ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 17.05.2024 » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
Aποδόσεις από την bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
23:00Ρεάλ Σοσιεδάδ - Βαλένθια -:- [ 1.57 | 3.80 | 6.00 ]ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
21:45Φιορεντίνα - Νάπολι -:-ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ - Πλέι Οφς
22:00Σαουθάμπτον - Γουέστ Μπρομ -:-ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League - Πλέι Οφς
21:00Μίλγουολ U21 - Μπέρμιγχαμ U21 -:-ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
19:30Καραμπάγκ - Τουράν -:-ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Χαμπέριχο Ντούραμε - Μπαχίρ Νταρ Κένεμα -:-18:00Ντιρέ Ντάβα - Εθιόπιαν Ινσούρανς -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
18:00ΑναβολήΑλτζέρ - Μπελούιζνταντ -:-18:00ΑναβολήΕλ Μπαγιάντ - Μπίσκρα -:-
18:00ΑναβολήΚλεφ - Καμπίγιε -:-
18:00ΑναβολήΚονσταντίν - Οράν -:-
18:00ΑναβολήΜάγκρα - Παραντού -:-
18:00ΑναβολήΜπεν Ακνούν - Ες Σετίφ -:-
18:00ΑναβολήΣάουρα - USM Αλζέρ -:-
18:00ΑναβολήΣουφ - Κεντσελά -:-
19:00Ελ Μπαγιάντ - Καμπίγιε -:-
19:00Κλεφ - Κεντσελά -:-
19:00Κονσταντίν - Μπελούιζνταντ -:-
19:00Μπεν Ακνούν - Μπίσκρα -:-
19:00Οράν - Ες Σετίφ -:-
19:00Σάουρα - Παραντού -:-
19:00Σουφ - Μάγκρα -:-
20:00Αλτζέρ - USM Αλζέρ -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: U21 Λίγκ
19:00Κονσταντίν U21 - Μπελούιζνταντ U21 -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
21:30Χιμνάσια γ Τίρο - Τεμπερλέι -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα
23:10Ντεπορτίβο Ριέστρα - Νιούελς Όλντ Μπόις -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
12:30Σίδνεϊ U23 - Σίδνεϊ Ολύμπικ -:-13:00Σέντραλ Κόστ Μάρινερς U23 - Ροκντέιλ Ίλιντεν -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
13:00Μόντμπουρι Τζετς - Κάμπελταουν Σίτι -:-13:00Πάρα - Σάουθ Αδελαΐδα -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
12:30Νάιτς Μελβούρνης - Νότια Μελβούρνη -:-12:45Νταντενόνγκ Σίτι - Άβοντεϊλ -:-
13:30Μόρλαντ Σίτι - Γκριν Γκάλι -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας
14:00Ολύμπικ Κίνγκσγουεϊ - Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ -:-14:00Περθ - Μπέισγουότερ -:-
19:00Περθ Γκλόρι U23 - Περθ Ρέντσταρ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν
13:00Νεπίν - Ρίνταλμερ Λάιονς -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κουήνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ
13:00Σάουθσαϊντ Ιγκλς - Capalaba -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
13:30Μπεντλέιτ Γκρινς - Λάνγκβαριν -:-13:30Πρέστον Λάιονς - Μπούλιν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
19:10Αμστέτεν - Λίφερινγκ -:-19:10Λάφνιτς - Αντμίρα -:-
19:10Λέομπεν - Μπρέγκετζ -:-
19:10Ντορνμπέρν - Σεντ Πόλτεν -:-
19:10Ριντ - Στούρμ Γκράτζ (Ερασ.) -:-
19:10Στρίπφινγκ - Γκράτζερ -:-
19:10Φερστ Βιέννης - Κάφενμπεργκ -:-
19:10Χορν - Τιμ Βιέννης -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
20:30Κρέμσερ - Βίνερ Βικτόρια -:-20:30Όμπερβαρτ - Μάρτσφελντ -:-
20:30ΤΒΛ Ελέκτρα - Αούστρια Βιέννης (Ερασ.) -:-
20:30Φαβορίτνερ - Λέομπεντορφ -:-
21:00Νιουζίντλ - Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) -:-
21:00Ντράσμπεργκ - Αρντάγκερ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
20:00Άλερχάιλιγκεν - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) -:-20:00Βάιτζ - Βάλερν/Σεντ Μάριενκιρχεν -:-
20:00Βόκλαμαρκτ - Κλάγκενφουρτ -:-
20:00ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) - Ριντ (Ερασ.) -:-
20:00Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ - Ουνιόν Γκουρτέν -:-
20:00Ντόιτσλαντσμπέργκερ - Βόιτσμπεργκ -:-
20:00Χόγκο Ουέλς - Γκλάισντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
19:00Βόλφουρτ - Ρανκβέιλ -:-19:00Ντορνμπάιρνερ - Κούφσταϊν -:-
19:30Ραϊχενάου - Ρόδις -:-
20:30Μοτζ/Σιλτζ - Μπισχοφσόφεν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
20:00Σίεγκεντορφ - Κοφιντίς -:-20:30Ντόιτσκρουτζ - Ράντερσντορφ -:-
20:30Πάαρντορφ - Μπαντ Σόεμπρουν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
19:00Άτους Βέλντερ - Άτους Φέρλαχ -:-19:30Βόλφσμπεργκερ - Κλάγκενφουρτ -:-
20:00Κρέιγκ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ (Ερασ.) -:-
20:00Λέντορφ - Κότμανσντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
20:30Κιλμπ - Ζβετλ -:-20:30Κόρνεμπεργκ - Ρετζ -:-
20:30Λάνγκενρορ - Βαϊντχόφεν/Τάγια -:-
20:30Όρτμαν - Σεντ Πόλτεν (Ερασ.) -:-
20:30Σκρεμς - Ρόρμπακ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
19:00Ντίεταχ - Χόγκο Ουέλς II -:-19:30Μοντσί - Σάλερμπακ -:-
20:00Εντελβάις - Φρίεντμπεργκ -:-
20:00Μίσελντορφ - Βαϊσκίρχεν -:-
20:00Περγκ - Άσκο Όεντ -:-
20:30Οστερμιέθινγκ - Σεντ Μάρτιν ιμ Μουλραΐς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
19:00SAK 1914 - Στρασβάλκεν -:-19:00Αντνέτ - Μπράμπεργκ -:-
19:00Γκρόντιχ - Κουχλ -:-
19:00Έγκεντορφ - Σεεκίρχεν -:-
19:00Σίζενχαϊμ - USK Ανίφ -:-
19:15Γκέλινγκ - Μπούρμους -:-
20:00Πουχ - Ταλγκάου -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
20:00Βέινλαντ Γκάμλιτζ - Κοφλάχ -:-20:00Βίλντον - Χόχενχαους Σκλάντμινγκ -:-
20:00Ίλτζερ - Κάλσντορφ -:-
20:00Ουνιόν Γκνας - Σταντβέρκε Μπρουκ/Μουρ -:-
20:00Φέρινγκ - Λέμπρινγκ -:-
20:00Χάρτμπεργκ (Ερασ.) - Φράουενταλ -:-
20:00Χέιλιγκενκρουζ - Φάρστενφελντ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Προβιβασμού
19:30Βόλντερς - Τιρόλ (Ερασ.) -:-20:30Κιτζμπούελ - ΣΚ Σεντ Γιόχαν -:-
20:30Φούγκεν - Εμπς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Ινσμπρούκερ AC - Κούντλ -:-19:30Βολς - Κεμάτεν -:-
20:30Βοργκλ - Τελφς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
19:00Αντμίρα Ντόρνμπερν - Χοχστ -:-19:00Λουστενάου - Γκοφίς -:-
19:15Νένζινγκ - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
19:00Βινερμπέργκερ - Βιέννη 1980 -:-19:00Μάνσγουορθ - Σιμερίνγκερ -:-
19:00Ρεντ Σταρ Πέντζινγκ - Σλόβαν Χακ -:-
19:00Στάμερσντορφ - Σπορτγιούνιον Μάουερ -:-
19:30WAF Μπριγκιτενάου - Σβέσατ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
21:45Σεντ Τρούιντεν - Λέουβεν -:-ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
21:30Γάνδη Γ - Σταντάρ Λιέγης Γ -:-21:30Γκενκ Γ - Λίβεν Γ -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1
14:00Μπιν Ντουόνγκ - Κονγκ Αν -:-14:00Ταν Χόα - Κουάνγκ Ναμ -:-
14:00Χονγκ Λιν Χα Τιν - Χο Τσι Μιν -:-
15:15Χανόι - Γκία Λάι -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών
12:00ΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ - Τάι Νγκουιέν Γ -:-12:00Χα Νόι Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:15Πιρίν - Έταρ -:-17:45Λοκομοτίβ Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα -:-
20:15Χεμπάρ - Μπερόε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20
01:00ΑναβολήΦορταλέζα U20 - Ιντερνασιονάλ U20 -:-03:30Ατλέτικο Μινέιρο U20 - Φλαμένγκο U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο U20
23:00Πλασίντο ντε Κάστρο U20 - Σάντα Κρούζ U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Αβάι U20 - Ίντε ντε Λάγκες U20 -:-21:00Μπρούσκε U20 - Μπάρα U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο U20
16:00Μίνας Μπόκα U20 - Αμέρικα ΜΓ U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
16:30Ρολάντια U20 - Ρίο Μπράνκο PR U20 -:-21:00Οπεράριο PR U20 - Πατριόταζ U20 -:-
21:45Σάο Γιοσίνσε U20 - Ατλέτικο Παραναένσε U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
21:00EK Σάο Μπερνάρντο U20 - CA Γιουβέντους U20 -:-21:00Αγκουάι U20 - Γκουακουάνο U20 -:-
21:00Άστερ Ιτάκουα U20 - Σάο Καετάνο U20 -:-
21:00Βέλο Κλουμπ U20 - Σάο Κάρλος U20 -:-
21:00Γκουαρούλος U20 - Πορτουγκέσα U20 -:-
21:00Ελοσπόρτ U20 - Κομερσιάλ - Τίετε U20 -:-
21:00Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα U20 - Ρίο Μπράνκο U20 -:-
21:00ΚΑ Γιοσίνσε U20 - Ουνιάο Μόγκι U20 -:-
21:00Κοσμοπολιτάνο Σπορτς U20 - Ιντεμπεντέντε ΣΠ U20 -:-
21:00Μαουαένσε U20 - Μάουα U20 -:-
21:00Μαρίγια AC U20 - Τούπα U20 -:-
21:00Μετροπολιτάνο U20 - Καπιβαριάνο U20 -:-
21:00Μιρασόλ U20 - Χοσέ Μπονιφάτσιο U20 -:-
21:00Μπαντεϊράντε U20 - Κομερσιάλ U20 -:-
21:00Μποταφόγκο SP U20 - Ίντερ ντε Μπεμπεντούρο U20 -:-
21:00Νασιονάλ ΣΠ U20 - Ιμπραχίνα U20 -:-
21:00Νοβοριζοντίνο U20 - Βότσεμ U20 -:-
21:00Ντεσπορτίβο U20 - Ιτουάνο U20 -:-
21:00Ολίμπια U20 - Ρίο Πρέτο U20 -:-
21:00Οσάσκο U20 - Οσάσκο Αουντάξ U20 -:-
21:00Ουνιάο Σάο Πάολο U20 - Νοβέμπρο U20 -:-
21:00Παουλίνια U20 - ΣΚΑ Βραζιλίας U20 -:-
21:00Πίντα U20 - Ουνιάο Σουζάνο U20 -:-
21:00Πόντε Πρέτα U20 - Μπραζίλις U20 -:-
21:00Πόρτο Φούτμπολ U20 - Ιταπιρένσε U20 -:-
21:00Πρεζιντέντε Προυντέντε U20 - Γκρέμιο Προυντέντε U20 -:-
21:00Ρεφερέντσια U20 - Κλουμπ Βαϊτάλ U20 -:-
21:00Σάντο Αντρέ U20 - Πορτουγκέζα Σαντίστα U20 -:-
21:00Τακουαρίτινγκα U20 - XV ντε Ζάου U20 -:-
21:00Τομπάτε U20 - Σάο Ζοσέ EC U20 -:-
21:00Φερναντόπολις U20 - Τάναμπι U20 -:-
21:00Φεροβιάρια U20 - Ρίο Κλάρο U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
21:00Μποταφόγκο RJ Γ - Αβάι Κίντερμαν Γ -:-ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2
21:45Ανζέρ - Ντανκέρκ -:-21:45Γκινγκάμπ - Λαβάλ -:-
21:45Γκρενόμπλ - Αμιέν -:-
21:45Καέν - Βαλενσιέν -:-
21:45Κεβιγί Ρουέν - Σεντ Ετιέν -:-
21:45Μπαστιά - Παρίσι -:-
21:45Μπορντό - Πο -:-
21:45Οσέρ - Κονκαρνεό -:-
21:45Ροντέ - AC Αζαξιό -:-
21:45Τρουά - Ανεσί -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
20:00Λόνε - Όλντενμπουργκ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
19:30Τουργκούτσου Μονάχου - Μέμινγκεν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια
20:00Λίχτενμπεργκ - Μάχλσντορφ -:-20:30Τασμάνια Βερολίνου - Ζέλεντορφ -:-
20:30Φαρστενβάλντε - ΤΒ Βερολίνου -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
20:00Αλστερμπρούντερ - Σασέλ -:-20:00Αλτόνα - Σουντερέλμπε -:-
20:00Βικτόρια Αμβούργου - Χάστενμπεκ-Ρέλινγκεν -:-
20:00ΕΤΣΒ Αμβούργο - Ντούνεμπεργκ -:-
20:00Νιεντόρφερ - Μπάρμπεκερ -:-
20:00Ντάσεντορφ - Μπουχόλτζ 08 -:-
20:00Ρούγκενμπέργκεν - HEBC Αμβούργο -:-
20:00Τουρκίγιε Βίλελμσμπουργκ - Τόρνες -:-
20:00Χαρκσέιντε - Βαντσμπέκερ Κονκόρντια -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
20:30Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ - Ντέλμενχορστ -:-20:30Ρέντεν - Μέπεν II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
20:15Γκίεβενμπεκ - Μπρουνινγκχάουζεν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
19:30Γκίεσεν - Ουόλντορφ -:-20:00Χανάουερ - Χανάου -:-
20:00Χάνφελντερ - Μάρμπουργκ -:-
20:30Φρίεντμπεργκ - Φέρνβαλντ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
20:30Ντίεφλεν - Βορμάτια Βορμς -:-ΓΕΩΡΓΙΑ: Λίγκα 3
15:30Bakhmaro - Μεράνι Μαρτβίλι -:-15:30Γκόνιο - Μπετλέμι Κέντα -:-
15:30Γκόρι - Orbi -:-
15:30Γκούρια - Μεσακτέ Τκιμπουλί -:-
15:30Ζεσταφόνι - Γκαρνταμπάνι -:-
15:30Ιμπέρια 1999 2 - Ματσακελά -:-
15:30Λοκομοτίβι Τιφλίδας 2 - Βαρκετίλι -:-
15:30Μποριόμι - Μερανί Τιφλίδας -:-
ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
18:00Άκρα Αθλέτικ - Ακάτσι Ολ Σταρς -:-ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
20:00Άαλμποργκ - Φρεντερίτσια -:-20:00Βεντσισέλ - Σοντερίσκε -:-
20:00Κέλντινγκ - Χόμπρο -:-
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
20:00AB Κοπεγχάγη - Νίκομπινγκ -:-ΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Δανίας Γυναίκες
19:30Μπρόντμπι Γ - Άαρχους Γ -:-ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
03:00Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς - Μάντα -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ
21:15Ααράου - Βιλ -:-21:15Μπελιντζόνα - Σιόν -:-
21:15Ξαμάξ - Σταντ Νιόν -:-
21:15Σαφχάουζεν - Μπάντεν -:-
21:15Τούν - Βαντούζ -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
18:00Χάριου Λάαγκρι - Λεβάντια U21 -:-ΕΥΡΩΠΗ: Ολ-Άιλαντ Καπ Γυναίκες
21:45Λίνφιλντ Γ - Λίσμπερν Λέιντιζ Γ -:-ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: Πρέζιντεντς Καπ
18:30Αλ Ουάσλ - Αλ Νασρ -:-ΗΠΑ: USL Λιγκ 2
02:00Μπρουκ Χάους - Φλόριντα Ελίτ -:-05:00Σαόυδερν Καλιφόρνια - Βεντούρα -:-
22:00Σάουδερν Σόκερ Ακάντεμι Κίγνκς - Άσβιλ Σίτι -:-
ΙΡΑΚ: Σταρς Λιγκ
18:00Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια - Αλ Καραμπά -:-18:00Αλ Ουαζάτ - Αλ Νατζάφ -:-
18:00Αλ-Χουντόντ - Νιούροζ -:-
18:00Ζακό - Ερμπίλ -:-
18:00Ναφτ Αλ-Μπάσρα - Αλ Ταλαμπά -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
21:45Ντάνταλκ - Σάμροκ Ρόβερς -:-21:45Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ -:-
21:45Σέλμπουρν - Γουότερφορντ -:-
21:45Σεντ Πάτρικς - Ντέρι Σίτι -:-
21:45Σλάιγκο Ρόβερς - Μποέμιανς -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
21:45ΓΚ Ντάμπλιν - Φιν Χαρπς -:-21:45Κόουβ Ράμπλερς - Τρίτι Γιουνάιτεντ -:-
21:45Μπρέι - Κορκ Σίτι -:-
21:45Ουέξφορντ - Κέρι -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία
22:15Φιαλαμπίγκντ - Κορμάκουρ/Χβοτ -:-22:15Χάουκαρ - Αεγκίρ -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο
22:15Φραμ - Χαφναρφιορντούρ -:-22:30Αφτουρέλντινγκ - Βαλούρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
21:30Μιραντές - Έλτσε -:-ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Ιρόνι Ταϊμπέριαζ - Mακάμπι Τζαφά -:-16:00Μπνέι Γιέχουντα - Ραμάτ Χασαρόν -:-
16:00Νοφ Χαγκαλίλ - Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ -:-
16:00Σμόνα - Μακάμπι Ερτζλίγια -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Άκο - Χάποελ Κφαρ Σαμπά -:-16:00Καφρ Κασίμ - Ιχούντ Μπνέι Σφαράμ -:-
16:00Λέτζιον - Ράματ Γκαν -:-
16:00Νες Ζιόνα - Χαποέλ Αφούλα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς
21:30Παλέρμο - Σαμπντόρια -:-ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία
14:00Άρις - Οκτζετπές -:-14:00Καϊράτ Αλμάτι 2 - Κιράν -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
14:00Ζεϊάνγκ Προφέσιοναλ - Ναντόνγκ Ζιγιούν -:-14:35Κανγκζού Μάιτι Λάιονς - Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ -:-
14:35Μεϊζού Χάκα - Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ -:-
14:35Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν - Γουχάν Θρι Τάουνς -:-
15:00Τσάνγκτσουν Γιατάι - Γκουοάν Πεκίνου -:-
ΚΙΝΑ: FA Καπ
10:30Σένζεν Τζούνιορς - Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς -:-10:30Ταϊάν Τιανκουάνγκ - Φοσάν Νανσί -:-
12:00Χάικου Μίνγκτσενγκ - Ζιανγκζί Λουσάν -:-
14:00Ντάλιαν Κουντσένγκ - Γουνάν Γουκούν -:-
14:30Ριζάο Γούκι - Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια
23:00Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Τίγκρες -:-03:30Ρεάλ Καρταγένα - Ενβιγκάντο -:-
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00Ντιάμπλες Νουάρ - Βέγκας -:-20:00Ταλανγκάι - AS BNG -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Πάντα - Σίμπα -:-16:00Γκρούπε Μπατζάνο - Τσινκούνκού -:-
16:30Σάνγκα Μπαλέντε - Μπλέσινγκ -:-
17:00Σελέστε - Ρένεσανς -:-
ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:10Αλ Γιαχρά - Καϊτάν -:-19:10Αλ Σαμπάμπ - Κάζμα -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
19:00Ίστρα 1961 - Βαραζντίν -:-ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
16:50Ντουμπράβα - Μπιέλο Μπρντο -:-ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
18:30Γιαντράν LP - Τρνιέ -:-20:00Κάρλοβατς - Μαρσόνια -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: Κύπελλο Λετονίας
20:00Sports United/Cesis - Ρίγας Φουτμπόλα -:-20:45DSVK Τράκτορς - Πλάβινας -:-
21:15Λιελούπε - Βάλκα -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:30Σλατσκ - Δυναμό Μπρεστ -:-20:30ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Σλάβια Μοζίρ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
18:00Όρσα - Όστροβετς -:-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α
19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Σούντουβα -:-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
18:00Μπάμπρουνγκας - Νεβεζίς Κενταϊνιάι -:-19:00Νεπτούνας - Τόρας Τόραγκε -:-
ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα
16:00Κελαντάν Νταρούλ Ναΐμ - Σαμπά -:-ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Αμπαχανί Λίμιτιντ - Μπράδερς Γιούνιον -:-13:00Μοχαμεντάν - Ραχματγκονί -:-
13:00Σεΐκ Ράσελ - Σιταγκόνγκ Αλμπαχάν -:-
ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Κοζάφ - Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου -:-19:00Ντουάνς - Σαλίτας -:-
19:00Ραχίμο - Μπόμπο-Ντιουλασό -:-
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Φάση Ομίλων
01:00Ροζάριο Σεντράλ (Αργ) - Καράκας (Βεν) -:-01:00Φλουμινένσε (Bρα) - Τσέρο Πορτένο (Παρ) -:-
03:00Σαν Λορέντζο (Αργ) - Λίβερπουλ Μοντεβιδέο (Ουρ) -:-
03:00Σάο Πάολο (Bρα) - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ (Εκου) -:-
05:00Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες (Περ) - Μποταφόγκο (Bρα) -:-
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Φάση Ομίλων
01:00ΑναβολήΙντερνασιονάλ (Bρα) - Ντέλφιν (Εκου) -:-01:00Ρασίνγκ Κλούμπ (Αργ) - Κοκίμπο (Χιλ) -:-
03:00Κρουζέιρο (Bρα) - Ουνιόν Λα Καλέρα (Χιλ) -:-
03:00Σπορτίβο Λουκουένο (Παρ) - Μπραγκαντίνο (Bρα) -:-
05:00Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα (Εκου) - Αλιάντζα Πετρολέρα (Κολ) -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
09:00Νταεζέον Κοράιλ - Γεοζού Σίτιζεν -:-ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
21:00Ρόντα - Μπρέντα -:-ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Προ Λίγκα
16:00Ντόστλικ Τασκέντ - Αράλ -:-16:00Ξοράζμ Ουργκάνκ - Ολυμπίκ-Μομπιούζ -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
22:30Γκράου - Κούσκο -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
19:00Σταλ Μίελετς - Στσζέτσιν -:-21:30Γκόρνικ Ζάμπρζε - Πούσζτζα -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00Προύσζκοφ - Πλοκ -:-21:30Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Μότορ Λούμπλιν -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
17:00Στέζιτσα - Σταλ Στάλοβα Βόλα -:-21:30Γιαστρζέμπιε - Βίσλα Πουλάβι -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
18:00Βάρτα Γκορζόφ - Μπιέλσκο-Μπιάλα -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα Ρεβελακάο U23
20:00Μπράγκα U23 - Φαμαλικάο U23 -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Μουσελούλ Μουσκέλ - Πουτσιοάζα -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βόιντα Λουπάκ - Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι -:-18:00Γιούλ Πετροζάνι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Πέτσιου Νου - Μπιόρ -:-ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων
13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα U19 - Βάλτικα U19 -:-13:00Στρογκίνο Μόσχας U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 -:-
13:00Φάκελ Βορονέζ U19 - Ζενίτ U19 -:-
15:00Δυναμό Μόσχας U19 - Ουράλ U19 -:-
15:00Κονόπλεφ Ακάντεμι U19 - Κράσνονταρ U19 -:-
15:00Ρουμπίν Καζάν U19 - UOR 5-Γιεγκόριεφσκ U19 -:-
17:00Έρενμπουργκ U19 - Ροστόφ U19 -:-
17:00Νίζνι Νόβγκοροντ U19 - Ακμάτ Γκρόζνι U19 -:-
17:00Σότσι U19 - Σπαρτάκ Μόσχας U19 -:-
19:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 - Τσερτάνοβο Μόσχας U19 -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
18:00Ντάμακ - Αλ Φεϊχά -:-21:00Αλ-Ετιφάκ - Αλ Ακντούντ -:-
21:00Αλ Νασρ - Αλ Χιλάλ -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
18:00BASK - Ζβεζντάρα -:-ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ
14:45Γκεϋλάνγκ - Ταμπάινς -:-ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15Λουάβα - Ολντ Εντουάρντιανς -:-19:15ΑναβολήΟλντ Εντουάρντιανς - Ρεάλ Ρεπάμπλικανς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Γκρουπ υποβιβασμού
21:45Ρέιθ Ρόβερς - Πάρτικ Θιστλ -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
18:00FK Χουμένε - Τάτραν Πρέσοφ -:-18:00Λιπτόφσκι Μίκουλας - Σπίσκα Νόβα Βες -:-
18:00Ν. Κούμπιν - Κομάρνο -:-
18:00Περτζάλκα - Ζίλινα Β -:-
18:00Ποβάζσκα Μπίστριτσα - Σπαρτάκ Μιγιάβα -:-
18:00Πουχόφ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Β -:-
18:00Σαμορίν - Μαλτζενίτσε -:-
18:00Τρεμπίσοφ - Ποχρόνιε -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
18:00Μόντρα - Ιβάνκα πρι Ντουνάι -:-19:30ΜΣΚ Σενέτς - Ντουναΐσκα Λούζνα -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
19:00Κρσκο - Χαϊντίνα -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
19:00Ντρεν Βρνίκα - Λιουμπλιάνα Σβόμποντα -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Μούρα Γ - ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ -:-ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Γκααντιίντκα - Κίγκς -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
20:00Γκέφλε - Σούντσβαλ -:-20:00Ούτσικτενς - Έστερ -:-
20:00Τρέλεμποργκ - Χέλσινγκμποργκ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
20:00Κάρλσταντ - Χάμαρμπι -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
20:00Ρόζενγκαρντ - Ολύμπικ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
20:00Χέρεσταντς - Άχλαφορς -:-20:30Βάνερσμποργκς - Σκόβντε -:-
20:30Κονγκαχάλα - Βάνερσμποργκς -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
21:00Φάρστα - Οστεράκερ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
20:00Κάρλσαμν - Καρλσκρόνα -:-20:00Χάσλχολμ - Λόντε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
20:00Λίντομε - Φρολούντα -:-ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
15:00Πολίς Τέρο - Μπανγκόνγκ Γιουνάιτεντ -:-ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα
16:00Πανισέρ - Κοσιλότ Παρκάρ -:-16:00ΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ - Κουγιάντ -:-
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
15:00Γκενταρμεριέ - CDC Q7 -:-17:30Γκαρντέ-Κοτ - Οπιτάλ -:-
19:30CF GR/SIAF - Ντικχίλ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ Πλέι Οφς
15:30Ιγκντίρ - 24 Ερτζινκασπόρ -:-15:30Τραπεζούντα - Γενί Μερσίν Ιντμανιουρντού -:-
ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:45Ελέκτ Σπορ - Σταρς Τζ. Τάλεντς -:-ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
18:30Ταμπόρσκο Ακαντέμιε - Σλάβια Πράγας Β -:-19:00Πίσεκ - Χοστούν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
19:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Κόλιν -:-19:00Τσέσκα Λίπα - Μλάντα Μπόλεσλαβ Β -:-
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
18:00Ζλίνσκο - Ουχέρσκι Μπροντ -:-18:00Μπλάνσκο - Τρίνεκ -:-
18:00Σταρτ Μπρνο - Χοντόνιν -:-
19:00Χλούτσιν - Κάρβινα Β -:-
20:00Χράνιτσε - Φρίντλαντ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
18:30HFK Όλομουτς - Στέρνμπερκ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
19:00Χλουμπόκα ναντ Βλταβού - Γιανκόφ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
19:00Μούτενις - Μποσκόβιτσε - Λετόβιτσε -:-ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
19:00Χόριτσε - Γιάρομερ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
19:00Τσότικοφ - Ραπίντ Πλζεν -:-ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
20:00Πόριτσι ναντ Σαβαρού - Βελίμ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
19:00Μπίστριτσε ναντ Περνστέινεμ - Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. -:-ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
19:00Λουχατσόβιτσε - Μπόρσιτσε -:-ΤΥΝΗΣΙΑ: Κύπελλο
16:30Γκαφσά - Σταντ Τυνισιέν -:-16:30Κορμπά - Αφρικέν -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
18:00Ελσίνκι - Βάασα -:-18:00Ούλου - Μάριεχαμν -:-
19:00SJK - Ίντερ Τούρκου -:-
20:00Ιλβ - Χάκα -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν
18:30Γιβάσκιλα - Ατλάντις -:-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α
19:00NJS - ΓιαΠΣ 2 -:-19:00Πάλο-Πόγιατ - Φουτούρα -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β
19:00Παλό-Ιρό - ΕΒΚ -:-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών
19:00ΠΚ-35 Βάνταα Γ - HJK Γ -:-Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.