ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
Aποδόσεις από την Bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
22:00Λιλ - Λανς -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.75 ]ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
22:00Κάντιθ - Γρανάδα -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.80 ]ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ
14:30Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ -:- [ 4.75 | 3.80 | 1.73 ]15:00Μίλγουολ - Γουέστ Μπρομ -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.38 ]
17:00Κάρντιφ - Σάντερλαντ -:- [ 2.50 | 3.00 | 3.00 ]
17:00ΚΠΡ - Μπέρμιγχαμ -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
17:00Νόριτς - Πλίμουθ -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]
17:00Πρέστον - Ρόδεραμ -:- [ 1.53 | 4.20 | 6.50 ]
17:00Σαουθάμπτον - Μίντλεσμπρο -:- [ 1.53 | 4.50 | 5.50 ]
17:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Σουόνσι -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.88 ]
17:00Χαλ - Στόουκ -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.75 ]
17:00Χάντερσφιλντ - Κόβεντρι -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.30 ]
19:30Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.91 ]
22:00Γουότφορντ - Λιντς -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.55 ]
ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία
17:00Γουίγκαν - Μπάρτον -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.80 ]17:00Γουίκομπ - Πόρτσμουθ -:- [ 3.30 | 3.50 | 2.10 ]
17:00Έξετερ - Τσάρλτον -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
17:00Λίνκολν - Λέιτον Όριεντ -:- [ 2.00 | 3.40 | 4.00 ]
17:00Μπάρνσλεϊ - Κέιμπριτζ -:- [ 1.45 | 4.50 | 7.00 ]
17:00Ντέρμπι - Μπλάκπουλ -:- [ 1.91 | 3.50 | 4.20 ]
17:00Πήτερμπορο - Καρλάιλ -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]
17:00Πορτ Βέιλ - Μπρίστολ Ρόβερς -:- [ 2.38 | 3.50 | 2.80 ]
17:00Ρέντινγκ - Νορθάμπτον -:- [ 1.73 | 4.00 | 4.75 ]
17:00Σριούσμπερι - Όξφορντ Γιουνάιτεντ -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.10 ]
17:00Στίβενεϊτζ - Μπόλτον -:- [ 2.88 | 3.40 | 2.45 ]
17:00Φλίτγουντ - Τσέλτεναμ -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία
17:00Άκρινγκτον - Μόρκαμ -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.10 ]17:00Γουίμπλετον - Χάροουγκεϊτ -:- [ 1.57 | 4.00 | 6.00 ]
17:00Κόλτσεστερ - Νιουπόρτ -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
17:00Κρόλεϊ - Ντονκάστερ -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.10 ]
17:00Μίλτον Κέινς Ντονς - Γουόλσολ -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
17:00Μπάροου - Γκρίμσμπι -:- [ 1.91 | 3.60 | 4.00 ]
17:00Μπράντφορντ - Τρανμίρ -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]
17:00Ρέξαμ - Μάνσφιλντ -:- [ 2.45 | 3.75 | 2.70 ]
17:00Σάλφορντ - Σάτον -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.80 ]
17:00Σουίντον - Νότς Κάουντι -:- [ 2.30 | 3.60 | 3.00 ]
17:00Τζίλιγχαμ - Κρου -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]
17:00Φόρεστ Γκριν - Στόκπορτ -:- [ 6.00 | 3.80 | 1.60 ]
ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
17:00Γιόρκ - Τσέστερφιλντ -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.38 ]17:00Γκέιτσχεντ - Ρότσντειλ -:- [ 1.62 | 4.00 | 4.75 ]
17:00Γουόκινγκ - Ίστλιχ -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.20 ]
17:00Έμπσφλίτ - Σάουθεντ -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.38 ]
17:00Κιντερμίνστερ - Άλτρινκχαμ -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.00 ]
17:00Μέιντενχεντ - Όλντερσοτ -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]
17:00Μπόρεχαμ Γούντ - Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ -:- [ 2.75 | 3.50 | 2.38 ]
17:00Ντόρκινγκ - Μπρόμλεϊ -:- [ 3.50 | 3.50 | 2.05 ]
17:00Όλνταμ - Φίλντε -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]
17:00Οξφόρδη - Γουελντστόουν -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.83 ]
17:00Σόλιχαλ - Μπαρνέτ -:- [ 3.75 | 3.60 | 1.95 ]
17:00Χάρτλπουλ - Χάλιφαξ -:- [ 2.38 | 3.60 | 2.80 ]
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς
15:00Γκλούσεστερ - Μπράκλεϊ Τάουν -:-17:00Άλφρετον - Ράσαλ -:-
17:00Μπάνμπουρι - Χέρεφορντ -:-
17:00Μπάξτον - Τσέστερ -:-
17:00Μπλάιθ - Κέρζον Άστον -:-
17:00Μπόστον - Πήτερμπορο Σπορτς -:-
17:00Ντάρλινγκτον - Κόρλεϊ -:-
17:00Σάουθ Σίλντς - Σπένιμουρ -:-
17:00Σκάνθορπ - Κινγκς Λιν -:-
17:00Σκάρμπορορ - Ουόρινγκτον Τάουν -:-
17:00Τάμγουορθ - Μπίσοπς Στόρτφορντ -:-
17:00Φάρσλεϊ - Σάουθπορτ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος
17:00Γέοβιλ - Τορκί -:-17:00Γουέλινγκ - Ντόβερ -:-
17:00Ίστμπουρν Μπόρο - Μέιντστόουν -:-
17:00Μπαθ - Γουέιμάουθ -:-
17:00Ουέστον-Σούπερ-Μάρε - Τόντον Τάουν -:-
17:00Σεντ Άλμπανς - Μπρέιντρι -:-
17:00Τσέλμσφορντ - Ντάρτφορντ -:-
17:00Φάρνομπορο - Τσίπενχαμ -:-
17:00Χάβαντ - Ουόρθινγκ -:-
17:00Χάμπτον & Ρίτσμοντ - Τόνμπριτζ -:-
17:00Χέμελ Χέμπστεντ - Αβελέι -:-
19:00Τρούρο - Σλάου Τάουν -:-
ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον
17:00Άστον Γιουνάιτεντ - Ουίτμπι -:-ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου
17:00Τέλφορντ - Ρέντιτς -:-17:00Χίτσιν - Νίντχαμ Μάρκετ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου
17:00Μπάσινγκστόουκ - Γκόσπορτ Μπόρο -:-17:00Πούλ - Τότον -:-
17:00Τσέσαμ - Χάγιες & Γέντινγκ -:-
17:00Χάνγκερφορντ - Μπράκνελ Τάουν -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον
17:00Κρέι Ουόντερερς - Τσάταμ -:-17:00Φόλκερστοουν - Λιούιζ -:-
17:00Χάρινγκεϊ - Χάστινγκς -:-
21:45Κόνκορντ - Κάρσαλτον -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2
14:00ΑναβολήΚρίσταλ Πάλας U21 - Τότεναμ U21 -:-ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
15:00Μπέρνλι U21 - Κρου U21 -:-15:00Τσάρλτον U21 - Μπόρνμουθ U21 -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18
13:00Μίντλεσμπρο U18 - Σάντερλαντ U18 -:-ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
14:30Καμπάλα - Νέφτσι Μπακού -:-17:00Καπάζ - Καραμπάγκ -:-
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Ι Λίγκα
13:00Ζακατάλα - Μόικ Μπάκου -:-14:00Ιμισλί - Σάμακι -:-
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Αντάμα Σίτι - Σεντ Τζορτζς -:-18:00Χαντιγιά Χοσανά - Χαμπέριχο Ντούραμε -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00Εγνάτια - Κούκσι -:-20:00Βλάζνια - Ερτζένι -:-
20:00Τίρανα - Τέουτα -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: Κύπελλο Αλγερίας
23:00Ανάμπα - Κονσταντίν -:-23:00Μοσταγκάνεμ - Χουσεΐν Ντέι -:-
23:00Μπελούιζνταντ - Ολυμπίκ Ακμπού -:-
23:00Μπίσκρα - Οράν -:-
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
16:00Λούντα Σουλ - Μπράβος ντο Μακίς -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ
01:00Ροζάριο Σεντράλ - Μπαράκας Σεντράλ 1:2 [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]02:00Ιντστιτούτο Κόρντομπα - Αργεντίνος Τζούνιορς 1:2 [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
23:00Ντεφένσα Τζουστίτσια - Εστουδιάντες -:- [ 2.88 | 3.00 | 2.70 ]
23:00Τίγκρε - Μπελγκράνο -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.80 ]
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
20:00Γκιγιέρμο Μπράουν - Ταγιέρες Εσκαλάντα -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.30 ]00:05Αγκροπεκουάριο - Κίλμες -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.20 ]
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
02:30Σαν Μαρτίν Μ. - Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο 0:023:00Σπορτίβο Εστουντιάντες - Μπιμπλιοτέκα Ατένας -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
20:00Ναούτικο Χακοάι - Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν -:-20:30Ντεπορτίβο Καμιονέρος - Μπελγκράνο Τζάρατε -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
01:00Μπελγκράνο Γ - Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ 2:016:00Σαν Λορέντζο Γ - Ιντεπεντιέντε Γ -:-
20:00Μπόκα Τζούνιορς Γ - ΚΑ Πλατένσε Γ -:-
ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
13:00Γκαντζασάρ - Λερναΐν Αρτσάκ -:-13:00Νικάρμ - Αραράτ 2 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ
10:45Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ - Γουέστερν Γιουνάιτεντ -:- [ 1.91 | 4.50 | 3.20 ]ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών
08:00Αδελαϊδά Γ - Νιουκάστλ Γ 0:8ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:30Αούστρια Βιέννης - Λιτς -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.75 ]ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
19:10Λέομπεν - Κάφενμπεργκ -:-19:10Σεντ Πόλτεν - Αμστέτεν -:-
21:30Ριντ - Γκράτζερ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
20:00Μάρτσφελντ - ΤΒΛ Ελέκτρα -:-20:00Ντράσμπεργκ - Νιουζίντλ -:-
20:30Αρντάγκερ - Βίνερ -:-
20:30Κρέμσερ - Όμπερβαρτ -:-
20:30Τραϊσκίρχεν - Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
20:00Βάιτζ - Άλερχάιλιγκεν -:-20:00Βάλερν/Σεντ Μάριενκιρχεν - Κλάγκενφουρτ -:-
20:00Γκλάισντορφ - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) -:-
20:00ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) - Βόκλαμαρκτ -:-
20:00Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ - Βόιτσμπεργκ -:-
20:00Χόγκο Ουέλς - Ντόιτσλαντσμπέργκερ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
19:00Μοτζ/Σιλτζ - Ιμστ -:-19:30Σααλφέλντεν - Βόλφουρτ -:-
20:00Σβατζ - Γιόχαν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
20:30Λεϊδαπρόντερσντορφ - Ντόιτσκρουτζ -:-20:30Μαρτζ - Ράντερσντορφ -:-
20:30Μπαντ Σόεμπρουν - Τόεκομστ Μπορσμπέκε -:-
20:30Πάαρντορφ - Χαμπτούμ -:-
21:00Πίνκαφελντ - Σάτεντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
20:30Ζβετλ - Κέτινγκμπρουν -:-20:30Κιλμπ - Λάνγκενρορ -:-
20:30Όρτμαν - Σκρεμς -:-
21:00Νόισταντ - Κόρνεμπεργκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
19:00Περγκ - Εντελβάις -:-20:00Άσκο Όεντ - Μπαντ Λεονφέλντεν -:-
20:00Σάλερμπακ - Μίσελντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
19:00Γκρόντιχ - Σίζενχαϊμ -:-19:00Σεεκίρχεν - Μπράμπεργκ -:-
20:00Αντνέτ - Γκέλινγκ -:-
20:00Έγκεντορφ - SAK 1914 -:-
20:00Μπούρμους - Χάλεϊν -:-
20:00Πουχ - Ουνιόν Χέντορφ -:-
20:30Κουχλ - Στρασβάλκεν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
20:00Κοφλάχ - Σταντβέρκε Μπρουκ/Μουρ -:-20:00Λάφνιτς (Ερασ.) - Φάρστενφελντ -:-
20:00Τίλμιτς - Κάλσντορφ -:-
20:00Φέρινγκ - Ίλτζερ -:-
20:00Φράουενταλ - Χέιλιγκενκρουζ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ
20:00Τιρόλ (Ερασ.) - Κούντλ -:-20:00Φούγκεν - Βολς -:-
20:30Κιτζμπούελ - Βόλντερς -:-
ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς
20:00Σίμπα - Αλ Αχλί -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.50 ]ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
21:45Γάνδη - Σταντάρ Λιέγης -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ
21:00Μπέερσχοτ - Γκενκ U23 -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]21:00Μπριζ U23 - Ντέντερ -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.53 ]
ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21
21:00Σεντ Τρούιντεν U21 - RFC Ντε Λιζ U21 -:-ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων
21:30Φεμίνα Βόλουβε Γ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ Γ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
21:30Γκενκ Γ - Άντερλεχτ Γ -:-ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα
01:30Ντεπορτίβο Ταχίρα - Μετροπολιτάνος 2:022:00Ζαμόρα - Ανγκοστούρα -:-
ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα
02:00Μπλούμινγκ - Ορόρα 1:0 [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο
21:45Γκλεντόραν - Λίνφιλντ -:-ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Liga BiH
15:00Ίγκμαν Κόνιτς - Σλόγκα Ντομπόι -:-17:00Τάζλα Σίτι - Σαράγεβο -:-
21:00Ζελιέζνιτσαρ - Βελέζ Μόσταρ -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα
14:00Πιρίν - Έταρ -:- [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]16:30Αρντά - Λέφσκι Κρούμοβγκραντ -:- [ 1.95 | 3.40 | 4.20 ]
19:00Λέφσκι Σόφιας - Σλάβια Σόφιας -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε
01:00Σάο Πάουλο ΑΠ - Τρεμ 1:3ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο - Θέσεις 5η - 8η
01:30ΑΘλέτικ Κλαμπ - Πούσο Αλέγκρε 3:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραένσε - Πλέι Οφς
01:00Τούνα Λούζο - Ρέμο 1:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα - Πλέι Οφς
02:35Παλμέιρας - Νοβοριζοντίνο 1:0 [ 1.30 | 5.50 | 9.00 ]ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
20:00Χέρτσιλιο Λουζ U20 - Αβάι U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
20:00Οπεράριο PR U20 - Προυντεντόπολις U20 -:-20:30Παρανά Σ. Τ. Σ. U20 - ΑΑ Ιγκουάτσου U20 -:-
20:30Τσιανόρτε U20 - Αραπόνγκας U20 -:-
20:30Χόουπ Ιντερνάσιοναλ U20 - Ατλέτικο Παραναένσε U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
21:00Φεροβιάρια Γ - Κρουζέιρο Γ -:-23:00Ατλέτικο Μινέιρο Γ - Φλαμένγκο Γ -:-
00:00Σάντος Γ - Μπραγκαντίνο Γ -:-
00:00Φλουμινένσε Γ - Σάο Πάολο Γ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ
20:30Λε Μαν - Επινάλ -:-20:30Μαρινιάνε ZKM - Βερσέιγ -:-
20:30Ντιζόν - Νιμ -:-
20:30Σατορού - Μαρτίγκ -:-
20:30Σολέ - Ερυθρός Αστέρας -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες
22:00Παρίσι Γ - Μονπελιέ Γ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
14:00Χέρτα Βερολίνου II - Λοκομοτίβ Λειψίας -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
14:00BTS Νέσταντ - Γκιστεμούντερ -:-ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα
17:00Ντίλα Γκόρι - Ιμπέρια 1999 -:-18:00Κολκέτι 1913 - Τελαβί -:-
19:00Ντιναμό Μπατούμι - Τορπέντο Κιουταΐσι -:-
ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2
17:00Λοκομοτίβι Τιφλίδας - Στούρμι -:-ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:45Γκουαστατόγια - Κοατεπέκε 0:0ΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Λαντσπόκαλ
17:30Νόρντζελαντ - Άαρχους -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.33 ]20:00Σίλκεμποργκ - Φρεντερίτσια -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.50 ]
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
15:00B93 Γ - Άαλμποργκ Γ -:-ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Κόγκε Γ - Κέλντινγκ Γ -:-ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
02:00Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - Ιμπαμπούρα 5:0 [ 1.30 | 5.25 | 7.50 ]ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
23:30Τσακαρίτας - Μάντα 1:0ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ
20:30Ξαμάξ - Σαφχάουζεν -:-20:30Σταντ Νιόν - Σιόν -:-
21:15Μπελιντζόνα - Ααράου -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
14:30Κουρεσάαρε - Ταλίνα Κάλεφ -:-ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
14:00Βίιμσι Γ - Ταλίνα Κάλεφ Γ -:-14:00Σάκου Σπόρτινγκ Γ - Ταμπασαλού Γ -:-
17:00Φλόρα Γ - Αραράτ Γ -:-
19:00Ταμέκα Τάρτου Γ - Πόλβα Λούτος Γ -:-
ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
15:00Γιαντά - Ντάιναμοζ -:-15:00Χαϊλάντερς - Σίμπα Μπόρα -:-
15:00Χουάνγκε - Μπουλαβάγιο Τσιφς -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
20:00Αλ-Ουαντά - Αλ-Αχλί Ντουμπάι -:-20:00Ιτιχάντ Κάλμπα - Αϊμάν -:-
ΗΠΑ: MLS Next Pro
00:00Σινσινάτι 2 - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 2:301:00Σικάγο Φάιρ II - Φιλαδέλφια Γιούνιον II 2:1πέν.
02:00Χιούστον Ντάιναμο 2 - Όστιν II 0:1
ΗΠΑ: USL Λιγκ 1
01:30Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Σποκέιν Βελόσιτι 2:1ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
23:00ΑναβολήΚλαμπ ντε Λυών - Κάπο -:-23:00ΑναβολήΜίτσιγκαν Σταρς - Ίρβαϊν Ζέτα -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
12:00Τόκυο Βέρντι - Κυότο -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.88 ]ΙΝΔΙΑ: I-League 2
12:30Κένκρε - Μπενγκαλούρου Γιουνάιτεντ -:-12:30Μπενγκαλούρου - Γιουνάιτεντ Σπορτς Κλαμπ -:-
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
15:30Μαντούρα Γιουνάιτεντ - Σλίμαν -:-15:30ΠΣΜ Μακασάρ - Μπόρνεο -:-
15:30ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα - PSIS Σεμαράνγκ -:-
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
21:30Αλ Σαλτ - Σαχάμπ -:-ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
21:45Γουότερφορντ - Σλάιγκο Ρόβερς -:- [ 2.63 | 3.10 | 2.75 ]21:45Ντέρι Σίτι - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ -:- [ 1.83 | 3.40 | 4.33 ]
21:45Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ - Σεντ Πάτρικς -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
21:45Σάμροκ Ρόβερς - Μποέμιανς -:- [ 1.50 | 4.20 | 7.00 ]
21:45Σέλμπουρν - Ντάνταλκ -:- [ 1.75 | 3.50 | 5.00 ]
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
21:45Κέρι - Ουέξφορντ -:-21:45Κορκ Σίτι - Άθλον Τάουν -:-
21:45Λόνγκφορντ - ΓΚ Ντάμπλιν -:-
21:45Μπρέι - Κόουβ Ράμπλερς -:-
21:45Τρίτι Γιουνάιτεντ - Φιν Χαρπς -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λιγκ Καπ Γυναίκες - Πλέι Οφς
15:00Βαλούρ Γ - Μπρέινταμπλικ Γ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
21:30Μπούργκος - Εσπανιόλ -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.10 ]ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
18:00Τορίνα - Εσκομπέντο -:-18:30Λαρέντο - Βιμενόρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
12:45Τόνα - Καστελντέφελς -:-13:00Βιγιαφράνκα - Γκράμα -:-
13:00Πρατ - Ολότ -:-
17:00Ραπιτέντσα - Μολερούσα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
12:30Καστελονένσε - Καστεγιόν Β -:-18:00Ουτιέλ - Οντινιέντ 1931 -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7
13:00Τρες Κάντος - Πάρλα -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
18:00Φελανίτς - Σαντανίι -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
14:00Λας Πάλμας Β - Βιλα Σάντα Μπριγκίντα -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13
13:00Ντεπορτίβο Μινέρα - UCAM Μούρθια Β -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14
13:00Φουέντε ντε Κάντος - Αζουάγκα -:-13:30Ολιβένθα - Χαραΐθ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16
13:00Καζαλαρέινα - Αλφάρο -:-ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ
15:00Νοφ Χαγκαλίλ - Μπνέι Γιέχουντα -:-15:00Ράματ Γκαν - Ιρόνι Ταϊμπέριαζ -:-
15:00Σμόνα - Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ -:-
15:00Χαποέλ Αφούλα - Λέτζιον -:-
15:00Χάποελ Κφαρ Σαμπά - Νες Ζιόνα -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ
12:35Ιρόνι Νεσέρ - Χαποέλ Ραανανά -:-13:00Μακάμπι Ναζαρέτ - Μακάμπι Κιριάτ Ατά-Μπιαλίκ -:-
13:00Χαποέλ Κοκάμπ - Τζέιρε Ουμ Ελ Φαχέμ -:-
13:15Μακάμπι Νουϊεϊντάτ Αχμάντ - ΜΣ Τιρά -:-
12:00Άιρονι Μοντίν - Μπεϊτάρ Νόρντια Ιερουσαλήμ -:-
12:40Ντιμόνα - Χαποέλ Μπικάτ Χαγιαρντέν -:-
12:45Μακάμπι Άιρονι Ασντόντ - Μακάμπι Γιαβνέ -:-
13:30Μακάμπι Άιρονι Κιριάτ Μαλαχί - Χαποέλ Μαρμόρεκ -:-
13:30Χάποελ Μπνί Λοντ - Χαποέλ Ερτζλίγια -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C
15:30Καμπονταρσέγκο - Ουνιόν Κλοντιένσε -:-16:30Μπολτζάνο - Έστε -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2
15:30Σαλερνιτάνα U19 - Μονόπολι U19 -:-15:30ΣΠΑΛ U19 - Βιτσέντζα U19 -:-
16:00Μπρέσια U19 - Αλμπινολέφε U19 -:-
16:30Τσιταντέλα U19 - Ουντινέζε U19 -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:30Ίντερ Γ - Ρόμα Γ -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες
15:30Τσεζένα Γ - Λάτσιο Γ -:-ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Ντράγκον ντε Γιαουντέ - Έντινγκ Σπορ -:-16:30Τονέρ - Έγκλε Μούνγκο -:-
ΚΑΤΑΡ: QSL
20:30Ουμ-Σαλάλ - ΜουαΪτέρ -:-20:30Σαμάλ - Αλ Αχλί -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
13:35Σένζεν Ζινπενγκτσένγκ - Κανγκζού Μάιτι Λάιονς -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.75 ]ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
55'Σαανξί Τσανγκάν Γ - Γιονγκτσουάν Τσασάν Γ 0:0ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
40'Αλντιέρ - Καρά Μπαλτά 0:011:30Καντ - Αλαΐ Ος -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
00:00Αλιάντζα Πετρολέρα - Ντεπόρτες Τολίμα -:- [ 2.88 | 3.40 | 2.45 ]ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
16:00Βίτα Κλαμπ Μοκάντα - Κόντζο -:-16:00ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ - Τσεμινότς -:-
16:00Λέοπαρντ - AS BNG -:-
19:00Ζουκ - Νάθαλις -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
11:45Ελσίνκι (Φιν) - PK-35 (Φιν) -:-13:00PEPO (Φιν) - Γίπο (Φιν) -:-
13:00Εκενάς (Φιν) - ΚαΠα (Φιν) -:-
14:00Βάασα (Φιν) - Γιάρο (Φιν) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΙλβ (Φιν) - Λάχτι (Φιν) -:-
16:30Κλουμπί 04 (Φιν) - ΣαλΠα (Φιν) -:-
17:00Ιλβ (Φιν) - Ούλου (Φιν) -:-
17:00Μάριεχαμν (Φιν) - KTP (Φιν) -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες
19:00Ιαπωνία U16 Γ - Σουηδία U16 Γ -:-19:15Γαλλία U16 Γ - Μεξικό U16 Γ -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες
14:00Τρέλεμποργκ Γ (Σου) - Βιτσιό Γ (Σου) -:-14:30Μπρομαποϊκάρνα Γ (Σου) - Γκάμλα Ουπσάλα Γ (Σου) -:-
ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Αλ-Φαχαχίλ - Αλ Καντισίγια -:-ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
16:50Ίστρα 1961 - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.38 ]19:00Σλάβεν Μπελούπο - Όσιγιεκ -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.20 ]
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
14:45Τσιμπάλια - Ζρίνσκι Οσιγιέτσκο -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.80 ]16:30Σολίν - Γιαρούν -:- [ 1.85 | 3.40 | 3.60 ]
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
16:30Κουστοσίγια - Γιαντράν LP -:-16:30Μπιέλοβαρ - Γκρόμπνιτσαν -:-
16:30Ντραγκοβόλιατς - Ντούγκο Σέλο -:-
16:30Οπατίγια - Ζντράλοβι -:-
19:00Κάρλοβατς - Χρβάτσε -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HNL Γυναίκες
14:00Χάιντουκ Σπλιτ Γ - Ντιναμό Μάκσιμιρ Γ -:-ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Απόλλων Λεμεσού - ΑΕZ Ζακακίου -:-19:00Δόξα Κατωκοπιάς - Οθέλλος Αθηαίνου -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
16:00Γιέλγκαβα - Μέτα/ΛΟ -:-ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Liga Women
14:00Ρίγκας Γ - Λέτσαβα Γ -:-16:00Ρίγα Γ - Ολέν Γ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ - Άρσεναλ Τζέρζινσκ -:-18:00Δυναμό Μπρεστ - Σμόργκον -:-
ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων
14:15Τανταμόν - Τρίπολη -:-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α
19:00Μπάνγκα - Ντζιουγκάς Τελσιάι -:-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
18:00Κάουνο Ζαλγκίρις 2 - Νεβεζίς Κενταϊνιάι -:-18:00Πανεβέζις 2 - BE1 NFA -:-
18:00Σιαουλιάι 2 - Νεπτούνας -:-
ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ
13:00Γκαλά - Γιουνιβέρσιτι οφ Μακάου -:-15:00Τακ Τσουν Κα Ι - Χανγκ Σάι -:-
ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
00:00Κοκάμπ Μαρακές - Χασάνια Αγκαντίρ 1:200:00Μάγκρεμπ Φεζ - IR Ταγγέρη 3:2πέν.
00:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Ντιφαά Ελ Γιαντιντί -:-
00:00Τσαμπάμπ Μοχαμεντία - Γιουσουφιά Μπερετσίντ -:-
ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
00:30Κσαρ - Εντού 1:102:30Γκάρντε Νασιονάλε - Νουακτσότ Κινγκς 1:3
00:30Τεβρά-Ζέινα - Ίντερ Νουακτσότ -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
03:05Ατλέτικο Μορέλια - Βενάντος 3:405:05Ντοράντος ντε Σιναλόα - Aτλάντε 0:3
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
18:00Κορεκαμίνος 2 - Σαλτίλο -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β
20:00Ντεπορτίβο Ντόνγκου - Κάγια Ομπλάτος -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα
17:00Κλαμπ Αμέρικα U23 - Ατλέτικο Σαν Λουίς U23 -:-18:00Μαζατλάν U23 - Κλαμπ Τιχουάνα U23 -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
05:00Μοντερέι Γ - Κλαμπ Τιχουάνα Γ 3:123:45Κρούζ Αζούλ Γ - Κλαμπ Αμέρικα Γ -:-
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Σπάρτα Σελεμέτ - Σάζαν -:-ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:15Μπαβάριανς - Κβοντ -:-ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
11:15Μοχαμεντάν - Φόρτις -:-11:15Σεΐκ Τζαμάλ - Σεΐκ Ράσελ -:-
11:15Σιταγκόνγκ Αλμπαχάν - Μπανγκλαντές Πολίς -:-
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Μασιτόακα - Οράπα Γιουνάιτεντ -:-16:00Νίκο Γιουνάιτεντ - Γουανένγκ Γκάλαξι -:-
16:00Ταφίκ - Χόλυ Γκοστ -:-
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U17 - Τελικό Γκρούπ
23:00Βραζιλία U17 Γ - Κολομβία U17 Γ 2:201:30Εκουαδόρ U17 Γ - Παραγουάη U17 Γ 1:0
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WK Λιγκ Γυναικών
55'Μποεούν Σανγκμού Γ - Ιντσεόν Χιουντάι Στιλ Ρεντ Έιντζελς Γ 0:012:00Σεούλ Γ - Γκιεονγκτζιού Γ -:-
12:00Σουβόν Γ - Τσανγκνιεόνγκ Γ -:-
12:00Χβατσεόν Γ - Σεγιόνγκ Σπορτσότο Γ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
21:00FC Αϊντχόφεν - Καμπούρ -:- [ 2.63 | 3.60 | 2.55 ]21:00Γκράαφστσαπ - Γιονγκ ΑΖ Αλκμάαρ -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.75 ]
21:00Έμμεν - Γιόνγκ Άγιαξ -:- [ 1.50 | 5.00 | 5.25 ]
21:00Μπρέντα - MVV Μάαστριχτ -:- [ 1.40 | 5.50 | 6.50 ]
21:00Ντεν Μπος - Ντόρντρεχτ -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.95 ]
21:00Ντεν Χάαγκ - Γκρόνινγκεν -:- [ 2.80 | 3.40 | 2.45 ]
21:00Τέλσταρ - Γιονγκ Ουτρέχτης -:- [ 1.73 | 3.80 | 5.00 ]
21:00Φένλο - Ος -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.25 ]
21:00Χελμόντ - Βίλεμ -:- [ 4.33 | 3.60 | 1.83 ]
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε
20:00Κλοετίνγκε - Χόεκ -:-ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Κόναζ Νόμαντς - Νιουτάουν -:-ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Κόλουιν Μπέι - Αμπερίστγουιθ -:-14:30Μπάρι - Πένυμποντ -:-
14:30Ποντιπρίντ - Χάβφορντγουέστ -:-
ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος
16:00Κάρμαρθεν - Κβαμπράν Σέλτικ -:-16:00Μπαγκλάν Ντράγκονς - Λάντγουιτ Μέιτζορ -:-
16:30Άμανφορντ - Καεράου Έλί -:-
16:30Αφάν Λίντο - Αμπεργκάβενι Τάουν -:-
16:30Λανέλι - Πονταρντάβε -:-
16:30Τρέφελιν - Γκόιτρ Γιουνάιτεντ -:-
21:30Κάμπριαν & Κλάινταχ - Αμπερτίλερι Μπλούμπερντς -:-
ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς
16:30Γκρέστφορντ - Ράθιν -:-16:30Λάνιντλοεζ Τάουν - Τσιρκ ΑΑΑ -:-
16:30Λάντουντνο - Χόλυουελ -:-
16:30Μολντ Αλεξάντρα - Κέρσους -:-
16:30Μπάκλεϊ - Γκίλσφιλντ -:-
16:30Πόρθμαντογκ - Έρμπας -:-
21:30Πρεστάτιν - Φλιντ Τάουν -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
21:00Ακαδημία Πούσκας - Φέχερβαρ -:- [ 1.67 | 3.75 | 4.50 ]ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Αϊρτέλ Κιταρά - ΜΟΛ -:-15:00Ουακίσο Τζάιαντς - ΝΕΚ -:-
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:00ΟΚΜΚ - Μπουνιοντκόρ -:-16:15Κιζιλκούμ - Λοκομοτίβ Τασκένδης -:-
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Προ Λίγκα
12:30Ολυμπίκ-Μομπιούζ - Μασάλ Μουμποράκ -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00Μαριούπολ - Πρικαρπάτια -:-13:00Καρπάτι Λβιβ - ΒΙκτόρια -:-
13:30Λίβγι Μπέρεγκ - Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:30Ποντίλια Κμελνίτσκι - Κρεμίν -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
13:00Τσάικα Πετροπάβλιφσκα Μπορσχάιφκα - Ζβίαγκελ -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
12:00Βέρες Ρίβνε U19 - Κρίβμπας 2020 U19 -:-12:00Ζίτομιρ U19 - Τσερνομόρετς Οδησσού U19 -:-
12:00Μινάι U19 - Ολεξάντριγια U19 -:-
13:00Ομπολόν Κιέβου U19 - Σαχτάρ Ντόνετσκ U19 -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
17:30Τσέρο Λάργκο - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο -:- [ 2.38 | 3.00 | 3.00 ]21:00Πενιαρόλ - Νασιονάλ -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.40 ]
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Κύπελλο Ουρουγουάης
01:30ΑναβολήΡίβερ Πλέιτ - Ντιφενσορ Σπόρτινγκ -:-ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
03:00Αλιάνσα Λίμα - Λος Τσάνκας 3:0 [ 1.20 | 6.00 | 13.00 ]ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
17:30UNSAAC Γ - Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I
13:00Γιαγκιελόνια II - Ούνια Σκιερνιέβιτσε -:-20:26Μπρον Ραντόμ - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
13:00Πογκόν Στσζέτσιν II - Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι -:-15:00Σολέτς Κουγιάφσκι - Σβιτ Σκόλβιν -:-
16:30Λούτζινο - Νότετς Τσζάρνκοφ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
14:00Γκόρνικ Ζάμπρζε II - Κλούσζμπορκ -:-17:00Βάρτα Γκορζόφ - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
16:30Κσζο Οστρόβιετς - Σοκόλ Σιενιάβα -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
13:00Κρακόβια U19 - Άρκα Γκντίνια U19 -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
17:30Ζιλ Βιθέντε - Φαμαλικάο -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.20 ]20:00Μπενφίκα - Τσάβες -:- [ 1.10 | 10.00 | 23.00 ]
22:30Εστρέλα ντα Αμαντόρα - Σπόρτινγκ -:- [ 13.00 | 7.00 | 1.20 ]
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
13:00Ος Μπελενένσες - Φεϊρένσε -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.75 ]16:00Πάσος Φερέιρα - Ολιβεϊρένσε -:- [ 1.55 | 4.00 | 6.00 ]
17:30Τοντέλα - Βιλαβερντένσε -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.25 ]
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ - Γκρουπ A
17:00Μονταλέγκρε - Λιμιάνος -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ Πριο - Γκρουπ C
17:00Ουνιάο Ντε Κοΐμπρα - Αλβέρκα Β -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:30Λεϊσόες U23 - Ακαντόμικο Βισέου U23 -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:00Φαρένσε U19 - Βιτόρια Γκιμαράες U19 -:-ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Αμαγκαγιού - Μαρίνς -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:30Βολουντάρι - Χερμανστάντ -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.55 ]ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Σεπσί - Κλουζ -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Αεροστάρ - Μπρόντοτς -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Ράμνιτσου Σαράτ - Σουτέστι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Καλαράσι - Αγκρικόλα Μπορτσέα -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Δυναμό Βουκουρεστίου - Ντουναρέα Γκιουργκίου -:-15:00Ποπέστι Λεορντένι - Μπλεγιόι Βισπέστι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Πουτσιοάζα - Παουλέστι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Οντορέιου - Μπρασόφ -:-15:00Σεπσί 2 - Βιτορούλ Κουρίτα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Βαλτσέα - Βεντίτα Κολονέστι -:-17:00Τσετάτεα - Βιτορούλ Νταέστι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Ουνιρέα Μπασκόφ - Κουρτισοάρα -:-15:00Σπόρτινγκ Ροσιόρι - Πετρολούλ Ποτκοάβα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Γκιρόντα & Γκιαρμάτα Βι - Ντέβα -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 2 -:-15:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 - Τουρτσένι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Αβαντούλ Περιάμ - Τεζ Τσερμέι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα - Ουνιβερσιτάτεα ντιν Άλμπα Ιουλία -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Μεταλουργκιστούλ Τσουγκίρ - Αβαντούλ Ρεγκίν -:-15:00Τάργκου Μούρες 1898 - Ιντάστρια Γκάλντα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Ζαλάου - Σιγκέτου Μαρματιέι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Μπέιλ Φίλιξ - Μπαΐα Μάρε -:-15:00Σανατάτεα Κλουζ - Σάτου Μάρε -:-
ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:30Δυναμό Μόσχας - Ροστόφ -:-ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων
10'Ουράλ U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 0:012:00Δυναμό Μόσχας U19 - Φάκελ Βορονέζ U19 -:-
12:00Νίζνι Νόβγκοροντ U19 - Ροστόφ U19 -:-
14:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα U19 - UOR 5-Γιεγκόριεφσκ U19 -:-
14:00Τσερτάνοβο Μόσχας U19 - Έρενμπουργκ U19 -:-
16:00Ζενίτ U19 - Ακμάτ Γκρόζνι U19 -:-
16:00Κονόπλεφ Ακάντεμι U19 - Στρογκίνο Μόσχας U19 -:-
16:00Σότσι U19 - Ρουμπίν Καζάν U19 -:-
16:00Σπαρτάκ Μόσχας U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 -:-
18:00Βάλτικα U19 - Κράσνονταρ U19 -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
21:00Αλ Ακντούντ - Αλ Ραέντ -:- [ 2.38 | 3.20 | 2.80 ]21:00Αλ-Ετιφάκ - Αλ Αχλί (ΣΑρ) -:- [ 2.90 | 3.25 | 2.25 ]
21:00Αλ-Ιτιχάντ - Αλ Φεϊχά -:- [ 1.36 | 5.00 | 7.00 ]
21:00Αλ-Τααβόν - Αλ Χαζέμ -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.33 ]
21:00Ντάμακ - Αλ Καλίγ -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.10 ]
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία
20:30Αλ Αντάλ - Αλ Ταραί -:-20:45Αλ Καϊσομά - Αλ Σαφά -:-
20:45Αλ-Φαϊσαλί - Αλ Κολούντ -:-
21:00Αλ Αραμπί - Αλ Καντασίγια -:-
21:00Αλ Τζαμπαλαΐν - Οχόντ -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα
15:00Τσουκαρίτσκι - Νόβι Παζάρ -:-17:00Ράντνικ - Βοϊβοντίνα -:-
19:00ΙΜΤ Νόβι Βελιγραδίου - Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο -:-
19:00Μπάτσκα Τόπολα - Βόζντοβατς -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Γιεντίνστβο - Μέταλακ -:-16:00Ραντνίτσκι Βελιγραδίου - Σεβόινο -:-
20:00Ντουμπότσιτσα - Μάτσβα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
17:00BASK - Ζέμουν -:-ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
18:15ΑναβολήΟυίλμπερφορς Στράικερς - Ολντ Εντουάρντιανς -:-18:15ΑναβολήΣΛΙΦΑ - Μπαντάλ -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ
21:45Έιρ Γιουνάιτεντ - Ερντριεόνιανς -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.50 ]ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:30Ρουζομπέροκ - Ντουνάισκα Στρέντα -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
11:30Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Τάτραν Πρέσοφ -:-13:00Τρεμπίσοφ - Περτζάλκα -:-
16:00Πουχόφ - Ν. Κούμπιν -:-
18:00Ποχρόνιε - Κομάρνο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
13:00Ράτσα - Ποντκόνιτσε -:-16:00Ζβόλεν - Νόβε Μέστο -:-
16:00Μαλακί - Σερέντ -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
16:00Κρυστάλ - Λοκομοτίβα Κοζαρόβτσε -:-16:00Χουρμπάνοβο - Πάτα -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Ρογκάσκα - Μπράβο -:-18:30Μάριμπορ - Ραντόμλιγιε -:-
21:15Ντομζάλε - Μούρα -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
16:00Ιλιρίγια - Τρίγκλαβ Γκορένισκα -:-16:30Γιάντραν Ντεκανί - Ταμπόρ Σεζάνα -:-
19:30NK Κρκα - Φούζιναρ -:-
19:30Ρούνταρ - Τόλμιν -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
20:00Σενκούρ - Λιουμπλιάνα Σβόμποντα -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών
16:30Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ - Ραντόμλιγιε Γ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
15:00Βάσαλουντ - Κάρλμπεργκς -:-17:00Κάρλσταντ - Ταμπί -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
14:00Λαντς - Ρόζενγκαρντ -:-15:00Τορνς - Τορσλάντα -:-
16:00Φάλκενμπεργκ - Τρολάταν -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
16:00Τιμ TG FF - Λούλεα -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
15:00Άχλαφορς - Λίντκεπινγκ -:-15:00Γκοτιόντ - Βάνερσμποργκς -:-
15:00Σάφλε - Στένουνγκσουντς -:-
15:00Φόργουορντ - Γκρέμπεσταντς -:-
15:00Χέρεσταντς - Κούμλα -:-
17:00Κονγκαχάλα - ΑΙΚ Μοτάλα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
14:00Βίγκμπιχολμς - Οστεράκερ -:-15:00Ένκεπινγκ - Γκούτε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
14:00Κάρλσαμν - Χάσλχολμ -:-14:00Όστερλεν - Νόζαμπι -:-
16:00Κρίστιανσταν - Σίμρισχαμν -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ
14:00Ένσκεντε - Νίκεπινγκ -:-14:00Σμέντμπι - Σίλβια -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
15:00Άστριο - Τορντ -:-15:00Λάχολμς - Όκερο -:-
17:00Χιτάρπ - Μπεργκντάλενς -:-
20:00Βάρμπεργκς - Σαβεντάλενς -:-
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
20:00ASC Χαγιάμπ - Γκαρντέ-Κοτ -:-22:00Πορτ - CF GR/SIAF -:-
ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
12:00Μερβ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ -:-13:00Σαγκαντάμ - Ασγκαμπάτ -:-
ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
16:45Φούλα Εντιφίς - Εγκλόν -:-ΤΣΕΧΙΑ: FNL
19:00Βισότσινα Γιλάβα - Ντούκλα Πράγας -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.30 ]19:00Μπρνο - Σπάρτα Πράγας Β -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.33 ]
19:00Οπάβα - Κρόμεριτζ -:- [ 1.62 | 3.60 | 5.00 ]
19:00Πρίμπραμ - Βλάσιμ -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.25 ]
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
11:15Αντμίρα Πράγας - Βλτάβιν -:-11:30Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β - Κράλουφ Ντβούρ -:-
16:00Χοστούν - Πολβτάφσκα ΦΑ -:-
17:30Ντομάζλιτσε - Βικτόρια Πλζεν Β -:-
19:00Πίσεκ - Ντούκλα Πράγας Β -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:30Κόλιν - Γιάμπλονετς Β -:-16:00Μπάνικ Μοστ-Σου - Μλάντα Μπόλεσλαβ Β -:-
17:00Βέλβαρι - Τέπλιτσε Β -:-
17:30Ζιβάνιτσε - Χράντεκ Κράλοβε Β -:-
19:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου -:-
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
16:00Μπλάνσκο - Σταρτ Μπρνο -:-16:00Ουχέρσκι Μπροντ - Ζλιν Β -:-
16:00Χοντόνιν - Ζλίνσκο -:-
16:30Φρίντεκ-Μιστέκ - Κάρβινα Β -:-
18:00Χράνιτσε - Μπρο Μποχούνιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία
15:00Μαριάνσκε Λάζνε - Τσέσκι Κρουμλόφ -:-17:30Κλατόβι - Πέτριν Πλζεν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
11:00Μπρέζοβα - Χρέμπεκ -:-11:15Μέτεορ Πράγας - Σλάνι -:-
11:15Μπράντις ναντ Λάμπεμ - Λούνι -:-
11:15Νερατόβιτσε - Χόμουτοφ -:-
11:15Ουζέντ Πράγας - Στέτι -:-
15:00Τσέσκι Μπροντ - Οστρόφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
11:30Ντομπρόβιτσε - Ζενίτ Κάσλαβ -:-11:30Σπόγιε Πράγας - Βέλκε Χάμρι -:-
17:00Χλίνσκο - Τορνόφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
12:00Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου - Βέλκα Μπάιτς -:-16:00Λανζχότ - Ζνταρ ναντ Σαζαβού -:-
16:00Λίσεν Β - Βέλκε Μετζιρίτσι -:-
16:00Πόλνα - Πελχρίμοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
11:30Σλάβιτσιν - Μπάτοφ -:-16:00Πρερόφ - Νόβι Γίτσιν -:-
16:00Σκάστιτσε - HFK Όλομουτς -:-
16:00Χολέσοφ - Βσέτιν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
11:15Βράτιμοφ - Χάβιροφ -:-15:00Μπρίντλιτσνα - Βαλάσκε Μετζιρίτσι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
11:15Μιρόβιτσε - Τρεμπόν -:-16:00Ολέζνικ - Μάλσε Ρούντνε -:-
16:00Χλουμπόκα ναντ Βλταβού - Τρεμπέτιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
11:15Κούριμ - Κρούμβιρ -:-11:30Σβράτκα Μπρνο - Μπιστρτς -:-
12:00Μοράφσκα Σλάβια - Ραγιέκο -:-
16:00Μούτενις - Μποσονόχι -:-
16:30Κούνστατ - Ρατισκόβιτσε -:-
16:30Μποσκόβιτσε - Λετόβιτσε - Ραϊράντιτσε -:-
16:30Σπάρτα Μπρνο - Λέντνιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
14:00Κομπερίτσε - Τσέσκι Τεσίν -:-14:00Ντόλνι Ντάτινε - Κραβάρε -:-
16:00Ορλόβα - Χάι βε Σλέζσκου -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
11:15Πέτριν Πλζεν Β - Σοκόλ Λότα -:-12:30Καζνέγιοφ - Χόρνι Μπρίζα -:-
16:00Πλζεν - Τσέρνιτσε - Ραπίντ Πλζεν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ
11:15Μπράνικ - Ντούκλα Γίζνι Μέστο -:-11:15Ποντόλι - CAFC Πράγας -:-
11:30Ουρινέβες - Κραλόβιτσε -:-
11:30Τέμπο Πράγας - Πρέντνι Κοπάνινα -:-
13:30Βίσεραντ - Κολοβράτι -:-
16:00Μότορλετ Πράγας Β - Στρεσόβιτσε -:-
16:30Βικτόρια Ζίζκοφ Β - Τρεμποράντιτσε -:-
16:30Ντόλνι Τσάμπρι - Ζλίτσιν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
11:15Ντόκσι - Λίμπις -:-15:00Πόριτσι ναντ Σαβαρού - Ντόμπρις -:-
16:00Μνικοβοχράντιστκι - Τουχλόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
11:15Μοντλάνι - Κρούπκα -:-11:30Λιτομέρικο - Βίλεμοφ -:-
11:30Σρμπίτσε - Νεστέμιτσε -:-
12:00Ζάτεκ - Μπρνα -:-
14:00Προμποστόφ - Όλντριχοφ -:-
15:00Γίλοβε - Λέντβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
16:00Ναπαγεντλά - Κβάσιτσε -:-ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
11:00Σλόβαν Λίμπερετς U19 - Ζλιν U19 -:-ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών
15:00Λίσεν Γ - Τέπλιτσε Γ -:-ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
23:00Αουντάξ Ιταλιάνο - Κοκίμπο 0:1 [ 3.10 | 3.20 | 2.38 ]01:30Ο'Χίγγινς - Ντεπόρτες Ικίκε 0:3 [ 1.95 | 3.75 | 3.60 ]
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
23:00Ουνιόν Σαν Φελίπε - Λίμασε -:-ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
00:00Φεροβιάριο - Λος Άντες 4:0Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.