουνάιτεντ - Ρατσαμπούρι -:-14:00Τρατ - Πολίς Τέρο -:-
15:00Λάμπουν Ουόριορ - Κονκάεν Γιουνάιτεντ -:-
ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα
14:30Κουγιάντ - Ιστικλόλ Ντουσανμπέ -:-ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
16:00Αλάνιασπορ - Ιστανμπούλσπορ -:-16:00Πεντικσπόρ - Καϊσέρισπορ -:-
19:00Ρίζεσπορ - Ανκαραγκούτσου -:-
19:00Τραμπζονσπόρ - Γκαζιαντέπ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ
16:00Αντάνασπορ - Μανίσα -:-16:00Γκιρεσούνσπορ - Σακάριασπορ -:-
16:00Γκοζτέπε - Γκεντσλερμπιρλιγκί -:-
16:00Ερζουρούμσπορ - Κορούμ -:-
16:00Κετσιορενγκουτσού - Ουμρανιγιεσπόρ -:-
16:00Κοτσαέλισπορ - Μπαντίρμασπορ -:-
16:00Μπολουσπόρ - Αλτάυ -:-
16:00Σανλιούρφασπορ - Εγιούπσπορ -:-
16:00Τουζλασπόρ - Μπόντρουμσπορ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ
15:00Ανκαρασπόρ - Ναζιλισπόρ -:-15:00Αφιονσπόρ - Μπουτσασπόρ 1928 -:-
15:00Βανσπόρ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ -:-
15:00Γενί Μερσίν Ιντμανιουρντού - Μπεγιόγλου Γενί Καρσί -:-
15:00Εροκσπόρ - Αντιγιαμάν -:-
15:00Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Κιρσεχίρ -:-
15:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Αλτινόρντου -:-
15:00Τραπεζούντα - Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Κόκκινο Γκρουπ
15:00Ιγκντίρ - Καραμάν -:-15:00Ινεγκολσπόρ - Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί -:-
15:00Κασταμονουσπόρ - Ισπάρτα 32 Σπορ -:-
15:00Μενεμεσπόρ - Μπελεντιγιέ Ντερίνς -:-
15:00Ντενίζλισπορ - Ουσακσπόρ -:-
15:00Ντουζτσεσπόρ - Ακσαράι Μπλ. -:-
15:00Σαριγιέρ - Ισκεντερούνσπορ -:-
15:00Σόμα Σπορ - Αμεντσπόρ -:-
15:00Φετίγιεσπορ - Ετιμεσγκούτ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναίκες
12:00Καραντενίζ Ερεγκλισπόρ Γ - Μπεσίκτας Γ -:-12:00Χακαριγκουτσού Γ - Τραμπζονσπόρ Γ -:-
13:00ALG Σπορ Γ - Μπεϊλερμπέι Γ -:-
14:001207 Αντάλιασπορ Γ - Γαλατασαράι Γ -:-
14:00Γκαζιαντέπ Γ - Αντάνα Ιντμανιγιούρντ Γ -:-
14:00Καραγκουμρούκ Γ - Φατίχ Βάτανσπορ Γ -:-
14:00Φενερμπαχτσέ Γ - Ατασεχίρ Μπελεντιγιεσί Γ -:-
14:00Φόμγκετ Γκεντσλίκ Βε Σπορ Γ - Αμέντ Γ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα
16:00Βικτόρια Πλζεν - Τέπλιτσε -:-16:00Γιάμπλονετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ -:-
16:00Ζλιν - Κάρβινα -:-
16:00Μποέμιανς - Παρντούμπιτσε -:-
16:00Οστράβα - Σλόβαν Λίμπερετς -:-
16:00Σίγμα Όλομουτς - Σπάρτα Πράγας -:-
16:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σλοβάτσκο -:-
16:00Χράντεκ Κράλοβε - Σλάβια Πράγας -:-
ΤΣΕΧΙΑ: FNL
11:30Σπάρτα Πράγας Β - Βικτόρια Ζίζκοφ -:-ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
11:15Αντμίρα Πράγας - Κάρλοβι Βάρι -:-11:15Σλάβια Πράγας Β - Μότορλετ Πράγας -:-
18:00Ταμπόρσκο Ακαντέμιε - Πίσεκ -:-
18:00Χοστούν - Ντούκλα Πράγας Β -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:15Μλάντα Μπόλεσλαβ Β - Λίμπερετς Β -:-18:00Ζάπι - Πρέπερε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
11:15Κάρβινα Β - Σλοβάτσκο Β -:-11:15Οστράβα Β - Μπρο Μποχούνιτσε -:-
16:00Ζνόιμο - Μπλάνσκο -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
11:15Μέτεορ Πράγας - Στέτι -:-15:00Αντμίρα Πράγας Β - Οστρόφ -:-
18:00Λούνι - Χόμουτοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
11:30Βέλκε Χάμρι - Βισόκε Μίτο -:-18:00Μπενάτκι - Μπενεσόφ -:-
18:00Χλίνσκο - Τρούτνοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
11:15Βέλκε Μετζιρίτσι - Στάρα Ρίζε -:-11:15Μπρνο Β - Ζνταρ ναντ Σαζαβού -:-
17:00Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου - Πόλνα -:-
17:00Λανζχότ - Βέλκα Μπάιτς -:-
17:00Λίσεν Β - Χούμπολετς -:-
17:00Σπέριτσε - Πελχρίμοφ -:-
17:00Τασόβιτσε - Νόβε Μέστο να Μόραβε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
11:15Σλάβιτσιν - Ρυμάροφ -:-17:00Κοζλόβιτσε - HFK Όλομουτς -:-
17:00Στράνι - Χολέσοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
11:15Οπάβα Β - Μπρίντλιτσνα -:-17:00Μπίλοβετς - Κρνοφ -:-
17:00Μποχούμιν - Χάβιροφ -:-
17:00Μπρούνταλ - Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ -:-
17:00Νόλε Πολάνκα ναντ Όντρου - Σάμπερκ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
18:00Γιανκόφ - Όσεκ -:-18:00Τζούνιορ Στρακόνιτσε - Μιρόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
17:30Μούτενις - Κούνστατ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
18:00Τουζίμ - Τρστένιτσε -:-ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
15:00Σόλνιτσε - Ντόμπρουσκα -:-18:00Γιάρομερ - Τσερβένι Κόστελετς -:-
18:00Λάζνε Μπέλοχραντ - Χόριτσε -:-
18:00Τινίστε ναντ Όρλιτσι - Πολίς ναντ Μετούχι -:-
18:00Τρέμπες - Νατσόντ -:-
18:00Τσέσκα Σκάλιτσε - Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ
15:00Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα - Ζελέζνι Μπροντ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
17:30Κομπερίτσε - Πούστα Πολόμ -:-17:30Κραβάρε - Τσέσκι Τεσίν -:-
17:30Μοραβάν Ολντρίσοφ - Χάι βε Σλέζσκου -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ
17:00Βότιτσε - Σοκόλ Μποχουνόβιτσε -:-17:00Ζάμπρε - Ζελατόβιτσε -:-
17:00Λιπόβα - Τσετσόβιτσε -:-
17:00Μπρόντεκ ου Πρέροβα - Μοχελνίτσε -:-
17:00Ντολάνι - Κόνιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ
14:00Λάζνε Μπόντανετς - Χόλιτσε -:-16:30Παρντούμπιτσκι - Πρελούτς -:-
18:00Βισόκε Μίτο Β - Τρεμοσνίτσε -:-
18:00Λανσκρούν - Λιμπισάνι -:-
18:00Μοραβάνι - Τσότσεν -:-
18:00Προσετίν - Χερμανούφ Μεστέκ -:-
18:00Χόρνι Ρέντιτσε - Τσέσκα Τρεμπόβα -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
18:00Σοκόλ Ράντνιτσε - Ραπίντ Πλζεν -:-ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
18:00Μνικοβοχράντιστκι - Τοχόβιτσε -:-18:00Πόριτσι ναντ Σαβαρού - Κλούμετς -:-
18:00Προυχόνιτσε - Σεντλκανί -:-
18:00Σόκολετς - Ποριτσάνι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
16:00Μπανικ Μοστ-Σου Β - Λέντβιτσε -:-17:00Νεστέμιτσε - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Β -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
15:00Βέλκε Μετζιρίτσι Β - Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. -:-17:30Ζνταρ ναντ Σαζαβού Β - Λέντετς ναντ Σαζαβού -:-
17:30Οκρίσκι - Ζιρόβνιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
11:15Μπρούμοφ - Στίτνα ναντ Βλάρι -:-17:00Φράνκοβα Λότα - Σοκόλ Νεβσόβα -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Βικτόρια Πλζεν Γ - Λοκομοτίβα Μπρνο Γ -:-ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Προβιβασμού
14:00Πράγα FC Γ - Όλομουτς Γ -:-14:00Σπάρτα Πράγας B Γ - Λίσεν Γ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:00Χράντετς Κράλοβε Γ - Τέπλιτσε Γ -:-17:00Ντούκλα Πράγας Γ - Ράπτορς Πράγας Γ -:-
ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Μάρσα - ΟΣ Ταταουίν -:-17:00Ολυμπίκ Μπέγια - Σολιμάν -:-
ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Ετουάλ Σαέλ - Αφρικέν -:-ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 2
17:00ΕΣ Ντζερμπά - Ρεϊτσέ -:-17:00Ζενές Σπορτίβ - Ταμπαρκά -:-
17:00Καϊρουανέσε - Αριάνα -:-
17:00Κορμπά - Γιεντούμπα Σπορ -:-
17:00Ντιέλμα - ΚΟ Μεντενίν -:-
17:00Ουέντ Ελίλ - Χαμάμ-Λιφ -:-
17:00Σπόρτινγκ Μπεν Αρούς - Καλαά -:-
ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL
10:00Νταβάο Αγκουίλας - Μανίλα Μοντέτ -:-12:45Στάλιον - Φίλιπιν Άρμι -:-
15:30Φίλιπιν Έρφορς - Τουλόι -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
16:00Γκνιστάν - SJK -:-18:30Μάριεχαμν - Ιλβ -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκοσλίγκα
14:00PK-35 - KTP -:-16:00ΣαλΠα - Μικέλι -:-
18:30Γίπο - Γιάρο -:-
18:30ΚαΠα - ΓιαΠΣ -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν
16:00Βααγιακόσκι - Κέσκι-Ουουσιμάα -:-16:00Κλουμπί 04 - OLS Ούλου -:-
18:00VIFK - KPV -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β
16:00Ίντερ Τούρκου 2 - Χόνκα -:-18:30VJS - Πόξιτ -:-
18:30Ιλβ-Κισσά - Παλό-Ιρό -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ
17:00TP-47 - OTP -:-18:30Νάρπες Κραφτ - JBK -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ
16:30ΠΚ-37 - Κούλτσου -:-17:30Κουούσισι Λάχτι - ΕΙΦ Ακάντεμι -:-
19:00Πόλιν Πάλο - Τούλον Ταΐστο -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Ικόνεν Γυναίκες
15:00Λάχτι Γ - VJS Γ -:-ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ
04:00Σούβα - Λαουτόκα -:-04:00Ταϊλέβου Ναϊτασίρι - Νάντρογκα -:-
06:00Νασίνου - Ναβουά -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
00:30Νουμπλένσε - Κομπρελόα -:-19:30Έβερτον Ντε Βίνα - Κοκίμπο -:-
22:00Χουατσιπάτο - Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
00:30Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν -:-00:30Τσούριτσο Ουνίδο - Ντεπόρτες Τεμούκο -:-
03:00Αρίκα - Μπαρνετσέα -:-
19:30Ρεκολέτα - Μαγκαγιάνες -:-
23:00ΑναβολήΣαντιάγκο Γουόντερερς - Σαν Λούις -:-
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
01:00Ντεπόρτες Κονσεπσιόν - Μελιπίλα -:-19:30Πουέρτο Μοντ - Οσόρνο -:-
22:00Ρεάλ Σαν Ζοακίν - Ντεπόρτες Ρένγκο -:-
22:00Τζενεράλ Βελάσκεθ - Λαουτάρο -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες
23:00Κόλο Κόλο Γ - Σαντιάγκο Μόρνινγκ Γ -:-18:00ΑναβολήΟυνιβερσιδάδ Κατόλικα Γ - Κοκίμπο Γ -:-
18:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν Γ - Αντοφαγκάστα Γ -:-
18:00Παλεστίνο Γ - Ουνιόν Εσπανιόλα Γ -:-
ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ
10:00Νορθ Ντίστρικτ - Χονκ Κονγκ Ρέιντζερς -:-10:00Σαμ Σούι Πο - Ανατολική ΑΑ -:-
10:00Χονγκ Κονγκ U23 - Κίτσεε -:-
11:30Χονγκ Κονγκ - Τάι Πο -:-
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.