REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Τελικά

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Ρασίνγκ Κλούμπ - Ταγιέρες Κόρντομπα 1:2
02:15Ατλέτικο Τουκουμάν - Μπόκα Τζούνιορς 1:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

00:10Αλμιράντ ε Μπράουν - Ντεπορτίβο Ριέστρα 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

00:00Τσάκο Φορ Έβερ - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο 0:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

09:00Γκολντ Κόαστ Νάιτς - Ήστερν Σάμπερμπς 5:2
10:45Ρέντλαντς - Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ 1:1
11:00Καπαλάμπα - Πενινσούλα 0:1
11:00Λόγκαν Λάιτινγκ - Ολύμπικ 0:3
11:00Μπρισμπέιν U21 - Μόρετον Μπάι Γιουνάιτεντ 4:2
11:00Μπρισμπέιν Στράικερς - Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς 0:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

10:00Γκραβάτ - Δε Λέικς 0:3
11:00Σέντεναρι Στόρμερς - Άλμπανι Κρικ 1:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) - Γκράτζερ 2:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

11:30Τιρόλ (Ερασ.) - Φούγκεν 0:1

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών - Προκριματικά

19:00ΑκυρώθηκεΟυακρίγια (Γεα) - Ντιαμπάρς (Σεν) -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Λα Γκουαΐρα - Πουέρτο Καμπέγιο 0:0
01:15Γκραν Βαλέντσια - Αράγκουα 0:1

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

00:15Ορόρα - Μπλούμινγκ 2:0
02:30Νασιονάλ Ποτόσι - Όλγουέιζ Ρέντι 0:2

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

23:00Λιμπερτάδ - Κιβόν 1:0
00:00Μαρισκάλ Σούκρε - Μότο Κλαμπ 3:2
01:00ΑναβλήθηκεNueva Cliza - Universitario de Vinto -:-
01:00ΑναβλήθηκεSA Bulo Bulo - Κοτσαμπάμπα -:-
03:00Mojocoya - Atletico de Padilla 4:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

17:00ΑναβλήθηκεΑτλέτικ Κουκλέν - Ασενόβετς -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

23:00Τσαπεκοένσε - Παλμέιρας 0:2
00:45Ατλέτικο Παραναένσε - Γιουβεντούντε 2:1
01:00Ατλέτικο Μινέιρο - Σπορ Ρεσίφε 3:0
03:00Μπαΐα - Μπραγκαντίνο 1:1
03:00Τσεάρα - Σάντος 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Γκόιας - Μπραζίλ ντε Πελότας 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00ΑΕ Άλτος - Παϊσαντού 2:3
23:00Κριτσιούμα - Μιρασόλ 3:0
23:00Μποταφόγκο SP - Φιγκουεϊρένσε 1:2
01:00Νοβοριζοντίνο - Παρανά 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

23:00Μπόα - Ουνιάο Ροντονόπολις 1:1
23:00Φεροβιάρια - Μπραζιλιένσε 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00ΑναβλήθηκεΧάλμπερσταντ - Αλτγκλιένικε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

16:00ΑναβλήθηκεΜπόμπεργκ - Έσεν -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:00CSD Μιουνισιπάλ - Κόμπαν Ιμπέριαλ 2:1

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

23:00Γιαραμπακόα - Μόκα 1:0
01:00Ατλέτικο Παντόγια - Βέγκα Ρεάλ 0:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:00Ορένσε - Γκουαγιακίλ Σίτι 2:0
01:30Ντέλφιν - Αούκας 1:2
04:00Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Μακάρα 1:1

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

03:00Τσαλατενάνγκο - Μιουνισιπάλ Λιμένο 1:1
04:00Αλιάντζα - Αγκουίλα 2:1

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:00Νιού Ίνγκλαντ - Κολόμπους Κρού 1:1
02:30Σινσινάτι - Νιού Γιόρκ Σίτι 1:2
02:30Τορόντο - Νάσβιλ 2:1
03:00Μινεσότα - Λός Άντζελες Γκάλαξι 3:0
03:00Όστιν - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς 3:4
04:30Ρίαλ Σολτ Λέικ - Σιάτλ 1:0
04:30Χιούστον - Ντάλας 3:2

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Ίντι Ηλέβεν - Λούισβιλ Σίτυ 0:2
02:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Πίτσμπουργκ 1:0
02:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ 0:2
02:30Μαϊάμι - Τσάρλεστον 1:1
02:30Μπέρμιγχαμ - Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι 1:1
03:00Τάλσα - Όστιν Μπολντ 0:1
03:30Ρίο Γκράντε - Κολοράντο Σπρινγκς 1:2
04:30Νιού Μέξικο - Ρίαλ Μόναρκς 2:1
05:00Όκλαντ Ρουτς - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 0:1
05:30Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Σαν Αντόνιο 0:1
05:30Φοίνιξ Ράιζινγκ - ΟΚ Μπλουζ 2:1

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

02:00Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς - Νορθ Καρολάινα 3:1

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Φθινοπωρινή Σεζόν

02:30Maryland Bobcats - Νιου Άμστερνταμ 1:2
02:30Ντιτρόιτ - Σταμπτάουν 0:1
02:30Τσατανούγκα - Σαν Ντιέγκο 1904 1:1
05:00Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ - Μίτσιγκαν Σταρς 0:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

09:00Μπλάουμπιτζ - Κιτακιουσού 1:1
11:00Σαγκαμιχάρα - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 2:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

07:00Φουγιέδα MYFC - Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ 1:0
09:00Αζούλ Κλάρο Νουμαζού - Καματαμάρε 0:2
11:00Γκρούλα Μοριόκα - Τεγκεβαγιάρο Μιγιαζάκι 0:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Εχίμε Γ - Κουνοΐτσι Γ 1:6
07:00Χαριμάου Αλμπίον Γ - Ανγκεβαϊολέτ Χιροσίμα Γ 3:2
09:00Όρτσα Καμογκάβα Γ - Σερέζο Οσάκα Γ 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 18

19:00Βιλαρούμπια - Λα Ρόντα 3:0

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:00Ασία Γιούρο Γιουνάιτεντ - Prey Veng 1:4
11:30Tiffy Army - Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι 3:1
11:30ΑναβλήθηκεΕλεκτρισιτέ Ντου Καμπόντζε - Σόλτιλο Ανγκόρ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:00Βαλούρ - Κάβαλρι 1:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

00:00Σέρμπιαν Γουάιτ Ίγκλς - St. Catharines Hrvat 4:1
02:00Βορκούτα - Toronto Tigers 3:0
04:00Σκάρμπορο Μπλουζ - Euru FA 2:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

23:15Λέθμπριτζ - Μάουντ Ρόιαλ 0:1
01:15UPEI - Ακάντια 1:0
01:30ΠΒΚ Οκάναγκαν - Τόμσον Ρίβερς 1:2
05:15UNBC - Τρίνιτι Ουέστερν 0:3

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

10:00Hebei Kungfu - Dongguan Guanlian 3:1
10:00Qingdao Manatee - Xiamen Egret Island 5:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:00Αμέρικα ντε Κάλι - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα 2:3
02:05Τζούνιορ - Ατλέτικο Νασιονάλ 1:3
04:10Μιλονάριος - Ούιλα 3:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Λανέρος - Μπόκα Τζούνιορς 1:0
01:00Μπαρανκουιλά - Κορτουλούα 2:2

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

23:00Εκουαδόρ Γ - Περού Γ 1:0
02:00Κόστα Ρϊκα Γ - Παναμάς Γ 1:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00ΑΝΡ Γιρακάλ - Ζελεντόν 3:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

23:00San Jose FC - Πουνταρένας 1:3
23:00Καριάρι Ποτσότσι - Μουνισιπάλ Τουριάλμπα 2:2
23:00ΑναβλήθηκεΛιμόν - Ασέρι -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

18:00ΑναβλήθηκεΧάιντουκ Σπλιτ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30ΑναβλήθηκεΚαμούζου Μπάρακς - Μπιγκ Μπούλετς -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

23:30Σαλμί - Μάγκρεμπ Φεζ 3:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

01:00Κλαμπ Λεόν - Χουάρεθ 0:1
03:00Τολούκα - Κλαμπ Αμέρικα 3:1
05:00Μαζατλάν - Πούμας 2:2
05:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Πατσούκα 1:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Απερτούρα

00:00Escorpiones - Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 0:1
00:00Ζακατέκας - Σαλτίλο 1:1
00:00Κορεκαμίνος 2 - Τέκος 2:1
01:00Μινέρος ντε Φρεζνίγιο - Tritones Vallarta 0:1
03:00Κολίμα - Μαζορκουέρος 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β

00:00Guerreros De Xico - Ουρουαπάν 0:6
00:00Lobos Huerta - Καλόρ ντε Σαν Πέδρο 2:1
00:00Κιέρβος - Huracanes Izcalli 1:0

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30ΑναβλήθηκεΚόστα ντο Σολ - Σονγκό -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00ΑναβλήθηκεΜπουμζμούρου - Νιού Όιλ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΡουκίνζο - Λε Κρόκοζ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΦλαμπό ντε λ'Εστ - Ολύμπικ Σταρ -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:00Ντιριάνγκεν - Export Sebaco 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ

11:00Royal AM U23 - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ U23 1:1
11:00Ορλάντο Πάιρετς U23 - Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 1:0
11:00Στέλενμπος U23 - Μπαρόκα U23 2:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

08:00Ίντσεον - Σεονγκνάμ Τσούνμα 0:1
10:30Σεούλ - Σουόν Σίτι 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

10:00Τσουνγκνάμ Ασάν - Ανσάν Γκρήνερς 0:1

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

02:00Ολίμπια - Βικτόρια 4:0

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

00:00Άραμπε Γιούνιντο - Veraguas 0:0
02:00Πλάζα Αμαδόρ - Σαν Φρανσίσκο 1:1
02:00Τσιρικούι - Τάουρο 0:1
03:00Αλιάντζα - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο 1:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

03:15Τσέρο Πορτένο - Γκουαρανί 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Μπινασιονάλ - Σπορ Μπόυζ 1:2

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30ΑναβλήθηκεΓκεϋλάνγκ - Μπαλεστιέρ Κάλσα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

11:00Νίτρα Γ - Ζίλινα Γ 2:5
11:30Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ - Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ 4:0

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

14:00ΑναβλήθηκεΠατούμ Γιουνάιτεντ - Μουανγκτόνγκ Γιουν. -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Αντμίρα Πράγας - Σόκολοφ 2:0
11:15Σλάβια Πράγας Β - Χοστούν 4:1
11:30Βικτόρια Πλζεν Β - Πολβτάφσκα ΦΑ 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Ντούκλα Πράγας Β - Λίμπερετς Β 0:0
11:15Παρντούμπιτσε Β - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:00Οστράβα Β - Βρτσοβίνα 3:0
11:15Ζνόιμο - FKM Jihlava 2:2
11:15Σλόβακο Β - Ζλιν Β 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

11:15Ζμπροξιόφκα Μπρνο Β - Τασόβιτσε 7:1

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

11:15Οπάβα Β - Νόβι Γίτσιν 3:1
11:15Χάβιροφ - Ντετμαρόβιτσε 3:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

11:15Μπρούμοφ - Σλουσοβίτσε 3:2

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

06:00ΑναβλήθηκεNadi - Navua -:-
06:00ΑναβλήθηκεNadroga - Λαουτόκα -:-
06:00ΑναβλήθηκεΡέβα - Μπα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.